Uitslagenlijst SPAR NK Cross

Hellendoorn - Zondag 20 februari 2011

MB, 3990M
Plts
Naam
Tijd
1
Jip Vastenburg
AV '34
15:16
2
Julia van Velthoven
Attila
15:30
3
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
15:59
4
Hannah Regeer
Leiden Atletiek
16:19
5
Saskia Weinans
Atletico '73
16:20
6
Anne Luijten
Olympus '70
16:27
7
Larissa Schut
Spado
16:27
8
Fenna van Burg
Prins Hendrik
16:31
9
Judi Becx
Attila
16:32
10
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
16:33
11
Laura Wientjens
THOR
16:48
12
Femke van der Pal
Zaanland
16:48
13
Sophie van der Most
De Liemers
17:02
14
Lysanne Wilkens
Oss '78
17:04
15
Laura Rijvers
Prins Hendrik
17:14
16
Jeske van der Pal (MC)
Zaanland
17:17
17
Charissa Zijlstra
Friesland
17:28
18
Shehrazade de Zwager
Daventria
17:36
19
Mirthe Overkamp
Hanzesport
17:44
20
Anouk van den Ouweland
AVV
17:48
21
Saskia Lensink
Hanzesport
17:50
22
Karlijn van Es
PAC
17:58
23
Kirsty Jacobi
AVON
17:59
24
Lisanne Keet
DOKEV
18:18
25
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
18:26
26
Katja Slangewal
Altis
18:38
27
Britt de Waal
Almere '81
18:56
28
Zahera Aminboru
Triathlon
20:14
JB, 5865M
Plts
Naam
Tijd
1
Jorik van Egdom
VAV
20:50
2
Frank Tijdink
Caesar
20:54
3
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
20:59
4
Rik van der Steen
Prins Hendrik
21:06
5
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
21:11
6
Bart van Nunen
Passaat
21:23
7
Roy van Eekelen
Sprint
21:29
8
Bryan de Kraker
Almere '81
21:35
9
Noah Schutte
Leiden Atletiek
21:35
10
Tim vd Broeke
Dynamica
21:42
11
Olivier Nass
Olympus '70
21:46
12
Yared Stifanos
Hellas
21:47
13
Simon Grannetia
De Spartaan
21:50
14
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
22:11
15
Ivo Meijer
Marathon Pim Mulier
22:14
16
Freek Lier
Hanzesport
22:16
17
Milco Hahury
Nijmegen Atletiek
22:18
18
Rob ter Burg
Noordkop
22:19
19
Sjoerd Weijers
Nijmegen Atletiek
22:19
20
Luc Altorf
AV Standdaarbuiten
22:22
21
Milan Roelofs
AV '56
22:24
22
Justin van Benten
Phoenix
22:25
23
Bradley Groenestein
Altis
22:34
24
Yorben Ruiter
PAC
22:35
25
Bas de Waal
Almere '81
22:35
26
Rik Palings
THOR
22:38
27
Joeri Slagter
Hera
22:44
28
Carliho Suijkerbuijk
THOR
22:48
29
Niels Aarns
Nijmegen Atletiek
22:52
30
Mark te Brake
AVA '70
22:53
31
Arend van der Reijken
Antilope
22:53
32
Jordi Stam
AV Heerenveen
22:59
33
Casper van Well
Nijmegen Atletiek
23:04
34
Steef Severijn
Ilion
23:06
35
Davey Kaak
De Spartaan
23:10
36
Jordy Dikkers
De Sprinter
23:11
37
Robbert Wijten
De Spartaan
23:21
38
Mathijs Wille
THOR
23:24
39
David van Bergen
Argo
23:43
40
Remco Smits
De Keien
23:43
41
Arne te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
23:59
42
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
24:15
43
Martijn de Vries
AV Heerenveen
24:21
44
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
24:29
45
Ashwin Wemmers
Nijmegen Atletiek
24:35
46
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
24:40
47
Dennis Sebregts
Sprint
24:52
48
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
24:53
49
Jordin Bijstra
Zuidwal
25:02
MA, 5865M
Plts
Naam
Tijd
1
Maureen Koster
AV '47
22:50
2
Marlin van Hal
De Keien
23:34
3
Celine de Wild
THOR
23:43
4
Marleen Loman
NOP
24:47
5
Marije Peters
Seven Hills Running
25:00
6
Giselle Slotboom
De Spartaan
25:20
7
Anouk Everts
AAC '61
26:12
8
Irene van der Reijken
Antilope
26:42
9
Sanne Sibbald
Running2000
26:54
JA, 7990M
Plts
Naam
Tijd
1
Timothy Vergauwen
Loopteam Velocitas
27:22
2
Edwin de Vries
