Uitslagenlijst Amersfoortse Bergcross

Amersfoort - Zondag 6 februari 2011

JPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jibbe Teeuwissen
5:13
2
Nathan oerlemans
Altis
5:25
3
Vigo Brander
Hoogland
5:28
4
Tycho Vink
Altis
5:42
5
Bram van der Peet
Hooglanderveen
5:51
6
Ridderhof
7:10
MPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Huikeshoven
Altis
5:11
2
Ellis de Vries
Altis
5:22
3
Marleen van Beers
Altis
5:56
4
Lois Kok
Altis
5:56
5
Chimène Koller
Hoogland
6:47
6
Maire Valkenbirg
Altis
7:08
7
Manja Hamers
Altis
7:12
JPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Mols
Altis
5:00
2
Olivier Böhmer
Triathlon
5:13
3
Tjitte van den Bedem
Altis
5:18
4
Hugo Blokland
Altis
5:24
5
Leon Remkes
5:42
MPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kipsten Medema
Altis
4:51
2
Anna Eikendal
Avantri
4:58
3
Lisa Stolk
Altis
5:11
4
Noor Schepers
Altis
5:22
5
Ilse Kooijman
Altis
6:00
6
Marleen Fissher
Altis
6:41
JPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liam Szczerba
Phoenix
4:39
2
Daan Kothman
Altis
4:47
3
Faas van der Ven
Hoogland
4:49
4
Stef Bos
Altis
4:52
5
Mick gerritsen
4:56
6
Daan Blokland
Altis
4:57
7
Bram Schaefers
Amersfoort
5:00
8
Nico Remkes
5:22
9
Mick Hopman
Altis
5:25
10
Yoep van der Peet
Hooglanderveen
5:35
11
Dave de Bruyn
Altis
5:41
12
Luc Lamme
Pijnenburg
6:14
13
Tim Lamme
Pijnenburg
6:52
MPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Altis
4:40
2
Manon Stringa
Atverni
4:43
3
Ilse van de Haar
Altis
4:56
4
Denise Achterberg
Altis
5:10
5
Kira Landman
Altis
5:16
6
Talitha Bouwman
Triathlon
5:20
7
Lise Dijksman
5:23
8
Tessie Hamers
Altis
5:23
JJD, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cain Rutgers
Almere '81
6:23
2
Tijmen Brand
Altis
6:38
3
Gian Oerlemans
Altis
6:48
4
Daniël Bos
Triathlon
6:57
5
Menno Knol
Triathlon
6:57
6
Kas Raaijman
Altis
7:10
7
Lars van Beek
Altis
7:26
8
Stefan Smits
Pijnenburg
7:53
MJD, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Alzate Ramirez
4:18
2
Femke Kuiper
Triathlon
4:30
3
Annemarie Slangewal
Altis
4:34
4
Pamela Alzate Ramirez
4:37
5
Nanou Vos
Triathlon
4:38
6
Lotte van Beek
Altis
4:42
7
Nina Jovicic
Altis
4:55
8
Floor Markslag
Altis
5:11
9
Paulien Bosboom
5:13
10
Martijn Wijkamp
5:15
11
Robin Szczerba
Phoenix
5:16
12
Joelle Willemse
Altis
5:19
13
Jessica Alzate Ramirez
5:20
14
Femke Fleur Verstraete
Altis
5:20
JJC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Jong
Altis
10:00
2
Vincent Bosboom
Altis
10:16
3
Pepijn Heij
Altis
10:33
MJC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van der Velde
Triathlon
6:49
2
Demi van der Stoep
Altis
6:56
3
Nina van Eijk
Phoenix
6:57
4
Jessy Van Ee
7:07
5
Shirley Dolman
BAV
7:11
6
Stadman Roobaard
7:23
7
Lisa Markslag
Altis
9:29
JJB, JONGENS JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin van Benten
Phoenix
17:02
2
Fabian Raayman
Altis
17:47
3
Tshego Epema
Altis
17:51
4
Thierry Belt
Triathlon
18:01
