Uitslagenlijst Volvo Furness Car Halve Marathon

Arrien - Zaterdag 9 april 2011

HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Wassink
Argo
1:07:36
2
Simon Beemsterboer
Nederland
1:11:06
3
Stefan Paalman
Holten
1:20:08
4
Martijn Schenk
Gouda
1:23:18
5
René de Jager
Sibculo
1:31:20
6
Kees Martens
Ommen
1:32:12
7
Robert van Spil
Ommen
1:32:21
8
Ronald Westerhof
Zwolle
1:35:15
9
Erik Janssen
Hardenberg
1:35:42
10
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
1:35:43
11
Jeroen Dunnewind
Ommen
1:38:10
12
Geert-Jan Knegt
Rotterdam
1:38:40
13
Tom van Kerkoerle
Groningen
1:40:27
14
Richard Slot
Vroomshoop
1:46:18
15
Lex van Gool
Apeldoorn
2:02:24
H35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:11:26
2
Twan Lensen
Groesbeek
1:12:50
3
Ricky Meylaers
Belgie (BEL)
1:14:00
4
Peter Kelchtermans
Belgie (BEL)
1:17:49
5
Ben Banhaddou
Belgie (BEL)
1:18:50
6
Johan Hulzebosch
Zuidwolde Dr
1:19:49
7
Jan van den Broek
Daventria
1:21:57
8
Harold Kruidhof
Staphorst
1:22:43
9
Pieter Jan Kooi
Loppesum
1:23:13
10
Gerard Dunnink
Steenwijk
1:23:13
11
Stef Riemens
BB lopers
1:24:15
12
Andrew Thomson
PEC 1910
1:24:47
13
Joran Brockhoff
Emmen
1:25:16
14
Jerry de JONG
Twenterand
1:25:32
15
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
1:25:40
16
Erwin Dol
Dronten
1:25:44
17
Wim Knol
Dalfsen
1:25:47
18
Tom Volkers
Dalfsen
1:26:27
19
Wilco Mars
ACO Van Elderen
1:26:59
20
Paul van der Brug
Zwolle
1:27:26
21
Theo Fuhler
Klazienaveen
1:27:41
22
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
1:28:03
23
Wilco Visscher
IJsselmuiden
1:28:31
24
Gerald Ningbers
Zwolle
1:29:00
25
Erwin Booy
Zwolle
1:29:13
26
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
1:29:22
27
Henk Enoch
Den Ham Ov
1:29:44
28
Peter Bood
Wapenveld
1:30:12
29
Ron Höfte
Borne
1:30:47
30
Bert Ruitenberg
Dalfsen
1:30:56
31
Sipko Knol
Hardenberg
1:31:17
32
Henk Meppelink
HAC '63
1:31:22
33
Gert Hekman
Vroomshoop
1:32:49
34
Tom van Tellingen
Sleen
1:34:13
35
R. de Wit
Arrien
1:34:44
36
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:35:04
37
Tony Ruiter
Twenterand
1:35:11
38
Frankwin Mussche
Zwolle
1:35:34
39
Erik Veurink
Ommen
1:35:45
40
Oscar Last
Tempo
1:36:18
41
Ruud Kouwenhoven
Monster
1:36:35
42
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
1:36:45
43
Hugo van Leeuwen
Tempo
1:37:04
44
Roel Otten
Spurt '88
1:37:12
45
Johan Zandbergen
Flevo Delta
1:37:17
46
Jan Waanders
Wierden
1:38:06
47
Erik Justra
Hardenberg
1:38:31
48
Jan Schuurs
Twenterand
1:38:34
49
Henk Jan Jansen
Ommen
1:38:56
50
Wim Welleweerd
Spurt '88
1:39:11
51
Jeroen van Vugt
Harderwijk
1:39:18
52
Albert de Boer
Vollenhove
1:39:23
53
Peter Klappe
Vollenhove
1:39:24
54
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:39:24
55
Mike Staring
Amersfoort
1:39:34
56
Roel Kleine
Hoogeveen
1:39:58
57
Remco Smits
PEC 1910
1:40:33
58
Johan Koes
Dedemsvaart
1:40:35
59
Johan Sanders
Woerden
1:41:03
60
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
1:41:28
61
Ben Davenschot
Vroomshoop
1:41:50
62
Gert Jansen
Vroomshoop
1:42:05
63
Johan Schreuder
Ermelo
1:42:41
64
Martin van Ooijen
Drachten
1:42:44
65
Wilko kolkman
Vroomshoop
1:42:50
66
Richard Baggen
Ciko '66
1:42:51
67
René Diphoorn
Hoogeveen
1:43:31
68
Jurrie Gierthoorn
Hoogeveen
1:43:31
69
Dick Remmers
ACO Van Elderen
1:45:00
70
Erwin van Gelder
PEC 1910
