Uitslagenlijst Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden - Zondag 2 januari 2011
JNGNS, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stefan van Lunzen
Franeker
4:31
3
Niels Daniël Smit
Leeuwarden
4:34
6
Raymon Pietersma
Leeuwarden
5:36
7
Mathijs Pietersma
Leeuwarden
5:43
MSJS, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JNGNS, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
15:58
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
20:35
5
Meine van Koeveringe
Leeuwarden
22:04
12
Paul van der Wolf
Leeuwarden
31:18
13
Jan van der Hoek
Sint Annaparochie
31:37
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ina Kleefstra-Buis
Leeuwarden
30:51
4
Fokje van der Meer
Tytsjerk
30:52
5
Grytsje Nicolaij
Leeuwarden
31:55
7
Astrid Zijlstra-Edens
Lekkum
32:08
9
Veronique Heidema
Leeuwarden
33:01
11
Sjoukje v.d. Velde
Leeuwarden
33:56
12
Miranda Overwijk
Leeuwarden
34:15
14
Mettienna Leemeijer
Leeuwarden
35:12
MAN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Sierd v.d. Zee
Leeuwarden
38:34
6
Patrick Sinnema
Leeuwarden
41:44
10
Richard van Lunzen
Franeker
43:29
11
Eelco Jan de Graaf
Leeuwarden
43:57
12
Klaas-Jan Huizing
Leeuwarden
44:11
13
Nico Jan Hoekstra
Leeuwarden
44:13
17
Marco Pietersma
Leeuwarden
45:42
18
Stephan Dijkstra
Leeuwarden
45:47
19
Jacco den Hollander
Utrecht
46:39
30
Kees Oosterbaan
Leeuwarden
49:32
34
Jan Wester
Drachtstercompagnie
51:02
39
Robert-Jan Heizenberg
Leeuwarden
52:30
40
Geert Vogelzang
Leeuwarden
52:45
43
Rint van der Meulen
Heerenveen
53:25
44
Robert van der Plaats
Harlingen
53:32
46
Arjen Spijkstra
Leeuwarden
55:05
47
Wybrand de Groot
Feanwalden
55:10
49
Remmelt Kootstra
Wirdum Fr
55:15
51
Klaas Peereboom
Heerenveen
55:33
54
Wouter Papenhove
Leeuwarden
56:24
65
Willem de Beuker
Leeuwarden
58:31
66
Harmen de Vries
Leeuwarden
58:47
70
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
59:43
71
Jeroen Boshuijzen
Leeuwarden
59:53
72
Simon Vlas
Nes gem Boarnsterhim
1:00:50
74
Siegfried Weitenberg
Leeuwarden
1:03:30
76
Reinder Sinnema
Leeuwarden
1:04:09
77
Herman Hoekstra
Leeuwarden
1:04:11
VROUW, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Elisabeth Plokhooij
Bussum
49:33
3
Annemarie Schrak
Leeuwarden
53:40
5
Griteke Preusting
Leeuwarden
54:05
15
Jeannet Huitema
Leeuwarden
56:52
18
Mariëtte Meijerink
Leeuwarden
57:12
19
Hanny van der Bij
Leeuwarden
57:51
21
Lucia Hollander
Leeuwarden
59:00
22
Frouke Rullmann
Leeuwarden
59:23
23
Alice Beimers
Sint Annaparochie
59:24
24
Margaret van der Werf
Leeuwarden
59:36
25
Geiske Zijlstra
Leeuwarden
59:43
33
Lenny Diepenmaat
Leeuwarden
1:04:09
35
Jildou Oosterhof
Leeuwarden
1:04:11
36
Ina Veenstra
Sint Nicolaasga
1:04:11
40
Greetje Bijlsma
Leeuwarden
1:08:43
42
Catrien Schade - Melei
Leeuwarden
1:16:09
MAN, 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franke Smidstra
Leeuwarden
58:41
4
Johannes Postma
Leeuwarden
1:01:46
10
Willijan Veltman
Leeuwarden
1:08:48
11
Jacob van der Ley
Leeuwarden
1:09:10
15
Dirk-Jan van der Schul
Gorredijk
1:10:59
19
Jan Roelof Hofstra
Leeuwarden
1:13:17
20
Harrie Wetterhahn
Leeuwarden
1:13:45
23
Roelof Houttuin
Leeuwarden
1:14:05
32
Mink v.d. Weg
Sint Nicolaasga
1:17:55
36
Jan Hooghiemstra
Oentsjerk
1:19:36
37
Anko de Jong
Schiermonnikoog
1:20:17
38
Arnold Cornelis Hager
Leeuwarden
1:20:31
45
Jan Watse Jousma
Leeuwarden
1:23:50
46
Djurre v.d. Schaaf
Oentsjerk
1:24:51
51
Jurjen Stellingwerf
Ryptsjerk
1:25:24
53
Jappie v.d. Veer
Oude Bildtzijl
1:26:56
54
Marco H. Baijs
Surhuisterveen
1:27:36
56
Sido v.d. Leiju
Leeuwarden
1:28:56
59
Wijbrand de Graaf
Berlikum Fr
1:31:23
63
Damiano Ramalli
Leeuwarden
1:33:38
68
Wieger Klijnstra
Heerenveen
1:36:26
VROUW, 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Inge van Schaick
Leeuwarden
1:10:41
5
Ellis Heshusius
Leeuwarden
1:23:50
6
Jeltsje van der Wal
Leeuwarden
1:26:25
8
Nienke Baijs
Surhuisterveen
1:31:23
Voor aan- of opmerkingen over de uitslag kun je
een mailtje sturen naar wocweg@lionitas.nl
Uitslagen.nl
02-01-2011 21:36