Uitslagenlijst Kerstcross Opmeer

Spanbroek - Zondag 26 december 2010

0.8J7, 800 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Diepen
Heerhugowaard
2:29
2
Jeff Tesselaar
Heerhugowaard
2:35
3
Sjaak Schuit
Spanbroek
2:35
4
Rein Elings
Spanbroek
2:41
5
Tobias Vrolijk
Heemskerk
2:54
6
Bouwer
Heerhugowaard
3:00
7
Jeroen Pronk
Spanbroek
3:02
8
Miel Beerepoot
Spanbroek
3:02
9
Freek Ursem
Spanbroek
3:08
10
Ties Peekel
Spanbroek
3:15
11
Matthijs Postt
Spanbroek
3:23
12
Marijn Spaander
Spanbroek
3:24
13
Dami Slagter
Spanbroek
3:29
14
Bram Jong
Spanbroek
3:29
15
Jelle Kop
Avenhorn
3:32
16
Perry de Jong
Spanbroek
3:34
17
Dave Schaap
Spanbroek
3:35
18
Pieter Groot
Spanbroek
3:42
19
Raúl Schipper
Hoogwoud
3:51
0.8M7, 800 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thyra Terweij
Purmerend
2:55
2
Marije Bakker
Den Oever
3:01
3
Linda van Driest
Swifterbant
3:01
4
Anike Vlaar
Spanbroek
3:10
5
Famke Beerepoot
Spanbroek
3:13
6
Roes Koenis
Spanbroek
3:14
7
Lisa van Diepen
Spanbroek
3:20
8
Tess van Dalen
Den Helder
3:26
9
Flore Limmen
Hoogwoud
3:48
10
Doortje Bentvelzen
Hoogwoud
3:51
11
Mette Roex
Amersfoort
3:53
12
Jette Moerman
Spanbroek
3:54
2J09, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Kok
Lutjebroek
7:55
2
Pascal Sinnema
Leeuwarden
8:09
3
Dirk van Driest
Swifterbant
8:23
4
Alexander Jansma
Opmeer
8:45
5
Mark de Vries
Hoogwoud
8:53
6
Luuk Sijm
Hauwert
9:10
7
Luk Stuijt
Spierdijk
9:17
8
Daan Elings
Spanbroek
9:21
9
Gijs Beerepoot
Spanbroek
9:25
10
Duncan Steenbakker
Krommenie
9:31
11
Kasper Vrolijk
Heemskerk
9:31
12
Niels Hoogwerf
Hoogwoud
9:32
13
Vincent Fontaine
Sint Maarten
9:43
14
Luuk Bruins
Hoorn Nh
9:47
15
Vince van Dalen
Den Helder
9:56
16
Milan Slagter
Spanbroek
10:06
17
Nick Beerepoot
Spanbroek
10:10
18
Dennis Vlaar
Spanbroek
10:11
19
Ard Ursem
Spanbroek
10:16
20
Jordi Boon
Venhuizen
10:20
21
Maarten Groot
Spanbroek
10:37
22
Robin Wester
Spanbroek
10:39
23
Jesse Limmen
Hoogwoud
10:44
24
Frank Koenis
Spanbroek
11:01
25
Tim Stroomer
Spanbroek
11:20
26
Koen Spaander
Spanbroek
11:25
27
Jesper Post
Spanbroek
11:28
28
Achraf Mohammadi
Amsterdam
11:56
29
Raphael Winkel
Delft
12:01
30
Luc Appelman
Spanbroek
12:24
31
Teun van Galen
Twisk
12:34
32
Jens Ursem
Hoogwoud
12:45
33
Shane Heemstra
Hoogwoud
12:46
34
Swen Vlaar
Hoogwoud
12:46
35
Sven Schipper
Hoogwoud
12:47
36
Dirk Wester
Spanbroek
13:07
37
Sam Appel
Spanbroek
13:29
38
Alec Koning
Spanbroek
13:30
39
Daan Boerehoorn
Spanbroek
14:04
40
Jean van den Berg
Spanbroek
14:09
41
Ruben Koelenmeijer
Spanbroek
14:40
42
Sjors Angevare
Spanbroek
15:08
