Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Leeuwarden - Zondag 14 november 2010

REC, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Struiksma
Boksum
11:09
2
Sanne van der Horst
Leeuwarden
11:30
3
Roel Riemersma
Gykerk
12:03
4
Jurre
Goutum
12:03
5
Berber Struiksma
Boksum
13:05
6
Erik Groenewoud
Leeuwarden
13:20
7
Lisa Keuken
Sneek
13:50
8
Judith Michielsen
IJlst
13:50
9
Stijn ten Have
Leeuwarden
14:36
10
Andrea Michielsen
IJlst
14:44
11
Elske Booi
Burgum
15:35
12
Simon Wetting
Leeuwarden
16:48
13
Joeri Zuidersma
Leeuwarden
20:05
14
A. Visser
Leeuwarden
21:29
15
Monique Seerden
Franeker
22:25
16
Johan Lukkes
Leeuwarden
27:29
17
Bram Lukkes
Leeuwarden
27:29
18
Jolanda Muizer
Leeuwarden
28:07
19
Roelie van der Ziel
Berlikum
29:13
20
Linda Peereboom
Heerenveen
29:51
21
Hester Groenveld
Bolsward
30:21
22
Nadieh Kikstra
Leeuwarden
30:38
23
P. Reitsma
Leeuwarden
30:53
24
Barbara van Akkeren
Leeuwarden
30:56
25
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
31:00
26
René Zandstra
Harlingen
31:38
27
Hans Tijsma
Leeuwarden
33:09
28
Leffert Jullens
Leeuwarden
34:52
29
Piter Reitsma
Leeuwarden
34:52
30
Erica Verdegaal
Leeuwarden
36:06
31
Claudia Verdoorn
Leeuwarden
36:19
32
Sarah Miedema
Goutum
36:44
33
K. Kempenaar
Zwagerbosch
38:03
34
Gerjanne Brouwer
Witmarsum
38:45
35
Johan Postma
Menaldum
38:57
36
Willie Muizer
Leeuwarden
39:14
37
Inge Wulffelé
Leeuwarden
40:58
38
Albert van der Ziel
Berlikum
41:30
39
Marchel Tissingh
Tuk
42:42
40
Egbert Geertsma
Groningen
42:46
41
Fokje Boers
Leeuwarden
42:55
42
Niels Laarhuis
Oosterwolde Fr
43:33
43
Alfred Kuiper
Leek
43:43
44
Patrick Derks
Drachten
44:11
45
Johannes van der Veen
Goutum
45:15
46
Gerard Jansma
Goutum
45:22
47
Menno Cremer
Leeuwarden
45:28
48
Bart Boogaard
Franeker
45:53
49
Koen Kiestra
Leeuwarden
46:08
50
E. Boes
Franeker
46:35
51
Ed Velderman
Gytsjerk
46:50
52
W.P. Vellinga
Groningen
46:58
53
Petra Joustra-Werkman
Oosterwolde Fr
47:35
54
Marian Brouwer
Drachten
47:45
55
Rinke Booi
Burgum
48:02
56
Jorrit Booi
Burgum
48:02
57
Hero Polet
Sneek
48:02
58
Jan Bijlsma
Cornjum
48:38
59
Andrew Guest
Sneek
48:42
60
Startnummer 943
48:50
61
Jeannette Medema
Leeuwarden
49:00
62
Startnummer 945
49:22
63
Henk Velkers
Leeuwarden
49:29
64
Edwin Kalksma
Leeuwarden
49:33
65
Oeli Reitsma
Sneek
49:34
66
Monique Medema
Leeuwarden
50:09
67
Dries Wedzinga
Drachten
50:40
68
Klaas Jan Miedema
Goutum
50:50
69
Piet van der Steeg
Leeuwarden
50:57
70
Rinze Smits
Hurdegaryp
51:40
71
Inge van Schaick
Leeuwarden
52:20
72
Marcel Copini
Leeuwarden
52:20
73
Hans Kerkhoven
Leeuwarden
52:20
74
Margreet van der Meer
Sneek
52:20
75
M. Jelsma
Leeuwarden
52:38
76
Startnummer 965
52:57
77
Nico Hooisma
Dronrijp
53:39
78
Startnummer 942
53:54
79
Oenema
Heerenveen
54:00
80
Peter van der Logt
Goutum
54:06
81
Aise Bouma
Kimswerd
54:21
82
Wiebe Bareld Kootstra
Twijzelerheide
54:35
83
Rona Aal
Drachten
54:56
84
Wieger van Keulen
Leeuwarden
55:04
85
Oebele Boomsma
Britsum
55:16
86
Johan Beintema
Leeuwarden
55:36
87
Piet Struiksma
Boksum
55:48
88
Klaas Peereboom
Heerenveen
57:43
89
Janneke Nienhuis-Koetj
Oosterwolde Fr
58:00
90
Carlo Loos
Leeuwarden
58:07
91
Iris Bouman
9944DA
58:12
92
Karst Anema
Stiens
58:28
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
Horror
3:59
2
Selma Spikman
Groningen Atletiek
4:21
3
Anneke Grondsma
Spartacus
4:35
4
Lisa Smit
Lionitas
4:37
5
Nadine de Groot
Nietap
5:12
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Spijker
Groningen Atletiek
3:59
2
Robbin Poelstra
DOS
4:18
3
Sietse Drost
Groningen Atletiek
4:27
4
Justin Boes
Spartacus
4:29
5
Pjotr ter Doest
Impala
4:34
6
Mathijs Mulder
