Uitslagenlijst 28e Kraaijenbergse Plassenloop

Linden - Zaterdag 2 april 2011

M45-, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
1:17:52
2
Christian Bakker
Nijmegen
1:26:36
3
Bart Kock
Gennep
1:32:01
4
Stefan van Oosterwijk
Gemert
1:32:36
5
Marco van Lokven
Rosmalen
1:35:56
6
Jeroen Bielen
Molenhoek Lb
1:39:30
7
Joos de Bakker
Amersfoort
1:51:01
8
Oscar Zoeteweij
Wijchen
1:51:50
9
Gerbert van Moerkerk
Bemmel
1:54:57
M45+, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie- Theunissen
Oeffelt
1:30:23
2
Ton Ruckert
Venlo
1:33:29
3
Matje Saree
Venlo
1:45:32
4
Paul Jansen
Molenhoek Lb
1:52:28
5
Peter Bos
Boxmeer
1:55:21
6
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:56:56
7
Ton van Son
Vlijmen
1:59:28
8
Gerrie Lange
Geldrop
2:00:06
9
Peter Thoonen
Gassel
2:01:01
10
Bob Schoken
Beuningen Gld
2:01:57
11
Jan van Haare
Beers Nb
2:08:15
12
John Koolwijk
Hilvarenbeek
2:10:51
V45-, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Majet Spoelder
Amersfoort
1:46:03
2
Marijn Weijnen
Gassel
2:00:58
V45+, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mientje van Haare
Wanroij
1:48:32
2
Jacqueline van Ham
Bemmel
1:54:57
3
Annie van Rossum
Vianen Ut
2:54:19
M45-, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Lensen
Groesbeek
34:48
2
Nico Tilburgs
Nijmegen
35:36
3
Bas Hermsen
Cuijk
37:27
4
Gerben van der Jagt
Ede Gld
38:08
5
Theo Nouwens
Helmond
39:15
6
Niels van Benthum
Cuijk
40:39
7
Neequaye Dsane
Cuijk
41:18
8
Erik Wilems
Sint Anthonis
41:40
9
Bertino Manders
Uden
42:53
10
Mark van Beek
Sint Anthonis
45:01
11
Joost Rutten
Nijmegen
45:09
12
Jürgen Engels
Ledeacker
45:27
13
Jan Poelen
Mook
45:29
14
Paul de Hoog
Cuijk
46:52
15
Tim Wakefield
Cuijk
47:24
16
Ron de Bruin
Cuijk
52:34
17
Henri Nas
Cuijk
53:21
18
Adrie Smits
Cuijk
54:30
19
Joep Timmer
Nijmegen
56:18
20
Koen Seijnder
Cuijk
58:37
M45+, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
Wilbertoord
40:19
2
Peter van Hensbergen
Milsbeek
41:30
3
Martin van Leyden
Boxmeer
42:17
4
Willie van Boxtel
Sambeek
43:14
5
Ferry Vreede
Gennep
43:25
6
Rene Cornelissen
Sint Hubert
44:12
7
Peter van Florop
Gennep
47:14
8
Piet Aarts
Wanssum
47:16
9
Wim Gijsbers
Boxmeer
48:03
10
Piet Gerrits
Cuijk
48:09
11
Ton van der Zanden
Cuijk
50:37
12
Andre Keizer
Cuijk
51:06
13
Perry Maselaman
Cuijk
52:20
14
Toon van Tienen
Rijkevoort
53:55
15
Harry Westerfeld
Boxmeer
55:54
16
Martin Enderink
Cuijk
56:19
17
Frans Teunissen
Bemmel
56:42
18
Addo Kranendonk
Nijmegen
56:57
19
Jan Cornelissen
Beugen
58:28
20
Henk Koller
Boxmeer
58:45
V45-, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Marie Willems
Mook
45:28
2
Carolien Smits
Sint Anthonis
53:52
3
Katja Beerthuijzen
Linden
56:33
4
Annemarie van Dongen
Oeffelt
58:25
5
Silvia Langelaar
Ede Gld
1:04:19
V45+, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Claasen
Malden
46:08
2
Jeanette Heiltjes
Cuijk
49:15
3
Maayke Ariaans
Cuijk
54:37
4
Thea Verstegen
Mill
55:51
5
Claudia van Daal
Cuijk
58:30
6
Marieke Rijpkema
Boxmeer
1:02:20
M45-, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
17:38
2
Joep Sommers
Nijmegen
18:33
3
Eric de Waal
CIFLA
18:48
4
Bas Basten
Velden
19:38
5
Niels Claassen
Nijmegen
19:53
6
Robert van Orsouw
Schaijk
20:39
7
Hendri Wijnen
Schaijk
21:01
8
