Uitslagenlijst Enschede Marathon

Enschede - Zondag 17 april 2011

M.SEN, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephen Kiprotich
Uganda
2:07:20
2:07:20
2
Julius Korir
Kenia
2:09:46
2:09:45
3
Gezagahn Girma
Ethiopië
2:10:17
2:10:17
4
Samson Barmao
Kenia
2:10:21
2:10:21
5
Cosmas Koech
Kenia
2:11:41
2:11:41
6
Gemechu Worku
Ethiopië
2:12:03
2:12:03
7
Cosmas Kigen
Kenia
2:12:35
2:12:35
8
Justus Mebur
Kenia
2:13:15
2:13:15
9
Alebachew Debas
Ethiopië
2:13:37
2:13:36
10
Matthew Koech
Kenia
2:14:28
2:14:27
11
Philemon Tarbei
Kenia
2:15:47
2:15:46
12
Stephan Kurui
Kenia
2:17:36
2:17:36
13
Georgios Karavidas
Griekenland
2:18:58
2:18:58
14
Willy Kimutai
Kenia
2:20:13
2:20:12
15
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
2:32:05
2:32:04
16
Leon Sanderman
AV Rijssen
2:32:52
2:32:52
17
Jamal Mohamed
Somalië
2:38:01
2:38:01
18
Simon Wagemaker
Salzbergen (GER)
2:46:03
2:46:02
19
Bas Briefjes
AV Castricum
2:51:34
2:51:33
20
Bart-Jan van Duuren
Marathon Pim Mulier
2:52:21
2:52:20
21
Erwin Klaassen
Zuidlaren
2:54:18
2:54:17
22
Jos Verdaasdonk
Raalte
3:00:32
3:00:27
23
Richard Loendersloot
Enschede
3:04:24
3:04:18
24
Patrick Kaczynski
Hopsten (GER)
3:06:17
3:06:11
25
Sebastian Wendel
LF Naheland Bad Kreu
3:07:10
3:07:07
26
Clemens Küppers
Athletik Waldniel
3:12:12
3:12:09
27
Thomas Weber
Münster (GER)
3:14:30
3:14:10
28
Louis Prins
Groningen
3:15:18
3:15:05
29
Lee Brazel
Dublin (IRL)
3:19:44
3:19:30
30
Dion Regtop
Enschede
3:24:52
3:24:45
31
Christian Ebeling
Wunstorf (GER)
3:28:47
3:28:32
32
Tijn Huttenhuis
Denekamp
3:29:40
3:29:27
33
Rene Grote Beverborg
De Lutte
3:40:56
3:40:35
34
Jack Stultiens
Eindhoven
3:42:49
3:42:34
35
Henning Steinweg
Neuenhaus (GER)
3:44:17
3:44:06
36
Yordy Muller
Enschede
3:49:19
3:48:54
37
Dirk Schülkens
Roth (GER)
3:52:05
3:51:29
38
Björn Schaeper
Osnabrück (GER)
3:54:47
3:54:34
39
Ludwig Grobe
Enschede
3:58:47
3:58:25
40
Menno Niels Doodkorte
Leeuwarden
4:01:28
4:00:51
41
Frank Klimstra
Almelo
4:06:37
4:06:08
42
Marwin Achenbach
Marathon Soest
4:09:27
4:09:16
43
Cedric Kolter
Ennigerloh (GER)
4:12:07
4:11:24
44
Joris Bolder
Enschede
4:17:28
4:16:54
45
Robert van der Hilst
Groningen
4:18:15
4:17:39
46
Willem Emke
Putte
4:19:41
4:19:08
47
Sander Deterd Oude Wem
Enschede
4:23:42
4:23:05
48
Stefan Schmeing
Borken (GER)
4:37:16
4:36:47
M.35, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matt Raden
Aylesbury AC
2:44:53
2:44:52
2
Jan Paalman
AV Rijssen
2:44:55
2:44:54
3
Detmar Roessink
TION
2:54:37
2:54:36
4
Paul Vinkenvleugel
Laren Gld
2:55:54
2:55:50
5
Martijn Buijnink
TION
2:57:16
2:57:16
6
Bulent Suvan
HUman Capital Care
3:04:13
3:04:12
7
Richter Ingo
Ibbenbüren (GER)
3:05:32
3:05:15
8
Thomas Mussing
LG Emsdetten
3:06:28
3:06:28
9
Elmar Chriske
Osnabrück (GER)
3:08:31
3:08:29
10
Holger Weber
Hesel (GER)
3:13:55
3:13:48
11
Raymond Snippert
Barneveld
3:16:15
3:16:09
12
Richard Lelieveld
De Kieviten
3:18:28
3:18:26
13
Sjoerd Franck
ASV
3:18:37
3:18:35
14
Gerwin van de Veen
Bunschoten-Spakenbur
3:19:56
3:19:50
15
Hans Andriessen
Loopgroep PK
3:24:36
3:24:17
16
Peter Lüesse
Dinklage (GER)
3:24:45
3:24:43
17
Tobias Sommer
Dortmund (GER)
3:26:06
3:26:01
18
Peter Boot
Spirit Oud Beijerlan
3:26:42
3:26:35
19
Sander Greve
Almelo
3:26:56
3:26:47
20
Sascha Eichmann
Recklinghausen (GER)
3:27:25
3:27:08
21
Kkedir Said Nasser
Enschede
3:28:29
3:28:16
22
Jochen Bien
Ibbenbüren (GER)
3:29:00
3:28:43
23
Hokkie Blogg
Phanos
3:29:28
3:29:17
24
Martin Krijgsman
Markelo
3:31:38
3:31:26
25
Maik Lagemann
LG Emsdetten
3:36:19
3:36:04
26
Martijn van Bussel
AV Haaksbergen
3:36:32
3:36:20
27
Martin Bergkeller
Lüdinghausen (GER)
3:37:48
3:37:40
28
Alexander Bartel
Osnabrück (GER)
3:38:08
3:37:45
29
Maarten Poortinga
Enschede
3:42:15
3:42:09
30
Peter Hoijtink
Zeist
3:43:11
3:43:02
31
Bart Niemeijer
Enschede
3:45:16
3:45:13
32
Maik Beck
Marathon Ibbenbüren
3:47:53
3:47:31
33
Niels Olij
Borne
3:48:30
3:48:13
34
Edwin Boes
Franeker
3:49:23
3:49:16
35
Marco Lockhorst
Oldenzaal
3:57:06
3:56:35
36
Rob Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
3:57:18
3:56:39
37
Rolf Molema
Meeden
4:02:46
4:02:20
38
Rene Donner
Borken (GER)
4:10:39
4:10:10
39
Robert Gebhardt
Deventer
4:10:47
4:10:25
40
Simon Kurt
Enschede
4:18:16
4:17:33
41
Craig Dalling
Howwood (GBR)
4:18:40
4:17:55
42
Ronald Schroer
SISU
4:20:54
4:20:17
43
Rafael Elsing
Münster (GER)
4:26:47
4:26:14
44
Constantijn Vial
's-Hertogenbosch
4:36:55
4:36:28
M.40, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Oude Elferink
Dionysos
2:43:58
2:43:57
2
Bert Leusink
Marathon Pim Mulier
2:44:37
2:44:36
3
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
2:50:50
2:50:49
4
Jeroen Geerling
AV Rijssen
2:58:24
2:58:19
5
Geert Steenmans
Berlaar (BEL)
2:58:26
2:58:22
6
Mark van Gerven
Uitgeest
2:58:44
2:58:44
7
Ronnie Leusink
ASV
2:59:52
2:59:51
8
Rob Rave
Bocholt (GER)
3:01:36
3:01:31
9
Thomas Strippel
Hilden (GER)
3:02:11
3:02:02
10
Erik Karnebeek
Delden
3:03:51
3:03:48
11
Rob Laenen
HUman Capital Care
3:04:23
3:04:23
12
Klaus Vorloeper
SV Germania Twist
3:04:26
3:04:24
13
Bart Eigenhuis
Soest
3:04:52
3:04:48
14
Steffen Herke
Bockhorn (GER)
3:05:03
3:05:00
15
Gunther Coppens
Denderhoutem (BEL)
3:06:48
3:06:43
16
Ralf Skubschewski
LSF Münster
3:09:12
3:09:10
17
Martin Luteijn
HAC '63
3:10:57
3:10:56
18
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:11:30
3:11:28
19
Gerd Kehrbusch
Athletik Waldniel
3:12:11
3:12:09
20
Martin Zwiers
Markelo
3:13:26
3:13:20
21
Ingo Beckemper
LC Nordhorn
3:13:57
3:13:52
22
Bert Hußmann
LG Ems Warendorf
3:13:59
3:13:54
23
Tom Oude Lenferink
Almelo
3:14:33
3:14:28
24
Rainer Bien
Hörstel (GER)
3:15:22
3:15:04
25
Gert-Jan Gieslink
Renkum
3:15:59
3:15:47
26
Ronald Meijer
AAV '36
3:23:03
3:23:00
27
Wolfgang Wessel
Oldenburg (GER)
3:26:38
3:26:27
28
Aike Wilzing
Hardloopclub Onstwed
3:28:05
3:27:48
29
Guido Machts
Moenchengladbach (GE
3:28:22
3:28:09
30
Ralf Finkelmann
Münster (GER)
3:28:38
3:28:33
31
Rainer Holtsch
Rheine (GER)
3:28:42
3:28:29
32
Volkmar Herholz
AS Neukirchen-Vluyn
3:28:53
3:28:45
33
Westermann Frank
Matellia Metelen
3:29:03
3:28:45
34
Erwin Borrias
De Spartaan
3:29:24
3:29:14
35
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:29:25
3:29:15
36
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
3:29:36
3:29:23
37
Hans Gerritsen
LAAC Twente
3:30:02
3:29:49
38
Simon Engelberts
Enschede
3:30:38
3:30:20
39
Marcel Janssen
's-Gravenhage
3:31:33
3:31:09
40
Durk Polet
Burgum
3:31:49
3:31:43
41
Marcel van Wilpe
LAAC Twente
3:33:56
3:33:43
42
Werner Landwehr
Nordhorn (GER)
3:35:30
3:35:18
43
Holger Deifuß
FC Nordkirchen
3:38:57
3:38:50
44
Gert Teunissen
Rijssen
3:39:24
3:39:12
45
Marc Bruinink
Vasse
3:39:27
3:39:12
46
Stephan Herbert
Nordwalde (GER)
3:40:46
3:40:28
47
Edward Wolf
Dalfsen
3:42:41
3:42:19
48
Bart Freriks
Borne
3:43:05
3:42:56
49
John van Kemenade
Deventer
3:43:36
3:43:22
50
Erik ten Siethof
AV Haaksbergen
3:43:46
3:43:33
51
Christian Hemsing
Südlohn-Oeding (GER)
3:43:48
3:43:11
52
John Lawrie
Sparta
3:43:57
3:43:35
53
Roland Verboon
Gouda
3:45:12
3:44:57
54
Alex van Ginkel
Clytoneus
3:47:35
3:47:25
55
Detlef Klatt
Leverkusen (GER)
3:48:38
3:48:27
56
Stefan Herpel
Achim (GER)
3:49:08
3:48:41
57
Robert Haafs
Helsinki (FIN)
3:49:13
3:49:04
58
Erik Bax
Losser
3:49:37
3:49:15
59
Wilbert Menkveld
Hanzesport
3:49:39
3:49:13
60
Peter Scholten
Hanzesport
3:50:29
3:50:03
61
Jan Fokken van Gijssel
Scharmer
3:51:51
3:51:44
62
Martin Lustig
Bunkeflostrand (SWE)
3:52:00
3:51:32
63
Lorenz Kok
Hellendoorn
3:53:07
3:52:53
64
Ruud Pliester
Deventer
3:53:40
3:53:29
65
Johan Schuppert
AV Holten
3:54:31
3:53:50
66
Martin Kampman
Holten
3:54:34
3:54:07
67
Geert Jan Bosma
Loopgroep Leeuwarden
3:54:59
3:54:20
68
Roberto Grashof
Enschede
3:55:55
3:55:50
69
Stefan Löhr
Bonn (GER)
3:56:25
3:56:14
70
Salvatore Wijdenes
Enschede
3:57:25
3:57:11
71
Arend de Haan
AV Heerenveen
3:57:43
3:57:19
72
Alex van Straten
Ede Gld
3:58:12
3:57:31
73
Frank Mooi
Haarlem
3:58:23
3:57:40
74
Richard Lich
Ter Apel
3:58:31
3:58:20
75
Peter Brink
Grou
3:58:53
3:58:14
76
Leon Dols
Loopgroep Astrea
4:00:11
3:59:42
77
Gert Huiberts
Zaanland
4:00:46
4:00:04
78
René Swart
Loopgroep Leeuwarden
4:03:27
4:02:49
79
Fons Wolterink
Arnhem
4:09:57
4:09:18
80
Michiel Manuel
NPSB
4:11:37
4:11:25
81
Gooswijn Weis
Gemeente Enschede
4:15:31
4:14:59
82
Ludger Giebel
Münster (GER)
4:15:35
4:14:57
83
Lodewijk Huinink
Enschede
4:15:37
4:15:05
84
Max van het Reve
SISU
4:17:49
4:17:12
85
Rob Legtenberg
Goor
4:22:17
4:21:50
86
Erik van Jaarsveld
Wierden
4:22:21
4:22:02
87
John Zanoni
Lochem
4:25:06
4:24:48
88
Stephan Plaggenborg
Nordhorn (GER)
4:26:39
4:26:01
89
Jörg Budzinski
Altenberge (GER)
4:27:19
4:26:37
90
Werner Menkehorst
Winterswijk
4:29:20
4:28:49
M.45, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
2:59:15
2:59:11
2
René Hulsman
Raalte
3:03:48
3:03:42
3
Roedi ter Bals
Neede
3:07:21
3:07:17
4
Thomas Wesbuer
Ochtrup (GER)
3:09:14
3:09:10
5
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
3:09:39
3:09:38
6
Jos Roest
Altis
3:10:48
3:10:40
7
Hilko Doesburg
ASV
3:14:03
3:13:58
8
Roel Land
Borne
3:14:12
3:14:01
9
Montroos
AV '34
3:14:40
3:14:38
10
Arie Fröberg
Marathon Plus
3:14:40
3:14:35
11
Rene Wijnen
Heusden gem Asten
3:16:14
3:16:11
12
Michael Mohring
Marathon Steinfurt
3:16:39
3:16:35
13
Frits van den Brand
Nieuwkuijk
3:16:57
3:16:57
14
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
3:17:27
3:17:23
15
Toni Jug
VfL Ahaus
3:18:55
3:18:50
16
Martin Van Alst
Huissen
3:19:18
3:19:01
17
Peter Heeger
Rheine (GER)
3:20:15
3:20:06
18
Wim Matel
Spurt '88
3:20:35
3:20:24
19
Thomas Wanske
Roedinghausen (GER)
3:22:14
3:22:13
20
Ronnie Van Kaauwen
Wijchen
3:25:50
3:25:44
21
Robert Springer
Hunzerunners Loopgro
3:27:52
3:27:38
22
Jeroen Paalman
Thales
3:29:04
3:28:53
23
Frank Houben
Venlo
3:30:39
3:30:25
24
Manfred Eissing
Coesfeld (GER)
3:31:17
3:30:55
25
Konrad Schwane
TUS Raesfeld
3:31:55
3:31:46
26
Andreas Butz
Euskirchen (GER)
3:32:14
3:32:00
27
Ronnie Wargers
Loopgroep De Lutte
3:32:34
3:32:32
28
Jürgen Hemeltjen
Lingen (GER)
3:32:35
3:32:19
29
Koos de Wilt
PAC
3:32:58
3:32:51
30
Bert Knol
Houten
3:33:15
3:33:09
31
Andre Geerdink
Hengelo Ov
3:33:20
3:33:09
32
René van den Berg
Spijkenisse
3:33:44
3:33:31
33
Jan Post
NOP
3:37:32
3:37:25
34
Freddy de Bree
Loopgroep Aart Stigt
3:37:51
3:37:31
35
Alex Bode
LAAC Twente
3:37:59
3:37:48
36
Herman Boersma
TION
3:38:52
3:38:38
37
Karel Holtrop
Enschede
3:38:52
3:38:35
38
Rainer Bäcker
Bockhorn (GER)
3:40:18
3:40:06
39
Dieter Schwarte
QuakenbrÜck (GER)
3:40:33
3:40:26
40
Egbert Oosterhoff
NPSB
3:40:45
3:40:30
41
Ralf Lammerding
Rosendahl (GER)
3:42:14
3:41:53
42
Francois Bakker
Clytoneus
3:42:39
3:42:30
43
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:42:59
3:42:33
44
Hennie Kraaijvanger
HUman Capital Care
3:44:41
3:44:33
45
Harrie Duteweert
Salland
3:45:00
3:44:40
46
Peter Möllers
DJK Dyckburg Münster
3:45:14
3:44:52
47
Rinus van der Wal
Marathon Plus
3:45:38
3:45:18
48
Werner Eggemeier
Ibbenbüre-Laggenbeck
3:46:18
3:45:55
49
Philip Elsinga
Loopgroep Zuidhorn
3:48:41
3:48:19
50
Jacco van Haveren
Climax
3:48:59
3:48:45
51
Frank de Ruiter
NPSB
3:49:40
3:49:31
52
Paul van Driel
Bemmel
3:49:47
3:49:29
53
Rene Heerink
Iphitos
3:50:24
3:49:57
54
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:50:25
3:49:56
55
Richard van Driel
Doornenburg
3:50:39
3:50:21
56
Dieter Perau
Kevelaer (GER)
3:51:25
3:51:16
57
Ronald Kolk
Doetinchem
3:54:14
3:53:39
58
Eric Hulman
Salland
3:54:19
3:53:56
59
Berry Turk
Ciko '66
3:54:30
3:54:20
60
Erik Velderman
Hengelo Ov
3:55:24
3:55:05
61
Achim Zager
Schüttorf (GER)
3:55:37
3:55:07
62
Bas van der Schaaf
Thales
3:55:37
3:55:06
63
Antoon Wuestman
Vierakker
3:57:43
3:57:10
64
Eppie Wuestman
Holten
3:57:43
3:57:11
65
Ronald van Rijssen
Hengelo Ov
3:57:53
3:57:43
66
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
3:58:34
3:58:10
67
Harry Loos
NOP
3:58:40
3:58:33
68
Thomas Schurna
Münster (GER)
4:00:07
3:59:04
69
Tom Leijten
DAK
4:07:06
4:06:35
70
Anno Zwerver
IJlst
4:07:11
4:06:52
71
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
4:08:22
4:08:02
72
Andreas Gramann
Münster (GER)
4:08:34
4:08:04
73
Jens Schlosser
Bennewitz (GER)
4:08:44
4:08:29
74
Wolfgang Ponten
Münster (GER)
4:09:30
4:08:50
75
Alex Buurlage
Hengelo Ov
4:10:52
4:10:18
76
Rob Reith
Hengelo Ov
4:10:56
4:10:33
77
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
4:11:53
4:11:35
78
Lothar Schinorr
Duitsland
4:14:39
4:13:56
79
Ben David
Enschede
4:14:50
4:14:24
80
Jürgen Pöttker
Ibbenbüren (GER)
4:15:55
4:15:22
81
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
4:17:16
4:16:44
82
Martin Fromm
Flensburg (GER)
4:17:48
4:17:22
83
André van Breukelen
Almere
4:19:02
4:18:32
84
Jos Keulstra
TION
4:21:59
4:21:41
85
Rikke Bouwhuis
Enschede
4:23:21
4:22:38
86
Andre Westervoorde
TION
4:28:57
4:28:43
87
Eric Lassche
Vollenhove
4:29:27
4:28:51
88
Hans-Dieter Penning
Leer (GER)
4:29:49
4:29:06
89
Andre Reinhart
Ottersberg (GER)
4:32:39
4:31:53
90
Martin Kampert
LG Deiringsen
4:33:16
4:32:44
91
Michael Tombrink
LSF Münster
4:33:33
4:33:05
92
Herman Legtenberg
Winschoten
4:33:45
4:33:18
93
Marcel Spoelder
Almere
4:35:08
4:34:38
94
Eric Janse
Schalkhaar
4:41:47
4:41:07
95
Rene Kruger
Enschede
4:46:06
4:45:27
96
Peter van Keeken
RVK Echt
4:48:29
4:47:51
97
Richard Oude Kotte
Wierden
4:54:16
4:53:41
98
Ike Bisschop
Uithuizen
4:57:02
4:56:21
M.50, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
2:58:38
2:58:36
2
Heinz Küpker
Emsbüren (GER)
3:03:23
3:03:19
3
Ed Baks
Atverni
3:04:04
3:04:01
4
Jos de Bruijn
Houten
3:09:49
3:09:42
5
Arend Bremer
Avanti-Wilskracht
3:11:34
3:11:33
6
Willibrord Schuurman
Dutch Runners Gold
3:11:53
3:11:51
7
Wolfgang Vogt
Monheim am Rhein (GE
3:12:43
3:12:33
8
Johnny van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
3:14:33
3:14:27
9
Alfred Kirsch
VFR Unterbruch LG
3:15:46
3:15:38
10
Gerard Visschedijk
Iphitos
3:16:28
3:16:21
11
Jürgen Strathoff
Unna (GER)
3:17:19
3:17:14
12
Ruud Kok
AV '34
3:17:55
3:17:54
13
Theo Jacobs
Cialfo
3:25:41
3:25:33
14
Albert Hingstman
AV '23
3:27:07
3:27:01
15
Eric Groenwold
Hanzesport
3:28:07
3:27:58
16
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
3:29:17
3:29:15
17
Johan Smeulders
Lichtenvoorde
3:29:39
3:29:36
18
Gé de Leeuw
Zwolle
3:32:38
3:32:22
19
Gerrit Jan Soetman
Enschede
3:32:53
3:32:48
20
Harry de Boer
Altis
3:33:16
3:33:09
21
Alex Hendriks
Hanzesport
3:33:48
3:33:39
22
Gert Tadema
Zwolle
3:33:54
3:33:47
23
Aly Weicherding
Bockholtz (LUX)
3:34:57
3:34:45
24
Raymund Prins
Groningen
3:36:35
3:36:30
25
Rene ter Horst
Avanti-Wilskracht
3:38:22
3:38:01
26
Gerald Schumann
Lorsch (GER)
3:38:48
3:38:31
27
Titus Olthof
TION
3:38:52
3:38:29
28
Jan Timmerman
Spurt '88
3:38:58
3:38:48
29
Johannes Wilschey
VfL Hiddesen
3:39:58
3:39:47
30
Joep Jillings
Ciko '66
3:40:10
3:40:01
31
Volkmar Jordan
Stzeinfurt (GER)
3:41:02
3:40:43
32
Ulrich Hass
Herten (GER)
3:41:05
3:41:00
33
Herbert Kosters
Ahaus Wesum (GER)
3:42:13
3:41:54
34
Benno Ramerman
Borger
3:43:36
3:43:19
35
Klaus Bühn
LSF Münster
3:44:14
3:44:00
36
Toine van den Berg
Gaanderen
3:46:35
3:46:13
37
Loek ten Pas
Enschede
3:47:11
3:46:51
38
Karl Reinke
Altenberge (GER)
3:49:52
3:49:28
39
Wolfgang Wysocki
SV 19 Straelen
3:50:22
3:49:59
40
Wolfgang Weitkämper
Team Erdinger Alkoho
3:50:29
3:50:09
41
Jeroen Verkuyl
Climax
3:51:01
3:50:37
42
Anton van Empel
Apeldoorn
3:51:29
3:51:09
43
Fred Menkveld
Dutch Runners Gold
3:51:41
3:51:15
44
Klaus Richter
Herne (GER)
3:52:25
3:52:14
45
Onno Spanjer
Fit
3:53:42
3:52:59
46
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
3:55:35
3:55:13
47
Wim Mulder
Borne
3:56:24
3:55:45
48
Andre Maatman
Dutch Runners Gold
3:56:24
3:55:47
49
Chris van der Spek
Enschede
3:58:20
3:57:44
50
Henk Geilen
Munstergeleen
3:58:50
3:58:20
51
Jos Stuyt
Pallas '67
3:59:33
3:59:18
52
Wim den Braanker
Apeldoorn
3:59:49
3:59:31
53
Leyk
Hoistel (GER)
3:59:51
3:59:18
54
Paul Scheltinga
Enschede
4:01:56
4:01:33
55
Bert Bos
Loopgroep Bedum
4:02:20
4:01:54
56
Gies Stolze
Triathlon
4:02:43
4:02:12
57
Matthias Konczalla
Osnabrueck (GER)
4:04:28
4:04:00
58
Bert Jansen
Loopgroep Leeuwarden
4:04:28
4:03:51
59
Ben Eekhof
Zeewolde
4:05:58
4:05:34
60
Jos van Heusden
Duiven
4:07:22
4:06:51
61
Louw Huijgen
Triathlon
4:07:22
4:06:51
62
Henk Wilms
Hengelo
4:09:57
4:09:33
63
Peter Wissing
Wageningen
4:11:41
4:11:02
64
Bernard Prins
Dutch Runners Gold
4:13:56
4:13:36
65
Karl-Heinz Raschkowski
LG Warstein Rüthen
4:14:35
4:14:19
66
Heino Pot
Loopgroep Bedum
4:14:42
4:14:00
67
Wim Buijvoets
LAAC Twente
4:15:25
4:14:54
68
Wim Vos
LAAC Twente
4:17:32
4:16:53
69
Bert Koks
Velserbroek
4:18:02
4:17:37
70
Hitjo Schipper
Runners Stadskanaal
4:20:51
4:20:24
71
Nicky Konings
Groenlo
4:22:16
4:21:48
72
Rieks Koggel
Ommen
4:23:20
4:22:45
73
Rientjes
Brussel (BEL)
4:25:38
4:25:13
74
Willem Kramer
Apeldoorn
4:28:07
4:27:25
75
Jos Hofhuis
Enschede
4:28:12
4:27:48
76
Ben van den Hoogen
Climax
4:28:28
4:28:28
77
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:31:17
4:30:39
78
Heinz-Otto Timmerberg
TV Flerke
4:35:52
4:35:16
79
Eckhard Kirchhoff
LG Deiringsen
4:39:34
4:38:58
M.55, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harrie Aalderink
Goor '75
3:01:48
3:01:36
2
Harry Dijk
TION
3:06:18
3:06:17
3
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
3:12:02
3:11:59
4
Ton Rückert
Scopias
3:14:52
3:14:49
5
Martin Janssen
De Liemers
3:23:52
3:23:43
6
Wilfried Oldenkotte
AV Haaksbergen
3:24:05
3:23:54
7
Eugen Purk
Senden (GER)
3:25:37
3:25:35
8
Piet Admiraal
Brecht (BEL)
3:30:51
3:30:44
9
Jan Busstra
Thales
3:33:05
3:32:53
10
Jan Folkers
Nieuw-Amsterdam
3:37:23
3:37:02
11
Frans Vermeer
AV Monnickendam
3:38:18
3:38:07
12
Leo van den Hoven
Clytoneus
3:38:39
3:38:30
13
Cees van Reemst
TION
3:38:52
3:38:38
14
Harry Bouwhuis
Breda
3:41:20
3:40:58
15
Hans Wilmink
Pallas '67
3:42:05
3:41:59
16
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
3:42:32
3:42:25
17
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
3:43:46
3:43:34
18
Wim Dannenberg
Hunzerunners Loopgro
3:45:30
3:45:07
19
Arthur Pardieck
Amsterdam
3:46:25
3:46:09
20
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
3:46:50
3:46:23
21
Nico Langeslag
LAAC Twente
3:47:21
3:47:00
22
Richard Koster
LVG
3:49:23
3:49:05
23
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
3:50:48
3:50:25
24
Jan van Kleef
Lycurgus
3:51:47
3:51:29
25
Henk Peterse
Dutch Runners Gold
3:51:49
3:51:38
26
Uli Völkel
Münster (GER)
3:52:23
3:52:06
27
Frans van Megen
Doesburg
3:53:36
3:53:11
28
Tonnie Gotink
Ruurlo
3:56:21
3:56:13
29
Gerard Beernink
De Spartaan
3:58:51
3:58:38
30
Freddy Zwiggelaar
't Haantje
3:58:56
3:58:21
31
Wolfgang Rühl
LT Hemsbach
4:03:47
4:03:20
32
Nol Janssen
Gendt
4:07:04
4:06:46
33
Rob Oosterbaan
Almere
4:08:02
4:07:33
34
Hartmut Penning
Brinkum (GER)
4:09:01
4:08:19
35
Hans Tomassen
Athlos
4:09:12
4:08:38
36
Jan Euren
Nijverdal
4:11:10
4:10:34
37
Uli Schindler
LSF Münster
4:12:19
4:12:05
38
Wietze van der Meer
Menzrunners
4:19:01
4:18:21
39
Norbert Hambruegge
Rosendahl (GER)
4:19:05
4:18:30
40
IJnze de Vries
AAC '61
4:20:25
4:19:55
41
Daniel Basel
Basel Name
4:25:11
4:24:45
42
Kees Glas
Enschede
4:27:05
4:26:29
43
Jan Nelissen
Tubantia Clinics
4:28:06
4:27:25
44
Fons Eysink
NPSB
4:28:13
4:27:34
45
Willem Bakker
Emmen
4:28:55
4:28:22
46
Hans Risse
Wildeshausen (GER)
4:32:04
4:31:27
47
André Assink
Gemeente Enschede
4:36:46
4:36:14
48
Feike van Driesum
Loopgroep PK
4:38:08
4:37:51
49
Joop Tomassen
Ermelo
4:43:05
4:42:32
50
Björn Pokar
Osnabrück (GER)
4:50:27
4:49:56
M.60, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerhard Sievers
DJK Gw Nottuln
3:11:33
3:11:30
2
Hans van Wijk
Nijmegen
3:16:39
3:16:31
3
Raimund Schledde
LT Bittermark Dortm.
