Uitslagenlijst 3e Pallas Papendalcross

Arnhem - Zaterdag 11 december 2010

MPUPC, M PUPC 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Hooijmans
Hanzesport
3:10
2
Bente van der Stoel
AV '34
3:16
3
Rixt ter Woord
Daventria
3:27
4
Rosa Molenberg
Athlos
3:35
5
Emma de Bruijn
Argo
3:43
6
Yuli Veenhuis
Argo
3:51
7
Emma van den Berg
NOP
3:53
8
Nienke van de Beek
De Gemzen
3:55
9
Roos Celie
Athlos
3:58
10
Anniek van Zuilekom
Argo
4:02
11
Demi van Egteren
Argo
4:05
12
Milou Odolphy
Argo
4:11
13
Vera Schonewille
PEC 1910
5:11
JPUPC, J PUPC 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Kohne
Heveadorp
3:09
2
Thomas van Bussel
Heveadorp
3:10
3
Bryan Hellendoorn
Isala '96
3:15
4
Nils Reefman
Pallas '67
3:18
5
Jim van Emmerik
Cialfo
3:30
6
Sam van Emmerik
Cialfo
3:33
7
Ike Edelman
Athlos
3:35
8
Bart Oude Voshaar
Pallas '67
3:41
9
Robin Hegeman
NOP
3:45
10
Bram van Houten
Daventria
4:01
11
Diederik Overeem
Cialfo
4:17
MPUPB, M PUPB 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
2:54
2
Esther Boekelder
AVA '70
2:55
3
Emma van Emmerik
Cialfo
2:59
4
Shari Vollema
Athlos
3:05
5
Patty Verkooijen
Atletics Nijverdal
3:07
6
Minke Nijhuis
PEC 1910
3:09
7
Sanne Flipse
Hanzesport
3:12
8
Olivia Greven
Hanzesport
3:12
9
Nienke Voesten
NOP
3:12
10
Sophie van Bergen
Doetinchem
3:14
11
Veerle Mol
Hanzesport
3:18
12
Devon de Lange
AV '34
3:18
13
Laila Dadou
Athlos
3:27
14
Marieke Maasland
Cialfo
3:27
15
Kirsten Schreurs
AV '34
3:35
16
Linde van Ingen
AV '34
3:35
17
Bo van der Lugt
Athlos
3:36
18
Tess Albers
Isala '96
3:39
19
Ilse Overeem
Athlos
3:53
20
Nienke Weggeman
Athlos
3:54
21
Eva van Alst
Athlos
4:21
22
Nikita Mennings
Argo
4:36
JPUPB, J PUPB 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dano van Mierlo
Isala '96
2:44
2
Niels Dennekamp
AV Rijssen
2:46
3
David Koning
Athlos
2:48
4
Salle Wieringa
Pallas '67
2:56
5
Karma van Riel
AV '34
2:56
6
Teun Ex
Heveadorp
2:57
7
Jasper van Zaanen
AV '34
3:01
8
Fedor de Pagter
Hanzesport
3:02
9
Hugo Schouten
Hanzesport
3:04
10
Julian ten Hove
Isala '96
3:08
11
Cas Hartskeerl
Argo
3:11
12
Stefan Keppels
Hanzesport
3:15
13
Olivier Voschezang
GAC Hilversum
3:15
14
Lex Huther
Athlos
3:19
15
Jasper Meijerink
AV '34
3:19
16
Imce Atmodimedio
AV '34
3:19
17
Rick Jansonius
AV '34
3:24
18
Tijn Jonker
Hanzesport
3:25
19
Fabian Smulders
PEC 1910
3:32
20
Einar Visser
Pallas '67
3:35
MPA1, M PUPA1 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Vink
Isala '96
2:48
2
Britt Kwakernaak
Pallas '67
2:54
3
Loes Kampkuiper
AV '34
2:57
4
Lieke Markink
PEC 1910
2:59
5
Anna Molenberg
Athlos
3:03
6
Anna Oosterwegel
Daventria
3:04
7
Kaylee de Boer
AV '34
3:04
8
Eva Nieuwstad
Pallas '67
3:05
9
Mille Winters
Argo
3:06
10
Aniek Hegeman
NOP
3:08
11
Eveline Houtman
De Gemzen
3:08
12
Hanna Ogink
AV '34
3:11
13
Ruth Oostveen
Flevo Delta
3:11
14
Manon Los
Isala '96
3:11
15
Rianne Kok
Athlos
3:13
16
Madelon Rijsdijk
Hanzesport
3:16
17
Tjarda ter Woord
Daventria
3:18
18
Yara Kramer
Salland