Start '78
4:35
7
Ewoud van der Veen
Lionitas
4:36
8
Florian van Dussen
Impala
4:39
9
Glenn van Es
Impala
5:05
10
Camiel Hoekstra
Jupiter
5:13
11
Gyant Bulstra
Impala
6:38
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julie Hoekstra
Jupiter
3:57
2
Marene Scholtens
Lionitas
3:58
3
Jessica van Weperen
LSV Invictus
4:02
4
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:10
5
Meile Guikema
Jupiter
4:18
6
Nina Boomstra
Lionitas
4:31
7
Yassine Bulthuis
Impala
4:33
8
Floor Boomstra
Lionitas
4:43
9
Leandra Kingma
Spartacus
4:47
10
Anna-Bo van der Wal
Impala
5:22
JPB, JONGENS PUP.B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarno Kuiper
Start '78
3:49
2
Jesper Tolsma
Athleta
3:52
3
Robin ten Katen
Groningen Atletiek
3:54
4
Jort van Deutekom
Lionitas
3:55
5
Luuk Geerders
Start '78
4:09
6
Harm-Jan Kootstra
Impala
4:13
7
Allard Voorwinde
Athleta
4:15
8
Tobias Bouma
Impala
4:16
9
Niels Smit
Lionitas
4:18
10
Jelle van der Veen
Athleta
4:24
11
Marijn de Vroedt
ATC '75
4:34
12
Marnix Wecke
Groningen Atletiek
4:38
13
Bent Kielman
Athleta
4:40
14
Devin Mennink
Impala
4:41
15
Tjesse de Hoop
Impala
4:43
16
Boas Okken
Groningen Atletiek
4:45
17
Ids Bosveld
Impala
4:46
18
Leon Lunshof
Groningen Atletiek
4:53
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Guikema
Jupiter
3:48
2
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
3:52
3
Vera Derksema
Groningen Atletiek
4:02
4
Anne Sikkema
Lionitas
4:03
5
Nina Hof
SV Veendam
4:08
6
Jennifer Muizer
Leeuwarden
4:16
7
Suzanne Nicolai
Lionitas
4:29
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
3:26
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:27
3
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
3:29
4
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
3:33
5
Mare te Biesebeek
Lionitas
3:48
6
Elyne-Laura Kingma
Spartacus
3:50
7
Laila van der Meer
Athleta
3:50
8
Thirza Kuiper
Start '78
3:53
9
Merle Louwinger
Athleta
3:56
10
Aaricia Veenstra
Spartacus
4:00
11
Nanke van den Brink
ATC '75
4:07
12
Femke van der Veen
Athleta
4:09
13
Rose Boogaard
Spartacus
4:12
14
Noa Knip
Spartacus
4:15
15
Carlijn Grave
Impala
4:17
16
Sanne Bergsma
Spartacus
4:18
17
Marleen Anna Freijssen
Lionitas
4:24
18
Annika Huizing
Lionitas
4:30
19
Rixt van der Heide
Impala
4:31
20
Hiltje Woudstra
Impala
4:35
21
Esther van der Pol
Impala
4:44
22
Ellis de Wit
Impala
4:49
23
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
6:39
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelger de Boer
Horror
3:38
2
Leon van Lunzen
Lionitas
3:41
3
Sjoerd de Boer
Horror
3:51
4
Tim Nieland
Aquilo
3:54
5
Rein Kramer
Horror
3:55
6
Arnold Hiemstra
Loopgroep Hugo Veenk
3:58
7
Jelle Drost
Groningen Atletiek
4:14
8
Marc Peters
Impala
4:21
9
Alwin van der Veen
Lionitas
4:23
10
Jarno Dirksen
Impala
4:27
11
Jarmo Visser
Start '78
4:30
12
Johan Polet
Impala
4:31
13
Yanick Stuurman
Impala
4:33
14
Justus Ravensbergen
Athleta
4:46
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Wiebenga
AV Heerenveen
3:19
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:24
3
Jarin van der Kooi
Lionitas
3:29
4
Roman de Boer
Horror
3:31
5
Ingmar Hoekstra
Jupiter
3:40
6
Wouter Baljet
Horror
3:50
7
Jan Oldhoff
Lionitas
3:51
8
Gijs van der Wijk
Impala
3:52
9
Remco Mulder
Start '78
3:54
10
Jelmer Kooistra
Impala
4:03
11
Wiger Hartstra
Impala
4:03
12
Rick Poelstra
DOS
4:04
13
Sieger Wijnsma
Lionitas
4:20
14
Matthijs Bouma
Impala
4:24
15
Stefan van Es
Impala
4:33
16
Jiles van der Heide
Impala
4:38
17
Owen Smidt
AAC '61
5:30
18
Wolter Nijmeijer
Start '78
5:38
MD1, MEISJES D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya Servage