MJB, MEISJES JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Slangewal
Altis
9:42
HSEN, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Planting
Sprint
31:04
2
Menno Zuidema
Phoenix
31:46
3
Ramden Sneussi
31:58
4
Martijn v Rijn
32:46
5
Joshua Groen
Triathlon
33:16
6
Robert Hogerwerf
Kronos
33:21
7
Marijo Geurken
33:37
8
Arnout Salomé
33:47
9
Fabian Hunneman
Loopgroep Aart Stigt
34:41
10
Leon Hamersveld
Tartlétos
34:54
11
Bart van de Bunt
Pijnenburg
35:02
12
Willem Michielsen
Phoenix
36:48
13
Kasper Kerver
37:29
14
Ralf Kaptijn
Phoenix
38:08
15
Janko van Arken
De Gemzen
40:30
16
Bert Smink
Hoogland
40:59
17
Ivo Blom
Hoogland
42:08
18
Luuk Janssen
Amersfoort
46:50
19
Guido de Jong
Amersfoort
46:59
20
Herman Wegter
Amersfoort
47:05
HM35, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
32:13
2
Ronald op de Heijde
Triathlon
34:14
3
JanWillem Nieboer
Triathlon
34:29
4
Sam Drost
avVN
34:58
5
Jorrit Nieuwenhuis
Amersfoort
36:23
6
Henri van Essen
Nijkerk Gld
36:34
7
Zeger knipmeijer
Altis
36:53
8
Vincent Sloterwijk
Altis
37:28
9
Elfring
Hellas
40:14
10
Ewout van der Weij
Triathlon
41:51
11
Martin de Kruijf
Running2000
42:14
12
Holger Cremer
43:40
13
Tom Gerritsen
52:57
HM45, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
32:08
2
Willem de Ruijter
34:10
3
Marijn Michels
34:23
4
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigt
35:07
5
Rubert Rietkerk
Altis
35:19
6
Manuel Jose
Hellas
35:25
7
Mik Borsten
Triathlon
35:31
8
Peter Schipper
35:48
9
Jan van den Broek
Daventria
36:25
10
Bronnie Dodde
Aquilo
37:09
11
Ed Jakobsen
Altis
37:14
12
Arend van Zessen
AV Nijkerk
37:33
13
André Miltenburg
Altis
38:12
14
Luc Kepers
38:40
15
Kees Boon
Altis
39:25
16
Theo van de Beek
Pijnenburg
39:49
17
Jan van de Brug
39:59
18
Jan broos
U-Track
43:47
19
Jack Knijf
44:23
HM55, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Vos
Triathlon
35:50
2
Frank Schneijderberg
Altis
36:27
3
André Koeslag
Triathlon
39:08
4
Barry Mostert
Nijkerk Gld
40:50
5
Franz van Barneveld
Altis
41:36
6
Cees Broeze
Altis
41:59
7
Dirk Zijp
Triathlon
45:47
8
Tomesen Harry
52:07
DSEN, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Versteegh
Sprint
25:33
2
Maud van Alphen
28:38
3
Yvonne Versteegh
Loopgroep PK
29:53
4
Marianne Grim
Amersfoort
42:12
DM35, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
27:27
2
Ester Eikendaal
Avantri
27:58
3
Mira Blokland
Altis
30:15
4
Monique Heijmeskamp
37:36
HRECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Vernooij
9:20
2
Dirk Kop
Amersfoort
21:46
3
Jacques Lezer
21:56
4
Sebastiaan Moltzer
Leusden
22:29
5
Jan Froon
22:49
6
Albert Veenendaal
Triathlon
24:10
7
John Sitters
25:41
8
Eric Hilverda
26:26
9
Theo Breed
27:14
10
Hans van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
27:31
11
Henk van den Hooven
Driebergen-Rijsenbur
27:39
12
Kees Hilhorst
Soest
29:29
13
Alex Badenbroek
Amersfoort
30:01
14
Sjon van Dijk
Woudenberg
31:08
15
Koersen
31:26
16
Johan Huizing
Amersfoort
32:19
17
Eddy Schouten
