Uitslagenlijst Kruidenloop

Wapenveld - Zaterdag 19 maart 2011

JONGE, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Trier
De Gemzen
1:54
2
Jesse Hanekamp
Heerde
2:00
3
Leroy Potkamp
De Gemzen
2:00
4
Maarten Kwak
Wapenveld
2:04
5
Jim van Emmerik
Cialfo
2:10
6
Sam van Emmerik
Cialfo
2:12
7
Jannes Veerman
De Gemzen
2:18
8
Merijn Renshoff
De Gemzen
2:23
9
Lude Loman
Cialfo
2:31
10
Jesper Gils
Zwolle
2:32
11
Berend Veerman
De Gemzen
2:51
12
Hendrikus Veerman
De Gemzen
4:09
MEISJ, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Gils
PEC 1910
2:01
2
Janouk Kroes
Cialfo
2:16
3
Myrthe Renshoff
De Gemzen
2:17
4
Nienke van de Beek
De Gemzen
2:26
5
Iris Bredewolt
Cialfo
2:28
6
Sanne Tessemaker
De Gemzen
2:32
7
Tessa Hanekamp
De Gemzen
2:41
8
Maureen de Ruiter
De Gemzen
2:41
9
Famke Strikwerda
Heerde
2:45
10
Suusje Berkenbosch
Heerde
2:52
11
Manon Leurink
Heerde
2:57
12
Renske Hanekamp
Heerde
3:10
13
Bente Hanekamp
Heerde
4:13
JONGE, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Kwak
Wapenveld
3:48
2
Kilian Buitenhuis
Heerde
4:07
3
Han van de Beek
De Gemzen
4:11
4
Bas Steenkamp
De Gemzen
4:19
5
Sam Koelma
De Gemzen
4:28
6
Jan Peter Loman
Cialfo
4:32
7
Daan Steenkamp
De Gemzen
4:43
8
Laurens Oevering
Nagele
5:13
MEISJ, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
3:42
2
Desi van Emmerik
Cialfo
3:56
3
Anne Roossink
Isala '96
4:01
4
Eva van der Hulst
Cialfo
4:10
5
Emma van Emmerik
Cialfo
4:20
6
Annemarie Boer
Wapenveld
4:21
7
Linda Augustinus
De Gemzen
4:22
8
Anne-jet Augustines
Wapenveld
4:34
9
Kiki de Vries
Salland
4:38
10
Esther Kwak
Wapenveld
4:41
11
Marit Hanekamp
De Gemzen
4:42
12
Laura Gils
Zwolle
4:48
13
Iris Reurink
De Gemzen
4:48
14
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
4:48
15
Aniek van der Haar
AV '34
4:52
16
Esmée de Ruiter
De Gemzen
4:56
MANNE, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Licht
AV '34
14:30
2
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
16:54
3
Jeroen Lamfers
Veluwe
17:42
4
Erik Slomp
BB lopers
18:09
5
Mark Hakbijl
Loopgroep Aart Stigt
18:10
6
Johan Kanis
De Gemzen
19:27
7
Jeroen Linneman
LAAC Twente
20:46
8
Freek van de Graaf
De Gemzen
21:01
9
Dennis van der Vegte
Koninklijke Euroma
21:19
10
Erik Polman
AV '34
21:21
11
Frank Berghuis
Epe
21:36
12
Sander Kloosterziel
PEC 1910
21:57
13
Gerben Dalhuisen
De Gemzen
22:22
14
Niels van Lohuizen
De Gemzen
22:43
15
Klaas Crediet
Nieuwleusen
23:27
16
Marcel de Groot
Zwolle
23:48
17
Tjarko de Ridder
Zwolle
23:48
18
Gerard Meiberg
De Gemzen
24:15
19
Theo van den Berg
Vorchten
24:18
20
Wilco Jonker
De Gemzen
25:03
21
Jan Huizinga
Cialfo
25:04
22
Paul Lindhout
Leusden
25:07
23
Patrick Hanekamp
Wapenveld
25:10
24
Teunis Jonker
Heerde
25:10
25
Edwin van de Steeg
Apeldoorn
25:21
26
Dietrik Augustinus
Wapenveld
25:34
27
Henk van Werven
Wezep
26:11
28
Marc Pluimers
Enter
26:40
29
