Uitslagenlijst Bedumer Bosloop

Bedum - Zaterdag 7 mei 2011

H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
Sappemeer
35:05
35:00
2
Barry Bronsema
Groningen
35:55
35:49
3
Gerard Vos
Appingedam
37:32
37:32
4
Roy Vervoort
Groningen
38:51
38:45
5
Danny Nijdam
Haren
39:49
39:43
6
Bert-Jan Wever
Onstwedde
39:54
39:47
7
Maurits Kramer
Bedum
40:09
40:04
8
Tonnie Knigge
Onstwedde
41:47
41:40
9
Sander Bogema
Ten Boer
42:04
41:58
10
Michel Janssen
Uithuizermeeden
43:43
43:35
11
Kim Meijer
Rottum
44:02
43:54
12
Nils Nijhof
Eexterveenschekanaal
44:43
44:34
13
Harrie de Ruiter
Eelde
48:17
48:10
14
Jan Willem Roos
Groningen
49:51
49:33
15
Wubbo Gremmek
Winschoten
49:55
49:43
16
Ben Begeman
Uithuizermeeden
50:40
50:30
17
René Rijploeg
Uithuizermeeden
51:26
51:14
18
Bart Hanenburg
Uithuizermeeden
55:55
55:30
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward de Ruiter
Ten Boer
35:58
35:58
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
37:53
37:48
3
Jacob Jan Vos
Bedum
38:24
38:20
4
Klaas Oudman
Winschoten
38:52
38:46
5
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
39:02
38:58
6
Jacob van der Meulen
Groningen
39:18
39:14
7
Sietze Jan Boer
Groningen
40:01
39:55
8
Klaas Brouwer
Zuidbroek
41:19
41:15
9
Detmer Hebbeling
Groningen
41:57
41:48
10
Peter Bos
Stadskanaal
42:19
42:14
11
Jan Schipper
Lellens
42:56
42:50
12
Mark van Mossel
Onnen
45:23
45:11
13
Gerrie Bijl
Stadskanaal
45:29
45:22
14
Wim Ammeraal
Leens
47:08
46:49
15
John Bolt
Appingedam
48:47
48:47
16
René la Crois
Uithuizermeeden
49:15
48:58
17
Jan Vos
Uithuizen
49:21
49:13
18
Bart de Vries
Groningen
50:12
49:48
19
Renë van der Wal
Uithuizen
51:40
51:21
20
Michel Mooiman
Ten Boer
52:05
51:55
21
André Nijdam
Hoogkerk
52:36
52:25
22
Joost Kerkhoff
Loppersum
53:56
53:43
23
Johan Koster
Bedum
55:08
54:37
24
Martieu Wienke
Sauwerd
55:35
55:16
25
Olaf Kessels
Bedum
55:56
55:27
26
Roelof Eltingh
Warffum
56:49
56:36
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Por
Eelderwolde
37:42
37:38
2
Peter Slager
Stedum
41:34
41:28
3
Chris Roodhuijzen
Usquert
42:00
41:54
4
Henk Pater
Scheemda
42:11
42:04
5
Rinze Kramer
Bedum
44:28
44:23
6
Geert Klei
Wirdum
45:06
45:00
7
Adri Rink
Groningen
45:08
45:01
8
John Walker
Uithuizen
46:07
45:59
9
Roelof Roffel
46:28
46:24
10
Emiel van der Graaf
Groningen
46:48
46:38
11
Ger Koster
Ten Post
47:40
47:33
12
Albert Hazenberg
Loppersum
48:00
47:51
13
Peter Verkaaik
Groningen
48:29
48:20
14
Jan Adema
Groningen
48:33
48:24
15
Dirk Heslinga
Garmerwolde
48:40
48:28
16
Douwe Iedema
Hoogezand
49:20
49:11
17
Wim de Hek
Groningen
49:55
49:39
18
Domien Mulder
Joure
49:58
49:48
19
Roel Pruis
Bedum
50:06
49:44
20
Nico Vierkant
Bedum
51:57
51:36
21
Wiebes Valkema
Ulrum
52:21
52:10
22
Jan Werkman
Appingedam
52:48
52:34
23
Anja Zeven
Westerlee
53:34
53:34
24
Ferry ten Brink
Winneweer
53:59
53:47
25
Henk van Til
Bedum
54:15
54:04
26
Bauke van der Hem
Groningen
54:18
54:06
27
Klaas Olthof
Warffum
54:18
53:56
28
Dirk Franssens
Saaksum
54:26
54:13
29
Hans Moedt
Delfzijl
54:28
54:12
30
Fokko Dijkstra
Usquert
57:05
56:46
31
Joop Werkman
Bedum
57:17
57:05
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aniek Steenhuisen
Assen
42:24
42:17
2
Petra Maarsingh
Zuidhorn
43:16
43:08
3
Wanda Evertsz
Delfzijl
50:16
50:02
V40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
45:13
45:06
2
Yvonne van der Knaap
Groningen
46:00
45:52
3
Simone Binnema
Eenrum
46:55
46:47
4
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
59:21
59:07
5
Christina Hofman
Winsum
59:55
59:39
6
H.M.M. van Mal
Haren
1:06:39
1:06:17
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Bouman
Nieuwolda
53:43
53:36
2
Aukje Woltjer
Steendam
55:26
55:10
3
Renee Lokman
Scheemda
1:07:45
