Uitslagenlijst 30e Krimse Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 15 januari 2011

J-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowin Wolting
DKB
4:14
2
Joost van de Belt
Collendoorn
4:17
3
Iordache Kikkert
Hardenberg
4:30
4
Lars Woelders
Gramsbergen
4:33
5
Ruben van Dijk
DKB
4:37
6
Justin Kroesen
De Krim
4:42
7
Jona Somsen
De Krim
5:00
8
Joey Wolting
DKB
5:06
9
Sam Finkers
DKB
5:07
10
Jeff van de Wetering
DKB
5:46
11
Ryan van der Wetering
DKB
5:58
12
Giel Kerssies
DKB
6:15
M-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Folkers
De Krim
5:13
2
Renee Datema
De Krim
5:52
J-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo Mecklenfeld
DKB
3:56
2
Sven Kluin
DKB
3:59
3
Stef Reinders
Holtheme
4:06
4
Rachnar Kikkert
Hardenberg
4:07
5
Bareld van Dijk
DKB
4:12
6
Elwin van de Weide
Gramsbergen
4:13
7
Giovany van Groningen
DKB
4:38
8
Daan Wissink
DKB
4:40
9
Thijs Fraterman
DKB
5:20
10
Bas Kerssies
DKB
5:49
M-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilie Corbeth
Dalfsen
3:58
2
Iris Velting
Dalen
4:02
3
Kirsten van de Belt
Collendoorn
4:26
4
Ilse Ballast
De Krim
5:13
5
Muriël Heitbrink
De Krim
5:50
6
Talitha van Zanten
De Krim
6:24
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
8:52
2
Hielke Brus
Hoogeveen
10:00
3
Thijs Borcheld
Eelde
10:07
4
Tim Kreulen
Zutphen
10:32
5
Donavon van Groningen
DKB
10:44
6
Victor Perez Fernandez
DKB
11:13
7
Sander Eggen
DKB
11:14
8
Fran Perez Fernandez
DKB
12:00
9
Jay van der Wetering
DKB
12:03
10
Luuk Boer
DKB
12:07
11
Henri Wissink
DKB
12:07
12
Lars Kreulen
Zutphen
12:07
13
Jouri Sloots
DKB
12:48
14
Bjorn Jongebloed
DKB
12:48
15
Niek Hulst
Holthone
12:57
16
Emiel Wijnhoud
DKB
12:57
17
Emiel Heitbrink
DKB
13:28
18
Ties van der Veen
DKB
13:41
19
Allard Haarman
DKB
14:09
20
Jarne Dekker
DKB
14:47
21
Mark van Dijk
DKB
15:02
22
Dylan Kerssies
DKB
15:11
23
Jurjen Guichelaar
DKB
15:46
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Engels
Elim
21:49
16+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ard van der Wetering
DKB
12:25
2
Marcel van der Veen
DKB
13:43
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
16:36
2
Gerben Tiekstra
Dalen
17:01
3
David van Zandwijk
DKB
17:51
4
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
18:26
5
Rob Kunst
Daarlerveen
19:05
6
Jeremy Pater
DKB
19:33
7
Diederik Benjamins
DKB
19:54
8
Jelle Wachtmeester
De Krim
20:15
9
Christiaan Pater
De Krim
20:18
10
Arnoud Wind
DKB
20:25
11
Rutger Jansen
DKB
20:41
12
Robert Folkers
DKB
20:51
13
Arjan Gruppen
Hoogeveen
21:21
14
Arjan Visscher
DKB
21:31
15
Dylan van Wezel
DKB
21:44
16
Jarko van Zandwijk
DKB
22:17
17
Martijn Langemaat
De Krim
22:26
18
Marcel Sietjes
DKB
22:44
19
Peter Bakker
DKB
23:27
20
René van Dijk
DKB
23:32
21
Steven Wachtmeester
DKB
23:35
22
Roy Grotentraast
Hoogeveen
23:35
23
Jeffrey ter Horst
De Krim
23:51
24
H. v. Faassem
Gramsbergen
24:52
25
Ricardo Mecklenfeld
DKB
25:16
26
Marjan Veurink
Rheezerveen
25:17
27
Jordi Kroesen
DKB
25:20
28
Remko Meijerink
Dalen
25:24
29
Rutger Mulder
DKB
25:43
30
Rik Bosman
DKB
26:24
31
Jeffrey van Dijk
DKB
26:39
32
Arvid Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
26:39
33
Justin van Oosten
DKB
26:43
34
Stijn van der Veen
DKB
27:52
35
Bareld van Dijk
DKB
28:24
36
Alger Snijder
DKB
28:45
37
Olaf Slot
DKB
30:02
38
Maik Zomer
DKB
30:36
39
Wietse Slot
DKB
30:36
40
Erik Groen
DKB
30:37
41
Dennis Bakker
DKB
30:38
42
Justin Neep
DKB