Harm Eltink
Linden
21:03
9
Dyon Peters
Veldhoven
21:05
10
Harri van de Mortel
Sint Anthonis
21:12
11
Elton van Rey
Nijmegen
21:17
12
Raymond van Bethum
Nijmegen
21:30
13
Antonio Manders
Veghel
22:05
14
Geert Verberk
Oeffelt
25:42
15
Bennie van Kempen
Boxmeer
25:43
16
Mathijs van de Berg
Cuijk
28:57
M45+, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Jillissen
Molenhoek Lb
17:47
2
Marco Jans
Well Lb
19:23
3
Gidy Lamers
Wanroij
19:27
4
Piet van den Oever
Oploo
19:39
5
André Moonen
's-Gravenhage
19:47
6
Tonny Thelosen
Cuijk
20:11
7
Theo Aben
Ledeacker
20:36
8
Matt Siroo
Sint Hubert
20:38
9
Paul Selten
Mill
21:20
10
Leo Joosten
Boxmeer
21:36
11
Henk Lange
Vianen Nb
22:14
12
Joris Zeegers
Ledeacker
22:25
13
Jan Kusters
Vianen Nb
22:36
14
Guido Verdijck
Boxmeer
23:25
15
Tonnie Hurkens
Cuijk
24:11
16
Petry van Kempen
Overasselt
25:00
17
Frans Versteegen
Rijkevoort
25:16
18
Jo Marcic
Breda
26:27
19
Michel Benerink
Uden
30:20
20
Eugène van Kempen
Sambeek
32:20
21
Ger de Haan
Cuijk
32:20
22
Ad van der Donk
Wageningen
38:57
V45-, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Dinther
Nijmegen
19:32
2
Monique Derks
Nijmegen
20:18
3
Susan van Breugel
Veghel
22:05
4
Tonny Peer
Ewijk
22:33
5
Jetske Janssen
Beers Nb
23:55
6
Marjolein ten Berge
Cuijk
24:09
7
Marian Kerhof
Mill
24:24
8
Imari van Oosterhout
Malden
24:43
9
Wendy Jungen
Bergen Lb
26:41
10
Dorien Gerrits
Rijkevoort
27:04
11
Wilma Arnoldussen
Molenhoek Lb
28:33
12
Astrid van Geffen
Linden
28:34
13
Iris van den Boom
Linden
29:20
14
Bianca Klerkx
Zeeland
29:34
15
Ilse Jacobs
Oeffelt
30:12
16
Patrica van Duin
Nijmegen
30:29
17
Annet Peters
Mill
30:34
18
Sanne Zegers
Cuijk
32:10
19
Katja Burgman
Beers Nb
32:52
V45+, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Heijmer
Molenhoek Lb
21:40
2
Mieke van Stries
Malden
23:36
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
24:45
4
Wilma Cornelissen
Wilbertoord
25:55
5
Verhoeven Henriette
Mill
27:52
6
Carli van den Berg
Linden
28:55
7
Martine de Haan
Linden
33:10
JM13-, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Mertens
Beek-Ubbergen
11:40
2
Tom Gerrits
Escharen
12:30
3
Gijs Schalks
Cuijk
14:19
4
Stef Boumans
Boxmeer
14:20
5
Giel Gerrits
Escharen
14:21
6
Tom Schalks
Cuijk
14:53
JV13-, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Mols
Nijmegen
13:18
2
Ilse Cuypers
Katwijk
14:08
3
Ilke Smits
Cuijk
15:15
4
Anne Smits
Cuijk
16:12
5
Lotte Manders
Uden
17:32
JM13+, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Mols
Nijmegen
10:33
JM10-, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job Elbers
Katwijk Nb
3:38
2
Tim Smits
Cuijk
3:41
3
Nick Manders
Uden
3:43
4
Sven de Hoog
Cuijk
3:52
5
Tijn Elbers
Katwijk Nb
4:23
6
Casper Grotens
Linden
4:32
7
Dirk Mouwen
Cuijk
4:42
JV10-, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Gieling
Ewijk
3:27
2
Senna Manders
Uden
3:35
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
4:06
4
Aafke Grotens
Linden
4:37
5
Emma Mouwen
Cuijk
5:24
Mede mogelijk gemaakt door Smals Bouwgrondstoffen
en Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen
Wij zien jullie graag terug op de eerste zaterdag van april in 2012.
Wij zijn onderdeel van de Runcompetitie Land van Zuijk en Maasduinen
Uitslagen.nl
04-04-2011 19:03