Harderwijk
32:25
18
André Bolt
34:05
19
Sjaak de Visser
Leusden
34:06
20
Rene Bosman
36:37
21
Ed van Rouwendal
Zeist
36:38
22
Robertjan Noorlander
Ede Gld
36:53
23
Bas Noorlander
37:21
24
Bob Schepers
Amersfoort
37:28
25
Martin Kesteloo
Amersfoort
37:34
26
Gert van de Kooy
Amersfoort
37:36
27
Michael Vocke
37:42
28
Sjors van der Meij
Amersfoort
38:13
29
Jan van Hoevelaak
38:16
30
Steven Boerhoop
Maarssen
38:18
31
Jos van Daatselaar
Amersfoort
38:31
32
Erik Voogel
38:33
33
Harry Limburg
38:43
34
Arno van Meurs
38:43
35
Bob Schepers
39:23
36
Walrik Huurdeman
39:27
37
Jasper Ritsemi
39:38
38
Robbert Dankers
39:52
39
Evert Boschloo
Amersfoort
40:16
40
Robert van Almkerk
Amersfoort
40:25
41
Tim Prinzen
40:29
42
Jan Wielinga
40:38
43
Steven van der Burg
SV Putten
40:51
44
Ron den Braber
40:59
45
Onno Kouwenhoven
Utrecht
41:05
46
Jurjen Weerman
41:10
47
Martijn Heemstra
Soest
41:20
48
Menno Dekkers
Amersfoort
41:30
49
Kees Rem
Atverni
41:31
50
Hans te Loo
Amersfoort
41:35
51
Hans Hut
Amersfoort
41:40
52
Andries potter
41:44
53
René Edinga
Amersfoort
41:46
54
Jurjan Blokland
Amersfoort
42:31
55
Marc Aubel
Weesp
42:35
56
Rogier Bokelman
42:37
57
Gerald Tijhuis
42:43
58
Hans van Elst
Soest
43:01
59
Maarzer vd Mover
43:02
60
Henk Schinkel
Kortenhoef
43:08
61
Dick Kloosterboer
43:14
62
Jetse Schokker
Dutch Runners Gold
43:31
63
Bart van de Hulst
43:46
64
Gerard van Beek
Altis
44:00
65
Jamaro dunselman
Amersfoort
44:03
66
Ronald Vergouwen
44:37
67
Omer van Renterghem
44:39
68
Marcel vd Schot
44:59
69
René Leppink
Amersfoort
45:02
70
Karel Bos
Amersfoort
45:04
71
André de Vreede
Altis
45:06
72
Ton Leppers
Amersfoort
45:10
73
Remco Hilverda
45:17
74
Peter Nap
45:19
75
Gerrard van Maurik
45:22
76
Hennie Turnhout
Altis
45:24
77
Stef Toeset
Amersfoort
45:29
78
Marco Bouman
Amersfoort
45:34
79
Bert van Deuveren
Hoogland
45:39
80
Henk Oosterhof
Amersfoort
45:43
81
Leo Staarman
Leusden
46:59
82
Ted Smeding
Leusden
47:03
83
Ruben hengeveld
Amersfoort
47:08
84
Jeroen van der Gun
Amersfoort
47:12
85
Leonard Knol
Amersfoort
47:18
86
Stephan van Gent
Amersfoort
47:39
87
Co Hoofd
Eemnes
47:48
88
Richard Vink
Amersfoort
47:51
89
Nick van der Zouwen
Soest
48:07
90
Henk Sevink
48:10
91
Tjeu Otten
Zeist
48:25
92
Harry van Dusschoten
Hooglanderveen
48:27
93
André Hilhorst
Den Dolder
48:30
94
Daniel Wittler
48:41
95
Frits van Dijk
Altis
48:43
96
Ruben Boerhol
48:45
97
Michael Goebel
48:48
98
Mark Hensbergen
U-Track
48:54
99
Hans Koele
48:56
100
Frans de Rijk
TTW
49:10
101
Arnold Klootwijk
Triathlon
49:15
102
Ed van Renswouw
49:25
103
Arjen Posthouwer
Amersfoort
49:27
104
Peter van Rooy
Huizen
49:29
105
Peter van Westering
Ede Gld
49:36
106
Jan Brouwer
Amersfoort
49:43
107
Emiel van Benthem
Soest
49:56
108
Marten Dijksman
50:06
109
Henk de Boer
Amersfoort
50:08
110
Johan de Bruin
50:17
111
Niels Wallet
50:17
112
Peter Maaskant
Altis
50:22
113
Jeroen Jansen
Altis
50:33
114
Van Manen
Huizen
51:07
115
Maarten Dillissen
51:23
