Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 19 april 2011

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wouter Kegge
Clytoneus
32:22
2
Evert-Jan Hanssen
U-Track
36:30
3
Fabian Hunneman
Loopgroep Aart Stigt
36:37
4
Leo de Ree
Hellas
38:30
5
Thijs Geuris
IJsselstein Ut
39:06
6
Wouter Foppen
Athlos
39:18
7
Reinier Stroo
Hellas
39:44
8
Maarten Schreuder
Loopgroep Aart Stigt
39:47
9
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
40:32
10
Arjan Janssen
Hellas
40:55
11
Bart van de Bunt
Pijnenburg
41:12
12
Patrick Witte
Phoenix
41:23
13
Ewout Sikking
Fit
42:06
14
Ugur Bilginer
Hellas
44:22
15
Erik Bouwsma
Parthenon
51:03
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Dirk Wijnalda
Hellas
35:30
2
Erik Den Oude
Pijnenburg
38:10
3
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
39:13
4
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
41:30
5
Martin Stolk
Pijnenburg
47:04
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Bart Wassenberg
Hellas
34:01
2
John van Dijk
AKU
34:44
3
Ronald op der Heijde
Loopgroep Aart Stigt
36:02
4
Frans Jorna
Hellas
36:36
5
Bert Sandee
Hellas
36:46
6
JanWillem Nieboer
Triathlon
36:46
7
Maarten de Bree
Hellas
39:27
8
Remko Klijn
Hellas
39:35
9
Andre Meixner
Loopgroep Aart Stigt
40:09
10
Rob te Koppele
Atverni
40:44
11
Marcel Wiegand bruss
Dutch Runners Gold
40:51
12
Rogier Dijkink
Hellas
40:53
13
Florian Koopmans
Running AP
42:20
14
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
43:26
15
Kees van Zantwijk
Hellas
43:54
16
Marco de Grauw
Hellas
45:09
17
John Versteeg
Hellas
45:50
18
Holger Cremer
U-Track
46:51
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald de Roos
Hellas
35:43
2
Ron Band
Hellas
36:59
3
Hans Kruis
Hellas
37:13
4
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
38:28
5
René Rensen
Hellas
39:25
6
Jos Bloem
Pijnenburg
40:25
7
Marinus Dijkman
Hellas
40:41
8
Diederik Aarendonk
avVN
40:49
9
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
41:06
10
Camiel Verweij
Hellas
41:26
11
Richard Voorintholt
Pijnenburg
42:06
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Manuel Jose
Hellas
37:34
2
Hans Rawee
Triathlon
38:50
3
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
41:17
4
Frits Ankersmit
Fit
42:01
5
Louis Rutten
Atverni
42:22
6
John Boer
Ron Clarke
42:44
7
Dirk Blom
Clytoneus
43:13
8
Rob Stofberg
Clytoneus
43:37
9
Edgar Cukier
Pijnenburg
43:43
10
Bas Swildens
Loopgroep Aart Stigt
43:53
11
Berend Drenth
Pijnenburg
44:09
12
John Bakker
Hellas
45:03
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Egbert Tick
Loopgroep Aart Stigt
42:21
2
Jan Stolker
avVN
43:30
3
Peter de Groot
Pijnenburg
44:46
4
Harry Beurskens
Pijnenburg
47:02
5
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
48:47
6
Jakob Brunekreef
Hellas
52:26
7
Johan van Santen
avVN
55:06
8
Denny Schreefel
Atverni
56:31
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Drik den Oude
Soest
47:41
2
Rob Plijnaar
avVN
47:45
3
Hans Oostindiën
BAV
53:12
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Pieter van Alphen
avVN
49:31
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Judith de Wildt
Hellas
39:28
2
Roos Smink
Triathlon
45:18
3
Gwenn Logister
Phoenix
47:41
4
Amber Kerkhold
Hellas
52:04
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
44:09
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
40:11
2
Roos Tji
Hellas
40:44
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Anneke Stavenga-vd Meu
Loopgroep Aart Stigt
40:32
2
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
40:51
3
Ellen Dijkman
NEA Volharding
56:19
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigt
42:28
2
Astrid Hijlkema
Fit
55:56
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