30:51
43
Giel Benjamins
DKB
30:58
44
Jelle Sloots
De Krim
31:04
45
Leon Langemaat
DKB
31:35
46
Ralph van Dijk
DKB
31:51
47
Dennis Kroezen
DKB
32:15
48
Joey van Dijk
DKB
32:43
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Freriks
Hardenberg
18:23
2
René de Boer
Hoogenweg
18:32
3
Gerjan Woelders
Gramsbergen
18:36
4
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
18:56
5
Hans Zandbergen
Hoogeveen
19:16
6
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:30
7
Jan Hankamp
Vroomshoop
19:37
8
Jacco Talen
Hollandscheveld
19:39
9
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
19:59
10
Jan Kamphuis
Vroomshoop
21:03
11
Jaap Talen
Hoogeveen
21:04
12
Henk Jan Meier
Hardenberg
21:11
13
Gerrit Meijer
Hardenberg
21:36
14
Herman Gort
Hoogeveen
23:35
15
Jan Kuipers
Hardenberg
23:37
16
Jacko Boertien
DKB
24:51
17
Czeslaw Wielgus
Emlichheim (Dui)
24:55
18
Henk Reinders
DKB
25:04
19
K. Kip
Hoogeveen
25:05
20
Sjerp Meijerink
DKB
25:25
21
Aaldert Kroesen
DKB
25:58
22
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
26:16
23
Wim Kerssis
DKB
27:29
24
Johan Bosman
Zwolle
27:47
25
Danny Slot
DKB
30:50
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alieke Vos
Nieuweroord
23:28
2
Mariska de Vries
Hardenberg
25:14
3
Kirsten Jansen
Holthone
25:28
4
Margreet Nijman
Gramsbergen
29:30
5
Sascha Jansen
Holthone
29:44
6
Kim Idema
DKB
29:53
7
Rosalie Ribberink
Bruchterveld
33:38
D35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Makkinga
Lutten
22:42
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:43
3
Jennie Braamskamp
Rouveen
22:54
4
Rina Meijer
Hardenberg
23:49
5
Heidi Onnink
Hardenberg
24:35
6
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
24:41
7
Gerda Ramaker
Gramsbergen
24:44
8
Marieke Brink
DKB
26:59
9
Albertine Bosman
DKB
27:12
10
Jeannette Mulder
Ane
27:27
11
Rita Mastebroek
Hoogeveen
29:22
12
Ina van Zandwijk
DKB
29:43
13
Sylvia Kosters
Ane
30:36
14
Bernadette Bosman
DKB
32:32
15
Herna Snoeijink
Anerveen
33:33
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Everts
Hollandscheveld
35:46
2
Martijn van Goor
Hardenberg
36:07
3
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
41:00
4
Stan Bosman
DKB
43:48
5
Arjan Wendt
Hoogeveen
44:42
6
Luuk Meijer
Hardenberg
45:20
7
Jorren Snippe
DKB
47:58
8
Marcel Hulst
Dedemsvaart
50:35
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerold Nijhoff
Veldhausen (Dui)
37:05
2
Gerard Dunnink
Steenwijk
37:30
3
Gerhard Stroeve
Emlichheim (Dui)
39:41
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
42:27
5
Willy Heijnen
Dalen
43:25
6
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:58
7
Arie van der Wal
Hoogeveen
45:07
8
Riekus Kroesen
Dalerpeel
45:38
9
Marcel Thijssen
Coevorden
45:38
10
Michael Dijkhuis
Emlichheim (Dui)
46:55
11
Martien Kuilder
Loozen
47:08
12
Arno Jans
Dalen
48:09
13
Jan van Ginkel
DKB
49:03
14
Harm Folkers
DKB
49:21
15
Jan-Jaap Boessenkool
Hardenberg
49:25
16
Arjan Potgieter
DKB
49:48
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
Apeldoorn
38:29
D35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alie Hamminga
Beilen
47:08
2
Rona Meijer
Lutten
48:15
Met dank aan onze sponsoren:
Coop supermarkt Alfing, Mastebroek Auto Service BV
Cafe - Smulwereld - Slijterij Raterink, HRB Sound,
Marlies' Vis
Organisatie: v.v. D.K.B. in samenwerking met Loopgroep De Krim
Uitslagen via www.uitslagen.nl en www.loopgroepdekrim.punt.nl
Uitslagen.nl
16-01-2011 10:56