Uitslagenlijst Unicef Loop Breukelen

Breukelen Ut - Vrijdag 15 april 2011

MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joop Pauw
Breukelen Ut
16:28
16:28
2
Gerben Timmer
Breukelen Ut
17:57
17:56
3
Maarten Schreuder
Utrecht
18:08
18:08
4
Dennis Vork
19:19
19:19
5
Daan Alkemade
Breukelen Ut
19:26
19:24
6
Niels Egberts
Amsterdam
19:38
19:33
7
Roland Martens
20:10
19:58
8
Sander Pepping
Heiloo
20:12
20:12
9
Timo van den Bosch
Breukelen Ut
20:36
20:36
10
Jos Bijlenga
Breukelen Ut
20:37
20:35
11
Eric Schussler
20:46
20:42
12
Daan van Engelenburg
Maarssen
20:56
20:53
13
Gert Jan Beun
21:18
21:18
14
Diederik Verzaal
21:22
21:17
15
Akerman Özgüç
Breukelen Ut
21:30
21:15
16
Remi Bode
21:59
21:59
17
Bram Alkemade
Breukelen Ut
22:26
22:13
18
Alkemade Leo
Breukelen Ut
22:33
22:28
19
Mitchell Verroen
22:50
22:49
20
Xander Bensdorp
22:51
22:31
21
Gino van der Hoeff
23:18
23:17
22
Bas de Witte
Breukelen Ut
23:27
23:11
23
Mees Bouweriks
23:49
23:43
24
Ernst Bouwerinks
23:50
23:50
25
Thijs Maters
23:59
23:54
26
Thijs van Rhee
Breukelen Ut
24:18
24:17
27
Martijn van Zuijlen
Breukelen Ut
24:30
24:27
28
Humphry van Asdonck
Maarssen
24:33
24:29
29
Marcel Noorthoek
Breukelen Ut
24:58
24:54
30
Frank Martens
25:10
24:57
31
Joop Groot
25:10
25:10
32
Hans Bijlenga
Breukelen Ut
25:16
25:15
33
Ferhat Aydin
25:21
25:15
34
Friso Stolk
Maarssen
25:23
25:19
35
Uday Shankar
Breukelen Ut
25:24
25:01
36
Sander Geurts
25:28
25:22
37
Gert Achterberg
25:29
25:23
38
Robert Jan vd Arends
25:52
25:35
39
Wouter de Vries
Utrecht
25:54
25:20
40
Twan Rappard
26:04
25:49
41
Jan Reijm
26:05
25:38
42
Niek van der Grift
26:23
26:12
43
Herman Martens
26:50
26:38
44
Allard Martens
26:54
26:41
45
Maxim Doeswijk
26:57
26:38
46
Jan Leen 't Jong
27:05
27:02
47
Olivier heus
27:10
26:58
48
Bert van Dam
27:10
26:51
49
Jan Boomgaard
27:14
27:05
50
Peter Middelhuis
27:23
27:07
51
Ronald de Bakker
27:23
27:05
52
Justin Langerak
Breukelen Ut
27:23
27:10
53
Jop van Geffen
Breukelen Ut
27:25
27:10
54
Martijn Eikelenboom
27:29
27:25
55
Kees Arends
27:31
27:13
56
Nils Tukker
Breukelen Ut
27:36
27:08
57
Roland Bunschoten
27:43
27:26
58
Leo van Rhee
Breukelen Ut
27:56
27:41
59
André Manten
Breukelen Ut
27:58
27:53
60
Stefan Klever
Breukelen Ut
27:58
27:53
61
Rainier van 't Woud
28:04
27:46
62
Jurgen Koopmans
28:11
28:10
63
Rob de Vos
Breukelen Ut
28:20
28:13
64
Jasper Postma
Breukelen Ut
28:46
28:11
65
Ward van Elk
Breukelen Ut
28:54
28:24
66
Jordi Grilk
Breukelen Ut
28:55
28:35
67
Wouter Hillen
28:55
28:53
68
Melle Dikker Hupkes
Breukelen Ut
28:55
28:45
69
Raymopnd Perrido
28:56
28:47
70
Corné Leenaars
Breukelen Ut