3:19
19
Nora Lip
NOP
3:22
20
Camilla Pieper
AV '34
3:23
21
Luan Veenhuis
Argo
3:25
22
Juul van Hofweegen
Pallas '67
3:26
23
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
3:31
24
Iris Reurink
De Gemzen
3:34
25
Maud Centen
Argo
3:35
26
Maartje Oude Voshaar
Pallas '67
4:00
JPA1, J PUPA1 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Jansen
NOP
2:39
2
Joris Jansen
Isala '96
2:45
3
Floris Brinkman
AV '34
2:45
4
Ake Kohne
Heveadorp
2:45
5
Michael de Vries
Isala '96
2:46
6
Jord van der Vinne
Athlos
2:51
7
Daan Mandemaker
AV '34
2:51
8
Daan Veenhuizen
PEC 1910
2:52
9
Stijn Straatman
Pallas '67
2:54
10
Ilyas Versteeg
Pallas '67
2:54
11
Jan Willem Kobus
AVA '70
2:58
12
Toon Grooteboer
Athlos
3:00
13
Juul Ogink
AV '34
3:00
14
Tom Offringa
AV '34
3:00
15
Jasper Voesten
NOP
3:01
16
Patrick de Jong
Athlos
3:04
17
Daan van Loenen
AV '34
3:06
18
Hielke Cats
Arnhem
3:08
19
Rick Celie
Athlos
3:10
20
Nick Bohnsack
AV '34
3:12
21
Wouter Schuijt
AV '34
3:19
22
Steven Hanekamp
De Gemzen
3:20
23
Ties Centen
Argo
3:21
24
Bjorn Hoogendoorn
Athlos
3:22
25
Naud ter Heerdt
PEC 1910
3:23
26
Luuk van Houten
Daventria
3:26
27
Ruben Koopman
Isala '96
3:32
MPA2, M PUPA2 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Sloot
De Liemers
2:34
2
Mila Koster
Isala '96
2:38
3
Kayleigh de Graaff
Pallas '67
2:39
4
Christel Heuseveldt
Climax
2:42
5
Elise Maassen
AV '34
2:45
6
Kyra Keurentjes
Argo
2:47
7
Mirte Mol
Hanzesport
2:48
8
Floor Doornwaard
De Gemzen
2:48
9
Anne Roossink
Isala '96
2:50
10
Renske Michels
Argo
2:54
11
Milou Mattijssen
De Liemers
3:03
12
Emma de Lange
Athlos
3:03
13
Eva van der Hulst
Cialfo
3:06
14
Ronnee Peterink
AV '34
3:06
15
Merle Odolphy
Argo
3:07
16
Dewi Muller
Argo
3:08
17
Tess de Bruyn
Daventria
3:09
18
Stephanie Kok
Argo
3:11
19
Astrid de Haas
AV '34
3:11
20
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
3:13
21
Florianne Postma
Argo
3:19
22
Jacquelien Klaver
Flevo Delta
3:19
23
Leonie Elburg
AVA '70
3:21
24
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
3:23
25
Carlijn Meijerink
AV '34
3:26
26
Isa Lamers
Pallas '67
3:40
JPA2, J PUPA2 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathan Greven
Hanzesport
2:37
2
Sieb Mostert
Pallas '67
2:38
3
Sven Hellendoorn
Isala '96
2:40
4
Brest van Kempen
Daventria
2:41
5
Mirko de Pagter
Hanzesport
2:44
6
Jip Steman
Hanzesport
2:46
7
Léon Mak
De Gemzen
2:48
8
Nick Bakker
Athlos
2:50
9
Jesper Winkes
Pallas '67
2:51
10
Job Dieterman
Arena
2:58
11
Melle van der Stoel
AV '34
3:00
12
Olav Koning
Athlos
3:03
13
Mark Rietvelt
AV '34
3:04
14
Simon Groot Wesseldijk
PEC 1910
3:04
15
Roel Kleinhans
Gelre
3:06
16
Julian Vos
PEC 1910
3:06
17
Victor Sagel
Isala '96
3:06
18
Kelvin Perez-Peters
Argo
3:06
19
Tom Kuppers
Argo
3:07
20
Mark Derksen
AV '34
3:08
21
Niels van Triest
Cialfo
3:15
22
Martijn Muntenaar
Argo
3:20
23
Giedo Overeem
Cialfo
3:22
24
Milo Groen
AV '34
3:22
25
Gerben Weggeman
Athlos
3:28
26
Sem Verbrugh
Athlos
3:29
27
Hidde Hendriks
Hanzesport