Almere '81
27:27
3
Hans Dilling
Seven Hills Running
27:35
4
Wouter Ploeger
AAC '61
27:45
5
Wouter Heinrich
AKU
28:05
6
Jordi Baars
AV Aalsmeer
28:12
7
Juul van de Kruijs
Asterix
28:13
8
Milan Stawicki
Prins Hendrik
28:41
9
Tom Koetsenruijter
THOR
28:44
10
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
28:45
11
Hans van Hateren
De Spartaan
28:57
12
Alwin Roovers
Loopteam Velocitas
28:58
13
Jesse van de Ven
Spado
29:03
14
Jesse Nijboer
Start '78
29:05
15
Neal Bouterse
AV '56
29:08
16
Tim Bolink
Hellas
29:17
17
Olivier Schäffers
Pijnenburg
29:26
18
Maico Suijkerbuijk
THOR
29:34
19
Richard Douma
Zaanland
29:39
20
Roel Wijmenga
Unitas
29:45
21
Ivo Bijl
Passaat
29:49
22
Jim Rothweiler
KAV Holland
29:50
23
Derrick Kazemier
VAV
29:58
24
Fenno Polderman
Clytoneus
30:03
25
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
30:15
26
Cas Lutz
GAC Hilversum
30:27
27
Bram Kocx
Attila
30:34
28
Wouter Doesburg
ASV
30:39
29
Jordi Hoek
Loopteam Velocitas
30:40
30
Tom Rademaker
HAC
30:40
31
Thomas Kools
Loopteam Velocitas
31:04
32
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
31:12
33
Erik van Ballegoojien
AV '40
31:18
34
Wouter Jansen
AV Holten
31:20
35
Hugo van den Haak
Sparta
31:57
36
Timon Nagelkerken
Ilion
32:04
37
Simeon Weeda
Atverni
32:26
38
Daan Schalk
AAC '61
32:36
39
Omar Cornelis
AV Holten
32:40
40
Jan-Arie Portegijs
DOKEV
32:50
41
Dimitri Heskes
Sparta
32:55
42
Marthijn Duel
Rotterdam Atletiek
33:03
43
Eduard Grob
GAC Hilversum
33:13
44
Jeffrey Smetsers
De Keien
33:26
45
Jesper Mannie
THOR
33:34
46
Khalid Mokhtari
Rotterdam Atletiek
33:43
47
Luuk Oudendijk
Suomi
35:07
VKORT, 2685M
Plts
Naam
Tijd
1
Lesley van Miert
Sprint
9:36
2
Anne van Es-van den Hu
Prins Hendrik
9:38
3
Lotte Jacobs
HAC
9:41
4
Yvonne Hak
Hera
9:53
5
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
10:01
6
Evelien Ruijters
Atletiek Maastricht
10:05
7
Jamie van Lieshout
Attila
10:14
8
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
10:20
9
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
10:26
10
Lisanne Wever
NEA Volharding
10:29
11
Lotte van den Boom
Sprint
10:33
12
Ingrid Grutters
Atverni
10:35
13
Chantal Baartse
Prins Hendrik
10:36
14
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
10:36
15
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
10:42
16
Rian van der Burgt
GVAC
10:44
17
Marieke van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
10:47
18
Nicole van Amstel
Nijmegen Atletiek
10:47
19
Laurien Buffart
Phanos
10:52
20
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
10:53
21
Christine Venhuizen
Seven Hills Running
11:02
22
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
11:11
23
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
11:13
24
Renee van Hoof
TION
11:15
25
Marije Wever (MA)
NEA Volharding
11:23
26
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
11:27
27
Roos Smink
Triathlon
11:29
28
Nathalie Lotthrinkx
Eindhoven Atletiek
11:34
29
Loes Lavrijsen
Hellas
11:48
MKORT, 2685M
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Licht
AV '34
8:21
2
Guus Janssen
Nijmegen Atletiek
8:22
3
Gert-Jan Wassink
Argo
8:36
4
Tijs Groen
De Liemers
8:37
5
Niels Verwer
AV Castricum
8:39
6
Ron van Diepen
Hera
8:39
7
Luc Schout
GAC Gemert
8:46
8
Wouter Jansen
Nijmegen Atletiek
8:49
9
Jurjen Polderman
Clytoneus
8:50
10
Ruud Boom
Atletics Nijverdal
8:55
11
Rik Heijnen
Atletiek Helden
8:56
12
Menno Zuidema
Phoenix
8:56
13
Jorrit Cleij
Nijmegen Atletiek
9:00
14
Guus Reijngoud
