Uitslagenlijst Scholierenloop

Ommen - Vrijdag 8 april 2011

J5, JONGENS GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Ronde
De Kardoen
2:53
2
Stefan Westenbroek
Het Palet
2:57
3
Wessel Mol
Kon. Julianaschool
2:58
4
Thijmen Ruys
De Kardoen
3:00
5
Luca Marsman
Guido de Bres
3:09
6
Twan Veurink
De Kardoen
3:14
7
Tommi-Finn Derks
Sint Bernardus
3:21
8
Julian Langervoort
Het Kompas
3:22
9
Thomas de Lange
Kon. Julianaschool
3:23
10
Kasper Kuiken
De Kardoen
3:25
11
Jordy Aalpol
Kon. Julianaschool
3:25
12
Kay van der Heide
De Kardoen
3:27
13
Thijmen Wessel
De Kardoen
3:28
14
Stijn v.d. Vegt
Sint Bernardus
3:39
15
Tycho Slotman
Het Kompas
3:40
16
Naud Huuskes
Sint Bernardus
3:42
17
Lars Woelders
Prinses Ireneschool
3:43
18
Tim Wolters
Het Palet
3:44
19
Jarno Aalderink
Kon. Julianaschool
3:44
20
Jelmer Heijnen
Sint Bernardus
3:47
21
Joeri Bouwman
De Kardoen
3:49
22
Tjeerd Getkate
De Kardoen
3:51
23
Wander Slob
Kon. Julianaschool
3:52
24
Matthijs V.d. Bent
Guido de Bres
4:02
25
Bart Bakker
De Kardoen
4:04
26
Robin Geertsma
Guido de Bres
4:08
27
Quinten Waterink
Het Kompas
4:08
28
Ian Geertman
Hoogegraven
4:12
29
Obed Redder
Guido de Bres
4:15
30
Ruben Schiphorst
Guido de Bres
4:15
31
Colin Frijlink
De Kardoen
4:47
32
Thomas Webbink
Kon. Julianaschool
4:59
M5, MEISJES GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna van der Staay
Kon. Julianaschool
3:17
2
Eline Dankelman
De Kardoen
3:25
3
Sacha Veurink
Guido de Bres
3:26
4
Femke Bakker
Sint Bernardus
3:26
5
Tamar Martens
De Kardoen
3:27
6
Marieke Zwarteveen
Guido de Bres
3:42
7
Madison Wind
Kon. Julianaschool
3:45
8
Sharon Hekman
De Kardoen
3:48
9
Anna Hulst
Het Palet
3:50
10
Silke de Witte
De Kardoen
3:51
11
Ilse Bakker
Sint Bernardus
3:52
12
Ella de Jong
De Kardoen
3:59
13
Amber Post
Guido de Bres
4:01
14
Esther Haverkort
De Kardoen
4:04
15
Maaike Veltmaat
Sint Bernardus
4:05
16
Larissa Damman
Sint Bernardus
4:06
17
Vera Boschman
De Kardoen
4:06
18
Julia Wolters
De Hoekstee
4:08
19
Lynn Brinkhuis
Het Kompas
4:09
20
Maaike Simons
De Kardoen
4:14
21
Carolijn de Graaf
De Kardoen
4:15
22
Mirthe Snoijer
Het Kompas
4:25
23
Brechtje Lenferink
Kon. Julianaschool
4:44
24
Ylva Veurink
De Kardoen
4:48
25
Sylvana Knol
De Hoekstee
4:49
26
Puck Hendriks
De Hoekstee
4:58
27
Fleur Takens
Kon. Julianaschool
5:00
28
Jade Brinkhuis
Guido de Bres
5:00
29
Celine Ramaker
Kon. Julianaschool
5:02
30
Romée Groen
Kon. Julianaschool
5:03
J6, JONGENS GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Mars
Kon. Julianaschool
2:45
2
Jamir Jaspers
De Kardoen
2:55
3
Dessalin Kampman
Kon. Julianaschool
2:56
4
Daan Schreurs
Het Palet
2:59
5
Jesse Bouwhuis
Guido de Bres
2:59
6
Jorick Rijkeboer
Kon. Julianaschool
3:00
7
Liam Brouwer
Guido de Bres
3:06
8
Anwar Boussajva
Het Palet
3:07
9
Jorn Martens
De Kardoen
3:11
10
Thomas Bos
Het Kompas
3:14
11
Sem Ekkel
Het Kompas
3:18
12
Simon Weelink
Guido de Bres
3:19
13
Ian Marsman
Kon. Julianaschool
3:19
14
Noah Sijbesma
Het Palet
3:20
15
Jelmer Oostland
Guido de Bres
3:20