Arnout Mak
De Gemzen
26:47
30
Ypke de Jong
Zwolle
26:52
31
Shweta Boorsma
Wapenveld
27:14
32
Gert Jongerman
Wapenveld
27:27
33
Henk Juffer
avVN
27:30
34
Vincent Oldenhof
PEC 1910
27:37
35
Bea Claessens
Cialfo
27:38
36
Gerard de Jong
Hattem
28:07
37
Niels Wessels
Koninklijke Euroma
28:18
38
Marcel Santé
Rijssen
28:18
39
Willem Oevering
Nagele
28:32
40
Renee Kooger
Utrecht
28:43
41
Jeannet Kommer
Heerde
28:44
42
Dirk Lokhorst
Heerde
29:23
43
Jan Willem Otten
AV Rijssen
29:37
44
Adri Dokter
Wapenveld
30:06
45
Sabine Zijlstra
Wapenveld
30:45
46
Hans van Rhijn
De Gemzen
31:14
47
Jaap Russchen
Zwartsluis
31:37
48
Frank Marissink
Rijssen
31:53
49
Auke van Selling
Hattem
32:02
50
Jan de Wit
Apeldoorn
35:48
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Fuselier
Heino
21:40
2
Gerline Crediet
Nieuwleusen
22:29
3
Kim Wesselink
Veluwe
22:56
4
Jitske Strikwerda
De Gemzen
23:28
5
Anne Meiberg
De Gemzen
23:58
6
Ellen Stegeman
De Gemzen
25:55
7
Nardie Mulder
Zwolle
26:13
8
Martine Zantingh
Hattem
26:32
9
Janine Assink
Enter
27:06
10
Ria Jansen
De Gemzen
27:17
11
Janny Uitslag
Oldebroek
27:18
12
Diana Wilnuhu
Zwolle
27:20
13
Annemarie Bonestroo-te
De Gemzen
27:20
14
Jennie Draaisma
De Gemzen
27:23
15
Renate Kroes
Oldebroek
27:24
16
Lisanne Maasland
Cialfo
27:57
17
Bertine Tijdhof
Koninklijke Euroma
28:01
18
Evelien van Schoonhove
Cialfo
28:16
19
Ankie van Schoonhoven
Cialfo
28:19
20
Judith van Vree
Utrecht
28:24
21
Mirjam Beekman
Heerde
28:42
22
Lidewei Berghuis
Epe
28:44
23
Jacqueline Eikenaar
De Gemzen
28:53
24
Jolande Hofman
Rijssen
28:55
25
Van den Berg
Wezep
28:58
26
Diana Braaksma
Dutch Runners Gold
29:00
27
Mireille Ligtenberg
Rijssen
29:43
28
Rolien de Haan
Rijssen
29:45
29
Claudia DeJong
Rijssen
29:53
30
Elleke van der Most
De Gemzen
30:27
31
Erna Bouwhuis
Rijssen
30:34
32
Mirjam Slager
Hattemerbroek
30:45
33
Zoë Kroon
Apeldoorn
30:48
34
Karin Lubbinge
Apeldoorn
31:08
35
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:31
36
Danielle Kooi
Meppel
31:36
37
Joanne Slagman
Rijssen
31:52
38
Gea Reterink
Rijssen
31:53
39
Anneliese Voortman
AV Rijssen
32:28
40
Anja Nijsink
Rijssen
32:59
41
Ans Nijhoff
Elburg
33:10
42
Joke Assink
Markelo
34:15
43
Ria Vossebelt
Rijssen
34:16
44
Inge Bussing
Dutch Runners Gold
34:51
45
Inge Schutteman
Rijssen
35:29
46
Annelies Achtermolen
Oldebroek
36:07
MANNE, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Lindeboom
BB lopers
33:39
2
Jelmer van Leeningen
Veluwe
33:50
3
Marcel Kwakkel
Phoenix
35:02
4
Martij Vergeer
AV Wijchen
35:13
5
Henry Visscher
BB lopers
36:27
6
Hen Uitslag
Cialfo
37:03
7
Jan Willem Hagen
Nunspeet
37:07
8
Stef Riemens
BB lopers
38:06
9
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
38:07
10
Eric Kloosterziel
PEC 1910
38:26
11
Niels Mulderij
Zwolle
38:28
12
Peter Gils
BB lopers
39:33
13
Harald Huijssoon
Nijverdal
39:44
14