28:56
28:52
71
Luuk Ravestein
28:58
28:46
72
Twan Kok
29:04
28:34
73
Henk-Jan Kok
29:07
28:36
74
Theo van Rooyen
29:07
28:37
75
Jayson Visser
Breukelen Ut
29:08
28:53
76
Thomas Jagers
29:09
28:53
77
Wim IJlst
29:24
29:19
78
Peter Steenvoorden
29:26
29:12
79
Jacco van Leeuwen
29:26
29:11
80
Bart Halbmeijer
Breukelen Ut
29:30
29:22
81
Bas Schoningh
Loenen aan de Vecht
29:31
29:04
82
Sergej de Wit
29:42
29:31
83
Nilco Boven
29:44
29:27
84
Rene Somers
29:52
29:24
85
André van der Grift
Breukelen Ut
29:53
29:41
86
Bart Feuerstein
Breukelen Ut
30:09
29:47
87
Wim Nagtegaal
Kockengen
30:19
29:43
88
Sam Wijnans
Maarssen
30:23
30:19
89
Thale Hadderingh
30:25
30:11
90
Thomas Smits
Loosdrecht
30:27
30:14
91
Floris Slokker
30:30
30:19
92
Paul Suitela
30:36
30:30
93
Martien Plasmeijer
30:48
30:16
94
Ton van der Hooft
Breukelen Ut
30:57
30:43
95
Henk Jan Nijmeijer
Breukelen Ut
31:24
30:56
96
Mart Bergwerff
Breukelen Ut
31:41
31:26
97
André Hack
Breukelen Ut
31:41
31:13
98
Nicolayh Ninarski
31:51
31:29
99
Stef Bloemer
32:05
31:39
100
Rob Tromp
32:05
31:39
101
Wouter Bours
32:06
31:49
102
Andre van Driel
Breukelen Ut
34:02
33:29
103
Thijs Roolvink
Breukelen Ut
34:09
34:03
104
Koen Geelen
Breukelen Ut
34:10
34:03
105
Thijmen Kirch
Breukelen Ut
34:12
34:05
106
Jurgen Altena
Breukelen Ut
34:21
33:53
107
Kelle van Schaik
Breukelen Ut
34:29
34:01
108
Paul van den Bosch
Breukelen Ut
34:51
34:19
109
Sandor Presburg
Breukelen Ut
34:51
34:20
110
Eugene Roolvink
Breukelen Ut
35:03
34:56
111
Teun Kloosterboer
35:38
35:32
112
Gerard Kloosterboerbv
Etten-Leur
35:38
35:32
113
Subrahmanya Kumar Mank
Breukelen Ut
39:27
39:03
114
Philip van Tienen
Breukelen Ut
42:12
42:12
115
Jeroen Cornelissen
Maarssen
45:27
45:24
116
Sander Maan
58:21
57:55
117
Stijn Stubbe
1:04:46
1:04:17
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carolien Kooiman
Wageningen
21:35
21:31
2
Sterre Noorthoek
Breukelen Ut
21:48
21:48
3
Bodil van Wijnbergen
Maarssen
21:54
21:51
4
Fabienne Bruggenwirth
Breukelen Ut
22:52
22:40
5
Josien Poorting
Breukelen Ut
23:56
23:56
6
Madelon Koning
Vreeland
23:57
23:57
7
Cindy Pellenkoft
Utrecht
24:16
23:58
8
Femke van den Bosch
Breukelen Ut
24:55
24:42
9
Gerda van Nijhuis
Hilversum
24:57
24:53
10
Sarah Poorting
Breukelen Ut
25:10
25:10
11
Eva Bruggenwirth
Breukelen Ut
25:11
25:09
12
Nicolette Verheem
Nijmegen
25:28
25:08
13
Lotte Steilberg
Breukelen Ut
25:32
25:19
14
Jolien Koelewijn
Utrecht
25:53
25:19
15
Britt van Rhijn
Breukelen Ut
26:03
26:02
16
Margo Perizonius
Breukelen Ut
26:06
25:57
17
Anouk Ruczynski
Breukelen Ut
26:07
25:46
18
Yvonne Zuijdervliet
26:26
26:09
19
