Uitslagenlijst 34e Groet Uit Schoorl Run

Schoorl - Zondag 13 februari 2011

MSEN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joe Sweeney
Ierland
1:34:05
1:34:04
2
Tim Stessens
België
1:38:20
1:38:19
3
Orphan van Faassen
Lycurgus
1:42:21
1:42:21
4
Patrick Cassidy
Ierland
1:42:36
1:42:35
5
Francies van Steenbrug
België
1:42:45
1:42:45
6
Hidde Tangerman
Nederland
1:43:10
1:43:09
7
Casper Dirks
Phanos
1:43:18
1:43:17
8
Koen Neven
België
1:47:43
1:47:42
9
Jelte Brontsema
Phanos
1:47:47
1:47:46
10
Timothy Karanu
Eindhoven Atletiek
1:49:24
1:49:23
11
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
1:54:00
1:53:52
12
Harmen Perk
Rotterdam
1:56:39
1:55:06
13
Siem Meijne
Akersloot
2:07:08
2:04:03
14
Daan de Langen
Woerden
2:08:57
2:08:52
15
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
2:11:08
2:10:05
16
Michel Schouten
Loopgroep Aart Stigt
2:11:27
2:11:10
17
Teade Rispens
AV Heerenveen
2:12:17
2:10:55
18
Neall Keijzer
Volendam
2:14:42
2:13:40
19
Remco Kemperman
AV '40
2:14:54
2:13:48
20
Daan van Leeuwen
Heemskerk
2:16:54
2:15:55
21
Ruben Ruigendijk
Purmerend
2:17:33
2:15:43
22
Jan-Willem Meijboom
Leiden
2:17:45
2:17:17
23
Erik van Eijgen
Almere
2:19:05
2:17:40
24
Anne! Vermeulen
Vijfhuizen
2:20:54
2:16:17
25
Robin Heman
Amsterdam
2:20:59
2:16:19
26
Reinder Bergsma
Zuidhorn
2:21:53
2:14:58
27
Thierry van Groen
Dutch Runners Gold
2:22:05
2:21:00
28
Leon van Beurden
Amsterdam
2:22:46
2:22:23
29
Paul de Raad
Amsterdam
2:24:03
2:22:05
30
Manolito Hulsebos
Deventer
2:24:07
2:20:06
31
Wilse Graveland
Amersfoort
2:24:10
2:23:25
32
Martijn van der Weerd
Dutch Runners Gold
2:24:23
2:19:34
33
Eduard Richter
Nijmegen
2:25:40
2:18:20
34
Gijs de Winter
IJmuiden
2:26:18
2:23:25
35
Thomas de Wijkerslooth
Utrecht
2:26:32
2:25:55
36
Jurek Woller
Utrecht
2:28:20
2:24:10
37
Arvid Blijleven
Uithoorn
2:28:25
2:23:19
38
Erik Nickolson
Amsterdam
2:28:30
2:26:40
39
Erik Verdoorn
Lionitas
2:28:30
2:26:41
40
Kristiaan bij de Vaate
ZOEV
2:28:41
2:27:03
41
Sybolt Okke de Vries
Groningen Atletiek
2:30:11
2:23:31
42
Alex Kok
Abbekerk
2:30:13
2:23:17
43
Bart Hoeksma
Amsterdam
2:30:18
2:23:38
44
Martijn Otten
Heerenveen
2:30:25
2:28:56
45
Mark van der Beek
Hoorn Nh
2:30:26
2:30:13
46
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
2:30:28
2:23:42
47
Bob van der Velde
Cothen
2:31:02
2:26:30
48
Marcel Taanman
Zaanland
2:31:02
2:29:35
49
Wouter Molenaar
Volendam
2:31:31
2:26:56
50
Fedor Exmann
Haarlem
2:31:33
2:26:40
51
Niels Betten
Abbekerk
2:31:42
2:24:47
52
Fred van Dalen
Team 10
2:31:49
2:26:03
53
Eddy Pronk
Leiden
2:32:37
2:26:29
54
Mark Huisman
Amsterdam Zuidoost
2:32:44
2:28:42
55
Maarten Groot
Enkhuizen
2:33:49
2:26:20
56
Marquigny Frederic
Amstelveen
2:34:31
2:32:33
57
Robbert Profittlich
Utrecht
2:34:47
2:28:50
58
Xander van der Pijl
Amsterdam
2:35:14
2:33:58
59
Jelger Groenland
Amsterdam
2:35:34
2:33:18
60
Auk Fluitman
Beverwijk
2:35:47
2:31:36
61
Evert Nagel
Purmerend
2:36:18
2:35:51
62
Iwan Sombroek
Uitgeest
2:36:20
2:32:09
63
Erik Koenis
Hoorn Nh
2:36:23
2:32:53
64
Arno Nienhaus
Arnhem
2:36:45
2:28:44
65
Ivo van Riemsdijk
AV '23
2:36:48
2:34:48
66
Joppe Boon
Pallas '67
2:36:57
2:35:30
67
Mark Berkelaar
Almere
2:37:13
2:35:28
68
Max Mallee
Amsterdam
2:38:07
2:30:52
69
Arjan Plomp
Maassluis
2:38:35
2:34:14
70
Youri Kersloot
AV Aalsmeer
2:39:19
2:35:13
71
Sjouke Wolters
Utrecht
2:39:39
2:32:47
72
Marcel Plomp
Maassluis
2:40:08
2:35:30
73
Bas Commandeur
Beverwijk
2:40:12
2:36:38
74
Paul van Gastel
Loon op Zand
2:41:27
2:38:43
75
Richard Koops
Domburg
2:41:37
2:35:50
76
Bastiaan Krab
Hollandia
2:41:40
2:38:09
77
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
2:42:20
2:40:39
78
Bart Meijer
Wijk bij Duurstede
2:42:20
2:40:39
79
Stephan Beentjes
Haarlem
2:42:46
2:37:38
80
Frank de Zwart
Rotterdam
2:43:46
2:36:10
81
Jort Rodenburg
Uitgeest
2:43:52
2:40:30
82
Robert Kleijn
Haarlem
2:44:16
2:36:37
83
Olivier Pronk
Hazerswoude-Rijndijk
2:44:27
2:40:43
84
Erik Hoving
Utrecht
2:46:46
2:39:37
85
Jan Koning
Egmond aan Zee
2:47:33
2:41:39
86
Remco Kruiswijk
Muiden
2:49:25
2:45:52
87
Roderick Buijs
Amsterdam
2:49:28
2:45:56
88
Paul van der Werf
's-Gravenhage
2:49:28
2:45:57
89
Teun van der Kamp
Amsterdam
2:49:49
2:43:31
90
Tim den Uyl
Utrecht
2:50:05
2:43:01
91
Ivo Koehorst
Ciko '66
2:50:43
2:48:09
92
Joost Mulder
Haarlem
2:51:02
2:44:02
93
Carmody Hulskamp
Zaanland
2:51:43
2:47:50
94
Boudewijn Rijnders
Amsterdam
2:52:34
2:47:54
95
Thomas Keijzer
Amstelveen
2:52:51
2:45:47
96
Marvin Voortman
Amsterdam
2:52:58
2:47:44
97
Martijn Holter
Duivendrecht
2:55:26
2:49:39
98
Pieter Staphorst
Amsterdam
2:56:43
2:52:21
99
Dioni Franken
Utrecht
2:57:21
2:49:42
100
Rob Kouwenhoven
Hillegom
2:57:59
2:52:51
101
Eelco Bakker
Amsterdam
2:58:29
2:50:58
102
Onno Bakker
Amsterdam
2:58:29
2:50:59
103
GGJ van Loon
Haarlem
2:59:07
2:52:23
104
Frans de Graaf
's-Gravenhage
2:59:16
2:52:55
105
Sander Saalmink
Zutphen
2:59:16
2:52:56
106
Felix Kho
Amsterdam
3:01:32
2:54:04
107
Jan Hof
Tuitjenhorn
3:01:37
2:57:48
108
Kjeld Vosjan
Vleuten
3:01:44
2:54:57
109
Paul Berenbroek
Utrecht
3:02:19
2:54:32
110
Roy van Wechem
Purmerend
3:04:15
3:03:22
111
Christiaan Kanger
Monnickendam
3:04:34
2:57:40
112
Ferry Eijgenberger
Loosdrecht
3:04:58
2:58:23
113
Daan van Wouw
's-Gravenhage
3:07:32
3:02:58
114
Martijn Ooms
Zwolle
3:07:37
3:00:07
115
Robert Jan Harm & Es
Heerhugowaard
3:09:30
3:01:44
116
LJ Vleming
the Hague Road Runne
3:11:05
3:03:12
117
Ferdie Tan
Groningen
3:13:32
3:07:55
118
Frank Van Sikkelerus
Haarlem
3:15:16
3:09:50
119
Bram Verrips
Haarlem
3:15:42
3:08:58
120
Jeroen de Veth
's-Gravenhage
3:16:17
3:09:55
121
Hugo Hakvoort
Amsterdam
3:18:26
3:12:33
122
Dennis Wever
Alkmaar
3:18:47
3:11:42
123
Theo Luinenburg
Vleuten
3:20:26
3:13:39
124
Diederik Ekkelkamp
Amsterdam
3:21:23
3:14:05
125
Remko Wabeke
Hilversum
3:27:49
3:20:25
M35, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
1:44:24
1:44:21
2
Frederic Collignon
België
1:49:20
1:49:18
3
Harold Visser
SAV
1:53:21
1:53:12
4
Sander Heesen
Atos
1:54:49
1:54:31
5
Jelle Zwinkels
Olympus '70
1:56:46
1:56:25
6
Michael Nijland
Atos
1:57:51
1:57:28
7
Erik Tange
Amstelveen
1:59:41
1:59:18
8
Maarten Hoogkamer
De Spartaan
2:00:21
2:00:12
9
Patrick Baars
Amsterdam
2:01:28
2:01:08
10
Ralph van Schendel
Nijmegen
2:04:18
2:02:33
11
Dennis de Vre
Phanos
2:04:52
2:04:39
12
Paul Terstegge
Paris (FRA)
2:05:00
2:04:20
13
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
2:05:47
2:05:07
14
Eddy van Leeuwen
Zaandam
2:05:53
2:05:29
15
Eric Bliekendaal
Trias
2:06:45
2:06:21
16
Florian Hupkes
Hellas
2:07:05
2:05:43
17
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
2:09:07
2:08:29
18
Frank Aarts
Loopgroep PK
2:09:19
2:08:54
19
Joris Ruhe
Haarlem
2:11:17
2:10:27
20
Andre Schaap
Leiderdorp
2:13:15
2:08:21
21
Wilbert van Leeuwen
Alkmaar
2:13:26
2:12:21
22
Arthur Kok
Nederhorst den Berg
2:14:25
2:12:49
23
Jeroen Jansman
Amsterdam
2:15:49
2:15:08
24
Sander Willemsen
Utrecht
2:17:50
2:12:37
25
Eric van den Berg
Hollandia
2:18:26
2:17:20
26
Gerold van Arkel
Typhoon
2:18:43
2:13:05
27
Jeroen Sonsma
Haarlem
2:18:47
2:17:27
28
Ernst Versloot
Noordwijk Zh
2:18:54
2:15:53
29
David Westdorp
Dutch Runners Gold
2:19:50
2:17:23
30
Raymond Laseur
Altis
2:20:35
2:17:25
31
André van der Neut
Breukelen Ut
2:21:13
2:20:00
32
Bilbo Schreiner
Utrecht
2:23:14
2:18:18
33
Marco Frenken
Amersfoort
2:23:58
2:22:46
34
Hans Stegeman
Loopgroep PK
2:24:26
2:22:02
35
Peter Pettinga
Groningen
2:24:38
2:21:15
36
Maarten van der Lei
Amstelveen
2:25:10
2:23:11
37
Steve Hanley
Overveen
2:25:43
2:20:33
38
Ron Jimmink
Loopgroep PK
2:26:45
2:26:10
39
Frank Werkhoven
Lelystad
2:28:04
2:23:40
40
Arjen Palstra
Amsterdam
2:28:42
2:27:11
41
Henk Veenstra
Friesland
2:28:49
2:24:10
42
Ronald Dooper
Wormerveer
2:29:38
2:29:26
43
Bas Wijnbergen
Annen
2:29:57
2:26:16
44
Marlo Moedig
Maasland
2:31:21
2:27:01
45
Pieter Ligthart
ZOEV
2:31:29
2:25:03
46
Martin Rietman
Amsterdam
2:31:41
2:30:26
47
Sander Turnhout
Nijmegen
2:32:29
2:29:13
48
Raymond Vos
Spijkenisse
2:33:40
2:28:16
49
Jan-Hendrik Wiegmans
Amsterdam
2:33:41
2:32:06
50
Joram van den Berg
Amsterdam
2:33:56
2:28:47
51
SH Oosterhuis
Stiens
2:34:29
2:31:37
52
Menno Emmink
De Koplopers
2:34:29
2:32:21
53
Marco Warnier
Loopgroep Zuidhorn
2:35:20
2:30:16
54
Bob Veerman
Volendam
2:36:21
2:30:26
55
Bas Zwart
Phanos
2:37:37
2:32:26
56
Erik Telman
AV Monnickendam
2:37:43
2:34:36
57
Piet van Stijn
Haarlem
2:37:53
2:33:09
58
Mike Bruce
Zoetermeer
2:38:01
2:33:52
59
Matthieu Magielsen
Noordkop
2:38:24
2:35:58
60
Jan Vos
Landsmeer
2:38:29
2:31:41
61
Dirk-Pieter Mellema
Zaandam
2:38:51
2:31:20
62
Bas Peereboom
Heerhugowaard
2:39:16
2:36:59
63
Wietse Dijkstra
Sneek
2:39:30
2:36:47
64
Marco Plaisier
Hendrik-Ido-Ambacht
2:41:33
2:38:49
65
Dave Groenland
Leiderdorp
2:41:40
2:38:07
66
Ralph Lodder
Haarlem
2:42:41
2:41:20
67
Dimitri Grigoriadis
Phoenix
2:43:33
2:39:03
68
Allard Friedrich
's-Gravenhage
2:43:45
2:38:58
69
Raymond van Daalen
PAC
2:44:01
2:37:35
70
Richard Vegelien
Heerhugowaard
2:45:09
2:41:44
71
Christian Diderich
Leiden
2:45:13
2:39:14
72
Lorenz Snoek
Volendam
2:46:44
2:40:50
73
Richard Hoogvorst
Almere
2:47:07
2:42:46
74
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
2:47:12
2:43:27
75
Onno van Gils
Wormer
2:47:46
2:42:30
76
Michael Kuijl
Heemskerk
2:48:19
2:45:14
77
Lode Cornelissen
Amsterdam Zuidoost
2:49:13
2:45:11
78
Wilfried de Groot
Heerhugowaard
2:50:13
2:43:46
79
Mark Vogels
Breda
2:50:40
2:46:02
80
Willem-Jan Megens
Amersfoort
2:51:19
2:46:23
81
Wiebe Kootstra
Friesland
2:51:23
2:47:23
82
Robert Teunisse
NEA Volharding
2:51:23
2:43:59
83
Chris Fokker
Leusden
2:51:42
2:43:46
84
Martijn Molenaar
Oostknollendam
2:51:52
2:44:01
85
Matthijs van Oers
Amsterdam
2:53:02
2:46:14
86
Patrick Matthiesen
Almere
2:53:21
2:48:05
87
Rutger Hakkenberg
Utrecht
2:53:46
2:49:34
88
Daniel Huijser
Wormerveer
2:54:11
2:49:15
89
André Treur
Zandvoort
2:54:42
2:48:34
90
Kees Wassenaar
Dutch Runners Basic
2:54:45
2:47:49
91
Robert Buitendijk
Dutch Runners Gold
2:55:12
2:48:16
92
Sander van den Eeden
Noordeinde Nh
2:56:06
2:48:18
93
Mischa Rakké
Nieuw-Vennep
2:56:07
2:51:31
94
Jeremy Ruiter
Alkmaar
2:56:22
2:49:28
95
Rene Jonker
Zaanland
2:59:38
2:52:46
96
Emiel De Jong
Franeker
2:59:51
2:53:21
97
Robert Heling
Amsterdam
3:00:10
2:53:42
98
Brendan van Merrienboe
Rotterdam
3:00:18
2:56:07
99
Barry Lucas
Anna Paulowna
3:00:44
2:55:02
100
Harry Weggemans
Zaanland
3:01:15
2:53:46
101
Mark Hakkesteegt
Amsterdam
3:01:18
2:53:57
102
Frederik van Pallandt
's-Gravenhage
3:01:35
2:56:07
103
Jeroen Bot
SAV
3:04:01
2:58:27
104
Edwin de Lange
Almere
3:06:25
3:00:13
105
Alexander Roelen
Bovenkarspel
3:07:37
3:00:10
106
Ronan Potter
Amsterdam
3:09:33
3:02:50
107
Stephan lindner F Lind
Almere
3:09:50
3:05:26
108
Chris van Rooijen
Hera
3:16:38
3:12:06
109
Joep Ottervanger
Muiden
3:18:25
3:12:33
110
Martin Janssen
Capelle aan den IJss
3:18:41
3:13:16
111
Bastiaan van Ramshorst
Amsterdam
3:20:08
3:13:33
112
Richard Balk
Dronten
3:22:12
3:15:45
113
Richard van Eijk
Heerhugowaard
3:22:56
3:15:10
114
Wilgert Opraus
Amsterdam
3:23:33
3:23:33
M40, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fransua Woldemariam
Nederland
1:42:25
1:42:25
2
Arthur Schramade
Cifla
1:42:50
1:42:48
3
Oskar de Kuijer
Leiden Atletiek
1:44:01
1:44:00
4
Gino van Geyte
België
1:49:20
1:49:20
5
Nico Altorf
NSL
1:49:21
1:49:18
6
Stefan van der Pols
NSL
1:52:22
1:52:18
7
Olivier Jacques
NEA Volharding
1:52:57
1:52:53
8
Marco Tazelaar
Hylas
1:53:27
1:53:19
9
Gerard van den Berg
Hylas
1:54:27
1:54:19
10
Peter Bosgoed
ARO '88
1:58:16
1:57:57
11
Arthur Hopman
Hylas
1:58:30
1:58:22
12
René van Strien
Atledo
1:59:03
1:58:41
13
Michiel van Dijk
1:59:08
1:59:05
14
Maurice Winterman
Veluwe
2:00:00
1:58:14
15
Giovanni Dhondt
Hellas
2:04:23
2:03:44
16
Fred Spruit
Avenhorn
2:06:25
2:06:00
17
Marcel Uppelschoten
Phoenix
2:06:55
2:06:01
18
Dolf Oosterbeek
SV Sportlust
2:07:17
2:06:13
19
Peter van Doorn
Noordkop
2:07:23
2:07:04
20
Robert Vis
Loopgroep PK
2:07:43
2:07:35
21
Jeroen Goes
Loopgroep Aart Stigt
2:08:21
2:07:59
22
Danny Hajos
Den Helder
2:13:42
2:08:03
23
Emile Nales
Groningen Atletiek
2:14:25
2:13:19
24
Marc van der Kort
Statina
2:14:37
2:13:11
25
Marcel de Romph
Haarlemmermeer
2:14:53
2:14:35
26
Erwin Pouw
Bussum
2:15:40
2:13:22
27
Erik Langeveld
Heemskerk
2:17:42
2:16:36
28
Roger Mars
Rotterdam
2:17:54
2:15:24
29
Maarten de Bree
Hellas
2:18:12
2:18:03
30
Guus Claessens
Fivelstreek
2:18:23
2:14:28
31
Ronald de Ridder
Lopik
2:19:15
2:17:48
32
Patrick Huijding
Schiedam
2:19:39
2:18:08
33
Ed Broek
Zaanland
2:20:46
2:19:23
34
Arnold Vermeulen
's-Gravenhage
2:20:49
2:19:42
35
Andre Marrenga
Noordkop
2:21:12
2:20:05
36
Marco Houdijk
Anna Paulowna
2:21:32
2:20:55
37
Rene Huiberts
Amsterdam
2:21:38
2:19:59
38
Lucien de Konink
Dutch Runners Basic
2:21:57
2:20:49
39
Rienk Scholtemeijer
Almere
2:22:37
2:21:26
40
Ron Hoving
Delfgauw
2:22:50
2:21:42
41
Eric Berrevoets
Zierikzee
2:23:16
2:19:53
42
Michiel Uytenbogaart
Velserbroek
2:23:42
2:22:27
43
Wojciech Slawiak
Sulecin (POL)
2:23:49
2:18:11
44
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
2:23:57
2:22:31
45
Marco Tangelder
Heemstede
2:24:17
2:21:46
46
Markwin Statius Muller
Santpoort-Zuid
2:24:25
2:22:37
47
Jan willem Schenk
Bergen Nh
2:25:12
2:21:15
48
Marc Betgem
Amstelveen
2:25:21
2:23:35
49
Bert de Groot
Purmerend
2:25:22
2:23:46
50
Frank Marks
Groningen
2:25:46
2:20:42
51
Remy Geenen
Hera
2:26:12
2:25:03
52
Rene Kauwen
Heerhugowaard
2:26:19
2:24:43
53
Ben Corten
Uitgeest
2:26:35
2:26:20
54
Kees Kuipers
Niezijl
2:27:33
2:24:09
55
Vincent van Vugt
Zaanland
2:27:49
2:26:26
56
Koen van der Graaf
Limmen
2:27:53
2:26:56
57
Peter Huisman
Phanos
2:27:55
2:24:01
58
Alex van Maanen
Zeist
2:28:25
2:23:00
59
Patrick Bruce
Monster
2:28:28
2:24:19
60
Michel de Boer
Heemskerk
2:28:28
2:26:35
61
Gerrit Bouhuis
Utrecht
2:28:29
2:26:43
62
Turenhout
Noordeinde Nh
2:28:34
2:20:46
63
Richard van Berge
Hera
2:28:50
2:27:16
64
John van der Laan
Nieuwkoop
2:29:15
2:28:00
65
Edwin van Zijll
Nieuwkoop
2:29:15
2:27:59
66
Marc Brinkman
AV Castricum
2:30:38
2:29:38
67
Marcel de Jonge
Dutch Runners Gold
2:30:58
2:27:45
68
Tristan Vellekoop
Amsterdam
2:31:26
2:24:52
69
Patrick de Reus
Uitgeest
2:31:50
2:28:15
70
Jeroen Smits
Den Burg
2:31:54
2:29:32
71
Jereon van Raalte
Hilversum
2:32:18
2:30:26
72
Jeroen Wilhelm
Amsterdam
2:33:10
2:29:38
73
Willem Peddemors
ZOEV
2:33:16
2:29:39
74
Radjesh Ramasray
PAC
2:33:41
2:26:41
75
Eric-Jan Zijdel
Hilversum
2:33:52
2:27:00
76
Michel van der Wal
ARO '88
2:34:09
2:31:20
77
Johan van Eyk
Maarssen
2:34:27
2:27:49
78
Edwin Otto
NEA Volharding
2:34:51
2:31:27
79
Helgi H Helgason
the Hague Road Runne
2:34:53
2:29:47
80
Gerben Everts
avVN
2:35:19
2:35:11
81
Robert ten Elsen
Haarlem
2:35:21
2:33:34
82
John Kommer
Delta Sport
2:35:39
2:30:58
83
Peter de Laat
Heemskerk
2:35:44
2:31:43
84
Niels Martens
Bergen Nh
2:35:54
2:33:29
85
Diederik Uytenbogaart
Dutch Runners Gold
2:36:46
2:34:13
86
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
2:36:53
2:34:54
87
Rene de Groot
Purmerend
2:37:05
2:30:28
88
Hans Jongejeugd
Purmerend
2:37:21
2:33:16
89
John Versteeg
Hellas
2:37:22
2:35:32
90
Kees van Zantwijk
Hellas
2:37:22
2:35:31
91
Hans van Tellingen
Startbaan
2:37:29
2:34:54
92
Richard van Koppen
Sprint
2:38:14
2:34:32
93
Aernout Vink
Amsterdam
2:38:28
2:31:41
94
Benny Verbiest
Utrecht
2:38:49
2:33:10
95
Paul Litjens
Pegasus
2:38:57
2:37:20
96
Marco Dolieslager
Velsen-Zuid
2:39:10
2:33:45
97
Wido Jongman
Weesp
2:39:59
2:35:17
98
Jan Kees van der Leek
Suomi
2:41:28
2:37:27
99
Stefan Laan
Hoorn Nh
2:41:40
2:38:09
100
Albert Kooy
Nieuwkoop
2:41:47
2:40:32
101
Simon Verhaar
AV Castricum
2:41:49
2:39:35
102
Ronald van der Beek
Haarlemmermeer
2:42:04
2:35:05
103
Jacco Buis
SV Sportlust
2:42:18
2:41:13
104
Etienne Hollaar
Rotterdam
2:42:20
2:35:39
105
Paul Valk
Castricum
2:42:21
2:40:07
106
Edwin van der Beek
Haarlemmermeer
2:42:37
2:35:38
107
Johan van Kampen
Purmerend
2:43:19
2:40:22
108
Joachim Castricum
Heemskerk
2:43:24
2:38:16
109
Fred Vahle
Altis
2:43:30
2:40:01
110
Piet Jan van der Marel
Sassenheim
2:43:56
2:41:16
111
Peter Jan Haas
Team 10
2:44:39
2:38:54
112
Harry Weijers
Haarlemmermeer
2:44:47
2:40:52
113
Patrick van der Waal
AV Castricum
2:44:52
2:40:52
114
Hans Bartman
's-Gravenhage
2:45:18
2:39:53
115
Cees Veldhuis
Beverwijk
2:45:21
2:43:05
116
Peter Noordzij
Amstelveen
2:45:54
2:40:35
117
Johan Paarlberg
Heerhugowaard
2:45:57
2:42:02
118
Rene Oppedijk
Andijk
2:46:01
2:43:56
119
Ruud Bakker
Dutch Runners Basic
2:46:36
2:41:57
120
Simon Kroon
AV Edam
2:46:54
2:44:38
121
Steven Bouman
Rotterdam
2:47:07
2:39:48
122
Hendrik Jan Meutstege
Wijchen
2:47:09
2:39:19
123
John Temme
Loopgroep Hoorn
2:47:36
2:44:08
124
Jurrien Kerstholt
Amersfoort
2:47:51
2:42:40
125
Michael van den Eeckho
Velserbroek
2:47:57
2:43:57
126
Seppo s Spaapen
Purmerend
2:48:00
2:40:36
127
Mike Hoep
AV Aalsmeer
2:48:14
2:39:53
128
Leo Hage
Middelburg
2:48:30
2:45:44
129
Edwin Schaafstra
Bovenkarspel
2:48:41
2:41:32
130
Peter Voogt
De Koplopers
2:49:01
2:45:12
131
René Neuman
Westzaan
2:49:30
2:43:04
132
Martin Wilschut
Oosterbeek
2:49:30
2:43:33
133
Matthijs Post
Alkmaar
2:49:36
2:43:36
134
Vincent van Duijnhoven
Oostzaan
2:50:15
2:43:45
135
Werner Menkehorst
Winterswijk
2:50:20
2:47:39
136
Marc Burgmeijer
Heiloo
2:50:38
2:48:02
137
Steef van Wolferen
Zwijndrecht
2:50:56
2:44:18
138
Henry Klop
Zwijndrecht
2:50:56
2:44:18
139
John Lens
Geldermalsen
2:51:01
2:48:27
140
René van der Laan
Zwijndrecht
2:51:01
2:45:53
141
Wilfred de Ruiter
Overveen
2:51:04
2:43:42
142
John de Boer
Running AP
2:51:04
2:45:40
143
Erik Fritz
Wormer
2:51:05
2:45:50
144
Klees Verkuil
Purmerend
2:51:23
2:44:02
145
Bart Bakker
Hilversum
2:51:30
2:44:02
146
Nico Bakker
Loopgroep Hoorn
2:51:40
2:46:45
147
Aram Tutunciyan
Purmerend
2:52:20
2:45:36
148
Henk Dijkema
Sprint
2:52:28
2:48:45
149
Michiel Hoogendijk
Utrecht
2:52:52
2:47:53
150
Peter Out
Beverwijk
2:52:56
2:49:38
151
Paul Baas
Heemstede
2:53:06
2:49:19
152
Fabian de Nie
Grootebroek
2:53:24
2:47:43
153
Peter van Leeuwen
Velserbroek
2:53:53
2:50:10
154
Thony van der Veen
Loopclub Burgum
2:54:02
2:49:32
155
Ronald van de Buld
Schagen
2:54:04
2:48:13
156
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
2:54:20
2:49:13
157
Jan Riemens
KAV Holland
2:54:21
2:50:57
158
Gert van Groenigen
Dutch Runners Basic
2:54:42
2:48:34
159
Andre Groot
Amstelveen
2:54:45
2:52:31
160
Eric van der Does
Driehuis Nh
2:55:07
2:48:53
161
Rob Hunter
Rotterdam
2:55:20
2:49:18
162
Marc Lammertink
Beverwijk
2:55:34
2:51:15
163
Allan Henrich
Haarlemmermeer
2:55:48
2:50:04
164
Rob van der Meulen
Loopgroep Zuidhorn
2:56:35
2:49:50
165
Maarten van Vliet
Sassenheim
2:56:47
2:52:14
166
Fred Moolenaar
Phanos
2:57:13
2:51:43
167
Guy Lagrand
Purmerend
2:57:26
2:50:41
168
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
2:58:24
2:53:19
169
Gert-jan van Gerven
De Spartaan
2:58:42
2:51:03
170
Gert Huiberts
Zaanland
2:58:53
2:51:35
171
Ron van Leeuwen
Delfgauw
2:58:58
2:54:36
172
Patrick Nolten
Waarland
2:59:27
2:53:38
173
William Hoedjes
AV Castricum
2:59:29
2:54:53
174
Tonny Kiburg
Atos
2:59:36
2:54:16
175
Ruud van der Pasch
Budel-Dorplein
3:00:00
2:56:14
176
Dirkjan de Ruiter
Alkmaar
3:00:06
2:52:55
177
Henri Nillesen
Purmerend
3:00:23
2:57:09
178
Jurriaan Brandsma
ACW '66
3:01:00
2:55:57
179
Jan Boon
Dokkum
3:01:26
2:55:46
180
Marco van Eijk
Aalsmeer
3:02:31
2:57:18
181
Hero Haak
Runners Stadskanaal
3:02:41
2:55:18
182
Peter Waterham
Oosterhout Nb
3:04:11
3:00:27
183
Ronald Meijlink
Heerhugowaard
3:11:34
3:03:50
184
Hans Vermeer
Maasland
3:12:15
3:06:15
185
Frank Muller
Amsterdam
3:12:38
3:07:10
186
Ronald Yard
Amsterdam
3:15:19
3:08:05
187
Fernand Izeboud
Dutch Runners Basic
3:15:22
3:08:20
188
Rob van Leeuwen
the Hague Road Runne
3:17:19
3:09:26
189
René van den Berg
Leiden
3:17:26
3:09:44
190
Gerard Janssen
Capelle aan den IJss
3:18:41
3:13:16
191
Cees van der Blom
Wormer
3:21:07
3:15:51
192
Gert van Leeuwen
Amstelveen
3:22:32
3:16:26
193
Rob van Zijl
Zwaag
3:22:34
3:19:20
194
Remko Renes
Zeist
3:23:18
3:16:14
M45, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jean-Pierre Dieteren
Caesar
1:51:32
1:51:29
2
Tjerry van Schijndel
De Keien
1:55:00
1:54:57
3
Joost Wessels
Groningen Atletiek
1:59:34
1:59:21
4
Anton Sanders
Duitsland
2:00:49
2:00:42
5
Fons de Bie
Unitas
2:04:53
2:04:50
6
Piet Calkhoven
Hylas
2:06:30
2:06:23
7
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
2:07:19
2:06:55
8
Paul Bierman
AAC
2:10:38
2:06:57
9
Ties van Elst
De Koplopers
2:10:43
2:08:53
10
Ad Wijten
Voorhout
2:12:28
2:12:13
11
Wessel Dekker
AV '40
2:12:30
2:12:00
12
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
2:12:54
2:12:50
13
Bart Schillings
Nijmegen
2:13:40
2:13:01
14
Nico Buitendijk
Amstelveen
2:15:19
2:10:23
15
Taco E Remmers
's-Gravenhage
2:16:01
2:14:48
16
Rob van Rooijen
NSL
2:16:32
2:13:42
17
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
2:16:45
2:12:52
18
Marten Oosterkamp
AV Heerenveen
2:18:23
2:17:02
19
Michiel Diependaal
Velserbroek
2:19:36
2:18:22
20
Marco Scheffers
Velserbroek
2:19:58
2:18:12
21
Nico Buijs
avVN
2:20:07
2:19:51
22
Wim van Berkum
Loopgroep Hoorn
2:20:28
2:17:23
23
Anno van den Bosch
SV Sportlust
2:20:43
2:19:40
24
Jos Brouwers
Atletiek Maastricht
2:20:54
2:19:38
25
Peter Palmans
België
2:21:14
2:20:44
26
Kees van der Pijl
Hera
2:21:31
2:19:59
27
Peter Luijters
Loopgroep Hoorn
2:22:56
2:19:50
28
René Schoen
Waterland
2:23:01
2:21:59
29
Marcel van Koningsbrug
Haarlem
2:23:31
2:22:45
30
Felix Wortelboer
Essen (GER)
2:23:43
2:20:13
31
François Flisijn
SV Sportlust
2:24:20
2:23:16
32
Nico Schotten
Alkmaar
2:24:21
2:23:23
33
Herman Ploeger
Texel
2:24:23
2:22:02
34
Ivo Bruns
De Veenlopers
2:24:24
2:22:46
35
Wouter Schuddeboom
Loopgroep Aart Stigt
2:25:09
2:23:46
36
Peter van der Voort
Boksum
2:25:54
2:24:21
37
Bob Keuzekamp
Suomi
2:26:21
2:23:10
38
Marcel Taal
AV '40
2:26:22
2:23:56
39
Martin Westerhof
Delfgauw
2:26:46
2:24:19
40
Hans Burger
Tuitjenhorn
2:26:47
2:24:32
41
Jan Bakker
Zaanland
2:27:36
2:26:13
42
Jan ten Hove
Fivelstreek
2:28:03
2:24:10
43
Robert Springer
Hunzerunners Loopgro
2:28:22
2:24:41
44
Danny Karijopawiro
Dutch Runners Gold
2:29:36
2:24:59
45
Michel van Moorselaar
Zuid-Scharwoude
2:30:09
2:28:33
46
Ron Bot
Muiden
2:30:14
2:28:24
47
Jan Hendrik de Groot
Hera
2:30:32
2:29:01
48
Bart Boersma
Schoorl
2:30:49
2:29:00
49
Theo van Vliet
Maasland
2:31:01
2:26:41
50
Marco Bena Brandini
SV Sportlust
2:31:13
2:30:10
51
Rob van Noordt
Olympus '70
2:31:20
2:27:01
52
Jaap van Dieen
Utrecht
2:31:32
2:28:59
53
Erik de Vos
Lycurgus
2:31:38
2:26:37
54
Peter van der Poel
Noordwijk Zh
2:32:02
2:30:53
55
Harry Marissen
Hunzerunners Loopgro
2:32:06
2:28:26
56
Hein Stolle
Amsterdam
2:32:41
2:27:32
57
Frank Aalten
GAC Hilversum
2:33:12
2:25:32
58
Marcel Beentjes
Hollandia
2:33:18
2:29:47
59
Roy Gorres
Loopgroep Hoorn
2:33:18
2:28:16
60
Koen Beenken
TTW
2:33:22
2:31:27
61
Richard Leeuwis
Dutch Runners Gold
2:33:39
2:28:16
62
Jan Warmerdam
Haarlem
2:34:24
2:33:20
63
Jan Moraal
De Koplopers
2:34:38
2:33:29
64
Martien Slagt
Hilversum
2:35:01
2:28:10
65
Ronaldo Komen
Alkmaar
2:36:24
2:33:27
66
Ger van Mossel
Leiden
2:37:29
2:33:45
67
Stephan Brakel
Heerhugowaard
2:37:47
2:34:05
68
Rob Oud
Hylas
2:37:48
2:34:05
69
Louis Schrijvers
Zaanland
2:38:03
2:30:44
70
Diederik Tomesen
Amsterdam
2:38:06
2:32:22
71
Matti Paping
Maassluis
2:38:34
2:34:39
72
Nanno Rombeek
Oostzaan
2:38:55
2:36:05
73
Robin de Jong
Julianadorp
2:39:31
2:38:04
74
Remko Neijman
Purmerend
2:39:31
2:32:32
75
Witmond Bart
Haarlem
2:40:05
2:37:07
76
Johan van den Burg
Leiden Road Runners
2:40:10
2:35:32
77
Rinus van der Wal
Loopgroep Aart Stigt
2:40:14
2:34:50
78
Pieter Zuijdgeest
Hilversum
2:40:57
2:38:29
79
Andries van der Horst
Castricum
2:41:04
2:39:42
80
Rob Verhaar
Nieuwkoop
2:41:47
2:40:31
81
Jan Gentenaar
Almere '81
2:41:56
2:37:39
82
Jos Buijsman
Ursem
2:42:12
2:36:37
83
Martin Stegmeijer
Fivelstreek
2:42:40
2:38:47
84
Claudius vd Berk
Purmerend
2:43:40
2:39:48
85
Cees Toor
Nieuwkoop
2:43:57
2:42:42
86
George Immink
Generaal Michaelis
2:44:12
2:40:18
87
Arie Pankras
Parthenon
2:44:29
2:36:56
88
Ron Kerkhof
De Koplopers
2:44:42
2:39:45
89
Peter Hilgersom
's-Gravenhage
2:44:48
2:39:50
90
Flavio Costa
Haarlem
2:44:51
2:39:48
91
Peter-Paul Slaats
Mierlo
2:44:52
2:40:22
92
Vermeulen Paul
Haarlem
2:44:53
2:39:32
93
Jan Arens
Hera
2:45:56
2:43:28
94
André de Wit
SAV
2:46:17
2:44:11
95
John Kok
SAV
2:46:26
2:44:20
96
Bart Luiten
's-Gravenhage
2:46:36
2:40:47
97
Frank van der Laan
Haarlem
2:46:45
2:41:38
98
Herman van Dam
Loopgroep Aart Stigt
2:46:46
2:44:15
99
Ruud van Leuffen
Uithoorn
2:47:11
2:44:31
100
Frank van Eijk
Heemstede
2:47:13
2:41:59
101
Ed Gram
Olympus '70
2:47:34
2:43:59
102
Hans de Boer
Volendam
2:47:52
2:42:12
103
Andy van Dungen
Haarlem
2:47:59
2:43:07
104
Peter Koens
GAC Hilversum
2:48:00
2:40:35
105
Henk Borgman
Emmeloord
2:48:09
2:43:40
106
Heico Kerkmeester
PAC
2:48:24
2:46:50
107
Henry Sprenkels
Team 10
2:48:25
2:42:38
108
Rob Erdmann
Team 10
2:48:25
2:42:41
109
Erik van Houten
Nederhorst den Berg
2:49:15
2:41:37
110
Jan peter Krems
Dutch Runners Gold
2:49:37
2:43:18
111
Vinni Zandee
Dutch Runners Gold
2:50:44
2:47:36
112
Bouke Fennema
Friesland
2:50:46
2:47:55
113
John Brandhoff
Loopgroep Hoorn
2:50:49
2:48:29
114
Mehmet Sahin
Delfgauw
2:50:53
2:46:48
115
Andre Steketee
Dutch Runners Gold
2:50:54
2:47:25
