Uitslagenlijst 59e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 19 maart 2011

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Willem Lenting
Haag Atletiek
51:47
2
Peter Pollemans
Flakkee
53:44
3
Leon van Prooijen
AV '47
1:02:02
4
Arjan Nomen
Croda Runners
1:03:51
5
Bart Zwart
Geomeet Funderingen
1:16:38
6
Rutger Nijhof
PAC
1:16:51
M 35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Saïd Kanfaoui
AV Gouda
50:34
2
Pascal van Norden
Croda Runners
50:39
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
51:00
4
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
53:30
5
Bart Witzier
Gouda
56:22
6
Marcel Maurits
AV '47
1:06:48
7
Bart Vanhauwaert
PAC
1:07:11
8
Jeroen van Hoorn
C1000 van der Hoven
1:11:05
9
Dennis Janmaat
Croda Runners
1:11:37
M 40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
48:49
2
Sandor Bron
Croda Runners
51:35
3
Robert Willemse
PAC
52:49
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
54:34
5
Paul Stolwijk
AV '47
55:15
6
Richard Oerlemans
SC Reeuwijk
1:00:52
7
Frans Woerden
De Veenlopers
1:01:40
8
Rudolf Kalkman
SC Reeuwijk
1:02:58
9
Jaap Kruysifix
Moordrecht
1:05:46
10
Bob Polack
Geomeet Funderingen
1:06:15
11
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:06:38
12
Michel Groeneveld
E.ON Powerteam
1:08:14
13
Pieter Douma
AAV '36
1:25:11
M 45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
54:45
2
Henk van Zutphen
AV Gouda
54:59
3
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
55:43
4
Kees van der Sar
Croda Runners
1:01:46
5
Harm Kolvoort
Start '78
1:02:38
6
Wim Both
Geomeet Funderingen
1:06:15
7
Peter Schoppen
Geomeet Funderingen
1:08:09
8
Chris Roeland
PAC
1:09:43
M 50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
55:13
2
Jan-Hendrik de Jong
AV '47
57:20
3
Harm van Bruggen
avVN
57:30
4
Jan Oskam
AV '47
57:37
5
Aart van Wijk
Passaat
57:54
6
Willem van Klink
De Spartaan
59:03
7
Jaap Meijvogel
SC Reeuwijk
59:15
8
Rob Prins
PAC
59:16
9
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
1:01:50
10
Freek van Mourik
Clytoneus
1:01:54
11
Ernesto Gonzalez
E.ON Powerteam
1:03:11
12
Jan Groen
Start '78
1:03:32
13
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:05:14
14
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:06:55
15
Vincent Verstegen
Spijkenisse
1:21:23
M 55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Kees Voogt
De Kieviten
1:00:47
2
Jan Olsthoorn
De Zuiderster
1:01:01
3
Rob Verhorst
De Zuiderster
1:06:50
4
Cees van Delft
SC Reeuwijk
1:06:54
5
Joop Kamer
C1000 van der Hoven
1:11:05
6
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:11:13
7
Piet Westhoff
avVN
1:12:38
8
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:14:42
9
Cees van den Hoven
C1000 van der Hoven
1:22:58
M 60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Leen Harkes
AV '47
1:02:05
2
Wim Los
Antilope
1:03:09
3
Koos Mulders
De Zuiderster
1:03:52
4
Dick Nijhof
avVN
1:04:52
5
Adri Vergalen
Ilion
1:08:32
6
Dirk den Oude
Pijnenburg
1:09:49
7
Sjaak Kuijer
AV Gouda
1:10:51
8
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:13:13
9
Jan Blom
Croda Runners
1:14:41
10
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
1:14:51
11
Henny Hamers
De Zuiderster
1:19:24
12
Bernard den Boogert
C1000 van der Hoven
1:22:58
13
Nic Fase
AV '47
1:24:33
14
