Uitslagenlijst Midwinter Marathon

Apeldoorn - Zondag 6 februari 2011

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Philipp Nawrocki
Duitsland
2:33:34
2:33:34
2
Pavel Brýdl
Tsjechië
2:33:52
2:33:52
3
Marc Papanikitas
België
2:36:20
2:36:19
4
Miroslaw Holub
Tsjechië
2:38:01
2:38:01
5
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
2:40:27
2:40:27
6
Christopher O'Brien
Edinburgh (GBR)
2:41:26
2:41:23
7
Mehmet Dag
Dutch Runners Basic
2:47:49
2:46:37
8
Birbisa Kumsa
Ethiopië
2:50:03
2:50:02
9
Dave Boone
AV '56
2:55:05
2:54:18
10
Jeroen Romeijn
Eindhoven Atletiek
2:55:26
2:55:25
11
Bart Candel
Atletiek Maastricht
2:58:56
2:58:45
12
Emiel van Domburg
Alkmaar
3:05:04
3:02:48
13
Freek Hoolsema
Assen
3:08:19
3:07:47
14
Jeroen Stolk
Schelluinen
3:10:49
3:10:13
15
Stefan van der Pal
Friesland
3:11:10
3:11:07
16
Jordy Ariens
Almere
3:13:26
3:13:10
17
Jos Verdaasdonk
Raalte
3:16:02
3:15:20
18
Maarten Schön
Attila
3:18:44
3:18:21
19
Chris Marey
Gistel (BEL)
3:23:36
3:22:34
20
Menno Komduur
's-Gravenhage
3:26:47
3:26:40
21
Marek Vis
Leiden
3:27:00
3:26:56
22
Jeroen Schinkel
IJsselstein Ut
3:29:23
3:29:13
23
Erwin van der Ham
Haastrecht
3:29:24
3:29:13
24
Thierry van Groen
Dutch Runners Gold
3:31:53
3:31:51
25
Bram Develtere
Heusden (BEL)
3:36:41
3:35:31
26
Pascal Valentijn
Ter Aar
3:37:32
3:37:03
27
Marco Davelaar
Veenendaal
3:40:17
3:39:09
28
Jonathan Wisgerhof
Veenendaal
3:40:34
3:40:05
29
Jurjan van Meggeton
Vaassen
3:41:40
3:41:15
30
Sjoerd Pannekoek
Tilburg
3:43:23
3:43:02
31
Remon Meijer
Amstelveen
3:47:15
3:45:41
32
Arjan Nomen
Gouda
3:47:27
3:46:14
33
Bas de Loos
Wormerveer
3:47:53
3:45:45
34
Thijs Stor
Amsterdam
3:49:51
3:48:17
35
Gordon Fuller
Loughborough (GBR)
3:51:46
3:50:44
36
Pieter Liagre
Gent (BEL)
3:52:11
3:51:01
37
Jaap Vromans
Utrecht
3:52:51
3:50:38
38
Wilse Graveland
Amersfoort
3:59:45
3:58:26
39
Jan Bosman
Raalte
4:03:52
4:01:48
40
Maarten De Reu
Gent (BEL)
4:05:45
4:05:38
41
Wilco w Steenwijk
PEC 1910
4:06:16
4:05:10
42
Dirk Wantier
Wolfsburg (GER)
4:10:05
4:09:46
43
Bram Van den Berghe
Brugge (BEL)
4:15:17
4:14:39
44
Jimmy van Luttikhuizen
Apeldoorn
4:21:18
4:19:06
45
Jonathan Verheul
Weesp
4:37:33
4:37:33
46
Jeroen Reuvekamp
Zwolle
4:38:27
4:35:49
47
Nico Van de Keere
Kaprijke (BEL)
4:44:29
4:43:31
48
Hans Kaak
Lichtenvoorde
4:55:30
4:55:14
M35, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tomasz Chawawko
Polen
2:39:49
2:39:49
2
Bart De Grove
Wetteren (BEL)
2:47:43
2:47:42
3
Bernard Hilferink
Argo
3:02:16
3:02:09
4
Gertjan Nijhoff
PAC
3:09:32
3:09:27
5
Gustav Swagemakers
Steenbergen Nb
3:10:25
3:10:02
6
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:11:36
3:11:30
7
Steven Sleuyter
Bredene (BEL)
3:12:01
3:11:55
8
Hans-jan Rijbering
Landsmeer
3:14:07
3:13:24
9
Mark Huisman
Loopgroep Wijbosch
3:16:00
3:15:47
10
Artur Zymelka
Kevelaer (GER)
3:16:01
3:15:00
11
Greg Hagger
St. Albans (GBR)
3:18:28
3:17:44
12
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigt
3:19:29
3:19:01
13
Jan Albert Veenema
Horror
3:25:27
3:24:37
14
Ron Jimmink
Loopgroep PK
3:28:43
3:28:15
15
Martijn Tuin
Landsmeer
3:29:33
3:28:37
16
Maik Koster
Woerden
3:29:43
3:29:20
17
Francesco Floris
Brussels (BEL)
3:29:44
3:29:39
18
Radmer Schalkx
De Bilt
3:30:10
3:29:21
19
Olivier JCMFA Claeys
Scheldewindeke (BEL)
3:34:20
3:32:45
20
Willem M
Leusden
3:38:51
3:38:24
21
Maurice Koree
Rotterdam
3:44:19
3:44:01
22
Holger Dumke
Duisburg (GER)
3:46:58
3:46:48
23
Arian Adriaans
Cifla
3:53:12
3:52:48
24
Andre Meier
Hattingen (GER)
3:59:13
3:57:27
25
Dick van Rijn
Amsterdam
4:00:56
3:58:37
26
Eric van den Berg
Hollandia
4:02:27
4:01:12
27
Michael Junker
Melle (GER)
4:18:27
4:16:14
28
Jeffrey Severijn
Trecho
4:24:13
4:22:40
29
Sven Cooremans
Malle (BEL)
4:28:47
4:25:55
30
Marcelo Hidalgo
Utrecht
4:33:12
4:31:03
31
Fabrice Maes
Lissewege (BEL)
4:43:07
4:41:14
M40, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luc Krotwaar
Nederland
2:30:24
2:30:23
2
Jaroslaw Janicki
Polen
2:35:16
2:35:15
3
Aart-Peter Baan
Energie
2:39:20
2:39:16
4
Marco Tramontina
Eindhoven Atletiek
2:46:53
2:46:51
5
Kees van Helmond
Made
2:52:20
2:52:18
6
Johan Watthy
Gistel (BEL)
2:55:18
2:55:17
7
Mikael Olsson
Brussels (BEL)
2:55:41
2:55:36
8
Ivor Davies
Loughborough (GBR)
2:56:25
2:55:46
9
Grant Wilkie
Edinburgh (GBR)
2:56:25
2:56:22
10
Marco Gruben
Gelre
3:01:26
3:01:21
11
Marco Rutgers
Argo
3:01:51
3:01:44
12
Erwin Borrias
De Spartaan
3:05:36
3:04:45
13
Herman Hassing
LAAC Twente
3:06:44
3:06:26
14
Mark de Boer
Energie
3:06:45
3:06:41
15
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
3:08:47
3:08:43
16
Richard Groenendijk
PAC
3:12:25
3:11:39
17
Peter Johan Dillo
Schagen
3:13:19
3:13:14
18
Hans Jurriaans
MarathonPlus
3:15:59
3:15:48
19
Toontje de Jongh
Oosterhout Nb
3:18:14
3:17:51
20
Tom van der Veldt
Loopgroep Aart Stigt
3:18:56
3:18:53
21
Marcel Zeelen
Steyl
3:19:59
3:19:39
22
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:20:30
3:20:19
23
Michel Entius
Loopgroep Aart Stigt
3:22:03
3:21:54
24
M Swart
Grou
3:22:08
3:21:19
25
Uwe Sander
Remscheid (GER)
3:22:54
3:22:42
26
Reinier van Dijken
Geldermalsen
3:23:06
3:22:44
27
Christopher Lang
Bruxelles (BEL)
3:24:35
3:24:17
28
Rene Wesselink
Apeldoorn
3:24:49
3:22:50
29
Ron Nagtzaam
Puttershoek
3:25:00
3:24:19
30
Paul van der Brug
Zwolle
3:25:33
3:23:50
31
Erwin Dol
Dronten
3:26:10
3:25:55
32
Aalt Hagedoorn
Wierden
3:26:49
3:26:03
33
Edwin Vlaanderen
Amersfoort
3:28:01
3:27:24
34
Matthias Haaser
Leichlingen (GER)
3:28:10
3:27:59
35
Benno Schippers
Leeuwarden
3:28:32
3:27:58
36
Jaap Roording
De Bilt
3:30:10
3:29:21
37
Wojciech Slawaiak
Sulcecin (POL)
3:31:04
3:30:55
38
Matthijs van Boxtel
Vlaardingen
3:32:24
3:31:13
39
Marcel Derksen
Veluwe
3:32:41
3:32:31
40
Peter Franck
Niel (BEL)
3:33:27
3:33:08
41
Dennis Kreetz
Oostzaan
3:36:02
3:35:07
42
Heine van Maar
Annen
3:36:15
3:35:12
43
Peter Jolink
Terborg
3:36:20
3:34:46
44
Frank van Eijck
Doetinchem
3:37:16
3:36:31
45
René Bosch
Vorden
3:37:16
3:36:31
46
Harm Kuipers
Dutch Runners Basic
3:37:26
3:35:28
47
Marcel de Jong
Alphen aan den Rijn
3:38:12
3:37:25
48
Marcel de Jong
MarathonPlus
3:38:31
3:38:20
49
Endymion Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
3:40:21
3:40:07
50
Maurits Servaas
Loopgroep Bunnik
3:42:00
3:39:43
51
Rudy van der Heijden
Grave
3:42:18
3:42:00
52
Abdelkarim Machichy
Katwijk Zh
3:42:19
3:41:58
53
Ruben van der Sligte
PEC 1910
3:43:01
3:42:19
54
Arnold van den Berg
Kadaster
3:43:36
3:41:19
55
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
3:43:44
3:43:06
56
Ronald Knecht
MarathonPlus
3:44:47
3:43:07
57
Durk Haitsma
Franeker
3:45:17
3:44:53
58
Evert Bijl
Pijnacker
3:47:13
3:46:02
59
Simon Hoogenkamp
Maarn
3:47:13
3:46:02
60
Wilco Mansvelders
Helmond
3:47:18
3:46:04
61
Jeroen Verheul
Veluwe
3:47:52
3:46:17
62
Martin Kampman
Holten
3:49:45
3:47:11
63
Edwin van Oosterhout
Zwolle
3:50:32
3:49:19
64
René Geschiere
Doetinchem
3:50:48
3:50:20
65
Markus Huschens
Alphen aan den Rijn
3:51:14
3:50:45
66
Paul Soeters
Voorburg
3:51:23
3:49:29
67
Jean-Antoin van de Rij
Spado
3:53:45
3:52:42
68
Andreas Frings
Wermelskirchen (GER)
3:53:47
3:52:47
69
Rik Plakke
MarathonPlus
3:55:33
3:54:50
70
Arjan Griffioen
Dutch Runners Basic
3:56:10
3:55:01
71
Henrie Drenthel
AVA '70
3:58:02
3:57:45
72
Fred van der Roest
Dutch Runners Basic
3:58:11
3:56:16
73
Ronald Lips
Hoofddorp
3:59:09
3:56:49
74
Roel Kleine
HAC '63
4:00:04
3:58:30
75
Declan Walsh
's-Gravenhage
4:00:31
3:58:26
76
Paul de Wit
Spado
4:00:32
3:59:30
77
Edwin van der Huure
Dutch Runners Gold
4:01:03
3:59:06
78
Tonny de Jong
Zuidlaren
4:01:08
4:00:42
79
Martijn Linsen
Veghel
4:01:10
3:59:27
80
Thor Konings
Bussum
4:01:53
4:00:52
81
Rob Froonhoff
Amersfoort
4:05:25
4:04:16
82
Frank Mooi
Haarlem
4:06:29
4:05:24
83
Stefan Löhr
Bonn (GER)
4:08:38
4:07:44
84
Johan Rispens
Delfzijl
4:08:39
4:07:24
85
Raoul Huisman
Dutch Runners Basic
4:09:10
4:06:56
86
Michel van Apeldoorn
Apeldoorn
4:09:11
4:06:56
87
Jeroen Smits
Texel
4:10:03
4:08:34
88
Ralph Rommelse
Nijmegen
4:10:49
4:08:34
89
Cees Bouma
Biddinghuizen
4:14:59
4:14:41
90
Jan Willem Loozeman
Vaassen
4:16:07
4:14:51
91
Peter Jan Haas
Team 10
4:16:36
4:15:20
92
Ton Teunissen
Eindhoven Atletiek
4:16:53
4:14:47
93
Richard Granneman
Dutch Runners Gold
4:16:56
4:16:22
94
Thomas Feldhaus
Herscheid (GER)
4:18:07
4:17:38
95
John de Boer
Running AP
4:24:13
4:22:41
96
Stefan Bayens
Amsterdam
4:29:53
4:27:32
97
Anko de Jong
Schiermonnikoog
4:31:51
4:29:48
98
Bart De Vrieze
Lembeke (BEL)
4:44:32
4:42:21
M45, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosta Kolich
Tsjechië
2:45:30
2:45:30
2
Frankie Leus
Herenthout (BEL)
2:49:11
2:49:10
3
B Mpetsi-Bokondji
Leiden Road Runners
2:57:57
2:57:56
4
Andrew Webb
Leiden Atletiek
3:07:11
3:06:59
5
Marius Besuijen
Dynamica
3:09:44
3:09:37
6
Gert van der Vinden
Biggekerke
3:11:02
3:10:37
7
Arnold Koers
Deventer
3:12:20
3:12:09
8
Ronny Samuel
Amsterdam
3:12:25
3:12:17
9
Frank Faes
Tilburg Road Runners
3:12:31
3:12:08
10
Chris van DerNeut
Amsterdam
3:12:50
3:12:43
11
Gerd Fischer
Essen (GER)
3:13:12
3:12:12
12
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
3:13:43
3:13:42
13
Richard van der Klis
Ilion
3:14:13
3:13:21
14
Jan Broeders
Molenschot
3:14:53
3:14:30
15
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
3:15:06
3:14:38
16
Piet van Mourik
Delta Sport
3:16:54
3:16:45
17
Eric Peeters
Antwerpen (BEL)
3:17:33
3:17:18
18
Wim Swyzen
Zonhoven (BEL)
3:18:48
3:17:17
19
Jouke Jorritsma
Impala
3:19:11
3:19:06
20
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
3:20:51
3:20:32
21
Henry Verbugt
Lopersgroep Deurne
3:22:41
3:22:38
22
Willem Scheirs
Itegem (BEL)
3:23:33
3:22:54
23
Fred van der Meer
LVA Plantaris
3:24:46
3:23:10
24
Eric van den Oetelaar
Fortuna '67
3:24:53
3:24:26
25
P Palmans
Neerpelt (BEL)
3:24:55
3:23:45
26
Jack van de Huygevoort
Achil '87
3:25:25
3:24:57
27
Tjerk Bruinsma
Friesland
3:25:27
3:24:37
28
Arie Froberg
MarathonPlus
3:26:24
3:25:57
29
Gert Evers
AV '34
3:26:32
3:25:51
30
Egbert Top
Loopgroep Nienoord
3:27:09
3:27:05
31
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
3:27:10
3:26:31
32
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
3:27:29
3:27:16
33
Heico Kerkmeester
PAC
3:28:45
3:28:30
34
Hans te Nijenhuis
Borne
3:31:58
3:31:41
35
Andre Vlot
Zevenaar
3:32:55
3:32:31
36
Bennie de Vries
Stadskanaal
3:33:02
3:32:58
37
Marc Beffort
Kraainem (BEL)
3:35:31
3:34:25
38
Hendrik Bulle
AKU
3:36:45
3:36:28
39
Paul Lith
Zeist
3:36:57
3:36:19
40
Erik Boehle
Barendrecht
3:37:40
3:37:35
41
Stefan Roth
Visbek (GER)
3:39:02
3:38:42
42
Erik van der Schee
Hylas
3:40:52
3:39:34
43
Zjaak Risseeuw
Culemborg
3:41:02
3:40:43
44
Walter Bouwen
Itegem (BEL)
3:42:54
3:42:12
45
Dick Kroon
LVA Plantaris
3:43:40
3:42:03
46
Peter Kuiper
AV '34
3:44:09
3:43:03
47
Klaus Pötzsch
Wiesbaden (GER)
3:44:50
3:44:25
48
Dirk Koopman
Wervik (BEL)
3:45:10
3:43:38
49
Dovi Arad
Wassenaar
3:46:50
3:46:47
50
Felix Wortelboer
Essen (GER)
3:47:30
3:46:41
51
Stewart Foster
Brussels (BEL)
3:47:37
3:45:33
52
Wouter Hoogland
Loopgroep Hugo Veenk
3:47:39
3:46:07
53
Rinus van der Wal
MarathonPlus
3:47:50
3:46:54
54
Chris Dol
Runners Stadskanaal
3:48:35
3:47:30
55
Leo Tolboom
Haag Atletiek
3:48:55
3:47:23
56
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
3:48:58
3:47:29
57
Arend Burgers
Deventer
3:49:23
3:48:42
58
Pieter van Hameren
LVA Plantaris
3:50:10
3:47:43
59
Wieger Vreeke
Emmeloord
3:50:21
3:49:50
60
Ton Vlasveld
Almere
3:50:35
3:49:46
61
Wilfried Duivenvoorden
Hoofddorp
3:51:53
3:49:21
62
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:54:08
3:51:41
63
Anno Zwerver
IJlst
3:54:15
3:52:26
64
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:54:54
3:53:22
65
Jan Grobben
Hengelo Ov
3:55:06
3:54:50
66
Anens Gillestie
's-Gravenhage
3:55:40
3:54:28
67
Stean Thiele
Steinfeld (GER)
3:56:03
3:55:50
68
Thomas Hagel
Geilenkirchen (GER)
3:56:34
3:54:20
69
Gert Hammenga
Dutch Runners Gold
3:57:18
3:56:03
70
Broer Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenk
3:57:34
3:56:03
71
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:57:41
3:56:10
72
Chris Roeland
PAC
3:58:12
3:57:19
73
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
3:58:16
3:58:08
74
Arend Keemink
Leiden
3:58:36
3:56:12
75
Noël Peeters
Salland
3:59:46
3:59:25
76
Krystian Twyrdy
Danndorf (GER)
3:59:54
3:59:36
77
Martin Leusink
MarathonPlus
4:01:33
4:00:11
78
Hans Groen
Raalte
4:01:54
3:59:33
79
Peter Brozda
Hamburg (GER)
4:03:04
4:02:08
80
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
4:03:24
4:01:52
81
Pieter van Zijl
Ede Gld
4:03:35
4:01:07
82
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
4:04:05
4:01:29
83
John Visser
AV Rijssen
4:04:38
4:03:13
84
Eric Timmer
Vaassen
4:04:59
4:03:56
85
Sylvester Nieuwe Weme
Apeldoorn
4:05:40
4:03:34
86
Bert Pinkert
Markelo
4:05:58
4:05:20
87
Rob van Nieuwkerk
Amsterdam
4:06:50
4:04:07
88
Nico Hagen
Enschede
4:10:08
4:08:26
89
Eric van der Linden
Spado
4:14:11
4:13:08
90
Ronald Willemsen
Dynamica
4:15:55
4:13:30
91
Peter Koens
GAC Hilversum
4:16:26
4:15:16
92
Marinus Voskuil
Sneek
4:18:29
4:18:25
93
Rudiger Ziervogel
Langenfeld (GER)
4:22:42
4:20:00
94
Hans van Schaijk
Oss
4:24:53
4:24:03
95
Adriaan van Overbeek d
Enter
4:25:57
4:23:30
96
Rob de Lange
Pegasus
4:26:07
4:24:04
97
Angus Searcy
Groot-Brittannië
4:29:06
4:27:27
98
Rogier Peters
Loopgroep Hugo Veenk
4:29:50
4:28:14
99
Hans Keulaerds
Amsterdam
4:30:34
4:28:32
100
Victor Claessens
Amsterdam
4:31:52
4:29:08
101
Theo Schroijen
Bocholtz
4:35:24
4:33:30
102
Jake van den Brink
Veenendaal
4:37:32
4:36:20
103
Durk-Jan de Bruijn
NSL
4:48:59
4:46:27
104
Koen Vansteenkiste
Gistel (BEL)
4:57:48
4:57:01
M50, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rut Zoutman
Monster
2:55:46
2:55:41
2
John de Rooij
ATV Venray
2:55:52
2:55:50
3
Karl Bleijenberg
Benschop
3:02:56
3:02:52
4
Walter Schmidt
Bersenbrück (GER)
3:11:26
3:11:23
5
Pim van der Wijst
Loopgroep Wijbosch
3:16:00
3:15:47
6
Henk Kern
Leiden
3:18:22
3:18:13
7
Jos Lempers
STB
3:22:19
3:22:04
8
John Haan
STB
3:22:19
3:22:03
9
Joes Vermeer
Achil '87
3:22:35
3:22:08
10
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:24:18
3:24:16
11
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
3:24:53
3:24:27
12
Peter Kaal
Babberich
3:25:00
3:24:36
13
Luc de Jaeger-Braet
Watervliet
3:25:48
3:24:51
14
Jos Stuyt
Pallas '67
3:26:30
3:26:08
15
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:27:12
3:26:35
16
Hans Spieker
MarathonPlus
3:27:49
3:27:09
17
Peter Cras
Generaal Michaelis
3:28:41
3:28:17
18
René Daemen
Olympus '70
3:29:03
3:28:56
19
Ab Schinkel
Benschop
3:30:01
3:29:51
20
Hans Dieter Sutmollen
Osnabrück (GER)
3:30:10
3:29:30
21
Toon Abrahams
Achil '87
3:32:10
3:31:42
22
Ron Bakker
MarathonPlus
3:32:15
3:31:35
23
Wim van Tol
Noordwijk Zh
3:32:16
3:31:19
24
Klaus Krolzig
Achilles-Top
3:33:06
3:31:49
25
Gert Tadema
Zwolle
3:34:31
3:33:20
26
Gerard Down
cort (IRL)
3:35:30
3:32:56
27
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
3:39:12
3:38:35
28
Luc Vrins
Barendrecht (BEL)
3:40:13
3:38:36
29
Ronald Pol
Fortuna
3:40:38
3:38:18
30
John Rodewijk
Leiden
3:41:01
3:39:25
31
Dirk Weyns
Kalmthout (BEL)
3:41:08
3:39:29
32
Ron Meijerhof
Voorst gem Voorst
3:41:50
3:39:33
33
Henk van Gerven
Generaal Michaelis
3:45:08
3:44:43
34
Dirk Flies
Essen (BEL)
3:46:44
3:45:07
35
Patrick Poppe
Borsbeek (BEL)
3:46:47
3:45:48
36
Jan Brinkman
Harich
3:47:32
3:45:55
37
Martin Gerritsen
Dutch Runners Basic
3:49:00
3:48:43
38
Ben Franssen
Fernelmont (BEL)
3:50:27
3:49:10
39
Wim den Braanker
Apeldoorn
3:52:11
3:51:02
40
Albert Koedam
Veenendaal
3:53:14
3:50:42
41
Ed van Beek
ROC Aventus
3:53:53
3:53:13
42
Jules Marsé
Achil '87
3:54:23
3:53:54
43
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigt
3:54:53
3:52:37
44
John Sieling
Middelburg
3:55:11
3:54:46
45
Hans Delissen
Hellas
3:56:58
3:55:36
46
Joop Colpa
Dutch Runners Gold
3:57:19
3:56:04
47
Walter Plieschke
4:00:16
4:00:04
48
Rob van Iersel
Dutch Runners Gold
4:01:33
3:59:45
49
Cock van der Kaay
Breukelen Ut
4:01:59
4:01:44
50
Paul Eymael
Kerkrade
4:02:38
4:00:45
51
Dinant Bruiss
Enschede
4:04:13
4:02:31
52
Ernst Jan Vermeulen
Putten
4:05:11
4:03:17
53
Uwe Braun
Essen (GER)
4:05:32
4:04:13
54
Martin Seyfried
Augsburg (GER)
4:06:54
4:05:11
55
Ed Mulder
Ron Clarke
4:07:57
4:07:07
56
Art Vreugdenhil
GVAC
4:08:10
4:06:46
57
Karl-Heinz Rochlitz
Bonn (GER)
4:08:23
4:06:19
58
Berns Sander
Witten (GER)
4:11:14
4:09:23
59
Menno Gaijkema
Almere
4:11:57
4:09:49
60
Tjeerd Jongsma
Loopgroep Hugo Veenk
4:13:27
4:11:52
61
Peter van Gils
Energie
4:14:29
4:12:07
62
Benoit AVAU
Strombeek (BEL)
4:14:33
4:13:27
63
Gies Stolze
Triathlon
4:15:59
4:14:41
64
Jaap Merkens
Triathlon
4:20:56
4:18:09
65
Dirk van Doorn
Almere
4:23:02
4:20:49
66
Gerhard Kotman
Schüttorf (GER)
4:23:10
4:21:27
67
Sijtze Hellema
Loopgroep Hugo Veenk
4:25:16
4:23:41
68
Gerik Mik
Artemis
4:29:29
4:27:59
69
Kint
Middelburg
4:31:29
4:29:27
70
Willem Kramer
Apeldoorn
4:43:40
4:41:14
71
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:45:55
4:43:10
72
Gerhard Loger
Oldenburg (GER)
4:46:03
4:44:45
73
Theo Cloosterman
GVAC
4:55:34
4:54:05
74
Willem Muetze
RWV
5:09:16
5:06:31
M55, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Derks
avVN
3:07:55
3:07:51
2
Wim Epskamp
Amstelveen
3:08:26
3:08:18
3
Rene van der Jagt
Ter Aar
3:15:58
3:15:33
4
John Bouwens
AAV '36
3:17:07
3:16:40
5
Nico van den Heuvel
Avantri
3:20:46
3:20:00
6
Jan Strijker
Brummen
3:21:34
3:20:41
7
Hans van Dijk
Leusden
3:23:17
3:23:03
8
Herman van Haaren
Achil '87
3:24:12
3:23:46
9
Jan Schinkel
Benschop
3:30:01
3:29:52
10
Mo Idrissi
MarathonPlus
3:32:27
3:31:29
11
David van Toor
avVN
3:33:37
3:33:19
12
Hans Sielias
Veluwe
3:36:19
3:35:32
13
Tjeu Souren
Utrecht
3:37:50
3:37:28
14
Bert Nijenhuis
Doetinchem
3:38:40
3:37:37
15
John Guequierre
Dynamica
3:39:13
3:38:48
16
Lee Jaas
Strassen (LUX)
3:39:20
3:38:22
17
Arnold Rypens
Rumst (BEL)
3:39:46
3:39:20
18
Jacques Vandewal
Dilsen- Stokkem (BEL
3:41:39
3:41:14
19
M Hilgenberg
Apeldoorn
3:42:43
3:42:18
20
Frans Knoben
Echt
3:43:52
3:43:25
21
Ronald Brouwer
Veluwe
3:44:08
3:43:18
22
Simon Pols
Startbaan
3:46:10
3:45:11
23
Hans-Peter Stupp
Leichlingen (GER)
3:47:03
3:46:51
24
Karl-Heinz Scholten
Kevelaer (GER)
3:48:22
3:47:21
25
Briek van Waes
Breda
3:49:25
3:48:42
26
Fiam Vermeer
Monnickendam
3:50:13
3:49:31
27
Jan van Katwijk
Rhoon
3:50:14
3:49:53
28
Ron Fokker
Almere
3:50:18
3:49:09
29
Bertus van Elburg
Nijverdal
3:50:45
3:50:17
30
Jürgen Jlehmann
Emlichheim (GER)
3:53:38
3:52:54
31
Cees van Reemst
TION
3:56:01
3:53:54
32
Ton Cusiel
Friesland
3:57:05
3:56:45
33
Harry Bouwhuis
Breda
3:58:35
3:55:55
34
Piet Schreurs
AV Heythuysen
4:00:12
3:58:08
35
Jaap de Blaey
Wolphaartsdijk
4:00:53
4:00:23
36
Bert van den Bosch
Pallas '67
4:00:54
3:59:55
37
Ben Remmers
AV '34
4:01:00
3:59:05
38
Meijnt Jansen
AV '34
4:04:32
4:02:23
39
Peter Doeksen
Voorschoten '97
4:04:34
4:04:24
40
Bram de Blaeij
Heinkenszand
4:04:41
4:04:12
41
Bertus Sasbrink
Veenendaal
4:06:35
4:04:05
42
Sjoerd Slaaf
Friesland
4:07:04
4:06:45
43
Wim de Jong
's-Gravenzande
4:09:32
4:09:16
44
Thijm Konter
Raalte
4:10:08
4:08:41
45
Eduard Verbeke
Brussel (BEL)
4:12:02
4:09:46
46
Henk Sipers
avVN
4:12:14
4:11:23
47
Karel Van Loo
Hofstade (BEL)
4:12:55
4:11:49
48
Kees van Paassen
Olympus '70
4:17:43
4:15:37
49
Bob Bock
Loopgroep Aart Stigt
4:17:50
4:16:57
50
Hans-Jurgen Klein
Essen (GER)
4:18:06
4:16:48
51
Peter van Meurs
Oss '78
4:19:29
4:18:28
52
Pieter Cremer
Friesland
4:28:48
4:28:28
53
Wolfgang Wilde
Westbeemster (GER)
4:35:51
4:34:55
54
Joseph Kaiser
Osnabrück (GER)
4:37:18
4:34:38
55
Dietmar Mintgen
Nickenich (GER)
4:43:27
4:43:04
56
Harm Klifman
Voorschoten '97
4:46:52
4:44:18
57
Rudiger van den Bossch
Sint-Laureins (BEL)
4:55:19
4:54:22
58
Brian Mills
Dutch Runners Gold
4:58:28
4:56:18
M60, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Maastricht
2:57:45
2:57:45
2
Gust De Keyser
Vlezenbeek (BEL)
3:46:19
3:45:12
3
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
3:48:04
3:47:36
4
Peter Adriaans
HAC
3:53:12
3:52:48
5
Hein Bodelier
MarathonPlus
3:53:53
3:53:43
6
Roel Ribbink
avVN
3:58:47
3:57:45
7
Klaus Wittkaemper
Wuppertal (GER)
4:01:55
3:59:51
8
Herman Costermans
Essen (BEL)
4:07:02
4:05:24
9
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:14:31
4:14:13
10
Koos Vos
Dionysos
4:23:35
4:23:26
11
Heinz Luerweg
Dorsten (GER)
4:26:47
4:24:17
12
Terence Cross
Johannesburg (RSA)
4:48:14
4:47:05
M65, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Okkersen
avVN
3:52:41
3:51:38
2
Rob Schmidt
Bergen op Zoom
4:12:29
4:11:26
3
Gijs Honing
avVN
4:16:12
4:15:09
4
James Fulkerson
MarathonPlus
4:34:26
4:33:43
5
Hans Leeuwerik
De Veenlopers
4:41:07
4:38:46
M70, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jürgen Hurst
Elmshorn (GER)
4:29:46
4:28:41
2
Johann Spieker
Laar (GER)
4:31:59
4:29:36
3
Hans Kleinekoort
Pijnenburg
4:36:27
4:34:38
4
Anton Schuurman
Amsterdam
4:55:11
4:52:28
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jerina Kocianova
Tsjechië
3:02:44
3:02:43
2
Ines van Rinsum
Arnhem
3:02:49
3:02:41
3
Lenka Sibravova
Tsjechië
3:03:16
3:03:07
4
Chantal van der Geest
Utrecht
3:33:43
3:32:22
5
Leonie van den Haak
Loopgroep Aart Stigt
3:47:50
3:47:17
6
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
4:03:55
4:03:01
7
Karen Fuerherm
Uccle (BEL)
4:08:10
4:07:50
8
Tini van Bentum
Harderwijk
4:10:46
4:08:38
9
Valerie Heeren
kuringen (BEL)
4:20:47
4:18:31
10
Rose-Minke Schure
Triathlon
4:29:08
4:27:09
11
Barbara Kraakman
Hilversum
4:33:54
4:31:10
V35, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Kaminkova
Tsjechië
2:45:33
2:45:32
2
Vanessa Gosselink
Biddinghuizen
3:07:29
3:06:29
3
Thea Klaaßen
Leer (GER)
3:25:57
3:23:37
4
Grada Boschker
Argo
3:26:01
3:25:55
5
Sonja Vesseur
Apeldoorn
3:32:37
3:31:59
6
Chantal I COENEN
Bekkevoort (BEL)
3:48:37
3:47:28
V40, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geke Venema
Friesland
3:37:40
3:37:04
2
Wilma Dierx
Loopgroep Aart Stigt
3:46:10
3:45:15
3
Claudia Wesselman
NEA Volharding
3:55:04
3:53:43
4
Betty van Zoelen
Parthenon
3:56:12
3:54:14
5
Claudia Matthiesen
Köln (GER)
3:56:37
3:54:43
6
Paula Groot
Dutch Runners Gold
4:02:46
4:02:13
7
Evelien Hoogendoorn
Groningen Atletiek
4:04:05
4:01:29
8
Yvonne Rosenkamp
Salland
4:07:21
4:05:20
9
Arjanne van Heijningen
SV Veendam
4:07:33
4:05:48
10
Elke Link-Holtermann
Breckerfeld (GER)
4:08:37
4:06:38
11
Kerstin Fuhrmann
Essen (GER)
4:08:38
4:07:43
12
Kirsten Groenveld
Zaandam
4:13:11
4:12:38
13
Katie Unoki
Dutch Runners Gold
4:14:20
4:12:19
14
Inge van Oijen
Fortuna '67
4:14:40
4:13:54
15
Brigitte Prost
Coesfeld (GER)
4:45:43
4:44:25
V45, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Silvia Verhoeven
Achilles
3:28:00
3:27:49
2
Gerry Visser
LAAC Twente
3:31:57
3:31:35
3
Marij ke Krutzen
Loopgroep PK
3:40:52
3:39:34
4
Ingrid Peperkamp
Dutch Runners Basic
3:55:05
3:53:43
5
Renske Vermeulen
Putten
4:05:10
4:03:17
6
Henriette Klomp
Ulft
4:05:11
4:03:16
7
Sibilla Eymael
Kerkrade
4:13:09
4:11:16
8
Carla Vaessen
Loopgroep Hugo Veenk
4:13:27
4:11:52
9
Minke Kooistra
Loopgroep Hugo Veenk
4:13:27
4:11:52
10
Manda Alosery-Tijssen
Apeldoorn
4:14:02
4:12:43
V50, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariëtte ten Bokkel-Am
Atletico '73
3:17:52
3:17:50
2
Els Annegarn
avVN
3:41:39
3:40:46
3
Betty Verwegen
Oss '78
3:46:42
3:45:41
4
Andrea Baschin
Wolfsburg (GER)
3:57:01
3:56:43
5
Mirjam Winkelaar
Fivelstreek
4:04:37
4:03:25
6
Seke Koonstra
Loopgroep Hugo Veenk
4:08:24
4:06:50
7
Tineke Mous
Sint Oedenrode
4:08:36
4:08:10
8
Bettina Heddes
Almere
4:11:57
4:09:53
9
Gina Heuser
Energie
4:14:29
4:12:07
10
Bianka Jannasch-Fleisc
Nauen (GER)
4:19:21
4:18:25
11
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:19:22
4:18:54
12
Agnes Miedema
Loopgroep Hugo Veenk
4:25:14
4:23:38
13
Ineke Scheffer
Friesland
4:29:29
4:27:58
14
Anja Pieterman-Dijkste
Roodeschool
4:29:42
4:27:50
15
Petra Kok
Statina
4:43:12
4:42:04
16
Marja Vesters
Vogelenzang
4:48:59
4:46:27
V55, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paula de Gier-van Buur
Triathlon
3:40:41
3:40:18
2
Monika Hille
Almere
3:50:17
3:49:09
3
Nellie van der Made
AAC '61
3:56:44
3:55:29
V60, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Angela Veld
Statina
4:14:40
4:13:54
2
Els Claessens
Schiermonnikoog
4:31:53
4:29:49
V70, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Suzanne Maes
Maasmechelen (BEL)
4:24:11
4:23:46
MAN, ASSELRONDE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petr Pechek
Tsjechië
1:31:31
1:31:31
2
Leon Sanderman
Rijssen
1:36:14
1:36:14
3
Harald van Doorn
Lycurgus
1:38:20
1:38:18
4
Dirk Londema
Arnhem
1:39:41
1:39:35
5
Johan Kats
Daventria
1:40:35
1:40:34
6
Alfred Roelen
NSL
1:41:00
1:40:59
7
Paul Visser
Tilburg Road Runners
1:41:40
1:41:36
8
Wytze Muijzert
Ron Clarke
1:44:19
1:44:17
9
Carel Doreleijers
Athlos
1:44:45
1:44:43
10
Martijn Schakelaar
De Gemzen
1:45:16
1:45:14
11
Dirk Sijtsma
PAC
1:46:09
1:46:07
12
Michiel Kallenberg
Cifla
1:47:19
1:46:59
13
Bas van Beek
Cialfo
1:47:25
1:47:24
14
Maarten de Jong
Olympus '70
1:47:52
1:47:47
15
Erik Kuijer
Ruinerwold
1:48:14
1:48:11
16
Pieter Ronteltap
Loopgroep PK
1:48:20
1:48:18
17
Han Wolsing
Triathlon
1:48:51
1:48:49
18
Harry Sikkema
Pijnenburg
1:48:52
1:48:43
19
Dirk Hoekman
AV Holten
1:48:54
1:48:50
20
Wilfried van Meer
Made
1:49:28
1:49:26
21
Alfred van Pelt
Fortuna
1:49:32
1:49:29
22
Jaap Vink
Phoenix
1:49:38
1:49:34
23
Wouter Zondervan
Triathlon
1:50:04
1:50:02
24
Ruben Crusio
Duiven
1:50:13
1:49:53
25
H Prangsma
Otterlo
1:50:20
1:50:03
26
Pieter-Jan Fioole
PAC
1:50:33
1:49:58
27
Johan Boom
Spurt '88
1:50:59
1:50:52
28
Sep Thijssen
NSAV 't Haasje
1:51:12
1:51:07
29
Henk van der Plas
Loopgroep Wijbosch
1:51:21
1:51:17
30
Saco Hemstra
Weidum
1:51:47
1:51:38
31
Henry Vredendaal
Atverni
1:52:02
1:51:48
32
Dirk Jan de Jong
Leerdam
1:52:20
1:52:10
33
Michel van der Heide
Goor '75
1:52:33
1:52:29
34
Peter Sabel
Fortuna
1:52:35
1:52:32
35
Paul Oude Vrielink
Groningen Atletiek
1:52:53
1:52:41
36
Fred Reitsma
NOP
1:53:24
1:51:34
37
Matthijs Bogaerts
Haag Atletiek
1:53:37
1:53:34
38
Hans Bos
Triathlon
1:53:46
1:53:42
39
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:53:51
1:53:49
40
Felix Helmink
Hollander Techniek
1:53:55
1:53:35
41
Roger Salden
's-Gravenhage
1:54:00
1:53:39
42
Ruud Jansen
Athlos
1:54:03
1:53:20
43
Marc van Onna
Bemmel
1:54:03
1:53:21
44
Harold Oeverhaus
NOP
1:54:11
1:54:09
45
Kees Terhorst
Houten
1:54:13
1:53:50
46
Tim van der Veer
Loopgroep PK
1:54:30
1:54:28
47
Hans Blankestijn
Daventria
1:54:36
1:54:29
48
Bas Pieterse
AV Zeewolde
1:54:37
1:54:27
49
GJ Brinkman
Loenen Gld
1:54:42
1:54:36
50
Nils van Elzelingen
Veluwe
1:54:44
1:54:41
51
Bram van Dongen
Haag Atletiek
1:54:45
1:54:38
52
Martien van Bavel
OSS-VOLO
1:54:48
1:54:36
53
Maarten Witteman
's-Gravenhage
1:54:50
1:54:29
54
Ed Baks
Atverni
1:54:53
1:54:39
55
Gerben Zomer
Maarssen
1:55:04
1:54:50
56
Maarten van Kooij
Maastricht
1:55:11
1:55:00
57
Jan-Willem Huson
Amsterdam
1:55:17
1:55:13
58
Jos Hakvoort
BAV
1:55:37
1:55:33
59
Bas van der Heijden
Amersfoort
1:55:44
1:55:24
60
Oscar Lammers
Amersfoort
1:55:44
1:55:23
61
Marcel Uppelschoten
Phoenix
1:55:45
1:55:45
62
Niels Taatgen
Groningen Atletiek
1:55:47
1:55:39
63
Dick van Ravenhorst
Kootwijkerbroek
1:55:50
1:55:26
64
Peter Ipema
Loopgroep De Drentsc
1:56:11
1:56:03
65
Robin van de Mast
Loopgroep PK
1:56:12
1:55:58
66
Herman ten Hove
Goor '75
1:56:13
1:56:09
67
Björn Demkes
AVA '70
1:56:14
1:56:06
68
Gerd Strathkötter
Borgholzhausen (GER)
1:56:25
1:56:12
69
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
1:56:27
1:56:13
70
Bart Mulders
Cifla
1:56:37
1:56:32
71
Robin te Wierik
Wierden
1:56:54
1:55:58
72
Manuel Hofman
Lelystad
1:57:00
1:56:50
73
Marco van Nek
Purmerend
1:57:00
1:56:01
74
Ron Dekker
Fortuna
1:57:12
1:57:08
75
J Weide
Gorinchem
1:57:16
1:56:05
76
Bas-Jan Stoute
Ermelo
1:57:21
1:56:33
77
Ivo Lustenhouwer
Pallas '67
1:57:25
1:56:35
78
Jose Vicente Requena M
Loopgroep Aart Stigt
1:57:37
1:56:38
79
Falco van Dijck
Utrecht
1:57:54
1:57:46
80
Steve Sommeling
Passaat
1:57:56
1:57:30
81
Anton Kiewiet
Hellas
1:57:57
1:57:46
82
Gabor van den Berg
Lelystad
1:58:02
1:57:52
83
Rene ter Maten
Barneveld
1:58:12
1:58:00
84
Fred Louter
Maasland
1:58:21
1:57:51
85
Wim Ritsema
Dieren
1:58:29
1:58:04
86
Rob Rave
Dinxperlo
1:58:30
1:58:24
87
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:58:32
1:58:21
88
Jeroen Schmit
Hollander Techniek
1:58:40
1:57:20
89
Eelco Visserman
Genemuiden
1:58:45
1:58:30
90
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:58:46
1:58:38
91
Egbert Meilink
Spurt '88
1:58:50
1:58:41
92
Johan van Meurs
Fortuna
1:58:54
1:58:41
93
Peter van der Vijgh
Pijnenburg
1:58:56
1:58:43
94
Hugo van den Berg
Hulshorst
1:59:05
1:58:57
95
Berry Ruitenbeek
BAV
1:59:13
1:59:09
96
Sietse Bouma
Maarssen
1:59:17
1:58:15
97
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:59:18
1:58:40
98
Paul Terpstra
Haren Gn
1:59:23
1:58:54
99
André Groen
BAV
1:59:34
1:59:29
100
Matthijs van Scheijen
Loopgroep PK
1:59:47
1:59:35
101
Martin Hendriks
De Gemzen
1:59:50
1:59:22
102
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
1:59:55
1:59:49
103
Bart Haas
TTW
1:59:57
1:59:52
104
Arend Hollebeek
TTW
2:00:06
2:00:01
105
Casper Bekken
Schalkhaar