3:24:43
3:24:38
4
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:28:56
3:28:52
5
Jans Vincent
AV Rijssen
3:29:06
3:28:55
6
Menno de Jager
LAAC Twente
3:29:12
3:29:05
7
Frank de Voogd
Amstelveen
3:29:22
3:29:11
8
Theo Gomis
TION
3:41:28
3:41:14
9
Dieter Selchow
Lengerich (GER)
3:43:10
3:42:57
10
Pieter Tijsterman
Bodegraven
3:43:52
3:43:39
11
Adrian Wadham
ATC '75
3:48:37
3:48:37
12
Henk van Tol
Gemeente Enschede
3:49:27
3:48:58
13
Gerrit de Klein
LAAC Twente
3:50:01
3:49:59
14
Hermann Lütke Schelhow
Münster (GER)
3:51:32
3:51:10
15
Gerard Weernink
Enschede
3:54:05
3:53:40
16
Rien Walk
Grave
3:55:46
3:55:19
17
Helmund Dr Kerkhoff
Emder LG
3:58:19
3:57:38
18
Jan Kwakkel
Almelo
3:58:42
3:58:03
19
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
4:01:18
4:00:53
20
Kees van Rijn
NEA Volharding
4:01:22
4:01:14
21
Fons Krabbe
NPSB
4:04:07
4:03:52
22
Donald Idsinga
NOP
4:04:39
4:04:31
23
Hans-Peter Mohnberg
Münster (GER)
4:07:12
4:06:38
24
Hans Sleeuwits
Gemeente Enschede
4:10:15
4:09:43
25
Johannes Bettenbühl
Tri Team Warendorf
4:13:29
4:13:10
26
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
4:14:41
4:13:59
27
Mart Verboord
Prins Hendrik
4:15:01
4:14:26
28
Herman Meijer
Loopgroep PK
4:15:26
4:15:10
29
Norbert Thorschmidt
Breckerfeld (GER)
4:16:36
4:16:25
30
Gijs Honing
avVN
4:28:06
4:27:25
31
Manfred Garn
LSF Unna 2000
4:47:23
4:46:47
32
Co van der Sluis
Dedemsvaart
4:55:03
4:54:22
V.SEN, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
Loopgroep Aart Stigt
2:45:10
2:45:10
2
Mariska Dute
Loopgroep PK
2:55:30
2:55:30
3
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
3:09:38
3:09:37
4
Anke Libuda
BSG SpringorumBochum
3:33:27
3:33:18
5
Manon Herbert
Spurt '88
3:45:30
3:45:10
6
Rose-Minke Schure
Triathlon
3:58:25
3:57:41
7
Yvonne Clauß
Bielefeld (GER)
4:01:45
4:01:11
8
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
4:19:58
4:19:37
9
Erin Fisher
Dublin (IRL)
4:24:08
4:23:50
10
Franke Alexandra
Emsbüren (GER)
4:29:54
4:29:19
11
Shanti van Leeuwen
Groningen
4:49:51
4:49:15
V.35, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Visser
Havixbeck (GER)
3:12:01
3:11:57
2
Sandra van Strien
Friesland
3:28:08
3:27:51
3
Paula IJzerman
Loopgroep Aart Stigt
4:09:12
4:08:38
4
Lisette Kwakkel
Wageningen
4:27:15
4:26:36
V.40, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vanessa Gosselink-van
Flevo Delta
3:05:42
3:05:39
2
Marjan de Ruiter
NPSB
3:35:51
3:35:43
3
Paulien Spithoven
Celtic Diekirch
3:49:48
3:49:35
4
Hedwig Wiggers
Marathon Pim Mulier
3:52:29
3:52:04
5
Martina Kehrbusch
Athletik Waldniel
3:52:55
3:52:31
6
Yvonne Rosenkamp
Salland
3:59:57
3:59:15
7
Ester Wiersma
Fivelstreek
4:05:28
4:04:54
8
Claudia Hußmann
LG Ems Warendorf
4:07:11
4:06:55
9
Helma Keuter
Schoonebeek
4:08:25
4:07:47
10
Barbara Sicking-Koster
Lopersgroep Deurne
4:14:57
4:14:14
11
Renate Boes
Franeker
4:17:52
4:17:44
12
Astrid Spoelder
Almere
4:18:19
4:17:50
13
Foekje van der Zee
Friesland
4:19:14
4:18:43
14
Rianne Loomans
Atletics Nijverdal
4:20:35
4:20:11
15
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
4:24:13
4:23:54
16
Jolanda Been
Groningen Atletiek
4:24:13
4:23:54
17
Rita Doesburg
LAAC Twente
4:25:53
4:25:12
18
Petra Pöttker
Ibbenbüren (GER)
4:28:11
4:27:29
19
Marjon Breitsma
Zeist
5:02:59
5:02:23
V.45, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper-ten Kate
De Sprinter
3:03:22
3:03:18
2
Gea Siekmans
LAAC Twente
3:14:14
3:14:13
3
Gerry Visser
LAAC Twente
3:23:07
3:23:06
4
Stephanie Warner
Senden (GER)
3:25:42
3:25:39
5
Monique Kropmans
LAAC Twente
3:40:22
3:40:20
6
Margot Heerink
Iphitos
3:50:22
3:49:55
7
Annemieke de Goede
Zeewolde
4:05:58
4:05:33
8
Christa Langela
Velen (GER)
4:08:44
4:08:17
9
Ankie Leijten
DAK
4:09:12
4:08:41
10
Birgit Timmerberg-Hein
TV Flerke
4:10:24
4:09:48
11
Inge Oppers
Enschede
4:10:52
4:10:17
12
Jolanda Kruger
Enschede
4:24:24
4:23:45
13
Jet Klomp
Marathon Plus
4:28:06
4:27:26
14
Wina Harms
Klazienaveen
4:29:27
4:28:48
15
Ygreck Shyu
LAAC Twente
4:49:31
4:48:49
V.50, NTP MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariëtte ten Bokkel-Am
Atletico '73
3:26:52
3:26:51
2
Rita Sessink
Atletico '73
3:45:07
3:44:45
3
Marit Janse
Fenton (USA)
3:58:27
3:57:54
4
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:58:51
3:58:20
5
Karin van Eck
Deventer
4:09:13
4:08:38
6
Lian de Jonge
Roden
4:11:53
4:11:34
7
Aleid Busser
ATC '75
4:12:30
4:12:00
8
Helen Smit-van der Gie
Enschede
4:21:41
4:21:15
9
Alie Dries
Climax
4:23:34
4:23:07
10
Marion Titulaer
Groenlo
4:24:21
4:23:53
11
Ciel Scheinck-Lagescha
Groenlo
4:24:21
4:23:53
12
Ria Schröder-Lansink
Almelo
4:28:14
4:27:34
13
Christa Janssen
Brinkum (GER)
4:32:56
4:32:13
14
Annelies Pijper
Zwolle
4:35:52
4:35:18
15
Ina van Driesum
Uithuizermeeden
4:38:09
4:37:52
16
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
4:44:55
4:44:26
17
Maria Dirks
Loopgroep Aart Stigt
5:02:59
5:02:23
M.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:12:42
1:12:42
2
Maik Voppen
LAAC Twente
1:19:12
1:19:11
3
Frank Pol
Thales
1:20:56
1:20:56
4
Brenner Green
Lisbon (USA)
1:21:04
1:21:00
5
Martijn Paalman
Veluwe
1:21:15
1:21:15
6
Issa Harrov
Duisburg (GER)
1:21:24
1:21:23
7
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:21:27
1:21:25
8
Tom Baak
Archeus
1:21:41
1:21:40
9
Bart Minnebo
Kronos
1:21:43
1:21:37
10
Nico Klein Poelhuis
TION
1:21:53
1:21:51
11
Roland de Haan
Eindhoven
1:22:36
1:22:33
12
Gerrald Korenromp
TION
1:23:32
1:23:30
13
Rinze ter Steege
Groningen
1:24:59
1:24:55
14
Jorik Huizinga
Pannerden
1:24:59
1:24:54
15
Ronald Sluiter
Hellas
1:25:19
1:25:17
16
Marco Gerke
Duisburg (GER)
1:26:37
1:26:29
17
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
1:26:47
1:26:44
18
Ferdi Ubbing
Enschede
1:27:11
1:27:10
19
Onno de Boer
Enschede
1:27:46
1:27:24
20
Bertrand Hartemink
Amsterdam
1:28:11
1:28:09
21
Ralph Voortman
NPSB
1:28:32
1:28:30
22
Tom Tuchter
AV Haaksbergen
1:29:10
1:29:03
23
Martin Schepers
Borne
1:29:45
1:29:17
24
Pascal van Zon
Spurt '88
1:29:46
1:29:42
25
Wilco Wolfs
Nijmegen
1:30:21
1:30:06
26
Mark Vink
Ulft
1:30:27
1:30:12
27
Rik Schulte
Gemeente Enschede
1:30:42
1:30:39
28
Lars Duistermaat
Archeus
1:30:50
1:30:49
29
Wouter Vollenbroek
Denekamp
1:30:52
1:30:37
30
Wouter van Boekel
Eindhoven
1:31:25
1:31:25
31
Thomas Ott
Bad Nauheim (GER)
1:31:30
1:31:15
32
Tommy Lammerink
Enschede
1:32:44
1:32:31
33
Rick Nijmeijer
Dionysos
1:32:52
1:32:40
34
Tjerk Notten
Borne
1:32:59
1:32:50
35
Ruben Lubkemann
Losser
1:33:14
1:32:34
36
Lars Kwekkeboom
Gronau (GER)
1:33:37
1:29:15
37
Jan Baltink
Groningen
1:33:44
1:33:38
38
Stefan Filart
Borne
1:33:59
1:33:54
39
Bart Smit
Enschede
1:34:06
1:33:29
40
Bart Dijkman
AV Haaksbergen
1:34:34
1:34:03
41
Barry Wermer
Enschede
1:34:51
1:32:25
42
Mark Muller
Holten
1:34:54
1:34:54
43
Mayk Meijer
Iphitos
1:35:09
1:35:07
44
Joeri Schilderinck
Eibergen
1:35:14
1:34:32
45
Robert Schreurs
Markelo
1:35:20
1:34:41
46
Martijn Kraijenbrink
Weesp
1:35:24
1:35:14
47
Frank Eissens
Nijverdal
1:35:31
1:34:33
48
Matt Evers
NPSB-NK
1:35:36
1:35:30
49
Martijn Otten
Heerenveen
1:35:41
1:34:40
50
Eef Dirksen
Eindhoven
1:35:44
1:34:46
51
Martin Bronsvoort
Nijverdal
1:36:00
1:34:20
52
Floris van Nee
Enschede
1:36:01
1:35:46
53
Sander Ter Harmsel
Enschede
1:36:04
1:35:42
54
Marcus Büchner
Rheine (GER)
1:36:19
1:34:28
55
Bart Schoemaker
Rijssen
1:36:22
1:34:36
56
Peter-Paul Slot
Oldenzaal
1:36:33
1:36:19
57
Rene Schouten
NPSB-NK
1:37:10
1:36:52
58
Tim Heusinkveld
LT Uhlenhorst Mülhei
1:37:28
1:36:40
59
Ferry van den Berg
Hellendoorn
1:37:43
1:36:12
60
Maikel Grave
Lichtenvoorde
1:38:42
1:38:34
61
Thijs Hulsbeek
NPSB-NK
1:39:05
1:37:50
62
Startnummer 2242
1:39:07
1:38:54
63
Andreas Feuker
Gronau (GER)
1:39:15
1:37:59
64
Martijn Oude Nijhuis
Enschede
1:39:18
1:38:17
65
Jasper ten Berge
Haaksbergen
1:39:21
1:38:49
66
Christiaan Wijnia
Thales
1:39:21
1:38:13
67
Mark van Es
Oldenzaal
1:39:28
1:38:54
68
Bas Vinkenvleugel
Tubantia Clinics
1:39:35
1:39:35
69
Gerritjan Bannink
Nijverdal
1:39:49
1:38:11
70
Wouter Lintsen
Hengelo Ov
1:40:09
1:39:28
71
Jan-Simon Pieterson
Drachten
1:40:39
1:38:00
72
Robin van Oorschot
Eindhoven
1:41:09
1:40:31
73
Bastian Stapersma
Nijverdal
1:41:10
1:36:00
74
Adriaan van der Veen
Hengelo
1:41:14
1:38:42
75
Jorrit Oosten
Heerenveen
1:41:24
1:32:57
76
Kleve
Borculo
1:41:36
1:41:25
77
Aydin Atto
Enschede
1:41:56
1:39:25
78
Dennis Meijer
Oldenzaal
1:42:05
1:40:46
79
Dennis Rikkering
LAAC Twente
1:42:18
1:41:04
80
Roberto Doeve
Gemeente Enschede
1:42:21
1:42:17
81
Gerard Koning
Nederland
1:42:21
1:42:05
82
Bernhard Timmel
Emsbüren (GER)
1:42:21
1:40:30
83
Martijn Schouten
Nijmegen
1:42:22
1:40:59
84
Rutger Huberts
NPSB
1:42:44
1:42:17
85
Bastiaan van der Star
Almere
1:43:02
1:42:01
86
Tom Feninga
Enschede
1:43:04
1:40:34
87
Frank Warrink
Enschede
1:43:10
1:41:58
88
Bart Blaauwgeers
Harbrinkhoek
1:43:20
1:40:12
89
Sybren Bouwsma
Marathon Pim Mulier
1:43:23
1:43:00
90
Michael Garcia
Enschede
1:43:34
1:42:21
91
Jan-Willem Geerdink
Elst Gld
1:44:10
1:41:29
92
Arno Morsink
Goor
1:44:15
1:40:35
93
Bob Meis
TION
1:44:23
1:44:05
94
Erik Rieksen
Utrecht
1:44:35
1:38:09
95
Sebastian Riddermann
Fortuna Seppenrade
1:44:42
1:42:50
96
Erno Schrier
Utrecht
1:44:45
1:44:35
97
Richard Bult
Enschede
1:44:46
1:41:17
98
Borja Llorens
Enschede
1:45:21
1:44:39
99
Sjaak Oude Ophuis
Denekamp
1:45:26
1:44:17
100
Niek Schols
NPSB
1:45:29
1:45:03
101
Joran Wiemer
Delta Lloyd Running
1:45:31
1:44:01
102
Tim Paauw
Enschede
1:45:34
1:44:10
103
Thomas Vink
De Steeg
1:45:38
1:42:16
104
Frank ter Beek
Tubantia Clinics
1:45:39
1:44:49
105
Wilfred Minkjan
NPSB-NK
1:45:51
1:45:37
106
Bastiaan Budel
Bad Bentheim (GER)
1:45:53
1:37:03
107
Niels Hutenhuis
Utrecht
1:46:00
1:43:23
108
Rik Hardon
TION
1:46:29
1:46:15
109
Wouter Assink
Gemeente Enschede
1:46:32
1:44:25
110
Kaj Nieuwenkamp
Apeldoorn
1:46:35
1:41:53
111
Sierdjan Koster
Groningen
1:46:45
1:45:55
112
Dirk Tjepkema
NPSB
1:46:57
1:46:37
113
Jürgen Spijker
Wierden
1:47:04
1:44:43
114
Mark Ribbers
Beltrum
1:47:08
1:44:11
115
Niek Buijvoets
Oldenzaal
1:47:09
1:45:46
116
Remi Buijvoets
Oldenzaal
1:47:09
1:44:29
117
Bas Wortel
Oldenzaal
1:47:28
1:44:57
118
Emil Bode
Enschede
1:47:49
1:43:24
119
Fatih Barmanpek
Enschede
1:47:51
1:45:50
120
Marco Muller
Holten
1:48:06
1:48:06
121
Hendrik Stroet
Bochum (GER)
1:48:27
1:42:55
122
Manuel Gedicke
Rheine
1:48:27
1:42:56
123
Rob Buitenhuis
AV '34
1:48:50
1:44:09
124
Davey Pauelsen
Almelo
1:48:58
1:45:21
125
Michiel Beijen
Bornerbroek
1:48:59
1:45:20
126
Jetse Eringa
Enschede
1:49:15
1:46:48
127
Bjorn Lukkien
Haaksbergen
1:49:18
1:43:42
128
Tobias Ruhkamp
Gronau (GER)
1:49:28
1:47:36
129
Andreas Hagels
Nordhorn (GER)
1:49:30
1:46:43
130
Rick Sterenborg
Alkmaar
1:49:53
1:47:22
131
Mark Rozema
Deventer
1:49:56
1:48:50
132
Ingmar Wenzel
Ahaus (GER)
1:49:58
1:45:55
133
Jeroen Bours
Apeldoorn
1:49:58
1:49:41
134
David Tammadge
Enschede
1:50:02
1:45:10
135
Herman Krisman
Bonhoeffer
1:50:17
1:48:31
136
Ryan Snelders
ROC van Twente-CTR
1:50:37
1:46:48
137
Randall de Boer
Amersfoort
1:50:43
1:43:55
138
Ivo Nonhebel
Almelo
1:50:48
1:49:50
139
Tom Meuleman
Haaksbergen
1:51:00
1:47:02
140
Stef Duteweert
Lettele
1:51:02
1:49:08
141
Toine van Boxtel
Enschede
1:51:24
1:46:48
142
Joris Olde Kalter
Utrecht
1:51:43
1:46:31
143
Deterd Oude Weme
Enschede
1:51:55
1:44:28
144
Ralf ter Beek
Oldenzaal
1:51:58
1:49:58
145
Leon Stevense
ROC van Twente-CTR
1:51:59
1:48:10
146
Bert Wolbrink
Enschede
1:52:13
1:49:34
147
Sascha Bode
Ochtrup (GER)
1:52:15
1:47:38
148
Yannic Mulder
Enschede
1:52:27
1:46:38
149
Maarten Droogendijk
Enschede
1:52:29
1:50:23
150
Bas Hesselink
Enschede
1:52:33
1:49:03
151
Tom Vrijs
ROC van Twente-CTR
1:52:39
1:48:50
152
Laurens Ottenschot
Gemeente Enschede
1:52:46
1:52:07
153
Startnummer 3096
1:52:50
1:51:17
154
Ruben ter Harmsel
Enschede
1:52:51
1:45:52
155
Thijs ter Horst
Hengelo Ov
1:52:57
1:48:30
156
Gijsbert Heemink
Haaksbergen
1:52:58
1:48:11
157
Erik Drost
Enschede
1:53:01
1:50:27
158
Kees Posch
Enschede
1:53:05
1:50:24
159
Thijs Alofs
Enschede
1:53:07
1:49:05
160
Jurgen Bremmer
Enschede
1:53:14
1:51:44
161
Jan-Hinrich Späth
Leiferde (GER)
1:53:25
1:50:59
162
Andreas Kösters
HSP Münster Laufteam
1:53:33
1:48:14
163
Stefan Moebs
Bad Nauheim (GER)
1:53:50
1:51:04
164
Cristian Greve
Enschede
1:53:56
1:49:28
165
Tobias Ott
Usingen (GER)
1:53:57
1:51:10
166
Robbert Budel
Enschede
1:53:57
1:45:30
167
Paul Meijer
Wierden
1:53:58
1:51:26
168
Rene Vollenbroek
Denekamp
1:54:04
1:49:13
169
Dennis Huizinga
Enschede
1:54:08
1:51:43
170
Jasper Thomasson
Hengelo Ov
1:54:09
1:52:15
171
Hagen Harnacke
Münster (GER)
1:54:15
1:50:01
172
Marc Dorenbos
ROC van Twente-CTR
1:54:16
1:52:24
173
Erik Hoogeveen
Enschede (GER)
1:54:36
1:46:09
174
Rogier Beers
Tilburg
1:54:36
1:50:50
175
Gert-Paul van der Beek
Enschede
1:54:37
1:52:15
176
Dennis Markink
Enschede
1:55:07
1:48:49
177
Martijn Rouweler
Enschede
1:55:20
1:54:42
178
Nils Mailänder
Rödinghausen (GER)
1:55:32
1:53:08
179
Roy Nijenkamp
Borne
1:55:37
1:51:48
180
Erik Krommenhoek
Enschede
1:55:39
1:50:56
181
Tom Balke
Enschede
1:55:55
1:51:34
182
Raymond Aalderink
Goor '75
1:56:02
1:51:15
183
Robin Goselink
NPSB-NK
1:56:58
1:51:17
184
Bob Metternich
NPSB-NK
1:56:58
1:51:17
185
Gijs Hesselink
Nijmegen
1:57:35
1:56:31
186
Daan de Bie
Utrecht
1:57:35
1:56:30
187
Daan Kuipers
Geesteren Ov
1:57:45
1:53:06
188
Evan Burns
New York (USA)
1:57:52
1:54:01
189
Rob Munter
Haaksbergen
1:57:57
1:50:28
190
Kazuki Mitsui
minaziboso (JPN)
1:58:00
1:50:41
191
Tobias de Pagter
Groningen
1:58:02
1:52:52
192
Stan Schuurs
Enschede
1:58:15
1:52:12
193
Rutger Bruin
Enschede
1:58:52
1:53:41
194
Tom Reuver
Oldenzaal
1:58:56
1:57:15
195
Samuel Kaspers
Amsterdam
1:59:08
1:56:41
196
Laurens Ensink
NPSB
1:59:14
1:58:48
197
Dirk Busmann
Nordhorn (GER)
1:59:16
1:54:06
198
Jeen Bomers
Enschede
1:59:16
1:50:49
199
Marijn Smeehuijzen
Enschede
1:59:18
1:54:10
200
David de Jong
Enschede
1:59:23
1:55:29
201
Ben Reeders
Enschede
1:59:27
1:55:32
202
Maarten Heutink
Hengelo Ov
1:59:47
1:53:52
203
Jan Inholte
Reken (GER)
1:59:55
1:57:12
204
Marius Inhestern
Reken (GER)
1:59:56
1:57:13
205
Robert Schokker
Enschede
2:00:28
1:54:46
206
Nick Assinck
Groenlo
2:01:10
1:57:29
207
Özgür Demirkol
Enschede
2:01:17
1:54:51
208
Rick van der Werf
Utrecht
2:01:23
1:57:26
209
Sander Heidemans
Borne
2:01:26
1:57:37
210
Michiel Eebes
Groningen
2:01:44
1:57:30
211
Jurgen Kuiterman
Amsterdam
2:01:44
1:57:31
212
Harry Berkhoff
Enschede
2:01:48
1:54:24
213
Robert-Jan Lub
Enschede
2:01:54
2:00:31
214
Ronald Taneza
Apeldoorn
2:02:11
1:59:21
215
Rob de Wildt
Enschede
2:02:16
1:54:57
216
Rogier Dommeck
Enschede
2:02:17
1:56:59
217
Peter Dijkstra
Gemeente Enschede
2:02:22
2:00:31
218
Rob Westrek
Enschede
2:02:26
1:54:12
219
Thomas Schultealbert
Ochtrup (GER)
2:02:34
1:56:16
220
Robin Steentjes
Enter
2:02:36
2:01:06
221
Ferdi Schulte
Nijmegen
2:03:11
1:59:32
222
Thomas Budel
Enschede
2:03:33
1:54:43
223
Remert Jutten
Nijmegen
2:03:46
1:56:22
224
Startnummer 5579
2:03:54
1:58:54
225
Sebastian Keßeler
Viermarker Dortmund
2:03:54
1:57:47
226
Gijs Louet Feisser
Hoorn Nh
2:03:55
1:56:32
227
Bas Hudepohl
Oldenzaal
2:04:11
2:00:31
228
Riemer Heutink
Enschede
2:04:37
1:58:47
229
Ronald Moes
Enschede
2:04:44
1:59:35
230
Martijn Meekes
Avanti-Wilskracht
2:04:45
1:58:55
231
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
2:04:45
1:58:56
232
Justin Hogenberg
Enschede
2:04:57
2:01:45
233
Michel Prins
Vroomshoop
2:05:05
2:00:10
234
Rolf Cox
Tegelen
2:05:14
1:59:29
235
Michiel Vlaanderen
Borculo
2:05:15
1:58:50
236
Cees Willem Koopman
Lelystad
2:05:31
2:04:08
237
Tom Tijburg
Amsterdam
2:05:43
2:03:16
238
Krijn Lock
Enschede
2:05:53
1:59:25
239
Stefan Kutsch Lojenga
Amsterdam
2:06:00
2:02:09
240
Patrick Haveman
Gemeente Enschede
2:06:08
2:04:17
241
Franck Makumi
Oldenzaal
2:06:28
2:00:31
242
Mischa Verdegaal
Enschede
2:06:39
2:00:01
243
Gert-Jan Boom
Amsterdam
2:06:44
2:00:16
244
Freerk Van Der Meij
Enschede
2:07:12
2:00:29
245
Ruud Hoekstra
Hengelo Ov
2:07:43
1:59:26
246
Remco Lutje Wagelaar
Enschede
2:07:43
2:01:45
247
Martijn Koelers
Groningen
2:08:04
2:03:35
248
Edson Fortes
Hengelo Ov
2:08:21
2:05:27
249
Tjangou Sei
Enschede
2:08:38
2:01:38
250
Startnummer 6460
2:08:44
2:08:00
251
Andrea Kiebling
TV Vreden
2:08:45
2:01:33
252
Stephan Alfers Edler
SF Nordvelen
2:08:51
2:01:09
253
Arne Boersma
Losser
2:08:58
2:02:58
254
Marien Schrijner
Arnhem
2:09:02
2:02:03
255
Randy Heideman
Enschede
2:09:34
2:03:31
256
Wouter Bruinink
Enschede
2:10:22
2:04:25
257
Rik Busschers
Enschede
2:11:10
2:03:38
258
Bas Huisman
Enschede
2:11:25
2:04:52
259
Nathan Nekkers
Nijverdal
2:11:57
2:10:02
260
Dennis Hofste
Enschede
2:11:58
2:08:01
261
Mark Reinders
Groenlo
2:12:22
2:04:20
262
Pascal Wittendorp
Hengelo Ov
2:13:24
2:07:01
263
Ruud Wijering
Losser
2:13:30
2:08:37
264
Andre Veenendaal
Enschede
2:13:42
2:09:16
265
Alexander de Boer
Enschede
2:13:42
2:06:01
266
Jelmer Langenberg
Enschede
2:13:58
2:06:40
267
Bram Zwiers
Losser
2:14:56
2:08:32
268
Aaron Korbinian Buder
Enschede
2:15:03
2:07:50
269
Stevie Horsey
Enschede
2:15:06
2:09:08
270
Lars Theissen
Zwolle
2:15:34
2:13:35
271
Mattias Gruppelaar
Enschede
2:15:49
2:08:02
272
Tonny Smith
Enschede
2:16:14
2:09:41
273
Startnummer 5382
2:16:15
2:09:33
274
Rene Paalhaar
Tubbergen
2:16:16
2:09:56
275
Rick Kuipers
Geesteren
2:16:19
2:08:39
276
Co de Smalen
Enschede
2:16:53
2:15:24
277
Marco Hagedoorn
Nederland
2:17:02
2:08:24
278
Bjorn Mort
Losser
2:17:19
2:12:26
279
Paul Schonewille
Enschede
2:17:21
2:09:10
280
Joris van Kempen
Enschede
2:17:26
2:14:09
281
Johannes Jeuring
Bonhoeffer
2:18:28
2:10:49
282
Frank Gruijters
Enschede
2:19:05
2:14:29
283
Fzasche Lucas
Gronau (GER)
2:19:39
2:15:17
284
Eric-Jan Steunenberg
Almelo
2:19:57
2:14:06
285
Kyle Rogers
Almelo
2:20:36
2:13:32
286
Stephan van Lammeren
Enschede
2:20:38
2:14:30
287
Casper van Geffen
Enschede
2:21:07
2:16:26
288
Startnummer 5428
2:21:22
2:13:02
289
Raymond Groeneveld
Eibergen
2:21:37
2:15:38
290
J A Wemekamp
Ede
2:21:49
2:14:13
291
Thomas van Beurden
Deventer
2:22:19
2:17:24
292
Barry Hegeman
Wierden
2:23:32
2:17:28
293
Dinand Fruneaux
Almelo
2:24:19
2:18:29
294
Stefan de Wit
Enschede
2:24:19
2:16:16
295
Nils Keizers
Almelo
2:24:38
2:18:20
296
Mark Olde Keizer
Oldenzaal
2:26:26
2:17:56
297
Jeroen van Lanen
Borne
2:27:55
2:20:36
298
Startnummer 6356
2:28:40
2:21:27
299
Joost van Tongeren
Arnhem
2:28:53
2:22:25
300
Gerben Wijbrands
Enschede
2:32:48
2:26:11
301
Max Bernemann
Reken (GER)
2:44:40
2:38:42
M.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
LAAC Twente
1:20:17
1:20:17
2
Andre Winkelhorst
TV Westfalia 07 Epe
1:20:38
1:20:35
3
Remco Valkenburg
De Meern
1:20:46
1:20:45
4
Erik Kuijer
Ruinerwold
1:22:27
1:22:27
5
Ronny Leeftink
Goor '75
1:22:48
1:22:41
6
Gerton Prinsen
ASV
1:26:25
1:26:23
7
René Sligman
Markelo
1:26:49
1:26:48
8
Peter Huirne
Enschede
1:28:48
1:28:45
9
Stephan Wittoesch
TC Kray 1892 e.V
1:30:34
1:30:29
10
Janhenk Kleinlugtenebe
Hellendoorn
1:30:40
1:30:31
11
Jan-Anne Woelders
Hengelo Ov
1:30:54
1:30:52
12
Vincent Wensink
Duiven
1:30:58
1:30:12
13
Lars van Westerlaak
U-Track
1:31:33
1:31:31
14
Jan Willem Oosterloo
Apeldoorn
1:32:03
1:31:46
15
Jurgen Pallast
Kronos
1:32:21
1:32:15
16
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:32:52
1:32:52
17
Wolfgang Lechner
Lüdinghausen (GER)
1:33:02
1:32:55
18
Wim van Ravenswaay
Veenendaal
1:33:48
1:32:34
19
Oliver Eck
TV Jahn Rheine
1:34:19
1:34:06
20
Pascal Butterhoff
Enschede
1:34:57
1:34:48
21
Frank Hofstede
Raalte
1:35:26
1:34:18
22
Olaf Harleman
TION
1:35:35
1:35:20
23
Radboud Dood
Avanti-Wilskracht
1:35:47
1:34:30
24
Rob Rouwers
NPSB
1:36:12
1:35:59
25
Frank Somberg
Nordhorn (GER)
1:36:46
1:36:06
26
René Wolkorte
Overdinkel
1:37:02
1:36:11
27
Bouke van der Veen
Kampen
1:37:14
1:36:58
28
Markus Löckemann
Emsdetten (GER)
1:37:22
1:36:40
29
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
1:37:44
1:36:12
30
Steven Lucassen
Eindhoven
1:38:02
1:37:52
31
Patrick Klijn
's-Gravenhage
1:38:09
1:37:37
32
Arjan Kuipers
NPSB
1:38:17
1:36:26
33
Tom Nijland
Borculo
1:39:00
1:37:54
34
Thomas IJland
Holten
1:39:37
1:39:23
35
Frank Schreurs
Werkhoven
1:39:40
1:38:32
36
Martin Leijen
Zwolle
1:39:51
1:38:14
37
Patrick Jansen
Enschede
1:40:24
1:39:03
38
Paul Balstra
Almelo
1:40:30
1:40:04
39
Martin van den Berg
Vaassen
1:40:59
1:40:54
40
Roy Stokkers
Enschede
1:41:56
1:41:46
41
Robert-Jan van Diest
Archeus
1:42:10
1:41:22
42
Erik van Beek
Weerselo
1:42:44
1:41:25
43
Robin Otten
Tubantia Clinics
1:42:59
1:41:29
44
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:43:01
1:42:04
45
Markus Wolff
SC Altenrheine e.V.
1:43:45
1:43:32
46
Bart Riesewijk
Enschede
1:44:12
1:43:12
47
Marko Hartmann
Enschede
1:44:42
1:43:07
48
Marnix Papen
Haaksbergen
1:45:17
1:43:00
49
Iwan Kempers
Winterswijk
1:45:19
1:43:59
50
René Kuiper
Oldenzaal
1:45:41
1:43:13
51
Matthias Jungermann
Telgte (GER)
1:46:18
1:43:16
52
David Gimenez
Enschede
1:46:39
1:46:24
53
Harold Bosman
Hattem
1:47:34
1:43:00
54
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:48:03
1:45:10
55
Andreas Lackmann
Glandorf (GER)
1:48:10
1:47:50
56
Koen Ketelaar
Twello
1:48:15
1:43:15
57
Dennis de Boer
SISU
1:48:15
1:45:55
58
Mathieu Belt
Rotterdam
1:48:33
1:44:25
59
Lars van Veen
Enschede
1:48:33
1:47:13
60
Spit
Gildehaus (GER)
1:48:58
1:45:29
61
Richard Mast
Avanti-Wilskracht
1:49:03
1:46:11
62
Jan Willem Bolkesteijn
Enschede
1:49:24
1:45:30
63
Frank van Waardenburg
Eibergen
1:49:26
1:45:51
64
Ronnie van Dijn
glanerbrug
1:49:46
1:48:25
65
Marcel Roolvink
Enschede
1:49:47
1:47:35
66
Dolf van 't Hooft
Zieuwent
1:49:54
1:46:15
67
Stefan Elders
Eindhoven
1:49:55
1:48:19
68
Erik Bos
Doetinchem
1:50:00
1:48:35
69
Semir Zeyrek
Gemeente Enschede
1:50:37
1:50:05
70
Oliver Thom
Steinfart (GER)
1:51:02
1:50:43
71
A A Hashi
Gronau
1:51:17
1:45:41
72
Ernst Lippold
Erica
1:51:27
1:48:48
73
Mark Leppers
Hengelo Ov
1:52:26
1:48:33
74
Yuri de Lugt
Haaksbergen
1:52:31
1:48:08
75
Melvin Wijlens
ROC van Twente-CTR
1:52:40
1:48:51
76
Kees Peerdeman
KAV Holland
1:52:44
1:50:21
77
Jan hein Van Meurs
Noordwijk Zh
1:53:09
1:47:26
78
Marco de Jong
AV Haaksbergen
1:53:10
1:50:02
79
Remco Harmes
AV Haaksbergen
1:53:10
1:50:00
80
Wouter Bolhaar
Enschede
1:53:54
1:46:43
81
Christian Kadell
Rheine (GER)
1:54:36
1:48:02
82
Victor Lichtenberg
ASV
1:54:36
1:51:32
83
Bas Smies
Enschede
1:55:10
1:52:36
84
Marco Kurt
Enschede
1:55:48
1:55:41
85
Olivier Roger
Enschede
1:56:08
1:51:42
86
Jan de Romph
Wierden
1:56:08
1:49:25
87
Arthur Verschoor
Enschede
1:56:14
1:53:28
88
Siegfried Jones
SISU
1:57:23
1:53:23
89
AH Kromhof
Enschede
1:57:28
1:51:40
90
Alexander Hamers
Enschede
1:57:28
1:51:40
91
Rémi van der Heide
ASV
1:58:09
1:53:18
92
Arjan van der Salm
Enschede
1:59:07
1:53:26
93
Erik Riemens
Zwolle
1:59:13
1:54:28
94
Harold Hoogstra
NPSB-NK
1:59:40
1:54:43
95
Martin Bührich
Osnabrück (GER)
1:59:41
1:54:56
96
Lars Kamphuis
Nijmegen
1:59:52
1:54:04
97
John Pijpstra
Nijverdal
1:59:58
1:56:14
98
Gijs Hesselink
the Hague Road Runne
2:00:04
1:56:58
99
Thomas Reimelt
Horstel (GER)
2:00:20
1:59:46
100
Robin in het Veld
Enschede
2:01:34
1:55:39
101
Edwin Postma
Oldenzaal
2:01:41
1:56:02
102
Raymond Cordes
Enschede
2:01:48
1:54:34
103
Gert-Jan Teutelink
Tubantia Clinics
2:01:51
1:58:21
104
Arjan Boomkamp
LVG
2:02:10
1:55:47
105
Rob Masselink
NPSB
2:02:31
1:58:16
106
Daniel Bosch
Enschede
2:02:37
1:53:59
107
Jon Innes-Lumsden
Enschede
2:02:38
1:58:17
108
Gerwin Schra
Enschede
2:02:54
1:59:15
109
Gerwin Ten Velde
Enschede
2:02:55
1:58:50
110
Rik Platvoet
Enschede
2:03:10
1:56:32
111
Erik de Jonge
Borne
2:03:26
1:58:36
112
Mark Nijmeijer
Enschede
2:03:58
1:58:05
113
Alain Schepers
Ruurlo
2:04:02
1:56:37
114
Harold Martens
Vught
2:04:15
1:58:00
115
Richard Kocken
Oldenzaal
2:04:32
2:00:20
116
Maurice Wolters
Oldenzaal
2:04:50
2:00:07
117
Remco Spit
Enschede
2:04:59
1:59:10
118
Rainer Kreilkamp
Velen (GER)
2:05:23
1:57:42
119
Cedric Wackernagel
Lichtenvoorde
2:05:29
1:58:14
120
Willem Suelmann
Enschede
2:05:36
2:00:38
121
Eddy Wagelaar
Oldenzaal
2:05:43
1:59:32
122
Michel Ensink
Bornerbroek
2:06:42
2:00:19
123
Michel Hein
Almelo
2:06:52
2:00:15
124
Bas van de Griek
Hengelo Ov
2:06:53
2:01:31
125
Michel Verschoor
Enschede
2:06:54
2:00:57
126
Ludger Schröder
Osnabrück (GER)
2:06:57
2:00:02
127
Björn Matzek
Gelsenkirchen (GER)
2:07:15
2:00:02
128
Tim de Goede
Enschede
2:07:24
1:59:59
129
Mark Oude Aarninkhof
Deurningen
2:08:04
2:03:36
130
Michael White
Renfrew (GBR)
2:09:12
2:00:43
131
Frank Hekke
Nordhorn (GER)
2:09:14
2:01:29
132
Marco van der Haar
Enschede
2:09:45
2:02:21
133
Rene Gelderman
Enschede
2:10:28
2:06:18
134
Alexander Knam
The Race Snails
2:10:48
2:05:28
135
Jan Willem Klein Poelh
Winterswijk
2:11:04
2:04:53
136
Robin Schenk
Arnhem
2:11:55
2:05:31
137
Chiel Steen
Nijmegen
2:12:06
2:03:34
138
Oliver Weisemöller
Wallenhorst (GER)
2:15:46
2:09:29
139
Roy Ravenshorst
Enschede
2:16:33
2:08:29
140
Frederik Van der Veen
Enschede
2:16:49
2:08:24
141
Gerard Brefeld
Haaksbergen
2:18:50
2:12:23
142
Ralf Knüsting
Reken (GER)
2:19:32
2:14:03
143
Bert Jan van Unen
Loopgroep Visie
2:19:56
2:13:34
144
Ronald van Engelen
Loopgroep Visie
2:19:56
2:13:34
145
Dennis Menzing
AV Haaksbergen
2:19:58
2:12:18
146
Raynier Mittendorff St
Hengelo Ov
2:20:28
2:13:25
147
Richard Jonker
Tubantia Clinics
2:20:49
2:12:53
148
Alex van der A
Borne
2:20:53
2:12:09
149
Christan van Mook
Lith
2:21:23
2:19:27
150
A Aykoet
Enschede
2:21:38
2:14:02
151
Emiel Achterberg
Haaksbergen
2:21:47
2:15:03
152
Patrick Hagedoorn
Enschede
2:21:57
2:13:19
153
Harold Fränkel
Enschede
2:22:29
2:17:55
154
Roten Dolle
Winterswijk
2:22:56
2:19:17
155
Robert Klonne
Hengelo Ov
2:25:01
2:20:03
156
Marcel Scholte
Duiven
2:26:33
2:22:53
157
Klaus Löbbert
Lüdinghausen (GER)
2:29:01
2:21:23
158
Frank van Stegeren
Tubantia Clinics
2:29:23
2:21:01
159
Rene Bruiss
Enschede
2:30:14
2:22:02
160
Nils van Dijk
Arnhem
2:30:42
2:22:25
161
Rene Komduur
Rekken
2:30:54
2:23:14
162
Michel Menzing
Haaksbergen
2:30:55
2:23:15
163
Roel Deuzeman
Enschede
2:32:49
2:26:12
164
Remco Boekhold
Enschede
2:35:52
2:27:11
M.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:12:55
1:12:55
2
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
1:20:17
1:20:17
3
Henk-Jan Kooijman
TION
1:20:34
1:20:32
4
Michel van der Heide
Goor '75
1:20:46
1:20:45
5
Herman Hassing
LAAC Twente
1:23:07
1:23:05
6
Johan Boom
Spurt '88
1:23:12
1:23:08
7
Joop Vriend
LAAC Twente
1:23:18
1:23:16
8
Marc Raanhuis
LAAC Twente
1:24:50
1:24:44
9
Steffen Auerswald
LG Ems Warendorf
1:24:50
1:24:46
10
Aalt Hagedoorn
Wierden
1:25:07
1:25:02
11
Andre Meuleman
Cialfo
1:26:56
1:26:52
12
Gerben Ronhaar
Hellendoorn
1:26:59
1:26:50
13
Hanko van Giessen
NPSB
1:27:51
1:27:38
14
Michael Theil
Unna (GER)
1:28:13
1:28:06
15
Arthur de Bruijn
LAAC Twente
1:28:27
1:28:24
16
Hans Jansen
AV Rijssen
1:28:32
1:28:29
17
Edo Elzenga
Bovensmilde
1:28:55
1:28:55
18
Bert Luchies
Vroomshoop
1:30:43
1:30:38
19
John Norda
Goor '75
1:30:57
1:30:52
20
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
1:31:08
1:31:03
21
William Knoeff
Veluwe
1:31:45
1:31:06
22
Andreas Weddewer
Ahaus (GER)
1:32:39
1:32:30
23
Erik Lentfert
LAAC Twente
1:32:50
1:32:47
24
Patrick Geesing
Enschede
1:32:56
1:32:10
25
Dirk Spitz
LG Opelaner Bochum
1:33:08
1:33:00
26
Karl Heinz Strubbe
LC Nordhorn
1:33:08
1:32:59
27
Marco Leijting
Argo
1:33:11
1:32:55
28
Ard Cloo
Loopgroep PK
1:33:47
1:33:41
29
Bart Carleer
Winterswijk
1:33:48
1:33:01
30
Dirk Grospitz
Ratingen (GER)
1:34:07
1:33:21
31
Harry Dommerholt
Atletics Nijverdal
1:34:17
1:33:54
32
Richard Leussink
Tubantia Clinics
1:34:17
1:34:10
33
Heiko Wolterink
Nordhorn (GER)
1:34:29
1:33:36
34
Egbert Jan Bouwhuis
Kronos
1:34:56
1:33:52
35
Peter Brouwer
Gemeente Enschede
1:35:00
1:34:46
36
Rafael Rodriguez Baena
TC Kray 1892 e.V
1:35:16
1:35:12
37
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:35:31
1:35:14
38
Patrick Lansink
AV Haaksbergen
1:35:33
1:34:32
39
Jürgen Schrant
Meppen (GER)
1:36:07
1:34:58
40
Leon ter Huerne
Losser
1:36:25
1:36:15
41
Leon ter Wee
SISU
1:36:38
1:35:35
42
Jeroen ter Riet
Hengelo Ov
1:36:42
1:35:46
43
Rob Cerrone
Holten
1:36:45
1:35:49
44
Heiner Kretschmer
Ahaus (GER)
1:37:02
1:35:00
45
Erik van Dijken
Groningen
1:37:10
1:35:45
46
Halit Inal
LG Rhein-Erft
1:37:26
1:37:07
47
Christian Kintrup
LSF Münster
1:37:31
1:37:20
48
Frank Schroven
Nordhorn (GER)
1:37:35
1:34:33
49
Bertil de Haan
Archeus
1:37:45
1:37:00
50
Johan Timmerman
Zuidwal
1:38:02
1:36:55
51
Mark Prins
Eindhoven Atletiek
1:38:03
1:37:53
52
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
1:38:16
1:37:26
53
Willy Lange
Iphitos
1:39:12
1:37:43
54
Coen Wedekind
Zwolle
1:39:26
1:38:03
55
Kees Knol
Enschede
1:39:28
1:39:04
56
Rick Slaghekke
AV Rijssen
1:39:37
1:39:06
57
Martijn van Nieuwkuijk
Iphitos
1:39:51
1:38:17
58
Jan Gert Gast
Almelo
1:39:51
1:37:09
59
Gert-Jan Kootstra
Enschede
1:40:26
1:39:26
60
Michael Craanen
Arnhem
1:40:40
1:39:03
61
Ronald Stinenbosch
Dionysos
1:40:48
1:39:48
62
Martin Hermes
Enschede
1:41:39
1:40:19
63
Wim Achterweust
Enschede
1:41:44
1:37:58
64
Gert Hekman
De Zandstuve
1:41:58
1:37:37
65
Stephan Dapper
Heek (GER)
1:42:02
1:40:25
66
Olaf Hoomans
Enschede
1:42:13
1:40:00
67
Rusakov
Gronau (GER)
1:42:18
1:39:42
68
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
1:42:58
1:42:03
69
Joop Petersen
Enschede
1:43:17
1:43:11
70
Sven Kuehn
Aschaffenburg (GER)
1:43:29
1:38:33
71
Robin Perik
Tubantia Clinics
1:43:30
1:42:00
72
Helmut Dierksen
Winsen/Aller (GER)
1:43:31
1:41:54
73
Peter Wolters
Oldenzaal
1:43:46
1:42:15
74
Ronald Tuik
Aquilo
1:44:23
1:43:32
75
Jules Warlich
Hengelo Ov
1:44:25
1:41:59
76
Fred Dijkstra
Hengelo Ov
1:44:38
1:44:08
77
Robert Bos
Enschede
1:44:48
1:44:48
78
André Klein Hulse
Hanzesport
1:44:53
1:43:18
79
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:45:02
1:43:47
80
Arjan Ruiterkamp
Markelo
1:45:09
1:42:50
81
Alex Oosten Van
Cialfo
1:45:17
1:44:48
82
Cor Rensen
Hengelo Ov
1:45:29
1:44:57
83
Lars Goevert
Munster
1:45:49
1:42:47
84
Benneker
Oldenzaal
1:46:09
1:41:26
85
Richard Nijhuis
Hengelo Ov
1:46:34
1:44:55
86
Rob Alberink
Oldenzaal
1:46:39
1:44:03
87
Bram Meijer
Vroomshoop
1:47:02
1:46:55
88
Dean Williams
Tubantia Clinics
1:47:04
1:44:36
89
Martin ten Bos
Avanti-Wilskracht
1:47:23
1:46:30
90
Jurgen van Aalst
Steenderen
1:47:31
1:43:15
91
Patrick Wilke
LAAC Twente
1:47:34
1:45:24
92
Andre Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:47:56
1:47:00
93
Fulco Meijer
Marathon Ibbenbüren
1:48:24
1:44:09
94
Clemens Meuleman
Hengelo Ov
1:48:41
1:44:37
95
Rene Strootman
Enschede
1:48:44
1:45:28
96
Erwin Slaghekke
AV Haaksbergen
1:48:45
1:45:46
97
Mark Menzing
AV Haaksbergen
1:48:45
1:45:46
98
Jan Roelof Kunstman
Noord-Sleen
1:48:49
1:46:56
99
Thomas Schwietering
VfL Ahaus
1:48:51
1:44:33
100
René Casteleijn
Enschede
1:48:53
1:46:34
101
Joost Winkelhorst
Enschede
1:48:56
1:48:02
102
Marco Platvoet
Enschede
1:49:02
1:46:28
103
Lodewijk Bergmans
Delden
1:49:14
1:44:27
104
Paul Kamp
Nijverdal
1:49:41
1:47:50
105
Watson de Beauvesier
TION
1:49:58
1:49:39
106
Jack Rene Kroon
's-Hertogenbosch
1:50:22
1:44:06
107
Marc van Zuilekom
Argo
1:50:51
1:46:47
108
Wilfried Hartgerink
Haaksbergen
1:51:05
1:48:32
109
Thomas Ladrak
Thales
1:51:32
1:49:04
110
Bert-Jan Bons Studio S
Tubbergen
1:51:34
1:46:19
111
Gerben Schulenburg
Nijverdal
1:51:49
1:49:48
112
Martin Inholte
Reken (GER)
1:51:56
1:49:14
113
Michel Fiselier
Lichtenvoorde
1:51:58
1:48:53
114
Marcel Buhrmann
enschede
1:52:12
1:50:04
115
Ian Campbell
Vriezenveen
1:52:16
1:49:27
116
Ben Rouweler
Bornerbroek
1:52:31
1:48:52
117
Theo van den Dolder
Enschede
1:52:37
1:50:20
118
Andreas Van der Heide
Haaksbergen
1:52:38
1:49:29
119
Roelof Dekker
Almelo
1:52:42
1:50:37
120
Frank Bakker
Enschede
1:52:46
1:49:47
121
Andreas Saure
Borken (GER)
1:52:55
1:47:07
122
Peter Bemthuis
Enschede
1:53:15
1:48:51
123
Martin Jansink
Oldenzaal
1:53:22
1:51:29
124
Frank ten Hove
Nijverdal
1:53:27
1:46:31
125
Patrick Karnebeck
AV Haaksbergen
1:53:28
1:50:30
126
Reinier Kreeft
Gemeente Enschede
1:53:31
1:51:38
127
Jelle W Bosch
Winterswijk
1:53:52
1:53:52
128
Marcel Huisman
Almelo
1:54:21
1:49:29
129
Hassan Lokradi
Doetinchem
1:54:23
1:47:27
130
Bert Gerritsen
Steenderen
1:54:25
1:52:29
131
Wouter Beverdam
Zwolle
1:54:33
1:51:23
132
Ralf Eiffler
Münster (GER)
1:54:56
1:50:01
133
Pascal Wolf
Tuk
1:55:10
1:53:34
134
Paul van Rijn
Wierden
1:55:32
1:48:37
135
Zwetsloot
Vasse
1:55:32
1:50:45
136
Josh Pavlic
LT Bittermark Dortm.
