Uitslagenlijst Terschelling Marathon

Terschelling West - Zondag 7 november 2010

MSEN, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:10:20
1:10:19
2
Michiel Snuverink
TION
1:11:24
1:11:23
3
Casper Koelma
Hengelo Ov
1:14:14
1:14:09
4
Franke Smidstra
Lionitas
1:14:51
1:14:48
5
Johan van der Dennen
Marathon Pim Mulier
1:17:16
1:17:13
6
Sander Heesen
Atos
1:18:42
1:18:40
7
Albert de Bakker
Pallas '67
1:19:40
1:19:37
8
Johannes Postma
Lionitas
1:20:13
1:20:12
9
Hakim Najib
Loopgroep Aart Stigt
1:21:08
1:20:52
10
Gerrit Alkema
Athlos
1:21:35
1:21:32
11
Gerrit Duits
Horror
1:22:52
1:22:51
12
Simon van den Enden
Phoenix
1:23:05
1:23:03
13
Bas Westhoff
Atos
1:23:31
1:23:30
14
Sjirk Dotinga
SV Friesland
1:25:04
1:25:00
15
Erik Goossen
Scheldesport
1:25:14
1:25:06
16
Tobi van Sccheijndel
Cifla
1:25:58
1:25:52
17
Franky Spaans
NEA Volharding
1:26:01
1:25:23
18
Peter Brouwer
Avanti-Wilskracht
1:27:00
1:26:28
19
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
1:27:08
1:26:53
20
Martijn Toering
Lionitas
1:27:14
1:26:56
21
Imre van Hijum
AV Heerenveen
1:27:17
1:26:58
22
Mark van der Wiel
OSS-VOLO
1:27:31
1:27:22
23
Ate Bijlsma
Athleta
1:28:13
1:28:09
24
Pieter Talsma
Athleta
1:28:21
1:28:16
25
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
1:28:48
1:28:47
26
Jan Julius Buwalda
AV Heerenveen
1:29:02
1:28:56
27
Peter Sibma
Garyp
1:29:19
1:29:13
28
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:30:02
1:29:50
29
Lars van Westerlaak
U-Track
1:30:18
1:30:06
30
Johan Arnold
Loopgroep Aart Stigt
1:30:54
1:29:55
31
Mark Bleekemolen
Hylas
1:31:18
1:30:56
32
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:31:35
1:31:23
33
Floris Jansen
Haag Atletiek
1:32:18
1:31:41
34
Frank Stobbe
NOP
1:32:22
1:32:19
35
Frank Sjaardema
Sprint
1:32:33
1:32:08
36
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:32:50
1:32:41
37
Rodger Hulsebos
VAV
1:35:26
1:34:56
38
Marco Verkaik
Groningen Atletiek
1:37:13
1:37:00
39
Klaas Miedema
Spartacus
1:37:54
1:37:25
40
Jeroen Knijnenburg
SV Friesland
1:39:49
1:39:31
41
Bas Glasbergen
De Sprinter
1:39:53
1:39:47
42
Ewout de Bruijn
Loopgroep Aart Stigt
1:41:08
1:40:59
43
Maarten Zeevat
Pallas '67
1:41:20
1:40:32
44
Michiel van Reen
Running2000
1:42:00
1:41:26
45
Patrick Poos
AV Wijchen
1:42:41
1:34:09
46
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
1:43:02
1:42:03
47
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
1:46:08
1:45:09
48
Bas van Schoonhoven
Groningen Atletiek
1:46:59
1:46:09
49
Teun Geurts
Loopgroep Rosmalen
1:48:08
1:44:05
50
Vincent Boekhoorn
Running AP
1:48:35
1:47:44
51
Patrick Dijkhuizen
SV Friesland
2:45:48
2:45:06
M40, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marco Tazelaar
Hylas
1:17:14
1:17:13
2
Erik Grave
Hunzerunners Loopgro
1:19:37
1:19:36
3
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:20:06
1:20:04
4
Milo Hacquebard
AV Castricum
1:21:43
1:21:39
5
René van Ravenzwaaij
Phanos
1:22:28
1:22:22
6
Gertjan Baams
AV Wijchen
1:22:57
1:22:51
7
Bart Roefs
De Kieviten
1:23:01
1:22:51
8
Henk Sikma
SV Friesland
1:23:30
1:23:23
9
Jeroen Goes
Loopgroep Aart Stigt
1:23:35
1:23:31
10
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:23:57
1:23:56
11
Bob Keuzekamp
Suomi
1:24:01
1:23:59
12
Robin Hooghiemstra
Atletiek Maastricht
1:24:05
1:24:01
13
Klaas Hoekstra
AV Heerenveen
1:24:25
1:24:20
14
Ruud Jansen
Athlos
1:24:45
1:24:34
15
Arend Jan Zwarteveen
Loopgroep Zuidhorn
1:24:49
1:24:43
16
Huisman Adriaan
LSV Invictus
1:24:54
1:24:52
17
Bart Haas
TTW
1:25:25
1:25:19
18
Hero Polet
Horror
1:25:26
1:25:21
19
Luitzen de Vries
SV Friesland
1:26:11
1:26:02
20
Erik van den Elsen
AV Wijchen
1:26:52
1:26:45
21
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:27:19
1:27:17
22
Wouter Haak
AV Castricum
1:27:36
1:27:32
23
Ignaas Dusseldorp
Waterland
1:27:48
1:27:39
24
Sierk Spits
Hanzesport
1:28:03
1:27:52
25
Jaap Kuipers
PAC
1:28:30
1:28:21
26
Chris Paardenkooper
De Kieviten
1:28:49
1:28:41
27
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:28:50
1:28:38
28
Freddie Bouma
Start '78
1:29:06
1:28:55
29
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:29:30
1:29:25
30
Arend Hollebeek
TTW
1:29:31
1:29:24
31
Ernst Dörfel
Fit
1:30:11
1:29:58
32
Kees Langerak
U-Track
1:30:18
1:30:06
33
Gerald Hoogeveen
Horror
1:31:18
1:31:06
34
Paul Kommeren
Phoenix
1:31:56
1:31:38
35
Arjan Kouwenhoven
TTW
1:32:16
1:32:09
36
Chris van Grinsven
OSS-VOLO
1:33:16
1:32:56
37
Remco Visser
SV Friesland
1:33:27
1:32:58
38
Tonnie Scheutjens
Tilburg Road Runners
1:33:42
1:33:14
39
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:33:59
1:33:44
40
Mark van der Heijden
OSS-VOLO
1:34:04
1:33:48
41
Kees Visser
AV Heerenveen
1:34:07
1:33:57
42
Henk Ruiter
Horror
1:34:28
1:34:15
43
Peter Rus
SV Friesland
1:34:35
1:34:25
44
Bastiaan Adams
AV '23
1:34:45
1:34:04
45
Wietse de Jong
Athlos
1:34:46
1:34:35
46
Harry Boerefijn
NOP
1:35:18
1:35:05
47
Hans Coomans
OSS-VOLO
1:35:25
1:35:01
48
Han de Hair
AV Heerenveen
1:35:28
1:35:15
49
Gert Verhoeve
Athlos
1:35:30
1:35:15
50
