Uitslagenlijst Zomeravondcup 2

Utrecht - Dinsdag 10 mei 2011

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
35:33
2
Harm van Dijken
Hellas
35:43
3
Evert-Jan Hanssen
U-Track
35:57
4
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
36:29
5
Martijn van Rijn
Triathlon
37:17
6
Bart van de Bunt
Pijnenburg
37:27
7
Raoul van Ginkel
Atverni
38:12
8
Sieger de Blok
Phoenix
38:19
9
Thijs Geuris
IJsselstein Ut
38:35
10
Jeroen van Wilgenburg
Hellas
38:44
11
Maarten Schreuder
Loopgroep Aart Stigt
39:10
12
Florian Lichtendonk
Hellas
39:54
13
Reinier Stroo
Hellas
40:03
14
Arjan Janssen
Hellas
40:15
15
Ewout Sikking
Fit
41:02
16
Jefta Bijpost
Pijnenburg
41:30
17
Paul vd voort vd Kleij
Hellas
41:49
18
Cees Pierik
U-Track
43:09
19
Erik Bouwsma
Parthenon
48:22
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Danny van den Ham
Hellas
34:52
2
Joop Pauw
Hellas
35:11
3
Erik Den Oude
Pijnenburg
38:06
4
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
38:36
5
Vincent Veldstra
Hellas
39:58
6
Roeland Romijn
Clytoneus
41:46
7
Edwin Bleijenbergh
Hellas
44:37
8
Lars van Westerlaak
U-Track
45:12
9
Martin Stolk
Pijnenburg
46:08
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Bart Wassenberg
Hellas
33:57
2
Bert Sandee
Hellas
36:14
3
Ronald op der Heijde
Loopgroep Aart Stigt
36:51
4
Roger Last
Atverni
38:35
5
Marc Debets
U-Track
38:48
6
Andre Meixner
Loopgroep Aart Stigt
39:15
7
Maarten de Bree
Hellas
39:16
8
Marcel Wiegand bruss
Dutch Runners Gold
40:06
9
Rob te Koppele
Atverni
40:19
10
Florian Koopmans
Running AP
40:32
11
Nico Kaptein
Clytoneus
40:47
12
Giovanni Dhondt
Hellas
40:54
13
Rogier Dijkink
Hellas
41:00
14
Boudewijn Happé
Atverni
41:47
15
Sacco van Wessel
BAV
41:54
16
Remko Klijn
Hellas
41:58
17
Ronald Pothuizen
BAV
41:58
18
Kees van Zantwijk
Hellas
43:08
19
Fred Wemeijer
Atverni
46:59
20
Marco de Grauw
Hellas
47:45
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald de Roos
Hellas
35:58
2
Ron Band
Hellas
37:03
3
Peter Vocking
Hellas
37:42
4
Peter Nijssen
Hellas
38:13
5
Anton Kiewiet
Hellas
39:07
6
René Rensen
Hellas
39:08
7
Camiel Verweij
Hellas
39:40
8
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
39:49
9
Diederik Aarendonk
avVN
40:12
10
Jos Bloem
Pijnenburg
40:47
11
Richard Voorintholt
Pijnenburg
41:33
12
Marinus Dijkman
Hellas
42:47
13
Paul Kommeren
Phoenix
43:09
14
Patrick van Tooren
Atverni
43:54
15
Marco Fais
AV '40
45:34
16
Arjan Barbier
Loopgroep Bunnik
45:52
17
Marc Weeren
Triathlon
46:14
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Manuel Jose
Hellas
37:09
2
Henry Vredendaal
Atverni
38:54
3
Hans Rawee
Triathlon
39:02
4
Adry de Klein
Pijnenburg
40:18
5
Frits Ankersmit
Fit
41:15
6
Stef van Rasch
Pijnenburg
41:51
7
Sjaak Vervuurt
Hellas
41:52
8
Louis Rutten
Atverni
42:08
9
Bas Swildens
Loopgroep Aart Stigt
42:16
10
John Boer
Ron Clarke
42:17
11
Dirk Blom
Clytoneus
42:24
12
Berend Drenth
Pijnenburg
42:40
13
Teun van Bruggen
Triathlon
42:43
14
John Bakker
Hellas
45:26
15
Rob Stofberg
Clytoneus
45:28
16
Frans van Bragt
Hellas
59:41
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wout Bosch
avVN
40:21
2
Wim van Teutem
Phoenix
41:24
3
Jos ter Brake
Atverni
41:42
4
Piet Verbruggen
Triathlon
41:57
5
Leo van den Hoven
Linschoten
43:56
6
Gert van den Hoven
Triathlon
44:41
7
Harry Beurskens
Pijnenburg
47:37
8
Jakob Brunekreef