Start '78
4:36
2
Marieke Driesprong
DOS
4:45
3
Joska Lukkes
Lionitas
4:48
4
Paola Bakker
Lionitas
4:54
5
Rianne Nyenhuis
Lionitas
5:04
6
Milou de Vries
ATC '75
5:05
7
Mara Leistra
Spartacus
5:13
8
Daphne Poelstra
DOS
5:21
9
Jorien Reekers
Impala
5:32
10
Lisa Muizer
Leeuwarden
5:32
11
Ilse Rooks
LSV Invictus
5:45
12
Yasmin de Groot
Groningen Atletiek
5:46
13
Eef Bosveld
Impala
5:50
14
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
5:58
15
Marrit van der Heide
Impala
7:48
MD2, MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
4:22
2
Judith Telenga
Lionitas
4:27
3
Marieke van den Brink
ATC '75
4:53
4
Anneke Kootstra
Impala
4:58
5
Lois Oldhoff
Lionitas
5:12
6
Jasmijn Wagenaar
Impala
5:20
7
Maaike Wiersma
Impala
5:26
8
Mare van de Weg
AV Heerenveen
5:28
9
Nadia Zijlstra
Eenum
5:31
10
Sanne Graafstra
LSV Invictus
5:43
JD1, JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
4:22
2
Pascal Sinnema
Lionitas
4:22
3
Niels Visser
Jahn II
4:23
4
Amaru Wijman
Groningen Atletiek
4:45
5
Chris Wever
AV Heerenveen
4:50
6
Niels van Deutekom
Lionitas
4:50
7
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
5:00
8
Tom Speelman
Jahn II
5:08
9
Emo Boven
Impala
5:18
10
Niels de Jong
Impala
5:29
11
Tim Schipper
Impala
5:32
JD2, JONGENS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
4:10
2
Rinse Altena
Horror
4:25
3
Leo van der Laan
Aquilo
4:25
4
Yönten Staal
ATC '75
4:27
5
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
4:27
6
Jelmer Kootstra
Impala
4:38
7
Rowan Veenhuizen
AAC '61
4:46
8
Mischa Hofman
Lionitas
4:55
9
Rense Negenman
Impala
5:12
10
Axel Knip
Spartacus
5:13
11
Ron van der Meer
Impala
5:50
12
Emiel de Wit
Impala
6:26
MB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
4:21
2
Janneke de Vries
Impala
5:13
3
Wieke Nijmeijer
Start '78
6:19
JB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:48
2
Aldo Michielsen
Horror
4:04
MA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Portema
AV Heerenveen
4:30
2
Getty Dotinga
Horror
5:01
3
Nadia Kleinjan
Atletics Nijverdal
5:17
JA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
3:31
2
Menno Hunneman
LSV Invictus
3:34
VSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marrit van Gelderen
AV Heerenveen
5:19
2
Rixt Bijlsma
Lionitas
5:45
MSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybout Wijma
AV Heerenveen
3:45
2
Gerko Floor
LSV Invictus
3:47
3
Jeen Nauta
Start '78
3:53
4
Arjan Portema
AV Heerenveen
3:57
5
Joost ter Doest
Impala
3:59
6
Peter Peereboom
AV Heerenveen
4:16
7
Ronald Brunsting
Aquilo
4:17
8
Jelmer Jepma
Impala
4:56
9
Klaas-Jan Huizing
Lionitas
5:01
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Oosterkamp
Start '78
6:42
2
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
6:48
3
Tessa den Heijer
Groningen Atletiek
6:58
4
Danaid Prinsen
Aquilo
7:01
5
Tessa de Boer
AV Heerenveen
7:04
6
Irene Kalter
Lionitas
7:13
7
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
7:16
8
Bernice Meijer
SV Veendam
7:28
9
Amber Banis
LSV Invictus
7:32
10
Floor Buigel
Groningen Atletiek
7:32
11
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
7:43
12
Dorine van der Veen
Lionitas
7:50
13
Anouk Hof
SV Veendam
7:58
14
Annemarijn Boksebeld
Groningen Atletiek
8:09
15
Charlotte de Vries
Impala
8:18
16
Marieke Ticheloven
AAC '61
8:21
17
Kirsten Ensink
Impala
8:50
18
Geesje Nijmeijer
Start '78
9:20
19
Welmoed Mink
Lionitas
9:46
20
Sanne Betten
Impala
12:13
MB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
9:10
2
Fleur Baljet
Horror
9:25
3
Denise Sinnema
AV Heerenveen
9:44
4
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
10:35
5