2:00:13
2:00:06
106
Jos Euser
Haag Atletiek
2:00:14
1:58:23
107
Coen van de Luytgaarde
Schagen
2:00:22
1:59:22
108
Henrie van Valkengoed
Nijkerk Gld
2:00:25
2:00:17
109
Peter van der Blom
's-Gravenhage
2:00:26
2:00:02
110
Harry Derksen
Raalte
2:00:32
1:58:12
111
Ton Harland
Haag Atletiek
2:00:33
2:00:25
112
Peter Rotteveel
Haag Atletiek
2:00:34
2:00:27
113
René Steunenberg
Vaassen
2:00:38
2:00:02
114
Edwin Robat
Argo
2:00:46
2:00:33
115
Jan Tommassen
Loopgroep PK
2:00:50
2:00:36
116
Michel Schouten
Almere
2:00:54
2:00:14
117
Carel Lueb
Argo
2:01:07
2:00:54
118
Paul Streep
PAC
2:01:20
2:01:00
119
Johnny van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
2:01:25
2:00:44
120
Jody van de Griendt
Prins Hendrik
2:01:26
2:00:55
121
Pieter Hubers
Atletico '73
2:01:45
2:01:26
122
Piet-Hein de Leeuw
Daventria
2:01:46
2:00:46
123
Rob Weijts
Prins Hendrik
2:01:51
2:01:19
124
Patrick Sturkenboom
Prins Hendrik
2:02:03
2:01:32
125
Michel Bouman
Krimpen aan den IJss
2:02:09
2:01:48
126
Paul Huls
Argo
2:02:26
2:02:14
127
Arjan Hoenselaar
Nijmegen
2:02:48
2:01:52
128
Klaas van Haeringen
Groningen
2:02:52
2:02:46
129
Theo van Pamelen
Spark
2:02:53
2:01:51
130
Frans van der Veeken
Amsterdam
2:02:57
2:02:48
131
Arno van Unnik
Fortuna
2:02:59
2:02:47
132
Gino Lambert
Climax
2:03:09
2:02:46
133
Sebastiaan van Zijp
Leiden
2:03:10
2:03:00
134
Corne Peters
Raamsdonksveer
2:03:15
2:02:51
135
Ronald van der Krogt
Baarn
2:03:23
2:03:18
136
Manfred Kooy
Ciko '66
2:03:27
2:03:24
137
Henk van Duuren
Spurt '88
2:03:28
2:03:15
138
Wilco Visscher
IJsselmuiden
2:03:30
2:02:58
139
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
2:03:34
2:03:24
140
Bert van Asselt
Veluwe
2:03:38
2:03:27
141
Rene Hulsman
Raalte
2:03:39
2:02:38
142
Johan Versteeg
Wageningen
2:03:43
2:03:40
143
Joop Weijn
Alliander
2:03:45
2:03:43
144
Otmar Montroos
AV '34
2:03:46
2:03:42
145
Coen Weerkamp
Pijnenburg
2:03:54
2:02:40
146
Rudo Verhoef
Utrecht
2:03:57
2:03:48
147
Will Balvers
Prins Hendrik
2:03:58
2:03:27
148
Gerwin van de Veen
Bunschoten-Spakenbur
2:04:20
2:03:58
149
Ronald van Aalten
Atletico '73
2:04:21
2:04:01
150
LRL Vandeberg
Prins Hendrik
2:04:23
2:03:52
151
Henk Mengers
AVA '70
2:04:27
2:04:19
152
John van Tol
Dutch Runners Gold
2:04:27
2:04:06
153
Michiel Broeren
Arnhem
2:04:29
2:03:29
154
P Nijveldt
Almere
2:04:33
2:04:11
155
John van Opstal
Molenhoek Lb
2:04:36
2:04:29
156
Ton Stikkelbroeck
Eindhoven
2:04:40
2:04:26
157
Arie Verhoef
De Gemzen
2:04:40
2:03:59
158
Frank Engelbracht
Schwelm (GER)
2:04:41
2:04:32
159
Gert Admiraal
TTW
2:04:43
2:04:38
160
Richard Rutten
Daventria
2:04:45
2:04:34
161
Wim Matel
Spurt '88
2:04:56
2:04:48
162
Carly van Pinxten
Prins Hendrik
2:04:57
2:04:27
163
Ronald van Ingen
AV '34
2:04:58
2:04:40
164
Bas van Vliet
Pallas '67
2:05:02
2:04:49
165
Andreas Joswig
Ennepetal (GER)
2:05:20
2:05:11
166
Geert de Lange
Harderwijk
2:05:27
2:04:42
167
Sander De Vlieger
Haag Atletiek
2:05:28
2:05:15
168
Karst Altena
AV '34
2:05:37
2:05:12
169
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
2:05:40
2:05:22
170
Hans van der Linden
Gorinchem
2:05:47
2:04:17
171
Richard van den Brink
Athlos
2:05:51
2:05:08
172
Herbert van Zeijts
Athlos
2:05:51
2:05:06
173
Andre Gijsendorffer
Zwolle
2:05:53
2:04:53
174
Erik Dees
Fortuna
2:05:57
2:05:39
175
Arjan Kouwenhoven
TTW
2:05:59
2:05:53
176
Leo van Egmond
Alphen aan den Rijn
2:06:04
2:05:38
177
Marcel Hendriks
AV '34
2:06:18
2:05:52
178
Martijn Veenhuis
Oldenzaal
2:06:32
2:06:21
179
Rene Goedhart
Hanzesport
2:06:35
2:04:51
180
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
2:06:40
2:06:02
181
Rob Nijenhuis
Triathlon
2:06:44
2:06:20
182
Dik van de Stelt
AV Aalsmeer
2:06:49
2:06:36
183
Johnny Dieleman
Prins Hendrik
2:06:50
2:06:19
184
Maarten van Triest
Barneveld
2:06:51
2:05:53
185
Edwin van Asten
Huissen
2:06:54
2:05:56
186
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
2:06:57
2:06:29
187
Peter Duvekot
Prins Hendrik
2:06:57
2:06:25
188
Raul Rodrigues Alves
Oss
2:06:58
2:06:22
189
Bob van Oosten
Argo
2:07:08
2:06:54
190
Waldo Duin
Triathlon
2:07:15
2:06:58
191
Steef Karthaus
Rijnsburg
2:07:17
2:07:06
192
Frans van Huizen
Ciko '66
2:07:19
2:05:58
193
MAUS Dieleman
Running AP
2:07:21
2:07:17
194
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
2:07:29
2:07:11
195
Jos Westbroek
Krimpen aan den IJss
2:07:39
2:07:18
196
Henny Verheugen
Arnhem
2:07:52
2:07:14
197
Henk Verbaas
Puttershoek
2:07:53
2:06:59
198
Pepijn Muller
Prins Hendrik
2:07:57
2:07:28
199
S vd Maas
Hoogland
2:08:01
2:07:44
200
Peter Verbeek
Triathlon
2:08:05
2:07:41
201
Stijn Boode
Utrecht
2:08:05
2:07:56
202
Martijn Mussche
Arnhem
2:08:21
2:07:28
203
Gerrie Dijkstra
Oirschot
2:08:31
2:08:07
204
John Ruijg
AV Houten
2:08:33
2:07:53
205
Ehud Hauben
Wassenaar
2:08:39
2:08:27
206
Peter van der Meulen
Apeldoorn
2:08:42
2:08:28
207
Peter Kuijper
Triathlon
2:08:43
2:08:06
208
Jacco van Haveren
Climax
2:08:44
2:08:22
209
Wim Gentenaar
Weesp
2:08:45
2:08:39
210
Ulrich Kansteiner
Borgholzhausen (GER)
2:08:47
2:08:37
211
Alex van Ginkel
Clytoneus
2:08:48
2:08:38
212
Teun van Bruggen
Amersfoort
2:08:49
2:08:39
213
Henk Oosterveen
HAC '63
2:08:56
2:08:20
214
Floris Jansen
Haag Atletiek
2:09:01
2:08:53
215
Michel Brenninkmeijer
Kadaster
2:09:03
2:08:40
216
Aad Tieleman
Haag Atletiek
2:09:03
2:08:55
217
Wim Renswoude
Nijmegen
2:09:07
2:08:24
218
Leon Nelissen
Groesbeek
2:09:07
2:08:25
219
Maurice Pordon
Amsterdam
2:09:13
2:08:24
220
Tom van der Lelij
Fortuna
2:09:13
2:08:56
221
Stef Hinfelaar
Geldermalsen
2:09:17
2:08:22
222
Rico Slot
Krimpen aan den IJss
2:09:20
2:08:59
223
Marc Muntjewerff
Arnhem
2:09:27
2:08:18
224
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
2:09:28
2:08:59
225
EJ Kasteel
Cialfo
2:09:28
2:09:13
226
Henry Vos
Typhoon
2:09:29
2:08:00
227
André Voets
Krimpen aan den IJss
2:09:29
2:09:09
228
George Lubeck
Leiden
2:09:30
2:09:24
229
Tinus Kleverwal
Veluwe
2:09:36
2:08:45
230
Pascal van Zon
Spurt '88
2:09:37
2:08:43
231
Nico ten Bokkel
Warnsveld
2:09:51
2:09:11
232
Thierry Van Zandvoort
Almere '81
2:09:52
2:08:51
233
Arend Netjes
NOP
2:09:55
2:09:49
234
Maarten van der Plas
Lisse
2:10:01
2:09:57
235
Jan Schrooyen
Essen (BEL)
2:10:09
2:09:15
236
Albert Riedstra
Vogelenzang
2:10:17
2:07:55
237
Toine Poelman
Zwolle
2:10:24
2:09:47
238
Dudley Felies
Altis
2:10:30
2:09:27
239
Hans van der Steen
Leeuwarden
2:10:33
2:09:25
240
Robert Borgonjen
Twello
2:10:38
2:08:56
241
Bert van Duuren
PEC 1910
2:10:40
2:08:13
242
Dennis van de Vosse
Deventer
2:10:45
2:09:20
243
Edwin Castelein
Ciko '66
2:10:47
2:09:26
244
Kees Sonnevelt
De Meern
2:10:47
2:10:34
245
Gerrit Pleijter
Flevo Delta
2:10:53
2:10:01
246
Jeffrey Laterveer
MarathonPlus
2:11:00
2:10:35
247
Gerrit Nillessen
Cifla
2:11:02
2:11:00
248
Sander Hijmensen
Apeldoorn
2:11:04
2:10:24
249
Ruud Kok
AV '34
2:11:10
2:10:45
250
William Knoeff
Veluwe
2:11:13
2:10:26
251
Chris Beckers
Utrecht
2:11:13
2:10:21
252
JanHendrik Wolters
Veluwe
2:11:14
2:10:05
253
Mari Arissen
Druten
2:11:18
2:10:18
254
Martin van Alst
Huissen
2:11:20
2:10:23
255
Manintveld Michel
Veluwe
2:11:21
2:11:01
256
Bert van der Laan
Hanzesport
2:11:21
2:10:38
257
Peter Diebels
Leiderdorp
2:11:33
2:09:32
258
Cris Simons
Haaren
2:11:36
2:09:32
259
Hermen Grasman
ATC '75
2:11:38
2:11:08
260
Chris Buining
Amsterdam
2:11:46
2:11:00
261
Piet van Krieken
Passaat
2:11:46
2:11:20
262
Eric Groenwold
Hanzesport
2:11:52
2:10:27
263
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
2:11:52
2:11:12
264
Jan Holterman
Emmen
2:12:00
2:11:38
265
Ton van Helvoort
Rosmalen
2:12:08
2:11:20
266
Jan van den Berg
Klarenbeek
2:12:14
2:11:24
267
Jan van Gendt
Nijmegen Atletiek
2:12:17
2:11:22
268
Leo van den Hoven
Clytoneus
2:12:20
2:12:11
269
Paul Hofstede
Olympus '70
2:12:24
2:11:59
270
Gerrit ter Elst
Athlos
2:12:26
2:11:42
271
Jos de Vries
Amersfoort
2:12:39
2:11:29
272
Eric Bouwmeester
Dutch Runners Gold
2:12:40
2:12:14
273
Frank Harms
Haarlemmermeer
2:12:45
2:12:01
274
Ton Overeem
avVN
2:12:48
2:12:35
275
Philip de Bruijn
Beuningen Gld
2:12:49
2:11:17
276
Gert Jansen
Apeldoorn
2:12:57
2:12:43
277
Johannes Hendrikus Lam
Alliander
2:12:58
2:12:56
278
Mark Janssen
Apeldoorn
2:12:59
2:11:46
279
Han Stiekema
Zwolle
2:12:59
2:12:09
280
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJss
2:13:01
2:12:36
281
Henk van Kruijsbergen
Seven Hills Running
2:13:04
2:12:42
282
Warner Krol
Dalfsen
2:13:11
2:12:35
283
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
2:13:15
2:12:40
284
Tom Nijland
Borculo
2:13:16
2:12:23
285
Marijn de Keijzer
Zwolle
2:13:17
2:12:15
286
Jan Koreman
Groningen Atletiek
2:13:20
2:12:18
287
Gerard van den Berg
Olympus '70
2:13:21
2:12:21
288
Gert Jan Vliem
Zelhem
2:13:21
2:11:36
289
Jan de Rooij
Prins Hendrik
2:13:25
2:12:54
290
Hub Wijnands
STB
2:13:29
2:13:26
291
Jan Offermans
STB
2:13:30
2:13:26
292
Ronald Bastian
Lanaken (BEL)
2:13:30
2:13:07
293
Gerard Halsema
Groningen Atletiek
2:13:33
2:12:45
294
Onno de Boer
Enschede
2:13:34
2:12:36
295
Wouter van Dorp
Utrecht
2:13:41
2:12:51
296
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
2:13:43
2:12:50
297
Ricky Martens
RRZ
2:13:45
2:12:54
298
Aad van der Sman
Dutch Runners Gold
2:13:47
2:12:55
299
Jan Noordam
Olympus '70
2:13:48
2:13:42
300
Simon Kok
Deventer
2:13:48
2:13:24
301
Ritchie Limaheluw
Loopgroep Leeuwarden
2:13:48
2:13:15
302
Bob Polack
PAC
2:13:49
2:13:02
303
Leo van Hoorn
PAC
2:13:50
2:13:02
304
Jan Van Zandvoort
Almere '81
2:13:51
2:12:50
305
Martin van der Giesen
Strijen
2:13:54
2:12:43
306
Jose Xavier
Sparta
2:13:55
2:13:51
307
Ben Schenkel
Hillegom
2:13:59
2:12:08
308
Gé de Leeuw
Zwolle
2:14:03
2:12:40
309
Piet de Haas
Prins Hendrik
2:14:03
2:13:33
310
Jan van Ree
Apeldoorn
2:14:05
2:13:26
311
Jacques van Alphen
TTW
2:14:06
2:14:01
312
Pim Udo
Statina
2:14:06
2:12:58
313
Wout Heslinga
Trecho
2:14:13
2:13:09
314
Dick Vermeulen
Leusden
2:14:16
2:13:47
315
Ron Switzar
AV Houten
2:14:17
2:13:37
316
Edwin de Waal
BAV
2:14:19
2:13:03
317
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
2:14:21
2:13:24
318
Bob Verbrugge
RRZ
2:14:24
2:13:33
319
Benno Lutje Wagelaar
LAAC Twente
2:14:26
2:13:38
320
Pol Besenius
Eindhoven
2:14:32
2:13:29
321
Erik Offereins
Climax
2:14:33
2:14:16
322
Peter Noordam
Waterweg
2:14:37
2:13:46
323
Aart Kolk
Doetinchem
2:14:42
2:13:59
324
Willem Boerkamp
Amsterdam
2:14:44
2:13:37
325
Ton ten Have
Gelre
2:14:44
2:13:30
326
Chris de Vor
Haag Atletiek
2:14:45
2:13:44
327
Rob Groote Bromhaar
Amsterdam
2:14:45
2:14:25
328
Maarten Ruesink
Roermond
2:14:50
2:14:04
329
Ronaldo Koomen
Alkmaar
2:14:51
2:14:30
330
Rob Bosboom
PAC
2:14:53
2:13:42
331
Yannink Lefeborg
Edam
2:14:54
2:13:46
332
Kees Smies
De Kieviten
2:14:54
2:14:43
333
Paulino -- Pallas
Avanti-Wilskracht
2:14:59
2:14:06
334
Percy van As
Fortuna
2:15:01
2:14:02
335
Paul van der Horst
Cifla
2:15:03
2:14:21
336
Hans Scheltinga
Nijmegen
2:15:04
2:14:21
337
Jan-Willem van Drieenh
Veluwe
2:15:10
2:14:36
338
Hanno Sterk
Fortuna
2:15:14
2:14:40
339
Remco van der Velden
Fortuna
2:15:15
2:14:40
340
Hennie Lensink
avVN
2:15:18
2:14:18
341
Marc Weening
Doorwerth
2:15:20
2:14:05
342
Walter Elferink
Flevo Delta
2:15:20
2:14:28
343
Rene van Diepen
Amsterdam
2:15:29
2:14:39
344
Menno Klunder
Daventria
2:15:29
2:15:08
345
Julius VD Werf
Loopgroep Leeuwarden
2:15:31
2:14:50
346
René Swart
Loopgroep Leeuwarden
2:15:31
2:14:49
347
Bart de Ruigh
Utrecht
2:15:33
2:14:39
348
Jan Vullings
Ciko '66
2:15:35
2:14:15
349
Peter Bilstra
Gorinchem
2:15:35
2:14:05
350
Peter Jansen
PEC 1910
2:15:45
2:14:21
351
Albert Verduijn
Alphen aan den Rijn
2:15:47
2:15:20
352
Ronald J Keizer
Haarlem
2:15:48
2:14:08
353
Aydin Var
Harderwijk
2:15:48
2:15:35
354
Robert Carol
Dynamica
2:15:50
2:15:25
355
Hans Koster
Isala '96
2:15:52
2:15:28
356
Vincent Vloemans
Loopgroep Blixemsnel
2:15:56
2:15:29
357
Jan Van Wieren
Emmen
2:15:56
2:15:48
358
Emiel Hartog
Soest
2:15:58
2:15:40
359
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
2:15:59
2:15:44
360
Ton Hollak
Vaassen
2:16:03
2:15:35
361
Walter Toebes
AV '34
2:16:04
2:15:46
362
Remmy Schaap
Ede Gld
2:16:07
2:15:59
363
Aart Voorrips
Apeldoorn
2:16:11
2:14:04
364
Martijn Kraijenbrink
Weesp
2:16:15
2:15:10
365
Kevin Timmerman
Spurt '88
2:16:24
2:15:31
366
Rick van Emous
Putten
2:16:27
2:14:06
367
Ruud Fredriks
avVN
2:16:28
2:15:50
368
Leo de Rijke
Vlissingen
2:16:28
2:15:50
369
Edwin van der Plas
Cifla
2:16:29
2:15:22
370
Wim Dekker
Utrecht
2:16:29
2:16:02
371
Gerard Driessen
Almere '81
2:16:32
2:16:27
372
David Baron
Emmen
2:16:37
2:16:04
373
Jans Kiers
Erm
2:16:38
2:15:37
374
Henk Lotterman
De Sperwers
2:16:38
2:15:38
375
Tim van Leeuwen
Heerde
2:16:42
2:16:04
376
Freek Jonkers
Heerde
2:16:43
2:16:04
377
Ben van der Heul
NEA Volharding
2:16:44
2:16:14
378
Ivo Pothaar
AV '23
2:16:46
2:15:23
379
R Nijhof
Hollander Techniek
2:16:48
2:16:07
380
Arnold Bredewolt
Veessen
2:16:51
2:15:25
381
Hennie Kraayvanger
Nijmegen
2:16:55
2:15:11
382
Henk Mulder
Fortuna
2:16:56
2:16:20
383
Frans Louwers
Best
2:16:59
2:16:35
384
Wim Loos
Groningen Atletiek
2:17:00
2:16:35
385
Kees van den Bos
Olympus '70
2:17:01
2:15:52
386
Jan Kersloot
Ermelo
2:17:04
2:14:43
387
Frans van der Velde
NOP
2:17:07
2:17:00
388
Jan Knipmeyer
Fortuna
2:17:11
2:16:36
389
Ruud van Es
Fortuna
2:17:11
2:16:36
390
Arthur Jansen
Climax
2:17:11
2:16:54
391
Jan Overeem
Veenendaal
2:17:13
2:14:41
392
Titus Hensen
ATC '75
2:17:14
2:16:44
393
Johan Brands
Helmond
2:17:15
2:16:30
394
Marcel Maurits
AV '47
2:17:16
2:17:00
395
Peter Wijnands
Spirit Lelystad
2:17:20
2:15:40
396
Wim van der Linden
Ciko '66
2:17:20
2:16:00
397
Martin Landstra
Boxmeer
2:17:22
2:16:03
398
Joey Uiterwijk
Breda
2:17:26
2:16:59
399
Asse roeland van Midde
Voorthuizen
2:17:27
2:16:13
400
Gerrit te Lindert
AVA '70
2:17:28
2:16:57
401
Paul de Groen
Rotterdam
2:17:29
2:17:13
402
Yusuf Yukler
Sparta
2:17:31
2:16:25
403
Henk Janssen
Bloemendaal
2:17:33
2:16:23
404
Marcel Jansen
't Jasper Sport
2:17:39
2:16:55
405
Edwin de Haas
Rotterdam
2:17:42
2:17:32
406
Roland de Jonge
Eindhoven
2:17:44
2:17:17
407
Gerard Overbeek
Alphen aan den Rijn
2:17:52
2:16:16
408
Gerrit van den Hengel
the Hague Road Runne
2:17:53
2:17:27
409
Jasper Wattjes
Nijmegen
2:18:02
2:16:42
410
Bert Kleiboer
PEC 1910
2:18:03
2:16:40
411
Robert Portengen
Alliander
2:18:05
2:15:39
412
Martin Heruer
Loopgroep PK
2:18:07
2:17:54
413
Harold van Leeuwen
AAC '61
2:18:07
2:16:52
414
Jerry van der Hulst
Leiden Road Runners
2:18:18
2:17:57
415
Marc van Eijkelenburg
Berlicum Nb
2:18:21
2:17:33
416
Sjaak van der Linden
Dutch Runners Gold
2:18:24
2:17:54
417
Jan van der Ven
Triathlon
2:18:31
2:17:21
418
Robert Ovbiagbonhia
Impala
2:18:33
2:16:18
419
Thomas Vink
De Steeg
2:18:33
2:16:17
420
Frits van der Lubben
RRZ
2:18:35
2:17:43
421
Frank Walrave
Kadaster
2:18:44
2:17:55
422
Rob Das
Kadaster
2:18:45
2:17:56
423
Jordan Byrne
's-Gravenhage
2:18:49
2:18:02
424
Mike de Knegt
Clytoneus
2:18:53
2:18:18
425
Ivo den Bieman
Wamel
2:18:58
2:18:03
426
Arie van der Lee
Salland
2:19:05
2:17:04
427
Marcel de Jonge
Deventer
2:19:07
2:16:29
428
Bob Udink
Goirle
2:19:09
2:17:30
429
Ad van Kempen
Achilles-Top
2:19:13
2:17:55
430
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
2:19:13
2:18:28
431
Wim Prins
Ilion
2:19:16
2:18:54
432
Jack van Zundert
Harderwijk
2:19:17
2:16:55
433
Wilco Nijenkamp
Biddinghuizen
2:19:23
2:18:55
434
Mischa Hooghuis
PAC
2:19:24
2:19:07
435
Wijnand Weijman
Loopgroep Aart Stigt
2:19:24
2:19:09
436
Rob Roelofsen
De Liemers
2:19:40
2:18:47
437
Erick Dekkers
Spark
2:19:42
2:18:39
438
Egon Triki
LOGO
2:19:46
2:17:38
439
Watze Schaafsma
NOP
2:19:47
2:18:51
440
Jeroen Straathof
Apeldoorn
2:19:51
2:18:15
441
Leo Bakker
Dutch Runners Gold
2:19:56
2:19:09
442
Ton Suykerland
NSL
2:19:59
2:18:38
443
Bert Jansen
Leeuwarden
2:20:03
2:19:20
444
Walter Rutten
the Hague Road Runne
2:20:03
2:19:08
445
Wessel Berkman
Naarden
2:20:05
2:19:21
446
Kees Vreugdenhil
Olympus '70
2:20:13
2:19:04
447
Leo Vloon
Waterland
2:20:20
2:19:24
448
Jan van Kooij
Statina
2:20:20
2:19:12
449
Oscar Mathijssen
Tiel
2:20:23
2:20:02
450
Gerben de Graaf
Utrecht
2:20:28
2:20:20
451
Walter Legerstee
Delft
2:20:28
2:20:07
452
Thomas Prins
Passaat
2:20:29
2:18:14
453
Algo Meulendijks
HAC
2:20:34
2:20:10
454
Robert Hogeweg
Dutch Runners Gold
2:20:36
2:19:23
455
Bart Drinkenburg
Hilvarenbeek
2:20:37
2:20:11
456
Titus Olthof
TION
2:20:40
2:20:01
457
Ronald Kraaijenvanger
Oegstgeest
2:20:42
2:19:55
458
Louis Schrijvers
Zaanland
2:20:44
2:19:56
459
Harold Mous
Beetsterzwaag
2:20:49
2:18:51
460
Peter van Spronssen
Voorschoten '97
2:20:51
2:19:46
461
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
2:20:54
2:20:17
462
Kees Moeijer
Volendam
2:20:55
2:19:48
463
Francois Brakels
Coevorden
2:20:56
2:19:15
464
Robert Lodeweegs
AV Castricum
2:20:57
2:19:48
465
Edwin van der Beek
Haarlemmermeer
2:20:57
2:20:13
466
Rudy A M Francke
Loopgroep Hugo Veenk
2:20:58
2:19:23
467
Sief Vercaigne
Wervik (BEL)
2:21:04
2:19:33
468
Franky Gesguiere
Wervik (BEL)
2:21:05
2:19:33
469
Rene Kwant
Nieuwegein
2:21:05
2:19:35
470
Max Schrameijer
AV Wijchen
2:21:08
2:19:52
471
Jakob Hartman
Veenendaal
2:21:09
2:18:37
472
Dick Jansen
PEC 1910
2:21:09
2:19:42
473
Eddy Claus
Biddinghuizen
2:21:10
2:20:43
474
Pons Verheul
Apeldoorn
2:21:13
2:20:08
475
Geerhard Ronde
Stroe
2:21:21
2:20:01
476
Wilfred van Es
Trecho
2:21:25
2:20:21
477
Ron van Megen
Leusden
2:21:27
2:21:13
478
Ronald van der Beek
Haarlemmermeer
2:21:35
2:20:51
479
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
2:21:38
2:20:42
480
Willem van Dijken
Groningen
2:21:39
2:20:25
481
Klaas Molenaar
Loopgroep PK
2:21:40
2:20:58
482
André Schravemade
Zoetermeer
2:21:49
2:19:29
483
Andre Jansen
Ugchelen
2:21:52
2:19:40
484
Peter Theuwissen
Zwolle
2:21:54
2:20:32
485
Martin van der Hoorn
Lycurgus
2:21:59
2:20:43
486
Jos ter Brake
Atverni
2:22:00
2:21:45
487
Anne Stobbe
NOP
2:22:00
2:21:54
488
Peter Brouwer
Avanti-Wilskracht
2:22:04
2:21:15
489
Gertjan Aarmink
Eibergen
2:22:05
2:20:43
490
Rob Hageman
Kadaster
2:22:06
2:21:31
491
Albert-jan Grauwelman
Doetinchem
2:22:07
2:20:10
492
Edward van der Raaf
Fortuna
2:22:09
2:21:34
493
Wim Salomons
Dronten
2:22:12
2:21:20
494
Sören Remar
Ulricehamn (SWE)
2:22:20
2:21:01
495
Johan Wolthuis
De Liemers
2:22:21
2:21:28
496
Jody Kevenaar
Arnhem
2:22:21
2:14:28
497
Arno Jans
Dalen
2:22:22
2:21:24
498
Johan Kuperus
Leeuwarden
2:22:22
2:21:41
499
Evert Zuidmeer
Maarssen
2:22:31
2:20:12
500
Philippe Sartrys
Wervik (BEL)
2:22:32
2:20:58
501
Frans Oomen
GAC Hilversum
2:22:34
2:22:18
502
Ronald van Rijssen
Arnhem
2:22:35
2:20:28
503
John Baars
Running2000
2:22:37
2:21:30
504
I de Waal
Woerdense Verlaat
2:22:37
2:22:17
505
Paul Cees van Loon
Asics
2:22:38
2:22:28
506
Jan Baan
Nijverdal
2:22:38
2:20:57
507
Toine van den Berg
Gaanderen
2:22:41
2:20:31
508
Henk Wiersma
Loopgroep Leeuwarden
2:22:43
2:22:00
509
Sander Overduin
Zwolle
2:22:44
2:22:25
510
Michael Damm
Naarden
2:22:50
2:20:52
511
Menno Kelhout
Amersfoort
2:22:53
2:20:45
512
Mark van den Heuvel
Peize
2:22:53
2:21:14
513
Erik Auee
OSM '75
2:23:04
2:21:54
514
Ard Augustinus
Fortuna
2:23:07
2:20:47
515
Guus Beking
Zutphen
2:23:08
2:21:33
516
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
2:23:10
2:23:08
517
Marco Wassink Wassink
Terborg
2:23:13
2:21:27
518
Bruno Tuyls
Bierbeek (BEL)
2:23:15
2:22:06
519
Ed Stijnen
Statina
2:23:16
2:21:55
520
Sjoerd Blokpoel
Amsterdam
2:23:20
2:22:01
521
Frank van den Berg
Eindhoven Atletiek
2:23:21
2:22:00
522
Jack van Dijken
Atverni
2:23:26
2:23:04
523
Erik Oevering
Flevo Delta
2:23:26
2:22:59
524
Jos Stolk
Groene Ster
2:23:29
2:22:28
525
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
2:23:34
2:22:19
526
Eddy Hertsenberg
Lochem
2:23:34
2:22:09
527
Jan-Christiaan Roeterd
Haarlem
2:23:37
2:22:17
528
Herwin Kamp
Hattem
2:23:40
2:22:45
529
Henk Bremer
NOP
2:23:43
2:22:46
530
Dirk-Jan 't Hoen
Fortuna
2:23:50
2:22:48
531
Bob Leuvelink
LAAC Twente
2:23:53
2:23:35
532
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
2:23:55
2:23:15
533
Bart van den Berg
Nijmegen
2:24:00
2:23:32
534
Martijn Venhorst
Emmeloord
2:24:00
2:23:29
535
Gert-Jan Hogeveen
Spirit Lelystad
2:24:01
2:22:21
536
René van den Berge
Veenendaal
2:24:02
2:22:49
537
Renee Buining
Amersfoort
2:24:03
2:23:15
538
Eddie Veenstra
Coevorden
2:24:04
2:23:06
539
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
2:24:06
2:22:08
540
Peter Broersen
Alkmaar
2:24:15
2:23:33
541
Ed Heesbeen
Fortuna
2:24:17
2:23:41
542
Theo Hafkamp
Twello
2:24:17
2:23:00
543
Jan Doorduin
Groningen
2:24:19
2:23:49
544
Eric Borninkhof
Hilversum
2:24:21
2:22:19
545
Freek Wittenrood
Veenendaal
2:24:27
2:21:42
546
Alex Schreijenberg
Huissen
2:24:29
2:16:36
547
Joppe Boon
Pallas '67
2:24:29
2:22:34
548
George de Jong
Beek gem Montferland
2:24:31
2:23:45
549
Wim Heijblom
Fortuna
2:24:33
2:23:58
550
Tom Robinson
Haag Atletiek
2:24:34
2:23:20
551
Peter Claerhoudt
Ter Aar
2:24:34
2:22:27
552
Wim Smit
Spark
2:24:40
2:23:35
553
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
2:24:41
2:23:14
554
Ronny Voets
Best
2:24:43
2:22:53
555
Wim Klein Baltink
AV Holten
2:24:44
2:23:37
556
H vd Hengel
Enschede
2:24:47
2:24:18
557
Louw Huijgen
Leusden
2:24:48
2:24:37
558
Edo Visser
PAC
2:24:50
2:22:30
559
Ruud van Basten
Amersfoort
2:24:50
2:24:09
560
Martien Poels
Venray
2:24:52
2:24:29
561
Marco van der Haar
Gouda
2:24:54
2:23:41
562
Harry Boerefijn
NOP
2:24:57
2:24:26
563
Hans Uijen
AV Holten
2:24:58
2:23:50
564
Charll Hoogstraten
Leiden
2:24:59
2:23:06
565
Gerrit Baan
Noardburgum
2:25:06
2:23:25
566
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
2:25:09
2:24:15
567
Jurgen Hollemans
Fortuna
2:25:10
2:24:06
568
Geert Bos
Alliander
2:25:12
2:22:46
569
Theo de Winter
Kring van Dorth
2:25:15
2:24:07
570
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
2:25:17
2:24:11
571
Jos van der Spek
AV Holten
2:25:18
2:24:10
572
Peter Witlox
Haaren
2:25:18
2:23:13
573
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
2:25:18
2:24:17
574
Rob van Breukelen
Trecho
2:25:19
2:24:15
575
Richard Schürmann
Duitsland
2:25:20
2:24:05
576
Jurian Bootsma
Creil
2:25:21
2:24:25
577
Theo Gomis
TION
2:25:27
2:24:04
578
Anne Hollinga
Almere
2:25:28
2:24:49
579
Cor Kuiper
TION
2:25:28
2:24:04
580
Wilbert Menkveld
Hanzesport
2:25:31
2:24:04
581
Peter Scholten
Hanzesport
2:25:31
2:24:05
582
Gert van Oorspronk
Apeldoorn
2:25:33
2:25:06
583
Rene Karman
Houten
2:25:47
2:24:49
584
Aat Scheepbouwer
PAC
2:25:54
2:25:37
585
Eppie Wuestman
Holten
2:25:57
2:24:01
586
Antoon Wuestman
Vierakker
2:25:57
2:24:01
587
Albert de Ruiter
Loopgroep Leeuwarden
2:25:59
2:24:09
588
Vincent van Duijvenbod
Putten
2:25:59
2:25:04
589
Hans Felkers
Wenum Wiesel
2:26:00
2:24:48
590
Sjoerd Franck
ASV
2:26:00
2:25:06
591
Frank Brandsma
Statina
2:26:07
2:24:59
592
Harrie van Leeuwen
Kadaster
2:26:09
2:25:09
593
Joost Burcksen
Almere
2:26:13
2:24:44
594
Marco Heestermans
Rosmalen
2:26:14
2:25:42
595
Henk Lammers
AVA '70
2:26:23
2:26:15
596
Aat Kortleven
Fortuna
2:26:27
2:25:23
597
Sander Lindemans
Fortuna
2:26:27
2:25:24
598
Andre de Roo
Fortuna
2:26:27
2:25:23
599
Remco Vervloet
Fortuna
2:26:28
2:25:24
600
André van Zwam
De Liemers
2:26:28
2:25:01
601
Herman Elfrink
Apeldoorn
2:26:29
2:25:50
602
Jan-Piet Does
Voorhout
2:26:29
2:26:23
603
André Jansen
Abbenbroek
2:26:30
2:24:50
604
Daan Moes
Dieren
2:26:32
2:24:36
605
Harry Bril
Havelte
2:26:36
2:24:47
606
Jan van den Hooven
Montfoort
2:26:38
2:25:59
607
Remko Niestijl
Assen
2:26:39
2:24:59
608
Rob Schutte
Leiderdorp
2:26:40
2:24:39
609
John v't Verlaat
Running2000
2:26:40
2:25:33
610
Robert ten Wolde
Nijeveen
2:26:41
2:26:08
611
Jaap Bosch
Driebergen-Rijsenbur
2:26:42
2:25:12
612
Ernst Pommerel
Triathlon
2:26:43
2:24:57
613
Herman Zwakenberg
Zwolle
2:26:43
2:25:21
614
Eric Hoffman
Groenlo
2:26:48
2:25:12
615
Henk van Roozendaal
Amersfoort
2:26:49
2:26:08
616
Eric Spierings
Zeist
2:26:50
2:25:45
617
Jasper Verhelst
Prins Hendrik
2:26:53
2:26:20
618
Hein Heuvelmans
Schoonhoven
2:26:54
2:26:42
619
Marco Appeldoorn
Zuidwal
2:26:55
2:26:39
620
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
2:26:55
2:26:14
621
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
2:26:55
2:25:46
622
Corne Jansen
Helmond
2:26:58
2:25:11
623
Johan Bomkamp
Haaksbergen
2:26:59
2:25:50
624
Ernst Roemer
Lent
2:27:01
2:26:09
625
René Heerink
Losser
2:27:01
2:26:19
626
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
2:27:02
2:26:16
627
Bert Smid
Odoorn
2:27:04
2:25:11
628
Jacco Feenstra
Rotterdam
2:27:04
2:24:26
629
Harry Loos
NOP
2:27:09
2:26:39
630
Just Bennis
Pallas '67
2:27:12
2:26:39
631
Martien van Veen
avVN
2:27:20
2:26:37
632
Henk Bressers
Eindhoven Atletiek
2:27:25
2:26:11
633
Marcel Kuin
Olterterp
2:27:28
2:25:30
634
Adrian Wadham
ATC '75
2:27:29
2:25:23
635
Martijn Knook
Roden
2:27:30
2:26:27
636
André Jorink
Zwolle
2:27:33
2:26:10
637
Jos Kleiboer
Houten
2:27:33
2:26:35
638
Herman Boersma
Enschede
2:27:39
2:26:15
639
Henk Veldman
Heerde
2:27:39
2:27:03
640
Bas van Hattem
Fortuna
2:27:47
2:27:10
641
Jan van Stigt
Giessen
2:27:47
2:27:14
642
Johan van Voorthuizen
Veenendaal
2:27:48
2:25:17
643
Rob Thomson
Paterswolde
2:27:50
2:26:19
644
Jack Bollaart
AV '47
2:27:51
2:27:35
645
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
2:27:52
2:27:35
646
Marc van Meurs
Groenlo
2:27:57
2:26:53
647
Menno Niels Doodkorte
Leeuwarden
2:27:59
2:27:16
648
Jaap Klunder
Groningen
2:27:59
2:27:09
649
Eric Hulman
Salland
2:28:02
2:26:42
650
John van der Meer
Roelofarendsveen
2:28:13
2:25:45
651
Mike Parramore
Phanos
2:28:13
2:27:11
652
Raymond Langelaan
's-Gravenhage
2:28:18
2:26:54
653
Ad van Genderen
Spark
2:28:21
2:27:17
654
Kees Sosef
Zuidwal
2:28:22
2:26:04
655
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
2:28:23
2:26:03
656
Cen Loos
LVA Plantaris
2:28:23
2:25:57
657
Wiljan Nooren
Ruinerwold
2:28:26
2:27:49
658
Bob Jurjens
Ciko '66
2:28:27
2:25:56
659
Albert Pesch
PAC
2:28:28
2:27:31
660
Bram Harder
Berkel en Rodenrijs
2:28:29
2:27:34
661
Wim Both
PAC
2:28:29
2:27:32
662
Ivo Koehorst
Ciko '66
2:28:30
2:25:59
663
Patrick Nederlof
PAC
2:28:30
2:27:36
664
Klaas Kuiper
Groningen Atletiek
2:28:30
2:25:53
665
Tom Schippers
Strijen
2:28:30
2:27:38
666
Steve van Soest
Clytoneus
2:28:31
2:26:45
667
Gérard van Onna
Bemmel
2:28:36
2:27:38
668
Johan Schuppert
AV Holten
2:28:38
2:26:36
669
Rick Bruins
Kampen
2:28:41
2:26:16
670
Chris Ketelaar
Winschoten
2:28:42
2:26:30
671
Richard Kroese
LVA Plantaris
2:28:46
2:26:18
672
Patrick Nijmeijer
Zwolle
2:28:49
2:27:34
673
André Bosveld
Ciko '66
2:28:52
2:26:21
674
Rob Jodies
Statina
2:28:53
2:27:31
675
Dick Stam
Trecho
2:28:58
2:27:53
676
Hans de Rouw
Groningen
2:29:02
2:27:06
677
Rense Pottinga
Emmeloord
2:29:04
2:27:49
678
Ewout Schiferli
's-Gravenhage
2:29:05
2:27:04
679
Ron Bouwman
Apeldoorn
2:29:06
2:27:48
680
Ed Bordewijk
Spijkenisse
2:29:09
2:27:23
681
Menno Heetveld
Rotterdam Atletiek
2:29:10
2:27:14
682
Eric van Westing
Antilope
2:29:12
2:26:37
683
Alfib - Nijsse
Deventer
2:29:13
2:28:14
684
Ben Vink
De Steeg
2:29:16
2:27:00
685
Peter Linthorst
Haarle gem Hellendoo
2:29:23
2:28:18
686
Gerard Groote Schaarsb
Raalte
2:29:23
2:28:17
687
Ton van Westbroek
Kadaster
2:29:26
2:29:19
688
Rien Santbergen
't Harde
2:29:27
2:27:03
689
Rutger Kluiver
Groningen
2:29:27
2:27:33
690
Marcel Hovens
Arnhem
2:29:28
2:27:54
691
Leo van Veen
Atverni
2:29:30
2:29:16
692
Ward Lauwers
't Jasper Sport
2:29:34
2:27:35
693
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
2:29:35
2:29:19
694
René van der Meer
LVA Plantaris
2:29:38
2:27:10
695
Jos Maton
Benschop
2:29:42
2:29:33
696
Ad Reijngoudt
Goirle
2:29:46
2:28:07
697
Chris Meijer
Meppel
2:29:51
2:28:55
698
Arie van der Sar
Fortuna
2:29:52
2:29:15
699
Michel Albers
Loopgroep De Drentsc
2:29:55
2:28:48
700
Ronald Zoeteman
Rotterdam
2:29:55
2:27:35
701
Wim Noordhoff
Altis
2:29:57
2:28:49
702
Kees van Rijn
NEA Volharding
2:29:58
2:29:42
703
Geert Jan Bosma
Loopgroep Leeuwarden
2:30:00
2:28:10
704
Dave Groenland
Leiderdorp
2:30:04
2:27:30
705
Frank Heitbrink
Algemene Bathmense S
2:30:05
2:28:52
706
Paul van de Poel
Algemene Bathmense S
2:30:05
2:28:53
707
Richard Anker
Spijkenisse
2:30:08
2:29:33
708
Chris Versteegen
Veenendaal
2:30:16
2:29:04
709
Harrie Swarte
Leersum
2:30:20
2:29:01
710
Dez de Lange
Apeldoorn
2:30:20
2:28:41
711
Frank Ellenbroek
Zeewolde
2:30:21
2:28:23
712
Lars Waumans
Get Running
2:30:21
2:27:46
713
Michel Boshoven
Cuijk
2:30:22
2:29:33
714
Martijn Holter
Duivendrecht
2:30:22
2:29:23
715
Nol Janssen
Gendt
2:30:23
2:29:45
716
Harry Hilberdink
Zwolle
2:30:28
2:29:50
717
Eesge Jongstra
Harderwijk
2:30:38
2:28:14
718
Peterpaul Schmitz
Haaksbergen
2:30:39
2:29:05
719
Ben Eekhof
Zeewolde
2:30:39
2:29:13
720
John Dommerholt
Deventer
2:30:40
2:28:02
721
Albert Soe Liong Tsang
Athlos
2:30:41
2:28:17
722
Peter Bensdorp
Driebergen-Rijsenbur
2:30:45
2:30:14
723
John Haumersen
Apeldoorn
2:30:46
2:29:15
724
Rens van Hal
Passaat
2:30:49
2:28:34
725
Theo Kortbeek
Prins Hendrik
2:30:56
2:30:20
726
Bert Vlijm
Doornspijk
2:30:58
2:29:50
727
Olivier Wijsman
Rotterdam
2:30:59
2:28:26
728
Wouter Bouw
Peize
2:31:00
2:29:22
729
Peter van Dam
Loopgroep PK
2:31:00
2:29:22
730
Wim Brenkman
Paterswolde
2:31:05
2:29:33
731
Gerrit Schuurman
Dalfsen
2:31:06
2:29:21
732
Reginald Janki
Zaanland
2:31:06
2:30:21
733
