Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 12 december 2010

MSR, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
2:37:16
2
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
2:39:12
3
Bart De Grove
Vlierzele Sportief
2:50:31
4
Andy Roodenburg
Energie
2:59:37
5
Joop van Lammeren
Energie
3:16:17
6
Maurice vd Velden
Energie
3:31:08
M40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:41:51
2
Marco Tramontina
Eindhoven Atletiek
2:50:58
3
Gert Mertens
SAC
2:56:13
4
Frankie Leus
ACHL
2:59:20
5
Frank Stubbe
Olympic Brugge
3:19:27
6
Michael Wolters
VT Triangel
3:21:47
7
Jaap Koning
Kombijsport
3:23:28
8
Richard van der Klis
avVN
3:29:57
9
Bob Westerduijn
Spark
3:30:57
10
Mark de Boer
Energie
3:31:09
11
Jan Mulder
Kombijsport
3:34:50
12
Erik Boehlé
Energie
3:36:14
13
Erwin Borrias
De Spartaan
3:44:59
14
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
3:46:45
15
Jan Claereboudt
Loopclub Irene
3:58:17
16
Hans van Klaveren
Energie
3:59:03
17
Leo Tolboom
Haag Atletiek
3:59:03
18
John de Boer
Running AP
4:18:33
M50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rut Zoutman
Olympus '70
3:03:59
2
Pat Leysen
ATAC
3:07:50
3
Henk Derks
avVN
3:10:07
4
Einar Tveter
Spark
3:12:46
5
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
3:14:36
6
Willem B Tijssen
Loopgroep PK
3:15:10
7
Sjaak Bus
Spiridon
3:17:19
8
Jan Marin
VT Triangel
3:19:02
9
Lars Ove Nordnes
JUTUL IL
3:25:12
10
Theo van Pamelen
Spark
3:30:00
11
Luc Gerlo
AC Hamme
3:30:14
12
Ton Legerstee
Energie
3:31:08
13
Ed van Beek
MarathonPlus
3:38:25
14
Mo Idrissi
DEM
3:43:30
15
Cees van Reemst
TION
3:43:58
16
Kees Gerritsen
Spark
3:45:48
17
Erik Dekkers
Spark
3:51:08
18
Edouard Michel
CELTIC
3:52:23
19
Hans Griep
Spark
4:02:50
20
Ole Tidemann
AK73
4:03:46
21
Jacques Vandewal
Worldrunners Belgium
4:13:49
22
Peter van Gils
Energie
4:19:16
23
Bob Bock
Loopgroep Aart Stigt
4:23:13
24
Ruurd Tolman
Spark
4:27:37
25
Kees van den Berg
NSL
4:30:13
26
Henny Valks
Eindhoven Atletiek
5:17:18
M60, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Leeuwangh
Fortuna
3:30:31
2
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
3:36:22
3
Jac van Rijn
avVN
3:57:40
4
David Bindervoet
RWV
4:06:20
5
Rocco Divita
K.K.S
4:07:44
6
Gijs Honing
avVN
4:27:56
VSR, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemieke de Vos
Spark
3:09:34
2
Lydia de Graaf
avVN
3:25:18
V40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin van Es
Spark
3:32:27
2
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:13:49
V50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula de Gier-van Buur
Triathlon
3:36:57
2
Els Annegarn
avVN
3:58:08
3
Suzanne Maes
Worldrunners Belgium
4:26:12
4
Ineke Scheffer
Friesland
4:27:56
5
Yvonne Hijdra-Boonenbu
Spark
4:52:36
MAN, MARATHON TRIMLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludovic Vanlede
Bellegem (BEL)
2:48:13
2
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
2:53:17
3
Gert van der Vinden
Biggekerke
2:56:34
4
Alec Schellen
Antwerpen (BEL)
3:00:49
5
Paul Keehnen
Spijkenisse
3:03:48
6
Samuel Gerssen
Voorburg
3:07:02
7
Gerrit van Doornik
Delft
3:08:25
8
Ed van Dijk
Poortugaal
3:08:52
9
Hugo Debusscher
Morkhoven (BEL)
3:12:25
10
Edwin van Straten
Spijkenisse
3:13:15
11
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:13:25
12
Wim Swyzen
Zonhoven
3:13:58
13
Frans Fobbe
Barendrecht
3:14:42
14
Christophe Lamont
Elsegem (BEL)
3:15:16
15
Martin Desmedt
Bredene (BEL)
3:16:58
16
Eric Philipsen
Olympus '70
3:19:31
17
Jetse Scholma
Berghem
3:20:51
18
Pol de Saedeleer
LIER (BEL)
3:21:22
19
Rudi Vanden Berghe
Schoten (BEL)
3:21:24
20
Bruno De Decker
Dendermonde (BEL)
3:23:59
21
Willem van der Heyden
Kieldrecht (Beveren)
3:25:36
22
Rutger Thung
Vlaardingen
3:26:34
23