2M09, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Wieringerwerf
8:39
2
Linda Alzat Ramirez
Zoetermeer
8:49
3
Nina van Diepen
Heerhugowaard
9:02
4
Mariska Poel
Heemskerk
9:04
5
Diewertje van Kampen
Wieringerwerf
9:26
6
Kayleigh Bok
Hoorn Nh
9:31
7
Maartje van der Thiel
Lutjebroek
9:35
8
Maureen van Driest
Swifterbant
9:36
9
Pamela Alzate Ramirez
Zoetermeer
9:45
10
Maaike Burger
Waarland
11:26
11
Gwenda Boon
Venhuizen
11:29
12
Lianne Schuit
Spanbroek
12:04
13
Martje Kap
Avenhorn
12:04
14
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
12:32
15
Emma Boode
Spanbroek
13:42
16
Ilse Hoogzaad
Spanbroek
14:37
3J12, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Bouman
Egmond aan den Hoef
10:01
2
Joeri Slagter
Heerhugowaard
10:08
3
Joost Kok
Lutjebroek
10:12
4
Edwin Sjerps
Nibbixwoud
10:30
5
Jaap van der Triel
Lutjebroek
10:40
6
Max Rijs
Limmen
10:41
7
Jorrit Nijholt
Hoogwoud
10:52
8
Stefan Steur
Spanbroek
10:55
9
Pieter Schuit
Spanbroek
10:57
10
Tyko Kieskamp
Alkmaar
11:10
11
Jorrit Lind
Twisk
11:21
12
Marc Burger
Waarland
11:36
13
Joël van Os
Sijbekarspel
11:54
14
Twan Pormes
Anna Paulowna
12:01
15
Dennis Sjerps
Nibbixwoud
12:15
16
Joep Oud
Alkmaar
12:31
17
Mike Schuit
Spanbroek
12:33
18
Remco Jonker
Hoogwoud
12:36
19
Bryan Warrink
Hoorn Nh
12:54
20
Tom Vlaar
Spanbroek
12:55
21
Roy Ruijter
Hem
13:21
22
Sietse Van der Pal
Westzaan
13:22
23
Stefan Jansen
Heiloo
13:25
24
Ruud Hoogewerf
Hoogwoud
13:37
25
Daan Hoogewerf
Hoogwoud
14:24
26
Mick Koopman
Spanbroek
14:27
27
Elias Groot
Spanbroek
14:27
28
Maarten de Wit
Hoogwoud
14:39
29
Erwin Mol
Hoogwoud
14:55
30
Michiel Fontaine
Dirkshorn
15:00
31
Ko Ursem
Spanbroek
15:09
32
Joop Vriend
Spanbroek
15:14
33
Shane Knijn
Hoogwoud
15:37
34
Joël van Os
Sijbekarspel
17:30
35
Bas van der Linden
Avenhorn
17:39
36
Tim Koenders
Alkmaar
19:02
3M12, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje van Kampen
Wieringerwerf
10:43
2
Rosalie Wijnker
Heerhugowaard
11:13
3
Fleur Baljet
Oosthem
11:14
4
Iris van Driest
Swifterbant
11:26
5
Denise Sinnema
Leeuwarden
11:48
6
Britt Mosselman
Grootebroek
11:49
7
Daniëlle van Dorth
Bergen Nh
12:09
8
Naomie Zwaag
Zwaag
12:34
9
Ilona Poel
Heemskerk
13:17
10
Marit Steur
Spanbroek
13:34
11
Emma Venneker
Alkmaar
14:17
12
Izen Jonker
Hoogwoud
15:06
13
Romy Schuit
Spanbroek
15:09
14
Louise Tamis
Heerhugowaard
15:10
15
Michelle Schuit
Spanbroek
15:34
16
Tessa Konijn
Spanbroek
15:51
17
Suzanne Wester
Spanbroek
17:33
18
Jessica Spaander
Lambertschaag
18:07
19
Cynthia Spaander
Lambertschaag
18:24
5J16, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Nieweboer
Heemstede