Andre Sterkenburg
OSM '75
2:31:07
2:30:35
734
Marcel Diender
PEC 1910
2:31:08
2:29:07
735
Jaap van der Goot
Emmeloord
2:31:09
2:29:52
736
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
2:31:10
2:29:00
737
Mark Buis
Amersfoort
2:31:12
2:29:38
738
Peter van der Kemp
Ermelo
2:31:13
2:30:02
739
Marc de Vos
Bussum
2:31:14
2:30:14
740
Ben van Laake
Rozendaal
2:31:22
2:28:52
741
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
2:31:22
2:28:53
742
Pascal Sluiter
Zwolle
2:31:30
2:28:56
743
Frank Jansonius
AV '34
2:31:32
2:29:43
744
Gerard van Putten
Harderwijk
2:31:34
2:29:10
745
Edwin Heuvelman
Fortuna
2:31:36
2:30:59
746
Danielle van den Bises
Fortuna
2:31:36
2:31:02
747
Hans Sander
Hoogvliet Rotterdam
2:31:37
2:29:00
748
Harry Brugman
Dutch Runners Gold
2:31:38
2:30:14
749
Jaap Dekker
Hoofddorp
2:31:41
2:29:43
750
Marchel Tissingh
Start '78
2:31:44
2:29:53
751
Wouter Wethmar
Deventer
2:31:46
2:30:14
752
Leo van der Meer
Fortuna
2:31:47
2:31:03
753
Kees Hess
Haaren
2:31:53
2:29:48
754
Eric de Niet
Landsmeer
2:31:55
2:30:42
755
Erik Geerdes
Hoog Soeren
2:32:00
2:31:09
756
Nemi van der Reest
Veluwe
2:32:00
2:31:08
757
Sander Saalmink
Zutphen
2:32:07
2:30:16
758
Joep Wolfkamp
Zwolle
2:32:08
2:30:06
759
Rienk Bernhard
NOP
2:32:10
2:31:13
760
Henk Rave
AV '34
2:32:11
2:31:54
761
Mihai Tiripa
Düsseldorf (GER)
2:32:11
2:29:30
762
Gert Schulze Tenberge
Dorsten (GER)
2:32:12
2:30:29
763
Richard Bitter
Oosterhout gem Nijme
2:32:19
2:31:51
764
Bert de Rouw
Roderwolde
2:32:21
2:30:26
765
Felix Gras
GAC Hilversum
2:32:22
2:30:14
766
Nico Modderkolk
Runners Stadskanaal
2:32:23
2:30:25
767
Mark Leeneman
Apeldoorn
2:32:23
2:31:00
768
Joop Spijker
Wageningen
2:32:25
2:30:30
769
Albert Stolvoort
Altis
2:32:31
2:30:48
770
John Willemsen
Zevenaar
2:32:34
2:30:15
771
Peter Hoogeboom van Es
Zwolle
2:32:34
2:30:06
772
Ronald Swaen
Ede Gld
2:32:40
2:31:11
773
Aad Streefkerk
Fortuna
2:32:41
2:32:06
774
H Hillenaar
Leiderdorp
2:32:47
2:32:12
775
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
2:32:59
2:32:16
776
Erik Berendsen
Heerde
2:32:59
2:30:23
777
Pieter Anjema
Veenendaal
2:33:01
2:30:30
778
Hein-Peter Nauta
ATC '75
2:33:05
2:30:30
779
Willy Rothaus
48231 Warendorf (GER
2:33:05
2:31:27
780
Peter Houtsma
Amstelveen
2:33:06
2:32:25
781
Corné Poppelaars
Teteringen
2:33:09
2:30:27
782
Jantijn van den Heuvel
Made
2:33:09
2:30:27
783
Vincent Staal
Soest
2:33:10
2:31:33
784
Ruud Tolboom
Amersfoort
2:33:20
2:31:48
785
Koem Grauwelman
Zevenaar
2:33:31
2:31:34
786
Edwin Bolwerk
's-Hertogenbosch
2:33:33
2:33:18
787
Hans van den Brink
Arnhem
2:33:35
2:32:43
788
Gert Noordhoek
Pijnenburg
2:33:35
2:32:02
789
Jochum Jarigsma
AVV
2:33:38
2:31:33
790
Rien Slagter
Clytoneus
2:33:39
2:31:52
791
Mark Melzer
Oegstgeest
2:33:41
2:31:54
792
Aat Wartena
Groningen
2:33:43
2:32:16
793
Frederik Poppema
Epe
2:33:47
2:31:24
794
Almer Scholten
Loopgroep Leeuwarden
2:33:47
2:31:57
795
Jos Schrijvers
Amersfoort
2:33:47
2:32:25
796
Thom Kamphuis
Athlos
2:33:49
2:31:33
797
Edwin van den Oudenall
Harderwijk
2:33:50
2:31:35
798
Harry Maathuis
AV Haaksbergen
2:33:54
2:32:20
799
Leo Stans
Fortuna
2:33:57
2:32:53
800
Niels Kooiker
Kampen
2:33:57
2:32:04
801
Rui-Paulo Cunha
Amersfoort
2:33:59
2:33:30
802
Martijn Stremmelaar
Kampen
2:34:01
2:32:08
803
Gewald Maassen
De Liemers
2:34:02
2:32:36
804
Arjan van Vliet
Oud-Beijerland
2:34:04
2:31:32
805
Arie Bierhaalder
NEA Volharding
2:34:09
2:33:39
806
Wietse van der Wal
Vogelenzang
2:34:14
2:32:41
807
Hans Beusen
Dutch Runners Gold
2:34:14
2:32:51
808
Johannes Thipt
Dorsten (GER)
2:34:16
2:32:33
809
Theo Reus
Veenendaal
2:34:17
2:31:48
810
Pieter de Wit
Bilthoven
2:34:17
2:33:05
811
Kees van den Berg
Noordwijkerhout
2:34:22
2:34:20
812
Kees Glas
Enschede
2:34:22
2:32:41
813
Wijnterp A
Apeldoorn
2:34:23
2:32:17
814
Igor de Fretes
Apeldoorn
2:34:29
2:33:40
815
Ben Bijl
Woudenberg
2:34:32
2:32:44
816
Martijn Beemer
Vleuten
2:34:36
2:33:16
817
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
2:34:40
2:33:01
818
Danny van den Berg
Atverni
2:34:40
2:33:01
819
Dirk Nijmeijer
Dalen
2:34:41
2:33:42
820
Foppe Slotegraaf
Loopgroep Leeuwarden
2:34:41
2:32:51
821
Job de Greeve
Delft
2:34:51
2:32:25
822
Laura Sonnega
Loopgroep Leeuwarden
2:34:52
2:33:02
823
Harry Fransen
Groningen Atletiek
2:35:01
2:34:22
824
Arie van den Akker
Goirle
2:35:16
2:33:10
825
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
2:35:17
2:34:55
826
Onno Spanjer
Fit
2:35:20
2:33:21
827
Reinier Hamelink
Puttershoek
2:35:25
2:33:10
828
Eddy Pendavingh
Hanzesport
2:35:26
2:34:00
829
Christian Servos
Hückelhoven (GER)
2:35:29
2:33:14
830
Hans Willems
NDC Mediagroep
2:35:34
2:32:52
831
Ron Coenen
Loopgroep Aart Stigt
2:35:35
2:34:50
832
Peter Kuyper
Maarssen
2:35:38
2:34:13
833
Rien Soeters
PAC
2:35:41
2:34:47
834
Albert Brouwer
Zwolle
2:35:49
2:35:12
835
Chris van Dorsser
Ron Clarke
2:35:50
2:34:18
836
Tonny Uppelschoten
Apeldoorn
2:35:55
2:34:12
837
Adri Derickx
Apeldoorn
2:35:55
2:34:12
838
Wim van Veen
Antilope
2:36:00
2:33:25
839
Henk Veldkamp
HAC '63
2:36:02
2:35:09
840
Robert van der Linden
RRZ
2:36:02
2:33:20
841
Jos van Heusden
Duiven
2:36:03
2:33:29
842
Peter Witsmeer
Lionitas
2:36:06
2:33:59
843
Andre Westervoorde
TION
2:36:08
2:34:43
844
Johny Rower
TION
2:36:08
2:34:42
845
Mark Kosters
Hoevelaken
2:36:13
2:33:44
846
Koen Deuze
Zuidwolde Dr
2:36:16
2:34:10
847
Ingo Klein
Waldems (GER)
2:36:18
2:33:54
848
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
2:36:27
2:35:20
849
Gerard Berkvens
't Jasper Sport
2:36:30
2:34:31
850
Fred Muurman
Scheemda
2:36:33
2:33:56
851
Henk Speelman
Assen
2:36:34
2:34:30
852
Gerard Slagter
Assen
2:36:34
2:34:31
853
Erwin Bos
Assen
2:36:34
2:34:31
854
Karel Burgstede
Holten
2:36:36
2:35:28
855
Roel ten Klooster
Wijhe
2:36:43
2:35:17
856
Ronald Dorenbos
Culemborg
2:36:47
2:34:54
857
Danny van Veen
Leusden
2:36:48
2:35:18
858
Hans Sleeuwits
Dutch Runners Basic
2:36:53
2:36:05
859
Huub Geelen
Apeldoorn
2:36:55
2:34:41
860
Rob van der Boog
Deventer
2:37:00
2:35:00
861
Hans Hazenberg
Vught
2:37:02
2:34:30
862
Jefrem Hutzezon
Haarlem
2:37:04
2:35:32
863
Hans Hartman
Voerendaal
2:37:07
2:35:14
864
Kris Gharbaran
RRZ
2:37:18
2:34:37
865
Martin Lanenga
Zwolle
2:37:19
2:34:48
866
Jan vd Grootevheen
Hattem
2:37:19
2:34:48
867
Stefan van Beech
Kalkar (GER)
2:37:20
2:36:37
868
Ton van Kleef
Sparta
2:37:25
2:36:48
869
Harry de Meijer
Zeewolde
2:37:25
2:35:27
870
Eli Blom
Amersfoort
2:37:29
2:34:59
871
Frans Remmers
Argo
2:37:29
2:35:35
872
Vincent Kalkman
Warmond
2:37:32
2:35:37
873
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
2:37:32
2:35:23
874
Niels Ampt
Marknesse
2:37:33
2:36:16
875
Martin van Dijk
Hoevelaken
2:37:34
2:36:45
876
Edward Tjin
Almere
2:37:36
2:36:24
877
Ton Blok
Hoofddorp
2:37:41
2:35:18
878
Aad Vijfwinkel
Maassluis
2:37:42
2:35:03
879
Wilco de Vries
's-Gravenhage
2:37:44
2:36:52
880
Hans Jelierse
Noordwijk Zh
2:37:45
2:37:41
881
Henny Steneker
Apeldoorn
2:37:47
2:35:33
882
Wilco Schut
Ugchelen
2:37:51
2:37:27
883
René Masselink
Enschede
2:37:55
2:36:13
884
Charl Maree
Zuid-Afrika
2:37:57
2:35:48
885
Hans Kraaijevanger
Voorhout
2:38:00
2:36:39
886
Michel Sap
Fortuna
2:38:09
2:37:03
887
Niels Koster
Alliander
2:38:12
2:36:24
888
Willem Koster
Alliander
2:38:12
2:36:24
889
Wilfried Leferink
Dutch Runners Gold
2:38:14
2:36:10
890
Cees Rhebergen
Krimpen aan den IJss
2:38:20
2:35:56
891
Jacques Hofs
Spark
2:38:23
2:37:32
892
Frans van Megen
Doesburg
2:38:27
2:36:51
893
Andries van Dijk
Dutch Runners Basic
2:38:28
2:36:43
894
Ilko Bosman
Arnhem
2:38:29
2:36:22
895
Bram de Jong
Nijmegen
2:38:30
2:36:15
896
Rikke Bouwhuis
Haaksbergen
2:38:30
2:36:55
897
Wim Tutert
Broekland Ov
2:38:41
2:35:58
898
Jan F Langendoen
Eindhoven Atletiek
2:38:50
2:36:54
899
Twan van Laarhoven
Goirle
2:38:51
2:36:45
900
Teun van der Kamp
Amsterdam
2:38:51
2:36:13
901
Lucas Bakker
AV '23
2:38:55
2:37:31
902
Konrad Noors
Emstek (GER)
2:38:58
2:37:30
903
Stan van Dam
Flevo Delta
2:39:00
2:37:15
904
Fokko Labree
Eelde
2:39:08
2:37:39
905
Henkjan Gebben
Eelde
2:39:09
2:37:36
906
Willem Langendijk
Alliander
2:39:11
2:36:46
907
Johan Bergsma
Huissen
2:39:11
2:36:46
908
Kees van Beurden
Oud-Beijerland
2:39:12
2:37:11
909
Emanuel Brokke
Hollander Techniek
2:39:14
2:37:36
910
Ronald Rademaker
Ciko '66
2:39:17
2:36:46
911
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:39:21
2:38:11
912
Henk de Groot
NDC Mediagroep
2:39:25
2:36:44
913
Martijn Zoeteman
Rotterdam
2:39:26
2:37:04
914
Edwin Duys
Zuidwal
2:39:30
2:39:14
915
Erik Hartmann
Sint Michielsgestel
2:39:35
2:39:00
916
Huub Breuer
Prins Hendrik
2:39:35
2:39:00
917
Michiel de Boer
Arnhem
2:39:38
2:39:38
918
Paul Speijer
Waddinxveen
2:39:43
2:37:19
919
Matthijs Prudhomme
Rotterdam
2:39:43
2:37:20
920
Erik Bouwknegt
HAC '63
2:39:44
2:38:32
921
Henny van de Ven
Dutch Runners Gold
2:39:46
2:37:28
922
Frank Weijers
Zeewolde
2:39:51
2:37:27
923
Jos Hogeman
Heino
2:39:57
2:37:37
924
Florens Booij
Utrecht
2:40:05
2:37:27
925
Johan Gharbaran
RRZ
2:40:05
2:37:24
926
Ron van Klaveren
PAC
2:40:09
2:38:11
927
Marcel Berends
Apeldoorn
2:40:17
2:38:12
928
Winfried Pietersen
Doorn
2:40:19
2:38:06
929
Ton Jansen
Apeldoorn
2:40:25
2:39:45
930
Jan Peter Kelderman
Veenendaal
2:40:26
2:37:56
931
Jan Schinkel
Veenendaal
2:40:26
2:37:56
932
Arthur Kratz
Veenendaal
2:40:26
2:37:56
933
Jeroen Hage
Dynamica
2:40:34
2:38:09
934
Cor de Boer
Haarlemmermeer
2:40:37
2:38:39
935
Theo van Iperen
Dutch Runners Basic
2:40:38
2:38:51
936
Nick Young
Prins Hendrik
2:40:39
2:38:05
937
Eddie Koller
Ugchelen
2:40:43
2:39:25
938
Frits Lautenbag
De Gemzen
2:40:44
2:38:38
939
Peter Veldt
Altis
2:40:49
2:38:34
940
Bennie Koning
Sappemeer
2:40:53
2:38:57
941
Hugo Hendriks
Groningen
2:40:54
2:39:05
942
Frank Heijnen
Nijkerk Gld
2:40:55
2:38:33
943
Cees Bosselaar
Apeldoorn
2:40:58
2:38:47
944
Swen Kuipers
Haaksbergen
2:41:02
2:39:26
945
Willem Vis
Amersfoort
2:41:07
2:38:38
946
Jos van Rijt
Amersfoort
2:41:07
2:38:40
947
Laus Snel
Montfoort
2:41:17
2:40:39
948
Jos Borghols
Woerden
2:41:17
2:40:39
949
Jan Weerelts
Woerden
2:41:17
2:40:40
950
Hermann Brinkhaus
Nordhorn (GER)
2:41:18
2:39:50
951
Evert Leunk
ROC Aventus
2:41:36
2:41:24
952
Ruud Zoeteman
Barendrecht
2:41:37
2:39:15
953
Wouter Booister
Spark
2:41:37
2:39:18
954
Jo Kortooms
Passaat
2:41:38
2:39:24
955
Wicher Pot
Haag Atletiek
2:41:41
2:39:42
956
Martin Geleedst
Nijkerk Gld
2:41:48
2:39:37
957
Wil Jansen
Wijchen
2:41:52
2:39:43
958
Jannes van Mourik
Spark
2:41:55
2:39:50
959
Nico Achterberg
Veenendaal
2:42:09
2:39:37
960
Jacques van Dingen
Fortuna
2:42:13
2:40:02
961
Stephan Buitenhuis
Atletico '73
2:42:13
2:40:46
962
Tuncay Irmak
Nijmegen
2:42:16
2:40:05
963
Han Reukers
Hollander Techniek
2:42:19
2:40:39
964
Ben David
Enschede
2:42:21
2:40:12
965
Berry de Wied
Veluwe
2:42:23
2:40:20
966
Bert Hulsingh
NDC Mediagroep
2:42:25
2:39:44
967
Kees Kokee
Eindhoven Atletiek
2:42:29
2:41:08
968
Walter de Ling
Fortuna
2:42:34
2:40:23
969
Tjeerd Witkamp
Barendrecht
2:42:35
2:40:14
970
Fred Lantinga
Waterweg
2:42:42
2:40:03
971
John van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
2:42:44
2:40:44
972
Peter Louwerens
Numansdorp
2:42:44
2:40:43
973
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
2:42:45
2:42:29
974
Bart Mol
Groningen
2:42:46
2:40:44
975
Henk van de Hoef
Haarlemmermeer
2:42:47
2:40:50
976
Peter Borgman
Spurt '88
2:42:50
2:41:11
977
Niek Kosse
Vorden
2:42:50
2:41:56
978
Jakob Hummelen
Enschede
2:43:11
2:42:03
979
Leo Kanselaar
PAC
2:43:15
2:42:20
980
Dick van de Kamp
Zeist
2:43:18
2:41:27
981
Erwin Jacobson
Passaat
2:43:19
2:41:03
982
Jasper de Jong
Deventer
2:43:20
2:42:33
983
Rob Eikelboom
Darp
2:43:30
2:43:15
984
ROB van de GRIENDT
Apeldoorn
2:43:38
2:41:17
985
Ben van Kessel
Veenendaal
2:43:47
2:41:16
986
Bart van Kessel
Rotterdam
2:43:47
2:41:17
987
Bernard den Boogert
PAC
2:43:50
2:42:54
988
Arno IJzerman
Amersfoort
2:43:51
2:41:22
989
Jan van Velzen
Dutch Runners Basic
2:43:53
2:42:05
990
Andeas Hillekamp
Gronau (GER)
2:44:03
2:42:02
991
Arjen Kwint
Loppersum
2:44:06
2:41:55
992
Ben Kotterink
Enschede
2:44:16
2:43:29
993
Dennis Leemeijer
Harderwijk
2:44:18
2:42:17
994
Marcel Saas
Fortuna
2:44:34
2:42:28
995
Gaby Suvaal
Triathlon
2:44:45
2:43:47
996
Vincent Meijer
Oegstgeest
2:44:46
2:42:59
997
Dick de Vries
's-Graveland
2:44:54
2:42:13
998
Onno Kamphuis
Vaassen
2:44:58
2:43:41
999
Jan Helwig
Pijnenburg
2:45:05
2:43:51
1000
Jelger Tuit
Assen
2:45:07
2:42:57
1001
Nando Rensen
's-Gravenhage
2:45:11
2:42:49
1002
Frans van der Waals
LOGO
2:45:12
2:43:05
1003
Eric Cents
Wilp Gld
2:45:12
2:44:21
1004
Wim Vos
LAAC Twente
2:45:13
2:43:03
1005
Dennis Homan
Ugchelen
2:45:22
2:44:06
1006
Sytze Hoekstra
Loopgroep Leeuwarden
2:45:24
2:42:56
1007
Bas Kettmann
Haag Atletiek
2:45:25
2:44:08
1008
Hans Moedt
Delfzijl
2:45:26
2:43:34
1009
Carsten Rose
Delfzijl
2:45:26
2:43:34
1010
René van Houwelingen
Suomi
2:45:29
2:44:13
1011
Ton Epskamp
Amstelveen
2:45:57
2:44:55
1012
Ad van der Valk
Fortuna
2:46:01
2:44:54
1013
Theo Sessink
Molenhoek Lb
2:46:03
2:44:05
1014
Adrie Sinterniklaas
Westmaas
2:46:03
2:43:30
1015
Dirk Schouten
Fortuna
2:46:06
2:45:22
1016
Hans Zwiep
Nieuwerkerk ad IJsse
2:46:12
2:44:29
1017
Edwin den Dunnen
Groningen
2:46:15
2:44:22
1018
Joris van Grafhorst
Haaksbergen
2:46:20
2:44:46
1019
Dick van den Beld
Haarlo
2:46:20
2:43:54
1020
Daniel van Berlekom
Stockholm (SWE)
2:46:27
2:45:08
1021
Huub Michorius
Haaksbergen
2:46:34
2:45:01
1022
Martin van der Giesen
Numansdorp
2:46:35
2:44:22
1023
Dick Koster
Veluwe
2:46:36
2:45:19
1024
Edgar van Silfhout
Apeldoorn
2:46:40
2:44:04
1025
Johan Betsema
Ten Boer
2:46:43
2:44:10
1026
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessend
2:46:45
2:44:27
1027
Eddy van Doorn
Bennekom
2:46:45
2:44:17
1028
Michel Cox
Utrecht
2:46:48
2:44:32
1029
Hugo van Galen
Fortuna
2:46:50
2:44:43
1030
André Luitjens
Leusden
2:46:52
2:44:25
1031
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
2:46:53
2:44:36
1032
Andre van den Heuvel
Loopgroep Leeuwarden
2:46:55
2:45:04
1033
Evert-Jan van de Haar
Hoevelaken
2:47:01
2:45:47
1034
Harald Bloemers
Kampen
2:47:01
2:44:37
1035
Albert Leunge
THOR
2:47:14
2:45:20
1036
Paul Meijer
Wierden
2:47:22
2:45:57
1037
Rob Tielenburg
Haag Atletiek
2:47:27
2:45:21
1038
Dirk Ghillebaert
Wervik (BEL)
2:47:31
2:46:00
1039
Hendrik Jan Gommer
Dalen
2:47:34
2:46:06
1040
Kazushige Kondo
Zoeterwoude
2:47:38
2:46:57
1041
Nico Brand
Statina
2:47:41
2:46:20
1042
Aad Keij
Nieuw-Vennep
2:47:41
2:45:37
1043
Bas Lambers
Dalen
2:47:43
2:45:16
1044
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:47:56
2:45:56
1045
Fred Gebhardt
Spark
2:48:15
2:45:53
1046
Thijs Lukas
Ommen
2:48:16
2:45:53
1047
Edwin Claessens
Espel
2:48:20
2:47:03
1048
Peter Zwart
Odoorn
2:48:22
2:46:28
1049
Remco Sjardijn
Sassenheim
2:48:23
2:46:20
1050
Rien van Ekeren
Passaat
2:48:28
2:46:12
1051
Rowdy Jacobson
Passaat
2:48:29
2:46:12
1052
Martijn Bolsius
Warnsveld
2:48:40
2:46:17
1053
Rick Jongeneelen
Warnsveld
2:48:40
2:46:17
1054
Ian Dumont
Warnsveld
2:48:40
2:46:17
1055
Sjaak Sies
Fortuna
2:48:42
2:46:38
1056
Bert Schellekens
Loopgroep Goirle
2:48:48
2:46:42
1057
Honny de Gucht
Deventer
2:49:13
2:46:37
1058
Sandro A D Schutte
AAA
2:49:26
2:46:45
1059
Roy Tjin
Amstelveen
2:49:40
2:48:27
1060
Helmut Gruber
Gerolstein (GER)
2:49:45
2:47:31
1061
Oscar Holterman
Fortuna
2:49:46
2:48:41
1062
Calvin Heuvelman
Assen
2:49:54
2:47:35
1063
Bert van Aller
the Hague Road Runne
2:50:02
2:47:59
1064
Remko van Eeten
Haarlem
2:50:29
2:49:38
1065
Ronald Verboom
's-Gravenhage
2:51:11
2:49:24
1066
Herman Schepers
Zoetermeer
2:51:32
2:48:54
1067
Henri Wolters
Dutch Runners Gold
2:51:43
2:50:05
1068
Bauke Keekstra
Friesland
2:51:48
2:50:11
1069
Cornelis Groot
NEA Volharding
2:51:49
2:51:34
1070
Jim Meijer
Rheezerveen
2:51:50
2:49:15
1071
Eppo Bulten
Dutch Runners Gold
2:51:52
2:51:04
1072
Salvatore Wijdenes
TION
2:52:00
2:49:53
1073
Thieu Engels
Phanos
2:52:16
2:50:26
1074
Gerard Klaassen
Woerden
2:52:19
2:49:50
1075
Steve Shaw
Dutch Runners Basic
2:52:23
2:50:21
1076
Willem Verdaasdonk
Raalte
2:52:27
2:50:06
1077
H Koers
Raalte
2:52:49
2:51:05
1078
Femme de Bruin
Friesland
2:52:54
2:51:16
1079
Johan Spies
ROC Aventus
2:52:55
2:50:22
1080
Sytse Tjallingii
Zwolle
2:53:29
2:51:26
1081
Rens van Waardenberg
Typhoon
2:53:30
2:51:21
1082
Jan paul van Atteveld
Roermond
2:53:54
2:53:09
1083
Richmond van der Huure
Zeewolde
2:54:01
2:52:04
1084
H vd Hengel
Zuidwal
2:54:18
2:51:59
1085
Arnoud Kal
Leiderdorp
2:54:22
2:52:22
1086
Steven Goudberg
Leiderdorp
2:54:22
2:52:22
1087
Thomas Bervaes
Weesp
2:54:52
2:53:41
1088
Lammert Meijer
Dutch Runners Gold
2:54:53
2:54:17
1089
Lammert de Jong
Friesland
2:55:49
2:55:03
1090
Peter van de Laar
OSS-VOLO
2:55:50
2:54:14
1091
Kees Kasander
Typhoon
2:56:12
2:54:02
1092
Gerrit Heusinkveld
Apeldoorn
2:56:23
2:56:09
1093
Arno van den Vlekkert
Dutch Runners Gold
2:56:42
2:54:00
1094
Rob de Rond
Amsterdam Zuidoost
2:57:21
2:55:08
1095
Harry Meijer
Groningen
2:57:23
2:56:09
1096
Remko Renes
Zeist
2:57:51
2:56:17
1097
Fred Fritz
Zevenaar
2:57:58
2:56:05
1098
Patrick d'Hooghe
Dutch Runners Gold
2:57:59
2:56:14
1099
Cor Terlouw
Avantri
2:58:04
2:55:31
1100
Aad van der Poel
Schoonhoven
2:58:04
2:55:31
1101
Ap Wassink
Apeldoorn
2:58:06
2:56:26
1102
Martijn van Straalen
Houten
2:58:08
2:57:50
1103
Jan de Kleijn
Dutch Runners Gold
2:58:20
2:56:03
1104
Hilco Spelt
Maarssen
2:58:38
2:57:27
1105
Derk de Vries
Lemmer
2:59:13
2:57:23
1106
S Mpotos
Vilvoorde (BEL)
2:59:18
2:57:07
1107
Philippe Janssen
vilvoorde (BEL)
3:00:32
2:58:22
1108
Pieter Haan
Delfzijl
3:01:23
3:00:36
1109
Eric Janse
Schalkhaar
3:01:30
2:58:55
1110
Leon Cramer
Harderwijk
3:01:50
2:59:52
1111
Eric Boer
Delft
3:01:50
2:59:53
1112
Robert de Jong
Waddinxveen
3:02:13
2:59:39
1113
Arno Hogenelst
Antilope
3:02:14
2:59:39
1114
Jack van de Sande
Achil '87
3:02:20
3:01:51
1115
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerlan
3:02:24
3:00:24
1116
Hans Zevenhoven
Ter Aar
3:02:32
3:00:37
1117
John Brinker
Groningen Atletiek
3:03:13
3:01:01
1118
Hemmy ten Barge
Druten
3:03:29
3:01:11
1119
Edwin Renou
Deventer
3:03:37
3:02:43
1120
Bart Lodder
Athlos
3:04:40
3:02:01
1121
Marcel van Eck
Passaat
3:07:00
3:04:46
1122
Dennis Blok
Almere
3:07:26
3:04:56
1123
James Laan
Nieuwerkerk ad IJsse
3:08:20
3:06:36
1124
Maarten De Niet
Haag Atletiek
3:09:16
3:07:59
1125
Kenneth Chung
Diemen
3:10:48
3:09:36
1126
Cor van der Hoek
Brummen
3:10:53
3:09:52
1127
Tonny Hoorndijk
Appingedam
3:11:42
3:09:31
1128
Klaas Ketelaar
Dutch Runners Gold
3:11:42
3:09:31
1129
Rui Cabral
AAC
3:11:54
3:11:19
1130
Rein Negerman
Apeldoorn
3:13:15
3:11:13
1131
Piet Vonk
Harderwijk
3:13:54
3:11:41
1132
Enrico Esposito
's-Gravenhage
3:15:56
3:15:09
1133
Vincent Oldenhof
PEC 1910
3:16:16
3:14:46
1134
Herman van der Pluym
Arnhem
3:19:34
3:18:34
1135
Marc Helkert
Amsterdam
3:23:22
3:21:27
1136
Evert van der Zee
Rhoon
3:27:06
3:24:41
1137
F G A Vermey
Renkum
4:15:55
4:13:10
VROUW, ASSELRONDE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
Loopgroep Aart Stigt
1:45:37
1:45:36
2
Jacqueline Rustidge
Kampen
1:49:28
1:49:27
3
Mariska Dute
Loopgroep PK
1:49:38
1:49:37
4
Radka Churanova
Tsjechië
1:50:12
1:50:11
5
Monique Burger
Ciko '66
1:55:14
1:55:09
6
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:56:18
1:56:15
7
Polly Nkambi
Athlos
1:58:56
1:58:54
8
Helmie Ramakers
Kadaster
2:00:40
2:00:33
9
Esther de Vries
Groningen Atletiek
2:02:45
2:02:42
10
Sonja van Hamersveld
Triathlon
2:05:00
2:04:16
11
Anita Spieker
Daventria
2:05:43
2:05:31
12
Julitta Boschman
AV Aalsmeer
2:06:58
2:06:45
13
Chiara Moras
Amsterdam
2:08:00
2:07:35
14
Rianne Kremers
Gorinchem
2:08:04
2:06:35
15
Bantita Haeve-Busicha
Dutch Runners Gold
2:09:09
2:08:42
16
Kitty Groothedde
Apeldoorn
2:09:52
2:09:33
17
Claudia van Soest
's-Gravenhage
2:10:53
2:09:49
18
Karin van Es
Spark
2:10:58
2:09:55
19
Bianca de Breij
Rotterdam
2:11:13
2:10:38
20
Daniela Schellenberg
Rotterdam
2:11:17
2:10:42
21
Patricia Zweers
Loopgroep Leeuwarden
2:11:52
2:11:37
22
Heidy Snijders
HAC '63
2:12:04
2:11:27
23
Saskia Veerman
Volendam
2:12:10
2:11:03
24
Corina Voorn
Den Hoorn Zh
2:12:34
2:11:24
25
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
2:12:45
2:12:01
26
Hetty Vermeulen
Zwolle
2:12:50
2:11:34
27
Gwen Andeweg
Prins Hendrik
2:12:54
2:12:22
28
Melissa Koay
Eindhoven
2:13:06
2:12:03
29
Karin Sluis
Diepenveen
2:13:10
2:12:10
30
Fabienne Capostagno
Wassenaar
2:13:20
2:13:08
31
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
2:13:35
2:12:56
32
Kirsten Verkooijen
Pallas '67
2:13:36
2:13:23
33
Ursula den Ouden
Kadaster
2:14:33
2:12:24
34
Petra van Bekkum
Pallas '67
2:14:56
2:14:43
35
Marjo Negerman
Apeldoorn
2:15:16
2:14:36
36
Nicole Hoffman
Groenlo
2:15:33
2:13:58
37
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
2:15:48
2:14:46
38
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
2:15:52
2:15:28
39
Saskia Warmer
De Kieviten
2:16:00
2:15:49
40
Martine de Min
Amsterdam
2:16:03
2:15:13
41
Nathalie Backer
Achil '87
2:17:02
2:16:37
42
Lenny Kievit
BAV
2:18:42
2:17:26
43
Kim Roelofs
Apeldoorn
2:18:50
2:18:12
44
Trijnie Heeres
avVN
2:19:27
2:18:23
45
Jantsje Lageveen
Impala
2:19:29
2:18:28
46
Jolande Hendrikse
Spirit Lelystad
2:19:52
2:18:12
47
Marlies Heetebrij
Ciko '66
2:20:08
2:18:48
48
Anne van der Jagt
PAC
2:20:13
2:19:50
49
Nancy Meijer
PAC
2:20:13
2:19:50
50
Wilma van der Linde
Fortuna
2:20:35
2:20:01
51
Anita Veron
Hilvarenbeek
2:20:38
2:20:10
52
Tieneke de Jong-Brouwe
Zwolle
2:20:52
2:20:30
53
Monique Panis
Rotterdam
2:20:58
2:18:25
54
Hilda Mulder
Hoogeveen
2:21:03
2:20:27
55
Britt Verstegen
Running AP
2:21:25
2:19:51
56
Hilda Brak - v Muylwij
Clytoneus
2:21:59
2:21:39
57
Ingrid Koene
AV '56
2:22:11
2:21:20
58
Dianne Boevenbrink
AV '34
2:22:14
2:21:24
59
Maartje van Hees
Dutch Runners Gold
2:23:24
2:21:23
60
Christine Schellevis
Atletico '73
2:23:48
2:22:20
61
Suzanne Geschiere
Dynamica
2:23:58
2:23:07
62
Conny Wijnands
Zeist
2:24:01
2:22:21
63
Jorien van den Doel
Fortuna
2:24:36
2:24:02
64
Ingrid Kuijpers
PAC
2:24:49
2:23:42
65
Rita Sessink
Gaanderen
2:24:57
2:22:46
66
José Stuivenvolt
NOP
2:24:57
2:24:27
67
Gerda Damen
Bemmel
2:25:01
2:24:20
68
Lonneke van de Voort
Nijmegen
2:25:03
2:24:10
69
Anjo van Randwijk
Fortuna
2:25:09
2:24:05
70
Attje Boom-Hoevers
Enschede
2:25:27
2:24:02
71
Eke van der Schaaf
De Sperwers
2:25:27
2:24:54
72
Frederika Welle Donker
Fortuna
2:25:34
2:24:29
73
Anke de Jong
Groningen Atletiek
2:25:49
2:24:00
74
Jirina Kaal
Stokkum
2:26:14
2:23:55
75
Sonja Jansen
AV '34
2:26:30
2:24:51
76
Helga Wilting
Kalkar (GER)
2:26:32
2:25:49
77
Ans Zwartkruis-Nahuis
Dieren
2:26:32
2:24:36
78
Alet Fransen
De Sperwers
2:26:46
2:26:14
79
Anne Lith
Zeist
2:27:00
2:26:22
80
Jeanette Huls
ATC '75
2:27:11
2:26:41
81
Evelien Hillen
AVA '70
2:27:13
2:26:55
82
Yvonne Voets-Goud
Krimpen aan den IJss
2:27:30
2:27:10
83
Esther Jonkers
Flevo Delta
2:27:58
2:27:07
84
Hoite Schaap
Leeuwarden
2:27:59
2:27:15
85
Janny Klarus
Groningen
2:28:00
2:27:09
86
Josien Zwanikken
Bussum
2:28:15
2:26:59
87
Ineke Alers-Beukers
De Sperwers
2:28:16
2:27:42
88
Janny G Dodde-Bisschop
Prins Hendrik
2:28:17
2:27:44
89
Laurence LM Metelli
Apeldoorn
2:28:18
2:26:01
90
Marleen van Klink
LVA Plantaris
2:28:23
2:25:57
91
Ann den Bieman
Wamel
2:28:26
2:27:30
92
Karin Geurts
Atletico '73
2:28:28
2:27:01
93
Elke Schemmann
Utrecht
2:28:42
2:26:53
94
Maurik Donokarijo
Bussum
2:28:56
2:28:10
95
Lianne Arling
Daventria
2:29:02
2:27:49
96
Gerdi Wicherson
Emmeloord
2:29:04
2:27:49
97
Annemieke Leijendekker
Apeldoorn
2:29:05
2:28:33
98
Willy Lammers
Nijeveen
2:29:05
2:28:33
99
Suzy Caes
Itegem (BEL)
2:29:13
2:28:32
100
Jarna Lanjouw
Loopgroep De Drentsc
2:29:16
2:28:09
101
Sietske van der Meer
Hanzesport
2:29:17
2:27:52
102
Marijke hendriks van d
Voorschoten '97
2:29:21
2:28:17
103
Ingeborg Sillevis
Haarlem
2:29:37
2:27:57
104
Hetty van der Veen
Apeldoorn
2:29:38
2:27:26
105
Irma Hennevelt
Maarsbergen
2:29:43
2:27:24
106
Hermie Drenth
PEC 1910
2:29:53
2:29:09
107
Irene Kok
AV '34
2:29:56
2:29:05
108
Stefani Nellen
Groningen
2:29:59
2:29:20
109
Paulien Sarelse
Apeldoorn
2:30:07
2:27:56
110
Anita Geijtenbeek-Bouw
OSM '75
2:30:16
2:28:59
111
Anke Arts
Warnsveld
2:30:29
2:28:52
112
Rianne Vossers
Enschede
2:30:30
2:28:47
113
Marleen Flobbe
Dutch Runners Gold
2:30:33
2:28:25
114
Annemiek Roozen
Clytoneus
2:30:43
2:28:55
115
Ina Stege
NOP
2:30:53
2:29:57
116
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
2:30:54
2:29:06
117
Monique Remery
Eindhoven Atletiek
2:31:15
2:29:54
118
Karin Vincenten
Leiden
2:31:17
2:29:07
119
Lianne van de Guchte-B
NOP
2:31:31
2:30:14
120
Emma Bremer
Apeldoorn
2:31:59
2:30:15
121
Marike Robbers
Apeldoorn
2:32:00
2:31:08
122
Wendy Wisse
NOP
2:32:18
2:31:21
123
Inge Oppers
Enschede
2:32:20
2:30:39
124
Annemieke de Goede
Zeewolde
2:32:24
2:30:58
125
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
2:33:13
2:31:53
126
Lilian van der Steen
Fortuna
2:33:24
2:32:19
127
Geera Poot-Toren
Fortuna
2:33:36
2:32:32
128
Els ter Schure
Beetsterzwaag
2:33:57
2:31:57
129
Jeltsje van der Wal
Lionitas
2:34:01
2:33:03
130
Tineke Havekes
AV '34
2:34:23
2:32:27
131
Alice Nap
Apeldoorn
2:34:24
2:32:04
132
Andrea van Maanen
Triathlon
2:34:32
2:32:45
133
Brenda Servaas
Almere
2:34:35
2:34:15
134
Diny van Pinxten
Prins Hendrik
2:35:07
2:34:34
135
Wieteke van Bochoven
's-Gravenhage
2:35:18
2:34:57
136
Jo-Anne Prins
AV '34
2:35:41
2:34:50
137
Sandra Ingenbleek
Pegasus
2:35:54
2:33:51
138
Cecile Van Heijningen
Rijnsoever
2:35:58
2:34:11
139
Astra van der Meij
Rijnsoever
2:35:59
2:34:12
140
Manon Herbert
Spurt '88
2:36:02
2:35:09
141
Cisca van der Wal
Vogelenzang
2:36:11
2:34:38
142
Anika Schink
Bad Homburg (GER)
2:36:18
2:33:54
143
Erna de Beuze
Groningen Atletiek
2:36:26
2:34:24
144
Nienke Meijer
the Hague Road Runne
2:36:28
2:34:27
145
Linda Vermeulen
Fortuna
2:36:32
2:35:26
146
Marlies Burgler
Groningen
2:36:34
2:33:57
147
Peggy de Bas
STB
2:36:35
2:34:48
148
Elly Maat
PAC
2:36:40
2:35:42
149
Jolanda Been
Groningen Atletiek
2:36:51
2:34:14
150
Marijke Jansen
PEC 1910
2:36:54
2:35:26
151
Marja van den Burg
Ter Heijde
2:36:54
2:35:00
152
Ingrid Jansen
Heerde
2:37:06
2:35:58
153
Lisette Zoontjens
Loopgroep Goirle
2:37:17
2:35:11
154
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
2:37:24
2:36:01
155
Carla Stans
Fortuna
2:37:27
2:36:24
156
Nynke Hoogland
Groningen
2:37:33
2:35:23
157
Mieke Wellens
Vlaardingen
2:37:42
2:35:03
158
Liane van Egmond
Ter Aar
2:37:42
2:37:13
159
Maya Kraaijevanger
Dutch Runners Basic
2:38:01
2:36:39
160
Cokky Jooren
Prins Hendrik
2:38:12
2:35:39
161
Conja de Lange
PAC
2:38:13
2:37:15
162
Marian Huisman
Kadaster
2:38:13
2:37:24
163
Emmy Molhoek-Halkema
Antilope
2:38:16
2:35:41
164
Schuld Heleen
Zutphen
2:38:33
2:37:07
165
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
2:38:34
2:35:57
166
Saskia Fokker
Amersfoort
2:38:45
2:36:25
167
Annette Klein
Hylas
2:39:19
2:37:11
168
Katja Hebbe
Melle (GER)
2:39:33
2:37:19
169
Remy Heijligers
Vught
2:39:35
2:39:01
170
Anjo Brouw
Fortuna
2:39:39
2:37:28
171
Yoshiko Kleinveld
's-Gravenhage
2:39:44
2:37:43
172
Willeke Evertse
Zutphen
2:39:45
2:38:24
173
Karin Mous
Beetsterzwaag
2:39:52
2:37:52
174
Kitty de Kraa
Spirit Oud Beijerlan
2:39:58
2:37:59
175
Joke Hoeksema-Carlier
PAC
2:40:10
2:38:11
176
Reinou Thijssen
De Liemers
2:40:12
2:37:38
177
Ingrid Koopman
Hellas
2:40:35
2:38:16
178
Brigitte de Laat-Young
Prins Hendrik
2:40:40
2:38:06
179
Monique Ridder
Utrecht
2:40:49
2:39:01
180
Ter Maaten
Barneveld
2:41:02
2:38:37
181
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
2:41:02
2:38:33
182
Ingrid Klop
Fortuna
2:41:04
2:39:57
183
Nely van der Valk
Fortuna
2:41:04
2:39:58
184
Helen Smit- van der Gi
Enschede
2:41:17
2:39:52
185
Ilse Geukes
Lathum
2:41:24
2:39:48
186
Tineke Holterman
De Wijk
2:41:37
2:39:31
187
Trudy Scholte Lubberin
Amersfoort
2:41:43
2:39:31
188
Paula Maas
Wijchen
2:41:52
2:39:42
189
Nathalie Goemans
Dutch Runners Gold
2:41:56
2:39:59
190
Janneke de Bes
Leiderdorp
2:41:57
2:40:00
191
Vivian Kiep
Amsterdam
2:41:59
2:39:19
192
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:42:43
2:40:36
193
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
2:42:47
2:40:49
194
Marlie Schlepers
Nijmegen
2:42:50
2:40:34
195
Esther Koree
Doetinchem
2:42:56
2:42:16
196
Marjan Huisman
Rijssen
2:43:16
2:41:25
197
Ria Everaarts
Passaat
2:43:19
2:41:05
198
Ninke van der Kooy
Enschede
2:44:16
2:43:28
199
Jolanda de Bruin
Harderwijk
2:44:17
2:42:16
200
Monique Verboon
Fortuna
2:44:33
2:42:28
201
Anja Broere
Passaat
2:44:39
2:42:24
202
Anita Stolk
Fortuna
2:44:46
2:43:38
203
Aleid Pans
's-Gravenhage
2:44:55
2:42:54
204
Jolanda Golembiewski
De Liemers
2:45:10
2:43:43
205
Anke Horstink
Apeldoorn
2:45:21
2:44:05
206
Erni Rietberg
Lichtenvoorde
2:45:25
2:43:22
207
Karin Smit
Appingedam
2:45:26
2:43:34
208
Hilal Maassen
Druten
2:45:34
2:43:45
209
Jolanda Muizer
Loopgroep Leeuwarden
2:45:36
2:43:44
210
Monique van Galen
Deventer
2:45:45
2:45:13
211
Aleid van Prooijen
Fortuna
2:45:53
2:43:48
212
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
2:45:54
2:43:41
213
Marlien Boerdijk
Heino
2:45:54
2:43:50
214
Mireille Janssen
Dutch Runners Gold
2:45:54
2:43:50
215
Nia Berk
Dutch Runners Basic
2:46:07
2:44:06
216
Marry Hooijer
PEC 1910
2:46:25