Hans Spieker
Deventer
3:26:40
24
Bouke Doornbosch
Hellevoetsluis
3:26:52
25
Philip Thenaers
Aartselaar (BEL)
3:27:00
26
Luc De Jaeger-Braat
Watervliet (BEL)
3:27:11
27
Ronald Pol
Fortuna
3:27:12
28
Rudy Van Daele
Sint Niklaas (BEL)
3:27:21
29
Egbert Reurich
Hendrik-Ido-Ambacht
3:28:48
30
Leonard van den Houten
IJsselstein Ut
3:28:48
31
Filip Koumans
Hever (BEL)
3:29:48
32
Michiel Smits
Brasschaat (BEL)
3:30:41
33
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:31:11
34
Wim Proost
Tielen (BEL)
3:36:33
35
Ivo Marynissen
Merksplas (BEL)
3:36:46
36
Hugo Fernandes
Enschede
3:36:46
37
Julian Meynell
Belper (GBR)
3:36:55
38
Jan van de Brug
Amersfoort
3:38:38
39
Brett Davis
Denver,Colorado (USA
3:39:24
40
Bonno Odijk
Puttershoek
3:39:41
41
Duncan Sankey
Londen (GBR)
3:39:50
42
Peter van Noort
Heerjansdam
3:40:01
43
Jos vander Maarel
Nieuw-Lekkerland
3:40:21
44
Martin Gerritsen
Dutch Runners Gold
3:42:24
45
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:43:38
46
Jos Crijnen
Antwerpen (BEL)
3:44:02
47
Hans Vugts
Breda
3:44:21
48
Marc Bemong
Tielt-Winge (BEL)
3:44:25
49
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJss
3:44:32
50
Selim Ilkin
Waterland
3:44:58
51
Ronald Jansen
Westmalle (BEL)
3:45:01
52
Jef Jacobs
Meersel-Dreef
3:45:03
53
Wim Wuestenenk
NOP
3:45:51
54
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
3:46:44
55
Maurice Koree
Rotterdam
3:46:55
56
Tako Molanus
Meppel
3:48:36
57
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
3:49:14
58
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:49:58
59
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
3:51:32
60
Joop Terwiel
Fortuna
3:51:45
61
Cock Qualm
Rozenburg Zh
3:51:53
62
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:52:16
63
Wil Meershoek
Hoek van Holland
3:52:18
64
André van Unnik
Zoetermeer
3:52:30
65
Christiaan Raeymaekers
Lille (BEL)
3:52:49
66
Christian Herteleer
Bellem (BEL)
3:55:29
67
Declan Walsh
's-Gravenhage
3:55:49
68
Jaap Merkens
Tricht
3:57:16
69
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:57:46
70
Koen Dexters
Peer (BEL)
3:57:52
71
Rudy v.d. Heijden
Olympus Land van Cui
3:57:57
72
Marnix Lowyck
Gistel (BEL)
3:58:59
73
Henk Geilen
Munstergeleen
3:59:05
74
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
3:59:45
75
Erik van Gijn
De Lier
4:01:56
76
Cor van den Enden
Krimpen aan den IJss
4:02:30
77
Eddy Van Boven
Schoonaarde (BEL)
4:03:36
78
Dirk Kwak
Rotterdam Atletiek
4:05:37
79
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
4:07:49
80
Alex van Leuven
Sint Jansteen
4:08:44
81
Cas Jurczik
Delft
4:08:56
82
Gert Jan van der End
Fortuna
4:09:44
83
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
4:11:33
84
Thomas Kissel
Stitswerd (GER)
4:11:54
85
Jan Deschacht
Assebroek (BEL)
4:13:22
86
Jeroen van Vliet
Hoogvliet Rotterdam
4:13:52
87
Bastiaan van der Lek
's-Gravenhage
4:14:46
88
Herbert Kunst
Flakkee
4:15:29
89
Peter Ickert
Niederkrüchten (GER)
4:17:14
90
Pim Eijlders
Hoogvliet Rotterdam
4:18:33
91
Just Bennis
Pallas '67
4:18:46
92
John den Braber
Spark
4:20:07
93
Thijs van Dam
Delft
4:22:18
94
Cas Grannetia
Hillegom
4:26:40
95
Willem Kramer
Veluwe
4:27:56
96
Jannes van Mourik
Spark
4:28:28
97
Tillo Castelein
Aalter (BEL)
4:29:48
98
Anton Schuurman
Amsterdam
4:32:22
99
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:35:01
100
Cornelis Kuijt
Katwijk Zh
4:36:16
101
Peili Wang
's-Gravenhage
4:42:35
102
Gerhard Kotman
Stitswerd (GER)
4:43:12
103
Francis Poelstra
Leiden
4:44:27
104
Stephen Tews
Leidschendam
4:44:53
105
Sven Cooremans
Westmalle (BEL)
4:48:13
106
Piet de Knegt
Rhoon
4:49:08
107
Jan van Katwijk
Rhoon
4:49:09
VROUW, MARATHON TRIMLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Van der Spiegel
Erps-Kwerps (BEL)
