Uitslagenlijst Tata/Runnersworld/Phanos/NSK cross

Amstelveen - Zondag 20 februari 2011

M-SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Michiel de Ruiter
Hera
-14
28:40
2
Rick Hartogs
DAK
-11
29:09
3
Leon Ineke
NOVA
-17
29:52
4
Ronald van den Heuvel
Hellas
-18
30:05
5
Niek van Veen
Phanos
-19
30:40
6
Mohamed Mohammadi
Atos
-29
31:18
7
Remco Verveer
Hera
-13
31:37
8
De Graaf Willem Jan
Phanos
-18
31:49
9
Wouter Hordijk
Phanos
-14
31:57
10
Nico Nimeijer
Vitalis
-16
32:06
11
Ruud Weijer
Phanos
-13
32:10
12
Emiel Admiraal
Trias
-10
32:14
13
Jasper Engel
Phanos
-26
32:18
14
Krijn Schagen
AV Castricum
-8
32:36
15
Lourens Veen
KAV Holland
-18
32:38
16
Marco Nijenmanting
Phanos
-17
32:42
17
Jack van de Walle
Suomi
-18
33:04
18
Chris van Dok
Loopgroep PK
-24
33:25
19
Nicolas Arancibia
Phanos
-20
33:39
20
Bas Briefjes
AV Castricum
-23
34:10
21
Remco Mocking
Antilope
-13
34:13
22
Sander Spook
Vitalis
-15
34:22
23
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
-29
34:50
24
Rob Mulders
De Koplopers
-17
35:36
25
Daryl Beggs
AV '23
-20
35:57
26
Jarno Dekker
Vitalis
-13
36:07
27
Toer van den Berg
AV '23
-14
37:42
28
Ruud van Laar
Kronos
-9
38:54
29
Sander van Riessen
Suomi
-26
41:01
M40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Martin Breedijk
avVN
-32
31:54
2
Jan Hendrikse
avVN
-33
32:09
3
Richard Halderman
Loopgroep PK
-31
33:55
4
Jose Vicente Requena M
Atos
-30
34:20
5
Sjaak Betjes
Lycurgus
-32
35:00
6
Michel Frenay
KAV Holland
-29
35:26
7
Edward Mahieu
AAC
-32
36:04
8
Rogier Dijkink
Hellas
-32
37:05
9
B.A.J. Kieftenbeld
Suomi
-34
38:55
10
Erik van Loon
Loopgroep PK
-30
41:17
11
Arno Beliën
Dutch Runners Basic
-33
44:54
M45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ron Aardenburg
avVN
-36
32:01
2
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
-36
33:33
3
Martijn Hiensch
Phanos
-36
33:45
4
René van Ravenzwaaij
Phanos
-37
34:07
5
Yvo Muthert
AV Castricum
-39
34:42
6
Ronny A. Samuel
AV '23
-35
34:52
7
René Bouwmeester
Zaanland
-39
35:05
8
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
-36
36:00
9
Wanno Remijnse
AV Castricum
-35
36:25
10
Bastiaan Adams
AV '23
-35
37:50
11
Jan Voorberg
Lycurgus
-39
38:19
12
Egbert van Wendel
DEM
-38
45:01
M50+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Johan Smet
Phanos
-41
33:06
2
Ger Kragten
Atos
-45
34:27
3
Kees Denneman
AV Castricum
-43
34:45
4
Cock Reijnders
AV Castricum
-44
36:06
5
John Coster
-41
36:46
6
Peter Tock
avVN
-47
37:52
7
Peter Zwart
Atos
-48
38:49
8
Frank Harms
Haarlemmermeer
-45
39:12
9
Maarten Wijnands
avVN
-46
39:41
10
Ruud Revers
AV Aalsmeer
-46
39:55
11
Jacques Verhoef
AV Aalsmeer
-41
39:56
12
Peter Groen
AV '23
-51
42:03
13
Jan C.J. van Hout
DEM
-51
42:21
14
Ashok Jodha
avVN
-41
43:12
15
Siem Goede
AV '23
-41
43:53
16
Kees van den Berg
AV '23
-46
44:21
17
Frans Levelt
avVN
-60
48:25
18
Piet de Boer
Kombijsport
-60
54:20
V-SEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Aniek Aper
RK HAV
-11
17:26
2
Lucie van Oers
THOR
-14
17:47
3
Jolice van den Berg
Haarlemmermeer
-13
17:52
4
Suzanne Broxterman
Tartlétos
-12
17:53
5
Karin Gorter
Phoenix
-17
18:18
6
Marloes van Loon
Tartlétos