1:55:55
1:49:17
137
Roland Matuschek
Geschetr (GER)
1:56:00
1:51:17
138
Yorck Eymelt
Münster (GER)
1:56:08
1:50:41
139
Kim Gerritsen
TION
1:56:22
1:51:50
140
Vincent Tijink
NPSB
1:56:31
1:55:08
141
Ed Wender
Haaksbergen
1:56:39
1:51:04
142
Erk Nagenborg
Ambt Delden
1:56:44
1:52:03
143
Nico Freriksen
Hengelo Ov
1:56:47
1:52:31
144
Edwin Kuitert
Enschede
1:57:07
1:52:52
145
Marco Wisselo
Oldenzaal
1:57:18
1:53:42
146
Timber Haaker
Enschede
1:57:24
1:53:20
147
Robby Kemerink op Schi
Gemeente Enschede
1:57:45
1:54:23
148
Gerard Velthuis
Geesteren Ov
1:57:45
1:53:05
149
Adri Berger
Enschede
1:57:46
1:53:29
150
John van Norden
Thales
1:58:03
1:54:33
151
Rene
Lonneker
1:58:04
1:51:30
152
Johan Olthaar
Haarlo
1:58:08
1:51:13
153
Erik van Kimmenaede
Thales
1:58:09
1:52:55
154
Jack Pool
Maarssen
1:58:09
1:52:55
155
Rob Hoogland
AV Haaksbergen
1:58:14
1:55:12
156
Paul Nienhaus
Rheine (GER)
1:58:32
1:51:58
157
Dirk Jan Beumer
Cialfo
1:58:47
1:53:37
158
Philip Whale
TION
1:59:13
1:54:40
159
Bert Speelman
Leiderdorp
1:59:22
1:52:34
160
Donald Migchelbrink
Enschede
1:59:25
1:56:04
161
Manfred Voß
Gronau-Epe (GER)
1:59:45
1:55:43
162
Jeroen Besselink
enschede
1:59:46
1:56:45
163
Edwin Trienen
Bornerbroek
1:59:56
1:54:55
164
Frank Hannink
Enschede
2:00:07
1:54:26
165
Eddy Fisscher
Ahaus-Alstätte (GER)
2:00:14
1:56:58
166
Richard Folkers
Enschede
2:00:29
1:53:25
167
Peter Schlosser
Enschede
2:00:38
1:56:11
168
Martin Paalman
AV Holten
2:00:41
1:56:57
169
Christof Gehltomholt
Altenberge (GER)
2:00:44
1:55:19
170
Martin Kramer
Horstel
2:00:48
2:00:14
171
Sandor van Enst
Almelo
2:00:50
1:55:56
172
Jan Rietberg
Holten
2:00:59
1:54:43
173
Pieter van de Haar
VAV
2:01:22
1:55:38
174
Johan van der Horn
Hellendoorn
2:01:33
1:54:38
175
Wilco Rietberg
Apeldoorn
2:01:35
1:55:25
176
Paul Van Nuenen
Wierden
2:01:41
1:58:16
177
S Karadag
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:02:02
1:56:25
178
Rodger Hulsebos
VAV
2:03:10
1:57:26
179
Jurjan Smit
ALmelo
2:03:16
1:58:53
180
Geert Lassche
Enschede
2:03:25
1:56:56
181
Robert Kroeze
Enschede
2:03:36
1:58:00
182
Gerrit van Ginkel
De Liemers
2:03:52
1:59:54
183
Jonny van Ee
Holten
2:04:06
2:00:22
184
Sarto Spexgoor
Lichtenvoorde
2:04:07
1:58:36
185
Bert Beld
LAAC Twente
2:04:13
1:58:00
186
Helmut Brink
Meppen (GER)
2:04:18
2:00:32
187
Martin Bargeman
Tubantia Clinics
2:04:20
2:00:02
188
Martin Hovestad
Tubantia Clinics
2:04:21
2:00:02
189
Herbert Vollenbroek
Enschede
2:04:27
1:57:10
190
Henry Wasser
Marathon Pim Mulier
2:05:10
2:00:19
191
Dick de Bruin
Purmerend
2:05:15
1:58:25
192
Henk Jansen
Putten
2:05:30
2:02:15
193
Theo Rietberg
AV Holten
2:05:38
1:59:24
194
Peter Lansink
Enschede
2:06:15
2:00:54
195
Yesa Bozoghlan
Haaksbergen
2:06:33
1:59:51
196
Jorge Dellan
Almelo
2:06:52
2:00:17
197
Michel Keeler
Enschede
2:07:08
1:59:10
198
Thomas Burkert
Nordwalde (GER)
2:07:09
2:01:10
199
René Gort
Oldenzaal
2:07:41
2:01:49
200
Gerard Bijkerk
Enschede
2:07:49
2:01:49
201
Wouter Rikken
Hengelo
2:08:35
2:04:00
202
Martin Joostens
Enschede
2:08:38
2:02:57
203
Bart Kwaad
Avanti-Wilskracht
2:09:19
2:09:19
204
Robert Hoitink
Winterswijk
2:09:35
2:02:41
205
Freddie te Walvaart
Neede
2:09:37
2:02:17
206
Guido Fiegenbaum
Ahaus (GER)
2:10:09
2:02:48
207
Jörg Strobach
Osnabruck (GER)
2:10:27
2:03:33
208
Rutger Veen
Tubantia Clinics
2:10:46
2:04:41
209
Mario Hones
Lichtenvoorde
2:11:05
2:05:32
210
Han Temmink
Enschede
2:11:45
2:04:58
211
Peter Stolk
Deventer
2:11:45
2:04:57
212
Jochen Albach
Schüttorf (GER)
2:11:59
2:07:36
213
Robert Busscher
Oldenzaal
2:12:13
2:06:49
214
Oliver Timpf
Hörstel (GER)
2:13:08
2:05:55
215
Marcel Nijbroek
Eibergen
2:13:26
2:06:31
216
Freddy Luttje
Enschede
2:13:51
2:05:39
217
Erik Ottjes
TION
2:14:07
2:06:51
218
Joris Geerts
Enschede
2:14:19
2:05:56
219
Bap Welting
Argo
2:14:40
2:09:07
220
Andy Timmerman
Almelo
2:14:41
2:10:16
221
Robin Bijker
Enschede
2:14:43
2:06:42
222
Gerrit Kluvers
Denekamp
2:14:53
2:08:39
223
Marco Breevoort
Hoofddorp
2:15:01
2:07:26
224
Frank Assink
Enschede
2:15:09
2:09:15
225
Op den Akker
enschede
2:15:23
2:10:37
226
Paul Eidhof
Avanti-Wilskracht
2:15:31
2:07:32
227
Van Dijk
Enschede
2:15:31
2:07:32
228
Jan Slooijer
Nijverdal
2:16:29
2:12:03
229
Peter te Koppele
Twello
2:16:39
2:08:52
230
Ronny Mensink Studio S
Tubbergen
2:17:17
2:10:16
231
Bob Olde Hampsink
Enschede
2:17:24
2:09:59
232
Ronny Niehoff
Tubantia Clinics
2:17:26
2:10:06
233
Bennie Seegers
Emsbüren (GER)
2:18:02
2:10:56
234
Laurens Landkroon
Enschede
2:19:01
2:12:15
235
Michel ten Velde Studi
Almelo
2:19:20
2:10:59
236
Bernd Knüsting
Reken (GER)
2:19:32
2:14:04
237
Dietmar Schumacher
Reken (GER)
2:19:33
2:14:04
238
R T van den Bosch
Enschede
2:19:40
2:13:43
239
Erwin Bruinink
Almelo
2:20:09
2:13:09
240
Michel Polak
Borne
2:20:17
2:14:05
241
Dion Oudejans
Enschede
2:21:09
2:17:17
242
Marcel van der Walle
NPSB-NK
2:21:23
2:21:12
243
Maurice Lemmink
Losser
2:22:39
2:14:39
244
Ronald Scheer
Enschede
2:23:27
2:16:39
245
Cliff de Wit
Enschede
2:24:04
2:15:35
246
Erwin Johannes
Losser
2:27:12
2:20:30
247
Arno van Lier
Enschede
2:27:52
2:20:48
248
Frank Stehr
Tubantia Clinics
2:28:22
2:20:33
249
John van den Boom
Altis
2:30:53
2:29:24
250
Berry Nieland
Nijverdal
2:38:50
2:30:40
251
Raymond Bruins
LAAC Twente
2:45:32
2:37:49
252
Jules van Straaten
Tubantia Clinics
2:45:58
2:37:29
M.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Pantling
Marathon Pim Mulier
1:19:40
1:19:39
2
Tinus Kleverwal
NPSB-NK
1:20:55
1:20:54
3
A J E Niks
Westerhaar
1:22:34
1:22:27
4
Jan Poortman
AV Rijssen
1:24:30
1:24:28
5
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
1:27:42
1:27:37
6
Jerry de Jong
Vroomshoop
1:28:05
1:27:59
7
Boudewijn Weiering
NPSB
1:28:16
1:28:02
8
Francesco Silvestri
Warendorf (GER)
1:28:18
1:28:02
9
Casper Bekken
Schalkhaar
1:28:45
1:28:37
10
Emile van der Zande
Iphitos
1:28:51
1:28:48
11
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:29:01
1:28:54
12
André Oude Vrielink
NPSB
1:29:04
1:28:49
13
Robert Poth
Haaksbergen
1:29:18
1:29:14
14
Frank Wiebes
Enschede
1:29:19
1:29:15
15
Siep van Balen-Wip
Groningen
1:31:08
1:31:05
16
M Steenbeeke
Hengelo
1:32:39
1:30:33
17
Robert Keizer
Dionysos
1:32:44
1:32:33
18
Johan Welmer
Leersum
1:33:09
1:32:58
19
Erik Vink
Sinderen
1:33:33
1:33:18
20
Hans Oude Hendrikman
Dionysos
1:33:40
1:33:29
21
René Laar
Archeus
1:34:21
1:33:34
22
Erik Weekenstroo
Lochem
1:34:24
1:34:14
23
Paulino Pallas
Avanti-Wilskracht
1:34:29
1:34:23
24
Wullings
Hengelo
1:34:29
1:34:27
25
Ron Hofte
LAAC Twente
1:35:54
1:35:18
26
Koert Weustink
NPSB
1:36:22
1:36:09
27
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:36:29
1:35:41
28
Ruud ten Voorde
AV Haaksbergen
1:36:56
1:36:26
29
Clemens Weersink
Vasse
1:37:06
1:36:39
30
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:37:16
1:35:43
31
Norbert Polman
Dutch Runners Gold
1:37:35
1:36:45
32
John Visser
AV Rijssen
1:37:39
1:36:39
33
Rob-Jan Venhuizen
Unitas
1:37:48
1:37:14
34
Evert Bijsterbosch
TION
1:37:51
1:37:33
35
Gerbert Tiemens
Cialfo
1:37:54
1:37:49
36
Richard Kerver
TION
1:38:13
1:38:00
37
Joost Meijers
Goor '75
1:38:15
1:38:07
38
Robin Oellers
Athletik Waldniel
1:38:24
1:37:58
39
Kees Endhoven
Uithoorn
1:38:55
1:37:40
40
Michel Haarhuis
SISU
1:38:57
1:38:39
41
Jan Willem Dijkstra
Cialfo
1:39:03
1:38:35
42
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
1:39:14
1:37:55
43
Henk Passies
Borne
1:39:28
1:37:42
44
Riekus Lensen
Iphitos
1:39:51
1:38:18
45
Jeroen Heerink
Oldenzaal
1:40:01
1:38:06
46
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
1:40:09
1:38:35
47
Roald Rossum
NPSB-NK
1:40:11
1:39:58
48
Paul Dijkstra
Neede
1:40:48
1:37:05
49
Martin Ekhardt
Arnhem
1:41:01
1:39:55
50
Bernward Breckweg
Ibbenburen (GER)
1:41:24
1:39:28
51
Jurgen Sanders
Bocholt (GER)
1:41:41
1:37:39
52
Peter vd Lugt
Enschede
1:41:43
1:37:57
53
Marco Fais
AV '40
1:42:11
1:41:48
54
Huub Hodes
AV Haaksbergen
1:42:43
1:42:13
55
Rene Korte
Almelo
1:42:44
1:42:29
56
Helmut Smemann
LC Nordhorn
1:42:53
1:42:49
57
Bas Gilles Studio Spor
Tubbergen
1:42:53
1:40:27
58
Wouter Berkepeis
Hengelo Ov
1:43:04
1:41:59
59
Rob Klapwijk
Enschede
1:43:06
1:41:24
60
Paul Elferink
Losser
1:43:31
1:43:28
61
Willem-Jan Tanck
Enschede
1:43:34
1:43:27
62
Rinus Leistra
Goor
1:43:53
1:43:29
63
Klaus Knaack
Bocholt (GER)
1:43:53
1:41:54
64
Henk Lammers
Archeus
1:43:55
1:43:50
65
Eric Koertshuis
Oldenzaal
1:44:05
1:41:06
66
Jan Schuitemaker
Iphitos
1:44:10
1:42:40
67
Detlef Dornbusch
TV Gronau
1:44:23
1:42:08
68
Jan Bruijl
Eibergen
1:44:48
1:43:15
69
Paul Aarninkhof
Denekamp
1:45:05
1:43:02
70
Ben Davenschot
Vroomshoop
1:45:17
1:45:10
71
Dirk Zimmermann
SF Nordvelen
1:45:22
1:41:40
72
Klaase
enschede
1:45:41
1:43:43
73
Hans ten Voorde
AV Haaksbergen
1:45:45
1:45:14
74
Richard Blankenvoort
NPSB
1:45:58
1:45:46
75
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
1:45:58
1:44:40
76
Berto Somsen
Eibergen
1:46:16
1:45:57
77
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:46:31
1:44:53
78
Gerard Aarnink
NPSB
1:46:43
1:46:01
79
Harry Brookhuis
Dionysos
1:46:57
1:44:35
80
Ewald Harmeling
Stadtlohn (GER)
1:47:07
1:42:46
81
Markus Dropmann
LSF Münster
1:47:10
1:44:49
82
Marlon Christiaan
Almelo
1:47:23
1:44:07
83
Stan Nefs
Spado
1:47:30
1:47:02
84
Frans Koevoets
LAAC Twente
1:47:33
1:45:31
85
Arnoud ter Doest
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:47:46
1:45:35
86
Rene Niessen
Delden
1:47:49
1:46:25
87
Van Overbeek de Meijer
Enter
1:47:57
1:46:22
88
Ruud Gubbels
Nijmegen
1:48:00
1:47:15
89
Beernink
losser
1:48:01
1:45:30
90
Peter Hartmann
Gronau (GER)
1:48:02
1:46:10
91
Roy Doornbos
Sant Cugat del Valle
1:48:04
1:46:44
92
Martin van Urk
Avanti-Wilskracht
1:48:12
1:46:07
93
Jan Laarhuis
Thales
1:48:24
1:44:27
94
Richard Uit het Broek
Loopgroep De Lutte
1:48:30
1:45:31
95
Abel Hofste
Enschede
1:48:34
1:44:41
96
Erwin ter Laak
Enschede
1:48:51
1:44:25
97
Frans Overmaat
Almelo
1:49:06
1:44:25
98
Richard Kokhuis
Gemeente Enschede
1:49:17
1:49:02
99
Hans Snippert
Losser
1:49:22
1:48:33
100
Berthold Stroick
Borken (GER)
1:49:23
1:45:41
101
Martin Kruize
NPSB-NK
1:49:33
1:49:16
102
Walter Velthuis
NPSB
1:49:43
1:49:29
103
Ben Pol
Saasveld
1:50:00
1:46:09
104
Rene Bannink
Holten
1:50:06
1:48:06
105
Wim Kuiper
Enschede
1:50:13
1:47:46
106
Erik Oude Lashof
Rossum Ov
1:50:15
1:45:42
107
Dennis te Koppele
Enschede
1:50:18
1:48:31
108
Robert Alberts
Enschede
1:50:19
1:48:12
109
Marco van Essen
Marathon Pim Mulier
1:50:25
1:50:00
110
Rene Spijkers
Klazienaveen
1:50:52
1:46:48
111
Richard Oerbekke
Loopgroep De Lutte
1:50:54
1:48:29
112
Vincent van het Reve
LAAC Twente
1:50:57
1:49:07
113
Han Haring
Uden
1:51:14
1:48:24
114
Gert Nijland
Tubantia Clinics
1:51:31
1:49:57
115
Hans Roerink
Atletics Nijverdal
1:51:35
1:49:20
116
Ton Geerdink
SISU
1:51:43
1:49:55
117
Rick Kosse
Westerbork
1:51:49
1:48:19
118
Edwin Heeremans
Gemeente Enschede
1:51:52
1:51:14
119
Gert Staarman
Gemeente Enschede
1:51:57
1:49:49
120
Frans Heering
AV Rijssen
1:52:06
1:48:57
121
Herman Rijna
Bloemendaal
1:52:14
1:51:35
122
Simon Milner
Vriezenveen
1:52:43
1:49:54
123
Hans-Georg Möllmann
Bocholt (GER)
1:52:45
1:48:40
124
J Wolbers
Albergen
1:52:53
1:48:32
125
Herbert Voogsgeerd
Enschede
1:52:58
1:50:39
126
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
1:53:00
1:49:44
127
Erwin de Kovel
TION
1:53:01
1:48:26
128
Theo Bodewes
NPSB
1:53:17
1:53:05
129
Joachim Wilmink
Nordhorn (GER)
1:53:22
1:45:38
130
André Bosgraaf
LAAC Twente
1:53:28
1:49:52
131
Ruud Hietbrink
Hengelo Ov
1:53:37
1:50:40
132
Hans Westenbroek
Iphitos
1:53:51
1:52:17
133
Roald Luning
Nijverdal
1:54:15
1:50:38
134
Bert Mos
Gemeente Enschede
1:54:27
1:53:14
135
Rick Wildeman
Enschede
1:55:04
1:48:19
136
Joop Aanstoot
Tubantia Clinics
1:55:10
1:52:14
137
Matthias Tertünte
Altenberge (GER)
1:55:12
1:50:49
138
Franz-Josef Rode
VfL Ahaus
1:55:18
1:52:34
139
Geert Woltjer
Spier
1:55:22
1:53:51
140
Pieter van den Hurk
Dutch Runners Gold
1:55:29
1:53:33
141
Paul Braakhuis
Albergen
1:55:37
1:51:16
142
Freek Starke
Rijssen
1:55:45
1:52:19
143
Salif Bakayoko
Nijverdal
1:55:45
1:51:18
144
Marcel Jans
Rekken
1:55:48
1:55:48
145
Alfons Knobben
Enschede
1:56:37
1:50:36
146
Markus Kirschner
Nordhorn (GER)
1:56:44
1:52:43
147
Jos van Alst
Bemmel
1:56:54
1:54:57
148
Frits Pol
Enschede
1:57:13
1:55:36
149
Karel van den Berg
Tubantia Clinics
1:57:24
1:50:54
150
Berry van den Berg
Enschede
1:57:24
1:53:18
151
Andre Annink
Enschede
1:57:26
1:54:06
152
Rik Jurjens
Oldenzaal
1:57:29
1:54:51
153
Peter Bökkerink
Bemmel
1:57:39
1:55:27
154
Marinus Beltman
Atletics Nijverdal
1:57:43
1:55:09
155
Ottmar Greiwe
Rheine (GER)
1:57:50
1:51:03
156
Jan Haverkamp
Enschede
1:57:50
1:55:44
157
Robert Geesing
Avanti-Wilskracht
1:58:28
1:54:43
158
Nijweide
Winterswijk
1:58:35
1:50:06
159
Jan van Goor
NPSB-NK
1:58:38
1:58:38
160
Harrie Wijnroks
Varsseveld
1:58:53
1:57:30
161
David Elbers
Duiven
1:59:00
1:55:21
162
Michel van der Heijde
ASV
1:59:07
1:53:50
163
Ronald Aarts
Enschede
1:59:11
1:52:43
164
Maarten Groen
Enschede
1:59:15
1:54:06
165
Frank Danielzik
LG Deiringsen
1:59:24
1:52:37
166
Alexander Hoffmann-Büt
Lingen (GER)
1:59:37
1:54:33
167
René Wessels
Ootmarsum
1:59:41
1:56:10
168
Marco van Zanten
NPSB-NK
1:59:56
1:59:39
169
Henk Nijman
Haaksbergen
1:59:56
1:56:20
170
Freek de Bruijne
Delden
2:00:01
1:55:15
171
Menno Pepping
Assen
2:00:11
1:57:35
172
G Vossebelt
Enschede
2:00:40
1:52:28
173
Wieger de Bruin
Avanti-Wilskracht
2:00:43
1:54:53
174
Goed Ron
Losser
2:00:45
1:56:37
175
Willem van Dijk
borne
2:00:48
1:53:10
176
Jack Kaspers
Enschede
2:00:51
1:55:22
177
Geert Ruiterkamp
Tubantia Clinics
2:01:03
1:54:02
178
Hans ten Voorde
Gemeente Enschede
2:01:03
1:56:18
179
Hans Breuker
Hengelo Ov
2:01:04
1:57:10
180
Eustace S McCauley
Enschede
2:01:07
1:54:36
181
Jos Kuipers
Tubbergen
2:01:13
1:55:54
182
Andreas Wiehen
Soest (GER)
2:01:34
1:54:47
183
Thomas Roth
Stadtlohn (GER)
2:01:39
1:54:56
184
Ludwig Olde Riekerink
De Lutte
2:01:41
1:56:41
185
Henk Jan Smedema
Wierden
2:02:02
1:58:26
186
Theo Veldscholte
Gemeente Enschede
2:02:04
2:01:45
187
Rudi van Beek
Enschede
2:02:06
1:58:33
188
Robert Salman
Delden
2:02:11
1:57:54
189
Richard Steggink
Tubbergen
2:02:14
1:55:22
190
Henry Bergman
Enschede
2:02:15
1:59:07
191
Paul Hofhuis
Harbrinkhoek
2:02:16
1:57:23
192
Marc Wouters
Enschede
2:02:21
1:56:46
193
André Bus
Groningen
2:02:30
1:56:06
194
Raymond Elmensdorp
Almelo
2:02:36
1:55:49
195
Joachim Stapper-Mueer
Münster (GER)
2:02:39
1:57:59
196
Jurgen Stockhorst
FC Schüttorf 09
2:02:46
1:54:50
197
E M Laarhuis
Avanti-Wilskracht
2:03:20
1:57:32
198
Wim Dekker
Rijssen
2:03:20
2:01:40
199
Remko Ros
Marathon Pim Mulier
2:03:21
1:57:51
200
Edwin Kemna
Hengelo Ov
2:03:32
1:58:42
201
Bert Huizing
Avanti-Wilskracht
2:03:39
1:57:48
202
Arie Froberg
Marathon Plus
2:03:54
1:57:55
203
Bertus van Elburg
Luttenberg
2:03:54
1:56:16
204
Frank Dumont
Tubantia Clinics
2:03:57
1:57:58
205
Harry Buderman
Hengelo Ov
2:04:05
1:57:40
206
Roelof de Lange
Deventer
2:04:25
1:59:10
207
Huub Michorius
Enschede
2:04:26
2:00:39
208
Peter Bakker
Hengelo
2:04:48
1:55:59
209
Frank Oude Ophuis
Oldenzaal
2:04:48
2:00:36
210
Bennie Bomers
ASV
2:04:49
1:59:23
211
Winfried Terheiden
Kleve (GER)
2:04:55
1:56:47
212
Sied de Boer
Hengelo
2:04:58
1:59:21
213
Sytze Hoekstra
Loopgroep Leeuwarden
2:05:25
1:58:27
214
Rob Huzink
Amersfoort
2:05:28
1:59:30
215
Regilio Adjiembaks
Enschede
2:05:33
1:59:01
216
Rene Edwin Frietman
Enschede
2:05:46
1:57:44
217
Hans Kamp
Nijverdal
2:05:53
2:03:36
218
Willem Ketting
Tubantia Clinics
2:06:06
2:01:04
219
Frank Leeuw Studio Spo
Tubbergen
2:06:22
2:01:06
220
Peter Fial
Enschede
2:06:24
2:01:58
221
Hans Rexwinkel
Borculo
2:06:30
2:01:23
222
Helmut Steenken
Nordhorn (GER)
2:06:39
1:58:57
223
Peter Withag
NPSB-NK
2:07:01
2:06:48
224
Peter Ran
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:07:17
2:01:24
225
Robert Huitink
Enschede
2:07:35
2:00:47
226
André Bank
Atletics Nijverdal
2:08:08
2:02:00
227
Tonny Hoorndijk
Appingedam
2:08:11
2:01:33
228
Achim Meyer
Soest (GER)
2:08:14
2:01:27
229
Nol Kouwenhoven
Enschede
2:09:01
2:02:03
230
Dinant Knol
Enter
2:09:02
2:04:31
231
Hans Beumers
Enschede
2:10:17
2:05:14
232
Erik Vos
Tubantia Clinics
2:11:03
2:03:52
233
Ewald Jansen
Enschede
2:11:05
2:06:03
234
Robert Bos
Enschede
2:11:25
2:07:12
235
Martin Schulenkorff
Rosendahl (GER)
2:11:35
2:06:12
236
Arjen Schippers
Enschede
2:12:11
2:06:10
237
Hans Spenkelink
Hengelo Ov
2:12:31
2:05:52
238
Benno Nordkamp
Overdinkel
2:12:39
2:05:33
239
Siggi Grewe
Münster (GER)
2:12:41
2:05:22
240
Rene Steentjes
Enter
2:12:43
2:05:43
241
B Arends
Enschede
2:13:02
2:04:55
242
Mentink
Hengelo
2:13:10
2:04:21
243
Andreas Zienczyk
Osnabrück (GER)
2:13:25
2:04:38
244
Melching
Hengelo
2:13:38
2:05:59
245
Alex Soepboer
Enschede
2:13:54
2:06:38
246
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:14:38
2:07:08
247
Rikke Bouwhuis
Enschede
2:15:04
2:07:20
248
Peter Andela
Hengelo Ov
2:15:20
2:09:53
249
Gerton Serlie
Dalen
2:15:47
2:09:07
250
Ronnie Munster
Almelo
2:15:47
2:08:29
251
Rene Masselink
Hengelo Ov
2:16:21
2:08:06
252
Thomas Pruim
Tubantia Clinics
2:16:37
2:08:35
253
raymond Bloemendaal
NPSB
2:17:05
2:16:52
254
Albert Wieken
Noord-Sleen
2:17:15
2:09:51
255
Eric Duijn
Oldenzaal
2:17:15
2:09:05
256
Nico Hagen
LAAC Twente
2:17:25
2:09:29
257
Norbert Kortemeyer
Ibbenbüren (GER)
2:17:36
2:11:46
258
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners Basic
2:17:49
2:10:17
259
Frans van Oers
Groenlo
2:18:49
2:12:17
260
Kees Gosseling
Enschede
2:18:59
2:14:13
261
Reinhold Riddermann
Fortuna Seppenrade
2:20:01
2:11:27
262
André Vreeman
Gemeente Enschede
2:20:18
2:14:06
263
Tjakko de Jong Studio
Tubbergen
2:20:26
2:12:04
264
Sirt Fissering
Noord-Sleen
2:21:25
2:13:05
265
Andreas Baune
Münster (GER)
2:21:29
2:13:57
266
A van der Smissen
Enschede
2:21:58
2:15:24
267
Ronald Snijders
Gemeente Enschede
2:22:02
2:19:55
268
Vincent den Hertog Stu
Tubbergen
2:22:22
2:13:52
269
Jan Volbers
Enschede
2:22:33
2:17:37
270
Jaco Treep
Hattem
2:24:41
2:15:55
271
Henry Hoevers
Neede
2:25:01
2:18:56
272
Hans Trooster
Tubantia Clinics
2:25:26
2:17:59
273
Herbert Kremer
Losser
2:25:36
2:17:03
274
René Danel
Oldenzaal
2:26:01
2:20:11
275
Erik Sloothaak
Zwolle
2:26:18
2:18:45
276
Guido Zuuring
Dutch Runners Gold
2:27:28
2:19:20
277
Kenneth Krol
Enschede
2:30:20
2:23:03
278
Hilbrand Bos
Enschede
2:37:51
2:31:47
279
Edward Weening
Thales
2:43:04
2:34:49
280
Andre Oude Alink
Rossum Ov
2:43:42
2:36:19
M.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
NPSB
1:13:11
1:13:10
2
Marcel Klamer
LAAC Twente
1:20:00
1:19:59
3
Tonnie Bruns
NPSB
1:22:12
1:22:11
4
Wim Gevers
NPSB-NK
1:24:45
1:24:39
5
Harry Wesselink
Albergen
1:25:13
1:25:13
6
Walter Schmidt
TuS Bersenbruck
1:25:21
1:25:20
7
Jos Arends
NPSB-NK
1:26:44
1:26:42
8
Ben Nijland
LAAC Twente
1:26:44
1:26:40
9
Robert Dick
Road Runners
1:29:03
1:28:50
10
Riny Crul
Bemmel
1:29:43
1:29:39
11
Rudy Feldman
NPSB
1:29:59
1:29:45
12
Hans Pasman
Hengevelde
1:30:58
1:25:50
13
Martin Giesselink
Oldenzaal
1:31:26
1:30:56
14
Michael Hohenhorst
Muenster (GER)
1:31:53
1:31:44
15
Martin de Vor
GAC Hilversum
1:32:03
1:32:01
16
Robert Aalbers
Marathon Pim Mulier
1:32:49
1:32:44
17
Gerard Boink
AV Haaksbergen
1:33:35
1:33:28
18
Benno Lutje Wagelaar
LAAC Twente
1:33:51
1:33:46
19
Harm Veenstra
NPSB-NK
1:34:32
1:34:19
20
Richard Eertman
NPSB
1:34:42
1:34:29
21
Freddy Kruiselbrink
NPSB-NK
1:35:30
1:35:26
22
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
1:35:40
1:35:03
23
Jos Harleman
Cialfo
1:36:27
1:36:01
24
Ab Reurslag
Lochem
1:37:20
1:34:24
25
Norbert Borrmann
LG Deiringsen
1:37:33
1:36:16
26
Jürgen van den Berg
Hörstel (GER)
1:38:08
1:37:44
27
Siegfried Hanemann
Marathon Ibbenbüren
1:38:22
1:36:50
28
Herman Wennink
Gemeente Enschede
1:39:07
1:38:30
29
Jos Dijkhuis
NPSB-NK
1:39:09
1:38:58
30
Marcel Nijhuis
Raalte
1:39:18
1:38:10
31
Jos Arends
NPSB-NK
1:40:13
1:40:06
32
Henk Muller
Loopgroep Leeuwarden
1:40:26
1:39:23
33
Peter Olde Nordkamp
Enschede
1:43:21
1:40:31
34
Ben Janssen
Lent
1:44:28
1:42:30
35
Hans ter Bruggen
NPSB-NK
1:44:29
1:44:11
36
Herman Oltvoort
Laren
1:44:42
1:41:46
37
Erik Bosman
TION
1:44:57
1:44:01
38
Paul Slot
Enschede
1:45:11
1:44:45
39
Paul van der Vegt
TION
1:45:11
1:42:16
40
Nico van Putten
Goor '75
1:45:17
1:45:09
41
Lucien Oosterbosch
Eindhoven
1:45:26
1:44:04
42
Jan Verdonkschot
Emmen
1:45:35
1:45:18
43
Heinz Gawinski
Marathon Ibbenbüren
1:46:00
1:43:36
44
Jos Groeneveld
Dionysos
1:46:30
1:44:05
45
Rob Weekenstroo
Tubantia Clinics
1:46:35
1:45:00
46
Ludwig Buter
VfL Ahaus
1:46:40
1:45:55
47
Jos van Eunen
Raalte
1:46:45
1:44:43
48
Peter Rupert
AV Haaksbergen
1:46:57
1:43:59
49
Theo Dieterman
Hunzerunners Loopgro
1:47:23
1:46:30
50
H Oude Avenhuis
Hengelo
1:47:29
1:45:54
51
Paul Brugman
Haaksbergen
1:48:04
1:46:31
52
Rene Vaneker
NPSB-NK
1:48:04
1:47:58
53
Thijs Schoemaker
Rijssen
1:48:45
1:46:59
54
John Duteweert
Lettele
1:48:51
1:46:57
55
René Poessé
Delden
1:48:56
1:45:55
56
Wilfried Schilderinck
Eibergen
1:49:12
1:46:19
57
Hildo Veltink
Spurt '88
1:49:14
1:47:22
58
Hans Dekker
Marathon Pim Mulier
1:49:26
1:48:20
59
Jos Kolner
Dionysos
1:49:41
1:47:17
60
Tonnie Scholten
Laren Gld
1:49:48
1:48:12
61
Theo Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:49:53
1:48:09
62
Martin van Dijk
Hoevelaken
1:49:57
1:46:31
63
Michel Morssinkhof
hengelo
1:49:57
1:47:21
64
Eduard Mailopuw
Hengelo Ov
1:50:33
1:48:57
65
Piet Egbers
Oldenzaal
1:50:43
1:47:22
66
Koos Jansen
Enschede
1:50:51
1:48:53
67
Jansen Hans
Assen
1:50:53
1:47:40
68
Jens Teune
VfL Ahaus
1:51:23
1:48:34
69
Riekel de Groot
De Sperwers
1:51:37
1:49:32
70
Bart Huiskamp
Markelo
1:51:48
1:48:38
71
Evert Dekker
Almelo
1:51:49
1:44:55
72
Hendrik Jan Boere
Tubantia Clinics
1:51:58
1:48:44
73
Rob Budel
Bad Bentheim (GER)
1:52:00
1:43:11
74
Roelof Schoppers
Enschede
1:52:35
1:51:57
75
Tonnie Molenbroek
Borne
1:52:50
1:48:37
76
Jan van Dijk
NPSB-NK
1:52:54
1:52:37
77
Frans Onland
Haaksbergen
1:53:06
1:50:03
78
Willy Geerlink
Enschede
1:53:08
1:48:05
79
Ben Nijboer
SISU
1:53:24
1:49:50
80
Hans Punt
LAAC Twente
1:53:28
1:49:53
81
Ben Kamphuis
Almelo
1:53:56
1:50:21
82
Jan Bank
Enschede
1:54:10
1:49:07
83
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:54:13
1:50:53
84
Wybe Cnossen
Groningen
1:54:21
1:52:48
85
Rudy Spaargaren
Argo
1:54:27
1:51:25
86
Heinz-Josef Herling
VfL Ahaus
1:54:33
1:53:50
87
Bartjan Nijhuis
enschede
1:54:46
1:52:17
88
Wim Lindenhovius
Gemeente Enschede
1:55:13
1:54:39
89
Tonny Eulderink
Tubantia Clinics
1:55:20
1:50:43
90
Martin ten Cate
Enschede
1:55:35
1:51:44
91
Frank Fokkinga
Ravenstein
1:55:42
1:51:23
92
Christoph Hoenig
Münster (GER)
1:55:52
1:49:31
93
Eric Klement
Gemeente Enschede
1:56:35
1:54:55
94
Axel Kleiner
LG Emsdetten
1:56:38
1:54:51
95
Gerald Voet
Nordhorn (GER)
1:56:44
1:52:43
96
Walter Mastboom
Lonneker
1:57:04
1:57:04
97
Martin Visser
Enschede
1:57:05
1:53:01
98
Harrie Platenkamp
Langeveen
1:57:20
1:54:43
99
Stoverink
losser
1:57:27
1:53:09
100
Wout Klok
Tubantia Clinics
1:57:31
1:54:12
101
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
1:57:44
1:53:04
102
Henk Rozema
Losser
1:57:46
1:54:58
103
Marcel Tijkorte
Denekamp
1:57:54
1:55:29
104
Wolf-Dieter Koch
LT Uhlenhorst Mülhei
1:58:03
1:55:54
105
Pierre Koeijvoets
Nijverdal
1:58:04
1:55:23
106
Rob ter Ellen
Tubantia Clinics
1:58:13
1:54:57
107
Albert Jan Kuiper
NPSB-NK
1:58:38
1:58:30
108
Klaus - Dieter Meyer
Lienen (GER)
1:59:19
1:57:27
109
Hubert Reimer Studio S
Fleringen
1:59:35
1:54:21
110
Carl Bijsterbosch
Losser
1:59:39
1:55:19
111
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:59:44
1:54:21
112
Jan Kuiper
Avanti-Wilskracht
1:59:50
1:54:06
113
Arie van Leeuwen
Fivelstreek
1:59:52
1:55:09
114
Wim Loman
Enschede
2:00:17
1:55:13
115
Andreas Kretzschmar
Osnabrück (GER)
2:00:42
1:55:56
116
Frans Jannink
Enschede
2:00:56
1:57:57
117
Mart van de LEUR
Arnhem
2:00:57
1:56:45
118
Johan Koetsier
Tubantia Clinics
2:00:59
1:53:41
119
Clays
borne
2:01:08
1:53:30
120
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:01:14
1:55:26
121
Henri Meijerink
Atletics Nijverdal
2:01:57
1:54:52
122
Ben Scholten
Oldenzaal
2:02:00
1:59:22
123
Bernd Hemling
VfL Ahaus
2:02:09
2:01:24
124
Jan Vrinte
Iphitos
2:02:11
2:00:28
125
Jürgen Schmitz
Münster (GER)
2:02:35
1:57:20
126
Jan Kamp
Hengelo
2:03:02
1:56:56
127
Len Roza
Utrecht
2:03:07
1:57:11
128
Fabian Hans Werner
TV Vreden
2:03:19
1:57:40
129
Th Berendsen
Hellendoorn
2:03:46
1:57:45
130
Leo Vreeswijk
Borne
2:04:22
1:58:46
131
Franz-Josef Harmeling
Stadtlohn (GER)
2:04:33
1:57:21
132
Dieter Mallon
Recklinghausen (GER)
2:04:56
1:58:08
133
Marty Overgoor
Tubantia Clinics
2:05:02
2:02:07
134
Johny Röwer
TION
2:05:07
1:59:16
135
Jan Bouman
AV Haaksbergen
2:05:19
1:58:36
136
Dietmar Hess
Bünde (GER)
2:06:01
1:58:52
137
Mink Baak
Winterswijk
2:06:28
2:00:05
138
Robert Kruese
Hengelo Ov
2:06:29
2:00:21
139
Peter van den Akker
Tubantia Clinics
2:06:32
1:59:46
140
Martin Kijl
Enschede
2:07:11
2:01:50
141
Henri Kettelerij
Tubantia Clinics
2:08:08
2:01:38
142
Joop Timmer
Nijverdal
2:08:09
2:02:06
143
Rob van Oeveren
Goor
