Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Zaterdag 30 april 2011

T/M 7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Roos
Ruinen
3:32
2
Noémi Hemmes
CBS De Wingerd
3:51
3
Leonie Kleefman
OBS GA de Ridder
3:57
4
Ellen de Boer
OBS GA de Ridder
4:16
5
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
4:26
6
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
4:30
7
Jara Stobbe
OBS Harm Smeenge
4:32
8
Silvana Jager
OBS Harm Smeenge
4:49
T/M 7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Lippets
CBS De Schutkampen
3:30
2
Arthur Dresschler
Hooghalen
4:05
3
Dave Boon
OBS Harm Smeenge
4:09
4
Jari de Ruiter
Assen
4:28
5
Aljen van Veen
OBS Harm Smeenge
4:29
6
Willian v/d Meer
CBS De Schutkampen
5:18
7
Guido Dreschler
Hooghalen
5:40
8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Joelle de Ruiter
Bovensmilde
5:25
2
Marieke Hup
Pesse
5:38
3
Mariëlle Lek
Emmen
5:49
4
Isabeau Leegwater
Tolbert
5:54
5
Dominique Hemmes
CBS De Wingerd
6:17
6
Marit de Jonge
OBS GA de Ridder
6:22
7
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
6:26
8
Colet de Ruiter
Bovensmilde
6:26
9
Anne Schutte
CBS De Eshorst
6:31
10
Heleen Benninga
OBS Harm Smeenge
6:52
11
Sascha Steen
OBS Jan Ligthart
6:53
12
Nina Hof
SV Veendam
6:54
13
Femke Stegeman
Elp
7:02
14
Sarmia Nagalingam
CBS De Schutkampen
7:04
15
Dorien Kerssies
CBS De Eshorst
7:06
16
Janine Kompagnie
Beilen
7:06
17
Harmke Norden
CBS De Eshorst
7:29
18
Femmy Kompagnie
Beilen
7:34
8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Bjorn Klaassens
OBS Harm Smeenge
5:14
2
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
5:16
3
Jaron van Veen
OBS Harm Smeenge
5:16
4
Sven Klaassens
OBS Harm Smeenge
5:19
5
Timo Verhagen
OBS Prinses Margriet
5:29
6
Matthijs Kleefman
OBS GA de Ridder
5:35
7
Julian Jager
OBS Harm Smeenge
5:39
8
Patrick Philips
Assen
5:42
9
Ramon Wanders
OBS Harm Smeenge
5:49
10
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
6:10
11
Julian de Jonge
OBS GA de Ridder
6:21
12
Dolph Kizungu
CBS Prinses Beatrix
6:31
13
Ronald Dolfing
OBS De Lindelaar
6:36
14
Jeffrey Veldhuis
Beilen
6:36
15
Selfried Belazzani
Beilen
6:51
16
Daniel vd West
CBS De Eshorst
7:09
17
Casper Stobbe
OBS Harm Smeenge
7:26
18
Stefan Prins
OBS GA de Ridder
7:33
19
GertJan Harmsen
CBS De Wegwijzer
7:47
20
Jarno Dreschler
Hooghalen
7:53
21
Wytze Dreschler
Hooghalen
8:01
22
Julian Japenga
Beilen
10:17
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Marinde van Dis
De Sperwers
4:54
2
Marieke Driesprong
DOS
5:00
3
Danique de Ruiter
CBS De Wingerd
5:39
4
Roxin de JOnge
OBS Harm Smeenge
5:46
5
Romylie Leegwater
Tolbert
6:07
6
Debora Jager
OBS Harm Smeenge
6:15
7
Iris Haveman
OBS Harm Smeenge
6:19
8
Pythia Nederhoed
Beilen
6:23
9
Daphne van Unen
OBS Jan Ligthart
6:23
10
Ivonne Gils
OBS GA de Ridder
6:28
11
Claudia Spallink
OBS Harm Smeenge
6:58
12
Johanna Mulder
OBS Harm Smeenge
7:49
13
Inge Bastiaansen
OBS GA de Ridder
7:51
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jamie Veldhuis