116
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
2:51:04
2:45:40
117
Onno Oudewortel
NEA Volharding
2:51:24
2:43:59
118
Koen Jaasma
Loopgroep Hoorn
2:51:40
2:46:46
119
John Broersen
SAV
2:51:55
2:49:49
120
Rene Aubrun
Haarlem
2:52:17
2:45:06
121
Cornelis Groot
NEA Volharding
2:52:27
2:49:26
122
Pieter Hordijk
Hoofddorp
2:52:34
2:45:03
123
Jeroen Ooievaar
Loopgroep Hoorn
2:53:31
2:48:25
124
Gregor de Graaf
the Hague Road Runne
2:53:49
2:49:38
125
Hans I Fischer
Haarlem
2:54:10
2:53:20
126
Harry van Diepen
Loopgroep Hoorn
2:54:25
2:49:18
127
Rob Seijs
Assendelft
2:54:25
2:50:55
128
Danker vander Willigen
Wieringerwaard
2:55:25
2:49:33
129
Ruut Schalij
Baarn
2:56:28
2:48:49
130
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
2:56:35
2:49:58
131
Kees Metzelaar
TAS '82
2:56:46
2:50:57
132
Rob Van Viegen
Typhoon
2:56:55
2:53:09
133
Arthur Warmerdam
NSL
2:56:57
2:51:09
134
Willem Staal
Zeist
2:57:00
2:49:17
135
Maarten Jacobs
Amsterdam
2:57:18
2:56:25
136
Arjen Berendse
Ilpendam
2:58:12
2:56:16
137
Co Kuip
Loopgroep Hoorn
2:58:23
2:53:18
138
Peter Dietrich
's-Gravenhage
2:59:50
2:55:32
139
William Teinsma
Stiens
2:59:53
2:54:45
140
Sjaak Lakerveld
Statina
3:00:25
2:54:10
141
Bas van der Linden
KAV Holland
3:00:53
2:57:12
142
Eric Fris
Zaandam
3:01:15
2:53:42
143
Rene Langeslag
Dutch Runners Gold
3:01:28
2:55:02
144
Wout Wigmans
Oegstgeest
3:02:07
2:55:59
145
Ben Bijl
Triathlon
3:03:09
2:58:47
146
Martin Cevat
AV Monnickendam
3:05:55
3:03:53
147
Hendrik Hiemstra
Friesland
3:06:31
3:00:01
148
HighFive Jonkman
Running AP
3:06:48
3:00:40
149
Henk Nimberg
Doorn
3:08:27
3:07:48
150
Auke Galema
Franeker
3:09:07
3:02:38
151
René Bergschnieder
Maarn
3:09:48
3:03:38
152
Ron van Ark
Haag Atletiek
3:09:53
3:05:35
153
Dolf Godlieb
Emmeloord
3:11:59
3:07:29
154
Paul van Horn
Assendelft
3:15:03
3:08:38
155
Frank van Wijk
Atverni
3:16:26
3:10:10
156
Joan Algra
Amstelveen
3:18:29
3:11:03
157
André Lindhout
Uden
3:24:47
3:17:50
158
Mark Rodrigues de Mira
AVR '69
3:27:21
3:27:21
159
Peter Lauffer
Wilnis
3:28:25
3:22:41
M50, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
2:00:09
1:59:58
2
Theo Woldberg
Phanos
2:02:44
2:02:26
3
Jan Willem Six
the Hague Road Runne
2:04:01
2:03:55
4
Peter Rietveld
Hera
2:07:54
2:07:35
5
Ron Bakker
avVN
2:08:46
2:08:32
6
Peter Kempkes
the Hague Road Runne
2:09:18
2:09:10
7
Jos de Bruijn
Houten
2:11:14
2:09:26
8
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
2:13:08
2:12:51
9
Theo H Franchimon
Dutch Runners Gold
2:13:45
2:12:26
10
Vok de Wit
avVN
2:15:07
2:14:53
11
Albert Hingstman
AV '23
2:15:32
2:14:27
12
Pierre Bonnet
Texel
2:16:51
2:14:29
13
Joris de Wijs
Phanos
2:17:46
2:16:11
14
Hans van der Linden
Typhoon
2:18:36
2:12:58
15
Jaap Burgers
Loopgroep PK
2:18:48
2:17:32
16
Jeroen Erkelens
Startbaan
2:19:07
2:17:42
17
Harry de Boer
Altis
2:20:11
2:16:38
18
Frits Ankersmit
Fit
2:21:17
2:20:34
19
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
2:21:22
2:20:16
20
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
2:21:51
2:21:46
21
Ruud Grim
Lewedorp
2:22:26
2:19:57
22
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
2:22:40
2:21:26
23
Jan Mens
Loopgroep Aart Stigt
2:22:41
2:20:21
24
Peter Spruit
AV Gouda
2:25:00
2:23:26
25
Ben Schell
Triathlon
2:26:15
2:24:00
26
Joop Majoor
Zuidwal
2:26:40
2:24:45
27
Ron de Lange
Hylas
2:26:45
2:25:11
28
Co Rosengarten
Dutch Runners Gold
2:27:43
2:26:39
29
Henry Rijkenberg
Purmerend
2:27:48
2:23:34
30
Kees de Zeeuw
Phanos
2:27:55
2:23:13
31
Sjaak Nugter
Harmelen
2:29:29
2:23:57
32
Jaap vd Berg
Dutch Runners Gold
2:29:53
2:28:26
33
Oscar Mathijssen
Tiel
2:30:27
2:29:24
34
Arie Kossen
NOVA
2:30:57
2:29:29
35
Tom Puts
AV Aalsmeer
2:31:48
2:29:45
36
Theo Spijker
Loopgroep PK
2:32:34
2:29:31
37
Francesco Buda
Startbaan
2:32:54
2:30:20
38
Jan Wierstra
Friesland
2:33:25
2:30:53
39
Boy Saija
Dynamica
2:33:29
2:32:19
40
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
2:33:57
2:29:19
41
Paul Lakerveld
Haarlemmermeer
2:33:57
2:26:26
42
Rob Huisman
Hilversum
2:34:07
2:27:16
43
Ron Schoemaker
Koog aan de Zaan
2:34:21
2:32:08
44
Cornelis Bakkenes
Veenendaal
2:34:59
2:29:56
45
Gert Jan de Boer
Amsterdam
2:35:07
2:27:33
46
Bob Verbrugge
RRZ
2:35:34
2:34:10
47
Alfredo Bonfiglio
Purmerend
2:35:42
2:33:50
48
Henk van Duijn
Suomi
2:35:48
2:30:24
49
Han Bart
Bergen Nh
2:36:09
2:33:02
50
Hans Vogel
Haarlem
2:36:16
2:34:24
51
Rob Wams
Loopgroep Hoorn
2:36:51
2:31:41
52
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Ams
2:36:56
2:35:02
53
Ad Oomen
Sprint
2:37:23
2:34:24
54
Ronald Dorenbos
Culemborg
2:37:28
2:35:31
55
Max Groeneveld
Amsterdam
2:38:01
2:34:07
56
Arain Wassink
Daventria
2:38:03
2:36:44
57
Wildrik Bulthuis
Fivelstreek
2:38:44
2:35:41
58
Jelco Bosma
Hoogeveen
2:38:57
2:35:52
59
Ronald van Hoek
Landsmeer
2:42:04
2:39:38
60
Theo Vink
Hollandia
2:42:56
2:40:21
61
Gerard van Veen
Triathlon
2:43:19
2:40:21
62
Gordon Abraham
Ciko '66
2:43:44
2:41:11
63
Jaap van den Akker
Maasdijk
2:44:07
2:39:18
64
Frans Plieger
Maasland
2:44:07
2:39:18
65
Frank Meijer
Almere
2:45:59
2:42:38
66
Piet Bergen
SAV
2:46:01
2:43:55
67
Peter Bilstra
Typhoon
2:46:14
2:39:21
68
Nico Swanink
Aerdenhout
2:46:20
2:42:22
69
Franc Linders
Lelystad
2:46:26
2:41:07
70
Menno Reus
Bovenkarspel
2:47:02
2:44:56
71
Louw Huijgen
Triathlon
2:47:03
2:44:51
72
Cees Pol
Triathlon
2:47:03
2:44:52
73
Gerard Koopman
Wieringerwaard
2:47:11
2:41:49
74
Ron Cadenau
Zaanland
2:47:31
2:44:51
75
Hans Jansen
Assen
2:47:55
2:42:05
76
Wim Krol
Loopgroep PK
2:48:09
2:42:51
77
Chris Walraven
Amsterdam
2:49:15
2:45:29
78
Theo Kruiswijk
Nederhorst den Berg
2:49:25
2:45:51
79
Marc Goselink
Running AP
2:49:46
2:46:09
80
Eric van Breda
Amersfoort
2:50:04
2:44:30
81
Hans Verhoeven
Loopgroep Blixemsnel
2:50:39
2:43:41
82
Ronald van Hees
Diemen
2:51:06
2:44:59
83
Johan Meijer
Zaanland
2:51:12
2:48:23
84
Onno Spanjer
Fit
2:52:08
2:45:11
85
Nanne de Vries
Maartensdijk
2:53:53
2:46:47
86
Bert Akkersdijk
GAC Hilversum
2:54:12
2:46:31
87
Bas Cordewener
Meppel
2:56:01
2:50:15
88
Bert Koopmans
Arnhem
2:56:16
2:51:55
89
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
2:56:35
2:49:53
90
Sybren Gras
Aquilo
2:56:49
2:54:01
91
Roel de Loome
AV '40
2:57:16
2:54:50
92
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
2:58:15
2:54:43
93
Piet de Knegt
Rhoon
2:58:30
2:53:50
94
Kees van der Dussen
De Spartaan
2:58:42
2:51:02
95
Flip c Stolte
Delft
2:58:58
2:54:36
96
Jan Pieters
Hercules
2:59:31
2:55:00
97
Gijs Kemp
De Koplopers
3:00:44
2:56:55
98
Cas Grannetia
Hillegom
3:00:52
2:54:52
99
Cees Sjouwerman
Zaanland
3:01:15
2:53:44
100
Jack van Brederode
Zaanland
3:01:15
2:53:44
101
Kees Walter
Zaanland
3:01:42
2:57:27
102
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
3:02:31
2:57:18
103
Henk Visser
Amsterdam
3:02:31
2:59:53
104
Frank de Jong
Nieuwegein
3:03:38
2:57:10
105
Joop Rikkelman
Hoorn Nh
3:03:41
2:58:00
106
Ben Bosboom
Zaanland
3:04:47
2:57:15
107
Theo Burger
Phanos
3:04:55
3:00:21
108
Henny Peijnenburg
Prins Hendrik
3:06:27
3:00:23
109
Harry van der Woerd
Zandvoort
3:07:57
3:03:35
110
Harry Luppes
Zeegse
3:08:15
3:02:43
111
Rob van Tergouw
Utrecht
3:09:11
3:02:19
112
Marcel van Lingen
Oostzaan
3:09:17
3:01:46
113
Roelof Noord
Haarlem
3:09:33
3:03:31
114
Kees van Vulpen
Laren Nh
3:09:41
3:02:42
115
Jacob Dijkstra
Friesland
3:13:09
3:08:24
116
Martin Kreeft
HAC '63
3:13:35
3:09:23
117
Andries - Jan Goedhart
Zaanland
3:15:21
3:07:46
118
Simon Doorgeest
Zaanland
3:15:21
3:07:46
119
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
3:15:45
3:09:48
120
Pieter Mos
's-Gravenhage
3:35:28
3:30:30
M55, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:58:34
1:58:28
2
Ger Kragten
Atos
2:02:22
2:02:03
3
André Koeslag
Triathlon
2:08:41
2:08:33
4
Addie Timmer
avVN
2:10:20
2:10:17
5
Rob Houtenbos
Hellas
2:14:18
2:13:18
6
Thomas van Zoelen
Altis
2:14:19
2:11:17
7
Wim van Teutem
Phoenix
2:16:32
2:14:43
8
Piet Boorsma
the Hague Road Runne
2:16:33
2:15:25
9
Leo Rijneker
Zevenhoven
2:20:01
2:16:56
10
Evert van Donk
Climax
2:20:15
2:19:15
11
Piet P H ADMIRAAL
Loopgroep PK
2:20:56
2:20:33
12
Kees van Tilburg
Noordkop
2:21:12
2:20:05
13
Frank Harms
Haarlemmermeer
2:22:14
2:21:04
14
Peter Roothans
Valkenswaard
2:26:53
2:26:40
15
Piet Blokland
Loopgroep Hoorn
2:27:46
2:26:08
16
Jos ter Brake
Atverni
2:28:17
2:26:58
17
Wout van Dronkelaar
Loopgroep PK
2:29:48
2:25:42
18
Hans van der Steen
Lionitas
2:29:53
2:27:39
19
Piet Boskma
AV Heerenveen
2:30:13
2:26:48
20
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
2:30:31
2:29:18
21
Cor Looijesteijn
DOKEV
2:30:40
2:28:44
22
Henk de Vries
Hoorn Nh
2:31:00
2:28:53
23
Rudi van der Werf
Joure
2:31:25
2:28:04
24
Theo Danenberg
Loopgroep Hoorn
2:33:18
2:28:18
25
Gé Sinnige
DEM
2:33:21
2:32:12
26
Dirk Hakvoort
Lycurgus
2:33:31
2:28:30
27
Thijs Langeveld
Breezand
2:34:17
2:30:26
28
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
2:34:44
2:32:39
29
Fons Kuijk
Zaanland
2:35:49
2:30:55
30
Roel Smit
AV Castricum
2:36:30
2:33:39
31
Henk van de Grootevhee
Alkmaar
2:37:55
2:36:24
32
Jan van Kleef
Lycurgus
2:38:10
2:36:00
33
Ton Hollak
Loopgroep Hoorn
2:41:55
2:36:50
34
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
2:42:29
2:38:20
35
Wietze Jonker
AV Heerenveen
2:42:46
2:39:48
36
Cor Ruigendijk
Purmerend
2:42:51
2:41:01
37
Kees Sosef
Zuidwal
2:43:08
2:40:45
38
Pieter Carper
Alkmaar
2:43:12
2:39:58
39
Pieter Wietzes
Bedum
2:45:53
2:43:00
40
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
2:46:34
2:42:05
41
Egbert Ttick
Loopgroep Aart Stigt
2:47:26
2:45:54
42
Reza - Salehi
avVN
2:47:41
2:43:58
43
Peter Houben
Heerhugowaard
2:48:23
2:45:33
44
Jack Koninx
Phanos
2:49:00
2:43:30
45
Frank van Overeem
Huizen
2:49:44
2:43:48
46
Klaas Flens
Zaanland
2:51:44
2:47:54
47
Sjaak de Groot
Ursem
2:51:52
2:46:54
48
Gerard Witteman
Santpoort-Noord
2:52:09
2:50:47
49
Ed Schouten
Haarlemmermeer
2:54:17
2:51:16
50
Gijs de Jong
Haarlemmermeer
2:54:18
2:51:16
51
Jan Roos
Alkmaar
2:56:46
2:51:21
52
Cor de Boer
Haarlemmermeer
2:57:57
2:54:17
53
Dieter Knoblich
Menden (GER)
2:58:30
2:58:02
54
Henk Koper
Zaanland
3:00:50
2:56:35
55
Hugo J Meijers
Loopgroep PK
3:01:06
2:55:35
56
Eric Betsman
Dutch Runners Gold
3:01:28
2:55:02
57
Tom van Woerkom
Alkmaar
3:02:18
2:55:56
58
Klaas Veldman
Sint Nicolaasga
3:04:12
2:59:21
59
Bob Heijnis
Zaanland
3:04:47
2:57:17
60
Jan Jorna
't Veld
3:05:04
2:59:16
61
Ronald Kenninck
Prins Hendrik
3:06:28
3:00:24
62
Don Oppedijk
Haarlem
3:07:45
3:01:42
63
Femme de Bruin
Friesland
3:08:13
3:04:20
64
Stef van Sikkelerus
Haarlem
3:15:16
3:09:50
65
Denny H Schreefel
Atverni
3:16:26
3:10:09
66
Henk Riemersma
Rottum Gn
3:20:16
3:14:59
M60, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maus Dieleman
Running AP
2:23:02
2:22:24
2
Jan Holterman
Emmen
2:23:46
2:22:46
3
Jan - Warmerdam
DOKEV
2:31:19
2:28:24
4
Detlev Konig
AV Gouda
2:34:01
2:32:28
5
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
2:36:45
2:35:19
6
Arie Bierhaalder
NEA Volharding
2:38:20
2:37:13
7
Rien Vlemmix
GVAC
2:44:16
2:36:40
8
Gerrit Kramer
AV Heerenveen
2:46:10
2:43:19
9
Henk Nordt
avVN
2:49:43
2:43:47
10
Alexander Hehanussa
Spijkenisse
2:50:35
2:48:30
11
Ronald Rademaker
Ciko '66
2:53:14
2:50:39
12
Joop Stolwijk
Haastrecht
2:55:46
2:51:30
13
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:59:31
2:51:58
14
Theo Kop
Haarlem
3:00:55
2:55:59
15
Nico Brand
Statina
3:02:38
2:58:15
16
Jantinus Aalders
Runners Stadskanaal
3:04:44
2:57:21
17
Paul Tijsen
Startbaan
3:10:44
3:06:12
18
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
3:12:00
3:06:50
19
Kees van Leeuwen
Ouderkerk aan de Ams
3:28:11
3:22:13
M65, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik ten Velden
avVN
2:25:33
2:24:26
2
Tiny Raijmakers
De Keien
2:30:10
2:28:06
3
Jac van Rijn
avVN
2:34:33
2:33:30
4
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
2:42:39
2:37:36
5
Jan Achten
Amsterdam
2:57:39
2:54:51
6
Jan Munster
ARO '88
2:59:24
2:54:14
7
Thieu Engels
Amsterdam
3:04:02
2:59:55
8
Ed Groot
Zuid-Scharwoude
3:20:52
3:16:20
VSEN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miriam van Reijen
Phanos
1:58:17
1:58:14
2
Danielle Schrauwers
Amsterdam
1:59:47
1:54:39
3
Ilonka van den Hengel
Triathlon
2:06:35
2:06:28
4
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
2:12:53
2:12:50
5
Hanneke de Boer-Bouma
Leiden
2:13:14
2:07:10
6
Maaike Raaijmakers
Rotterdam
2:26:26
2:24:46
7
Nienke Kluft
Castricum
2:30:43
2:29:56
8
Esther van Vroonhoven
Noordwijk Gn
2:31:59
2:30:53
9
Ingrid Eelkema
Leiden
2:36:06
2:29:58
10
To Lam Trang
Groningen
2:37:39
2:32:02
11
Mariska Bosschaert
Maarssen
2:41:09
2:38:46
12
Katia Ganda
Zaandam
2:42:10
2:38:00
13
Martine Weide
Amsterdam
2:45:27
2:42:29
14
Yvonne van Laarhoven
Amsterdam
2:45:43
2:38:13
15
Rixt Bode
Phoenix
2:47:05
2:42:33
16
Laura Metz
Utrecht
2:47:26
2:45:54
17
Marleen Flobbe
Dutch Runners Gold
2:47:29
2:42:28
18
Nina Mamadeus
Amsterdam
2:49:00
2:43:30
19
Martine van Aalst
Utrecht
2:49:04
2:42:23
20
Jennifer Schellekens
Amsterdam
2:50:27
2:43:18
21
Laetitia Ouillet
Utrecht
2:52:17
2:44:38
22
Ingrid Bistervels
Haarlem
2:54:45
2:47:45
23
Monique van der Burg
the Hague Road Runne
2:55:39
2:50:54
24
Larissa van den Bemt
Amsterdam
2:56:06
2:50:58
25
Merel Uiterwaal
Heemskerk
2:56:30
2:49:43
26
Ella Oesterholt
's-Gravenhage
2:57:59
2:52:51
27
Rose-Minke Schure
Triathlon
2:58:19
2:51:22
28
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
2:58:23
2:53:18
29
Meike Lubbers
DEM
2:59:32
2:52:26
30
Astrid Teeuwen
Haarlemmermeer
3:02:11
2:54:24
31
Camila Urdaneta Santa
Zeist
3:02:29
2:55:48
32
Joyca Schilders
Monnickendam
3:04:34
2:57:41
33
Florence van Lent
Amsterdam
3:06:45
3:03:11
34
Eveline Gerats
Mijdrecht
3:07:01
3:04:10
35
Mariska Timmer
Eindhoven
3:12:03
3:04:25
36
Wibeke EM Clifford
Amsterdam
3:21:10
3:13:53
37
Shirley Ouwerkerk
Voorschoten
3:24:58
3:17:17
V35, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Bergen
Unitas
2:04:07
2:04:04
2
Naomi Hendriksen
Hylas
2:21:15
2:19:41
3
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
2:22:41
2:21:36
4
Hermina van Dijk
Franeker
2:24:07
2:20:24
5
Sandra van Strien
Friesland
2:28:42
2:27:13
6
Carline Schaad
Amsterdam
2:32:34
2:25:42
7
Andrea van Maanen
Triathlon
2:33:29
2:30:20
8
Willeke van de Groep
De Koplopers
2:34:29
2:32:21
9
Vera van Utrecht
Rotterdam
2:42:10
2:39:41
10
Katja Duurland - van T
Almere '81
2:44:32
2:40:15
11
Katelijne Lodde
Phanos
2:47:00
2:43:19
12
Carola Puschel
Phoenix
2:47:04
2:42:33
13
Tamara Kleijwegt
Maasland
2:50:27
2:45:39
14
Ineke Klappe
DEM
2:51:06
2:44:01
15
Wilan van der Meer
LVA Plantaris
2:54:10
2:47:34
16
Mieke Dousma
Leeuwarden
2:54:11
2:49:16
17
Jo-Anne Prins
AV '34
2:54:55
2:50:57
18
Galida Azarkan
Breda
2:55:21
2:50:43
19
Sandra Plukker
Team 10
2:56:56
2:51:11
20
Simone Bensdorp
Amsterdam
3:03:04
2:58:55
21
Jeanette Gazah
Loopgroep PK
3:05:29
3:00:17
22
Sigrid de Graaf
KAV Holland
3:06:39
2:59:27
23
Diana Eradus
Delft
3:07:56
3:03:23
24
Willeke Teeuwen
Haarlemmermeer
3:08:15
3:03:40
25
Britt Hopman
Leerdam
3:12:08
3:06:58
26
Annemieke Oomen
Amsterdam
3:15:21
3:09:36
V40, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda ten Brinke
AKU
2:09:10
2:09:06
2
José Doorson
Zaanland
2:20:47
2:19:24
3
Susanne Boer
AV Aalsmeer
2:20:59
2:20:14
4
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
2:22:14
2:21:05
5
Anoesjka Timmermans
KAV Holland
2:26:21
2:23:09
6
Janke van Es
Hunzerunners Loopgro
2:28:22
2:24:42
7
Jacqueline Prins
Hoorn Nh
2:29:38
2:27:51
8
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
2:30:28
2:26:09
9
Belinda Talens
Amsterdam
2:32:44
2:30:58
10
Mirjam Ruiter
Oostwoud
2:32:59
2:31:07
11
Paula Jorritsma
Woudrichem
2:33:03
2:30:39
12
Martine de Min
Loopgroep All Sports
2:36:33
2:29:13
13
Claudia Wesselman
Nieuw-Vennep
2:37:44
2:32:21
14
Anne Kirschenmann
Amsterdam
2:37:50
2:35:30
15
Karin van Gorp
Sparta
2:38:11
2:35:38
16
Anja Van den Hout
Zeist
2:39:09
2:33:44
17
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
2:39:43
2:37:54
18
Gerda Huiskamp
Hercules
2:40:55
2:34:52
19
Ellen Hoogland
Gieten
2:42:27
2:38:48
20
Marja Dijkzeul
Heemstede
2:43:38
2:36:27
21
Silvia Schilder -de Jo
Marken
2:44:52
2:41:01
22
Liz Boers-Maynard
Dutch Runners Gold
2:48:09
2:41:18
23
Angelique Holkamp
Lycurgus
2:50:16
2:48:07
24
Karen Marks
Ouderkerk aan de Ams
2:50:26
2:46:56
25
Graziella Sala Peup
Zaanland
2:51:09
2:48:20
26
Yolanda Brouwer
AV Heerenveen
2:51:21
2:43:34
27
Tineke van Dijk
WZK Tri Team Wassena
2:51:38
2:47:15
28
Marlene Meijer Kerkhov
Heemskerk
2:52:07
2:46:34
29
Linda Bosch
AV Monnickendam
2:54:31
2:51:24
30
Ester Wiersma-Kolhorn
Fivelstreek
2:55:26
2:52:30
31
Urtha Noslin
Phanos
2:55:33
2:50:03
32
Katie Unoki
Dutch Runners Gold
2:56:25
2:51:45
33
Inge Sipkens
Hanzesport
2:59:17
2:52:56
34
Mirjam van hal-vd Haar
Haarlemmermeer
2:59:45
2:51:57
35
Claudia König
KAV Holland
3:00:06
2:52:54
36
Christine Goedegebuure
Amsterdam
3:00:31
2:53:12
37
Nancy den Besten
Statina
3:00:35
2:53:26
38
Monique Suzenaar
Zaanland
3:01:15
2:53:44
39
Carmen Bartman
's-Gravenhage
3:02:15
2:56:49
40
Jolanda van der Sluis
Haarlem
3:02:24
2:55:10
41
Alice Franje-Wilmerink
Statina
3:02:38
2:58:35
42
Suzana van Keulen
Loosdrecht
3:03:17
3:03:00
43
Marieke Sluiters
Amsterdam
3:03:17
2:57:50
44
Margret Koster
SAV
3:04:01
2:58:27
45
Anne Marttin
Amsterdam Zuidoost
3:04:43
3:00:41
46
Mieke Vermeulen
Pijnacker
3:11:27
3:06:29
47
Ellie van Haren
Almere
3:12:06
3:07:44
48
Saskia van Asperdt
Voorhout
3:13:33
3:07:31
49
Julia Romanova
Almere
3:16:42
3:11:37
50
Rommy Bijlsma
HAC '63
3:18:53
3:13:29
51
Alice Vos-Westert
HAC '63
3:18:53
3:13:29
52
Carine den Boer
Hoorn Nh
3:28:15
3:20:49
V45, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inez-Anne Haagen
Amsterdam
2:09:58
2:09:11
2
Petra Hasper
De Sprinter
2:11:36
2:10:53
3
Polly Nkambi
Athlos
2:14:24
2:13:13
4
Inge Smit
Loopgroep Hoorn
2:33:17
2:28:16
5
Rian Flikweert
Dynamica
2:33:29
2:32:19
6
Inge van Schaick
Lionitas
2:36:27
2:33:50
7
MOnique Kramer
TAS '82
2:37:08
2:35:21
8
Irma de Leeuw
Hilversum
2:37:29
2:30:38
9
Nynke van der Kooij
Daventria
2:38:03
2:36:43
10
Corina Grim
Lewedorp
2:39:00
2:36:31
11
Luisa Agosti
Ouderkerk aan de Ams
2:40:24
2:38:11
12
Nina Joosten
Pallas '67
2:40:35
2:37:49
13
Inge Wulffelé
Lionitas
2:41:33
2:39:59
14
Caroline van Rekum
Startbaan
2:42:15
2:36:51
15
Hettie Hellinga
Schiermonnikoog
2:42:28
2:40:06
16
Esther Vink
KAV Holland
2:43:38
2:36:27
17
Anita Geijtenbeek
OSM '75
2:48:03
2:45:20
18
Cinta Groos
Dutch Gay & Lesbian
2:49:00
2:43:31
19
Hanée Dentz
Loopgroep Athletic P
2:49:46
2:46:09
20
Henriette van Eijk
De Koplopers
2:51:19
2:47:30
21
Caro Baumeister
GAC Hilversum
2:54:14
2:47:17
22
Winy Grent
Loopgroep Hoorn
2:54:29
2:48:34
23
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
2:54:31
2:51:24
24
Paula Visser
Amsterdam
2:56:33
2:50:11
25
Heidi van Weelden
Typhoon
2:56:56
2:53:09
26
Annemieke Bijleveld
ZOEV
2:57:01
2:51:11
27
Maria Hoogeveen
Roelofarendsveen
2:58:01
2:51:24
28
Betty de Kloe
Emmeloord
2:58:40
2:51:01
29
Petra Portengen
Startbaan
2:58:58
2:56:25
30
Patricia Uneputty
Atos
2:59:37
2:54:16
31
Mariët Wesselman
LVA Plantaris
3:00:25
2:53:49
32
Nans Haak
Runners Stadskanaal
3:02:40
2:55:18
33
Marga van der Meer
DOKEV
3:04:14
2:59:19
34
Jacquelien Buitendijk
De Koplopers
3:11:27
3:06:29
35
Virginia Dignum
OSM '75
3:11:45
3:07:42
36
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
3:12:05
3:07:30
37
Petra Sluijter
Maasland
3:12:14
3:06:15
38
Kari Rein
Uden
3:15:57
3:08:59
39
Jilleke Rouwet
Rhoon
3:29:46
3:25:07
V50, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mildred Bertelkamp
Phanos
2:23:38
2:21:12
2
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
2:31:01
2:28:12
3
Toke Sibbel
AV '23
2:43:56
2:37:49
4
Josje Koelemeijer
Aalsmeer
2:44:13
2:37:11
5
Karin Verheijden
GVAC
2:44:16
2:36:40
6
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
2:45:35
2:38:36
7
Corrie Hoogweg
De Koplopers
2:47:24
2:44:18
8
Annemarie van Vliet
Purmerend
2:50:49
2:44:56
9
Els Rijkhoff
Zaanland
2:51:44
2:47:51
10
Vicki Fritzsche
AV '23
2:55:35
2:50:37
11
Brigit Rouwhorst
Hanzesport
2:59:17
2:52:56
12
Karla Huiberts
DOKEV
3:04:25
2:59:31
13
Liesbeth den Haak
Dutch Runners Basic
3:07:57
3:01:45
14
Dieneke de Groot
Friesland
3:11:19
3:08:31
15
Diana Linders-Baker
Eindhoven
3:12:02
3:04:25
16
Lia Kreeft-Kardurk
HAC '63
3:13:35
3:09:23
17
Cora Cools
GVAC
3:27:21
3:19:29
18
Petra Fokker
Monster
3:34:03
3:29:42
V55, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
2:26:50
2:25:49
2
Ria Stam
AV Castricum
2:30:38
2:29:37
3
Irene van Wijk
AV '23
2:42:32
2:40:05
4
Elly Groet
ARO '88
2:54:08
2:51:18
5
Ytje Jonker-Tichelaar
Spirit Lelystad
2:57:26
2:53:19
6
Marjan Bos
Waarland
2:59:19
2:53:32
7
Ingrid Koopman
Hellas
3:01:18
2:55:01
8
Gloria Grace-Ferri
Overveen
3:05:54
3:00:17
9
Henny Rietbroek
LVA Plantaris
3:08:41
3:03:53
10
Coby van Beek
Haarlemmermeer
3:09:39
3:05:05
11
Anja Blom
Startbaan
3:12:38
3:08:07
12
Ida Molkenboer
LVA Plantaris
3:14:04
3:07:28
13
Mieke Backers
Prins Hendrik
3:16:26
3:10:22
14
Rita Ettienne
Almere
3:34:01
3:29:46
15
Tineke Bouchier
Hylas
3:34:05
3:28:47
BUS30, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Hartman
De Sperwers
2:22:33
2:21:07
2
Mieke Kuilder
De Sperwers
2:24:35
2:23:10
3
Marjolein Bil
ASICS Guests
2:27:51
2:25:39
4
Frits Soeters
De Sperwers
2:28:43
2:27:35
5
Wim van Kouteren
Zwitserleven
2:29:06
2:27:28
6
Nicole van Veen
ASICS Guests
2:33:01
2:31:39
7
Gerard Overbeek
ASICS Guests
2:33:52
2:29:21
8
Esther de Joode
ASICS Guests
2:38:00
2:31:02
9
Henk Lotterman
De Sperwers
2:39:40
2:38:04
10
Michael Spruijt
ASICS Guests
2:42:42
2:41:22
11
Natasja Batenburg
ASICS Guests
2:43:13
2:39:47
12
Esther Devilee
ASICS Guests
2:51:04
2:45:41
13
Wim Feldhaus
De Sperwers
2:52:19
2:50:38
14
Ina Spierenburg-Heikoo
ASICS Guests
3:28:23
3:20:55
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guy Fays
België
1:05:38
1:05:36
2
Stijn Fincioen
Varsenare (BEL)
1:06:49
1:06:48
3
Frank Bollen
Bilzen (BEL)
1:07:32
1:07:32
4
Karl De Raeymaecker
St Niklaas (BEL)
1:08:09
1:08:09
5
Said Hayek
Helmond
1:10:29
1:10:27
6
Rob Detert
AV '34
1:10:34
1:10:32
7
Imo Muller
AAC
1:11:06
1:11:04
8
Michiel Hulleman
Phanos
1:11:32
1:11:30
9
Emiel Pieterse
AV '23
1:12:41
1:12:39
10
Vincent Bruins
Hollandia
1:13:53
1:13:50
11
Christian de Lie
Nederland
1:14:45
1:14:43
12
Jelle Bertels
België
1:15:09
1:15:09
13
Gino de Cock
Dendermonde (BEL)
1:15:29
1:15:26
14
Jork Geraets
Nederland
1:18:40
1:18:39
15
Jan Berkhout
Amsterdam
1:19:19
1:18:44
16
Sander Assendelft
Dutch Runners Gold
1:20:44
1:19:54
17
Remco Spigt
Amsterdam
1:22:19
1:21:45
18
Jos Wever
Alkmaar
1:23:15
1:23:05
19
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
1:23:56
1:23:51
20
Paul den Hertog
Amstelveen
1:24:13
1:23:27
21
Jorik Huizinga
Pannerden
1:24:38
1:24:31
22
Franky Spaans
NEA Volharding
1:24:44
1:24:18
23
Emile Penn
Culemborg
1:24:44
1:24:23
24
Jelle Roozenburg
De Koplopers
1:25:13
1:25:01
25
Frank de Graaf
AAC
1:25:42
1:18:42
26
Jasper ten Berge
Amsterdam
1:26:12
1:25:33
27
Niels Slagter
SAV
1:26:30
1:26:23
28
Tom van Stralen
Broek op Langedijk
1:27:54
1:27:13
29
Jan-Willem Kolenbrande
Leiden
1:29:18
1:28:55
30
Dennis van Stralen
Broek op Langedijk
1:29:34
1:28:52
31
Wibe van de Vijver
Amsterdam
1:30:12
1:26:55
32
Laurens van Kessel
Amsterdam
1:30:42
1:29:57
33
Jack van der Walle
Suomi
1:31:16
1:30:40
34
Mark Bleekemolen
Hylas
1:31:56
1:29:04
35
Richard A Molenaar
Lycurgus
1:32:00
1:31:54
36
Rob Weijers
Weesp
1:32:20
1:31:53
37
Ingmar Zondervan
NOVA
1:32:47
1:27:54
38
Sander Meijerse
Eindhoven
1:33:02
1:32:35
39
Folkert Kaagman
Bovenkarspel
1:33:10
1:32:17
40
Victor Cranen
Utrecht
1:33:19
1:32:09
41
Joost de Groot
Castricum
1:33:22
1:33:00
42
Remco van der Molen
Utrecht
1:33:26
1:28:10
43
Johan Baas
Hollandia
1:33:31
1:32:49
44
Harm Heurkens
Amsterdam
1:33:48
1:29:23
45
Kees Karregat
Volendam
1:33:53
1:27:34
46
Redmar Damsma
Amsterdam
1:34:11
1:32:31
47
Norbert Mollers
Utrecht
1:34:13
1:33:17
48
Jan de Waard
Egmond aan den Hoef
1:34:19
1:31:31
49
Matthijs Bruggeman
Utrecht
1:34:36
1:32:05
50
Tom Bakkum
Limmen
1:35:05
1:28:00
51
Johan Tomson
Groningen
1:35:06
1:34:29
52
Dick van Zelst
Heiloo
1:35:10
1:34:51
53
Sander van den Belt
Haarlem
1:35:13
1:33:24
54
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
1:35:16
1:34:20
55
Marc van Wersch
Haarlem
1:35:38
1:33:19
56
Martijn Estor
Phoenix
1:35:44
1:35:14
57
Michiel Prins
Amsterdam
1:35:44
1:28:54
58
Alexander Dekker
Oostkapelle
1:35:55
1:35:07
59
Jochem Braakhekke
Amsterdam
1:35:55
1:35:06
60
Palko de Vink
Bussum
1:36:06
1:34:05
61
Thijs de Wolff
Alkmaar
1:36:27
1:35:45
62
Joost van Velzen
Haarlem
1:36:28
1:35:56
63
Bruin Benthem
Leiden
1:36:33
1:36:18
64
Tjerk van der Krieke
Alkmaar
1:36:41
1:36:19
65
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:36:43
1:36:26
66
Peter Borst
ARO '88
1:36:49
1:36:34
67
Samuël Allijn
Alkmaar
1:36:56
1:34:34
68
Ilan m Sebty
Amsterdam
1:37:07
1:36:27
69
Alec Steevels
Amsterdam
1:37:07
1:35:19
70
Emiel van Oudheusden
Amsterdam
1:37:18
1:35:31
71
Sesammus Monki Visser
Haarlem
1:37:20
1:36:16
72
Arjan Ensink
Loopgroep Hoorn
1:37:25
1:35:06
73
Jeroen Korpershoek
Spijkenisse
1:37:26
1:32:32
74
Toon van Beek
Amsterdam
1:37:29
1:36:05
75
Thomas Jonk
Volendam
1:37:32
1:36:57
76
Cees Groenland
AAC
1:37:46
1:37:19
77
Ernst Eeldert
Phoenix
1:37:55
1:35:33
78
Tim Bakkum
Limmen
1:38:02
1:30:58
79
Wouter Monden
Amsterdam