2:46:03
217
Marion van Eck
Passaat
2:46:31
2:44:15
218
Marlies Kuiters
Passaat
2:46:31
2:44:17
219
Annette Schapers
Vlaardingen
2:46:34
2:44:29
220
Christel Jaarsma
Utrecht
2:46:51
2:44:24
221
Henny Oosterloo
Spirit Lelystad
2:46:53
2:44:37
222
Jantine Tjeerdsma
PAC
2:47:14
2:46:17
223
Lia Kruithof
Numansdorp
2:47:24
2:45:12
224
Linda Kettmann
Haag Atletiek
2:47:26
2:46:09
225
Annette Bax
Loopgroep Aart Stigt
2:47:40
2:47:09
226
Bea Kolijn
Gorinchem
2:48:16
2:46:07
227
Ans van der Meer
Garrelsweer
2:48:40
2:46:14
228
Riekie van den Berg
Stedum
2:48:41
2:46:15
229
Kristine Kofman
Dutch Runners Gold
2:48:56
2:46:48
230
Annet Super
Utrecht
2:48:59
2:46:31
231
Babs Muurman
Scheemda
2:49:09
2:46:32
232
Maria van Eijken
Hilvarenbeek
2:49:24
2:48:54
233
Patty de Kleijn
Dutch Runners Gold
2:49:24
2:47:06
234
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
2:49:38
2:47:38
235
Andra Walhout
Malden
2:49:40
2:47:43
236
Berthe van de Weem
Dutch Runners Gold
2:49:40
2:47:44
237
Luony vd Haar-Timmerma
Vaassen
2:49:57
2:47:21
238
Sandra van 't Sant
Rijswijk Zh
2:50:25
2:50:21
239
Margreet Janssen
Passaat
2:51:11
2:48:56
240
Ursula Kraaijvanger
Passaat
2:51:11
2:48:56
241
Mario Bremmer
Zegveld
2:51:17
2:50:56
242
Anneke Bos
Ede Gld
2:51:35
2:49:25
243
Engelina Lameris-Stopp
Dutch Runners Gold
2:51:47
2:50:33
244
Jacqueline de Bree
Middelburg
2:51:51
2:50:18
245
Virginia Dignum
OSM '75
2:51:52
2:50:35
246
Elsbeth Barwinski
Übach-Palenberg (GER
2:51:57
2:49:40
247
Corrie Koedam
Veenendaal
2:52:08
2:49:36
248
Jolanda Hofman-de Jong
Fortuna
2:52:09
2:50:04
249
Suze Scheepmaker
Dutch Runners Basic
2:52:23
2:50:21
250
Debbie Dijkstra
AAA
2:52:39
2:50:37
251
Mannie Oostra
Olterterp
2:52:52
2:50:52
252
Firosa Narain
's-Gravenhage
2:52:54
2:50:15
253
Esther Oosterveer
Passaat
2:53:30
2:51:16
254
Betsy van Giels
Diomedon
2:53:52
2:52:02
255
Gea van de Pol
Voorthuizen
2:54:01
2:52:05
256
Richarda Classen
Waldfeucht-Braunsrat
2:54:47
2:52:30
257
Rita Busch
Twello
2:54:59
2:52:36
258
Rianne Huzen
Apeldoorn
2:54:59
2:52:36
259
Julia Hilgersom
Barneveld
2:55:03
2:52:37
260
Marjolein van Dam
Barneveld
2:55:21
2:52:55
261
Iris Wijsman
Eindhoven
2:55:23
2:52:50
262
Wil Jansen
Barneveld
2:55:24
2:52:58
263
Anja Schimmel
Voorthuizen
2:55:28
2:53:02
264
Hella van Zitveld
Tienhoven Ut
2:55:29
2:53:33
265
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:55:47
2:53:22
266
Ygreck Shyu
LAAC Twente
2:55:48
2:53:30
267
Sjanet van Tol
Antilope
2:55:56
2:53:21
268
Connie Meinders
Barneveld
2:56:11
2:53:45
269
Pleuni de Bruin
Typhoon
2:56:14
2:54:05
270
Nel Schoehuijs
Dutch Runners Gold
2:56:32
2:55:18
271
Ina Heikoop
Avantri
2:58:03
2:55:30
272
Martha Fontijn-de Rooi
Fortuna
2:58:12
2:56:18
273
Ineke Molenaar
Groningen
2:58:16
2:55:47
274
Leonie te Dorsthorst
ROC Aventus
2:58:49
2:56:58
275
Barbara Pauwels
Machelen (BEL)
2:59:18
2:57:07
276
Anneke Rodrigues
Dutch Runners Gold
2:59:29
2:57:12
277
Joke Cremer
Friesland
2:59:50
2:59:32
278
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
2:59:59
2:57:22
279
Harma Mekkering
Groningen Atletiek
2:59:59
2:57:22
280
Willeke Buiter
Dutch Runners Gold
3:00:34
2:58:45
281
Ria Pluimgraaff
Fortuna
3:00:47
3:00:11
282
Zwaantje van 't Veer
Driebergen-Rijsenbur
3:01:05
3:00:31
283
Els Lindner- van Cruij
Driebergen-Rijsenbur
3:01:05
3:00:31
284
Ida Migchelsen
Assen
3:01:43
2:59:39
285
Clair Lavine
Belton (GBR)
3:01:56
2:59:45
286
Martha van Beurden
Spirit Oud Beijerlan
3:02:24
3:00:24
287
Lisa Cheng
Almere
3:02:31
3:01:18
288
Petra Brinker
Groningen Atletiek
3:03:09
3:00:57
289
Stephanie Kiep-Noordst
Amsterdam
3:03:19
3:00:40
290
Christien Cochius
Druten
3:03:29
3:01:09
291
Yolandi Maree
Zuid-Afrika
3:03:34
3:01:26
292
Laura de Reus
Delfzijl
3:04:12
3:02:18
293
Marlies Smit
West-Terschelling
3:05:45
3:03:27
294
Anneke Wartena
West-Terschelling
3:05:46
3:03:27
295
Tina Pieters
Spark
3:05:59
3:04:06
296
Nathalie Vincenten
Leiden
3:06:10
3:04:00
297
Evelien van Hertrooij
Someren
3:07:55
3:05:42
298
Karin Ayche
Köln (GER)
3:09:37
3:07:34
299
Gertine Nap
Clytoneus
3:14:42
3:12:53
300
Neel van Mourik
Friesland
3:17:26
3:16:58
301
Anita Berendsen
Cialfo
3:17:50
3:15:13
302
Annie van Rossum
avVN
4:02:14
3:59:59
MAN, MINIMARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maciek Miereczko
Polen
1:00:47
1:00:47
2
Adriaan Fransen
Assen
1:01:14
1:01:14
3
Jan Havlicek
Tsjechië
1:01:28
1:01:28
4
Erwin Reijmer
De Liemers
1:01:40
1:01:39
5
Jay Sauer
Cifla
1:02:02
1:02:02
6
Mike Barsiyan
Monster
1:02:51
1:02:50
7
Ben Stellingwerf
Onderdendam
1:03:18
1:03:16
8
Mart Solleveld
's-Gravenzande
1:03:26
1:03:25
9
Ruud Nefkens
Cifla
1:03:30
1:03:28
10
Remco Grasman
Luttelgeest
1:03:33
1:03:33
11
Jos op 't Hoog
Haaren
1:03:43
1:03:42
12
Ronald Derksen
Veluwe
1:03:48
1:03:48
13
Jelmer van Leeningen
Veluwe
1:04:14
1:04:13
14
Lars Duistermaat
Archeus
1:05:01
1:04:59
15
Hans Lindeboom
BB lopers
1:05:13
1:05:12
16
Ruud van der Wal
AV '34
1:05:16
1:05:14
17
Jeroen van der Tol
Eefde
1:06:09
1:06:07
18
Tonnie Stouten
Veluwe
1:06:20
1:06:20
19
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:06:48
1:06:47
20
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:06:49
1:06:48
21
Thomas Drössler
Eichenfelde (GER)
1:07:29
1:07:27
22
Martin Block
Asics
1:07:56
1:07:53
23
Martijn Paalman
Veluwe
1:08:21
1:08:21
24
Koen Martens
Running2000
1:08:56
1:08:54
25
Wout Mensink
Running2000
1:09:24
1:09:23
26
Vincent Horstink
Nijmegen
1:10:19
1:10:12
27
Rob Mulders
De Koplopers
1:10:50
1:10:49
28
Harm van Dijken
Hellas
1:10:58
1:10:54
29
Maurice Winterman
Veluwe
1:11:00
1:10:59
30
Bernard Nitrauw
BB lopers
1:11:18
1:11:16
31
Wim van Rijswijk
AV '34
1:11:22
1:11:21
32
Maik Voppen
LAAC Twente
1:12:12
1:12:07
33
Martijn Jansen
Twello
1:12:13
1:12:01
34
Jeremy Eilander
Apeldoorn
1:12:17
1:12:15
35
Tjeerd Popkema
NOP
1:12:20
1:12:17
36
Rob Bijl
Loopgroep Aart Stigt
1:12:30
1:12:27
37
Marald Brons
Veluwe
1:12:45
1:12:38
38
Tom Baak
Archeus
1:13:00
1:12:56
39
Harry Wesselink
Albergen
1:13:00
1:12:57
40
John Klerkx
De Keien
1:13:08
1:13:06
41
Frans Rutten
Arena
1:13:13
1:13:11
42
Frank de Graeff
Veluwe
1:13:19
1:13:18
43
Gilles Jansen
Apeldoorn
1:13:23
1:13:21
44
Bas de Kluizenaar
Veluwe
1:13:36
1:13:35
45
Arnoud Liefers
Veluwe
1:13:43
1:13:38
46
Ad van Munster
Ugchelen
1:14:09
1:14:04
47
Rico Huijsmans
Ermelo
1:14:15
1:13:38
48
Borre de Gier
BB lopers
1:14:25
1:14:23
49
Stefan Paalman
Holten
1:14:45
1:14:44
50
André Oude Vrielink
Vasse
1:15:34
1:15:16
51
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
1:15:36
1:15:32
52
Marco Vet
Haarzuilens
1:15:39
1:14:36
53
Niek Rietveld
Fortuna
1:15:47
1:15:42
54
Jan Hollak
Apeldoorn
1:16:00
1:15:59
55
Frank Diesveld
Leerdam
1:16:03
1:15:48
56
Lex Frentz
Apeldoorn
1:16:10
1:16:07
57
Eric de Waal
Cifla
1:16:14
1:15:51
58
Henk Veldhuis
Hollander Techniek
1:16:27
1:16:13
59
Rudy Feldman
Ootmarsum
1:16:32
1:16:27
60
Herman Mooij
AV '34
1:16:35
1:16:23
61
Boudewijn Weierink
Dutch Runners Gold
1:16:38
1:15:04
62
Jeroen Lamfers
AV '34
1:16:47
1:16:40
63
Robin Mensink
Deventer
1:16:50
1:16:48
64
Ruud Vlutters
LAAC Twente
1:16:51
1:16:13
65
Joop Kraaijvanger
avVN
1:16:53
1:16:40
66
Rene van Vliet
Veluwe
1:16:57
1:16:49
67
Rob Jan Wagelaar
Apeldoorn
1:17:04
1:16:58
68
Marcel Rump
Apeldoorn
1:17:12
1:16:17
69
Niek Hietbrink
Zutphen
1:17:18
1:17:12
70
Jan Piersma
Baarn
1:17:28
1:17:22
71
Marinus de Vos
Apeldoorn
1:17:56
1:17:51
72
Harry van Milligen
Apeldoorn
1:17:58
1:17:56
73
Erik Lamfers
Santpoort-Zuid
1:18:01
1:17:53
74
Martijn Merx
Rotterdam
1:18:10
1:17:12
75
Ronny Leeftink
Emmen
1:18:13
1:17:55
76
Hans Wildeboer
Rhenen
1:18:19
1:18:13
77
Jan Willem Oosterloo
Apeldoorn
1:18:22
1:18:13
78
Alphons van de Heistee
Apeldoorn
1:18:26
1:17:31
79
André Meuleman
Cialfo
1:18:27
1:18:25
80
Johannes Kruisselbrink
Groningen
1:18:29
1:18:11
81
Hans Boonstra
Hengelo Gld
1:18:35
1:18:21
82
Gert Schaap
Cialfo
1:18:37
1:18:35
83
Andy Perloy
Brummen
1:18:41
1:18:08
84
Alfons Van der Linde
Eerbeek
1:18:45
1:18:00
85
Oskar Albers
Deventer
1:18:46
1:18:33
86
Robert Bossenbroek
Apeldoorn
1:18:50
1:18:48
87
Raymond Bruns
Ootmarsum
1:18:54
1:18:39
88
Henk Dimmendaal
Daventria
1:18:55
1:18:48
89
Remco Greven
Daventria
1:19:03
1:17:26
90
Wim Brinkman
AVA '70
1:19:07
1:18:58
91
Richard Eertman
Ootmarsum
1:19:07
1:19:02
92
Joep Barendse
U-Track
1:19:08
1:19:06
93
Gerald van den van den
Veluwe
1:19:10
1:19:07
94
Johann de Jong
Apeldoorn
1:19:22
1:19:19
95
Gerlof Haanraadts
Apeldoorn
1:19:23
1:18:52
96
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:19:31
1:19:20
97
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
1:19:34
1:18:32
98
Sjoerd Hermsen
Nijmegen
1:19:35
1:19:13
99
Bob Takken
Bemmel
1:19:35
1:19:04
100
Otto Zeipveld
ROC Aventus
1:19:36
1:19:31
101
Christiaan Kats
Cialfo
1:19:37
1:19:33
102
Frans Wilbers
Ootmarsum
1:19:39
1:19:33
103
Bert Ruitenberg
Dalfsen
1:19:45
1:18:59
104
Jeroen Weber
Groningen
1:19:45
1:19:08
105
Arie Stuurman
Hoogeveen
1:19:52
1:19:49
106
Paul van de Castel
Haag Atletiek
1:19:54
1:19:30
107
Coen Boxtart
Hollander Techniek
1:19:58
1:19:36
108
Martin van Leyden
Boxmeer
1:20:07
1:19:23
109
Roger Holterman
Apeldoorn
1:20:11
1:19:59
110
Olof Wiegert
Amsterdam
1:20:25
1:20:09
111
Wouter Westerveld
De Liemers
1:20:28
1:19:46
112
Dirk de Bijl
Bruchem
1:20:32
1:19:44
113
Edwin van der Heijden
Hilversum
1:20:33
1:19:38
114
Ronald De Bruijn
Haag Atletiek
1:20:34
1:19:09
115
Twan Dollevoet
's-Hertogenbosch
1:20:37
1:19:44
116
Peter Borst
Trecho
1:20:39
1:20:16
117
Alon Levin
Loopgroep PK
1:20:42
1:20:29
118
Theo Jacobs
Apeldoorn
1:20:45
1:20:30
119
Marc de Wilde
Vaassen
1:20:48
1:20:42
120
Hinke van Wezep
Kadaster
1:20:50
1:20:40
121
Johan van den Brink
Apeldoorn
1:20:52
1:20:49
122
Wilco de Vos
Groningen
1:20:52
1:20:08
123
Gert de Fauw
Veenendaal
1:20:57
1:20:17
124
Helmuth van den Brink
Apeldoorn
1:20:57
1:20:00
125
Peter Koedood
Rotterdam
1:20:59
1:20:34
126
Edwin Cabrera Polanco
Apeldoorn
1:20:59
1:20:18
127
Hans Giesing
Ciko '66
1:21:01
1:20:56
128
Micha Gelhever
Apeldoorn
1:21:06
1:20:02
129
Dirk Goldebeld
Zaanland
1:21:07
1:20:53
130
Johan Baas
Hollandia
1:21:08
1:20:12
131
Erik Vink
Kadaster
1:21:17
1:21:11
132
Mark Vink
Kadaster
1:21:18
1:21:11
133
Maarten Peters
Gendt
1:21:20
1:20:50
134
Thomas Cramer
Vitalis
1:21:23
1:21:21
135
Joeri Overman
Naarden
1:21:28
1:18:57
136
Richard Hafkamp
Gorssel
1:21:30
1:21:03
137
Marcel Rensen
Bemmel
1:21:32
1:21:03
138
Erik Elbers
Gendt
1:21:33
1:21:02
139
Daniël Gouw
Kampen
1:21:50
1:21:25
140
George J Bennett
Deventer
1:21:51
1:20:05
141
John van Kemenade
Deventer
1:21:53
1:20:39
142
Rutger Hugen
AV '34
1:21:53
1:21:44
143
Stephan Schudde
Emmeloord
1:21:54
1:21:34
144
Marcus Kalbe
Essen (GER)
1:21:55
1:21:41
145
Harm Alberts
Harlingen
1:21:55
1:20:54
146
Ritske Flootman
Menaam
1:21:56
1:20:55
147
Daan Lammers
Utrecht
1:22:06
1:22:02
148
Ramon Lentink
Veluwe
1:22:10
1:21:18
149
Bjørn van Til
Daventria
1:22:17
1:21:58
150
Maurits Peverelli
Apeldoorn
1:22:20
1:21:49
151
Burney Kleverwal
Apeldoorn
1:22:20
1:22:03
152
Haroldinio Abauna
Loopgroep PK
1:22:24
1:22:22
153
Hugo van Dijk
1:22:24
1:22:19
154
Hans Beukema
's-Gravenhage
1:22:29
1:22:18
155
Benjamins
Croon Elektrotechnie
1:22:30
1:22:00
156
Martin Sneeuw
Apeldoorn
1:22:33
1:22:25
157
Andries Langendijk
Apeldoorn
1:22:34
1:22:31
158
Wilbert Pannekoek
Apeldoorn
1:22:36
1:22:02
159
Robert Schreurs
Markelo
1:22:41
1:22:37
160
Norbert Polman
Dutch Runners Gold
1:22:43
1:22:25
161
Ronald van Asselt
Apeldoorn
1:22:48
1:22:22
162
Ronald Westerhof
Zwolle
1:22:50
1:22:04
163
Gerard Gerritsen
Daventria
1:22:52
1:21:18
164
Hans Van Kastel
Amsterdam
1:22:57
1:19:16
165
Stefan Kuijken
Utrecht
1:22:59
1:20:50
166
Walter Bouwman
Amsterdam
1:23:04
1:22:11
167
Remy Kruijsse
Apeldoorn
1:23:05
1:22:57
168
Lennart de Bie
Soest
1:23:08
1:19:49
169
Izak Patty
Deventer
1:23:09
1:21:33
170
Iwan de Wit
Apeldoorn
1:23:10
1:23:00
171
Jan Willem Dijkstra
Cialfo
1:23:12
1:22:51
172
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:23:14
1:22:20
173
Martin Hink
Hoogeveen
1:23:15
1:23:07
174
Jaap van Dieen
Utrecht
1:23:16
1:22:56
175
Theo Jan Heesen
Utrecht
1:23:16
1:22:57
176
Jan Groot
Loopgroep Hoorn
1:23:18
1:23:14
177
Hans Hiemstra
Lisse
1:23:19
1:22:28
178
Richard ter Mate
Deventer
1:23:23
1:22:59
179
Misja van de Klomp
Utrecht
1:23:24
1:22:36
180
Arjo van Hardeveld
Rhenen
1:23:24
1:22:45
181
Eric de Fluiter
Veenendaal
1:23:24
1:22:45
182
Tom Bessels
Deventer
1:23:25
1:21:27
183
Francis van Olst
Elburg
1:23:33
1:22:22
184
Mario Olsder
Steenwijk
1:23:34
1:22:03
185
Cor van den Brink
Apeldoorn
1:23:36
1:22:12
186
Radboud Dood
Avanti-Wilskracht
1:23:37
1:22:55
187
Herbert van den Brink
Gendt
1:23:38
1:22:43
188
Gert Masschelein
's-Gravenhage
1:23:41
1:21:49
189
Donald Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:23:41
1:23:19
190
Theo Veldhuis
Wijhe
1:23:43
1:22:20
191
Rob Philipsen
Cialfo
1:23:47
1:23:39
192
Arie Claassen
Veluwe
1:23:47
1:22:44
193
Peter Gils
BB lopers
1:23:49
1:22:00
194
Robert Jan Eggens
Eelde
1:23:50
1:23:37
195
Gérard van Hoof
Tilburg
1:23:52
1:22:20
196
Johan Benne
avVN
1:23:52
1:23:35
197
Gerhard Bos
Veluwe
1:23:53
1:23:42
198
Wim van Waardhuizen
Apeldoorn
1:23:53
1:23:39
199
Maurice Roeterd
Schalkhaar
1:23:55
1:23:32
200
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:23:58
1:23:35
201
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
1:24:01
1:23:19
202
Gerrit van Hamersveld
Nunspeet
1:24:06
1:24:04
203
Jacob Anema
Maassluis
1:24:07
1:21:08
204
Ruud de Jong
Woerdense Verlaat
1:24:08
1:23:13
205
Edwin Jansen
Zwolle
1:24:12
1:23:04
206
Tonnie de Winter
Veluwe
1:24:15
1:23:54
207
David Koop
Apeldoorn
1:24:16
1:22:39
208
Martin Storimans
Hollander Techniek
1:24:16
1:23:47
209
Antoine Hendriks
Angerlo
1:24:19
1:22:51
210
Henk de Zwaan
Hierden
1:24:21
1:24:12
211
Jos Dijkhuis
Dutch Runners Gold
1:24:21
1:24:01
212
Stephan van Baak
Apeldoorn
1:24:22
1:24:20
213
Wim Heebels
Zwolle
1:24:25
1:23:32
214
Smit
TenCate Protect
1:24:26
1:23:53
215
Jos Harleman
Cialfo
1:24:26
1:24:23
216
Jan van Son
Appelscha
1:24:27
1:24:07
217
Kees Beijer
Werkhoven
1:24:28
1:23:31
218
Hans Reimert
Apeldoorn
1:24:29
1:24:23
219
Nico Rawee
Haren Gn
1:24:30
1:24:04
220
Jan Willem Jonkers
Zutphen
1:24:35
1:23:40
221
Gerwin Jansen
Oldenzaal
1:24:36
1:23:55
222
Benno Oderkerk
AV '34
1:24:37
1:24:28
223
Alex Koelink
Veluwe
1:24:44
1:22:06
224
Herman Pol
Wilsum
1:24:45
1:23:32
225
Jan van de Wetering
Loopgroep Wijbosch
1:24:48
1:24:21
226
Paul van Geffen
Loopgroep Wijbosch
1:24:49
1:24:21
227
Lars van Westerlaak
U-Track
1:24:51
1:24:23
228
Andre de Vegt
Huissen
1:24:52
1:23:10
229
Gerbert Tiemens
Cialfo
1:24:53
1:24:49
230
Gerard Verbeek
Best
1:24:53
1:24:03
231
Rob-Jan Venhuizen
Unitas
1:24:54
1:23:43
232
De Jonge
FrieslandCampina Dom
1:24:59
1:21:23
233
Ryan Joaquim
Dallas Texas (USA)
1:25:01
1:24:46
234
Kim Pieren
's-Gravenhage
1:25:02
1:24:50
235
Daan Versteeg
Apeldoorn
1:25:03
1:24:57
236
Michiel Ditzel
Apeldoorn
1:25:04
1:24:57
237
Arjen Keers
Zwolle
1:25:05
1:24:00
238
Gerard Lieferink
Deventer
1:25:05
1:24:35
239
Diederik Verhoef
Zwolle
1:25:07
1:24:49
240
Gerrit van Wijngeeren
Vaassen
1:25:09
1:24:45
241
Martin van den Berg
Vaassen
1:25:09
1:24:46
242
Niek Nijenkamp
Hilversum
1:25:12
1:24:01
243
Randall Locht
Zwolle
1:25:13
1:24:03
244
Boudewijn van de Pol
Apeldoorn
1:25:13
1:21:34
245
John van Maurik
Houten
1:25:16
1:25:12
246
Frank Stobbe
Tollebeek
1:25:18
1:24:55
247
Aad Gankema
Olympus '70
1:25:23
1:24:48
248
Marcel Mars
Veluwe
1:25:28
1:25:16
249
Erik Telgen
Apeldoorn
1:25:29
1:23:45
250
Herman Broekhuis
Deventer
1:25:30
1:25:25
251
Leroy Olthof
BB lopers
1:25:30
1:25:24
252
Ben Diks
Eerbeek
1:25:34
1:25:31
253
Anno Govers
Haag Atletiek
1:25:43
1:24:41
254
Clemens Schotman
Deventer
1:25:44
1:24:37
255
Jorrit Drieënhuizen
Apeldoorn
1:25:50
1:24:46
256
Ronald Hofman
Holten
1:25:51
1:25:46
257
Anton Boot
Assendelft
1:25:52
1:25:11
258
Alex Salomons
Wenum Wiesel
1:25:52
1:22:13
259
Jelle Merkus
DOS
1:25:53
1:25:46
260
Erik Beltman
Diepenveen
1:25:53
1:24:40
261
Johan Vlastuin
Delft
1:25:54
1:25:43
262
Joop Kleijn
Arnhem
1:25:58
1:24:37
263
Rene Kok
Apeldoorn
1:25:58
1:25:25
264
Atte Anema
Ommen
1:26:02
1:23:08
265
Fred Cornelissen
Wenum Wiesel
1:26:03
1:25:00
266
Robert Diekmann
Apeldoorn
1:26:03
1:25:00
267
Joop Bosma
AV '34
1:26:03
1:25:56
268
Olaf Dood
Oldenzaal
1:26:03
1:25:20
269
Jan Breembroek
Pallas '67
1:26:06
1:25:09
270
Marten Visser
Almere
1:26:12
1:25:20
271
Lex Borghans
Triathlon
1:26:13
1:25:46
272
Jaap Kruysifix
Hollander Techniek
1:26:15
1:25:34
273
Arjan Spiering
Harderwijk
1:26:17
1:25:34
274
Henk Veurman
Dinxperlo
1:26:20
1:23:48
275
Bert Wilk
Arnhem
1:26:21
1:23:03
276
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:26:21
1:18:57
277
Rene van Kooten
Spirit Lelystad
1:26:22
1:26:17
278
Marco Bod
Apeldoorn
1:26:28
1:25:52
279
Joost Kardux
Apeldoorn
1:26:29
1:26:09
280
Han Peter Kelder
Haren Gn
1:26:31
1:26:04
281
Tino Verburg
Daventria
1:26:34
1:26:18
282
Frank Drielsma
Amersfoort
1:26:36
1:26:25
283
Peter Ham
Beekbergen
1:26:39
1:25:19
284
Jan Straatman
Wageningen
1:26:40
1:25:19
285
Sjoerd Backx
Ede Gld
1:26:43
1:25:07
286
Stijn Kusters
Groningen
1:26:44
1:24:44
287
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:26:47
1:26:22
288
Chris van den Heuvel
Apeldoorn
1:26:48
1:26:35
289
Henk Diekmann
Apeldoorn
1:26:51
1:26:48
290
Jaap van de Vliert
Friesland
1:26:54
1:26:48
291
Jan Oude Hengel
Ootmarsum
1:27:02
1:26:41
292
Pieter Dijksterhuis
Ugchelen
1:27:03
1:26:45
293
Hugo Zonneveld
Hellas
1:27:05
1:25:59
294
Arnold Van der Ham
Dutch Runners Gold
1:27:06
1:26:26
295
Wim Nagelhout
Apeldoorn
1:27:08
1:26:56
296
Casper Baghuis
Deil
1:27:11
1:26:22
297
Harrie van Boxtel
Prins Hendrik
1:27:12
1:27:05
298
Luc Veldboer
Dutch Runners Gold
1:27:12
1:26:57
299
Sander de Waard
Lelystad
1:27:17
1:26:19
300
John Elbers
Angeren
1:27:17
1:26:43
301
Roelof van der Heide
Kadaster
1:27:21
1:25:59
302
Nico Kerssens
Apeldoorn
1:27:24
1:26:41
303
Sander Bakker
Apeldoorn
1:27:25
1:27:17
304
Kaj Nieuwenkamp
Apeldoorn
1:27:28
1:26:05
305
Benno Roelofsen
Zetten
1:27:31
1:24:53
306
Alois Maton
Zwolle
1:27:32
1:26:34
307
Stefan Adriaansen
Eindhoven
1:27:34
1:27:17
308
Ronald Wiggers
Amsterdam
1:27:37
1:25:57
309
Martin Leijen
Zwolle
1:27:40
1:25:29
310
Emiel Lindeman
Nijmegen
1:27:42
1:27:20
311
Theo Groot
Amersfoort
1:27:43
1:26:47
312
Fred Wemeijer
Atverni
1:27:44
1:26:22
313
Pjotter Tommassen
Utrecht
1:27:44
1:25:57
314
Marcel Lieferink
AV '34
1:27:46
1:27:36
315
Frans Bouw
Apeldoorn
1:27:49
1:27:25
316
Ruud van den Bulk
Berkel en Rodenrijs
1:27:49
1:27:37
317
Dexter Fredriks
Maurik
1:27:50
1:27:25
318
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:27:50
1:27:47
319
Torben Purz
Nordhorn (GER)
1:27:51
1:27:38
320
Jan Strijker
Zwolle
1:27:53
1:26:45
321
Jan Sligter
Stadskanaal
1:27:55
1:27:41
322
Jos Willems
Flevo Delta
1:27:59
1:26:53
323
René Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:28:02
1:27:04
324
Emiel Pattinama
Amsterdam
1:28:02
1:25:30
325
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:28:02
1:27:09
326
Erik Bomhof
Duiven
1:28:03
1:25:03
327
Simon de Birk
Almere
1:28:05
1:26:58
328
Christian Muller
PAC
1:28:07
1:25:01
329
Arjen Sanderse
Zwolle
1:28:09
1:26:20
330
Coos Diepenbroek
Lent
1:28:10
1:27:49
331
Cor de Haas
Deventer
1:28:10
1:27:11
332
Dynand Heiner
Apeldoorn
1:28:11
1:27:35
333
Peter ter Horst
Apeldoorn
1:28:13
1:28:02
334
Fred Eggenhuizen
Arnhem
1:28:18
1:25:00
335
Iwan Scholtens
Apeldoorn
1:28:19
1:27:52
336
Peter Wortman
Randstad Team 1 Mini
1:28:23
1:25:26
337
Gijs Bonestroo
Nunspeet
1:28:23
1:27:10
338
Marco Lansink
Oldenzaal
1:28:24
1:27:42
339
Foppe de Lange
SISU
1:28:25
1:28:07
340
Arjan Troost
ROC Aventus
1:28:28
1:27:05
341
Edwin Kieviet
Daventria
1:28:30
1:28:23
342
Martin Willemink
Utrecht
1:28:30
1:26:30
343
Peter Pörtzgen
PAC
1:28:30
1:26:54
344
Roy Felix
Apeldoorn
1:28:35
1:27:57
345
Roelf Werkman
Dutch Runners Gold
1:28:37
1:27:37
346
Marcel Moerkerk
Alliander
1:28:38
1:27:13
347
Pascal Viveen
Gorinchem
1:28:39
1:27:15
348
Michiel Dunning
Almere
1:28:40
1:27:42
349
Bert Bolhuis
avVN
1:28:42
1:28:25
350
Rob Zegers
Apeldoorn
1:28:42
1:28:33
351
Paul Kramer
Voorburg
1:28:43
1:28:05
352
Vincent Hinnen
Apeldoorn
1:28:43
1:26:57
353
Roel Stuifzand
Apeldoorn
1:28:44
1:27:20
354
Raimo Haverink
Vleuten
1:28:45
1:28:08
355
Jurjen Riegman
Apeldoorn
1:28:48
1:28:40
356
Hans Scholten
Deventer
1:28:48
1:28:20
357
Rinus Leistra
Goor
1:28:49
1:25:53
358
Rob Wiggers
Deventer
1:28:50
1:27:36
359
Wim van Ravenswaay
Asics
1:28:50
1:26:52
360
Marinus Poelert
Athlos
1:28:53
1:27:54
361
Freddy Fliers
Nunspeet
1:28:54
1:28:51
362
Arnold Timmer
Doetinchem
1:28:55
1:27:27
363
René Zegers
AV '34
1:28:56
1:28:47
364
Freek Riegman
AV '34
1:28:56
1:28:47
365
Paul Aarts
Tilburg Road Runners
1:28:56
1:28:43
366
Eric Lammers
Sneek
1:28:59
1:26:19
367
Ben Polman
Apeldoorn
1:29:00
1:28:42
368
Willem Janssen
Deventer
1:29:00
1:28:47
369
Vd Brink
Gerechtshof Arnhem
1:29:02
1:27:05
370
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:29:04
1:28:32
371
Wilbert van Leijen
Amsterdam
1:29:05
1:28:43
372
Veldkamp
Kiwa
1:29:05
1:28:56
373
Dimo Monster
Waddinxveen
1:29:06
1:25:39
374
Alphons Weierink
Ootmarsum
1:29:06
1:28:41
375
Martin Horstink
Utrecht
1:29:07
1:29:00
376
Peter M Jansen
Zwolle
1:29:07
1:28:42
377
Arjan ten Cate
HAC '63
1:29:08
1:25:19
378
Machiel Klaarenbeek
ZOEV
1:29:12
1:28:38
379
Maarten Slot
AV '34
1:29:13
1:28:13
380
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:29:14
1:28:18
381
Willem Freriks
Dutch Runners Gold
1:29:14
1:27:30
382
Sikko Roorda
AV '34
1:29:15
1:28:45
383
Henk Hofman
AV Houten
1:29:15
1:27:46
384
Willem Latupeirissa
Almere
1:29:17
1:28:58
385
John Mulders
Apeldoorn
1:29:19
1:28:56
386
Peter Hermans
AV '34
1:29:21
1:29:12
387
Eddy van Tongeren
Vaassen
1:29:22
1:28:35
388
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
1:29:22
1:28:54
389
R van Schaik
Hollander Techniek
1:29:22
1:27:28
390
Loucas Papantoniou
Asics
1:29:22
1:28:47
391
Ton Keetels
Loopgroep Wijbosch
1:29:22
1:28:56
392
Hans Metz
Maarssen
1:29:26
1:29:03
393
Koen Beenken
Weesp
1:29:28
1:28:12
394
Gerrie Arends
ROC Aventus
1:29:29
1:28:54
395
Gerrit van der Vegt
Zwolle
1:29:29
1:28:59
396
Louis Boumeester
Epe
1:29:31
1:29:10
397
Ronald Kwint
Deventer
1:29:32
1:29:02
398
Roland Kummerhove
Apeldoorn
1:29:34
1:28:01
399
Joop Kuiper
AV '34
1:29:34
1:29:24
400
Albert Broekhoff
Deventer
1:29:36
1:29:15
401
Polman
Kiwa
1:29:36
1:29:27
402
Chiel van Asselt
Apeldoorn
1:29:37
1:29:24
403
Ruud van der Zwan
Apeldoorn
1:29:37
1:28:27
404
Henk Jan Jansen
Ommen
1:29:37
1:28:48
405
Johan Zandbergen
Flevo Delta
1:29:38
1:29:09
406
Kees de Koning
Bodegraven
1:29:38
1:28:42
407
Evert van de Worp
Twello
1:29:40
1:28:30
408
Eric Bos
Ermelo
1:29:42
1:28:58
409
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:29:45
1:28:00
410
Mark Linde
Capelle aan den IJss
1:29:45
1:28:44
411
Mark Wassink
Apeldoorn
1:29:46
1:29:39
412
Aalbert Hiddink
Hanzesport
1:29:46
1:29:22
413
Harold Bosman
ROC Aventus
1:29:47
1:29:15
414
Roel Pijl
Zutphen
1:29:48
1:29:02
415
Ben Bruschke
Apeldoorn
1:29:49
1:26:11
416
Lex van den Brink
Veluwe
1:29:49
1:28:40
417
Henk Bonthuis
Apeldoorn
1:29:49
1:29:44
418
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:29:50
1:28:01
419
Gert-Jan Kootstra
Enschede
1:29:52
1:27:42
420
Ruud Gilde
Apeldoorn
1:29:54
1:28:25
421
Henk Kinnaer
Wehl
1:29:54
1:29:35
422
Dick J D Groefsema
Bedum
1:29:54
1:29:16
423
Frank Frank Boon
Hollander Techniek
1:29:55
1:27:07
424
Geertjan Reuser
Lent
1:29:55
1:27:26
425
Harald van den Hoorn
Dutch Runners Gold
1:29:56
1:29:20
426
Bas Coreelmont
Utrecht
1:29:58
1:28:29
427
Dirkjan Robbe
Groenlo
1:29:58
1:29:37
428
Ad van Hooff
AV '34
1:30:01
1:29:51
429
Elzo Scholtens
Apeldoorn
1:30:01
1:28:25
430
Johan Kruiskamp
AV '34
1:30:02
1:29:49
431
Frank Hofstede
Raalte
1:30:02
1:29:19
432
Perry van Dijk
Phanos
1:30:02
1:27:55
433
Rob van Nieuwburg
Vleuten
1:30:03
1:29:51
434
Peter Garstenveld
Ciko '66
1:30:03
1:29:34
435
Hans Wils
Sparta
1:30:03
1:28:01
436
Robert van Ravenhorst
Pijnenburg
1:30:05
1:29:49
437
Bernard Bennink
Apeldoorn
1:30:06
1:26:26
438
Andre Damen
Amersfoort
1:30:07
1:29:57
439
Peter Kruk
Eerbeek
1:30:09
1:29:42
440
Wattel
1:30:09
1:28:15
441
Rob van der Ster
Apeldoorn
1:30:11
1:30:06
442
Mendel in 't Veld
Daventria
1:30:11
1:29:05
443
Piet Vermeulen
Almere
1:30:13
1:28:23
444
Ronhaar
TenCate Protect
1:30:14
1:27:03
445
Andre Kooi
Leusden
1:30:17
1:28:35
446
Wilco van Beek
Apeldoorn
1:30:19
1:29:21
447
Harold Dubbelhuis
Apeldoorn
1:30:21
1:28:43
448
Bart van den Akker
Zeist
1:30:21
1:27:28
449
Roland van Saane
Lelystad
1:30:23
1:30:18
450
Ronald van Dijk
Apeldoorn
1:30:23
1:28:13
451
Patrick Bos
Arnhem
1:30:24
1:29:06
452
Thijs van Osch
Leiden
1:30:26
1:29:10
453
Bert de Vegt
Doorn
1:30:26
1:29:45
454
Martin van den Brink
Ede Gld
1:30:26
1:26:39
455
Huib Modder
Amsterdam
1:30:27
1:27:09
456
Ronny Gelhever
Apeldoorn
1:30:29
1:29:25
457
Jurn van Gisteren
Oss
1:30:33
1:26:53
458
Sarneel
Croon Elektrotechnie
1:30:33
1:27:57
459
Jerry Kenbeek
Voorburg
1:30:34
1:29:45
460
Luc van Ommen
Maastricht
1:30:34
1:28:23
461
Sander Foeke
Bilthoven
1:30:34
1:29:01
462
Rutger van Dijk
Groessen
1:30:36
1:30:24
463
Jeroen Regeer
Apeldoorn
1:30:36
1:29:49
464
Gertjan van Embden
DOS
1:30:37
1:30:29
465
Géjan Bolink
Bilthoven
1:30:37
1:30:15
466
Harrie Lantinga
Randstad Team 1 Mini
1:30:37
1:29:14
467
Paul de Hoog
Cuijk
1:30:38
1:30:10
468
Henk Visser
Argo
1:30:39
1:28:49
469
Frank Takens
Haren Gn
1:30:41
1:30:03
470
Edwin de Reus
Apeldoorn
1:30:41
1:29:51
471
Henk van Vulpen
Baarn
1:30:42
1:30:11
472
Herman te Lindert
Sinderen
1:30:46
1:29:19
473
Huib Scheibeler
Asics
1:30:48
1:28:57
474
Edwin de Vos
Amersfoort
1:30:49
1:30:05
475
Bernhard Pluim
Hanzesport
1:30:52
1:29:58
476
Richard de Wit
ACO Van Elderen
1:30:53
1:30:03
477
Rico IJzerman
PEC 1910
1:30:53
1:30:03
478
René Lammerts van Buer
Westerbork
1:30:54
1:30:16
479
Elroy Hachmang
Lelystad
1:30:56
1:30:49
480
Martin Jakobs
Hanzesport
1:30:56
1:30:03
481
Speelman
FrieslandCampina Dom
1:30:58
1:30:20
482
Ron Slenders
Flevo Delta
1:30:58
1:29:53
483
Frank Wichern
Roelofarendsveen
1:30:59
1:30:51
484
Marc Doorduin
Rozenburg Zh
1:31:00
1:30:45
485
Hans Ros
Apeldoorn
1:31:00
1:30:42
486
Michael Petersen
Harderwijk
1:31:00
1:29:21
487
Hans Drieman
Asics
1:31:00
1:29:10
488
Hessel Hazelaar
Apeldoorn
1:31:00
1:30:13
489
Bulent Cobanoglu
Zwolle
1:31:01
1:29:18
490
B Gerritsen
Deventer
1:31:09
1:29:33
491
Ton Huis in´t Veld
Apeldoorn
1:31:10
1:30:53
492
Evert van Stokkum
Naarden
1:31:11
1:30:56
493
Dave Gerritsen
Bodegraven
1:31:11
1:29:00
494
Gert Schreuder
Oosterwijtwerd
1:31:11
1:29:54
495
Wytze Kuijper
Amersfoort
1:31:12
1:31:08
496
Peter Hop
Harderwijk
1:31:12
1:30:02
497
Giel van Nimwegen
Delft
1:31:12
1:31:07
498
Maarten van Egmond
Amsterdam
1:31:13
1:30:12
499
Tino Hendrikse
Apeldoorn
1:31:14
1:31:02
500
Hedde Bergsma
Haren Gn
1:31:14
1:30:48
501
Jos van Eunen
Raalte
1:31:15
1:30:33
502
Piet Winkelaar
Fivelstreek
1:31:17
1:31:12
503
Dick van Dijk
Flevo Delta
1:31:19
1:30:49
504
Gerrit van Mourik
Statina
1:31:19
1:30:30
505
Michael Boddeke
Apeldoorn
1:31:21
1:30:44
506
Ron Fredriks
Maurik
1:31:22
1:30:57
507
Huub van Amersfoort
Utrecht
1:31:23
1:27:10
508
Gerard van Gijtenbeek
Eerbeek
1:31:23
1:31:18
509
Henk Heinen
Climax
1:31:23
1:31:17
510
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
1:31:23
1:31:06
511
Albert de Boer
Meppel
1:31:25
1:24:00
512
Tim de Vogel
Dronten
1:31:25
1:31:19
513
Sep Armiento
Nijmegen
1:31:25
1:31:03
514
Willem van Engeland
Apeldoorn
1:31:25
1:30:08
515
Arjan van Asselt
Pallas '67
1:31:26
1:29:44
516
Richard Plooijer
Almere
1:31:27
1:30:06
517
John Pelgrom
Daventria
1:31:28
1:29:45
518
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:31:29
1:29:15
519
Richard Blankenvoort
Vasse
1:31:30
1:30:01
520
Marcel Janssen
Bemmel
1:31:33
1:28:21
521
Erik Dijksman
Amerongen
1:31:33
1:30:37
522
Henk Demmer
Nijkerk Gld
1:31:34
1:28:33
523
Dirk Martini
Bedum
1:31:34
1:30:57
524
Alan van Hoey
Cifla
1:31:35
1:30:08
525
Harold Peterman
Apeldoorn
1:31:35
1:28:37
526
Arno Manschot
Veluwe
1:31:35
1:31:23
527
Karel BÖkkers
Ootmarsum
1:31:37
1:31:12
528
Nolan Mooney
Driebergen-Rijsenbur
1:31:38
1:31:21
529
T van Kessel
Twello
1:31:39
1:30:34
530
R A b van den Berg
Hollander Techniek
1:31:39
1:30:58
531
Maarten Welker
Veluwe
1:31:39
1:30:49
532
Hans van der Ham
Zoetermeer
1:31:39
1:29:08
533
Sander Boeve
's-Heerenbroek
1:31:39
1:29:56
534
Paul Eijkelenkamp
Haaksbergen
1:31:40
1:27:56
535
Peter Boeting
Ermelo
1:31:40
1:30:01
536
Henk-Jan Gaartman
Apeldoorn
1:31:41
1:28:23
537
Marc Spierenburg
Arnhem
1:31:42
1:30:40
538
Erik Renshof
Barneveld
1:31:42
1:31:12
539
Raphael Mazoyer
Asics
1:31:42
1:31:07
540
Wopke Pol
Dieren
1:31:43
1:30:16
541
Bert van Aggelen
Alliander
1:31:44
1:29:14
542
Henk Groeneveld
Apeldoorn
1:31:44
1:29:41
543
Benjo van den Boogaard
Puiflijk
1:31:45
1:30:46
544
Eric van Gool
Harderwijk
1:31:48
1:30:30
545
Blansjaar
Capgemini
1:31:51
1:29:46
546
Paul van der Zande
GAC Hilversum
1:31:56
1:31:36
547
Alexander van der Valk
ROC Aventus
1:31:57
1:30:19
548
Stanley Booy
Zutphen
1:31:57
1:30:19
549
Ties Broekers
Apeldoorn
1:31:57