OBS Harm Smeenge
5:01
2
Stefan Eefting
CBS De Eshorst
5:18
3
Jako van Faassen
Beilen
5:23
4
Matthijs Boer
Beilen
5:23
5
Thomas Poelman
Eelde
5:37
6
Bas Mellema
OBS Harm Smeenge
5:37
7
Gerwin Dolfing
OBS De Lindelaar
5:39
8
Samuel Hofman
Ruinen
5:39
9
Bart v/d West
CBS De Eshorst
5:45
10
Harmen Kompagnie
Beilen
5:49
11
Melvin Lunenborg
Hoogeveen
5:51
12
Rob Naber
Elp
6:22
13
Robert Haanderikman
CBS De Eshorst
6:23
14
Tom van den Boomen
OBS GA de Ridder
6:26
15
Mark Konterman
Beilen
8:43
VO-V, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Otten
Dedemsvaart
10:52
2
Anouk Hof
Aquilo
11:29
3
Brendy Kuipers
Beilen
11:44
4
Joanne Nederhoed
Beilen
11:52
5
Annick Raven
Beilen
12:02
6
Dianne Huising
Beilen
13:31
7
Sanne Oosterloo
Beilen
13:41
8
Chantal Eefting
Beilen
13:42
9
Jodie Steen
Beilen
14:47
10
Marielle Nederhoed
Beilen
15:05
11
Laura Koobs
Beilen
15:36
VO-M, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Djurre Hoeksema
Grolloo
8:55
2
Jelmer Buit
HAC '63
8:59
3
Jasper Lubbers
HAC '63
9:23
4
Dirk van Faassen
Beilen
9:44
5
Mingco Glastra
Beilen
10:32
6
Rowan Veenhuizen
Tynaarlo
10:35
7
Simon de Vries
Westerbork
11:22
8
Kevin Klaver
Beilen
11:24
9
Melvin Bruin
Beilen
11:41
10
Bryan Cuperus
Dr Nassau College
11:51
11
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
12:16
12
Jan-Willem Tol
Beilen
12:29
13
Lars Boerma
Beilen
12:57
14
Jelmer Raven
Beilen
13:03
15
Jaro Spallink
Beilen
14:56
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Sophie Kok
Emmen
20:07
2
Minke van de Meer
Gorredijk
20:12
3
Roos Everts
Assen
21:50
4
Denise Brouwer
Assen
21:54
5
Hermien Koerts
Westerbork
22:11
6
Sanne Bouwmeester
Westerbork
22:19
7
Petra Lunenborg
Hoogeveen
23:43
8
Sabine Spreen
Rolde
24:06
9
Anita Hegen
Westerbork
25:29
10
Marloes Tol
Beilen
25:44
11
Karin van Zegeren
Dwingeloo
26:01
12
Irene van der Logt
Goutum
27:05
13
Nelleke van der Zwaard
Hoogeveen
28:36
14
Annet Zwiep-Kuipers
Beilen
30:52
15
Sumathy Nagalingam
Smilde
31:02
16
Mariette van Dijken
Beilen
31:38
17
Marielle Pijper
Groningen
33:02
18
Jacquelien Potze
Witteveen
33:05
19
Mirjam Boers- Kuipers
Beilen
33:41
20
Miranda Sanders
Beilen
35:30
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jeannet Roos
Ruinen
22:09
2
Geke van den Heuvel
Beilen
23:34
3
Jannie Drenth
Loopgroep Beilen
23:52
4
Gerry Meier
Hardenberg
24:24
5
Adri Sluis
Start '78
24:52
6
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
25:27
7
Astrid Lubbers
Emmen
26:23
8
Heidi Smit
Witteveen
26:26
9
Frouke Sijken
Beilen
26:59
10
Ella v/d Berg
Oosterwolde Fr
27:16
11
Dorine van der Scheer
Beilen
29:21
12
Pauline van Os
Loopgroep Beilen
30:11
13
Klaudia Everts
Hollandscheveld
30:20
14
Hennie Bruggink
Smilde
32:05
15
Sandra de Klein
Beilen
32:08
16
Caro Cloo
Lelystad
34:00
17
Margriet Rondhuis
Hoogeveen
41:44
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Alex van Wamel
Westerbork
18:14
2
Rogier van Vliet
Westerbork
18:26
3
Arnoud Gils
Beilen