17:36
2
Erik Tesselaar
Sint Maarten
17:41
3
Houd Benyahya
IJmuiden
18:35
4
Barry van Langen
Spanbroek
20:08
5
John Boon
Enschede
20:45
6
Chris van Hensbergen
IJmuiden
20:59
7
Jim Kruiver
Tuitjenhorn
21:04
8
Marnier van der Meulen
Heerhugowaard
23:08
9
Jeffrey Kok
Spierdijk
23:54
10
Raymon van Os
Sijbekarspel
24:57
11
Arjan Blom
Spanbroek
25:19
12
Daan Huisman
Spanbroek
29:36
5M16, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
Boskoop
18:39
2
Femke van de Pal
Westzaan
20:44
3
Jeske van der Pal
Westzaan
21:33
4
Felicia Los
Beverwijk
22:35
5
Marcella Klaver
Opmeer
23:23
6
Floor ter Burg
Julianadorp
24:41
7
Merel Koomen
Spanbroek
25:10
8
Lia Spaan
Spanbroek
25:35
9
Renée Bleeker
Obdam
28:28
10
Larissa Praat
Hoogwoud
29:06
11
Denise Spaander
Lambertschaag
34:36
5D19, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Hak
Amsterdam
18:23
2
Sharon Kipsang
Kenya
18:45
3
Lara Nicod
AUSTRALIE
18:55
4
Jill Holterman
Zaandijk
19:09
5
Suzan Nieman
Sint Maartensbrug
19:29
6
Charissa Czech
Den Helder
19:43
7
Talisa van der Fluit
Nieuwe Niedorp
20:10
8
Monique Arkenbout
Limmen
20:30
9
Lisanne Groen
Burgerbrug
20:42
10
Eileen Groenland
Limmen
20:53
11
Elina Jong
Zwaag
21:49
12
Laura Hak
Heerhugowaard
22:23
13
Monique le Blansch
Zwaagdijk
22:30
14
Eline Rampen
Schagerbrug
22:57
15
Veerte van Balen
Amsterdam
23:04
16
Erica van de Hulst
Zuidschermer
25:00
17
Klaver
Obdam
26:00
18
Nienke Bijman
Amsterdam
26:24
19
Marjolein Hoogenbosch
Den Helder
26:44
20
Renate Zuurbier
Heerhugowaard
27:43
21
Melanie Leek
Opmeer
28:11
22
Karin Pronk
Heerhugowaard
34:36
5D35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lida Deen
Winkel
20:47
2
Bianca van Diepen
Heerhugowaard
20:54
3
Nicole Weijling
Egmond aan den Hoef
21:43
4
Linda Tesselaar
Heerhugowaard
21:53
5
Lilian Koelemeij
Heerhugowaard
23:27
6
Margret van Kampen
Wieringerwerf
23:34
7
Marjo de Kooning
Midwoud
24:59
8
Nelleke Groenveld
Spanbroek
26:45
9
Bianca van Gool
Heerhugowaard
27:43
10
Gerda Holla
Oostwoud
28:52
11
Ellen Thomas
Twisk
30:21
12
Caroline Scholten
Amsterdam
31:06
13
Abinda Cardol
Alkmaar
36:00
5D45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Dekker
Heerhugowaard
23:52
2
Margareth Smal-scholte
Oudendijk Nh
23:55
3
Marian Baas
Wognum
23:56
4
Margareth Rood Overman
Obdam
27:08
5
Betsy Groen- Schoorl
Burgerbrug
30:07
6
Annemiek v. d. Bos
Obdam
30:58
7
Alma Ligterman
Heerhugowaard
31:12
8
Cita Degeling
Zwaag
31:15
9
Saskia van Duin
Alkmaar
37:00
5D55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Raap
Amsterdam
23:22
2
Afra Kruijer
Heerhugowaard
24:23
3
Riet Tas