Tom Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:35:37
1:35:08
51
Cornel van den Bosch
TTW
1:36:15
1:36:07
52
Herbert van Zeijts
Athlos
1:36:17
1:36:02
53
Jan Post
NOP
1:37:20
1:37:07
54
Koert Velders
AV Gouda
1:37:45
1:37:32
55
Jelle Wolthuizen
Horror
1:37:49
1:37:33
56
Harry Schaafsma
SV Friesland
1:38:19
1:38:15
57
Henk Kreuze
ATC '75
1:38:30
1:38:05
58
Jan Zijderlaan
Avantri
1:38:45
1:38:41
59
Jan Olthuis
Hardloopclub Amsterd
1:38:52
1:38:14
60
Ramon de Haas
OSS-VOLO
1:39:23
1:38:55
61
Henk van der Meiden
Triathlon
1:39:32
1:39:28
62
Henk Lageweg
SV Friesland
1:39:33
1:39:07
63
Peter Vos
Loopgroep Astrea
1:39:41
1:38:52
64
Rene Sterk
Daventria
1:39:53
1:39:28
65
Ron Kram
Groningen Atletiek
1:41:30
1:33:43
66
Ben de Boer
Dutch Gay & Lesbian
1:41:42
1:40:55
67
Rolf Appels
Dutch Gay & Lesbian
1:41:44
1:40:57
68
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:42:03
1:41:50
69
Arthur Warmerdam
NSL
1:42:16
1:42:08
70
Benno Oderkerk
AV '34
1:42:43
1:42:23
71
Lars Wudich
SV Friesland
1:44:51
1:44:48
72
Taco Jansen
Scorpio
1:45:13
1:44:35
73
Jelle van der Haring
OSS-VOLO
1:45:14
1:44:49
74
John de Wit
SAV
1:45:37
1:44:59
75
Frank Vullers
OSS-VOLO
1:45:40
1:45:17
76
Hein-Peter Nauta
ATC '75
1:48:02
1:47:27
77
Rob Barnhoorn
NSL
1:50:52
1:50:33
78
Marcel Brok
Triathlon
1:50:52
1:50:13
79
Fred Lantinga
Waterweg
1:52:56
1:52:41
80
Jan Hiemstra
ATC '75
1:53:46
1:53:11
81
Cees van Yperen
Loopgroep PK
1:54:22
1:53:44
82
Frank van den Booren
Loopgroep PK
1:56:02
1:55:23
83
Rene Roessink
ASV
1:57:54
1:57:27
84
Harmen ten Hof
AAC '61
2:02:36
1:54:50
85
René van Houwelingen
Suomi
2:03:35
2:02:52
86
Hans de Bos
Waterland
2:03:55
1:55:14
87
Frits Wiltink
KAV Holland
2:05:06
1:53:48
88
Bas Westerhof
Groningen Atletiek
2:05:14
1:54:06
89
Age Faber
PEC 1910
2:06:52
1:56:09
90
Erwin Tuitert
Hanzesport
2:08:45
2:01:40
91
Frans Faber
Waterland
2:14:23
2:11:20
M50, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Bakker
SV Friesland
1:20:05
1:20:03
2
Jack van Ginneken
Spiridon
1:20:25
1:20:14
3
Peter Burger
AV Castricum
1:22:04
1:22:00
4
Henk Olijve
ATC '75
1:22:12
1:22:12
5
Leen van Rijn
Katwijk Zh
1:22:47
1:22:38
6
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:22:55
1:22:52
7
Hans Versteeg
SV Friesland
1:24:02
1:23:56
8
Otto de Boer
SV Friesland
1:25:32
1:25:28
9
Dick Gelderblom
Impala
1:25:34
1:25:25
10
Sander Rietveld
Atos
1:26:07
1:26:05
11
Adri Groen
Atos
1:26:07
1:26:04
12
Rink Post
LSV Invictus
1:26:39
1:26:38
13
Gerrit van den Berg
avVN
1:27:23
1:27:19
14
Hans van der Steen
Lionitas
1:27:25
1:27:19
15
Hans de Graaf
Suomi
1:28:33
1:28:25
16
Hans Groenewoud
Lionitas
1:29:19
1:29:14
17
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:29:47
1:29:24
18
Dirk Muizer
SV Friesland
1:29:49
1:29:45
19
Eite Slootheer
Waterweg
1:30:05
1:29:51
20
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:30:07
1:29:51
21
Gerard Gerritsen
Daventria
1:30:16
1:30:12
22
Kees Voogt
Tenaco
1:30:32
1:30:23
23
Jan de Vries
Impala
1:30:58
1:30:25
24
Symen van der Velde
Horror
1:31:24
1:31:09
25
Hans Nagtegaaj
Lionitas
1:32:28
1:32:17
26
Adri Henskens
OSS-VOLO
1:32:51
1:32:25
27
Bauke van der Loon
Loopgroep Nienoord
1:33:46
1:33:40
28
Frank Troelstra
Horror
1:34:14
1:34:01
29
Peter Zwart
Atos
1:34:14
1:34:06
30
Piet Boorsma
the Hague Road Runne
1:34:31
1:34:13
31
Antonius Poelman
PEC 1910
1:34:40
1:34:02
32
Gert Admiraal
TTW
1:34:46
1:34:39
33
Geert de Lange
Athlos
1:34:49
1:34:38
34
Jaap van der Sijs
U-Track
1:34:54
1:34:37
35
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
1:34:57
1:34:54
36
Leo Weijers
NSL
1:35:16
1:35:09
37
Peter Hendriksen
Triathlon
1:36:09
1:35:56
38
IJsbrand Reijeneveld
PEC 1910
1:37:21
1:37:12
39
Piet van den Berg
Startbaan
1:37:48
1:37:08
40
Gerard van Calmthout
Spark
1:37:50
1:37:40
41
Titus Olthof
TION
1:37:56
1:37:33
42
Arthur Verstraete
Hellas
1:38:16
1:38:04
43
Peter Bleeker
Atos
1:38:17
1:38:15
44
Dirk Slimmen
SV Friesland
1:38:33
1:38:25
45
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
1:39:42
1:39:21
46
David van Midden
AV Gouda
1:40:17
1:39:53
47
K J Dijkstra
SV Friesland
1:40:30
1:40:15
48
Piet Boskma
AV Heerenveen
1:40:47
1:40:36
49
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:40:58
1:40:32
50
Kees Duivenvoorden
NSL
1:41:04
1:40:56
51
Jacques van Alphen
Weesp
1:41:42
1:41:35
52
Ron van Herwijnen
Energie
1:42:37
1:42:23
53
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:42:53
1:42:33
54
Evert Kranendonk
Atos
1:44:04
1:43:42
55
Gert Vermeer
Running AP
1:44:20
1:43:30
56
Paul van Dalen
Athlos
1:44:31
1:44:25
57
Piet Boelens
SV Friesland
1:44:56
1:44:29
58
Marcel van der Wolf
Tilburg Road Runners
1:45:28
1:45:00
59
Udo Schuma
Essen (GER)
1:45:35
1:44:55
60
Minne van Houten
SV Friesland
1:46:06
1:45:35
61
Xander Sneek
Hardloopclub Amsterd
1:46:06
1:45:28
62
Frans Nettekoven
AV '23
1:46:12
1:45:37
63
Ton van Arnhem
avVN
1:46:20
1:45:36
64
Frank Bekker
Fortuna
1:46:24
1:45:33
65
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:46:25
1:46:07
66
Uilke Bosma
AV Heerenveen
1:46:33
1:46:15
67
