Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit
Steenwijk - Zondag 12 december 2010
REC, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Astrid van Slobbe
Giethoorn
22:47
9
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
24:35
12
Bart van der Veen
Steenwijk
30:06
14
Niels Laarhuis
Oosterwolde Fr
33:30
15
Marjoke Eikelenboom
Steenwijk
34:40
20
Adriaan Huisman
Oosterwolde
41:02
21
Gaby van der Veen
Steenwijk
41:25
22
Klaas van der Veen
St. Jansklooster
41:49
27
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
45:19
32
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
47:00
39
Petra Joustra-Werkman
Oosterwolde Fr
51:12
42
Janneke Nienhuis-Koetj
Oosterwolde Fr
52:43
43
Frans v.d. Velden
Steenwijk
53:58
46
Gerjanne Brouwer
Witmarsum
54:38
53
A. Prins - Olijve
Oosterwolde
56:10
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Spijker
Groningen Atletiek
3:22
2
Stefan van Lunzen
Lionitas
3:36
3
Ewoud van der Veen
Lionitas
3:49
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Dokter
Groningen Atletiek
3:13
4
Jessica van Weperen
LSV Invictus
3:25
5
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
3:37
10
Anna-Bo van der Wal
Impala
4:07
JPB, JONGENS PUP.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jort van Deutekom
Lionitas
3:11
7
Robin ten Katen
Groningen Atletiek
3:38
10
Jelle van der Veen
Athleta
3:50
15
Leon Lunshof
Groningen Atletiek
4:09
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
3:13
3
Vera Derksema
Groningen Atletiek
3:26
6
Natascha van Lunzen
Lionitas
3:56
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
2:53
2
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
2:54
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
2:56
4
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
3:02
5
Elyne-Laura Kingma
Spartacus
3:07
6
Mare te Biesebeek
Lionitas
3:13
7
Rosalie Thissingh
Start '78
3:14
9
Laila van der Meer
Athleta
3:18
10
Nanke van den Brink
ATC '75
3:27
14
Femke van der Veen
Athleta
3:33
21
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
4:35
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Bouwe van Leeuwen
Groningen Atletiek
3:19
10
Alwin van der Veen
Lionitas
3:44
14
Justus Ravensbergen
Athleta
4:14
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Wiebenga
AV Heerenveen
2:48
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
2:53
3
Jarin van der Kooi
Lionitas
2:58
4
Julian van der Laan
Aquilo
3:00
15
Jiles van der Heide
Impala
4:07
MD1, MEISJES D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
5:15
12
Marrit van der Heide
Impala
6:20
MD2, MEISJES D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
3:57
4
Marieke van den Brink
ATC '75
4:18
9
Mare van de Weg
AV Heerenveen
4:53
10
Sanne Graafstra
LSV Invictus
4:57
JD1, JONGENS D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
3:54
2
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
3:55
8
Amaru Wijman
Groningen Atletiek
4:26
10
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
4:31
11
Niels van Deutekom
Lionitas
4:35
15
Hildwin van Lunzen
Lionitas
5:08
JD2, JONGENS D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
4:00
6
Marijn van der Veen
Lionitas
4:28
MB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:19
MA, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Portema
AV Heerenveen
4:02
2
Nadia Kleinjan
Atletics Nijverdal
4:27
JA, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
3:00
2
Menno Hunneman
LSV Invictus
3:02
3
Lowie van der Woude
Start '78
3:24
VSEN, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybout Wijma
AV Heerenveen
3:12
4
Gertjan Bosscha
AV Heerenveen
3:29
5
Arjan Portema
AV Heerenveen
3:32
6
Martin Klompmaker
Pallas '67
3:39
MC, MEISJES C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
7:30
2
Claudia Oosterkamp
Start '78
7:38
3
Tessa de Boer
AV Heerenveen
7:43
4
Tessa den Heijer
Groningen Atletiek
7:46
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
7:57
8
Floor Buigel
Groningen Atletiek
8:24
9
Dorine van der Veen
Lionitas
8:32
13
Annemarijn Boksebeld
Groningen Atletiek
9:04
MB, MEISJES B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Sinnema
AV Heerenveen
7:48
3
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
8:07
4
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
8:34
JC, JONGENS C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Bram Kielman
AV Heerenveen
7:15
6
Robin Wassens
Groningen Atletiek
7:25
8
Jelmer van der Veen
Lionitas
7:34
13
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
8:04
16
Henk Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
9:05
18
Jordy v.d. Meulen
Lionitas
9:47
19
Jorean Groen
Groningen Atletiek
9:54
JB, JONGENS B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Martijn de Vries
AV Heerenveen
10:49
6
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
11:00
7
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
11:25
8
Steven Koffijberg
Lionitas
11:47
MA, MEISJES A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ydwine van der Veen
Lionitas
17:57
VSEN, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
25:24
V35+, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
24:41
V45+, WEDSTRIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
29:49
JA, JONGENS A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
21:36
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
34:59
3
Jasper Mulder
AV Heerenveen
37:19
6
Dolf Duivenvoorden
Vitalis
38:06
8
Stefan Postma
AV Heerenveen
39:19
9
Pieter de Boer
Loopgroep Aart Stigt
43:06
12
Victor Bastiaansen
Prins Hendrik
44:53
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Richard v. Lunzen
Lionitas
45:58
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Johannes van der Veen
Lionitas
40:59
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Voor opmerkingen over de uitslag, kun je mailen
naar sytze.wetting@hetnet.nl
Uitslagen.nl
12-12-2010 17:36