Groote Keeten
24:27
4
Elly Groet
Hensbroek
24:38
5
Mary Koenis
Hoorn Nh
25:23
6
Truss Doekes
Obdam
27:45
7
Cock Wester Sjerps
Spanbroek
35:00
10H19, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Cheprot
Kenya
29:30
2
Erik Negerman
Hilversum
30:45
3
Michiel de Ruiter
Heerhugowaard
31:09
4
Marten Korfage
Hensbroek
32:00
5
Alwin Groen
Burgerbrug
32:13
6
Bouke Onstenk
Sonderschansen
32:35
7
Iain Murdoch
Alkmaar
32:41
8
Yunis Abustitan
't Zand Nh
33:27
9
Richard Douma
Zaandam
33:28
10
Dennis den Bruggencate
Oudkarspel
33:59
11
Bart Klaver
Opmeer
34:10
12
Mike Tesselaar
Heerhugowaard
34:24
13
Vincent Bruins
Hoorn Nh
34:30
14
Erik-jan Spijkerman
Hoorn Nh
34:35
15
Alex Bouwmeester
Zaandam
34:53
16
Arjen Hart
Berkhout
35:05
17
Sjaak Bakker
Wervershoof
35:06
18
Remco Spigt
Amsterdam
36:06
19
Koen Selie
Blokker
36:10
20
Remco Verveer
Heerhugowaard
36:14
21
Nico Langedijk
Medemblik
36:54
22
Ronald Kuin
Enschede
37:42
23
Bart Tesselaar
x
38:02
24
Remco Mettes
Wognum
38:30
25
Peter van Stralen
Heerhugowaard
38:47
26
Niels Slagter
Zwaag
39:08
27
Tom van Gils
Geulle
39:15
28
Jorrit Tol
Amsterdam
39:32
29
Jan Klaver
Medemblik
39:45
30
Bart Prviksma
Sint Pancras
39:51
31
Mark Bleekemolen
Alkmaar
40:09
32
Jacco Munster
Obdam
40:16
33
Dion Kramer
Amsterdam
40:20
34
Chris van Dok
Alkmaar
40:22
35
Ben Beunder
Hoorn Nh
40:44
36
Alex Kok
Abbekerk
40:47
37
Tim Hamaker
Amsterdam
40:50
38
Peter Kuin
Eindhoven
41:14
39
Roelof Pruiksma
Alkmaar
41:27
40
Peter Borst
Hensbroek
41:35
41
Daan Stoop
Aartswoud
41:41
42
Björn Heynen
Koog aan de Zaan
42:38
43
Johan Baas
Wognum
42:42
44
Glen Vriend
Waarland
43:11
45
Maarten Deutekom
Aartswoud
43:15
46
Rick Zuurbier
Heerhugowaard
43:25
47
Jorick Quax
Breezand
43:27
48
Frank Cupido
Nibbixwoud
44:12
49
Thomas Bakker
Hensbroek
44:23
50
Sander Appelman
Hoorn Nh
44:26
51
Ellen Berkhout
Nibbixwoud
44:36
52
Sander Zwagerman
Hensbroek
44:40
53
Antony Groen
Wognum
45:00
54
Sander Karsten
Amsterdam
45:32
55
Dave van Hinte
Hoorn Nh
46:10
56
Dennis van der Lee
Wognum
47:07
57
Jasper Wagenaar
Oosterblokker
48:43
58
Boy Kalteren
Beatrixlaan
49:02
59
Bjorn Paree
Aalsmeer
51:05
60
Jargo Grootman
Wervershoof
51:25
61
Frank Dekker
Spanbroek
51:34
62
Keetie Sijm
Amsterdam
51:34
63
Fred Lenting
Spanbroek
55:38
64
Sandra Vlaar (mevrouw)
Grootebroek
56:49
10H35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Mohammadi
Amsterdam
33:56
2
Toine Groot
Hem
34:32
3
Jim Mooij
Spanbroek
35:43
4
Peter Tas
't Zand Nh
36:00
5
Remko van Hove
Alkmaar
36:11
6
Martijn Venhuizen
Nijmegen
38:13
7
Richard Kramer
Hoogkarspel
38:52
8
Eric van den Berg