3:28:48
2
Irma Oosterman
Spark
3:35:33
3
Ainhoa Ostolaza
Delft
3:36:42
4
Marga Vrijhoeven
Pallas '93
3:57:56
5
Jacqueline de Bree
Dynamica
3:59:03
6
Lilian van der Steen
Fortuna
4:01:19
7
Lida van Strien
Pallas '93
4:07:06
8
Gina Heuser
Energie
4:19:15
9
Jilleke Rouwet
Rhoon
4:49:08
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:10:59
2
Menno Lieven
Dutch Runners Gold
1:15:21
3
Folkert van de Krol
Energie
1:16:01
4
Richard de Groot
Pallas '93
1:18:09
5
Marcel Fiering
Pallas '93
1:19:28
6
Rachid Fadis
Spark
1:19:31
7
Hans Berendsen
Pallas '93
1:20:44
8
Steven Wolhoff
Spark
1:20:51
9
John Hemmerde
Pallas '93
1:20:55
10
Charles Timmermans
Pallas '93
1:21:14
11
Marco Barendregt
PAC
1:23:09
12
Remi van der Leer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:24:09
13
Ali Shugul
PAC
1:24:26
14
Jeroen Nieuwstraten
Spark
1:24:47
15
Erik Tuk
Brielle
1:26:16
16
Louis de Koning
Zuidland
1:27:29
17
Roland van Dillen
Spijkenisse
1:28:02
18
Erik Pruijmboom
Rotterdam
1:29:24
19
Richard de Klerk
Rotterdam
1:29:53
20
Ricardo Baptiste
PAC
1:30:00
21
Chiel Sponselee
Hellevoetsluis
1:30:06
22
Bryan Vloemans
Rotterdam
1:30:10
23
Johan Benne
avVN
1:30:51
24
Pim Uijtdewilligen
Rotterdam
1:31:00
25
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
1:31:27
26
Ruben van der Dussen
Delft
1:32:03
27
René van den Berg
Spijkenisse
1:32:03
28
Martin Kleinjan
Rotterdam
1:32:05
29
Martin den Hamer
Waterweg
1:33:28
30
Raymond Meijer
Barendrecht
1:33:42
31
Eef Kooman
Flakkee
1:34:22
32
Ewoud Blaak
Rotterdam
1:34:23
33
Nicolas A Pastén
Spijkenisse
1:34:32
34
Martin van der Giesen
Strijen
1:34:43
35
Cor Kros
Poortugaal
1:35:21
36
Simon Ouwerling
Rotterdam
1:36:08
37
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
1:36:11
38
Willem Kop Jansen
Rotterdam
1:36:13
39
Harold de Keizer
Poortugaal
1:36:23
40
Rob Bosboom
PAC
1:36:47
41
Marco Fais
's-Gravenhage
1:36:52
42
Cor van Wijnen
RWV
1:37:07
43
Wim Roest
Ede Gld
1:37:14
44
Victor Bogers
Spijkenisse
1:37:26
45
Renzo Kerkhof
Spijkenisse
1:37:30
46
Edward Noordzij
Poortugaal
1:38:00
47
Rene van der Sluys
Spijkenisse
1:38:19
48
Steven Wuyts
Gierle (BEL)
1:38:28
49
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
1:38:40
50
Nico van Witzenburg
Brielle
1:38:43
51
Arie Verweij
Pallas '93
1:38:47
52
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:39:02
53
Sonat Kaya
's-Gravenhage
1:39:03
54
Marcel Engel
Energie
1:39:11
55
Bob Polack
PAC
1:39:22
56
Ruud Warmer
PAC
1:39:22
57
Rob Bekker
Zwartewaal
1:39:41
58
Frank Schreurs
Werkhoven
1:39:48
59
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:40:00
60
Peter Versluis
Spijkenisse
1:40:04
61
Marco Peters
Pallas '93
1:40:15
62
Rudy Proesmans
Vremde (BEL)
1:40:16
63
Richard Dijker
IJsselstein Ut
1:40:37
64
J. Peeters
Ter Aar
1:40:38
65
Steven de Cocq van Del
Zuidland
1:40:41
66
Hugo Koppenol
Spark
1:40:45
67
Erik van der Wal
Zuidland
1:40:46
68
Peter Verschoor
Sliedrecht
1:40:52
69
Maurice van Horn
PAC
1:40:55
70
Radjesh Ramasray
PAC
1:40:57
71
Anton van der Lubbe
RRZ
1:41:29
72
Maarten Schalekamp
Berkel en Rodenrijs
1:41:36
73
Aart Eigelsheim
Zwijndrecht
1:41:36
74
Danny Baris
Rhoon
1:41:50
75
Jan van Triet
Spark
1:41:58
76
Ron Vrijdag
Spijkenisse
1:41:58
77
Maurice Alders
Poortugaal
1:41:59
78
Benjamin Adelmund
Spark
1:41:59
79
Ruud Riesmeijer
Spijkenisse
1:42:27
80
Eric van der Kruit
Barendrecht
1:42:27
81
Rob Erwich
Spark
1:42:30
82
Michel Siep
Rotterdam
1:42:35
83
Corné Zwinkels
Voorne Atletiek
1:42:55
84
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:43:16
85
Charli Hoogstraten
Leiden
1:43:23
86
Patrick Joosten
Zuidland
1:43:24
87
Edwin van der Wilk
Olympus '70
1:43:26
88
Oskar den Boer
Fortuna
1:43:45
89
EA Dos Santos
Rotterdam
1:43:54
90