48:21
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Chantal van der Geest
Utrecht
43:06
2
Saskia Uitenbosch
Rhenen
45:35
3
Mieke van Kollenburg
Utrecht
46:35
4
Paulien Taken
Hilversum
46:41
5
Lobbe Gierman
Utrecht
47:06
6
Geerte Stuitje
Atverni
47:19
7
Mijrte Merkestein
Utrecht
47:41
8
Agien Bouwman
Loopgroep Bunnik
47:57
9
Petra van Leeuwen
Nieuwegein
48:10
10
Anneke de Groot
Utrecht
48:47
11
Joyce Tross
De Bilt
48:57
12
Peggie Wierda
Geldermalsen
49:27
13
Maya Miltenburg
Utrecht
49:33
14
Kim van der Wijngaart
Utrecht
50:10
15
Adrie Verdam
Hilversum
50:30
16
Inauk Spijkerman
Utrecht
51:11
17
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
51:17
18
Ar Oosterholt
's-Hertogenbosch
51:24
19
Caro Baumeister
GAC Hilversum
51:28
20
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
51:29
21
Hamminga
Hellas
51:41
22
Diane van Marrewijk
Utrecht
52:17
23
Miranda Poldervaart
U-Track
52:27
24
Joke Huizinga
Utrecht
52:49
25
Karin Peters
Utrecht
53:58
26
Erna Jongman
Phoenix
54:14
27
Annick Senten
Utrecht
54:37
28
Linda Verniers
U-Track
55:23
29
Nynke Vellinga
Utrecht
55:32
30
Simona Janse
Utrecht
56:12
31
Marieke vd Meulengraaf
Loopgroep Bunnik
58:37
32
Ingrid Huiskamp
Hilversum
1:00:34
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Ger Inberg
Utrecht
37:44
2
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
38:58
3
André Stuwbou
Hellas
39:07
4
Gerard van de Grift
Leersum
39:17
5
Reinoud de Groot
Utrecht
39:26
6
Hans Overbeek
Polsbroek
39:42
7
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
39:44
8
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
40:29
9
Martijn Tas
Utrecht
40:56
10
Mattijn Landman
Zwolle
41:27
11
Bart Meijer
Wijk bij Duurstede
41:42
12
Frank Veugen
Munstergeleen
41:45
13
Arjen Brinkman
Hoevelaken
41:48
14
Jaap de Ronde
Woudenberg
42:05
15
Wouter van de Kamp
Utrecht
42:08
16
M. de Boon
Soesterberg
42:37
17
Kees Rem
Utrecht
42:48
18
Wibo Posthuis
De Meern
43:02
19
Niels Willeboordse
Utrecht
43:09
20
Bas de Ruiter
Cothen
43:24
21
Jursen van Hal
Hellas
43:41
22
Arjan Boltjes
Utrecht
43:43
23
Js Hoogendoorn
Soest
43:56
24
Menno Zeeman
Utrecht
44:26
25
Gerrit Bouhuis
Utrecht
44:35
26
Frank Aalten
GAC Hilversum
44:47
27
Geoffrey van der Plass
Amsterdam
44:51
28
Machiel Muiderman
Utrecht
44:53
29
Arno Priem
Pijnenburg
45:05
30
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
45:14
31
Jeroen Hooijer
BAV
45:18
32
Ivo Dijs
Houten
45:27
33
Marcel van de Vorst
's-Hertogenbosch
45:33
34
Bart van de Ven
Zeist
45:41
35
Jeroen Koldenhof
Dutch Runners Gold
45:53
36
Wim Biemolt
Utrecht
46:03
37
Eric Oude Engberink
Altis
46:09
38
Rudi de Reuver
Utrecht
46:10
39
Hans Versteeg
Wijk bij Duurstede
46:34
40
Gerard Agterberg
Utrecht
46:40
41
Sjak Okkerman
Utrecht
46:41
42
Jeroen Grootveld
Soest
46:47
43
Noel Dantson
Utrecht
46:54
44
Alex Meeldijk
Bunnik
47:00
45
Roel Janssens
Utrecht
47:16
46
Jos van Rijt
Amersfoort
47:23
47
Hans van der Ham
Bunnik
47:25
48
Dirk Talma
Dutch Runners Gold
48:15
49
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
48:17
50
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
48:23
51
Hugo van der Wee
Utrecht
48:36
52
René de Vos
Rotterdam
48:39
53
Ron Stam
Zeist
48:55
54
Marten van Tinkelen
Ochten
48:59
55
Gerard Bijlholt
Houten
49:01
56
Guido Dijkhuizen
Rhenen
49:01
57
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
49:01
58
Pieterjan van den Akke
Amersfoort
49:19
59
Ton Boselie
Geldermalsen
49:27
60
Rudo Verhoef
Utrecht
49:28
61
Rob Froonhoff
avVN
49:29
62
Kees op Zande
Nieuwegein
49:34
63
Gerard Verstege
Maarssen
49:34
64
Ron Fortman
Leersum
49:57
65
Hans Meeldijk
Bunnik
50:13
66
Erwin Rebergen
Utrecht
50:24
67
Mitcheel Hoogervorst
Nieuwegein
50:27
68
Jim Steenwijk
Hoevelaken
50:27
69