Hoogkarspel
40:49
9
Erwin le Blansch
Zwaagdijk
40:52
10
Iwan Sneekes
Alkmaar
40:59
11
Ruud Boon
Amsterdam
41:28
12
Ronald Grooteman
Wervershoof
42:16
13
Ron Jimmink
Breezand
43:22
14
Marcel Groot
Hoorn Nh
43:24
15
Michel Loos
Spanbroek
43:47
16
Menno Slagter
Schagen
44:20
17
Hans Boots
Nibbixwoud
44:34
18
Dave Nachbar
Wognum
44:46
19
Léon Winkel
Delft
45:38
20
Sjaak van Grieken
Breezand
48:59
10H40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Heerhugowaard
31:42
2
Ruud Beerepoot
Spanbroek
32:49
3
Dennis Hurkmans
Utrecht
33:37
4
Herman Leeman
Amsterdam
33:45
5
Abdelhamid Mohammadi
Amsterdam
34:16
6
Paul de Brie
Lelystad
34:47
7
Marco Tazelaar
Alkmaar
35:03
8
Peter Bosgoed
Spanbroek
35:14
9
Gerard Warnaar
Zuidermeer
35:46
10
Mark Breedijk
Amsterdam
36:05
11
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
36:11
12
Marco Prins
Egmond aan Zee
36:15
13
Robér Stroet
Wervershoof
36:31
14
Ton Bosgoed
Grootebroek
37:07
15
Jeroen Dodeman
Hoogkarspel
37:35
16
Geert-Paul Smit
Nibbixwoud
38:16
17
Richard Halderman
Haarlem
38:38
18
Mark Wester
Wognum
38:48
19
Danny Pormes
Anna Paulowna
38:49
20
Johann-Frederick te Pe
Amsterdam
39:38
21
Marcel Overboom
Avenhorn
40:29
22
Menno Bakker
Den Oever
40:45
23
Arnold Kop
Avenhorn
41:41
24
Marco Hoedjes
Obdam
41:50
25
Stefan van Dieken
Alkmaar
42:10
26
Richard Newhouse
Nibbixwoud
42:14
27
Richard van Berge
Ursem
42:18
28
Robbert van Meulem
Oostwoud
43:20
29
Jan Karel Buijink
Spanbroek
43:21
30
John Dekker
Ilpendam
43:24
31
Dick Bentvelzen
Hoogwoud
43:37
32
Michel Smit
Obdam
43:52
33
Richard Geijteman
Slootdorp
43:53
34
Peter Tamis
Heerhugowaard
43:55
35
Eric van de Visse
Hoorn Nh
45:18
36
Remco Vriend
Hoorn Nh
45:30
37
David Knol
Medemblik
45:37
38
Douwe van der Vaart
Spanbroek
46:21
39
Olof Glorie
Egmond aan den Hoef
47:58
40
Richard Havenaar
Abbekerk
48:48
41
Andre Struijk
Den Helder
49:16
42
Menno Koomen
Hoogkarspel
49:22
43
Chris Vermeulen
Den Helder
49:46
44
Henk van Dijk
Stompetoren
50:25
45
HP van Hagen
Hoorn Nh
55:29
10H45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Korpershoek
Nieuwe Niedorp
35:15
2
Peter Hopman
Egmond-Binnen
35:34
3
Sjaak Mettes
Abbekerk
36:45
4
Stephan Doodeman
Gandernesee
37:17
5
Ronald Jacobs
Den Helder
37:40
6
Gerbrand Beunder
Hoorn Nh
38:55
7
Freddie Bouma
Steenwijk
40:14
8
Nico van Dalen
Den Helder
40:33
9
Ronald Reiche
Heiloo
40:43
10
Pieter Grandiek
Wormer
40:55
11
John Reus
Hoogkarspel
41:35
12
Sjaak van Diepen
Hoorn Nh
42:23
13
G. Groen
Wognum
42:40
14
Arjen Akkermans
waterland
42:41
15
Marcel Wijnker
Obdam
42:50
16
Marc Tesselaar