Hellas
9:00
15
Robert Planting
Tempo
9:01
16
Lars Paardekooper (JA)
AV '56
9:05
17
Yunis abu Stitan
Noordkop
9:07
18
Niels de Rijk
De Sperwers
9:08
19
Marcel de Jong
AKU
9:08
20
Dave Klink
Leiden Atletiek
9:09
21
Mark Buiks
Sprint
9:10
22
Ron Szigetti
GAC Gemert
9:11
23
Mathias Meijer
Climax
9:12
24
Koen Veldhuis
Atletics Nijverdal
9:12
25
Nout Jansen
Tartlétos
9:13
26
Guido Jonkers
Sprint
9:14
27
Jeroen Engels
Prins Hendrik
9:16
28
David Vonk
Zuidwal
9:18
29
Evert van Nigtevecht
Sprint
9:20
30
Jeffrey van der Park
Hera
9:20
31
Jeroen van den Biggela
GAC Gemert
9:21
32
Jorian Damen
Ciko '66
9:22
33
Sam Lavrijsen
Seven Hills Running
9:22
34
Fulco de Heus
AV '23
9:23
35
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
9:28
36
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
9:28
37
Robbin Pieterman
Ilion
9:29
38
Dennis van Esch
GAC Gemert
9:29
39
Erwin Meijer
Climax
9:30
40
Ard Vlooswijk
AV '34
9:30
41
Jelmer de Vries
Hanzesport
9:31
42
Jack van Avendonk
Attila
9:32
43
Arjen Hart
Hera
9:33
44
Sam de Vor
GAC Hilversum
9:35
45
Arnout Salomé
Prins Hendrik
9:39
46
Joey Blangé
Spirit Oud Beijerlan
9:39
47
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
9:41
48
Jeroen Habers
De Spartaan
9:43
49
Vincent Hofmann
Pijnenburg
9:44
50
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
9:46
51
Marco van der Stel
Unitas
9:47
52
Bart Klaver
Hera
9:48
53
Jaro Bellekom (JA)
Hanzesport
9:50
54
Camiel Kruiswijk
BAV
9:50
55
Arjen Venema
Climax
9:52
56
Seb Wiggemans (JA)
Daventria
9:54
57
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
9:55
58
Zilvester Wemmers
Nijmegen Atletiek
10:00
59
Remco Hoetmer
GAC Hilversum
10:03
60
Dennis Vanderstappen
Energie
10:04
61
Jens Verschuren
GAC Gemert
10:07
62
Luke Heijnen (JA)
Atletiek Helden
10:08
63
Geert Tuinstra
SISU
10:10
64
Corné Verboom
Loopgroep PK
10:18
65
Greg van der Velde
Hercules
10:20
66
Jeen Nauta
Start '78
10:24
67
Edwin van Laar
De Sperwers
10:26
68
Cosmo van Berkel
AV Gouda
10:34
69
Vincent Hocq [BM]
Phanos
10:45
70
Maurice Koster
Energie
10:47
71
Dennis de Groot
Altis
10:47
72
Richard Holstege
AV '40
10:54
VLANG, 7990M
Plts
Naam
Tijd
1
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
29:21
2
Inge de Jong
Trias
30:27
3
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
31:00
4
Jolanda Verstraten
Scopias
31:41
5
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
31:48
6
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
31:51
7
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
31:53
8
Ingrid Versteegh
Sprint
32:06
9
Barbara Tesselaar-Zutt
Hera
32:09
10
Jeanine vd Klashorst
U-Track
32:15
11
Jacelyn Gruppen
HAC '63
32:25
12
Leonie Balter
AVON
32:55
13
Marisa Hopmans
Spado
33:55
14
Evelien Broeke
Triathlon
34:36
15
Laura Huijbregts
Asterix
35:16
16
Tatjana Cernochova
Hellas
35:41
17
Maartje Bastings
Asterix
35:56
18
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
36:00
19
Lesley Smit
Iphitos
36:29
20
Vanessa Lorkeers
Atletics Nijverdal
36:46
21
Rose-Minke Schure
Triathlon
41:25
MLANG, 12055M
Plts
Naam
Tijd
1
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
39:04
2
Abdi Nageeye
Nijmegen Atletiek
39:10
3
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
39:15
4
Ronald Schröer
Hera
39:32
5
Erik Negerman
GAC Hilversum
39:51
6
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
40:05
7
Michel Butter
AV Castricum
40:42
8
Rens Dekkers
Hera
41:07
9
Wouter Warndorff
THOR
41:15
10
Jeroen Maas
Sprint
41:20
11