1:38:03
1:37:34
80
Jaap Van Baar
Bergen Nh
1:38:07
1:37:19
81
Sebastiaan Kemps
Purmerend
1:38:11
1:37:03
82
Daniël Vlasveld
Leiden
1:38:44
1:38:04
83
Niels Roest
Heerhugowaard
1:38:53
1:34:21
84
Tim Valentijn
Hoogkarspel
1:39:14
1:38:31
85
Misja van de Klomp
Utrecht
1:39:47
1:35:42
86
Cyriel de Jong
Gouda
1:39:48
1:39:32
87
Pieter van 't Hof
Wageningen
1:40:00
1:38:41
88
Daniël Heeringa
Amsterdam
1:40:09
1:38:44
89
Stephan Haring
Beverwijk
1:40:11
1:39:40
90
Kristian van Eijkelenb
Amsterdam
1:40:28
1:36:22
91
Arnout Janmaat
Amsterdam
1:40:33
1:39:53
92
Jan Wijkhuizen
Haarlem
1:40:58
1:39:09
93
Remco Cordes
Zaandam
1:41:05
1:40:23
94
Jan Stoeltie
Amsterdam
1:41:15
1:36:34
95
Ronnie Boomsma
Emmeloord
1:41:23
1:36:48
96
Fokko Sterk
Amsterdam
1:41:46
1:39:44
97
Vincent Rietvink
Amsterdam
1:41:55
1:41:06
98
Arjen Wibbens
Koudum
1:41:59
1:41:35
99
Pietro Rini
's-Gravenhage
1:42:09
1:40:59
100
Martijn Snip
Leiden
1:42:23
1:35:09
101
Allard Zoetman
Zandvoort
1:42:28
1:40:27
102
Jamie van Oost
Beverwijk
1:42:41
1:41:51
103
Arjan Zonneveld
Uitgeest
1:42:47
1:39:36
104
Jan-Willem Kuiper
Amsterdam
1:43:15
1:38:36
105
Mark Wijbenga
Hollandia
1:43:16
1:42:31
106
Arne Diemeer
Krommenie
1:43:25
1:41:18
107
Sytse Bekker
Waarland
1:43:36
1:39:40
108
Ivo Molenaar
Enkhuizen
1:43:37
1:39:47
109
Martijn Mooibroek
DEM
1:43:49
1:42:47
110
Danny Zwart
Egmond aan den Hoef
1:43:52
1:42:23
111
Frank ter Huurne
Amsterdam
1:43:57
1:41:51
112
Thorwald Veneberg
Amersfoort
1:43:57
1:41:51
113
Rob Hof
Tuitjenhorn
1:44:20
1:43:45
114
Dennis de Knijff
Almere
1:44:22
1:39:11
115
Ralph Bambach
Amsterdam
1:44:30
1:43:44
116
Rik Burgering
Alkmaar
1:44:33
1:43:45
117
Sjoerd Compier
Amsterdam
1:44:40
1:40:23
118
Marcel Weber
Amsterdam
1:44:44
1:38:26
119
Tjibbe Veenema
Groningen
1:44:50
1:40:52
120
Clement van Zyll de Jo
Amsterdam
1:44:51
1:43:33
121
Pieter Helderman
Alkmaar
1:45:12
1:40:32
122
Chiel Terwal
1:45:13
1:40:47
123
Allard Korenhof
Amsterdam
1:45:22
1:44:42
124
Binte Groen
Amsterdam
1:45:23
1:38:07
125
Roy Huibers
Broek op Langedijk
1:45:26
1:43:23
126
René Prins
Zaandam
1:45:27
1:45:12
127
Huub de Boer
Egmond-Binnen
1:45:54
1:45:32
128
Jan Roele
Amsterdam
1:46:12
1:42:55
129
Derk Egeler
Amsterdam
1:46:15
1:42:29
130
Mattijs Reinen
Beverwijk
1:46:22
1:43:42
131
Olivier Korenhof
Delta Lloyd Running
1:46:29
1:45:49
132
PWM Zeijlemaker
Amsterdam
1:46:34
1:45:51
133
Rick Stobbe
Amsterdam
1:46:48
1:44:43
134
Pieter Klaver
Haarlemmermeer
1:46:50
1:44:41
135
Jeroen Meijer
Heemskerk
1:47:16
1:45:23
136
Jesper Roos
Groet
1:47:19
1:45:23
137
Peter Meijne
Akersloot
1:47:26
1:41:31
138
Rick Nanne
Amsterdam
1:47:28
1:45:15
139
Ronald Dekker
Waarland
1:47:44
1:43:47
140
Robert van der Laan
Utrecht
1:47:44
1:43:47
141
Jos Ten Klooster
Amsterdam
1:47:48
1:45:28
142
Sander Kelderman
Groningen
1:47:57
1:44:00
143
Olaf van der Horst
Amersfoort
1:48:03
1:44:56
144
Thijs Eijking
Beverwijk
1:48:12
1:46:33
145
Dave --- Duin
Volendam
1:48:31
1:47:55
146
Elroy van der Linde
Atos
1:48:50
1:46:32
147
Bart van der Erve
Vleuten
1:48:55
1:44:49
148
Merijn Martens
Beverwijk
1:49:25
1:45:15
149
Joran Aalders
Heiloo
1:49:26
1:44:26
150
Gijs Fatels
Amsterdam
1:49:30
1:48:50
151
Arthur Beemster
Castricum
1:49:36
1:42:58
152
Sander Karsten
Amsterdam
1:49:38
1:45:43
153
Tom van Riel
Breda
1:49:57
1:48:42
154
Philip Hordijk
Amsterdam
1:49:58
1:42:32
155
Vincent Wensink
Amsterdam
1:50:14
1:46:04
156
Jelmer Klijnstra
Oentsjerk
1:50:24
1:47:26
157
Mathijs van de Wiel
Lelystad
1:50:31
1:47:27
158
Joris Moulin
Amsterdam
1:50:35
1:49:27
159
Peter van Leeuwen
Maarssen
1:50:37
1:49:19
160
Dennis Rijkers
Amersfoort
1:50:57
1:46:53
161
Martijn Ter Telgte
Utrecht
1:51:12
1:47:20
162
Sjoerd Janssen
Rotterdam
1:51:21
1:47:55
163
Wouter Stoer
Drachten
1:51:29
1:49:11
164
Ferdiand Bak
Alkmaar
1:51:32
1:49:15
165
Randall de Boer
Amersfoort
1:51:33
1:49:48
166
Wijnand van den Boom
Leiden
1:51:56
1:45:15
167
Wybren Leenstra
Groningen
1:51:57
1:44:24
168
Jeroen Zandstra
Wieringerwerf
1:52:04
1:44:56
169
Martijn Monster
BDO Hardloopstage
1:52:06
1:48:32
170
Paul van Dongen
's-Hertogenbosch
1:52:06
1:45:26
171
Rene Verdonk
Heemskerk
1:52:44
1:48:07
172
Tsjeard Hofstra
Wommels
1:52:48
1:46:07
173
Mathijs Otto
Krommenie
1:52:49
1:49:57
174
Bas Schotman
Amsterdam
1:53:00
1:45:43
175
Johan Oudendijk
Haarlem
1:53:13
1:45:56
176
Marco Lamminga
Loopgroep Hoorn
1:53:16
1:47:15
177
Mark Stoel
Hoogwoud
1:53:20
1:50:13
178
Mark Stoel
Hoogwoud
1:53:20
1:50:13
179
Martijn Visser
Amsterdam
1:53:22
1:48:11
180
Richard Scholten
Alkmaar
1:53:35
1:47:43
181
Caspar Wijdeveld
Amsterdam
1:53:41
1:49:15
182
Tjeerd Moes
Groningen
1:54:08
1:46:33
183
Douwe Resoort
Enkhuizen
1:54:09
1:51:33
184
Job Roggeveen
Amstelveen
1:54:30
1:47:49
185
Jochem Rijlaarsdam
Amsterdam
1:54:58
1:52:35
186
Aike Müller
Amsterdam
1:55:04
1:49:33
187
Jochem van Tongeren
Heemskerk
1:55:10
1:48:35
188
Jan Willem Stal
Amsterdam
1:55:12
1:54:23
189
Mark Hommelberg
Nieuwersluis
1:55:20
1:51:00
190
Arjan Schaeffer
Almere
1:56:04
1:52:06
191
Ron Hofstede
Den Dolder
1:56:06
1:53:57
192
Peter Hoving
Arnhem
1:56:12
1:49:04
193
Michel van Diepen
Zaanland
1:56:15
1:52:25
194
Marc Spuijbroek
Atos
1:56:18
1:53:59
195
Rob Zweekhorst
Heerhugowaard
1:56:22
1:51:39
196
Jos Neuvel
Wervershoof
1:56:46
1:52:31
197
Tayga Blokdijk
Purmerend
1:56:50
1:56:23
198
Wouter Caro
Utrecht
1:57:09
1:55:20
199
David Gall
Rotterdam
1:57:19
1:50:07
200
Joris van Gelder
Amsterdam
1:57:50
1:53:40
201
Karel Breed
Heerhugowaard
1:58:39
1:52:34
202
Niels Verhage
Utrecht
1:59:08
1:54:48
203
Arend Steven
Dutch Runners Gold
1:59:12
1:55:04
204
Eric Kouwenhoven
Tuitjenhorn
1:59:19
1:57:16
205
Rens van der Meer
Roelofarendsveen
1:59:20
1:53:34
206
Wouter van Dongen
Amsterdam
1:59:22
1:58:04
207
Chris Bakker
Julianadorp
1:59:25
1:57:34
208
Jordi Rosendahl
Amsterdam
1:59:29
1:51:42
209
Pim Buter
Amsterdam
1:59:42
1:58:10
210
Hidde van der Meij
Amsterdam
1:59:44
1:56:41
211
Arnold Kok
IJmuiden
1:59:50
1:55:46
212
Bart-Jan Langereis
Amsterdam
1:59:52
1:53:25
213
Eduardo op de Coul
Hoofddorp
2:00:00
1:56:08
214
Maxim Komen
Tilburg
2:00:42
1:53:53
215
Jeroen Wiercx
Amsterdam
2:00:42
1:53:53
216
Stefan Staartjes
Almere
2:01:18
1:59:51
217
Fernand Kruijer
Heerhugowaard
2:01:20
1:56:32
218
Sander van Hoogstraete
Noordwijkerhout
2:01:21
1:56:51
219
Jeffrey de Groot
Haarlem
2:01:32
2:00:04
220
Oscar Leemhuis
Heerhugowaard
2:01:32
1:57:16
221
Stefan Kutsch Lojenga
Amsterdam
2:02:14
1:58:24
222
Barry Visscher
Alkmaar
2:02:24
1:55:10
223
Remko Loddema
Almere
2:02:30
1:58:01
224
Dennis van Zwieten
Assendelft
2:02:35
2:00:16
225
Jurgen van den Berg
Heerhugowaard
2:02:37
1:59:17
226
Ralf Stam
Heiloo
2:03:33
2:02:22
227
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
2:03:53
2:01:51
228
Maurits van Buren
Amsterdam
2:03:54
1:56:09
229
Hans Kuhne
DEM
2:04:05
1:59:08
230
Ray Kniestedt
Purmerend
2:04:24
1:59:55
231
Martijn Wagenmakers
Utrecht
2:04:39
1:59:32
232
Jochem van der Starre
Breda
2:04:47
1:57:13
233
Thomas van der Weijden
Amsterdam
2:06:32
1:58:48
234
Gerard Lutz
Amsterdam
2:06:35
1:59:40
235
Niels Gorter
Zaanland
2:06:50
1:59:28
236
Patrick van Doorn
Amsterdam
2:08:17
2:05:26
237
Jelle Vastert
Amsterdam
2:08:47
2:05:32
238
Viet Yen Nguyen
Duitsland
2:08:56
2:02:40
239
Jasper Wiersma
Alkmaar
2:09:18
2:01:00
240
Johan Leupen
Amsterdam
2:09:26
2:01:54
241
Marco de Bruijn
Hoofddorp
2:11:06
2:04:04
242
Derk Waterman
Hilversum
2:11:27
2:05:53
243
Sander Bockting
Amsterdam Zuidoost
2:11:31
2:05:14
244
Patrick van Ruth
Almere
2:11:51
2:04:40
245
Rene van den Heuvel
Utrecht
2:13:53
2:06:36
246
Geoffrey Dusseau
Amsterdam
2:14:20
2:06:02
247
Frederik Bicker Caarte
Amsterdam
2:14:26
2:09:48
248
Teaco Kuiper
Amsterdam
2:14:29
2:06:44
249
Maarten Sas
Amsterdam
2:15:29
2:07:45
250
Onne Broekzitter
Amsterdam
2:19:04
2:11:12
251
Michael van Melick
Enkhuizen
2:21:09
2:13:45
252
Sebastiaan Krijnsen
Medemblik
2:21:12
2:13:17
253
Sebastiaan Tan
Bergen Nh
2:23:54
2:19:26
254
Peter Duivenvoorden
Almere
2:25:43
2:17:59
255
Menno Wierema
Amsterdam
2:26:09
2:19:43
256
Hans Ganzevoort
Hilversum
2:29:22
2:24:07
257
Rogier Kat
Castricum
2:36:54
2:30:13
258
Joost Patist
Assendelft
2:48:07
2:40:43
259
Bruno Aardenburg
Heemskerk
2:52:59
2:48:22
260
Anne Dirk van der Goot
Rotterdam
2:55:35
2:50:56
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chrystophe Clyncke
België
1:09:11
1:09:10
2
Joop Pauw
Hellas
1:15:46
1:15:43
3
Dennis van Doorn
Phoenix
1:17:45
1:17:36
4
Martin Block
ASICS Guests
1:18:56
1:18:50
5
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
1:19:21
1:19:14
6
Jarl Cotterink
Lycurgus
1:21:26
1:21:19
7
Iwan Smit
AV Edam
1:24:20
1:24:15
8
Arne Kooijman
TAS '82
1:26:09
1:25:54
9
Richard Smit
Waarland
1:26:25
1:26:16
10
Henry Kwakman
Volendam
1:26:51
1:26:44
11
Mark Dijkhuizen
AV Castricum
1:28:29
1:28:20
12
Sander Kager
Warmenhuizen
1:28:44
1:28:36
13
Sander Speekenbrink
Kombijsport
1:29:12
1:28:52
14
Hisso Homan
De Bilt
1:29:17
1:29:04
15
Martin Helmantel
KAV Holland
1:29:34
1:29:22
16
Frank Sjaardema
Sprint
1:29:48
1:29:34
17
Bram van Essen
Hilversum
1:30:16
1:29:59
18
Duncan Veltkamp
Nigtevecht
1:30:35
1:29:25
19
Erik van Gelderen
Haarlem
1:30:57
1:30:28
20
Jos van der Kooij
KAV Holland
1:31:49
1:31:06
21
Ton van Leeuwen
Amsterdam
1:31:52
1:31:17
22
Alex Bruijnzeel
Sint Pancras
1:32:03
1:31:23
23
Peter f j Witte
Trias
1:32:17
1:29:38
24
Jan Koopman
Noordkop
1:32:32
1:31:57
25
Peter van der Veen
Weesp
1:32:39
1:31:55
26
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:33:16
1:33:09
27
Johan Pont
Culemborg
1:33:37
1:33:16
28
Martijn Tuin
Waterland
1:33:52
1:33:20
29
Rob van Andel
NOVA
1:34:10
1:34:02
30
Gerben Tewes
Almere
1:34:11
1:28:22
31
Arjen Fortuin
Amsterdam
1:34:12
1:33:39
32
Ivar Smits
Soest
1:34:21
1:33:57
33
Cornelis Visser
Den Helder
1:34:49
1:34:15
34
Monny Krant
Hilversum
1:35:14
1:32:40
35
Bastiaan van Merwijk
Amsterdam
1:35:15
1:33:15
36
Dennis Aarts
the Hague Road Runne
1:35:41
1:35:17
37
Philip den Ouden
Maarssen
1:36:16
1:31:35
38
Mark Hoegen Dijkhof
Amsterdam
1:36:18
1:34:19
39
Peter Dekker
Dynamica
1:36:21
1:35:33
40
Dennis van Zanten
Beverwijk
1:36:25
1:35:13
41
Vincent Broekkamp
Alkmaar
1:36:45
1:36:29
42
André Hooijschuur
Loopgroep PK
1:36:52
1:36:21
43
Martijn Seijsener
Amsterdam
1:37:00
1:35:03
44
Richard Ippel
Wieringermeer
1:37:20
1:34:57
45
Ronald Grooteman
Wervershoof
1:37:21
1:34:41
46
Edwin Bleijenbergh
Hellas
1:37:32
1:36:47
47
Arjen Slot
Dutch Runners Gold
1:37:34
1:32:22
48
Marco Zoomer
Zaandam
1:37:45
1:37:36
49
Mario van der Linden
Vleuten
1:37:53
1:37:13
50
Charl Janga
Heerhugowaard
1:38:03
1:37:28
51
Rudolf van Zelst
Hylas
1:38:14
1:37:56
52
Brendan Vastenhouw
Veenendaal
1:38:18
1:37:42
53
Ralph te Riet
Hera
1:38:26
1:37:49
54
René Hoogland
Hylas
1:39:24
1:38:46
55
Giel Brugman
Alkmaar
1:39:32
1:37:07
56
Oscar Vermeer
the Hague Road Runne
1:39:47
1:35:23
57
Michiel Bosland
AV Castricum
1:39:58
1:37:35
58
Rients Wagenaar
Broek op Langedijk
1:40:22
1:37:15
59
Abdel el Amrani
SAV
1:40:30
1:37:52
60
Rob Verkooij
Haarlem
1:40:44
1:38:20
61
Marc Smeehuijzen
Amsterdam
1:40:55
1:35:43
62
Marc Boskamp
Schagen
1:40:58
1:39:52
63
Richard Terburg
Nieuw-Vennep
1:40:58
1:39:47
64
Daniel Jongtien
Amsterdam
1:41:07
1:40:27
65
Tim Visser
Sint Pancras
1:41:09
1:38:06
66
Niels Tesselaar
Heerhugowaard
1:41:59
1:41:43
67
Alberto Perez Perez
Bergen Nh
1:42:00
1:34:42
68
Kees Baltus
Hera
1:42:20
1:40:17
69
Jeroen Wester
Heerhugowaard
1:42:23
1:40:54
70
Lucien van Uffelen
Rotterdam
1:42:34
1:40:47
71
Edwin Kusters
Hoofddorp
1:42:42
1:42:29
72
Chris Schoorstra
Alkmaar
1:42:57
1:42:29
73
Martijn Kamman
Houten
1:43:02
1:41:17
74
Jascha de Goede
Schoorl
1:43:34
1:41:17
75
Jeffrey Mercx
Volendam
1:43:35
1:39:41
76
Aad Jongeneel
Vleuten
1:43:39
1:39:36
77
Raymond Karstens
Blokker
1:43:48
1:42:05
78
Maarten Leeuwerik
De Veenlopers
1:43:50
1:40:49
79
Jasper Pijls
Amsterdam
1:43:52
1:42:34
80
Gertjan Vierling
the Hague Road Runne
1:43:56
1:37:07
81
Arjan van Diepen
Wijdewormer
1:44:27
1:44:11
82
Vincent Tukker
Statina
1:44:34
1:38:20
83
Remko Groot
GAC Hilversum
1:44:36
1:41:43
84
Robbert Sijm
Harderwijk
1:44:40
1:42:55
85
Peter Bil
Horror
1:44:41
1:41:48
86
Martijn Gouman
Amsterdam
1:44:54
1:42:55
87
Albert Dam
Triathlon
1:44:56
1:44:16
88
André Bakker
Heerhugowaard
1:45:01
1:39:33
89
Ferry Noldes
Atos
1:45:15
1:44:28
90
Ruben Bergkamp
Lycurgus
1:45:15
1:44:29
91
Dennis Ridder
Waarland
1:45:27
1:41:14
92
Jacco Snoeks
Schoorl
1:46:02
1:45:52
93
Tim Nulkes
Hoofddorp
1:46:02
1:44:41
94
Patrick Lansing
Fit
1:46:11
1:45:27
95
Sander Romein
Utrecht
1:46:44
1:43:19
96
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:47:00
1:43:33
97
Rob Koning
AV Edam
1:47:20
1:45:16
98
Michel Bien
Volendam
1:47:21
1:45:16
99
Joost de Groot
Zandvoort
1:47:22
1:40:13
100
Lothar A Schwarte
Amstelveen
1:47:32
1:43:16
101
Yuri Roos
Waterland
1:47:49
1:45:49
102
Bart Koot
Amsterdam
1:47:55
1:43:22
103
Frank Hoogeboom
Tuitjenhorn
1:48:04
1:41:33
104
Ton van Tunen
Breukelen Ut
1:48:10
1:46:31
105
Barry Bosman
Alkmaar
1:48:31
1:44:21
106
Dirk Nijmeijer
Dalen
1:48:46
1:46:49
107
Martijn Spreeuw
Haarlem
1:49:05
1:46:50
108
Yde Dekker
Warmenhuizen
1:49:27
1:47:59
109
Bert Heesakkers
Utrecht
1:49:51
1:46:06
110
Richard van der Veldt
AV Castricum
1:50:05
1:46:32
111
Roger van Kuijen
Egmond-Binnen
1:50:10
1:42:58
112
Michael Van den Berg
Den Helder
1:50:13
1:46:27
113
Yi Shuai Hu
Utrecht
1:50:20
1:46:44
114
Peter Meinen
Zaandijk
1:51:10
1:49:01
115
Sander Witteveen
Vianen Ut
1:51:10
1:49:44
116
Chris Hoffman
Groet
1:51:23
1:46:18
117
Olaf de Jong de Haas
Almere
1:51:35
1:49:10
118
Stephan Smit
Heemstede
1:51:56
1:48:42
119
Wouter Beijdorff
Amsterdam Zuidoost
1:52:02
1:44:31
120
Gertjan van der Peet
Hellas
1:52:27
1:51:41
121
Vincent Dobbe
Voorburg
1:52:29
1:45:12
122
Rick Molenaar
Uitgeest
1:52:42
1:52:16
123
Tom Broersen
Haarlem
1:52:42
1:45:38
124
Renzo Grimm
IJmuiden
1:52:44
1:49:53
125
Menno van Straaten
Medemblik
1:53:13
1:51:12
126
Lex Wissink
Wijk aan Zee
1:53:31
1:50:47
127
Sander Wijdemans
TAS '82
1:53:34
1:47:58
128
Patrick Hulleman
Hoogkarspel
1:53:41
1:46:59
129
Dennis Akker
Alkmaar
1:53:43
1:51:13
130
Michiel de Kremer
Noordwijk Zh
1:53:44
1:52:24
131
Bjorn Weertman
Voorschoten
1:53:46
1:48:38
132
Jochem Wilbers
Amsterdam
1:54:36
1:50:41
133
Jaco de Best
Katwijk Zh
1:54:42
1:50:10
134
Doede Rensema
Amsterdam
1:54:49
1:50:06
135
Ewout Kramer
Amsterdam
1:55:14
1:52:15
136
Wander Wagenaar
Monnickendam
1:55:16
1:53:07
137
Sander Vlotman
Amsterdam Zuidoost
1:55:38
1:51:11
138
Jan willem Mulder
Alkmaar
1:55:39
1:54:58
139
Jeroen Bon
Vinkeveen
1:56:11
1:53:06
140
Daco de la Bretoniere
Amsterdam
1:56:21
1:48:32
141
Fred Spanjaard
Amsterdam
1:56:24
1:49:43
142
Ed Hogendoorn
Purmerend
1:56:48
1:49:50
143
Koen van de Woude
Koog aan de Zaan
1:58:24
1:54:23
144
Marnix van Delft
Rotterdam
1:58:24
1:53:35
145
Richard van der Krogt
Haarlem
1:58:25
1:55:25
146
Richard Lotten
Schermerhorn
1:58:31
1:57:57
147
Ruud Mieremet
Oegstgeest
1:58:40
1:55:15
148
Martien Huigen
Druten
1:59:25
1:57:56
149
Ramon de Jong
Hoofddorp
1:59:39
1:52:10
150
Dennis De Gier
Breukelen Ut
1:59:48
1:55:03
151
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
2:00:12
1:56:35
152
Erwin Prakken
Ouderkerk aan de Ams
2:00:15
1:57:14
153
Sander Paap
Heemskerk
2:00:48
1:56:24
154
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
2:00:48
1:54:41
155
Ruud Winter
Bovenkarspel
2:01:14
1:54:50
156
Remco van Haastrecht
Assendelft
2:01:16
1:54:50
157
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
2:01:30
1:54:10
158
Roberto van der Lem
Beverwijk
2:02:33
1:55:38
159
Michael van der Kroon
Enkhuizen
2:02:46
1:58:54
160
Alexander Kok
Alkmaar
2:03:08
2:00:13
161
Kees Peerdeman
KAV Holland
2:03:44
1:56:25
162
Arjan VD Van Den Heuve
Heerhugowaard
2:03:52
2:01:51
163
Jaim Sahuleka
Hilversum
2:04:25
1:57:41
164
Remy van den Hoed
Amsterdam
2:04:27
1:59:43
165
Dana Baro
Alkmaar
2:04:42
1:57:57
166
Erik Rovers
Amsterdam
2:05:13
2:00:21
167
Roderick Maijenburg
Alkmaar
2:05:54
1:58:44
168
Rutger Hagendoorn
Naarden
2:06:17
2:01:43
169
Ben F E Kampert
Hoorn Nh
2:06:50
2:02:09
170
Arjan Kramer
Hensbroek
2:07:14
2:02:49
171
Ties Arts
Bussum
2:08:23
2:03:49
172
Casper Vroegop
Almere
2:08:25
2:01:20
173
Martijn Gaarthuis
AAV '36
2:08:29
2:02:03
174
Menno Spoor
Alkmaar
2:08:35
2:01:20
175
Remco Schippers
Haarlem
2:08:57
2:01:18
176
Caspar Brinkman
Amsterdam
2:09:06
2:01:17
177
Franklyn Mogale
Hoofddorp
2:10:20
2:02:28
178
Remco Evers
Amsterdam
2:10:53
2:05:42
179
Matthijs Fleischer
Amsterdam
2:11:33
2:04:23
180
Andre Barneveld Binkhu
Rotterdam
2:12:21
2:09:19
181
Roland van den Berg
Utrecht
2:13:23
2:05:50
182
Vincent Boekhoorn
Running AP
2:13:24
2:06:45
183
Martijn van Zwieten
Sint Maarten
2:13:49
2:08:47
184
Mark Geertman
Haarlem
2:15:30
2:08:35
185
Arlo van der Meer
Oude Wetering
2:15:53
2:10:07
186
Anne de Jong
Amsterdam
2:16:34
2:10:04
187
Tom Hornstra
Amsterdam
2:16:37
2:08:59
188
Anton te Velde
Hoogland
2:17:49
2:10:40
189
Pascal den Hartog
Loopgroep Hoorn
2:18:50
2:14:46
190
Marcel Trupia
Weesp
2:19:10
2:11:26
191
Roland Uljee
Schagerbrug
2:19:49
2:13:58
192
Olivier Wallien
Amsterdam
2:24:56
2:20:49
193
Rogier Dijk
Almere
2:28:14
2:21:31
194
Raymond den Hartog
Hoorn Nh
2:36:15
2:32:13
195
Daniël Kraijer
Hoorn Nh
2:36:15
2:32:12
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Wassenberg
Utrecht
1:12:18
1:12:14
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
1:12:55
1:12:53
3
John van Dijk
AKU
1:14:52
1:14:49
4
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
1:16:53
1:16:46
5
Peter Tas
DOKEV
1:17:22
1:17:20
6
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
1:17:39
1:17:36
7
Jean Tempels
België
1:19:05
1:19:03
8
Dennis van Bakel
Haarlemmermeer
1:19:32
1:19:29
9
Jan van der Veer
Lycurgus
1:20:47
1:20:40
10
Remco Schram
Loopgroep Aart Stigt
1:21:40
1:21:25
11
Bob Bruschke
Trias
1:21:49
1:21:40
12
John Buikman
AV Edam
1:21:51
1:21:47
13
Sjaak Betjes
Lycurgus
1:21:54
1:21:48
14
Nelson Jonk
AV Edam
1:22:40
1:22:36
15
Anko Top
Wieringermeer
1:23:47
1:23:11
16
Erik van der Velden
Texel
1:24:21
1:24:10
17
Jeroen Dodeman
SAV
1:24:22
1:24:16
18
Wouter van der Haak
Alkmaar
1:25:06
1:24:45
19
Ronald Meijer
AAV '36
1:26:22
1:25:31
20
Peter Loos
avVN
1:26:24
1:24:23
21
Hans - Foppe
Phanos
1:27:08
1:26:58
22
Hein Veldman
Loopgroep PK
1:27:10
1:27:06
23
Kees Joppe
avVN
1:27:17
1:27:10
24
Willem Koet
AV Heerenveen
1:28:05
1:28:00
25
Mark Wester
ARO '88
1:28:40
1:28:22
26
Dirk Klaassen
Lycurgus
1:28:43
1:28:37
27
Andre Aslander
AV Castricum
1:29:32
1:29:24
28
Jos Bloem
Pijnenburg
1:29:46
1:29:25
29
Richard Bijpost
Texel
1:30:10
1:27:14
30
Yuri Gumbs
Landsmeer
1:30:25
1:30:13
31
Paul Olij
Waterland
1:30:34
1:30:07
32
Evert Wallien
De Koplopers
1:30:53
1:30:36
33
Patrick Roozeman
Haarlem
1:30:55
1:30:23
34
Peter van Stralen
Heerhugowaard
1:31:00
1:30:26
35
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
1:31:06
1:30:29
36
Ed van der Geest
Heemskerk
1:31:09
1:30:36
37
Rene Vermeulen
Haarlemmermeer
1:31:15
1:30:54
38
Stephan Geuzebroek
Bloemendaal
1:31:35
1:28:53
39
Erik De Jong
Beverwijk
1:31:54
1:31:45
40
Richard Newhouse
Loopgroep Hoorn
1:32:01
1:31:18
41
Ger Vlaming
Oosterend Nh
1:32:22
1:31:44
42
Paul Dassel
Schoorl
1:32:28
1:30:03
43
Bastiaan Visser
Loopgroep Aart Stigt
1:32:55
1:32:12
44
Arthur Dieters
Almere
1:33:13
1:32:40
45
Evert Metz
Alkmaar
1:33:16
1:32:55
46
Edwin Knol
Egmond aan den Hoef
1:33:42
1:33:07
47
Robert Zwemmer
Breugel
1:33:48
1:33:35
48
Frits van Twuyver
Loopgroep Julianador
1:34:05
1:33:46
49
Matthijs Wilgenhof
Heerhugowaard
1:34:06
1:33:50
50
Richard Pennink
Hellas
1:34:10
1:33:40
51
Sjoerd Huisinga
AV Castricum
1:34:20
1:34:06
52
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:34:41
1:34:28
53
Bart Dekker
Vleuten
1:34:50
1:34:15
54
Rob de Vrieze
Loopgroep Hoorn
1:35:08
1:34:52
55
Erik Manshanden
Hera
1:35:11
1:34:33
56
Theo Wolfs
Friesland
1:35:20
1:34:52
57
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:35:46
1:35:31
58
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
1:35:54
1:34:29
59
Gerard Glasius
Hilversum
1:35:56
1:34:26
60
Paul de Boer
KAV Holland
1:36:01
1:31:27
61
Marcel Konings
ARO '88
1:36:22
1:35:22
62
Frank Janssen
DEM
1:36:24
1:35:04
63
Leon Huisman
Dutch Runners Gold
1:36:26
1:36:11
64
Bart Kuijper
Zaandijk
1:36:26
1:36:09
65
Gijsbertus Smit
Haarlem
1:36:30
1:33:55
66
Perry Vankan
Veenendaal
1:36:32
1:36:13
67
Marc Willems
Amsterdam
1:36:35
1:33:49
68
Ludo Grooteman
Oegstgeest
1:36:38
1:35:50
69
Norbert du Pied
Egmond aan Zee
1:36:44
1:36:13
70
Jeroen Veltman
Landsmeer
1:36:55
1:36:08
71
Marcel Kluft
Beverwijk
1:36:57
1:36:24
72
Theo Paardekooper
Hoofddorp
1:36:57
1:35:01
73
Erik Dijkstra
TAS '82
1:37:14
1:36:11
74
Jeroen Bos
Weesp
1:37:35
1:36:53
75
Nico Huiberts
Egmond-Binnen
1:37:43
1:37:16
76
Emiel Schilder
Alkmaar
1:37:56
1:34:33
77
Ben van der Heul
NEA Volharding
1:38:08
1:37:01
78
Johan Wilgenhof
AV Castricum
1:38:17
1:36:41
79
Ronald van der Schoor
Suomi
1:38:17
1:37:33
80
Niels Goudsblom
Warmenhuizen
1:38:25
1:38:14
81
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:38:26
1:38:20
82
Tjin-A-Lim Darryl
Amstelveen
1:38:33
1:37:49
83
Duco Luijt
Beverwijk
1:38:38
1:36:46
84
Robert Plooij
Amsterdam
1:38:50
1:38:16
85
Ronald de Boer
NEA Volharding
1:38:59
1:38:36
86
Erik Overbeek
Haarlemmermeer
1:39:02
1:37:44
87
Frans Kroes
NOVA
1:39:02
1:38:52
88
Bart van Dam
Heerhugowaard
1:39:54
1:39:31
89
Erik Bosman
Broek op Langedijk
1:40:04
1:38:20
90
Eric Schiering
Purmerend
1:40:06
1:38:54
91
Bas Mulder
Castricum
1:40:11
1:39:58
92
Ted ter Heegde
Heerhugowaard
1:40:18
1:38:05
93
Gianni Cito
Amsterdam
1:40:32
1:39:55
94
Robin Uijt de Boogaard
Hoorn Nh
1:40:52
1:40:21
95
Kees Ruiter
Warmenhuizen
1:40:52
1:34:13
96
Joep Teunissen
Zeist
1:40:54
1:39:38
97
Gerrie Masteling
Hera
1:41:09
1:40:01
98
Robbert de Vreng
Loopgroep Hoorn
1:41:13
1:40:44
99
Richard Blom
Schoorl
1:41:14
1:38:43
100
Eric van Weerden
Lycurgus
1:41:15
1:40:04
101
Tim Jansen
KAV Holland
1:41:20
1:40:02
102
Stephan Groenendaal
IJmuiden
1:41:27
1:40:15
103
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:41:28
1:39:32
104
Kees Hoek
Kudelstaart
1:41:34
1:40:52
105
Rob Pulles
Den Helder
1:41:36
1:35:03
106
Bob Koster
Alkmaar
1:41:38
1:40:17
107
John van Marrewijk
De Lier
1:41:40
1:39:41
108
Raymond Blaeser
Bolsward
1:41:47
1:41:02
109
Peter van Zwol
Haarlem
1:41:49
1:36:41
110
Jan Holleman
Amsterdam
1:41:57
1:39:38
111
Piet Vermeulen
Almere
1:41:58
1:40:52
112
Peter de Boer
Heerhugowaard
1:42:35
1:42:19
113
Oscar Bouhuys
Utrecht
1:42:40
1:40:56
114
Paul Roels
Bergen Nh
1:42:48
1:41:29
115
Theo Beentjes
Heemskerk
1:42:53
1:41:37
116
Dirk-Jan Lieuwes
Heerhugowaard
1:43:00
1:39:54
117
Theo Beemsterboer
Waarland
1:43:04
1:36:56
118
Marcel Kragtwijk
Mijdrecht
1:43:11
1:40:14
119
Patrick Groenewegen
KAV Holland
1:43:19
1:42:02
120
Jacco Huber
AV Edam
1:43:20
1:39:57
121
Jan van Wonderen
Groet
1:43:21
1:42:06
122
Eddie van Geijtenbeek
Cifla
1:44:16
1:37:26
123
Marten Jukema
Amsterdam
1:44:22
1:42:01
124
Mark Zwanenburg
Alkmaar
1:44:23
1:41:22
125
Tim Haccou
Amsterdam
1:44:24
1:39:12
126
Marcel van Os
Hoofddorp
1:44:34
1:42:38
127
Dennis Glas
Zaanland
1:44:39
1:44:23
128
Wilfred Buijs
Woerden
1:44:41
1:41:54
129
Willy Heijnen
Loopgroep Aart Stigt
1:44:56
1:44:09
130
Marcel Veldhuis
Heemskerk
1:44:59
1:40:28
131
Edwin Gierman
Loopgroep PK
1:45:24
1:43:55
132
Frank Kalkman
Den Helder
1:45:25
1:40:09
133
Erwin van Braak
Tuitjenhorn
1:45:33
1:45:19
134
Jurrien Zandbergen
Bussum
1:45:40
1:42:45
135
Eddy Vink
Zaandam
1:45:41
1:45:12
136
Arno van Staden
Lycurgus
1:45:44
1:39:49
137
Mark Wellink
Velserbroek
1:45:44
1:43:50
138
Coen de Hoop
Utrecht
1:45:47
1:40:47
139
Herman Meeuwsen
Almere
1:46:00
1:45:43
140
Henk van Diest
Assendelft
1:46:06
1:44:56
141
Olof Glorie
Trias
1:46:11
1:46:08
142
Jan Willem Vernhout
Lemmer
1:46:16
1:45:03
143
Daan Hermelink
Amsterdam
1:46:20
1:44:10
144
Marco Adriaan Visser
Beets Nh
1:46:24
1:44:41
145
Leon Verest
Amsterdam
1:46:33
1:44:31
146
Stefan Wigger
Amsterdam
1:46:34
1:44:31
147
Dennis Bos
Amstelveen
1:46:50
1:41:47
148
Adrie Offringa
Nieuw-Vennep
1:47:06
1:44:35
149
John van Dongen
Hylas
1:47:11
1:45:02
150
Jan van der Leen
TAS '82
1:47:27
1:45:39
151
Rogier Braak
Haren Gn
1:47:30
1:46:00
152
Hendrik Havik
Wormer
1:47:33
1:45:10
153
Martijn Ketelaars
Lycurgus
1:47:37
1:46:44
154
Cees Beets
AV Edam
1:47:45
1:41:27
155
Wilco Vlaar
Alkmaar
1:47:45
1:43:52
156
Tom Loopeker
Hollandia
1:47:47
1:46:26
157
Wilbert Kuijstermans
U-Track
1:48:01
1:42:37
158
Frank Van der Meulen
Hoorn Nh
1:48:08
1:46:46
159
Paul Leinarts
Alkmaar
1:48:10
1:47:47
160
Richard Cok
De Rijp
1:48:11
1:44:08
161
Danny Bergkamp
Heemskerk
1:48:14
1:45:59
162
Frank de Horde
Aalsmeer
1:48:15
1:44:05
163
Tedo Lemstra
Dutch Runners Gold
1:48:17
1:41:35
164
Fred Admiraal
Bergen Nh
1:48:19
1:44:26
165
Rene Overduijn
Almere
1:48:20
1:46:44
166
Marius van Zandwijk
Amsterdam
1:48:28
1:47:07
167
Arjan Bos
Purmerend
1:48:30
1:43:43
168
Jelle de Voogd
Leiden
1:48:33
1:46:19
169
Maxim Ferschtman
Amstelveen
1:48:42
1:45:46
170
Hans Spek
Hera
1:48:55
1:47:52
171
Daan Gijbels
Amsterdam
1:48:58
1:46:55
172
Pieter Wensveen
Beverwijk
1:49:07
1:47:25
173
Michel Boon
KAV Holland
1:49:15
1:41:57
174
Rens van den Berg
Medemblik
1:49:17
1:43:24
175
Rene van Drimmelen
Alkmaar
1:49:21
1:47:38
176
Michael Westra
Badhoevedorp
1:49:26