18:32
4
Jesse Buiteveld
Appelscha
19:00
5
Bastian Zandbergen
HAC '63
19:09
6
Jefrey Duinkerken
Assen
19:24
7
Wiard van der Logt
Amstelveen
20:46
8
Thomas Hoving
Beilen
21:01
9
Ids Tuinstra
Enschede
21:08
10
Taco Wonder
Beilen
21:14
11
Arjan Vriesema
Beilen
21:43
12
Matthijs Bonnen
Beilen
21:49
13
Xavier Pero
Westerbork
22:01
14
Jeroen Eefting
Beilen
22:21
15
Jordy Barkhof
Beilen
22:42
16
Daniel v/d Bos
Beilen
22:50
17
Stefan Weel
Beilen
23:00
18
Alex v/d Bos
Beilen
23:12
19
Martin Santing
Hoogeveen
23:17
20
Gerald Haandrinkman
Beilen
23:19
21
Robin Bos
Dedemsvaart
23:21
22
Jasper Kuperus
Beilen
24:58
23
Matthijn Tol
Beilen
25:42
24
Robin Bakker
Beilen
31:15
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
17:22
2
Ludy Timmer
Assen
17:30
3
Steven van Vliet
Groningen
17:34
4
Rene de Boer
Hoogenweg
18:07
5
Jappie Doller
Friesland
18:09
6
Jannes Dolfing
Westerbork
18:16
7
Johan Lek
Emmen
18:16
8
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
18:31
9
Geo van der Loo
Nieuw-Roden
18:34
10
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
18:53
11
Hans Zandbergen
HAC '63
19:11
12
Henk van der Meer
Gorredijk
19:38
13
Henk Jan Meier
Hardenberg
19:48
14
Erik Bakker
IJhorst
20:19
15
Marten Leistra
Loopgroep Beilen
20:52
16
Harry van Os
Beilen
21:12
17
Menno Vos
Assen
21:33
18
Klaas Jonkman
Kerkenveld
21:52
19
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
22:24
20
Geert Nijenmanting
Loopgroep Beilen
22:40
21
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
22:57
22
Klaas Haveman
Beilen
23:01
23
Harry Vos
Westerbork
23:08
24
Jan de Vries
Westerbork
23:15
25
Hilko Jonkman
Elim
23:28
26
Bert Lamberts
Beilen
24:15
27
Tjerk Tuinstra
Almelo
24:21
28
Luuk HAdders
Pesse
24:59
29
Seidel Rene
Beilen
25:59
30
Michel Drost
Pesse
26:21
31
Wim Duinkerken
Beilen
26:54
32
Gert Klooster
Eelde
26:57
33
Derk Kuipers
Beilen
27:11
34
Gert Vos
Westerbork
27:19
35
Jan Bakker
Beilen
27:25
36
Wim Stevens
Beilen
27:45
37
Henk Siebelse
Beilen
28:17
38
Peter Bastiaansen
Beilen
28:51
39
Frits Faber
Veendam
28:54
40
John Boers
Assen
29:39
41
Ben Geerts
Beilen
30:01
42
Jan Krol
Beilen
30:09
43
Carlo Pinas
Beilen
31:33
44
Gerrit JAn Rave
Assen
31:33
45
Richard Bakker
Beilen
33:03
46
Eugene Denneboom
Beilen
35:28
47
Bertus Reinds
Beilen
36:29
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke de Lange
Ruinen
39:44
2
De Jong
Wapse
50:28
3
Judith Kremers
Loopgroep Beilen
52:19
4
Nienke Everts
Hollandscheveld
52:20
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
39:57
2
Petra Faber
Veendam
40:12
3
Susan Warmer
Geeuwenbrug
41:38
4
Henriette Pepels
Beilen
43:25
5
Therésia Bijl
Stadskanaal
43:51
6
Yvonne Kamies
Emmen
46:30
7
Adrie Hartholt
Appelscha
49:11
8
Joke Nicolai
Oosterwolde Fr
49:45
9
Ria Modderman
Assen
50:26
10
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
52:58
11
Rika Hoekstra
Appelscha
53:04
12
Saskia Oost
Hoogeveen
53:40
13
Esther Kerssies
Beilen
54:55
14
Petra Steenbergen
Emmen
56:49
15