1:31:53
550
Cuno van Diepen
Apeldoorn
1:31:57
1:31:18
551
Arie van Huizen
Numansdorp
1:31:58
1:31:42
552
Henk Winkelaar
Hasselt
1:32:00
1:31:35
553
Evert Schut
Apeldoorn
1:32:03
1:31:44
554
Leo Brummelkamp
Apeldoorn
1:32:05
1:30:41
555
Rob van der Vegt
Apeldoorn
1:32:08
1:31:05
556
Rob van Straaten
Apeldoorn
1:32:09
1:30:21
557
Rob Olthof
Zwolle
1:32:10
1:31:52
558
Daniel den Hengst
Apeldoorn
1:32:13
1:31:40
559
Djurre Joh Van der Sch
Alliander
1:32:14
1:31:59
560
Pol Hakstege
Trecho
1:32:16
1:30:41
561
Peter Bon
Apeldoorn
1:32:17
1:31:58
562
Erik Adema
Aarle-Rixtel
1:32:17
1:30:35
563
Remco van der Grift
Zoetermeer
1:32:19
1:29:47
564
Bram Hermelink
Groningen
1:32:21
1:31:31
565
Marcel Kneppel
Apeldoorn
1:32:22
1:30:17
566
Dirk Werkman
Lochem
1:32:22
1:32:05
567
Sander Meijerink
AV '34
1:32:22
1:31:13
568
Kees van Delft
Katwijk Zh
1:32:23
1:31:30
569
Vincent Janssen
Wijhe
1:32:23
1:29:05
570
Jarno Berkhof
Apeldoorn
1:32:26
1:31:25
571
Robert Laan
Arnhem
1:32:28
1:31:29
572
Hugo Boschker
Duiven
1:32:29
1:31:32
573
Elmer van Krimpen
GAC Hilversum
1:32:31
1:31:06
574
Reimund Diekmann
Borgholzhausen (GER)
1:32:31
1:31:17
575
Erik Oudshoorn
Pijnenburg
1:32:31
1:30:50
576
Olaf Satink
Zwolle
1:32:32
1:28:59
577
Niek Commandeur
Harderwijk
1:32:32
1:31:19
578
Thijs Coppelmans
Wierden
1:32:33
1:31:12
579
Gertjan Ophorst
Asics
1:32:35
1:30:42
580
Michiels
FrieslandCampina Dom
1:32:36
1:31:57
581
Maarten Jung
Olympus '70
1:32:41
1:32:05
582
Ruben Zwart
Meppel
1:32:42
1:31:58
583
Harry vd Pieterman
Deventer
1:32:42
1:32:12
584
Guido Rietvelt
Steenwijk
1:32:43
1:31:19
585
Ruurd Steffens
Vleuten
1:32:45
1:31:54
586
Henk Horst
Eemnes
1:32:46
1:32:15
587
Nico van Hierden
Apeldoorn
1:32:47
1:31:30
588
Marcel van der Sluijs
Leerdam
1:32:49
1:31:48
589
Harbert Bruggers
Appingedam
1:32:49
1:31:32
590
Peter van Dongen
Dutch Runners Gold
1:32:50
1:31:09
591
Martijs de Haan
Vaassen
1:32:50
1:31:42
592
Dennis Greeven
Utrecht
1:32:51
1:32:21
593
Frits van der Hartt
TION
1:32:51
1:31:37
594
Michiel Hinnen
Ugchelen
1:32:53
1:31:44
595
Musthapa Ziani
Nieuwerkerk ad IJsse
1:32:55
1:30:27
596
Jan Hummel
Apeldoorn
1:32:55
1:32:16
597
Willem Hazewindus
Zeist
1:32:56
1:30:14
598
Gerard Aarnink
Nutter
1:32:57
1:31:26
599
Maurice Dobbelaar
Apeldoorn
1:32:58
1:31:20
600
Teunis van Lohuizen
Heerde
1:32:58
1:32:43
601
Rob Pronk
Asics
1:32:59
1:31:07
602
Marco Halman
Arnhem
1:33:00
1:31:20
603
Christiaan Hesselink
Amsterdam
1:33:01
1:29:19
604
Jerry Kolvoort
Apeldoorn
1:33:01
1:31:50
605
Pascal Scheepens
Son
1:33:01
1:31:37
606
Lieber
1:33:04
1:31:09
607
John Patrick Goldebeld
Apeldoorn
1:33:06
1:32:05
608
Frank Wolbers
Oldenzaal
1:33:10
1:32:28
609
William de Wilde
Ermelo
1:33:12
1:29:56
610
Darryl Valk
Apeldoorn
1:33:14
1:30:46
611
Richard Buwalda
Apeldoorn
1:33:15
1:31:48
612
Wouter Hagen
Utrecht
1:33:17
1:31:34
613
Robert de Beauvesier W
TION
1:33:18
1:31:37
614
Hendrik-Jan Nooteboom
Epe
1:33:20
1:32:56
615
M a olde scholtenhuis
Oldenzaal
1:33:21
1:32:39
616
Philip van Avezaath
Nijmegen
1:33:21
1:31:21
617
Martijn Koolhoven
Pijnenburg
1:33:24
1:31:42
618
Vincent van den Tol
Haarlem
1:33:25
1:29:35
619
Marc Verhaegh
Huissen
1:33:27
1:30:04
620
Joost Rusius
Amsterdam
1:33:28
1:29:32
621
Piet de Jager
De Liemers
1:33:30
1:31:04
622
Danny Tol
Apeldoorn
1:33:32
1:33:05
623
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
1:33:32
1:30:58
624
Richard Brinkhuis
Zwolle
1:33:33
1:32:53
625
Niels Kamstra
Apeldoorn
1:33:35
1:32:42
626
Olof Glorie
Trias
1:33:38
1:33:36
627
Menno Westra
Apeldoorn
1:33:39
1:31:53
628
Dick Vos
Enschede
1:33:39
1:32:20
629
Nathanaël Schudde
Emmeloord
1:33:40
1:33:20
630
Emmanuel Felix
Strombeek-Bever (BEL
1:33:40
1:32:08
631
George Guns
Eindhoven Atletiek
1:33:40
1:30:36
632
Sander van de Vegte
Zwolle
1:33:41
1:31:19
633
Dirk de Haan
Apeldoorn
1:33:42
1:32:09
634
Marcel Jeunink
Gelre
1:33:45
1:31:13
635
Willem Wiese
Epe
1:33:46
1:32:20
636
Michel van Eeuwen
PEC 1910
1:33:46
1:32:53
637
Sjoerd Jongschaap
Friesland
1:33:46
1:33:44
638
Ralph Smits
Pallas '67
1:33:48
1:32:02
639
Den Ouden
1:33:48
1:31:56
640
Harald Spijkerman
Apeldoorn
1:33:49
1:31:52
641
Stefan Lezwijn
Apeldoorn
1:33:49
1:32:28
642
Sietse Helder
Apeldoorn
1:33:51
1:32:58
643
Ger Nefkens
Vierlingsbeek
1:33:52
1:32:08
644
Frank Frieling
Reutum
1:33:53
1:31:43
645
Vincent Leene
Zwolle
1:33:53
1:32:45
646
G Kranenburg
Apeldoorn
1:33:57
1:33:20
647
Ton Gordijn
Leiden Atletiek
1:33:58
1:33:25
648
Ben Graven
Ootmarsum
1:33:58
1:32:31
649
Erik Verzaal
Leusden
1:33:59
1:30:22
650
Brandwacht
TenCate Protect
1:33:59
1:33:15
651
Julio Lindveld
Apeldoorn
1:34:02
1:30:37
652
Felix Sangers
Slagharen
1:34:03
1:32:45
653
Marco Fais
AV '40
1:34:03
1:33:11
654
Henri Koper
Asics
1:34:03
1:33:38
655
Dick Hofman
Oosterbeek
1:34:04
1:33:44
656
Alan Moseley
Amsterdam
1:34:05
1:31:30
657
Wim Rademaker
Flevo Delta
1:34:05
1:34:00
658
Ben Mulder
Asics
1:34:06
1:33:41
659
Paul Schroder
Asics
1:34:06
1:33:41
660
Jan Minderhoud
Ermelo
1:34:07
1:33:11
661
Gerard Schut
Altis
1:34:07
1:32:49
662
Jack Nijstad
Hoogeveen
1:34:08
1:33:43
663
Harco Bouhuijs
Kampen
1:34:08
1:32:53
664
Erik van Luxzenburg
Amersfoort
1:34:08
1:33:52
665
Ad Kamphuis
Deventer
1:34:09
1:32:43
666
Boyd van Eijk
Apeldoorn
1:34:09
1:31:38
667
Van der Belt
Deventer
1:34:10
1:32:08
668
Mark Meinema
Argo
1:34:12
1:32:05
669
Ivo Nonhebel
Almelo
1:34:12
1:33:01
670
Klaas Jan Masker
Groningen
1:34:13
1:32:17
671
Cees van Houten
Hellas
1:34:13
1:31:45
672
Arne Dutour Geerling
Haag Atletiek
1:34:16
1:33:36
673
Han Hoestra
Amersfoort
1:34:17
1:33:29
674
Peter de Leng
Dordrecht
1:34:17
1:31:36
675
Rein De Groot
Haag Atletiek
1:34:17
1:32:51
676
Emile Loth
Apeldoorn
1:34:17
1:33:37
677
Rob Buitenhuis
Apeldoorn
1:34:18
1:32:53
678
Klaas Otten
Houten
1:34:18
1:33:13
679
Niels Jonk
Epe
1:34:19
1:32:29
680
Jan van Amersfoort
ROC Aventus
1:34:19
1:31:37
681
AMJ Disco
Roosendaal
1:34:21
1:33:49
682
Aad van de Laar
Olympus '70
1:34:21
1:33:05
683
Rene Bosman
Apeldoorn
1:34:22
1:33:53
684
Michel Luft
Ootmarsum
1:34:23
1:32:55
685
Siem van Groningen
Apeldoorn
1:34:26
1:34:15
686
Gerben van Beek
Zwolle
1:34:27
1:33:18
687
Steffens Jan
Emmeloord
1:34:29
1:31:28
688
Bart van der Meulen
Zwolle
1:34:35
1:33:13
689
Matthijs Naujoks
Arnhem
1:34:36
1:31:14
690
Léon van de Kar
Molenhoek Lb
1:34:37
1:32:09
691
Menno van der Meer
Loppersum
1:34:38
1:32:56
692
Alex Ogink
AV '34
1:34:39
1:33:31
693
Mark Luchtmeijer
Apeldoorn
1:34:41
1:32:56
694
Tom Burgwal
Apeldoorn
1:34:43
1:34:12
695
Kees Hagen
Harderwijk
1:34:45
1:34:00
696
George Tsang A Sjoe
Harderwijk
1:34:46
1:34:41
697
Leon Stoffelen
Wijchen
1:34:46
1:32:06
698
Ernst Cornelies
Apeldoorn
1:34:49
1:34:00
699
Leo Bonekamp
Apeldoorn
1:34:49
1:34:39
700
Adriaan van der Valk
Heerlen
1:34:50
1:32:39
701
Niels Kuypers
's-Gravenhage
1:34:53
1:33:07
702
Edson Brukx
Garderen
1:34:54
1:31:14
703
Henk Bouwknegt
Zwolle
1:34:55
1:31:35
704
Bezoen
Eibergen
1:34:59
1:31:29
705
Lars de Gans
Amersfoort
1:35:01
1:34:19
706
Jeffrey van den Berg
Lelystad
1:35:02
1:33:26
707
Henk-Jan
Apeldoorn
1:35:02
1:31:42
708
Willem Dammers
Soest
1:35:03
1:34:36
709
Thomas Nyst
Amsterdam
1:35:06
1:32:02
710
Koos Ronde
Emst
1:35:06
1:34:36
711
Leo Schouten
Apeldoorn
1:35:07
1:32:39
712
Harry Veldkamp
Cialfo
1:35:08
1:34:47
713
Hans van Geel
Veluwe
1:35:09
1:33:52
714
Remco Metz
Diepenveen
1:35:13
1:34:00
715
Oscar Westerhof
Rotterdam
1:35:14
1:32:09
716
Frank van den Berg
Veluwe
1:35:14
1:35:05
717
Frank Gerritzen
Warnsveld
1:35:18
1:34:48
718
Harry Wiggers
Deventer
1:35:19
1:34:06
719
Albert Branderhorst
Diepenveen
1:35:22
1:33:47
720
Patrick Stevens
Randstad Team 2 Mini
1:35:23
1:33:04
721
Henk Abma
Amersfoort
1:35:24
1:33:23
722
Corné Post
Utrecht
1:35:26
1:33:57
723
Gerco Aberson
Den Burg
1:35:26
1:34:42
724
Nick Lettink
Doetinchem
1:35:28
1:35:08
725
Eric Roijen
Wenum Wiesel
1:35:30
1:35:01
726
Richard de Boer
Apeldoorn
1:35:31
1:35:06
727
Roelof de Graaf
Apeldoorn
1:35:32
1:34:13
728
Jan van Zwol
Altis
1:35:32
1:33:31
729
Jan Koopmans
Haag Atletiek
1:35:32
1:34:20
730
Lolkes de Beer
Apeldoorn
1:35:33
1:32:13
731
Erik Beune
Utrecht
1:35:33
1:33:23
732
Mark Linthorst
Hooglanderveen
1:35:34
1:35:23
733
Tim Jansen
Veenendaal
1:35:34
1:34:55
734
Gerrit Jan van Zuijlen
Apeldoorn
1:35:35
1:34:20
735
Willem de Haan
Apeldoorn
1:35:35
1:34:32
736
Patrick Vos
Kampen
1:35:37
1:34:22
737
Anton van Empel
Apeldoorn
1:35:38
1:35:20
738
Gaston Merckelbagh
GAC Hilversum
1:35:40
1:34:42
739
Paul Klaassen
Zwolle
1:35:44
1:34:36
740
Johnny Dolfing
Hoogeveen
1:35:45
1:35:19
741
Robert Meiling
Leusden
1:35:45
1:34:48
742
Xander Kuiper
Hoogeveen
1:35:45
1:35:19
743
Klaas Boersma
Almere
1:35:46
1:35:29
744
Jeroen Bours
Apeldoorn
1:35:48
1:35:38
745
Peter Visser
Friesland
1:35:49
1:34:36
746
Jan Pilon
Garrelsweer
1:35:49
1:34:08
747
Daniel Mulder
Harderwijk
1:35:52
1:34:41
748
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
1:35:53
1:34:39
749
Michel Steneker
Groningen
1:35:54
1:33:45
750
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:35:57
1:35:30
751
Goof Spiekman
Boxmeer
1:36:00
1:34:45
752
Kees Moesman
Zwolle
1:36:00
1:34:36
753
Patrick Warning
Apeldoorn
1:36:02
1:35:48
754
Rob Warmes
Lattrop-Breklenkamp
1:36:05
1:35:40
755
Walter Velthuis
Ootmarsum
1:36:05
1:34:39
756
Wilco 't Lam
Statina
1:36:07
1:35:17
757
Robert Boot
Amsterdam
1:36:07
1:35:25
758
Henk van Driel
Leiden Atletiek
1:36:07
1:35:39
759
Egbert Jan Bouwhuis
Kronos
1:36:10
1:34:06
760
G Sander
Oldenzaal
1:36:12
1:35:55
761
David Jongeleen
Apeldoorn
1:36:13
1:35:16
762
Pantus
Capgemini
1:36:13
1:34:08
763
Hans Ockeloen
Utrecht
1:36:13
1:36:08
764
Steven de Jong
Maarssen
1:36:17
1:35:47
765
Jos van Leeuwen
Fortuna
1:36:18
1:36:10
766
Ludo de Jong
Nunspeet
1:36:19
1:34:24
767
Roel Vorsthof
Epe
1:36:20
1:35:29
768
Ernst van Middendorp
Nijkerk Gld
1:36:20
1:35:56
769
Laurens Verwoest
Deventer
1:36:21
1:35:07
770
Robert te Raa
PEC 1910
1:36:21
1:32:55
771
Vaessen
1:36:22
1:34:28
772
Hans de Gruyter
Heelsum
1:36:22
1:35:34
773
Siegfried van den Brin
Gorinchem
1:36:22
1:35:09
774
Arnout Engelen
Deventer
1:36:23
1:34:17
775
Edwin Borgers
Ede Gld
1:36:23
1:35:30
776
Chris Oude Maatman
Haag Atletiek
1:36:23
1:36:03
777
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
1:36:24
1:35:09
778
Harnold Popma
Leiden
1:36:25
1:34:36
779
Frans van Ommeren
Zoelen
1:36:25
1:34:59
780
Gerard Voetdijk
Apeldoorn
1:36:25
1:34:58
781
Marc Goselink
Utrecht
1:36:25
1:35:14
782
Rent Verhelst
Amersfoort
1:36:26
1:35:07
783
Anton den Engelse
PAC
1:36:27
1:33:20
784
Paul van Disseldorp
Zutphen
1:36:28
1:36:19
785
John Vos
Driebergen-Rijsenbur
1:36:28
1:35:13
786
Geurt Liet
Zutphen
1:36:28
1:33:56
787
Pasker jm Pasker
AV Nijkerk
1:36:29
1:33:29
788
Leo Bisterbosch
Apeldoorn
1:36:29
1:34:57
789
Frank Van der Meulen
Hoorn Nh
1:36:30
1:33:52
790
Fons Krabbe
Weerselo
1:36:30
1:35:42
791
Jan-Otto Nieuwenkamp
Almere
1:36:32
1:34:20
792
Roland van der Horst
Apeldoorn
1:36:34
1:35:34
793
Peter Gras
Heiloo
1:36:37
1:35:37
794
Ben Kuivenhoven
Hoogvliet Rotterdam
1:36:37
1:32:56
795
Martijn Hogerbrugge
Utrecht
1:36:38
1:35:01
796
Emanuel Veldhuis
Apeldoorn
1:36:39
1:36:00
797
Laurens Thunnissen
Apeldoorn
1:36:41
1:35:08
798
Klaas Kasper
Kampen
1:36:43
1:35:30
799
Toorenburgh Toorenburg
Hollander Techniek
1:36:43
1:35:13
800
Frank Inklaar
Haag Atletiek
1:36:44
1:36:04
801
Onno Righolt
OSS-VOLO
1:36:45
1:33:30
802
Hubert Bögemann
Hattem
1:36:47
1:36:31
803
Jan Jansen
TenCate Protect
1:36:47
1:36:04
804
Ton Schouten
's-Gravenhage
1:36:51
1:35:38
805
Andre Wijnhoven
Venray
1:36:51
1:35:06
806
Tom Turksema
Flevo Delta
1:36:52
1:36:46
807
Eduard Mailopuw
Hengelo Ov
1:36:54
1:36:07
808
Michael Craanen
Arnhem
1:36:56
1:35:02
809
Juul Baller
Groningen Atletiek
1:36:56
1:34:47
810
Henk van Lohuizen
Apeldoorn
1:36:57
1:35:57
811
Michiel Smit
Wilp Gld
1:36:58
1:34:50
812
Johan Voorhorst
Apeldoorn
1:36:59
1:36:33
813
David Beernink
Roden
1:37:00
1:35:06
814
Diederik Vermeulen
Utrecht
1:37:01
1:35:27
815
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:37:03
1:36:35
816
Ton Banda
Apeldoorn
1:37:04
1:35:05
817
Paul Baggerman van Hou
Putten
1:37:06
1:35:42
818
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:37:08
1:36:51
819
Marten Zeckendorf
Oosterbeek
1:37:10
1:34:11
820
Remon van Zeist
Apeldoorn
1:37:11
1:35:22
821
Roelof ten Hooven
Delft
1:37:13
1:37:00
822
Rric Stomp
't Harde
1:37:14
1:36:14
823
Erik van Tuin
Delft
1:37:14
1:34:23
824
Henk Schreurs
Deventer
1:37:15
1:35:32
825
Johan Gortworst
Apeldoorn
1:37:16
1:36:50
826
Ernesto Fraser
Amersfoort
1:37:17
1:36:59
827
Ab Salemink
Gaanderen
1:37:18
1:35:58
828
Rudy ten Tusscher
Apeldoorn
1:37:18
1:35:01
829
Johan Agterberg
Utrecht
1:37:19
1:35:41
830
Gerwin den Besten
Apeldoorn
1:37:21
1:37:03
831
Jakob Visser
Huizen
1:37:23
1:36:23
832
Rudy Haverkamp
Teuge
1:37:24
1:34:25
833
Ron van der Meijden
Amersfoort
1:37:24
1:36:00
834
Erik Vinke
Kampen
1:37:24
1:36:11
835
Wim Cobbenhagen
Oldenzaal
1:37:25
1:36:43
836
Harrie Reinders
Oldenzaal
1:37:25
1:36:43
837
Frans Heering
AV Rijssen
1:37:26
1:36:22
838
Kos
Albron Nederland
1:37:26
1:33:58
839
Victor de Moura Correi
PAC
1:37:26
1:35:51
840
Erwin Boogmans
Deventer
1:37:27
1:36:09
841
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
1:37:28
1:34:29
842
Marcel Verwegen
Lithoijen
1:37:30
1:36:22
843
Andre Kaspersma
Didam
1:37:30
1:35:00
844
Ed Bergsma
Apeldoorn
1:37:34
1:36:47
845
Ronald Schot
Rotterdam
1:37:35
1:37:21
846
RU2D de Haan
Zaltbommel
1:37:36
1:34:13
847
Frank ten Broeke
Daventria
1:37:37
1:33:52
848
Frank van der Rijst
Dutch Runners Gold
1:37:40
1:35:27
849
Niki Loffelt
Apeldoorn
1:37:41
1:36:21
850
Paul Sijtsma
Ootmarsum
1:37:42
1:37:18
851
Jan de Bruin
Ede Gld
1:37:43
1:36:32
852
Arjan Niemeijer
Apeldoorn
1:37:43
1:34:05
853
Van de Ruitenbeek
Croon Elektrotechnie
1:37:44
1:35:07
854
Fred Uijlen
Zoetermeer
1:37:44
1:35:44
855
Serge Bueters
Amsterdam
1:37:44
1:36:31
856
Bram van Essen
Epe
1:37:45
1:36:59
857
Stefan van Dieen
Achilles
1:37:46
1:36:06
858
Roekevisch
Kiwa
1:37:47
1:36:13
859
Huub Boschker
Apeldoorn
1:37:47
1:36:28
860
Alaaddin Vural
Kombijsport
1:37:49
1:36:17
861
Eric Arts
Uden
1:37:50
1:36:40
862
Jos van Heijningen
SV Veendam
1:37:51
1:37:23
863
Hans J H Hendriks
Fortuna
1:37:53
1:37:50
864
Robert van der Meulen
Isala '96
1:37:53
1:35:03
865
Paul ten Have
GAC Hilversum
1:37:54
1:36:29
866
Geert Barske
Groningen Atletiek
1:37:54
1:37:15
867
Andre Maatman
Almelo
1:37:56
1:35:08
868
Toine van Meurs
Loopgroep Wijbosch
1:37:58
1:37:29
869
Paul Jordaan
PAC
1:37:59
1:34:51
870
Axel Halle
Halle (GER)
1:38:01
1:37:53
871
Allbert-Jan de Haan
Hoogeveen
1:38:01
1:37:21
872
Jan Slief
Deventer
1:38:02
1:37:23
873
Gerhard Smit
Apeldoorn
1:38:02
1:34:35
874
Thijs van der Helm
Arnhem
1:38:04
1:37:01
875
Gerard Janson
Beekbergen
1:38:05
1:37:08
876
Daniel Heuser Prestes
Amsterdam
1:38:06
1:35:32
877
Tommy Kruizinga
Zeist
1:38:06
1:36:22
878
Ben Klunder
Twello
1:38:07
1:35:55
879
Edwin Bonsma
Huissen
1:38:08
1:35:12
880
Henri Joosten
Veghel
1:38:08
1:36:05
881
Jan Wieferink
Apeldoorn
1:38:10
1:37:19
882
Kees Posthumus
Apeldoorn
1:38:10
1:35:12
883
Kommer van Trigt
Delft
1:38:12
1:36:31
884
Gerard Pannekoek
Teuge
1:38:13
1:36:00
885
Henri Baltussen
Vierlingsbeek
1:38:13
1:36:28
886
Carl Janssen
Asics
1:38:13
1:36:21
887
Ruben Robbers
Veluwe
1:38:13
1:36:47
888
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:38:14
1:36:37
889
Wilco Rietberg
Apeldoorn
1:38:15
1:35:09
890
Wim Koetsier
PEC 1910
1:38:15
1:34:50
891
Aarnoud van Nieuwenhui
Utrecht
1:38:16
1:36:32
892
Cornelis J R de Kok
Olympus '70
1:38:16
1:36:58
893
Berry Bellert
Hollander Techniek
1:38:17
1:36:22
894
Alfons Oosterwijk
Lettele
1:38:20
1:37:48
895
Geert Jan van de Pol
Arnhem
1:38:20
1:36:55
896
Mark van den Dungen
Apeldoorn
1:38:21
1:36:50
897
Freek Gerritsen
Apeldoorn
1:38:23
1:38:12
898
Wil van Londen
Beekbergen
1:38:23
1:35:35
899
Vincent Bouw
Apeldoorn
1:38:23
1:38:01
900
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:38:25
1:38:19
901
Mart Van Hulten
't Jasper Sport
1:38:27
1:37:04
902
Martin Buitinck
Nijmegen
1:38:27
1:35:29
903
Hans Zuilhof
Triathlon
1:38:27
1:34:55
904
Daan Koppelmans
Maarssen
1:38:29
1:35:06
905
Harry Wiegersma
Alliander
1:38:30
1:38:26
906
Sjaak Smit
Amsterdam
1:38:30
1:36:32
907
Jan Marinus van der Va
AV '34
1:38:30
1:36:57
908
Rob Jansen
Duiven
1:38:31
1:36:39
909
Johan de Weerd
Epe
1:38:33
1:37:47
910
Theo Vink
Blokker
1:38:37
1:37:16
911
Peter Ras
PEC 1910
1:38:37
1:35:11
912
Thimo Huisman
Deventer
1:38:40
1:36:20
913
Peter Swart
Arnhem
1:38:41
1:37:31
914
Luc Meijer
Ugchelen
1:38:42
1:38:33
915
Lee Smith
Sunderland (GBR)
1:38:43
1:37:13
916
Jan Arie Kraai
Gouda
1:38:45
1:37:42
917
Roel Alberts
Voorthuizen
1:38:45
1:36:54
918
Mart Alberts
Voorthuizen
1:38:46
1:36:54
919
Karst Weenen
Bussum
1:38:46
1:37:52
920
Jan Visser
Ugchelen
1:38:49
1:38:37
921
Roel Wijmenga
Pijnenburg
1:38:49
1:37:09
922
Alexander Veen
Haarlem
1:38:50
1:35:36
923
Bert Paulus
Athlos
1:38:50
1:36:30
924
Martin Meilinser
Bad Hamburg (GER)
1:38:51
1:37:07
925
Bert Lammerts
Haag Atletiek
1:38:52
1:36:54
926
Jan Pladdet
Colmschate
1:38:55
1:37:29
927
Hans Veldman
Zwolle
1:38:55
1:35:36
928
Lambertus van Oostrum
Beemte Broekland
1:38:56
1:35:58
929
Johan Grolleman
Zwolle
1:38:57
1:37:20
930
Rudy Hulzink
Haarlo
1:38:59
1:36:03
931
Ian Mathewson
Borgholzhausen (GER)
1:39:00
1:38:09
932
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:39:01
1:35:28
933
Paul Karrenbeld
Apeldoorn
1:39:01
1:38:23
934
Jan Braam
Borculo
1:39:02
1:37:18
935
Alex Luttikholt
Gaanderen
1:39:02
1:37:59
936
Laurens Leemreize
Lichtenvoorde
1:39:06
1:38:37
937
Bas Schoorlemmer
Wijk bij Duurstede
1:39:08
1:37:50
938
Ben Keizers
Oldenzaal
1:39:12
1:38:32
939
Marco Bosman
Apeldoorn
1:39:15
1:36:01
940
Ruben Seur
Apeldoorn
1:39:16
1:35:57
941
Bert Pennink
Beekbergen
1:39:16
1:38:29
942
Rene Mulder
Apeldoorn
1:39:16
1:35:47
943
Ferry Sabandar
Drunen
1:39:16
1:35:47
944
Sjaak Hop
Apeldoorn
1:39:18
1:37:20
945
Mike Overdevest
PAC
1:39:18
1:36:12
946
Krijn Boogaard
Rotterdam
1:39:18
1:36:12
947
Johan Freese
Groningen Atletiek
1:39:18
1:38:44
948
Clemens de Jager
Argo
1:39:19
1:37:11
949
Ton van Lambalgen
Ugchelen
1:39:19
1:37:17
950
Robert Wijs
Isala '96
1:39:20
1:36:09
951
Maurice Harkema
Amersfoort
1:39:21
1:38:23
952
Jan Westland
Huizen
1:39:23
1:36:51
953
Gerben Sloterdijk
Zwolle
1:39:23
1:38:12
954
Michael Tijssen
Amsterdam
1:39:23
1:36:16
955
Niels de Graaf
Hollander Techniek
1:39:24
1:39:14
956
Arnoud van Walcheren
Hollander Techniek
1:39:24
1:39:14
957
Sjors van der Snoek
Rotterdam
1:39:25
1:38:00
958
Rene Alblas
Haag Atletiek
1:39:25
1:37:25
959
Eddy Keupink
Albergen
1:39:25
1:37:19
960
Mark Goertz
Veluwe
1:39:26
1:39:06
961
Martin van der Graaff
Apeldoorn
1:39:26
1:38:49
962
Roel Bos
Baarn
1:39:27
1:35:41
963
Jesse van der Mijl
Amsterdam
1:39:28
1:35:41
964
Ronald Braak
Rozenburg Zh
1:39:28
1:39:14
965
Dries van Kampen
Apeldoorn
1:39:29
1:38:38
966
Andy de Bruin
Alphen aan den Rijn
1:39:31
1:35:49
967
Kevin Kuiperij
Doetinchem
1:39:33
1:39:13
968
Arnold van der Zwaag
Harderwijk
1:39:33
1:38:10
969
Carel Diekerhof
Isala '96
1:39:33
1:37:43
970
Jan van Nieuwenhuizen
Hoogland
1:39:34
1:37:33
971
Maarten de Wit
Leusden
1:39:35
1:36:07
972
Bert Duursma
Veluwe
1:39:36
1:36:20
973
Harm Smit
Ruinen
1:39:37
1:37:49
974
Jan Karst Idzerda
Apeldoorn
1:39:37
1:38:33
975
Peter Gruben
Warnsveld
1:39:38
1:39:11
976
Peter van Dijk
Rijnsburg
1:39:41
1:36:51
977
Willie Koudenburg
De Gemzen
1:39:42
1:36:29
978
Hans van Velze
Apeldoorn
1:39:45
1:39:26
979
Wim Gerritsen
Rijssen
1:39:46
1:37:32
980
Mathijs Praas
Huissen
1:39:47
1:36:29
981
Bram Baan
Zwolle
1:39:47
1:39:15
982
Niek Katers
Steenwijk
1:39:49
1:36:41
983
Folkert van Tricht
Apeldoorn
1:39:49
1:39:21
984
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
1:39:51
1:38:11
985
Gerald Uittenbogerd
Apeldoorn
1:39:51
1:38:47
986
Jos Nabuurs
Arnhem
1:39:53
1:38:28
987
Kees Jeths
Apeldoorn
1:39:56
1:36:38
988
BJD Assen
Emmen
1:39:57
1:38:48
989
Arie Kingma
Amersfoort
1:39:58
1:39:03
990
Guenter Driessen
Aachen (GER)
1:39:58
1:37:38
991
Henk Tiemens
Scherpenzeel Gld
1:39:59
1:37:45
992
Roy Agema
Apeldoorn
1:40:06
1:36:40
993
Roy Veldhuizen
Apeldoorn
1:40:07
1:38:21
994
Alex Baumgardt
Monster
1:40:08
1:36:26
995
Alex Ackermann
Arnhem
1:40:08
1:36:49
996
Marcel Bakker
Apeldoorn
1:40:08
1:37:54
997
Henk de Wilde
Apeldoorn
1:40:11
1:39:38
998
Arnoud Balk
Dutch Runners Gold
1:40:12
1:39:55
999
Mark Hesselink
's-Gravenhage
1:40:12
1:38:58
1000
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
1:40:14
1:39:14
1001
Sunny Bechler
Almere
1:40:15
1:37:05
1002
Pieter Hofland
Apeldoorn
1:40:18
1:37:54
1003
Erik van Limbeek
Zwolle
1:40:19
1:39:48
1004
Koen Ramaker
Dutch Runners Gold
1:40:20
1:39:49
1005
Erik van der Meer
Zutphen
1:40:21
1:36:52
1006
Jos Dingemans
Oss
1:40:22
1:37:29
1007
Bert Willems
Apeldoorn
1:40:25
1:39:21
1008
Toon Verkerk
avVN
1:40:27
1:38:09
1009
Bernard Houweling
Utrecht
1:40:28
1:38:30
1010
Gerrit van Ginkel
De Liemers
1:40:28
1:38:33
1011
Theo van den Boomen
De Keien
1:40:29
1:38:07
1012
Geert Neef
Hollander Techniek
1:40:30
1:39:38
1013
Hans Bijsterbosch
Uden
1:40:32
1:40:18
1014
René Jansen
Apeldoorn
1:40:32
1:39:55
1015
Frans Goddijn
Amsterdam
1:40:33
1:40:21
1016
Hans Zijlstra
Apeldoorn
1:40:33
1:39:46
1017
Herco Boer
Veenendaal
1:40:36
1:37:37
1018
Peter van den Berg
Wilp Gld
1:40:39
1:38:40
1019
Fred Zweere
Apeldoorn
1:40:44
1:39:06
1020
Ronald in 't Velt
Sparta
1:40:45
1:37:35
1021
Kai Eiland
Amersfoort
1:40:49
1:37:04
1022
Bob van der Reep
Almere
1:40:50
1:39:19
1023
Martien Polman
Heteren
1:40:51
1:39:31
1024
Rob van Dis
Dieren
1:40:51
1:38:17
1025
Harmen Bouma
Groningen
1:40:52
1:36:56
1026
Ed van Deelen
Nederhorst den Berg
1:40:55
1:39:26
1027
Alain Castermans
Apeldoorn
1:40:56
1:40:08
1028
Kees van Deelen
Apeldoorn
1:40:56
1:39:26
1029
Cor Vellinga
Athlos
1:40:56
1:38:35
1030
Gerrit Rehorst
Apeldoorn
1:40:58
1:40:40
1031
Marco Rodenburg
Hollander Techniek
1:40:59
1:40:03
1032
Jan van den Belt
Hanzesport
1:40:59
1:40:26
1033
G Geurtzen
Hollander Techniek
1:40:59
1:40:26
1034
Gerard Kooistra
Dutch Runners Gold
1:41:00
1:40:20
1035
Henri Veerman
Volendam
1:41:00
1:38:26
1036
Herbert Reffenwander
Ermelo
1:41:03
1:40:25
1037
André van Elst
Woudenberg
1:41:04
1:37:48
1038
Marc Pierik
Laren Nh
1:41:05
1:37:37
1039
Rinie Merkenij
Amersfoort
1:41:05
1:37:37
1040
Hank Poot
Apeldoorn
1:41:06
1:39:01
1041
Hans Kroeze
De Sperwers
1:41:06
1:39:31
1042
Ed Thien
Olst
1:41:06
1:41:04
1043
Cor Ribbers
Alliander
1:41:07
1:41:03
1044
J Hanstede
Hollander Techniek
1:41:07
1:40:34
1045
Dave van Baarle
Tilburg
1:41:07
1:37:47
1046
Harm Jelies
Groningen Atletiek
1:41:07
1:39:13
1047
Arko van Brakel
AV '34
1:41:09
1:37:41
1048
Jan G Zwartveld
Naaldwijk
1:41:12
1:39:54
1049
Hobert
TenCate Protect
1:41:14
1:40:30
1050
Jan Blom
Eerbeek
1:41:15
1:40:11
1051
Peter Dieteren
De Keien
1:41:18
1:40:24
1052
Ronald Janssen
De Bilt
1:41:21
1:40:59
1053
Nico Eshuis
HAC '63
1:41:22
1:39:17
1054
Bé Hilbrink
HAC '63
1:41:22
1:39:17
1055
Richard Reuver
Eindhoven
1:41:23
1:40:11
1056
Ben Hofland
Oldenzaal
1:41:24
1:39:17
1057
Matthijs den Boef
Energie
1:41:24
1:39:21
1058
Bert van der Waal
Daventria
1:41:25
1:40:21
1059
Joost van Berkel
Utrecht
1:41:25
1:37:20
1060
Gerard van de Mast
Apeldoorn
1:41:26
1:41:21
1061
Ronald Willekes
Almere
1:41:26
1:40:20
1062
Hans Tomassen
Athlos
1:41:27
1:38:49
1063
Johan Brink
Apeldoorn
1:41:29
1:37:36
1064
Marco Frank de Boer
Zeist
1:41:29
1:37:36
1065
Ralf Piepers
Wageningen
1:41:30
1:39:40
1066
Hans Wichers Schreur
Veluwe
1:41:31
1:39:39
1067
Ton van Loon
Breda
1:41:32
1:40:31
1068
Wiko Lamain
Amersfoort
1:41:33
1:40:26
1069
Roek Lips
Hilversum
1:41:33
1:39:53
1070
Paul Vloon
Hilversum
1:41:33
1:39:53
1071
Fons Flierman
Ugchelen
1:41:34
1:37:47
1072
Joop Plug
Katwijk Zh
1:41:36
1:38:45
1073
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:41:37
1:40:15
1074
Geert ter Heerdt
Apeldoorn
1:41:40
1:41:33
1075
Berto Somsen
Eibergen
1:41:44
1:38:47
1076
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:41:47
1:39:08
1077
Melvin Wijlens
Haaksbergen
1:41:48
1:38:59
1078
Tibbe
Enschede
1:41:48
1:38:59
1079
Jan van Essen
Apeldoorn
1:41:49
1:41:04
1080
Gert Niemeijer
Heerde
1:41:49
1:38:11
1081
Jan Dijkstra
Apeldoorn
1:41:51
1:38:34
1082
Jacko Smeier
Apeldoorn
1:41:52
1:41:48
1083
Gert Wilbrink
Apeldoorn
1:41:52
1:41:02
1084
Aad Steylen
Eerbeek
1:41:55
1:41:54
1085
Chris van Boeijen
Baarn
1:41:55
1:40:10
1086
Hans Heurter
Druten
1:41:55
1:40:52
1087
Gerbert van Moerkerk
Bemmel
1:41:56
1:38:12
1088
Wim Geurink
Eerbeek
1:41:57
1:40:30
1089
Roland Witkamp
Hilversum
1:41:57
1:41:37
1090
Vincent Zaalen
IJsselstein Ut
1:41:57
1:41:23
1091
Marvin Tulner
Ermelo
1:41:58
1:38:24
1092
Mark van 't Spijker
Utrecht
1:41:58
1:38:24
1093
Jan van Loenen
Hilversum
1:41:59
1:40:19
1094
Wim Campschroer
Gendt
1:42:00
1:38:46
1095
Anjo Damming
Apeldoorn
1:42:01
1:39:55
1096
BERT van der Weij
Altis
1:42:01
1:39:19
1097
Marcel Damen
Deventer
1:42:03
1:38:18
1098
Henk van Huffelen
Apeldoorn
1:42:05
1:40:55
1099
Jan Pluim
Hierden
1:42:06
1:39:08
1100
Bart van der Klaauw
Apeldoorn
1:42:08
1:40:16
1101
Frans Bögels
Altis
1:42:09
1:39:26
1102
Meindert Oldenburger
Apeldoorn
1:42:10
1:40:06
1103
Peter van Malm
Apeldoorn
1:42:11
1:39:16
1104
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:42:12
1:39:48
1105
Wammes
Gerechtshof Arnhem
1:42:12
1:40:19
1106
Roel Steenbeek
Rotterdam
1:42:13
1:38:36
1107
Paul Dettmers
AV '34
1:42:13
1:40:52
1108
Jan Garritsen
Baarn
1:42:13
1:38:27
1109
Erik Riemens
Zwolle
1:42:15
1:39:12
1110
Harald Wind
Apeldoorn
1:42:17
1:41:55
1111
Rini van Lambalgen
Apeldoorn
1:42:19
1:40:20
1112
Bert in de Braekt
Maastricht
1:42:21
1:41:50
1113
Jan Hornstra
PEC 1910
1:42:22
1:40:38
1114
Sjaak Wools
Apeldoorn
1:42:22
1:41:03
1115
James Drysdale
Apeldoorn
1:42:23
1:42:19
1116
Tim Bijsterbosch
Epe
1:42:24
1:41:12
1117
Andre Bouwhuis
Wilp Gld
1:42:24
1:38:53
1118
Michel Hermsen
Angeren
1:42:25
1:41:50
1119
René van Mulligen
Voorst gem Voorst
1:42:29
1:39:15
1120
Buddy Wensink
Deventer
1:42:30
1:40:44
1121
Cor Bruns
Huissen
1:42:31
1:41:39
1122
Ruben Wokke
Limmen
1:42:34
1:38:52
1123
Bert Garst
Ugchelen
1:42:35
1:41:27
1124
Bert Schiphorst
PEC 1910
1:42:36
1:39:10
1125
Arie Wijbenga
Hoorn Nh
1:42:36
1:41:15
1126
Gerrit Modderkolk
Loenen Gld
1:42:36
1:39:01
1127
Jankees Buma
Amsterdam
1:42:39
1:38:42
1128
Tbor Poelmann
Dutch Runners Basic
1:42:40
1:40:30
1129
Peter de Vries
Atos
1:42:42
1:41:11
1130
Anne van Zoelen
Atos
1:42:42
1:41:10
1131
Machiel Vegting
Atos
1:42:42
1:41:10
1132
Harry Garritsen
Zutphen
1:42:43
1:39:49
1133
Richard Schaatsbergen
Apeldoorn
1:42:44
1:39:58
1134
Fabian van Dam
Zeewolde
1:42:44
1:39:31
1135
Udo Dr Burczyk
Kleve (GER)
1:42:46
1:39:48
1136
Henk Sloot
Kadaster
1:42:48
1:41:02
1137
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenk
1:42:48
1:39:54
1138
Roel Roerig
Apeldoorn
1:42:49
1:41:22
1139
Ruud van Aart
Apeldoorn
1:42:50
1:40:46
1140
Erwin-Paul Bouma
Beekbergen
1:42:50
1:41:26
1141
Henry Knigge
Eindhoven
1:42:51
1:41:41
1142
Robin Rutgers
Apeldoorn
1:42:52
1:39:12
1143
Warner Bruins
Ugchelen
1:42:52
1:40:25
1144
Floris Tas
Nijmegen
1:42:53
1:39:54
1145
Marcel Kemper
Haag Atletiek
1:42:53
1:41:54
1146
Peter Kuijer
Schalkhaar
1:42:53
1:40:52
1147
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
1:42:55
1:41:43
1148
Gerrit van Ommering
Apeldoorn
1:42:55
1:41:50
1149
Jan Kees
Haag Atletiek
1:42:55
1:41:42
1150
Henk van Dijk
Kombijsport
1:42:56
1:41:24
1151
Jeroen Petit
Almere
1:42:56
1:40:21
1152
Wouter Tollenaar
VAV
1:42:56
1:39:15
1153
Jeroen Tollenaar
Veenendaal
1:42:57
1:39:15
1154
André Haksteen
Apeldoorn
1:42:59
1:40:17
1155
Willem Zweerink
Veenendaal
1:43:03
1:41:40
1156
Peter Veldhorst
PAC
1:43:06
1:41:30
1157
Michael Bosboom
Alliander
1:43:07
1:41:41
1158
Jaap den Hartog
Almere
1:43:13
1:40:39
1159
Marco Lagendijk
Hengelo Ov
1:43:15
1:43:11
1160
Hen van Gastelen
Purmerend
1:43:16
1:41:54
1161
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:43:17
1:42:41
1162
Henry Hendriks
Olst
1:43:17
1:42:35
1163
Gerard Tuin
Amsterdam Zuidoost
1:43:18
1:40:40
1164
Albert Wijting
Spijkenisse
1:43:18
1:40:38
1165
Jan Kroon
Apeldoorn
1:43:20
1:41:32
1166
Erik Steenbeek
Tiel
1:43:20
1:41:50
1167
Pieter Waaijer
Veenendaal
1:43:20
1:41:23
1168
Barend van Engelenburg
Haag Atletiek
1:43:21
1:42:26
1169
Bert van Dalen
AV '34
1:43:24
1:42:06
1170
Bas den Hollander
Apeldoorn
1:43:25
1:42:05
1171
Peter Havenaar *
Alliander
1:43:29
1:42:52
1172
Ruud van Rijn
Arnhem
1:43:31
1:41:52
1173
Hans Pasman
Hengevelde
1:43:33
1:40:33
1174
Freddie Wiltink
Twello
1:43:34
1:40:19
1175
Paul ten Donkelaar
Apeldoorn
1:43:38
1:41:21
1176
Raymond Linthorst
Apeldoorn
1:43:38
1:41:21
1177
Ronald de Vries
Apeldoorn
1:43:39
1:42:00
1178
Wim Kroes
Wezep
1:43:40
1:41:05
1179
Danny Paerl
Hoenderloo
1:43:40
1:42:05
1180
Joris Prins
Apeldoorn
1:43:41
1:39:51
1181
John Snakenburg
Zwolle
1:43:44
1:40:19
1182
Frans Nab
Veluwe
1:43:46
1:41:36
1183
Aart Wegink
Ugchelen
1:43:47
1:43:35
1184
Herman Zonnenberg
Twello
1:43:48
1:40:03
1185
Peter Leushuis
AV '34
1:43:48
1:40:43
1186
Eric Harkink
Rotterdam
1:43:48
1:40:51
1187
Ben Wiskerke
Arnhem
1:43:48
1:42:47
1188
Jan Twisk