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:46:47
1:46:33
68
Koos Jacobsen
SV Friesland
1:46:53
1:46:35
69
Cees de Vries
avVN
1:47:00
1:46:44
70
Kees Keijser
AV '23
1:47:09
1:46:31
71
Sjoerd Fennema
Groningen Atletiek
1:47:12
1:47:08
72
Rob Ruijs
Triathlon
1:47:18
1:47:03
73
Henk van Haaster
avVN
1:47:19
1:46:52
74
Peter Loonen
Sprint
1:47:34
1:47:08
75
Rik Wetser
OSS-VOLO
1:48:03
1:47:38
76
Roel Niele
Startbaan
1:48:18
1:47:36
77
Henk Rawee
Triathlon
1:48:23
1:48:08
78
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:48:37
1:48:00
79
Jacques Holleman
NSL
1:49:10
1:48:50
80
Frank Brandsma
Statina
1:49:33
1:49:01
81
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
1:49:39
1:49:07
82
Jos Knevel
Startbaan
1:49:47
1:49:07
83
Bob Heinis
Baarn
1:50:28
1:50:24
84
Jan Woudstra
Impala
1:50:57
1:50:11
85
Henk Koet
SV Friesland
1:54:48
1:53:06
86
Herbert Bachhuber
Essen (GER)
1:54:52
1:54:12
87
Paul Laarhuis
LSV Invictus
1:55:22
1:46:07
88
Bert van der Kooi
Startbaan
1:55:57
1:55:15
89
Albert Bos
SV Friesland
1:56:44
1:55:56
90
Albert Veenendaal
Triathlon
1:57:17
1:56:39
91
Peter Kootstra
U-Track
1:57:41
1:57:23
92
Cees Westerhoff
avVN
1:59:13
1:58:46
93
Albert Heikens
ATC '75
2:00:13
1:54:27
94
Gerrit Hoogstraaten
AV '23
2:02:05
2:01:16
95
Martien Sparreboom
Climax
2:02:52
1:55:33
96
Martin Treub
SV Friesland
2:03:42
1:57:36
97
Alfons Knijn
Phanos
2:04:01
2:03:42
98
René Sijmons
Phanos
2:04:02
2:03:42
99
Ben Scholte
ATC '75
2:06:13
2:05:38
100
Han van Keulen
Triathlon
2:07:18
2:06:39
101
Gerrit de Goeij
Pallas '93
2:09:13
2:08:23
102
Jos Janssen
Climax
2:18:27
2:17:58
103
Wout van Drunen
HAC '63
2:21:03
2:20:21
M60, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Kiestra
SV Friesland
1:28:15
1:28:12
2
Johan van Noordenbrg
AV Heerenveen
1:32:46
1:32:35
3
Jan Rinsma
NOP
1:35:18
1:35:03
4
Roger Bellord
Hylas
1:36:19
1:35:54
5
Sytze Wetting
Lionitas
1:36:28
1:36:17
6
Fred Tap
Hellas
1:38:22
1:38:11
7
Ivo Pothaar
AV '23
1:39:57
1:39:44
8
Ed de Jong
Atos
1:41:27
1:41:24
9
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:41:31
1:41:26
10
Siem Zeilemaker
avVN
1:41:38
1:41:35
11
Thijs Plantenga
SV Friesland
1:41:39
1:40:51
12
Joop Engelen
Hylas
1:41:53
1:41:33
13
Ben van Laake
SV Friesland
1:42:50
1:42:20
14
Guus Dirksen
Impala
1:43:02
1:42:48
15
Andries Wedzinga
Impala
1:43:09
1:42:37
16
Ruud van Zon
RRZ
1:43:33
1:43:00
17
Henk Zentveld
Atos
1:44:36
1:44:32
18
Peter Londema
Horror
1:44:44
1:44:30
19
Ad Vergeer
Haag Atletiek
1:46:50
1:46:17
20
Loek Mensinga
Loopgroep Zuidhorn
1:48:45
1:48:17
21
Pieter van Alphen
avVN
1:50:50
1:50:39
22
Joop Broekhof
NSL
1:51:25
1:51:06
23
Piet Blankert
Startbaan
1:52:05
1:51:24
24
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:52:55
1:52:24
25
John Zitvast
Startbaan
1:53:29
1:52:47
26
Bert Versluis
Triathlon
1:54:12
1:53:57
27
Kees Bozelie
avVN
1:54:55
1:54:19
28
Hans Kramer
AV Gouda
1:55:15
1:54:50
29
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
1:57:08
1:56:19
30
Karst Anema
SV Friesland
1:58:12
1:57:35
31
Rinze Kootstra
SV Friesland
1:58:38
1:58:10
32
Lucas Bakema
Loopgroep Nienoord
1:58:49
1:58:47
33
Cor Terlouw
Passaat
1:59:19
1:58:44
34
Buis Hoek
Rijnsoever
2:00:29
1:59:55
35
Dirk van Zon
SV Friesland
2:00:33
2:00:26
36
Nico Brand
Statina
2:02:57
2:02:25
37
Ad van der Wiel
AV '34
2:03:26
2:02:41
38
Jacob Schoonhoven
Runners Stadskanaal
2:03:37
2:02:59
39
Wolbert Broere
Hylas
2:17:45
2:07:45
40
Fred Jansen
Energie
2:25:51
2:24:58
41
Steven Rutgers
Artemis
2:27:04
2:26:17
42
Cor Verlaan
Startbaan
2:45:53
2:34:49
VSEN, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Saskia van Vught
Phoenix
1:17:54
1:17:53
2
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
1:18:27
1:18:24
3
Nynke Beunders
LAAC Twente
1:21:22
1:21:18
4
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:26:07
1:26:00
5
Monique Burger
Ciko '66
1:28:37
1:28:26
6
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
1:32:50
1:32:42
7
Liesbeth Andreae
Lionitas
1:34:21
1:33:31
8
Nynke de Lange-Liembur
Start '78
1:40:49
1:40:34
9
Ingrid Zegers
Eindhoven Atletiek
1:42:55
1:42:38
10
Ans Tiessen
Groningen Atletiek
1:43:36
1:43:20
11
Liesbeth Simmelink
Groningen Atletiek
1:47:03
1:46:14
12
Christel Timmer
Running AP
1:48:34
1:47:43
13
Annelies Wester
U-Track
1:49:08
1:48:49
14
Miranda Hornstra
SV Friesland
1:49:37
1:49:19
15
Itty Speelman
AV Heerenveen
1:52:34
1:52:15
16
Marjan Rodenhuis
Lionitas
1:53:06
1:52:54
17
Tetsje van Houten
AV Heerenveen
2:02:15
2:01:44
18
Henriet Hensen
Phanos
2:10:54
2:10:10
V35, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:23:40
1:23:38
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
1:28:07
1:28:04
3
Tanja de Groot
Atos
1:28:33
1:28:31
4
Sabine de Vries
Altis
1:29:16
1:29:00
5
Susanne Boer
AV Aalsmeer
1:32:25
1:32:06
6
Sandra van Strien
SV Friesland
1:33:19
1:32:44
7
Judith Tamis
AV Castricum
1:35:10
1:34:52
8
Naomi Hendriksen
Hylas
1:35:48
1:35:35
9
Anita Opheij
Eindhoven Atletiek
1:38:08
1:37:52
10
Marjon Douma
SV Friesland
1:38:23
1:38:20
11
Marleen Zijderlaan
Avantri
1:38:46