Pierre Mijnsbergen
De Zuiderster
1:35:35
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ingeborg Couvee
AKU
1:05:36
2
Rosalie Ohm
De Zuiderster
1:06:14
3
Marcha de Jonge
Gouda
1:21:17
V 40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marion Corfield
Rotterdam
1:06:14
V 45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
1:03:39
V 50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Annie van Dijk
Croda Runners
1:07:03
2
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
1:10:03
3
Conja de Lange
C1000 van der Hoven
1:11:06
4
Jacoline Groeneweg-de
Spirit Oud Beijerlan
1:11:17
5
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:13:29
6
Franciska Mulders
De Zuiderster
1:15:52
7
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:18:44
M 15, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
54:29
2
Henk Ruiter
Ermelo
54:51
3
André Veldman
Reeuwijk
57:00
4
Danny Binnendijk
Bodegraven
57:11
5
Martijn Schenk
Pallas '67
58:32
6
Joris de Wind
Rotterdam
58:52
7
Pieter Tensen
Moordrecht
58:56
8
Hans Overbeek
Polsbroek
59:20
9
Gerard Hueting
Utrecht
59:27
10
G Mellaard
Abbenbroek
1:00:39
11
Peter van Wensveen
1:02:08
12
Loet Kloos
Reeuwijk
1:02:32
13
Ruud Verlaan
Boskoop
1:03:55
14
Frank Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:04:04
15
Dimitri Pennings
Rockanje
1:04:25
16
Rafael Krijgsman
PAC
1:04:25
17
Niek de Koning
Gouda
1:05:07
18
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:05:36
19
P de Bruin
Poeldijk
1:05:37
20
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:05:38
21
Bernd van den Berg
Gouda
1:05:52
22
Albert de Rooij
Zoetermeer
1:05:56
23
Adrie van Zoest
AV '47
1:06:07
24
Rob Verdurmen
Capelle aan den IJss
1:06:15
25
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
1:06:21
26
Jack Heijboer
Alphen aan den Rijn
1:06:38
27
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:06:40
28
Cyriel de Jonge
Gouda
1:06:52
29
J Goedhart
AV '47
1:07:17
30
Dick Reuijl
Woubrugge
1:07:27
31
Kees Zijlstra
AV '47
1:07:34
32
Koos Bruines
Antilope
1:08:06
33
Coen de Lima
Rotterdam
1:08:06
34
C Berrevoets
PAC
1:09:06
35
Jan Hilgeman
AV '47
1:09:21
36
Gert-Jan Ouderkerken
Stolwijk
1:09:26
37
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
1:09:40
38
Patrick vd Berg
Noordwijkerhout
1:09:59
39
Remco van der Wiel
Reeuwijk
1:10:02
40
Bert vd Meer
Gouda
1:10:16
41
Dannis van IJpen
Capelle aan den IJss
1:10:38
42
Paul Klis
Capelle aan den IJss
1:10:47
43
Carl Janssen
Gouda
1:10:48
44
Arie Verweij
Nieuwerkerk ad IJsse
1:10:49
45
Jos van Leeuwen
Antilope
1:10:54
46
R de Reuver
Utrecht
1:11:08
47
Ben Vermeent
Reeuwijk
1:11:29
48
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
1:11:59
49
Martijn vd Hoek
Gouda
1:12:18
50
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:12:35
51
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:12:54
52
Sjaak Nobel
AV '47
1:13:42
53
Peter van Ling
's-Gravenhage
1:13:42
54
Maro Pellegrun
Ede Gld
1:13:51
55
Wiro van der Werf
Boskoop
1:13:58
56
Robert van El
Ouderkerk aan de Ams
1:14:02
57
Wim van Riel
SC Reeuwijk
1:14:07
58
Dennis Kompier
SC Reeuwijk
1:14:07
59
Victor Schweinsberg
Gouda
1:14:29
60
Thom Schoonderwoerd
Hazerswoude Dorp
1:14:39
61
J Kompier
Nieuwerbrug
1:14:43
62
Ebert van Vliet
Reeuwijk
1:14:50
63
Jeroen de Looij
Alphen aan den Rijn