-12
18:19
7
Yvonne Beumer
Phanos
-20
19:03
8
Lisa Bos
Phanos
-20
19:11
9
Chantal Pleune
Phanos
-21
19:36
10
Nicky de Jonge
Asterix
-14
19:54
11
Renee Bakker
Phoenix
-16
21:07
12
Nynke Mirjam Visser
Phanos
-22
22:04
13
Hester van Roode
DEM
-16
22:13
14
Margriet Berkhout
NOVA
-10
22:17
15
Jeanet van Loon
NSAV 't Haasje
-14
22:58
V35+, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
G.I. Boomsma
KAV Holland
-29
17:30
2
Anneke Lam-witt
Haarlemmermeer
-34
17:40
3
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
-28
17:42
4
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
-26
19:21
5
Annemieke van Dijk
Zaanland
-29
19:43
6
Michelle Collingham
20:22
7
Paulina van der Zouw
AV '23
-31
24:13
8
Ineke Janssen
DEM
-33
27:26
V45+, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ingrid Coster
AV '23
-43
18:00
2
Ria Stam
AV Castricum
-46
19:14
3
Tineke Jansen
Phanos
-40
19:47
4
Annemarie van Rookhuiz
DEM
-36
22:34
5
Anneke Nass
AV '23
-37
23:31
6
Noëlla Kieftenbeld-Pos
Suomi
-38
23:31
7
Ingrid Tuinstra
DEM
-35
24:39
C/D-M, 2.5 KM WEDSTRIJ
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lisanne Glorie
DEM
-2
13:07
2
Simone van Rookhuizen
DEM
-4
13:36
3
Esmee Mulders
Haarlemmermeer
-2
13:41
4
Ilona Poel
DEM
-4
13:54
5
Nora Winter
Lycurgus
-1
13:58
6
Renée van Rookhuizen
DEM
-2
14:15
7
Mariska Poel
DEM
-1
14:17
8
Sarah Danner
Phanos
-4
15:29
9
Zola Zwerver
AAC
-1
15:32
10
Kim Niesten
DEM
-1
16:05
11
Evelijn Gieles
KAV Holland
-1
16:22
12
Isabel Grift
Phanos
-3
17:12
13
Mickey Ruegg
-1
18:37
C/D-J, 2.5 KM WEDSTRIJ
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stan Niesten
DEM
-4
11:25
2
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
-4
11:28
3
Alexander Soethout
DEM
-2
12:56
4
Louye Saidi Rabah
-3
13:18
5
Stein Overtoom
Startbaan
-1
13:19
6
Rafael Gridelli
Phanos
-2
13:30
7
Jasper Brinkman
Startbaan
-1
13:32
8
Thijs de Moes
AV Haarlem
-2
13:51
9
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
-3
14:14
10
Josha Vanderbroeck
-3
14:31
11
Max van Rookhuizen
DEM
-1
14:47
12
Rowan Tyrone
Startbaan
-2
15:44
13
Jeroen Hekkelman
Phanos
-1
16:16
14
Onno de Moes
AV Haarlem
-1
18:18
A/B-M, 2.5 KM WEDSTRIJ
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Josine Siedenburg
Startbaan
-9
12:22
2
Carlijn van Esch
AV Castricum
-5
12:22
3
Lotte Spraakman
Rotterdam Atletiek
-11
12:48
4
Anne Bavelaar
SV Putten
-9
13:46
5
Paula Roosendahl
NSAV 't Haasje
-11
14:13
6
Daniëlle Blomsma
Vitalis
-10
14:24
7
Mirthe Muilwijk
Phoenix
-11
14:38
8
Marjolein van Geest
AAC
-11
14:45
A/B-J, 2.5 KM WEDSTRIJ
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
-9
10:11
2
Ronald Poel
DEM
-9
10:13
3
Steve Bakker
Suomi
-8
10:23
4
Ralf Looze
Phanos
-6
10:39
5
Peter Kuin
Asterix
-10
10:41
6
Thomas Lewis
Phanos
-6
10:54
7
Tjeerd Bruyn
AAV '36
-11
11:09
8
Timo Koren
Rotterdam Atletiek
-8
11:19
9
Daniel Donse
Haarlemmermeer
-5
11:22
10
Karim Aboubheraima
Phanos
-8
11:40
11
Remoo Bouchier
Haarlemmermeer
-6
11:54
12
Rik Frederix
Kronos
-10
12:42
PUP-M, 1.3 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Simone Winter
Lycurgus
-99
5:20
2
Isabelle Klap
Lycurgus
-99
5:38
3
Shanna Mol
Lycurgus