1:38:42
12
Marjan Haantjes
SV Friesland
1:42:04
1:41:59
13
Hella Yntema
Horror
1:42:17
1:42:03
14
Karen Kops
OSS-VOLO
1:43:05
1:42:39
15
Inge Wulffelé
Lionitas
1:43:06
1:42:45
16
Baudien de Boer
Horror
1:43:56
1:43:41
17
Renate Bosman
De Sprinter
1:44:18
1:44:14
18
Tanja de Blaeij
De Koplopers
1:45:46
1:45:13
19
Marianne Reuvecamp
PEC 1910
1:48:28
1:48:22
20
Foekje van DerZee
SV Friesland
1:48:37
1:47:45
21
Inge van Oijen
Statina
1:48:51
1:48:21
22
Tineke Halbersma
SV Friesland
1:49:00
1:48:12
23
Krista Voorham
Delta Sport
1:49:26
1:48:58
24
Marina Haak
AV Castricum
1:49:31
1:48:58
25
Marion Goossen
Scheldesport
1:50:01
1:49:39
26
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:50:34
1:50:13
27
Hester Groenveld
Horror
1:51:26
1:51:08
28
Margreet Wagteveld
Start '78
1:52:05
1:51:43
29
Hieke Postma
AV Heerenveen
1:52:23
1:52:06
30
Ellen Kuipers
Lionitas
1:52:39
1:52:16
31
Ellen van Pelt
AAC '61
1:53:24
1:52:49
32
Lies van der Weide
Startbaan
1:54:27
1:53:46
33
Bea Visser
SV Friesland
1:57:07
1:56:36
34
Karen Jutte
Haag Atletiek
1:58:21
1:57:46
35
Carla van der Gaag
De Koplopers
1:58:45
1:58:12
36
Renetta Kistenmacher
Horror
1:58:48
1:58:36
37
Alice Poel
Athlos
2:08:48
2:08:27
38
Wybertha Brouwer
Horror
2:09:42
2:09:23
39
Esther Cachet
Phanos
2:10:55
2:10:10
V45, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Polly Nkambi
Athlos
1:25:33
1:25:32
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:30:16
1:30:09
3
Lydia Klessens
SV Friesland
1:32:08
1:32:00
4
Caroline Huitema
Horror
1:33:19
1:33:17
5
Liesbeth van Arnhem
avVN
1:40:28
1:39:45
6
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:41:22
1:41:08
7
Marry Teeuwen
Avantri
1:42:39
1:42:35
8
Gerda van den Berg
AV '34
1:42:43
1:42:23
9
Barbara van Loon
Waterweg
1:43:19
1:42:40
10
Hilda Brak - van Muylw
Clytoneus
1:43:55
1:43:26
11
Rietje Klappe
PEC 1910
1:44:53
1:44:20
12
Josč Stuivenvolt
NOP
1:45:43
1:44:51
13
Irene Bultink
Phanos
1:46:36
1:46:30
14
Margot Gorter
Startbaan
1:48:18
1:47:38
15
Janet Werkema
Horror
1:48:24
1:48:08
16
Caroline van Rekum
Startbaan
1:48:28
1:47:47
17
Ina Burggraaf
Triathlon
1:48:37
1:47:58
18
Leontien Ridder
U-Track
1:48:49
1:48:32
19
Carla van Lint
Ron Clarke
1:48:52
1:48:20
20
Marga Zwanenburg
Horror
1:49:17
1:49:00
21
Dinie van Geel
OSS-VOLO
1:50:24
1:50:04
22
Elly Rutgers
Loopgroep Bedum
1:50:48
1:50:15
23
Petra Jans
Loopgroep Aart Stigt
1:51:09
1:50:50
24
Corrie Hoogweg
De Koplopers
1:51:41
1:51:02
25
Anita Greefhorst
Triathlon
1:52:34
1:51:54
26
Gabriëlle Limonard
AV '23
1:52:43
1:51:59
27
Carla van der Klei
AV '23
1:52:47
1:52:11
28
Helene Geers
AV '34
1:53:22
1:52:21
29
Adinda Bornkamp
AAC '61
1:53:24
1:52:49
30
Joke de Koster
Delta Sport
1:53:26
1:52:57
31
Gerda Verdoes
Rijnsoever
1:53:35
1:53:01
32
Laurien Bakker
Texel
1:54:10
1:53:42
33
Tiny Wouda
SV Friesland
1:54:48
1:53:02
34
Rixte Stoker
SV Friesland
1:54:51
1:54:19
35
Pam Asselbergs
AV Edam
1:56:53
1:47:15
36
Reina Wijnia-Kwant
avVN
1:56:56
1:56:44
37
Marleen van Sighem
Delta Sport
1:58:44
1:58:15
38
Marjan de Bruin
AKU
1:59:42
1:58:52
39
Ellen Lommerse
AV '23
1:59:49
1:59:13
40
Anky Faber
Waterland
2:00:06
1:59:42
41
Joke Steensma
Startbaan
2:00:54
2:00:14
42
Anneke Nass
AV '23
2:01:31
2:00:40
43
Marjan Bovill-Roubos
PAC
2:02:31
2:02:13
44
Tjitske Kooistra
AV '23
2:04:39
2:03:48
45
Jeanette Voogt
De Kieviten
2:05:28
2:05:13
46
Marja vd Werf- Zoer
AV Heerenveen
2:06:00
2:05:34
47
Marja Breedijk
AKU
2:06:14
2:05:24
48
Minke Oord
SV Friesland
2:07:08
2:06:26
49
Ria van Gent Vis
NSL
2:08:35
2:07:43
50
Margot Blokland
AV '23
2:08:41
2:07:53
51
Petra Kok
Statina
2:09:39
2:09:06
52
Jolande Slootheer
Waterweg
2:09:56
2:09:03
53
Inge Kools
SV Friesland
2:12:35
2:12:13
54
Willy Zwiep
Flevo Delta
2:13:13
2:03:10
55
Helen Verstoep
SV Friesland
2:13:23
2:12:34
56
Heleen Koster
PAC
2:19:36
2:19:19
57
Wil Lantinga
Waterweg
2:36:06
2:35:13
V55, 21.1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ans van Veenendaal
Loopgroep Aart Stigt
1:39:12
1:38:54
2
Christine Schellevis
Atletico '73
1:41:36
1:41:13
3
Ineke Visser
ASV
1:42:48
1:42:20
4
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
1:46:48
1:46:18
5
Margreet Schouten-Dikk
Haag Atletiek
1:46:53
1:46:19
6
Gonnie van Haaster
avVN
1:47:18
1:46:53
7
Martha Meijer
Triathlon
1:47:20
1:46:40
8
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:50:35
1:50:15
9
Jeltsje van der Wal
Lionitas
1:51:14
1:50:53
10
Wil Voorn
AKU
1:51:41
1:51:00
11
Trudy Sanders
Horror
1:54:26
1:54:03
12
Willie Muizer
SV Friesland
1:55:49
1:55:25
13
Ria van der Schoot
Lionitas
1:58:00
1:57:53
14
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:01:18
2:00:45
15
Lyda Steenbergen
Startbaan
2:01:45
2:01:04
16
Rita te Stroete
AAC '61
2:03:01
2:02:26
17
Matty de Beer
Hellas
2:04:10
2:03:37
18
Willemien Runia
SV Friesland
2:05:08
2:04:29
19
Alida Marina Jansen
Sprint
2:06:55
2:06:36
20
Margriet Prins
Suomi
2:08:46
2:07:00
21
Jose Mesman
Leiden Road Runners
2:18:28
2:14:20
22
Ineke Rutgers
Artemis
2:27:05
2:26:18
23
Ineke van der Hoek
SV Friesland
2:38:33
2:38:11