Tamara van Holland
Vleuten
26:39
26:37
20
Laura Kuiper
Breukelen Ut
26:43
26:19
21
Bibi Allessie
Breukelen Ut
27:00
26:37
22
Liesbeth Gutowski
27:23
27:03
23
Liesbeth Willems
Vleuten
27:34
26:57
24
Hakke Meijer
Zaandam
27:35
26:58
25
Noortje Brouwer
27:41
27:23
26
Metha Oppelaar
27:47
27:31
27
Puck Butterhoff
27:57
27:39
28
Thea Kooiman
Groningen
28:02
27:58
29
Anouk Smit
28:03
27:39
30
Marloeke Werst
Huizen
28:06
27:45
31
Sylvie Banning
Utrecht
28:07
27:46
32
Brigitte Geelen
28:14
27:53
33
Belle de Vos
Breukelen Ut
28:20
28:14
34
Tessa Scholtens
Maarssen
28:20
27:44
35
Annekee Groeninx
Breukelen Ut
28:20
27:57
36
Leontine de Beus
Breukelen Ut
28:23
27:54
37
Sophie van Zuylen
Breukelen Ut
28:23
27:58
38
Sanne van der Donk
Breukelen Ut
28:23
27:59
39
Anouk Zelsmann
28:32
28:25
40
Brenda Perridon
28:33
28:25
41
Isabel Oreel
28:49
28:33
42
Carla Uijterlinde
Breukelen Ut
28:49
28:14
43
Kelly Grilk
Breukelen Ut
29:00
28:40
44
Lotte Bannink
Breukelen
29:00
28:30
45
Lieke van Dingenen
Breukelen Ut
29:02
28:41
46
Janne Klein Ikkink
Breukelen Ut
29:02
28:26
47
Annemarie van Giezen
Breukelen Ut
29:05
28:54
48
Leanne Beekman
Breukelen Ut
29:05
28:53
49
Cindy Achterberg
Breukelen Ut
29:07
28:56
50
Mariette Wiemer
29:08
28:49
51
Lara Plasmeijer
Breukelen Ut
29:09
28:57
52
Gisela van Hof
Breukelen Ut
29:21
28:55
53
Simone van de Wilt
29:34
29:17
54
Simone Leegwater
Breukelen Ut
29:37
29:37
55
Roswitha Leijen
Breukelen Ut
29:38
29:29
56
Guusje Tasche
Breukelen Ut
29:40
29:16
57
Gonne Brouwer
29:41
29:19
58
Julia van der Grift
Breukelen Ut
29:53
29:41
59
Annie Koster
30:18
30:10
60
Paula Nagtegaal
30:18
29:42
61
Annelies Balder
Loosdrecht
30:28
30:14
62
Puck van der Hooft
Breukelen Ut
30:30
30:17
63
Mascha Suitela
Breukelen Ut
30:39
30:33
64
Carlijn Plasmeijer
Breukelen Ut
30:48
30:16
65
Marieke Kole
30:57
30:35
66
Dita van Muiswinkel
Breukelen Ut
30:58
30:49
67
Joyce van Gilst
Breukelen Ut
31:00
30:32
68
Jeanine van Voskuilen
31:00
30:37
69
Saskia Spruijt
Breukelen Ut
31:01
30:51
70
Saskia Ottenhoff
Breukelen Ut
31:05
30:56
71
Tineke van 't Hoff-Wij
Breukelen Ut
31:28
31:14
72
Marjan Cornelissen-Ove
Maarssen
31:34
31:26
73
Greet Otten
31:34
31:19
74
Carry van Barneveld
31:34
31:19
75
Wilma Hijman
31:35
31:20
76
Frederique van Hal
Loenen aan de Vecht
31:37
31:35
77
Gaby Jurgens
31:37
31:16
78
Marjorie Jilesen
Breukelen Ut
31:38
31:29
79
Emely Beun
31:38
31:17
80
Magenna Regensburg
Breukelen Ut
31:40
31:12
81
Sharon de Bruijn Uljee
Maarssen
31:41
31:41
82
Josien de Heul
Breukelen Ut
31:43
31:41
83
Jenny Tsin
Maarssen
31:46
31:33
84
Lisa Trompenaars
Amsterdam
31:51
31:49
85