Hans Wieltink
PEC 1910
40:01
15
Henk van den Esschert
De Gemzen
40:21
16
Jon Naberhuis
Hattem
41:38
17
Ramon Lentink
Veluwe
42:07
18
Pieter Pals
De Gemzen
42:09
19
Roel de Lange
Kampen
42:13
20
Frans Zanders
Biddinghuizen
42:17
21
Bert van Duuren
PEC 1910
43:21
22
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
43:28
23
Jeroen Eikenaar
Zwolle
43:53
24
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
44:06
25
Peter Jansma
Heerde
44:15
26
Roelof Rekker
BB lopers
44:29
27
Berthram Mak
De Gemzen
44:40
28
Edwin Middelveld
Zwolle
45:11
29
Dennie Meijberg
Koninklijke Euroma
45:20
30
Martijn Eikelboom
Heerde
45:22
31
Patrick Nijmeijer
PEC 1910
45:35
32
Bert Engelsman
Wezep
46:09
33
Jeffrey Dolman
Apeldoorn
46:11
34
Arjan Dickhof
Oldebroek
46:22
35
Arnoud Dokter
Heerde
46:38
36
Matthijs Lokhorst
Utrecht
46:44
37
Eelke Mol
Dalfsen
46:45
38
Peter Lennips
Zwolle
46:47
39
Jan Kerssies
Zwolle
46:49
40
Ronald Kartosonto
Zwolle
46:50
41
Dirk Slimmen
Vollenhove
47:03
42
Hans Bloks
Zwolle
47:16
43
Riko Douma
Wapenveld
47:20
44
Wilco Bunte
De Gemzen
47:48
45
John Wijnands
Koninklijke Euroma
48:00
46
Ernst Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
48:06
47
Dick de Reus
Nunspeet
48:08
48
Martin Boezelman
Hasselt
48:12
49
Pieter Steendam
Zwolle
48:13
50
Gesinus Aalberts
Zwolle
48:24
51
Anneke Schutte
PEC 1910
48:28
52
Reinier van den Beld
De Gemzen
48:46
53
Gert Jan Zieleman
Hattem
49:26
54
Dennis Mensink
De Gemzen
49:45
55
Jeroen Jansen
Deventer
49:51
56
Edwin Gans
Epe
49:54
57
Van Riele
PEC 1910
50:02
58
Dick Doornenbal
Elburg
50:19
59
Henk Hagen
Nunspeet
50:29
60
Bert IJspeert
Zwolle
50:54
61
Walter Stuifzand
Koninklijke Euroma
51:07
62
Don de Ridder
Olst
51:20
63
Hielke van Loenhout
PEC 1910
51:22
64
Mark Molhoek
Hasselt
51:23
65
Johan Tuten
Dalfsen
51:33
66
Jaco Treep
Hattem
51:47
67
Eric Fiks
Hattem
51:48
68
Jos Stap
De Gemzen
51:49
69
Ervon Leene
Ens
51:56
70
Henk Wichers
Rijssen
52:28
71
Johan Nieuwland
Koninklijke Euroma
52:46
72
Dirk Stevens
Cialfo
52:58
73
Henry Velthuijzen
Epe
53:09
74
Dirk Willem Hiemstra
Meppel
53:14
75
Cees van den Engel
PEC 1910
53:16
76
Henk Rozendal
Cialfo
53:25
77
Thijs Versteer
Koninklijke Euroma
53:33
78
Theo Thijssen
Zevenaar
53:50
79
Jacob Gosschalk
Koninklijke Euroma
54:36
80
Jurgen van Dijk
Hattemerbroek
54:44
81
Egbert Sluiter
Kampen
55:09
82
Jan Kooger
Zwolle
56:20
83
Willem Zijlstra
Wapenveld
56:52
84
Marcel van Waas
PEC 1910
57:05
85
Hans Bouwhuis
Rijssen
57:30
86
Henk Poot
Steenwijkerwold
57:42
87
Jan Voortman
AV Rijssen
58:28
88
Dirk Otten
Heerde
59:27
89
Jan Kemper
PEC 1910
1:00:49
90
René Molhoek
Zwolle
1:02:03
91
Jeroen Lambers
Zwolle
1:02:58
92
Hans van den Bos
Elburg
1:11:26
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve Tollet
BB lopers
41:41
2
Marije Timmerman
BB lopers
45:12
3
Maureen Houtman
De Gemzen
47:03
4
Patricia Seinen