Hellas
50:45
9
Johan van Santen
avVN
58:13
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Pit
BAV
43:14
2
Wim van Ravenhorst
Triathlon
43:42
3
Dirk den Oude
Soest
45:05
4
Rob Plijnaar
avVN
46:13
5
Hans Vergeer
Clytoneus
48:03
6
Hans Oostindiën
BAV
50:56
7
Ruud Ambags
Pijnenburg
55:59
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Cees Jansen
U-Track
50:55
2
Cor Dorrestijn
Hellas
51:46
3
Gijs Honing
avVN
56:30
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Tatjana Cernochova
Hellas
40:42
2
Anneke Steens
Hellas
42:49
3
Roos Smink
Triathlon
44:15
4
Marieke van Hemert
Nereus
47:44
5
Amber Kerkhofs
Hellas
50:02
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
39:56
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
40:41
2
Ellen Dijkman
NEA Volharding
56:24
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Lenny Kievit
BAV
46:14
2
Astrid Hijlkema
Fit
53:33
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ans van Veenendaal
Loopgroep Aart Stigt
46:29
2
Gerrie den Oude
Pijnenburg
46:51
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Mieke van Kollenburg
Utrecht
44:45
2
Marieke Mullaert
Utrecht
45:11
3
Gwenn Logister
Phoenix
46:27
4
Carolo van Dijk
Utrecht
47:27
5
Petra van Leeuwen
Nieuwegein
47:55
6
Geerte Stuitje
Atverni
48:43
7
Floor Hulshof
Utrecht
49:03
8
Joyce Tross
De Bilt
49:27
9
Kim van der Wijngaart
Utrecht
49:47
10
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
50:16
11
Elsa Berends
De Bilt
50:22
12
Anne Hollander
Ossenwaard Ut
50:27
13
Marion van de Wittenbo
Hellas
51:00
14
Maya Miltenburg
Utrecht
51:05
15
Margot van den Belt
Bilthoven
51:07
16
Miranda Poldervaart
Utrecht
51:09
17
June Nebbeling
Amsterdam
51:19
18
Madelon Maurice
De Bilt
51:25
19
Laura Klok
Groenekan
51:26
20
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
51:43
21
Agien Bouwman
Loopgroep Bunnik
51:43
22
Moniek van Herb
Utrecht
52:19
23
Corina van Schaik
IJsselstein Ut
53:46
24
Rinske Bloem
Zeist
53:56
25
Marleen Flobbe
Dutch Runners Gold
54:13
26
Laura Rupp
Utrecht
54:15
27
Annick Senten
Utrecht
54:17
28
Joyce Spijker
IJsselstein Ut
55:47
29
Christien Vrielink
Loopgroep Bunnik
55:47
30
Celine van Gool
Utrecht
56:25
31
Caro Baumeister
GAC Hilversum
57:04
32
Nicolette van de Schoo
Utrecht
58:15
33
Hanneke Wijbenga
Utrecht
1:09:19
34
Brigitte Sijpestijn
Vught
1:09:36
35
Petra Derkx
's-Hertogenbosch
1:09:36
36
Gerrie van Veen
Utrecht
1:09:59
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Remco Valkenburg
De Meern
35:49
2
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
37:50
3
Jochem Duijnhoven
Utrecht
37:53
4
Leo de Ree
De Bilt
38:12
5
Robbert Veldhuizen
IJsselstein Ut
38:14
6
André Skwortsow
Utrecht
38:29
7
Reinoud de Groot
Utrecht
38:36
8
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
38:38
9
Ronald Westen
Bunnik
38:59
10
Emiel Urink
Utrecht
39:08
11
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
39:39
12
Theo van de Beek
Pijnenburg
39:54
13
Niels op den Kelder
's-Hertogenbosch
40:06
14
Thoman Landman
Zwolle
40:24
15
Michel van Kats
Utrecht
40:26
16
Jan Kees Brouwer
Utrecht
40:29
17
Mattijn Landman
Zwolle
40:35
18
Joost Doelman
Amerongen
40:55
19
Wim van de Heuvel
Zeist
41:02
20
Jason Young
Hellas
41:06
21
Arjen Brinkman
Hoevelaken
41:23
22
André Verwei
Utrecht
41:25
23
Wouter van de Kamp
Utrecht