16
Niels van der Veen
De Kardoen
3:25
17
Joost Zwarteveen
Guido de Bres
3:26
18
Bart Grootens
Guido de Bres
3:26
19
Nathan Horsman
Guido de Bres
3:28
20
Nanne Winters
ACO
3:29
21
Tim Meijerink
Kon. Julianaschool
3:30
22
Jordi Logtenberg
Sint Bernardus
3:30
23
Davy Koot
Guido de Bres
3:31
24
David ten Kate
Het Kompas
3:34
25
Wout Grootemarsink
Sint Bernardus
3:36
26
Joey Makkinga
Kon. Julianaschool
3:37
27
Patrick Slotman
Kon. Julianaschool
3:38
28
Rick Schoemaker
Kon. Julianaschool
3:39
29
Duncan Geertman
Hoogegraven
3:43
M6, MEISJES GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Wolters
De Hoekstee
3:05
2
Floortje Corbeth
ACO
3:09
3
Susan Ruitenberg
ACO
3:10
4
Nikkie Hartholt
Het Palet
3:18
5
Marieke Beniers
De Kardoen
3:19
6
Megan V.d. Poel
Kon. Julianaschool
3:24
7
Mirthe Hierink
De Hoekstee
3:25
8
Lotte Hakkert
Sint Bernardus
3:26
9
Karlijn de Lange
Kon. Julianaschool
3:27
10
Noa van der Staay
Kon. Julianaschool
3:28
11
Evelien te Woerd
Sint Bernardus
3:30
12
Rachel Merjenburgh
Guido de Bres
3:31
13
Sophie Wessel
De Kardoen
3:32
14
Dione Schoenmaker
Het Palet
3:37
15
Ilse Kelder
Guido de Bres
3:39
16
Joni de Haan
Guido de Bres
3:45
17
Sharon Beens
De Kardoen
3:48
18
Rosanne Schuurhuis
De Hoekstee
3:56
19
Sifra Burger
Guido de Bres
4:05
20
Aniek Welink
Het Kompas
4:20
21
Astrid Hullen
Het Kompas
4:21
22
Charlotte Jolink
De Kardoen
4:22
23
Mirthe Hekman
Guido de Bres
4:22
24
Ruth Douma
Guido de Bres
4:23
25
Sharon Haverkort
Sint Bernardus
4:29
26
Anouk Huizing
Sint Bernardus
4:30
27
Christel Prins
Guido de Bres
4:32
28
Lilian Rens
Kon. Julianaschool
4:37
29
Amber Reuvers
Kon. Julianaschool
4:38
30
Jorinda Ramaker
Kon. Julianaschool
4:42
31
Wies Schuil
Sint Bernardus
4:51
J7, JONGENS GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giorgis Kampman
Kon. Julianaschool
2:55
2
Robin Scheper
De Kardoen
3:00
3
Ingmar Bouwman
De Kardoen
3:00
4
Jarno Hekman
De Kardoen
3:02
5
Thijs Kremer
Hoogegraven
3:10
6
Lars Albers
Sint Bernardus
3:10
7
Jorian Geertsma
Guido de Bres
3:11
8
Wout Winters
De Kardoen
3:17
9
Daniel Gordeau
Guido de Bres
3:18
10
Edwin Schuldink
Het Kompas
3:18
11
Stan Boeve
Guido de Bres
3:19
12
Jurrijn Pot
Kon. Julianaschool
3:20
13
Damian Babois
Het Kompas
3:21
14
Maarten Ruiter
Sint Bernardus
3:23
15
Ryan Frijlink
De Kardoen
3:23
16
Thijs Paarhuis
Hoogegraven
3:24
17
Mart-Jan Tempelman
De Kardoen
3:25
18
Melvin Tigelaar
Sint Bernardus
3:27
19
Jelle Mol
Kon. Julianaschool
3:28
20
Robin Boerman
Guido de Bres
3:29
21
Sil van Keulen
Sint Bernardus
3:29
22
Carlo Boeve
Hoogegraven
3:31
23
Lars van der Meer
De Kardoen
3:42
24
Geerd Jan Jaspers
Hoogegraven
3:48
25
Pieter Drok
Guido de Bres
3:48
26
Edwin van Dijk
Guido de Bres
3:51
27
Jefta Zandbergen
Guido de Bres
3:52
28
Maarten Schutte
Guido de Bres
3:52
29
Jorian Zandman
De Hoekstee
4:00
30
Emiel Hendriks
De Hoekstee
4:12
31
Janik Slob
Kon. Julianaschool
4:14
32
Vitaly Litovnik
Guido de Bres
4:14
M7, MEISJES GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Smit