116
Roy Staal
51:34
117
Ted Beng
51:51
118
Nico de Bekker
51:53
119
Nanning van Til
Hilversum
51:57
120
Ferry Alkema
52:00
121
Mark Evenboer
52:09
122
Fred Kramer
52:21
123
Jorn Fijnaut
Oudewater
52:43
124
Peter van Lierop
Amersfoort
52:46
125
Ben de Backker
Altis
52:48
126
Wouter Bakker
Leusden
52:51
127
Mark Timmerman
52:55
128
Jeroen Bakkenes
Leusden
53:18
129
Wim Keizer
Amsterdam
53:31
130
Fakkeldij Nico
53:35
131
Ewald Kendziorra
53:38
132
Alfred Coenen
54:07
133
Rien Kraaikamp
Amersfoort
54:16
134
Teus van Ee
Altis
54:38
135
Alfons van Wijk
Amersfoort
54:46
136
Henk Kramer
54:58
137
Peter Rabouw
Woudenberg
55:40
138
Frank van Dijk
Bilthoven
56:20
139
Piet Bergsma
Triathlon
56:50
140
Andre van Zuylen
57:45
141
Hans Schotborgh
Baarn
57:59
142
Ge Wilgenburg
59:08
143
Werner Timmer
Amersfoort
59:25
144
Rob van der Meij
Amersfoort
1:00:12
145
Pieter Stets
Utrecht
1:04:26
DRECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Connie Eli
Loopgroep Aart Stigt
14:30
2
Isabel Struik
15:46
3
Rochelle Hoofd
Eemnes
16:24
4
Annette van Veen
Altis
23:00
5
Saskia Dijkstra
Almere '81
26:55
6
Ellen Koch
Eemnes
27:22
7
Lianvan Rijn
28:32
8
Marjan Absil
30:06
9
Femke Haalboom-Jansink
Amersfoort
30:26
10
Vera Halleriet
31:05
11
Hanke Leeuw
Amersfoort
31:18
12
Susan Berens
Amersfoort
31:50
13
Marjolein van Ommeren
Soest
32:03
14
Nienke Wester
32:21
15
Emma Beeker
33:09
16
Anita van Valkengoed
Altis
37:00
17
Sharon Nawijn
Bunschoten-Spakenbur
37:28
18
Henneke Nawijn
Bunschoten-Spakenbur
37:28
19
Ellen van den Heiligen
Maarssen
39:25
20
Sandra Beltgens
Soest
39:55
21
Greja van Turenhout
Oudewater
40:42
22
Marielle Fakkeldij
41:38
23
Warta
41:51
24
jACQUELINE Moelands
41:52
25
Miranda Grandjean
42:50
26
Irene Bosselaers
Den Dolder
44:31
27
Sandra 't Mannetje
Amersfoort
45:22
28
Marjan Postma
Amersfoort
46:08
29
Hanneke Sleeuwenhoek
46:09
30
Anita Greefkort
Triathlon
46:30
31
Irma Hilhorst
Soest
46:54
32
Marloes Lelieveld
47:54
33
Petra Eckhardt
Altis
48:06
34
Inge Vink-de Vries
Hoogland
48:18
35
Diana van Gent
Amersfoort
48:46
36
Lisette Witteveen
Zeist
49:22
37
Vieb Tomassen
Altis
49:46
38
Liesbeth Vegter
50:46
39
Hester Bootsma
Utrecht
50:52
40
Marijke Koekkoek
51:49
41
Saskia Koelewijn
Altis
52:07
42
Judith van Gorp
Amersfoort
52:08
43
Gerrie Boelhouwer
52:09
44
Marja Koster
Amersfoort
52:33
45
Trudy Roest
52:38
46
Thea van Ginkel
Altis
53:28
47
Bea Kendziorra Beijer
53:36
48
Petra Links
Amersfoort
54:04
49
Monique Hamer -van Lan
54:51
50
Gretha Reitsma-Schat
Leusden
55:21
51
Renee Duurinck
Loopgroep Athletic P
55:33
52
Iris van den Berg
Amersfoort
57:42
53
Esther Stalenhoef
Hoogland
57:43
54
Nathalie Saraber
Amersfoort
57:52
55
Yvonne Hoftijzer
Loopgroep Athletic P
57:55
56
Hanna van Til
Hilversum
58:33
57
Desiree staarman
Leusden
58:41
58
Biba Stolwijk
Amersfoort
58:43
59
Hilda Mossink
59:12
60
Marian Zegwaard
Hoogland
1:00:04
61
Ankie van Wijngaarden
Amersfoort
1:04:59
www.uitslagen.nl
06-02-2011 00:00