1:48:02
177
Remco Visser
KAV Holland
1:49:27
1:46:00
178
Gerard Duineveld
Breezand
1:49:29
1:45:59
179
Hans Klomp
OSM '75
1:49:41
1:46:57
180
Hans Boven
Hollandia
1:49:47
1:45:05
181
Eugene Striekwold
Heerhugowaard
1:49:50
1:48:18
182
Dirk Zutt
Schoorl
1:50:03
1:47:50
183
Arjen Hof
Edam
1:50:05
1:48:12
184
Danny Snijder
Heiloo
1:50:10
1:47:55
185
Franco Marras
Alkmaar
1:50:12
1:49:09
186
Ted Huijboom
Baarn
1:50:13
1:48:02
187
Lars Deden
Krommenie
1:50:18
1:43:10
188
Leendert van Dommelen
Woerden
1:50:28
1:45:46
189
Erwin Smit
Aalsmeer
1:50:41
1:45:16
190
Erik Burger
Zijdewind
1:50:50
1:45:57
191
Rene Ransijn
Alkmaar
1:50:53
1:48:43
192
André Struijk
Noordkop
1:50:55
1:47:57
193
Rutger van Nielen
's-Hertogenbosch
1:51:13
1:43:32
194
Vincent Keijzer
Heerhugowaard
1:51:26
1:48:55
195
Frank Doornik
Amersfoort
1:51:30
1:48:10
196
John van Nijnatten
Weesp
1:51:32
1:48:05
197
Arjan Petschi
Haarlem
1:51:33
1:45:14
198
Jan Komen
Haarlem
1:51:37
1:49:22
199
Hans Schilder
TAS '82
1:51:42
1:46:02
200
Frank de Rover
Alkmaar
1:51:43
1:46:32
201
Erik Boer
Rotterdam
1:51:50
1:48:24
202
Ahmed Nait Aicha
Purmerend
1:51:53
1:49:05
203
Marc Burgering
Alkmaar
1:52:06
1:46:30
204
Vincent Hartsteen
Pegasus
1:52:22
1:50:45
205
Martin Ebbinkhuijsen
Houten
1:52:38
1:49:51
206
Richard Schreuder
's-Gravenhage
1:52:46
1:50:21
207
Marcel Kamsteeg
the Hague Road Runne
1:52:50
1:46:02
208
Ron van Laar
Amsterdam
1:53:15
1:47:07
209
Robert Fletcher
BDO Hardloopstage
1:53:19
1:47:12
210
Chris Vermeulen
Noordkop
1:53:31
1:50:33
211
Mikel Israel
Santpoort-Zuid
1:53:37
1:48:17
212
Bart Brinkman
Huisduinen
1:54:07
1:50:02
213
Ruud van der Heide
Heemskerk
1:54:16
1:50:28
214
Leon Keemer
Leiden
1:54:20
1:50:16
215
Patrick van der Wilt
Bentveld
1:54:48
1:50:01
216
Dirk Koopman
Haarlem
1:54:59
1:50:55
217
Jeroen ter Wengel
Broek in Waterland
1:55:07
1:49:21
218
Willem-Jan Reijn
Heiloo
1:55:21
1:47:51
219
Harry Went
Leiden Road Runners
1:55:23
1:52:44
220
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
1:55:23
1:52:42
221
Victor Koopman
Amsterdam
1:55:34
1:53:24
222
Martijn Parree
Egmond aan Zee
1:55:35
1:51:11
223
Johan Bregman
Sint Pancras
1:55:43
1:52:13
224
Ronald de Lange
Avenhorn
1:55:44
1:52:08
225
Rob Koene
Zaandijk
1:55:46
1:48:05
226
Jeroen Brieffies
Venhuizen
1:55:52
1:50:14
227
Bonne Datema
Weesp
1:55:58
1:49:59
228
Bart de Zwart
Ouderkerk aan de Ams
1:56:10
1:53:15
229
Harrie Stoltenberg
Amsterdam
1:56:28
1:51:44
230
Edwin de Groot
Haarlem
1:56:33
1:53:38
231
Evert jan de Groot
Amsterdam
1:56:45
1:49:15
232
Paolo Gasbarro
Amsterdam
1:56:52
1:50:04
233
Johan Wester
Heerhugowaard
1:57:03
1:55:33
234
Henk van der Sluis
Sint Pancras
1:57:03
1:53:04
235
Sander Bijkerk
Heerhugowaard
1:57:07
1:54:50
236
Jan Paul Vrolijk
Krommenie
1:57:12
1:51:16
237
Beemstermaster Bert Ko
Purmerend
1:57:13
1:50:08
238
René Ory
Castricum
1:57:13
1:51:13
239
Lucas van Houtert
Eindhoven
1:57:17
1:54:07
240
Saul Van Beurden
Houten
1:57:18
1:54:08
241
Arjan Parie
Capelle aan den IJss
1:57:18
1:50:10
242
Ton Berkhout
Haarlem
1:57:19
1:53:11
243
Marcel Windig
Grootebroek
1:57:27
1:51:51
244
Tim van't Hoenderdaal
Alkmaar
1:57:32
1:54:38
245
Jan Kooy
Amsterdam
1:57:33
1:54:28
246
Martijn Strooij
Amsterdam
1:57:33
1:55:33
247
Watze Hoogland
De Spartaan
1:57:35
1:56:03
248
Kees Janssen
Amstelveen
1:57:44
1:48:39
249
Bart Janssen
Amsterdam
1:57:44
1:48:38
250
Peter van de Plasse
Zaandam
1:58:05
1:55:56
251
Anne Boer
Amsterdam
1:58:16
1:55:01
252
Michel Bakker
Amstelveen
1:58:28
1:52:06
253
Marco Bellis
Heerhugowaard
1:58:36
1:53:19
254
Thonie Bouwmeester
Lycurgus
1:58:40
1:56:18
255
Erwin de Horde
Aalsmeer
1:58:41
1:54:52
256
Anco Heida
Koudum
1:58:47
1:51:09
257
Ed Roos
Middenbeemster
1:58:52
1:51:31
258
Stef van Leijen
Hoorn Nh
1:58:55
1:53:46
259
Rob Molenaar
Schagen
1:59:04
1:56:50
260
Bert Aipassie
Houten
1:59:24
1:57:06
261
Sven Meijer
Alkmaar
1:59:27
1:53:44
262
Jan Peter Biersteker
Alkmaar
1:59:37
1:56:33
263
Jur van der Slikke
Weesp
1:59:39
1:57:24
264
Pieter Duivenvoorden
Bovenkarspel
1:59:41
1:58:18
265
Albert Bobeldijk
Hoorn Nh
1:59:46
1:52:32
266
Robert van Someren
Bussum
1:59:49
1:57:07
267
Huib de Goede
Amsterdam
2:00:08
1:53:59
268
Ramon Maas
Nieuw-Vennep
2:00:14
1:53:04
269
Ed Tuyp
Volendam
2:00:21
1:54:26
270
Robert Muller
Assendelft
2:00:26
1:54:01
271
Pim Meeth
Zaanland
2:00:29
1:55:16
272
Ben Weijerstrass
Westzaan
2:00:46
1:57:10
273
Hank Reinhoudt
Delft
2:00:54
1:53:42
274
Benedikt Preckel
Amsterdam
2:01:04
1:57:58
275
Marcel Bosman
Hilversum
2:01:07
1:58:30
276
Bart Winter
Koedijk
2:01:14
1:54:50
277
Thomas Vellinga
Amsterdam
2:01:28
1:53:26
278
Marcel van Vogelpoel
Zoetermeer
2:01:30
1:56:49
279
Dick de Bruin
Purmerend
2:01:35
1:59:51
280
Erik Mol
Schagen
2:01:39
1:55:48
281
Carl van der Horst
Heiloo
2:01:45
1:55:07
282
Marco Boerman
Heerhugowaard
2:02:11
1:55:28
283
Gerwin van der Lei
Statina
2:02:17
1:56:03
284
Johan Kooistra
Haarlem
2:02:17
1:55:49
285
Tjesco Massaro
Aerdenhout
2:02:42
1:55:49
286
Rob de Jong
's-Gravenhage
2:02:43
1:56:11
287
Frank Baltus
Amsterdam
2:03:07
1:57:06
288
Ruben de Nijs Bik
Haarlem
2:03:15
2:00:05
289
Harro Mantel
Amsterdam
2:03:21
1:59:41
290
Jan Dirk de Vries
Almere
2:03:39
1:59:11
291
Paolo Leone
Amsterdam
2:04:15
1:57:28
292
Barend Frans
Hylas
2:04:33
2:02:15
293
Luc de Jong
Monnickendam
2:04:39
1:58:07
294
Cors Westerdijk
Dutch Runners Gold
2:04:54
1:57:12
295
Remco Smit
Haarlem
2:05:03
2:00:43
296
Jan Willem Duker
Haarlem
2:05:10
2:04:20
297
Raymond Bosker
Phanos
2:05:17
1:59:45
298
Erik Boeree
Startbaan
2:05:18
1:59:51
299
Timo Nieuwboer
Arnhem
2:05:29
2:02:16
300
Marco Houweling
Hoorn Nh
2:05:42
2:03:13
301
Ron Bakker
Amsterdam
2:06:10
1:59:59
302
Flip Schuller
Oudkarspel
2:06:22
2:04:21
303
Bob de Levita
Leiden
2:06:33
1:59:39
304
Gerard Sieben
Wognum
2:06:41
1:59:34
305
Patric Roes
Hanzesport
2:07:14
2:00:29
306
Matthijs Visser
Maarssen
2:07:33
2:00:37
307
Rob Schouten
Nieuw-Vennep
2:08:09
2:01:46
308
HP van Hagen
Hoorn Nh
2:08:14
2:03:33
309
Arthur van Rooijen
Woerden
2:08:29
2:03:34
310
Bas van Binnendijk
Dutch Runners Gold
2:08:36
2:01:15
311
Wilco Van Ginkel
Team 10
2:09:04
2:03:16
312
Bjorn Kramer
SV Sportlust
2:09:50
2:03:27
313
Eric Hensen
Alkmaar
2:09:53
2:03:07
314
Bart Bolkestein
Tiel
2:10:12
2:02:36
315
Gerco Loogman
Alkmaar
2:10:20
2:03:10
316
John van Dort
Heemskerk
2:10:32
2:08:18
317
Wouter van Onzenoort
Alkmaar
2:10:41
2:08:26
318
Jeroen van Bracht
Zaanland
2:10:54
2:06:08
319
Sander Verberkt
Running AP
2:11:16
2:04:36
320
Mustafa Yigit
Haarlem
2:12:04
2:05:02
321
Klaas op den Kelder
Wognum
2:12:08
2:07:14
322
Gert Baas
HAC '63
2:12:38
2:07:35
323
Michiel Van Rees Velli
Amsterdam
2:12:46
2:10:05
324
Marten Bootsma
Alkmaar
2:13:45
2:06:01
325
Dolf Visser
Purmerend
2:14:03
2:06:59
326
Martin van der Kamp
Amstelveen
2:14:16
2:08:28
327
Michel Cox
Utrecht
2:14:49
2:07:13
328
Leo Schroeder
Amstelveen
2:14:52
2:07:43
329
Johan van der Kooij
Running AP
2:16:24
2:10:56
330
Enno vd Graaf
Delft
2:17:21
2:14:48
331
Jelte Hoektra
Hoorn Nh
2:17:23
2:13:54
332
Peter de Lange
Oudorp Nh
2:17:49
2:12:28
333
Antoine La Rooij
Alkmaar
2:22:32
2:17:40
334
Marcel Jacobi
NEA Volharding
2:23:54
2:18:35
335
Michiel Beidschat
Amsterdam
2:24:15
2:17:46
336
Gerton Sluis
Amsterdam
2:24:24
2:18:48
337
Rob Zomerdijk
De Rijp
2:24:35
2:18:49
338
Dennes Konijn
Uitgeest
2:25:35
2:17:48
339
Mark Fuchs
Amsterdam
2:26:17
2:20:19
340
Feike Liemburg
Nijkerk Gld
2:28:50
2:22:09
341
Ruben Smit
Schoorl
2:28:56
2:21:05
342
Edwin van Brugge
Ridderkerk
2:29:22
2:23:50
343
Raju Naha
Aalsmeer
2:30:36
2:24:53
344
Eric Hoet
Alkmaar
2:41:58
2:35:28
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lutz Lohse
Texel
1:16:41
1:16:37
2
Jan Komen
Amsterdam
1:18:59
1:18:56
3
Ruud Doodeman
NOVA
1:19:22
1:19:14
4
Arie Hendrik Visser
avVN
1:21:18
1:21:16
5
Cor van Baar
Haarlemmermeer
1:21:20
1:21:15
6
Piet Mossel
AV Edam
1:22:32
1:22:28
7
Peter Nijssen
Utrecht
1:22:53
1:22:50
8
Marc Koopmanschap
Leiden Atletiek
1:22:55
1:22:48
9
Ronald Jacobs
Noordkop
1:23:10
1:23:04
10
Jan Blokland
Alkmaar
1:24:31
1:24:10
11
Han Brand
Lycurgus
1:25:10
1:24:49
12
Walter Hanssen
Amsterdam
1:26:09
1:25:56
13
Teun Burgers
TAS '82
1:26:41
1:26:31
14
Hans Pater
Hera
1:27:00
1:26:52
15
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:27:16
1:27:03
16
Rene Duijvekam
AV '23
1:28:16
1:28:05
17
Aad Portegijs
DOKEV
1:28:31
1:28:27
18
Simon Luckett
KAV Holland
1:28:32
1:28:09
19
Marco Havelaar
Egmond-Binnen
1:28:35
1:28:27
20
Rob Lengers
Alkmaar
1:29:07
1:28:50
21
Lukas Verhagen
Alkmaar
1:29:14
1:29:07
22
Peter Reus
SAV
1:29:53
1:29:33
23
Ruud Klaver
Dutch Runners Gold
1:30:31
1:30:24
24
Jan Piersma
Baarn
1:30:53
1:28:06
25
Peter Keet
DOKEV
1:30:58
1:30:53
26
Fred Smit
Waarland
1:31:32
1:31:23
27
Erik van der Schee
Hylas
1:31:41
1:31:15
28
Dirk Abbink
DOKEV
1:31:46
1:31:42
29
John van der Genugten
SV Sportlust
1:33:25
1:32:39
30
Henk de Zwaan
Athlos
1:33:25
1:32:14
31
Alex Slief
Beverwijk
1:34:00
1:33:27
32
Pascal Kroone
TAS '82
1:34:05
1:33:49
33
Reinoud Sluiters
AV Monnickendam
1:34:28
1:34:22
34
Ton Spaan
Lycurgus
1:34:33
1:34:22
35
Roland Monnink
Huizen
1:34:43
1:31:37
36
John Hammond
Phanos
1:34:46
1:31:45
37
John Min
Alkmaar
1:34:58
1:34:36
38
Kees Roodt
Spanbroek
1:35:00
1:34:35
39
Hans Pater
Callantsoog
1:35:01
1:34:57
40
Jan Klein
DOKEV
1:35:09
1:34:29
41
Otto Korstenbroek
Haarlem
1:35:09
1:34:11
42
Chris jj Koolhaas
Alphen aan den Rijn
1:35:12
1:35:00
43
Ruud Duinmeijer
Dutch Runners Gold
1:35:36
1:35:25
44
Steven Kempkes
Amsterdam
1:35:37
1:32:57
45
Boy Oudejans
Loopgroep Aart Stigt
1:35:52
1:35:28
46
Jan Koper
Castricum
1:36:31
1:36:17
47
Ron van Lamoen
Houten
1:36:55
1:34:38
48
Jeroen Wijnker
Alkmaar
1:36:59
1:36:39
49
Martin Klaver
Warmenhuizen
1:37:16
1:36:58
50
Anne Landstra
Bergen Nh
1:37:19
1:36:53
51
Perry van Dijk
Phanos
1:37:22
1:36:51
52
Wilco Brands
Houten
1:37:37
1:35:21
53
Erwin Paap
Heemskerk
1:37:45
1:35:49
54
Dick Ernste
Warmenhuizen
1:37:48
1:37:38
55
Maarten Duin
Uitgeest
1:38:13
1:37:32
56
John Brands
Heemskerk
1:38:37
1:37:46
57
Danny Oostveen
Nieuwegein
1:38:54
1:38:10
58
Jeroen Abbing
Lycurgus
1:39:01
1:38:49
59
Hans van Zuuk
Diemen
1:39:05
1:38:33
60
Jeroen Wierenga
Alkmaar
1:39:31
1:37:54
61
Max Reinhard
Houten
1:39:33
1:37:16
62
Marc Tesselaar
SV Sportlust
1:39:35
1:38:28
63
Andre de Boer
DEM
1:39:39
1:39:34
64
Hans Wolters
Loopgroep PK
1:39:53
1:39:21
65
Dik van der Stelt
AV Aalsmeer
1:39:56
1:33:23
66
Cees-Jan Smit
Trias
1:39:57
1:39:51
67
Gert van Weert
Krommenie
1:39:59
1:38:16
68
Frens Pries
Heiloo
1:40:01
1:39:13
69
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
1:40:08
1:37:08
70
Kees Visser
AV Heerenveen
1:40:11
1:38:51
71
Eric Kops
Hoorn Nh
1:40:24
1:40:17
72
Paul Smits
Haarlem
1:40:33
1:33:22
73
Siebe Talsma
Limmen
1:40:33
1:35:59
74
Joost Molenaar
Middenbeemster
1:40:45
1:35:17
75
Paul Blom
NOVA
1:40:45
1:40:12
76
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:40:46
1:40:16
77
Niek Lauriks
Waterland
1:41:05
1:40:32
78
Jaap Visser
Friesland
1:41:09
1:40:22
79
Willem Bank
Heemskerk
1:41:10
1:38:34
80
Frank Aalders
Almere
1:41:10
1:39:47
81
Johan Zeilstra
Loopgroep PK
1:41:17
1:36:10
82
Simon Kloosterman
Heerhugowaard
1:41:18
1:38:59
83
Carlo Oudebeek
BAV
1:41:22
1:39:07
84
NJ Ruis
Schoorl
1:41:22
1:41:12
85
Frank de Groot
Zaandam
1:41:26
1:40:56
86
Ton Mosch
AV Edam
1:41:35
1:40:58
87
Ronald van Etten
Wieringermeer
1:41:44
1:41:07
88
Richard Langedijk
Spanbroek
1:41:45
1:40:59
89
Ruud Krijger
Heemskerk
1:41:50
1:39:40
90
Marco Fais
AV '40
1:41:52
1:41:07
91
Cees Groot
AV Edam
1:42:02
1:40:22
92
Andy Limoen
Oudorp Nh
1:42:09
1:38:01
93
Rik Vogels
Haarlem
1:42:11
1:40:15
94
Andre Steintjes
Zelhem
1:42:19
1:40:45
95
Martin Haring
Maasland
1:42:26
1:38:32
96
Luc Dierikx
Amsterdam
1:42:29
1:40:52
97
Cees Sintenie
DOKEV
1:42:31
1:40:19
98
Bas Pfister
Dutch Runners Gold
1:42:33
1:39:26
99
Rob Romijn
Julianadorp
1:42:34
1:41:07
100
Jan willem Oosterveld
Wormer
1:42:43
1:40:29
101
Jan m Muys
Dutch Runners Gold
1:43:09
1:42:33
102
Arno Steen
Dutch Gay & Lesbian
1:43:17
1:42:37
103
Douwe van Rees
Velsen-Zuid
1:43:27
1:41:17
104
Ronald Lips
Hoofddorp
1:43:55
1:39:43
105
Wim Rog
Zoetermeer
1:43:57
1:42:40
106
Ben van Arum
Kombijsport
1:44:07
1:43:31
107
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Ams
1:44:08
1:42:14
108
Laurentjan van den Bog
Amsterdam
1:44:10
1:42:25
109
Sjaak de Graas
Dutch Runners Gold
1:44:43
1:44:04
110
Menno de Vries
Zaandam
1:44:48
1:38:33
111
Pierre Muurling
AV Aalsmeer
1:45:09
1:41:21
112
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:45:14
1:44:37
113
Niels n Dekker
Tuitjenhorn
1:45:16
1:45:05
114
Michel Vastenhout
Atos
1:45:18
1:39:11
115
Cees Bol
Hoorn Nh
1:45:23
1:40:24
116
Simon Aarden
Haarlem
1:45:43
1:44:06
117
Jan Oudeman
Hera
1:45:43
1:43:41
118
Ronald Annaert
Amsterdam
1:45:45
1:38:31
119
Pierre Le Cat
Amsterdam
1:45:45
1:40:06
120
Erwin Kater
Heemskerk
1:45:50
1:38:47
121
Ruud Maartens
AV Edam
1:45:53
1:44:13
122
Ernst Woerlee
Heemstede
1:46:00
1:39:24
123
Eric Annaert
Lisse
1:46:05
1:43:45
124
Willem Struijs
Amersfoort
1:46:06
1:44:08
125
Ger Hoogenhoud
Zuidoostbeemster
1:46:18
1:39:14
126
Chiel van Berkel
Waterland
1:46:22
1:44:12
127
Peter Kooger
Heerhugowaard
1:46:30
1:45:05
128
Hans Houweling
Hanzesport
1:46:40
1:42:45
129
Peter Leeuwerink
Zaanland
1:46:40
1:46:02
130
Hans van Veen
Maasland
1:46:44
1:42:24
131
Ruud Pos
Amsterdam
1:46:57
1:45:56
132
Wilfred de Groot
BDO Hardloopstage
1:46:59
1:42:56
133
Cor Dijkstra
Horror
1:47:11
1:44:18
134
Johan Sanders
Woerden
1:47:14
1:44:46
135
Paul Roos
Groet
1:47:19
1:45:23
136
Mark Pijl
Waterland
1:47:44
1:45:44
137
Pieter Rutten
Haarlem
1:47:47
1:46:00
138
Ed Boonders
Waterland
1:47:49
1:45:49
139
Marco Ploeger
NEA Volharding
1:47:56
1:45:53
140
Kees Vader
Uitgeest
1:47:56
1:46:36
141
Hans Boot
Bovenkarspel
1:48:08
1:46:07
142
Peter Spaans
Uitgeest
1:48:11
1:40:24
143
Willem Walst
Zaanland
1:48:16
1:42:01
144
Martien Komen
DOKEV
1:48:20
1:46:48
145
Mark van Weeren
Heemstede
1:48:21
1:46:38
146
Martin de Vos
Noordkop
1:48:32
1:43:16
147
Menno Gmelig Meijling
Waterland
1:48:33
1:46:23
148
Kees Groeneveld
Woudrichem
1:48:37
1:46:13
149
Gerard Regenboog
Amsterdam
1:48:40
1:46:08
150
Peter Yeo
Leiden
1:48:56
1:41:45
151
Frank Eggink
Wassenaar
1:49:04
1:46:06
152
Peter Jansen
Alkmaar
1:49:11
1:47:01
153
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:49:22
1:45:17
154
Engel Wijker
Egmond aan Zee
1:49:48
1:48:19
155
Erik Speckmann
Weesp
1:49:49
1:47:34
156
Julius van Bezooijen
Dutch Runners Gold
1:49:50
1:47:08
157
John Hopman
Egmond-Binnen
1:49:51
1:47:57
158
Jeroen van der Voort
AV Castricum
1:49:54
1:42:54
159
Hans Cornelissen
Alkmaar
1:50:00
1:43:11
160
Rob Kruijssen
Hoogwoud
1:50:07
1:47:59
161
Rolf Appels
Dutch Gay & Lesbian
1:50:08
1:47:58
162
Hans van Wijck
Alkmaar
1:50:14
1:48:32
163
Rob Hofland
Assendelft
1:50:26
1:44:29
164
Vincent Bouwer
Alkmaar
1:50:28
1:47:20
165
William Kooy
Abbekerk
1:50:38
1:43:42
166
Gerben Rienk Visser
Amsterdam
1:50:40
1:48:38
167
Ewoud Endlich
Heemstede
1:50:47
1:44:12
168
Hessel Jansen
Hoorn Nh
1:50:53
1:47:19
169
Jeroen Doedens
't Zand Nh
1:50:54
1:50:20
170
Marco List
Joure
1:50:55
1:47:59
171
Andy Foe
Kombijsport
1:50:56
1:49:38
172
Treve Hoiting
Roelofarendsveen
1:50:59
1:49:58
173
Jaco de Bruijn
Alkmaar
1:51:26
1:43:58
174
Rob van den Dongen
Zaandam
1:51:27
1:49:57
175
Vincent Ho Tham
Amsterdam
1:51:30
1:50:08
176
Sjoerd Groen
Amsterdam
1:51:41
1:44:33
177
Henno de Jong
Dutch Runners Basic
1:51:49
1:49:56
178
Luud van der Ham
Beverwijk
1:51:50
1:49:05
179
Nils Kaan
Heerhugowaard
1:51:55
1:50:04
180
Boyd Goslinga
Wieringerwerf
1:51:57
1:47:33
181
Gerard Harink
Oosthuizen
1:52:04
1:50:05
182
René de Haan
Haarlem
1:52:11
1:49:00
183
Edwin Högemann
Dutch Runners Gold
1:52:32
1:50:55
184
Gerjan van `t Riet
Oudorp Nh
1:52:36
1:51:46
185
Mark van der Veen
Hilversum
1:52:37
1:49:27
186
Huub Blijboom
Vijfhuizen
1:52:46
1:49:56
187
René Overman
Alkmaar
1:52:48
1:47:34
188
Wim Suiker
Oudkarspel
1:53:00
1:49:17
189
Peter Kuijpers
De Keien
1:53:01
1:46:10
190
Paul Koopmans
AV Castricum
1:53:05
1:51:49
191
Ben Visser
Running AP
1:53:06
1:49:14
192
EJ van Lieshout
Amsterdam
1:53:10
1:49:58
193
Pieterjan Brands
Leiden
1:53:14
1:50:26
194
Anton Hollemans
Dutch Runners Gold
1:53:16
1:51:35
195
Roland Gerritsma
Heemstede
1:53:19
1:47:12
196
Matthijs Loerakker
Haarlem
1:53:23
1:50:12
197
Marc van Oosterhout
Woerden
1:53:25
1:50:46
198
Peter van der Steen
Woerden
1:53:29
1:50:42
199
Martin Hans Paijmans
AV Wijchen
1:53:42
1:52:12
200
Fons Jansen
Dutch Runners Gold
1:53:50
1:51:37
201
Rob ten Broeke
Gouda
1:53:56
1:49:12
202
Rick Nolting
Schoorl
1:54:11
1:49:56
203
Joep Boxelaar
Haarlem
1:54:21
1:51:23
204
Wilfred Kooijman
Wormerveer
1:54:24
1:51:16
205
Simon Dubbeldam
Alkmaar
1:54:25
1:51:32
206
Bert Rienstra
Sneek
1:54:39
1:52:14
207
John de Wit
SAV
1:54:43
1:49:08
208
Wilbert de Wit
Heerhugowaard
1:54:53
1:52:19
209
Patrick van Zuilen
Weesp
1:54:57
1:52:41
210
Raymond Bronkhorst
Amsterdam Zuidoost
1:54:58
1:48:27
211
Louis Broersen
Lutjebroek
1:54:58
1:52:46
212
Klaas Kampen
Sneek
1:55:00
1:53:11
213
Nico Groot
Heerhugowaard
1:55:00
1:52:18
214
Fred Allemans Hartog
Santpoort-Zuid
1:55:04
1:50:47
215
Cor Spaans
's-Hertogenbosch
1:55:19
1:51:09
216
Louis van der Meer
Leiden Road Runners
1:55:24
1:52:42
217
Richard Beentjes
Amsterdam
1:55:50
1:52:12
218
Jan van der Meulen
Enkhuizen
1:55:52
1:51:54
219
Tristan Visser
Purmerend
1:56:10
1:53:16
220
Pieter van den Hurk
Dutch Runners Gold
1:56:16
1:49:35
221
Ron Dubbeld
Zwaag
1:56:29
1:48:52
222
Steven de Ruig
Haarlem
1:56:39
1:53:06
223
Jeroen Borger
Zaandam
1:56:51
1:52:50
224
Arjan Sierveld
KAV Holland
1:56:51
1:53:24
225
Jan Klaver
Schagen
1:56:53
1:52:56
226
Erik Jacobs
Haarlem
1:56:54
1:52:40
227
Jos van Es
Koedijk
1:57:08
1:56:01
228
Harry Verduin
AV Castricum
1:57:13
1:53:07
229
John de Koning
Haarlem
1:57:15
1:53:08
230
Erik Wiedijk
Haarlem
1:57:17
1:54:32
231
Jan Kees Parie
U-Track
1:57:18
1:50:10
232
Remco Visser
Friesland
1:57:28
1:54:58
233
Bob Link
NEA Volharding
1:57:30
1:55:06
234
Peter Haslinghuys
Haarlem
1:57:39
1:54:39
235
Victor Eiff
Haarlem
1:57:49
1:50:12
236
Martin van Noort
DEM
1:58:27
1:51:21
237
Dirk Hoogeveen
Haarlem
1:58:38
1:56:17
238
Johan Smit
Avenhorn
1:58:41
1:54:16
239
Paul Mulder
Heiloo
1:58:43
1:51:55
240
Frank Barmentlo
Ouderkerk aan de Ams
1:58:45
1:57:28
241
Fred Roelofs
Dutch Gay & Lesbian
1:58:49
1:55:21
242
Johan Struijs
Vlaardingen
1:58:49
1:56:51
243
Luuk Bos
Callantsoog
1:58:50
1:51:01
244
Bram Bruijn
Assen
1:58:54
1:57:24
245
Andre van Vliet
Vleuten
1:58:59
1:56:41
246
Marc Ortolo
Haarlem
1:59:00
1:53:51
247
Schoen Marco
Hoorn Nh
1:59:20
1:54:49
248
André Marinus
Julianadorp
1:59:26
1:58:22
249
Rik van der Jagt
Dutch Runners Basic
1:59:30
1:56:40
250
Ronald Beens
Den Helder
1:59:36
1:55:35
251
Andre Vodde
Suomi
1:59:44
1:54:44
252
Gert Slot
Assendelft
1:59:54
1:54:06
253
Bob Roeten
Hilversum
2:00:19
1:57:03
254
Hilbren Dijkstra
Alkmaar
2:00:21
1:57:52
255
Emile Seegers
Den Burg
2:00:26
1:58:58
256
Rob H A Hilberts
Oterleek
2:00:33
1:54:59
257
Gerard Beerepoot
Wognum
2:00:36
1:53:22
258
Ajay Saggar
Krommenie
2:00:38
1:55:29
259
Nico Vennik
Purmerend
2:00:43
1:58:40
260
Leon de Ruijter
Castricum
2:00:50
1:57:58
261
Menno Langeveld
Haarlem
2:00:53
1:57:51
262
Ron van der Gragt
Waarland
2:00:59
1:55:39
263
Gerard de Wit
Warmenhuizen
2:01:01
1:55:42
264
Aart Jan van Duren
Amsterdam
2:01:03
1:57:33
265
Alex Colijn
Maarssen
2:01:08
1:53:46
266
Rénard Chaigneau
Kockengen
2:01:31
1:56:52
267
Has van Beers
Bussum
2:01:33
1:57:32
268
Frank Pijnappel
Amsterdam
2:01:36
1:55:46
269
Rob van Duijn
Hoofddorp
2:01:39
1:59:10
270
Evert Schoenmaker
ZOEV
2:02:29
1:58:01
271
Joost Theeuwes
Hanzesport
2:02:37
1:55:10
272
Wim Buurmeester
Koedijk
2:02:46
1:57:35
273
Vittorio De Lisa
Beverwijk
2:02:47
1:57:00
274
Diederik de Boer
't Zand Nh
2:03:18
1:56:31
275
Marcel van Hassel
Koog aan de Zaan
2:03:20
1:58:11
276
Cees Rootlieb
Zaandam
2:03:29
1:57:24
277
Dietmar Rosalia
Amstelveen
2:03:44
1:58:24
278
Jan Jaap Folmer
Zuidermeer
2:03:50
2:00:22
279
Erik de Graaf
Castricum
2:03:52
2:01:28
280
Hans Thissen
Amsterdam
2:03:54
2:01:28
281
Marcel Blankevoort
TAS '82
2:04:15
1:58:39
282
Oene Vis
Zaandam
2:04:19
2:03:27
283
Gerrit-jan - Vos
Bergen Nh
2:04:21
2:01:13
284
Marco de Jong
Den Helder
2:04:24
2:02:57
285
Erwin Boerman
Alkmaar
2:04:24
1:57:41
286
Arjan Kroon
Dutch Runners Gold
2:04:27
1:57:05
287
Albèr Giezen
Hanzesport
2:04:32
1:58:12
288
Marcel Wink
Tienhoven Ut
2:04:35
1:59:02
289
Lex Stokhof
Woerden
2:04:38
2:01:14
290
Marcel Kerssens
Assendelft
2:04:50
2:00:37
291
Meindert Hulsing
Amstelveen
2:04:51
1:59:40
292
Rikco Westerdijk
Hoorn Nh
2:04:54
1:57:12
293
Herbert Coenen
Statina
2:04:56
1:58:41
294
Robbert Polak
AV Castricum
2:05:01
1:58:10
295
Peter Molenaar
AV Castricum
2:05:01
1:58:55
296
Norbert Maijoor
Uden
2:05:04
2:00:08
297
Frank Post
Lycurgus
2:05:04
2:02:28
298
Leo Mayer
Trias
2:05:16
2:01:23
299
Jos Denneman
Koedijk
2:05:19
1:58:47
300
Martin Rijkenberg
Purmerend
2:05:25
1:58:00
301
René van Houwelingen
Suomi
2:05:29
1:59:07
302
Hendrik Spiering
Utrecht
2:05:36
1:58:32
303
Remi de Git
Purmerend
2:05:52
2:01:09
304
Eric Knijn
Beverwijk
2:06:23
1:58:51
305
Jos Duin
Haarlem
2:06:30
1:59:39
306
Theo De Boer
Schagen
2:06:31
1:59:45
307
Joost Schrickx
Monnickendam
2:06:54
1:59:52
308
Frank Dignum
OSM '75
2:07:01
2:04:16
309
Martin Bouma
AV Castricum
2:07:12
2:01:13
310
Marty van den Heuvel
Huizen
2:07:20
1:59:57
311
Robertjan Lievaart
Haarlem
2:07:28
2:03:40
312
Shane Kleyhorst
Amsterdam
2:07:45
2:03:56
313
Robert Water
Castricum
2:08:01
2:02:23
314
Jan van der Meulen
Alkmaar
2:09:34
2:04:11
315
Marcel Hilferink
AV Castricum
2:10:15
2:03:17
316
Fokko Schrikkema
Hoogezand
2:10:22
2:07:23
317
Jurgen Lentz
BAV
2:10:54
2:04:17
318
Guy Boer
Lycurgus
2:11:36
2:03:46
319
Wilco Kleefsman
Almere
2:11:39
2:05:29
320
Bert Spil
Heerhugowaard
2:11:40
2:08:32
321
Jurrien Krol
Lycurgus
2:12:08
2:08:56
322
Lex Ruhe
Krommenie
2:12:12
2:05:00
323
Hans Weij
Purmerend
2:12:20
2:05:02
324
Klaas Tromp
Oudkarspel
2:12:20
2:12:20
325
Karel Kuipers
Nootdorp
2:12:45
2:07:45
326
Rene van Borkulo
Dutch Runners Gold
2:13:14
2:08:53
327
Frans Glorie
Castricum
2:13:15
2:07:15
328
Bert de Goede
Haarlem
2:13:29
2:07:40
329
Paul Swart
Koedijk
2:14:37
2:08:07
330
Harry de Vries
Dutch Runners Gold
2:14:38
2:09:58
331
King Chow Toh
Dutch Gay & Lesbian
2:15:21
2:15:04
332
Mark van Rossum van Ro
Alkmaar
2:15:33
2:12:37
333
Martin Vermaat
Heerhugowaard
2:15:45
2:09:00
334
Ton Moolenaar
Amsterdam
2:15:58
2:08:55
335
Ron Veldhoen
Maasland
2:17:11
2:11:15
336
Jaap Dogger
Haarlem
2:17:26
2:09:49
337
Bart Makkinga
Maasland
2:18:10
2:12:14
338
Pieter Martens
Prins Hendrik
2:18:30
2:12:26
339
Erik Luijf
Zaandam
2:18:48
2:12:43
340
Peter van den Raadt
Amsterdam
2:20:40
2:13:25
341
Frank Abbing
Assendelft
2:21:43
2:14:54
342
Jan Schuyt
Heerhugowaard
2:22:51
2:18:10
343
Herve Guenneguez
Naarden
2:27:26
2:21:54
344
Willem Hellinga
Schiermonnikoog
2:27:40
2:25:16
345
Hans Bontenbal
NEA Volharding
2:28:24
2:24:00
346
Leo Onderwater
's-Gravenhage
2:31:06
2:24:23
347
Hendrik van der Meiden
Triathlon
2:34:59
2:32:52
348
Rob van den Maagdenber
Bavel
2:40:24
2:33:27
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Stelling
1:15:52
1:15:50
2
Willem de Ruijter
Altis
1:26:40
1:24:00
3
Kees Elsinga
AV '23
1:26:43
1:26:35
4
Fred Smit
AV Edam
1:29:16
1:29:08
5
Kees Bleeker
ARO '88
1:29:49
1:29:31
6
Ronald Hoogerbrugge
Lycurgus
1:30:18
1:30:07
7
Willem Jan de Widt
AV Monnickendam
1:30:21
1:30:15
8
Ger Duijkersloot
Limmen
1:30:44
1:30:39
9
Aike Dirkzwager
KAV Holland
1:31:47
1:31:04
10
Jan Smit
Hollandia
1:31:54
1:31:37
11
William Osinga
GAC Hilversum
1:31:54
1:30:38
12
John Duinmeijer
Groet
1:32:12
1:32:04
13
Gerrit Valkeman
Zutphen
1:32:26
1:29:40
14
Leen de Wit
TAS '82
1:32:49
1:32:35
15
Gerard Buisman
Hollandia
1:33:12
1:32:25
16
Theo Nieuweboer
Edam
1:33:53
1:33:17
17
Simon van der Eng
Assendelft
1:34:49
1:34:42
18
Frank Leeuwenkamp
Alkmaar
1:34:53
1:34:06
19
Sjaak Pronk
Hollandia
1:35:30
1:34:32
20
Peter Luijk
Alkmaar
1:36:02
1:35:49
21
Ron van de Ven
Waterland
1:36:08
1:35:58
22
Lorenzo Rughetti
Beverwijk
1:36:17
1:35:25
23
Hans Nagtegaal
Lionitas
1:36:21
1:35:44
24
Aart van Dijk
Assendelft
1:37:04
1:36:38
25
Frits van Komen
Noordkop
1:37:50
1:33:48
26
John Burger
KAV Holland
1:38:24
1:37:40
27
Geert Bleeksma
Dutch Runners Gold
1:38:27
1:37:44
28
Peter Bakker
Hoogkarspel
1:38:31
1:37:28
29
Carol Peperkamp
Hylas
1:38:36
1:36:49
30
Herman Wassens
Lionitas
1:39:00
1:34:58
31
Paul Aarts
Tilburg Road Runners
1:40:13
1:39:35
32
Hans Hollander
Dutch Runners Gold
1:40:36
1:39:55
33
Ernst Grothe
AV '23
1:40:36
1:36:30
34
Ton Spijker
Oudkarspel
1:40:44
1:38:33
35
Wim den Braanker
Apeldoorn
1:40:50
1:39:15
36
Erik Brandsema
Veenendaal
1:41:02
1:39:45
37
Eduard van der Linde
AV Monnickendam
1:41:05
1:38:18
38
Bert Burger
Hylas
1:41:19
1:41:07
39
Willem van der Voort
TAS '82
1:42:09
1:41:35
40
Arthur Kessens
Beverwijk
1:42:17
1:40:25
41
Jan Lagemaat
Warmenhuizen
1:42:33
1:41:16
42
Miel Stapel
Attila
1:42:54
1:42:03
43
Peter Van Buijtene
Hera
1:43:31
1:43:09
44
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:43:38
1:43:22
45
Paul Neering
Haarlem
1:43:47
1:42:02
46
Leo van Eeuwijk
Duitsland
1:43:49
1:43:29
47
Martin Gerritsen
Dutch Runners Gold
1:43:52