3:42
28
Koen Verbrugh
Athlos
4:04
MJD1, M JUND1 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
5:44
2
Irene Bijman
Isala '96
5:51
3
Ilhem Tamrouti
Isala '96
6:07
4
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
6:12
5
Sabine Rouw
AV '34
6:17
6
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
6:22
7
Hanna van Aalten
Atletico '73
6:38
8
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
6:43
9
Meike Roosma
Hanzesport
6:44
10
Seline Vels
Argo
6:44
11
Verena van den Dikkenb
AV '34
6:45
12
Imre Blijleven
AV '34
6:45
13
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
6:45
14
Nomi Kramer
Salland
6:49
15
Camèl Rozendal
De Gemzen
6:51
16
Sharon van Dam
Athlos
6:53
17
Rebecca Brink
Athlos
7:00
18
Marjolijn Mooij
AV '34
7:01
19
Eva de Wilde
Hanzesport
7:01
20
Meike Mul
AV '34
7:03
21
Wietske Hekstra
Athlos
7:03
22
Katie van der Linde
Argo
7:11
23
Yoka Hubers
AV '34
7:15
24
Floor Stefess
Hanzesport
7:16
25
Carlijn de Bruijn
Argo
7:19
26
Wiyada Thiabphet
AV '34
7:22
27
Isoud Ottens
Hanzesport
7:32
28
Renée Bohnsack
AV '34
7:36
29
Shannon Smulders
PEC 1910
8:15
30
Linda van Zijst
Athlos
8:23
JJD1, J JUND1 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauri Hulleman
AV '34
8:34
2
Richard Meuleman
Isala '96
8:43
3
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
9:08
4
Mitchell van den Brink
AV '34
9:12
5
Ruben Boekelder
AVA '70
9:13
6
Luuk Nusselder
Argo
9:25
7
Robert Los
Isala '96
9:26
8
Stan Prinsen
AVA '70
9:33
9
Ceriel Baar
Ciko '66
9:40
10
Paul van der Woude
Argo
9:47
11
Jacob de Graaf
AV '34
9:48
12
Rik van Ingen
AV '34
9:48
13
Jurre Jonker
Hanzesport
10:06
14
Chiem Berends
AV '34
10:12
15
Luke Roerig
Hanzesport
10:21
16
Robert de Jong
Athlos
10:26
17
Taco van der Werff
AV '34
10:27
18
Lars Woudenberg
AV '34
10:32
19
Stijn Jansonius
AV '34
10:44
20
Stefan Jägers
Pallas '67
11:40
MJD2, M JUND2 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrthe Schouten
AV '34
5:49
2
Eva Janssen
AV '34
5:49
3
Willemijn ter Avest
De Liemers
5:58
4
Dian Rolf
Isala '96
6:06
5
Bente Lutteke
Hanzesport
6:09
6
Sylvana Wijers
Daventria
6:29
7
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:30
8
Marit Fiechter
PEC 1910
6:31
9
Lisette Poen
AV '34
6:33
10
Sophie te Mebel
Argo
6:37
11
Fieke Pepping
Pallas '67
6:37
12
Maggy Kamara
Athlos
6:40
13
Anouschka Heemskerk
Flevo Delta
6:41
14
Willemijn Wilms
AV '34
6:45
15
Rianne Zwier
AV '34
6:53
16
Jasmijn Hoevers
Pallas '67
6:53
17
Elise Lankhaar
Athlos
6:55
18
Lieneke Stoop
AV '34
7:02
19
Nina de Groot
AV '34
7:18
20
Rosa Keurentjes
Argo
7:21
21
Lisanne Maasland
Cialfo
7:21
22
Esther Jager
De Gemzen
7:37
23
Veerle Linger
AV '34
7:42
24
Nienke Grasmeijer
AV '34
7:45
25
Maartje Oostveen
Flevo Delta
8:14
26
Amber Jurriens
Cialfo
8:21
27
Evie Brinkman
AV '34
8:23
28
Mariska Klaver
Flevo Delta
9:04
29
Ascha van Leusen
PEC 1910
9:43
JJD2, J JUND2 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joël Plantinga
Isala '96
8:34
2
Mark van der Meulen