1:47:07
71
Bert Reuvecamp
PEC 1910
1:47:08
72
Gijs Rooijens
Breda
1:49:03
73
Rick Vlaming
Biddinghuizen
1:49:46
74
Jan Mulder
Hardenberg
1:49:53
75
Maarten Koelman
Twenterand
1:50:06
76
Rogier Blanken
Hoogeveen
1:50:31
77
André Schonewille
Ermelo
1:50:42
78
Marcel Sysling
Steenwijk
1:50:44
79
Norman Roos
's-Graveland
1:51:08
80
Dik Hulleman
Ommen
1:51:41
81
Uilke Schotanus
Horror
1:54:12
82
Johan Brouwer
Duiven
1:54:28
83
Paul Karrenbeld
Apeldoorn
1:54:52
84
René Gerner
Ommen
1:55:28
85
Wim Slotman
ACO Van Elderen
1:56:05
86
Richard Kleine
HAC '63
1:58:44
87
Stefan van Tend
Zevenaar
2:05:42
88
Jan Huiting
Geerdijk
2:06:23
89
Bert Doosje
Drachten
2:07:11
90
Bertjan Bos
Hasselt
2:12:35
H50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronny Agten
Belgie (BEL)
1:12:03
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
1:20:23
3
Richard Beldman
Holten
1:24:27
4
Antonius Poelman
PEC 1910
1:25:04
5
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:25:09
6
Egbert Meilink
Hardenberg
1:25:45
7
Erik Bakker
IJhorst
1:26:15
8
Rudy Brinkman
Raalte
1:30:27
9
Fred Cornelissen
Wenum
1:30:47
10
Peter Jansen
Zwolle
1:34:42
11
Jos Heitbrink
Lemelerveld
1:34:53
12
Koos Heijmans
PEC 1910
1:34:54
13
Henri Timmerhuis
SISU
1:35:32
14
Jan Stolker
avVN
1:35:59
15
Chris Offringa
Holten
1:36:00
16
de heer Bouwhuis
Den Ham Ov
1:36:05
17
Kees Regelink
Vollenhove
1:36:10
18
Peter Bekedam
Flevo Delta
1:36:13
19
Gerard Heerink
ACO Van Elderen
1:37:10
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:37:51
21
Klaas Jansen
Hasselt
1:38:15
22
Dorus Breidenbach
Rotterdam
1:38:46
23
Dick Slimmen
Vollenhove
1:38:52
24
Dick Aalderink
Ommen
1:39:23
25
Jan-Kees den Bakker
Almere
1:40:22
26
Hendrik Jan Korterink
Wezep
1:40:48
27
A. de Lange
Hardenberg
1:40:59
28
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:42:40
29
Alfons Kruiper
Heeten
1:42:47
30
Ben Wesselink
Bussum
1:43:29
31
Jan Linthorst
Dalfsen
1:43:55
32
John Vijfhuizen
Ermelo
1:44:00
33
Jaap de Vries
Ermelo
1:44:06
34
Jaap dden Bakker
ACO Van Elderen
1:44:16
35
Jan Olsman
LAAC Twente
1:44:26
36
Rieks Koggel
Ommen
1:45:20
37
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
1:45:27
38
Roel Gaasbeek
Ommen
1:47:38
39
Henk Veurink
Ommen
1:48:18
40
Gerhard Over
Meppen
1:49:24
41
Dick Paalman
Rijssen
1:50:17
42
Henk van der Heiden
Running2000
1:50:48
43
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:50:58
44
Harm Schoneveld
Biddinghuizen
1:51:05
45
Paul van Tellingen
PEC 1910
1:51:06
46
Kees Koersvelt
Tempo
1:51:08
47
Paul van Sprang
Haarlem
1:54:27
48
Rob van Beekum
Arrien
1:56:03
49
Frans v.d. Velden
Steenwijk
1:58:19
50
Zjelko Zoric
Ommen
1:59:51
51
Jan van den Belt
Zutphen
2:03:03
52
Hans Logtenberg
Ommen
2:06:41
DSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellen de Vries
PEC 1910
1:25:31
2
Daphne Lensen
Cifla
1:27:26
3
Willemiek Everts
Groningen
1:35:58
4
Marleen Herbert
Spurt '88
1:39:59
5
Marieke ten Brinke
Twenterand
1:41:29
6
Tessa Luning
Zwolle
1:50:02
7
Neeltje Roijackers
Apeldoorn
1:54:56
D35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:19:04
2
Eveline Barbaix
Merelbeke België
1:24:41
3
Anne van Schuppen
Cialfo
1:25:45
4
Saskia Schutte
Cialfo
1:25:48
5
Corrie Stoker
Flevo Delta
1:37:11
6
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
1:37:21
7
Esther Ruitenberg
Dalfsen