1:43:39
48
Enno Aerts
avVN
1:43:59
1:41:38
49
Hans van Diepen
Spanbroek
1:44:27
1:43:29
50
Peter Bloedjes
AV Castricum
1:45:00
1:43:25
51
Anton Kneppers
De Koplopers
1:45:25
1:43:26
52
Ruud Dam
Beverwijk
1:45:28
1:42:49
53
Mari Vogels
Uden
1:45:34
1:39:05
54
Albert Post
Zaanland
1:45:58
1:44:28
55
Paul Lensen
Heemskerk
1:46:02
1:44:27
56
Kees Dullemond
Amersfoort
1:46:04
1:42:02
57
Martin Tjassing
Loopgroep Hoorn
1:46:09
1:43:37
58
René van Zelm
DOKEV
1:46:09
1:43:44
59
Johan Spaans
Amsterdam
1:46:15
1:44:11
60
Eddie Huisman
Joure
1:46:15
1:44:08
61
Theo Nibbering
De Rijp
1:46:27
1:45:56
62
Jaap Geertman
Nederland
1:46:32
1:45:44
63
Erik van Zoonen
Trias
1:46:32
1:42:43
64
Frank Dekker
Heiloo
1:46:36
1:45:08
65
Cees Stobbe
De Rijp
1:46:54
1:44:48
66
Ewald Scholten
Heiloo
1:47:05
1:44:35
67
Jan van Veen
Hollandia
1:47:10
1:44:46
68
Kees Debie
Delft
1:47:46
1:45:49
69
Bart Velzeboer
Alkmaar
1:48:13
1:44:35
70
Cors van Kruining
Loopgroep Julianador
1:48:23
1:46:19
71
Jos Schalkwijk
NOVA
1:48:53
1:47:35
72
Paul Roelvink
Leeuwarden
1:49:00
1:41:53
73
Marijn Schaaf
Zwaanshoek
1:49:02
1:45:19
74
Raymond Dijkhof
Heerhugowaard
1:49:02
1:47:22
75
Jan Aalbers
Antilope
1:49:13
1:47:15
76
Leo Verhoeven
Woerden
1:49:15
1:46:30
77
Jan Aland
Almere
1:49:26
1:46:44
78
Rijn van Bugnum
Uitgeest
1:49:49
1:46:56
79
Johan Scheffe
Hylas
1:49:56
1:46:39
80
Herman Sietses
Haarlem
1:50:14
1:47:05
81
Erik-Jan Haanraadts
Amsterdam
1:50:21
1:44:31
82
Peter Harder
Hem
1:50:31
1:48:36
83
Frank Groot
Medemblik
1:50:31
1:45:22
84
Jeroen Jonker
Opheusden
1:50:43
1:47:04
85
Jos Groen
Heemskerk
1:50:50
1:49:03
86
Paul Olthof
Ouderkerk aan de Ams
1:50:53
1:47:25
87
Cees van der Zwan
Suomi
1:51:13
1:49:10
88
Leo Jansen
Amsterdam
1:51:26
1:49:22
89
Rob Boogaart
Zaandam
1:51:36
1:49:14
90
Harry Mengers
Wierden
1:51:48
1:50:27
91
Leen van Dipten
Schagen
1:52:11
1:48:58
92
Jac Kaandorp
Trias
1:52:25
1:48:33
93
John de Boer
't Veld
1:52:36
1:50:48
94
Ronald van Uden
Oudkarspel
1:52:42
1:50:06
95
Feico Zwerver
Amsterdam
1:52:44
1:49:02
96
Paul Kueter
Alkmaar
1:53:03
1:39:50
97
Roel Petter
Bussum
1:53:03
1:49:02
98
Sjaak Elzinga
Breezand
1:53:12
1:51:55
99
Aad van der Velden
Amsterdam
1:53:12
1:46:26
100
Rob Arensman
Texel
1:53:14
1:50:03
101
Hans Blom
Hollandia
1:53:38
1:48:46
102
Gerard Metselaar
Limmen
1:53:46
1:52:11
103
Carlo Verbraak
Breukelen Ut
1:54:00
1:49:40
104
Ari Smit
AV Castricum
1:54:13
1:52:01
105
Marcel Brans
AAA
1:54:15
1:51:45
106
Aad Schavemaker
Assendelft
1:54:40
1:52:05
107
Peter Leenders
Heiloo
1:54:42
1:52:36
108
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
1:54:44
1:50:31
109
Bert Hartman
Haarlem
1:54:48
1:51:29
110
Willem Slippens
Nibbixwoud
1:55:03
1:52:17
111
Ronald Lammers
Dutch Runners Gold
1:55:21
1:50:38
112
Arie Duiker
Leiden Road Runners
1:55:23
1:52:44
113
Alex van Driel
Leiden Road Runners
1:55:24
1:52:45
114
Dirk Rood
Grootebroek
1:55:25
1:52:58
115
Ben Bekkering
Bloemendaal
1:55:30
1:50:26
116
Toon de Vries
Groningen Atletiek
1:55:47
1:53:21
117
Marcel Jak
Bovenkarspel
1:55:55
1:53:40
118
Roel Engeltjes
DOKEV
1:56:08
1:54:37
119
Henk Klijnstra
Oentsjerk
1:56:08
1:53:08
120
Peter Hin
Den Burg
1:56:28
1:54:02
121
Kees Keijser
AV '23
1:56:34
1:51:32
122
Willem de Boer
TAS '82
1:56:54
1:51:14
123
Wil Kaandorp
Limmen
1:57:13
1:53:07
124
Jan de Vries
Hollandia
1:57:16
1:55:28
125
Tijmen van Bodegraven
Ouderkerk aan de Ams
1:57:16
1:52:23
126
Harm Bolder
Suomi
1:57:51
1:52:08
127
Paul Verbunt
Tilburg Road Runners
1:57:55
1:53:55
128
Gerrit Kunst
Avenhorn
1:58:20
1:51:20
129
Koos Neuvel
Wervershoof
1:58:21
1:55:19
130
Peter Snel
KAV Holland
1:58:26
1:54:39
131
Michiel van Druten
Alkmaar
1:58:39
1:53:43
132
Marcel Peek
Amsterdam
1:58:43
1:52:08
133
Robert Gombault
Dutch Runners Basic
1:58:56
1:54:09
134
Erik Steenkist
Haarlem
1:59:06
1:51:27
135
Hans Elffers
Heemstede
1:59:11
1:55:52
136
Henk Bakker
Heemskerk
1:59:14
1:55:52
137
Marcel Kuhlmann
BDO Hardloopstage
1:59:21
1:54:52
138
Cas Schonagen
Amsterdam
1:59:24
1:55:47
139
John Ruiter
Limmen
1:59:34
1:55:30
140
Jan Knaap
Haarlem
1:59:39
1:54:48
141
Roeland Muskens
Haarlem
1:59:42
1:52:03
142
Uilke Bosma
AV Heerenveen
1:59:54
1:57:46
143
Pim Uijtdewilligen
Bussum
1:59:57
1:55:58
144
Niels Pabst
Haarlem
1:59:59
1:55:57
145
René Stammes
Nieuwe Niedorp
2:00:09
1:54:42
146
Jaap Pijning
Hoorn Nh
2:00:13
1:56:38
147
Nico Korn
Alkmaar
2:00:37
1:58:12
148
Nico Jurriëns
Suomi
2:00:46
1:55:47
149
Rob van Zuuk
Lycurgus
2:00:58
1:57:47
150
Ron Romeijn
Krommenie
2:01:00
1:55:55
151
Rob Uijterlinde
Gouda
2:01:00
1:56:17
152
AJP Dekker
Alkmaar
2:01:01
1:55:27
153
Jan van Paassen
Naaldwijk
2:01:01
1:57:16
154
Bert van der Kooi
Startbaan
2:01:09
1:58:21
155
Hennie Boot
Zandvoort
2:02:09
1:57:51
156
Jos Ooijevaar
Heiloo
2:02:28
1:59:55
157
Wilfred de Wolf
Sassenheim
2:02:40
1:59:58
158
Wil Olsthoorn
Amstelveen
2:02:49
1:59:08
159
Harry Vodegel
Lycurgus
2:02:50
1:58:19
160
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
2:02:59
1:55:22
161
Arnold Boot
Castricum
2:03:36
2:00:15
162
Hans van der Weiden
Naarden
2:03:40
1:57:43
163
Piet Steketee
Dutch Runners Gold
2:03:50
2:01:05
164
Ed van den Berg
Lionitas
2:03:53
2:01:14
165
Rob van der Veer
Hylas
2:03:55
1:59:07
166
Jauwk Ras
Enkhuizen
2:04:06
1:59:16
167
Johan Kers
Atverni
2:04:06
1:57:51
168
Paul van Sprang
Haarlem
2:04:21
2:01:53
169
Jos Buter
Nieuwe Niedorp
2:04:25
1:57:54
170
Frank Versteeg
Haarlem
2:04:40
1:56:12
171
Piet Bankersen
Hoorn Nh
2:04:54
2:00:34
172
Jan van Velthoven
Nijkerk Gld
2:04:55
2:01:38
173
Leo Vogelpoel
Hoorn Nh
2:05:02
2:03:52
174
Gert Vermeer
Running AP
2:05:16
1:58:36
175
Bart Molenaar
AV Castricum
2:06:05
2:00:59
176
Jan Metus
Groningen Atletiek
2:06:21
2:03:22
177
Kees Blok
Monnickendam
2:06:48
1:59:58
178
Kees van Vaneveld
Haarlem
2:06:54
2:04:28
179
Roel de Vogel
Loopgroep Aart Stigt
2:06:57
2:02:50
180
Frank Haazelager
Trias
2:07:07
2:00:18
181
Jaap Joorse
BDO Hardloopstage
2:07:17
2:01:34
182
Wilco de Vries
Almere
2:07:29
2:07:12
183
John Reuvers
Dutch Runners Gold
2:07:33
2:04:32
184
Arjan Noordam
Delta Lloyd Running
2:07:46
2:03:49
185
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:08:11
2:04:40
186
Henny Schoonderwoerd
Hollandia
2:08:16
2:03:21
187
Martin Kniestedt
Purmerend
2:08:21
2:03:53
188
Herman Meijer
Zaandam
2:08:30
2:03:30
189
Mike Besijn
Rotterdam
2:08:32
2:03:06
190
Hubert Passial
Hoogkarspel
2:08:55
2:03:38
191
Fred Bos
Heerhugowaard
2:09:00
2:05:02
192
Michel B van Wijk
Amsterdam
2:09:11
2:05:33
193
Ruud de Groot
Haarlem
2:09:16
2:07:49
194
Hemmo Sander
Almere
2:10:13
2:04:32
195
Henk Rolleman
Alkmaar
2:10:56
2:06:23
196
Arjen Burgers
's-Gravenhage
2:10:58
2:07:09
197
Jan Dijk
Haarlem
2:11:34
2:06:22
198
John Vaartjes
Haarlem
2:11:46
2:04:12
199
Ben van Rooij
Almere
2:11:59
2:07:44
200
Ger Breure
Haarlem
2:12:12
2:09:15
201
Martin Wijdeveld
Haarlem
2:12:24
2:05:49
202
Wim Doedens
Alkmaar
2:12:40
2:09:03
203
Keat Kho
Trias
2:13:50
2:09:57
204
Loek van der Peet
Antilope
2:14:36
2:09:51
205
Dolf Klijn
Hera
2:14:40
2:12:13
206
Jos Proost
Almere
2:14:46
2:08:34
207
Jan de Jonge
Almere
2:14:54
2:10:37
208
Peter den Hollander
Assendelft
2:15:17
2:10:49
209
Leo Schoenmaker
Hylas
2:15:54
2:11:31
210
Robert Stouten
Amsterdam
2:17:03
2:11:33
211
Willem Pieter Kooman
Loenen aan de Vecht
2:17:10
2:11:00
212
John Kuiper
Heemstede
2:18:07
2:13:49
213
Luuk Schols
Sneek
2:20:20
2:13:07
214
Rob Kocks
Ridderkerk
2:21:34
2:17:54
215
Peter Brakenhoff
Assendelft
2:21:52
2:15:51
216
Henk Hendriksen
Zwaagdijk
2:21:53
2:15:50
217
Jan Broersma
Purmerend
2:23:21
2:17:50
218
Martin Eegerdingk
NEA Volharding
2:23:38
2:16:01
219
Roger Alwart
Utrecht
2:26:39
2:19:32
220
Hans Hoogeweegen
Naarden
2:27:13
2:23:15
221
Jan ter Beek
Atos
2:33:26
2:28:04
222
Rob Bosma
2:39:24
2:32:23
223
Rob Noordanus
Hoofddorp
2:41:16
2:33:31
224
Erik Ephraim
Krommenie
2:41:39
2:33:53
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Zwarthoed
AV Edam
1:23:03
1:23:03
2
Her Tesselaar
avVN
1:24:54
1:23:07
3
Hans van Urk
Lycurgus
1:25:49
1:25:45
4
Theo Tesselaar
NOVA
1:30:41
1:30:14
5
Kees Mak
avVN
1:30:49
1:30:44
6
Frans Dekker
avVN
1:31:45
1:31:25
7
Rob Emmerig
Lycurgus
1:32:51
1:32:42
8
Nico Bes
Alkmaar
1:34:07
1:33:42
9
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
1:35:46
1:34:44
10
Wil Spijker
Hellas
1:35:59
1:35:21
11
Eduard Tjarks
Duitsland
1:36:00
1:34:51
12
Peter Domen
DEM
1:36:23
1:35:16
13
Paul Hak
Hylas
1:36:25
1:32:00
14
Sjouke de Jong
Haarlem
1:36:29
1:36:10
15
Rene Groenewoud
Kombijsport
1:37:16
1:37:06
16
Kees Bot
Hollandia
1:37:50
1:37:28
17
Adrie van der Wijk
Hera
1:38:10
1:37:50
18
Hennie Lensink
AVV
1:38:16
1:37:30
19
Cor Nibbering
De Rijp
1:39:09
1:38:39
20
Hinni Buss
Duitsland
1:39:27
1:39:13
21
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
1:39:35
1:39:29
22
Bart Kesteloo
DOKEV
1:39:38
1:38:28
23
René Hoekstra
Spanbroek
1:40:02
1:39:38
24
Paul Camphuijzen
Den Helder
1:41:04
1:37:55
25
Ad Vriend
Waarland
1:41:50
1:41:11
26
Sjaak Boon
avVN
1:41:55
1:41:33
27
Jurjen Mous
Lemmer
1:42:11
1:40:57
28
John Boumans
Hylas
1:42:19
1:42:08
29
Peter Zwart
Atos
1:42:43
1:38:24
30
Peter Broersen
Alkmaar
1:42:46
1:40:49
31
Harry Smit
Schoorl
1:43:33
1:41:48
32
Paul Wevers
Amsterdam
1:43:37
1:42:55
33
Jos Harthoorn
Lycurgus
1:43:37
1:42:24
34
Hans Wortel
Zeist
1:43:40
1:42:32
35
Jos Knevel
Startbaan
1:44:15
1:43:54
36
Klaas Tillema
Nederland
1:44:16
1:44:04
37
Theo Roes
AV Castricum
1:44:18
1:42:25
38
Marcel Kortekaas
AV Heerenveen
1:44:22
1:43:03
39
Bram Schoon
Heiloo
1:44:45
1:40:55
40
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:45:03
1:43:13
41
Ad Beers
Heerhugowaard
1:45:38
1:43:11
42
William Roelofsen
Almere
1:45:42
1:43:16
43
Klaas Abrahams
Loopgroep Hoorn
1:46:03
1:42:19
44
Jan Beerepoot
Zwaag
1:46:28
1:45:14
45
Peter van Donselaar
Bergen Nh
1:46:35
1:46:06
46
Rob Stallinga
Rijswijk Zh
1:46:36
1:44:23
47
Jan Oostenrijk
Startbaan
1:46:47
1:45:14
48
Peet Valstar
Utrecht
1:46:54
1:44:06
49
Fred van den Ende
Wateringen
1:47:08
1:44:22
50
Hans Wever
Opmeer
1:47:11
1:45:44
51
Cor Vonk
Uitgeest
1:47:12
1:44:19
52
Theo Besseling
Zwaag
1:47:14
1:43:15
53
Ger Brakenhoff
TAS '82
1:47:20
1:47:04
54
Jack Groen
Alkmaar
1:47:40
1:45:53
55
Jan Ruijter
Amsterdam
1:47:46
1:46:01
56
Nico Kroon
Lycurgus
1:48:06
1:46:53
57
Algo Meulendijks
HAC
1:48:19
1:47:02
58
Hans Schipper
Hylas
1:49:04
1:47:31
59
Hans Blankennagel
AV Monnickendam
1:49:18
1:49:10
60
Dick Kik
Krabbendijke
1:49:19
1:45:43
61
René Daalmans
AV Castricum
1:49:30
1:47:17
62
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:49:30
1:48:18
63
Iain Taylor
AV Castricum
1:49:30
1:47:27
64
Ruud Groenenboom
Sint Pancras
1:49:30
1:44:59
65
Albert Biek
OSM '75
1:49:41
1:46:58
66
Karst van der Sluis
Lycurgus
1:50:04
1:43:28
67
Jan Reekers
Dutch Runners Gold
1:50:16
1:46:40
68
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
1:50:45
1:49:34
69
Ad Eekhout
Schoorl
1:50:55
1:47:02
70
Ruud Poldner
Hollandia
1:51:06
1:49:14
71
Jaap Ory
SV Sportlust
1:51:08
1:48:56
72
Cor Stevens
Loopgroep Hoorn
1:51:13
1:49:17
73
Johan Mulder
Horror
1:51:18
1:50:04
74
Peter- Jan Nicolai
Amsterdam
1:51:45
1:49:34
75
Benno Mulder
Nieuwegein
1:51:52
1:50:12
76
Leo Tijsen
Tempo
1:52:13
1:49:12
77
Wim Hanemaaijer
Olympus '70
1:52:14
1:51:01
78
Rob Crama
avVN
1:52:22
1:45:10
79
Piet Boelens
Friesland
1:52:30
1:49:18
80
Piet Ulrich
Tuitjenhorn
1:52:40
1:49:15
81
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
1:52:47
1:50:55
82
Martien den Blanken
Heiloo
1:53:06
1:50:23
83
Jan Kluft
IJmuiden
1:53:22
1:51:52
84
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:54:04
1:51:35
85
Ton Kramer
Assendelft
1:54:19
1:50:34
86
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
1:54:42
1:51:50
87
Jelle de Jong
Friesland
1:54:48
1:52:56
88
Sjaak p Zuurbier
Anna Paulowna
1:54:48
1:51:02
89
Nicolaas van der Thiel
Andijk
1:55:26
1:52:01
90
Frank van Krimpen
Amsterdam
1:55:48
1:50:19
91
Paul Spiertz
Waterland
1:56:13
1:53:50
92
Peter Konijn
Heerhugowaard
1:56:26
1:54:05
93
Ed Schenk
Hylas
1:56:44
1:53:22
94
Piet Visser
Hollandia
1:56:46
1:51:07
95
Roel Achterberg
Amsterdam
1:56:49
1:53:13
96
Malcolm Henderson
Waterland
1:57:22
1:54:58
97
Wim van der Hoek
Waterland
1:57:26
1:55:19
98
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:57:32
1:55:43
99
Peter Rub
Lieshout
1:57:44
1:52:49
100
Hans Hes
Hera
1:57:46
1:50:43
101
Martin Bezuijen
NEA Volharding
1:57:49
1:54:40
102
Tom Mol
Trias
1:58:03
1:55:19
103
Willem Bouman
Amsterdam
1:58:09
1:54:32
104
Patrick Wessels Beljaa
Heerhugowaard
1:58:25
1:56:44
105
Piet Glazer
Dutch Runners Gold
1:58:31
1:55:11
106
Tjeerd Visser
Friesland
1:58:33
1:54:21
107
Gerard van Zelst
Beverwijk
1:59:07
1:54:11
108
Jan Theunissen
Breukelen Ut
1:59:08
1:54:52
109
Piet Vlaanderen
Uitgeest
1:59:13
1:55:52
110
Henk van Dijk
Heemskerk
1:59:13
1:55:52
111
Jan Blaauw
TAS '82
1:59:18
1:56:03
112
Herman Verlint
Phanos
1:59:18
1:52:46
113
Jan Willem Eyssen
Bergen Nh
1:59:22
1:55:32
114
Arjo Meijrink
OSM '75
2:00:04
1:57:20
115
Ceel van Rhee
Vlaardingen
2:00:06
1:55:50
116
Ted Boots
Opmeer
2:00:11
1:56:12
117
Piet Denneman
Heiloo
2:00:32
1:56:46
118
Roland Thon
KAV Holland
2:00:41
1:57:13
119
Gerard Wissink
Wieringermeer
2:00:44
1:56:49
120
Thom Pronk
Haarlem
2:00:46
1:55:00
121
Henk ter Wal
Amsterdam
2:01:07
1:56:41
122
Jim Boerma
Haarlem
2:01:17
1:56:52
123
Jan Janssen
Hollandia
2:01:32
1:55:36
124
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:01:42
1:58:43
125
Evert van Kuilenburg
Loopgroep Aart Stigt
2:01:44
1:55:30
126
Peter Korzelius
Dutch Runners Gold
2:01:58
1:58:24
127
Thom Dielen
De Koplopers
2:02:11
1:59:40
128
Wiebo Hoving
Baarn
2:02:31
1:59:42
129
Nick Schoenmaker
Heemstede
2:02:38
1:59:27
130
Gerard Luken
ARO '88
2:02:51
1:59:59
131
Jan Scholten
Atos
2:03:11
2:01:39
132
Per Schuit
Warmenhuizen
2:03:15
2:00:19
133
Ton van den Brink
Leiden
2:03:26
2:00:10
134
René Torley Duwel
Amsterdam
2:03:50
1:58:48
135
Ton Fritz
Naarden
2:03:54
1:56:01
136
Paul Lemmens
Alkmaar
2:04:10
1:58:31
137
Cees Kuijper
TAS '82
2:04:13
2:01:29
138
Bert Vissers
Utrecht
2:04:23
1:58:47
139
Rob van t Padje
Amsterdam
2:04:26
1:59:31
140
Gerrit Smit
Avenhorn
2:04:42
1:58:55
141
Adri Deijkers
Amsterdam
2:05:39
2:04:15
142
André Woutersen
BDO Hardloopstage
2:05:47
2:00:04
143
Bas van der Horst
Amsterdam
2:05:50
2:01:23
144
John van Oosten
avVN
2:05:52
2:02:59
145
Jelle Pasveer
Heerhugowaard
2:05:53
2:02:24
146
Alfred Godfroy
Haarlem
2:06:15
1:58:42
147
Gerlof van der Veen
Haarlem
2:06:20
2:02:38
148
Theo Vrolijks
Weesp
2:06:49
2:00:31
149
Harry Jonker
Sint Pancras
2:07:18
2:03:28
150
Anton Renshoff
Almere
2:07:44
2:01:05
151
Arie Koeman
Heemskerk
2:07:48
2:03:42
152
Ton Ettema
Hoorn Nh
2:09:07
2:04:40
153
Herman Nijholt
Prins Hendrik
2:09:30
2:06:14
154
Henny ten Brink
Dutch Runners Gold
2:10:04
2:03:40
155
Jan Kemper
's-Gravenhage
2:10:22
2:04:55
156
Ben Schuddeboom
SV Sportlust
2:10:57
2:08:29
157
Bert van Rossum
Harmelen
2:11:07
2:06:53
158
Hans Apeldoorn
GAC Hilversum
2:11:20
2:05:41
159
Andre de Boer
Hanzesport
2:11:48
2:04:21
160
Frans Zomerdijk
Alkmaar
2:11:49
2:07:44
161
Han van Kuik
Purmerend
2:11:54
2:06:32
162
Martien Hoebe
Loopgroep Julianador
2:12:17
2:08:17
163
Hugo Koeman
Alkmaar
2:13:14
2:07:02
164
Jaap Boom
Sint Maartensbrug
2:13:32
2:08:31
165
Peter van Heijningen
Almere
2:14:20
2:08:10
166
Rob Niessen
Gouda
2:14:22
2:06:24
167
Wim van der Duin
Amsterdam
2:15:12
2:09:44
168
Piet Neuvel
Andijk
2:15:40
2:09:27
169
Hans Scheld
Anna Paulowna
2:16:14
2:10:23
170
Frits Witmer
the Hague Road Runne
2:17:20
2:12:35
171
Bart Tonen
Amstelveen
2:17:39
2:11:38
172
Rene Tenniglo
Almere
2:19:17
2:12:51
173
Simon Rumping
Hoorn Nh
2:19:48
2:15:19
174
Teus van Loenen
TTW
2:19:50
2:15:43
175
Frans Stoker
Lycurgus
2:22:23
2:17:31
176
Jos van Schaik
Koog aan de Zaan
2:22:37
2:17:27
177
Piet Mallekoote
Dutch Runners Gold
2:22:44
2:20:14
178
Jos Dusee
Hoorn Nh
2:23:25
2:17:27
179
Paul Steenmans
De Liemers
2:24:48
2:19:30
180
Mark Goedhart
De Weere
2:25:20
2:20:02
181
Piet Enthoven
Wieringerwerf
2:25:50
2:20:13
182
Tim Veld
Hollandia
2:26:34
2:23:58
183
Molthoff
Warmenhuizen
2:26:56
2:22:44
184
Anton Tomson
Sint Jansklooster
2:27:53
2:23:28
185
Frank Wolff
Zaandam
2:28:54
2:22:05
186
Paul Hanser
Atos
2:29:39
2:24:19
187
Jack Lugtmeijer
Uithoorn
2:30:06
2:25:11
188
Krisnedaat Harkhoe
Rotterdam
2:30:06
2:23:22
189
Gert Jan Hafkamp
Heiloo
2:33:07
2:26:40
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
1:22:44
1:22:43
2
Drikus Haalboom
avVN
1:32:06
1:29:19
3
Cor Grabijn
Lycurgus
1:32:17
1:32:11
4
Jan de Boer
Zaanland
1:32:24
1:32:04
5
Nico Wenker
Hollandia
1:33:12
1:33:08
6
Johannes van Dijk
the Hague Road Runne
1:33:39
1:33:04
7
Laus Bosman
GAC Hilversum
1:34:01
1:33:37
8
Jean Freese
Lycurgus
1:35:45
1:35:35
9
Henk Evers
TAS '82
1:36:18
1:35:11
10
Louis Slebos
Bergen Nh
1:38:17
1:37:42
11
Leonard Frederiks
Assendelft
1:39:38
1:36:59
12
Peter Tas
Callantsoog
1:40:00
1:39:31
13
Kees Meeuwsen
Pallas '67
1:40:05
1:37:23
14
Herman Bos
Hera
1:40:21
1:40:15
15
Eisbrand Modderman
Haarlem
1:41:00
1:40:28
16
Tom van Breukelen
Phanos
1:42:15
1:39:48
17
Siem Zeilemaker
avVN
1:44:21
1:43:51
18
Lody Peeters
AV Edam
1:44:30
1:39:24
19
Aad van Wonderen
Zijdewind
1:44:50
1:44:39
20
Henk Winkelaar
Hasselt
1:44:58
1:43:45
21
Jos van der Meij
Haarlem
1:45:02
1:41:52
22
Do van Drunen
Schoorl
1:45:53
1:43:56
23
Wim Bijvoet
Ursem
1:45:56
1:44:05
24
Arjan Draaisma
Hoofddorp
1:46:00
1:44:04
25
Jan Tuinman
Hylas
1:47:00
1:44:41
26
Cees Bakker
Hera
1:47:04
1:46:41
27
FRANS den Nijs
Alkmaar
1:47:56
1:45:11
28
Arie Bunnik
AAV '36
1:48:15
1:47:46
29
Co Wiskerke
TAS '82
1:48:21
1:47:48
30
Henk Daling
HAC '63
1:48:29
1:47:28
31
Arie Lover
Heerhugowaard
1:48:30
1:47:21
32
Jan van Duin
ARO '88
1:49:44
1:47:48
33
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:50:33
1:50:13
34
Jan de Groot
Warmenhuizen
1:50:52
1:46:05
35
Jaap Warbout
Noordkop
1:51:36
1:48:50
36
Nicolaas Bliek
Almere
1:52:10
1:48:10
37
Gerrit Banen
Zuiderwoude
1:53:09
1:50:41
38
Piet Schouten
Dutch Runners Gold
1:53:38
1:52:35
39
Henk van der Heiden
Running2000
1:55:02
1:51:47
40
Ton de Boer
Lycurgus
1:55:13
1:53:19
41
Hans van Stekelenborg
Geldrop Runners
1:55:29
1:50:34
42
Ton van Uem
Dutch Runners Gold
1:56:03
1:52:15
43
Jan Bodewes
AV Castricum
1:56:11
1:53:19
44
Leen Wegwan
Hollandia
1:56:30
1:50:36
45
Wim Kraakman
Schoorl
1:56:32
1:53:57
46
Klaas Lakeman
avVN
1:56:42
1:53:59
47
Alex Deelstra
Anna Paulowna
1:56:57
1:53:13
48
Harrie Stiekema
Mijdrecht
1:57:43
1:56:19
49
Geurt Toorenburgh
Almere
1:57:56
1:56:54
50
Gerard Pater
Alkmaar
1:58:14
1:55:37
51
Ted Wester
Hera
1:58:25
1:55:57
52
Cees Bosselaar
AVV
1:59:17
1:53:13
53
Carel Majoor
Hilversum
1:59:20
1:52:30
54
Ed Hennequin
Lycurgus
1:59:30
1:56:15
55
Bert Mol
Heerhugowaard
1:59:33
1:56:15
56
Arie Wijbenga
Hollandia
1:59:51
1:56:19
57
Frans Roos
Loopgroep Oegstgeest
2:00:02
1:57:23
58
Walter Hollenkamp
avVN
2:00:03
1:58:22
59
Cor Haleber
TTW
2:00:13
1:56:06
60
Theo Fennis
GAC Hilversum
2:00:50
1:56:38
61
Koen Fijma
Heemstede
2:01:01
1:55:03
62
John Bosman
Alkmaar
2:01:09
1:56:59
63
Roel van der Wiele
Heerhugowaard
2:01:53
1:58:14
64
Henny Ruedisueli
Sprint
2:02:06
1:59:20
65
Henk Ooms
Lutjewinkel
2:02:15
1:56:01
66
Johan Freese
Groningen Atletiek
2:02:31
1:59:31
67
Hidde Hoekstra
Akersloot
2:02:46
1:55:16
68
Fons van de Wiel
Lelystad
2:02:48
1:59:48
69
Wim van der Gaauw
Groet
2:02:53
1:58:58
70
Piet Blankert
Startbaan
2:03:00
1:59:54
71
Ton Vijgeboom
Almere
2:03:00
2:00:21
72
Geert Muggen
Hylas
2:03:04
1:59:10
73
Hans Schipper
Heerhugowaard
2:03:10
2:00:36
74
Koos Pronk
SAV
2:03:11
1:57:15
75
Jaap Vloon
Zaanland
2:03:24
1:58:48
76
Jan Doodeman
Loopgroep Hoorn
2:03:37
2:00:07
77
Cor Aldewereld
Heiloo
2:04:15
2:00:05
78
Jan van der Laan
Weesp
2:04:38
2:02:51
79
Paul Minjon
Utrecht
2:05:19
2:00:09
80
Rikus Beemster
AV Monnickendam
2:05:24
1:58:47
81
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
2:05:29
2:02:34
82
Nico Intema
Lutjewinkel
2:05:39
2:04:02
83
Theo Droog
Noord-Scharwoude
2:06:06
2:03:10
84
Inze-Marcel Dekker
Hylas
2:06:07
2:01:15
85
Wim Siemerink
Alkmaar
2:06:30
2:03:34
86
Sjaak Ridder
Waarland
2:07:51
2:03:39
87
Joop van der Putten
Nieuw-Vennep
2:08:47
2:01:19
88
Nico van Zwieten
Heemskerk
2:09:22
2:07:03
89
Ben Lover
Alkmaar
2:09:34
2:04:11
90
Roelof Wolters
Heteren
2:09:36
2:05:53
91
Jos Klein
Hoorn Nh
2:09:59
2:04:47
92
Maarten Jimmink
Lycurgus
2:12:06
2:03:54
93
Ben Laros
De Koplopers
2:12:45
2:07:45
94
Victor Hoya Martinez
De Koplopers
2:12:46
2:06:47
95
Ruben Donker
Zaanland
2:13:08
2:05:38
96
Gijs van Gemert
Amsterdam
2:14:25
2:09:07
97
Huib Verkerk
Ouderkerk aan de Ams
2:14:40
2:11:10
98
Nol Bos
Zaandam
2:15:17
2:10:49
99
Aad Groen
SV Sportlust
2:16:07
2:09:45
100
Ron Schoorstra
Bergen Nh
2:16:41
2:16:13
101
Martien Verhagen
De Koplopers
2:17:37
2:12:37
102
Bert Kramer
Hoorn Nh
2:17:59
2:13:32
103
Rien Broersen
SAV
2:17:59
2:13:40
104
Derk Hoeksema
Amstelveen
2:18:01
2:10:12
105
Cees Hoep
Callantsoog
2:18:29
2:11:50
106
Ger Schep
Atos
2:21:19
2:14:48
107
Rik van Beijma
Monnickendam
2:22:07
2:14:46
108
Bert Groot
Uitgeest
2:22:25
2:14:58
109
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:22:28
2:17:54
110
Antonie van Drunen
Alkmaar
2:22:54
2:19:36
111
John Rodenburg
BDO Hardloopstage
2:25:06
2:19:21
112
Henk Goeman
Amsterdam
2:26:07
2:21:54
113
Jaap Fraaij
Oudkarspel
2:29:01
2:24:52
M65, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Coertjens
Sprint
1:39:04
1:38:50
2
Joop Engelen
Hylas
1:40:34
1:39:27
3
Walter van Gelderen
avVN
1:40:35
1:39:02
4
Jan Kooij
Hylas
1:41:31
1:41:20
5
Gerard Glas
Lycurgus
1:42:28
1:42:15
6
Harry Plompen
Krommenie
1:50:32
1:47:33
7
Bart Beentjes
Bergen Nh
1:51:05
1:49:20
8
Jan de Waard
Egmond aan den Hoef
1:53:41
1:51:53
9
Frank Klasen
Sneek
1:54:16
1:51:51
10
Jan Sinnige
Heemskerk
1:54:25
1:52:42
11
Jan Reinders
Leiden Road Runners
1:55:23
1:52:43
12
Wim Duivis
Atverni
1:55:50
1:48:23
13
Martin Houtenbos
Egmond aan den Hoef
1:56:10
1:52:42
14
Willem Glas
Lycurgus
1:57:16
1:56:04
15
Sjaak Bommer
De Rijp
1:57:33
1:54:46
16
Dick Smit
NOVA
1:57:36
1:55:16
17
Cees Dubbeld
TAS '82
1:58:17
1:55:33
18
Cees W Bakker
Waterland
1:59:23
1:57:49
19
Mari Vereijken
Beek en Donk
1:59:53
1:56:51
20
Henk van der Kroon
Schoorl
2:01:11
1:57:07
21
Ton Pots
Limmen
2:02:18
1:54:52
22
Michiel Schotvanger
ASICS Guests
2:03:29
1:58:33
23
Cees Esser
NEA Volharding
2:04:02
2:01:38
24
Piet Bod
Heiloo
2:07:46
2:05:09
25
Arie van Delft
's-Gravenhage
2:09:09
2:04:05
26
Nic Grooteman
Alkmaar
2:10:10
2:04:03
27
Ron Ketelaars
Castricum
2:10:35
2:09:43
28
William Engel
TAS '82
2:13:55
2:08:58
29
Henk Kager
TAS '82
2:15:12
2:10:41
30
Peter Scheijde
Zaanland
2:16:04
2:08:32
31
Frans Kragtwijk
Startbaan
2:19:38
2:16:23
32
Erik Dirksen
Start '78
2:34:06
2:30:04
33
Jan Tamis
Heerhugowaard
2:35:35
2:29:15
34
Willem de Hondt
Atos
2:45:25
2:39:54
35
Jan Willem Masion
Medemblik
2:52:16
2:50:44
36
Philip Eggink
Amsterdam
3:04:36
2:56:37
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Pol
1:21:29
1:21:26
2
Pauline Claessen
Prins Hendrik
1:24:26
1:24:23
3
Esther Lauret
Loopgroep Aart Stigt
1:24:54
1:24:52
4
Valerie Fictorie
Phanos
1:31:16
1:30:40
5
Ines van Rinsum
Arnhem
1:34:11
1:33:27
6
Inge Heus
Leiden
1:34:21
1:33:57
7
Esther Kalkman
Suomi
1:34:22
1:34:13
8
Lineke Kroon
KAV Holland
1:34:44
1:34:31
9
Judith Peterink
ATV Venray
1:35:08
1:34:43
10
Ellen Dieters
Almere
1:35:11
1:34:38
11
Cathelijne Aqntonisse
Bergen Nh
1:35:30
1:35:03
12
Aafje Brandt
Phanos
1:36:43
1:36:06
13
Mechteld Bontes
Amsterdam
1:37:43
1:33:27
14
Claudia Geldermans
Noordkop
1:38:01
1:37:43
15
Saskia Veerman
Volendam
1:38:51
1:38:15
16
Kristel van Kleef
Amsterdam
1:41:07
1:38:57
17
Esther van Kleef
Amsterdam
1:41:07
1:38:57
18
Annemiek Poortman
Utrecht
1:41:09
1:38:05
19
Daphne de Jager
Anna Paulowna
1:41:40
1:40:16
20
Froukje Mijnen
Hoogkarspel
1:42:41
1:39:54
21
Eline Rampen
Hera
1:42:43
1:41:36
22
Maartje Schaap
Amsterdam
1:43:46
1:42:16
23
Liesbeth Holwerda
Schoorl
1:43:53
1:43:00
24
Julie Tabbers
Amsterdam
1:46:13
1:43:53
25
Ellen Berkhout
Nibbixwoud
1:46:52
1:44:15
26
Maaike Scholtens
Amsterdam
1:46:53
1:39:59
27
Esther Hakvoort
Zaanland
1:46:56
1:42:33
28
Miranda Goossens
Amsterdam
1:47:27
1:44:29
29
Anne van Zoonen
Groningen
1:47:46
1:43:29
30
Joyce Keizer
Amsterdam
1:48:03
1:41:33
31
Karlijn Van Rooijen
Gouda
1:49:19
1:42:46
32
Lotty Tijhaar
Amsterdam
1:49:25
1:42:31
33
Fleur Mulders
Amsterdam
1:49:36
1:45:51
34
Marleen Stroomer
Zwaag
1:49:49
1:47:41
35
Iris van Santen
Amsterdam
1:50:02
1:45:56
36
Regina Veerman
AV Edam
1:50:06
1:43:48
37
Marieke van der Beek
Amsterdam
1:50:14
1:45:33
38
Gudy Zwarthoed
AV Edam
1:50:28
1:44:10
39
Annika Fangmann
De Hoef
1:51:45
1:49:41
40
Maartje van Zelst
Beverwijk
1:51:48
1:46:51
41
Maaike Tjepkema
Phanos
1:52:28
1:49:19
42
Angéla de Boer
AV Edam
1:53:24
1:47:43
43
Lineke Eyssen
Amsterdam
1:53:57
1:50:06
44
Angelique van Tilburg
Almere
1:53:59
1:46:50
45
Mirella Hilgenkamp
Haarlem
1:54:21
1:50:55
46
Alexa Dutilh
Amsterdam
1:54:26
1:51:20
47
Suzanne Berkelaar
Almere
1:54:37
1:52:53
48
Simone Jonker
Aalsmeer
1:54:41
1:50:17
49
Annelies Wester
U-Track
1:55:03
1:53:05
50
Martina Meijboom
Amsterdam
1:55:05
1:48:19
51
Judith Santbergen
Amsterdam
1:55:28
1:51:09
52
Michèle Koene
Zaandijk
1:55:45
1:48:05
53
Katja Andeweg
Amsterdam
1:55:54
1:51:37
54
Cindy van den Boer
Amsterdam
1:55:55
1:51:17
55
Esther Overmars