41:28
24
Paul Klein Woud
Bilthoven
41:28
25
Frank Veugen
Munstergeleen
41:30
26
Bas de Ruiter
Cothen
41:34
27
Jelle van de Poel
Utrecht
41:57
28
Arjan Boltjes
Utrecht
41:58
29
M. de Boer
Soest
42:08
30
Niels Willeboordse
Utrecht
42:14
31
Jurek Woller
Utrecht
42:28
32
Kees Rem
Utrecht
42:32
33
M Groot
Hellas
42:40
34
Teun Harteveld
Utrecht
42:46
35
Joris Lange
Schaijk
42:57
36
Remko Groot
GAC Hilversum
43:01
37
Marcel Zwiers
Hellas
43:23
38
Alex van Ginkel
Clytoneus
43:25
39
Edwin de Waal
Baarn
43:28
40
Alex van den Berg
Utrecht
43:46
41
Menno Zeeman
Utrecht
43:59
42
Peter de Groot
Soest
44:00
43
Wim Biemolt
Utrecht
44:04
44
Machiel Muiderman
Utrecht
44:10
45
Koen van Meeuwen
Utrecht
44:12
46
Mark Spelbos
Nieuwegein
44:15
47
Maarten Lindenhovius
Utrecht
44:19
48
Gerard Bijlholt
Houten
44:26
49
Dirk van Haastrecht
Utrecht
44:35
50
Wim Faas
Zeist
44:40
51
Johan Hoogendoorn
Soest
44:40
52
Jeroen Grootveld
Soest
44:44
53
Geoffrey van der Plass
Amsterdam
44:44
54
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
44:46
55
Jeroen Koldenhof
Dutch Runners Gold
44:47
56
Jeroen Hooijer
BAV
44:56
57
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
44:57
58
Gerard Agterberg
Utrecht
45:04
59
H. Geuer
Bunnik
45:12
60
Pim Kragtwijk
Driebergen-Rijsenbur
45:15
61
Sjak Okkerman
Utrecht
45:16
62
Bart van de Ven
Zeist
45:21
63
Christiaan Wattel
Soest
45:39
64
Hans Peek
Bunnik
45:51
65
Arno Bloemkolk
Bunnik
45:53
66
Patrick Lansing
Zeist
45:55
67
Gerrit Bouhuis
Utrecht
45:58
68
Marcél Kemperman
Hilversum
45:59
69
Ton Pijpers
Almere
46:04
70
Servaas Grul
Loopgroep Bunnik
46:04
71
Roel Janssens
Utrecht
46:07
72
Onno Oosters
Utrecht
46:26
73
Hans van den Ham
Bunnik
46:43
74
Gijs Vecht
Amsterdam
46:45
75
Ed Geerlings
U-Track
46:46
76
Eddy van de Weert
Baarn
46:46
77
Ton Jongbloed
Lopik
47:06
78
Melvin Kouwenhoven
Wijk bij Duurstede
47:16
79
Nico Padding
Utrecht
47:17
80
Dirk Talma
Dutch Runners Gold
47:24
81
Leon Oud
Amstelveen
47:27
82
Géjan Bolink
Bilthoven
47:27
83
Rudi de Reuver
Utrecht
47:47
84
Eric Cats
IJsselstein Ut
47:54
85
Pieterjan van den Akke
Amersfoort
48:02
86
Bart Meijer
Wijk bij Duurstede
48:06
87
Maarten Schipper
Ossenwaard Ut
48:11
88
Marco Roeland
Fit
48:24
89
Ron Stam
Zeist
48:27
90
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
48:28
91
Marvin Bovenkerk
De Bilt
48:32
92
Rinse de Valk
Utrecht
48:37
93
David Meier
Utrecht
48:43
94
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
48:58
95
Maarten van Dijkhuizen
Zeist
48:59
96
Hans Wortel
Zeist
49:10
97
Rolf Spijkereman
Dutch Runners Gold
49:14
98
Henk Horst
Eemnes
49:33
99
Raoul Petersen
Amsterdam
49:35
100
Richard Mostard
Pijnenburg
49:40
101
Frank Aalten
GAC Hilversum
49:47
102
Erwin Rebergen
Utrecht
49:55
103
Tjeu Otten
Zeist
50:01
104
Edward van Os
Houten
50:28
105
Glenn Ikking
Amsterdam
50:48
106
Jerry Mertens
Baarn
50:48
107
Toon Boonekamp
Utrecht
50:49
108
Wijnand Suijlen
Utrecht
50:49
109
Dick van de Kamp
Zeist
50:58
110
Gerrit van Voorst
U-Track
51:06
111
Paul Brandsma
Amersfoort
51:08
112
Richard Singelenberg
avVN
51:09
113
Tomas Knapen
Amsterdam
51:31
114
Jaap de Ronde
Woudenberg
51:34
115
Henry Doremalen
Utrecht
51:42
116
Jim Terlingen
Utrecht
52:15
117
Gerard Verstege
Maarssen
52:16
118
Ralph Hallo
Loopgroep Bunnik
52:36
119
Sander van der Veen
Amersfoort
52:48
120