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:44:10
91
Rene Kloot
Zwijndrecht
1:44:11
92
Bert Waal van Dijk
Tilburg
1:44:15
93
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
1:44:24
94
Adri Visker
Rozenburg Zh
1:44:25
95
Leo Jansen
Zuidland
1:44:29
96
Joost Erhardt
Poortugaal
1:44:29
97
Frank Bekker
Fortuna
1:44:34
98
Patrice Crenerinne
Houyet (BEL)
1:44:52
99
Marco Terlouw
Energie
1:45:09
100
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
1:45:21
101
Gary Pasten
Spijkenisse
1:45:38
102
Joop Oskam
Spijkenisse
1:45:39
103
Ted Verhulst
Wateringen
1:45:43
104
Gerrit den Haan
Passaat
1:45:49
105
Marcel Lindhout
Hoogvliet Rotterdam
1:45:55
106
Cor van Leent
Zevenbergen
1:46:11
107
Jack Verbeek
Kudelstaart
1:46:13
108
Peter Swager
Hoogvliet Rotterdam
1:46:22
109
Ruud Verbeek
Arnhem
1:46:24
110
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:46:32
111
Marc Van Steen
Vilvoorde (BEL)
1:46:32
112
Rens van Hal
Passaat
1:46:42
113
Kees van Geel
Roosendaal
1:46:52
114
Richard van Koppen
Sprint
1:47:07
115
Ronald Tijsseling
Voorne Atletiek
1:47:10
116
Lienk Dijkema
Sprint
1:47:20
117
Bob van Steenwijk
Gouda
1:47:59
118
Maciej Szymanowski
Rotterdam
1:48:19
119
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:48:20
120
Rob Hinter
Scorpio
1:48:36
121
Arie Kamps
Spijkenisse
1:48:38
122
Hennie Sallet
Spijkenisse
1:49:05
123
Marijn van Sliedregt
Hulst
1:49:12
124
Frank Groen
Voorne Atletiek
1:49:17
125
Ben van Mil
Hekelingen
1:49:18
126
Stefan Voogt
Hoogvliet Rotterdam
1:49:32
127
Frans Nettekoven
AV '23
1:49:41
128
Carl Buijs
Schiedam
1:49:52
129
Richard Bolton
Wassenaar
1:50:00
130
Hans Stutvoet
Energie
1:50:13
131
Ad Littel
Leiden Atletiek
1:50:15
132
Jan Ringlever
Zwijndrecht
1:50:23
133
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:50:23
134
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:50:41
135
Arthur Bijl
Spijkenisse
1:50:50
136
Warry van der Weg
PAC
1:50:53
137
Ali Dadi
Barendrecht
1:50:56
138
Johan Romers
Spijkenisse
1:50:57
139
Arno Brouwer
Spijkenisse
1:50:58
140
Marcel Moret
Hoogvliet Rotterdam
1:51:19
141
Pierre Hooimeijer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:51:22
142
Huibert Lucas
Alblasserdam
1:51:34
143
Robert Langendam
Spark
1:51:35
144
Sjaak Nieuwland
Spijkenisse
1:51:36
145
Albert Akker
Spark
1:51:36
146
Roel de Loome
AV '40
1:51:36
147
Filip Visser
Poortugaal
1:51:47
148
Johan van Aken
Spijkenisse
1:51:49
149
Peter Adriaansen
Spark
1:51:54
150
John Gorter
Hoogvliet Rotterdam
1:51:54
151
Vincent Kalkman
Warmond
1:51:55
152
Marco van Hengel
Clytoneus
1:51:57
153
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:52:05
154
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:52:11
155
Peter Hage
Hoogvliet Rotterdam
1:52:14
156
Dirk de Groot
Rotterdam
1:52:41
157
Pieter van Eysendeur
Ter Aar
1:52:49
158
Jan van Pelt
Tielen
1:52:49
159
Denny Benjamin
Spark
1:52:56
160
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
1:53:09
161
Erik Bal
Rockanje
1:53:11
162
José Eduardo Reyes Bet
Woluwe-Saint-Pierre
1:53:12
163
Arnie Been
Waddinxveen
1:53:19
164
Ad van Genderen
Spark
1:53:22
165
Jurre Weersma
Leiden
1:53:29
166
Jan Keijzer
Voorhout
1:53:34
167
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:54:26
168
Ger Boon
Voorne Atletiek
1:54:31
169
Geert de Vries
Zuidland
1:54:34
170
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:54:49
171
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:54:56
172
Peter van Buijtenen
Vlaardingen
1:54:56
173
Phil Corringham
Wassenaar
1:54:59
174
Ger Smits
Spark
1:55:15
175
Alex de Ruiter
Goedereede
1:55:22
176
Nico vd Velden
Spark
1:55:30
177
Herman Pinkse
AV '47
1:55:34
178
Roy de Wild
Gorinchem
1:55:48
179
Egidius van Dongen
Voorne Atletiek
1:55:52
180
Sander Aaldring