Limmen
1:43:49
1:40:07
1189
Rob Schleeper
Zaandijk
1:43:49
1:42:16
1190
Lugo Schoonman
Hollander Techniek
1:43:50
1:43:15
1191
Peter Oosterhaven
Hollander Techniek
1:43:56
1:43:00
1192
Jan Talboom
Hollander Techniek
1:43:57
1:42:52
1193
Hans Weersing
Groningen Atletiek
1:43:58
1:43:23
1194
Peter Maurits
Ede Gld
1:44:00
1:42:39
1195
Sander Neuteboom
Beekbergen
1:44:04
1:42:12
1196
Robert-Peter den Heije
Wageningen
1:44:05
1:42:31
1197
Arco Groothedde
Kadaster
1:44:05
1:42:46
1198
Henk Veldhuis
Deventer
1:44:06
1:43:47
1199
Paul Jansen
Molenhoek Lb
1:44:07
1:40:22
1200
Hugo Hakvoort
Amsterdam
1:44:07
1:43:01
1201
Chavernac
Capgemini
1:44:08
1:42:04
1202
Richard van den Haak
Veluwe
1:44:10
1:43:11
1203
Bjorn van Berlo
Apeldoorn
1:44:11
1:41:27
1204
Michel van Zutphen
IJsselstein Ut
1:44:13
1:42:49
1205
Anne Jonkman
Apeldoorn
1:44:13
1:40:36
1206
Peter van Eijk
Apeldoorn
1:44:13
1:40:36
1207
Johan Woolderink
Kraggenburg
1:44:14
1:42:49
1208
Pim Vernooij
Asics
1:44:15
1:42:27
1209
Rob Guns
Apeldoorn
1:44:17
1:40:49
1210
Jan Boven
Bellingwolde
1:44:18
1:41:53
1211
Peter Vermeulen
Hellas
1:44:18
1:43:57
1212
Richard Duindam
Zaltbommel
1:44:18
1:43:24
1213
Erwin Verheijen
AV Wijchen
1:44:18
1:40:57
1214
Jan Anjou
Eerbeek
1:44:19
1:42:36
1215
Ties Sturm
Apeldoorn
1:44:20
1:42:46
1216
Chris Boy
Zwolle
1:44:21
1:40:34
1217
Harold Fränkel
ROC Aventus
1:44:22
1:43:51
1218
Hans Vagevuur
Cialfo
1:44:22
1:42:33
1219
Jeroen ten Buuren
Apeldoorn
1:44:23
1:43:36
1220
Peter Dousma
Climax
1:44:24
1:43:31
1221
Robin Schenk
Arnhem
1:44:25
1:43:56
1222
Henny Bosselaar
BAV
1:44:25
1:40:53
1223
Ronald van Hummel
Westervoort
1:44:27
1:44:16
1224
Ponstein
Trouw Nutrition Nede
1:44:28
1:43:40
1225
Mart van de Leur
Ciko '66
1:44:28
1:41:19
1226
Valex de lia Fosse
Zoetermeer
1:44:28
1:41:19
1227
Erwin Lups
Venray
1:44:32
1:42:46
1228
Maurice van den Berge
Eindhoven Atletiek
1:44:34
1:40:43
1229
Henk Cobussen
Hernen
1:44:35
1:41:15
1230
Herman van der Poel
Eelde
1:44:36
1:41:24
1231
Michiel Kouwen
Zwolle
1:44:37
1:41:21
1232
Tjibbe Pebesma
Loopgroep De Drentsc
1:44:38
1:42:17
1233
Piet van der Zee
Echt
1:44:38
1:41:08
1234
Richard Pietersin
Maarssen
1:44:40
1:43:10
1235
Alex van Riele
PEC 1910
1:44:45
1:41:20
1236
Peter Laarakker
Kadaster
1:44:45
1:42:41
1237
John Kouwen
Wilp Gld
1:44:47
1:41:32
1238
Paul IJsselsteijn
Ugchelen
1:44:48
1:43:28
1239
Dirk van Lier
NEA Volharding
1:44:50
1:43:58
1240
Antonie Berger
Hanzesport
1:44:50
1:40:58
1241
Eric de Man
Zwolle
1:44:51
1:41:31
1242
Ilias Balkbir
Apeldoorn
1:44:51
1:41:58
1243
Jörgen de Vries
TION
1:44:51
1:44:47
1244
Cees Gouw
Lunteren
1:44:52
1:43:30
1245
Wim Burghout
Apeldoorn
1:44:53
1:41:48
1246
Ralf de Jong
Hoofddorp
1:44:53
1:41:16
1247
Jan Hubers
AV '34
1:44:54
1:41:48
1248
Wilbert Junte
Kampen
1:44:54
1:43:42
1249
Erik Tibben
HAC '63
1:44:57
1:42:44
1250
Jeroen Rams
Climax
1:44:57
1:41:33
1251
Rob van Emst
AV '34
1:44:57
1:44:22
1252
Henk Musters
Apeldoorn
1:44:59
1:43:38
1253
Bob van Roozendaal
Asics
1:45:01
1:43:05
1254
Rene Pannenborg
Barendrecht
1:45:02
1:43:20
1255
Wim Welberg
Goor
1:45:03
1:42:07
1256
Van Alphen
Veluwe
1:45:03
1:42:42
1257
Jaring de Vries
Veluwe
1:45:04
1:41:47
1258
Sytse van der Meer
Apeldoorn
1:45:04
1:41:23
1259
Marcel van de Luitgare
Avanti-Wilskracht
1:45:08
1:43:29
1260
Cees Pastoor
Maarssen
1:45:09
1:42:40
1261
Paul Sauerbier
Leusden
1:45:10
1:42:21
1262
Louis Hensen
Apeldoorn
1:45:11
1:41:46
1263
Leon Spoelstra
Assen
1:45:11
1:42:27
1264
Clemens Steekelenburg
PAC
1:45:13
1:42:06
1265
Kees Post
Nieuwerkerk ad IJsse
1:45:14
1:42:22
1266
Rob Legtenberg
Goor
1:45:16
1:43:41
1267
Patrick Oscar
Apeldoorn
1:45:18
1:41:55
1268
Ton Veldhuizen
Apeldoorn
1:45:19
1:42:19
1269
Erwin Jansen
Daventria
1:45:20
1:42:29
1270
Hans Michels
Hercules
1:45:22
1:42:01
1271
John Franciosa
Hercules
1:45:22
1:42:01
1272
John Rance
Apeldoorn
1:45:30
1:43:25
1273
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
1:45:30
1:42:42
1274
Jos Smith
De Keien
1:45:32
1:43:10
1275
Cees van Beek
Loopgroep Athletic P
1:45:33
1:43:23
1276
Mars berghuis mre Berg
Ermelo
1:45:34
1:41:47
1277
Freddie Bouma
Start '78
1:45:34
1:44:01
1278
Eugene Sedney
Zeist
1:45:35
1:42:29
1279
John Roosken
Harderwijk
1:45:35
1:42:58
1280
Jurriaan d'Engelbronne
's-Gravenhage
1:45:35
1:45:23
1281
Sjaak van der Steen
Egmond aan Zee
1:45:38
1:41:55
1282
Anton Jeurnink
Deventer
1:45:42
1:41:50
1283
Marcel van Wenkop
Apeldoorn
1:45:43
1:45:23
1284
Bert Kralendonk
Apeldoorn
1:45:44
1:44:24
1285
Jan Kuiper
Avanti-Wilskracht
1:45:44
1:44:06
1286
Martin van der Vlis
Apeldoorn
1:45:45
1:43:49
1287
Hof
FrieslandCampina Dom
1:45:46
1:42:10
1288
Olaf Schroeder
Herne (GER)
1:45:46
1:43:31
1289
Leo Reijnen
Bemmel
1:45:47
1:43:28
1290
Ruurd Tolman
Spark
1:45:48
1:43:48
1291
Asics2
Hoofddorp
1:45:48
1:43:22
1292
Asics1
Hoofddorp
1:45:48
1:43:22
1293
Albert Bloemendal
Apeldoorn
1:45:50
1:42:12
1294
Peter van Rijn
Apeldoorn
1:45:50
1:43:21
1295
Gerben Gravendeel
Daventria
1:45:52
1:45:23
1296
Niels IJsselsteijn
Apeldoorn
1:45:53
1:44:32
1297
Chris Singel
Apeldoorn
1:45:53
1:42:07
1298
Lou van Noorden
Apeldoorn
1:45:54
1:43:01
1299
Frans Mattaar
Deventer
1:45:54
1:44:37
1300
Herman Legtenberg
Winschoten
1:46:01
1:44:26
1301
Remond Akkermans
Lemelerveld
1:46:04
1:42:33
1302
Joost Didden
Randstad Team 1 Mini
1:46:06
1:43:48
1303
Peter Liebrand
Apeldoorn
1:46:06
1:45:18
1304
Wilbert Hendriks
Leur
1:46:06
1:42:56
1305
Tim Polman
Heteren
1:46:08
1:44:48
1306
Rene Commandeur
Harderwijk
1:46:08
1:44:55
1307
Gert van den Brink
Apeldoorn
1:46:10
1:44:46
1308
Pieter van de Haar
Asics
1:46:10
1:44:13
1309
Frits Greeve
Apeldoorn
1:46:11
1:45:23
1310
Daniel Meelhuijsen
Warnsveld
1:46:12
1:44:08
1311
Herman Glashorst
Hoogland
1:46:12
1:42:24
1312
Hans van Es
Rozenburg Zh
1:46:13
1:45:58
1313
Bert Rugenbrink
Apeldoorn
1:46:14
1:44:45
1314
Terence de Bruin
Velp Gld
1:46:20
1:42:47
1315
Ton Altink
Apeldoorn
1:46:22
1:43:22
1316
Frans Ruiter
Hollander Techniek
1:46:23
1:45:37
1317
Maurice Schippers
Zwolle
1:46:24
1:43:09
1318
Jacques Holleman
Lisse
1:46:28
1:42:52
1319
Theo van der Helm
Leusden
1:46:28
1:45:26
1320
Richard Driessen
Deventer
1:46:29
1:46:04
1321
Jeroen de Bruijn
Harderwijk
1:46:29
1:43:01
1322
Paul Meessen
De Keien
1:46:30
1:45:36
1323
Jeroen Waanders
Zwolle
1:46:31
1:45:50
1324
Bert Lensen
AV Nijkerk
1:46:35
1:43:34
1325
Jan Flierman
Drachten
1:46:36
1:42:49
1326
Dietmar Rosalia
Amstelveen
1:46:37
1:43:08
1327
Paul Philippo
Zwolle
1:46:38
1:44:32
1328
Eric Westerhof
Zwolle
1:46:38
1:44:32
1329
Mark Hagemans
Zutphen
1:46:39
1:43:01
1330
Peter Korzelius
Dutch Runners Gold
1:46:40
1:44:09
1331
Frits van Wezel
Zutphen
1:46:41
1:43:03
1332
Franklin h w Belovics
Tiel
1:46:44
1:44:03
1333
Theo Huistede
Ambt Delden
1:46:44
1:43:48
1334
Anne Kromkamp
Alliander
1:46:46
1:46:31
1335
E Sterken
Apeldoorn
1:46:48
1:44:26
1336
Gerjan Emsbroek
Houten
1:46:48
1:44:28
1337
Lieuwe Eling Schotanus
Alliander
1:46:48
1:46:33
1338
Frans DE Heus
Veluwe
1:46:50
1:44:57
1339
John Zweverink
Apeldoorn
1:46:50
1:43:51
1340
Jan Roeterdink
Apeldoorn
1:46:55
1:43:06
1341
Jeroen Tuin
PEC 1910
1:46:55
1:44:43
1342
Grobbee
Apeldoorn
1:46:57
1:45:23
1343
Patrick Fuijk
Wilp Gld
1:46:57
1:45:12
1344
Yannick 't Mannetje
Maastricht
1:46:59
1:43:54
1345
Peter Bakker
Baarn
1:47:00
1:45:12
1346
Niek Zonnebeld
Maastricht
1:47:01
1:43:55
1347
Peter van Gool
Achil '87
1:47:02
1:43:59
1348
Jan van Boxtel
Achil '87
1:47:02
1:44:00
1349
Bertie Luitwieler
Zwijndrecht
1:47:03
1:45:38
1350
Piet Panis
Heteren
1:47:04
1:45:16
1351
Frans Jirka
Apeldoorn
1:47:05
1:44:36
1352
Feije Jan van der Meul
Joure
1:47:07
1:45:57
1353
Toon Reezigt
Warnsveld
1:47:08
1:46:10
1354
Jaap Wilbrink
Ede Gld
1:47:09
1:45:30
1355
Paul Valster
Apeldoorn
1:47:11
1:46:39
1356
Engbert Walinga
Vroomshoop
1:47:12
1:45:16
1357
Joel Hornstra
Odijk
1:47:12
1:45:16
1358
Ruben Boes
Apeldoorn
1:47:15
1:43:36
1359
Rene Kruger
Enschede
1:47:17
1:45:14
1360
Ed Woensdregt
Haag Atletiek
1:47:18
1:46:03
1361
Peter Stolk
Deventer
1:47:20
1:43:57
1362
Kees Sep
Apeldoorn
1:47:21
1:44:01
1363
Loek Viester
't Harde
1:47:22
1:45:04
1364
Maarten van Driel
Maarssen
1:47:22
1:44:53
1365
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:47:22
1:45:50
1366
Paul de Winter
Hillegom
1:47:23
1:43:46
1367
Jan Admiraal
Limmen
1:47:23
1:43:39
1368
Steven Entius
Arnhem
1:47:23
1:43:24
1369
Henk Melker
Loopgroep Leeuwarden
1:47:25
1:46:07
1370
Edwin Flenter
Apeldoorn
1:47:26
1:46:47
1371
Mark Rutten
Venray
1:47:27
1:45:42
1372
Arend Mekkes
Ansen
1:47:28
1:45:37
1373
Alexander Hulleman
Apeldoorn
1:47:28
1:45:20
1374
Rikus von Pickartz
Apeldoorn
1:47:29
1:45:22
1375
Marco Reinkingh
Deventer
1:47:29
1:46:00
1376
Peter Veldmaat
Raalte
1:47:29
1:46:30
1377
Maurice Baldizzone
Deventer
1:47:29
1:43:45
1378
Theo Rietberg
Holten
1:47:31
1:44:24
1379
Mark Schiphorst
Apeldoorn
1:47:31
1:44:26
1380
Herman Meerbach
Apeldoorn
1:47:33
1:46:56
1381
Rudy Scholten
Apeldoorn
1:47:34
1:46:13
1382
Jozef Tomesen
Argo
1:47:35
1:45:27
1383
Wim de Haan
AV '34
1:47:37
1:45:06
1384
Jan robert de Groote
Rijsenhout
1:47:38
1:44:17
1385
Rene Rieborn
Apeldoorn
1:47:39
1:44:18
1386
Bob Scholten
Beuningen Gld
1:47:40
1:44:02
1387
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen (GER)
1:47:41
1:47:15
1388
Jan Van der Poel
Apeldoorn
1:47:41
1:46:53
1389
Ronny Bonhof
Apeldoorn
1:47:42
1:45:56
1390
Peter Veneman
Meppel
1:47:44
1:46:25
1391
John de Vries
BAV
1:47:46
1:44:14
1392
Chris Johnson
Ugchelen
1:47:46
1:47:01
1393
Nico van Zanten
Amersfoort
1:47:48
1:46:54
1394
Sidney Minnaar
Houten
1:47:49
1:45:31
1395
Henk Machiels
Dieren
1:47:51
1:44:12
1396
Henk Haneveld
Zutphen
1:47:52
1:44:58
1397
Rene Bannink
Dieren
1:47:52
1:44:46
1398
Chris Conradi
Ugchelen
1:47:56
1:45:57
1399
Bert van Ginkel
WZK Tri Team Wassena
1:47:56
1:46:48
1400
Martin Schotman
Apeldoorn
1:47:56
1:46:48
1401
Arian Broeren
Loopgroep Wijbosch
1:47:58
1:47:31
1402
Sander Smit
De Liemers
1:47:59
1:45:32
1403
Kris Jansen
Deventer
1:47:59
1:45:22
1404
Robert van den Bergh
Voorthuizen
1:47:59
1:45:10
1405
Kees Vrijburg
Zwolle
1:48:00
1:45:24
1406
Jan Metus
Groningen Atletiek
1:48:01
1:47:26
1407
Ko Stoker
Goor
1:48:01
1:45:00
1408
Ad van Disseldorp
Oss '78
1:48:01
1:44:39
1409
Harald Deuze
Apeldoorn
1:48:02
1:46:59
1410
Edwin van Berkum
Apeldoorn
1:48:02
1:45:29
1411
Piet Mierlo
Alliander
1:48:03
1:47:16
1412
Henk Goldberg
Maarn
1:48:04
1:44:35
1413
Harry Willems
Daventria
1:48:05
1:44:16
1414
Stefan van Hoek
Zoetermeer
1:48:05
1:47:31
1415
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
1:48:06
1:45:42
1416
Roy van den Broeke
Cialfo
1:48:06
1:45:40
1417
Thomas Kamps
Apeldoorn
1:48:07
1:45:27
1418
Herman Vullings
AV Wijchen
1:48:08
1:45:29
1419
Jan Litjens
Afferden Gld
1:48:08
1:45:29
1420
Arno Neuteboom
Ciko '66
1:48:09
1:44:31
1421
Arie Brouwer
Dutch Runners Gold
1:48:11
1:45:51
1422
Michel Mulders
AV Wijchen
1:48:12
1:45:34
1423
Arnold Van Sommeren
Haren Nb
1:48:12
1:45:33
1424
Tom van Zijl
Apeldoorn
1:48:14
1:45:06
1425
Ferdy Migchelbrink
GVAC
1:48:14
1:45:36
1426
Agmedt Engelhardt
Apeldoorn
1:48:14
1:46:42
1427
Meeder
Croon Elektrotechnie
1:48:17
1:46:15
1428
Eric Hildernisse
Hollander Techniek
1:48:17
1:47:41
1429
Olaf Kessels
Bedum
1:48:20
1:44:36
1430
Herman Wools
Arnhem
1:48:20
1:44:22
1431
Hans Visser
Apeldoorn
1:48:21
1:46:51
1432
Harm E H M Thiessens
Apeldoorn
1:48:22
1:46:23
1433
Guus van Reenen
Veenendaal
1:48:24
1:46:27
1434
Kraai
Trouw Nutrition Nede
1:48:25
1:47:39
1435
Rob van Soeren
Amersfoort
1:48:28
1:44:50
1436
Wilfred Smith
Alliander
1:48:30
1:45:50
1437
Jelle Mol
Apeldoorn
1:48:31
1:46:23
1438
Mike Klaassen
Zeist
1:48:31
1:45:22
1439
Richard van Hoewijk
NOP
1:48:31
1:48:03
1440
Ricardo Munier
Oostzaan
1:48:35
1:46:55
1441
Bert van Duifhuizen
Wijchen
1:48:36
1:45:15
1442
Cor van Engelen
Breda
1:48:39
1:48:20
1443
Ate b Wymenga
Arnhem
1:48:39
1:48:20
1444
Henk Westerhuis
Drachten
1:48:40
1:46:41
1445
Koen Grave
Drachten
1:48:40
1:46:41
1446
Hans Nijzingh
Zuidwolde Dr
1:48:40
1:47:16
1447
Martin Scholte Lubberi
Altis
1:48:42
1:47:44
1448
Frenno Bos
Bellingwolde
1:48:50
1:46:25
1449
Philip van Donselaar
Apeldoorn
1:48:50
1:45:00
1450
John Arts
Nijmegen
1:48:51
1:47:43
1451
Ronald van Dijk
Ciko '66
1:48:53
1:46:59
1452
Jim Johnson
Ugchelen
1:48:55
1:48:10
1453
Ron Camps
Wageningen
1:48:56
1:48:20
1454
Marcel Smaling
Apeldoorn
1:48:57
1:45:58
1455
Benno Geerdink
TION
1:48:58
1:47:10
1456
Hans Groen
Veluwe
1:49:01
1:47:01
1457
Jan van Herwijnen
Altena Road Runners
1:49:01
1:46:08
1458
Jan Van den Heuij
Zevenaar
1:49:03
1:47:48
1459
Marius de Boer
Duiven
1:49:03
1:47:48
1460
Theo Tuinte
Wijchen
1:49:04
1:45:41
1461
Nico Kraaijvanger
Silvolde
1:49:04
1:46:50
1462
André van Weerdenburg
Almere
1:49:04
1:47:14
1463
Hans Oosterveld
Zutphen
1:49:05
1:46:07
1464
Ahmadi
Trouw Nutrition Nede
1:49:12
1:48:25
1465
Arjen Santema
Kadaster
1:49:13
1:47:54
1466
Frans van Oers
Groenlo
1:49:14
1:47:50
1467
Jan F Tillema
Wapse
1:49:15
1:48:00
1468
Martin Koster
Groenlo
1:49:15
1:46:31
1469
Harald Seynaeve
Apeldoorn
1:49:17
1:46:19
1470
Wim Kers
Rotterdam
1:49:18
1:46:16
1471
Henny van den Bulk
De Kieviten
1:49:19
1:49:07
1472
Jan Broeder
Apeldoorn
1:49:20
1:48:28
1473
Teun Wagenaar
Amsterdam
1:49:22
1:45:32
1474
Ton Mul
Tilburg
1:49:22
1:45:39
1475
Ronny de Groen
Zutphen
1:49:23
1:45:38
1476
Adrie Nijhof
Ugchelen
1:49:26
1:45:59
1477
Seb de Groot
Hilvarenbeek
1:49:32
1:46:29
1478
Bouke Lukkien
Asics
1:49:33
1:47:44
1479
Laurens Conijn
Terschelling Hee
1:49:34
1:47:35
1480
Rien Brama
Wassenaar
1:49:34
1:48:53
1481
Goos Tuinstra
Drachten
1:49:34
1:47:35
1482
Frits Smeulders
Loopgroep Athletic P
1:49:34
1:47:22
1483
Pieter Crucq
Utrecht
1:49:35
1:45:22
1484
Philip Luitwieler
Goes
1:49:35
1:48:10
1485
Hans VanVeluwen
ROC Aventus
1:49:35
1:46:31
1486
Oooldtik Modderman
Groningen Atletiek
1:49:35
1:48:03
1487
Otto Torenbosch
Groningen
1:49:37
1:46:25
1488
Henk Meijer
Duiven
1:49:41
1:47:23
1489
Fred Pieete
Apeldoorn
1:49:46
1:49:28
1490
Stefan Hulsing
Schiedam
1:49:48
1:47:39
1491
Onno Surquin
Kekerdom
1:49:49
1:47:53
1492
Ward de Vin
Dordrecht
1:49:49
1:45:58
1493
Tovik Nassiri
Nieuwerkerk ad IJsse
1:49:52
1:47:21
1494
Albert Ipenburg
Woudenberg
1:49:53
1:46:05
1495
Brandt Brandsema
Loopgroep Aart Stigt
1:49:56
1:48:15
1496
Dennis Jansen
Deventer
1:49:57
1:47:19
1497
Robert de Jong
Arnhem
1:49:57
1:46:38
1498
Otto Bruinsma
Loopgroep Leeuwarden
1:49:57
1:47:42
1499
Frank Hengeveld
Oosterbeek
1:49:58
1:49:58
1500
Jesse Overbosch
Apeldoorn
1:49:59
1:49:33
1501
Ed van der Graaf
Dutch Runners Gold
1:50:00
1:47:27
1502
Robert Kalter
IJsselmuiden
1:50:00
1:48:32
1503
Henk jan van Boeijen
Leusden
1:50:01
1:46:32
1504
André Roodink
Wenum Wiesel
1:50:01
1:48:56
1505
Arend Runia
Kampen
1:50:05
1:47:23
1506
Gerard de Wit
Apeldoorn
1:50:06
1:46:32
1507
Geertjan Bakkeren
Apeldoorn
1:50:07
1:46:03
1508
Arie van Walraven
IJsselstein Ut
1:50:07
1:47:59
1509
W Duthler
Arnhem
1:50:08
1:49:02
1510
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:50:09
1:48:36
1511
Wim Claassen
Dutch Runners Gold
1:50:10
1:48:24
1512
Pieter Lammers
Westervoort
1:50:11
1:47:56
1513
Rene Wijshake
Wijchen
1:50:16
1:46:54
1514
Jaap van Loon
Spark
1:50:17
1:48:17
1515
Jacques Verdaas
Loopgroep Athletic P
1:50:19
1:49:51
1516
Joost Berends
Daventria
1:50:20
1:49:38
1517
Edwin Herber
Loopgroep Athletic P
1:50:20
1:49:51
1518
Daan Beers
Apeldoorn
1:50:20
1:48:32
1519
Henk ten Hage
Apeldoorn
1:50:21
1:48:41
1520
Daniel Butler
Maarssen
1:50:21
1:48:52
1521
Boele Ter Wisch
Driebergen-Rijsenbur
1:50:22
1:49:07
1522
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
1:50:27
1:49:56
1523
Gerwin van de Braak
Apeldoorn
1:50:30
1:46:49
1524
Ad van Zonneveld
Zutphen
1:50:30
1:46:49
1525
Harm Super
Zwolle
1:50:30
1:49:45
1526
Anton Haitink
Dalfsen
1:50:32
1:49:00
1527
Jansen
TenCate Protect
1:50:32
1:47:03
1528
Johan Zwols
Groningen Atletiek
1:50:32
1:47:47
1529
Sander Beets
Apeldoorn
1:50:35
1:47:38
1530
Ruud Jonkman
Apeldoorn
1:50:35
1:46:47
1531
Chris de Vreeze
Hasselt
1:50:36
1:48:02
1532
Theo Polman
Warnsveld
1:50:36
1:48:16
1533
Sjoerd van der Bij
Loopgroep Leeuwarden
1:50:37
1:48:21
1534
René den Dulk
Zoetermeer
1:50:37
1:47:29
1535
Herman Overduin
Altis
1:50:39
1:47:57
1536
Marcel Harfterkamp
Haag Atletiek
1:50:40
1:47:37
1537
Pim Kruijver
Leiden
1:50:41
1:48:12
1538
Arjan Dijk
Utrecht
1:50:42
1:46:48
1539
Ben Schippers
Strijen
1:50:43
1:50:22
1540
Joost van Blokland
Zutphen
1:50:43
1:48:23
1541
Anatoly Artamonov
1:50:43
1:47:59
1542
Ruud van Groningen
Hoorn Nh
1:50:45
1:47:10
1543
Jaco Treep
Hattem
1:50:45
1:49:57
1544
John Schreurs
Apeldoorn
1:50:46
1:48:30
1545
Jan Folkers
De Krim
1:50:51
1:48:29
1546
Wouter ten Wolde
Houten
1:50:52
1:48:17
1547
Gerard Rietdijk
NDC Mediagroep
1:50:53
1:49:32
1548
Hurenkamp
Apeldoorn
1:50:56
1:50:24
1549
Albert Bosmad
Leidschendam
1:51:00
1:48:41
1550
Hans Rijnhout
Apeldoorn
1:51:01
1:50:45
1551
Rob van Gelder
Deventer
1:51:02
1:50:22
1552
Jan Groenestein
Haag Atletiek
1:51:03
1:48:00
1553
Patrick Haveman
Dutch Runners Basic
1:51:03
1:49:15
1554
Jos van 't Oor
Fortuna
1:51:04
1:48:44
1555
Jans Hanvinga
Dieren
1:51:06
1:47:26
1556
Wouter de Bruijn
Arnhem
1:51:07
1:47:28
1557
Wim Schoenmaker
Cialfo
1:51:10
1:48:44
1558
Ronald Taneza
Apeldoorn
1:51:11
1:47:49
1559
Lodewijk de Vries
Zwolle
1:51:12
1:50:36
1560
Willem Ketting
Markelo
1:51:13
1:49:13
1561
Allard Nikkels
Apeldoorn
1:51:14
1:47:35
1562
Ken Yamauchi
Amsterdam
1:51:15
1:48:35
1563
Ton de Wit
Beekbergen
1:51:17
1:50:10
1564
Henk Bos
Witte Paarden
1:51:20
1:48:13
1565
Koning Fred
Apeldoorn
1:51:20
1:48:20
1566
Henk van Aspert
Eindhoven Atletiek
1:51:22
1:48:22
1567
Joost Rijneveld
Apeldoorn
1:51:23
1:47:43
1568
Ton Tonino
Veluwe
1:51:25
1:48:48
1569
Henk Overbosch
Apeldoorn
1:51:27
1:51:01
1570
Pim Oliekan
Utrecht
1:51:27
1:47:39
1571
Rob Ariens
Veluwe
1:51:29
1:48:25
1572
Egon Mecklenfeld
Huizen
1:51:29
1:50:30
1573
Paul Kok
Pijnenburg
1:51:30
1:49:14
1574
Wessel Bouman
Loopgroep Hugo Veenk
1:51:32
1:48:38
1575
Sjoerd Anjema
Loopgroep Hugo Veenk
1:51:32
1:48:37
1576
Bekir Demiray
Apeldoorn
1:51:34
1:48:49
1577
Richard Schildkamp
Apeldoorn
1:51:35
1:49:20
1578
Frank Mosterd
Apeldoorn
1:51:36
1:47:52
1579
Dick Witmont
Haag Atletiek
1:51:39
1:50:27
1580
Bas van den Brink
Hollander Techniek
1:51:42
1:50:10
1581
Hans Klomp
OSM '75
1:51:43
1:49:52
1582
Addy de Zeeuw
's-Hertogenbosch
1:51:47
1:49:38
1583
Stefan Witmont
Haag Atletiek
1:51:48
1:50:35
1584
Henk van Burgsteeden
Altis
1:51:48
1:49:06
1585
Sjef Reuver
Tiel
1:51:50
1:47:54
1586
Herman Koetsier
Hengelo Gld
1:51:50
1:50:29
1587
Peter de Vries
Apeldoorn
1:51:53
1:48:32
1588
Ruben van der Weijden
Amersfoort
1:51:54
1:48:08
1589
Jack van Oijhuizen
Dutch Runners Basic
1:51:58
1:50:43
1590
Simon van Dijken
Amsterdam
1:52:02
1:48:21
1591
Peter Bosch
Amsterdam
1:52:02
1:48:22
1592
Peter Velthuis
Almere
1:52:03
1:49:29
1593
Joost Klaarenbeek
Goirle
1:52:04
1:49:53
1594
Bertus Bouwmeester
Eerbeek
1:52:05
1:48:13
1595
Jan de Graaf
Veluwe
1:52:06
1:48:50
1596
Theo Moerman
Fortuna
1:52:09
1:50:00
1597
Guido de Kok
Ede Gld
1:52:09
1:49:46
1598
Jos van Gastelen
Purmerend
1:52:10
1:50:48
1599
Bert Huizing
Avanti-Wilskracht
1:52:12
1:50:33
1600
Ronald Hijdra
Haag Atletiek
1:52:13
1:51:18
1601
Hans Zuurmond
the Hague Road Runne
1:52:15
1:51:54
1602
Peter Poelmann
Amersfoort
1:52:19
1:49:35
1603
Ton Whien
De Liemers
1:52:22
1:50:45
1604
Allard Nijhuis
TION
1:52:24
1:49:00
1605
Martijn Koning
Amsterdam
1:52:26
1:49:19
1606
Gerard Brouwer
Nederweert
1:52:28
1:49:44
1607
Dick Brand
De Liemers
1:52:30
1:50:35
1608
Nico Kramer
Loopgroep Athletic P
1:52:30
1:50:17
1609
Sander Struik
Rotterdam
1:52:32
1:48:39
1610
Richard van het Veld
Apeldoorn
1:52:32
1:49:59
1611
Rob Peters
Wijchen
1:52:36
1:49:14
1612
Marcel Grootveld
Amstelveen
1:52:41
1:48:59
1613
Jeroen Knapen
Ugchelen
1:52:42
1:49:07
1614
Hans Sparla
Tilburg
1:52:45
1:49:26
1615
Johan van Santen
avVN
1:52:46
1:52:15
1616
Gerard Radstaat
Lexmond
1:52:49
1:50:12
1617
Stefan Knapen
Ugchelen
1:52:50
1:49:15
1618
Erik Knapen
Ugchelen
1:52:50
1:49:15
1619
Dirk Draaisma
Drachten
1:52:53
1:50:38
1620
Thomas van der Spaan
Vaassen
1:52:55
1:52:09
1621
Marinus Schonk
Huissen
1:52:55
1:49:24
1622
Mark Meijer
Rijssen
1:52:55
1:49:59
1623
Van Donkersgoed
Trouw Nutrition Nede
1:52:56
1:52:07
1624
Heil
TenCate Protect
1:52:57
1:49:47
1625
Jerry Karijowiredjo
Nieuwerkerk ad IJsse
1:53:03
1:50:32
1626
Carl Leysner
Capelle aan den IJss
1:53:03
1:50:32
1627
J Vesseur
Woerden
1:53:08
1:49:43
1628
Jos van Bommel
Apeldoorn
1:53:08
1:52:12
1629
Philippe Schuit
's-Hertogenbosch
1:53:12
1:51:56
1630
Hans Wijlens
Harderwijk
1:53:12
1:51:56
1631
Frans Goris
Groessen
1:53:15
1:51:07
1632
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:53:17
1:50:56
1633
Chris Vos
Leersum
1:53:17
1:51:26
1634
Gert Tuinier
Apeldoorn
1:53:18
1:52:26
1635
Winand Dekker
Apeldoorn
1:53:18
1:52:27
1636
Steven Boom
Haag Atletiek
1:53:18
1:52:23
1637
Rabindra Bajracharya
Altis
1:53:19
1:50:37
1638
Dick van der Vecht
Deventer
1:53:19
1:51:08
1639
Jacco Henzen
Apeldoorn
1:53:21
1:52:26
1640
Evert Klomp
Apeldoorn
1:53:22
1:50:50
1641
Ben Kerkhof
Keijenborg
1:53:23
1:50:17
1642
Harrie Stufken
Apeldoorn
1:53:28
1:50:41
1643
Vincent Beumer
Utrecht
1:53:28
1:50:34
1644
Theo Smits
De Liemers
1:53:28
1:51:00
1645
Ton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
1:53:38
1:52:01
1646
Cees van den Berk
Hilvarenbeek
1:53:40
1:50:37
1647
Willem Vroom
Nieuwleusen
1:53:43
1:51:13
1648
Jannes Oosting
Ugchelen
1:53:44
1:52:30
1649
Kees Van
Leiderdorp
1:53:52
1:49:57
1650
Aran van de Vosse
Apeldoorn
1:53:55
1:51:01
1651
Andre Nab
Apeldoorn
1:53:58
1:51:45
1652
Willmar Zwanenburg
Apeldoorn
1:53:59
1:51:20
1653
Marius Logtenberg
Apeldoorn
1:54:00
1:53:25
1654
Jaco Faas
Apeldoorn
1:54:01
1:52:25
1655
Wim Hartgers
Apeldoorn
1:54:02
1:52:05
1656
Paul Siroen
Arnhem
1:54:03
1:52:37
1657
Leen van Hulst
Spijkenisse
1:54:05
1:52:26
1658
Henk Deelstra
Apeldoorn
1:54:05
1:51:48
1659
Peter van Sint Annalan
Apeldoorn
1:54:07
1:51:57
1660
Robert Hattink
Altis
1:54:07
1:51:25
1661
Willem Teerink
Apeldoorn
1:54:08
1:53:56
1662
Ewoud Benschop
Hasselt
1:54:12
1:50:41
1663
Dinant Knol
Enter
1:54:13
1:53:19
1664
Rob Oppers
Apeldoorn
1:54:13
1:50:31
1665
Hans van Cohuizen
Apeldoorn
1:54:15
1:52:48
1666
Hennie van der Sluis
TION
1:54:16
1:52:28
1667
Pierre Bulkens
Alliander
1:54:17
1:51:38
1668
YM Dijkstra
Apeldoorn
1:54:18
1:50:35
1669
Hamist Cornet
Enschede
1:54:21
1:47:31
1670
Sarto Spexgoor
Lichtenvoorde
1:54:21
1:50:56
1671
Gianpiero Spanu
Apeldoorn
1:54:21
1:47:32
1672
David van der Laan
Apeldoorn
1:54:23
1:51:43
1673
Jan Hendriksma
Dronten
1:54:24
1:51:48
1674
P vd Tol
Hengelo Ov
1:54:25
1:52:09
1675
Ronald van den Dikkenb
Apeldoorn
1:54:29
1:53:19
1676
Rene van Schendel
Oss '78
1:54:30
1:53:23
1677
Hotze de Jong
Utrecht
1:54:31
1:51:52
1678
Jaap Yedema
Apeldoorn
1:54:37
1:52:40
1679
Vincent Daniel Yedema
Amsterdam
1:54:37
1:52:40
1680
Arthur de Bruin
Sparta
1:54:38
1:51:34
1681
Bert Zomerdijk
Apeldoorn
1:54:40
1:51:43
1682
Ton van der Meulen
Kampen
1:54:43
1:53:50
1683
Rob van Gils
Apeldoorn
1:54:48
1:52:44
1684
Edo Roelfs
Heiloo
1:54:52
1:53:55
1685
Ferry Franzen
Ugchelen
1:54:59
1:52:44
1686
Bouke de Vries
Deventer
1:55:00
1:51:44
1687
Gerrit Wolffer
Enschede
1:55:01
1:53:00
1688
Jaap Vaandrager
Luttelgeest
1:55:02
1:52:16
1689
Marcel Gerrits
Enschede
1:55:06
1:52:20
1690
Bob Uijlen
Zoetermeer
1:55:11
1:53:13
1691
Freddy Jansen
Ommen
1:55:14
1:52:49
1692
Hans Rutgers
Bemmel
1:55:17
1:52:07
1693
Heimen van Andel
Vaassen
1:55:18
1:52:26
1694
Hans Valk
Beilen
1:55:19
1:52:46
1695
Maarten Ferier
Apeldoorn
1:55:20
1:52:47
1696
Fred van Driel
avVN
1:55:25
1:52:55
1697
Amelia Xavier
Sparta
1:55:26
1:55:12
1698
Marc Nagel
Pijnacker
1:55:28
1:52:45
1699
Guido Ronnes
Wijchen
1:55:37
1:54:11
1700
Gerrit Mulder
Zwolle
1:55:37
1:52:42
1701
Barry Agterberg
Nieuwegein
1:55:42
1:52:12
1702
Hamid Abdallaoui
Kadaster
1:55:50
1:54:48
1703
Ane de Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:55:50
1:53:33
1704
De Wolde
Trouw Nutrition Nede
1:55:52
1:55:06
1705
Hans Schut
Beekbergen
1:56:04
1:53:31
1706
Wim Stutvoet
Oud-Beijerland
1:56:05
1:52:13
1707
DJ RICO van LEEUWEN
Veluwe
1:56:06
1:51:57
1708
Fred Bronts
Fortuna
1:56:08
1:53:42
1709
Diederik Gombert
Utrecht
1:56:10
1:52:16
1710
Mouhemins
Dordrecht
1:56:13
1:53:41
1711
Freddy Veneman
Meppel
1:56:14
1:54:54
1712
Anton Peeters
Alphen aan den Rijn
1:56:14
1:52:27
1713
Henk van Dijk
Zwolle
1:56:17
1:54:50
1714
Norbert HOOGESLAG
Apeldoorn
1:56:34
1:54:28
1715
Tom van der Mijl
Zeddam
1:56:36
1:52:49
1716
Hans Webbink
Zwolle
1:56:37
1:55:10
1717
Harry Wisselink
Apeldoorn
1:56:38
1:53:07
1718
Erik Ligthart
Maarn
1:56:39
1:54:36
1719
Chris Griffioen
Deventer
1:56:41
1:53:19
1720
Josh Uitdenbogaard
Veldhoven
1:56:41
1:55:50
1721
Jan Suijkerbuijk
Diomedon
1:56:47
1:55:57
1722
Peter-Jan de Wilde
Apeldoorn
1:56:51
1:53:46
1723
Bob Hendriks
AV Wijchen
1:56:54
1:53:52
1724
Joen Meis
Amersfoort
1:56:55
1:54:12
1725
Aline Flemming
Woerdense Verlaat
1:56:57
1:55:57
1726
Bert Slijkhuis
Apeldoorn
1:56:57
1:53:31
1727
Alex Lageweg
Leeuwarden
1:57:00
1:53:17
1728
Hugo Schouten
Utrecht
1:57:04
1:54:12
1729
Louis van der Burgt
Twello
1:57:05
1:53:51
1730
Bert Slot
Blaricum
1:57:05
1:53:44
1731
Alexander de Boer
Enschede
1:57:08
1:53:17
1732
Chris Willems
Apeldoorn
1:57:10
1:57:07
1733
JT Engelhart
Deventer
1:57:11
1:53:22
1734
John Koolwijk
Hilvarenbeek
1:57:15
1:54:47
1735
Remko Franssen
Baarn
1:57:15
1:54:47
1736
Rien Los
Zevenaar
1:57:22
1:54:50
1737
Peter Mathijssen
Kadaster
1:57:27
1:55:20
1738
Jakob Roorda
Bedum
1:57:28
1:56:44
1739
Roland van Embden
Apeldoorn
1:57:29
1:55:52
1740
Thijs Scholten
Huissen
1:57:30
1:54:06
1741
Fons Eysink
Agelo
1:57:30
1:54:03
1742
Geert Vermeulen
Huissen
1:57:32
1:54:09
1743
Gerard Mulder
Haag Atletiek
1:57:32
1:54:23
1744
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
1:57:33
1:53:57
1745
Peter Hortulanus
Apeldoorn
1:57:35
1:54:09
1746
Maarten Dijkgraaf
Apeldoorn
1:57:42
1:55:19
1747
Theo Bierman
Apeldoorn
1:57:43
1:55:48
1748
Bart Jansen
Apeldoorn
1:57:44
1:55:24
1749
Cris Buunders
Deventer
1:57:56
1:54:10
1750
Rainier van der Ploeg
Hurdegaryp
1:57:57
1:55:12
1751
Theo Grömmel
Groningen Atletiek
1:58:05
1:55:30
1752
Wouter Verweij
Wadenoijen
1:58:07
1:54:16
1753
Paul Visser
Asics
1:58:15
1:56:26
1754
Arno Grunder
Amersfoort
1:58:15
1:55:01
1755
Pascal Zandbelt
Hooglanderveen
1:58:16
1:54:24
1756
Menno Heukels
Apeldoorn
1:58:21
1:56:34
1757
Mrio Hones
Lichtenvoorde
1:58:25
1:55:00
1758
Kees Weerheim
Pijnacker
1:58:33
1:55:50
1759
Hans Ludden
Enschede
1:58:41
1:56:39
1760
De Krijger
Albron Nederland
1:58:44
1:55:17
1761
Roy Wunderink
Arnhem
1:58:46
1:55:13
1762
Sijf Paauw
Eemnes
1:58:48
1:56:28
1763
Arjen Sietsma
Apeldoorn
1:58:56
1:58:19
1764
Marco de Wit
Apeldoorn
1:58:56
1:55:47
1765
Erik Husken
Gouda
1:58:56
1:55:48
1766
Leopold Goossens
Nijmegen
1:59:00
1:57:49
1767
Reinier Pijnacker
Voorthuizen
1:59:05
1:55:33
1768
Fokko Bosma
Groningen Atletiek
1:59:07
1:58:33
1769
Lokman Hakim
Soest
1:59:09
1:57:57
1770
Paul Zeegers
Hollander Techniek
1:59:14
1:58:38
1771
Ronald van Brenk
Apeldoorn
1:59:15
1:54:31
1772
Gerbrand Noordkamp
Apeldoorn
1:59:16
1:54:32
1773
Bart Hoeve
Zeewolde
1:59:17
1:56:03
1774
Oguz Avci
Apeldoorn
1:59:21
1:55:57
1775
Willem Ruig
Apeldoorn
1:59:23
1:58:01
1776
Jeroen ten Doesschate
Rotterdam
1:59:23
1:56:37
1777
Marcel Hofmeijer
Haaksbergen
1:59:24
1:56:36
1778
Yadi Dragtsma
Arnhem
1:59:30
1:56:55
1779
Benjo Ageterhorst
Nijmegen
1:59:43
1:58:07
1780
Gerrit Baank
Dieren
1:59:52
1:56:20
1781
Ron 't Lam
Schiedam
1:59:55
1:55:59
1782
Wim Raedts
Parthenon
1:59:57
1:56:03
1783
Driessen
Tactus Verslavingszo
1:59:58
1:56:09
1784
Koen de Vos
Delft
2:00:02
1:59:50
1785
Rene Lammers
Haaksbergen
2:00:02
1:57:13
1786
Alwin Hietbrink
Haaksbergen
2:00:03
1:57:14
1787
Bas de Roos
Veluwe
2:00:04
1:57:24
1788
Martijn Kaal
Diemen
2:00:10
1:57:03
1789
Jan Huizinga
Epe
2:00:10
1:59:54
1790
Jan Pluimgraaff
Fortuna
2:00:12
1:57:46
1791
Henk Polet
Kadaster
2:00:13
1:57:42
1792
Wim Kaemingk
Ermelo
2:00:19
1:59:07
1793
Paul de Valk
AV '47
2:00:19
1:56:56
1794
Gerard Rolff
Fortuna
2:00:22
1:57:56
1795
Ruud Ponjée
Apeldoorn
2:00:23
1:56:56
1796
Sander Bovenlander
Oosterbeek
2:00:26
1:56:16
1797
Fabian Bovenlander
Arnhem
2:00:26
1:56:16
1798
Bert Akkerman
Amersfoort
2:00:30
1:56:50
1799
Ruben Terrahe
Apeldoorn
2:00:33
1:57:15
1800
Martin Reins
Zwolle
2:00:35
1:57:43
1801
Klaas Gankema
Kadaster
2:00:39
1:58:12
1802
Ton Matijssen
Gendt
2:00:46
1:57:18
1803
Micha Hartog
Baarn
2:00:48
1:59:03
1804
Erwin Brons
Voorthuizen
2:00:49
1:59:30
1805
Gerrit Koning
Apeldoorn
2:00:52
1:58:13
1806
Martijn de Vries
Asics
2:00:52
1:59:11
1807
Michel Landman
Apeldoorn
2:01:01
1:59:06
1808
John van den Boom
Altis
2:01:02
1:58:20
1809
Fulco van Bosheide
Apeldoorn
2:01:04
1:57:21
1810
Bert van der Nagel
Alphen aan den Rijn
2:01:04
1:57:37
1811
Joost Cales
Beekbergen
2:01:06
1:59:36
1812
Leo van Wijk
Ugchelen
2:01:11
1:59:43
1813
Dick Nieuwenhuis
Beekbergen
2:01:12
1:59:43
1814
Gertjan van Waart
Alphen aan den Rijn
2:01:14
1:57:27
1815
Ernst Lettink
Apeldoorn
2:01:18
1:57:29
1816
Jan Pieter Wepster
Arnhem
2:01:21
1:59:46
1817
Jan Hospers