Isala '96
8:40
3
Zowie ter Hove
Atletico '73
8:45
4
Frank Gerritsen
AV '34
8:56
5
Oscar Greven
Hanzesport
9:00
6
Lars van Bergen
Doetinchem
9:09
7
Fernando Bruntink
Hanzesport
9:13
8
Dylan Rietveld
AV '34
9:14
9
Daniel Ogink
AV '34
9:17
10
Joost de Kleuver
Climax
9:20
11
Jurian van Lohuizen
AV '34
9:26
12
Falco Pieters
AV '34
9:28
13
Sam ter Haar
AVA '70
9:39
14
Jelte Braakman
Hanzesport
9:43
15
Rik Albers
Isala '96
9:45
16
Byron de Weerdt
Athlos
9:46
17
Nick Schreurs
AV '34
9:53
18
Stijn Tromp
De Gemzen
9:56
19
Thijs Grashuis
AV '34
9:59
20
Jeroen Poelert
Athlos
10:02
21
Teun Houwers
AVA '70
10:25
22
Dennis van Egmond
AV '34
10:32
23
Bart Elburg
AVA '70
10:33
24
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
10:39
25
Wilco Jonker
De Gemzen
10:44
26
Wietse Hendriks
Hanzesport
11:04
27
Borre Verdoes
Pallas '67
11:14
28
Jeroen Dekker
Athlos
11:19
29
Jesco Streumer
Hanzesport
11:21
30
Arnout Mak
De Gemzen
11:24
31
Thijs van Baal
Flevo Delta
11:25
MJC, M JUNC 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Triathlon
7:57
2
Sabine Rutten
VAV
8:14
3
Melissa de Haan
AV '34
8:21
4
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
8:47
5
Eline de Jong
De Liemers
8:50
6
Anouschka Schröder
Flevo Delta
8:54
7
Zoe van Helden
Energie
8:56
8
Emma Hoes
AV '34
9:05
9
Mathilde Terleth
Hanzesport
9:07
10
Michelle de Graaf
AV '34
9:07
11
Merel Lasschuijt
AV '34
9:07
12
Anne Bijsterbosch
AV '34
9:26
13
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
9:28
14
Marleen Stoel
Isala '96
9:29
15
Jade Schreuder
Athlos
9:30
16
Hanneke Oosterwegel
Daventria
9:38
17
Lisa van Disseldorp
Hanzesport
9:40
18
Astrid Lensink
Hanzesport
9:41
19
Jelynn Timisela
AV '34
9:42
20
Dorien Konig
Pallas '67
9:42
21
Mayke Nusselder
Argo
9:50
22
Sophie van der Vlugt
Arena
10:01
23
Nina Meijerink
De Gemzen
10:07
24
Inga Bakker
ACO Van Elderen
10:09
25
Noortje Schröder
Athlos
10:10
26
Anne Meiberg
De Gemzen
10:13
27
Iris Conijn
Pallas '67
10:15
28
Jessie Tybout
Isala '96
10:16
29
Marleen Kas
Pallas '67
10:17
30
Sanne Jansen
Pallas '67
10:29
31
Iris Keizer
De Gemzen
10:50
32
Charida Righolt
Athlos
10:59
33
Chanda van den Brink
AV '34
11:02
34
Jetske Brinkman
AV '34
11:11
35
Marye Bosboom
Cialfo
11:42
36
Krista Smit
Athlos
12:01
37
Isa Bos
Isala '96
12:44
38
Rune Sassen
Athlos
14:15
JJC, J JUNC 3100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelide Aminboru
Triathlon
11:02
2
Ruben Sansom
Pallas '67
11:05
3
Freek van de Weerd
Sprint
11:09
4
Beimen Vellinga
Horror
11:12
5
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
11:13
6
Rubin Vos
PEC 1910
11:24
7
Nout Wardenburg
AV '34
11:27
8
Neflin de Weerdt
Athlos
11:34
9
Bram Tolkamp
AVA '70
11:38
10
Jarick Stoop
Flevo Delta
11:50
11
Bram de Wilde
Hanzesport
12:00
12
Daniel Oderkerk
AV '34
12:10
13
Niels de Jong
Arena
12:12
14
Ivan Feitsma
Athlos
12:13
15
Jorn Heinst
De Liemers
12:23
16
Harm Dieterman
Arena
12:30
17
Mark Jansonius
AV '34
12:34
18
Luuk Vos
PEC 1910
12:43