Ryanne Bekius
Start '78
12:11
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Boer
Start '78
8:42
2
Djurre Hoeksema
AAC '61
8:44
3
Mark Houwaart
Aquilo
8:45
4
Bram Kielman
AV Heerenveen
8:46
5
Robin Wassens
Groningen Atletiek
9:00
6
Mike Meijer
AAC '61
9:11
7
Piet Wiersma
SV Veendam
9:11
8
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
9:17
9
Daniel Ticheloven
AAC '61
9:19
10
Yorick Veenhuizen
AAC '61
9:21
11
Justin Postma
Impala
9:26
12
Corné Dijkstra
Impala
9:34
13
Jan-Douwe Mooij
Aquilo
9:38
14
Nick Smidt
AAC '61
9:55
15
Jelmer van der Veen
Lionitas
9:56
16
Tim de Vries
Groningen Atletiek
10:21
17
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
10:22
18
Wessel van Trijp
Impala
10:24
19
Jeffrey Roseboom
Impala
11:05
20
Mark Wijnalda
Impala
11:13
21
Marten van Goslinga
Spartacus
11:15
22
Henk Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
11:19
23
Jorean Groen
Groningen Atletiek
11:30
JB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Feenstra
AV Heerenveen
12:45
2
Gerrit Wolbers
Lionitas
13:03
3
Wilman Korten
Stadskanaal
13:10
4
Martijn de Vries
AV Heerenveen
13:15
5
Jordi Stam
AV Heerenveen
13:26
6
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
13:34
7
Kevin Zijlstra
Eenum
13:36
8
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
13:44
9
Lars de Rijk
De Sperwers
13:56
10
Martijn de Vreeze
Horror
14:29
11
Alger Hiemstra
Impala
14:31
12
Folkert Visser
Impala
14:34
13
Steven Koffijberg
Lionitas
14:50
14
Jauke van Nijen
Lionitas
14:52
15
Patrick Reitsma
Impala
15:40
16
Werner Mohr
Lionitas
16:40
MA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek de Jong
AV Heerenveen
15:57
2
Ydwine van der Veen
Lionitas
16:31
3
Nynke van der Zee
Groningen Atletiek
17:54
VSEN, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlou Duimstra
GSTV Tritanium
31:56
2
Nynke Bruinsma
Horror
32:06
3
Jelly van der Kloet
Impala
33:46
4
Vera Keidel
Lionitas
34:26
5
Margriet Akkerman
Horror
34:37
6
Sandra Sikkema
Impala
34:53
7
Marit Houtsma
Friesland
36:22
V35+, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
28:57
2
Geke Venema
Friesland
33:09
V45+, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
36:55
JA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Hofstee
Impala
22:19
2
Daan Schalk
AAC '61
23:38
3
Bert Bos
Groningen Atletiek
24:17
4
Frank Driessen
LSV Invictus
27:39
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bijlsma
Friesland
38:51
2
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
39:12
3
Frank Smidstra
Lionitas
40:01
4
Rene Jaasma
Impala
41:12
5
Jasper Mulder
AV Heerenveen
41:25
6
Siep Nota
Horror
41:48
7
Stefan Postma
AV Heerenveen
42:13
8
Nico Nimeijer
Vitalis
42:20
9
Bas Kluitenberg
Vitalis
42:50
10
Pieter de Boer
Loopgroep Aart Stigt
46:20
11
Arjen van der Logt
Lionitas
47:06
12
Gerjan Petter
Start '78
50:01
13
Folkert Huisma
Impala
51:31
14
Jesper Keidel
Lionitas
52:33
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Bots
Lionitas
40:16
2
Geart van der Zee
Lionitas
44:32
3
Henk Gjaltema
Impala
45:34
4
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
47:27
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Talma
Impala
41:24
2
Cor Ton
LSV Invictus
44:45
3
Ritske Flootman
Lionitas
46:04
4
Jan Driessen
LSV Invictus
47:24
5
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
51:24
6
Hans Nagtegaal
Lionitas
52:10
7
Jan Akkerman
Nijemirdum
58:50
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Wetting
Lionitas
48:19
2
Jan Nijmeijer
Start '78
1:03:31
Voor opmerkingen over de uitslag, kun je mailen
naar wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
15-11-2010 10:15