BB lopers
47:29
5
Martine Bosman
De Gemzen
48:18
6
Marjan Dickhof
De Gemzen
48:24
7
Jacqueline Dijkstra
BB lopers
48:25
8
Erna van Es-Keen
Wezep
49:10
9
Tessa Luning
PEC 1910
49:11
10
Carla van Boven
PEC 1910
49:33
11
Wenda vd Beek
De Gemzen
49:41
12
Tanja Zomer
Gehandicapten Sportc
49:44
13
Zehra Dede
Zwolle
49:57
14
Nelleke Barkmeijer
Zwolle
49:58
15
Dorte Pedersen
Koninklijke Euroma
51:04
16
Joke Rosingh
Koninklijke Euroma
51:29
17
Mariët van Petersen
De Gemzen
51:32
18
Barbara Oenema
PEC 1910
51:40
19
Bianca Boschman
De Gemzen
51:45
20
Annet Buitenhuis
Heerde
51:51
21
Corry Timmermans
De Gemzen
51:54
22
Floor Goes
De Gemzen
52:00
23
Mirjam Averesch
AV Rijssen
52:25
24
Linda Vlieger
De Gemzen
53:15
25
Sonja Feberwee
PEC 1910
53:45
26
Karin Tuten
Dalfsen
53:55
27
Renate Bredenoort
Lopikerkapel
54:01
28
Marjan de Gruijter
Cialfo
54:45
29
Ans Visch
Cialfo
54:51
30
Lilian Cassee
Cialfo
55:18
31
Liesbeth Stobbink
Hattem
55:23
32
Diana Seinen
PEC 1910
55:30
33
Els den Hengst
De Gemzen
55:48
34
Mirjam Leene
Ens
56:23
35
Ellie Verduijn
Zwolle
56:36
36
Agnes van den Bos
Elburg
56:45
37
Irma van Veen
Nunspeet
56:45
38
Harmpje de Jong
Nunspeet
56:58
39
Gretha van der Perk
Nunspeet
56:59
40
Marja Mettler
Koninklijke Euroma
57:26
41
Gea Sijpkes
Hilversum
57:27
42
Claudia Schakelaar
Epe
57:27
43
Gertine Brummel-Rozend
Cialfo
57:28
44
Hilja Loseman
PEC 1910
57:37
45
Janine Borghuis
AV Rijssen
57:44
46
Janke Vriesinga
PEC 1910
57:45
47
Jeanet Wichers-Ottens
AV Rijssen
57:46
48
Petri Slaghekke
Rijssen
57:47
49
Evelyn Nieuwland
Koninklijke Euroma
59:21
50
Jacqueline van Mierlo
Zwolle
1:00:16
51
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
1:01:09
52
Els Dijkman
Drachten
1:02:35
53
Mieke Bloemendal
AV Rijssen
1:03:31
54
Ethel Stokvis - Gans
Epe
1:03:41
55
Erie ten Brinke
Hattem
1:04:19
56
Leida van Oene
Wezep
1:12:12
MAN, 10 EM AU WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Schakelaar
De Gemzen
58:14
2
Jeroen Schmidt
Veluwe
59:47
3
Tjeerd Popkema
NOP
1:00:18
4
Bernard Nitrauw
BB lopers
1:00:53
5
Janko van Arken
De Gemzen
1:10:32
6
Marcel Kremer
AV '34
1:11:00
MAN40, 10 EM AU WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk de Zwaan
Athlos
1:03:30
2
Frans Breet
Flevo Delta
1:04:06
3
Marten Bolt
avVN
1:04:39
MAN50, 10 EM AU WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Hutten
Spurt '88
1:02:43
2
Antonius Poelman
PEC 1910
1:05:53
3
Juda Vecht
BB lopers
1:08:24
4
Koos Heijmans
PEC 1910
1:13:46
5
Joop Bosman
De Gemzen
1:16:18
6
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:17:06
7
Wim Egberts
De Gemzen
1:18:18
8
Willy Koudenburg
De Gemzen
1:21:10
9
Pieter de Vos
NOP
1:34:52
VROUW, 10 EM AU WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Polly Nkambi
Athlos
1:04:44
2
Hellen de Vries
PEC 1910
1:04:59
3
Anne van Schuppen
Cialfo
1:06:08
4
Saskia Schutte
Cialfo