24
Nancy L Caviet
SV Friesland
2:52:28
2:52:04
MSEN, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob de Bos
Terschelling Midslan
1:20:53
1:20:49
2
Jort van Zutphen
Weidum
1:21:18
1:20:58
3
Frank Eggink
Zwolle
1:23:51
1:21:55
4
Richard Zeelen
Terschelling Formeru
1:22:25
1:22:23
5
Ronald Orlando
Arnhem
1:24:21
1:22:47
6
Evert-Jan Hanssen
U-Track
1:25:48
1:22:47
7
Taco de Jong
Groningen
1:24:58
1:22:53
8
Stefan Nijenhuis
Daventria
1:31:43
1:24:19
9
Jeroen van der Vlist
Groningen
1:28:11
1:24:35
10
Erik Pauel
Haarlem
1:25:27
1:25:23
11
Erik Bouma
Dutch Runners Gold
1:28:36
1:25:44
12
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:28:59
1:27:23
13
Nico Langedijk
Medemblik
1:29:29
1:27:25
14
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:30:09
1:27:39
15
Jan Reinsma
Groningen
1:30:03
1:27:47
16
Teade Rispens
Heerenveen
1:37:12
1:28:03
17
Giorgio Delea
SV Friesland
1:29:55
1:28:21
18
Gerald Kweri
Utrecht
1:30:10
1:28:24
19
Wietse Hek
Terschelling West
1:29:32
1:29:25
20
Johan Nijhof
Athlos
1:32:12
1:30:00
21
Ronald van Mil
Maasland
1:34:21
1:30:16
22
Roelof Oostra
Mantgum
1:33:14
1:30:17
23
Jaap Huurman
Zwolle
1:38:10
1:31:06
24
Marc Knapen
Amsterdam
1:37:03
1:31:38
25
Harold Oeverhaus
NOP
1:33:49
1:31:44
26
Thomas Scheutjens
Tilburg
1:41:04
1:32:08
27
Jaime Hoogesteger
Wageningen
1:38:09
1:32:10
28
Erwin Otten
Harlingen
1:32:40
1:32:16
29
Sjouke Meekma
Leeuwarden
1:34:33
1:32:31
30
Erwin Fopma
Terschelling Midslan
1:32:47
1:32:35
31
Ruurd Noordhuis
Noordbroek
1:34:38
1:32:41
32
Bas van Zandwijk
Terschelling Oostere
1:32:50
1:32:47
33
Job Udo
Utrecht
1:37:16
1:32:50
34
Chris Boy
Tolkamer
1:41:09
1:33:00
35
Melvin Schepers
Harlingen
1:39:26
1:33:11
36
Ronnie Wind
IJlst
1:35:26
1:33:18
37
Tsjerk-Sake Castelein
Athleta
1:36:18
1:33:21
38
Johan Tromp
Zwolle
1:35:30
1:33:26
39
Stephan Versteeg
Wolvega
1:39:30
1:33:54
40
Karst Altena
Apeldoorn
1:41:28
1:33:59
41
Ingmar Slagter
Appingedam
1:36:35
1:34:18
42
Dennis Mous
AV Heerenveen
1:36:46
1:34:43
43
Roy Hofstede
Erica
1:42:30
1:35:06
44
Johan Tomson
Bergen Nh
1:45:04
1:35:08
45
Wiebren Dijkstra
Groningen
1:42:51
1:35:15
46
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:39:50
1:35:16
47
Onno van Teijens
Enschede
1:37:21
1:35:32
48
Kees Schillemans
Amstelveen
1:41:00
1:35:34
49
Verhagen Rene
Delfgauw
1:35:46
1:35:39
50
Wouter Hoogland
Zwolle
1:38:03
1:35:47
51
Timo Jepkema
Lekkum
1:38:56
1:36:05
52
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:45:29
1:36:06
53
Jan Piet de Jager
Stiens
1:38:29
1:36:22
54
Bart Jan Damstra
Nieuwegein
1:45:46
1:36:22
55
Martijn Otten
Heerenveen
1:43:44
1:36:23
56
René Meekma
Witmarsum
1:38:34
1:36:36
57
Paul Balstra
Almelo
1:38:35
1:36:47
58
Ivar Smits
Soest
1:42:31
1:36:53
59
Richard Kort
Zwiggelte
1:45:56
1:36:53
60
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
1:44:39
1:36:56
61
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:46:04
1:37:07
62
Arjan Siersma
Hemelum
1:46:20
1:37:29
63
Paul Ruijgrok
De Spartaan
1:40:28
1:37:33
64
Alle Sterk
Beetgum
1:39:49
1:37:43
65
Vincent Radewalt
Zwolle
1:39:59
1:37:45
66
Willem Hendrik Ruijg
Terschelling Lies
1:37:55
1:37:50
67
Jan Sytze Jonker
Terwispel
1:41:13
1:37:53
68
Bouke de Loos
Capelle aan den IJss
1:42:08
1:37:55
69
Remko Niestijl
Assen
1:48:10
1:38:01
70
Chris van Dijk
SV Friesland
1:38:16
1:38:06
71
Peter Budding
Leiderdorp
1:46:04
1:38:17
72
Dick Aaldenberg
Zwolle
1:42:32
1:38:17
73
Ruben Bleeker
SV Friesland
1:47:32
1:38:21
74
Simon Schoutsen
Zwolle
1:40:31
1:38:27
75
André van der Neut
Breukelen Ut
1:44:28
1:38:28
76
Pieter Oostenbrink
Arnhem
1:40:17
1:38:47
77
Timo de Raad
Amersfoort
1:46:21
1:39:08
78
Edwin Kuijer
Hoogland
1:44:30
1:39:10
79
Patrick Koster
Warten
1:49:07
1:39:11
80
Janko Ham
Hengelo Ov
1:48:43
1:39:15
81
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenk
1:41:13
1:39:16
82
G W Fries
Terschelling West
1:40:08
1:39:18
83
Marc Stappers
Baarn
1:49:09
1:39:23
84
Robbie de Lange
Wergea
1:49:20
1:39:23
85
Jelco Blok
Nieuwehorne
1:45:01
1:39:25
86
Erik Visser
Drachten
1:41:16
1:39:27
87
Adres Cordero Brenes
Wergea
1:44:52
1:39:39
88
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:44:45
1:39:46
89
Leon Arkestijn
Utrecht
1:49:47
1:39:48
90
Rene Bremer
Amersfoort
1:43:02
1:40:10
91
Sander Postma
Groningen
1:51:38
1:40:16
92
Eldert Teijema
Heerenveen
1:51:41
1:40:24
93
Foppe Palsma
Leeuwarden
1:45:57
1:40:28
94
Gerwin Hennipman
Utrecht
1:46:30
1:40:29
95
Rick Kasmo
Rotterdam
1:42:24
1:40:39
96
Ben Evers
Zwolle
1:42:53
1:40:40
97
Engel Muller
Arnhem
1:46:21
1:40:44
98
Mark Kamp
Papendrecht
1:44:19
1:40:48
99
Steffan van Slooten
ZOEV
1:47:46
1:40:52
100
Jurjen Wijma
LSV Invictus
1:47:12
1:40:53
101
Erik Nieuwland
Gorredijk
1:43:01
1:41:12
102
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:47:29
1:41:24
103
Thijs Tonis
Oldenzaal
1:43:34
1:41:35
104
Jan Manenschijn
Enschede
1:45:13
1:41:36
105
Matthieu Magielsen
Noordkop
1:43:40
1:41:40
106
Sander Reerink
Harlingen
1:43:34
1:41:40
107
Vincent Broekkamp
Alkmaar
1:51:40
1:41:40
108
Jeroen Tiesma