Evelien Remmelts
Amsterdam
31:52
31:50
86
Mette Beekman
Breukelen Ut
32:35
32:21
87
Lisa Pieters
Breukelen Ut
32:42
32:29
88
Marjoleine Wortel
Breukelen Ut
33:15
32:54
89
Laura Mulder
Breukelen Ut
33:16
32:54
90
Kim de Groot
33:21
33:10
91
Pluum Kool
33:32
33:01
92
Nicky Verheijen
Breukelen Ut
33:34
33:19
93
Antoinette Vermaak
Breukelen Ut
33:50
33:32
94
Stefanie Korrel
34:01
33:34
95
Daisy Ruijter
Maarssen
34:01
33:34
96
Bregtje van Driel
Breukelen Ut
34:03
33:30
97
Froukje Locher
Utrecht
34:03
33:30
98
Cecile Kooman
Loenen aan de Vecht
34:18
33:58
99
Nanne de Roij
Breukelen Ut
34:19
34:00
100
Vi Vermeulen
34:23
33:57
101
Paula Westerman
Breukelen Ut
34:51
34:20
102
Anje Presburg
Breukelen Ut
34:52
34:21
103
Tessa Valkenburg
35:29
35:17
104
Lisa Kloosterboer
Breukelen Ut
35:38
35:32
105
Bo Neijenhuis
35:38
35:32
106
Jacqueline Wolff
Breukelen Ut
38:18
38:02
107
Noraly Hollemans
Breukelen Ut
38:18
38:03
108
Tanja van den Bogert
Breukelen Ut
39:55
39:25
109
Jip Sterk
40:34
40:21
110
Britt Faverey
Breukelen Ut
40:35
40:22
111
Sarah van Schaik
Breukelen Ut
40:58
40:32
112
Rina van der Linden
41:03
40:31
113
Maria de Wit
41:31
41:12
114
Bernadette Reij
Maarssen
48:30
48:19
115
Kelly Boom
50:37
50:14
116
Marlies van den Bosch
Breukelen Ut
1:02:29
1:02:18
117
Christina Hogendoorn
Breukelen Ut
1:04:46
1:04:31
118
Joline Kwakkenbos
Tienhoven Ut
1:05:09
1:05:09
119
Shanna de Groot
Maarssen
1:05:10
1:05:10
120
Monique Daan
Loenen aan de Vecht
1:13:03
1:10:59
121
Thea de Bruin-Kaan
Breukelen Ut
1:14:14
1:12:21
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Co Honkoop
Maarssen
38:49
38:48
2
Eelco Bakermans
40:11
40:10
3
Mark Stoop
Oegstgeest
40:59
40:58
4
Sander Looymans
Maarssen
42:05
42:04
5
Vincent Heetvelt
Breukelen Ut
42:12
42:11
6
Maurik van den Haak
Kockengen
42:14
42:13
7
André van der Neut
Breukelen Ut
43:07
43:05
8
Ed Leegwater
Breukelen Ut
43:11
43:11
9
Dick Stam
Maarssen
44:14
44:14
10
Adriaan Rijkens
Breukelen Ut
44:18
44:11
11
Jan Peters
Utrecht
44:37
44:36
12
Rick van Baalen
Breukelen Ut
44:50
44:26
13
Remco Schoonderwoerd
44:51
44:51
14
Cock van der Kaaij
Breukelen Ut
44:53
44:51
15
Jan van Kooten
Breukelen Ut
44:58
44:57
16
Max Henny
Amsterdam
45:03
45:03
17
Rolf Zotter
Breukelen Ut
45:10
45:08
18
Paul Hansman
Eindhoven
45:10
44:46
19
Stefan Panhuijsen
Amsterdam
45:19
45:17
20
Olivier Kahmann
Rotterdam
45:23
44:48
21
Dennis de Vier
45:34
45:09
22
Frank Mooij
45:39
45:37
23
Mick den Dijker
45:55
45:54
24
Harold Nieuwenhuizen
Maarssen
46:30
46:25
25
Rudi de Reuver
Utrecht
47:13
47:11
26
Jos Muskens
Utrecht
47:19
47:15
27
Jasper Voormolen
Maarssen
47:28