Vriezenveen
2:01:37
1:58:41
1818
Johan Mensink
Wierden
2:01:38
1:58:42
1819
Reijn Exalto
Apeldoorn
2:01:46
2:01:27
1820
Henk Knusselbrink
Amersfoort
2:01:53
1:59:27
1821
Barry Feijen
Maarssen
2:01:54
1:59:31
1822
Ronald Bax
Veluwe
2:01:54
1:59:24
1823
Pepijn Paanen
Amsterdam
2:02:00
1:59:03
1824
Jonathan Hogema
Apeldoorn
2:02:01
1:58:56
1825
Folkert Hersman
Haarlem
2:02:04
1:58:55
1826
Jan Ninck Blok
Utrecht
2:02:04
1:59:05
1827
Daan van der Schilt
Groningen Atletiek
2:02:13
1:59:36
1828
Karel Petiet
Alphen aan den Rijn
2:02:16
1:58:45
1829
Siegfried Weitenberg
Leeuwarden
2:02:17
2:00:00
1830
Bart Lekkerkerker
Woudsend
2:02:21
1:59:48
1831
Eckhard Stücke
Borgholzhausen (GER)
2:02:25
2:00:09
1832
Bart Hubert
Bilthoven
2:02:43
1:59:19
1833
Marcel Verhoef
Dordrecht
2:02:49
2:00:06
1834
Gerie Zweers
Hollander Techniek
2:02:53
2:00:59
1835
Anne de Jong
Amstelveen
2:02:55
2:00:34
1836
Gerben Yedema
Loopgroep Leeuwarden
2:03:07
2:00:50
1837
Jan Haas
Goor
2:03:35
2:00:38
1838
Addy van Seeters
Esbeek
2:03:41
2:00:39
1839
Rachid Louardi
Fijnaart
2:03:46
2:02:37
1840
Martin Nouwen
Apeldoorn
2:03:55
2:03:36
1841
Willem Smulders
Gorinchem
2:03:56
2:01:16
1842
De Boer
Trouw Nutrition Nede
2:03:57
2:03:11
1843
Kafung Tang
Rotterdam Atletiek
2:04:30
2:00:51
1844
Piet Borst
Bergen Nh
2:04:43
2:01:17
1845
Danny Bol
Apeldoorn
2:04:53
2:03:17
1846
Eli Slotboom
Apeldoorn
2:04:59
2:01:05
1847
Edwin Lucke
Lelystad
2:05:03
2:03:54
1848
Rene van Staveren
Almere
2:05:03
2:01:08
1849
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
2:05:05
2:01:54
1850
Ruud Staijen
Driebergen-Rijsenbur
2:05:11
2:02:43
1851
Maurice van den Bosch
Driebergen-Rijsenbur
2:05:11
2:02:43
1852
Jan Trienekens
Apeldoorn
2:05:20
2:02:49
1853
Bas Kluts
Soest
2:05:26
2:02:05
1854
Arie Hertgers
Apeldoorn
2:05:35
2:01:45
1855
Andy Rosalia
Apeldoorn
2:05:50
2:02:47
1856
Stroomberg
TenCate Protect
2:05:58
2:02:47
1857
Hennie Stoel
Zwolle
2:05:59
2:03:04
1858
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerlan
2:06:01
2:03:28
1859
Bert Vierhout
Apeldoorn
2:06:31
2:04:22
1860
Henk de Valk
Haag Atletiek
2:06:32
2:03:19
1861
Frans van Hees
Achil '87
2:06:33
2:03:30
1862
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
2:06:44
2:04:31
1863
Gerard Harteveld
's-Gravenhage
2:06:45
2:04:31
1864
Hennie Weekhout
Apeldoorn
2:07:02
2:03:39
1865
Sijko Wierenga
Apeldoorn
2:07:26
2:03:40
1866
Hans Berkhof
Veenwouden
2:07:37
2:04:43
1867
Bas Conijn
Apeldoorn
2:07:45
2:03:55
1868
Eduard Bakker
Veluwe
2:07:46
2:06:57
1869
Rogier Lukas
Ommen
2:07:49
2:05:39
1870
Jan Meijer
Groningen Atletiek
2:08:07
2:05:30
1871
Bert Kalf
Ciko '66
2:08:19
2:05:06
1872
W van der Bijl
Hattem
2:08:21
2:05:55
1873
Ham van Doornik
Apeldoorn
2:08:21
2:05:49
1874
Eddy Djarkasi
Alphen aan den Rijn
2:08:22
2:04:40
1875
Marco Wooninck
Haag Atletiek
2:08:31
2:05:44
1876
Franz Vriesendorp
Arnhem
2:08:34
2:05:35
1877
Oosterkamp
Croon Elektrotechnie
2:08:40
2:05:25
1878
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
2:08:51
2:07:00
1879
Beno Baars
Wassenaar
2:08:53
2:06:03
1880
Ed Schut
Dronten
2:09:04
2:07:30
1881
Henk Kraaijenhof
Epe
2:09:18
2:06:41
1882
Ben van de Bunt
Zeewolde
2:09:41
2:08:58
1883
Jan Kersten
Startbaan
2:09:49
2:05:57
1884
Remco Janssen
Apeldoorn
2:10:14
2:09:16
1885
Hans Hurkmans
Eindhoven Atletiek
2:10:20
2:07:16
1886
Sebastiaan Tampinongko
Amsterdam
2:10:48
2:07:01
1887
Rene Heijt
Amsterdam
2:10:50
2:07:20
1888
H Kunnen
Apeldoorn
2:10:51
2:08:21
1889
Adse de Kock
Apeldoorn
2:10:59
2:10:46
1890
Wilco Veeneman
Loopgroep Visie
2:11:08
2:08:02
1891
Rob Reinewald
Loopgroep Visie
2:11:09
2:08:01
1892
Job Zaal
Houten
2:11:09
2:08:31
1893
Henk Jan de Boer
Goutum
2:11:33
2:08:58
1894
No Sijben
Velp Gld
2:12:58
2:09:12
1895
Wim Vergeer
Apeldoorn
2:13:02
2:10:44
1896
Max Rosendahl
Groningen Atletiek
2:13:25
2:10:38
1897
Reinder Hilbrands
Groningen Atletiek
2:13:25
2:10:39
1898
Marcel de Kreek
Mijnsheerenland
2:13:48
2:11:14
1899
Marcel van Norden
Utrecht
2:14:28
2:12:35
1900
Michiel Vermeulen
Apeldoorn
2:15:03
2:13:02
1901
H J Looman
Apeldoorn
2:15:24
2:11:32
1902
Cees Terwel
Apeldoorn
2:15:24
2:11:31
1903
Jacob Drinkwaard
Barendrecht
2:16:33
2:14:14
1904
Massimo Cervone
Hilversum
2:17:06
2:13:33
1905
Heinz Lohscheller
Bocholt (GER)
2:19:00
2:16:04
1906
Joop Tomassen
Ermelo
2:19:20
2:16:42
1907
Dirk van Garderen
Amersfoort
2:21:45
2:17:59
1908
Gijs Oudshoorn
De Spartaan
2:34:05
2:31:34
1909
Anjo Huizinga
Appingedam
2:48:17
2:44:39
VROUW, MINIMARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heleen Plaatzer
Nijmegen
1:05:27
1:05:25
2
Ilona Pfeiffer
Borgholzhausen (GER)
1:10:26
1:10:26
3
Marleen Stiekema
Loopgroep Bedum
1:12:05
1:12:04
4
Irma Heeren
Asics
1:12:26
1:12:25
5
Jitka Belohlavkova
Tsjechië
1:14:17
1:14:15
6
Lemlem Tesfahun
Ethiopië
1:16:03
1:16:03
7
Ute Spicker
Mettmann (GER)
1:18:24
1:18:18
8
Saskia Schutte
Veessen
1:18:45
1:18:43
9
Liesbeth Speolma
Apeldoorn
1:19:34
1:19:27
10
Zerline de Boer
Tactus Verslavingszo
1:19:42
1:19:38
11
Frea Hagebeuk
HAC '63
1:19:52
1:17:51
12
Margreet Rump Mulder
Apeldoorn
1:20:22
1:19:26
13
Hilly Panjer
Kon. Scholengemeensc
1:21:49
1:21:47
14
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
1:23:21
1:22:58
15
Monique Weening
avVN
1:23:44
1:23:38
16
Marianne van der Veen
Apeldoorn
1:24:13
1:24:02
17
Marieke Faber
Randstad Team 2 Mini
1:24:56
1:23:34
18
Cathy van Es-Bode
HAC '63
1:25:08
1:24:53
19
Van Vliet
Albron Nederland
1:26:18
1:26:11
20
Els de Beauvesier Wats
TION
1:26:26
1:24:46
21
Bert Regtop
Apeldoorn
1:27:12
1:26:57
22
Corine Visser
Friesland
1:27:22
1:27:07
23
Nannu Achterkamp
Westervoort
1:27:51
1:25:59
24
Herma Inklaar
Ciko '66
1:28:22
1:27:53
25
Dian van der Zande
Hilversum
1:28:29
1:28:09
26
Rosalie Ohm
PAC
1:28:30
1:26:55
27
Els Moorman
Doetinchem
1:28:55
1:28:47
28
Marjolein Bonthuis
Pallas '67
1:29:01
1:28:55
29
Ilse Houtman
's-Gravenhage
1:29:07
1:28:15
30
Astrid Naber
Veluwe
1:30:00
1:29:11
31
Astrid van Tol
Haarzuilens
1:30:01
1:28:56
32
Madeleine Bunk
Amersfoort
1:30:04
1:29:22
33
Babette Derksen
Amsterdam
1:30:15
1:29:30
34
Thérèse Mastemaker
Leiden Atletiek
1:30:24
1:29:51
35
Marianne Leeuwen
SISU
1:30:28
1:30:12
36
Gonnie van de Hel
Nijmegen Atletiek
1:30:50
1:30:29
37
Yvonne van der Helm
Nieuwegein
1:30:50
1:29:07
38
Annemarie Bluhm-Weinho
Borgholzhausen (GER)
1:30:57
1:30:21
39
Imke Hennink
Wageningen
1:31:00
1:27:43
40
Jos Kleijn
Huissen
1:31:11
1:29:52
41
Nicole van der Voort (
Haag Atletiek
1:31:13
1:30:56
42
Wattendorf
Gerechtshof Arnhem
1:31:18
1:29:25
43
Jonneke Beumer
Cifla
1:31:45
1:30:19
44
Karlijn van der Meer
Utrecht
1:31:48
1:30:25
45
Marion Huits
Apeldoorn
1:32:00
1:31:56
46
Neeltje Roozen
Amsterdam
1:32:00
1:31:06
47
Corina Bots
Den Dolder
1:32:12
1:30:56
48
Gerrie Pasman-Ruardy
Ciko '66
1:32:25
1:31:57
49
Hase
1:32:29
1:30:47
50
Klaske Pinxsterhuis
Veluwe
1:32:30
1:31:27
51
Willy Klomp
Cifla
1:32:33
1:31:07
52
Miriam Gazzah
Apeldoorn
1:32:47
1:32:27
53
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:32:56
1:32:24
54
Cornelie Peschar
GAC Hilversum
1:33:00
1:31:35
55
Esther Ruitenberg
Dalfsen
1:33:09
1:32:23
56
Alexandra Krause-Kasse
Burscheid (GER)
1:33:10
1:32:23
57
Sarah Beier
Juechen (GER)
1:33:11
1:31:32
58
Sanne Pieren
Voorburg
1:33:22
1:31:32
59
Elles Terra
Zaandam
1:33:27
1:30:54
60
Christi van den Hoven
SISU
1:33:36
1:33:20
61
Anneke Prenger
Apeldoorn
1:33:37
1:31:58
62
Hester Zegers
Nijmegen
1:33:39
1:32:28
63
Willemijn Streutker
Hilversum
1:33:40
1:32:41
64
Monique Jansen
Beuningen Gld
1:33:53
1:32:28
65
Giny Steggink
Rossum Ov
1:34:02
1:32:36
66
Els Viester
't Harde
1:34:08
1:31:50
67
MAnon Hofstede
Groningen Atletiek
1:34:11
1:32:39
68
Margreet Schouten_Dikk
Haag Atletiek
1:34:11
1:33:18
69
Petra de Wit
Hercules
1:34:18
1:31:01
70
Renata Veltman-Rust
De Gemzen
1:34:31
1:34:12
71
Hetty van der Poel
Beugen
1:34:49
1:32:45
72
Agnes van der Helden
Apeldoorn
1:34:52
1:33:36
73
Noclien Nagtzaam
's-Gravenhage
1:34:53
1:33:07
74
Barbara Wierema
Etten-Leur
1:34:58
1:33:42
75
Margreet Jeuken
Ootmarsum
1:35:00
1:33:34
76
Adele Smits
LAAC Twente
1:35:03
1:34:47
77
Jolanda uit den Bogaar
Apeldoorn
1:35:13
1:33:51
78
Anita van Dorst
Etten-Leur
1:35:30
1:34:14
79
Gillian Damon-Butler
Maarssen
1:35:39
1:34:09
80
Martien Aerts
Eindhoven
1:35:40
1:34:42
81
Evelien Fasel - Lubber
Apeldoorn
1:35:42
1:33:34
82
Anja Hegge
Olympus '70
1:35:53
1:34:35
83
Jose Verlaan
Gelre
1:35:55
1:33:22
84
Els Opdam
Capelle aan den IJss
1:36:04
1:32:15
85
José Plasmans
Haag Atletiek
1:36:05
1:34:53
86
Brechtje Brugman
Breda
1:36:25
1:35:24
87
Marga Busscher
Lattrop-Breklenkamp
1:36:32
1:36:10
88
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
1:36:35
1:35:42
89
JCM Lagerwij
Olympus '70
1:36:43
1:35:25
90
Marianne Wildeman
PEC 1910
1:36:51
1:33:25
91
Esther Tuinier
Apeldoorn
1:36:52
1:36:02
92
Hanée Dentz
Utrecht
1:37:00
1:35:49
93
Ingrid Liefers
Zwolle
1:37:15
1:36:39
94
Erna Wind
Luttenberg
1:37:19
1:36:18
95
Poekje vd Zee
Kollum
1:37:20
1:36:14
96
Angelique Wolsing
Triathlon
1:37:24
1:36:00
97
Anja Zweekhorst
Emst
1:37:24
1:35:51
98
Yvonne Haane
Utrecht
1:37:25
1:36:52
99
Annelies Labots
Amsterdam
1:37:35
1:35:08
100
Judith van der Kleij
Deventer
1:37:49
1:37:22
101
Ingrid Roodink
Wenum Wiesel
1:37:50
1:36:46
102
Lynette van Rooijen
Daventria
1:37:50
1:37:23
103
Chris Bertrams
Asics
1:37:52
1:36:56
104
Beppie van Ommen
Isala '96
1:37:54
1:35:03
105
Inge Versluis
Ermelo
1:37:54
1:37:41
106
Fieke Schoots
Phoenix
1:38:05
1:37:58
107
Ina Burggraaf
Triathlon
1:38:05
1:34:33
108
Renate Poldner
Randstad Team 2 Mini
1:38:09
1:37:58
109
Janine Herweijer
AV '34
1:38:09
1:36:39
110
Mijnie de Boer
Apeldoorn
1:38:10
1:37:19
111
Francis Ermens
Leunen
1:38:13
1:36:28
112
Esther de Vries
Groningen Atletiek
1:38:20
1:37:43
113
Brenda van de Haar
Asics
1:38:36
1:36:39
114
Jorinke van Deelen
Utrecht
1:38:37
1:37:08
115
Janny Elbertsen
ROC Aventus
1:38:43
1:38:09
116
Nanko Gerritsen
AV '34
1:38:49
1:38:13
117
Berteke de Jong
Rotterdam
1:38:50
1:38:25
118
Hilde Vaatstra
Argo
1:38:52
1:38:08
119
Ageeth de Vries
Doetinchem
1:38:52
1:38:08
120
Ingrid Dekker
Zwolle
1:38:55
1:38:20
121
Marjon Witting
Avanti-Wilskracht
1:38:56
1:37:52
122
Fiona Mathewson
Borgholzhausen (GER)
1:38:59
1:38:08
123
Annelies Goedhart
TION
1:38:59
1:37:20
124
Mirjam Hoogeterp
Heerhugowaard
1:39:02
1:36:44
125
Susanne Tuenter
Duivendrecht
1:39:10
1:38:08
126
Carla den Braber
Haarlem
1:39:22
1:39:12
127
Nynke Oosterhuis
Groningen Atletiek
1:39:26
1:38:48
128
Anita Loman
AV '34
1:39:28
1:37:59
129
Louiza Veelenturf
Alphen aan den Rijn
1:39:30
1:35:48
130
Susanne Leunk
Apeldoorn
1:39:35
1:39:15
131
Karin Dee
Haag Atletiek
1:39:35
1:38:24
132
Meranda Ackerm
Burgum
1:39:36
1:39:05
133
Joke Breugem
AV '34
1:39:37
1:38:27
134
Eveline Koehorst
TION
1:39:37
1:37:57
135
Karin Verhagen
Ugchelen
1:39:38
1:39:15
136
Diana Gram
Olympus '70
1:39:40
1:38:23
137
Judith Kloppenburg
Angeren
1:39:44
1:38:39
138
Helene Geerts
Apeldoorn
1:39:52
1:38:48
139
Anneke Paus
Albergen
1:40:03
1:37:57
140
Yvonne Busscher
Ootmarsum
1:40:04
1:39:43
141
Diana Baumgardt
Monster
1:40:08
1:36:26
142
Edith Meijer
Haaksbergen
1:40:09
1:36:25
143
Inge Paulus
Athlos
1:40:15
1:37:54
144
Zwier Jolanda
Kiwa
1:40:30
1:39:43
145
Gerda Visch
Soest
1:40:31
1:38:49
146
Corrie Muijselaar
Fortuna
1:40:31
1:40:24
147
Marieke Bruininga
De Sperwers
1:40:35
1:40:00
148
Corine Booij
Houten
1:40:36
1:39:07
149
Sandra de Reus
Zevenaar
1:40:36
1:38:50
150
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:40:41
1:39:38
151
Helma Oussoren
Almere
1:40:45
1:40:03
152
Anita Bos
Woerdense Verlaat
1:40:57
1:38:50
153
Carla van Boven
PEC 1910
1:41:07
1:40:27
154
Ingrid Hazeleger
Apeldoorn
1:41:11
1:40:27
155
Eveline van Leeuwen
's-Gravenhage
1:41:12
1:40:20
156
Mayke Peters
Nijmegen
1:41:14
1:37:27
157
Erna van Dijk
Avanti-Wilskracht
1:41:22
1:39:44
158
Hobert
TenCate Protect
1:41:33
1:40:50
159
Jannet Hatzmann
Amersfoort
1:41:33
1:40:37
160
Gudy van Klaveren
Energie
1:41:36
1:41:04
161
Hanneke van den Berge
Veenendaal
1:41:41
1:39:44
162
Aleid Busser
ATC '75
1:41:49
1:40:29
163
Jacqueline van Ham
Bemmel
1:41:56
1:38:13
164
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:41:59
1:41:27
165
Ans Dijkstra
AV '34
1:41:59
1:40:56
166
Katienke van der Mark
Atverni
1:42:11
1:39:45
167
Silvia Brechler
Energie
1:42:14
1:41:41
168
Manon Schoneveld
Amsterdam
1:42:25
1:39:08
169
Trea Kuipers
Ten Boer
1:42:26
1:41:47
170
Sandra van Delft
Athlos
1:42:27
1:39:18
171
Marianne Hulzink
Haarlo
1:42:32
1:39:37
172
Brigitte Faas
Klarenbeek
1:42:35
1:39:32
173
Marieke van der Weide
Zeewolde
1:42:47
1:39:33
174
Gea Boetje
Roden
1:42:48
1:40:50
175
Robert Swijtink
ROC Aventus
1:42:50
1:41:33
176
Ellen Reuver
Eindhoven
1:42:51
1:41:40
177
Wendy Pieters
ROC Aventus
1:42:54
1:41:07
178
Mieneke Meurs
Rhenen
1:43:06
1:40:19
179
Elsbeth Weenink
Apeldoorn
1:43:09
1:41:20
180
Marieke Caboort
's-Gravenhage
1:43:12
1:39:28
181
Karin Kluijtmans
Utrecht
1:43:13
1:43:05
182
Marion Groen
Veluwe
1:43:22
1:41:22
183
Susanne Hafkamp
Asics
1:43:23
1:41:30
184
Anita Klifman
Pijnenburg
1:43:24
1:41:43
185
Miranda Lansink-Oude B
Reutum
1:43:25
1:41:54
186
Pauline Wools
Apeldoorn
1:43:25
1:42:05
187
Joyce Oosdijk-Chrissto
Apeldoorn
1:43:27
1:41:40
188
Angelina Kuijpers
Triathlon
1:43:35
1:42:12
189
Jacqueline Kamphuis
Athlos
1:43:36
1:40:27
190
Tineke Mollema
Hooglanderveen
1:43:40
1:40:47
191
Nienke de Waal
Nijmegen
1:43:43
1:42:51
192
Anita Krijt
ROC Aventus
1:43:43
1:41:34
193
Jolanda Schenk
Veluwe
1:43:44
1:41:34
194
Pauline Zaalen
Zaandam
1:43:49
1:43:14
195
Ellen Knopper
Nunspeet
1:43:51
1:42:31
196
Karin Hoppener
Emst
1:43:53
1:42:20
197
Maranka Verkerk
avVN
1:43:59
1:41:42
198
Hettie Zurmuhlen
Zeist
1:43:59
1:41:07
199
Irma Brink
Apeldoorn
1:44:03
1:43:48
200
Miriam Thuijls
Venray
1:44:03
1:42:19
201
Chantal Groothedde
Apeldoorn
1:44:05
1:42:46
202
Sandra Hendriks
Veenendaal
1:44:08
1:41:00
203
Daniëlle Scheenhouwer
Zutphen
1:44:15
1:42:21
204
Anita Hubers
Atletico '73
1:44:15
1:40:53
205
Hoefnagel
Gerechtshof Arnhem
1:44:17
1:42:22
206
Sonja Buisman
Dutch Runners Gold
1:44:17
1:43:38
207
Marleen Flierman
Zwolle
1:44:21
1:40:34
208
Erica van de Peppel
Elspeet
1:44:21
1:41:24
209
Annemiek Bolhuis
Bedum
1:44:23
1:43:43
210
Valerie Torenstra
Flevo Delta
1:44:26
1:43:20
211
Sanne Rietberg
Enschede
1:44:26
1:43:26
212
Sonja Feberwee
Zwolle
1:44:30
1:43:50
213
Miriam Linthorst
Haarle gem Hellendoo
1:44:30
1:43:27
214
Herma ten Broeke
Heerde
1:44:35
1:44:19
215
Monique Geerling
Athlos
1:44:38
1:41:49
216
Ingrid Jansen
Athlos
1:44:38
1:41:49
217
Marloes Terhurne
PEC 1910
1:44:39
1:41:14
218
Wilma Polman
AV '34
1:44:40
1:42:31
219
Nelleke Evers
Apeldoorn
1:44:43
1:42:46
220
Anneliek Eltink
Brummen
1:44:46
1:42:07
221
Erna Essenstam
Apeldoorn
1:44:49
1:41:56
222
Alice van de Hoef
Haag Atletiek
1:44:53
1:42:52
223
Mechtild Suerink
AV '34
1:44:57
1:43:59
224
Jacqueline Dilling
Eelde
1:44:58
1:41:45
225
Jaqueline Kempen-Nijho
Barneveld
1:45:00
1:43:54
226
Anita Foppen
Athlos
1:45:01
1:44:03
227
Ellen den Arend
Achilles
1:45:08
1:43:52
228
Fatima Boutimah
Amsterdam
1:45:17
1:41:26
229
Melanie Noordegraaf
Krimpen aan den IJss
1:45:17
1:43:24
230
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:45:22
1:42:00
231
Sandra Ursem
Dutch Runners Gold
1:45:24
1:45:07
232
Terry Brouwer
Apeldoorn
1:45:29
1:42:45
233
Stefanie Jansen
PEC 1910
1:45:33
1:44:57
234
Yvonne Heidinga
Almere
1:45:33
1:44:01
235
Anna Pouw
Groningen Atletiek
1:45:35
1:44:59
236
Judy Bijlsma-v d Velde
Groningen Atletiek
1:45:35
1:44:59
237
Enith Bouwmeesters
TION
1:45:36
1:43:56
238
Hanneke Dusseldorp
Apeldoorn
1:45:37
1:44:02
239
Kirsten Bolle
Duiven
1:45:38
1:43:35
240
Karin Frauchiger
Apeldoorn
1:45:39
1:41:50
241
Hanke Bruins Slot
Utrecht
1:45:43
1:41:59
242
Astrid van der Spoel
Altis
1:45:44
1:44:13
243
Marlies Oonk
Avanti-Wilskracht
1:45:48
1:43:59
244
Frans Michielsen
Rijkevorsel (BEL)
1:45:54
1:45:16
245
Paola van Kampen
Atletics Nijverdal
1:45:59
1:43:57
246
Jose IJzerman
PEC 1910
1:46:02
1:45:12
247
Yvette van der Wegen
Randstad Team 1 Mini
1:46:04
1:43:06
248
Lilian Cassee
Cialfo
1:46:04
1:43:39
249
Hannah Donker
Zutphen
1:46:06
1:44:13
250
Jolanda Kruger
Enschede
1:46:09
1:44:08
251
Akke Bootsma
NOP
1:46:11
1:45:43
252
Barbara Oenema
Zwolle
1:46:12
1:45:32
253
Ilse van Wijk
Ugchelen
1:46:14
1:44:46
254
Frederiek Dijkema
Zwolle
1:46:16
1:45:40
255
Marjet Ekhart
Athlos
1:46:17
1:43:28
256
Simone Tabor
Apeldoorn
1:46:24
1:44:47
257
Wikke Meisner
Zwolle
1:46:25
1:43:10
258
Denise Kranenbroek
Apeldoorn
1:46:26
1:44:49
259
Lizzie Belt
Altis
1:46:31
1:45:00
260
Alexandra Corver
Apeldoorn
1:46:38
1:44:51
261
Linda Lammers
Hanzesport
1:46:41
1:43:11
262
Yvette Querelle
Haag Atletiek
1:46:42
1:43:29
263
Hilde Kroes
Haag Atletiek
1:46:42
1:43:29
264
Ilse Schutte
Druten
1:46:42
1:43:32
265
Monique Hemmer Emaus
Wuppertal (GER)
1:46:54
1:44:30
266
Heidy Meyer
Harderwijk
1:46:55
1:43:24
267
Jennifer Geerlings
Harskamp
1:46:55
1:43:24
268
Netty van de Haar
Asics
1:46:56
1:44:58
269
Sandra Jellema
Haag Atletiek
1:46:58
1:44:58
270
Wilma Lesscher
Atletics Nijverdal
1:46:59
1:44:58
271
Jeanne Legius
Hilvarenbeek
1:47:01
1:43:58
272
Chantal c Weeber
Apeldoorn
1:47:04
1:43:57
273
Aline Jansen
Apeldoorn
1:47:04
1:44:09
274
Ria Planken
Maasland
1:47:08
1:44:43
275
Nicolette Immerzeel
Haag Atletiek
1:47:12
1:46:20
276
Natasja van Straten
Apeldoorn
1:47:15
1:45:25
277
Cobie Hartkamp
Apeldoorn
1:47:19
1:45:12
278
Anita Keupink
Ootmarsum
1:47:19
1:46:58
279
Sarah-Lynn Reuver
Rhenen
1:47:20
1:43:24
280
Linda Vloedbeld
Veluwe
1:47:21
1:44:05
281
Petra Sijnesael
Arnhem
1:47:23
1:44:04
282
Adri den Hartog
Hollander Techniek
1:47:29
1:44:41
283
Annet Frens
Nunspeet
1:47:29
1:46:09
284
Mariët van Petersen
De Gemzen
1:47:30
1:45:18
285
Wai ying Sin
Apeldoorn
1:47:32
1:44:15
286
Carien van Gorp
Hilvarenbeek
1:47:35
1:45:20
287
Karin de Jong
Achil '87
1:47:35
1:45:20
288
Astrid de Brouwer
Hilvarenbeek
1:47:35
1:45:21
289
Elly Neijland
Dutch Runners Gold
1:47:37
1:44:32
290
Maruschka van Marle
Pallas '67
1:47:46
1:44:50
291
Albèr Giezen
Hanzesport
1:47:46
1:44:16
292
Karin Schuurs
Avanti-Wilskracht
1:47:47
1:45:57
293
Tjarda Mulder
PAC
1:47:48
1:45:30
294
Jacqueline Thiel
Zeewolde
1:47:48
1:44:56
295
Nathalie Bleijerveld
BAV
1:47:49
1:44:17
296
Dorien Hoefer
Dieren
1:47:50
1:44:12
297
Jose Abbink
Varsseveld
1:47:50
1:46:17
298
Tineke van der Stelt
Werkendam
1:47:57
1:45:23
299
Alma Engelhart
Loopgroep Wijbosch
1:47:58
1:47:30
300
Dieke D Buwalda
Apeldoorn
1:48:01
1:45:53
301
Joanne Daams
Apeldoorn
1:48:01
1:46:12
302
Monique Zoeteman
Beuningen Gld
1:48:04
1:47:01
303
Elly Gravendeel
Daventria
1:48:05
1:44:16
304
Trienke Zijlstra
Berlikum Fr
1:48:07
1:44:37
305
Jolanda Weterkamp
Apeldoorn
1:48:07
1:45:53
306
Loes Kosman
Groesbeek
1:48:08
1:45:29
307
Evelyn Vullings
AV Wijchen
1:48:13
1:45:34
308
Liesel Feldkamp
Veluwe
1:48:16
1:44:59
309
Ingrid Kaal-Baartman
Borne
1:48:17
1:45:14
310
Nel van Loon
Triathlon
1:48:18
1:44:45
311
Korien Termaat
Apeldoorn
1:48:21
1:45:56
312
Werink M
Apeldoorn
1:48:21
1:46:52
313
Astrid Beerten
Veluwe
1:48:23
1:47:51
314
Sonja Booms
Apeldoorn
1:48:28
1:48:01
315
Joke de Jong
Zeewolde
1:48:28
1:45:35
316
Ineke Wieferink
Katwijk Zh
1:48:31
1:47:39
317
Vera van Haaren
Wijchen
1:48:35
1:45:14
318
Maria van Duifhuizen
Wijchen
1:48:35
1:45:14
319
Angela Versteeg
Wijchen
1:48:35
1:45:15
320
Samallo
Gerechtshof Arnhem
1:48:41
1:46:12
321
Wilma Oosterveen
PEC 1910
1:48:41
1:47:07
322
Nina Wolfswinkel
Veluwe
1:48:43
1:46:29
323
Corien Melissen
Trias
1:48:44
1:46:17
324
Marjolein Biesterbos
Apeldoorn
1:48:48
1:45:25
325
Sandra van der Zwan
AV Heerenveen
1:48:48
1:47:18
326
Nicole Quadvlieg
Apeldoorn
1:48:51
1:45:10
327
Margita Vogt
Essen (GER)
1:48:57
1:48:25
328
Rina Jansen
Almere
1:49:04
1:47:14
329
Maureen Bekhuis
Agelo
1:49:04
1:45:37
330
Danielle Olde Weghuis
Ootmarsum
1:49:04
1:45:37
331
Helma Smeenk
Enschede
1:49:09
1:47:09
332
Gerda Goedings-Konink
Apeldoorn
1:49:10
1:45:45
333
Marjon Drost
Apeldoorn
1:49:10
1:45:45
334
Monique Dijksterhuis
Haaksbergen
1:49:12
1:45:27
335
Josephine van der Land
Utrecht
1:49:12
1:47:29
336
Karin Hoogenboom
Beuningen Gld
1:49:12
1:45:34
337
Anouschka Stortelers
Groenlo
1:49:14
1:47:51
338
Sonja Kerkdijk
Veluwe
1:49:14
1:45:58
339
Hetty Groote Schaarsbe
Raalte
1:49:23
1:46:30
340
Ludwine van Orsouw
Amsterdam
1:49:30
1:48:29
341
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
1:49:33
1:47:11
342
José Driessen
Twello
1:49:34
1:47:34
343
Anne Sophie
Loopgroep Athletic P
1:49:34
1:47:22
344
Miranda Ridder
Apeldoorn
1:49:36
1:46:40
345
Esther Leeuwerke
Apeldoorn
1:49:36
1:46:39
346
Trudy Buijs
Atos
1:49:42
1:48:10
347
Yvette Braam
Twello
1:49:46
1:46:32
348
Marian Hogeling-Wassen
TION
1:49:54
1:48:14
349
Ellen Eelsing
Altis
1:49:55
1:47:12
350
Monique Kost
Musselkanaal
1:49:56
1:46:12
351
Wilma Groen
Veluwe
1:49:57
1:47:56
352
Saskia Ploeg
Altis
1:50:00
1:47:19
353
Benitia Amutenya
Groningen Atletiek
1:50:03
1:47:16
354
Norine Senior
Groningen Atletiek
1:50:06
1:49:17
355
Sandra Strijk
Groningen Atletiek
1:50:06
1:47:20
356
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
1:50:08
1:47:46
357
Heleen Roozeboom
Capelle aan den IJss
1:50:08
1:49:55
358
Elfriede Thiessens
Ugchelen
1:50:08
1:48:10
359
Evelien Kroos
Apeldoorn
1:50:09
1:47:03
360
Irma Dunnewind
Dalfsen
1:50:09
1:48:38
361
Jenneke Weijers
Apeldoorn
1:50:10
1:47:45
362
Alettha Roes
Wijchen
1:50:11
1:46:50
363
Emie Huffenreuter
Amsterdam
1:50:13
1:46:56
364
Yolande Rietman
Huizen
1:50:13
1:47:41
365
Patricia Isselman
Hanzesport
1:50:18
1:47:54
366
Annemieke Lalleman
Fortuna
1:50:19
1:47:59
367
Ellen Elferink
PAC
1:50:28
1:48:09
368
Gerda Bouwmeester
Apeldoorn
1:50:34
1:50:25
369
Ilona de Meer
Apeldoorn
1:50:35
1:48:48
370
Meta van de Kieft
Barneveld
1:50:37
1:49:32
371
Hennie Valkenburg
Altis
1:50:39
1:47:57
372
Ronnie Rijken
Eindhoven Atletiek
1:50:43
1:47:42
373
Lize Dirks
Fortuna
1:50:43
1:48:23
374
Rina Noordijk
Fortuna
1:50:43
1:48:22
375
Inge Kemper-Ordelmans
Lochem
1:50:44
1:47:24
376
Odette Tieleman
Haag Atletiek
1:50:44
1:47:00
377
Marjolein van den Nieu
Loopgroep Leeuwarden
1:50:46
1:50:21
378
Anneke Sikkens
Raalte
1:50:47
1:50:04
379
Marja Eilert
Raalte
1:50:47
1:50:04
380
Ingrid Seegers
Druten
1:50:51
1:49:04
381
Yvonne Rekers
PEC 1910
1:50:52
1:50:16
382
Marjolijn de Cocq
Amsterdam
1:50:53
1:49:33
383
Danielle Onrust
Zaanland
1:50:55
1:49:22
384
Jansje Schurer
Apeldoorn
1:50:56
1:48:38
385
Gerda van der Vegt
Dalfsen
1:51:00
1:49:27
386
Anette Zeldenrijk
AV '34
1:51:02
1:49:33
387
Sandra Steijn
Haag Atletiek
1:51:03
1:48:00
388
Elly Meijer-Pomp
De Sperwers
1:51:08
1:48:57
389
Vos
Albron Nederland
1:51:10
1:47:42
390
Wil Koopman
Dutch Runners Gold
1:51:11
1:49:50
391
Kitty van der Maas
Raamsdonksveer
1:51:16
1:48:14
392
Rooske de Joode
Culemborg
1:51:18
1:48:08
393
Betty Brattinga
Zwolle
1:51:19
1:48:04
394
Ineke Moreno
Ulft
1:51:19
1:48:05
395
Fokje Boers
Loopgroep Leeuwarden
1:51:24
1:51:15
396
Jolanda Lam
Altis
1:51:27
1:48:46
397
Jody Pothoven
Rheden
1:51:34
1:48:25
398
Hirut Lammers
AV '34
1:51:35
1:49:18
399
Erika Janssen
Apeldoorn
1:51:36
1:48:08
400
Maud Hoefnagels
Apeldoorn
1:51:39
1:48:17
401
Dita Norden
Appingedam
1:51:42
1:49:59
402
Janny Luursema
Appingedam
1:51:42
1:49:59
403
Katinka Falke
's-Hertogenbosch
1:51:47
1:49:38
404
Tineke Voetberg
Hanzesport
1:51:57
1:51:56
405
Anja Schot
Ciko '66
1:51:59
1:48:49
406
Tina Out
Haag Atletiek
1:52:02
1:49:38
407
Carina Evertse
Veluwe
1:52:02
1:49:51
408
Dian Agustini
Arnhem
1:52:05
1:50:47
409
Caroline Britt
Amsterdam
1:52:06
1:49:31
410
Marjan van de Kraats
Apeldoorn
1:52:07
1:48:50
411
Janneke Siebenga
AV Wijchen
1:52:07
1:49:06
412
Henriette Berning
Haag Atletiek
1:52:08
1:50:55
413
Anita van Klaveren
Altis
1:52:13
1:49:31
414
Monique Smit
PEC 1910
1:52:21
1:51:31
415
Christel ter Horst
TION
1:52:24
1:48:59
416
Diny de Rooij
Loopgroep Athletic P
1:52:31
1:50:17
417
Linda Moser
Deventer
1:52:34
1:49:26
418
Anja Gerritsen
Harderwijk
1:52:38
1:49:45
419
Kim Rouwenhorst
Apeldoorn
1:52:48
1:50:57
420
Dominque Lambrechts
Zoetermeer
1:52:50
1:50:51
421
Bep Timmer
Harderwijk
1:52:51
1:49:58
422
Marlies van der Wal
Almere
1:52:51
1:52:18
423
Janet Doppenberg
SV Putten
1:52:54
1:51:16
424
Yvonne Kemna
Albergen
1:52:54
1:49:27
425
Yvonne Kamphuis
Ootmarsum
1:52:54
1:49:26
426
Lisa Wiegink
Ootmarsum
1:52:55
1:51:24
427
Gemma Velders
Apeldoorn
1:53:00
1:50:33
428
Ivonne van Barneveld-B
Altis
1:53:01
1:50:19
429
Ria Schröder-Lansink
Almelo
1:53:02
1:49:36
430
Linda Scholten
Apeldoorn
1:53:07
1:50:48
431
Riny C H J Ensing
Apeldoorn
1:53:16
1:51:29
432
Reny Tertoolen
Fortuna
1:53:17
1:50:56
433
Eva Kötter
Borgholzhausen (GER)
1:53:18
1:52:03
434
Carolyn Edgerton
Haag Atletiek
1:53:18
1:52:25
435
Marcella van Gerwen
Apeldoorn
1:53:19
1:51:13
436
Anca Somers
Friesland
1:53:22
1:50:59
437
Marga de Wild
Leusden
1:53:23
1:52:37
438
Yvonne Banham
Helmond
1:53:34
1:51:06
439
Janine Pickles
Nuenen (GBR)
1:53:34
1:51:06
440
Merian Eikendal
Ugchelen
1:53:34
1:49:54
441
Annemieke Oosting
Apeldoorn
1:53:36
1:51:30
442
Annelies Brouwer
Apeldoorn
1:53:39
1:51:32
443
Martine Grijpink
Amsterdam
1:53:41
1:50:05
444
Hermien H H G De Groot
Atletics Nijverdal
1:53:45
1:51:42
445
Harnie Mertosemito
Utrecht
1:53:46
1:51:00
446
Anja Van
Leiderdorp
1:53:52
1:49:57
447
Caroline Hendriks
Fijnaart
1:54:03
1:52:54
448
Marianka v Sint Annala
Apeldoorn
1:54:07
1:51:58
449
Diny Kok
Hollander Techniek
1:54:09
1:52:23
450
Gea Velt
Haag Atletiek
1:54:10
1:51:23
451
Fennie van Lobberegt
Ugchelen
1:54:11
1:52:04
452
Monique Oosterwijk
Apeldoorn
1:54:17
1:52:08
453
Saskia Holterman
Groningen
1:54:18
1:53:59
454
Ingrid Achterberg
Randstad Team 2 Mini
1:54:19
1:52:00
455
Marjan van Aspert
Eindhoven Atletiek
1:54:20
1:51:20
456
Ingrid de Stigter
Hollander Techniek
1:54:21
1:51:33
457
Thea van Lier
Altis
1:54:22
1:51:39
458
Marion de Bruijn
Apeldoorn
1:54:22
1:50:43
459
Agnes van der Tol
Hengelo Ov
1:54:25
1:52:09
460
Cheryl Helsdingen
Zeist
1:54:25
1:51:08
461
Pisa
Croon Elektrotechnie
1:54:26
1:52:24
462
Martina van Meurs
Oss '78
1:54:29
1:53:20
463
Liane Cornelissen
Groningen Atletiek
1:54:30
1:51:55
464
Anita van Schendel-Wol
Oss '78
1:54:31
1:53:21
465
Yvonne van den Herik
Rotterdam
1:54:31
1:50:54
466
Corinne Cantor
AVV
1:54:31
1:53:09
467
Hanneke Pouwels
Atos
1:54:33
1:53:02
468
Janny van Gelder
Atos
1:54:35
1:53:04
469
Monique Hummel-Simons
Apeldoorn
1:54:36
1:53:47
470
Mieke Oostveen
Apeldoorn
1:54:48
1:51:19
471
Marischka Konings
Naarden
1:54:49
1:53:22
472
Ada van Beek
Zwolle
1:54:49
1:51:58
473
Margrit Mossel
Zwolle
1:54:49
1:51:58
474
Karin Thonus
Kadaster
1:54:51
1:52:23
475
Anneleis van Og
Wijchen
1:54:53
1:51:32
476
Caroline van der Velde
Fortuna
1:54:57
1:52:35
477
Carlien Hendrickx
Espel
1:55:02
1:52:16
478
Annie Wicherts
Apeldoorn
1:55:12
1:53:03
479
Suze Pieren Thijssen
Apeldoorn
1:55:18
1:53:27
480
Rosemarijn van Andel
Ciko '66
1:55:19
1:52:26
481
Iris Sielias
Apeldoorn
1:55:21
1:52:50
482
Antoinette van Doormaa
Hilvarenbeek
1:55:23
1:53:08
483
Joyce Hanselman
Groenlo
1:55:23
1:52:39
484
Francis Toonen
Druten
1:55:23
1:51:44
485
Mieke Brouwers
Haag Atletiek
1:55:30
1:52:18
486
Dina Kamphuis
Groningen
1:55:46
1:53:10
487
Agnes Huls
Apeldoorn
1:55:51
1:52:20
488
Vera Eisink
Dutch Runners Gold
1:55:53
1:55:26
489
Esther Didden
Haag Atletiek
1:55:54
1:52:12
490
Louise Hexspoor
U-Track
1:55:58
1:54:49
491
Marian Bagnay
Amersfoort
1:56:00
1:52:52
492
Renate Pasveer Bos
Apeldoorn
1:56:03
1:53:50
493
Monique van den Brink
Apeldoorn
1:56:03
1:53:50
494
Andrea Roosken
Athlos
1:56:03
1:53:27
495
Irma Jannink
ROC Aventus
1:56:05
1:53:12
496
Geralda van den Brink
Veluwe
1:56:07
1:52:51
497
Daniëlla van Velzen
Utrecht
1:56:09
1:54:15
498
Iris Jansen
Utrecht
1:56:10
1:52:16
499
Karin Huijzendveld
Harderwijk
1:56:11
1:53:18
500
Diane Hemstra
Apeldoorn
1:56:16
1:52:53
501
Jolieke van der Rest
Amersfoort
1:56:17
1:53:34
502
Marcella Huiskens
ROC Aventus
1:56:17
1:53:13
503
Wilma Buitelaar
Maasland
1:56:20
1:53:54
504
Ylse van den Berg
Apeldoorn
1:56:31
1:54:55
505
Barbara Middelhoff
Apeldoorn
1:56:31
1:54:55
506
Paulien Tordoir
Molenhoek Lb
1:56:33
1:54:22
507
Ester Evers
Duiven
1:56:34
1:53:22
508
Máasja Verbraak
Warnsveld
1:56:37
1:54:33
509
Marina Witkamp
Barendrecht
1:56:38
1:56:05
510
Claudia de Wied
Apeldoorn
1:56:43
1:54:12
511
Alie Suijkerbuijk
Moerstraten
1:56:46
1:55:56
512
Renate Janssen
Apeldoorn
1:56:50
1:52:57
513
Tessa Hofman
Oosterbeek
1:56:53
1:54:03
514
Jose Meloen
Apeldoorn
1:56:54
1:54:26
515
Esther Lageweg
Leeuwarden
1:57:01
1:53:17
516
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
1:57:03
1:53:33
517
Els Halma Ellenbroek
Apeldoorn
1:57:03
1:54:39
518
Sylvia Derksen
AV '34
1:57:04
1:54:39
519
Marion Mijnhout
Apeldoorn
1:57:04
1:54:37
520
Leonie Stam
Driebergen-Rijsenbur
1:57:04
1:54:12
521
Annie Hagen
Deventer
1:57:04
1:53:16
522
Hetty Gunters
Loopgroep PK
1:57:05
1:55:09
523
Wilma Scheepens
Amsterdam Zuidoost
1:57:05
1:54:16
524
Bernadette Bosveld
Nijmegen
1:57:07
1:52:33
525
Willeke Overeem Overee
Druten
1:57:08
1:54:56
526
Karin Kooistra
Twello
1:57:12
1:54:58
527
Lianda vsn Dam
PEC 1910
1:57:16
1:56:09
528
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
1:57:16
1:56:09
529