Amsterdam
1:56:10
1:49:54
56
Lian Baay
Amsterdam
1:56:26
1:52:41
57
Tiana van Oosten
Rotterdam
1:56:47
1:53:53
58
Liesbeth Baas
Westwoud
1:56:49
1:52:35
59
Evelien Vries
Amsterdam
1:56:58
1:49:30
60
Simone Drektraan
Warmenhuizen
1:57:09
1:53:47
61
Linda van Veen
Oostzaan
1:58:24
1:51:15
62
Edith de Ridder
Haarlem
1:58:29
1:50:52
63
Joke Beeckmans
ZOEV
1:58:29
1:55:37
64
Suzanne Leering
ARO '88
1:58:48
1:55:58
65
Judith van Eijk
Enkhuizen
1:59:15
1:54:25
66
Suzanne Prins
Amsterdam
1:59:34
1:54:54
67
Kirsten van Loo
Amsterdam
1:59:35
1:51:47
68
Danielle Steenman
the Hague Road Runne
1:59:40
1:57:05
69
Annemijn Eyssen
Utrecht
1:59:44
1:55:23
70
Funglin Man
Amsterdam
1:59:46
1:59:39
71
Nicole Gelissen
Utrecht
1:59:59
1:56:08
72
Merel Thijink
Amsterdam
2:00:34
1:57:42
73
Annelize Naude
Amsterdam
2:00:38
1:55:25
74
Sandra Cornelissen
Amsterdam
2:00:54
1:57:14
75
Bernice Fieten
Zaandam
2:01:13
1:55:55
76
Marloes van den Hoek
Almere
2:01:19
1:59:52
77
Liesbeth Siers
Amsterdam
2:01:34
1:56:20
78
Esther van Eijk
Leiden
2:01:51
1:55:44
79
Keetie Sijm
Amsterdam
2:02:00
1:57:22
80
Josien Ruts
Mijdrecht
2:03:03
2:00:19
81
Frédérique Geerdink
Amsterdam
2:03:21
1:58:51
82
Saskia Bijtjes
Utrecht
2:03:52
1:57:55
83
Heleen Schouwenaar
Amsterdam
2:04:05
1:57:32
84
Babette van Aalten
Amsterdam
2:04:05
1:57:33
85
Pascalle Greeve
Den Helder
2:04:24
2:00:01
86
Maaike Wever
ARO '88
2:04:26
1:59:15
87
Judith van Deelen
Amsterdam
2:04:40
2:00:44
88
Kimja Schouten
Dutch Runners Gold
2:04:56
2:02:20
89
Christel Jaarsma
Utrecht
2:05:09
1:57:51
90
Marieke van der Putten
Leiden
2:05:09
1:57:41
91
Hester Grooteman-Krame
Wervershoof
2:05:11
1:58:04
92
Heidy Vermeulen
Castricum
2:05:31
1:57:54
93
Marieke Kruitwagen
Amsterdam
2:05:39
1:58:49
94
Nienke Engberts
Amsterdam
2:05:50
2:00:09
95
Chantal Pool
Hoorn Nh
2:06:41
1:59:34
96
Vanessa Wuijster
Loopgroep Bedum
2:07:53
2:03:11
97
Francine Wildenborg
Cifla
2:07:56
2:00:23
98
Miranda Lahuis
Haarlem
2:08:54
2:04:51
99
Mathilde Rijs
Haarlem
2:08:58
2:01:25
100
Lotte Dahmes
Amsterdam
2:09:00
2:04:38
101
Danja Donkervoort
AKU
2:09:06
2:05:29
102
Hester Apeldoorn
GAC Hilversum
2:09:35
2:03:53
103
Wendy Kuik
Leeuwarden
2:10:00
2:02:43
104
Marjanne Roel
BAV
2:10:00
2:03:23
105
Marijke de Moel
Amsterdam
2:10:09
2:06:45
106
Marije Frijlink
Amsterdam
2:10:19
2:05:14
107
Nanda Schell
Alkmaar
2:10:48
2:04:24
108
Jolijn Jonker
Amstelveen
2:11:22
2:06:51
109
Colette Cramer
Amsterdam
2:11:24
2:04:44
110
Nikki Kleve
Bergen Nh
2:11:24
2:05:38
111
Dieuwertje Stompedisse
Laren Nh
2:11:36
2:06:07
112
Deborah van Heijningen
Almere
2:11:43
2:05:32
113
Rebecca van Mourik
Middenbeemster
2:11:48
2:05:51
114
Jacobine de Zwaan
Amsterdam
2:12:05
2:04:32
115
Esther van Ewijk
Hera
2:12:14
2:08:44
116
Suzanne Braak
Beverwijk
2:12:24
2:06:51
117
Merel Molewijk
Laren Nh
2:13:04
2:07:36
118
Christel Timmer
Running AP
2:13:24
2:06:45
119
Nadia Meijer
NEA Volharding
2:14:15
2:07:20
120
Patricia Boon
Enkhuizen
2:14:21
2:06:58
121
Lindy-Anne Korswagen
Amstelveen
2:14:29
2:06:44
122
Susan van Kuijeren
Utrecht
2:14:39
2:06:53
123
Linda de Wit
Hoorn Nh
2:14:46
2:08:45
124
Daphne van der Geest
Hylas
2:15:01
2:08:36
125
Dominique van Dijk
Maarssen
2:15:06
2:08:33
126
Saida Bou-Chamach
Loopgroep Hoorn
2:15:54
2:08:36
127
Penny Worthington
Hoogkarspel
2:16:07
2:11:15
128
Suzan Mostert
Hoorn Nh
2:16:10
2:11:18
129
Chantal Steegers
Amsterdam
2:16:39
2:08:56
130
Linda Hofman
AV Castricum
2:16:42
2:11:09
131
Sandra Craandijk
the Hague Road Runne
2:17:21
2:12:35
132
Karin Bouwmeester
Amsterdam
2:17:58
2:10:43
133
Stephanie Bakker
Amsterdam
2:19:24
2:11:38
134
Judith Uljee-Kooijman
Schagerbrug
2:19:49
2:13:58
135
Sally Fritzsche
AV '23
2:19:56
2:14:59
136
Marieke van den Berg
Zaanland
2:20:37
2:14:27
137
Anneke Martens
Blokker
2:20:57
2:13:50
138
Simone van der Linden
Amsterdam
2:21:34
2:17:54
139
Mieke Terlouw
Alkmaar
2:22:08
2:16:35
140
Debby Deubel
Tiel
2:22:19
2:16:46
141
Salbrina Hotting
Geesbrug
2:22:54
2:19:36
142
Floortje van Bemmel
Amsterdam
2:23:10
2:15:23
143
Renée van der Bijl
Amsterdam
2:25:09
2:19:54
144
Ellen Bosboom
Zaandam
2:25:58
2:25:05
145
Sophia Bakker
Amsterdam
2:26:33
2:19:17
146
Elaine Romein
Hilversum
2:26:44
2:19:43
147
Marie-Anne Peterse
Hilversum
2:26:44
2:19:43
148
Patricia Fraaij
Oudkarspel
2:29:01
2:24:52
149
Suzanne Bosman
Hilversum
2:30:29
2:25:16
150
Yeelin Man
Wormer
2:32:15
2:25:37
151
Renate Vlietstra
Almere
2:36:19
2:32:05
152
Marjolijn van de Wiel
Hoorn Nh
2:39:05
2:36:01
153
Ingrid de Visser
Krommenie
2:41:03
2:34:03
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:25:01
1:24:58
2
Ylona Kruis
Horror
1:30:58
1:28:46
3
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
1:35:05
1:34:59
4
Irene Zonneveld
Bergen Nh
1:36:46
1:36:03
5
Marieke Verheijen
Sprint
1:40:58
1:38:39
6
Esther Brakenhoff
GAC Hilversum
1:42:51
1:41:29
7
Babette van Beek
Bloemendaal
1:43:17
1:42:32
8
Hester van Griethuizen
Voorschoten
1:43:40
1:42:10
9
Ilona Ploeger
DOKEV
1:43:43
1:42:02
10
Majoie Hemelaar
Dutch Runners Gold
1:45:11
1:43:20
11
Judith Kuijs
Warmenhuizen
1:47:05
1:40:33
12
Linda Maij
Zaanland
1:47:12
1:45:33
13
Thea van der Meulen
Friesland
1:47:37
1:45:31
14
Vronie Pirovano
Zaanland
1:47:58
1:45:20
15
Martina van der Gaauw
Groet
1:48:37
1:46:19
16
Marianna Hoekstra
DOKEV
1:49:26
1:47:10
17
Esther van den Boogaar
Bergen Nh
1:49:49
1:46:45
18
Saskia Smits
Horror
1:50:51
1:47:56
19
Gabriela Guzman Sanabr
Phanos
1:51:20
1:49:19
20
Helen van Gorsel
Amsterdam
1:51:21
1:49:20
21
Judith van Maanen
Amsterdam
1:51:25
1:48:43
22
Manoes Groot
Hoofddorp
1:51:56
1:48:41
23
Carla Bruin
Warmenhuizen
1:52:21
1:51:06
24
Goriska van Cooten
Delft
1:54:03
1:51:31
25
Majelle Laman
AV Castricum
1:54:10
1:51:48
26
Annemarie Bakker
Waterland
1:54:30
1:52:55
27
Annemieke van der Wilt
Bentveld
1:54:48
1:50:01
28
Christa Hofstra
Leiden
1:55:55
1:49:43
29
Tonny Vis
AV '40
1:56:32
1:53:38
30
Priscilla Moorman
Atos
1:56:46
1:53:25
31
Sandra Ulle-de Jong
Zaandam
1:56:48
1:50:33
32
Lies van der Weide
Startbaan
1:57:18
1:51:52
33
Claudia Dudink - van H
Loopgroep Hoorn
1:57:38
1:52:40
34
Marijke Duursma-Truije
Loopgroep Hoorn
1:57:39
1:52:41
35
Jacqueline Ooms
Loopgroep Hoorn
1:57:39
1:52:41
36
Astrid van t Veer
Hylas
1:57:43
1:54:56
37
Chantal van de Wal
Alkmaar
1:57:47
1:50:33
38
Barbara Weenink-Perk
Overveen
1:58:16
1:54:10
39
Judith Traets - Lijnsv
Enkhuizen
1:58:58
1:54:09
40
Anita van Dalen
U-Track
1:59:09
1:53:07
41
Carola Nell
Loopgroep Aart Stigt
1:59:16
1:54:28
42
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:59:18
1:54:17
43
Marjon van der Kleij
Hylas
2:00:08
1:55:45
44
Diana Tel- de Wit
Wormerveer
2:00:29
1:55:16
45
Zippora de Jong-Petter
Heerhugowaard
2:00:29
1:55:16
46
Marjorie Simmers-Bos
Zaandam
2:00:39
1:56:40
47
Jeanet Lycklema
Dutch Runners Gold
2:00:54
1:54:29
48
Sabine Bruin
AV Castricum
2:01:13
2:00:47
49
Anne van Mierlo
Feniks
2:01:52
1:57:24
50
Monique Berger
Heerhugowaard
2:02:16
1:58:54
51
Aude Diepenhorst
Amsterdam
2:02:21
1:56:28
52
Cindy Wiersema
Schoorl
2:02:36
1:56:53
53
Nicole Vijgeboom
Nootdorp
2:03:00
2:00:21
54
Danielle Tukker
Amsterdam
2:03:29
1:59:50
55
Katja Van het Bolscher
Santpoort-Noord
2:03:46
1:56:53
56
Florien Deken
Sint Pancras
2:04:12
2:00:31
57
Christel Betten
Hollandia
2:04:36
1:59:43
58
Jasja Bulsink
Haarlem
2:05:12
2:00:49
59
Ine de Reus - van Oudh
Alkmaar
2:05:32
2:00:13
60
Niocle Jong-Missoudan
Hera
2:05:43
2:02:14
61
Sandy Jagers
Alkmaar
2:05:54
1:58:43
62
Eveline Holla
Zaanland
2:06:51
1:59:28
63
Saskia Vrenegoor
Medemblik
2:06:58
2:01:42
64
Elske Klasen
Hoorn Nh
2:07:06
2:03:27
65
Kim Bod
Heiloo
2:07:46
2:05:09
66
Ester van Ouwerkerk
Uitgeest
2:09:02
2:08:37
67
Babs de Waard
Schagerbrug
2:09:11
2:04:09
68
Hetty van Burg
Westerbork
2:09:18
2:03:33
69
Lenneke de Voogd
Leiden
2:09:28
2:06:08
70
Jose Maassen
Leunen
2:09:29
2:05:37
71
Martine Oortwijn
NEA Volharding
2:09:47
2:05:17
72
Sylvia Colijn
Amsterdam
2:09:51
2:06:27
73
Rachel Smets
IJmuiden
2:10:24
2:04:11
74
Belinda van der Heiden
Duivendrecht
2:10:27
2:03:17
75
Manon de Waard
Sint Maarten
2:10:36
2:05:34
76
Renate Leek
Alkmaar
2:10:47
2:03:54
77
Femia Smit
Amsterdam
2:11:43
2:06:38
78
Natasja de Bruijn
Zaandam
2:12:06
2:04:35
79
Karin van Soest
Zaandijk
2:12:06
2:04:35
80
Karin Slatman
Alkmaar
2:12:47
2:08:37
81
Sabine Oskamp
Loopgroep Aart Stigt
2:14:04
2:06:46
82
Simone Eeken
Hensbroek
2:14:18
2:09:54
83
Sonja van Baar
Westerbork
2:14:55
2:09:10
84
Esther Cnossen
Alkmaar
2:15:34
2:08:59
85
Esther Aikens
Almere
2:16:26
2:09:13
86
Kee Koopmans
Amsterdam
2:16:41
2:10:07
87
Vanessa Buisman
Haarlem
2:17:34
2:11:02
88
Annemarie Hoffman
Groet
2:19:16
2:12:42
89
Marjolein Komen
Alkmaar
2:20:37
2:16:12
90
Maartje Fontani
Amsterdam
2:21:29
2:14:16
91
Claudia Klokkemeijer
Hera
2:26:49
2:22:11
92
Diana van Luijn
Loopgroep Athletic P
2:28:27
2:21:44
93
Francis Buis
SV Sportlust
2:31:14
2:27:02
94
Kim Schoemaker
Haarlem
2:31:52
2:24:10
95
Henny Westland
Huizen
2:33:19
2:29:01
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanja de Groot
Atos
1:28:56
1:28:52
2
Monique Leijen
TAS '82
1:33:55
1:33:40
3
Margot van der Ven
Groene Ster
1:36:30
1:36:13
4
Mirjam Duivenvoorden
avVN
1:37:15
1:36:26
5
Bianca Jansen
KAV Holland
1:38:16
1:38:03
6
Sandra Stam-Mol
Groet
1:38:20
1:38:09
7
Marion Visser
Noord-Scharwoude
1:38:31
1:38:09
8
Marion Hoff
KAV Holland
1:39:27
1:38:44
9
Mariette van de Langer
Hylas
1:39:59
1:38:26
10
Christel Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:41:04
1:40:35
11
Christine Tanguy
Startbaan
1:41:10
1:39:49
12
Sylvia Roskam
Amsterdam
1:44:24
1:41:38
13
Sylvia van Essen
Lycurgus
1:44:53
1:42:31
14
Gonny Rosendaal
Statina
1:45:23
1:43:57
15
Petra Blekkink
Haarlem
1:46:21
1:45:30
16
Margriet Dijkstra
Haarlem
1:46:42
1:39:31
17
Regine van Boxel
Atledo
1:47:22
1:43:18
18
Jolanda van Bruxvoort
Haren Gn
1:47:31
1:46:00
19
Renata Vermeulen-van H
Noordkop
1:49:24
1:46:28
20
Françoise Smeekes-Smee
Hilversum
1:50:26
1:48:11
21
Michelle Vredenburg
Voorne Atletiek
1:51:15
1:45:24
22
Desirée Blom
Schoorl
1:51:59
1:51:25
23
Ilse Kerkhof
Haarlem
1:52:33
1:51:44
24
Ingrid van Weerden
Lycurgus
1:52:42
1:51:32
25
RIA Poel-Dam
Castricum
1:53:17
1:51:22
26
Antje Velthuis
Statina
1:53:39
1:49:36
27
Marjan Bakker-Bakker
Waterland
1:54:30
1:52:55
28
Astrid Borst
Heemskerk
1:55:40
1:49:23
29
Cindy Uneken
Almere
1:55:46
1:53:14
30
Deborah de Wit-Noorman
Haarlemmermeer
1:55:57
1:51:44
31
Tonneke van Leeuwen
KAV Holland
1:56:18
1:49:49
32
Helga Lammertsma
Schoorl
1:56:33
1:53:57
33
Marika van der Leest
Egmond aan den Hoef
1:56:38
1:49:37
34
Carolien Muusse
Koog aan de Zaan
1:56:43
1:55:08
35
Katerijne Slot
Pijnenburg
1:57:01
1:51:50
36
Marloes de Ruiter
Amsterdam
1:57:11
1:49:53
37
Linda van Galen
KAV Holland
1:57:26
1:53:57
38
Francisca Kapinga
Hanzesport
1:57:26
1:50:00
39
Irene Nijman
Heemskerk
1:58:27
1:52:10
40
Anouk Woudman
Haarlem
1:58:31
1:52:12
41
Monica Oomen
Enkhuizen
1:58:58
1:54:08
42
Mieke Molenaar
Schagen
1:59:05
1:56:51
43
Mariska Hoep
AV Aalsmeer
1:59:07
1:52:19
44
Marianne Baas
Waddinxveen
1:59:12
1:53:25
45
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
1:59:21
1:55:55
46
Wendy Lopes Dias
Amsterdam
1:59:21
1:55:57
47
Mariska Luth
TTW
1:59:56
1:57:57
48
Denise Hilferink
AV Castricum
2:00:02
1:54:25
49
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
2:00:07
1:55:46
50
Eva de Vries
Bergen Nh
2:00:14
1:54:11
51
Miranda Stigter
't Veld
2:00:18
1:56:10
52
Laura Lopes Dias
Nieuw-Vennep
2:00:21
1:56:57
53
Daphne Linzell
Alkmaar
2:00:25
1:56:51
54
Mariska Vredenburg
Trias
2:00:25
1:54:34
55
Jeanet Walraven
Haarlem
2:00:50
1:55:06
56
Herriette Frielinck
KAV Holland
2:00:54
1:57:35
57
Indra Atman
Haarlem
2:01:00
1:59:11
58
Jacquelien van Dijk
Gouda
2:01:00
1:56:17
59
Astrid Wals
AV Monnickendam
2:01:02
1:57:10
60
Nathalie Dragt
Noordkop
2:01:09
1:58:12
61
Maureen Schoutsen
Loopgroep Aart Stigt
2:01:44
1:55:31
62
Baukje Jonker
Westerbork
2:01:46
1:56:06
63
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
2:01:59
1:58:28
64
Carola Beers
Egmond-Binnen
2:02:02
1:56:58
65
Laura Rupp
Utrecht
2:02:09
1:56:32
66
Debby de Nooijer
Volendam
2:02:15
1:56:20
67
Annette Dupree
Leek
2:02:19
1:58:40
68
Jeannette van Hemert
Almere
2:02:21
1:59:17
69
Mariëlle Stapbaas
SAV
2:03:11
1:58:12
70
Wilma Bakker
Nieuwe Niedorp
2:03:12
1:59:52
71
Jet van der Werf
ZOEV
2:03:24
1:57:34
72
Pauline Appelman
Hoogkarspel
2:03:30
1:58:30
73
Ank Sneekes
De Rijp
2:03:56
1:59:53
74
Manon van der Zant
Assendelft
2:04:01
1:59:56
75
Albertina Bakker
Nieuwe Niedorp
2:04:08
2:00:48
76
Sandra IJsebrands
Almere
2:04:11
2:01:29
77
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:04:13
1:58:46
78
Ilse Visser
Haarlem
2:04:40
1:56:13
79
Ellen Veldhoen
Maasland
2:05:04
1:59:09
80
Agnes Bax
Haarlem
2:05:13
1:59:13
81
Helen Velthuizen
KAV Holland
2:05:19
2:01:52
82
Kirsten Wierenga-de Re
Alkmaar
2:05:32
2:00:13
83
Marie-Louise Corneliss
Venray
2:05:40
2:01:49
84
Renata de Boer
SV Sportlust
2:06:00
1:59:36
85
Simone Knijff
Utrecht
2:06:16
2:00:40
86
Moniek Terra
Heerhugowaard
2:06:44
2:00:32
87
Dorien Harder
Hensbroek
2:07:02
2:00:25
88
Carola Van Limborgh
BDO Hardloopstage
2:07:21
2:01:38
89
Melinda Knijn
Haarlem
2:07:28
2:03:40
90
Luciënne Berkman
Blaricum
2:07:29
2:00:12
91
Annemarie van Velzen
Uitgeest
2:07:35
2:02:15
92
Petra van Dijk
DOKEV
2:07:42
2:03:20
93
Marleen Groeneveld
Maarssen
2:07:44
2:00:24
94
Annet a c Aker
Hoogkarspel
2:07:46
2:02:29
95
Hadewey Schoonheim
Haarlem
2:08:33
2:02:00
96
Marianne Bremer
Noordkop
2:08:35
2:05:37
97
Marion Bakker
Amsterdam
2:08:44
2:01:38
98
Judy van der Grint-Reb
Baarn
2:08:45
2:01:58
99
Sharon Bulthuis
Purmerend
2:08:52
2:01:25
100
Judith Baas
HAC '63
2:09:02
2:03:59
101
Babs Heida
Schagerbrug
2:09:11
2:04:09
102
Paula Mazee
SAV
2:09:18
2:04:02
103
Marja Rozemeijer
Uitgeest
2:09:31
2:04:18
104
PC van Houten
Heemskerk
2:09:33
2:04:21
105
Sandra Baars
DEM
2:09:56
2:05:17
106
Irene van der Zwan
Zandvoort
2:10:19
2:04:45
107
Annemieke Smit
Amsterdam
2:11:42
2:06:38
108
Corina Pheijffer
Heerhugowaard
2:11:55
2:06:51
109
Anke Hos
Assendelft
2:12:02
2:06:01
110
Charlotte Wurfbain
Zeist
2:13:10
2:06:06
111
Anita Boonstra
Heerenveen
2:14:48
2:07:14
112
Inge Donker
Heerenveen
2:14:48
2:07:14
113
Helen Beck
Assendelft
2:15:01
2:09:02
114
Mandy Kool
Waterland
2:15:40
2:08:12
115
Caroline Dupree
Nieuwegein
2:15:53
2:10:41
116
Francis Rozemeijer
Krommenie
2:16:15
2:10:22
117
Rosan van Wilgenburg
Amsterdam
2:16:15
2:08:35
118
Willy Hartman
Amsterdam
2:16:15
2:08:35
119
Joyce de Mees
Heerhugowaard
2:16:51
2:10:15
120
Mirjam van der Hout
Wijchen
2:16:57
2:09:07
121
Miranda van Belois
SV Sportlust
2:17:15
2:10:51
122
Iris van der Meij
SV Sportlust
2:17:15
2:10:51
123
Joke Heida
Koudum
2:17:24
2:09:46
124
Ardi Coenen
Statina
2:17:46
2:11:30
125
Ivon Soldaat
Amsterdam
2:18:05
2:10:46
126
Danielle Onrust
Zaanland
2:18:31
2:13:54
127
Sonja Roessingh
Sparta
2:19:09
2:14:28
128
Gabriella Visser
Zaanland
2:19:22
2:13:12
129
Annemarie Könecke
Atos
2:19:29
2:14:08
130
Habiba Kanger
AV Monnickendam
2:19:39
2:14:51
131
Lisette van Lange
Bergen Nh
2:20:14
2:14:10
132
Vanja Walsmit
Bergen Nh
2:20:14
2:14:11
133
Emily Visser
Maarssen
2:21:49
2:14:53
134
Jolanda Holwerda
Haarlem
2:22:31
2:17:40
135
Ans de Boer
Loopgroep Athletic P
2:23:37
2:16:54
136
Annelies Hollak-van Ka
Huizen
2:23:40
2:19:22
137
Annemiek Bakker
Heerhugowaard
2:23:47
2:18:43
138
Sylvia Boots
Oostzaan
2:24:35
2:18:37
139
Sandra Schot
Bussum
2:25:05
2:19:34
140
Kirsten Frank
Krommenie
2:25:58
2:25:06
141
Sheila Kamerman
Rotterdam
2:26:31
2:19:26
142
Jacqueline Louwe-Zijls
Zaanland
2:27:23
2:25:54
143
Irene Enkt
Lycurgus
2:28:35
2:23:43
144
Ingeborg van der Wiele
Heerhugowaard
2:44:36
2:37:33
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Boukje Klaver
ARO '88
1:29:35
1:29:16
2
Lida Deen
Hera
1:30:30
1:30:24
3
Jolanda Buter-Hopman
Trias
1:31:21
1:31:16
4
Marijke Krutzen
Loopgroep PK
1:34:09
1:33:43
5
Connie van der Lee
DOKEV
1:36:26
1:35:47
6
Lianne Gronert
Sprint
1:36:48
1:36:33
7
Marlies Neefjes
avVN
1:40:06
1:39:49
8
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:43:58
1:42:46
9
Bea van der Mei
AV Heerenveen
1:44:40
1:43:20
10
Marjan Seignette
AV Castricum
1:44:45
1:41:49
11
Jolande Scheer
Bloemendaal
1:45:44
1:43:49
12
Elles Wagenaar
Wieringermeer
1:45:59
1:43:58
13
Annelies Knol
AV Castricum
1:45:59
1:41:19
14
Kitt Bosman
Rotterdam
1:46:49
1:42:33
15
Louki Maas
Amsterdam
1:47:05
1:45:29
16
Petra de Boer
Amsterdam
1:47:06
1:45:31
17
Litha Doeland
Statina
1:48:42
1:43:59
18
Peter Buis
avVN
1:49:00
1:48:55
19
Tiny Nentjes-Hardeman
Lycurgus
1:49:32
1:47:10
20
Simone van der Heide
Westbeemster
1:49:47
1:47:22
21
Marianne Komen
Egmond aan den Hoef
1:49:51
1:47:58
22
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
1:50:29
1:48:37
23
Marjan Verduijn
Atverni
1:50:39
1:45:12
24
Ireen Mantel
TAS '82
1:50:48
1:45:08
25
Ella Heddes
TAS '82
1:51:02
1:45:22
26
Claartje van der Ben
Hilversum
1:51:33
1:50:30
27
Annerie Ploumen
Amsterdam
1:51:39
1:46:00
28
Coby Bouma
Spartacus
1:52:05
1:48:44
29
Leontien Ridder
U-Track
1:52:27
1:50:31
30
Juliette Baller
Bloemendaal
1:53:00
1:49:46
31
Dieuwer Spaander
Haarlem
1:53:45
1:51:16
32
Ellen Kaandorp
AV Castricum
1:54:01
1:50:12
33
Margot Gorter
Startbaan
1:54:09
1:51:01
34
Joke Schoutsen
Medemblik
1:54:35
1:50:14
35
Mieke Akkermans
Lent
1:54:46
1:53:30
36
Dagmar Morgenschweis
Duisburg (GER)
1:55:10
1:49:31
37
Edith Liauw
AV '23
1:55:48
1:54:02
38
Hanneke Scholing
Dutch Runners Basic
1:56:01
1:51:54
39
Adri Kalkman van der S
Maassluis
1:56:17
1:51:30
40
Gerda duinmaijer Nijma
Uitgeest
1:56:53
1:50:52
41
Petra Visser
Hoogkarspel
1:58:11
1:51:48
42
Klaske Veenstra
Franeker
1:58:32
1:54:21
43
Jacobien van Boeijen
ACW '66
1:58:52
1:54:30
44
Ilona Dol
Medemblik
1:59:01
1:53:45
45
Loes Kunst
Hollandia
1:59:06
1:52:08
46
Eugenie van der Kun
Dutch Runners Gold
1:59:41
1:55:03
47
Alice Muller
Lycurgus
1:59:50
1:56:34
48
Maddie Pauptit
Bergen Nh
1:59:56
1:57:20
49
Adri Kranenburg
Nieuwe Niedorp
2:00:09
1:53:37
50
Sjoerdtje Keizer
Spartacus
2:00:27
1:57:03
51
Titia Knip
Spartacus
2:00:38
1:57:14
52
Ilse Peters
Velserbroek
2:00:45
1:55:47
53
Christel Cornelissen
KAV Holland
2:00:53
1:57:34
54
Wil van den Hoek
Alkmaar
2:01:00
1:57:26
55
Ingrid Venneker-Sloove
Sint Pancras
2:01:09
1:57:18
56
Marieke Bos
Krommenie
2:01:20
1:55:24
57
Hillie Lenselink
Hanzesport
2:01:21
1:53:55
58
Hanneke Spijker
Oudkarspel
2:01:26
1:57:23
59
Jacqueline Edixhoven
Kombijsport
2:01:32
1:54:29
60
Ina Boer
Hunzerunners Loopgro
2:01:47
1:58:07
61
Ingrid Roodink
Veluwe
2:01:47
1:55:43
62
Diana Janson
DOKEV
2:02:09
1:59:07
63
Rita Spoor
DOKEV
2:02:15
1:56:20
64
Tiny Wouda
Friesland
2:02:33
1:58:49
65
Monique van der Horst
Pijnenburg
2:02:35
1:55:01
66
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
2:03:03
2:00:20
67
Anja Stroet
Hollandia
2:03:07
1:57:12
68
Monique Brattinga
Hollandia
2:03:07
1:57:12
69
Alice de Haan
Gouda
2:03:26
1:57:53
70
Monique Van Veen-Knubb
Hollandia
2:03:59
1:59:05
71
Els Moester
Hylas
2:04:00
2:01:43
72
Anneke Hooijberg
avVN
2:04:04
2:00:17
73
Jacolien Schreuder
KAV Holland
2:04:29
2:01:37
74
Annett Balder
TAS '82
2:04:45
1:59:16
75
Margret Appelman
KAV Holland
2:04:48
1:58:20
76
Ellen Nuij
Amstelveen
2:04:51
1:59:40
77
Gerda Lakeman
Heemskerk
2:04:57
2:01:35
78
Saskia Boon
SAV
2:05:08
2:00:09
79
Betty de Weert
Alkmaar
2:05:12
1:58:41
80
Carla Koster
Oostzaan
2:05:37
2:03:30
81
Ymkje Brattinga
Woudsend
2:05:39
1:58:48
82
Sylvia Kater Kerkhoff
Heemskerk
2:06:24
1:59:21
83
Magda Weeda-Heinis
AV Castricum
2:06:38
2:01:46
84
Miriam van Loenhout
Alkmaar
2:06:47
2:01:18
85
Annie Flisijn
SV Sportlust
2:06:51
2:04:23
86
Gerda Breeuwsma
Schettens
2:07:24
2:03:52
87
Anita Bosch
Hollandia
2:07:37
2:02:46
88
Louise Hexspoor
U-Track
2:07:40
2:04:18
89
Ingrid Hoogenboom
Castricum
2:07:42
2:02:04
90
Lia van der Vaart
Maarssen
2:07:44
2:00:24
91
Marjolijn Mönnink
Wijk bij Duurstede
2:08:33
2:02:12
92
Marjoleine Tel
Haarlem
2:08:42
2:02:09
93
Anja Staal
Zeist
2:09:37
2:01:54
94
Lian Gebhardt
avVN
2:09:39
2:03:58
95
Geralda Ooijevaar
Heiloo
2:09:55
2:06:27
96
Susanna Sprong-Giostre
Dutch Runners Gold
2:09:57
2:07:13
97
Paula Pilanen
DEM
2:09:59
2:05:19
98
Martine Krijnen
KAV Holland
2:10:06
2:07:15
99
Ellen van Hoorn
Lycurgus
2:10:21
2:05:48
100
Fabienne Tousain
Hanzesport
2:11:45
2:04:18
101
Vera Raadsen
Dutch Runners Gold
2:12:16
2:07:22
102
Lineke Dogger
Haarlem
2:12:36
2:05:00
103
Sylvia Nefkens
Amsterdam
2:13:12
2:07:36
104
Karen Faber
AV Castricum
2:13:17
2:07:00
105
Nicolien Kerkmeester
Hylas
2:13:30
2:10:13
106
Liesel Swart
Utrecht
2:14:03
2:06:57
107
Josefien Breetveld
NEA Volharding
2:14:11
2:07:16
108
Ria Straathof
Dutch Runners Gold
2:14:35
2:08:32
109
Marianne Vrijsen
Almere
2:14:46
2:08:35
110
Nynke van Dijk
Loopgroep Julianador
2:15:00
2:08:40
111
Fenneke Frieling
Hollandia
2:15:05
2:10:14
112
Angelica Burgers
Startbaan
2:15:24
2:12:18
113
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:16:06
2:10:40
114
Margaretha Henrich-Hoe
Haarlemmermeer
2:16:39
2:10:55
115
Karin Broekhuizen
Zaanland
2:16:49
2:12:14
116
Ellis Pieterse
Amstelveen
2:17:02
2:09:55
117
Ariena Van Wageningen
Amsterdam
2:17:55
2:12:25
118
Kathleen Mc Elligott
Waterland
2:17:57
2:10:28
119
Arda Gerkens
Dutch Runners Gold
2:18:08
2:10:26
120
Heleen Kleijwegt
Maassluis
2:18:10
2:12:14
121
Ingeborg Bark
Zaanland
2:20:26
2:16:26
122
Marike Spijker
NEA Volharding
2:23:06
2:19:34
123
Heleen Weeber
Naarden
2:23:54
2:18:23
124
Jacqueline Slaaf
BDO Hardloopstage
2:25:06
2:19:17
125
Marian de Lange
De Hoef
2:25:10
2:20:15
126
Christel de Rooij
NEA Volharding
2:26:29
2:20:10
127
Joyce Wintershoven
Amsterdam
2:26:58
2:20:05
128
Ineke van den Berg
Noordwijk Zh
2:27:22
2:23:01
129
Janny Vermeer
Loopgroep Athletic P
2:28:27
2:21:45
130
Jolanda Vermast
Lycurgus
2:28:34
2:23:43
131
Tini Paardekooper
Zaanland
2:31:07
2:24:30
132
Ursula Koopmeiners
Zaanland
2:32:00
2:24:25
133
Margot Pot
Sneek
2:32:59
2:25:47
134
Elly Tanis
Amsterdam
2:33:53
2:28:18
135
Anna Snip
Amsterdam
2:39:59
2:34:24
136
Gemma Reeuwijk
Lycurgus
2:40:20
2:35:29
137
Jolanda Kok
TAS '82
2:40:46
2:35:34
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:31:11
1:30:53
2
Nel Grootjen
AV Castricum
1:38:43
1:38:22
3
Marja Bak-Wokke
Loopgroep Aart Stigt
1:40:35
1:39:47
4
Rietje de Weger
Hollandia
1:41:35
1:41:13
5
Alie Zwarthoed
AV Edam
1:42:03
1:40:26
6
Miriam Zuurbier
Loopgroep Hoorn
1:44:57
1:42:58
7
Marjolijn Renshoff
Hilversum
1:45:48
1:42:00
8
Ineke Opstal
Hylas
1:47:30
1:45:41
9
Marian Baas
Hollandia
1:47:47
1:47:18
10
Reina Vlietstra
Lycurgus
1:48:06
1:46:53
11
Wies Blommers
Passaat
1:48:32
1:46:25
12
Rita Etman
Assen
1:48:32
1:43:24
13
Anita Sikkema
Groningen
1:50:41
1:47:01
14
Margareth Siemons
AV Castricum
1:52:56
1:48:20
15
Mieke Welp-Rijs
DEM
1:54:21
1:51:53
16
Nel Verstegen
Nederland
1:55:23
1:54:35
17
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
1:55:29
1:53:02
18
Willy van Eerden
Beverwijk
1:55:34
1:50:07
19
Annemiek Samsom
Schoorl
1:56:24
1:53:53
20
Tannes Kieft
NOVA
1:56:36
1:54:15
21
Rixte Stoker-Mulder
Friesland
1:57:28
1:54:58
22
Paula Greuter
Lutjewinkel
1:57:46
1:53:23
23
Jeannette Roosen
Atverni
1:58:21
1:52:53
24
Dinie Van Berkel
Maasland
1:59:16
1:54:29
25
Tineke Veul
Warmenhuizen
2:00:26
1:57:04
26
Hanneke Stallinga
Oudkarspel
2:01:26
1:57:24
27
Gerda Kooij
GAC Hilversum
2:01:27
1:55:48
28
Joke Heijstee
Kortenhoef
2:01:39
1:59:05
29
Ellen Silfhout
Groningen
2:01:43
2:00:22
30
Marga Remmerswaal
Suomi
2:02:18
1:57:19
31
Bianca Huibers ten Bru
Broek op Langedijk
2:02:35
1:59:52
32
Joke Steensma
Startbaan
2:02:58
1:59:55
33
Caroline Penthum
SV Sportlust
2:03:15
2:00:01
34
Astrid Plekker
Assendelft
2:03:24
1:58:47
35
Kora Wietzes
Bedum
2:03:58
2:01:04
36
Janneke Riksen
Utrecht
2:04:19
1:58:43
37
Lieke Versluis
Tempo
2:05:19
1:58:30
38
Marlies van Tooren
Amstelveen
2:05:34
2:02:15
39
Ann Meijer
Utrecht
2:06:52
2:02:36
40
Meta Daems
Heerhugowaard
2:07:00
2:02:44
41
Marlies Tenback
Amsterdam
2:07:07
1:59:47
42
Jana Vervelde
Startbaan
2:07:44
2:02:28
43
Paula Leenhoven
Tempo
2:08:30
2:01:42
44
Mirjam van Veelen
Amsterdam
2:08:42
2:00:49
45
Ina Koning
Wervershoof
2:08:47
2:03:32
46
Sigrid van Gils
Alkmaar
2:09:10
2:01:24
47
Yvonne Rutting-Eeuwijk
Duitsland
2:09:34
2:08:05
48
Marianne Salentijn
Delta Lloyd Running
2:09:37
2:05:40
49
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:09:55
2:06:27
50
Angela Joris
Bussum
2:10:06
2:07:29
51
Elly Weijnen
Almere
2:12:02
2:07:32
52
Karin Prudon
Haarlem
2:12:16
2:07:22
53
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:12:33
2:06:12
54
Nienke Broekhoven
TAS '82
2:13:42
2:10:20
55
Thea Cordus
Delta Lloyd Running
2:14:59
2:09:18
56
Marie-Louise van Heijs
Maarssen
2:15:06
2:08:33
57
Conny Witteman
KAV Holland
2:15:35
2:09:14
58
Claudia Kuhlmann
BDO Hardloopstage
2:15:47
2:09:59
59
Paola Edixhoven
Kombijsport
2:15:58
2:08:54
60
Betsy Groen-Schoorl
NOVA
2:16:17
2:13:01
61
Gea Porsius
Amsterdam
2:16:30
2:11:00
62
Tineke Bonnie
Amstelveen
2:17:04
2:11:33
63
Bartie Klomp
NEA Volharding
2:17:18
2:11:13
64
Gerry van Schaik
Almere
2:17:34
2:15:05
65
Anneke Crama
Leiderdorp
2:17:38
2:10:27
66
Marja van der Klauw
Leiderdorp
2:17:38
2:10:27
67
Henny Kok
Waterland
2:17:57
2:10:28
68
Marieke Ruys
Alkmaar
2:18:10
2:12:37
69
Helen Verstoep
Friesland
2:18:32
2:13:10
70
Winnie van der Kroon
NEA Volharding
2:18:45
2:12:39
71
Antoinette Brussen