47:19
28
Raymond Manten
Breukelen Ut
47:52
47:49
29
Ruud Leeflang
Breukelen Ut
48:02
48:00
30
Bram Stevers
Breukelen Ut
48:04
47:57
31
Eddo van Os
Breukelen Ut
48:04
48:00
32
Herman Lokhorst
Breukelen Ut
48:06
48:03
33
Steven Melkman
Loenen aan de Vecht
48:18
48:07
34
Joris Scholten
Utrecht
48:29
48:29
35
Peter den Heijer
48:49
48:41
36
Diederick Theunissen
Groningen
49:07
48:34
37
Jeroen Vetter
Amsterdam
49:21
49:13
38
Frank Masteling
49:22
49:10
39
Harold Naus
Bilthoven
49:30
49:26
40
Mels Kroon
Utrecht
49:39
49:37
41
Jerry den Dijker
Breukelen Ut
49:42
49:42
42
Wim Honkoop
Maarssen
49:57
49:50
43
Peter Hendriks
Amsterdam
50:50
50:16
44
Rinse de Valk
Utrecht
51:00
50:58
45
Koen van Vliet
51:09
51:09
46
Geerlof Bijsterbosch
Breukelen Ut
51:12
51:09
47
Peter Manten
Breukelen Ut
51:15
51:10
48
Marco Seters
51:17
51:04
49
Stefan Leegwater
Breukelen Ut
51:22
51:22
50
Sietse Overbeek
Utrecht
51:23
51:19
51
Matthijs van Walbeek
Utrecht
51:29
50:54
52
Bryan de Leeuw
51:30
51:17
53
Bert Otten
51:52
51:38
54
Jeroen Ouendag
Houten
51:56
51:21
55
Eric Turksma
Breukelen Ut
52:06
51:56
56
Henk Leijen
Breukelen Ut
52:19
52:10
57
Jos Stekelenburg
Leusden
52:22
52:09
58
Eric Ytsma
Breukelen Ut
52:23
51:48
59
Robert Verburg
Amsterdam
52:24
52:10
60
Arjo Meijrink
Maarssen
52:25
52:18
61
Marten van Leeuwen
Breukelen Ut
52:41
52:34
62
Gijs van Efferen
52:47
52:44
63
Ad de Groot
Breukelen Ut
53:03
52:29
64
Rutger Brons
De Meern
53:04
52:37
65
Sander Theunissen
Amsterdam
53:53
53:17
66
Mr Maurits van Hutten
's-Gravenhage
54:25
53:51
67
Pieter Ham
54:38
54:03
68
Martin Dullemond
54:40
54:23
69
Cees Brouwer
54:47
54:37
70
Jerre Kamphuis
54:55
54:39
71
Alco van Engen
55:18
55:17
72
Corjan Wier
55:44
55:21
73
Gerrit Schalkwijk
55:45
55:43
74
Hans Hekkenberg
Breukelen Ut
55:46
55:39
75
Jelle Terpstra
Breukelen Ut
56:04
56:01
76
Martin Bosman
56:13
55:57
77
Hans Klomp
Maarssen
56:21
56:13
78
Herman van der Tol
Maarssen
56:33
56:00
79
Ronald Ramp
56:56
56:47
80
Wolf Jan
Loenen aan de Vecht
56:57
56:37
81
Peter Roder
57:05
56:37
82
Marc Romijn
Maarssen
57:08
56:33
83
Wouter Verboon
Woerden
57:14
56:45
84
Kees Doorn
Driebergen-Rijsenbur
57:16
56:54
85
Patrick Janssen
Bilthoven
57:34
57:30
86
Pieter Beun
57:43
57:35
87
Lucas Beekman
Breukelen Ut
58:15
58:05
88
Mandeep Lotay
Amsterdam
58:23
58:03
89
Hans Muskens
Breukelen Ut
58:26
58:05
90
Jan Beeloo
Breukelen Ut
58:27
58:07
91
Alexander Sterk
Breukelen Ut
58:30
58:20
92
Jan Deiters
58:41
58:34
93
Gerard Straatman
Amsterdam
58:43
58:23
94
Jan Blokker
Amsterdam
58:45
58:19
95
Dick van Oosthoek
58:48
58:21
96
Jos Kemp
Breukelen Ut
59:12
58:39