2:08:14
2:00:32
144
Hans Kamphuis
Enschede
2:08:15
2:03:11
145
Peter Rondeel
Lichtenvoorde
2:09:30
2:03:52
146
Lex Gruppen
Kropswolde
2:10:07
2:04:42
147
Hans Dalderop
Heesch
2:10:18
2:02:47
148
Peter Jansma
Goor
2:11:40
2:03:13
149
Louis Oosterik
Tubantia Clinics
2:11:44
2:05:57
150
Bert van der Heide
Avanti-Wilskracht
2:11:50
2:05:29
151
Thomas Otten
TC Kray 1892 e.V
2:11:52
2:06:39
152
André Batenburg
Dutch Runners Basic
2:12:15
2:07:11
153
Jim Maize
Enschede
2:12:25
2:04:50
154
Dirk Boels
Hardloopclub Onstwed
2:13:15
2:08:14
155
Harman Wagteveld
Enschede
2:13:32
2:08:22
156
Jaap Kettelerij
Warnsveld
2:13:44
2:07:14
157
Martin Noordzij
Dutch Runners Gold
2:14:03
2:07:28
158
Gerd Mangold
Osnabrück (GER)
2:14:04
2:06:29
159
ROb Oude Weernink
Wierden
2:14:54
2:08:31
160
Eddy Golback
borne
2:14:56
2:07:15
161
Wim Geessink
Winterswijk
2:15:34
2:09:23
162
Frans Nijhuis
Iphitos
2:15:50
2:08:42
163
Herman Vredegoor
Iphitos
2:16:03
2:08:41
164
Bennie Geerdink
Almelo
2:16:29
2:12:03
165
Alwin Hietbrink
Haaksbergen
2:16:31
2:08:59
166
Marcel Hofmeijer
Haaksbergen
2:16:31
2:09:00
167
Eelco Collou
Enschede
2:17:15
2:09:05
168
Arie Reurink
NPSB
2:17:18
2:15:58
169
Henry Ipskamp
Enschede
2:17:24
2:09:10
170
Dinant Bruiss
Enschede
2:17:25
2:09:29
171
Han Meerbeek
Neede
2:17:53
2:13:09
172
Krijno van Vugt
Enschede
2:18:15
2:11:12
173
Peter Nijland
Losser
2:18:25
2:10:34
174
Hennie van der Sluis
TION
2:18:28
2:11:31
175
Henk Snijder
Enschede
2:19:08
2:11:01
176
Ted Bisschop
Tubantia Clinics
2:19:51
2:12:42
177
Sabih Gerez
Hengelo Ov
2:20:37
2:13:20
178
Jan van Lanen
Tubantia Clinics
2:21:02
2:13:34
179
Atus Leleulya
NPSB-NK
2:21:18
2:20:59
180
Henk Baalhuis Studio S
Tubbergen
2:21:56
2:13:26
181
Robert Steffes
TC Kray 1892 e.V
2:21:57
2:15:59
182
Bert Gerrits
Nijverdal
2:22:36
2:14:57
183
André Westerveld
Diever
2:23:19
2:16:00
184
Wojciech Makalowski
State College (USA)
2:23:28
2:16:53
185
Henk Olijve
Enschede
2:23:39
2:17:02
186
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
2:23:40
2:15:33
187
Peter Timmerije
Tubantia Clinics
2:23:50
2:16:19
188
Henny Letteboer
Almelo
2:24:06
2:16:01
189
W Smolders
Enschede
2:25:44
2:17:36
190
Flip Breukers
Julianadorp
2:26:55
2:18:33
191
Ton Brand
Enschede
2:27:24
2:21:12
192
Hugo Schouwink
Enschede
2:28:02
2:20:04
193
DJ RICO van LEEUWEN
Veluwe
2:28:04
2:25:40
194
Rein van Londen
Enschede
2:31:59
2:24:58
195
Martin Kok
Enschede
2:33:28
2:24:56
196
Hans Assink
Gemeente Enschede
2:34:26
2:32:08
197
Marcel Schuite
Tubantia Clinics
2:34:56
2:27:07
198
Henk Koopman
Tubantia Clinics
2:37:42
2:29:10
199
Eddie Bruins
Enschede
2:39:54
2:31:05
200
Gerald Wanning
Schuttert (GER)
2:40:43
2:32:47
201
Ton Verwoort
Enschede
2:43:45
2:36:41
202
Eric Clayburn
Havixbeck (GER)
2:47:54
2:39:27
203
Karel Nolsen
LAAC Twente
2:47:55
2:39:12
204
Jos Ensink
Hengelo Ov
2:48:13
2:39:24
M.55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Hampsink
LAAC Twente
1:28:34
1:28:31
2
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:28:37
1:28:30
3
Herman Ten Hove
Goor '75
1:33:20
1:33:18
4
Henk Berends
Borne
1:34:45
1:34:39
5
Ben Detert Oude Weme
Deurningen
1:36:00
1:35:55
6
Geurt Hendriksen Studi
Mander
1:36:42
1:36:31
7
Herman Stiggelbout
Wierden
1:37:02
1:36:35
8
Jan Stroet
LAAC Twente
1:37:34
1:36:51
9
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
1:38:05
1:37:59
10
Jan Bakker
Westervoort
1:39:44
1:38:57
11
Peter Kasprowiak
Gronau (GER)
1:39:45
1:39:27
12
Cor Kuiper
TION
1:40:15
1:38:38
13
Cor Terhurne
AV Haaksbergen
1:41:37
1:41:06
14
Herman Kemerink op Sch
Borne
1:43:10
1:42:52
15
Herbert Alberink
Loopgroep De Lutte
1:43:28
1:41:03
16
Ernst Mailänder
Rödinghausen (GER)
1:44:38
1:42:13
17
Henk van den Hengel
Loopgroep PK
1:44:52
1:43:54
18
Karel Bokkers
NPSB
1:45:26
1:45:10
19
Paul Sijtsma
NPSB
1:45:27
1:45:13
20
Alphons Weierink
NPSB
1:45:31
1:45:21
21
Einte Rinsma
Marathon Pim Mulier
1:46:30
1:44:48
22
Günter Poggemann
TV Gronau
1:46:43
1:42:41
23
André Somhorst
Enschede
1:46:45
1:46:29
24
Ronald Reinke
The Race Snails
1:47:03
1:45:24
25
Jan van Groningen
Bemmel
1:47:12
1:45:21
26
Harm Boerma
BAV
1:47:14
1:45:19
27
Werner Krause
VfL Ahaus
1:47:26
1:46:42
28
Louis Boermans
Oldenzaal
1:47:31
1:45:42
29
Frans Wijlens
Iphitos
1:47:34
1:45:44
30
Jaap van den Bosch
Enschede
1:47:52
1:45:52
31
Albert Zwaaneveld
NPSB-NK
1:47:58
1:47:42
32
Wim Brok
AV Rijssen
1:48:03
1:46:12
33
Bob Looijestijn
Enschede
1:48:14
1:45:37
34
Dick Dubbink
Gemeente Enschede
1:48:32
1:46:24
35
Ben Polman
Apeldoorn
1:48:49
1:46:57
36
Dick Vos
TION
1:49:18
1:40:54
37
Bernd Deistler
Altenberge (GER)
1:49:24
1:47:05
38
Frans Engelbarts
Eibergen
1:49:31
1:47:16
39
Paul Bilman
Enschede
1:49:35
1:47:38
40
Ben Haarhuis
avVN
1:50:07
1:48:54
41
Paul Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:50:18
1:48:28
42
Martin Spenkelink
Hengelo
1:51:08
1:46:20
43
Frans Menger
Avanti-Wilskracht
1:51:27
1:47:31
44
Johnny Hanstede
Hengelo Ov
1:51:32
1:49:20
45
Gerard Sander
LAAC Twente
1:51:59
1:50:09
46
Joop Kuiper
Almelo
1:52:17
1:48:00
47
Christiaan Elferink
Enschede
1:53:10
1:49:04
48
Gert Puppels
Tubantia Clinics
1:54:37
1:51:50
49
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
1:54:50
1:53:55
50
Olde Monnikhof
Oldenzaal
1:55:49
1:52:29
51
Jitze Weber
Haaksbergen
1:56:33
1:53:24
52
Henk Suelmann
Enschede
1:56:47
1:52:46
53
André Busschers
Haaksbergen
1:57:00
1:52:18
54
Ben Vink
De Steeg
1:57:26
1:54:04
55
Eggy Voorneman
Oldenzaal
1:57:38
1:57:12
56
Wim Bouwsema
Scharmer
1:57:42
1:55:49
57
Jan Hollak
Heino
1:58:06
1:53:59
58
Albert Teekens
De Sperwers
1:58:34
1:56:38
59
Tonnie Ankone
NPSB-NK
1:59:04
1:58:55
60
Karel Westerman
Lichtenvoorde
1:59:24
1:56:19
61
Peter Brouwer
Climax
1:59:45
1:57:27
62
Gerard van Erp
Geldrop
2:00:10
1:53:22
63
Wim Krooshof
De Gemzen
2:00:32
1:56:47
64
Dick van den Beld
Haarlo
2:00:57
1:54:02
65
Gerrit Krukkert
Tubantia Clinics
2:01:00
1:59:21
66
Marcel ter Ellen
Tubantia Clinics
2:01:12
1:55:56
67
Gerard Oude Lansink
Oldenzaal
2:01:35
1:58:04
68
Wim Veurink
Tubantia Clinics
2:01:42
1:56:47
69
Ale Spijksma
Rijssen
2:02:14
1:56:05
70
Paul Paalhaar
Tubbergen
2:02:26
1:56:07
71
Wilfried Wessels
Enschede
2:02:40
1:55:45
72
Willem Meffert
Aquilo
2:03:13
1:57:05
73
Jos Oude Groote Beverb
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:03:34
1:57:58
74
Henk Mosing Holsteijn
Veluwe
2:04:32
2:00:08
75
Theo Ruiter
Tubantia Clinics
2:04:37
1:58:49
76
Berthold Harking
Ahaus-Alstätte (GER)
2:04:56
2:00:27
77
Jos van Rijt
Amersfoort
2:06:00
2:01:51
78
Paul Budel
Enschede
2:06:27
1:57:59
79
Jos Damhuis
Borne
2:07:13
1:59:45
80
Hans Kers
Losser
2:07:16
2:00:17
81
Johan Douwenga
Enschede
2:07:26
2:01:58
82
Wim Groot Landeweer
Tubantia Clinics
2:07:47
2:02:11
83
Bernard Wennink
Hengelo Ov
2:07:48
1:59:33
84
Alouis Spit
LAAC Twente
2:08:25
2:03:08
85
Dick Groen
Gemeente Enschede
2:08:30
2:06:37
86
Tonnie Beld
Oldenzaal
2:10:03
2:01:28
87
Gerhard Siepker
Salzbergen (GER)
2:10:08
2:04:06
88
Hammink
Almelo
2:10:55
2:05:09
89
Dick Brand
De Liemers
2:11:20
2:04:21
90
Ahmed Noor Baluch
Schvetzeng (AUT)
2:11:29
2:04:03
91
Martin Onland
buurse
2:12:17
2:07:53
92
Harry Zeelen
Enschede
2:12:31
2:04:24
93
Jelle Bakker
Enschede
2:12:45
2:05:07
94
Edwin Konings
Winterswijk
2:12:56
2:06:03
95
Jan Polhuis
Thales
2:13:29
2:06:38
96
John van den Graven
Enschede
2:13:37
2:08:34
97
Arie Fleerkate
Linschoten
2:13:52
2:06:34
98
Hans Ludden
Rekreatie Sport Twen
2:14:29
2:06:18
99
Johan Reurink
NPSB
2:14:59
2:08:01
100
Jan Kees Schakel
Thales
2:15:11
2:06:56
101
Cees Rommens
Wierden
2:15:24
2:10:46
102
Henk Hofstede
Hengelo Ov
2:15:36
2:07:56
103
Hans Voortman
Borculo
2:15:57
2:08:25
104
Achim Schmidt
BSV Roxel
2:16:06
2:09:32
105
Henri de Leeuw
De Sperwers
2:17:10
2:09:13
106
Enno Oosterhuis
Tubantia Clinics
2:17:46
2:08:58
107
Dick van der Klaauw
Enschede
2:18:00
2:13:58
108
Nico Peters
Tubantia Clinics
2:18:31
2:12:42
109
Richard Courant
Winterswijk
2:18:59
2:12:04
110
Johan Horstman
Diepenheim
2:19:11
2:13:45
111
Frans Raanhuis
Iphitos
2:21:53
2:13:55
112
Arie Bijl
TION
2:22:11
2:16:55
113
Gezinus Keurs
De Sperwers
2:22:27
2:14:30
114
Arnold Newby
Enschede
2:22:54
2:15:04
115
Olav van den Eeden
Goor
2:23:35
2:15:34
116
Martin Tiggeloven
Winterswijk
2:23:38
2:16:44
117
Peter van der Pluijm
Hengelo Ov
2:24:09
2:15:29
118
Hans Glandrup
Enschede
2:24:10
2:15:21
119
Jan Dekker
AV Haaksbergen
2:29:25
2:21:55
120
Ruud Gerrits
Tubantia Clinics
2:29:28
2:21:08
121
Albert Meester
Gemeente Enschede
2:29:45
2:27:50
122
George Mantiri
Tubantia Clinics
2:30:26
2:23:14
123
Tom Roggema
LAAC Twente
2:31:09
2:22:24
124
Jan Derksen
Enschede
2:31:10
2:25:40
125
Rudie Olthof
TION
2:32:49
2:24:53
126
Eddie Wissenburg
Enschede
2:35:31
2:26:47
M.60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
avVN
1:23:20
1:23:18
2
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:24:06
1:24:05
3
Henk Knol
Avanti-Wilskracht
1:35:32
1:35:30
4
Willem de Looy
Leidschendam
1:35:37
1:35:36
5
Frits Malcorps
NPSB
1:36:35
1:35:37
6
Fred Bastemeijer
Delta Sport
1:37:40
1:37:33
7
Jan Holterman
Emmen
1:38:03
1:38:00
8
Willem Schoterman
Loopgroep PK
1:39:08
1:38:58
9
Hans-Joachim Michael
Osnabrucker TB
1:39:16
1:39:15
10
Hans Klomp
LAAC Twente
1:39:34
1:39:24
11
Gijs Le Poole
's-Gravenhage
1:39:34
1:39:26
12
Joop Geurts
NPSB-NK
1:43:35
1:43:02
13
Benno Braamhaar
AV Rijssen
1:44:17
1:43:59
14
Gillis Bosman
THOR
1:44:52
1:44:28
15
Herman ten Broeke
Iphitos
1:44:55
1:44:46
16
Eddy van Essen
LAAC Twente
1:45:07
1:45:02
17
Peter Visser
Tubantia Clinics
1:45:12
1:42:17
18
Harry Maathuis
AV Haaksbergen
1:46:00
1:43:06
19
Theo Kosters
Goor '75
1:46:09
1:46:00
20
Dieter Schenzer
LG Deiringsen
1:46:43
1:46:30
21
Harry Dessens
LAAC Twente
1:47:28
1:46:16
22
Juud Lange
LAAC Twente
1:49:24
1:49:12
23
Jan Engelen
Gendt
1:49:39
1:49:26
24
Bart Peeters
LAAC Twente
1:49:48
1:47:37
25
Sjaak Swarthof
NPSB-NK
1:49:56
1:49:46
26
Carel Diekerhof
NPSB
1:50:14
1:49:12
27
Klaus Heusinkveld
LT Uhlenhorst Mülhei
1:50:19
1:48:10
28
Henk Nijhuis
Tubantia Clinics
1:50:34
1:47:15
29
Hans Braam
Enschede
1:51:09
1:46:07
30
Wim Boerrigter
NPSB
1:51:19
1:51:01
31
Ben Hofland
NPSB
1:51:19
1:51:03
32
Beverdam
Hengelo
1:51:26
1:49:46
33
Ben Weiden
Tubantia Clinics
1:51:51
1:51:43
34
Jan Olsman
LAAC Twente
1:52:35
1:50:32
35
Raeven
Hengelo
1:52:43
1:44:58
36
Peter Michels
Dortmund (GER)
1:53:30
1:52:24
37
Henk Kok
Tubantia Clinics
1:53:31
1:50:36
38
Heinz Woltering
VfL Ahaus
1:54:34
1:51:49
39
Jan Meuleman
Haaksbergen
1:55:34
1:51:46
40
Hans Rutgers
Bemmel
1:57:46
1:55:33
41
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
1:57:56
1:52:12
42
Hans Scharf
Ratingen (GER)
1:58:07
1:54:29
43
André van der Veen
Kombijsport
1:58:19
1:53:45
44
Gerard Nijhof
Enschede
1:58:52
1:53:50
45
Mario Cannas
Enschede
1:58:56
1:51:42
46
Henry Otter
Oldenzaal
1:58:57
1:55:34
47
Jaap Hos
Hengelo
1:59:12
1:54:54
48
Bert Westhuis
Eibergen
1:59:22
1:52:52
49
Jos Smith
De Keien
1:59:32
1:56:33
50
Frits van der Hartt
TION
1:59:42
1:54:30
51
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:59:44
1:54:21
52
Ben Wargers
Boekelo
2:00:08
1:52:28
53
Johannes Klos
avVN
2:02:41
1:57:38
54
Tonny Nijhuis
TION
2:02:45
1:56:28
55
Johan Rademaker
Denekamp
2:02:45
1:57:09
56
Jan Feenstra
Hengelo Ov
2:03:04
1:57:44
57
Luco Post
Eibergen
2:03:09
1:56:09
58
Porlu Firming
Enschede
2:03:32
1:57:17
59
Frans Teunissen
Bemmel
2:03:41
1:58:35
60
Anjo Zeven
Aquilo
2:04:08
1:57:59
61
Dinnissen
Wychen
2:04:21
1:59:50
62
Jan Nijenhuis
Hilaard
2:04:46
2:02:13
63
Hubert Koller
VfL Ahaus
2:05:00
2:04:15
64
Hans Holle
Iphitos
2:05:06
1:59:16
65
Jan Smit
Enschede
2:05:08
2:00:53
66
Peter Mulder
Tubantia Clinics
2:05:38
1:59:49
67
Jan White
Goor
2:05:48
1:58:59
68
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
2:06:28
1:59:50
69
Gerrit Peters
Enschede
2:06:43
2:01:46
70
Ad Fox
Haaksbergen
2:06:49
2:00:37
71
Henk Paulisse
Enschede
2:07:26
2:01:14
72
Rene Bolscher
Dutch Runners Gold
2:08:17
2:02:58
73
Ton Bertens
Tubantia Clinics
2:08:24
2:02:11
74
Richard van den Haak
Veluwe
2:09:09
2:04:31
75
Jan van Alstede
Haaksbergen
2:09:42
2:03:49
76
Hans ter Beek
Rheden
2:10:50
2:03:01
77
Ko Stoker
Goor
2:11:17
2:06:10
78
H Damink
Deurningen
2:13:38
2:07:36
79
Bernard Dekker
Vollenhove
2:13:57
2:08:47
80
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
2:14:09
2:08:06
81
Tonnie Mulder
LAAC Twente
2:14:12
2:09:52
82
Wim Sander
Hengevelde
2:14:30
2:09:28
83
Herman Fokkink
Tubantia Clinics
2:14:45
2:08:07
84
Ton van Nieuwenhuijzen
Thales
2:15:06
2:09:58
85
Ferdie de Boer
Avanti-Wilskracht
2:17:19
2:10:37
86
Antonio Sánchez Martín
TION
2:18:04
2:10:10
87
Peter de Noord
Nijverdal
2:18:06
2:11:29
88
Harm Medema
Oldenzaal
2:18:32
2:12:09
89
Arend Oosterveen
Enschede
2:18:34
2:12:35
90
Eijsink
haaksbergen
2:19:52
2:11:10
91
J Bijvank
Enschede
2:21:08
2:12:57
92
Willem Dolron
Avanti-Wilskracht
2:21:22
2:13:09
93
Jan Wevers
Thales
2:22:19
2:16:44
94
Gerrit Ruiter
LAAC Twente
2:22:25
2:13:51
95
Piet Beuker
Enschede
2:23:02
2:14:37
96
Ruud Smit
Kronos
2:23:48
2:17:21
97
Jürgen Diekmann
FC Schüttorf 09
2:24:06
2:15:37
98
Hans Huisman
Goor
2:24:13
2:16:24
99
Henk Vaanholt
Tubantia Clinics
2:25:15
2:17:48
100
Hans Roghair
Zoetermeer
2:25:54
2:19:27
101
Piet Hendriks
Hengelo Ov
2:27:27
2:19:41
102
Ton Hendriksen
Amersfoort
2:28:57
2:20:13
103
Anton Rosens
Borne
2:31:46
2:23:00
104
MJ Kuiper
Enschede
2:36:13
2:28:17
105
Jan Haas
Thales
2:37:54
2:30:05
106
Gerjo Bröerken
Beekbergen
2:38:42
2:38:42
107
CL van der Graaf
enschede
2:40:26
2:31:39
108
Ernest Rompas
Dutch Runners Gold
2:41:34
2:36:35
109
Andries Woudstra
Enschede
2:42:35
2:34:56
V.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:26:28
1:26:26
2
Esther Exterkate
Hengevelde
1:36:08
1:36:04
3
Rieneke Schinkel
Hoogland
1:38:01
1:36:55
4
Josine Weijers
's-Hertogenbosch
1:39:38
1:39:04
5
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
1:39:47
1:38:51
6
Kim Backstrom
NPSB-NK
1:41:10
1:41:02
7
Marlie Oosterik
Nijmegen
1:43:38
1:41:37
8
Marjolein Stegeman
TION
1:45:07
1:44:51
9
Lindsey te Brake
Eibergen
1:46:08
1:45:19
10
Rayke Berendsen
Nijmegen
1:46:43
1:44:42
11
Carlien van Dalfsen
Zwolle
1:46:52
1:46:37
12
Marleen ter Weele
Eindhoven Atletiek
1:46:57
1:44:16
13
Maike Grossmann
Muenster (GER)
1:48:09
1:44:54
14
Linda ter Braak
Amsterdam
1:49:31
1:46:46
15
Diana Sapendowski
Duisburg (GER)
1:49:35
1:46:55
16
Karin Sloove
Enschede
1:50:08
1:47:53
17
Astrid Boudrie
Oldenzaal
1:50:30
1:48:30
18
Leonie Postma
Gemeente Enschede
1:51:11
1:49:21
19
Linda Schulenburg
Nijverdal
1:51:42
1:49:26
20
Marloes Meulenbeek
Groenlo
1:52:21
1:49:31
21
Jeanell Vollenbroek
Losser
1:52:30
1:46:41
22
Lisette Olde Heuvel
Overdinkel
1:52:32
1:45:32
23
Renate Kroezen
Almelo
1:52:36
1:50:25
24
Evelien Engbers
Triathlon Club Twent
1:52:40
1:45:52
25
Iris Ruinemans
NPSB
1:52:43
1:52:30
26
Floor Vrinte
Losser
1:52:56
1:51:11
27
Maureen Tieman
Amsterdam
1:54:08
1:53:03
28
Sanne Hesselink
Amsterdam
1:54:36
1:52:30
29
Lyan Blikman
PAC
1:54:54
1:53:03
30
Kirsten Postma
Gemeente Enschede
1:55:14
1:53:23
31
Murel Klijnstra
NPSB-NK
1:55:53
1:55:35
32
Charlotte Dietrich
Enschede
1:56:43
1:49:46
33
Sarah Lucke
Metelen (GER)
1:56:57
1:52:35
34
Nikki Piekema
NPSB-NK
1:56:58
1:51:17
35
Kimberly Wong
New York (USA)
1:57:52
1:54:01
36
Merel Kok
Dionysos
1:58:14
1:54:59
37
Else van Wulfften Palt
Utrecht
1:58:38
1:55:16
38
Laura Agazzi
Hengelo Ov
1:59:37
1:54:00
39
Denice Bekke
Tubbergen
1:59:57
1:55:30
40
Nynke van der Ham
Utrecht
2:00:47
1:57:24
41
Simone Slaghekke
Utrecht
2:01:18
1:57:55
42
Sanne Hoeijmakers
Enschede
2:01:18
1:54:22
43
Annelies de Wit
Amsterdam
2:01:25
1:55:59
44
Ilona Bolks
Sibculo
2:01:59
1:57:14
45
Olga Van Vondel
Overdinkel
2:02:21
1:57:16
46
Lisa ten Hoopen
ASV
2:02:31
1:58:49
47
Wendy Hulsbeek
NPSB
2:02:31
1:58:16
48
Sophie aan de Stegge
Saasveld
2:02:39
1:56:27
49
Lisette Mekenkamp
Borne
2:02:40
1:56:27
50
Ellen de Vries
Haaksbergen
2:02:43
1:57:44
51
Karlijn Morsink
Hengelo
2:02:54
1:54:31
52
Michelle Swanepoel
Hengelo Ov
2:02:57
1:57:21
53
Joanne Swets
Hengelo Ov
2:03:06
2:00:38
54
Miranda Grave
Lichtenvoorde
2:03:29
1:58:01
55
Irene Kok
Apeldoorn
2:03:37
1:59:23
56
Federica Lucivero
Enschede
2:03:45
1:56:29
57
Ellen Haamberg
Dionysos
2:03:57
2:00:42
58
Marlyn Zwijnenberg
Tubantia Clinics
2:04:06
1:58:51
59
Lineke Eyssen
Amsterdam
2:04:10
2:00:20
60
Nouk Tanke
Rotterdam
2:04:21
1:58:20
61
Flor Alvarez Taboada
Enschede
2:04:40
1:59:46
62
Ellen Venekamp
Gemeente Enschede
2:04:40
1:58:48
63
Marjan van der Star
Almere
2:04:53
1:59:13
64
Frouke Sloot
Arnhem
2:04:56
1:57:58
65
Judith Damveld
Nijverdal
2:05:22
2:01:39
66
Karlijn Krake
Doetinchem
2:05:30
1:59:37
67
Stefanie Hess
Bünde (GER)
2:06:01
1:58:52
68
Abigail Robinson
Hoorn Nh
2:06:01
1:58:39
69
Jeanine Huisjes
Spurt '88
2:06:09
2:01:33
70
Michaella Mersch
Essen (GER)
2:06:19
2:00:23
71
Margo Nitert
Tubantia Clinics
2:07:52
2:01:22
72
Elke Gerritsen
Enschede
2:07:52
2:00:51
73
Karin Kuiper
Hardenberg
2:08:30
2:03:54
74
Lisa Wiegink
NPSB
2:09:01
2:05:45
75
Claudia Groeneveld
Enschede
2:09:47
2:04:08
76
Janneke Seine
Schoonhoven
2:09:52
2:02:20
77
Lisa-Marie Möllmann
Enschede
2:10:57
2:04:33
78
Monique Lentelink
Nijverdal
2:10:58
2:08:42
79
Kathalijne Combee
Amsterdam
2:11:03
2:05:37
80
Idske Noordink
Tubantia Clinics
2:11:09
2:04:00
81
Lidian Scholten
Enschede
2:11:21
2:04:27
82
Sanne Rietberg
Enschede
2:11:24
2:03:38
83
Marlou Velthuis
LAAC Twente
2:11:47
2:06:29
84
Sabina van Os
Zwartemeer
2:11:49
2:04:35
85
Vanessa Radusch
LSF Münster
2:11:49
2:05:09
86
Danielle Natrop
Doetinchem
2:11:53
2:09:06
87
Marieke Kranenberg
Goor
2:12:11
2:06:10
88
Vera Tuchter
AV Haaksbergen
2:13:01
2:05:52
89
Isolde Boers
Enschede
2:13:10
2:06:46
90
Bob Kroeze
NPSB
2:13:33
2:12:05
91
Danielle Wilhelm
Almelo
2:13:47
2:08:13
92
Nina Urbatsch
Gronau (GER)
2:13:48
2:13:48
93
Hanneke Mulderije
Enschede
2:13:50
2:05:54
94
Manon Emaus
Tubantia Clinics
2:14:02
2:06:35
95
Ingrid Schepers
Kloosterhaar
2:14:06
2:06:40
96
Rimke Wilmink
Borne
2:14:53
2:07:26
97
Annemarie Verheijen
Iphitos
2:14:57
2:07:21
98
Nienke Bomers
Enschede
2:15:02
2:07:26
99
Laura van Sluijs
Wierden
2:15:04
2:09:00
100
Jessika de Wolf
Utrecht
2:15:09
2:09:17
101
Loes Veneklaas
Tubantia Clinics
2:16:41
2:09:14
102
Natalya Hartmann
Enschede
2:16:59
2:09:02
103
Marleen Rikkerink
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:17:08
2:11:33
104
Azzurra Chiri
Pisa (ITA)
2:18:24
2:11:08
105
Joke Jeuring
Bonhoeffer
2:18:28
2:10:50
106
Dagmar Ekkel
Vriezenveen
2:18:33
2:13:48
107
Daisy Meekes
Tubantia Clinics
2:18:55
2:11:29
108
Henrike Overdijk
Tubantia Clinics
2:20:09
2:12:31
109
Linda KAreem
Liverpool (GBR)
2:20:11
2:12:53
110
Marjolein ten Brinke
Enschede
2:20:16
2:12:38
111
Anne Ruth Harbers
NPSB-NK
2:20:59
2:19:31
112
Kim Kroeze
NPSB
2:20:59
2:19:31
113
Antoinette Geerts
NPSB-NK
2:21:23
2:14:22
114
Joyce Roozenburg
NPSB-NK
2:21:29
2:21:17
115
Dian Schenk-Agustini
Arnhem
2:21:47
2:14:38
116
Stephanie Weerink
Enschede
2:22:18
2:14:18
117
Miranda Spit
Avanti-Wilskracht
2:23:38
2:15:32
118
Rianne Oolders
Siddeburen
2:23:59
2:15:24
119
Anke van der Vegt
Enschede
2:24:47
2:16:30
120
Marieke McNab - Fij
Rijssen
2:25:27
2:18:01
121
Stephanie Kemner
Zaandam
2:26:13
2:19:05
122
Desirée Marsman
Delft
2:27:00
2:19:21
123
Noortje Assink
Gemeente Enschede
2:27:06
2:25:19
124
Evelien Kok
Kloosterhaar
2:27:34
2:20:08
125
Ellen Blokhuis
Tubbergen
2:28:06
2:19:29
126
Elsbeth van de War
Duiven
2:28:39
2:19:57
127
Rianne Woltering
NPSB-NK
2:29:58
2:22:02
128
Suzanne Lemaire
Tubantia Clinics
2:31:05
2:22:27
129
Annet Tackenkamp
Enschede
2:32:11
2:25:07
130
Saskia Holterman
Groningen
2:32:19
2:27:53
131
Martine Kamphuis
Bemmel
2:35:15
2:27:07
132
Elles Platenkamp
Langeveen
2:35:29
2:27:10
133
Monique Giese
Hamburg (GER)
2:44:22
2:35:56
134
Judith Wargers
Salzbergen (GER)
2:45:55
2:39:52
V.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
1:26:34
1:26:30
2
Martine Withag
Enschede
1:35:21
1:34:58
3
Melinda Hoving
Enschede
1:39:05
1:37:26
4
Wendy Steenbeeke
Iphitos
1:40:00
1:40:00
5
Daniela Klein
TC Kray 1892 e.V
1:43:02
1:42:50
6
Sylvia van Mullem
Bemmel
1:43:56
1:41:44
7
Monique Eppink
Dionysos
1:45:31
1:45:31
8
Miranda Bruins
Visschedijk
1:47:01
1:44:50
9
Monique Roetgering
Enter
1:49:24
1:46:21
10
Marina van den Dolder
Enschede
1:52:37
1:50:20
11
Heike Scheutte
vredem (GER)
1:54:10
1:48:56
12
Nathalie Lindeman
Hengelo Ov
1:54:48
1:51:40
13
Carina Slingerland
Enschede
1:56:08
1:51:12
14
Ellen Tibbe
Boekelo
1:56:14
1:52:24
15
Annemiek Smal-Hofmeije
Atletics Nijverdal
1:56:24
1:53:47
16
Mariët Olde Dubbelink
Dionysos
1:58:13
1:54:57
17
Janet Krooshof
Grou
1:59:13
1:52:23
18
Marloes Zengerink
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:59:16
1:57:07
19
Renate Mulder
LAAC Twente
1:59:32
1:53:26
20
Christel ter Horst
TION
1:59:35
1:57:28
21
Jo-Anne Prins
AV '34
2:00:13
1:55:59
22
Kerstin Stützer
TC Kray 1892 e.V
2:00:17
1:56:07
23
Toyna Menzing-Ottink
AV Haaksbergen
2:01:39
1:56:07
24
Sabine Selbach
Tubantia Clinics
2:01:57
1:58:21
25
Audrey Boschker
Lichtenvoorde
2:03:29
1:58:01
26
Rianne Stomps-Vasters
Tubantia Clinics
2:03:54
1:57:20
27
Julia Dick
Road Runners
2:04:38
2:00:24
28
Willeke Boerrigter
Enschede
2:04:57
2:00:19
29
Bianca Hagels
Nordhorn (GER)
2:05:46
1:58:09
30
Mireille Boschker
Doetinchem
2:06:04
2:00:33
31
Inge Rozema-de Goede
Deventer
2:07:28
2:03:01
32
Sandra Wassink
Aalten
2:07:39
2:02:31
33
Vanessa Van Lelyveld
Luxembourg (LUX)
2:08:28
2:02:44
34
Martine Baks
Borculo
2:08:53
2:01:39
35
Anita Hekke
Nordhorn (GER)
2:09:15
2:01:29
36
Corina Pasman
Markelo
2:09:23
2:04:48
37
Antoinette Sanders
Oldenzaal
2:09:47
2:04:08
38
Joyce Bos
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:09:56
2:04:21
39
Carmen Leach
Osnabrück (GER)
2:10:14
2:02:39
40
Christy Denike
's-Gravenhage
2:10:34
2:03:12
41
Huong Nguyen
Gemeente Enschede
2:10:38
2:02:50
42
Claudia Cruiming
Enschede
2:11:44
2:07:12
43
Evelin Miedema Studio
Leeuwarden
2:12:07
2:05:09
44
Heidi Köster
Georgsdorf (GER)
2:12:13
2:05:25
45
S Asbreuk
Hengelo
2:12:16
2:06:23
46
Maureen Schmidt
LAAC Twente
2:13:46
2:06:38
47
Karin Wuite
Goor
2:14:32
2:07:44
48
Miranda IJspeerd
Tubantia Clinics
2:14:36
2:07:26
49
Hanneke Leijdekkers
Tubantia Clinics
2:14:53
2:07:26
50
Bianca Horenberg
Overdinkel
2:15:34
2:10:29
51
Marisja Koop
Enschede
2:16:00
2:09:01
52
Britta Dapper
Heek (GER)
2:16:01
2:08:10
53
Miriam Brouwer
Groenlo
2:16:31
2:09:16
54
Marit Toemeungte
Hengelo Ov
2:16:50
2:08:49
55
Leonie Oosting Studio
Tubbergen
2:17:49
2:10:49
56
Karin ter Hofte
Amsterdam
2:18:14
2:11:45
57
Patricia Hofstede
Deventer
2:19:08
2:11:01
58
Monique klein Goldewij
Lichtenvoorde
2:19:12
2:11:38
59
Debby Boevink
Hengelo Ov
2:19:20
2:11:19
60
Evelien Mulder-Bras
Thales
2:20:09
2:11:55
61
Maureen Schutten
Hengelo Ov
2:20:26
2:14:46
62
Sanne Manschot
Enschede
2:20:58
2:13:06
63
Chantal Ophuis
Haaksbergen
2:21:48
2:15:04
64
Rianne Blokhuis
Tubantia Clinics
2:22:11
2:15:29
65
Lenette Verhoef
Tubantia Clinics
2:22:30
2:14:54
66
Karin Lemmink
Losser
2:22:40
2:14:39
67
Fasika Aklilu
Toronto (CAN)
2:23:40
2:17:05
68
Marjan van Delden
Aquilo
2:23:45
2:16:16
69
Koceri Akman
Gemeente Enschede
2:27:06
2:25:16
70
Elles Ketelaar
LAAC Twente
2:27:46
2:19:09
71
Marieke Michelle Schol
Duiven
2:28:30
2:21:37
72
Vera Welling
Duiven
2:28:39
2:19:57
73
Jessica van der Veen
Enschede
2:28:52
2:20:43
74
Ellen Boerrigter
Enschede
2:31:21
2:23:21
75
Silke Wolterink
Nordhorn (GER)
2:32:36
2:24:51
76
Heike Elfert
Nordhorn (GER)
2:32:37
2:24:52
77
Corine Koops
Enschede
2:34:56
2:27:06
78
Marjon Mulder
Enschede
2:35:40
2:29:31
79
Marieke Reinderink
Goor
2:37:53
2:30:04
80
Willemien Appeldoorn
TION
2:38:04
2:31:07
81
Jannie Bokkinga
enschede
2:39:47
2:31:43
82
Wendy Landewé
Enschede
2:40:11
2:31:38
83
Marleen Beenen
Duiven
2:43:05
2:34:50
84
Francien Mulder
Tubantia Clinics
2:43:33
2:34:46
V.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
NPSB-NK
1:20:55
1:20:55
2
Alien Kruize
LAAC Twente
1:36:07
1:35:55
3
Evelien Reef
Gemeente Enschede
1:37:22
1:37:20
4
Astrid Benerink
Dionysos
1:37:53
1:37:42
5
Martine Roord
Dionysos
1:39:12
1:39:00
6
Berends-Van Wijnen
Hengelo
1:40:20
1:37:53
7
Sandra Teunissen
Iphitos
1:45:54
1:44:25
8
Brenda van de Haar
VAV
1:47:28
1:46:15
9
Marga Busscher-Wassink
NPSB
1:49:40
1:49:28
10
Mirjam van Wanrooij
NPSB
1:50:08
1:47:57
11
Dianne Boevenbrink
Twello
1:50:28
1:45:28
12
Esther Wijnands
Utrecht
1:50:50
1:48:59
13
Madeleine Bunk
Amersfoort
1:51:44
1:50:25
14
Ellen Zuur
Hengelo Ov
1:51:51
1:49:47
15
Renate Künnemann
Salzbergen (GER)
1:52:07
1:46:03
16
Annete Vennes
TV Vreden
1:52:38
1:47:24
17
Heike Schrant
Meppen (GER)
1:53:10
1:49:23
18
Genie Stoffels
Enschede
1:53:59
1:47:41
19
Giny Steggink
NPSB
1:54:35
1:52:25
20
Tanja Aanstoot
Tubantia Clinics
1:55:11
1:52:14
21
Smits
LAAC Twente
1:55:24
1:53:34
22
Sandra Reyering
Neunkirchen (GER)
1:55:34
1:51:38
23
Inge Centen
Argo
1:55:36
1:52:34
24
Silke Pavlic
Dortmund (GER)
1:55:55
1:49:17
25
Ineke Schut
Ermelo
1:56:04
1:52:50
26
Petra Herke
TV Flerke
1:56:57
1:53:42
27
Mireille Janssen
Dutch Runners Gold
1:58:11