Mark de Bruijn
Utrecht
53:16
121
Jos Kosterman
Amersfoort
53:17
122
Emma Grijsen
Hilversum
53:20
123
Alexander Vinke
Zeist
53:21
124
Teun de Boer
Utrecht
53:54
125
Marcel van Dijk
Austerlitz
54:42
126
Harry Boerma
Utrecht
54:50
127
Paul Kok
Soest
54:53
128
Stijn Rensen
Utrecht
55:04
129
Jacques Hazelzet
Utrecht
55:21
130
Fred van de Vecht
Houten
56:01
131
Rens Schoenmakers
Utrecht
56:56
132
Ruurd van Elburg
GAC Hilversum
57:05
133
Felix Gras
GAC Hilversum
57:11
134
Ben van der Wijngaart
Houten
57:12
135
Gert Mulder
Utrecht
59:04
136
David Rebergen
Zeist
59:52
137
Jan Willem Slijper
Generaal Michaelis
59:54
138
Simon Herrman
Breda
1:01:33
139
Patrick Belliot
IJsselstein Ut
1:08:55
140
Hechmi Trabelsi
Utrecht
1:10:00
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Floortje Gierman
Hellas
20:25
2
Monica Gorska
Hellas
21:19
3
Annique Priesterbach
Utrecht
22:00
4
Lobke Gierman
Utrecht
22:01
5
Paulien Taken
Hilversum
22:18
6
Anniek Hylkema
Loopgroep Aart Stigt
22:56
7
Kristine Kofman
Hellas
23:53
8
Berris van Kessel
Loopgroep Bunnik
25:07
9
Lotte Bakker
Utrecht
25:28
10
Erna Jongman
Phoenix
25:48
11
Pat van Leeuwen
Hellas
26:01
12
Ingrid Koopman
Hellas
26:31
13
Annemiek Poortman
Hellas
26:55
14
Ilse Vermeij
Utrecht
27:08
15
Femke Piersma
Utrecht
27:49
16
H.M.J. van de Brink
Utrecht
27:50
17
P.J.M. Hoofs
Fit
27:52
18
Margriet Pronk
Fit
27:58
19
Marjolein van Noorloos
Utrecht
28:00
20
André van den Hoven
Nieuwegein
28:07
21
Linda Jansen Ketelaars
Utrecht
28:11
22
Evelien Baljet
Utrecht
28:21
23
Désirée Gerrits
Phoenix
28:22
24
Jantine van 't land
Utrecht
28:35
25
Pauline Krijgsheld
Utrecht
29:04
26
Marjon van Egmond
Bunnik
29:30
27
Simone Lexmond
De Bilt
29:33
28
Astrid van Gerwen
Fit
29:36
29
Jelly Renkema
De Bilt
30:49
30
Jolanda Snellings
Loopgroep Bunnik
30:50
31
Marianne van Leeuwen
Loopgroep Bunnik
30:51
32
Wendy Landewe
Enschede
30:54
33
Hellen Winkelmolen
Dutch Runners Gold
30:56
34
Jacqueline Klok
Groenekan
34:12
35
Sophie de Rijn
Utrecht
35:46
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald van den Heuvel
Hellas
16:51
2
Jeroen Broekzitter
Utrecht
16:55
3
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
17:18
4
Fabian Hunneman
Loopgroep Aart Stigt
17:21
5
Gert Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
17:34
6
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
17:53
7
Joris van der Kolk
Hoogland
18:05
8
Peter Schipper
Hoogland
18:12
9
Simon van de Enden
Bunnik
18:14
10
Chris Eidhof
Utrecht
18:16
11
Jeroen Swildens
Hellas
18:43
12
Arie Maat
Utrecht
19:09
13
Pieter Wolkers
Utrecht
19:14
14
Martijn Haighton
Amsterdam
19:22
15
Wibo Posthumus
De Meern
19:47
16
Paul de Vries
Fit
19:51
17
Merijn van der Vliet
Utrecht
20:30
18
Gerben de Graaf
Utrecht
20:30
19
Ralph van de Pol
Loopgroep Aart Stigt
20:53
20
Vincent Klarenbeek
Phoenix
21:19
21
Frank Kop
Utrecht
21:58
22
Hans van Oort
Hellas
22:03
23
Bert Nap
Veenendaal
22:15
24
Jan Tesselaar
Utrecht
22:17
25
Jan Hazendonk
Utrecht
23:40
26
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
23:44
27
Frank van de Vijver
IJzendijke
24:13
28
Leon Emmen
Utrecht
26:54
29
Peter Hingstman
Houten
27:28
30
Cees Vork
Utrecht
27:44
31
Pim Aerts
Utrecht
28:10
32
Jaap van der Meer
Phoenix
28:22
33
Theo Vork
Utrecht
29:55
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
10-05-2011 00:00