Bolsward
1:46:27
1:41:56
109
Cas Bakker
Deventer
1:49:37
1:42:13
110
Leon Schepers
Harlingen
1:48:32
1:42:19
111
Marijn Rutgers
Amsterdam
1:52:01
1:42:31
112
Toby Kuipers
Groningen
1:48:59
1:42:34
113
Joris Roelants
Amsterdam
1:50:42
1:42:39
114
Dennis Boelen
Groningen
1:44:58
1:42:46
115
Jurian Bootsma
Creil
1:47:01
1:42:51
116
Wietse Dijkstra
Sneek
1:48:51
1:42:51
117
Marco Haagsma
Easterein
1:45:22
1:42:53
118
Marcel Schellinger
Zaandam
1:45:39
1:42:54
119
Jaap J van der Vijver
Soest
1:51:50
1:43:01
120
Bas Kramer
Terschelling West
1:43:27
1:43:15
121
Wiard Kuipers
Terschelling West
1:43:27
1:43:15
122
Tycho Reimers
Leeuwarden
1:49:16
1:43:20
123
Reinout Troelstra
IJlst
1:49:43
1:43:22
124
Peter van der Veen
Groningen
1:45:24
1:43:25
125
Wilco van Dijk
Heerenveen
1:50:02
1:43:31
126
Jillis Pol
Nijmegen
1:54:45
1:43:37
127
Jurg de Ridder
Zutphen
1:50:02
1:43:39
128
Martijn Venhorst
Emmeloord
1:55:13
1:43:41
129
Gert van Uffelen
Amersfoort
1:53:55
1:43:43
130
Ewout Knoester
Oegstgeest
1:54:07
1:43:54
131
Jacco Reitsma
Loopgroep Leeuwarden
1:47:38
1:43:56
132
Maarten van Zwetselaar
Amsterdam
1:51:13
1:44:00
133
Remco Arnoldus
RRZ
1:49:43
1:44:06
134
Anne Bouma
Zwolle
1:54:00
1:44:08
135
Harry Petersen
Athlos
1:55:23
1:44:14
136
Marco Kaptein
Groningen
1:46:34
1:44:20
137
Mattijs ter Veen
Harderwijk
1:52:16
1:44:22
138
Bastiaan Zwart
Utrecht
1:47:58
1:44:26
139
Sjoerd Slinger
Terschelling West
1:45:07
1:44:36
140
Mike Vernooy
Rotterdam
1:55:22
1:44:36
141
Evert van Zanten
Olympus '70
1:54:43
1:44:37
142
Gijs Buddeke
Arnhem
1:49:46
1:44:39
143
Erwin Zweers
Terschelling West
1:45:10
1:44:41
144
Jan Symon van Reijen
Terschelling Midslan
1:45:19
1:44:48
145
Willem Aalberts
PEC 1910
1:46:25
1:44:51
146
Tim Visser
Utrecht
1:54:31
1:44:52
147
Niels Laarhuis
LSV Invictus
1:55:14
1:45:29
148
Peter Ras
PEC 1910
1:54:46
1:45:30
149
Joost Mulder
PEC 1910
1:54:46
1:45:32
150
Jorrit Thiele
Utrecht
1:53:11
1:45:48
151
René Sjoerdsma
Leeuwarden
1:48:38
1:45:49
152
Wout van der Gun
Wijk bij Duurstede
1:53:48
1:45:52
153
Kees Noppert
Leeuwarden
1:54:52
1:45:55
154
Maarten Elands
Amsterdam
1:55:24
1:45:56
155
Pieter Witteman
Amersfoort
1:50:43
1:45:58
156
Dowan van Hijum
Kollum
1:50:52
1:46:16
157
Bert Kobus
Leeuwarden
1:49:05
1:46:16
158
Jannik Klumpenaar
Veenendaal
1:57:39
1:46:32
159
Peter richard Kroese
Arum
1:51:34
1:46:36
160
Vincent Hagen
Holten
1:53:59
1:46:57
161
Michiel Fritschy
Amstelveen
1:53:01
1:46:59
162
Xander Storms
's-Gravenhage
1:58:10
1:47:02
163
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:54:30
1:47:22
164
Eldert Klijnstra
Oentsjerk
1:50:06
1:47:24
165
Sikke Wolters
Terschelling West
1:47:49
1:47:25
166
Maurice Jong
Amsterdam Zuidoost
1:51:46
1:47:27
167
Ramon Sijmons
's-Gravenhage
1:58:41
1:47:30
168
Wouter van de Graaf
Leiden
1:57:56
1:47:42
169
David Wedema
Groningen
1:56:39
1:47:43
170
Erik Kruiskamp
Vriezenveen
1:50:10
1:47:48
171
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:51:33
1:47:55
172
Jorgen Holzmann
Alkmaar
1:56:14
1:47:56
173
Jason Chronis
Amsterdam
1:57:55
1:48:15
174
Cris Oosterbaan
Harlingen
1:50:17
1:48:18
175
Arjen Pals
IJmuiden
1:57:53
1:48:50
176
Tom Schrauwen
Utrecht
1:57:04
1:49:08
177
Marcel Stinstra
Deinum
1:55:10
1:49:10
178
Richard van Maaren
Amersfoort
1:53:59
1:49:14
179
Jeroen de Jong
Groningen
1:54:08
1:49:22
180
Roelof Schuitema
Amsterdam
1:53:48
1:49:29
181
Jan Verdoes
Rijnsoever
1:51:04
1:49:31
182
Marcel Ouwehand
Katwijk Zh
1:51:18
1:49:41
183
Micha Müller
Utrecht
1:51:22
1:49:54
184
Albert de Ruiter
Loopgroep Leeuwarden
1:51:34
1:49:54
185
Jan sander van Tuyl
Utrecht
1:57:42
1:49:58
186
Piter Bosch
Amsterdam
1:54:00
1:50:00
187
Marco van Schaik
Soest
1:58:58
1:50:09
188
Almer Scholten
Loopgroep Leeuwarden
1:51:56
1:50:16
189
Robbert Smit
Leeuwarden
1:56:13
1:50:16
190
Marcel Wentzel
Amsterdam
2:00:15
1:50:27
191
Gerben Snijder
Leeuwarden
1:51:19
1:50:48
192
Gertjan Eikenaar
Zwolle
1:54:26
1:50:56
193
Maarten Goezinnen
Utrecht
2:01:20
1:50:56
194
Jurjen Spoelstra
Hallum
1:59:03
1:51:00
195
Ernst Lippold
Erica
2:02:31
1:51:00
196
Auke Bakker
Vleuten
2:02:04
1:51:02
197
Reinder Algera
Hallum
1:59:06
1:51:04
198
Rachid Heeraz
Terschelling Midslan
1:51:13
1:51:07
199
Herman de Glee
Luinjeberd
1:56:23
1:51:15
200
Yne Age Terpstra
Marrum
1:59:17
1:51:32
201
Sebastiaan Tenhage
Groningen
1:56:23
1:51:35
202
Bert Jan Hemmen
Amersfoort
1:57:16
1:51:38
203
Twan van Mierlo
Enschede
2:02:39
1:51:48
204
Koewn Zijlstra
Oudeschoot
1:55:50
1:51:51
205
Bastiaan Winkelaar
Kampen
2:00:43
1:51:56
206
Jakko Metz
SV Friesland
1:56:17
1:52:06
207
Bram Bakker
Wommels
1:54:40
1:52:09
208
Erwin Meijer
Duivendrecht
2:02:35
1:52:10
209
Ronald de Jong
Groningen
1:57:38
1:52:28
210
Jeffrey Wery
Apeldoorn
1:58:14
1:52:44
211
P J H de Boer
Koudekerk aan den Ri
1:58:25
1:52:50
212
Hilbert Penninga
Terschelling West
2:03:07
1:53:03
213
Bert Koopmans
Haren Gn
1:57:57
1:53:13
214
Floris Vos
Amsterdam
2:02:04
1:53:15
215
Reinout Wallis de Vrie
Amsterdam
1:56:59
1:53:18
216
Jan Pieter Ruijg
Zwolle
2:05:12
1:53:27