Jill Soeurt
Meppen
57:18
16
Anita Tartarotti
Runners Stadskanaal
57:38
17
Maria Scheerooren
Westerbork
58:18
18
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
58:27
19
Gritter
Westerbork
1:03:35
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wouter Luinge
Veendam
34:50
2
Robert Huisjes
Assen
35:32
3
Geert Tuinstra
Almelo
36:36
4
Tonnie Knigge
Onstwedde
38:31
5
Lambert-Jan Koops
Bemmel
38:39
6
Arjen van der Logt
Groningen Atletiek
41:04
7
Marco Bakker
Assen
41:24
8
Richard Kort
Zwiggelte
44:20
9
Janko Kinds
Odoorn
45:31
10
Jeroen Stobbe
Beilen
45:35
11
Ronald Leeraar
Assen
46:02
12
Marko Brontsema
Zuidwolde Dr
47:42
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
32:56
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
34:20
3
Erik Grave
annen
36:12
4
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
36:25
5
Martin Lohof
Borger
36:56
6
Wim Ravenshorst
Annen
37:45
7
Sean Patrick Roos
Ruinen
37:56
8
Kees Boer
Geeuwenbrug
37:59
9
Harry Faber
Veendam
38:14
10
Gerald Kleiker
Vries
38:47
11
Jan Driessen
Oosterwolde Fr
39:09
12
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:13
13
Bronnie Dodde
Veendam
39:20
14
Arie Prins
Koekange
39:36
15
Freckley Everts
Hollandscheveld
39:52
16
Pieter Stegeman
Elp
40:32
17
Halbe de Jong
Groningen
40:57
18
Jaap van de Vliert
Friesland
41:40
19
Harry Luinge
Veendam
42:42
20
Bouwe van der Meer
Jubbega
42:52
21
Praphan Butthong
Assen
43:14
22
Wierd Duursma
Beilen
43:22
23
Peter Bos
Stadskanaal
43:30
24
Gert Aarsen
Assen
43:39
25
Hendrikus Doorten
Westerbork
43:57
26
Jannes Heijnen
Hoogeveen
44:01
27
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
45:54
28
Alfred van Veen
Loopgroep Beilen
45:58
29
Lars Toonen
Harkstede
46:37
30
Herman Middel
Stadskanaal
46:47
31
Jan de Klein
Beilen
46:58
32
Luuk Woldman
Assen
47:17
33
Lambert Veldman
Hoogeveen
47:19
34
Bertjan Bussemaker
Vries
47:28
35
Donien Mulder
Joure
47:55
36
Arjan Bijlsma
Beilen
48:12
37
Jan Lomulder
Beilen
48:21
38
John Kleinheerenbrink
Beilen
48:37
39
Jan Ruiter
Delfzijl
48:46
40
Theodoor Sikkema
Assen
48:51
41
Jan Gritter
Beilen
49:09
42
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
50:07
43
Bert ten Hoff
Musselkanaal
50:11
44
Anton Modderman
Assen
50:18
45
Maurice de Boer
Beilen
50:24
46
Peter van der Logt
Goutum
50:37
47
Harmen Belling
Groningen
51:46
48
Bob Oost
Hoogeveen
52:04
49
Aart Jan Gillissen
Meppen
52:27
50
Jan Smeenge
Beilen
53:55
51
Hendrik Jan Smit
Beilen
54:09
52
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:25
53
Mans Veldsink
Dedemsvaart
54:25
54
Thom Scholing
Westerbork
55:22
55
Lex van der Kruk
Dalerpeel
55:35
56
Peter Schiphof
Pesse
57:08
57
Roel Kwint
Assen
58:48
Dank voor de gastvrijheid:
Korfbalvereniging Vitesse Beilen
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
Univé, Gem M-Drenthe, FysioCtr Beilen, AutowasCtr Beilen, Sonja's Haarmode
NAM, Bloemenpalet Beilen, TuinCtr Voortman, C1000 Mulder, Run2Day Hoogeveen
www.uitslagen.nl
30-04-2011 00:00