0
5:44
4
Kelsey Tuinstra
DEM
-97
5:47
5
Nikki Taag
KAV Holland
-98
5:48
6
Femke Janssen
DEM
-99
5:59
7
Sam Pronk
KAV Holland
-99
5:59
8
Eveline Krom
DEM
-94
6:15
9
Mirte Janssen
DEM
0
6:28
PUP-J, 1.3 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Duncan Steenbakker
Lycurgus
-99
5:05
2
Stan Fey
-99
5:07
3
Casper van den Top
Lycurgus
0
5:07
4
Mika Taag
KAV Holland
0
5:08
5
David maarleveld
Phanos
0
5:10
6
Tijn Pronk
KAV Holland
0
5:12
7
Tim van der Vlies
AV Aalsmeer
-98
5:19
8
Thomas Mol
Lycurgus
-99
5:22
9
Bram Klap
Lycurgus
-98
5:23
10
Thomas Bakker
DEM
-99
5:25
11
Kasper Vrolijk
AV Castricum
-99
5:30
12
David maarleveld
Phanos
0
5:30
13
Boris Hoogervorst
KAV Holland
0
5:31
14
Mart Koedood
PAC
-97
5:32
15
Tenko van der Kuip
Phanos
-98
5:43
16
Wesley Steenbakker
Lycurgus
-96
5:50
17
Rowan Tuinstra
DEM
-98
5:54
18
Sam Cremers
KAV Holland
-97
5:55
19
Lars Jansen
DEM
-99
5:56
20
Philip van de Beek
Phanos
0
6:13
21
Janek Rijke
Lycurgus
0
6:15
22
Marten Voorberg
Lycurgus
0
6:25
23
Seb van Schelven
KAV Holland
-97
6:30
NSKKV, 2.5 KM NSK KORT
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Josine Siedenburg
Amsterdam
-9
12:22
2
Lotte Spraakman
Rotterdam
-11
12:48
3
Esther Swart
Wageningen
-14
13:03
4
Evelien Kooij
Wageningen
-15
13:19
5
Anne Bavelaar
Amsterdam
-9
13:46
6
Christina Draijer
Groningen
-12
13:48
7
Caressa Janssen
Nijmegen
-13
13:52
8
Paula Roosendahl
Nijmegen
-11
14:13
9
Maaike Groendijk
Wageningen
-13
14:16
10
Danielle Blomsma
Groningen
-10
14:24
11
Mirthe Muilwijk
Utrecht
-11
14:38
12
Marjolein van Geest
Amstelveen
-11
14:45
13
Ellen Adolfs
Eindhoven
-18
15:13
14
Nenna de Boer
Sneek
-15
15:15
15
Annabel Kamphuis
Amsterdam
-9
15:48
NSKKM, 2.5 KM NSK KORT
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anton Costeris
Wolvega
-18
10:00
2
Mischa Petie
Wageningen
-12
10:07
3
Maxim Moinat
Hoofddorp
-9
10:11
4
Robert Hogerwerf
Utrecht
-15
10:19
5
Sebastiaan Klooster
Amsterdam
-10
10:20
6
Leon Graumans
Utrecht
-12
10:31
7
Loek Masthoff
Eindhoven
-13
10:36
8
Peter Kuin
Eindhoven
-10
10:41
9
Tigran Zacharian
Amsterdam
-10
10:52
10
Tjeerd Bruijn
Alphen aan den Rijn
-11
11:09
11
Rob Mulders
's-Gravenhage
-17
11:18
12
Timo Koren
Amsterdam
-8
11:19
13
Freek Huigen
Amsterdam
-14
11:48
14
Oskar Jansen
Amstelveen
-12
12:15
15
Leon Schenk
Enschede
-11
12:20
16
Gijs van de Ven
Leiden
-12
12:21
17
Rik Frederix
Enschede
-10
12:42
18
Lyban Mahamed
Enschede
-15
12:54
19
Jetze Hamelink
-14
13:48
NSKLV, 5 KM NSK LANG V
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Aniek Aper
Tilburg
-11
17:26
2
Lucie van Oers
Roosendaal
-14
17:47
3
Jolice van den Berg
Hoofddorp
-13
17:52
4
Suzanne Broxterman
Wageningen
-12
17:53
5
Marloes van Loon
Wageningen
-12
18:19
6
Eva Heinsbroek
Amsterdam
-9
20:07
7
Renée Bakker
Utrecht
-16
21:07
8
Margriet Berkhout
Warmenhuizen
-10
22:17
9
Anne Hurkmans
Amsterdam
-9
22:54
10
Jeanet van Loon
Nijmegen
-14
22:58
11
LR Ooms
Amstelveen
-13
23:34
12
Marja Konstantinovski
Leiden
-12
24:00
13
Esmeralda Garcia
Amsterdam
-13
28:22
NSKLM, 10 KM NSK LANG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Michiel de Ruiter
Heerhugowaard
-14
28:40
2
Rick Hartogs