1:14:53
64
Carl Oudshoorn
Bodegraven
1:14:53
65
Erik Naafs
Reeuwijk
1:14:54
66
Hans de Ruiter
Hazerswoude-Dorp
1:14:55
67
Richard vd Nieuwendijk
AV '47
1:14:58
68
Mart van de Kamp
Gouda
1:15:11
69
Paul van der Kooij
Utrecht
1:15:15
70
Ruud van der Laan
SC Reeuwijk
1:15:25
71
Willem de Jong
Barendrecht
1:15:29
72
Peter Dijkhuizen
Geomeet Funderingen
1:15:35
73
Rien Bregman
Moerkapelle
1:15:51
74
Jaap Klok
Spirit Lelystad
1:15:53
75
Corné Remmers
Reeuwijk
1:16:07
76
Henk de Witte
Den Hoorn Zh
1:16:17
77
Hugo Vos
Delft
1:16:56
78
Jos van der Borgt
Gouda
1:17:14
79
Andre Akse
Bleiswijk
1:17:35
80
Jan Knijff
Clytoneus
1:17:38
81
P Graafland
Waddinxveen
1:17:51
82
Bert Kuiper
Waddinxveen
1:17:51
83
Steve van der Lek
Rotterdam
1:18:06
84
Theo van Maarseveen
Bodegraven
1:18:08
85
Pieter Alkemade
Rotterdam
1:18:30
86
Boris Verbrakel
Boskoop
1:19:25
87
Peter Stolk
Boskoop
1:19:58
88
Wouter Meyer
Gouda
1:20:00
89
Jan Voorwinden
Waddinxveen
1:20:03
90
Kees Langelaan
Maassluis
1:20:35
91
Ruud Lambregts
Gouda
1:20:39
92
Dimitri Bakker
Gouda
1:20:48
93
Richard Hinderks
Alphen aan den Rijn
1:21:11
94
Eric van Westing
Boskoop
1:21:15
95
Henk Bretveld
Waddinxveen
1:21:15
96
Paul Geenen
Bodegraven
1:21:30
97
Peter de Valois
Zoetermeer
1:21:33
98
Eugène Milot
Hilversum
1:21:40
99
Piet van Heiningen
SC Reeuwijk
1:21:47
100
Thomas Noordijk
Utrecht
1:22:10
101
Erikjan Smit
Gouda
1:22:17
102
Menno Jansmit
Bosdrecht
1:22:18
103
Theo Fennis
Loosdrecht
1:22:40
104
M Kaptein
Waddinxveen
1:22:42
105
Harry de Jong
Gouda
1:22:42
106
Barend Visser
Elst Gld
1:23:03
107
Paul de Valk
Boskoop
1:23:10
108
Leen Nelemans
Leiden
1:23:12
109
Joop Brand
Boskoop
1:23:30
110
J vd Meij
Waddinxveen
1:23:38
111
Hendry Locht
Dordrecht
1:23:49
112
J Budding
Vlaardingen
1:24:07
113
J Vesseur
Woerden
1:24:25
114
A Schuurman
Amsterdam
1:24:54
115
Mari van Lieshout
Hoorn Nh
1:25:24
116
Chris van Buren
Heinenoord
1:26:15
117
Gert van Manen
Reeuwijk
1:26:54
118
Andre Stoorvogel
Rotterdam
1:27:49
119
Frank Verweij
Rotterdam
1:28:54
120
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:29:01
121
Dirk van der Pol
De Kieviten
1:29:08
122
Douwe Buwalda
Gouda
1:30:03
123
Arie Fleerkate
Linschoten
1:30:11
124
Harry Lambregts
Loosdrecht
1:30:28
125
Bas Vooijs
Veere
1:32:46
126
Gary Telgen
Rotterdam
1:34:46
127
Hans van Rij
Moordrecht
1:36:10
128
Rob Boom
Waddinxveen
1:42:13
129
Theo van der Spoel
Spijkenisse
1:48:15
V 15, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Monique Logger
Reeuwijk
1:11:56
2
Brenda Schuurkamp
's-Gravenhage
1:12:58
3
Mariette Smeets
Waddinxveen
1:17:49
4
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:18:08
5
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:18:08
6
Lucie Kern
Bilthoven
1:18:30
7
Dekema de Rek
Gouda
1:19:18
8
Lina Rapisarda
Rotterdam
1:20:53
9
Mascha Milot
Driebergen-Rijsenbur
1:21:35
10
Petra Kerkhof
Maasland
1:21:37
11
Gonda Schalij
AV Gouda
1:21:47
12
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
1:21:49
13
Tine Vermeer
Sparta
1:22:01
14
A van Dorp
AV Gouda
1:24:05
15
Linda Scherpbier
SC Reeuwijk
1:24:09
16
Karin Bezemer
SC Reeuwijk
1:24:23
17
Bets Kromwijk
Hazerswoude-Dorp
1:24:35
18
Marjon Kuiper-van Leeu
Waddinxveen
1:25:59
19
Jeannette van Klink
Lisserbroek
1:26:29
20
Nely Steenvoorden
Koudekerk aan den Ri