Lieuwe van der Lugt
Amersfoort
50:27
70
Henk Horst
Eemnes
50:27
71
Onno Oosters
Utrecht
50:27
72
Ed Geerlings
U-Track
50:35
73
Henry Doremalen
Utrecht
50:43
74
Kees van de Bilt
Soest
50:45
75
Jack Groen
Hellas
51:14
76
Paul Brandsma
Amersfoort
51:35
77
J. Windt
Utrecht
51:44
78
Richard Mostard
Pijnenburg
51:57
79
Jerry Mentens
Baarn
52:01
80
Rolf Spijkereman
Dutch Runners Gold
52:04
81
Richard Singelenberg
avVN
52:13
82
Merijn Wagensveld
Culemborg
52:26
83
Edward van Os
Houten
52:51
84
Arnold van Bruggen
Soest
52:55
85
Ralph Hallo
Loopgroep Bunnik
53:59
86
Harry Boersma
Utrecht
54:10
87
Marcel van Dijk
Austerlitz
54:14
88
Ron Janssen
De Bilt
54:42
89
Dennis Aarnink
Amersfoort
54:56
90
Johan van Ee
Leusden
55:08
91
Jacques Hazelzet
Utrecht
55:33
92
Gijs Haning
Blokker
55:50
93
Ger Kuyper
Nieuwegein
56:03
94
Paul den Boer
's-Gravenhage
56:28
95
Vince Timp
Utrecht
56:36
96
Remco Schoenmakers
Utrecht
56:37
97
Ben van der Wijngaart
Houten
56:52
98
Pieter van Hofwegen
Utrecht
57:02
99
Tijmen Pels Rijcken
Hilversum
57:06
100
Michiel van Bruggen
Soest
58:11
101
R.J. Dorrestein
's-Gravenhage
58:15
102
Rick Prins
Houten
58:38
103
Wouter Abbbeste
Vleuten
1:00:32
104
Koos Walrave
Bunnik
1:00:53
VPRE5, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Edith Kortekaas
Utrecht
18:48
2
Floortje Gierman
Hellas
19:57
3
Anneke Steens
Hellas
20:41
4
Anniek Hylkema
Loopgroep Aart Stigt
21:25
5
Monica Gorska
Hellas
21:34
6
Marieke Mallaert
Utrecht
21:50
7
Marieke van Hemert
Nereus
22:24
8
Annique Priesterbach
Hellas
22:50
9
Wanda Sloos
Utrecht
22:58
10
Saskia Wijnalda-te Vel
Hellas
23:29
11
Kristine Kofman
Hellas
24:48
12
Berris van Kessel
Loopgroep Bunnik
25:20
13
Marion van den Wittenb
Hellas
25:22
14
Pat van Leeuwen
Hellas
26:33
15
Inge Gerritsen Bakers
Wijk bij Duurstede
26:38
16
Simone van Leeuwen
Utrecht
26:38
17
Elvira Ykema
Hellas
26:52
18
IJttje Marieke Dijk
Hellas
26:56
19
Merel Wormgoor
Utrecht
28:36
20
Anouk Manné
Utrecht
28:36
21
Gerdi Berkers
Hellas
28:51
22
Evelien Brüggemann
Loopgroep Bunnik
29:10
23
Hanneke Karslen
Utrecht
29:10
24
Evelien Baljet
Utrecht
29:20
25
Margriet Pronk
Fit
29:24
26
Tannie Lever
Utrecht
29:46
27
M. van Egmond
Bunnik
30:16
28
Lisette Heijstee
Atverni
30:17
29
Simone Lexmond
De Bilt
30:30
30
Marjolein van Noorloos
Utrecht
30:32
31
Astrid van Gerwen
Bunnik
30:39
32
Desiree van de Wiel
Utrecht
31:11
33
Meta Kuipers
Bunnik
31:28
34
Jelly Renkema
De Bilt
31:34
35
Christien Vrielink
Loopgroep Bunnik
32:18
36
Jolanda Snellings
Loopgroep Bunnik
32:18
37
Hetty Stekelenburg
Loopgroep Bunnik
32:23
38
Corry Maasdamme
avVN
32:24
39
Helen van de Maaten
Utrecht
32:25
40
Sterder Katinka
Utrecht
32:43
41
Cilly Singer
Bunnik
33:21
42
Bettine Lalieu
Utrecht
33:28
MPRE5, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Joshua Groen
Triathlon
17:27
2
Mohammed Faissal
Hellas
17:33
3
Eric Korver
Hellas
17:43
4
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
17:49
5
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
17:57
6
Ronald Prins
Veenendaal
18:00
7
Joric van der Kolk
Hoogland
18:14
8
Charles Helsper
Utrecht
18:19
9
Jeroen Swildens
Hellas
19:21
10
Olaf Hildersom
Amersfoort
20:23
11
Teun Harteveld
Utrecht
20:38
12
Hans Ras
U-Track
21:00
13
Michael Blommers
Phoenix
21:21
14
Marco Eerkes
De Bilt
21:56
15
Govert van Eeken
Phoenix
22:17
16
Nick Kňnitzer
23:59
17
Richard Houtman
De Bilt
24:13
18
Fedor van de Velde
Dordrecht
24:36
19
Ton Cremers
Utrecht
24:45
20
Eelco Blankman
Utrecht
25:00
21
Levien Reedijk
Bunnik
27:26
22
P.H. Lingeman
Houten
27:52
23
Cees Vork
Utrecht
28:23
24
Frank Kap
Utrecht
29:47
25
Job Agterberg
Nieuwegein
31:51
26
Peter Boer
Loopgroep Bunnik
37:22
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
19-04-2011 00:00