's-Gravendeel
1:55:56
181
Wilco Looijen
Schiedam
1:56:02
182
Michiel van der Wal
Berkel en Rodenrijs
1:56:05
183
Frans Hofman
Numansdorp
1:56:15
184
Marcel Lagendijk
Oud-Beijerland
1:56:30
185
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJss
1:56:42
186
Hans van Raam
Spijkenisse
1:56:48
187
Nico Stoop
Spijkenisse
1:56:54
188
Peter Makop
Hellevoetsluis
1:56:59
189
Remco Vervloet
Fortuna
1:57:04
190
Michel Sap
Fortuna
1:57:04
191
Jacques Hofs
Spark
1:57:13
192
Atrhur Buitendijk
Strijen
1:57:13
193
Gert-Jan Buitendijk
Strijen
1:57:13
194
Arne Lyseggen
Romedal (NOR)
1:57:23
195
Rene van der Laan
Zwijndrecht
1:57:45
196
Mark-Peter Rooduijn
Rotterdam
1:57:58
197
Jan Rensen
Haag Atletiek
1:58:05
198
Pieter Adriaanse
Brielle
1:58:41
199
Ben Murel
Brielle
1:59:00
200
Koos Sliep
Spark
1:59:27
201
Rien van den Akker
Spijkenisse
1:59:32
202
Ary Rijsdijk
Spijkenisse
1:59:40
203
René Verschoof
Rotterdam
1:59:48
204
R A M Sies
Rotterdam
1:59:49
205
Gerard Verveer
Energie
1:59:56
206
Erwin Molkenboer
Spijkenisse
2:00:02
207
Paul Kuys
Scorpio
2:00:31
208
Karel Timmermans
Spijkenisse
2:01:01
209
Rob de Groote
Rijsenhout
2:01:17
210
Michel Hadik
Spark
2:02:28
211
Stefan Elders
Eindhoven
2:02:48
212
Eric Schipper
Pallas '93
2:03:06
213
Ed van der Stokker
Spark
2:03:43
214
Frank Hoogendoorn
Zuidland
2:03:58
215
Arne Hansen
Rena (NOR)
2:05:58
216
Trond Hansen
Rena (NOR)
2:05:58
217
Richard Westerbeek
Parthenon
2:06:04
218
Gerard Jomsser
Capelle aan den IJss
2:06:23
219
Martin Janssen
Capelle aan den IJss
2:06:23
220
Peter Waterham
Oosterhout Nb
2:06:30
221
Dimitri Stumpf
Spijkenisse
2:06:42
222
Frans Jongkoen
's-Gravendeel
2:08:24
223
Eef Scheepers
Rhoon
2:08:32
224
Marco van Brenkelen
Hoogvliet Rotterdam
2:09:33
225
Dennis Bastemeijer
Spijkenisse
2:09:33
226
Eric Bastemeijer
Rozenburg Zh
2:09:33
227
Marcel Reuvers
Hoogvliet Rotterdam
2:11:07
228
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:12:02
229
Jan de Vette
Spark
2:12:49
230
Aad van Oversteeg
Spark
2:13:31
231
Wilco Schut
Ugchelen
2:13:54
232
Arjan de Leeuw van Wee
AAA
2:21:18
233
Joop Wolf
Energie
2:21:35
234
Erwin Warmerdam
Spijkenisse
2:24:05
235
Martin van de Heuvel
Maasland
2:26:15
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Brielle
1:32:10
2
Leonie Verstegen
Heemstede
1:35:55
3
Marieke Prince
Maasdam
1:38:51
4
Wilmi van Harten
Poortugaal
1:41:20
5
Martine Lemson
RRZ
1:41:29
6
Brigitte Ooms
Spark
1:42:18
7
Nicole van Veen
's-Gravenhage
1:44:34
8
Christel van Ham
avVN
1:45:24
9
Ivonne van der Pad
avVN
1:46:12
10
Marian Menke-Pluijmers
Rotterdam
1:47:56
11
Esther van den Berg
Energie
1:48:01
12
Liesbeth Van Osselaer
Deurne (BEL)
1:48:06
13
Helena Rodriguez
Ekeren (BEL)
1:48:06
14
Danielle van Lierop
Spijkenisse
1:48:38
15
Marja Hoogendoorn
Rotterdam
1:48:41
16
Danielle van Mil
Hekelingen
1:49:18
17
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:52:13
18
Kirsty de Smit
Amsterdam
1:52:35
19
Dorothé Jansen
Barendrecht
1:54:57
20
Carla Brauwers-van Mil
Spijkenisse
1:55:43
21
Ingrid Klop
Fortuna
1:56:45
22
Letizia Rompelberg
Berghem
1:57:07
23
Monique van Thuijl
Rhenen
1:57:27
24
Jannie Haddeman-Walgaa
Spark
1:58:05
25
Hennette de Bruin
's-Gravendeel
1:58:07
26
Gilberte Scheldewaert
Sint-Amandsberg (Gen
1:58:39
27
Karin de Bruin
Hellevoetsluis
1:59:27
28
Nicolette Stellingwerf
Oudenhoorn
1:59:34
29
Karen Van den Branden
Ekeren (Antwerpen) (
1:59:47
30
Joke Barendregt
Energie
1:59:57
31
Claudia vd Klundert
Zwijndrecht
2:00:40
32
Anita Stolk
Fortuna
2:01:13
33
Paula Nobel
Hekelingen
2:01:49
34
Diana Tieleman
Rotterdam
2:02:18
35
Rit Flleerackers
Tielen
2:03:00
36
Chrystel van der Starr
Spijkenisse
2:03:37
37
Monique Denkelaar
Spijkenisse
2:03:58
38
Lina Rapisarda
Schiedam
2:04:59
39