97
Rob van Buuren
59:13
58:39
98
Mario Verheijen
Breukelen Ut
59:19
58:48
99
Guido Menge
Breukelen Ut
59:20
59:20
100
Ton Geelen
Breukelen Ut
59:20
58:49
101
Chris Lougren
59:28
58:59
102
Han Kuulkers
Breukelen Ut
59:59
59:24
103
Erik Bloemer
1:01:09
1:00:38
104
Alexander den Boer
Roosendaal
1:01:11
1:00:58
105
Co van der Meer
Loenen aan de Vecht
1:02:16
1:01:59
106
Marc Bergers
Breukelen Ut
1:02:46
1:02:24
107
Allard van der Loo
Breukelen Ut
1:02:46
1:02:24
108
Eric van Vessem
1:03:00
1:02:49
109
Edwin Hollemans
Breukelen Ut
1:05:48
1:05:44
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maatje van Hees
50:45
50:25
2
Margot Meijssen
Breukelen Ut
51:17
51:11
3
Mai Liem
Loenen aan de Vecht
51:59
51:50
4
Joke Kroes
Maarssen
52:29
52:22
5
Inge van de Ven
Breukelen Ut
53:09
53:00
6
Martine 't Hart
53:56
53:53
7
Iris Verkuil
Breukelen Ut
54:16
54:10
8
Annemarie de Wit
Spaarndam
55:45
55:26
9
Josee Bos
Maarssen
55:46
55:40
10
Elly Henneveld
Breukelen Ut
56:00
55:40
11
Inge Heetvelt
Breukelen Ut
56:00
55:57
12
Dikkie Dik
Utrecht
56:57
56:25
13
Gisela Wolf
Amsterdam
57:59
57:40
14
Janny Wolf
Loenen aan de Vecht
58:04
57:46
15
Sandra de Jong
Utrecht
58:24
58:20
16
Miriam mooij
58:52
58:47
17
Debbie van Zelm
Breukelen Ut
59:09
59:06
18
Petra Gieling
De Meern
59:10
58:43
19
Marjolein Geelen-Speld
Breukelen Ut
59:40
59:18
20
Marieke Klomp
Breukelen Ut
59:54
59:30
21
Irma Meulman
Breukelen Ut
59:54
59:32
22
Daphne van der Haak
1:00:03
59:57
23
Jacqueline Steilberg
Nieuwersluis
1:00:04
59:59
24
Nienke Weijenberg
1:00:16
59:49
25
Esther van der Breggen
Breukelen Ut
1:01:04
1:00:56
26
Laurien Stubbe
Breukelen Ut
1:01:11
1:00:46
27
Cora van der Horst
Maarssen
1:02:13
1:01:41
28
Margret van Gaalen
Vreeland
1:02:17
1:01:59
29
Marchien van Baal
Breukelen Ut
1:02:28
1:02:17
30
Judith Kee
Vianen Ut
1:02:29
1:02:03
31
Jolanda van der Vloed
Vianen Ut
1:02:30
1:02:03
32
Karina Arends
Breukelen Ut
1:02:58
1:02:49
33
Lize Haarman
1:03:46
1:03:23
34
Lillian Blom
Baambrugge
1:03:50
1:03:43
35
Annet Broekhuis
Breukelen Ut
1:04:17
1:03:54
36
Danielle Sterk
Loenen aan de Vecht
1:04:17
1:03:54
37
Wendela van Aalst
Utrecht
1:05:00
1:04:37
38
Nancy Boekhoff
Breukelen Ut
1:05:27
1:05:14
39
Astrid van Raalte
Breukelen Ut
1:05:27
1:05:05
40
Ellis Turksma
Breukelen Ut
1:05:27
1:05:15
41
Monique van Schaik
Breukelen Ut
1:05:28
1:05:05
42
Annelies de Reus
Breukelen Ut
1:07:10
1:07:00
43
Lisette Snoek
Breukelen Ut
1:07:10
1:06:59
44
Marlies Kerklviet
Utrecht
1:11:04
1:11:00
45
Esther van der Linden
Breukelen Ut
1:11:28
1:11:23
Timing & results by Finishtijd.nl
www.uitslagen.nl
15-04-2011 00:00