19
Wietse Koot
Daventria
12:50
20
Twan Wildeboer
PEC 1910
12:56
21
Julius Martens
Arena
13:00
22
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
13:16
23
Matthieu van den Broek
De Gemzen
13:16
24
Jonas Mars
Pallas '67
13:17
25
Thijs van Aalten
Atletico '73
13:22
26
Tim Buschers
Deventer
13:28
27
Tim te Brake
AVA '70
13:34
28
Martijn Kroon
PEC 1910
13:45
29
Lars van Surksum
PEC 1910
13:48
30
Roel Groot
Pallas '67
14:11
31
Joris Gelmers
Pallas '67
14:16
32
Jesse Jeunink
Gelre
14:34
33
Martijn Pot
Hanzesport
14:42
34
Rolf van der Hulst
Cialfo
14:59
35
Joren Kanis
De Gemzen
15:18
36
Samuel van Schaik
Athlos
15:24
37
Stefan Reurink
De Gemzen
17:11
KCMJB, KC MJ A+B 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaisa de Bel
Seven Hills Running
5:55
2
Joosje Goedhart
Pallas '67
5:57
KCMJA, KC MJ A+B 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Wever
NEA Volharding
5:44
2
Lisa Edelaar
De Spartaan
6:18
KCJJB, KC JJ A+B 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van Well
Nijmegen Atletiek
4:53
2
Bart Konig
Pallas '67
5:13
3
Jelmer de Mare
Hellas
5:34
KCJJA, KC JJ A+B 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wiggemans
Daventria
4:42
2
Hans van Hateren
De Spartaan
4:44
3
Daan Reintjes
De Liemers
4:54
4
Casper van Leeningen
AV '34
5:03
5
Alex Kolmus
Pallas '67
5:10
6
Thomas van de Stap
Hellas
7:11
KCV, KC V SEN 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwenhuizen
Hellas
7:12
2
Marlies Manders
Hellas
7:15
3
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
7:21
4
Judith Baarssen
Unitas
7:44
5
Sigrid Dassen
Tartlétos
7:48
6
Loes Lavrijsen
Hellas
8:15
7
Evelien Kooij
Tartlétos
8:44
KCM, KC M SEN 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Paardekooper
AV '56
6:07
2
Ruud Boom
Atletics Nijverdal
6:08
3
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
6:16
4
Paul Boon
Hollandia
6:21
5
Raimo Westerhof
Athlos
6:24
6
Arjan Bloem
Prins Hendrik
6:25
7
Mischa Petie
Tartlétos
6:25
8
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
6:27
9
Justin Meerenburgh
De Liemers
6:28
10
Cees van Maanen
Hellas
6:33
11
Koen Veldhuis
Atletics Nijverdal
6:34
12
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
6:41
13
Jelmer de Vries
Hanzesport
6:41
14
Alwin Roobeek
AV '34
6:44
15
Jeroen van Calker
PEC 1910
6:52
16
Rob Stuber
Athlos
6:53
17
Guido Engelen
De Liemers
6:55
18
Wouter Foppen
Athlos
6:55
19
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
7:00
20
Wietse Bouwknegt
AV '34
7:01
21
Jur Kruijt
Tartlétos
7:11
22
Marco Gunther
Athlos
7:25
23
Lex Verhoog
Tartlétos
7:47
24
Corne Brouwer
Wageningen
8:08
25
Erwin Wamelink
AVA '70
8:12
KCVM, KC V MAS 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christy van Beek
Pallas '67
8:18
KCMM, KC M MAS 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
Ciko '66
6:43
2
Alfred Rekers
PEC 1910
7:35
3
Marcel Bellekom
Hanzesport
7:45
4
Maarten van Alphen
Ciko '66
7:53
5
Haje Visser
Pallas '67
8:10