Siet van Leyden
Hellevoetsluis
2:06:49
40
Mariska Barendregt
Spijkenisse
2:07:14
41
Marjan de Knoop
Energie
2:07:48
42
Dinie Baumann
Hoogvliet Rotterdam
2:07:54
43
Grethe Anita Nyvoll
Romedal (NOR)
2:10:21
44
Melek Delen
Vlaardingen
2:10:41
45
Elly Boon-Bos
Voorne Atletiek
2:10:57
46
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
2:11:06
47
Inge Wegereef
Nederland
2:11:07
48
Tina Pieters
Spark
2:13:58
49
Anne-Marie Bayirli
Energie
2:15:54
50
Kirsti Hokkanen
Hamar (NOR)
2:18:02
51
Margo Sontag
Energie
2:20:21
52
Sonja Sital
Rotterdam
2:21:35
53
Moïra Jeanmart
Houyet (BEL)
2:24:27
54
Annie van Rossum
avVN
3:19:01
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis postma
Pallas '93
34:12
2
Henk van Leeuwen
Heenvliet
35:55
3
Ferry ten Hove
Pallas '93
36:14
4
Michiel de Roo
Oud-Beijerland
36:40
5
David Buglass
Leidschendam
36:41
6
Andre Melissant
Flakkee
37:22
7
Arthur van Eijl
Spijkenisse
37:25
8
Jan Verwijs
AAA
37:30
9
Erik Peeman
Sommelsdijk
37:53
10
Stijn Declerck
Loopgroep PK
38:21
11
Marcel van Deursen
Hoogvliet Rotterdam
39:40
12
Edwin Metzemaekers
Spijkenisse
39:46
13
Heero Spaan
Dordrecht
39:47
14
John van Vliet
Vlaardingen
40:16
15
Ronald Kohn
Zuidland
40:49
16
Ramon v.d. Knaap
Pallas '93
40:57
17
Ton Valk
Voorne Atletiek
40:58
18
Gert-Jan Goudappel
Pallas '93
41:05
19
Erik Dulfer
Schiedam
41:16
20
Rinus Verhart
Rotterdam
41:45
21
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
42:10
22
Henk Tuk
Brielle
42:36
23
John van Zweeden
's-Gravenhage
42:55
24
Gerbrand Smidt
Spijkenisse
43:24
25
Wesley Bouman
Spijkenisse
43:55
26
Kees Tak
avVN
43:57
27
Tijmen Leenders
Spijkenisse
44:15
28
Vincent Dirven
Spijkenisse
44:20
29
Ab Flanderijn
Spark
44:28
30
Ruben Vermeij
Spark
44:34
31
Dino Fageraas
Rotterdam
44:34
32
Sander Brand
Spijkenisse
44:44
33
Ivo Terpstra
Hoogvliet Rotterdam
44:45
34
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
45:12
35
Ferry Kros
Pallas '93
45:18
36
Jury Leissner
Spijkenisse
45:23
37
Joop van Schie
Spark
45:25
38
Robert Feteris
Hoogvliet Rotterdam
45:29
39
Ron de Jong
Hoogvliet Rotterdam
45:42
40
Frank Amas
Spijkenisse
45:49
41
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
46:14
42
Paddy de Vos
Spijkenisse
46:21
43
Raoul Haddeman
Rotterdam
46:29
44
Antoon Kloonen
Zevenbergen
46:46
45
Kenneth Odijk
Delft
47:17
46
Kok Degeling
Spijkenisse
47:21
47
Ronald Veenman
Barendrecht
47:54
48
Robert Hol
Spijkenisse
48:04
49
Ger Kooijman
avVN
48:30
50
Bob Schot
Pallas '93
48:38
51
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
48:53
52
Ron Dekker
Spijkenisse
48:59
53
Richard van Vliet
Spijkenisse
49:04
54
James Scharink
Hoogvliet Rotterdam
49:08
55
Arie van der Kuil
Rotterdam
49:08
56
John de Roo
Oud-Beijerland
49:27
57
Remco Meulenbroek
Spijkenisse
49:35
58
Remy Toudel
Dordrecht
49:36
59
Kris Wynia
Simonshaven
49:37
60
Arjen Stoelinga
Barendrecht
49:42
61
Mark van Rooij
Spijkenisse
50:00
62
Carl vd Graaf
Hellevoetsluis
50:15
63
Thijs Geuze
Rotterdam
50:18
64
Arthur Dalmulder
Oud-Beijerland
50:23
65
Coen Otto
Spijkenisse
50:50
66
Jaap van Loon
Spark
51:07
67
Fred Snel
Ridderkerk
51:24
68
Gerard van Staveren
Rhoon
51:24
69
Hans Hartog
Zoetermeer
51:31
70
Jeffrey Niemantsverdri
Hellevoetsluis
51:32
71
Peter Bergdorff
Spijkenisse
52:02
72
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
52:33
73
Thomas Muilenburg
Hellevoetsluis
52:46
74
Nico Zuidmeer
Spark
52:48
75
Patrick Fok
Spijkenisse
53:15
76
Wim van Doorn
Spijkenisse
53:28
77
Rein Laurens
Hoogvliet Rotterdam
54:11
78
Henry van Kuik
Spijkenisse
54:19
79
Stefan van Tienhoven
Spijkenisse
54:27
80
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
54:28
81
Rob Battem
Hoogvliet Rotterdam
54:30
82
Jan van Genderen
Spijkenisse
54:35
83
Jan Brouwer
Spijkenisse