1:07:32
R10KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Sikkema
Bedum
43:47
43:30
2
Joop Houtman
Groningen
47:31
47:15
3
Jan Krotje
Stedum
48:10
47:49
4
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
48:24
48:12
5
jan Wijnand Brouwer
Roodeschool
49:03
48:53
6
K Sminia
Woltersum
49:40
49:27
7
Jacob Stollenga
Bedum
50:53
50:29
8
Koos de Vries
Middelstum
52:16
51:44
9
Egbert Geertsma
Groningen
53:12
53:02
10
Lucas Holwerda
Ten Boer
53:47
53:32
11
Harmen Gelling
Groningen
54:10
53:57
12
Johan Betsema
Ten Boer
54:27
54:09
13
Linda Kuipers
groningen
55:32
55:14
14
Nico Sikkema
Uithuizermeeden
55:33
55:14
15
Tom Snijder
Bedum
55:56
55:29
16
Cor van Beelen
Bedum
56:07
55:53
17
Johan Werkman
Groningen
56:33
56:21
18
Arnold Middelberg
Eelde
57:40
57:22
19
Arjan Emmelkamp
Zwolle
57:43
57:25
20
Wiesje Waanders
Winsum
57:59
57:44
21
Monique Kloosterman
Winsum
1:01:42
1:01:27
22
Richard vd Werff
Usquert
1:02:02
1:01:38
23
Reinie Heerema-Kremer
Uithuizen
1:04:24
1:04:03
24
Fiepko Coolman
Bedum
1:07:38
1:07:25
25
Tineke Hommes
Uithuizen
1:08:57
1:08:37
26
Ida vd Ploeg
Uithuizen
1:08:57
1:08:37
27
Harry Rozeboom
Bedum
1:11:09
1:10:37
R5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yannick Akkerman
Groningen
18:08
18:02
2
Cor Verkade
Hoogkerk
20:53
20:48
3
Henry Kuipers
Bedum
21:00
20:53
4
Tim Wildeboer
Groningen
21:43
21:36
5
Bert Wildeboer
Groningen
22:41
22:33
6
T.G. van Mal
Haren
23:41
23:32
7
Melle Kerkhoff
Loppersum
23:46
23:33
8
Rick Reiffers
Kantens
23:53
23:23
9
Theo Vegter
Uithuizen
23:55
23:46
10
Pim la Crois
Uithuizermeeden
25:02
24:44
11
Graciella Evertz
Delfzijl
26:03
25:49
12
Michaekl Masterbroek
Muntendam
26:09
25:43
13
kees Bos
Ten Boer
26:19
25:58
14
Dirk de Weert
Uithuizen
26:59
26:49
15
Henk Zeven
Westerlee
27:04
26:45
16
Pieter Vriezema
Bedum
27:43
27:21
17
Luca Kuurstra
Bedum
28:09
27:48
18
Niels Kruimink
harkstede
28:11
27:50
19
Anja Kruimink
Harkstede
28:14
27:51
20
Henk van der Vlis
Appingedam
28:49
28:20
21
Jordy Jeuring
Bedum
29:01
28:40
22
Hetty Rutgers
Onnen
29:04
28:43
23
Wessel van Jaarsveld
Harkstede
29:14
28:52
24
Martin Mastebroek
Assen
29:30
29:04
25
Willie Evertse
Harkstede
29:33
29:11
26
A.Eising
Bedum
29:42
29:19
27
Frits Huizen
Delfzijl
29:42
29:27
28
Ingrid Huitsing
Ten Boer
30:00
29:29
29
Marike Doddema
Hoogezand
30:25
30:09
30
Bas Koopman
Bedum
30:28
30:08
31
Joukje Vellinga
Groningen
30:29
30:18
32
Siepke Schleper
Slochteren
30:33
30:16
33
Ilse Hoekman
Groningen
31:04
30:48
34
Laura vd Veen
Groningen
32:09
31:58
35
Berber Werkman
Appingedam
32:10
31:54
36
Nol Venema
Ten Boer
32:29
32:11
37
Alma Werkman
Uithuizermeeden
32:35
32:10
38
Rubingh Rieks
Groningen
32:36
32:18
39
Johan Oosterhoff
Bedum
32:55
32:39
40
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
33:33
33:09
41
Henk Busscher
Thesinge
33:39
33:10
42
Ineke Zuidema
Middelstum
33:55
33:24
43
Judith v Dijken
Oldehove
33:56
33:24
44
Fleur Bullema
Middelstum
34:06
33:41
45
K H Erends
Groningen
34:39
34:30
46
Geert Doornbos
Kantens
35:00
34:28
47
Reina Busscher
Thesinge
35:06
34:46
48
Sander de Vries
Bedum
35:13
34:47
49
Roelof Bolt
Thesinge
35:20
34:54
50
Dorien Teer
Middelstum
35:27
34:59
51
Annemarth Poleij
Toornwerd
35:27
35:00
52
Jurjen Teernstra
Middelstum
35:42
35:13
53
Alie Klei
Wirdum
35:48
35:22
54
Marianne vd Ploeg
Onderdendam
36:00
35:36
55
Renko Bloem
Bedum
36:21
35:53
56
Marjan Weijenberg
Uithuizermeeden
37:11
36:47
57
Sil Tromp
Uithuizen
38:47
38:17
58
Wietske van der Akker
Bedum
39:10
38:41
59
Mirte Havinga
Bedum
39:24
38:56
60
Meta Havinga
Bedum
39:24
38:57
61
Truus Bolt
Thesinge
39:28
39:02
Uitslagen en foto's z.s.m. na afloop op www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
11-05-2011 12:38