Uitslagenlijst 10de Zuiderzeemarathon

Zwolle - Zaterdag 27 november 2010

V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Wesselman
Friesland
3:32:47
2
Lianne van Avesaath
Swift
4:28:02
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Polly Nkambi
Athlos
3:09:01
2
Gerry Visser
LAAC Twente
3:40:14
3
Renske Vermeulen
SV Putten
3:47:12
4
Jannet Lange
avVN
4:07:18
5
Margret Tetsch
Emmerich (GER)
4:34:17
6
Elma Boon
Utrecht
5:04:22
VREC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ines van Rinsum
Arnhem
3:12:58
2
Jeannet Leppink- de Ha
Zwolle
3:35:08
3
Karin van Eck
Deventer
3:41:42
4
Tieneke de Jong-Brouwe
Zwolle
3:48:04
5
Marietje Bolle
Emmeloord
3:53:26
6
Nynke van der Kooij
Deventer
3:58:03
7
Yvonne Rosenkamp
Raalte
3:59:06
8
Willie Sinke
Urk
4:05:14
9
Barbara Sicking-Koster
Deurne
4:09:07
10
Nadja Kiiskinen
Tampere (FIN)
4:15:21
11
Marja Vester
Vogelenzang
4:26:36
12
Jolanda Ettema
Veenendaal
4:31:26
13
Diana Wijnands
Dalfsen
4:43:40
MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Briefjes
AV Castricum
2:57:40
2
John Sloof
Hellas
3:10:27
3
Pieter de Boer
Loopgroep Aart Stigt
3:11:11
4
Martijn Schakelaar
De Gemzen
3:14:50
5
Norbert Bijvoet
Hollandia
3:41:25
6
Alex Sjoerdsma
De Gemzen
3:42:25
7
Marijn de Keijzer
Loopgroep PK
3:58:28
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedy de Jong
Atledo
3:07:18
2
Geert Meijer
Loopgroep Aart Stigt
3:14:28
3
Marcel Derksen
Veluwe
3:17:44
4
Juriaan Simonis
avVN
3:17:49
5
Hans van Renselaar
De Gemzen
3:20:31
6
Egbert Top
Loopgroep Nienoord
3:20:55
7
Edwin Otto
NEA Volharding
3:21:48
8
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
3:30:05
9
Marcel de Jong
AV Monnickendam
3:31:39
10
Ed van Beek
Veluwe
3:36:11
11
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
3:36:52
12
Arnold Koers
Daventria
3:40:02
13
Marcel Wilmink
Pallas '67
3:45:01
14
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
3:49:38
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carel Doreleijers
Athlos
2:51:00
2
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
3:02:58
3
Hans van Urk
Lycurgus
3:06:43
4
Toon Abrahams
Achil '87
3:26:38
5
Koos Heijmans
PEC 1910
3:35:11
6
Ronald Brouwer
Veluwe
3:37:47
7
Arian Wassink
Daventria
3:40:01
8
Jan Bogaard
De Gemzen
3:42:24
9
Nico J M Ooteman
Running2000
3:46:14
10
Dré van den Bosch
Atledo
3:46:39
11
Herman Euverman
PEC 1910
3:47:29
12
Cees van Reemst
TION
3:48:35
13
Jan de Beer
Atledo
3:49:33
14
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
3:50:51
15
Ab van der Roest
VAV
3:51:58
16
Adriaan Aarden
PEC 1910
3:52:01
17
Ronald Moska
Loopgroep PK
3:58:34
18
Mo Idrissi
DEM
4:01:17
19
Adrie Scholten
Pallas '67
4:08:47
20
Kees Meeuwsen
Pallas '67
4:08:47
21
Herman Holterman
LAAC Twente
4:12:15
22
Jan Scholten
Atos
4:23:34
23
Willem Muetze
STAP
4:50:57
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aleid Bosch
De Gemzen
3:29:10
2
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:34:53
3
Menno de Jager
LAAC Twente
3:37:38
4
Evert de Graaf
Altis
3:45:15
5
Jacob Visser
AV Heerenveen
3:53:22
6
Roel Ribbink
avVN
3:56:39
7
Rob Schmidt
Spado
4:12:28
8
Jack van de Sande
Achil '87
4:33:20
9
James Fulkerson
AV Monnickendam
4:43:47
MREC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emile Dercksen
Harderwijk
2:52:58
2
Erik Kuijer
Ruinerwold
2:56:08
3
Willy Kanters
Griendtsveen
3:03:38
4
Jan Sinke
Urk
3:05:42
5
Teunis Snoek
Urk
3:09:27
6
Gerard Limbeek
Dieren
3:11:10
7
Wim Tijssen
Utrecht
3:16:47
8
Roel van der Stege
3:17:28
9
Guido Kwakkel
Zeewolde
3:18:22
10
Leon van Eijk
Amsterdam
3:19:51
11
Eelco Visserman
Genemuiden