Amsterdam
2:18:56
2:11:26
72
Carin van Bockxmeer va
Loopgroep Hoorn
2:18:57
2:11:55
73
Susan Plessius
Amsterdam
2:19:20
2:13:51
74
Linda Keuning
Amsterdam
2:19:26
2:14:17
75
Trudy Tomson
Sint Jansklooster
2:19:27
2:15:02
76
Edith van Olst
Egmond aan den Hoef
2:19:35
2:12:53
77
Evelien Spelten
Amsterdam
2:19:40
2:14:30
78
Ans Duin-Schweitzer
DEM
2:25:04
2:20:25
79
Audrey Buerman
Bergen Nh
2:26:22
2:21:57
80
Suson Dols
Laren Nh
2:26:33
2:19:17
81
Jolande Landzaat
Amsterdam
2:28:12
2:17:39
82
Rebecca Dado
AV Monnickendam
2:28:48
2:23:59
83
Alma Zigterman
Hera
2:30:26
2:25:48
84
Marijke Keet
Zaanland
2:31:07
2:24:29
85
Rozemarijn Dols
Amsterdam
2:31:33
2:23:41
86
Ellen Bergsma
Almere
2:34:33
2:29:58
87
Will Maruanaya
AV '23
2:41:53
2:34:13
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annet Hartnack
Lycurgus
1:40:25
1:40:15
2
Rinie Ebisch
AV Helden
1:42:37
1:41:37
3
Tini Kolijn-Zwarthoed
AV Edam
1:47:55
1:46:17
4
Hilly Jonk
AV Edam
1:48:01
1:42:42
5
Erna Hopman
Trias
1:49:01
1:48:57
6
Aty Duin
NEA Volharding
1:50:24
1:49:13
7
Atti Ursem-Braam
Alkmaar
1:50:30
1:47:34
8
Mieke Kroon
Lycurgus
1:50:35
1:49:22
9
Petra van Leeuwen
Atverni
1:50:40
1:45:13
10
Mary Koenis
Hollandia
1:50:52
1:49:00
11
Helena Beers
Noord-Scharwoude
1:51:03
1:48:03
12
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:51:48
1:48:10
13
Marianne Verhaart
Loopgroep PK
1:53:20
1:51:30
14
Thea de Wit
Medemblik
1:53:27
1:49:45
15
Ineke Terpstra Nagel
Hardloopclub Amsterd
1:56:26
1:53:58
16
Riet Tas
avVN
1:56:36
1:54:14
17
Marjan Tros-Duinmeijer
Bergen Nh
1:59:23
1:58:55
18
Ditte Oerlemans
GAC Hilversum
1:59:35
1:55:41
19
Johanna van der Schaft
Amsterdam
1:59:38
1:56:32
20
Ingrid Verhoeven-Witto
Raamsdonksveer
1:59:48
1:57:23
21
Elly Reekers-Sonsma
Nieuwe Niedorp
1:59:50
1:55:51
22
Mea Kriek
Dutch Runners Basic
1:59:53
1:57:20
23
Trudy Sanders
Horror
2:00:18
1:56:40
24
Joke Kroes Bergman
OSM '75
2:00:44
1:58:00
25
Hilda van Wagtendonk
DOKEV
2:00:50
1:57:49
26
Carla Ruedisueli
Sprint
2:02:06
1:59:20
27
Lyda Steenbergen
Startbaan
2:02:59
1:59:55
28
Tiny Hessels-Kassing
Almere
2:04:25
2:01:42
29
Magda Wuytack
Amsterdam
2:07:20
2:00:15
30
Joke Honing
Zuidwal
2:07:52
2:04:20
31
Vera Burgering
Heiloo
2:09:01
2:03:41
32
Matty de Beer
Hellas
2:09:02
2:04:43
33
Sjaan Beentjes-Koopman
Den Helder
2:09:10
2:04:33
34
Jopie Homan
Atos
2:09:27
2:04:58
35
Cora Verweij
Bodegraven
2:09:58
2:07:14
36
Inge Helder-van Gelder
AV Heerenveen
2:10:04
2:05:52
37
Hanneke Sliedrecht
AV Castricum
2:12:16
2:05:59
38
Froukje Koolbergen
Oudorp Nh
2:12:54
2:08:05
39
Tineke Eising
Zaandam
2:15:52
2:11:17
40
Adri Bom-van Noorloos
Lycurgus
2:16:15
2:11:27
41
Astrid Gailliaert
Koudekerk aan den Ri
2:17:38
2:10:26
42
Afra Broersen-Bleeker
SAV
2:17:59
2:13:41
43
Hanny Stoeltjes
Westzaan
2:18:31
2:13:54
44
Leida Stompee
Koog aan de Zaan
2:18:31
2:13:55
45
Rietje van Opmeer
Almere
2:19:17
2:16:47
46
Irma Schrijver
Oudkarspel
2:20:05
2:14:34
47
Irene Bellinga-Terlage
De Sperwers
2:20:21
2:18:41
48
Tineke Langelaar
Lycurgus
2:22:23
2:17:32
49
Gerda Dielen
De Koplopers
2:22:30
2:20:00
50
Joke Halekor
Atos
2:23:21
2:18:00
51
Corrie Fictoor
BDO Hardloopstage
2:25:06
2:19:17
52
Mieke van Gelderen
Lycurgus
2:28:35
2:23:44
53
Jolande Schaap-Penneka
SV Sportlust
2:29:36
2:25:24
54
Lydia Knoblich
Menden (GER)
2:30:10
2:29:43
55
Marjolein de Heer
Zaanland
2:31:09
2:26:32
56
Lieneke de Koning
NEA Volharding
2:34:18
2:28:10
57
Agnes Vlietstra
Almere
2:36:19
2:32:05
58
Irene Sarneel
Amstelveen
2:37:43
2:32:25
BUS21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Hoogeboom
Seed Valley
1:21:32
1:19:38
2
Cees-Jo van Zwieten
De Nederlandsche Ban
1:29:13
1:23:11
3
Eugene Rozing
GP Groot bv
1:31:07
1:29:42
4
Jon de Waard
Horizon College
1:36:31
1:34:21
5
Derk Jan Broekema
Zwitserleven
1:37:01
1:35:20
6
Sjaak Bosch
Horizon College
1:37:59
1:36:14
7
Marcel Ursem
Horizon College
1:38:02
1:36:24
8
Marco Ehlhardt
GP Groot bv
1:38:04
1:36:23
9
Theo Esser
GP Groot bv
1:38:05
1:36:25
10
Johan van der Grift
Horizon College
1:39:16
1:37:30
11
Rick Houtenbos
Bouwbedrijf M.J. de
1:40:30
1:34:27
12
Marco Mollee
ASICS Benelux
1:40:33
1:38:24
13
Erik Beentjes
Bouwbedrijf M.J. de
1:40:50
1:38:50
14
Wil Pronk
Bouwbedrijf M.J. de
1:40:50
1:38:39
15
Peter Hovestad
Noordhollands Dagbla
1:41:15
1:37:40
16
Gavin Bell
ASICS Guests
1:41:53
1:39:51
17
Kees Hoogland
Zwitserleven
1:42:09
1:40:27
18
Gunter Hey
GP Groot bv
1:42:13
1:40:32
19
Antoine Terluin
GP Groot bv
1:42:13
1:40:32
20
Siem Groen
Seed Valley
1:42:14
1:40:52
21
Jan Ferwerda
Horizon College
1:42:41
1:40:55
22
Cyril Emmaneel
De Sperwers
1:43:23
1:41:47
23
Paul van Houten
GP Groot bv
1:44:00
1:42:17
24
Jan de Jager
Noordhollands Dagbla
1:44:02
1:42:48
25
Jan Zijp
ASICS Guests
1:44:25
1:42:02
26
Michael Sullivan
ASICS Guests
1:44:59
1:42:38
27
Ewout Witte
Bouwbedrijf M.J. de
1:45:39
1:43:20
28
Bob Háry
Bouwbedrijf M.J. de
1:45:39
1:43:20
29
Marco de Boer
Seed Valley
1:45:40
1:40:12
30
Albert Teekens
De Sperwers
1:46:48
1:45:09
31
Erwin Cardol
Seed Valley
1:46:51
1:41:22
32
Tijs Gilles
Seed Valley
1:47:03
1:45:40
33
Edwin Rietveld
ASICS Benelux
1:47:05
1:45:02
34
Ben Gaarthuis
GP Groot bv
1:47:50
1:46:08
35
Arnold Res
GP Groot bv
1:47:51
1:46:08
36
Loet Bonnie
Horizon College
1:47:51
1:45:40
37
Peter Hoeben
GP Groot bv
1:47:53
1:46:10
38
Johan Duineveld
ASICS Benelux
1:48:07
1:45:55
39
Daan Rootlieb
ASICS Guests
1:48:44
1:47:46
40
Erik Zandbergen
GP Groot bv
1:48:51
1:47:08
41
Johan van der Laan
Zwitserleven
1:49:13
1:47:34
42
Paul Cees Loon
ASICS Benelux
1:49:32
1:47:23
43
Hans Brits
De Nederlandsche Ban
1:50:28
1:47:23
44
Marion Bakker
Zwitserleven
1:50:58
1:49:20
45
Dirk Compas
Seed Valley
1:51:07
1:45:27
46
Lukas Koning
Horizon College
1:51:20
1:49:47
47
Albert Stolvoort
ASICS Guests
1:51:48
1:49:42
48
Erica Jesterhoudt
ASICS Guests
1:52:10
1:50:16
49
Margaret Groen
ASICS Guests
1:52:27
1:50:37
50
Cor Bellinga
De Sperwers
1:52:31
1:50:50
51
Startnummer 8000
De Nederlandsche Ban
1:52:35
1:46:30
52
Mathijs Vroegop
Zwitserleven
1:52:40
1:45:34
53
Bram Pruim
De Sperwers
1:53:23
1:51:43
54
Jan Keurs
De Sperwers
1:53:23
1:51:42
55
Willem Messchaert
Seed Valley
1:53:24
1:48:20
56
Arno Oudejans
ASICS Guests
1:53:40
1:51:43
57
Trudy Bakhuijzen
Noordhollands Dagbla
1:54:06
1:50:18
58
Marina Haak
GP Groot bv
1:54:14
1:52:19
59
Jack Korff
GP Groot bv
1:54:38
1:53:12
60
Willie Beijers
ASICS Benelux
1:54:52
1:52:40
61
Ed Martens
Zwitserleven
1:56:08
1:54:28
62
Sjaak Blokker
ASICS Guests
1:56:20
1:55:12
63
Wim Bergmans
ASICS Guests
1:56:25
1:54:36
64
Fokje Blokstra
De Sperwers
1:56:57
1:55:19
65
Ellen Rietveld
Seed Valley
1:57:13
1:52:08
66
Michael Blokker
Horizon College
1:57:25
1:55:25
67
Sander Terwee
GP Groot bv
1:58:16
1:56:33
68
Lies Dijck
De Sperwers
1:59:04
1:57:25
69
Winette van Spanje
ASICS Guests
2:01:57
1:57:08
70
Theo van den Wijngaard
Horizon College
2:02:03
1:56:53
71
Dennis Blok
Zwitserleven
2:02:10
2:00:28
72
Ruud Zijlstra
Noordhollands Dagbla
2:02:33
1:58:46
73
Kristine Kofman
ASICS Guests
2:04:37
1:59:36
74
Onno Willemse
Noordhollands Dagbla
2:04:41
2:00:54
75
Annet Super
ASICS Guests
2:05:09
1:57:51
76
Startnummer 8037
Seed Valley
2:05:12
1:59:16
77
Ina Nijemeisland
De Nederlandsche Ban
2:05:54
2:00:33
78
Pytsje Rijpma Tjalma
ASICS Guests
2:06:04
2:04:50
79
René de Vries
Seed Valley
2:06:32
2:00:36
80
Ben de Groot
ASICS Guests
2:06:56
2:01:31
81
Rene Moormann
Bouwbedrijf M.J. de
2:08:09
2:06:23
82
Greet Teekens-Nuus
De Sperwers
2:08:14
2:06:35
83
Wim Wijma
ASICS Guests
2:09:16
2:04:51
84
Ineke Cleveringa
De Sperwers
2:09:30
2:07:52
85
Grietje Berger
ASICS Guests
2:11:08
2:09:18
86
Arthur van der Welle
De Nederlandsche Ban
2:11:25
2:05:19
87
Gezinus Keurs
De Sperwers
2:11:53
2:10:14
88
Henri de Leeuw
De Sperwers
2:15:22
2:13:42
89
Shiva Faghri
De Nederlandsche Ban
2:15:40
2:08:17
90
Eric Okkers
ASICS Guests
2:17:44
2:15:37
91
John Spigt
Seed Valley
2:20:10
2:15:26
92
Cees Holman
Noordhollands Dagbla
2:21:09
2:19:10
93
Mariëtte Borsje
ASICS Guests
2:24:42
2:17:52
94
Emmy Nieuwenhuis
ASICS Guests
2:31:36
2:24:21
JJUNA, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Nijhuis
Viborg (DEN)
30:46
30:44
2
Edwin de Vries
Nederland
31:36
31:35
3
Tim Bolink
Hellas
33:43
33:34
4
Richard Douma
Zaanland
34:40
34:40
5
Lauran Beijens
Tilburg
34:42
34:38
6
Jordi van der Sande
Tilburg
36:42
36:38
7
Jop van der Steen
Tilburg
37:12
37:08
8
Krijn Schagen
AV Castricum
38:06
38:01
9
Roel Verhagen
Tilburg
38:16
38:11
10
Marijn Buijtendorp
Zaanland
38:31
38:22
11
Emiel Dooorgeest
Zaanland
41:49
41:39
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sindre Buraas
Noorwegen
28:41
28:41
2
Sondre Nordstad Moen
Noorwegen
28:54
28:53
3
Michel Butter
Nederland
29:03
29:03
4
Koen Raymaekers
Hellas
29:07
29:06
5
Jamal Baligha
Huizen (MAR)
29:09
29:08
6
Mohammed Alie
29:17
29:17
7
Patrick Stitzinger
Pegasus
29:25
29:24
8
Thomas Poesiat
Nederland
29:41
29:40
9
Abdelhadi El Hachimi
Marokko
29:42
29:40
10
Morten Toft Munkholm
Denemarken
29:42
29:41
11
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
29:55
29:53
12
Hugo van den Broek
Nederland
29:59
29:57
13
Ronald Schröer
Nederland
30:01
30:01
14
Alexander Hahn
Duitsland
30:02
30:00
15
Jorit van Malsen
Utrecht Runners Team
30:07
30:05
16
Jeroen Veldhuis
AAC
30:07
30:06
17
Gert Jan Wassink
Apeldoorn
30:11
30:09
18
Antoine Duvivier
Awayille (BEL)
30:13
30:13
19
Stefan van den Broek
Duffel (BEL)
30:19
30:17
20
Dieter VanStreels
België
30:22
30:22
21
Wouter Jansen
Nijmegen Atletiek
30:22
30:21
22
Erik Negerman
GAC Hilversum
30:23
30:23
23
Rens Dekkers
Nederland
30:28
30:27
24
Dieter Brouckaert
Jabbeke (BEL)
30:30
30:30
25
Yennick Wolthuizen
Nederland
30:39
30:38
26
Tom Vanslambrouck
Sint-Andries (BEL)
30:58
30:57
27
Wesley Pauel
Nederland
31:11
31:10
28
Colin Bekers
THOR
31:20
31:19
29
Guus Reijngoud
Utrecht Runners Team
31:21
31:19
30
Jarno van Miltenburg
Utrecht Runners Team
31:32
31:31
31
Jurjen Polderman
Clytoneus
31:32
31:31
32
Jeroen Maas
Sprint
31:33
31:31
33
Bram Rouwen
Hanzesport
31:36
31:33
34
Erik Niemeijer
Sprint
31:40
31:40
35
Pieter Rijnders
Wiekevorst (BEL)
31:46
31:44
36
Roy van Son
Rheine (GER)
31:50
31:47
37
Rob Maas
Sprint
31:53
31:51
38
Anton Costeris
Phanos
32:03
32:00
39
Thijs Feuth
Phoenix
32:13
32:09
40
Sven Nijs
Bilzen (BEL)
32:19
32:18
41
Ferdy vd Heiden
Hera
32:20
32:19
42
Ruben Kenis
België
32:28
32:28
43
Joost van den Ende
Seven Hills Running
32:35
32:32
44
Alwin Groen
NOVA
32:36
32:36
45
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
32:47
32:38
46
Morten Hejlskov
Randers C (DEN)
32:49
32:46
47
Dave Maes
België
32:53
32:51
48
Dimitri Caby
België
32:54
32:52
49
Erwin Reijmer
De Liemers
32:57
32:53
50
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
33:04
32:59
51
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
33:08
33:06
52
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
33:15
33:13
53
Fulco de Heus
AV '23
33:26
33:20
54
Marcel Pool
Haarlemmermeer
33:35
33:31
55
Lars Duistermaat
Archeus
33:37
33:31
56
Gerard Hollestelle
Phanos
33:38
33:28
57
Ruben Geys
België
34:07
34:05
58
Maarten Prins
Utrecht Runners Team
34:10
34:07
59
Chris Moreau
België
34:16
34:14
60
John Evens
Ierland
34:30
34:27
61
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
34:32
34:28
62
Dennis ten Bruggencate
Trias
34:35
34:34
63
Koen Selie
SAV
34:40
34:34
64
Niek van Veen
Phanos
34:40
34:30
65
Raymond Koen
Noordkop
34:43
34:36
66
Wilfred Verhagen
Clytoneus
34:52
34:46
67
Marco van der Stel
Unitas
34:57
34:51
68
Johan van der Dennen
Marathon Pim Mulier
35:24
35:20
69
Arnold Vreeker
Trias
36:02
35:55
70
Ernst van Beekhuizen
AV '23
36:11
36:05
71
Remco Verveer
Hera
36:11
36:04
72
Maarten Gouda
Hera
36:25
36:17
73
Ron Koster
Scopias
36:27
36:21
74
Jamel Achour
Hera
36:37
36:31
75
Eric Davelaar
VAV
36:45
36:36
76
Etienne van der Veen
AAC
36:55
36:55
77
Hugo van den Bos
Energie
37:10
37:02
78
Tobias van der Pol
Zaanland
37:14
37:07
79
Frank Vulker
Leiden Atletiek
37:20
37:14
80
Bastiaan Gouda
Trias
37:21
37:14
81
Danny Vos
België
37:26
37:22
82
Chris van Dok
Loopgroep PK
37:37
37:28
83
Bjorn Heijnen
Zaanland
37:40
37:36
84
Bjorn Nat
Hera
37:45
37:39
85
Robert Bakker
De Koog
37:48
37:39
86
Emiel Admiraal
Trias
37:54
37:47
87
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
38:03
37:58
88
Ruud Hijne
Zaanland
38:53
38:42
89
Marijn de Jonge
Phoenix
39:04
39:01
90
Léon Kossen
KAV Holland
39:05
38:53
91
Harm Weidenaar
Hylas
39:10
39:03
92
Richard Brouwer
Hylas
40:00
39:44
93
Bas Briefjes
AV Castricum
40:27
40:17
94
Matthijs de Groot
NOVA
40:48
40:37
95
Peter van Stralen
Hera
40:54
40:49
96
Jacco Leeuwerink
Loopgroep Aart Stigt
41:33
41:20
97
Alon Levin
Loopgroep PK
42:13
38:45
98
Norbert Bijvoet
Hollandia
43:08
42:57
99
Robert Westdijk
Loopgroep PK
43:21
43:05
100
Marcel Kwakkel
Phoenix
43:35
43:24
101
Jarno Meijers
Loopgroep Hoorn
46:48
46:34
102
Aron van den Oosterkam
TAS '82
46:59
46:52
103
Maarten van den Heuvel
Hanzesport
49:41
49:36
104
Jelle Bot
Bovenkarspel
1:00:10
58:00
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roger Smeets
Caesar
31:27
31:26
2
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
34:44
34:38
3
Roland Saalmink
avVN
34:47
34:38
4
Mohamed Mohammadi
Atos
34:59
34:49
5
Pieter Westers
Leiden Atletiek
35:35
35:31
6
Randolph Nicia
Sparta
35:41
35:36
7
Remko van Hove
Trias
36:44
36:35
8
Patrick Moeskops
Hylas
37:23
37:15
9
Hans Klanker
Leiden Atletiek
37:44
37:40
10
Robin Klanker
Hera
39:10
39:05
11
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
42:45
42:37
12
Rene Drost
Loopgroep Aart Stigt
42:55
42:40
13
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
46:42
46:29
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
31:32
31:27
2
Edo Baart
Atos
32:39
32:33
3
Herman Leeman
avVN
33:28
33:20
4
Pip Tesselaar
Nederland
33:37
33:36
5
Abdelhamid a h Mohamma
Atos
34:43
34:38
6
Getachew Ayeledamte
KAV Holland
36:39
36:29
7
Bram de Wilde
ASICS Guests
36:41
36:31
8
Erik Strikker
SV Sportlust
36:50
36:46
9
Marco Prins
Trias
37:24
37:14
10
Rene Admiraal
ASICS Guests
38:56
38:46
11
Arno van den Berg
SV Sportlust
39:30
39:25
12
Johan Kok
Hardloopclub Amsterd
39:31
39:23
13
Danny Pormes
DOKEV
39:59
39:53
14
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
40:09
39:59
15
Jan Aarnoutse
Phoenix
40:24
40:13
16
Bert Fink
Hylas
41:30
41:20
17
Tjalling Letterie
Phanos
42:15
42:00
18
Ruud van Suijdam
Phoenix
43:48
43:34
19
Robert Jan van Vliet
Noordkop
43:51
43:38
20
Peter Tamis
Hera
45:08
44:59
21
Sjaak Betjes
Lycurgus
46:57
46:43
22
Rob Donker
SV Sportlust
47:24
47:16
23
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
47:36
47:21
24
Frank Walta
DEM
53:15
53:15
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Hopman
Trias
34:12
34:08
2
Hans Bader
NOVA
35:38
35:31
3
Wouter van Casteren
Leiden Atletiek
35:41
35:37
4
René Korpershoek
Hera
35:48
35:39
5
Edwin ejm Aardenburg
DEM
36:03
35:58
6
Ron Kuyer
Lycurgus
36:07
35:59
7
Ron Aardenburg
avVN
36:32
36:25
8
Michel Wijker
Trias
37:37
37:26
9
Robbert Jak
SV Sportlust
38:11
38:06
10
Rob Berger
Trias
38:24
38:13
11
Hessel Kruijer
Noordkop
39:16
39:05
12
Nico van Dalen
SV Sportlust
40:10
40:04
13
John Paauw
Loopgroep PK
40:23
40:11
14
Marc Eriks
Suomi
40:51
40:42
15
Nico Ruiter
Trias
41:00
40:48
16
Jan Waling Huisman
Friesland
42:29
42:14
17
Stanley Bornebroek
Noordkop
44:14
44:02
18
Harry Vorselaars
Noordkop
45:17
44:59
19
Berend Timmermans
TAS '82
45:38
45:25
20
Pieter Thoes
Alkmaar
46:19
46:02
21
Ben Plompek
51:58
51:54
22
Willem Molijn
SV Sportlust
53:19
53:02
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van den Abbeel
België
32:50
32:47
2
Jan ten Cate
ASICS Guests
37:22
37:13
3
Egon van der Peet
Hylas
37:55
37:46
4
Pieter van de Wiel
Hollandia
39:12
39:06
5
Jan Zijm
Texel
39:52
39:44
6
Ton Koppes
Hera
40:45
40:31
7
Ruud Barhorst
Hera
41:51
41:44
8
Jacques de Weger
Zaanland
42:07
41:51
9
Edgar Cukier
Pijnenburg
42:30
42:20
10
Ritsert Haitsma
Phanos
43:07
42:52
11
Johan Schoonheden
Noordkop
43:48
43:34
12
Philiep Steelandt
België
44:18
44:15
13
Henk Ossebaar
Noordkop
45:51
45:33
14
Edwin Agema
Noordkop
47:51
47:36
15
Ton van den Berg
NEA Volharding
49:00
48:46
16
René Bot
Bovenkarspel
1:00:10
58:00
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hennie Punt
Trias
38:26
38:15
2
Paul Vos
Triathlon
38:42
38:36
3
Conno du Fossé
avVN
40:12
40:06
4
Bert Vink
DEM
40:53
40:15
5
Menno van Stralen
DEM
40:57
40:48
6
Ali Kanou
SV Sportlust
41:06
41:00
7
Jack Paassen
Loopgroep Aart Stigt
41:40
41:24
8
Ton van der Meché
SV Sportlust
41:52
41:44
9
Piet de Waard
NOVA
41:54
41:47
10
Kees van der Heul
Avantri
42:53
42:46
11
Dick de Vries
TAS '82
43:46
43:36
12
Ben van Vliet
avVN
44:57
44:49
13
Willem van Dijck
TAS '82
47:55
47:42
14
Joop Menke
Noordkop
49:05
48:55
15
Paul van den Oosterkam
TAS '82
57:01
56:49
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan Dejaeghere
België
38:07
38:03
2
Henk Schaap
Haarlemmermeer
41:17
41:09
3
Roger Bellord
Hylas
41:28
41:20
4
Ko van Kuijk
Sprint
43:50
43:43
5
Ricardo Pengel
Cifla
44:51
44:36
6
Arie Snoek
Hera
44:52
44:39
7
Ron Janssen
NOVA
47:01
46:48
8
Wim Blok
TAS '82
48:08
45:01
9
Ad Wilbrink
Trias
49:30
49:14
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Streumer
Odijk
37:48
37:43
2
Marcel van der Plas
Zuidwal
44:25
44:06
3
Jan Bakker
avVN
44:26
44:19
4
Henk Stienstra
Trias
45:09
45:03
5
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
45:52
45:42
6
Janwillem Meurs
avVN
54:08
54:08
7
Jan Souverein
Lycurgus
1:01:07
1:00:48
MJUNA, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Gimbel
Phoenix
51:55
51:38
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Ross-Cope
Griekenland
33:32
33:31
2
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
33:40
33:38
3
Inge de Jong
Nederland
34:03
34:02
4
Manuela Soccol
Genk (BEL)
34:16
34:13
5
Mariska Kramer
Friesland
34:26
34:24
6
Ruth van der Meijden
Nederland
34:51
34:50
7
Heleen Plaatzer
Cifla
35:09
35:09
8
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
35:52
35:49
9
Nadja Wijenberg
Unitas
36:06
36:04
10
Eeva Sajanti
Finland
36:14
36:10
11
Nina Mathijssen
Nederland
36:15
36:12
12
Jolanda Verstraten
Scopias
36:27
36:24
13
Sara Sajanti
Finland
36:30
36:27
14
Barbara Tesselaar
Hera
36:32
36:30
15
Danne Boterenbrood
Unitas
36:47
36:41
16
Jeanine vd Klashorst
Utrecht Runners Team
36:54
36:50
17
Suzan Nieman
Hera
37:45
37:40
18
Nynke Beunders
LAAC Twente
38:19
38:16
19
Dieuwertje Poort
Attila
38:32
38:28
20
Talisa van der Fluit
Hera
38:59
38:55
21
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
39:47
39:36
22
Maaike Zuiderwijk
Nederland
39:48
39:45
23
Lisanne Groen
Phanos
39:54
39:50
24
Amy van de Broek
Prins Hendrik
40:11
40:06
25
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
40:53
40:49
26
Eileen Groenland
Trias
41:06
40:53
27
Suzanne van der Weide
Noordkop
41:38
41:25
28
Sonja van Oers
THOR
41:53
41:39
29
Dorien van der Schot
Phoenix
42:03
41:49
30
Kirsten de Vries
Triathlon
43:57
43:41
31
Roanne Bruin
Trias
44:22
44:05
32
Laura Hak
Hera
44:46
44:35
33
Mariska Dijkstra
Phanos
50:16
50:00
34
Renate Zuurbier
Hera
51:52
51:40
35
Hester van Roode
Wijk aan Zee
52:24
52:10
36
Tessa Beertsen
SAV
59:45
59:27
37
Frances Overbury
Groot-Brittannië
1:04:57
58:38
38
Claudia Kuijper
TAS '82
1:10:00
1:06:22
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Pallas '67
38:22
38:19
2
Fa Adda
AV '23
39:02
38:58
3
Marjon Douma
Friesland
43:41
43:26
4
Esther Bos
SV Sportlust
44:19
44:11
5
Corinne Knaap
Trias
45:10
44:56
6
Fleur Woldendorp
Trias
46:12
45:58
7
Miranda Mulder-Verbrug
SV Sportlust
46:43
46:35
8
Michelle Collingham
Asterix
46:56
46:44
9
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
46:57
46:44
10
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
49:05
48:56
11
Mischa Walenkamp
Hera
53:00
52:48
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Phoenix
38:46
38:43
2
Lucienne l Groenendijk
SV Sportlust
39:29
39:25
3
Agnes Schipper
Hellas
40:26
40:26
4
Hilde de Boer
Attila
41:20
41:07
5
Clarissa van Vlijmen
Startbaan
41:44
41:29
6
Petra Rol
NOVA
42:33
42:27
7
Ulrike Weirich
Texel
43:18
43:04
8
Helena Seeger
Noordkop
46:03
45:45
9
Diana van Poppelen
Phanos
50:01
49:45
10
Esther van de Grift
Pijnenburg
50:39
50:23
11
Brigitte Cornelissens
DEM
53:09
52:54
12
Threa Felix
Gieten
1:01:11
54:48
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke de Wijs
SV Sportlust
41:51
41:44
2
Mirjam de Boer
SAV
42:18
42:07
3
Ilse Land
Pijnenburg
47:31
47:14
4
Ineke Smit
Noordkop
47:58
47:43
5
Agnes Scheringa
Lycurgus
50:20
50:05
6
Lydia van der Oord
SV Sportlust
51:24
51:07
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yolanda Simons
Veghel
44:21
44:17
2
Esther Uijtdehaage
Pijnenburg
46:22
46:05
3
Helga Geerts-DeHaan
Hera
48:24
48:09
4
Karin van Straaten
avVN
48:42
48:33
5
Laurien Bakker
Texel
51:07
50:52
6
Sjanneke Mulder Ramler
SV Sportlust
57:20
57:07
7
Marjan Verhaar
Pallas '67
57:46
57:27
8
Marjanne de Keijser
Lycurgus
1:05:46
1:02:52
9
Marion Beertsen
SAV
1:06:18
1:06:00
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dula Brandsma
SV Sportlust
49:00
48:50
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Raap
Kombijsport
44:35
44:25
2
Anne van Dijk
avVN
45:13
45:05
3
Martha van Hal
Energie
46:53
46:47
4
Nel Pot
Noordkop
57:29
57:13
5
Trudi Beerling Pronk
Noordkop
57:36
57:28
6
Nienhuis Trijn
Runners Stadskanaal
59:25
59:09
V65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Myra van Es
Noordkop
51:57
51:48
MRECR, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Bijpost
Alkmaar
32:20
32:20
2
Marijn Geurken
Altis
35:29
35:29
3
Henk Elbertsen
Breezand
37:12
36:20
4
Gerard Jager
Amsterdam
37:31
36:50
5
Karel Petiet
Alphen aan den Rijn
38:49
37:20
6
Jan-Willem Vergouwen
Amsterdam
37:58
37:55
7
Roel Venderbosch
Utrecht
38:29
38:18
8
Arno Buijten
Purmerend
39:36
38:55
9
Alexander van Haastrec
Alkmaar
39:22
39:19
10
Paul Nieuwenhuizen
Hippolytushoef
40:09
39:26
11
Erwin Tap
Amsterdam
43:49
39:34
12
Mike Zijlmans
Rotterdam
40:11
39:36
13
Martijn van Haren
Den Burg
39:42
39:41
14
Gijs Schenk
Enkhuizen
39:47
39:47
15
Walter Klanker
Sint Pancras
40:04
39:58
16
Wilco van de Kuijt
Hera
40:48
40:08
17
Ties de Ruijter
Amsterdam
40:13
40:10
18
Co Honkoop
Loopgroep PK
40:27
40:14
19
Ingmar Vink
Noordkop
40:15
40:15
20
Christophe Schapdryver
Gilze
40:24
40:24
21
Reinhard Ludwig
Duitsland
40:31
40:28
22
Peter Tichelaar
Isala '96
41:20
40:32
23
Peter Hagman
Stompetoren
40:57
40:33
24
Ruben Smit
Alkmaar
41:38
40:39
25
Jelle Jansen
Hilversum
41:06
40:42
26
Sander Koning Labadie
Amsterdam
41:03
40:47
27
Thomas Reddering
Amsterdam
41:26
40:48
28
Johann Aden
Duitsland
40:53
40:50
29
Lars Eelman
Noordkop
40:57
40:56
30
Peter Meuleman
Bilthoven
42:42
40:57
31
David Rodriguez
Broek in Waterland
42:42
41:03
32
Michiel Hobbelt
Amsterdam
41:10
41:06
33
Piet Jonker
Trias
41:25
41:09
34
JR Hobbs
Loopgroep Aart Stigt
41:49
41:17
35
Onno den Otter
Zaandijk
41:24
41:24
36
Niels van der Meulen
Amsterdam
41:29
41:25
37
Dave van Brederode
Tuitjenhorn
42:21
41:27
38
Ralf van Aert
Anna Paulowna
43:17
41:43
39
Remco Kloppenburg
Amsterdam
43:09
41:54
40
Mustafa Berkane
Dutch Runners Gold
45:47
42:02
41
Sebastiaan Post
Amsterdam
42:30
42:08
42
Ronald Aarts
Zaandijk
44:21
42:13
43
Jos Nijkamp
Haarlem
42:33
42:19
44
Thomas Oosterhof
Amsterdam
44:01
42:21
45
Frank Al
Alkmaar
44:20
42:27
46
Maarten van Wel
Amsterdam
44:54
42:29
47
Jacco van den Brink
Heemskerk
44:26
42:29
48
Daniel Nogueira
Amsterdam
44:55
42:36
49
Dik Nanne
Warmenhuizen
43:22
42:40
50
Dirk Jan Silver
SV Sportlust
45:48
42:46
51
Peter Pronk
NOVA
42:55
42:50
52
Richard Fatels
Uitgeest
44:44
42:52
53
Anton de Vries
Rijssen
43:17
43:12
54
Doeke Broersen
Amsterdam
43:19
43:14
55
Wisse Snoek
Anna Paulowna
43:26
43:15
56
Jochem Tolk
Alkmaar
44:58
43:21
57
Lucas Louter
Schoorl
43:27
43:22
58
Jasper Ketelaar
Nederhorst den Berg
43:26
43:25
59
Marcel Schaper
Nederhorst den Berg
43:30
43:27
60
Chris Stam
Schoorl
43:33
43:27
61
Eric Bronger
Heerhugowaard
46:19
43:32
62
Renaat Demyttenaere
's-Gravenhage
47:21
43:38
63
Jesse Kaan
Noord-Scharwoude
46:29
43:40
64
René Wagenaar
Amsterdam
43:51
43:48
65
Edwin Visser
Assendelft
45:59
43:51
66
Rick Zuurbier
Heerhugowaard
44:19
43:51
67
Bouwe Groot
Heiloo
45:15
43:52
68
Sander Overpelt
Heerhugowaard
45:37
43:54
69
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
45:15
43:55
70
Joffrey van den Broek
Kudelstaart
47:45
44:04
71
Wouter Stoter
Amsterdam
46:24
44:06
72
Maarten Groen
Egmond aan Zee
46:04
44:07
73
Jacco Krul
Hylas
44:10
44:10
74
Jurgen Wijnruit
Spirit Lelystad
46:31
44:13
75
Eric Goedel
Den Helder
46:41
44:14
76
Twan Surtel
Julianadorp
44:25
44:21
77
Thomas Ettes
Amsterdam Zuidoost
44:27
44:21
78
Sander Koopmans
Phoenix
44:59
44:22
79
Steven Oudendijk
Hoogwoud
44:56
44:22
80
Jeroen Sengers
Heerhugowaard
44:25
44:24
81
Jochem Kroezen
Abcoude
45:01
44:25
82
Henny van Poppel
Phoenix
46:48
44:27
83
Arnoud de Bruin
Amsterdam
46:21
44:29
84
Dennis Elings
Alkmaar
44:36
44:29
85
Eddy Jordaan
Egmond aan Zee
46:10
44:31
86
Tjerk Meijer
Amsterdam
45:19
44:32
87
Frans Mak
Trias
45:27
44:32
88
Rik van Geffen
Amsterdam
48:31
44:34
89
Eelco de Koff
Utrecht
45:33
44:35
90
Wim Biemolt
Utrecht
44:40
44:36
91
Remon den Ouden
Poortugaal
44:40
44:39
92
Wouter Timmer
Amsterdam
47:05
44:40
93
George Ziedses des Pla
Dutch Runners Gold
47:36
44:40
94
Mattijn Stork
Castricum
46:43
44:40
95
Chris Karsten
NOVA