1:42:39
8
Hilma Krul
Nieuwleusen
1:43:54
9
Marry de Lange
ACO Van Elderen
1:45:21
10
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
1:50:18
11
Jeanet Reekers
Twenterand
1:50:28
12
Jeannette Nijeboer-Mui
Spurt '88
1:53:31
13
Annemarie Schaftenaar
De Gemzen
1:53:35
14
Herma Kollen
Zuidwolde Dr
1:56:30
15
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
1:58:26
16
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
1:59:11
17
Femmieke Lovers
HAC '63
2:00:15
18
Ernestine Stipkovits
Horror
2:02:14
19
Marjan Sanderman
Daarlerveen
2:04:05
20
Edith Braakman
Ommen
2:07:18
21
Eugenie ter Grote
Vroomshoop
2:07:42
22
Henriëtte Bosch
Vroomshoop
2:10:41
23
Gerjan Stroo-thalen
Emmen
2:15:52
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Visser
Isala '96
35:08
2
Niek Linckens
ACO Van Elderen
38:14
3
Wilco Wolfs
Nijmegen
38:47
4
Bernard Nitrauw
BB lopers
39:18
5
Francois Brakels
Coevorden
40:00
6
Thijs van Aerde
Amsterdam
40:14
7
Benjamin Tannelek
Almelo
40:21
8
Leroy Olthof
Zwolle
40:37
9
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
43:40
10
Eelke Bootsma
Dalfsen
44:35
11
Martijn Spilt
Huizen
44:40
12
Arnoud Dokter
Heerde
45:46
13
Jurgen Bremmer
Ommen
48:14
14
Harm Dekker
Coevorden
48:43
15
Gerbrand Bouwhuis
Ommen
51:35
H35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
33:59
2
Bennie Thunker
Isala '96
36:09
3
Erik Brink
IJsselmuiden
37:56
4
Bernard Dummer
Zwolle
39:58
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
40:33
6
Han Stegeman
Giethmen
41:02
7
Kees Boer
BB lopers
41:56
8
R. Ruitenberg
Wezep
42:00
9
Jose Orvalho
TION
42:02
10
Bert van Duuren
PEC 1910
42:31
11
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
43:02
12
Ronnie Krul
Nieuwleusen
43:31
13
Martin Neijensteijn
Zwolle
44:04
14
A. Schulz
Meppel
44:31
15
Jan Lip
HAC '63
45:28
16
Diederik Tempert
Nijverdal
45:37
17
Alex Grootemarsink
Ommen
46:14
18
Herman Overmars
Ommen
46:42
19
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
46:47
20
E. Holtman
Dalfsen
46:50
21
Ron de Graaf
Ommen
46:52
22
Jan Kerssies
Zwolle
46:58
23
Bas Berger
Ommen
48:02
24
Han van der Vegt
Ommen
48:10
25
Henk Plaggenmarsch
Spurt '88
48:19
26
Peter Borgman
Spurt '88
48:32
27
C. van 't Erve
Amersfoort
49:26
28
Jan Fransen
Hasselt
49:49
29
Gert van Lohuizen
Ommen
50:21
30
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:45
31
Arje Bogacz
Ommen
52:02
32
Wilco Leurink
Zwolle
53:00
33
Johannes Kuilder
SISU
55:06
34
Albert Kuilder
Almelo
55:13
35
Karst Schonewille
Klazienaveen
55:20
36
Cor ten Cate
Ommen
58:05
37
Piet Berende
Dronten
58:08
38
Ab Koetsier
AV Holten
59:31
39
John van Aken
Almere
59:49
40
Age Koster
Ommen
1:00:10
41
Dhr. Bak
Zaandam
1:02:11
42
Herman Bakhuis
Daarle
1:02:40
43
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:05:12
44
Hans van Oostrom
Zwolle
1:06:18
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve Tollet
BB lopers
41:05
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
44:18
3
Anneke van Holst
Ommen
1:01:03
4
Lisette van Hulzen
Dalfsen
1:02:42
D35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Warmer
BB lopers
41:57
2
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
44:46
3
Roelie Lennips
Spurt '88
44:57
4
Gerda Willems
Ommen
45:36
5
Henny Aalpol
Ommen
49:50
6
Sonja Braakman
ACO Van Elderen
50:11
7
Claudia van Tellingen
Sleen
50:57
8