Marion Bloemendal
Utrecht
1:57:23
1:56:21
530
Nikita Vlaskamp
Hilversum
1:57:29
1:54:48
531
Marian q van den Brink
Wijk bij Duurstede
1:57:32
1:54:02
532
Gea Rouppé
Appingedam
1:57:33
1:57:22
533
Grietje Rispens
Delfzijl
1:57:33
1:57:22
534
Trees Stens - Pieters
Apeldoorn
1:57:36
1:55:09
535
Regine Kerkhof
Apeldoorn
1:57:41
1:54:10
536
Jolanda Gommer
Dalen
1:57:41
1:54:47
537
Marjolein van Laere
's-Gravenhage
1:57:42
1:54:05
538
Mireille Boschker
Doetinchem
1:57:47
1:54:22
539
Hetty Mecklenfeld
Zuidwal
1:57:48
1:56:49
540
Marloes Spaan
Nijmegen
1:57:54
1:54:02
541
Carla Cornelisse
Apeldoorn
1:57:56
1:54:14
542
Anja de Haan
Triathlon
1:58:00
1:55:24
543
Ivon Soldaat
Amsterdam
1:58:00
1:55:16
544
Esther Derksen
Veluwe
1:58:03
1:55:39
545
Marloes van Brink
Loenen Gld
1:58:03
1:55:39
546
Carla Ettema
Nieuwerkerk ad IJsse
1:58:04
1:55:13
547
Sandra Middel- de Ster
Rotterdam
1:58:04
1:55:13
548
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
1:58:05
1:55:28
549
Henny van Braam
Gramsbergen
1:58:11
1:55:49
550
Jolande Slootheer
Waterweg
1:58:13
1:57:43
551
Patricia Almendra
Apeldoorn
1:58:14
1:56:06
552
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
1:58:14
1:57:19
553
Willy Vreugdenhil
Ugchelen
1:58:15
1:56:06
554
Samantha van Dijken
Apeldoorn
1:58:15
1:56:06
555
Rineke Wijnbergen
Kadaster
1:58:15
1:56:06
556
Miranda Oosting
Amersfoort
1:58:15
1:55:00
557
Alma ten Berge
Groningen Atletiek
1:58:17
1:56:14
558
Tamara Baron
Groningen Atletiek
1:58:18
1:56:14
559
Simone Middelveld
Veluwe
1:58:20
1:55:49
560
Hanneke Verhoeven
AV '34
1:58:28
1:56:18
561
Cathrien Raedts
Utrecht
1:58:35
1:54:40
562
Stella Mooney
Sparta
1:58:35
1:55:31
563
Jeannette Bruinsma-van
Energie
1:58:39
1:57:01
564
Margriet de Vries-Muld
Maassluis
1:58:40
1:58:11
565
Christa Hartman
Voerendaal
1:58:49
1:57:52
566
Marianne Nolden
Arnhem
1:58:59
1:57:49
567
Margriet van Pomp-Bouw
Ugchelen
1:59:03
1:56:56
568
Astrid Renkers
Oene
1:59:03
1:57:08
569
Harriët Op den Oordt
Altis
1:59:03
1:56:21
570
Toos Vreman-Lankreijer
Huizen
1:59:07
1:56:36
571
Annemarie Frauchiger
Grosshochstetten (SU
1:59:08
1:55:19
572
Liza Brand
Apeldoorn
1:59:11
1:56:10
573
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
1:59:11
1:55:35
574
Caroline Hiemstra
Loopgroep Visie
1:59:12
1:55:36
575
Boet Glandorf
Baarn
1:59:13
1:57:29
576
Lucie te Grotenhuis
Atletico '73
1:59:13
1:56:00
577
Ellen Schreurs
AV '34
1:59:21
1:57:04
578
Jorine Nelissen
Capelle aan den IJss
1:59:25
1:55:35
579
Albertine Regelink
Hanzesport
1:59:29
1:56:59
580
Sylvia van der Valk
Haag Atletiek
1:59:34
1:58:38
581
Janny van Hoewijk
NOP
1:59:35
1:59:06
582
Marianne Eggermont
Groningen
1:59:36
1:56:18
583
Margriet Visser
Loopgroep Leeuwarden
1:59:40
1:59:30
584
José Pijl-Mak
Energie
1:59:44
1:58:06
585
Marloes Goedhart
Wenum Wiesel
1:59:52
1:57:55
586
Marian van Uffelen
Zutphen
1:59:53
1:56:08
587
Diana Ottevanger
AVA '70
1:59:54
1:57:28
588
Ingrid van Zolingen
AVA '70
1:59:54
1:57:28
589
Ans Achterkamp
Daventria
1:59:58
1:56:09
590
Steffi Thuysbaert
Wijk bij Duurstede
1:59:58
1:56:31
591
Marian Bekedam
Dalfsen
2:00:00
1:58:26
592
Annemieke de Jong-Grie
Apeldoorn
2:00:28
1:58:01
593
Charlotte Kelderman
Zwolle
2:00:30
1:58:08
594
Patricia van der Zwan
Apeldoorn
2:00:41
1:58:27
595
Francis Janson
Beekbergen
2:00:42
1:58:15
596
Marja van Wijk-Hendrik
Ugchelen
2:01:11
1:59:44
597
Amy E DiBella
's-Gravenhage
2:01:13
1:57:13
598
Roisin Murphy
's-Gravenhage
2:01:13
1:57:13
599
Yvonne Bekker
Horssen
2:01:19
1:59:32
600
Mai Adriaensen
Apeldoorn
2:01:28
1:59:21
601
Hanneke Elema
Pallas '67
2:01:39
1:58:36
602
Hanneke Philipsen
Cialfo
2:01:46
2:00:40
603
Jeanne Dumoulin
Leidschendam
2:01:47
2:00:55
604
Janneke van Kroonenbur
Culemborg
2:01:51
1:59:22
605
Djoeke Beemsterboer
Apeldoorn
2:01:54
1:59:31
606
Marlies van Rijn
Apeldoorn
2:01:59
1:59:30
607
Annemarie van Osenbrug
Hanzesport
2:02:05
1:59:34
608
Yda van der Schilt
Groningen Atletiek
2:02:14
1:59:37
609
Christi Boer van Toor
Veenendaal
2:02:15
1:59:12
610
Tineke van der Vinne
Apeldoorn
2:02:18
2:02:07
611
Oosterkamp
Croon Elektrotechnie
2:02:27
1:59:12
612
Wijnbergen
Croon Elektrotechnie
2:02:27
1:59:12
613
Sanne Wassink-Vossen
Apeldoorn
2:02:42
2:00:06
614
De Beus
Albron Nederland
2:02:43
1:59:16
615
Bauwien Moerman
Fortuna
2:02:46
2:00:26
616
Mieke Salden
Dordrecht
2:02:49
2:00:06
617
Monique de Leng
Dordrecht
2:02:49
2:00:06
618
Anouk Monne-Lautenbach
U-Track
2:02:56
1:59:43
619
Merel Wormgoor
U-Track
2:02:56
1:59:44
620
Bionda Wubbels
Apeldoorn
2:02:59
2:01:09
621
Marjolein Dijkhuizen
Amsterdam
2:03:11
1:59:47
622
Jacqueline Jansen
Bemmel
2:03:12
2:00:01
623
Maaike Kolkman
Rheden
2:03:21
2:00:11
624
Bea Boetje
Zandpol
2:03:28
2:00:34
625
Iris Tinnenbroek
Huissen
2:03:30
2:00:19
626
Marijke van den Brink
Culemborg
2:03:37
2:01:09
627
Monique van Waes
Utrecht
2:03:38
2:03:17
628
Ella van Melis
Hilvarenbeek
2:03:41
2:00:39
629
Tineke Goedhart
Apeldoorn
2:03:52
2:01:55
630
Henny Aerts
Wageningen
2:03:54
2:01:13
631
Martha Michielsen
Haag Atletiek
2:04:04
2:02:03
632
Joyce Hendriks
Apeldoorn
2:04:22
2:03:00
633
Grace Tuinman
Apeldoorn
2:04:28
2:01:04
634
Ginie Gerrits-Oosterla
Enschede
2:04:53
2:02:08
635
Margreet Berghuis
Apeldoorn
2:04:53
2:03:17
636
Esther Lasschuijt
Apeldoorn
2:04:57
2:02:47
637
Jo An van der Schoot
Groningen Atletiek
2:05:01
2:03:29
638
Lucia ten Zijthof
Gorssel
2:05:04
2:01:30
639
Astrid Leander
Nijmegen
2:05:26
2:02:05
640
Anne Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
2:05:30
2:03:00
641
Petra Gulink - Kraima
AV '34
2:05:33
2:02:43
642
Angela ter Horst
Zeddam
2:05:35
2:03:11
643
Jacomina van Echtelt
Apeldoorn
2:05:51
2:04:43
644
Hanneke Edink
Loopgroep Visie
2:05:57
2:02:21
645
Marjo van Koerten
Loopgroep Visie
2:05:59
2:02:23
646
Gretha Reuvers
Deventer
2:06:02
2:02:18
647
Silke Muckenfuss
Alt Langenfeld (GER)
2:06:06
2:02:14
648
Annemarie van den Haak
Haarlem
2:06:08
2:03:06
649
Natasha Davidson
Amsterdam
2:06:10
2:03:22
650
Jolanda Toepoel
Bemmel
2:06:17
2:03:06
651
Jeanne Ketelaars
Achil '87
2:06:33
2:03:32
652
Monique Scholtens
AV '34
2:06:35
2:03:44
653
Bianca Klein Overmeen
AV '34
2:06:35
2:03:44
654
Cassandra Whittie
Apeldoorn
2:06:39
2:03:57
655
Elise Dolman
Apeldoorn
2:06:41
2:04:29
656
Marjolein Kool
Haag Atletiek
2:06:48
2:04:00
657
Dulce Xavier Catarrinh
Haarlemmermeer
2:07:12
2:07:02
658
Heleen Pool
Apeldoorn
2:07:26
2:03:41
659
Ellie Janssen
AV Wijchen
2:07:31
2:04:11
660
Ria Kalf
Ciko '66
2:08:18
2:05:06
661
Marieke Stam
Velp Gld
2:08:18
2:05:06
662
Anneke Bovendeerd
Arnhem
2:08:19
2:05:07
663
Martine Hilgenkamp
Zwolle
2:08:20
2:05:58
664
Lisa Espinalt
Appingedam
2:08:33
2:08:22
665
Marja Pater
Appingedam
2:08:40
2:07:24
666
Hilda Blitterswijk
Delfzijl
2:08:40
2:07:24
667
Sandra Fehling
Sparta
2:08:43
2:05:39
668
Magaly Josephina Latou
Schiedam
2:08:53
2:06:03
669
Jose HartgersBurghout
Apeldoorn
2:09:02
2:07:04
670
Mandy Stouten
Wassenaar
2:09:13
2:08:32
671
Veron Jansen
Brummen
2:09:16
2:06:29
672
Edith van de Ven
Harderwijk
2:09:49
2:06:28
673
Ilona de Bie
Apeldoorn
2:09:59
2:06:52
674
Astrid van Beukelen
Fortuna
2:10:00
2:07:40
675
Hetty Verhulst
Apeldoorn
2:10:18
2:08:10
676
Wilma Berndsen
Arnhem
2:10:31
2:07:20
677
Edith Rikken
Huissen
2:10:58
2:07:48
678
Alida Leeuw
avVN
2:10:59
2:07:48
679
Bruining van den Berg
Apeldoorn
2:11:12
2:08:03
680
Annelous van der Linde
Almere
2:11:18
2:08:59
681
Nathalie Schaafsma
Maartensdijk
2:11:19
2:09:00
682
Patricia van Berkum
Baarn
2:11:26
2:07:40
683
Marlies Walters
Groningen
2:11:32
2:08:57
684
Mariette van Tuijl
Eindhoven Atletiek
2:11:34
2:08:29
685
Erna Overgaauw
Haag Atletiek
2:11:51
2:09:27
686
Ans van den Broek-Will
Veluwe
2:12:15
2:09:52
687
Ingrid Storimans
Hollander Techniek
2:12:23
2:11:53
688
Irma Dijkgraaf-Vink
Apeldoorn
2:12:40
2:10:17
689
Britt Reulink
Apeldoorn
2:12:41
2:10:25
690
Hannie van Donselaar
Statina
2:12:47
2:10:17
691
Dirkje Hofman
Oosterbeek
2:12:53
2:10:01
692
Trudy Breur
Sparta
2:13:16
2:10:12
693
Marga Eekhof
Groningen Atletiek
2:13:25
2:10:39
694
Janny Buurman
Groningen Atletiek
2:13:25
2:10:39
695
Margriet Stob
Groningen Atletiek
2:13:25
2:10:40
696
Leny Louwerens
Numansdorp
2:13:48
2:11:15
697
Nuyen
Emmen
2:14:18
2:11:10
698
Trees Schreuder
Oosterwijtwerd
2:14:26
2:12:44
699
Mieke Scheper
Appingedam
2:14:26
2:12:43
700
Joyce van der Geest
Zwolle
2:14:37
2:12:15
701
Silvia Mulderij
Veluwe
2:14:38
2:10:26
702
Karin Medendorp
Zwolle
2:15:06
2:12:45
703
Inge Groothedde
Apeldoorn
2:16:11
2:13:46
704
Brenda de Graaf
Zwolle
2:17:37
2:15:15
705
Berry Bonder
ROC Aventus
2:18:27
2:16:04
706
Sylvia Maasen - Wittev
Veluwe
2:18:27
2:16:05
707
Yvonne Kathmann
Wassenaar
2:19:46
2:19:05
708
Corine van der Maden
Leeuwarden
2:20:09
2:17:33
709
Bea Riekerk-Grul
Duiven
2:20:43
2:18:40
710
Truus Bakker
Holwierde
2:20:56
2:20:10
711
Janny den Braber
Leerdam
2:35:32
2:32:17
MAN, ACHT VAN APELD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dennis Licht
AV '34
23:54
23:53
2
Orphan van Faassen
Wolfheze
24:32
24:32
3
Wouter Ploeger
AAC '61
24:48
24:47
4
Jelte Brontsema
Phanos
24:53
24:51
5
Harm Sengers
Eindhoven
25:05
25:05
6
Dennis Weijers
Utrecht
25:12
25:10
7
Koen Vossers
Hengelo Gld
25:20
25:20
8
Michiel Hulleman
Phanos
25:26
25:24
9
Brian Kamstra
AAC '61
25:31
25:30
10
Imo Muller
AAC
25:36
25:35
11
Rob Detert Oude Weme
Apeldoorn
25:53
25:51
12
Rachid Mohammadi
Amsterdam
26:09
26:06
13
Vincent Maalderink
Hanzesport
26:10
26:08
14
Jelmer de Vries
Hanzesport
26:43
26:41
15
Jesse Nijboer
Start '78
27:11
27:09
16
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
27:24
27:19
17
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
27:41
27:39
18
Chris Henet
Bemmel
27:47
27:47
19
Roland Besselink
Kon. Scholengemeensc
27:50
27:49
20
Dick Leseman
Ciko '66
27:54
27:51
21
Jaro Bellekom
Lochem
27:57
27:55
22
Aron van Ammers
Deventer
28:01
27:58
23
Wardie van Wouw
De Spartaan
28:02
27:59
24
Ard Vlooswijk
AV '34
28:08
28:05
25
Dick Elzenga
Eerbeek
28:12
28:10
26
Tom van Deurzen
NSAV 't Haasje
28:14
28:09
27
Willem de Weerdt
Kon. Scholengemeensc
28:17
28:15
28
Melchior van de Pol
Apeldoorn
28:18
28:17
29
Alex Mulders
Ciko '66
28:19
28:16
30
Bas Mekking
Cialfo
28:29
28:25
31
Erik Strikker
SV Sportlust
29:02
28:59
32
Dennis van Doornik
Cifla
29:10
29:06
33
Bennie van Schaik
Klarenbeek
29:17
29:11
34
Hugo Luteijn
Ugchelen
29:57
29:48
35
Sonny Brons
Apeldoorn
29:58
29:54
36
Joni van Loon
Cialfo
29:58
29:54
37
Jaap van Riet
Lochem
30:09
30:02
38
Cees Weeda
AV '34
30:21
30:19
39
Harold Barmentloo
AV '34
30:33
30:30
40
Rik Roelfs
Deventer
30:49
30:36
41
Hans Wieltink
Zwolle
31:19
31:12
42
Evert Sanders
Apeldoorn
31:23
31:17
43
Marcel Bellekom
Lochem
31:31
31:25
44
Stevens
Jongejan Wisseborn
31:32
31:15
45
Menno Ottens
AV '34
31:50
31:44
46
Benjamin Roemeon
ROC Aventus
31:52
31:29
47
Wouter van den Bor
Ugchelen
32:09
32:05
48
Arnold Hopman
Apeldoorn
32:13
32:02
49
Elbert van Beek
TION
32:23
31:55
50
Jarno Overweg
Zeist
32:25
32:00
51
Mike Beerling
Apeldoorn
32:36
31:59
52
Walter van Dommelen
Apeldoorn
32:37
32:10
53
Rik Linssen
Zwolle
32:39
32:26
54
Bart Streppel
Apeldoorn
32:47
32:30
55
Henk Koldenhof
Beemte Broekland
32:53
32:43
56
Sjoerd van der Beek
Zwolle
32:54
32:27
57
Rodger Hubebos
Veenendaal
32:56
32:46
58
Ruud van Bussel
Vaassen
32:56
32:46
59
Bas Baks
ROC Aventus
32:59
32:37
60
Durk Kingma
Enschede
33:04
32:41
61
Van Straten
Apeldoorn
33:07
33:00
62
Mark Jansonius
AV '34
33:08
33:03
63
Jan Aarnoutse
Veenendaal
33:16
31:57
64
Roger Wardenburg
AV '34
33:22
33:16
65
Nout Wardenburg
Veluws College
33:22
33:17
66
Joost Nijhof
Groningen
33:33
33:08
67
Jeffrey Kersaan
Apeldoorn
33:34
32:45
68
Paul de Vries
Austerlitz
33:34
33:16
69
Justin van Brussel
Ugchelen
33:35
33:29
70
Wilco Wolfs
Nijmegen
33:37
31:09
71
Jan van der Gaag
Apeldoorn
33:49
32:49
72
Joey Bos
Warnsveld
34:01
33:46
73
Alexander Schepman
Elburg
34:11
33:10
74
Arjan Janssen
Hellas
34:13
34:05
75
Bart Smink
Groningen
34:20
32:39
76
Marcel Kremer
AV '34
34:23
33:16
77
Wilco Voulon
Zwolle
34:27
34:23
78
Mukti Hukema
Apeldoorn
34:32
32:49
79
Martin van Felius
Apeldoorn
34:34
34:20
80
De Vries
Trouw Nutrition Nede
34:35
34:25
81
Elmer Oosten
Nunspeet
34:35
34:15
82
Christiaan Dinklo
ROC Aventus
34:37
33:23
83
Jorn Jansen
Beekbergen
34:41
33:50
84
Daan Schouten
Haarlem
34:42
34:28
85
Alfred Beldman
Amsterdam
34:45
34:04
86
Jan de Graaf
Apeldoorn
34:47
34:43
87
Christiaan Hüskens
Zwolle
34:48
34:28
88
Raymond Hébuterne
BAV
34:58
32:56
89
Daan Polman
Apeldoorn
35:01
34:16
90
Niels Huisman
NSAV 't Haasje
35:07
35:03
91
Elmore Willigenburg
ROC Aventus
35:16
33:36
92
Gilson Tavares
ROC Aventus
35:22
35:01
93
Peter Campschreur
ROC Aventus
35:24
35:03
94
Arjan van de Pol
Terschuur
35:27
32:31
95
Matthias Kruisselbrink
Nijmegen
35:28
35:10
96
Johan Hoogendoorn
Soest
35:29
35:10
97
André Klein Hulse
Hanzesport
35:29
35:17
98
Mark Lockley
Zwolle
35:32
35:19
99
Jesper Berg
ROC Aventus
35:33
35:05
100
P A Versaan
Apeldoorn
35:35
34:46
101
Koen Emmens
Amersfoort
35:45
30:51
102
Pascal Veldhuis
ROC Aventus
35:47
35:10
103
Wim Biemolt
Utrecht
35:48
35:36
104
Lauri Hulleman
AV '34
35:49
35:44
105
Eelke Deinert
Apeldoorn
35:50
35:05
106
Bert ter Beeke
Apeldoorn
35:53
35:36
107
Peter te Boome
Borculo
35:54
35:48
108
Sander Roobeek
Apeldoorn
35:56
35:39
109
Joran Mielard
ROC Aventus
35:59
35:18
110
Gerson Tavares
ROC Aventus
36:00
35:38
111
Menno Koomen
Apeldoorn
36:06
35:58
112
Martin Krijgsman
Markelo
36:08
33:55
113
Frank Wassink
Achterveld
36:08
35:48
114
Boas Kraaijeveld
Apeldoorn
36:09
36:05
115
Cees Kraaijeveld
Apeldoorn
36:12
36:09
116
Robert van der Velde
Dalfsen
36:14
35:13
117
Jaap van de Rijt
Apeldoorn
36:20
35:45
118
Bart te Boome
ROC Aventus
36:23
36:20
119
Leon Broekhuis
ROC Aventus
36:29
35:47
120
Harry Elzinga
Apeldoorn
36:33
36:09
121
Thijs Grievink
Veluws College
36:38
35:52
122
Feiko Heerze
Huissen
36:39
33:53
123
Michael van Baal
Tiel
36:44
35:50
124
Roger Beumer
Apeldoorn
36:46
34:43
125
Ruud Kamphorst
Veluws College
36:50
36:18
126
Jeroen Binsma
Kon. Scholengemeensc
36:51
36:12
127
Joren Meijer
Kon. Scholengemeensc
36:54
36:44
128
Joey Plaggenborg
Apeldoorn
36:55
36:48
129
Willy Boskamp
Voorst gem Voorst
36:55
36:23
130
Jan de Groot
Stavoren
36:56
35:53
131
Gijs Bult
Ugchelen
36:58
36:24
132
Peter Jansen
Kon. Scholengemeensc
37:01
36:26
133
Kees Kuiper
AV '34
37:02
36:08
134
Joost van Elden
Nijmegen
37:03
36:05
135
Olaf Brakkee
Utrecht
37:03
34:41
136
Dylan Rietveld
AV '34
37:06
37:02
137
Max Eilander
Apeldoorn
37:08
36:34
138
Erik Uittenhout
Apeldoorn
37:09
34:03
139
Ed Van Der Zwaan
Veluwe
37:10
36:57
140
Danny Hoffmans
Apeldoorn
37:11
36:52
141
Bas Porsche
Apeldoorn
37:12
35:41
142
Jorick Timmer
Veluws College
37:12
37:07
143
Bruce Schotman
Veluws College
37:12
37:08
144
Maarten Reijgers
Utrecht
37:13
34:49
145
Ronald van der Craats
Apeldoorn
37:16
36:57
146
Jurian Onderdijk
Heerde
37:21
36:51
147
Hans van Kempen
Nieuw-Vennep
37:22
36:02
148
Leo Pruis
Stavoren
37:23
36:20
149
Chiel Willems
Epse
37:31
32:49
150
Lucas van der Horst
Twello
37:37
37:00
151
Tim Bakker
Leiden
37:37
37:08
152
Bryan Maus
Apeldoorn
37:39
35:05
153
Delano Nahuway
Vaassen
37:39
37:00
154
Willem Berghuis
Vaassen
37:40
35:04
155
Niek Heijs
Wageningen
37:41
36:59
156
Jork Kist
Apeldoorn
37:44
37:02
157
Alexander Hagelhout
Kon. Scholengemeensc
37:44
33:09
158
Jordy Harleman
ROC Aventus
37:45
36:05
159
Berend Knol
Utrecht
37:45
37:28
160
Joop Majoor
Zuidwal
37:45
37:13
161
Simon Westdijk
Amsterdam
37:52
37:38
162
Alfred Kaal
Deventer
37:54
37:41
163
Marco Fukking
ROC Aventus
37:54
36:40
164
Erik Krommenhoek
Enschede
37:55
37:38
165
Oscar Overbeek
Apeldoorn
37:57
35:14
166
Rick Vens
Twello
37:57
37:21
167
Frank Brouwer
Apeldoorn
38:00
37:20
168
Arthur Varkevisser
Apeldoorn
38:01
37:53
169
Ap - Bleumink
Teuge
38:01
36:48
170
Eelco Haak
Apeldoorn
38:03
37:13
171
Van Dijk
Jongejan Wisseborn
38:04
37:03
172
Patrick van Kampen
Edison College
38:04
33:40
173
Ronald Prins
Vaassen
38:05
37:33
174
Mart Vlas
Apeldoorn
38:06
35:32
175
Mark Klein Koerkamp
Deventer
38:11
33:29
176
Joris Fasen
Veluws College
38:11
36:45
177
Gerhard Meinen
Kadaster
38:12
34:24
178
Martijn Onderstal
Wageningen
38:12
33:40
179
Leon Meurs
Apeldoorn
38:13
37:22
180
Jasper Masselink
Apeldoorn
38:16
37:23
181
Jochem van der Linden
Apeldoorn
38:16
34:19
182
Yorgo Overweg
Apeldoorn
38:19
37:52
183
Arno Nijenkamp
Apeldoorn
38:23
36:42
184
Mitchell van den Brink
AV '34
38:25
38:21
185
M Capel
Apeldoorn
38:26
34:40
186
Elroy van der Linde
Atos
38:29
37:34
187
Rik Hendrikse
Almere
38:29
3:36:30
188
Riko Douma
Wapenveld
38:29
37:36
189
Leon Metsemakers
Apeldoorn
38:29
36:48
190
Bas Huseman
Groningen
38:31
38:06
191
Rowan Hendriks
Apeldoorn
38:31
38:20
192
Frank Noteboom
Amsterdam Zuidoost
38:37
38:31
193
Edward Konijnenberg
Eerbeek
38:38
36:58
194
Ton Wulferink
Apeldoorn
38:39
37:12
195
Theo Janssen
Apeldoorn
38:39
38:32
196
Jack Ambags
Delta Lloyd Running
38:40
38:26
197
Peter Liebrechts
Apeldoorn
38:41
37:17
198
Terence Driessen
Apeldoorn
38:46
38:35
199
Youri de Vree
Veluws College
38:46
37:18
200
Bram van den Bor
Ugchelen
38:47
38:43
201
Brian Koldenhof
Apeldoorn
38:48
37:55
202
Edwin Dekker
Apeldoorn
38:49
38:31
203
Jarno Damming
AV '34
38:50
38:42
204
Mark du Floo
Breda
38:50
37:35
205
Gerrit van Ginkel
Apeldoorn
38:53
38:42
206
Bart Verstegen
's-Hertogenbosch
38:57
34:59
207
Arjan Meijer
Apeldoorn
38:58
36:39
208
Stan Braam
Kadaster
38:58
34:26
209
Thomas de Krosse
Kon. Scholengemeensc
39:00
38:22
210
Douwe van der Zwaag
Vaassen
39:00
38:44
211
Sebastiaan Bos
Apeldoorn
39:02
37:31
212
Jan Postma
Apeldoorn
39:04
36:23
213
Ferjo Overweg
Apeldoorn
39:05
38:39
214
Lenard Derks
Apeldoorn
39:05
37:28
215
Timo Nieuwboer
Arnhem
39:06
36:50
216
Rob Wichers
Apeldoorn
39:06
34:42
217
Nico Looijen
Apeldoorn
39:08
38:09
218
Ruts
Jongejan Wisseborn
39:10
38:06
219
Dennis Vorderman
Kon. Scholengemeensc
39:12
39:02
220
Harry Rutgers
Apeldoorn
39:12
36:15
221
Pjotr Kerssens
Enschede
39:13
38:50
222
Nick Schreurs
AV '34
39:14
38:42
223
Wouter van Ewijk
Veluws College
39:14
39:00
224
Jip Dorsman
ROC Aventus
39:14
35:50
225
Joris van Ark
Groningen
39:17
38:32
226
Robin Hafkamp
Kon. Scholengemeensc
39:19
38:42
227
Jule Hulleman
Veluws College
39:19
38:22
228
Gerald Oldeman
Zutphen
39:21
38:49
229
Krijn Haak
Zeewolde
39:22
38:34
230
Stijn Does
Voorhout
39:22
39:02
231
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
39:23
39:11
232
Remy Kleverwal
Kon. Scholengemeensc
39:24
39:14
233
Kevin Jansen
Veluws College
39:27
36:19
234
Ralph Luttikhuizen
ROC Aventus
39:29
38:27
235
Axel Verheij
Pallas '67
39:31
37:22
236
Michel de Lang
Apeldoorn
39:33
39:21
237
Edwin Knoeff
Ugchelen
39:34
37:06
238
Bryan Schotman
Veluws College
39:35
39:29
239
Jan Kamphof
Zwolle
39:36
34:55
240
Rudi van Essen
Apeldoorn
39:38
39:22
241
Arnoud Dokter
Heerde
39:39
37:50
242
Berry Tijhuis
Loenen Gld
39:39
37:03
243
Melvin Balk
Veluws College
39:39
39:08
244
Yves Jaarveld
Ugchelen
39:40
39:33
245
Arne Wessels
Markelo
39:42
36:48
246
Chris Kamphuis
Deventer
39:43
39:31
247
Alfred Nieuwenhuis
Apeldoorn
39:44
39:12
248
Marc van Tongeren
Apeldoorn
39:45
38:59
249
Lucky Hendriksen
Running AP
39:45
39:17
250
Berry Witte
Amersfoort
39:46
34:52
251
Henk Mossing Holsteijn
Ugchelen
39:46
39:25
252
Rutger van Rozen
Apeldoorn
39:48
38:18
253
Wietse de Groot
Veluws College
39:49
39:17
254
Rob Diderik
ROC Aventus
39:49
38:47
255
Eduard Dijkstra
Deventer
39:50
36:52
256
Edwin Wijgers
ROC Aventus
39:53
39:24
257
Evert Hensbroek
Enschede
39:53
38:54
258
Patrick Veldkamp
Leusden
39:54
34:44
259
Edwin van den Berg
Apeldoorn
39:56
38:56
260
Bert Huiskamp
Nijkerk Gld
39:56
39:45
261
Toon Woertman
Daventria
39:57
39:56
262
Sander van Essen
Apeldoorn
40:00
39:31
263
Milad Askarjar
Kon. Scholengemeensc
40:00
39:23
264
Gert Jan Bruintjes
Apeldoorn
40:01
38:43
265
Jesse Klein
Veluws College
40:01
39:28
266
Thijs Jansen van de Sl
Veluws College
40:03
39:29
267
John Rave
Apeldoorn
40:04
36:58
268
Chris Driessen
Loopgroep Aart Stigt
40:09
39:20
269
Arjan Gerritsen
Apeldoorn
40:11
39:16
270
Luuk den Braanker
Apeldoorn
40:15
38:44
271
Jan Ettema
Apeldoorn
40:15
39:44
272
Jos van der Gouw
Apeldoorn
40:16
39:40
273
Rinze Berghuis
Veluws College
40:18
38:50
274
Arwolt Brummel
Vaassen
40:20
39:50
275
Bas Buijsp
Apeldoorn
40:21
39:02
276
Patrick Rothengatter
Apeldoorn
40:21
40:13
277
Arnoud Rozendaal
Apeldoorn
40:22
38:37
278
Marco Schoonman
Brummen
40:26
39:54
279
Tim de Wildt
Sparta
40:27
39:59
280
Emiel Lulofs
Apeldoorn
40:31
37:34
281
Leonard Milek
Ugchelen
40:33
38:04
282
Gijs van Ballegoy
Veluws College
40:33
38:36
283
Dennis Schreurs
Kon. Scholengemeensc
40:34
39:56
284
Guus Loman
ROC Aventus
40:35
40:10
285
William van de Hel
Apeldoorn
40:36
40:10
286
Willem Timmers
Spurt '88
40:37
39:32
287
Rick Rijnsent
Veluws College
40:37
37:23
288
Joeri Berendsen
Veluws College
40:37
37:22
289
Pieter Dikken
Kon. Scholengemeensc
40:39
40:02
290
Tim Slijkhuis
Apeldoorn
40:40
40:02
291
Jan Carel Brethouwer
Bredevoort
40:41
36:30
292
Kevin Bos
ROC Aventus
40:44
39:07
293
Wim Hoogstad
Hendrik-Ido-Ambacht
40:45
39:44
294
Bram Goos
Kon. Scholengemeensc
40:45
40:06
295
Martien Verbeek
Arnhem
40:45
34:37
296
Harrie van Hoof
Loopgroep Aart Stigt
40:46
39:57
297
Martijn Soulier
ROC Aventus
40:50
35:16
298
Joey Tweel
ROC Aventus
40:52
39:15
299
Jos Termeulen
Zwolle
40:53
38:16
300
Peter Past
Apeldoorn
40:53
40:24
301
Yoeri Past
Apeldoorn
40:53
40:24
302
Ruud Sanders
Hanzesport
40:54
40:42
303
Rob Kroon
Doetinchem
40:55
39:59
304
Engel Valkhof
Ugchelen
40:57
40:16
305
Jaap van Zuuk
Emst
41:00
40:35
306
Marcel Willemsen
Westervoort
41:01
37:27
307
Raymon Kranenburg
ROC Aventus
41:03
40:22
308
Bert van Roekel
Zwolle
41:09
40:25
309
Edward Hassink
Nijmegen
41:11
39:35
310
Max Teuwen-Haak
Hoofddorp
41:13
36:56
311
Roy Derksen
Apeldoorn
41:13
40:24
312
Nick Hertgers
Wenum Wiesel
41:14
38:04
313
Danny Scheper
ROC Aventus
41:15
39:38
314
Jordy de Graaf
Veluws College
41:16
38:39
315
Niels Thomassen
Veluws College
41:16
41:01
316
Remco Berends
Twello
41:17
39:15
317
Maurice Verbeek
Apeldoorn
41:18
36:53
318
Mark Bakker
Apeldoorn
41:20
38:42
319
Mark Kruitbosch
Sprengeloo
41:20
39:22
320
Edwin Pieters
Deventer
41:21
40:04
321
Matthew Doe
's-Gravenhage
41:21
36:42
322
Harry Jansen
Kon. Scholengemeensc
41:22
38:23
323
Christiaan Buitenhuis
Apeldoorn
41:22
40:30
324
Henry Velthuijzen
Epe
41:23
38:41
325
Nick van den Esschert
Apeldoorn
41:24
37:21
326
Sven Blijleven
Ugchelen
41:25
38:16
327
Roy Makkink
Lochem
41:25
38:02
328
Dik Musch
Apeldoorn
41:27
40:29
329
Bernie ter Steege
Apeldoorn
41:28
41:03
330
Frank Hoepel
Apeldoorn
41:33
40:14
331
Frits Massink
Apeldoorn
41:33
40:45
332
Roger Muller
Apeldoorn
41:34
40:40
333
Harry Bakhuis
Apeldoorn
41:35
40:59
334
Nesta De la Paz
Terborg
41:37
40:02
335
Peter Doorn
Zwolle
41:38
39:43
336
Peter Noorerijk
Nunspeet
41:38
39:54
337
Justin Bootsveld
ROC Aventus
41:39
40:00
338
David Gibson
Arnhem
41:39
40:41
339
Rachid Boughaba
ROC Aventus
41:39
40:01
340
Gerard Markhorst
Spurt '88
41:40
40:36
341
Remco Barten
Apeldoorn
41:40
39:58
342
Berry Lodder
ROC Aventus
41:42
37:32
343
Sander Ruisch
ROC Aventus
41:44
40:15
344
Bert Weyn
Apeldoorn
41:44
40:25
345
Van der Gaast
Trouw Nutrition Nede
41:45
40:22
346
Rik Van den Heuvel
Apeldoorn
41:48
40:55
347
Djoey Eikendal
Edison College
41:48
37:36
348
Ferdie Peerdeman
Emmeloord
41:49
40:57
349
Peter Schreurs
41:49
41:33
350
Stefan Huls
41:50
41:34
351
Arno Groot Koerkamp
Twello
41:50
39:47
352
Shurandell Martis
Sprengeloo
41:51
39:43
353
Kenneth Dorp
ROC Aventus
41:52
40:06
354
Robert Keus
Apeldoorn
41:57
39:03
355
Marcel P J Janssen
Apeldoorn
41:59
39:16
356
David van Benthe
Veluws College
42:00
41:14
357
Jack van Zwieten
Apeldoorn
42:02
36:07
358
Sylvan Vonken
Kon. Scholengemeensc
42:03
40:44
359
Boetie Nass
Apeldoorn
42:03
39:53
360
Jakko Nieuwenhuis
Loenen Gld
42:04
37:58
361
Marc Kooistra
Zwolle
42:06
37:25
362
Berry Kuiper
Apeldoorn
42:06
41:27
363
Patrick Nass
Apeldoorn
42:07
39:57
364
Randy Saija
Zevenaar
42:08
38:36
365
Thijs Grashuis
AV '34
42:09
41:38
366
Ton Hagen
Wenum Wiesel
42:10
40:48
367
Eddy Bretveld
Apeldoorn
42:11
40:03
368
Gerald Horst
Dutch Runners Gold
42:14
37:01
369
Marco Roos
Den Helder
42:16
38:27
370
Jurri Matualatupauw
Apeldoorn
42:17
37:04
371
Fred van Gerwen
Apeldoorn
42:18
38:43
372
Ronald de Kluizenaar
Apeldoorn
42:18
40:32
373
Coen te Riele
Veluws College
42:18
36:15
374
Cor de Haan
Hollander Techniek
42:19
41:43
375
Daan van der Ven
Veluws College
42:19
40:45
376
Paul Vetter
Kadaster
42:19
39:30
377
Hans Bartling
Apeldoorn
42:21
38:26
378
Jelmer Clemenkowff
ROC Aventus
42:23
39:00
379
R Vos
Apeldoorn
42:24
42:00
380
Jeffrey Willemsen
Westervoort
42:24
38:49
381
Rembert Groenman
Dieren
42:25
38:09
382
vd Braak
Barneveld
42:25
36:05
383
Stijn Jansonius
AV '34
42:26
42:21
384
Brent Roosnek
Apeldoorn
42:26
39:51
385
Wijtze de Jong
Groningen
42:27
37:43
386
Harmjan Gerritsen
Apeldoorn
42:28
39:19
387
Rudy Pangemanann
Gorssel
42:30
42:03
388
Harald De Haan
Deventer
42:32
38:31
389
Wim Linthorst
Ugchelen
42:33
40:05
390
Timo Does
Voorhout
42:34
42:13
391
Peter Bender
AV '34
42:35
39:37
392
Mark van Dongen
Apeldoorn
42:35
40:28
393
Maurice Pangemanann
Gorssel
42:36
42:07
394
Willie van Gurp
Apeldoorn
42:37
42:17
395
Jeroen Hulsman
Apeldoorn
42:37
38:08
396
Rinus Groen
Apeldoorn
42:37
42:18
397
Hans Barendse
Apeldoorn
42:37
41:51
398
Rens Beyleveld
Rheden
42:37
38:41
399
Martin Bennink
Deventer
42:37
38:24
400
Jeroen Hennekes
AV '34
42:38
38:26
401
Jos de Graaf
Twello
42:38
38:50
402
Sanne Pijpers
Hollander Techniek
42:39
42:23
403
Pietwillem Overvoorde
Berkel en Rodenrijs
42:40
42:31
404
Luuk Hekkenberg
Haarlem
42:40
42:29
405
Gijs Hagen
Apeldoorn
42:42
42:05
406
Vincent Ruisch
ROC Aventus
42:42
41:13
407
Kevin Brookhuis
ROC Aventus
42:43
41:14
408
Chris van Amerongen
Nieuwegein
42:43
36:46
409
André Klein
Apeldoorn
42:44
40:54
410
Sjoerd van der Linden
Apeldoorn
42:46
38:48
411
Fred Beijleveld
Rheden
42:48
38:52
412
Jeroen Jansen
Apeldoorn
42:49
41:41
413
Rob Dirksen
Asics
42:50
37:35
414
Jos van der Staaij
Apeldoorn
42:51
39:12
415
Jeroen Grobbee
Twello
42:51
38:45
416
Rinse van der Laan
Sprengeloo
42:51
40:41
417
Dirk Schreuders
Zwolle
42:52
40:56
418
Omar Choujar
ROC Aventus
42:52
41:13
419
Bram Kuipers
Apeldoorn
42:52
38:19
420
Van Weij
Kiwa
42:56
38:33
421
Marcel Kers
Apeldoorn
43:00
41:28
422
Jos Sauren
Apeldoorn
43:00
38:00
423
Jurriën de Wilde
Veluws College
43:01
40:27
424
Fred Graus
Apeldoorn
43:04
41:16
425
Bart Bosman
Apeldoorn
43:04
42:34
426
Bas van Sloten
Zwolle
43:04
37:01
427
Hans van Dongen
Duiven
43:05
39:22
428
Johan vd Berg
's-Gravenzande
43:07
42:24
429
Michel de Bruin
Puttershoek
43:07
42:07
430
Jeroen Zuidema
Apeldoorn
43:10
40:51
431
Henk de Wit
Apeldoorn
43:10
42:31
432
Frank Overweg
Nijeveen
43:13
41:17
433
Wim Hijink
Deventer
43:13
38:27
434
Marco Hopman
ROC Aventus
43:13
42:12
435
Rens Eikelenboom
Apeldoorn
43:19
39:23
436
Wil Dieker
Vaassen
43:19
43:10
437
Ruben Schippers
Apeldoorn
43:19
39:47
438
Jan de Weerd
Apeldoorn
43:20
43:09
439
Cornelis Feiter
Doorwerth
43:20
42:33
440
Thomas Boot
Veluws College
43:22
41:02
441
Gerbrand Meijer
Delft
43:23
38:42
442
Pieter Frank Noordijk
Apeldoorn
43:23
42:10
443
Kenrick Poelarends
Ugchelen
43:23
39:28
444
Thomas van der Vlugt
Veluws College
43:24
40:06
445
Hans Koene
Steenenkamer
43:24
41:36
446
Driekus Rakhorst
Barneveld
43:24
43:02
447
Karel Holtrop
Enschede
43:24
36:15
448
Peter Julsing
ROC Aventus
43:25
39:12
449
Maarten van der Maas
Den Hoorn Zh
43:25
38:44
450
Nick Bretveld
Apeldoorn
43:25
41:18
451
Dennis Nijzing
Veluws College
43:25
40:27
452
Sjoerd Wientjes
Veluws College
43:26
40:17
453
Paul Lankwarden
Edison College
43:26
39:14
454
Mischa Verdegaal
Enschede
43:26
38:52
455
Reinoud Bakker
Lieren
43:27
41:58
456
Marinus van der Weele
Apeldoorn
43:27
42:46
457
Erwin van Asselt
Apeldoorn
43:28
39:33
458
Darwin Klaver
Harderwijk
43:29
37:56
459
Willem van Camp
Apeldoorn
43:30
43:14
460
Thijs ten Kleij
Ugchelen
43:30
39:33
461
Henk Dijkgraaf
Apeldoorn
43:30
41:38
462
Mark Braam
Kadaster
43:31
39:01
463
Herman Veldman
Paasloo
43:34
40:44
464
Willem Borgonjen
Beemte Broekland
43:34
41:40
465
Robin Branderhorst
Veluws College
43:34
41:14
466
Engelen
ATAG Nederland B.V.
43:35
38:19
467
Ralf Driessen
Veluws College
43:35
40:13
468
Tim Buis
Veluws College
43:36
42:51
469
Jesper Schotman
Veluws College
43:36
42:02
470
Stephen Takken
Apeldoorn
43:38
42:42
471
Levie Tesselaar
Apeldoorn
43:38
41:53
472
Richard de Graaf
Dieren
43:39
37:43
473
Stijn Jansen
Kon. Scholengemeensc
43:39
40:43
474
Bonnie Mellink
Arnhem
43:40
38:06
475
Job Spenkelink
Apeldoorn
43:44
40:49
476
Wouter van Toledo
Apeldoorn
43:44
42:43
477
GJ Wensink
Wenum Wiesel
43:45
42:41
478
Jeroen Mouw
Amsterdam
43:52
38:08
479
Boaz Zandgrond
AV '34
43:52
41:42
480
Pieter van Saane
Veenendaal
43:53
42:28
481
Jeroen Görtzen
Deventer
43:54
38:42
482
Floris van Beek
Veluws College
43:55
40:58
483
Martin Nieuwerf
Den Helder
43:55
40:41
484
Jan Roseboom
Apeldoorn
43:56
38:56
485
Hasan Kardes
ROC Aventus
43:56
38:23
486
Somsen
Trouw Nutrition Nede
43:57
38:12
487
Geurt Ronk
Hanzesport
43:57
40:56
488
Martie van den Nieuwen
Ugchelen
43:57
40:02
489
Eric Boers
Ciko '66
43:58
42:09
490