1:53:41
28
Esther Wiering-Janssen
Haaksbergen
1:58:19
1:52:58
29
Irma Onland
Tubantia Clinics
1:59:17
1:55:41
30
Nicole Backer-Kintrup
LSF Münster
1:59:35
1:59:21
31
Birgit Kuhlmann
Senden (GER)
1:59:35
1:55:14
32
Annelies Dijkstra
Neede
1:59:36
1:52:38
33
Cynthia Marsman
Dionysos
1:59:37
1:56:21
34
Jeannette Agterbos
Van Deinse Media
2:00:24
1:55:03
35
Ingrid Witting
Hengelo Ov
2:00:50
1:55:31
36
Claudia Deschner
Osnabrück (GER)
2:00:59
1:56:14
37
Anita Pieper
Tubantia Clinics
2:02:09
1:54:27
38
Ursula Hesselink
Tubantia Clinics
2:02:17
1:57:01
39
Annemien Markink
Markelo
2:02:17
1:57:43
40
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:02:19
1:56:37
41
Netty van de Haar
VAV
2:03:10
1:57:28
42
Gerdijanne Leestemaker
SISU
2:03:31
1:58:47
43
Ingrid Ribberink
Borne
2:03:32
1:58:42
44
Marjo Slootjes
Enschede
2:04:31
2:02:13
45
Sinette oude Lansink
Geesteren Ov
2:04:57
1:57:20
46
Veronique Weites
AV Haaksbergen
2:05:16
1:59:44
47
Sladjana Jeremic
Hengelo Ov
2:05:40
1:58:48
48
Trudi Bartlett
Luxembourg (LUX)
2:05:46
2:00:00
49
Jacqueline Haghuis
Gemeente Enschede
2:06:20
2:04:30
50
Renate Goldewijk
Varsseveld
2:06:42
2:01:09
51
Sandra Visser
Tubantia Clinics
2:06:48
1:59:20
52
Ines van den Berg
Hörstel (GER)
2:06:56
2:01:17
53
Bertine Komduur
Rekken
2:07:11
1:59:31
54
Michaela Gentle
Salzbergen (GER)
2:07:13
2:01:10
55
Angelique van Dissel
Avanti-Wilskracht
2:07:25
2:01:41
56
Mathilde Groot Rouwen
Oldenzaal
2:07:59
2:02:30
57
Sandra Oevering Wieger
ASV
2:08:35
2:05:30
58
Marielle Lescher
hengelo
2:08:40
2:02:34
59
Jeanine Koopman
hengelo
2:08:40
2:02:34
60
Mariel Rondel
Enschede
2:09:43
2:02:25
61
Jacqueline van Loon
SISU
2:10:00
2:03:46
62
Judith Dijkstra
Holten
2:10:04
2:03:15
63
Esther Akkermans
Holten
2:10:04
2:03:15
64
Vera Fiegenbaum
Ahaus (GER)
2:10:09
2:02:48
65
Renata Duinkerken
Enschede
2:10:09
2:04:09
66
Ute Moormann
Wietmarschen (GER)
2:10:27
2:02:51
67
Helga Kienhuis Reekers
Harbrinkhoek
2:10:34
2:05:03
68
Carolien te Boome
Wolfheze
2:11:02
2:03:22
69
Lydia van den Akker
Enschede
2:11:22
2:05:01
70
Marieke van den Berg
Iphitos
2:11:40
2:04:33
71
Marja Eilert
Raalte
2:11:52
2:07:20
72
Inge Kemper-Ordelmans
Barchem
2:12:12
2:04:46
73
Marijke Velthuis
Oldenzaal
2:12:13
2:06:49
74
Jeannette Mulder-Groot
Ane
2:12:44
2:06:29
75
Maureen Hekkema
Borne
2:13:28
2:08:38
76
Tijske Blankestijn
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:13:57
2:08:47
77
Petra Gehltomholt
Altenberge (GER)
2:14:19
2:08:28
78
Lianne Bosch
Winterswijk
2:14:45
2:07:52
79
Carla van de Luitgaren
Avanti-Wilskracht
2:15:31
2:07:32
80
Dorothe Zwicker
Heek (GER)
2:16:01
2:08:11
81
Yvonne Bax
Hengevelde
2:16:15
2:07:57
82
Miriam Linthorst
Atletics Nijverdal
2:16:18
2:10:10
83
Wilma de Goede
Enschede
2:16:39
2:08:52
84
Jacqueline Jansen
Bemmel
2:16:51
2:08:45
85
Jeannet Nijland
Enschede
2:16:52
2:09:05
86
Monique Jonker
Velp
2:17:07
2:09:10
87
Anita Dijkman
Enschede
2:17:54
2:09:40
88
Greetje Annink
Enschede
2:18:20
2:11:41
89
Ineke Hagemeier
Enschede
2:18:27
2:11:48
90
Sandra de Vries
Enschede
2:19:49
2:15:17
91
Ingrid Vossebeld
Tubantia Clinics
2:19:54
2:11:24
92
Patricia te Riet
LAAC Twente
2:20:12
2:12:15
93
Dörthe Bode
Tubantia Clinics
2:21:03
2:13:52
94
Jolanda Toepoel
Bemmel
2:22:09
2:14:01
95
Ellen Hubers
Argo
2:23:33
2:17:28
96
Yvonne Ketelaar
Argo
2:23:34
2:17:28
97
Klaassen Danielle
Delden
2:24:16
2:15:57
98
Lydia Jaspers-Berendse
Hengelo Ov
2:24:18
2:16:05
99
Margriet Erna de Vries
Noord-Sleen
2:24:22
2:16:00
100
Karen Ramsoender - de
Amersfoort
2:24:41
2:15:55
101
Miranda Wever
Almelo
2:25:49
2:17:59
102
Barbara van Zweeden
Bemmel
2:26:02
2:17:54
103
Monique Greftenhuis
LAAC Twente
2:26:55
2:18:20
104
Ilse Grevink
Noord-Sleen
2:27:12
2:19:12
105
Ingrid Joesten-Erents
Noord-Sleen
2:27:32
2:19:12
106
Gretha van der Veer
Enschede
2:30:58
2:22:37
107
Lianne Peper
Borne
2:31:10
2:22:25
108
Stefanie Bode-Schulze
Tubantia Clinics
2:32:24
2:25:13
109
Hanneke ter Waarbeek
Holten
2:35:44
2:27:07
110
Liesbeth Everts
Hostert (LUX)
2:36:14
2:29:02
111
Edith Rikken
Huissen
2:38:17
2:30:06
112
Bea Riekerk
Duiven
2:48:44
2:41:21
V.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
TION
1:28:37
1:28:37
2
Peter von Dewitz-Krebs
Munster (GER)
1:33:46
1:32:06
3
Anja Hofman
LAAC Twente
1:35:02
1:35:00
4
Marleen Lubbers
avVN
1:35:19
1:35:02
5
Josephine Killeen
Kilmurray Ibrikane
1:36:13
1:36:09
6
Els de beauvesier Wats
enschede
1:37:51
1:37:33
7
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1:39:12
1:38:34
8
Wendy Baljet
NPSB-NK
1:40:59
1:40:50
9
Jaqueline Holsbeek
Dionysos
1:42:25
1:42:13
10
Marlies van der Linden
NPSB-NK
1:45:03
1:42:44
11
Bianca Dekker
Rijssen
1:45:34
1:44:20
12
Erna Sleiderink-Hartma
Dionysos
1:46:30
1:46:17
13
Marian Mensink
Tubantia Clinics
1:48:55
1:46:42
14
Nicole Beernink
Iphitos
1:49:51
1:48:01
15
Grietje Carleer
Archeus
1:49:54
1:47:58
16
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:51:00
1:48:26
17
Carla Pelle
AV Haaksbergen
1:51:28
1:48:53
18
Dorothea Grubbe
Ahaus (GER)
1:51:30
1:50:48
19
Herma Inklaar
Ciko '66
1:52:08
1:51:55
20
Jacqueline op de Weegh
NPSB-NK
1:52:43
1:52:31
21
Heike Dieker
Ahaus (GER)
1:53:27
1:52:45
22
Ina Haasewinkel
Tubantia Clinics
1:54:34
1:52:21
23
Jolanda Rodel
Delden
1:55:53
1:49:25
24
Barbara Heuer
LSF Münster
1:56:43
1:56:29
25
Enny Benneker
Loopgroep De Lutte
1:57:32
1:54:32
26
Petra Agterbos
Tubantia Clinics
1:58:10
1:52:28
27
Maria Brusse
Oldenzaal
1:58:30
1:52:17
28
Angela Teggeler
Enschede
1:59:02
1:55:28
29
Petra Visser
TION
1:59:42
1:59:42
30
Anne Kuipers
Enschede
2:00:19
1:58:20
31
Riny Pol
Saasveld
2:00:27
1:54:14
32
Birgit Nathaus
Münster (GER)
2:00:28
1:55:13
33
Carla Horstink-Beumer
Hengelo Gld
2:01:04
1:56:56
34
Yildiz Gecer
TION
2:02:24
1:57:11
35
Andrea Meißner
TV Gronau
2:03:01
1:57:39
36
Elisabeth Jorna
Marathon Pim Mulier
2:03:20
1:57:50
37
Marijke Bremmers
Tubantia Clinics
2:03:31
1:58:14
38
Monique Dijksterhuis
AV Haaksbergen
2:03:39
1:57:56
39
Claudia van den Brug
Enschede
2:03:56
1:57:46
40
Miranda Lansink-Oude B
NPSB
2:04:24
2:03:03
41
Antje Hentschel
Laufteam Gescher
2:04:33
1:57:21
42
Mirjam Kole
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:04:43
1:59:11
43
Carin Scholte
Tubantia Clinics
2:04:46
1:59:11
44
Hedwig Engbers-Leferin
Tubbergen
2:04:58
1:59:04
45
Lucy Nitert
Tubantia Clinics
2:06:43
2:00:14
46
Kristina Moll
SVA Salzbergen
2:06:51
2:00:47
47
Monica Wagner
Nijmegen
2:07:03
2:02:44
48
José de Louw
Gendt
2:08:16
2:02:58
49
Heike Berndt
LSF Münster
2:08:32
2:01:23
50
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
2:08:44
2:02:51
51
Corien Aarntzen
Bemmel
2:08:58
2:01:34
52
Petra van Al;St
Bemmel
2:08:58
2:01:35
53
Bettina Raffel
Osnabrück (GER)
2:09:11
2:01:37
54
Hilla Hilgermann
VfL Ahaus
2:09:44
2:09:00
55
Margot Strik
Tubantia Clinics
2:10:37
2:02:49
56
Hanny Leensen
Bemmel
2:10:45
2:03:22
57
Karin Schuurs
Avanti-Wilskracht
2:11:50
2:05:28
58
Ulrike Schäfer
TC Kray 1892 e.V
2:11:52
2:06:40
59
Hetty Oude Avenhuis
Tubantia Clinics
2:12:23
2:05:53
60
L Besseler
Enschede
2:13:02
2:04:55
61
Aly Wieken
De Sperwers
2:15:15
2:07:51
62
Christina Bongertman
Fivelstreek
2:15:36
2:10:08
63
Marian ten Voorde
haaksbergen
2:16:14
2:07:56
64
Jeannette Spanbroek
Bemmel
2:16:27
2:08:19
65
Saskia Vreeman
SISU
2:17:53
2:11:39
66
Ellen van Dijk-vd Meul
Enschede
2:17:59
2:13:58
67
Sabine van Vugt
TION
2:18:16
2:11:13
68
Beate Elfrink
Ibbenburen (GER)
2:18:37
2:15:30
69
Gabi Krakofsky
Ibbenbüren (GER)
2:18:38
2:15:30
70
Anouschka Stortelers
Groenlo
2:18:49
2:12:17
71
Annemarie Nijland
Hengelo Ov
2:19:09
2:11:23
72
Astrid Oude Engberink
Tubantia Clinics
2:19:18
2:10:48
73
Jeanette Westerman
Tubantia Clinics
2:20:44
2:13:25
74
Liny Schoorlemmer
Tubantia Clinics
2:20:56
2:12:34
75
Lilian ten Pas
Tubantia Clinics
2:20:58
2:13:39
76
Jeanette Land-Reijnen
Borne
2:20:59
2:12:56
77
Annemieke de Bruin
Enschede
2:21:17
2:13:04
78
Annemarie Nederlof-Ass
Tubantia Clinics
2:21:51
2:13:22
79
Claire McTague
Athletik Waldniel
2:21:58
2:13:24
80
Eva-Maria Fromm
Flensburg (GER)
2:22:47
2:14:25
81
Marjan Kienhuis-Peters
LAAC Twente
2:22:47
2:14:45
82
Wilma Leunge
SISU
2:23:38
2:15:49
83
Nicole Weghorst
Borne
2:25:00
2:16:14
84
Gabi Wilmink
Nordhorn (GER)
2:25:22
2:17:38
85
Kuipers Nijenhuis
Deurningen
2:26:29
2:17:49
86
Jeannette Vrijkorte
Rossum Ov
2:26:49
2:19:26
87
Ellen van Kaam
Marathon Pim Mulier
2:26:59
2:18:24
88
Dorien van Gemert
Bemmel
2:27:28
2:19:17
89
Helma Schröder
Schüttorf (GER)
2:28:11
2:19:42
90
Els Schuijlenburg
Hercules
2:28:14
2:19:52
91
Doris Ketteler
Schüttorf (GER)
2:28:17
2:19:48
92
Diana Fransman
Stadskanaal
2:28:18
2:19:58
93
Ingrid Bonefaas
Bemmel
2:29:09
2:21:01
94
Esther Harwig-Elzinga
Tubantia Clinics
2:30:34
2:22:04
95
Nelie van der Hoeven
Borne
2:31:09
2:22:24
96
Harma Wesselink
ATC '75
2:31:21
2:23:05
97
Michaela Teune
VfL Ahaus
2:35:32
2:28:10
98
Natasja van Beurden
Bemmel
2:38:15
2:30:07
99
Christa Kaspers
Tubantia Clinics
2:43:03
2:37:37
V.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Attje Boom
Marathon Pim Mulier
1:43:17
1:42:10
2
Ellen Janssen
Almelo
1:45:31
1:45:17
3
Barbara Sult
TC Kray 1892 e.V
1:47:47
1:47:36
4
Erna van Dijk
NPSB
1:48:21
1:48:04
5
Gerda van der Kolk
NPSB
1:50:14
1:49:12
6
Ria Nijland
Enschede
1:52:30
1:49:29
7
Jeannette Oudejans
Avanti-Wilskracht
1:59:24
1:53:40
8
Yvonne Barelds
Loopgroep De Lutte
2:00:40
1:55:07
9
José Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:01:14
1:55:26
10
Ria Meijerink Demkes
Atletics Nijverdal
2:01:39
1:54:35
11
Ans Dijkstra
AV '34
2:01:47
2:01:39
12
Anne-Marie Derksen
Bemmel
2:02:02
1:56:47
13
Gonda van Hof
Dutch Runners Gold
2:02:16
1:57:17
14
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
2:03:00
1:57:27
15
Marion Posthuma
Gemeente Enschede
2:03:05
1:56:58
16
Anneke Aarten-Heukels
Tubantia Clinics
2:03:05
1:56:58
17
Anje van Buuren
ATC '75
2:03:07
1:57:11
18
Margaret Kroeze
LAAC Twente
2:03:10
1:57:41
19
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
2:03:30
1:57:58
20
Hedwig ter Brake
Tubantia Clinics
2:03:38
1:56:18
21
Thea Nijhuis
TION
2:04:23
1:58:06
22
Marja Greven
Tubantia Clinics
2:04:27
1:59:30
23
Renate Nienhaus
TV Vreden
2:04:34
1:57:33
24
Annette Klaver
Delden
2:04:42
1:58:14
25
Marianne de Schipper-B
Loopgroep De Lutte
2:05:48
2:00:15
26
Yvonne Albinus
Goor
2:06:39
2:00:35
27
Hermien Vehof
Delden
2:06:50
2:00:22
28
Betsy Seiger
Oldenzaal
2:07:07
1:59:57
29
Lies van Langen
LAAC Twente
2:07:13
2:01:22
30
Gerda Scholten
LAAC Twente
2:07:34
2:01:42
31
Annette Morsinkhof
Enschede
2:07:36
2:01:25
32
Hetty Reijmer
Tubantia Clinics
2:08:33
2:00:42
33
Ratering Gisela
TV Vreden
2:08:45
2:01:33
34
Gerti Erdmann
Viermarker Dortmund
2:10:08
2:05:36
35
Gerda Ulkeman
Tubantia Clinics
2:10:27
2:03:17
36
Wilma Lesscher
Atletics Nijverdal
2:10:50
2:04:18
37
Jose Harmelink
Oldenzaal
2:11:15
2:04:08
38
A Harmelink
Oldenzaal
2:11:15
2:04:08
39
Helma Smeenk
Rekreatie Sport Twen
2:11:16
2:05:18
40
Ine Pool
Oldenzaal
2:11:21
2:04:13
41
Marga Adolfs
hengelo
2:11:44
2:05:38
42
Anneke Sikkens
Raalte
2:11:52
2:07:20
43
Dorothea Jansen
TC Kray 1892 e.V
2:11:52
2:05:56
44
Irma Valk
Almelo
2:12:16
2:04:47
45
Brigitte Heckmann
LSF Münster
2:13:14
2:05:10
46
Carla Peperkamp
Amsterdam
2:13:26
2:05:22
47
Elly Terhurne-Konings
AV Haaksbergen
2:14:24
2:06:54
48
Nienhaus Magdalene
TV Vreden
2:14:46
2:07:33
49
Jolanda Golbach
borne
2:14:56
2:07:15
50
Christine van Pareren
Ahaus (GER)
2:15:31
2:09:07
51
Jose Hofstede-Hillen
Hengelo Ov
2:15:36
2:07:56
52
Petra Holtkamp
Münster (GER)
2:16:06
2:09:32
53
Elly Meijer-Pomp
De Sperwers
2:16:22
2:08:25
54
Marlene Gorzeman
De Sperwers
2:16:35
2:08:38
55
Marian Wassenburg
TION
2:17:26
2:10:30
56
Henny Huisken- Fleerka
Tubantia Clinics
2:17:46
2:10:28
57
Geziena Medema-Glas
Oldenzaal
2:18:31
2:12:08
58
Irmgard Heller
FC Schüttorf 09
2:19:33
2:11:09
59
Marja Bakker
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:19:49
2:12:41
60
Ria Schlepers
Tubantia Clinics
2:20:25
2:12:04
61
Ineke van der Galien
Kombijsport
2:21:34
2:13:31
62
Christa Fabiam
TV Vreden
2:21:47
2:14:37
63
Erna Laarman-Woesthuis
Iphitos
2:21:51
2:13:53
64
Christine Weernink
Tubantia Clinics
2:22:18
2:14:19
65
Jennie Scholten
Spurt '88
2:23:03
2:17:25
66
Betty Blaauw
Tubantia Clinics
2:23:40
2:15:18
67
Anette Panzer
Schüttorf (GER)
2:23:43
2:15:15
68
Marion Lammertink
Enter
2:23:48
2:15:59
69
Mary Eenink
Dutch Runners Gold
2:23:56
2:15:16
70
Lucia Sprakel
LAAC Twente
2:24:05
2:15:31
71
Josephien Snippert
Iphitos
2:24:22
2:16:24
72
Rita Kemerink op Schip
Saasveld
2:24:44
2:17:17
73
Roswitha Diekmann
FC Schüttorf 09
2:24:49
2:16:21
74
José van Dooren
Kombijsport
2:25:59
2:17:50
75
Baukje Dolron
Avanti-Wilskracht
2:26:19
2:18:06
76
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
2:26:29
2:17:50
77
Hennie Reurink
NPSB-NK
2:26:32
2:26:15
78
Hanny Scheuten
LAAC Twente
2:27:05
2:18:30
79
Wilma Donkers
Gemeente Enschede
2:27:13
2:25:23
80
Annie Munster
Hengelo
2:27:36
2:18:52
81
Karin Timmers Teunisse
Tubantia Clinics
2:28:40
2:21:27
82
Hanna Wargers
Schüttorf (GER)
2:30:32
2:22:07
83
Beatrix van Emmerik
Enschede
2:31:10
2:25:39
84
Tony Schrama
Kombijsport
2:31:14
2:23:05
85
Jacqueline Hester-Meij
Spurt '88
2:31:29
2:25:51
86
Harriet Groen
Gemeente Enschede
2:31:56
2:30:05
87
Gerda Bonenkamp
Tubantia Clinics
2:31:58
2:23:28
88
Babs Taal
Kombijsport
2:32:25
2:24:15
89
Joke Noordhuis-Kooijma
Borne
2:32:25
2:24:28
90
Ellie Bijen
LAAC Twente
2:32:56
2:24:20
91
Diana Jonkman
Tubantia Clinics
2:33:28
2:24:54
92
Ineke Brouwer-Boll
Kombijsport
2:35:02
2:26:59
93
Annet Goossen
NPSB
2:35:51
2:27:07
94
Irma Koopman
Tubantia Clinics
2:37:43
2:29:11
95
Wilma Berndsen
Arnhem
2:38:17
2:30:08
96
Heleen Scheen
Sappemeer
2:38:41
2:30:13
97
Vlok van Harten
Winterswijk Brinkheu
2:39:59
2:31:46
98
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
2:41:00
2:32:20
99
Anja Gerritsen
enschede
2:42:41
2:34:02
100
Mirjam Thijssen- van d
Roosendaal
2:43:55
2:36:04
101
Bernadet Reekers
Saasveld
2:47:55
2:39:11
102
Irma Kuiper
Hengelo Ov
2:48:13
2:39:25
BDR21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter Mans
Human Capital Care
1:13:31
1:13:31
2
Rick Meylaerts
NPSB
1:17:02
1:17:02
3
Michel Rietheide
NPSB
1:17:27
1:17:24
4
Menno van Bruggen
NPSB
1:18:43
1:18:41
5
Bernard Nitrauw
NPSB
1:23:30
1:23:29
6
Richard Evering
Roessingh Research D
1:25:37
1:25:24
7
Marcel van Tellegen
Apollo Vredestein BV
1:26:36
1:26:33
8
Tony Hyland
Enrichment Technolog
1:27:35
1:27:35
9
Jeroen Hulst
Apollo Vredestein BV
1:28:21
1:27:52
10
Emiel Versteegen
Elementis Specialtie
1:29:05
1:28:59
11
Tom Hoefnagels
Jeugd ACT Oost
1:29:15
1:29:13
12
Jan-Peter Sanderman
Reggefiber
1:30:04
1:30:01
13
Wilco Dunnewold
Human Capital Care
1:30:24
1:30:22
14
Theo Kleizen
Siers Groep Oldenzaa
1:31:18
1:30:42
15
Alfred Atta
Wouter Witzel Eurova
1:31:32
1:31:22
16
Joost Rinket
Roessingh Research D
1:32:01
1:31:11
17
Laurens Burink
DienstenCentrum Huma
1:32:23
1:30:55
18
Jasper Lohuis
I&O Research
1:32:48
1:32:35
19
Raymond Zeeman
Apollo Vredestein BV
1:33:03
1:32:13
20
Martin Boersma
Connexxion
1:33:08
1:32:58
21
Gerwin Jansen
HP Valves B.V.
1:33:40
1:33:12
22
Paul Israel
Enrichment Technolog
1:33:42
1:33:37
23
Harrie Reinders
HP Valves B.V.
1:33:48
1:33:21
24
Frank van der Hoeven
Contict
1:34:14
1:28:40
25
Ruud Kolthof
Roessingh Research D
1:34:39
1:33:46
26
Allard Dijkstra
Roessingh Research D
1:34:39
1:33:46
27
Rob Knaap
Hölscher Ter Braak W
1:34:41
1:34:29
28
Dorothé Vrieze
KroeseWevers BV
1:34:42
1:33:54
29
Johan Meenhuis
Tebodin Netherlands
1:34:56
1:29:25
30
Aert Bakker
Saxion
1:35:01
1:34:54
31
Edwin Wentink
Apollo Vredestein BV
1:35:14
1:34:03
32
Andre Spin
Apollo Vredestein BV
1:35:38
1:29:01
33
Thijs Tonis
Roessingh Research D
1:35:40
1:34:42
34
Rene Roelofs
Apollo Vredestein BV
1:35:53
1:35:02
35
Geert Bijsterbosch
Diversey
1:35:55
1:35:37
36
Sieger-Rink de Jong
Reggefiber
1:37:17
1:36:40
37
Ian Wallace
Enrichment Technolog
1:37:25
1:36:59
38
Ronnie Voigt
Apollo Vredestein BV
1:37:26
1:36:40
39
Roel Vinke
Provincie Overijssel
1:37:40
1:37:23
40
Leo Wolfkamp
Saxion
1:37:57
1:37:06
41
Jan Welberg
Diversey
1:38:07
1:37:49
42
Johan van Dragt
Rabobank Enschede-Ha
1:38:40
1:38:29
43
Dick Veldhuis
KienhuisHoving
1:38:44
1:37:12
44
René Bogaarts
Rabobank Enschede-Ha
1:39:14
1:39:04
45
Peter Visser
Wouter Witzel Eurova
1:39:18
1:37:44
46
Gerard Pelle
Dura Vermeer Bouw He
1:39:28
1:37:51
47
Frans Hendriks
Connexxion
1:39:35
1:39:22
48
Anton de Vriews
Reggefiber
1:39:38
1:39:00
49
Ben Stortelder
Reggefiber
1:39:50
1:38:15
50
Ronald Rumawatine
Jeugd ACT Oost
1:39:56
1:39:53
51
Bert Hommes
Norit
1:40:00
1:39:05
52
Frank Boon
Human Capital Care
1:40:01
1:39:02
53
Rob Holweg
Grolsche Bierbrouwer
1:40:28
1:39:40
54
Jacco Smit
TenCate Protect
1:40:34
1:39:02
55
John Zuidema
Human Capital Care
1:40:50
1:40:46
56
Nicole Smeets
Human Capital Care
1:40:57
1:40:33
57
Joost van Oosterhout
Provincie Overijssel
1:40:59
1:40:54
58
Pepijn Kappen
Apollo Vredestein BV
1:41:03
1:40:18
59
A Ozbalaban
Power- Packer Europa
1:41:03
1:39:22
60
Janko Ham
Eaton Industries (Ne
1:41:31
1:40:04
61
Wiljan Gijgink
Apollo Vredestein BV
1:41:37
1:40:26
62
Ralph Korthaneberg
Enrichment Technolog
1:42:45
1:41:29
63
Vincent Vaarhorst
De Groot Installatie
1:42:53
1:40:21
64
Ton Wissink
De Groot Installatie
1:42:55
1:40:23
65
Olaf Dood
Siers Groep Oldenzaa
1:43:24
1:40:04
66
Geerhard Davina
Aebi Schmidt Nederla
1:43:30
1:41:11
67
Jaap Kruysifix
Human Capital Care
1:43:41
1:42:43
68
Paul van der Tuuk
Jeugd ACT Oost
1:44:50
1:44:44
69
Mark Althof
Human Capital Care
1:45:09
1:42:45
70
R Evers
Power- Packer Europa
1:45:16
1:44:03
71
Marco Mensink
Apollo Vredestein BV
1:45:17
1:44:31
72
Jan-Bert Oostenenk
Sigmax
1:45:18
1:43:37
73
Ronald Westerhoff
KroeseWevers BV
1:45:28
1:42:21
74
Bas Damink
Siers Groep Oldenzaa
1:45:36
1:42:17
75
Sjef Olde Scholtenhuis
Power- Packer Europa
1:45:40
1:43:19
76
Maarten Smidt
Exxellence Group B.V
1:45:43
1:43:00
77
Paul de Groot
Human Capital Care
1:46:08
1:43:22
78
Brian Eekelder
Human Capital Care
1:46:17
1:42:29
79
Jan de Wit
Elementis Specialtie
1:46:18
1:44:00
80
Foppe de Lange
Human capital Care
1:46:19
1:42:45
81
Rene Hampsink
Contict
1:46:20
1:40:47
82
Alfons van Lith
Human Capital Care
1:46:24
1:42:37
83
Anja Ligthart
Bureau HHM
1:46:34
1:45:22
84
Frank Wolbers
HP Valves B.V.
1:46:35
1:44:33
85
Herman Oude Nijeweme
Human Capital Care
1:46:43
1:45:04
86
Frans Palmai
Connexxion
1:46:46
1:44:54
87
Arie Veltink
Human Capital Care
1:46:59
1:44:10
88
Frans Stevelink
Eaton Industries (Ne
1:47:02
1:46:21
89
Ab Reitsma
Roessingh Research D
1:47:08
1:46:09
90
Marc olde Scholtenhuis
HP Valves B.V.
1:47:12
1:45:12
91
Alart Mulder
Elementis Specialtie
1:47:22
1:45:04
92
Rudy Sesink
Sigmax
1:47:24
1:44:56
93
Koos Sijtsema
Human capital Care
1:47:27
1:43:58
94
Diederik Tempert
Eaton Industries (Ne
1:48:40
1:47:03
95
Rob Spin
Apollo Vredestein BV
1:48:40
1:42:04
96
Remco van Dijk
Twente Milieu
1:49:01
1:47:39
97
Rutger Tan
Bureau HHM
1:49:08
1:47:56
98
Peter van Hamond
Human Capital Care
1:49:35
1:46:51
99
Ben Bult
Apollo Vredestein BV
1:49:40
1:46:11
100
Piet Peeters
Human Capital Care
1:49:40
1:47:16
101
Paul Vaarhorst
Human Capital Care
1:49:42
1:46:44
102
Peter Meulenkamp
Dura Vermeer Bouw He
1:49:46
1:48:02
103
Patrick Lems
AriënsZorgpalet
1:49:49
1:47:03
104
Rochère Varenbrink
AriënsZorgpalet
1:49:49
1:47:05
105
Tonny Nijmeijer
KienhuisHoving
1:49:51
1:48:32
106
Albert ten Brinke
Saxion
1:49:59
1:49:06
107
Herbert Garritsen
Human capital Care
1:50:05
1:45:17
108
Martin Blockhuis
Human Capital Care
1:50:15
1:47:15
109
John Brandwacht
TenCate Protect
1:50:34
1:48:52
110
Jans Ties
Roessingh Research D
1:50:58
1:48:14
111
Bert Dijkhuis
Hölscher Ter Braak W
1:51:01
1:47:43
112
Wouter Arends
Human Capital Care
1:51:13
1:46:49
113
Berthil Dijkstra
Human capital Care
1:51:37
1:48:07
114
Maarten Arends
Apollo Vredestein BV
1:51:38
1:48:14
115
Dennis Maathuis
Holland Casino
1:52:36
1:49:00
116
Herman Reimerink
Provincie Overijssel
1:52:47
1:48:29
117
Harald Bloemers
Aebi Schmidt Nederla
1:52:49
1:50:33
118
Paul van de Poel
DienstenCentrum Huma
1:53:10
1:50:01
119
Benno Benneker
Siers Groep Oldenzaa
1:53:11
1:49:53
120
Erik Winkelmann
Elementis Specialtie
1:53:15
1:52:11
121
Simone ter Heegde
De Groot Installatie
1:53:19
1:49:27
122
Alwin Oerlemans
Human Capital Care
1:53:20
1:50:55
123
Hugo Blom
DienstenCentrum Huma
1:53:21
1:48:47
124
Henny Boonstra
DienstenCentrum Huma
1:53:21
1:48:47
125
Ko Kwakman
Apollo Vredestein BV
1:53:56
1:50:27
126
Nardus ten Buuren
Human Capital Care
1:54:13
1:51:15
127
Carola Heck-ter Braak
Hölscher Ter Braak W
1:54:22
1:49:43
128
Wim Cobbenhagen
Siers Groep Oldenzaa
1:54:54
1:51:36
129
Karrie Veldhuis
HP Valves B.V.
1:55:05
1:53:02
130
Bert Broekmate
Aebi Schmidt Nederla
1:55:26
1:54:11
131
Erwin Kleise
KroeseWevers BV
1:56:26
1:53:18
132
Henny Leferink
Human Capital Care
1:56:26
1:53:31
133
Pieter Franssen
Diversey
1:56:28
1:53:55
134
Mark Pikkemaat
Dura Vermeer Bouw He
1:56:29
1:54:45
135
Alice Plegt
Roessingh Research D
1:56:41
1:51:18
136
Gerrit Bultman
Elementis Specialtie
1:56:41
1:54:19
137
Iny Hobert
TenCate Protect
1:56:43
1:54:28
138
Jan Willem Bos
Exxellence Group B.V
1:56:50
1:54:08
139
Gerlof Korte
Apollo Vredestein BV
1:56:56
1:52:19
140
Hans Wienk
NEM IUB
1:57:08
1:50:50
141
Marlinda Ligtenberg
NEM IUB
1:57:08
1:50:50
142
Michel olde Benneker
AriënsZorgpalet
1:57:18
1:54:34
143
Harry Weggemans
Human Capital Care
1:57:51
1:55:29
144
Rodney Lionarons
Human Capital Care
1:57:52
1:55:30
145
Jo Hobert
TenCate Protect
1:57:57
1:55:43
146
Harald Mulder
Human Capital Care
1:58:03
1:54:33
147
Mark Hanekamp
Exxellence Group B.V
1:58:16
1:55:29
148
Thijs Westerbeek
Siers Groep Oldenzaa
1:58:25
1:55:16
149
Andre Sprukkelhorst
NTP INFRA Enschede
1:58:31
1:52:48
150
Ronnie Maathuis
Holland Casino
1:58:32
1:53:44
151
Silvo Kuiper
Norit
1:58:33
1:54:00
152
Don Cox
Human Capital Care
1:58:39
1:54:01
153
Jan Harleman
Grolsche Bierbrouwer
1:58:50
1:54:57
154
Jan Baveld
Apollo Vredestein BV
1:58:58
1:55:30
155
L Evers
Power- Packer Europa
1:59:11
1:53:49
156
Marc Hulst
Norit
1:59:21
1:53:01
157
Arjan Snippers
Roessingh Research D
1:59:23
1:54:00
158
George Schill
Connexxion
1:59:30
1:55:30
159
Reserve 9
Human Capital Care
1:59:34
1:53:53
160
Jan Hölscher
Hölscher Ter Braak W
1:59:36
1:54:44
161
Harry Bossink
Eaton Industries (Ne
1:59:38
1:54:41
162
Peter Keijsers
Human Capital Care
1:59:38
1:57:15
163
Gerard Meijerink
TenCate Protect
1:59:47
1:57:05
164
Frank Voskuil
Apollo Vredestein BV
1:59:49
1:56:21
165
Wim te Wierik
Saxion
1:59:55
1:54:48
166
Alwie Brummelhuis
Human Capital Care
2:00:13
1:54:33
167
Michel Veenhuis
Exxellence Group B.V
2:00:36
1:57:54
168
Bennie Eulderink
Twente Milieu
2:00:37
1:52:01
169
Frank Bastin
Roessingh Research D
2:00:43
1:58:00
170
Jan Jansen
TenCate Protect
2:00:54
1:58:39
171
Patrick Goossens
Apollo Vredestein BV
2:00:58
1:54:19
172
Herman Eillert
KienhuisHoving
2:01:09
1:58:15
173
Patrick Jansen
Bureau HHM
2:01:29
1:56:35
174
Frans van der Loo
KroeseWevers BV
2:01:34
1:56:50
175
Rob Romarck
Apollo Vredestein BV
2:02:12
1:58:45
176
Gerard Heskamp
Contict
2:02:29
1:56:55
177
Sylvia Pikkemaat
Dura Vermeer Bouw He
2:02:30
1:56:26
178
Roland van Hecke
BDO
2:02:47
1:57:42
179
Renate Jansen
I&O Research
2:03:10
1:57:18
180
Bertus Alferink
Enrichment Technolog
2:03:11
1:57:37
181
Gerard Reef
Human Capital Care
2:03:47
2:00:54
182
Edwin Luttjeboer
DienstenCentrum Huma
2:04:14
1:57:47
183
Huub Peters
Holland Casino
2:04:16
1:59:27
184
Maarten Nijland
Reggefiber
2:04:25
1:57:54
185
Katleen Brummelhuis
Bureau HHM
2:04:48
1:59:54
186
Peter Kruijver
DienstenCentrum Huma
2:05:04
1:58:38
187
Theo van Swam
Wouter Witzel Eurova
2:05:13
1:58:34
188
Miranda Kuipers
NTP INFRA Enschede
2:05:26
1:59:42
189
Henneke Brienen
Roessingh Research D
2:05:27
2:00:16
190
Suzanne Bos
Norit
2:05:27
1:59:01
191
Johan Krake
Enrichment Technolog
2:05:40
2:01:58
192
Erjan Kikkert
Connexxion
2:06:09
2:02:29
193
Ellen Ekelhof
Roessingh Research D
2:06:51
2:01:40
194
Bert Bouma
KienhuisHoving
2:06:59
2:04:04
195
Casper Hummelink
Human Capital Care
2:07:07
2:01:40
196
Cor Boomars
Human Capital Care
2:07:08
2:01:22
197
Laurens Bezoen
Daniëls Huisman Advo
2:07:16
2:00:09
198
Jan Alting
De Groot Installatie
2:07:16
2:01:55
199
Rick te Lintelo
Norit
2:07:19
2:00:58
200
Jon Severijn
I&O Research
2:07:39
2:02:50
201
Frank Nnijhuis
TenCate Protect
2:07:49
2:01:26
202
Rob Groendijk
Menzrunners
2:08:35
2:03:09
203
Reserve 11
Human Capital Care
2:09:50
2:01:51
204
Ron van Oort
Siers Groep Oldenzaa
2:10:02
2:04:53
205
Ronald Otto
DienstenCentrum Huma
2:10:08
2:03:29
206
Ans Waleczek
Human Capital Care
2:10:16
2:05:47
207
Hennie Scheggetman
Human Capital Care
2:10:35
2:03:07
208
S Hanekamp
Power- Packer Europa
2:10:52
2:04:13
209
Janneke de Jong
Daniëls Huisman Advo
2:11:04
2:03:54
210
Marc Veelers
NTP INFRA Enschede
2:11:18
2:05:35
211
Patrick te Marvelde
Daniëls Huisman Advo
2:11:25
2:04:21
212
Wouter vd Berg
NEM IUB
2:11:35
2:05:17
213
Martin Eshuis
ten Hag Groep B.V.