1:26:31
21
Joyce Hovius
Hilversum
1:26:43
22
Clara van Vliet
AV '47
1:26:47
23
Ellen de Jong
Gouda
1:26:52
24
Maartje Vooijs
Utrecht
1:27:53
25
Petra Maurits
Hazerswoude-Dorp
1:27:59
26
Kirsten Hulscher
Gouda
1:28:42
27
Anneloes Smeats
Rotterdam Atletiek
1:29:08
28
Marije Persoon
Muiden
1:29:57
29
Regina Dijkshoorn
PAC
1:29:57
30
Batja van den Akker
Woerden
1:31:44
31
Colinda van Hoorn
Nieuwerkerk ad IJsse
1:34:04
32
Rente van Strein
Nieuwerkerk ad IJsse
1:34:04
33
Annemarie Douma
Reeuwijk
1:34:26
34
Josefina Smit
Zoetermeer
1:35:58
35
Marloes Rombout
SC Reeuwijk
1:42:45
M 10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Michael Woerden
Mijdrecht
35:51
2
Jermo Janmaat
Waddinxveen
36:20
3
Sander Eijs
AAV '36
37:02
4
Jaap Dekker
Woerden
37:36
5
Brent Pieterse
Nieuwkoop
37:39
6
Michel Sas
Hercules
37:47
7
Menno de Vries
Gouda
39:15
8
Jasper Veldman
SC Reeuwijk
39:19
9
Meine van Koeveringe
Leeuwarden
39:43
10
Edwin Tasseron
Gouda
39:51
11
Nico Kaptein
Clytoneus
39:55
12
Geert Moelker
AV Gouda
39:57
13
P van Leeuwen
Boskoop
40:25
14
Roy Nobel
SC Reeuwijk
40:56
15
Radouane Affane
Leiden
41:03
16
Simon Gorissen
Ede Gld
41:07
17
Marcel Markus
Antilope
41:21
18
Rob Kuiper
Reeuwijk
41:27
19
Patrice Pauw
Montfoort
41:37
20
Anton Hoogendoorn
Driebruggen
41:57
21
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
42:13
22
Bas vd Lest
Gouda
42:18
23
Solaiman Kallisse
Bodegraven
42:19
24
Jan Luidens
Kamerik
42:50
25
Raoul van Aalst
Harmelen
42:58
26
Bart Jan van den Bosch
Gouda
43:18
27
C van Zweeden
Clytoneus
43:19
28
Mike Droge
Nieuwkoop
43:21
29
Cornelis Chatziioannou
Spijkenisse
43:22
30
Martin van der Beek
Amstelveen
43:24
31
Jeffrey Kerkhof
Bergschenhoek
43:28
32
Michel Nobel
SC Reeuwijk
43:32
33
Joep van Aelst
SC Reeuwijk
43:36
34
Willem Brummel
Clytoneus
43:36
35
Twan Veltenaar
Gouda
43:49
36
Ronald Bakker
Gouda
43:50
37
Gerard van Schaijk
Koudekerk aan den Ri
43:51
38
Kees de Koning
Bodegraven
44:00
39
Wim de Groot
Loopgroep Oudewater
44:14
40
Wilbert Moons
AV Gouda
44:21
41
Marcel Post
SC Reeuwijk
44:27
42
Patrick Janssen
AV Gouda
44:35
43
Jacpb Versteeg
Gouda
44:38
44
Jan van Duuren
Clytoneus
44:44
45
Michiel Nederveen
Gouda
44:54
46
Richard Franken
Rotterdam
45:00
47
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
45:01
48
Clemens Tempelman
Gouda
45:04
49
Piet van Herk
Boskoop
45:11
50
Robert Janssens
Rotterdam
45:20
51
Peter Verweij
Rotterdam
45:23
52
Leo Ernst
Boskoop
45:25
53
T Vreman
Bodegraven
45:28
54
Maarten Ramp
Boskoop
45:30
55
Edwin Evengroen
Gouderak
45:39
56
Ruud Melkert
Gouda
45:40
57
Albert Kruijt
Gouda
45:48
58
Michael van Wijngaarde
Gouda
45:49
59
Pravind Binda
Diemen
45:53
60
Jermain Sahuleka
Woerden
45:58
61
Ron Rijneveld
Gouda
46:02
62
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
46:06
63
André Schraremade
Zoetermeer
46:19
64
Bas van Delft
Spijkenisse
46:47
65
Jan Geerling
Bodegraven
47:00
66
Leen Hofstede
Reeuwijk
47:11
67
Dick Verwij
Gouda
47:12
68
Stephan van Rooden
Reeuwijk
47:22
69
Simon van Beek
Gouda
47:23
70
Arnoud Bührs
Driebergen-Rijsenbur
47:32
71
Arjan Ket
De Meern
47:36
72
David Forbes
's-Gravenhage
47:44
73
Teus van Zelderen
Woerden
47:48
74
Peter Koemans
Gouda
47:59
75
Elbert Baas
Gouda
48:03
76
Cees van Beek
SC Reeuwijk
48:05
77
Mike Ides
Haarlem
48:10
78
Luuk Looman