54:42
84
Paul de Valk
AV '47
54:45
85
Richard Kooderings
Hoogvliet Rotterdam
55:04
86
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
55:28
87
Erik Krahe
Dordrecht
55:32
88
Peter Baumann
Vlaardingen
55:56
89
John den Uijl
Brielle
56:08
90
Ron 't Lam
Schiedam
56:21
91
Rien de la Rie
Rotterdam
56:22
92
Peter Uri
Spijkenisse
56:25
93
Marlod Willem
Spijkenisse
56:25
94
Charles van Blijswijk
Spark
56:39
95
Bas van Noort
Spijkenisse
56:39
96
Dick van der Wal
Spijkenisse
57:30
97
Wim van der Made
Spijkenisse
57:39
98
Marcel Suijkerbuijk
Spijkenisse
57:49
99
Dennis Klootwijk
Hoogvliet Rotterdam
58:22
100
Peter Bergman
Zwijndrecht
58:37
101
Jules Kentin
Krimpen aan den IJss
58:37
102
Evan Marmarinos
Spijkenisse
59:14
103
Patrick Heins
Rhoon
59:54
104
Dick Ellerman
Hoogvliet Rotterdam
59:54
105
Hans Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:00:24
106
Gert Vogelaar
Breda
1:00:30
107
Rob Epke
Spijkenisse
1:00:36
108
Jos Haddeman
Spijkenisse
1:01:03
109
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:01:04
110
Rob Mariman
Rotterdam
1:02:38
111
Edwin Prins
Zuidland
1:02:38
112
Luc Calame
Spijkenisse
1:02:54
113
Abe
's-Gravenhage
1:03:14
114
Frans Notting
Rotterdam
1:03:35
115
Gerrit Kerkman
Leiden
1:04:27
116
A. Timmermans
Spijkenisse
1:04:42
117
John van Haagen
Schiedam
1:04:51
118
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:05:36
119
Peter Herrewijnen
Spijkenisse
1:06:55
120
Hans Verduijn
Spijkenisse
1:06:56
121
Jan Vrijenhoek
vlaardingen
1:07:26
122
Wim Smit
Spark
1:08:45
123
Cees Montfrooij
Spijkenisse
1:13:31
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paulien de Geest
Spijkenisse
48:23
2
Shirley Hoen
Spijkenisse
49:52
3
Chantal Romkes
Rotterdam
50:01
4
Diana Nederpelt
's-Gravenhage
50:10
5
Marian Putter
Energie
51:16
6
Gudy van Klaveren
Energie
51:41
7
Mireille van Twuijver
Schiedam
52:09
8
Silvia Brechler
Energie
52:45
9
Nicole van Bergeijk
Hoogvliet Rotterdam
54:09
10
Els Loodts
Ter Aar
55:20
11
Jilly Baumann
Vlaardingen
55:56
12
Nelly Westerbaan
Rotterdam
57:28
13
Von Winckelmann
Spijkenisse
58:57
14
Mandy Worms
Spijkenisse
58:58
15
Ana Barradas
Enschede
59:11
16
Sandra Huisman
Naaldwijk
59:12
17
Danielle van der Zwan
Barendrecht
59:33
18
Monique Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:00:24
19
Morraja Littel
Hoogvliet Rotterdam
1:00:51
20
Elles Erhardt
Poortugaal
1:01:11
21
Christa Pruim
Spijkenisse
1:01:28
22
Leandra de Boef
Spijkenisse
1:01:28
23
Connie Vuijk
Spijkenisse
1:01:40
24
Inge Du Pon
Abbenbroek
1:01:40
25
Carola van Veen
Spijkenisse
1:02:13
26
Ilirjana Veseli
Gjovik (NOR)
1:02:22
27
Irma Verhagen
Poortugaal
1:02:27
28
Christine Rietveld
Spijkenisse
1:02:54
29
Petra Meijndert
Pernis Rotterdam
1:03:11
30
Saori Kawai
's-Gravenhage
1:03:22
31
Tamiko Abe
's-Gravenhage
1:03:27
32
Arina Nieuwland
Spijkenisse
1:03:58
33
Jacqueline van Bemmele
Spijkenisse
1:04:42
34
Marian van Haagen
Schiedam
1:04:50
35
Miranda Joosten
Zuidland
1:04:52
36
Gonny Poot
Spijkenisse
1:04:56
37
Dimphy Steens
Spark
1:05:33
38
Lisette Steens
Spark
1:05:33
39
Anneli Lyster
Skedsmokorset (NOR)
1:07:05
40
Simone Joosten
Zuidland
1:07:10
41
Corrie Joosten
Zuidland
1:07:10
42
Carola van der Veen
Barendrecht
1:08:45
43
Jenny Krijnen
Rotterdam
1:08:45
44
Emmie Bernoster
Schiedam
1:08:47
45
Ellie Montfrooij
Spijkenisse
1:13:31
46
Elina Vepsalainen
Noorwegen
1:13:58
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Khalid Mokhtari
Rotterdam Atletiek
16:48
2
Niels Ros
Rotterdam Atletiek
17:15
3
Sander Peters
Pallas '93
17:20
4
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigt
17:23
5
Thomas White
Pallas '93
17:44
6
Marcel Gelton
Pallas '93
17:53
7
Iskander v.d. Wijngaar
Pallas '93
17:58
8
Jan Gerrit Klol
AAA
18:00
9
Jasper Heusdens