LCMJB, LC MJ B 3150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Atletico '73
11:35
2
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
11:43
3
Mirthe Overkamp
Hanzesport
12:06
4
Saskia Lensink
Hanzesport
12:26
5
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
12:29
6
Lysanne Wilkens
Oss '78
12:35
7
Shehrazade de Zwager
Daventria
13:00
8
Tessa Poen
AV '34
13:15
9
Zahera Aminboru
Triathlon
13:53
10
Minke van Oeffelt
Pallas '67
14:00
11
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
14:12
12
Tessa Moonen
Flevo Delta
14:16
13
Loes Oudenhuijsen
AV '34
14:24
14
Lotus Westerhof
Athlos
14:37
15
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
15:06
16
Ella van Amelsfoort
AV '34
15:23
LCJJB, LC JJ B 4600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorijn de Mare
Hellas
14:49
2
Jorik van Egdom
VAV
15:32
3
Yared Stifanos
Hellas
15:39
4
Jaap Gerben Vellinga
Horror
15:40
5
Wiebe de Heer
Atletico '73
16:38
6
Sjuul Postulart
Seven Hills Running
16:47
7
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
16:49
8
Timon den Houting
Argo
16:50
9
Thomas van Laar
Cialfo
17:01
10
Menno Ottens
AV '34
17:16
11
David van Bergen
Argo
17:31
12
Joep Sommers
Nijmegen Atletiek
17:31
13
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
17:38
14
Nick Gieltjes
Statina
18:32
15
Lukas Hoes
AV '34
18:55
16
Jesper Vrouwenvelder
ATV Venray
19:16
17
Ronald Warmels
AV '34
20:31
18
Wesley Wolters
Hanzesport
20:32
19
Mark Hofma
ATV Venray
22:51
LCMJA, LC MJ A 4600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin van Hal
De Keien
16:52
2
Jip Vastenburg
AV '34
17:46
3
Anouk Trooster
AAC '61
17:56
4
Inge Sengers
AVV
18:23
5
Marije Peters
Seven Hills Running
18:29
LCJJA, LC JJ A 6100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dilling
Seven Hills Running
19:52
2
Edwin de Vries
TDR
20:08
3
Jordi Baars
TDR
20:23
4
Lars Cazander
Hellas
20:45
5
Tim Bolink
Hellas
21:05
6
Fenno Polderman
Clytoneus
21:14
7
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
21:50
8
Jaro Bellekom
Hanzesport
22:09
9
Léon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
22:21
10
Arjan Weijenborg
AVA '70
22:26
11
Tim Valentijn
Clytoneus
23:09
12
Jens Tybout
Isala '96
23:17
LCV, LC V SEN 6600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
23:40
2
Inge de Jong
TDR
23:54
3
Jeanine van de Klashor
U-Track
25:14
4
Esther Albers
Prins Hendrik
25:25
5
Jacelyn Gruppen
HAC '63
25:49
6
Lisanne Wever
TDR
25:55
7
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
26:14
8
An Lenders
Atletiek Helden
26:41
9
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
27:18
10
Christine Venhuizen
Seven Hills Running
27:50
11
Maaike Zuiderwijk
TDR
28:21
12
Maartje vanReedt Dortl
PEC 1910
29:12
13
Fiona Markus
Veluwe
32:06
14
Rachel Snijder
De Gemzen
33:02
LCM, LC M SEN 8100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Stokvis
TION
26:01
2
Jurjen Polderman
Clytoneus
26:11
3
Rens Dekkers
TDR
26:13
4
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