217
Guus Loman
Twello
1:57:27
1:53:28
218
Michael Goedhart
Amstelveen
1:55:15
1:53:28
219
Peter van Leeuwen
Maarssen
2:01:38
1:53:38
220
Jasper de Vries
Driebergen-Rijsenbur
2:03:21
1:53:39
221
Maurice Leenstra
Terschelling West
1:59:53
1:53:45
222
Rick de Bruijn
Beverwijk
2:01:41
1:53:49
223
Johannes Moes
Amsterdam
2:04:23
1:53:51
224
Wouter van IJsseldijk
Terschelling West
1:54:00
1:53:52
225
Mark Heijink
Maastricht
2:01:13
1:53:57
226
Jeroen Mulder
Zwolle
1:57:16
1:53:59
227
Marco van Herwaarden
Leusden
1:59:41
1:54:01
228
Patrick van Bergen
Noordbroek
2:00:48
1:54:08
229
S H Boschma
IJlst
2:01:23
1:54:14
230
Huib Schilp
Laren Nh
2:03:52
1:54:21
231
Paul van Raaij
Beverwijk
2:02:15
1:54:23
232
Arman Stoelwinder
Leeuwarden
2:02:18
1:54:25
233
Marcel Haven
Vleuten
2:05:33
1:54:32
234
Klaas Kooistra
Drachten
1:59:28
1:54:38
235
S Benak
Meppel
1:59:28
1:54:38
236
Thijs Stege
Emmeloord
1:58:52
1:54:44
237
Dirk Sackman
Groningen
2:06:00
1:54:46
238
Rienk Bernhard
NOP
2:01:52
1:54:53
239
Dirk Smit
Terschelling Hoorn
1:55:51
1:54:57
240
Jelco Hovinga
Horror
2:01:37
1:55:01
241
Wim van Ravenswaay
Veenendaal
2:02:02
1:55:08
242
Derk van Kampen
Amsterdam
2:04:38
1:55:09
243
Jesper Romers
Amsterdam
1:57:03
1:55:17
244
Jeroen van der Kruk
De Koplopers
2:05:57
1:55:17
245
Friso Knoester
Oegstgeest
2:05:36
1:55:21
246
Hendrik Mosterman
Nes Ameland
2:01:04
1:55:24
247
Rick Stolwijk
Aalsmeer
2:06:56
1:55:26
248
Erik Peereboom
Gorredijk
2:00:11
1:55:29
249
Raymond Westers
Nieuwe Pekela
2:01:56
1:55:32
250
Luitzen Smit
Ten Post
1:59:44
1:55:32
251
Ernst Buijs
Haarlem
2:00:46
1:55:34
252
Jako Smit
Terschelling Landeru
1:56:58
1:56:02
253
Bob Stoelhorst
Almelo
2:04:34
1:56:13
254
Jelle Otter
Wijk bij Duurstede
2:04:10
1:56:14
255
Duncan Müller
Terschelling West
1:57:18
1:56:20
256
Catharinus de Schiffar
Nijmegen
2:01:52
1:56:28
257
Emiel Borgardijn
Utrecht
2:07:46
1:56:38
258
Gerwin van Oene
Loopclub Rapido
2:03:05
1:56:38
259
Trienus de Jong
Menaldum
2:02:01
1:56:39
260
Robbert Beukema
Huis ter Heide Dr
2:06:24
1:56:48
261
Ewout Kramer
Amsterdam
2:06:19
1:56:51
262
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
1:58:34
1:56:52
263
Erik Joosen
Dutch Runners Gold
2:04:55
1:56:55
264
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:07:46
1:57:01
265
Dennis Zijlstra
Bolsward
2:07:23
1:57:03
266
Jeroen Waanders
Zwolle
2:07:10
1:57:04
267
Gijs van Reen
Utrecht
2:08:17
1:57:08
268
Gideon Korsten
Terschelling West
1:57:49
1:57:08
269
Daniel Thomassen
Stiens
2:07:08
1:57:10
270
Marco Mensink
Nieuwkoop
2:07:26
1:57:15
271
Ricardo de Leeuw
Rotterdam
2:08:58
1:57:23
272
Pieter de Jong
Lippenhuizen
2:00:51
1:57:31
273
Henry Westerveld
Veenendaal
2:04:33
1:57:39
274
Johannes Wiersma
Terkaple
2:05:41
1:57:46
275
Rimmert de Jong
Menaldum
2:03:13
1:57:51
276
Murk Dalstra
Leeuwarden
2:04:35
1:57:55
277
Harry Huizenga
Kollum
2:09:22
1:58:04
278
Arnoud Boom
Monnickendam
2:06:17
1:58:09
279
Rene Hamminga
Annen
2:07:14
1:58:11
280
Patrick Rombouts
Amsterdam
2:08:16
1:58:18
281
Anne Kienstra
Leeuwarden
2:05:14
1:58:41
282
Lars Theissen
Zwolle
2:08:01
1:58:42
283
Jaap Peter Enderle
Amsterdam
2:08:52
1:58:43
284
Maurik Vermeij
Groningen
2:07:17
1:58:55
285
Eric Datema
Groningen
2:08:15
1:59:07
286
Henri Visscher
Appingedam
2:04:42
1:59:13
287
David Zuilhof
Soest
2:06:43
1:59:33
288
Manfred Boom
Monnickendam
2:07:41
1:59:34
289
Jelle Terpstra
Utrecht
2:09:10
1:59:39
290
Wijnsma Roelof
Gytsjerk
2:02:47
1:59:40
291
Stefan Klumpenaar
Veenendaal
2:11:11
2:00:02
292
Marcel Kok
Soest
2:05:52
2:00:10
293
Wachter Muller
Naarden
2:06:06
2:00:23
294
Marco Bol
Huizen
2:09:40
2:00:41
295
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:06:55
2:00:49
296
Mark Hensbergen
U-Track
2:10:30
2:01:40
297
Marcel Hofstra
Leeuwarden
2:07:36
2:01:40
298
J M Meijer
Utrecht
2:09:29
2:01:55
299
Jeroen Griever
Terschelling West
2:10:40
2:01:55
300
Lucien Menduapessy
Amsterdam
2:12:00
2:01:56
301
Peter van Vondel
Norg
2:09:06
2:01:59
302
Jasper Munting
LSV Invictus
2:11:19
2:02:03
303
Marc Holvoet
Utrecht
2:09:49
2:02:06
304
Luuk Poppema
Sappemeer
2:07:17
2:02:06
305
Maurijn Odé
Lelystad
2:10:16
2:02:13
306
Frederik Vos
Winsum Gn
2:06:33
2:02:16
307
Jan Elkhuizen
Terschelling Midslan
2:03:09
2:02:26
308
Marno van Houten
Uithoorn
2:12:24
2:02:26
309
Berend Lensen
Nieuwegein
2:11:52
2:02:30
310
Pieter Klasen
IJlst
2:09:52
2:02:32
311
Jasper Stege
Emmeloord
2:06:40
2:02:34
312
Ruud Bakker
Balloo
2:10:41
2:02:39
313
Rolie Tromp
Groningen
2:12:02
2:02:53
314
Kristiaan Smits
Hoogersmilde
2:08:38
2:02:59
315
Marco Poppinga
Terschelling West
2:03:45
2:03:02
316
Stanley Manukilej
Assen
2:13:07
2:03:53
317
Mark Nijmeijer
Enschede
2:08:50
2:03:56
318
Arjan Kramer
Hensbroek
2:12:15
2:04:08
319
Gert-Jan Hiddink
Breda
2:08:33
2:04:10
320
Bram de Goeij
Amsterdam
2:14:23
2:04:13
321
Garmt Jan Nijborg
Hoogezand
2:13:13
2:04:16
322
Tijmen ter Veen
Amsterdam
2:12:22
2:04:27
323
Patrick Haveman
Enschede
2:15:22
2:04:34
324
Niels Haven
De Meern
2:15:40
2:04:38
325
Roy de Vries
Heerenveen
2:09:38
2:04:46