2:11:41
2:05:16
214
Herman Pruim
Apollo Vredestein BV
2:11:41
2:08:13
215
Roy Steenwelle
Holland Casino
2:11:51
2:07:10
216
John Teunissen
Diversey
2:12:18
2:08:10
217
Judith Bolhaar
Daniëls Huisman Advo
2:12:21
2:05:10
218
Allard Nijeboer
DienstenCentrum Huma
2:12:23
2:05:39
219
Geert Peeks
NEM IUB
2:12:23
2:06:06
220
Nico Leijtens
Human Capital Care
2:12:30
2:05:40
221
Gunar Mustaparta
Human Capital Care
2:12:32
2:05:42
222
Jan Siemerink
Tebodin Netherlands
2:12:33
2:06:22
223
Pieter Eilander
Apollo Vredestein BV
2:12:34
2:06:04
224
Wilfried Kroeze
Eaton Industries (Ne
2:12:50
2:05:43
225
Arnold Boender
Human Capital Care
2:12:50
2:06:01
226
Jaap Buurke
Roessingh Research D
2:12:57
2:07:01
227
Max Toemeungte
Eaton Industries (Ne
2:13:13
2:06:07
228
Martijn Baks
Rabobank Enschede-Ha
2:14:35
2:06:42
229
Gerhard van Wijhe
AriënsZorgpalet
2:14:44
2:11:54
230
Agnes Klink
Provincie Overijssel
2:15:02
2:08:02
231
Herman te Rietmole
Human Capital Care
2:15:02
2:08:53
232
Jan Klok
Enrichment Technolog
2:15:11
2:08:49
233
Han Smeenk
Dura Vermeer Bouw He
2:15:36
2:09:42
234
Remco Schillemans
KienhuisHoving
2:16:30
2:10:17
235
Robert Oude Elberink
Connexxion
2:16:38
2:09:42
236
Louwrens Moolhuizen
Norit
2:17:14
2:10:54
237
Wilfried ter Braak
KroeseWevers BV
2:17:21
2:10:14
238
Marnix Schippers
Saxion
2:17:32
2:14:24
239
Frans Matser
Connexxion
2:18:27
2:14:26
240
Roy van der Velde
Tebodin Netherlands
2:18:44
2:12:58
241
Jeroen Dijkstra
Twente Milieu
2:19:23
2:10:46
242
Willem Havermans
NTP INFRA Enschede
2:19:32
2:13:49
243
Berend Jansen
NEM IUB
2:19:37
2:13:19
244
Erwin Bos
Rabobank Enschede-Ha
2:19:54
2:12:02
245
Ben Brefeld
ten Hag Groep B.V.
2:20:11
2:13:46
246
Harrie Hemmelder
Human Capital Care
2:21:42
2:17:16
247
Niels Langhout
Eaton Industries (Ne
2:21:56
2:18:07
248
Derwin Vuurboom
DienstenCentrum Huma
2:22:07
2:15:23
249
Alfred Kers
BDO
2:22:28
2:14:02
250
Andre Reink
Tebodin Netherlands
2:22:37
2:16:51
251
Monique Wienk
I&O Research
2:22:40
2:15:32
252
Peter Paul de Jong
Holland Casino
2:23:19
2:15:03
253
Ingrid Hulsbeek
Eaton Industries (Ne
2:23:45
2:17:27
254
Regien Alting
De Groot Installatie
2:24:27
2:19:05
255
Marieke Elzinga
AriënsZorgpalet
2:26:16
2:18:06
256
IJsbrand Velzeboer
Human Capital Care
2:26:51
2:21:15
257
Hemmy Vasterink
Tebodin Netherlands
2:27:36
2:21:29
258
Vincent Vos
Connexxion
2:28:31
2:24:30
259
Jeanine Vinke
Menzrunners
2:35:25
2:29:24
260
Erwin Damhuis
Menzrunners
2:43:15
2:37:14
261
Liliane Kleinert
BDO
2:44:22
2:35:56
M.SEN, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert Tuinstra
SISU
29:04
29:04
2
Kevin Schaap
LAAC Twente
29:05
29:04
3
Rik Spijkerman
Ambt Delden
29:07
29:06
4
Steven Mengels
TION
29:15
29:13
5
Gerben Hulsman
Nijverdal
29:51
29:49
6
Hans Nibbelink
Goor
30:10
30:06
7
Bjorn Wessels
Ootmarsum
30:40
30:35
8
Marco Kirschte
Almelo
31:05
31:05
9
Brent Kelchtermans
NPSB
31:08
31:07
10
Quinten du Frenne
Enschede
31:37
31:35
11
Rick Somberg
Enschede
31:42
31:41
12
Mike de Boer
Borne
31:43
31:41
13
Lc Woltjer
Triathlon Club Twent
31:44
31:40
14
Cas Koopman
Marathon Pim Mulier
31:52
31:51
15
Erik Verburg
Enschede
32:05
32:04
16
Sven van Munster
Groningen
32:50
32:49
17
Elbert van Beek
TION
32:53
32:50
18
Huub Segerink
Groningen
32:53
32:51
19
Foppe Benedictus
Enschede
32:58
32:47
20
Steven te Brinke
Enschede
32:59
32:54
21
Jeroen Laarveld
Haaksbergen
33:08
33:06
22
René Bos
Hengelo Ov
33:11
33:08
23
Remco Engebrink
NPSB
33:40
33:37
24
Sebastiaan van Dijk
Enschede
33:47
33:37
25
Jaap Oberink
Aalten
33:53
33:45
26
Dragan Bijelic
NPSB
33:55
33:39
27
Martin van Essen
Enschede
33:59
32:14
28
Mark
Goor
34:06
33:56
29
Mark Westerhuis
Gronau (GER)
34:10
34:09
30
Roel Engels
Enschede
34:20
34:17
31
Marc Maathuis
Gemeente Enschede
34:41
34:33
32
Mike Hengelman
Glanerbrug
34:41
34:30
33
Bart Bemthais
AV Haaksbergen
34:44
34:40
34
Ivo Klein Willink
Kottenpark
35:00
34:53
35
Tinus Kleverwal
NPSB
35:02
34:52
36
Ivo Dousi
Losser
35:18
35:15
37
Alexander Pöttger
Enschede
35:22
35:09
38
Stefan Klootwijk
TION
35:24
35:19
39
Ellenbroek
Enschede
35:27
35:05
40
Gerwin Schonewille
Thales
35:28
35:20
41
Jordy Striezenau
Glanerbrug
35:34
35:22
42
Jorben Wolberink
Enschede
35:49
35:43
43
Edo Ten Thije
Hengevelde
35:56
35:42
44
Jelmer Van Wissing
Goor
36:05
35:55
45
Desmond Thompson
Hengelo Ov
36:06
35:02
46
Aron Westerink
Kottenpark
36:10
35:38
47
Walter Heuver
Nijverdal
36:12
36:10
48
Kolja Loebnitz
Enschede
36:15
36:06
49
Gijs Westerik
NPSB
36:16
35:59
50
Mark Stamsnijder
Hertme
36:18
35:56
51
Gert Schepers
Hardenberg
36:19
36:09
52
Mels Put
Haaksbergen
36:24
36:11
53
Jim Hoekstra
Enschede
36:32
36:30
54
Joost Scharrenborg
Utrecht
36:38
36:26
55
Alex van Schie
Enschede
36:52
36:49
56
Rutger van Rozen
Apeldoorn
36:54
36:21
57
Peter Renden
Putten
36:55
36:39
58
Rick Penninkhof
Delden
37:00
33:24
59
Melcher Groenendijk
Enschede
37:32
37:29
60
Stefan van Vredendaal
NPSB
37:35
37:30
61
Nick Huizing
Avanti-Wilskracht
37:47
37:46
62
Peter Dijkstra
Enschede
38:05
37:57
63
Coen Bakker
Enschede
38:07
36:53
64
Arjen van Vredendaal
NPSB
38:10
38:05
65
Tom Schothuis
NPSB
38:20
38:17
66
Wouter ter Mors
Enschede
38:32
38:19
67
Anthony Andringa
Eibergen
38:33
37:26
68
Frank te Beest
Hengelo Ov
38:43
38:32
69
Dennis Ziegerink
Oldenzaal
39:01
35:44
70
Boudewijn Veenhuizen
Leiden
39:17
37:15
71
Jens Klein
Kottenpark
39:17
39:10
72
Steven Keuper
Enschede
39:22
38:58
73
Giel Hemme
Denekamp
39:24
37:59
74
James Smith
Monchenglabbach (GER
39:27
39:17
75
Bart Heutink
Oldenzaal
39:30
39:29
76
Stijn Fröberg
Kottenpark
39:34
38:25
77
Niek Aveskamp
Losser
39:41
35:24
78
Edwin Ritbergen
Gemeente Enschede
39:56
39:01
79
Sjoerd Sengers
Haaksbergen
39:56
38:07
80
Patrick ter Beek
Hengelo Ov
40:00
38:22
81
Alessio Pinna
Kottenpark
40:01
37:31
82
Ties te Wierik
Kottenpark
40:06
37:36
83
Merijn Tijhuis
Enschede
40:12
40:08
84
Mick Veldscholte
Enschede
40:15
35:56
85
Martin Huizingh
Enschede
40:15
39:24
86
Bob Relker
Arnhem
40:22
40:09
87
Hidde Moester
Enschede
40:28
40:24
88
Rutger Schunselaar
Bonhoeffer
40:31
40:19
89
Robert-Jan Zwiers
TION
40:32
40:20
90
Gerald Saaltink
Enschede
40:53
38:14
91
Joris Peperkamp
Enschede
40:55
35:54
92
Tom Kroekstoel
Groenlo
40:55
38:42
93
Marco Snijder
Bonhoeffer
40:57
40:52
94
Martin de Haan
Enschede
40:58
34:56
95
Bob Benneker
Hengelo Ov
41:00
38:08
96
Brennan Raijmakers
Almelo
41:03
40:52
97
Raymond Bosch
Zutphen
41:03
40:51
98
Edwin van Bree
Zutphen
41:04
40:52
99
John Schell
Gemeente Enschede
41:05
40:47
100
Thomas Markvoort
Rijssen
41:13
41:00
101
Tim Gerritsen
Rijssen
41:14
41:01
102
Peter Oosterhoff
Enschede
41:21
40:34
103
Brian ten Dam
Bonhoeffer
41:23
41:17
104
Christian Kuitert
Enschede
41:24
38:50
105
Sander Tromp
Enschede
41:27
41:27
106
Bob Stoelhorst
almelo
41:29
40:01
107
Pieter Siwabessy
Vaassen
41:31
41:17
108
Stephan Ticheler
Enschede
41:31
41:09
109
David de Vos
Kottenpark
41:32
39:01
110
Christian Beuzel
Hengelo
41:34
38:31
111
Lenneart Vrind
Enschede
41:40
41:22
112
Vincent van der Weg
Enschede
41:46
40:05
113
Christiaan Habing
Gemeente Enschede
41:53
41:43
114
Tom Hendrinks
Enschede
41:55
37:28
115
Remko Reekers
Kottenpark
41:57
39:27
116
Sander Mieras
Groningen
42:12
41:21
117
Michael
Enschede
42:14
42:00
118
Jurjen Siegersma
Enschede
42:20
40:20
119
Thijs Schuler
NPSB
42:20
42:04
120
Joost van Laar
Almelo
42:31
42:28
121
Alexander Otten
Enschede
42:36
40:15
122
Niek Eertink
Enschede
42:40
42:29
123
Rick Hoitzing
Enschede
42:41
41:51
124
Daniel Bol
Enschede
42:46
40:55
125
Arno Boevink
Enschede
43:06
42:48
126
Niels Boerkamp
Tubantia Clinics
43:12
41:17
127
Daan Nieuwenhuis
Neede
43:22
38:18
128
Lars de Jonge
Enschede
43:25
40:42
129
Hinderik de Keijzer
Enschede
43:25
39:27
130
Kevin Groothuis
Enschede
43:28
37:34
131
Ron Huisken
Enschede
43:31
39:52
132
Sten Boerkamp
Tubantia Clinics
43:33
41:38
133
Mark Ekelhof
Oldenzaal
43:40
40:40
134
Michel Huizinga
Enschede
43:41
42:23
135
Jordy Spijk
Enschede
43:47
43:41
136
Tim Jonker
Kottenpark
43:53
41:42
137
Robbert Kamp
NPSB
43:58
43:42
138
Richte Schuurmann
Enschede
43:59
39:32
139
Ivo Vellekoop
Enschede
44:08
39:27
140
Joey Pieters
Kottenpark
44:12
44:05
141
Nick Bakker
Enschede
44:13
41:28
142
Jasper ter Brugge
Enschede
44:13
42:04
143
Steven van Dijk
Enschede
44:25
40:25
144
Matthias De Visser
Enschede
44:28
42:45
145
Reinier Lilderink
Enschede
44:29
43:20
146
Stefan Volmer
Gemeente Enschede
44:33
42:19
147
Thijs Bruins
Enschede
44:34
43:31
148
Larry Gabriel
Hengelo Ov
44:47
44:32
149
Vincent Perton
Borne
44:55
42:46
150
Justin ten Kate
Kottenpark
44:58
42:28
151
Maarten Vriesema
Enschede
44:59
42:40
152
Spijkerman
Enschede
44:59
42:43
153
Reinder Vander Loo
Enschede
45:04
39:15
154
Hans Spiele
Hellendoorn
45:06
42:50
155
Tim Loohuis
Gemeente Enschede
45:07
41:14
156
Brandon Ziel
Hengelo Ov
45:11
41:20
157
Harm Kleisman
Beuningen Ov
45:27
41:14
158
Timo Kirchjünger
Enschede
45:27
41:47
159
Job Derksen
NPSB
45:33
45:19
160
Oktem
Almelo
45:33
41:41
161
Martijn Schoemaker
Zwolle
45:34
44:52
162
Kaey Wateringen van De
Almelo
45:35
45:35
163
Berd Jurgens
Haaksbergen
45:40
40:14
164
Sean Straatman
Enschede
45:44
43:39
165
Charles Morad
Enschede
46:04
41:14
166
David Hoogenraad
Enschede
46:06
45:43
167
Tom Engelbertink
Hengelo Ov
46:14
41:49
168
Evrim Akyar
Enschede
46:18
42:24
169
Floris den Hollander
Enschede
46:20
42:20
170
Kees Izaks
Almelo
46:31
42:09
171
Bob Doeve
Almelo
46:31
42:10
172
Christian VOs
Oldenzaal
46:31
40:24
173
Roy Zwak
Klazienaveen
46:34
44:53
174
Martijn Olde Olthof
Almelo
46:34
44:51
175
Andries Nijholt
Bonhoeffer
46:35
44:36
176
Bart Molenkamp
Kottenpark
46:36
45:26
177
Jasper Bosma
Enschede
46:57
44:39
178
Erik Scheer
Enschede
46:59
44:35
179
Stefano Ganassin
Enschede
47:00
43:29
180
Mart Kerstens
Kottenpark
47:02
44:41
181
Jouke Bakker
Enschede
47:05
45:50
182
Thomas Bervaes
Weesp
47:38
42:07
183
Arvid Kamperman
Haaksbergen
47:50
42:24
184
Pascal Lansink
Enschede
47:52
45:08
185
Sander van Gaelen
Enschede
47:57
45:18
186
Thomas Schulte
Atletics Nijverdal
48:01
43:53
187
Matthijs Bossink
Oldenzaal
48:02
43:15
188
Erik Meijerink
Hengelo
48:10
46:11
189
Pascal Hollman
Enschede
48:19
47:54
190
Richard van de Hoeven
Hengelo
48:23
47:19
191
Rob de Vries
Kottenpark
48:38
46:07
192
Startnummer 6685
48:49
45:51
193
Mark Diepeveen
Enschede
48:51
45:28
194
Rick Olthof
Hengelo Ov
48:56
44:31
195
Ronald Bouwman
Groningen
49:03
48:13
196
Mark Ankone
Oldenzaal
49:04
45:58
197
Patrick Thijert
Hengelo Ov
49:26
43:56
198
Timo van Diessen
Delft
49:35
44:07
199
Ronald Mekking
Enschede
49:44
47:33
200
Bas Deterink
Oldenzaal
49:53
46:03
201
Neijmeijer
Hengelo
50:02
47:04
202
Herbert Koopman
Almelo
50:06
46:49
203
Hugo Nijhuis
Oldenzaal
50:09
45:27
204
Patrick Potjegort
Enschede
50:15
46:00
205
Jurgen ter Huurne
Haaksbergen
50:18
45:19
206
Gerben Baan
Nijverdal
50:20
46:11
207
Djim Witjes
Enschede
50:27
44:16
208
Stefan Plat
Enschede
50:28
46:02
209
Dick Jan Wickering
Amsterdam
50:34
48:43
210
Wojtek Bialek
Kottenpark
50:37
49:25
211
Luuk Balt
sauwerd
50:42
48:05
212
Leander Mekel
Enschede
50:43
47:09
213
Nijke Nijkrake
Almelo
51:02
47:11
214
Bas Boltjes
Enschede
51:08
48:57
215
Mart Feukkink
Oldenzaal
52:14
46:10
216
Jeroen van Veldhuizen
Hengelo
52:34
47:29
217
Rick Olde Olthof
NPSB
52:39
47:00
218
Julian Markvoort
NPSB
52:39
47:03
219
Ramon ter Mors
NPSB
52:39
47:02
220
Frank Jannink
NPSB
52:39
47:03
221
Mark Veenendaal
NPSB
52:39
47:00
222
Robin Vogt
Monheim am Rhein (GE
52:58
48:31
223
Jeffrey Meijer
Enschede
53:09
50:29
224
Marten Schut
Enschede
53:25
51:29
225
Christiaan Pottger
Neede
54:12
48:15
226
Zaven Avci
Almelo
54:19
49:59
227
Sayed Morad
Enschede
54:58
50:08
228
Martijn Olthof
Kottenpark
55:10
52:39
229
Ruud van der Veen
Enschede
56:33
50:53
230
Christian Stassen
Hengelo
56:45
50:44
231
Tim Fabels
Enschede
56:55
55:26
232
Bo Huijsman
Enschede
58:25
52:47
233
Michiel Gelderman
Estina
58:30
54:49
234
Jurre Steehouder
Enschede
58:50
53:15
235
Jeroen Nalecz
Hengelo Ov
1:01:24
55:23
236
Gert Lichtenberg
NPSB
1:01:38
56:02
237
Jonkers
Enschede
1:03:25
1:00:39
M.35, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kuijken
Athlos
27:28
27:28
2
Lambert-Jan Koops
Bennrl
31:34
31:30
3
Niek Wassink
Amsterdam
33:48
33:44
4
Roy Kolkman
LVG
34:56
34:48
5
Ronald Doornhegge
Enter
35:02
34:59
6
Harold Zwiers
Oldenzaal
35:23
35:01
7
Rob Duwel
Hengelo Ov
36:26
36:21
8
Bart Frederiks
Van Deinse Media
36:31
36:26
9
Laurens Koopman
Borne
37:35
37:26
10
Vincent Schepers
Enschede
37:44
37:37
11
Marco Smulders
Alstatte (GER)
38:01
38:00
12
Steinmeyer
Dionysos
38:18
38:05
13
Bart Gering
Gemeente Enschede
38:27
38:10
14
Anthony McGarry
Gemeente Enschede
38:35
38:18
15
Jeroen Jansen
Gemeente Enschede
38:54
38:37
16
Remco Geerdink
Goor
39:42
38:17
17
Edwin Krijgsman
Gemeente Enschede
39:45
38:50
18
Pieter de Groot
Almelo
40:08
39:58
19
Jarno Bruggeman
Visschedijk
40:17
40:16
20
Dinand Kruimelaar
Nijverdal
40:25
39:59
21
Eus Christoffel
Oldenzaal
40:43
38:22
22
Erwin van Santen
Utrecht
41:06
36:23
23
Henk Jan Hoekstra
Loopgroep RUN&FUN Tw
41:08
39:24
24
Matthijs van Rozen
Enschede
41:25
41:08
25
Arnold Marshall
Hengelo Ov
41:43
38:22
26
Marco Winters
Enschede
41:48
41:03
27
Erwin Schuttenbeld
Almelo
42:31
42:28
28
Hendrie Olthof
Gemeente Enschede
42:38
39:11
29
Chintan Amrit
Enschede
42:48
41:37
30
Alex Wachtler
Enschede
43:04
41:31
31
Martin De Vries
Enschede
43:17
43:12
32
J H Gosseling
Enschede
43:19
40:56
33
Alfons Hurenkamp
Amersfoort
43:28
43:00
34
Bastiaan Freie
Nijverdal
43:39
38:36
35
Jeroen Hoeksel
Amersfoort
43:39
43:13
36
Jeroen Bolster
Enschede
44:13
42:04
37
Anderson
Enschede
44:41
39:40
38
Dirk Metschies
Enschede
44:44
43:34
39
Danny Floor
Gemeente Enschede
44:45
41:29
40
Peter Laing
Aachen (GER)
44:50
44:32
41
Koen Pikkemaat
Ootmarsum
44:58
42:42
42
Marc Koster
Goor
45:20
44:53
43
Roy Hamhuis
Gemeente Enschede
45:23
44:25
44
Van den Marc Burg
Goor
45:32
45:05
45
Jeroen te Lindert
Enschede
46:07
43:50
46
Jeroen Vos
Oldenzaal
46:08
40:06
47
Dusan Olde Heuvelt
Borne
46:12
45:59
48
Maarten Christenhusz
NPSB
46:15
46:00
49
Jerry Wissink
Haaksbergen
46:24
42:17
50
Michell Ipskamp
Veenendaal
46:28
44:45
51
Herjan ten Hag
Goor
46:34
43:04
52
Raymond Festen
Utrecht
46:46
41:33
53
Robin Bult
Enschede
47:00
44:34
54
Tom Vleerbos
Albergen
48:12
46:00
55
Bas Smit
Enschede
48:42
43:59
56
Maarten
enschede
49:13
43:04
57
David Krol
Hengelo Ov
49:23
48:15
58
Roman Wallter
Spelle (GER)
49:39
48:36
59
Markus Thünemann
Holsten (GER)
49:39
48:36
60
Ger Nijmeijer
Enschede
50:02
45:18
61
Bart van t Ende
Enschede
50:23
47:18
62
Arno Kolmschate
Oldenzaal
51:16
47:30
63
Mike Dijksma
Enschede
51:17
48:05
64
Sjoerd Otten
Zwolle
51:50
46:20
65
Martin van Loo
Almelo
51:51
48:15
66
Bas Veenendaal
Enschede
52:37
47:34
67
Jan Meerlo
Enschede
53:02
51:17
68
Herman Messelink
Enschede
53:30
50:21
69
Bakker
Enschede
53:50
48:31
70
Coen Brinkman
Enschede
55:25
50:32
71
Arjen ter Horst
Enschede
55:47
49:56
72
Herbert Krooshoop
Goor
55:47
49:55
73
Rutger van der Veer
Enschede
56:28
50:28
74
Marcel Visscher
Enschede
1:01:50
56:11
75
Hesselink
Enschede
1:03:00
58:56
76
Denny ter Heegde
Enschede
1:05:04
1:02:13
77
Jeroen Bloksma
Enschede
1:05:12
59:17
M.40, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
27:18
27:18
2
Andre Neerlaar
Beltrum
31:20
31:18
3
Anton ter Elst
LAAC Twente
31:47
31:47
4
B H H Diepenmaat
ASV
32:30
32:28
5
Ip Klein Poelhuis
Haaksbergen
33:35
33:34
6
Jan Vonck
Enschede
35:05
34:59
7
Harm Wevers
LAAC Twente
35:42
35:35
8
Geert Monnink
Enschede
35:51
35:35
9
Dieter König
Gronau (GER)
37:18
36:53
10
Allard Modderman
Visschedijk
37:23
37:22
11
Mark Vos
Ootmarsum
37:43
37:37
12
H H T Huntjens
Enschede
38:06
36:51
13
Ronny Berlijn
Enschede
38:13
38:09
14
A Denneboom
Enschede
39:45
36:19
15
Marc Bus
Gemeente Enschede
40:00
39:06
16
Henk Jan Aanstoot
Holten
40:11
40:04
17
Erik Fransen
Loopgroep PK
40:40
40:38
18
Huub Krikhaar
Almelo
40:55
40:41
19
Èric de Vries
Oldenzaal
41:22
39:02
20
Frank Eekelder
Enschede
42:00
41:27
21
Christoph Gesing
Gronau (GER)
42:11
41:55
22
Henk-Jan Luiten
Enschede
42:14
40:13
23
Arian van Gaal
Nijverdal
42:16
40:07
24
Ad Smit
Losser
42:23
41:50
25
Raymond Andres
Enschede
42:29
38:23
26
J Kok
Enschede
42:30
42:00
27
John Van der Veen
Enschede
43:05
42:30
28
Roy Scholten
Loopgroep Deurningen
43:08
37:39
29
Harrie Reink
Enschede
43:11
42:33
30
Stefan Fleuth
Gronau (Westf.) (GER
43:12
42:55
31
Tamas Szili-Torok
Rotterdam
43:12
42:57
32
Hans Brasz
Enschede
43:18
41:47
33
Jack Penninkhof
Delden
43:25
39:35
34
Michel Brik
Enschede
43:32
41:32
35
Ed van 't Erve
Gemeente Enschede
43:47
40:32
36
Han Scholten
Haaksbergen
43:55
41:04
37
Fokke Aalders
Hengelo Ov
43:55
41:07
38
René van de Graaf
Oldenzaal
44:07
38:55
39
Rene Hamer
Almelo
44:17
43:33
40
J Lambers
Enschede
44:29
43:59
41
Martin Scharenborg
Avanti-Wilskracht
45:06
45:06
42
Rutger-Jan Hesselink
Tubantia Clinics
45:07
42:03
43
Rudi Hoekstra
Enschede
45:08
42:51
44
Huub Vissekbekd
Belkum
45:09
42:24
45
Maurice de Vos
Enschede
45:18
43:34
46
Frank Litjens
Enschede
45:22
43:37
47
Henk Hulsman
Holten
45:27
41:59
48
Jan Willem Herr
NPSB
45:33
45:19
49
Roy Augustijn
Tubantia Clinics
46:18
44:43
50
Frank Verkuijl
Veenendaal
46:28
44:45
51
Ronald Schipper
Enschede
46:30
45:00
52
Andreas Latza
Osnabrück (GER)
46:31
44:13
53
Frank Bruins
Enschede
46:42
42:23
54
Rob Warmes
NPSB
47:27
47:10
55
Korterik
Enschede
47:34
42:50
56
Johnny ter Heurne
enschede
47:43
43:29
57
Rik Sanders
Tubantia Clinics
48:14
47:42
58
Frank Stehr
Losser
49:36
44:27
59
Adriaan J van der Helm
Enschede
49:52
47:34
60
Gert Jan Meinen
Hardenberg
49:59
47:21
61
Paul Ensing
Enschede
51:19
45:11
62
Hendo Bijkerk
Gemeente Enschede
51:29
49:16
63
Jaap de Boer
Wierden
51:51
48:55
64
Peter Rosendaal
Hengelo
51:51
46:42
65
Eric Teesink
NPSB
52:39
47:03
66
Martin Ter Weele
Enschede
53:02
49:10
67
Marcel Zwarteveen
Hengelo
53:04
50:06
68
Tonny Rillmann
Enschede
53:25
53:16
69
Ronald Niehoff
Oldenzaal
53:55
48:27
70
Pakonka
Enschede
54:34
50:29
71
Paul Bulters
OLC Ootmarsum
54:50
49:39
72
Wouter du Gardijn
Enschede
54:52
49:38
73
Marc Essink
Enschede
55:45
51:13
74
Sh Mengerink
Enschede
55:52
50:22
75
Peter Bulter
Gemeente Enschede
56:02
52:33
76
Marc Kruse
Avanti-Wilskracht
56:54
53:33
77
Steunenberg
Westerhaar
58:17
53:36
M.45, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Roos
Estina
30:12
30:08
2
Richard Beldhuis
LAAC Twente
33:03
33:02
3
Frank Diepman
Hengelo Ov
34:26
34:19
4
Wim Biemolt
Utrecht
34:54
34:49
5
Grego Kamphuis
Vasse
35:52
35:48
6
Mattie Verhoeven
Haarlo
36:20
35:42
7
Aldo Mulder
Avanti-Wilskracht
37:22
37:11
8
Rob Sprakel
Enschede
38:08
38:01
9
Gerard Doosje
Wierden
39:26
37:24
10
Johan Onstein
Gemeente Enschede
39:50
39:13
11
Wersse Leusman
Enter
40:26
40:26
12
André Nieuwenhuis
Zuna
40:41
40:38
13
Hans Everink
Tubantia Clinics
41:06
40:40
14
Tom Busscher
NPSB
41:07
40:50
15
André Kleinheerenbrink
Vasse
41:10
40:46
16
Ronnie Weustink
Enschede
41:35
41:28
17
Rob Wolters
Hengelo Ov
41:36
39:51
18
Bert Eggink
Neede
41:44
40:32
19
Rindert Knigge
Enschede
41:59
41:29
20
Herman Boek
Iphitos
42:00
41:20
21
Gerard Libbers
Enter
42:07
41:22
22
Gerrit Hilhorst
NPSB
42:20
39:29
23
Rene Bonhke
Hengelo Ov
42:29
42:23
24
Jos Klootwijk
Enschede
42:35
42:16
25
Marti Meester
TION
42:37
42:24
26
John Selfhout
Gronau-Epe (GER)
42:42
42:24
27
Marcel du Frenne
Enschede
42:47
42:03
28
Paul Scholten
Loopgroep RUN&FUN Tw
42:49
42:19
29
Hans Lelsz
Gemeente Enschede
42:57
41:57
30
Erik Put
Enschede
42:58
42:22
31
Eelko Levinga
Visschedijk
42:59
42:28
32
T van der Maten
Almelo
43:12
43:01
33
Paul van Iersel
NPSB
43:21
43:05
34
Peter Kopp
Gemeente Enschede
43:23
41:42
35
Joaquin Rojas Mesego
Enschede
43:33
41:41
36
Vlester
Hengelo
44:02
39:56
37
Marcel Poorthuis
Gronau (GER)
44:08
41:50
38
John Kamphuis
Enschede
44:16
41:34
39
Hans Abbink
Neede
44:20
41:40
40
Lucien Dofschate
Haaksbergen
44:32
41:48
41
Bas Maathuis
Iphitos
44:33
42:08
42
Henk Schuler
NPSB
45:00
44:44
43
Wim Selfhout
Enschede
45:13
44:21
44
André Visser
Enschede
45:18
45:08
45
Rene Raanhuis
Borne
45:29
43:35
46
Dirk Zuidema
Enschede
45:34
40:18
47
Jacob Baas
Enschede
45:39
40:36
48
Geert Dimmendaal
Enschede
45:47
44:35
49
René Veldscholte
Enschede
46:43
42:21
50
Loek Winkeler
Loopgroep RUN&FUN Tw
47:16
45:32
51
Erik Friskes
Zutphen
47:29
45:35
52
Ewald Poorthuis
Enschede
47:37
45:04
53
Benno Bellers
boekelo
47:48
45:07
54
Ray Schippers
Enschede
48:02
45:42
55
Tjeerd Boerman
Enschede
48:32
46:53
56
Gerard Hannink
Iphitos
48:36
46:06
57
Karel de Jong
Enschede
48:40
45:15
58
Fresen
Enschede
48:55
47:23
59
Willy Vinke
enschede
48:59
43:11
60
Wijnand Weegink
Haaksbergen
49:20
45:29
61
Jochen Bleckmann
Münster (GER)
49:47
45:05
62
Gerben Kuitert
Enschede
50:15
47:39
63
Broer Stob
Enschede
50:23
45:03
64
Frank Mollema
TION
50:31
45:39
65
JC Verdier
Enschede
50:49
45:33
66
Jan Engelbertink
Hengelo Ov
50:51
46:23
67
Schaap
Almelo
51:06
45:17
68
Haarman
De Lutte
51:18
46:08
69
Pieter Brouwer
Eibergen
51:59
47:27
70
Louis Rodenstein
Almelo
52:32
47:34
71
Richard Steunenberg
Almelo
52:41
48:02
72
Friedhelm Möhlmann
Münster (GER)
52:45
48:03
73
Chris Schrik
Gemeente Enschede
53:30
47:26
74
Jan Vos
Vroomshoop
53:39
48:09
75
Rob Vos
Neede
54:20
51:40
76
Arnold Monnink
Enschede
54:42
49:14
77
Tom Kok
Enschede
54:43
51:29
78
So Yurason
Enschede
54:58
49:08
79
Marc Brandsma
Haaksbergen
55:14
52:36
80
Luc Kok
Visschedijk
55:54
53:10
81
Karel Wijermars
Geesteren Ov
58:47
53:36
82
Grieto Bouwman
Enschede
1:02:33
59:08
83
Dennis Schipper
Lonneker
1:04:53
1:01:47
M.50, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Han Janssen
Gendt
29:42
29:41
2
Frans Segerink
Hengelo
30:45
30:44
3
Wim Brinkman
Estina
30:54
30:50
4
Pakkert
Enschede
34:30
34:08
5
Maarten Van Minnen
SISU
35:23
35:14
6
Dieter Rosenbaum
Tri-Finish
35:47
35:27
7
Marcel Janssen
Bemmel
36:42
36:35
8
Pieter Wilms
Groningen
37:49
37:43
9
Manfred Körbl
Nijverdal
38:08
38:04
10
Marcel Balvers
Enschede
39:12
38:58
11
Ronald Ellenbroek
Enschede
39:24
39:19
12
Marten van Sinderen
Enschede
39:40
38:13
13
Ed Liefting
Enschede
40:07
39:57
14
Marcel Nijhuis
NPSB
40:58
40:52
15
Tonny Morsink
Visschedijk
41:05
41:03
16
Hendrie Poorthuis
Enschede
41:30
41:16
17
Laurens Lindner
Enschede
41:31
40:04
18
Krukkert
Almelo
41:39
40:23
19
Dik Musch
Apeldoorn
42:11
41:21
20
Henny Taken
Deurningen
42:31
38:07
21
Andre Weustink
Enschede
43:02
41:44
22
Koen Straatman
Hoorn Nh
43:20
42:44
23
Frans Bentvelsen
Enschede
43:20
42:51
24
Paul Leusink
Oldenzaal
43:27
42:40
25
Harry Horstman
NPSB
43:30
43:13
26
Cor Janssen
Hengelo Ov
44:09
42:26
27
G Olijve
Enschede
44:54
43:40
28
Harrie Nijland
Enschede
45:00
43:19
29
Hennie Bulthuis
Tubantia Clinics
45:12
43:43
30
Rob Uiterwijk
enschede
45:44
40:36
31
P Eggert
TION
46:26
41:35
32
Jan de Jonge
Groningen
46:28
41:39
33
Harrie Busch
Haaksbergen
47:32
44:41
34
Tjerk Tuinstra
SISU
47:39
41:22
35
Ramon van Overveld
Gemeente Enschede
48:00
44:33
36
Huub Smit
Almelo
48:06
45:12
37
Thomas Janssen
Enschede
48:24
45:49
38
Roel ter Borg
Gemeente Enschede
48:29
46:41
39
Hermen Rutgers
Enschede
48:34
46:53
40
Marcel Slamp
Bornerbroek
48:36
43:38
41
Pawlik Dariusz
Enschede
48:38
46:39
42
Martin Noordzij
Dutch Runners Gold
49:03
48:13
43
Rene Kalsbeek
Enschede
49:36
46:38
44
Middelkamp
Haarle
49:41
49:22
45
Zwaga Paul
Amsterdam
50:55
46:03
46
Clemens Lenferink
Avanti-Wilskracht
51:59
49:39
47
Theo Hijkoop
Overdinkel
52:07
47:13
48
Beoring
Almelo
52:14
50:32
49
Haarman
De Lutte
52:33
47:27
50
Marcel Poppink
Enschede
52:37
47:34
51
Ellen Kalsbeek
Enschede
52:54
50:01
52
Rudi Gulink
Estina
53:41
50:01
53
G H Bonke
Enschede
54:08
48:17
54
Sjaak Smit
Nederland
54:41
48:31
55
Tanno Zuidema
Rekreatie Sport Twen
54:52
49:33
56
Jan Bakker
Enschede
54:58
52:37
57
Benno Geerdink
Gemeente Enschede
57:01
53:06
58
Hermen Bruins
Gemeente Enschede
57:01
53:06
59
Ron Poel
Enschede
57:15
53:21
M.55, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene van Vliet
Veluwe
31:39
31:34
2
Anton Vereijken
Rekken
32:48
32:47
3
Hans Uittenhout
TION
33:17
33:14
4
Harrie Ubbink
NPSB
37:36
37:34
5
Frits Fölkner
TION
38:47
38:41
6
Robert Goossens
Enschede
40:06
39:58
7
Toon Jongbloed
Gemeente Enschede
42:10
38:18
8
Benny Visschedijk
Loopgroep De Lutte
43:58
40:58
9
Hans Kroeze
NPSB
44:37
44:21
10
Harrie Emmens
LAAC Twente
44:51
44:40
11
Jos Oosting
Almelo
45:16
43:48
12
Udo Beermann
Nordhorn (GER)
45:45
45:36
13
Bert Venekamp
Gemeente Enschede
46:05
43:38
14
Tjabele Heier
Enschede
46:17
44:15
15
Roel Rozema
NPSB
46:33
46:25
16
Ben Meijer
Enschede
46:38
44:22
17
Henny van Gennip
Noordwijk Zh
46:55
43:50
18
Aaldert Gruppen
Enschede
47:29
46:54
19
Harry Kobes
Enschede
47:44
43:12
20
Jos Wolbers
NPSB
47:55
47:39
21
Rene Huitink
Enschede
48:30
43:28
22
Carl Lange
Tubantia Clinics
48:37
46:42
23
Henk Laarman
Iphitos
48:58
46:29
24
Huisman
Enschede
49:08
46:32
25
Bert Geijselaers
Enschede
50:18
45:37
26
Paul Stinenbosch
Gemeente Enschede
50:33
48:44
27
Hans Duininck
Gemeente Enschede
50:36
48:47
28
Aart Wagelaar
Enschede
50:57
46:57
29
Ben Kuipers
Borne
51:04
47:33
30
Harald Lohmann
Neuenkirchen (GER)
52:13
50:24
31
Roel de Boer
Gemeente Enschede
52:13
48:29
32
Gerrit Boonk
Enschede
52:28
50:25
33
Bram Mieras
Almelo
52:44
48:45
34
Gerrit ten Donkelaar
Hengelo Ov
52:47
48:29
35
Ubo Eikema
Hasselt
53:03
51:29
36
Rieks Vos
Enschede
54:20
48:53
37
Albert Brummel
Nijbroek
55:16
50:38
38
Peter van Leeuwen
Enschede
57:46
52:18
39
Martin von Rotz
Enschede
59:18
53:44
M.60, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leo van den Broek
Iphitos
38:19
37:41
2
Inus Westhoff
ASV
38:19
38:09
3
Hans Kuijken
Athlos
39:43
39:41
4
Rob Diephuis
Prins Hendrik
41:32
40:43
5
Jaap Scheffer
the Hague Road Runne
43:23
41:14
6
Jelle Vriesema
Enschede
45:36
45:34
7
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
47:16
45:50
8
R Triskes
TION
48:14
46:21
9
N Suurenbroek
Nijverdal
48:14
46:21
10
Ludwieg van der Valk