Linschoten
48:16
79
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
48:18
80
Sjost Verhoeven
Amsterdam
48:21
81
H Slijkhuis
avVN
48:29
82
Martijn Spijk
Gouda
48:34
83
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
48:48
84
Jeffrey van Kriegenbor
Zoetermeer
48:49
85
Marco Mensink
SC Reeuwijk
48:50
86
Elwin Zijlstra
Gouda
48:52
87
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
49:02
88
Peter Pouw
AV '47
49:03
89
Leon Cooijmans
Gouda
49:05
90
Jaap van Prooyen
AV '47
49:06
91
Cees van Duin
Krimpen aan den IJss
49:52
92
Klaas Jan Dijkstra
Gouda
49:52
93
Jaco Meijers
Gouda
49:58
94
Piet Wijnsema
Energie
50:07
95
Ad Kraal
Moerkapelle
50:21
96
Stefan van Beeten
Schoonhoven
50:30
97
Eric Snaterse
Dutch Runners Gold
50:30
98
Cor Heij
Reeuwijk
50:40
99
Tom de Jong
Gouda
50:53
100
Rene de Vos
Rotterdam
51:05
101
Cees Methorst
avVN
51:06
102
Mark Kazemier
Enschede
51:07
103
Rob van Heijningen
Gouda
51:14
104
Hans van Jaarsveld
Schoonhoven
51:18
105
Jerome Brands
Gouda
51:25
106
Martin de Haan
Reeuwijk
51:29
107
Hans Vermeulen
Gouda
51:35
108
Gijs van Dam
Bodegraven
51:44
109
Hans van Groningen
Gouda
51:47
110
Hendrik-Jan Vos
Reeuwijk
51:48
111
Harald Boxtart
Gouda
52:01
112
Han Schuurman
Gouda
52:07
113
Dick Janmaat
Waddinxveen
52:16
114
Ronald Uittenbogaard
AV '47
52:23
115
Kees Regeling
Reeuwijk
52:27
116
Fred Dissel
SC Reeuwijk
52:29
117
Xander Prins
LOGO
52:43
118
Jon Dam
Gouda
52:45
119
Peter Versteeg
Gouda
52:50
120
Ron van der Laan
AV '47
52:56
121
Dick Slob
Gouda
53:05
122
Ard Jan Kraakman
Gouda
53:13
123
Hans de Jong
Reeuwijk
53:13
124
Erik Houwer
Gouda
53:17
125
Nico Groen
Reeuwijk
53:18
126
Johan Van de Pol
Reeuwijk
53:29
127
Moenish Rambhadjan
Bergschenhoek
53:39
128
Joep Vanderbroeck
Gouda
53:39
129
Rick van Vuuren
LOGO
53:44
130
Rene Goudkuil
Bodegraven
53:48
131
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
53:50
132
Ben Degenaar
Capelle aan den IJss
53:58
133
Bart Zondervan
Woerden
54:08
134
Gijs Graveland
SC Reeuwijk
54:18
135
Han Kruisinga
Gouda
54:18
136
Peter van Brakel
Utrecht
54:48
137
Wim Winkel
Woerden
55:00
138
Ton Selders
PAC
55:01
139
Jaap Blokzijl
SC Reeuwijk
55:19
140
Ralph Verhoeks
Boskoop
55:30
141
Thomas-Luuk Borest
's-Gravenhage
55:30
142
Rob van den Bos
Moordrecht
55:38
143
Piet Tetteroo
Delft
55:50
144
Paul van Vliet
Bodegraven
56:13
145
Jeroen Kraaij
's-Gravenhage
56:14
146
Hans Kruijt
Gouda
56:57
147
Gerard van Amstel
Rotterdam
57:34
148
Enrico Esposito
Rotterdam
57:51
149
Michael Rabellier
Rotterdam
57:52
150
Carlo Schep
SC Reeuwijk
58:01
151
Henk Hilgevoord
Gouda
58:06
152
Arthur van Rooijen
Woerden
58:36
153
Gerrold Verhoeks
Bodegraven
58:41
154
Bent Burgers
Moordrecht
59:29
155
Freek Verheul
Gouda
59:33
156
Dirk van Velden
Gouda
59:33
157
Iwan Klein
Geomeet Funderingen
1:00:09
158
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
1:00:32
159
Gerrit Bloemink
Leusden
1:00:50
160
Jan de Vos
Geomeet Funderingen
1:00:50
161
Jan Verwoerd
Gouda
1:01:05
162
Jos Tetteroo
Reeuwijk
1:01:15
163
Koos van Holstein
Rotterdam
1:01:29
164
Stephen Stuurman
Gouda
1:01:49
165
Ko Torbijn
Leiden
1:01:56
166
Thom de Kort
Kamerik
1:03:38
167
Aad Smit
Haastrecht
1:03:49
168
Ramon Lansbergen
Geomeet Funderingen
1:04:26
169
Bram Lindhout
Antilope
1:07:00