46:01
44:42
96
Bas Kruijver
Hoorn Nh
45:49
44:42
97
Bas Bourgonje
Alkmaar
45:28
44:43
98
Jurgen van Hal
Utrecht
47:49
44:43
99
Ronald van de Hulst
Bergen Nh
45:17
44:46
100
Lars van Zwol
Schagen
44:49
44:47
101
Stefan Hoogervorst
Zuidwal
46:15
44:49
102
Michiel Tromp
Ilpendam
47:48
44:50
103
Andre Brugman
TAS '82
46:02
44:55
104
Jasper ter Stroot
AV '23
46:49
44:56
105
Steven Jongejan
Amsterdam
46:09
44:57
106
Jan Egbergen
Alkmaar
46:52
44:58
107
Joep Huijsmans
Schoorl
45:32
44:58
108
Jeroen Janssen
Hilversum
45:35
44:59
109
Maarten Wanders
Julianadorp
45:08
45:02
110
Johan Bruijn
Noord-Scharwoude
45:14
45:02
111
Koen van der Meer
Den Hoorn Texel
45:05
45:02
112
Danny Wage
Enkhuizen
45:37
45:04
113
Niels Tol
Schagen
45:38
45:08
114
Michael Beemsterboer
Oudorp Nh
47:02
45:09
115
Paco van de Ven
Haarlem
45:13
45:13
116
Matthieu Nunnink
Beverwijk
48:10
45:14
117
Kai Erken
Schoorl
46:48
45:15
118
Henk Waal
Purmerend
47:45
45:16
119
Tim Erken
Alkmaar
46:50
45:17
120
Dennis van der Wee
Wognum
47:11
45:18
121
Sven Bruins
Heerhugowaard
46:06
45:23
122
Rick Wijnker
Amsterdam
46:09
45:23
123
Harry Visser
Egmond aan Zee
47:21
45:23
124
Mark Jansen
Warmenhuizen
49:52
45:28
125
Hans van Sluis
Trias
47:58
45:28
126
Hugo J Janssen
Alkmaar
46:06
45:32
127
Alard Joosten
Utrecht
48:53
45:33
128
Michiel van der Maas
Amsterdam
49:23
45:36
129
Bart van der Hoek
Amstelveen
46:24
45:37
130
Hans van Assem
Schoorl
47:25
45:38
131
Dave Zuurbier
Heerhugowaard
47:50
45:42
132
Roel Beurskens
Haarlem
47:25
45:45
133
Mehdi Afrasiabi
Heerhugowaard
46:59
45:47
134
Thomas Bakker
Hoofddorp
48:47
45:47
135
Laurens Leeuwis
Amersfoort
47:32
45:49
136
Rogier Nolta
Alkmaar
49:47
45:49
137
Erik Teerhuis
Marken
47:17
45:54
138
Kelly de Jongh
Alkmaar
47:52
45:58
139
Theo Tamis
Amsterdam
47:47
45:58
140
Ernst Oppedijk
Alkmaar
47:24
46:00
141
Daan Oldenburg
Bergen Nh
47:01
46:02
142
René de Jong
Alkmaar
46:08
46:02
143
Bas van Wijk
Utrecht
49:40
46:02
144
Arjen de Kruijk
Oostzaan
46:40
46:04
145
Eric van de Visse
Hoorn Nh
46:27
46:05
146
Victor Fassaert
Krommenie
46:54
46:05
147
Bert Houtenbos
Egmond-Binnen
48:05
46:07
148
Marco Bot
Bovenkarspel
46:57
46:08
149
Martijn Vos
Heemstede
47:09
46:17
150
Joost Lattman
Atos
46:40
46:17
151
Rondald Roozendaal
Sint Maarten
46:56
46:19
152
Gerwin van Dijken
Anna Paulowna
48:58
46:22
153
Stefan Oud
Heemskerk
49:21
46:23
154
Joost Visser
Haarlem
49:21
46:23
155
Simon van der Veer
Amsterdam
48:50
46:24
156
Niels Kockx
Schagen
47:19
46:24
157
Frank Roder
Wormer
47:24
46:25
158
Pieter Kal
Utrecht
46:36
46:25
159
Walter van Nieuwland
's-Gravenhage
46:49
46:26
160
Ties van Veelen
Heemstede
50:22
46:27
161
Maarten Edelman
's-Gravenhage
50:09
46:28
162
Mark Haanstra
Almere
50:22
46:28
163
Marius Twisk
Zaandam
46:37
46:29
164
Matthijs Maruanaija
Alkmaar
49:46
46:32
165
Peter Gijsman
Zoetermeer
49:45
46:33
166
Gertjan Zonneveld
Castricum
48:42
46:33
167
Ronald Roberti
Sneek
50:37
46:33
168
Klaas Diepeveen
Schagen
46:41
46:34
169
Jan Steltenpool
Amsterdam
47:18
46:34
170
Theo Mosch
Hellas
48:16
46:35
171
Stefan van der Wolf
Nieuw-Vennep
47:02
46:36
172
Mark Zeinstra
Hengelo Ov
47:25
46:36
173
André Köhne
Hera
48:51
46:39
174
Robert Biegel
's-Gravenhage
49:00
46:40
175
Geert-Jan Lieshout
Heemskerk
47:48
46:40
176
Pim Mul
AV Castricum
48:48
46:43
177
Gerard van Rijn
Phanos
46:56
46:44
178
Co Elhorst
Heerhugowaard
46:50
46:44
179
Ewout Rutgers
Alkmaar
48:57
46:45
180
Tonny Gieselaar
Weesp
49:27
46:45
181
Jurgen Verstegen
Schoorl
46:52
46:47
182
Chris Witte
Groet
48:34
46:50
183
Peter Koelemeij
Dutch Runners Basic
47:03
46:52
184
Henk Rootjes
Sint Maarten
47:30
46:52
185
Mike Moore
Zandvoort
46:58
46:55
186
Peter Oldenburg
Hylas
48:45
46:56
187
Wesley Baanstra
Alkmaar
47:24
46:59
188
Ron Ottens
Medemblik
47:32
47:00
189
Max Heilig
Heiloo
48:12
47:00
190
Marcel Hoek
Amsterdam
47:43
47:03
191
Frans van der Gragt
Hylas
47:34
47:04
192
Ivo Krop
Haarlem
47:57
47:04
193
Mark van Duijker
's-Gravenhage
51:44
47:06
194
Frank Ydema
Almere
47:29
47:07
195
Menno Koomen
Hoogkarspel
47:28
47:11
196
Jan Jorna
Trias
48:22
47:12
197
Jan van den Boomgaard
Velserbroek
47:58
47:13
198
Dirk Delis
Schoorl
47:15
47:14
199
Jeroen Vogelsang
Medemblik
47:24
47:15
200
Rembert Boom
Sint Maartensbrug
48:32
47:16
201
Yuri van Ginkel
TAS '82
48:40
47:18
202
Cees Bakker
Hoogkarspel
48:10
47:19
203
Gijs Mallant
Doorn
50:51
47:21
204
Mario de Zwart
Rotterdam
51:57
47:22
205
Jerry Huiberts
Santpoort-Noord
47:28
47:23
206
William de Jager
Hoogkarspel
47:53
47:24
207
Frank van Eldik
Velserbroek
48:16
47:24
208
Jacko Brinkman
Amsterdam
49:14
47:25
209
Enteny Klarenbeek
Alkmaar
49:25
47:25
210
Sascha Zevenhuizen
Amsterdam
50:38
47:28
211
Willem jan Visser
Heiloo
48:24
47:29
212
Sergio Felter
Loopgroep Rietheide
48:14
47:29
213
Ad Visscher
Den Helder
48:17
47:30
214
Mark Duursma
Leeuwarden
48:24
47:30
215
Johan Bloothoofd
Tuitjenhorn
47:35
47:31
216
Hans Bulthuis
Leiden
48:54
47:31
217
Marc Plantinga
Zaandam
50:00
47:31
218
Edwin Haringa
Koog aan de Zaan
51:03
47:32
219
Michel Zwart
Hylas
48:12
47:36
220
Marcel Heijnen
Assen
48:26
47:41
221
Herman de Weerd
Krommenie
48:29
47:41
222
Erwin JN Ruiter
Alkmaar
48:55
47:42
223
Pim van den Bulk
NOVA
48:09
47:42
224
Theo Wijnker
Hera
47:54
47:42
225
Rick de Bie
Schagerbrug
50:47
47:42
226
Guillaume Bruens
Purmerend
51:32
47:44
227
Pieter Kelderman
Hylas
48:30
47:45
228
Jeroen Schreur
Hera
49:44
47:45
229
Vincent Bosgraaf
Amsterdam
52:06
47:45
230
Giel van Hoorn
Den Helder
50:47
47:49
231
Patrick Oud
Alkmaar
50:28
47:52
232
Mark m Hensbergen
U-Track
48:14
47:52
233
Wilko Kramer
Heemskerk
49:47
47:52
234
Mark Tilstra
Amersfoort
47:59
47:53
235
Frank Bakker
Heerhugowaard
49:39
47:53
236
Eric Schouten
De Rijp
48:27
47:53
237
Eric Wijnbeek
Heiloo
49:00
47:53
238
Rene Admiraal
Alkmaar
48:29
47:53
239
Paul van Egmond
Amsterdam
49:30
47:54
240
Henk Bodde
De Koplopers
48:04
47:54
241
Wim Poppinga
Team 10
49:55
47:58
242
Jan Fris
Zaanland
48:01
47:58
243
Bart Visser
Alkmaar
50:13
48:00
244
Jos van den Bosch
Kockengen
51:25
48:01
245
Rein Hazewinkel
Amsterdam
48:13
48:02
246
Bram van Melle
Amsterdam
49:55
48:03
247
Bas Francis
Oudkarspel
48:58
48:04
248
Erasmo Pasqualicchio
Voorburg
48:08
48:04
249
Marco Kossen
Heerhugowaard
49:48
48:05
250
Jeroen Kreuk
Lutjebroek
52:28
48:05
251
Rene Overtoom
't Veld
52:12
48:07
252
Kamil Tucek
Alkmaar
50:15
48:07
253
Jeroen Verheul
Hilvarenbeek
48:49
48:09
254
Sjoerd van Wijngaarden
Wilnis
50:50
48:10
255
Ybo Brunt
Bergen Nh
48:32
48:11
256
Idris Laroo
Voorhout
50:22
48:12
257
Onno Zonneveld
Amsterdam Zuidoost
50:23
48:15
258
Cees Boekel
Sint Maarten
48:53
48:15
259
Ton Edses
Schoorl
48:53
48:17
260
Dennis Van Wierd
Amsterdam
49:56
48:17
261
Rob Hillebrand
Amsterdam
49:52
48:18
262
Wouter Vink
't Zand Nh
49:17
48:19
263
Henk Zutt
Warmenhuizen
52:24
48:20
264
Sam Koster
Amstelveen
49:13
48:22
265
Thomas Richter
Texel
49:18
48:24
266
Tonnie Kaagman
Assendelft
49:45
48:25
267
Robert Kiewiet
Amsterdam
51:25
48:27
268
John Robberts
Nieuw-Vennep
52:51
48:29
269
Arthur Hinsch
Leiden
48:42
48:30
270
Anton Hoelandt
Den Helder
49:21
48:31
271
Kees Jonker
Zutphen
52:37
48:31
272
Frans Hoeke
Pijnenburg
48:48
48:31
273
Patrick Mulder
Sint Maartensbrug
49:27
48:32
274
Mark Brouwer
Alkmaar
48:57
48:34
275
Paul Zwart
Purmerend
50:43
48:34
276
Dolf de Jong
Alkmaar
53:01
48:35
277
Ewout Schouten
Bergen Nh
49:33
48:36
278
Rob Dirksen
Noordkop
49:13
48:36
279
Paul van de Pas
Nieuwerkerk ad IJsse
50:22
48:37
280
Maurice Jong
Amsterdam Zuidoost
48:57
48:38
281
Joris de Rijk
Haarlem
49:53
48:40
282
Jeroen Luiken
Zaandam
52:42
48:41
283
Colin Christy
Alkmaar
49:27
48:41
284
Wil van der Zwet
Deventer
52:29
48:41
285
Robert Slippens
Spanbroek
51:21
48:41
286
Richard Heijnekamp
De Meern
49:02
48:41
287
Robert Schmitz
Delfgauw
51:44
48:42
288
Bart Meereboer
Warmenhuizen
52:45
48:43
289
Kevin van Vliet
Julianadorp
50:21
48:43
290
Koen Essen
SAV
49:03
48:44
291
Jan Sibel
Culemborg
49:20
48:44
292
Johan Meijer
Hippolytushoef
48:47
48:45
293
Siegfried Kok
Venhuizen
49:20
48:45
294
Vincent van Rest
Amsterdam
51:45
48:45
295
René van Zoolingen
Amsterdam
53:09
48:47
296
Ad van Nieuwland
Oegstgeest
49:11
48:47
297
Peter Aberkrom
Purmerend
50:01
48:49
298
Raoul Collenteur
Schoorl
51:20
48:51
299
Arjen Modderman
Nuenen
49:32
48:52
300
Gert Verseput
Bennebroek
51:50
48:53
301
Heerop Marinus
Heerhugowaard
48:54
48:53
302
Alex Kuipers
Almere
49:43
48:53
303
Koen Leurs
Utrecht
51:33
48:54
304
Sebastiaan Woerlee
Heemstede
49:32
48:55
305
Loek Dingerdis
Hylas
51:52
48:57
306
Theo Bosschieter
Groet
49:49
48:58
307
Herman Dhaene
Hoofddorp
50:42
48:58
308
Roeland Nieuwenhuis
Zutphen
50:44
49:05
309
Eric Butter
Zaandijk
49:10
49:06
310
Ber Quispel
Julianadorp
49:58
49:06
311
Martijn van Noorden
Amstelveen
52:52
49:07
312
Leon Emmel
Leiden
50:40
49:08
313
Dick Duin
SAV
52:34
49:08
314
Ron van Dalen
Hoofddorp
50:12
49:08
315
Erik Vogelzang
Amsterdam
51:15
49:09
316
Jorgen Holzmann
Alkmaar
53:12
49:13
317
Martin Nauta
Alkmaar
49:17
49:15
318
Lars van der Heide
Den Helder
50:20
49:16
319
Bart Langedijk
Haarlem
49:59
49:16
320
Maarten Mol
Bergen Nh
49:49
49:16
321
Paul van Amerom
Culemborg
52:41
49:17
322
Willem Snel
Den Helder
50:57
49:17
323
Sjef Kogels
Egmond aan Zee
49:34
49:19
324
Peter van Tol
Utrecht
52:45
49:19
325
Eelco Dijkstra
Spijkenisse
51:56
49:20
326
Frits van Aarle
Zaandam
52:04
49:20
327
Sjaak Danenberg
Hoorn Nh
51:41
49:21
328
Hylke de Vries
Haarlem
53:19
49:22
329
Jaap van Zanten
Hoofddorp
49:42
49:24
330
Marcel Rijnders
Leiden Atletiek
50:36
49:24
331
Wim Kuin
Leiden
50:36
49:24
332
Marco Windt
Schagen
51:41
49:24
333
Ricardo Kowsoleea
Almere
50:06
49:25
334
Tjalling Alkema
Alkmaar
53:10
49:26
335
Martijn Nolen
Amsterdam
50:08
49:28
336
Jelle Jansen
Schoorl
49:34
49:28
337
Ramon Bos
Waarland
52:31
49:33
338
Dennis Koentjes
Heerhugowaard
51:32
49:33
339
Marcel Lucassen
Landsmeer
50:09
49:36
340
GP van Asperen
Uithoorn
52:38
49:37
341
David Theuvenet
Amsterdam
51:55
49:37
342
Steef Koning
Egmond-Binnen
52:17
49:37
343
Piet Ory
Egmond aan den Hoef
51:34
49:37
344
Kees Post
PAC
50:20
49:37
345
Henk Vreeswijk
Hoofddorp
49:52
49:37
346
Albert Jan Bloemendal
Haarlem
51:12
49:38
347
Pier Ehlhardt
Phanos
54:12
49:39
348
Pim Wijker
Egmond aan Zee
51:20
49:39
349
Eric Otter
Lycurgus
52:23
49:39
350
Maurice Zuurbier
Landsmeer
54:17
49:40
351
Nick Maubach
Groet
51:26
49:43
352
Roland Mors
Sint Pancras
53:21
49:44
353
Rinus Koch
Alkmaar
50:27
49:44
354
Peter Weijers
Alkmaar
51:27
49:47
355
Mark Smit
Amsterdam
50:46
49:47
356
Cees Krooswijk
Veenendaal
50:59
49:48
357
Emil Bon
Amsterdam
50:11
49:48
358
Anton Douwes
Midwoud
51:40
49:50
359
Marcel Groenia
Schagen
50:26
49:50
360
Jan Seiwald
Alkmaar
52:11
49:50
361
Leon Beers
Alkmaar
49:53
49:51
362
René Bos
Enkhuizen
53:14
49:52
363
Simon Douw
Haarlem
50:26
49:53
364
Speedy Spider Spanjaar
's-Gravenhage
52:13
49:54
365
Jules v d Vaart
Sint Maarten
50:33
49:54
366
Siem Delver
Warmenhuizen
50:50
49:55
367
Joris Daamen
Utrecht
54:21
49:56
368
Evert van den Burg
Noordkop
50:12
49:56
369
Edwin Zandbergen
Heiloo
50:11
49:57
370
Robert - Smid
Amsterdam
49:57
49:57
371
Frans Weijkamp
Dieren
51:13
49:58
372
Jan Baltus
Heiloo
53:58
49:58
373
Cees Biegstraaten
Alkmaar
50:45
49:59
374
Marco Hartjes
Julianadorp
51:34
50:00
375
Gaatse Westra
Leeuwarden
52:21
50:00
376
Jan Gaal
Heemskerk
52:30
50:00
377
Jasper Grotjohann
Utrecht
52:20
50:01
378
Ron de Wit
Julianadorp
51:34
50:02
379
Niels Ramaker
Alkmaar
54:17
50:03
380
Stefan Immens
Den Helder
54:16
50:04
381
Peter Bijl
Beverwijk
50:13
50:04
382
Peter Baltus
Heiloo
54:04
50:05
383
Tilman Riedel
's-Gravenhage
52:22
50:07
384
Maarten van Soest
Utrecht
54:36
50:10
385
Alfred van de Hulst
Delft
50:44
50:11
386
Jos Hoogeboom
Groet
50:33
50:12
387
Jeroen van Zaalen
Heemstede
52:47
50:13
388
Christiaan van Es
Utrecht
52:20
50:14
389
Wim Vermeulen
Alkmaar
51:39
50:14
390
Raymond Gerritsen
Alkmaar
54:29
50:15
391
Hhd Lebbing
Alkmaar
50:20
50:16
392
Charles Merse
Heerhugowaard
51:23
50:18
393
Jaap Hordijk
Dutch Runners Gold
50:50
50:19
394
Michiel Thierry
Hilversum
53:50
50:20
395
Eric Pluijmers
Almere
53:45
50:20
396
Albert Boonstra
Muiderberg
54:54
50:21
397
Walter Bil
Tuitjenhorn
52:10
50:22
398
Sander Groot
Heerhugowaard
51:37
50:22
399
Juan Irausquin
Den Helder
53:22
50:23
400
Gert-Jan de Vries
Wormerveer
50:26
50:25
401
Henry van Zijl
Heiloo
51:21
50:26
402
Maarten de Vos
Alkmaar
54:52
50:26
403
Ab Meerman
Limmen
53:40
50:27
404
Leen Kluft
Hylas
53:14
50:27
405
Jeroen Stam
Groet
53:19
50:27
406
Nicky de Sproet
Oostzaan
52:47
50:27
407
René Dekker
54:34
50:28
408
Robert Schneider
's-Hertogenbosch
54:09
50:30
409
Jeroen Thuis
Bovenkarspel
50:59
50:30
410
Leon van Bourgonje
Warmenhuizen
51:11
50:30
411
Jan van Zelm
Sint Pancras
51:46
50:30
412
MARC van der Veen
Haarlem
52:09
50:32
413
Erik Kaan
Zuid-Scharwoude
53:20
50:32
414
Martin Schouten
Warmenhuizen
52:18
50:32
415
Jeffrey Sip
Koog aan de Zaan
52:58
50:34
416
Stephan Mol
Medemblik
54:51
50:35
417
Joost Huijberts
Leiden
51:27
50:36
418
Patrick van Enschot
Amsterdam
53:20
50:43
419
Walther Rasche
Amsterdam
52:06
50:43
420
Marc Wiewel
Amsterdam
52:17
50:44
421
Arnold Jansen
Haarlem
52:21
50:44
422
Marc Louter
Petten
51:10
50:44
423
Frank Zuure
Zoeterwoude
53:52
50:45
424
Bosma Michel
't Veld
52:01
50:46
425
Jeroen Ekkelenkamp
Medemblik
55:04
50:48
426
Ernst de Jong
Alkmaar
55:15
50:48
427
Hans Plas
Schiedam
55:14
50:49
428
Tom Gilein
Haarlem
53:10
50:51
429
Andre Soff
KAV Holland
52:28
50:54
430
Don Ran
AV Aalsmeer
51:05
50:55
431
Bertie Barendsen
Hanzesport
51:59
50:55
432
Floris Danner
Obdam
52:02
50:56
433
Jeroen Hammink
Hoofddorp
54:45
50:57
434
Yuri Schaap
DEM
54:32
50:59
435
Sebastiaan Arnold Lusc
Weesp
54:55
50:59
436
Eelco Doeleman
Amsterdam
1:01:39
50:59
437
Frank van Engelen
Voorburg
53:17
51:00
438
Sam Louter
Groet
54:26
51:02
439
Frans Helderman
Wormer
55:09
51:02
440
Marco Roos
Den Helder
53:38
51:06
441
Nico Kuip
Hollandia
52:23
51:06
442
René Arntz
Hoofddorp
54:27
51:09
443
Remi Beukers
Egmond aan den Hoef
51:20
51:12
444
Henk Kalkhaar
Alkmaar
52:44
51:13
445
Stefan Beijer
Amsterdam Zuidoost
55:31
51:14
446
EC Vonk
Bergen Nh
52:17
51:15
447
Mike Stoop
Heerhugowaard
55:18
51:15
448
Bernard Slinkert
AV Monnickendam
54:14
51:16
449
Hans Spek
Heerhugowaard
53:28
51:16
450
Thijs Geuze
Rotterdam
51:36
51:18
451
Christian Haselager
Alkmaar
52:35
51:19
452
Auke Vriens
Heemstede
56:23
51:20
453
Ruben Snellenberg
Hylas
54:24
51:20
454
Joost Verhoeven
Amsterdam
52:45
51:21
455
Theo de Munck
Amsterdam
52:26
51:21
456
Alex Leering
Bergen Nh
55:17
51:21
457
Jasper Leering
Bergen Nh
55:17
51:22
458
Hans Broenink
AV Castricum
52:21
51:22
459
Maurice Weel
Alkmaar
52:20
51:22
460
Tristan Slobben
Alkmaar
53:24
51:23
461
Arno van Marrewijk
Julianadorp
52:53
51:23
462
Bart Tishauser
Zuidoostbeemster
52:18
51:23
463
Martin van Benten
TAS '82
53:59
51:24
464
Dirk Jan Sijm
Alkmaar
53:59
51:24
465
Jeroen Schot
Bergen Nh
52:25
51:24
466
Ton Rademaker
Utrecht
54:47
51:24
467
Jan Hendriks
Krommenie
51:49
51:26
468
Sean Mallon
Westknollendam
51:49
51:26
469
Marcel Heins
Alkmaar
53:45
51:29
470
Gert-Jaap Dekker
Wezuperbrug
53:46
51:30
471
Bob Klappe
Dutch Runners Gold
56:07
51:31
472
Harold Bok
Hylas
54:00
51:31
473
Jeroen Hoeksema
Amsterdam
53:18
51:33
474
Dennis Zuurbier
Heerhugowaard
54:37
51:34
475
Jan Klok
Bergen Nh
52:35
51:34
476
Joost Kraakman
Groet
51:40
51:35
477
Tomas Smulders
Dordrecht
51:47
51:35
478
Arjan Toor
Haarlem
51:52
51:38
479
Sjaak Kramer
Heerhugowaard
53:08
51:38
480
Marcel Ruijs
Krommenie
52:57
51:41
481
Cor Schol
Suomi
53:24
51:41
482
Rob Kuiper
Vinkeveen
54:22
51:42
483
Niels de Wilde
Almere
55:57
51:43
484
Niek Schaap
Hoofddorp
55:44
51:44
485
Adri Schilder
Alkmaar
52:35
51:44
486
Oscar The
PAC
52:29
51:46
487
Dennis Middel
PAC
52:28
51:46
488
Ton Grandia
Dutch Runners Gold
55:33
51:46
489
Gerrit hendrik Halderm
Zandvoort
55:18
51:47
490
Jaap van Dijk
Den Helder
51:59
51:48
491
Remon Aalders
Heiloo
55:47
51:48
492
Wibo Rip
Soest
56:39
51:49
493
Remco Spigt
Alkmaar
53:10
51:50
494
Frank de Goede
Alkmaar
55:31
51:53
495
Hamp Harmsen
Hanzesport
56:12
51:54
496
Albert Hoenderdos
Alkmaar
52:43
51:58
497
Rene van den Dikkenber
Utrecht
52:58
51:58
498
Rob Berkhof
Haarlem
52:34
51:58
499
Ruud Ruiter
Hylas
54:56
51:59
500
Mark Jan Beutler
Bloemendaal
53:25
52:00
501
Tim Borst
Zuid-Scharwoude
54:47
52:00
502
Gerard van Bortel
Krommenie
53:45
52:01
503
Henk Visser
Groet
54:00
52:03
504
Joost Stam
Bergen Nh
54:38
52:05
505
Ronald Admiraal
Castricum
52:56
52:05
506
Rob van der Bend
Dutch Runners Gold
54:19
52:06
507
Pedro-Antonio Kerstjen
Alkmaar
52:51
52:07
508
Erik Mous
Heerenveen
53:08
52:08
509
Martin Dekker
Waarland
55:05
52:09
510
Koen Yang
Heemskerk
55:16
52:09
511
Marc van der Jagt
Amsterdam
52:49
52:10
512
Daniel Menco
Amsterdam
56:34
52:13
513
Mattijs Hoeksema
Zaandijk
56:37
52:13
514
Marnix van Veldhuisen
Assendelft
56:37
52:13
515
Pascal van Velzen
Westzaan
56:37
52:13
516
Peter Nentjes
Krommenie
52:31
52:13
517
Ralph van Reijendam
Overveen
54:07
52:14
518
Andre Hoekstra
Landsmeer
59:24
52:14
519
Arnold Scheen
SV Sportlust
55:19
52:18
520
Mario Renooij
Enkhuizen
56:42
52:18
521
Bert Peereboom
Hippolytushoef
54:20
52:20
522
Arjan Menning
Amsterdam
52:21
52:21
523
Siem Pols
Heerhugowaard
53:59
52:23
524
Gijs Euverman
Amsterdam
53:40
52:23
525
Lex van der Mey
Haarlem
53:20
52:24
526
Aaldert ten Veen
Ouderkerk aan de Ams
55:22
52:25
527
Ben Dijks
Hylas
55:23
52:26
528
Timme de Vries
Hilversum
56:34
52:26
529
Harry Baas
Schagen
53:46
52:26
530
John Kramer
Bergen Nh
52:48
52:28
531
Martin Krems
Castricum
55:11
52:29
532
Thijs Pepping
Heemskerk
54:28
52:31
533
Dick Mienis
Winkel
53:40
52:32
534
Paul Broersen
Weesp
55:16
52:34
535
Erik de Jong
Amsterdam
55:41
52:38
536
Eric ten Veldhuis
Uithoorn
57:11
52:40
537
Henk Lof
Alkmaar
57:11
52:41
538
Peter Manshanden
Alkmaar
53:39
52:41
539
Frank Stolk
Hoofddorp
55:01
52:46
540
Stefane van der Meer
Amsterdam
57:42
52:46
541
Rob van der Steen
IJmuiden
55:40
52:49
542
Ben Hanselman
Alkmaar
55:56
52:51
543
Bruno Snel
Waarland
55:56
52:52
544
Flip Vervliet
Velsen-Zuid
54:40
52:54
545
Jeroen Voogt
Utrecht
57:13
52:55
546
Casper Luning
Hoofddorp
53:41
52:55
547
John Melchior
Leiden
53:24
52:57
548
Louis van Nieuwland
Rijswijk Zh
53:26
53:03
549
Paul Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
58:08
53:04
550
Peter Stam
Hera
55:06
53:04
551
Marcel Bakker
Waarland
54:58
53:04
552
Richard Wiegers
Heerhugowaard
54:37
53:05
553
Rick Groen
's-Gravenhage
55:20
53:05
554
Heiko Boekel
Schagen
54:03
53:05
555
Levent Türkmen
Bergen Nh
55:56
53:07
556
Jeroen Klappe
Hoorn Nh
57:44
53:07
557
Rob Damen
Alkmaar
55:11
53:07
558
Rene Hoekstra
Alkmaar
53:59
53:07
559
Ernst van Dijk
Amsterdam
56:11
53:08
560
Willem Daman
Dutch Runners Gold
54:36
53:08
561
Anthal Zandvliet
Vijfhuizen
58:01
53:09
562
Harm Varkevisser
Wormerveer
55:23
53:11
563
Stijn van Crimpen
Heemskerk
54:03
53:11
564
Maarten Steffens
Broek op Langedijk
54:19
53:11
565
Wilmar van Otigem
Purmerend
56:15
53:12
566
Rob van Ravenswaaij
AV Monnickendam
56:10
53:12
567
Robert Sigmond
Wormer
56:15
53:13
568
Henny Mors
Amsterdam
56:54
53:16
569
Erwin Buis
Amsterdam
57:14
53:17
570
Mark Boekel
Heerhugowaard
53:33
53:17
571
Tico Schneider
Culemborg
56:59
53:17
572
Veenstra Jan
ARO '88
54:35
53:18
573
Freerk Bisschop
Amsterdam
56:09
53:19
574
Ramon Hogenboom
Amstelveen
58:01
53:22
575
John Groot
Alkmaar
55:04
53:22
576
Jonathan Bijlenga
Purmerend
57:04
53:24
577
Alexander Vlieger
Alkmaar
57:45
53:25
578
Richard Krul
Heerhugowaard
56:33
53:25
579
Jan Martijn Stout
Alkmaar
56:56
53:26
580
Louis Overgoor
Diemen
56:38
53:27
581
Gerard Touw
Sint Pancras
56:50
53:28
582
Wouter van Dam
Alkmaar
55:11
53:29
583
Pieter Hazenberg
Leeuwarden
55:50
53:29
584
Rob Schaap
Den Helder
55:22
53:29
585
Michel Wolfswinkel
Zuid-Scharwoude
54:56
53:30
586
Rian van Meel
Castricum
53:41
53:32
587
Niels Zuurbier
Heerhugowaard
54:45
53:32
588
Frank de Jong
Amstelveen
57:39
53:33
589
Klok Roeland
Bergen Nh
54:33
53:33
590
Vincent Jongerius
Aalsmeer
58:30
53:34
591
Jan Karbet
Zaanland
55:43
53:34
592
Johan Klarenbeek
Julianadorp
54:42
53:35
593
Frank van Schagen
Waarland
56:25
53:35
594
Patrick Michel
Andijk
55:59
53:41
595
Oskar van Dijk
Middenbeemster
54:07
53:42
596
Siebe Rooseboom de Vri
Heerhugowaard
57:20
53:42
597
Rutger Jongerius
Amstelveen
58:40
53:43
598
Michel Jonker
Alkmaar
55:30
53:43
599
Marcel Schuurman
Amersfoort
57:26
53:44
600
Michael Hanssens
Amsterdam Zuidoost
55:06
53:46
601
Arjen de Nobel
Hylas
56:25
53:47
602
Richard Wardenaar
Leiden
54:44
53:47
603
Martin van Druten
Schoorl
56:08
53:48
604
Gerard Cialdella
Purmerend
53:56
53:48
605
Prosper van Zanten
Beverwijk
55:43
53:49
606
Arnold Teerhuis
Marken
55:10
53:49
607
Barry Agterberg
Nieuwegein
54:33
53:49
608
Timo Perger
Loopgroep Hoorn
54:55
53:53
609
Jan Douwe Borsch
Den Helder
55:25
53:54
610
Mark Wilmont
Enkhuizen
58:20
53:56
611
Syto Smid
Almere
57:46
53:57
612
Brendan Hulshoff
Bergen Nh
54:58
54:01
613
Ed Heijnen
Nieuwkoop
56:25
54:02
614
Wesley Bakker
Groet
58:04
54:03
615
Jeroen van Schoneveld
Velserbroek
55:21
54:03
616
Paul Granneman
Koog aan de Zaan
54:51
54:04
617
Boudewijn Jansen
Hoorn Nh
54:40
54:05
618
Leo Stoffer
Hoofddorp
54:27
54:07
619
Hans Hagen
Assendelft
57:51
54:09
620
Bas de Weert
Alkmaar
55:22
54:11
621
Luis Scholten
Heemstede
58:59
54:11
622
Thomas Oudeboon
Groet
54:20
54:15
623
Henk Helderman
Alkmaar
55:56
54:15
624
Robert van Malderen
Nigtevecht
58:41
54:17
625
Jan Bruin
Waarland
57:12
54:17
626
Ted Boereboom
Alkmaar
56:44
54:17
627
Peter van der Logt
Lionitas
56:35
54:18
628
Onno van Denzen
Assendelft
55:23
54:19
629
Danny Spaans
Amsterdam
56:55
54:21
630
Frank Aafjes
NEA Volharding
57:28
54:23
631
John van Veen
Wieringerwerf
55:13
54:23
632
Klaas De Waart
Marken
55:46
54:24
633
Hans Wiltjer
NEA Volharding
57:31
54:26
634
Kees Severijns
Utrecht
55:23
54:28
635
Mark Stoffer
Lycurgus
56:08
54:29
636
Kees van Montfoort
Alkmaar
56:40
54:29
637
Eric Reversma
Hoofddorp
54:37
54:30
638
Arnold Geluk
Alkmaar
55:41
54:31
639
Jaap Oostendorp
Utrecht
1:05:12
54:32
640
Arnold Beentjes
Alkmaar
58:25
54:33
641
Douwe Offringa
Beetsterzwaag
57:23
54:33
642
Gertjan Wuis
Noordkop
56:05
54:34
643
Paul Scholtz
Heiloo
56:36
54:34
644
Nico van Langen
Heerhugowaard
55:55
54:36
645
Sander Vernooij
Utrecht
58:43
54:37
646
Dick de Groot
Abbekerk
57:32
54:37
647
Paul Schaap
Heemskerk
58:34
54:40
648
Franc Flutsch
Noord-Scharwoude
55:29
54:41
649
Bas Bakker
Warmenhuizen
55:35
54:41
650
Nico Ursem
Zwaag
56:40
54:42
651
Wijnand Smit
Leiden
58:56
54:42
652
Henk Haas
Triathlon
56:01
54:45
653
Cees de Puit
SV Sportlust
57:47
54:45
654
Sebastiaan Postma
Venhuizen
55:59
54:46
655
Mark de Bruin
Amsterdam
55:57
54:46
656
Vincent Veenstra
De Rijp
59:00
54:47
657
Pascal Plissonneau
Amsterdam
57:17
54:47
658
Jan Jelierse
TAS '82
58:04
54:49
659
Kees Laan
Venhuizen
55:42
54:50
660
Han Vaalt
Julianadorp
55:41
54:51
661
Ben Laan
Grootebroek
55:42
54:51
662
Mark van Zundert
Alkmaar
57:17
54:51
663
Mark Koot
Heiloo
55:59
54:52
664
Thijs Lammers
Alkmaar
59:04
54:52
665
Ronald Commandeur
Hoorn Nh
56:33
54:53
666
Boudewijn Duijn
Heerhugowaard
57:47
54:53
667
Barry Holwerda
Enkhuizen
57:15
54:54
668
Joep Knook
Amsterdam
58:16
54:54
669
Ron Zutt
Abbekerk
57:31
54:55
670
Olly Oldenburg
Bergen Nh
55:54
54:56
671
Henk Bennink
Voorburg
58:57
54:56
672
Erik Jak
NSL
56:28
54:57
673
Alexander de Haan
Zwaag
57:18
54:59
674
Peter Bil
Tuitjenhorn
57:35
54:59
675
Niels van Daal
Alkmaar
58:53
55:00
676
Sjoerdjan Brandsma
Den Helder
55:52
55:02
677
Ton Vonk
Hoorn Nh
55:10
55:02
678
Onno Bastiaan
Bergen Nh
56:01
55:02
679
Martijn de Snaijer
Beverwijk
57:45
55:03
680
Piet van Kleef
Oudkarspel
58:13
55:03
681
Jelmar Posma
Koog aan de Zaan
58:27
55:05
682
Martijn Kager
Zwaag
57:44
55:07
683
Jochem Nijssen
Noord-Scharwoude
55:27
55:07
684
Richard Smits
Hoofddorp
58:39
55:08
685
Evert Bende
Schoorl
58:39
55:09
686
Michael Mols
Badhoevedorp
58:40
55:10
687
Ate de Vries
Heiloo
58:54
55:11
688
John Wagner
Maarssen
55:20
55:11
689
Siert Peters
Amsterdam
56:28
55:12
690
Peter Buter
Tuitjenhorn
58:03
55:13
691
Michiel Konijn
Amsterdam
59:51
55:14
692
Arnold Boots
Schoorl
55:22
55:16
693
Ben Visser
Wieringerwerf
55:21
55:19
694
Rodney Ribbelink
Alkmaar
57:22
55:19
695
Ton Zuininga
Hoorn Nh
56:29
55:20
696
Frits Kraaij
Noordkop
57:57
55:25
697
Hans van Rossum
Haarlem
57:06
55:25
698
Tom Streng
Amsterdam
57:44
55:26
699
Jan van Egmond
Bergen Nh
56:28
55:28
700
Ron Boot
Wormerveer
58:21
55:29
701
Cornelis van Es
Zaandam
57:33
55:32
702
Wim Veldhuis
Hanzesport
59:39
55:36
703
Martin Vijn
Medemblik
57:34
55:37
704
Harry Jonkers
Schoorl
57:29
55:38
705
Peter van Agteren
Dutch Runners Gold
57:47
55:38
706
Xander van den Berg
Almere
59:04
55:38
707
Ruben van Dijk
Wormer
1:01:54
55:38
708
Richard Boucherie
Amsterdam
55:54
55:39
709
Martin Terlou
Obdam
57:27
55:39
710
Marcel Hoogland
Zaandam
57:56
55:39
711
Jeroen Beijer
Hoogkarspel
59:57
55:40
712
Ben Pover
Alkmaar
56:32
55:43
713
Rob Pol
Haarlem
56:46
55:43
714
Ruben Hes
Oudesluis
56:50
55:46
715
Ron Sperber
Alkmaar
1:00:12
55:47
716
Max Benattar
Amsterdam
57:28
55:47
717
John Hofland
Almere
56:19
55:47
718
Eddy Brouwer
Midlum
57:00
55:54
719
Mark Lindeman
Heiloo
1:00:33
55:55
720
Dave Smit
Waarland
59:02
55:55
721
Sander van Haelen
Schagerbrug
59:48
55:58
722