Uitslagenlijst 8e Vijf Mijlenloop

Ameide - Zaterdag 12 maart 2011

MSEN, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Ogourtsov
Rusland
24:32
2
Peter de Vries
Unitas
25:30
3
Maarten van Zeggeren
Passaat
26:10
4
Nabil Karimi
Typhoon
26:27
5
Wilfred Verhagen
Clytoneus
27:26
6
Paul Visser
Tilburg Road Runners
27:49
7
Arjan Kaashoek
Typhoon
29:06
8
Ron Heikoop
Parthenon
29:19
9
Michel Sas
Hercules
30:14
10
Kees Kodde
PAC
30:36
11
Aart Verburg
Waterweg
30:40
12
Lennaert den Hoed
Parthenon
31:27
13
Erik Bouwsma
Parthenon
37:11
M35, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Said Ribag
Marokko
25:07
2
Jan van Hoeven
Olympus '70
28:16
3
Ruben Verlangen
Statina
28:41
4
Job Zijderlaan
Avantri
29:27
5
Michel Doeser
Typhoon
29:28
6
Marthel IJkelenstam
Typhoon
29:40
7
Robin Robart
Passaat
29:43
8
Michael Raaijmakers
Parthenon
29:55
9
Harrald van Hell
Typhoon
30:08
10
Peter den Hartog
Avantri
34:32
11
Nico Bloemendal
Avantri
35:09
M45, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
27:45
2
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
28:00
3
Hafid Chaaby
Typhoon
28:07
4
Rene Stam
Scorpio
28:17
5
Erik Klooster
Passaat
28:22
6
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
28:25
7
Jürgen Gerritsen
Parthenon
28:42
8
Ruud Woord
THOR
29:15
9
Rene Elzinga
GAC Hilversum
29:26
10
Maarten van Erkel
avVN
29:51
11
Arjan Korteland
Passaat
29:53
12
Ron van der Linden
Statina
30:28
13
Bart Verberkt
THOR
31:12
14
Ronald Valkenburg
Atverni
31:53
15
Kees Koek
Loopvereniging TOF
32:28
16
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
32:29
17
Eric Rennert
Passaat
32:34
18
Jan van Heteren
Passaat
32:46
19
Goof van den Heuvel
Typhoon
33:03
20
Gerard v/d Bovenkamp
avVN
34:19
21
Werner Martens
avVN
34:33
22
Bart de Vries
Oss
35:07
23
Rob Stofberg
Clytoneus
35:08
24
Willem Brummel
Clytoneus
35:17
25
Arie Pankras
Parthenon
35:39
26
Gerrit van Mourik
Statina
35:40
27
Willem Zwart
Passaat
36:11
28
Wim van Beuzekom
Avantri
36:33
M55, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
Passaat
28:18
2
Gijs van den Hurk
avVN
29:37
3
Piet Hopmans
Spado
31:44
4
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
32:18
5
Wim Elshout
avVN
32:43
6
Rob Kruis
Typhoon
32:46
7
Albert Stehouwer
Papendrecht
32:53
8
Bertus van Ginneken
avVN
32:57
9
Wim Sterrenburg
avVN
35:38
10
Peter Nuijens
AV Edam
36:13
11
Bert Nap
VAV
36:30
12
Joop Sprong
Loopgroep PK
36:59
13
Peter van den Heuvel
Werkendam
39:15
14
Czesiu Godlewski
Typhoon
39:18
15
Cees Methorst
avVN
40:42
16
Nico Brand
Statina
41:45
17
Gerrit Koerting
Statina
42:08
18
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
43:24
19
Johan van Santen
avVN
44:43
20
Erik van den Berg
Typhoon
47:19
VSEN, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Venhuizen
Seven Hills Running
30:45
2
Marjolein Diepstraten
Scorpio
33:12
3
Birgit Santiago
Clytoneus
33:26
V35, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
31:02
2
Rianne Kremers
Typhoon
32:02
3
Frauke van Boekel
Typhoon
33:02
4
Marleen Zijderlaan
Avantri
33:40
5
Gerda Huiskamp
Hercules
35:44
6
Sandra Wormgoor
Statina
38:36
V45, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
33:18
2
Carin van der Ende
Olympus '70
35:12
3
Anja van Vliet
avVN
35:24
4
Jeanine van Overveld
THOR
36:24
5
Corina van der Linden
Statina
39:38
6
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
43:02
7
Margreet Versluis
Passaat
45:53
8
Nel Maat
Typhoon
51:26
MREC, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben van der Jagt
Ede Gld
28:54
2
Leen Fortuin
Strijen
30:26
3
Frank Diesveld
Leerdam
30:32
4