1:06:32
5
Jacolien Kapitein
NOP
1:10:16
RECVR, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Rekers
PEC 1910
1:10:38
2
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
1:14:50
3
Hermine van 't Hul
De Gemzen
1:15:08
4
Mirjam Egberts
Deventer
1:20:27
5
Willie Sinke
Urk
1:21:00
6
Erica van de Peppel
Elspeet
1:23:26
7
Ingrid 't Hart
Heerde
1:23:47
8
Rita Merman
Getselaar
1:24:29
9
Reina Wijnia-Kwant
avVN
1:24:49
10
Luony vd Haar-Timmerma
De Gemzen
1:26:21
11
Evelyn Hendriks
Elburg
1:28:05
12
Marleen Flierman
Zwolle
1:29:29
13
Betty Brattinga
Zwolle
1:29:37
REC M, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi Tromp
De Gemzen
1:03:42
2
Edwin Sprakel
AV Rijssen
1:08:13
3
Arno Kruidhof
Staphorst
1:09:46
4
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:09:51
5
Victor van Dijk
Wapenveld
1:09:54
6
Gerald van den Berg
Veluwe
1:09:55
7
Arno Kwak
De Gemzen
1:10:02
8
Michel Manintveld
Veluwe
1:10:12
9
Cor van Emmerik
Epe
1:10:16
10
Gerard van Huis
Zwolle
1:10:17
11
Jordi de Haan
Ermelo
1:10:17
12
Peter Bood
De Gemzen
1:10:25
13
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:10:33
14
Jan Strik
De Gemzen
1:11:40
15
Auke Brouwer
Urk
1:11:48
16
Peter Jansen
PEC 1910
1:11:51
17
Jan van de Grootevheen
Hattem
1:13:09
18
Johan Makkinga
Ommen
1:13:26
19
Herman Barkmijer
Zwolle
1:14:26
20
Frank van Oenen
De Gemzen
1:15:03
21
Sander Leusenkamp
Zwolle
1:15:08
22
Bart Oranje
PEC 1910
1:16:07
23
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:16:26
24
Rob Olthof
Zwolle
1:17:07
25
Willem Wiese
Epe
1:17:10
26
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:17:47
27
Bert Vlijm
De Gemzen
1:18:01
28
Everhard van den Hoek
zwolle
1:18:56
29
Ted Bagerman
Heerde
1:19:14
30
Kees Moesman
Zwolle
1:19:33
31
Timon Kaat
Zwolle
1:20:14
32
Henk Havinga
Athlos
1:20:25
33
Ton Bello
De Gemzen
1:20:36
34
Hans Schuite
Zwolle
1:20:54
35
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:21:03
36
Michiel Kouwen
Zwolle
1:22:10
37
Jan Kaat
De Gemzen
1:22:26
38
Nico Eggens
PEC 1910
1:22:34
39
Dick Strijbos
Wapenveld
1:23:18
40
Jan van Boven
Wezep
1:23:33
41
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:23:48
42
Dik Hulleman
Ommen
1:24:01
43
Gerard van Huis
Zwolle
1:24:10
44
Geert-jan de Boer
Nunspeet
1:24:28
45
Frans van der Velden
Steenwijk
1:25:02
46
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
1:25:06
47
Freek Brouwer
Urk
1:25:13
48
Wim Krooshof
De Gemzen
1:25:50
49
Bert de Vries
PEC 1910
1:26:24
50
Kees Vrijburg
Zwolle
1:26:25
51
Martin Hendriks
Elburg
1:28:05
52
Chris Boy
Zwolle
1:29:29
53
Jan Flierman
Drachten
1:29:29
54
Johan Tromp
Zwolle
1:29:38
55
Jan Rutgers
Zwolle
1:30:49
56
Jan Draaijer
De Gemzen
1:32:30
57
Gerrit Mulder
Zwolle
1:35:19
58
Bertjan Bos
Hasselt
1:35:44
59
Evert Klomp
Apeldoorn
1:35:57
Koninklijke Euroma Wapenveld
www.uitslagen.nl
19-03-2011 14:34