26:17
5
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
26:32
6
Christian de Lie
TDR
26:32
7
Milco Driessen
Hellas
26:53
8
Ries van Zon
Climax
27:07
9
Jorrit Cleij
Nijmegen Atletiek
27:16
10
Wouter Dilling
Seven Hills Running
27:29
11
Ruud van der Wal
AV '34
28:07
12
Ruben Postma
Athlos
28:12
13
Remi van Balen
Hellas
28:22
14
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
28:23
15
Nout Jansen
Tartlétos
28:53
16
Timo Zimmermann
Pallas '67
29:21
17
Erik Driesen
NOP
29:34
18
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
30:37
19
Sjoerd Veltman
VAV
31:11
20
Cornelis Snoek
NOP
31:27
21
Lucas van der Veen
Typhoon
31:45
22
Edwin Burgman
Kampen
47:22
LCVM, LC V35-49 6600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Mensink
Ciko '66
27:09
2
Marijke Krutzen
Loopgroep PK
30:01
3
Jannemien Bosman
Ciko '66
30:10
4
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
30:22
5
Anna Mazereeul
NOP
31:41
6
Floor Perquin
Ciko '66
32:52
LCMM, LC M35-49 8100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander van den Hoogen
Cifla
28:27
2
Gaby van Caulil
Ciko '66
28:42
3
Peter van Egdom
Loopgroep PK
29:11
4
Peter Gnodde
NOP
29:14
5
John Ketelaars
PAC
29:41
6
Maurice Winterman
Veluwe
30:11
7
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
30:27
8
Mart Meijboom
THOR
30:56
9
Manfred Boogaard
VAV
31:21
10
Arjen Driesen
NOP
31:27
11
Riny van Brienen
Hellas
31:37
12
Frank van Eijk
't Jasper Sport
31:52
13
Job Zijderlaan
Avantri
32:11
14
Willem Flierman
Phanos
32:32
15
Dimitri Stefas
Argo
32:57
16
Elbert-Jan van Laar
Cialfo
33:40
17
Erik van der Schee
Hylas
34:23
18
Harry Veldkamp
Cialfo
34:30
19
Maikel Mardjan
AV '34
36:19
20
Cor Sagel
Isala '96
39:24
21
Theo Baljon
Ciko '66
42:31
LCVM+, LC V 50+ 6600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
26:57
2
Eveline Botter
De Spartaan
29:09
3
Greet Vrijbloed
Isala '96
31:43
4
Martha van Hal
Pijnenburg
33:04
5
Else Carrière
Cifla
33:32
6
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
35:03
7
Marianne Reckens-Klok
Cifla
36:12
8
Sien Meinen-Wikkerink
AVA '70
36:33
9
Gerdie Houterman
Cifla
39:37
LCMM+, LC M 50+ 6600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Running2000
26:00
2
Jaap Vlaming
NOP
26:15
3
Jan Hollak
Veluwe
26:42
4
Jaap van Riet
Hanzesport
26:46
5
Paul van Rooyen
Ciko '66
27:08
6
Dave Kampschreur
Cifla
27:11
7
Geert Wevers
AVA '70
27:26
8
Carl Jansen
Pallas '67
28:11
9
Dirk Wigmans
avVN
28:28
10
Willem de Vries
NOP
29:10
11
Piet Wintermans
Climax
34:29
PR5 V, PAPENDALRUN 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Bijnen
Oosterbeek
21:45
2
Mirjam Dieleman
Hengelo Ov
22:25
3
Elsa Jansen
Breda
23:47
4
Ingrid Haas
Wageningen
24:22
5
Gretha Bouma
Wageningen
25:05
6
Claartje Uitterhoeve
Gaanderen
25:46
7
Sophie van der Does
Gaanderen
26:52
8
Jacky Strik
Oss
27:37
9
Larissa boelders
Bergharen
27:38
10
Paula Kuijt-Lukassen
Renkum
27:56
11
Karin den Ridder
Wageningen
28:04
12
Marja van de Mortel