De Kardoen
2:56
2
Fleur Nijenhuis
Dennenkamp
3:02
3
Sanne Hirink
Hoogegraven
3:08
4
Ilona Grotemarsink
Hoogegraven
3:14
5
Nicole Grotemarsink
Hoogegraven
3:16
6
Ruth de Haan
Kon. Julianaschool
3:17
7
Jakolien van der Hulst
Guido de Bres
3:21
8
Nynke Wink
Het Palet
3:22
9
Anca van Driesen
Kon. Julianaschool
3:25
10
Nienke Aalderink
Kon. Julianaschool
3:30
11
Anouk Bolks
De Hoekstee
3:33
12
Amber Pol
Het Palet
3:34
13
Danielle Groen
Sint Bernardus
3:35
14
Joselin Smit
Het Kompas
3:37
15
Kyra Boeve
De Kardoen
3:41
16
Nienke Bakker
Sint Bernardus
3:42
17
Niamh Koggel
Sint Bernardus
3:42
18
Brigit Achterkamp
De Hoekstee
3:43
19
Janique Schuurman
De Hoekstee
3:47
20
Annika Kottier
Kon. Julianaschool
3:48
21
Cem Bouwman
Dennenkamp
3:48
22
Iris Lubbers
De Hoekstee
3:54
23
Floren Schuttert
Guido de Bres
3:55
24
Sterre Bosch
Het Kompas
3:58
25
Esmee Scherpenkate
Het Kompas
3:59
26
Lisa Kottier
Kon. Julianaschool
4:02
27
Lise Brinkhuis
Het Kompas
4:04
28
Henriette Kleinjan
Guido de Bres
4:16
29
Lieke Wolf
Kon. Julianaschool
4:21
J8, JONGENS GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Schoemaker
Dennenkamp
2:48
2
Jasper Grootens
Guido de Bres
2:49
3
Ruben van de Lei
ACO
2:50
4
Wesley Haverkort
Sint Bernardus
2:51
5
Mike Aalpol
Kon. Julianaschool
2:58
6
Maurice Mulder
De Kardoen
2:59
7
Chiron Grolleman
De Kardoen
3:00
8
Jan Hendriksen
Het Palet
3:02
9
Lucas Dispa
Het Palet
3:02
10
Milan Jaspers
De Kardoen
3:03
11
Jeroen Makkinga
De Kardoen
3:05
12
Emiel van der Boon
ACO
3:07
13
Pieter Hart
De Kardoen
3:08
14
Ramon Marsman
Guido de Bres
3:09
15
Quentin Marsman
Dennenkamp
3:13
16
Rutger Remmers
Het Palet
3:14
17
Patrick Grootens
Guido de Bres
3:16
18
Harold Souman
Hoogegraven
3:22
19
Nick Kremer
Hoogegraven
3:28
20
Ivo Lub
Het Palet
3:33
21
Vincent Martens
Sint Bernardus
3:40
22
Thijs Janse
Kon. Julianaschool
3:40
23
Cornee van Blerk
Kon. Julianaschool
3:44
24
Sam van der Pol
Kon. Julianaschool
3:45
25
Joshua Koot
Guido de Bres
3:51
26
Yosh Schoemaker
Kon. Julianaschool
3:53
27
Thom Struik
De Kardoen
3:54
28
Harvey Scherpenkate
Het Palet
4:03
M8, MEISJES GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sia Tolnor
De Kardoen
3:03
2
Joanne Reedijk
Guido de Bres
3:04
3
Hannah Burger
Guido de Bres
3:06
4
Femke Lenderink
Het Palet
3:07
5
Anne te Wierik
Het Palet
3:14
6
Fleur Leferink
De Kardoen
3:15
7
Karin Beniers
De Kardoen
3:16
8
Paula Grotemarsink
Hoogegraven
3:17
9
Chloe Pol
Het Palet
3:20
10
Laura Polman
Hoogegraven
3:23
11
Romy Hendriks
Kon. Julianaschool
3:25
12
Monique Groen
Johan Seckelschool
3:25
13
Sanne van Maanen
Kon. Julianaschool
3:35
14
Lonieke Wolters
Het Palet
3:37
15
Julia Klomp
De Kardoen
3:39
16
Ivana van Dasselaar
De Hoekstee
3:39
17
Ceciel Logtenberg
De Kardoen
3:52
18
Linda Webbink
Kon. Julianaschool
3:53
19
Anne Mol
Kon. Julianaschool
3:58
20
Jenneke Boer
Kon. Julianaschool
3:59
21
Dominique Flims
Het Kompas
4:00
22
Monique Westerlaan
Hoogegraven
4:10
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
08-04-2011 00:00