3:21:27
12
Marten Bolt
Zwolle
3:21:30
13
Jeroen Valkenier
Groningen
3:24:41
14
Paul van der Brug
Zwolle
3:27:43
15
Dirk Froberg
Duisburg (GER)
3:28:48
16
Jurie van den Berg
Urk
3:28:52
17
Pieter Sinke
Urk
3:28:53
18
Gerald Ningbers
Zwolle
3:29:16
19
Stef Riemons
Zwolle
3:29:48
20
Gaetan van Wijck
Amsterdam
3:29:51
21
Gert Tadema
Zwolle
3:31:28
22
Timo Berkenbosch
Zwolle
3:32:02
23
Freddy Mulder
Zwolle
3:32:53
24
Rinus van der Wal
Heemskerk
3:33:33
25
Peter Jansen
Zwolle
3:35:02
26
Gé de Leeuw
Zwolle
3:35:54
27
Frank Veugen
Munstergeleen
3:37:03
28
Wim Hofstede
Vollenhove
3:37:20
29
Carlo Doensen
Dongen
3:37:45
30
Richard Leeuwis
Alblasserdam
3:38:01
31
Frans Knoben
Echt
3:38:45
32
Kees Van
Leiderdorp
3:39:06
33
Bert van Duuren
Zwolle
3:40:35
34
Paul Hundscheidt
Zeewolde
3:40:47
35
Klaas Alberda
Zwolle
3:40:58
36
Sipko Knol
Hardenberg
3:44:28
37
Radboud Bos
Harderwijk
3:45:10
38
Bart Oranje
Zwolle
3:45:43
39
Willem Boerkamp
Amsterdam
3:46:28
40
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:46:47
41
Geert Brouwer
Zwolle
3:46:59
42
Ernst Jan Vermeulen
Putten
3:47:13
43
Nico Kropman
Zwolle
3:47:16
44
Hans Groen
Raalte
3:47:22
45
Piet Abrahamse
Amsterdam
3:47:24
46
Cor Meems
Heemskerk
3:47:56
47
Ronald de Haan
Hoogezand
3:48:19
48
Jules Marsé
Hilvarenbeek
3:49:16
49
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
3:50:07
50
Ronald Plenter
Barneveld
3:51:01
51
Jacobus den Herder
Amsterdam
3:51:05
52
Remco Smits
Zwolle
3:51:13
53
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
3:52:40
54
Fernando Harindra
Mook
3:52:56
55
Eric Hulman
Heeten
3:52:59
56
Ruben van der Sligte
Zwolle
3:53:09
57
André Kort
Heerenveen
3:53:31
58
Edwin van Oosterhout
Zwolle
3:53:35
59
Oscar Schotman
Almere
3:53:56
60
Bert van Slooten
Urk
3:54:01
61
Andre Langejan
Kiel-Windeweer
3:54:55
62
Henk Eilander
Zwolle
3:56:45
63
Theo Reus
Veenendaal
3:57:35
64
Leendert Jan van Wijne
Voorhout
3:58:09
65
Pim van Voorst
Biddinghuizen
3:58:58
66
Matthijs Erwich
Amersfoort
3:58:59
67
Mark Duinkerken
Delfgauw
3:59:19
68
Ab de Boer
Zeist
3:59:28
69
Jeroen Leijnse
's-Gravenhage
3:59:31
70
Rik Plakke
Zutphen
3:59:48
71
Bertus Sasbrink
Veenendaal
4:00:12
72
Jan van Katwijk
Rhoon
4:00:16
73
Johan Nieuwland
Wezep
4:04:13
74
Goof Lindijer
Doorn
4:04:26
75
Frans van de Velde
Tollebeek
4:05:15
76
Jurrie Hersevoort
Zwolle
4:05:18
77
Arie van der Wal
Hoogeveen
4:06:27
78
Douwe Hokwerda
Zutphen
4:07:22
79
Cock Qualm
Essendaal
4:08:40
80
Jeroen Kaldenhoven
Delft
4:08:54
81
Marc de Rooy
Lelystad
4:09:33
82
Michel Bakker
Amstelveen
4:10:04
83
Ton Epskamp
Amstelveen
4:11:25
84
Fred Sturm
Almere
4:11:44
85
Leo Jonker
Putten
4:12:33
86
Ronald Weeren
't Harde
4:12:40
87
Durk Polet
Burgum
4:14:39
88
Martin Tieman
Almelo
4:15:00
89
Thijm Konter
Raalte
4:15:01
90
Wim de Jong
's-Gravenzande
4:15:33
91
Geert Visser
Zwolle
4:15:52
92
Kees van der Niet
Rotterdam
4:18:45
93
Theo Pansters
Swalmen
4:23:19
94
Fred Vorenkamp
Almere
4:23:49
95
Adriaan van Biemen
Dordrecht
4:24:44
96
Jan Broers
Nijkerkerveen
4:25:48
97
Johan Gottemaker
Nijverdal
4:25:56
98
Haroldinio Abauna
Eindhoven
4:26:21
99
Durk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:26:35
100
Hans de Jong
Zwolle
4:26:52
101
Henk Pothoven
Nijkerk Gld
4:27:42
102
Klaas Veldman
Sint Nicolaasga
4:28:14
103
Kees van Wijk
Veenendaal
4:31:27
104
Gijs van der Meijden
Veenendaal
4:31:27
105
Cor Knoester
Oegstgeest
4:33:21
106
Bas Klinkhamer
Empe
4:33:38
107
Marco Bol
Huizen
4:34:28
108
Jan Rutgers
Zwolle
4:35:52
109
Sander van der Hoeff
Doesburg
4:51:00
110
Johan Wander
Nagele
4:51:30
AV PEC1910
www.uitslagen.nl
01-12-2010 22:04