Enschede
48:15
46:36
11
H Frielink
Enschede
49:18
44:43
12
Egbert Lagerwey
SISU
49:46
43:29
13
Ronald Doop
LAAC Twente
50:00
45:10
14
Gerrit Wolffer op Veld
Gemeente Enschede
50:23
46:28
15
Mulder
De Sperwers
51:09
49:11
16
Gerard Vinke
Enschede
51:39
46:56
17
Willem Dente
Losser
51:57
49:32
18
Piet Noordebos
Friesland
52:08
50:36
19
Jaap Smit
Nijverdal
52:42
52:38
20
John Kraijenbrink
Borne
56:38
51:06
21
Ad Festen
LAAC Twente
56:53
51:46
22
Bennie de Wit
Hengelo Ov
59:54
55:51
V.SEN, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aria Schouten
NPSB
31:04
31:03
2
Esther Schouten
NPSB
31:05
31:04
3
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
32:17
32:17
4
Goele Truyers
NPSB
32:20
32:18
5
Diana Akman
enschede
33:17
32:00
6
Lesley Smit
Iphitos
34:11
34:11
7
Renee van Hoof
TION
34:43
34:40
8
Anne Stoelhorst
almelo
35:27
34:58
9
Rilana Prenger
Hardenberg
36:03
35:54
10
Monique Nijkamp
Nijmegen
36:21
36:18
11
Josse Stok
Kottenpark
36:48
36:01
12
Brigitte Loos
Losser
37:12
37:04
13
Monique Mastboom
leiden
37:57
35:56
14
Jessica Bronkhorst
Enschede
38:30
38:18
15
Anne Wildenbeest
Enschede
38:48
38:37
16
Esther Adam
NPSB
40:08
37:18
17
Uschi Baumeister
TION
40:25
39:02
18
Merel Billet
Kottenpark
41:09
39:32
19
Lissanne Meuleman
Enschede
41:12
38:28
20
Annelotte Rutgers
Enschede
41:15
41:10
21
Beryl Schrooten
Enter
41:25
41:03
22
Sandra Esmeijer
Enschede
41:40
41:22
23
Sophie Billet
Kottenpark
41:43
40:06
24
Rimke Musch
Enschede
42:11
41:21
25
Femke Bos
Loopgroep RUN&FUN Tw
42:15
41:29
26
Petra Huiskes
Enschede
42:46
40:56
27
Verena Vidal Murcia
Salzbergen (GER)
42:47
40:35
28
Annick van Gennip
Noordwijk Zh
42:49
42:07
29
Mirthe Niehoff
Groningen
42:50
42:48
30
Bertine Luttikhedde-Sm
Haaksbergen
42:50
41:41
31
Tiki Tangelder
Winterswijk
42:58
41:22
32
Marijke Kenkhuis
TION
42:58
42:41
33
Martine Wijlens
Enschede
43:02
41:44
34
Carla Vermaesen
Almelo
43:08
41:00
35
Loes Waanders
Haaksbergen
43:15
41:39
36
Susanne Nijhuis
TION
43:32
41:31
37
Maike Janssen
Kottenpark
43:33
42:47
38
Jacomine Blokvoort
LAAC Twente
43:36
42:59
39
Marion Kleizen
Enschede
43:46
42:56
40
Rachel Lusseveld
Enschede
44:07
39:55
41
Sophie Hulshof
Groningen
44:11
43:49
42
Judith Schepers
Enschede
44:13
43:09
43
Marieke Horstink
TION
44:40
44:09
44
Linda Lesterhuis
Amsterdam
44:56
40:58
45
Karlijn Morsink
Enschede
44:59
43:14
46
Anna Kaal
Kottenpark
45:01
42:25
47
Lodewijk Ceelen
Enschede
45:07
39:52
48
Nelleke van der Ploeg
Gemeente Enschede
45:10
44:49
49
Sandra Leusink
NPSB
45:14
44:56
50
Jessie Leusink
Nijmegen
45:21
44:34
51
Mascha van de Weer
Oldenzaal
45:34
44:55
52
Ruth Dimmendaal
Enschede
45:44
43:05
53
Annabeth Wijering
Iphitos
45:56
44:33
54
Claar Grooten
Gemeente Enschede
46:21
44:37
55
Minke Renkens
Kottenpark
46:39
44:11
56
Afke Woudstra
Dokkum
46:42
46:13
57
Pleun Oostrik
Kottenpark
46:55
44:27
58
Lotte Warmes
NPSB
47:26
47:09
59
Carolien Haarhuis
Geesteren
47:34
42:52
60
Su hwa Sei
Enschede
47:38
44:03
61
Marloes Meijering
Almelo
47:53
44:01
62
Fleur Molena
Enschede
47:57
42:31
63
Alice Nijhuis
Dutch Runners Basic
47:58
47:40
64
Saskia Hoks
Amsterdam
48:02
47:50
65
Miranda vd Toorn
Almelo
48:05
43:58
66
Kim Ballast
Enschede
48:06
43:55
67
Carlijn van Dijk
amsterdam
48:08
42:19
68
RIchelle Haspers
Enschede
48:09
43:12
69
Sandra Grefte-van der
Rheden
48:10
46:31
70
Miriam de Groot
Enschede
48:12
44:26
71
Romee Hevink
Kottenpark
48:13
45:38
72
Diny Kruiselbrink
NPSB
48:19
48:04
73
Marianne Davina
Enschede
48:20
46:03
74
Marian Dinnissen
Enschede
48:21
46:14
75
Patricia Bakker
Gemeente Enschede
48:22
46:08
76
Agnes Haveman
Enschede
48:22
46:09
77
Rolien de Lange
Atletics Nijverdal
48:24
44:16
78
Miriam Geuzendam
Nijverdal
48:26
43:24
79
Laura Bunte
Hengelo
48:27
46:47
80
Margriet de Wit
Enschede
48:28
48:19
81
Marcha Wiegerinck-Ferm
Winterswijk
48:29
44:31
82
Danielle Slamp
Bornerbroek
48:36
43:39
83
Ilse Wolf
Enschede
48:40
46:33
84
Karolien Levink
Enschede
48:41
46:25
85
Anouk Bijvank
Enschede
48:51
45:31
86
Maria van der Linde
Nijverdal
48:53
47:08
87
Priscilla Zwaferink
Enschede
49:09
44:51
88
Nikki Jannink
Enschede
49:11
47:28
89
Dorien Erkelens
Groningen
49:11
43:21
90
Pascale de Wit
Almelo
49:13
44:52
91
Lucinda Grobben
Almelo
49:13
44:52
92
Eva Arnoldy
Ambt Delden
49:28
45:29
93
Dilaya Mol
Kottenpark
49:29
47:04
94
Louise Hugen
Enschede
49:30
46:50
95
Eva Versluis
Kottenpark
49:38
47:13
96
Marijn van Beek
Boekelo
49:40
45:58
97
Kim Middelkamp
Rotterdam
49:41
49:22
98
Tamara Nijhuis
TION
49:47
46:22
99
Daniel de Vries
Kottenpark
49:50
47:19
100
Annelies Hassink
Deventer
49:56
47:57
101
Mirjam Fens
Oldenzaal
50:03
46:13
102
Doeve
Enschede
50:08
45:46
103
Karen Nijhuis
Oldenzaal
50:09
45:27
104
Erica Oude Meijers
Gemeente Enschede
50:09
46:43
105
Chantal Venekamp
Haaksbergen
50:18
45:19
106
Pam Huisintveld
Kottenpark
50:25
47:48
107
Lieke Visser
Kottenpark
50:25
47:48
108
Simone de Wit
Hengelo Ov
50:31
47:42
109
Mirte Spikker
Haaksbergen
50:33
46:03
110
Yolande Oosterhof
NPSB
50:35
50:16
111
Maartje Kellerhuis
Losser
50:51
47:15
112
Sabine Schadron
Enschede
50:54
46:44
113
Cyril Bijvank
Enschede
50:57
47:35
114
C Flink
Enschede
50:57
46:06
115
Alice Wiefferink
Denekamp
50:58
47:16
116
Chantal Vos
Tubantia Clinics
51:00
50:45
117
Danique Geerdink
Delden
51:13
48:21
118
Tanja Diepenmaat
Saasveld
51:27
49:15
119
Marjan van den Heuvel
Hengelo Ov
51:34
47:47
120
Janneke Kolmschate
Oldenzaal
51:34
47:47
121
Marloes Olde Agterhuis
Enschede
51:38
48:04
122
Lotte Wieringa
Enschede
51:45
47:24
123
Petra de Graaf
Enschede
51:55
47:43
124
Kirstie Klein Willink
Enschede
52:00
48:24
125
Laurel Schunselaar
Avanti-Wilskracht
52:15
50:04
126
Krista Roelofs
Doetinchem
52:17
48:44
127
Charlotte Jansen
Amsterdam
52:21
47:29
128
Ilse Blanckenborg
Apeldoorn
52:25
46:43
129
Merlin Wieldraayer
Nijverdal
52:34
47:25
130
Elise Keijzer
Enschede
52:37
49:56
131
Joyce Dakhorst
Enschede
52:41
49:31
132
Aisha Reehuis
Enschede
52:50
48:50
133
Anne-Mieke van Wezel
Hengelo
52:51
49:39
134
Van Brouwershaven
Almelo
52:56
50:24
135
Lisa Rosendaal
Borne
52:57
47:47
136
Shalaka Breukers
Enschede
52:58
49:19
137
Marloes Meenhuis
Enschede
53:01
49:04
138
Denise Kroeze
Enschede
53:03
49:05
139
Barbara Nemeth
Hengelo Ov
53:04
48:05
140
Madelon Horck
Enschede
53:05
50:33
141
Deterd oude Weme
Enschede
53:14
53:01
142
Sabine Gering
Gemeente Enschede
53:18
52:59
143
Rinske Zevenbergen
Hengelo Ov
53:22
49:08
144
Agnes Eikema
Enschede
53:23
51:51
145
Kirsten Wijman
Hengelo Ov
53:26
49:13
146
Shirley van Dijk
Enschede
53:29
52:58
147
Manouk Geerdink
Hengelo Ov
53:52
51:24
148
Maud Bakker
Kottenpark
53:53
51:17
149
Inez Roering
Kottenpark
53:55
51:19
150
Marieke Preuter
Tubantia Clinics
53:55
48:28
151
Anita Postma
Enschede
54:20
48:53
152
Karlien Goosink
Enschede
54:22
48:28
153
Marloes Lucas
Apeldoorn
54:26
48:34
154
Nienke Volbers
Kottenpark
54:27
51:55
155
Carmen Stukker
Kottenpark
54:29
51:57
156
Evelien Kemna
Tubbergen
54:31
48:38
157
Mieke de Vries
Enschede
54:42
51:20
158
Michelle Tabbers
Avanti-Wilskracht
54:42
50:43
159
Suzanne den Boer
Borne
54:43
52:08
160
Martha Afrim
Borne
54:59
50:08
161
Madeleine Hemsing
Sudlohn-Oeding (GER)
55:00
49:37
162
Loes Brouwer
Enschede
55:12
49:08
163
Juffer P
Amsterdam
55:17
53:38
164
Marloes Vos
Vroomshoop
55:21
49:51
165
Marjolein Bossink
Oldenzaal
55:25
50:38
166
Anita Redder
Gemeente Enschede
55:31
51:43
167
Anouk ten Barge
Loopgroep RUN&FUN Tw
55:42
52:52
168
Tiara Knol
Enschede
55:51
50:13
169
Suzanne Remmers
Gemeente Enschede
56:04
52:15
170
Janet Bosschieter
NPSB
56:06
51:18
171
Silke Leeftink
NPSB
56:10
51:23
172
Esther Wenno
Enschede
56:16
52:00
173
Jacqueline Loman
Haarlem
56:17
51:01
174
Tessa Casco
Apeldoorn
56:19
53:23
175
Elielza Nijhuis
Nederland
56:33
52:59
176
Tahirih Poolman
LAAC Twente
56:37
53:27
177
Gerda Oosterbaan
Nederland
56:38
53:04
178
Marianne Smalbil
Enschede
56:40
50:51
179
Erica Mieras
Utrecht
56:40
52:41
180
Maria Schutten
Atletics Nijverdal
56:43
52:35
181
Marleen Pot
Enschede
56:44
52:06
182
Denise van der Schaaf
Enschede
56:44
51:41
183
Danielle ten Damme
Enschede
56:53
51:24
184
Claudia Landewé
Marathon Pim Mulier
56:56
51:08
185
Janka Blatnik
Altis
57:05
51:09
186
Liset Kroeze
TION
57:15
51:15
187
Angelique Duwel
TION
57:29
51:30
188
Sandra Vaupel
TION
57:29
51:29
189
Floor Timmer
Enschede
57:42
51:32
190
Marjolein de Rijk
Oldenzaal
57:53
53:20
191
Eldi Jansen
Enschede
57:56
52:47
192
Marjolein Leussink
LAAC Twente
57:56
52:47
193
Annelies Vos
TION
58:06
52:05
194
Corina Meijer
TION
58:27
58:27
195
Moniek Kleinsman
Nederland
58:27
54:53
196
Sandra Krijgsman
Nederland
58:27
54:53
197
Michelle Weynschenk
Enschede
58:34
55:17
198
Ilse Jacobs
Estina
58:41
55:00
199
Daniëlle Hofstra
Enschede
58:57
53:56
200
Marije Bakker
Enschede
59:04
53:01
201
Laura WIldemann
Enschede
59:28
55:22
202
Maria Frolich
Enschede
59:37
56:25
203
Wietske Veenstra
Enschede
59:38
54:02
204
Yvonne de Bruin
Enschede
59:55
53:52
205
Lonneke Groeneveld
Losser
1:00:43
54:49
206
Sarah den Iseger
Groenlo
1:00:49
55:44
207
Jorik Jansen
TION
1:00:49
54:49
208
Stefanie Arends
enschede
1:01:04
55:23
209
Helmy Groot-Nagelhout
TION
1:01:45
55:45
210
Liona Waanders
Borculo
1:01:49
56:11
211
Jolijn Siekman
Enschede
1:02:37
59:15
212
Rooseboom
Enschede
1:03:25
1:00:41
213
Arta Ajeti
Denekamp
1:03:48
1:00:51
214
Fiona Kciku
Enschede
1:03:48
1:00:51
215
Egzona Ajeti
Denekamp
1:03:48
1:00:51
216
Diana Bakker
Almelo
1:05:11
59:30
217
Brenda Kroondijk
TION
1:05:30
59:30
218
Ilona Oosterik
Weerselo
1:10:12
1:04:10
V.35, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alison de Rooij
Marathon Pim Mulier
34:32
34:31
2
Chantal Luttikhuis
Losser
35:05
35:01
3
Cindy Konniger-van den
NPSB
37:22
37:08
4
Gonnie de Koning
Hengelo Ov
42:17
41:53
5
Maxelle Keller
Enschede
42:49
37:02
6
Sonja Scholten
Losser
43:02
41:47
7
Mariel Trienen
Hengelo
43:09
40:06
8
Mieke van der Bijl
Enschede
43:12
38:31
9
Rita Szili-Torok
Rotterdam
43:12
42:57
10
Mariëtte Brüggeman
Ruurlo
43:29
42:37
11
Marije Westerveld
Enschede
43:33
41:35
12
Petra Kemerink op Schi
Tubantia Clinics
44:16
42:42
13
Fleur Oude Lashof
Tubantia Clinics
44:16
42:43
14
Nicole Mekkering
LAAC Twente
44:22
43:38
15
Anita Lambers
Enschede
45:04
44:33
16
Hellen Winkelmolen
Dutch Runners Gold
45:23
44:09
17
Annemarie Kelder
Goor
45:54
44:29
18
Brigitte Kok
Oldenzaal
45:58
43:51
19
Beate Roozeboom
Losser
46:05
45:49
20
Petra Muller
Oldenzaal
46:20
44:23
21
Hanneke Hoomoedt
Goor
46:30
44:26
22
Marlon vd Aa
Albergen
46:32
44:23
23
Monique Wassink Hoffma
Groenlo
47:22
43:53
24
Aleide Hendrikse
Zutphen
48:02
43:19
25
Christel Wolters
Oldenzaal
48:03
45:52
26
Judith Noorloos
Haaksbergen
48:18
46:37
27
Jennefer Knotters-Beum
Enschede
48:38
46:34
28
Esther de Jonge
's-Hertogenbosch
48:47
44:03
29
Liezette Kallemein
Gemeente Enschede
49:02
46:23
30
Marije van der Veen
TION
49:12
44:27
31
Enith Bouwmeesters
TION
49:25
47:36
32
Ilse Kamphuis
Vasse
49:34
45:04
33
Herma Boertien
Almelo
49:41
48:10
34
Kirsten Buld
Almelo
49:43
48:12
35
Monique Ticheloven
AV Haaksbergen
49:44
48:10
36
Herma Hoskens
Atletics Nijverdal
49:53
45:46
37
Marjan Kosse
Westerbork
50:20
47:41
38
Esther Kreulen
Loopgroep RUN&FUN Tw
50:22
46:13
39
Esther Meijnen Holtkam
Loopgroep RUN&FUN Tw
50:29
46:20
40
Anneke Kuiper
Tubantia Clinics
50:55
47:44
41
Ellen Bron
Tubantia Clinics
50:55
47:44
42
Monique Straver
Delden
50:55
48:53
43
Anne-Marie Weijenborg
Delden
51:05
49:04
44
Anouk Benschop
Almelo
51:11
47:53
45
Bijlsma
Ensched
51:28
49:30
46
Lionne van Buiten
SISU
51:39
49:34
47
Dianne Alting
Arnhem
51:50
48:37
48
Marielle van Engelen
Gemeente Enschede
52:18
50:03
49
Dorien Blanckenborg
AV Zeewolde
52:25
46:43
50
Rebecca Snijders
Denekamp
52:54
48:49
51
Melanie Game
Hengelo
53:04
50:07
52
Rolinda Brand
Gildehaus (GER)
53:06
48:04
53
Sabine Steenberg-van d
Enschede
53:06
51:02
54
Claudia De Vries
Enschede
53:22
53:16
55
Bakker
Enschede
53:49
48:30
56
Rolendis Stemerdink-Ni
Winterswijk Ratum
54:12
50:11
57
Mariska Wijbenga
Hengelo Ov
54:38
49:59
58
Anja Brunink
Oldenzaal
54:51
49:38
59
Els Barink
Enschede
55:02
48:58
60
Natasja Piek
Archeus
55:15
51:14
61
Inez Bakker
Enschede
55:18
50:04
62
Henrique van Ditshuize
Archeus
55:20
49:59
63
Debby Oude Nijhuis
Oldenzaal
55:38
51:06
64
Angelique Ottink
Goor
55:50
50:03
65
Iris Ipskamp
Veenendaal
56:04
54:18
66
Jessica Wieland
Veenendaal
56:05
54:18
67
Annette Lentelink
Goor
56:32
55:06
68
Sandra van Bijsterveld
TION
56:50
51:39
69
Renate Reefman
Almelo
57:23
53:03
70
Odette Kleisman
Haaksbergen
57:55
52:32
71
Miranda Goorhorst
AV Haaksbergen
58:15
52:51
72
Danielle Struik
Oldenzaal
58:19
52:15
73
Nthabiseng Mohlakoana
Enschede
58:30
54:09
74
Karin de Roode
Almelo
59:09
55:03
75
Jessica van Wakeren
TION
1:01:08
55:06
76
Ellen Liefaard
Tubantia Clinics
1:02:28
58:23
77
B Borghuis
Oldenzaal
1:02:37
1:00:58
78
Klinker
Enschede
1:03:00
58:55
79
Mylanda Conradie
Enschede
1:03:53
59:20
80
Therese Scholten
Deurningen
1:04:31
58:49
V.40, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine van Winsen-de W
LAAC Twente
38:47
38:40
2
Brigitte Hendriks Boer
Almelo
38:52
38:41
3
Janette Campbell
Vriezenveen
41:17
40:38
4
Suzanne Baars
NPSB
42:11
41:56
5
Yvonne Busscher
NPSB
43:00
42:46
6
Monique Elferink
Losser
43:03
41:49
7
Maureen Wickering
Enschede
43:13
42:40
8
Petra Oldenhof
Atletics Nijverdal
43:13
41:51
9
Annemarie Elmers
Marathon Pim Mulier
44:21
43:57
10
Ellen Luning-Lommers
Nijverdal
45:03
43:40
11
Astrid Vogt-Ellenbroek
AV Haaksbergen
45:04
44:04
12
Mathilde Plentinger
AV Haaksbergen
45:08
41:48
13
Andrea Smit
Horstel (GER)
45:43
44:19
14
Lisabel Friskes
Hanzesport
46:13
44:20
15
Inge Wilbrink
NPSB
46:15
46:00
16
Wijke Vaatstra
Enschede
46:27
44:28
17
H ter Haar
Enschede
46:47
44:03
18
Fortuyn
Enschede
47:13
44:28
19
Tabatha Sims
Fleggburgh, Norfolk
47:22
44:59
20
Antoinette Blekkink
Enschede
47:29
44:17
21
Manuela ten Brink
Almelo
47:50
46:11
22
Yvonne Huinink
Zieuwent
48:04
46:28
23
Astrid Wegner Hausken
Almelo
48:18
45:23
24
Jacqueline Rodel
Oldenzaal
48:31
46:19
25
Nicolet Jansen
Enschede
48:54
47:24
26
Sylvia Postma-Striper
NPSB
49:09
44:23
27
Yvette Boef
Hengelo Ov
49:23
48:14
28
Minou Weustink
TION
49:25
47:34
29
Ingrid Kleinheerenbrin
Vasse
49:33
45:02
30
Marielle Raanhuis
Hengelo Ov
49:37
47:11
31
Petra Donker
Albergen
49:49
46:16
32
Jacqueline Westerbeek
Enschede
49:51
48:24
33
Claudia Bisschops
Enschede
50:06
47:58
34
Annita Poorthuis
Enschede
50:20
47:22
35
Barbara Verbeek
Gemeente Enschede
50:22
47:41
36
Esther Heideman
Enschede
50:24
48:45
37
Monique Leroese
De Koplopers
50:25
48:18
38
Sabine van den Bulk
LAAC Twente
50:29
46:00
39
Francisca Stefanon
NPSB
50:37
50:30
40
Gina Bode
Oldenzaal
51:08
47:53
41
Laura Hoffman
NPSB
51:16
48:26
42
Esther Kleinheerenbrin
Almelo
51:19
49:51
43
Monika Hovestad
Tubantia Clinics
51:22
49:43
44
Esther Gasthuis
SISU
51:24
49:20
45
Christel Ophuis
Almelo
51:27
49:25
46
Marieke Koerselman
Groningen
51:31
49:36
47
Martine Somberg
Almelo
51:40
49:34
48
Snezana Bolweg
Hengelo
51:50
48:14
49
Melanie Nijenkamp-van
Nijverdal
51:53
48:54
50
Mechthild Hagermann
Horstel (GER)
51:54
50:27
51
Carola Oosting
Gemeente Enschede
52:07
48:21
52
Jolande Bellers
Boekelo
52:36
49:50
53
Patricia Voets
Enschede
52:41
48:04
54
Annemiek van Hecke
Wierden
52:54
48:49
55
Petra Leusink-Schulte
Gemeente Enschede
53:02
49:35
56
Dam - Luttikhuis
Fleringen
53:03
47:43
57
Nicole Helthuis
Denekamp
53:09
49:04
58
Manon Score
Tubantia Clinics
53:12
50:26
59
Wilmi Janssen
Tubantia Clinics
53:12
50:27
60
Nathalie Monnink
Enschede
53:34
50:30
61
Harriëtte Vink
Weerselo
53:35
49:34
62
Bulter
De Lutte
53:56
48:55
63
Ria Beernink
De Lutte
53:56
48:55
64
Mehtap Cangir
Gemeente Enschede
53:57
51:44
65
Linda van Erven-Oudehi
Hengelo Ov
54:19
49:41
66
Hillu Decking
Münster (GER)
54:24
49:42
67
Ferranic Gerritsen
Enschede
54:26
48:58
68
Jeanine Herlaar
Wierden
54:45
50:37
69
Keemers
Haaksbergen
55:04
49:21
70
Mirjan Bremmer
Wierden
55:04
49:24
71
José Drosten
Avanti-Wilskracht
55:05
51:44
72
Wilma Kuiper
Enschede
55:07
51:45
73
Esther Lemmens
Enschede
55:19
52:14
74
Paulien Bronswijk
Ootmarsum
55:19
50:13
75
Irene Bulter
Gemeente Enschede
56:02
52:33
76
Marita Geerdink
Delden
56:05
53:13
77
Nancy Wildenborg
Bloemendaal
56:24
55:32
78
Simone Wildenborg
Enschede
56:24
55:32
79
Henrike Reinders
Cialfo
56:30
51:51
80
Maaike Hagedoorn
Albergen
56:48
53:13
81
Janet Poels
Winterswijk
57:10
55:34
82
Marjolein Krikhaar
Almelo
57:17
54:08
83
Gerrieanne Minkjan
Markelo
57:49
52:01
84
Ida Olydam
Goor
57:49
52:01
85
Antoinet Vlaskamp
Enschede
58:06
56:37
86
Maseland
Lonneker
58:07
56:38
87
Angelique Oude Veldhui
Enschede
59:37
56:26
88
Diane Brouwer
Enschede
1:00:21
56:28
89
Karin Van der Gouw
Enschede
1:01:33
55:23
90
Quirine Langeveld
Hengelo
1:01:53
56:09
91
Vera Visser
AV Rijssen
1:02:18
56:56
92
Ellen Kerssens
Leiden
1:03:54
59:19
93
Bianca van Pappelendam
Enschede
1:04:55
1:01:49
94
Athilde Whyte
Winterswijk
1:05:26
1:00:09
V.45, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margo Pen
TION
37:00
36:46
2
Jacqueline van Egmond
NPSB
39:50
39:39
3
Regien Tenhagen
AV Haaksbergen
42:13
41:40
4
Lya den Haan
Loopgroep RUN&FUN Tw
42:34
41:49
5
Jolanda Gerritsen
TION
42:37
42:24
6
Jolanda Ossenkoppele
Tubantia Clinics
43:48
42:20
7
Tony de Koning
Prins Hendrik
44:32
43:43
8
Jeanet Van der Waal
ASV
44:56
42:57
9
Jose Rooijers
NPSB
45:00
44:52
10
Maria Rutten
Iphitos
45:28
44:05
11
Alison Anssems
Oldenzaal
46:05
45:49
12
Annemieke Pakkert-Ever
Enschede
46:29
44:59
13
Ellen Rooijers
NPSB
46:33
46:24
14
Carolien Monfils
Almelo
46:55
44:52
15
Christel de Vries
Haaksbergen
47:52
47:25
16
Mieke van der Kolk
Tubantia Clinics
48:01
46:26
17
Saskia te Koppele
Breda
48:36
47:23
18
Francien Iedema
Delden
48:41
45:08
19
Mariska Hofman
Almelo
49:01
46:57
20
Grace Beuvink-Hofmans
NPSB
49:05
48:46
21
Hanneke Weterholt
Enschede
49:11
47:21
22
Anita Lassche
Vollenhove
49:13
48:39
23
Ilone Davina
Hengelo Ov
49:42
46:50
24
Ilona Bijleveld
Enschede
49:47
44:44
25
Christien van Gaelen
Bergschenhoek
49:58
47:20
26
Lydia Hapke
Enschede
50:13
48:23
27
Anke opdam-Voogd
Ellecom
50:14
47:14
28
Trudie Reinshagen
Enschede
50:39
44:45
29
Germa Taken
Deurningen
50:41
46:16
30
Petra Wesselink
Albergen
50:43
48:35
31
Verhoeven Erna
ASV
50:53
47:07
32
Dettingmeijer
Enschede
51:16
47:01
33
Marjan Dalenoort
Enschede
51:18
47:09
34
Fenna Grijsen
Oldenzaal
51:26
47:44
35
Karin Bisseling
Estina
52:17
48:37
36
Ria van Houwelingen
Estina
52:26
48:46
37
Angelique Wentink
TION
52:39
49:12
38
Irma Kleverwal
NPSB
53:00
52:46
39
Anna Goetzie
Monheim am Rhein (GE
53:07
48:41
40
Irene van den Burg
Enschede
53:10
48:53
41
Marjo Veldscholte
Enschede
53:14
48:50
42
Els van de Graaf
Oldenzaal
53:22
48:10
43
Schreuder
Enschede
53:25
48:44
44
Denise Plönissen
Enschede
53:48
49:07
45
Ellen de Leeuw
Enschede
53:53
49:06
46
Gerrie Hoeve
Enschede
54:13
48:49
47
Elly Groeneveld
Tubantia Clinics
54:16
48:18
48
Ingrid Reinds
Almelo
54:24
51:29
49
Corina Punte
Iphitos
54:39
52:13
50
Joppe Slosser
TION
54:44
50:34
51
Karin Bulters
OLC Ootmarsum
54:56
49:45
52
Anne Lamers
Enschede
54:56
49:08
53
Samantha Jacobs
Gemeente Enschede
55:01
52:48
54
Agnes Hospers-Meijer
Vriezenveen
55:04
49:24
55
R Wiedeman
amsterdam
55:53
51:03
56
Joke Steenberg
Tubantia Clinics
56:14
52:03
57
Edith Robers
Boekelo
56:46
51:03
58
Laura de Groen
Enschede
56:55
51:08
59
Petra van Walsum
Enschede
57:03
51:16
60
Elsa Geserick
Enschede
57:04
51:19
61
Anne Eshuis
Enschede
57:32
57:32
62
Roseline Kozik
Delden
58:19
52:15
63
Monique de Haan
Borne
59:38
54:05
64
Willeke Bruinsma
Loopgroep Leeuwarden
59:49
55:37
65
Anneke Stauttener
Gemeente Enschede
1:00:47
57:02
66
Hennie Kleine
Enschede
1:00:53
59:14
67
Carolien Agterbosch
TION
1:01:45
55:43
68
Christa Schuppert
AV Holten
1:01:49
57:27
69
Monique Kirchjunger
Enschede
1:03:11
59:31
70
L van Dijkhuizen
Enschede
1:03:29
1:00:47
71
Yvonne Bredenhoff
Enschede
1:07:08
1:02:38
V.50, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
H Ellenbroek
Enschede
44:00
43:28
2
José Plischke van Oost
Hengelo Ov
44:35
44:19
3
Truus Siemerink
Loopgroep RUN&FUN Tw
44:42
44:13
4
Gerrite Meijer
Enschede
44:47
43:59
5
Marije Tibble
Apeldoorn
45:09
42:24
6
Marlies Oonk
Avanti-Wilskracht
45:43
41:31
7
Nelly van den Broek
Iphitos
46:04
45:27
8
Agnes van den Dijssel
Dutch Runners Gold
46:36
45:54
9
Ceciel Ankoné
Borne
46:58
45:19
10
Joke Wanschers
Almelo
47:50
46:12
11
Gerda van Heerde
Vollenhove
48:17
47:43
12
Ellen Lange
Tubantia Clinics
48:37
46:43
13
Marry Bijvank
Enschede
48:44
46:09
14
Brigitte Scholten
NPSB
49:00
48:53
15
Brigitte oude Kempers
Iphitos
49:01
43:57
16
Hermien Krake-Slag
SISU
49:21
45:37
17
Annet Bakker
Enschede
49:59
48:12
18
Monique Kerkhoffs
TION
50:25
49:18
19
Gerry van Eekelen
NPSB
50:31
47:31
20
Jenny Achterhuis
Enschede
50:46
47:08
21
Janny Veenendaal
Enschede
50:47
47:08
22
Annemarie ten Hoopen
Enschede
50:53
47:37
23
Jannie Haak
Geesteren Ov
50:53
47:37
24
Agnes Asbreuk
Enschede
51:12
46:09
25
Inge van Erkelens
Enschede
51:21
49:43
26
Marian Berger
TION
51:56
50:06
27
Riet te Giffel
Winterswijk
51:57
51:31
28
A Oude Bos
Goor
52:14
50:39
29
Marion Boonk
Enschede
52:28
50:25
30
Yvonne Verdriet
Enschede
52:36
48:19
31
Ria Ziegerink
LAAC Twente
53:10
49:23
32
Gerrie Dors
Enschede
53:10
49:23
33
Janny Pelsma
Marathon Pim Mulier
53:36
50:36
34
Lieneke de Koning
NEA Volharding
54:09
52:17
35
Ina Westendorp
Enschede
54:17
50:00
36
Zanja Monnink
Enschede
54:31
49:02
37
Cynthia Spikker
Haaksbergen
54:32
50:02
38
Ria Kock
Enschede
54:34
51:58
39
Nikki Fisher
Archeus
54:52
49:32
40
Anja Mensink
Wierden
55:04
49:24
41
Mieke Steen-Berger
Tubantia Clinics
55:30
52:43
42
Nellie Stukker-Hoekstr
Enschede
56:58
54:39
43
Alice Kroezen
Archeus
57:09
51:48
44
Tineke Poolman
LAAC Twente
57:40
54:30
45
Suze Beusink
LAAC Twente
57:56
52:47
46
Erna Leusink
LAAC Twente
57:56
52:47
47
Leida van Oene
Wezep
58:12
56:10
48
Joke de Wever
Haaksbergen
59:10
54:40
49
Donnie Suszka
Enschede
1:00:05
56:57
50
Iris Leidelmeijer
Enschede
1:00:46
57:23
51
Geza Rasselo
Enschede
1:01:22
56:21
52
Ineke Vinke
Gemeente Enschede
1:01:28
58:19
53
Yvonne Damhuis
enschede
1:01:42
55:48
54
Liesbeth Bögemann
Almelo
1:04:35
1:02:31
55
Sandra von Rotz
Enschede
1:04:38
59:04
BDR08, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Stevens
POLITIE
25:31
25:30
2
Ruben Geys
POLITIE
26:43
26:42
3
Thijs Theunissen
S&B ROC van Twente
26:57
26:56
4
Arne Agten
POLITIE
27:34
27:32
5
Peter Kelchtermans
POLITIE
27:37
27:37
6
Mike Tibbe
S&B ROC van Twente
29:06
29:00
7
Wico Hopman
Sigmax
29:41
29:40
8
Floris Dinkelman
S&B ROC van Twente
30:09
30:03
9
Lars Eeftink
POLITIE
30:11
30:09
10
Pieter Kleerebezem
Enrichment Technolog
31:14
31:14
11
Hendri Drogt
Damsté advocaten - n
31:24
31:19
12
Marco Stegeman
S&B ROC van Twente
31:34
31:28
13
Ben Platier
Saxion
31:59
31:57
14
Hans Engbers
Saxion
32:19
32:18
15
Harald Kreijns
Holland Casino
32:31
32:29
16
Rik Eertman
BAM Infratechniek No
32:33
32:29
17
Dick Zeedijk
Thales
32:41
32:40
18
Erik Garritsen
Eaton Industries (Ne
32:51
32:42
19
Gert Berenst
Enrichment Technolog
34:07
34:04
20
Hilbrand Alberts
Baan Twente BV
34:08
33:58
21
Marco Herrewijn
Enrichment Technolog
34:32
34:29
22
Stephan Emmerich
Sigmax
34:39
34:33
23
John Byrne
Enrichment Technolog
34:50
34:29
24
Antal Hulsman
Tebodin Netherlands
34:59
34:49
25
Rob Lindenberg
Aqua+ Sprinklersyste
35:00
34:47
26
Mark Dijkstra
Damsté advocaten - n
35:09
34:56
27
Pedro de la Horra
Eaton Industries (Ne
35:13
35:11
28
Linda de Boer
Aebi Schmidt Nederla
35:15
34:52
29
Geert Ontstenk
Thales
35:17
35:06
30
Rob Oude Bruil
Damsté advocaten - n
35:21
35:15
31
Dirk Odink
Saxion
35:24
35:21
32
Pascal Fisscher
Sigmax
35:25
35:20
33
Ron Aarts
Holland Casino
35:56
35:54
34
Jordi Segerink
BAM Infratechniek No
36:01
34:54
35
Henk Bulters
Enrichment Technolog
36:26
36:04
36
Arne ter Beek
KroeseWevers BV
36:37
36:35
37
Peter de Bruin
I&O Research
37:04
37:04
38
Marijn Haverkamp
Eaton Industries (Ne
37:21
37:11
39
Oliver Leering
Sigmax
37:49
37:43
40
Jeroen Borggreve
NTP INFRA Enschede
38:15
38:07
41
Angela Meijer-Goeting
Rabobank Enschede-Ha
38:37
38:15
42
Thomas Zwiers
S&B ROC van Twente
38:39
38:32
43
Andre Hietbrink
Aqua+ Sprinklersyste
38:50
38:37
44
Wiebe de Vries
Roessingh Research D
38:59
37:47
45
Peter Wrekenhorst
HP Valves B.V.
39:13
38:00
46
Patrick Scholing
Enrichment Technolog
39:21
38:58
47
Marco Aelen
Rabobank Enschede-Ha
39:36
39:28
48
Gerald Leusink
NTP INFRA Enschede
39:46
39:35
49
Michel van de Leest
Wouter Witzel Eurova
39:46
39:35
50
Ben van Onna
Grolsche Bierbrouwer
39:50
35:38
51
Sander Heesterbeek
Rabobank Enschede-Ha
39:55
39:47
52
Frank Röben
KienhuisHoving
39:56
38:38
53
Johan Pape
Enrichment Technolog
39:57
39:35
54
Clemens Onna
Grolsche Bierbrouwer
40:03
35:52
55
Marieke Keizer
Provincie Overijssel
40:12
39:47
56
Barry Tijhof
Norit
40:22
38:15
57
Marieke Kloosterman
Roessingh Research D
40:22
37:33
58
Michiel Slot
Tebodin Netherlands
40:26
39:41
59
Brahim Ben Lahcen
Sigmax
40:46
39:06
60
Johan Hobma
KienhuisHoving
40:59
39:42
61
Juan Carlos Villamil O
Connexxion
41:06
37:55
62
John de Jong
Connexxion
41:09
39:46
63
Jade Gundelach
KienhuisHoving
41:11
39:54
64
Tanja Bonsel
Baan Twente BV
41:26
40:47
65
Raimund Roesink
Baan Twente BV
41:28
40:50
66
André Spenkelink
Norit
41:33
39:29
67
Henk Vruggink
TenCate Protect
41:43
40:20
68
Elke Blekkenhorst
Provincie Overijssel
41:45
41:19
69
Ron Sprenkels
Reggefiber
41:56
41:14
70
Lonneke Olmer
AriënsZorgpalet
41:59
41:30
71
Mago van Eeuwijk
NTP INFRA Enschede
42:03
41:54
72
Suzan Kukolja
BAM Infratechniek No
42:21
41:15
73
Cemil Yaldiz
Geas Energiewacht
42:21
41:55
74
Jeroen Grit
TriMM
42:22
41:09
75
Ning Xu
Thales
42:27
42:16
76
Wouter Versteeg
Daniëls Huisman Advo
42:35
41:10
77
Marije Niehof
KroeseWevers BV
42:36
41:14
78
Servet Tuluk
AriënsZorgpalet
42:36
42:06
79
Bernadette Westenbroek
ten Hag Groep B.V.