Spijkenisse
18:26
10
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
18:38
11
Bob van Beveren
Poortugaal
19:48
12
Arjan Vijverberg
Spijkenisse
20:10
13
Arjen Teijn
Spijkenisse
20:20
14
Bart Oole
Hellevoetsluis
20:36
15
Koen van den Meiracker
Spark
20:37
16
Gaetano Westerduijn
Spark
20:40
17
Frank Heusden
Spijkenisse
21:29
18
Arie Ros
Lekkerkerk
22:19
19
Rens Trommels
Poortugaal
22:35
20
M Lindhout
Hoogvliet Rotterdam
22:53
21
Cor Spruijt
Monster
23:01
22
Jeffrie Janssen
Rhoon
23:03
23
Gerard Bank
Spijkenisse
23:36
24
Remko Dahlman
Spijkenisse
24:03
25
Folly Nieland
Spijkenisse
24:44
26
Ed Molenmaker
Spark
25:06
27
Brent Biesheuvel
Oudenhoorn
25:24
28
Frank Veldhoen
Spijkenisse
25:26
29
Eric de Leeuw
Dordrecht
25:37
30
Jan Joore
Oudenbosch
26:39
31
Wouter Oole
Hellevoetsluis
26:58
32
Hans de Niet
Moerkapelle
27:05
33
Theo Houtman
Spijkenisse
28:10
34
Ian Verhey
Spijkenisse
28:58
35
John van Zomeren
Schiedam
29:01
36
Marc Ripmeester
Spijkenisse
29:23
37
Johan Ripmeester
Spijkenisse
29:23
38
Wunnink
Schiedam
29:43
39
Nick Heggen
Spijkenisse
30:12
40
Dennis Weggeman
Hellevoetsluis
30:39
41
Ed Koenders
Pijnacker
32:00
42
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
32:22
43
Maikel van der Breggen
Spijkenisse
32:58
44
Danny Scholte
Spijkenisse
34:10
45
Robert Boer
Rotterdam
34:11
46
Jan van Eijsden
Spijkenisse
34:20
47
Jan du Mortier
Spijkenisse
34:25
48
E. van Wieringen
RWV
34:37
49
Jan Hoek
Hoogvliet Rotterdam
35:14
50
Sjaak van Steenwijk
Rotterdam
36:57
51
Ron Penning
Barendrecht
37:44
52
Mart van Schijndel
Spijkenisse
39:53
53
Klaas van Hulst
Spark
40:25
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Weersma
Spijkenisse
21:56
2
Cora Mooijman
Monster
23:00
3
Loena Bank
Spijkenisse
23:35
4
Larissa du Mortier
Spijkenisse
23:44
5
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
25:10
6
Karin Hattink
Oostvoorne
25:23
7
Jaimie de Man
Spijkenisse
26:25
8
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
27:02
9
Renske van Ooyen
Delft
27:50
10
Mourien van der Wal
Berkel en Rodenrijs
28:45
11
Natascha Kriekaart
Zuidland
28:50
12
Margret Polet-Vogel
Spark
28:57
13
Marjolein de Jager
Schiedam
29:00
14
Elma Borgdorff
Spijkenisse
30:00
15
Lianne Keemink
Poortugaal
30:30
16
Selena Kaptein
Hellevoetsluis
30:41
17
Sandra vd Lagen
Renesse
30:45
18
Melissa Gernette
Spijkenisse
31:46
19
Saskia Mulder
Spijkenisse
31:46
20
Ria Baardolf
Spijkenisse
32:04
21
Hanna van Arnhem
Spijkenisse
32:04
22
Arynna Herscheid
Brielle
32:20
23
Denise Mayer
Spijkenisse
32:28
24
Ursula Amas
Spijkenisse
32:28
25
Hennie Kortekaas
Zoetermeer
32:30
26
Sandra van Noort
Spijkenisse
32:49
27
Gerda Kranendonk
Spark
32:49
28
Francisca Soltesz
Spijkenisse
32:58
29
Michelle Riegman
Spijkenisse
33:07
30
Anneke van der Wal
Zuidland
33:54
31
Anita Lisseveld
Spijkenisse
33:59
32
Sandra Verhoeven
Spijkenisse
34:02
33
Yvonne Ranoesemito
Barendrecht
34:11
34
Cynthia Holslag
Spijkenisse
34:31
35
Joyce van den Hoven
Spijkenisse
34:40
36
Caroline van den Tempe
Spijkenisse
34:48
37
Soraida Bonafasia
Rotterdam
35:00
38
Gemma van der Meij
Rotterdam
35:11
39
Belinda Roodenburg
Spijkenisse
35:11
40
Angelique Honcoop
Spark
35:12
41
Marina du Mortier
Spijkenisse
35:34
42
Ilse Rijsbergen
Rotterdam
35:41
43
Marjan Luitwieler
Spijkenisse
36:34
44
Monique Dubbeld
Spijkenisse
36:34
45
Joke Penning
Barendrecht
37:44
46
Marjan van Schijndel
Spijkenisse
38:49
47
Cobie de Rooij
Spijkenisse
38:49
48
Sandra Sumaiku
Spijkenisse
40:26
49
Carmelita Metzemaekers
Spijkenisse
41:56
Graag tot ziens op zondag 11 december 2011
Gemeente Spijkenisse, SSP, Move On, Harry Meijnedert, Runnersworld, Bouman,
Morssinkhof, Rabobank Voorne Putten, Bakker Bouw, Adr.vd Berg, Gebr.Pasten
www.uitslagen.nl
12-12-2010 00:00