Peter-Jan Hardenbol
Lexmond
30:35
5
Hans Overbeek
Polsbroek
31:24
6
Peter Mesker
Hoornaar
31:41
7
Sjakko van Houwelingen
Ottoland
31:54
8
Ad Gelderblom
Haastrecht
31:55
9
Jelmer van der Linden
Culemborg
32:00
10
Henkjan den Braven
Hoogblokland
32:08
11
Pascal Viveen
Gorinchem
32:11
12
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
32:16
13
Maarten van Houwelinge
Ottoland
32:30
14
Wim Derks
Dordrecht
32:36
15
Olav Gribnau
Heukelum
33:10
16
Bert Schild
Hardinxveld Giessend
33:17
17
Gijs Bruynes
Meerkerk
33:19
18
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
33:24
19
Maurice Melotto
Sliedrecht
33:28
20
Raymond de Bruijn
Hoornaar
33:36
21
Marc Laeven
Culemborg
33:55
22
Adrie Schrijver
Hoornaar
34:06
23
Wim Kruis
Gorinchem
34:07
24
Rob Viveen
Sliedrecht
34:14
25
Gertjan van Pelt
Gorinchem
34:21
26
Ronny Voets
Best
34:23
27
Ingo Schoots
Vianen Ut
34:28
28
Reyer Demoet
Veenendaal
34:41
29
Ton de Vries
Lekkerkerk
34:43
30
Peter Bilstra
Gorinchem
34:46
31
Perry Bloks
Hagestein
34:47
32
Wilco IJzerman
Gorinchem
34:49
33
Ed Wieles
Leerdam
34:52
34
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
34:53
35
Cor Hoekstra
Gorinchem
35:07
36
Theo Schermers
Hardinxveld Giessend
35:21
37
Dirk Veenvliet
Zeist
35:22
38
Arnold Schiphof
Ameide
35:36
39
Ronald Nuijten
Dordrecht
35:42
40
Marco van 't Erve
Gorinchem
36:03
41
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
36:10
42
Jan de Groot
Giessenburg
36:14
43
Ton Jongbloed
Lopik
36:20
44
Dirk de Wit
Dalem
36:23
45
Ruud Grootenboer
Papendrecht
36:34
46
Remon de Groot
Tienhoven Zh
36:34
47
Berend Bakker
Papendrecht
36:36
48
Ad Kaashoek
Sliedrecht
36:47
49
Pieter Niesing
Herwijnen
36:50
50
Arie van Vliet
Werkendam
36:51
51
Sven Janssen
Tienhoven Zh
36:52
52
Jan van Poortvliet
Schelluinen
36:53
53
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
37:14
54
Bas Vooijs
Schoonhoven
37:29
55
Remco de Lijster
Hendrik-Ido-Ambacht
37:52
56
Jimmy Ockhuizen
Gorinchem
37:53
57
Arie v Meeteren
Groot-Ammers
38:17
58
Henk Ros
Hardinxveld Giessend
38:23
59
Dammes Ros
Meerkerk
38:24
60
Sjoerd Harrems
Gorinchem
38:24
61
Ruud Versluis
Papendrecht
38:32
62
Taco de Ruiter
Amsterdam
38:33
63
Jaap Buyk
Giessenburg
38:35
64
Siegfried v/d Brink
Gorinchem
38:38
65
Loek Werring
Houten
38:43
66
Andre Veenvliet
Ameide
38:46
67
Wim Hol
Nieuw Lekkerland
38:47
68
Peter de Jong
Ameide
38:49
69
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
39:08
70
Marien van Andel
Langerak Zh
39:32
71
Johan Struik
Woudrichem
39:39
72
Remco Oldebesten
Nieuwegein
39:41
73
Berrie Kremers
Gorinchem
39:43
74
Jos Broere
Hoogblokland
39:44
75
Erik de Rover
Hardinxveld Giessend
39:48
76
Ron de Coo
Vianen Ut
39:50
77
Peter van Oosterhout
Made
39:52
78
Michel van der Sanden
Made
39:54
79
Aad van der Poel
Schoonhoven
39:55
80
Gert van Heiningen
Hoogblokland
40:06
81
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
40:09
82
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
40:10
83
Rob de Roo
Lexmond
40:13
84
Martijn Streek
Gorinchem
40:15
85
Johan de Jong
Hardinxveld-Giessend
40:23
86
Frans van der Meer
Leerdam
40:25
87
Martin Borsje
Papendrecht
40:31
88
Wim Verhagen
Gorinchem
40:44
89
Martin Roodnat
Papendrecht
40:48
90
Dick de Wit
Deil
40:51
91
Gerrit de Jong
Hardinxveld Giessend
40:55
92
Henk Voormolen
Noordeloos
40:57
93
Koos Zieldorff
Schoonhoven
41:04
94
Huib den Braven
Hoogblokland
41:05
95
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
41:10
96
Peter van der Linden
Leerdam
41:17
97
Rob van der Graaf
Krimpen aan den IJss
41:30
98
Maurtis Witzier
Papendrecht
41:34
99
Sander van Eijkern