V 10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Wilma Veldhuijzen
Clytoneus
40:48
2
Angelique van Vliet
's-Gravenhage
41:25
3
Marieke Prince
Maasdam
42:11
4
Jacqueline Veth
RRZ
43:19
5
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
44:42
6
Sonja Kleyn
AV '47
45:53
7
Annelies Harkes
Reeuwijk
47:35
8
Carla van der Wolf-Bui
SC Reeuwijk
48:10
9
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJss
48:58
10
Alexandra Hovestad
Boskoop
49:03
11
Lea van Pamelen
Hercules
49:57
12
Rawena Plomp
Clytoneus
50:01
13
Remke Reith
Amsterdam
50:25
14
Lyda van der Linden
SC Reeuwijk
51:20
15
Silvia Brechler
Rotterdam
51:36
16
Susan Kipping
Reeuwijk
51:38
17
Mariska Oskam
AV '47
51:48
18
Nuria Hogendoorn
Gouda
51:58
19
Brigit Droog
SC Reeuwijk
52:14
20
Renske Gast
Rotterdam
52:19
21
Agnes van Veen-Kooijma
SC Reeuwijk
52:29
22
Sabine van Wijck
Rotterdam
52:32
23
Marina Kleybeuker
Rotterdam
53:02
24
Liesbeth van der Poel
SC Reeuwijk
53:19
25
Maaike Brasser
Rotterdam
53:59
26
Ceciel Thuys
Gouda
54:13
27
Rebeleka van de Pol
Vlaardingen
54:24
28
Petra Van de Pol
Reeuwijk
54:33
29
Willy Milot
Hilversum
54:36
30
G Atzema
Antilope
54:42
31
Theresa de With
SC Reeuwijk
55:02
32
Lizette Zwijnenburg
Reeuwijk
55:07
33
Anja Grijze
SC Reeuwijk
55:13
34
Aafke Smeets
Woerden
55:18
35
Ada Briede
Clytoneus
55:20
36
Lotte Verheul
Gouda
55:36
37
Henriette vd Velden
Gouda
55:40
38
Saskia van Harten
Reeuwijk
56:16
39
Inge Bijl
Rotterdam
56:19
40
Annemie Scholten
Gouda
56:32
41
Mieke Anker
Gouda
56:44
42
Thea van der Velde
Gouda
56:56
43
Carla van Nimwegen
57:05
44
Ria van Amstel
Rotterdam
57:34
45
Marijke Kegge-Deege
SC Reeuwijk
57:54
46
Lenie Vonk
Schiedam
57:57
47
Esmé de Fluiter
Gouda
58:08
48
Marianne van Beek
SC Reeuwijk
58:08
49
Cora Verweij
Bodegraven
58:35
50
Alies Oplaat
Vinkeveen
58:42
51
Caroline Bos
Reeuwijk
58:49
52
Sietie Janssen
Gouda
58:57
53
Jennie Odink
Gouda
59:06
54
Yvonne Verweij
Rotterdam
59:32
55
Conny te Hennepe
Gouda
59:57
56
Mirjam Jongerius
Vlist
1:00:15
57
Jolanda Gerbrandts
SC Reeuwijk
1:00:16
58
Bernadet de Keyzer
Gouda
1:00:18
59
Jasmijn Melse
Utrecht
1:01:06
60
Sylvie Gollin
Capelle aan den IJss
1:01:11
61
Angelique Blom
Rotterdam
1:01:15
62
Eugenne Hemmes
Alphen aan den Rijn
1:02:19
63
Ria Bijl
Rotterdam
1:03:08
64
Joke Verkley
Reeuwijk
1:03:12
65
W Stolwijk
Antilope
1:03:23
66
Marian Palsgraaf
Gouda
1:04:23
67
Saskia Elberse
Reeuwijk
1:07:46
68
Annemarie van de Hoek
Oostvoorne
1:08:03
69
Maaike Bremer
Gouda
1:08:04
70
Bettine Rube
Linschoten
1:10:41
M 5, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Mark Voermans
Rijen
17:05
2
Danny Elbers
Maassluis
17:23
3
J Zijderlaan
Avantri
18:01
4
David Klein
Bodegraven
18:05
5
Frans Dekker
Olympus '70
18:23
6
Henk van Oyen
SC Reeuwijk
18:51
7
Ronald Veraar
Olympus '70
19:05
8
André Brouw
Dordrecht
19:07
9
Thierry Droog
Reeuwijk
19:26
10
Daan Tromp
AV '40
19:28
11
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
20:37
12
Hans vd Hil
Antilope
20:39
13
Sibren Lochs
Reeuwijk
20:55
14
Jeroen Timmers
's-Gravenhage
21:36
15
Ernst van Koert
Gouda
22:46
16
Coen Kuijpers
Clytoneus
23:18
17
Van Hulsbeek
Ter Aar
23:20
18
R Hulsbeek
Ter Aar
23:21
19
Jacco Wielaard
Gouda
23:23
20
Rene van Lier
SC Reeuwijk
23:24
21
Koen Dekker
SC Reeuwijk
23:43
22
Jerre Sturm
SC Reeuwijk
24:52
23
Beau van Koert
AV Gouda
24:54
24