Sint Anthonis
28:31
13
Marion van Noordt
Wageningen
28:53
14
Lenny van der Aa
Wageningen
29:02
15
Gea Brussen
Wageningen
29:11
16
Sabine Meijerink
Wageningen
29:55
17
Petroesjka Mavres
Nijmegen
30:16
18
Wilna Wijbenga
Wageningen
30:17
19
Greetje Nap
Ede
30:33
20
HannekeRuijs
Ede
30:34
21
Heidy den Besten
Wageningen
31:42
22
Wilma Oostendorp
Arnhem
31:52
23
Louise Wolbers
Wageningen
34:08
24
Marieke Nieuwstad
Doorwerth
34:18
PR5 M, PAPENDALRUN 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond van Hall
Doesburg
17:37
2
Paul van Schijndel
Nijmegen
18:04
3
Lennart Oukes
Velp
18:54
4
Henk Peters
Bemmel
18:58
5
Gerard Tenback
Zevenaar
19:02
6
Daniel van schaik
Rhenen
19:34
7
Gerrit Heersink
Aalten
20:06
8
Christian van Haselen
Doetinchem
20:26
9
Wim Tromp
Nijmegen
20:44
10
Cor Mom
Elst Gld
21:37
11
Eric Kuijt
Wageningen
22:49
12
Eric Oukes
Velp
23:13
13
Sander Nijenhuis
Bennekom
23:31
14
Fabian de Kort
Wageningen
23:36
15
Ruud Sanders
Wichmond
23:46
16
Marcel Baatsen
Wageningen
23:48
17
Alex Ackermann
Arnhem
24:08
18
Frank van Oers
Arnhem
24:30
19
Robert de Jong
Arnhem
24:46
20
Björn Jansen
Arnhem
25:45
21
Sander Smit
Zevenaar
26:20
22
Kees Voorsluijs
Barneveld
27:00
23
Wietze Hoekstra
Wageningen
28:27
24
Will Boshuijzen
Zoetermeer
28:30
25
Jeroen Boshuijzen
Leeuwarden
28:30
26
Klaas Leffring
Ede Gld
28:51
27
Wim van den Brink
Wageningen
30:21
28
Rob Nieuwstad
Doorwerth
34:13
29
Emiel van Puffelen
Wageningen
36:03
PR10V, PAPENDALRUN 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Verkooijen
Wageningen
44:28
2
Ellen Aarnoutse
Ede Gld
48:24
3
Suzanne Heijmans
Arnhem
49:19
4
Jellie van der Meer
Arnhem
49:43
5
Bronwen Musch
Wageningen
49:47
6
Niki van Dreumel
Arnhem
50:57
7
Kim Schellekens
Nijmegen
52:34
8
Jose Heeres
Oosterbeek
53:47
9
Brigit Huijsmans
Wageningen
55:15
10
Danny Jonkman
Arnhem
57:55
PR10M, PAPENDALRUN 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik de Witte
Rhenen
35:23
2
Gerben van der Jagt
Ede Gld
36:30
3
Neequaye Dsane
Cuijk
39:16
4
Arjan Hoenselaar
Nijmegen
39:31
5
Henk Bos
Ede Gld
40:01
6
Jan Breembroek
Doorwerth
40:17
7
Jos Stuyt
Wageningen
41:01
8
Stephan Wildenberg
Arnhem
41:36
9
Eric Catz
Duiven
41:40
10
Henny Fleijsman
Wageningen
42:45
11
Arnold Bodenkamp
Arnhem
44:06
12
Erik Simons
Wageningen
44:50
13
Hans Theunissen
Arnhem
45:03
14
Arjan van Asselt
Bennekom
45:11
15
Bart Hanekamp
Veenendaal
45:18
16
Robert Laan
Arnhem
45:41
17
Reinier Aartsen
Arnhem
46:22
18
Henk Martens
Terborg
46:48
19
Henk Arendse
Wageningen
46:54
20
Remko van Galen
Arnhem
46:58
21
Marcel van de Bovenkam
Veenendaal
47:12
22
Bart van de Lustgraaf
Oosterbeek
47:13
23
Van Steenbergen
De Klomp
47:21
24
Dirk van de Peppel
Duiven
48:45
25
Joost Wosten
Wageningen
49:14
26
Ron Blom
Huissen
50:33
27
Ronald Lanters
Wageningen
51:26
28
Willem Zweerink
Veenendaal
52:13
29
Jack van Oijhuizen
Arnhem
52:17
30
Geert ter Heerdt
Apeldoorn
52:25
31
Bert Berkhof
Ederveen
53:22
www.uitslagen.nl
14-12-2010 12:02