Giessenburg
41:46
100
Gerard Radstaat
Lexmond
41:51
101
Cees van Wingerden
Nieuw-Lekkerland
42:09
102
Kees Groenenberg
Woudrichem
42:35
103
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
42:45
104
Harry de Jong
Gouda
42:47
105
Jan van Herwijnen
Sleeuwijk
42:49
106
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
43:01
107
Cees Verolme
Dordrecht
43:07
108
Douwe Zwep
Stellendam
43:31
109
Frederik Hammenga
Hardinxveld-Giessend
43:33
110
Andre Muilenburg
Gorinchem
43:34
111
Patio van Berloo
Langerak Zh
43:41
112
Kris van IJskens
Dordrecht
43:41
113
Nico de Wit
Ameide
43:43
114
Cees Sins
Oosterhout Nb
43:48
115
Jack de Bruin
Noordeloos
44:06
116
Ab Hooyer
Utrecht
44:09
117
Paul Wijnja
Werkendam
44:12
118
Leo van Beuzekom
Goudriaan
44:25
119
Jasper de Rover
Hardinxveld-Giessend
44:38
120
Leo van Hees
Arkel
45:03
121
Mustafa Akman
Gorinchem
45:19
122
Arnold Groenendijk
Ameide
45:33
123
Jaap Bikker
Hoogblokland
45:48
124
Piet Tukker
Gorinchem
45:52
125
Marco van Es
Tienhoven Zh
46:18
126
Michel de Valk
Gorinchem
46:36
127
Jan Vink
Noordeloos
47:08
128
Henk Wiggemansen
Ter Aar
48:01
129
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
48:57
130
Koos van Holstein
Rotterdam
49:57
131
Leen van Oosterum
Hellouw
50:18
132
Pieter Stets
Utrecht
52:53
133
Willem den Otter
Oud-Alblas
53:08
134
Johan Versteeg
Papendrecht
53:21
135
Rob Faltin
Amsterdam
53:41
VREC, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita Koorevaar
Groot-Ammers
34:59
2
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
35:35
3
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
36:53
4
Nicole Versteeg
Hoornaar
37:14
5
Danielle van Beusekom
Papendrecht
38:37
6
Wenda Schampaert
Heukelum
38:39
7
Janneke de Bruin
Hardinxveld Giessend
38:56
8
Bea Kolijn
Gorinchem
39:19
9
Cora Goudswaard
Alblasserdam
39:22
10
Marleen Honkoop
Sliedrecht
39:31
11
Alice Harrems
Gorinchem
40:03
12
Sylvia Vermeulen
Gorinchem
40:08
13
Sharon Maasland
Hardinxveld-Giessend
40:19
14
Astrid van der Born
Schoonhoven
40:59
15
Margreet Overdijk
Leerdam
41:16
16
Margreet van Berloo
Langerak Zh
41:42
17
Jolanda den Haan
Giessenburg
41:48
18
Diana Vlot
Gorinchem
41:51
19
Gerda Oostveen
Meerkerk
41:55
20
Adri den Hartog
Asperen
41:58
21
Nanda Schermers
Hardinxveld Giessend
42:17
22
Nelleke Scherpenzeel
Meerkerk
42:34
23
Pleuni de Bruin
Noordeloos
42:52
24
Edith Peters
Utrecht
43:33
25
Corrine Wolsheimer
Gorinchem
43:39
26
Sandra Kalmijn
Beusichem
43:55
27
Ingrid de Stigter
Arkel
43:55
28
Annette Koster
Gorinchem
43:57
29
Ageete den Hartog
Gorinchem
44:03
30
Christianne Biesheuvel
Gorinchem
44:35
31
Karin Bezemer
Gouda
44:45
32
Kyra Schafraad
Gorinchem
45:33
33
Sandra Jansen
IJsselstein Ut
45:39
34
Goverdien den Braven
Hoogblokland
45:40
35
Netty Bronkhorst
Vuren
45:40
36
Wilma Trapman
Schelluinen
45:45
37
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
45:48
38
Nelleke Vonk
Gorinchem
45:49
39
Marjoleine van den Hov
Gorinchem
45:50
40
Annemarie Top
Ameide
46:36
41
Gerina Hoekstra
Gorinchem
46:36
42
Marike Oudijn
Alblasserdam
46:52
43
Ellen Langhorst-van Du
Dalem
46:59
44
Linda van Doorn
Ameide
47:37
45
Bernadet de Keyzer
Gouda
47:40
46
Nel van den Heuvel
Tienhoven Zh
47:42
47
Joelle van der Poel
Ameide
48:14
48
Wil Walhout
Vuren
48:29
49
Jolanda de Vries
Papendrecht
48:38
50
Rita Peperkamp Nijhoff
IJsselstein Ut
49:00
51
Merel van de Geest
Gorinchem
49:17
52
Willeke den Hartog
Ottoland
49:19
53
Tessa Hammer
Gorinchem
49:50
54
Anna Diepeveen
Veenendaal
50:05
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
www.uitslagen.nl
19-03-2011 16:40