Liesbeth Nijholt
Almelo
56:24
9
Marita Hartholt
ACO Van Elderen
56:40
10
Jeanet Sanstra
Meppel
58:20
11
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
59:40
12
Hetty Buitenhuis
Ommen
1:00:27
13
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
1:01:13
14
Annet Bakker
Enschede
1:01:19
15
Bernadien Bakhuis-Verb
Daarle
1:02:38
16
Wilma Buwalda
Zwolle
1:10:16
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kars Eijsink
Balkbrug
16:04
2
Erik Driesen
Vollenhove
16:05
3
Gertin Roke
Arrien
16:39
4
Martin Breunissen
ACO Van Elderen
17:12
5
Manfred Boer
Deventer
18:24
6
J.C.A Bosman
Raalte
19:05
7
Erik Blomsa
Ommen
20:49
8
Mike Leurink
Zwolle
23:30
9
Yoran Britstra
Zwolle
24:30
10
J. van Beekum
Assen
30:44
11
Valentijn Bakker
Arnhem
31:23
H35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
PEC 1910
16:03
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
17:45
3
Arend Jan vd. Hoek
Nieuwleusen
17:51
4
René van Weezep
Atletics Nijverdal
17:53
5
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
18:05
6
Borre de Gier
Zwolle
18:15
7
Jan Beldman
Dalfsen
18:36
8
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:34
9
Albert Horsman
Nijverdal
20:46
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:15
11
Paul Floor
Zwolle
21:17
12
André Evers
Marienheem
22:18
13
Ben Schrijver
Lemelerveld
23:14
14
Arnold Muller
Nieuwleusen
23:19
15
Marko Vlaming
Ommen
23:21
16
Klaus van de Belt
Ommen
23:31
17
Irjan Hekman
ACO Van Elderen
23:41
18
Mark van de Laar
Arnhem
23:41
19
Jonathan Garbutt
Ommen
24:26
20
Ed Britstra
Zwolle
25:12
21
Jan Boeve
Ommen
25:21
22
Gerrit Stokvisch
Ommen
26:36
23
Berry Koens
Zwolle
28:14
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
17:54
2
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
18:41
3
Dineke Welleweerd
Bergentheim
20:00
4
Savanna Warmink
Ommen
20:19
5
Sanne Woertink
Ane
20:27
6
Mylena Floor
Zwolle
20:36
7
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
20:48
8
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
20:51
9
Ingrid tempert
Lemele
20:55
10
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
21:09
11
Marielle van Dooremole
Heeten
22:28
12
Marianne Kremer
Ommen
22:36
13
Marleen Vonder
Ommen
23:18
14
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
23:37
15
Romy Schlundt Bodien
Harderwijk
25:06
16
Rianne Bouwmeester
Ommen
27:04
17
Mirjam Veenstra
Ommen
27:31
18
Odette Poel
Ommen
28:21
19
Danielle van Elteren
Gieten
28:27
20
Mireille Groen
Ommen
28:32
21
Margot Dunnewind
Ommen
28:50
22
Hetty Timmerman
Ommen
29:25
23
Jacolien Boer
Ommen
29:41
24
Marieke Rensink
Ommen
29:50
25
Marieke Dijk
Ommen
31:23
D35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
20:12
2
Jolien Schutte
Olst
20:49
3
Wilma Bos
Hanzesport
21:54
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:47
5
Sonja Bakhuis
Ommen
26:11
6
Woutera Wijnen
Dedemsvaart
26:21
7
Rineke Bakker
Zaandam
27:23
8
Yvonne Veurink
Ommen
27:42
9
Odilia Poel-Bakker
ACO Van Elderen
28:21
10
Marga Kleine
HAC '63
29:04
11
Hilda Knol
Steenwijk
29:50
12
Marleen de Jonge
Haren Gn
30:45
13
José Knuver
ACO Van Elderen
31:07
14
Jannet Enoch
Den Ham Ov
32:21
15
Greet Dijk
Ommen
33:20
16
Carla Schepers
Ommen
35:36
17
Annette Drijfhout
Zwolle
35:36
18
Petra Mulder
Arnhem
36:36
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
09-04-2011 00:00