42:39
41:23
80
Maureen Ruikes
ten Hag Groep B.V.
42:42
41:27
81
Peter Pauelsen
Enrichment Technolog
42:45
42:23
82
Marc Woesthuis
TriMM
42:52
41:34
83
Rene Landkroon
Baan Twente BV
42:56
42:17
84
Herben Konink
De Groot Installatie
43:03
42:27
85
Sander ter Harmsel
Reggefiber
43:06
42:24
86
Marije Kramer
De Groot Installatie
43:13
42:40
87
Joost Morsink
Daniëls Huisman Advo
43:14
38:18
88
Annemiek Oude Nijeweme
KroeseWevers BV
43:29
42:07
89
Ilonka de Boer
Daniëls Huisman Advo
43:29
38:53
90
Xander Siers
KienhuisHoving
43:33
42:16
91
Rene Habing
DienstenCentrum Huma
43:37
37:42
92
Tim Dalenoort
ten Hag Groep B.V.
43:38
42:23
93
Rutger Poiesz
Sigmax
43:39
42:44
94
Marloes Gerritsen
KienhuisHoving
43:41
42:22
95
Mireille Kruse
AriënsZorgpalet
43:41
43:13
96
Kimbre Beumer
ten Hag Groep B.V.
43:43
43:18
97
Rob ten Hag
ten Hag Groep B.V.
43:51
43:27
98
Jessica Dietz
ten Hag Groep B.V.
43:54
43:29
99
Johan Kuperus
Sigmax
43:54
42:57
100
Jan Westenberg
Aqua+ Sprinklersyste
44:03
40:25
101
Aloys Oude Wesselink
NEM IUB
44:06
42:15
102
Sandra Groeneveld
Sigmax
44:16
43:19
103
Gerard van Genderen
Damsté advocaten - n
44:18
44:07
104
Annedien Enter
Wouter Witzel Eurova
44:22
43:29
105
Han te Riele
Holland Casino
44:25
43:09
106
Jense Bosma
Damsté advocaten - n
44:30
44:19
107
Roy Siemerink
Menzrunners
44:31
38:50
108
Gerard Borggreve
NTP INFRA Enschede
44:33
44:23
109
Thijs Krabben
Roessingh Research D
44:34
43:19
110
Mark Huizenga
KienhuisHoving
44:35
43:15
111
Bert Hoogenkamp
TenCate Protect
44:40
43:17
112
Menno de Graaf
Tebodin Netherlands
44:43
38:51
113
Rainier Westerbeek
De Groot Installatie
44:48
44:12
114
Peter van den Bosch
NEM IUB
44:48
42:57
115
Johan Hinrichs
NEM IUB
45:06
43:11
116
Kirsten Vleerbos
Cogas
45:09
43:00
117
Barbara vd Woning
Tebodin Netherlands
45:14
44:33
118
Ko Lagerberg
Sigmax
45:18
44:21
119
Roelf Kolk
Saxion
45:50
45:42
120
Henrik Denker
Cogas
45:51
40:17
121
Floris Hinrichs
NEM IUB
45:56
44:01
122
Jeroen Beverdam
De Groot Installatie
45:59
45:22
123
Renate Kemme
Daniëls Huisman Advo
46:01
41:17
124
Paul Ruiter
NEM IUB
46:02
44:06
125
Henri Berends
NEM IUB
46:02
44:06
126
Jeroen Kerver
Connexxion
46:04
43:03
127
Erik Lieverdink
Sigmax
46:07
45:14
128
Henk Telman
Eaton Industries (Ne
46:09
44:56
129
Peter Vrenken
Sigmax
46:14
45:21
130
Erik Hollander
KienhuisHoving
46:21
40:19
131
Annie Hallink
Aebi Schmidt Nederla
46:22
44:55
132
Jan Schutrups
Damsté advocaten - n
46:24
45:17
133
Heert van de Worp
Cogas
46:33
40:58
134
Terttu van der Heide
DienstenCentrum Huma
46:34
40:50
135
Felix Gerritsen
NTP INFRA Enschede
46:46
46:36
136
Marjolein Leurink
Tebodin Netherlands
46:48
46:05
137
Dayelle te Grotenhuis
I&O Research
46:58
44:57
138
Ivo te Kiefte
TriMM
46:59
45:41
139
Robert Asschert
NTP INFRA Enschede
47:04
46:54
140
Annelies Borggreve
BAM Infratechniek No
47:04
46:02
141
Elian Kuhlmann
SKE
47:07
45:29
142
Renske Hopman
Sigmax
47:08
45:23
143
Tyard Andringa
TenCate Protect
47:12
46:04
144
Maartje Jansink
Daniëls Huisman Advo
47:12
42:20
145
Susanne Oudenbroek
Saxion
47:17
46:09
146
Birgit Molier
Roessingh Research D
47:32
44:43
147
Tunchay
Wouter Witzel Eurova
47:35
45:02
148
Mark D'Angremond
Norit
47:44
45:38
149
Janneke Dijkers
I&O Research
47:52
45:29
150
Sander Sjoers
Menzruners
47:55
42:31
151
Simone Karkdijk
TenCate Protect
47:59
46:37
152
Marjan Traas
Menzrunners
48:04
42:38
153
Anne Bas Terpstra
Daniëls Huisman Advo
48:05
43:13
154
Raymond Vrijenhoek
Damsté advocaten - n
48:07
47:01
155
Peter Zuidema
HP Valves B.V.
48:14
47:39
156
Leontien Kalverda
TriMM
48:16
46:56
157
Marjolijn Stenneke
TriMM
48:17
46:58
158
Marielle van der Meche
BAM Infratechniek No
48:23
47:21
159
Jeroen Vogt
Roessingh Research D
48:36
45:47
160
Claire Franke
Roessingh Research D
48:41
45:54
161
Dennis Ottens
I&O Research
48:41
43:44
162
Anneke Scholten
Menzruners
48:49
43:05
163
Kristel Oude Nijhuis
Aebi Schmidt Nederla
48:59
47:32
164
Marc Schulten
Grolsche Bierbrouwer
49:03
44:56
165
Evelien Bossink
Eaton Industries (Ne
49:25
48:16
166
Thijs Lenderink
I&O Research
49:26
47:02
167
Marieke Seinen
Cogas
49:37
44:01
168
Kay Mulder
SKE
49:39
46:05
169
Willy Hoppen
TenCate Protect
49:46
48:24
170
Ewald Damhuis
SKE
49:56
46:35
171
Roliena Hofsteenge-Ael
SKE
50:02
45:02
172
Hans van Leeuwen
DienstenCentrum Huma
50:12
44:03
173
Rene Brinkman
TenCate Protect
50:15
48:53
174
Karin van der Schaaf
Reggefiber
50:18
47:03
175
Stefan Voogtsgeerd
Connexxion
50:26
47:26
176
Karin den Haan
Connexxion
50:40
45:27
177
Wim Boonstra
Sigmax
50:41
49:43
178
Tonnie Bleumink
Connexxion
50:45
46:48
179
Maaike Boomsma
SKE
50:48
47:14
180
Nancy Robers
SKE
51:00
47:36
181
Jeroen Naafs
Menzrunners
51:02
45:38
182
Arjan Wegman
Menzrunners
51:03
45:39
183
Carolien Winkels
Menzruners
51:09
45:23
184
Monique Morskieft
Menzruners
51:10
45:24
185
Evelien Bulthuis
Enrichment Technolog
51:13
47:27
186
Anke Doeleman
Dijks Leijssen Advoc
51:14
47:25
187
Jos Kosters
NEM IUB
51:24
45:08
188
Walter Hoogsteder
NEM IUB
51:35
49:44
189
Milou Bakker
SKE
51:51
48:19
190
Esther Goris
SKE
51:54
48:22
191
Marc van Rooij
Rabobank Enschede-Ha
51:54
51:30
192
Jeanet Matser
Connexxion
51:54
46:41
193
Shama Hardoar
SKE
51:58
46:58
194
Boukje Broekman
TenCate Protect
51:59
50:37
195
Cindy van Vliet
NEM IUB
52:06
50:16
196
Iris de Graaf
NEM IUB
52:07
50:16
197
John Maarse
DienstenCentrum Huma
52:11
46:24
198
Natascha Ekkelboom
Menzrunners
52:34
47:07
199
Monique Theussing
TenCate Protect
52:47
51:26
200
Thijs Thiessens
TriMM
52:58
51:39
201
Henna Sanchez
ten Hag Groep B.V.
53:24
52:46
202
Marijke Meijer
Daniëls Huisman Advo
53:30
48:45
203
Klaas Boensma
Connexxion
53:41
50:30
204
Jos de Kraker
Thales
53:44
48:01
205
Kim Nibbeling
Daniëls Huisman Advo
53:45
48:54
206
Elise Fikkert
KienhuisHoving
54:05
51:42
207
Ellen Nijland
Daniëls Huisman Advo
54:05
49:21
208
Mitch van Straaten
DienstenCentrum Huma
54:06
47:58
209
Lotte van de Wetering
Dijks Leijssen Advoc
54:10
50:21
210
Jose Wrekenhorst
HP Valves B.V.
54:13
51:48
211
Gabriel Kacmac
DienstenCentrum Huma
54:14
48:29
212
Gerrie Bleumink
Connexxion
54:22
50:25
213
Sandra Krouwel
Geas Energiewacht
54:27
48:31
214
Mirjam Oonk
Norit
54:30
52:23
215
Natasja de Vries
Norit
54:30
52:22
216
Anja Koldewijn
Connexxion
54:45
49:31
217
Niek Limburg
Connexxion
54:45
49:28
218
Jan Lagerweij
Connexxion
54:45
49:31
219
Karin Jansen
Menzruners
54:48
49:33
220
Marieke Vennik
I&O Research
54:50
52:27
221
Hanim Uslu
HP Valves B.V.
55:01
52:36
222
Gerda Aufderhaar
Damsté advocaten - n
55:43
50:01
223
Hester Watson
Roessingh Research D
55:51
53:02
224
Dorien Ottenschot
NTP INFRA Enschede
56:00
52:55
225
Monique Wijlens
Daniëls Huisman Advo
56:04
51:19
226
Jos Blankenvoort
Geas Energiewacht
56:39
50:40
227
Josta Hoenink
KienhuisHoving
56:45
51:54
228
Ester van Eupen
DienstenCentrum Huma
56:48
50:41
229
Esther Bakker
NTP INFRA Enschede
56:56
53:51
230
Inge Nijhof
Connexxion
57:02
53:54
231
Adriana Bosman
AriënsZorgpalet
57:31
55:51
232
Karin Franken
Thales
57:32
52:08
233
Benno Holkenbrink
Connexxion
57:37
54:27
234
Elly Holenbrink
Connexxion
57:37
54:29
235
Antoinette Kampinga
Rabobank Enschede-Ha
58:57
53:56
236
Myrna Capriles
Damsté advocaten - n
59:01
53:27
237
Stefanie Wissenburg
Cogas
59:37
54:00
238
Meta Leban Buschenhenk
I&O Research
59:39
55:05
239
Marriet hemmer Beulen
enschede
1:00:38
55:43
240
Karijn Gerritsen
Dijks Leijssen Advoc
1:01:03
57:14
241
Joop Scholten
Connexxion
1:01:39
57:42
242
Ray Gault
Enrichment Technolog
1:02:52
59:07
243
Monique Pegman
DienstenCentrum Huma
1:03:43
57:48
244
Anna Hermelink
DienstenCentrum Huma
1:04:53
58:58
245
Wim Zwijnenberg
Connexxion
1:05:32
1:02:32
246
Nelleke Roord
I&O Research
1:05:42
1:00:42
247
Bram ten Have
I&O Research
1:05:46
1:00:47
M.ROC, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guilliano Petri
S&B ROC van Twente
29:00
29:00
2
Stefan de Glee
S&B ROC van Twente
31:23
30:56
3
Robbert Formanoij
S&B ROC van Twente
31:58
31:13
4
Joey Smit
S&B ROC van Twente
32:03
32:03
5
Lennart de Wilde
S&B ROC van Twente
32:57
32:19
6
Mike Bosman
S&B ROC van Twente
33:31
32:38
7
Lars Olde Heuvel
S&B ROC van Twente
33:48
32:45
8
Justin Maathuis
S&B ROC van Twente
33:49
32:53
9
Patrick Bakhuis
S&B ROC van Twente
34:00
34:00
10
Bart Klumpers
S&B ROC van Twente
34:14
34:14
11
Chris Elshof
S&B ROC van Twente
34:17
33:22
12
Bram Nijhuis
S&B ROC van Twente
35:04
35:04
13
Bas ter Brake
S&B ROC van Twente
35:06
34:35
14
Robert Grootenhuis
S&B ROC van Twente
35:59
35:17
15
Joran Heskamp
S&B ROC van Twente
36:05
35:04
16
Stef Mulders
S&B ROC van Twente
36:19
35:09
17
Mitch Ensink
S&B ROC van Twente
36:26
35:26
18
Maher Ratmaoui
S&B ROC van Twente
36:27
35:23
19
Maikel Issa
S&B ROC van Twente
36:27
35:24
20
Toni Pedro
S&B ROC van Twente
36:28
35:31
21
Jedson Firmino Bergman
S&B ROC van Twente
36:57
36:00
22
Daan Zweers
S&B ROC van Twente
37:09
36:40
23
Luc Nijhuis
S&B ROC van Twente
37:15
36:39
24
Hakan Aydin
S&B ROC van Twente
37:15
36:39
25
Marc Lelsz
S&B ROC van Twente
37:32
36:37
26
Pim Koopman
S&B ROC van Twente
37:52
37:21
27
Jeroen Reefman
S&B ROC van Twente
38:04
37:27
28
Ryan Quentemeijer
S&B ROC van Twente
38:18
37:36
29
Quirijn de Vries
S&B ROC van Twente
38:19
37:42
30
Thomas Broekkamp
S&B ROC van Twente
38:23
37:52
31
Mike Goossen
S&B ROC van Twente
38:23
37:41
32
Menno Onland
S&B ROC van Twente
38:32
37:30
33
Jeffrey Ezendam
S&B ROC van Twente
38:32
38:02
34
Peter Burer
S&B ROC van Twente
38:37
38:01
35
Wietse Luttikhedde
S&B ROC van Twente
38:39
37:59
36
Joeri Hoogenkamp
S&B ROC van Twente
38:39
37:53
37
Menno Kamphuis
S&B ROC van Twente
38:54
38:08
38
Joshua Jannink
S&B ROC van Twente
38:54
38:08
39
Rob Teders
S&B ROC van Twente
39:09
38:02
40
Tom van der Horst
S&B ROC van Twente
39:23
38:28
41
Bram Korte
S&B ROC van Twente
39:39
38:31
42
Remco von Rosenstiel
S&B ROC van Twente
39:40
39:40
43
Rinse Kamphuis
S&B ROC van Twente
39:42
38:51
44
Collin Baas
S&B ROC van Twente
39:50
34:46
45
Michaël Poppe
S&B ROC van Twente
39:50
39:12
46
Bryan Eshuis
S&B ROC van Twente
39:52
39:09
47
Maarten Jansen
S&B ROC van Twente
39:53
39:07
48
Askin Akova
S&B ROC van Twente
40:11
39:14
49
Deniz Türüç
S&B ROC van Twente
40:14
39:16
50
Remco Roolvink
S&B ROC van Twente
40:33
39:39
51
Glenn Hilverink
S&B ROC van Twente
40:39
39:44
52
Pim Boswinkel
S&B ROC van Twente
40:39
39:46
53
Dylan Drosten
S&B ROC van Twente
40:40
39:44
54
Tim Welhuis
S&B ROC van Twente
40:41
39:44
55
Olivier Amelink
S&B ROC van Twente
40:44
39:48
56
Ghadir Kadim
S&B ROC van Twente
40:50
39:50
57
Pim Florijn
S&B ROC van Twente
40:51
39:57
58
Kenny Leferink
S&B ROC van Twente
40:53
39:58
59
Robbin Hertong
S&B ROC van Twente
41:05
40:07
60
Emrah Velon
S&B ROC van Twente
41:11
40:07
61
Daan ten Kampe
S&B ROC van Twente
41:30
40:34
62
Jurgen Bosch
S&B ROC van Twente
41:30
40:53
63
Dushanthan
ROC van Twente-CTR
41:58
41:52
64
Martijn Löbker
S&B ROC van Twente
42:07
41:08
65
Mathew Bennink
S&B ROC van Twente
42:13
41:18
66
Dick Webbink
S&B ROC van Twente
42:19
39:17
67
Job ten Thij
S&B ROC van Twente
42:36
41:37
68
Marten Lubbers
S&B ROC van Twente
42:50
41:51
69
Thomas Groeneveld
S&B ROC van Twente
43:12
42:03
70
Renzo Ticheloven
S&B ROC van Twente
43:35
42:26
71
Rico Lap
S&B ROC van Twente
43:42
42:29
72
Marco Snijders
S&B ROC van Twente
43:51
42:43
73
Len Wolters
S&B ROC van Twente
43:52
41:40
74
Rene Boereboom
S&B ROC van Twente
44:27
43:25
75
Jordi Teunissen
S&B ROC van Twente
44:28
43:18
76
Lars Bouman
S&B ROC van Twente
44:41
43:45
77
Bryan Euverman
S&B ROC van Twente
44:42
43:41
78
Martijn de Jong
S&B ROC van Twente
44:59
44:27
79
Windura Pranahita
S&B ROC van Twente
45:12
44:12
80
Koray Yilmaz
ROC van Twente-CTR
45:16
43:42
81
Thom Dekker
S&B ROC van Twente
45:48
44:49
82
Jurgen van der Veen
S&B ROC van Twente
46:16
43:48
83
Bram Roelink
S&B ROC van Twente
47:19
46:19
84
Sergen Çandir
S&B ROC van Twente
47:46
46:47
85
Daan Richter
S&B ROC van Twente
48:01
47:06
86
Lars Hardick
S&B ROC van Twente
48:27
47:14
87
Memmet Metin
S&B ROC van Twente
50:07
49:03
88
Michel Kloppenburg
S&B ROC van Twente
51:00
48:33
89
Maurice van Seijen
S&B ROC van Twente
53:13
52:08
V.ROC, IPSKAMP CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Kruse
S&B ROC van Twente
39:03
38:53
2
Linet van de Wal
S&B ROC van Twente
41:55
39:27
3
Martijn Cristen
S&B ROC van Twente
43:41
41:26
4
Tanja Doup
S&B ROC van Twente
44:00
41:27
5
Wencke Smit
S&B ROC van Twente
44:09
41:40
6
Dewi Israel
S&B ROC van Twente
44:45
41:34
7
Annemiek Beune
S&B ROC van Twente
45:18
42:05
8
Lynn Dollekamp
S&B ROC van Twente
45:19
42:06
9
Nicole Elderink
S&B ROC van Twente
45:53
41:16
10
Wieke Nijhof
S&B ROC van Twente
45:55
43:35
11
Trista Slot
S&B ROC van Twente
45:56
43:23
12
Merel Bokma
S&B ROC van Twente
46:38
43:58
13
Vera Nishan Kerob
S&B ROC van Twente
47:21
44:54
14
Merlin Veldhuis
S&B ROC van Twente
48:06
43:30
15
Sabine ten Damme
S&B ROC van Twente
48:54
46:26
16
Kelly Bruinekool
S&B ROC van Twente
48:58
47:31
17
Kirsten ten Elsen
S&B ROC van Twente
49:19
46:52
18
Iris Schoenmaker
S&B ROC van Twente
49:34
47:01
19
Claudia Morsink
Daniëls Huisman Advo
49:46
44:48
20
Lisanne Haar
S&B ROC van Twente
50:20
47:51
21
Soraya Pooran
ROC van Twente-CTR
50:25
50:19
22
Jetteke Muts
S&B ROC van Twente
51:14
48:53
23
Sophie Miedema
S&B ROC van Twente
51:20
48:09
24
Kyra Pen
S&B ROC van Twente
51:40
49:18
25
Danouque Brunninkhuis
S&B ROC van Twente
51:41
47:05
26
Shirley Elken
S&B ROC van Twente
51:46
49:19
27
Inge Reverdink
S&B ROC van Twente
52:15
49:45
28
Miranda van de Belt
S&B ROC van Twente
52:43
50:10
29
Marissa Hazejager
S&B ROC van Twente
53:04
48:47
30
Marije Vloothuis
S&B ROC van Twente
53:10
48:34
31
Deborah Bosch
S&B ROC van Twente
53:13
48:56
32
Mandy Karst
S&B ROC van Twente
53:49
51:22
33
Marlon Stevelink
S&B ROC van Twente
54:18
49:42
34
Bianca Budding
S&B ROC van Twente
54:52
51:42
35
Elke Benerink
S&B ROC van Twente
55:46
51:22
36
Josselin Krijnsen
S&B ROC van Twente
58:57
56:24
37
Victoria Wilson
S&B ROC van Twente
59:30
55:07
38
Janienke Damhuis
S&B ROC van Twente
59:31
55:07
39
Tessa Zweers
S&B ROC van Twente
1:01:03
56:40
40
Shirley Schepers
S&B ROC van Twente
1:01:04
56:41
41
Charissa Venema
S&B ROC van Twente
1:01:04
56:40
42
Melissa Schoppers
S&B ROC van Twente
1:25:15
1:22:42
M, MENZIS FITRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Stienstra
LAAC Twente
16:00
15:59
2
Omar Cornelis
AV Holten
17:11
17:09
3
Witse Bouwknegt
AV '34
17:37
17:36
4
Niels de Winter
Phoenix
17:43
17:40
5
Joran van den Berg
Nijverdal
18:29
18:29
6
Ermias 't Hooft
Marathon Pim Mulier
18:40
18:38
7
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
18:45
18:44
8
Anass El Gobgab
Enschede
19:19
19:16
9
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
19:20
19:18
10
Tim Kleinsman
Marathon Pim Mulier
19:25
19:24
11
Sander Wiggers
NTP infra
19:26
19:25
12
Ton Fiselier
Oldenzaal
19:27
19:23
13
Geert Wevers
Estina
19:31
19:30
14
Wouter Leusink
goor
19:42
19:37
15
Sander Klaver
NPSB
19:44
19:44
16
Koen Kaffener
AV Holten
19:48
19:46
17
Michael Bos
Losser
20:02
19:59
18
Jelmer Willems
AV Holten
20:07
20:05
19
Anatoliy Palyanov
Marathon Pim Mulier
20:08
20:07
20
Haroldinio Abauna
Loopgroep PK
20:16
20:12
21
Thijs Somsen
ASV
20:16
20:13
22
Thijs Groeneveld
Weerselo
20:18
20:14
23
Thomas Westerman
Enschede
20:29
20:28
24
Niek Ter Avest
Hengelo Ov
20:31
20:27
25
Ralph Benschop
Etten-Leur
20:42
20:39
26
Rick ter Brake
Weerselo
20:44
20:40
27
Raymond Agterbosch
Enschede
20:56
20:55
28
Colin Palmers
Almelo
20:57
20:54
29
Rutger Bosch
Enschede
20:58
20:54
30
Stijn Jansen
Enschede
20:59
20:57
31
Pavel Palyanov
Marathon Pim Mulier
21:06
21:06
32
Jos Kwakkenbos
Enschede
21:11
21:04
33
Sem van Dartel
Heeten
21:30
21:25
34
Jos Dassen
Enschede
21:33
21:32
35
Joep van den Bergh
Enschede
21:41
21:40
36
Daan Loohuis
Gemeente Enschede
21:42
21:40
37
Andres Meerstra
Lochem
21:49
20:49
38
René Masselink
Enschede
21:54
21:47
39
Oussama Rajhi
Enschede
22:02
22:00
40
Dana Rendna Malyo
Enschede
22:09
22:08
41
Robertino Aresu
Enschede
22:11
22:07
42
Arjan van der Vegt
Marathon Pim Mulier
22:14
22:11
43
Davied Meerstra
Lochem
22:17
21:17
44
Othoman Techbib
Enschede
22:18
22:15
45
Nowak Bartosz
Gronau (GER)
22:20
22:19
46
Pelle Avends
Enschede
22:30
21:53
47
Ricardo Riesthuis
Enschede
22:31
22:27
48
Emiel van der Bliek
Enschede
22:32
22:27
49
Niels van Coeverden
AV Holten
22:42
22:41
50
Bart Jonker
Hengelo Ov
22:50
22:26
51
Jasper Bos
Enschede
22:51
22:43
52
Robin Westendorp
Estina
23:07
22:51
53
Jeroen Oortwijn
Kronos
23:18
23:15
54
Robert Luiten
Enschede
23:31
23:29
55
Bjorn Vissers
Enschede
23:36
23:35
56
Robin de Roode
Enschede
23:37
23:28
57
R Huis in 't Veld
hengelo
23:51
23:29
58
Tim Lansink
Enschede
23:55
23:53
59
Remo van den Berg
Nijverdal
24:03
24:00
60
Niels Pulles
Enschede
24:21
23:59
61
Maarten de Leeuw
Enschede
24:33
23:20
62
Joost Haveman
Enschede
24:33
24:30
63
Jeffrey Scholten
Enschede
24:41
24:22
64
Arjan Horst
Enschede
24:51
24:30
65
Maarten de Groot
Enschede
24:51
24:31
66
Eris Rottink
NPSB
24:59
24:49
67
Dimyyti Petik
Enschede
25:03
23:48
68
Marc Pluimers
AV Rijssen
25:04
24:44
69
Rick Kleinhesselink
Estina
25:05
24:49
70
James Keuben
TION
25:08
24:51
71
Djoi Walraven
Enschede
25:11
24:01
72
Koshin Aziz
Enschede
25:13
25:11
73
Carlo Keuben
Enschede
25:17
25:00
74
Maarten Pomper
Enschede
25:21
25:01
75
Danny Krukkert
Enschede
25:26
25:08
76
Sahid Arab
Hengelo Ov
25:34
25:08
77
Thom Wilmans
Nijverdal
25:34
24:24
78
Johan Bruning
Hengelo Ov
25:36
25:10
79
Brandon van Haastert
Enschede
25:36
25:32
80
Bjorn Buursink
Enschede
25:37
25:33
81
Daan Koop
Visschedijk
25:42
25:26
82
Norbertus Melenhorst
Enschede
25:44
25:40
83
Youp Johannink
NTP infra
25:53
25:52
84
Wilco Meutstege
Diepenheim
26:23
26:15
85
Jelle Hubers
Estina
26:24
26:15
86
Lasse Zoetman
Enschede
26:28
26:26
87
Florian van Heerde
Estina
26:29
26:21
88
Said Said
Denekamp
26:39
26:36
89
Tom Klein Poelhuis
Haaksbergen
26:42
26:23
90
Niels Klein Poelhuis
Haaksbergen
26:42
26:23
91
Gerald Jannink
Nijverdal
26:45
25:36
92
Hans de Vries
Enschede
26:48
26:24
93
Fred Monsma
Enschede
26:51
26:37
94
Martijn te Loo
Estina
26:55
26:44
95
Rene Hinsenveld
Hoge Hexel
26:56
26:48
96
Manuel Kox
Borne
26:59
26:54
97
Jeroen Westenbroek
Losser
26:59
26:29
98
Mart van Lier
Enschede
27:00
26:56
99
Theo Miltenburg
Enschede
27:05
26:57
100
Daan Nijkamp
Lochem
27:11
26:09
101
Dinant ten Hoopen
Enschede
27:17
26:47
102
Remco Bakker
Cogas
27:28
27:11
103
Ties Leyssenaar
Enschede
27:31
27:29
104
Harald de Leeuw
Nijverdal
27:40
26:31
105
Michiel Bakker
Nijverdal
27:43
26:33
106
Peter Jansen
Hengelo Ov
27:44
27:38
107
Jelle ten Brinke
Enschede
27:48
27:28
108
Pim Willems
Enschede
27:52
27:30
109
Rob van Lier
Enschede
27:55
27:19
110
Huub van der Leeuw
Almelo
27:56
27:32
111
Marcel Fiselier
LAAC Twente
28:04
27:51
112
Robert Jan Mulder
Menzrunners
28:04
28:04
113
Ronald de Knegt
Nijverdal
28:12
27:03
114
Ebrima Secka
Enschede
28:13
28:10
115
Niels Oomens
Enschede
28:25
28:18
116
Marc Oomens
Enschede
28:25
28:17
117
Keanu de Groot
Haaksbergen
28:35
28:33
118
A Van der Woude
Hengelo
28:37
28:13
119
Tom van Deth
Denekamp
28:38
28:09
120
Rene Merbis
Enschede
28:38
28:18
121
Peter Lodder
NPSB
28:48
28:40
122
Niels Lodder
NPSB
28:48
28:40
123
Jesse Fzoberg
Enschede
28:59
27:43
124
Gaspare Campisi
Enschede
29:10
27:56
125
Johnny van Amelsvoort
Cogas
29:13
28:57
126
Andrzej Torchalski
Enschede
29:17
29:00
127
Fox Willems
Wierden
29:20
28:11
128
Luuc Hek
Hengelo Ov
29:20
28:47
129
Ike Hatenboer
Lonneker
29:31
29:16
130
Andre Hof
NPSB
29:38
29:06
131
Niels Doorn
Enschede
29:38
29:05
132
Wouter Paulissen
Enschede
29:45
29:28
133
Sem van Tol
Enschede
29:49
29:40
134
Jordi van der Helm
Enschede
29:57
29:42
135
Rob Lammerts van Buere
Hengelo
30:08
29:43
136
Arjan ten Kate
Gemeente Enschede
30:13
28:55
137
Henk Roeleveld
Gemeente Enschede
30:15
30:11
138
Georg Bos
Enschede
30:26
29:24
139
Rene van Oers
Avanti-Wilskracht
31:00
31:00
140
R Marissink
AV Rijssen
31:12
30:51
141
Jan Meulenkamp
LAAC Twente
31:34
31:09
142
Yacine Ouled Gammoudy
Vaassen
31:53
31:26
143
Ronald Zoetman
Rekreatie Sport Twen
31:55
31:47
144
M Kamphuis
Enschede
32:01
31:01
145
Michel Eenink
Estina
32:12
32:03
146
Gerrit Dijks
Enschede
32:18
31:59
147
Egbert Kroese
Hengelo Ov
32:24
32:03
148
Martie Teesink
Hengelo Ov
32:26
31:08
149
Wesly Patty
Vaassen
32:30
32:04
150
Omer Ali Ben Ali
hengelo
33:23
33:23
151
Jan Fabels
FC Ottenstein
33:26
33:03
152
Niels Tiben
Enschede
33:27
33:11
153
Christian Wagner
Bocholt (GER)
33:36
33:05
154
Andreas Wißing
Rheine (GER)
33:54
33:21
155
Hans-Jan Stuiver
Enschede
34:24
33:09
156
Johan Vos
Estina
34:34
34:18
157
Jan Bijvank
Almelo
34:42
34:35
158
Niek Lenfert
Visschedijk
34:54
34:38
159
Sander ten Kate
Gemeente Enschede
35:18
34:00
160
Geert Huizing
Hengelo Ov
35:30
35:15
161
Orlando Klein Koerkamp
Enschede
35:42
35:13
162
Hans Brons
Haaksbergen
35:42
35:13
163
Jan Kist
enschede
35:47
35:17
164
Wouter van Loon
Gemeente Enschede
36:19
35:17
165
Breukers
Enschede
36:20
35:18
166
Robin te Brake
Menzrunners
36:27
36:15
167
Gerrit Bent
Estina
37:53
37:38
168
Theo de Bruijn
38:16
36:27
169
Paul ten Brinke
Estina
41:11
40:49
170
Jacob Groot De
Den Ham Ov
41:34
41:07
171
Jamal Said
Denekamp
43:07
43:07
172
Ronny Brouwer
Estina
44:21
44:05
173
Sander Vaneker
Gemeente Enschede
49:56
46:35
V, MENZIS FITRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pien Keulstra
Triathlon Club Twent
20:34
20:33
2
Senne Broeken
NPSB
20:40
20:39
3
Nadinja Schonewille
SISU
20:42
20:41
4
Esmee Peters
Hengelo
21:04
21:02
5
Ruby Wantia
LAAC Twente
22:03
22:00
6
Danielle Dijkers
TION
22:06
22:05
7
Lynn Peters
Hengelo
22:06
22:04
8
Linda Meijer
Enschede
22:16
22:00
9
Veroniek van Praag
Groningen
23:16
23:15
10
Marijke Dubbelink
Huissen
23:23
23:20
11
Daphne Zwiers
Triathlon Club Twent
23:38
23:35
12
Floor Kerkhof
Marathon Pim Mulier
23:51
23:49
13
Laurie Aarninkhof
Denekamp
23:57
23:54
14
Trudy Vos
Provincie Overijssel
24:19
24:13
15
Paulien Schonewille
Almelo
24:22
24:20
16
Rosanne Roerink
Enschede
24:32
24:02
17
Maureen Onclin
Oldenzaal
24:40
24:36
18
Martine Benneker
Losser
24:49
24:19
19
Marloes Poortman
Losser
25:01
24:43
20
Myrthe Hermes
Enschede
25:05
25:02
21
Adin Altman
Enschede
25:09
24:48
22
Simons
Enschede
25:23
25:17
23
Marjolein Kuitenbrouwe
Enschede
25:23
25:02
24
KIm Lucasse
Enschede
25:44
25:39
25
Jessy Soepenberg
Lonneker
25:47
25:19
26
Bianca Huurneman
Arnhem
25:47
25:47
27
Lisze Siaw
Enschede
26:09
25:49
28
Nicole Kaczynski
Hopsten (GER)
26:09
25:45
29
Jolanta Kaczynska
Hopsten (GER)
26:09
25:46
30
Ingrid van Weert
Nijverdal
26:15
25:55
31
Liliana Kort
Gronau (GER)
26:16
24:59
32
Celia Kort
Gronau (GER)
26:19
25:02
33
Chantal Siomp
Enschede
26:20
25:52
34
Erwin Pas
Enschede
26:24
25:55
35
Chantal Olde Keizer
Oldenzaal
26:24
26:10
36
Ellen Huiskes
Oldenzaal
26:24
26:10
37
Tineke Kuitenbrouwer
Hengelo Ov
26:28
26:06
38
Liann Weil
Ahaus (GER)
26:44
26:15
39
Kim Dorgelo
Nijverdal
26:48
26:43
40
Anne-Marleen van Dalen
Estina
26:49
26:33
41
Liz Laarveld
Oldenzaal
26:57
26:50
42
Anne Klootwijk
Enschede
27:01
26:56
43
Imke Hagedoorn
Enschede
27:09
26:44
44
Carolien Wolsink
enschede
27:15
26:06
45
Mascha Zweerink
Hengelo Ov
27:18
26:54
46
Lisa Bruins
Nijverdal
27:24
26:14
47
Eva Hoeksma
Enschede
27:33
27:04
48
Mariska Voshaar
Almelo
27:44
27:19
49
Ilse Speelman
Enschede
27:48
27:27
50
Jolijn Dijksterhuis
Haaksbergen
27:53
27:44
51
Benthe Meijer
Haaksbergen
27:54
27:44
52
Emily de Zee
Gronau (GER)
27:56
26:40
53
Ivonne Burger
Enschede
27:56
27:49
54
Maaike Ebbekink
LAAC Twente
27:56
27:33
55
R Schumacher
Enschede
28:02
27:44
56
Petra van Eijl
Enschede
28:09
27:57
57
Richelle Reinshagen
Enschede
28:15
28:04
58
Larissa Perik
Enschede
28:16
27:00
59
Van Duinen
Enschede
28:32
28:30
60
Marijke Knigge
Enschede
28:34
28:28
61
Johanneke Ligtenberg
Rijssen
28:41
28:32
62
Nadine Keizer
denekamp
28:53
28:25
63
Susan van Esch
Enschede
28:53
28:26
64
Rebecca Souverijn
Nijverdal
28:53
28:48
65
Loes Voogsgeerd
Losser
28:54
28:42
66
De Gier
Enschede
28:54
28:41
67
Maneschijn
Enschede
28:54
28:41
68
Karin Monfils
Enschede
28:55
28:38
69
Ryan Krol
Denekamp
28:57
28:29
70
LIsa Vormeer
Enschede
29:01
29:01
71
Henriette Otten
Enschede
29:10
28:40
72
Suzan van Mensvoort
Enschede
29:10
28:05
73
Leonie Scholten
Hengelo Ov
29:11
28:41
74
Leonie Slots
Denekamp
29:12
28:44
75
Romee Kaspers
Enschede
29:18
28:38
76
Boogerd
Enschede
29:24
29:05
77
Lotte Wijnen
Nijverdal
29:26
28:18
78
Els Kerpisci
Oldenzaal
29:27
29:09
79
G L Molenkamp
enschede
29:29
29:04
80
Angelique ten Wolde
Enschede
29:31
29:11
81
Edith Vroon
Estina
29:32
29:16
82
Christel te Lindert
Estina
29:35
29:18
83
Jo-Ann Bos-Stegeman
Enschede
29:35
29:29
84
Kim Ensink
Almelo
29:36
29:26
85
Karin Leferink
Enschede
29:38
29:11
86
Ymca Berger
Doetinchem
29:45
29:33
87
Rianne Engel
Estina
29:47
29:37
88
Riande van Weezep
Nijverdal
29:47
28:39
89
Marit Nijland
Hengelo Ov
29:48
29:28
90
Hannie Nijhof
Wierden
29:48
28:40
91
Amira Kooistra
Enschede
29:48
29:36
92
Marga van Tol
Enschede
29:49
29:41
93
Carla Lap
Oldenzaal
29:55
29:36
94
Hayke Kotte
Enschede
29:59
29:49
95
Margaritha Kortlever
Enschede
29:59
29:49
96
Jacomijn Heupink
Hellendoorn
29:59
29:41
97
Susanne Dekkers
Wierden
30:00
29:54
98
Elsbeth Hopman
Wierden
30:00
29:54
99
Mireille Ligtenberg-Be
NPSB
30:01
29:51
100
Petra Masselink
Enschede
30:01
29:54
101
Hetty Heins
enschede
30:03
29:34
102
Marit Gevelaar
Enschede
30:06
29:33
103
Wendy Damhuis
Losser
30:07
29:48
104
Lemke ten Kate
Gemeente Enschede
30:12
28:55
105
Kayleigh Stegeman
Almelo
30:13
29:59
106
Madelene Donkerwolke
Enschede
30:15
29:09
107
Lieke Bos
Enschede
30:26
29:26
108
Talitha Faber
Enschede
30:27
30:07
109
Carla Freriks
Dinxperlo
30:27
29:12
110
Dianne Schreur
Dinxperlo
<