Dennis Melkert
Gouda
26:11
25
Wim van den Berg
Clytoneus
27:29
26
Niels Briedé
Clytoneus
27:30
27
Jan Moons
Reeuwijk
28:11
28
Joerian Droog
SC Reeuwijk
28:11
29
Hans Lok
SC Reeuwijk
28:13
30
Robert Jan van Dam
Reeuwijk
28:17
31
Jori Lek
Ter Aar
28:18
32
Jochem Disseldorp
Boskoop
28:57
33
Daan vd Nieuwendijk
Boskoop
29:00
34
Pepijn van Heijningen
Boskoop
29:00
35
Marco Geerlof
Boskoop
29:19
36
Ruud van Leeuwen
SC Reeuwijk
29:32
37
Pieter de Paus
Alphen aan den Rijn
29:39
38
Piet Koevermans
Ammerstol
29:43
39
John Thomsens
Atverni
29:48
40
Surinder Sharma
Zoetermeer
29:56
41
Kees van Geel
Gouda
29:57
42
Kees de Vries
Stolwijk
30:06
43
Bert de Hoop
Stolwijk
30:06
44
Corné Blitterswijk
Gouda
31:51
45
Erik van den Meerendon
Waddinxveen
32:12
46
Eva Jansen
Bodegraven
32:16
47
P Puite
's-Gravenhage
32:53
48
Hein Vergeer
Haastrecht
33:26
49
Peter Gielesen
Rotterdam
34:12
50
Eric Kraan
Reeuwijk
38:44
51
John de Visser
Schiedam
40:03
52
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
44:58
V 5, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Irene vd Reijken
Antilope
20:35
2
Lieke Klinkenberg
SC Reeuwijk
22:03
3
Marlene Straathof
AV '47
22:03
4
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
24:22
5
Loes van Veen
SC Reeuwijk
24:45
6
Nynke Smit
AV Gouda
25:14
7
Tjeco Smits
Gouda
25:14
8
Sandra Oudshoorn
LOGO
25:15
9
Annemieke Brouwer
SC Reeuwijk
25:41
10
Nadine Scheer
Eemnes
26:37
11
Joniek te Giffel
Utrecht
26:40
12
Sonja Huisman
Moordrecht
26:42
13
Mirjam Brugman
Bodegraven
26:59
14
Shauni Meijer
SC Reeuwijk
27:01
15
Elise Huysen-Dijkmans
Moordrecht
27:49
16
Anita Tromp
Bodegraven
27:50
17
Sietske Steenbeek
Reeuwijk
28:14
18
Linda Berkouwer
Reeuwijk
28:21
19
Tise van Steenwijk
Rotterdam
28:24
20
Linda Steenhuis
Boskoop
28:36
21
Alda Slob-Jacobs
Gouda
28:59
22
Margreet Sturm
Gouda
29:00
23
M van Stek
Woerden
29:11
24
Manon Aafjes
Zoetermeer
29:20
25
Wilma van Aalst
SC Reeuwijk
29:28
26
Vera van Leeuwen
SC Reeuwijk
29:32
27
Tineke Koevermans
Avantri
29:35
28
Chantal van den Meeren
Waddinxveen
29:36
29
Jannet Wiersma
Gouda
29:36
30
Sabrina van Vliet-Venh
Oudewater
29:40
31
Linda Verstegen
Rotterdam
29:52
32
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
29:53
33
Mirjam Lindenhovius
SC Reeuwijk
30:08
34
Anca vd Reijken
Antilope
30:28
35
Sigrid te Giffel
Utrecht
30:38
36
Ria Brenkman
Antilope
30:42
37
Marieta van Leeuwen
SC Reeuwijk
31:41
38
Antoinette Bijl
Waddinxveen
31:53
39
Janneke Driesen
Antilope
32:09
40
Sonja Smits
SC Reeuwijk
32:25
41
Nan Smits
Gouda
32:48
42
Ilja Harteveld
Reeuwijk
33:29
43
Saskia Gielesen
Rotterdam
34:12
44
Helen ten Boden
Utrecht
35:14
45
Katleen Kraan
Reeuwijk
38:43
46
Caroline Vergeer
Haastrecht
42:12
J2400, 2400 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Pim Veraar
Olympus '70
9:25
2
Koen Klinkenberg
SC Reeuwijk
9:29
3
Bram Wielaard
Gouda
9:31
4
Jeroen Box
Moordrecht
9:43
5
Donald Huijsen
Moordrecht
10:00
6
Zico van Dam
Bodegraven
10:02
7
Bas Meeuwenoord
Lisse
10:10
8
Jip Vreeswijk
SC Reeuwijk
10:16
9
Arné Mastenbroek
Gouda
10:17
10
Corné Slob
Gouda
10:18
11
Diederik Huysen
Moordrecht
10:36
12
Joost van Zutphen
Gouda
10:48
13
Mark van Groningen
Gouda
10:49
14
Guus Kloos
Reeuwijk
11:21
15
Guus van Holten
Reeuwijk
11:46
16
Jonas Dullens
Gouda
12:17
17
Rik Reimus
Reeuwijk
12:40