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
41:22
12
Wesley Pauel
AV Castricum
41:28
13
Casper Dirks
Phanos
41:38
14
Jarno van Miltenburg
Hellas
41:39
15
Pascal van Troost
Haag Atletiek
41:40
16
Christiaan van Beusich
Loopgroep Aart Stigt
41:48
17
Michiel van Nispen
Sprint
41:55
18
Erik Niemeijer
Sprint
42:04
19
Rob Maas
Sprint
42:09
20
Rik van Laarhoven
RK HAV
42:12
21
Noël Keijsers
Prins Hendrik
42:15
22
Timothy Karanu
Eindhoven Atletiek
42:18
23
Wim Nieuwkerk
THOR
42:21
24
Harm Sengers
Eindhoven Atletiek
42:28
25
Koen Vossers
Hanzesport
42:33
26
Yennick Wolthuizen
DOKEV
42:52
27
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
43:06
28
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
43:14
29
Ronald Bassa
Prins Hendrik
43:19
30
Bart van Aalst
Prins Hendrik
43:29
31
Niels de Jong
Sprint
43:32
32
Wouter Dilling
Seven Hills Running
43:35
33
Ralph Apeldoorn
DEM
43:40
34
Alex van der Meer
Prins Hendrik
43:46
35
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
43:48
36
Mart Solleveld
Haag Atletiek
43:50
37
Maikel van Eekelen
Achil '87
44:10
38
Ruud van der Wal
AV '34
44:18
39
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
44:22
40
Martijn van Rijn
Triathlon
44:29
41
Vincent Maalderink
Hanzesport
44:34
42
Erwin Harmes
Dynamica
44:35
43
Jeroen Zeinstra
Pallas '67
44:41
44
Frans Pasmans
Loopgroep PK
44:48
45
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
45:03
46
Daan van den Ende
Atletiek Maastricht
45:05
47
Ron Koster
Scopias
45:13
48
Riekele Kobes
AV Heerenveen
45:23
49
Jelle Kemper
Prins Hendrik
45:36
50
Emiel Spelt
Pijnenburg
46:03
51
Vincent Trinthamer
Sparta
46:05
52
Joost Bouwman
Eindhoven Atletiek
47:18
53
Joshua Groen
Triathlon
47:40
54
Stefan Postma
AV Heerenveen
48:11
55
Erik van den Broek
Triathlon
48:15
56
Tjeerd Popkema
NOP
48:21
57
Kevin Schaap
LAAC Twente
48:34
58
Joeri Beetz
Oss '78
49:20
59
Jasper Mulder
AV Heerenveen
49:40
MSEN, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Mark Hakbijl
Zwolle
32:33
2
Jannenk Kleinlugtenbel
Hellendoorn
32:59
3
Klaas Compagner
Staphorst
33:59
4
Maurice Roeterd
Schalkhaar
34:52
5
Bilal Durmaz
Nijverdal
35:02
6
Jerry Duinkerken
Assen
37:33
7
Paul van Rijn
Wierden
40:00
8
Martin de Jonge
Nijverdal
40:05
9
Joep Meelkap
Eindhoven
40:34
10
Mels Kroon
Utrecht
41:28
M40, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Marco Hoogenraad
Rijswijk Zh
31:51
2
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
39:28
3
Jan Scheppink
Hellendoorn
39:58
4
Rob Harmeling
Hellendoorn
39:58
5
Willem-Jan Tanck
Enschede
40:19
6
Menno Vos
Assen
40:37
7
Frank ten Hove
Nijverdal
41:24
8
Martin Oplaat
Enter
41:29
9
Geert-Jan Cath
's-Gravenhage
41:29
10
Johan van der Horn
Hellendoorn
41:31
11
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
44:10
M50, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard Veldhuis
Nijverdal
33:44
2
Roelof van der Velde
Daarlerveen
35:59
3
Evert Bos
Vriezenveen
41:05
4
S Poolman
Almere
47:26
5
Henk ter Avest
Nijverdal
50:47
VSEN, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Larissa Mars
Heino
38:19
2
Moniek Kleinsman
Bentelo
39:52
3
Ingrid Zegene
Eindhoven
43:45
4
José Verstraeten
Nuenen
44:25
V35, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Annet van der Linde
Nisse
39:25
2
Sylvia Dingemans
's-Gravenhage
40:35
3
Charlotte Schmik
Nijverdal
48:33
V-16, OALE SPOOR
Plts
Naam
Tijd
1
Lindy van Anrooij
Kapelle
38:59
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
20-02-2011 00:00