Vlijmen
-11
29:09
3
Leon Ineke
Alkmaar
-17
29:52
4
Ronald van den Heuvel
Utrecht
-18
30:05
5
Niek van Veen
Amsterdam
-19
30:40
6
Remco Verveer
Heerhugowaard
-13
31:37
7
Wouter Hordijk
Amsterdam
-14
31:57
8
Nico Nimeijer
Groningen
-16
32:06
9
Ruud Weijer
Amstelveen
-13
32:10
10
Emiel Admiraal
Egmond aan Zee
-10
32:14
11
Ruud Hadders
Amsterdam
-14
32:31
12
Krijn Schagen
Castricum
-8
32:36
13
Jack van der Walle
Haarlem
-18
33:04
14
Remco Mocking
Tilburg
-13
34:13
15
Sander Spook
Groningen
-15
34:22
16
Pyke Gunning
Amsterdam
-15
34:31
17
Rob Mulders
's-Gravenhage
-17
35:36
18
Jarno Dekker
Groningen
-13
36:07
19
Ruud van Laar
Enschede
-9
38:54
20
Sander van Lidth de Je
Leiden
-12
39:56
21
Taras Bogouslavskii
Enschede
-14
40:18
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Astrid Mettendaf
Amsterdam
-23
20:09
2
Yasmiin Omar
Amsterdam
-12
20:14
3
Monique Simons
-19
21:00
4
Marisol Londono Montoy
Amsterdam
-20
22:10
5
Kim Habraken
Amsterdam
-20
23:11
6
Danielle van den Booga
-27
23:41
7
Marianne van den Broek
-5
24:07
8
Savanna Schuijt
-5
24:07
9
Joyce Donat
Amsterdam
-30
24:53
10
Alwine mettendaf
Amsterdam
-52
25:21
11
Anne Jansen
Amsterdam
-22
25:44
12
Michelle Koning
-29
26:34
13
Rosa Prosée
Amsterdam
-33
26:36
MANNE, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jouri Westhoff
-19
17:15
2
Arnout Smit
Bussum
-21
17:45
3
Roland van den Berg
-25
18:29
4
Benjamin Go
Amstelveen
-34
19:56
5
Ewald Broekema
Amsterdam Zuidoost
-13
20:07
6
Dirk Dubbers
Amstelveen
-19
20:48
7
Rene Kamerling
Amsterdam
-23
24:01
8
Dobbe A. Dijkstra
Amsterdam
-20
24:34
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Elsje van Thuijl
Amsterdam
-33
45:04
2
Laura van Manen
Amsterdam
-20
45:15
3
Floor Montanus
Amsterdam
-20
51:52
4
Imke Hovinga
Amsterdam
-28
54:15
5
Josien Kant
Amsterdam
-28
54:41
6
Melanie Rieback
Amstelveen
-22
55:12
7
Wendy Snijder
Badhoevedorp
-29
1:01:05
MANNE, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Zac Freudenberg
-22
27:32
2
Frans van Heteren
32:13
3
Rob Schrauwen
Roosendaal
-29
33:07
4
Michael Jansen
34:34
5
Rob van Heerden
Amsterdam
-40
37:38
6
Michel Opdam
37:46
7
Arnout Baas
38:09
8
Arnaud Zaldurbide
-25
38:41
9
Bruno Guigas
38:41
10
Albert de Rooij
Zoetermeer
-29
38:48
11
Paul vd Boogaard
-37
38:53
12
Marco Roling
Zwammerdam
-34
39:15
13
Bas Pfister
Amsterdam
-38
39:33
14
Maarten Ettema
Wageningen
-39
40:11
15
Jan van Heteren
40:47
16
Maickel Grunwald
Amsterdam
-21
41:19
17
Arno Louws
Amsterdam
-27
41:21
18
Tjebbo Mulder
Amsterdam
-22
41:22
19
Ronald Steenvoorden
41:22
20
Sterringa
41:35
21
Rinse Vreugdenhil
-35
41:46
22
Max Commandeur
Beverwijk
-23
41:52
23
Peter Roling
Amstelveen
-38
42:39
24
Rodney de Vries
-29
43:42
25
Peter van den Berg
-18
43:53
26
Camiel Blokhuizen
-29
45:00
27
Erwin de Horde
-30
45:13
28
Tijs Jansen
Amsterdam
-23
45:22
29
Bas Jansen
Amstelveen
-22
47:16
30
Hugo Dulmont
48:24
31
Harry Trauschke
49:35
32
Allard van Pelt
50:28
33
Bas Keultjes
-37
50:37
34
Vincent Jongepier
-27
51:58
35
Frank de Koster
-26
52:22
36
Jan van der Laan
Weesp
-53
54:11
37
Paul Wouters
56:57
38
Geri Wouters
-44
1:00:48
www.uitslagen.nl
20-02-2011 00:00