18
Frank de Paus
Alphen aan den Rijn
13:30
19
Pierin Jongejan
Reeuwijk
14:02
M2400, 2400 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
9:06
2
Denise Bosch
Zoetermeer
9:43
3
Sacha Palsgraaf
Moordrecht
10:07
4
Anouk Dekker
SC Reeuwijk
10:28
5
Rosalieke Vlastuin
Capelle a/d IJsel
11:01
6
Anne Tromp
Delft
11:08
7
Inge Verleun
SC Reeuwijk
11:20
8
Fenna Jansen
11:22
9
Puck Douma
Reeuwijk
11:34
10
Saskia Klinkenberg
SC Reeuwijk
11:48
11
Marije Verstegen
SC Reeuwijk
11:51
12
Isa Sauer
Bodegraven
11:53
13
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
12:14
14
Fien Kloos
Reeuwijk
12:31
15
Floor vd Hejden
Reeuwijk
12:53
16
Sofie Dupree
Reeuwijk
12:53
17
Marloes Bogaart
Gouda
13:33
18
Louisn van Leeuwen
SC Reeuwijk
13:38
19
Amber van Loon
Reeuwijk
14:00
J1100, 1100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Guus Mollee
Haarlem
3:59
2
Bram van Rijswijk
Bodegraven
4:12
3
Dennis Nederveen
Gouda
4:22
4
Yesper Schouten
Reeuwijk
4:29
5
Jaco Oskam
Zevenhuizen
4:30
6
Remco Klinkenberg
SC Reeuwijk
4:31
7
Jip Dijkstra
Reeuwijk
4:40
8
Max Veraar
Olympus '70
4:41
9
Mitchel Hogendoorn
Gouda
4:47
10
Bashar Ahmed
Utrecht
4:49
11
Huub Dupree
Reeuwijk
4:51
12
Sam Ankonee
4:54
13
Robin de Haan
Reeuwijk
4:59
14
Stijn Naafs
Reeuwijk
5:03
15
Kelvin Bakker
5:10
16
Sam Graveland
Reeuwijk
5:14
17
Hessel van Holten
5:17
18
Jelle Scheen
5:17
19
Jasper Heintz
Reeuwijk
5:21
20
Christian Hogendoorn
Gouda
5:32
21
Joep Voorderhaak
Reeuwijk
5:33
22
Coen Schuurmans
5:36
23
Dominique Moret
5:37
24
Justin Bakker
Reeuwijk
5:41
25
Ties Witzier
Gouda
5:47
26
Noud Zwijnenburg
Reeuwijk
5:47
27
Serge Baars
Reeuwijk
5:50
28
Job van Dam
5:51
29
Wessel Koppelte
5:56
30
Thomas van Groningen
Gouda
6:09
31
Emile Zandbergen
6:10
32
Gijs de Jong
6:21
33
Ilies ER Bakkili
Gouda
6:22
34
Tristan Welten
Reeuwijk
6:26
35
Thijs Boere
Gouda
6:42
36
Dorus Buhrs
Driebergen-Rijsenbur
6:51
37
Maurick vd Wal
6:56
38
Oscar de Jong
Gouda
7:22
39
Jasper Bitter
7:25
40
Ties van Holten
Reeuwijk
7:39
41
Kyan Vahle
Reeuwijk
7:52
42
Jay Vahle
Reeuwijk
8:15
43
Frank Zwarthoed
Bodegraven
8:20
44
Brent Schweinsberg
Gouda
8:21
45
Casper van Leeuwen
Reeuwijk
8:23
46
Tijbalt Jongejan
Reeuwijk
10:01
47
Maurice de Jong
Gouda
10:09
M1100, 1100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Anna Eikendal
Lopik
4:13
2
Eva Zijderlaan
Polsbroek
4:27
3
Marije Wielaard
Gouda
4:37
4
Pricilla Wensveen
Reeuwijk
4:39
5
Robin Droog
SC Reeuwijk
4:53
6
Sacha Goedhart
SC Reeuwijk
4:53
7
Samar Ahmed
Utrecht
5:12
8
Dirkje van de Straaten
5:38
9
Emma van Loo
Reeuwijk
5:44
10
Kiki Joy de Jager
5:52
11
Steffie vd Heijden
6:00
12
Kiki Dijkstra
Reeuwijk
6:04
13
Annabelle van Koert
Gouda
6:05
14
Kyra de Jong
Gouda
6:09
15
Ziggy van Soeren
6:10
16
Nienke Scheen
6:15
17
Roosmarijn Kooistra
6:18
18
Femke van de Berg
6:22
19
Wietske Kloos
Reeuwijk
6:25
20
Jasmine Romeijn
SC Reeuwijk
6:33
21
Lara van Leeuwen
6:36
22
Femke Reimus
6:43
23
Flo Tetteroo
6:57
24
Anouk Bakker
Gouda
7:03
25
Elise Zwarthoed
Bodegraven
7:27
26
Evi Voorderhaak
Reeuwijk
7:35
27
Fleur Bitter
Reeuwijk
7:38
28
Hedy Schuurmans
Reeuwijk
7:41
29
Emma Koster
Reeuwijk
7:41
30
Kim van Waasbergen
7:42
31
Felice Hoeve
Reeuwijk
7:43
32
Andrea Keller
7:44
33
Femke Bakker
Gouda
7:51
34
Joelle Romeijn
Reeuwijk
7:57
www.uitslagen.nl
19-03-2011 00:00