Den Helder
44:57
17
Jan Oudeman
Heerhugowaard
45:19
18
Ben Veken
Abbekerk
47:12
19
John Bakker
Obdam
47:53
20
Dick Nieuweboer
Heemstede
48:56
21
Monique Brattinga
Opmeer
50:46
22
Ruud Schouten
Scharwoude
50:50
23
Peter van Grieken
Breezand
51:00
24
Hans Jelierse
Noordwijk Zh
52:05
25
Harm de Wit
Hoogwoud
52:20
26
Monique van Veen- Knub
Benningbroek
53:56
27
Hans Vlaar
Grootebroek
56:50
10H50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm van Bruggen
Nieuw-Vennep
36:07
2
Ton Sjerps
Nibbixwoud
36:52
3
Jan van Baar
Hensbroek
37:11
4
Peter Rietveld
Heerhugowaard
37:23
5
Herman Akkerman
Hoorn Nh
38:04
6
Erik Hopman
Schagen
38:48
7
René Peetoom
Obdam
39:05
8
Bert Bouma
Middelie
39:15
9
Peter Dekker
Heerhugowaard
39:16
10
Jan Smit
Opperdoes
40:13
11
Frank Boon
Venhuizen
40:36
12
Sjaak Pronk
Spanbroek
42:45
13
Adrie Smal
Obdam
44:08
14
Peter Jacobs
Den Helder
46:19
15
Hans van Diepen
Spanbroek
46:26
16
Miriam Zuurbier
Scharwoude
46:33
17
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
46:59
18
Cock van der Hulst
Zuidschermer
47:01
19
Andre van de Visse
Lemmer
47:54
20
Jan van Veen
Benningbroek
48:00
21
Wilfred Jurjaanz
Hoogwoud
49:06
22
Jan de Vries
Abbekerk
50:29
23
Piet Visser
Hoorn Nh
50:45
24
Henny Tol
Hoorn Nh
51:20
25
Ed Noordeloos
Hoogkarspel
51:29
26
Piet Bankers
Hoorn Nh
52:30
10H55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Beerepoot
Heerhugowaard
36:35
2
Hennie Punt
Heiloo
36:54
3
Jan Kreuk
Lutjebroek
38:17
4
Menno van Stralen
Heemskerk
40:23
5
Frans Dekker
Heerhugowaard
40:25
6
Koos van der Jagt
Andijk
40:37
7
Nico Wenker
Wognum
42:07
8
Paul Hak
Heerhugowaard
42:49
9
Mat Pronk
Berkhout
42:52
10
Hans van Stralen
Heerhugowaard
42:57
11
Adrie van der Wijk
Heerhugowaard
43:31
12
Theo Broers
De Weere
45:15
13
Ad Beers
Heerhugowaard
46:17
14
Herman Hommen
x
48:57
15
Ben Hamaker
Castricum
49:03
16
Gerard Luken
Obdam
50:41
17
Tim Veld
Hoorn Nh
54:34
10H60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Bellord
Alkmaar
40:54
2
Wim Tas
Bergen Nh
42:26
3
Co Looijesteijn
Anna Paulowna
42:36
4
Dirk Jimmink
Den Helder
43:18
5
Arie Snoek
Heerhugowaard
43:35
6
Jan Tol
Zwaagdijk
43:46
7
Herman Bos
Zuid-Scharwoude
45:09
8
Piet Baardse
Hoorn Nh
46:36
9
Kik Huisman
Wervershoof
47:03
10
Jan Dorland
Edam
47:06
11
Korff
Winkel
48:30
12
Ton Overpelt
Spanbroek
49:50
13
Lon Coevert
Abbekerk
50:02
14
Ad Steltenpool
Wognum
50:33
15
Donald van Rooij
Broek op Langedijk
51:41
16
Jan Munster
Hensbroek
52:18
17
Nico Laan
Oosterblokker
54:36
18
Cor Groet
Hensbroek
55:32
19
Roel Linstra
Winkel
1:02:18
www.uitslagen.nl
26-12-2010 15:17