326
Eric Weyman
Amsterdam
2:15:05
2:04:49
327
Dennis Winkelaar
Hoogeveen
2:13:40
2:04:51
328
Jelle van Randen
Vlieland
2:08:23
2:04:59
329
Roberto Mast
Woerden
2:12:16
2:05:02
330
Albert Bakker
Amsterdam
2:13:11
2:05:05
331
Louw de Vries
Winsum Gn
2:09:25
2:05:08
332
Maarten Bink
Hanzesport
2:15:15
2:05:27
333
Wander van Dam
Groningen
2:17:22
2:06:14
334
Leo Slings
Terschelling West
2:06:40
2:06:30
335
Mattias Sparreboom
Groningen
2:14:23
2:07:04
336
Hans Veeman
Garrelsweer
2:12:59
2:07:10
337
Jeroen Klappe
Hoorn Nh
2:18:36
2:07:17
338
Sierk Werner
Loopgroep Leeuwarden
2:12:33
2:07:35
339
Roald de Smet
Leeuwarden
2:13:55
2:07:58
340
Adrie Hoks
Joure
2:16:23
2:08:01
341
Gerard Haan
Hunzerunners Loopgro
2:17:10
2:08:06
342
Bart van Dijk
Schiedam
2:19:02
2:08:18
343
Harald de Haan
Terschelling West
2:08:36
2:08:30
344
Mick Janssen
Amsterdam
2:19:57
2:08:47
345
Christan van Mook
Lith
2:11:52
2:09:05
346
Ids Hospes
Sneek
2:13:43
2:09:19
347
Joost Miedema
Groningen
2:20:49
2:09:22
348
Hylco Spoelstra
Harderwijk
2:17:43
2:09:27
349
Jogchem Smeding
Grou
2:19:50
2:09:34
350
Peter richard Kroese
Arum
2:16:17
2:09:45
351
Chris Verwey
Tilburg
2:18:42
2:09:59
352
Joris Eckelkamp
Keulen (GER)
2:17:48
2:10:09
353
Patrick Boelens
Peize
2:17:02
2:10:11
354
Matthijs Holtman
Arnhem
2:15:24
2:10:15
355
Tjalling Schurer
Sneek
2:15:16
2:10:53
356
Harm Kamp
Oud Beijerland
2:21:56
2:11:55
357
Marten Harlaar
Amsterdam
2:22:32
2:12:35
358
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:22:32
2:12:35
359
Gert Bouw
Nijkerk Gld
2:24:26
2:13:30
360
Martin Klijn
Landsmeer
2:24:13
2:13:48
361
Marcel Mesman
Leiden Road Runners
2:18:28
2:14:20
362
Walter Bergsma
Terschelling West
2:15:21
2:14:29
363
Jesse Niemeijer
Groningen
2:24:44
2:15:39
364
Gerlof Doeke van Gulde
Amsterdam
2:26:15
2:15:41
365
Nander Cirkel
Lippenhuizen
2:28:20
2:17:17
366
Karst Karstkarel
Leeuwarden
2:29:12
2:18:00
367
Stan van den Wildenber
Leusden
2:27:48
2:18:07
368
Job Bilsen
Utrecht
2:25:46
2:18:22
369
Marco Schots
Gorredijk
2:23:22
2:18:29
370
Richard Tenhage
Gorredijk
2:23:22
2:18:31
371
Ronald Lenters
Lionitas
2:28:19
2:19:12
372
Maarten Gijgink
Eibergen
2:30:38
2:19:29
373
Ralf Hamstra
Terschelling Midslan
2:20:31
2:19:46
374
Jörn Bilkenroth
Groningen
2:29:47
2:19:58
375
Wiebe lutje Spelberg
Utrecht
2:27:23
2:19:59
376
Robert Roosjen
Leeuwarden
2:28:18
2:20:16
377
Job Bilsen
Utrecht
2:28:37
2:21:11
378
Halbe Huitema
Horror
2:24:46
2:21:46
379
Martijn Andela
Enschede
2:29:35
2:22:09
380
Daniel Polling
Hoogezand
2:33:07
2:27:01
381
Jeroen Nieboer
Groningen
2:39:12
2:28:38
382
Nic Stienstra
Sneek
2:38:47
2:29:54
383
Bastiaan Vercouteren
Amsterdam
2:42:43
2:34:24
M40, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Sijbesma
Athlos
1:27:11
1:25:01
2
Nico Haring
Maasland
1:27:58
1:26:19
3
Casper Bekken
Schalkhaar
1:29:06
1:26:20
4
Ahmad Ghelichkhani
Leeuwarden
1:27:35
1:27:32
5
Rob Groen
Leiden Road Runners
1:29:05
1:28:44
6
Bert Holman
Oegstgeest
1:31:00
1:28:54
7
Cor Henk Kuipers
Terschelling West
1:29:06
1:28:55
8
Pieter Hubers
Atletico '73
1:31:48
1:28:56
9
Jan van Beveren
Spurt '88
1:35:40
1:29:44
10
Henk Loman
Twello
1:34:13
1:30:13
11
Bastiaan Visser
Loopgroep Aart Stigt
1:34:58
1:30:59
12
Reinder Meekma
Ferwert
1:33:27
1:31:28
13
Rene van Geenen
Beverwijk
1:34:16
1:31:31
14
Ron Bos
Start '78
1:33:26
1:31:43
15
René van der Geest
Warmond
1:33:38
1:32:02
16
Harm Alberts
SV Friesland
1:32:39
1:32:14
17
Jan Baan
Nijverdal
1:35:07
1:32:19
18
Ben Versluis
Lekkerkerk
1:34:20
1:32:40
19
Commandeur Niels
Aalsmeer
1:43:36
1:32:48
20
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
1:39:18
1:33:17
21
Kees Heemskerk
Warmond
1:34:56
1:33:20
22
Peter Groothoff
Sneek
1:35:23
1:33:29
23
Andre Ydema
Dronrijp
1:36:19
1:33:29
24
Arnold Nijp
Grou
1:36:35
1:33:32
25
De Witte Johan
Makkum Fr
1:37:02
1:33:51
26
Paul Claessen
Maaseik (BEL)
1:37:05
1:33:57
27
Peter Kroek
Zwolle
1:35:45
1:34:02
28
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:37:12
1:34:13
29
Thijs Visser
Grou
1:36:21
1:34:15
30
Jaap Zwaagstra
Witmarsum
1:35:51
1:34:21
31
Jakob Hut
Siddeburen
1:36:30
1:34:49
32
Koen Beenken
TTW
1:38:00
1:34:49
33
Johannes Meijer
De Knipe
1:41:02
1:34:49
34
Ronald Zuidema
Groningen
1:36:53
1:34:56
35
Edwin Fopma
Kimswerd
1:38:20
1:35:15
36
Jelle Miedema
Willemsoord
1:37:04
1:35:19
37
Hans Tijsma
Leeuwarden
1:38:19
1:35:33
38
Diemer Top
Groningen
1:35:53
1:35:34
39
Roland Nauta
Gytsjerk
1:37:27
1:35:35
40
Hans Theunissen
Arnhem
1:37:26
1:35:36
41
Pieter Tolsma
Arum
1:42:19
1:35:47
42
Jan Knopert
Zwolle
1:39:30
1:36:05
43
Pieter Tjeerdsma
SV Friesland
1:38:11
1:36:10
44
Marc de Vree
Leeuwarden
1:47:50
1:36:11
45
Jan Koert Schipper
Hunzerunners Loopgro
1:38:09
1:36:17
46
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:42:02
1:36:33
47
Klaas Vrieling
Hunzerunners Loopgro
1:42:47
1:36:36
48
Keimpe de Vries
Gytsjerk
1:39:46
1:36:36
49
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:42:38
1:36:49
50
Peter Veldhuijsen
Dutch Runners Basic
1:42:56
1:36:49
51
Piet Visser
Driesum
1:40:20
1:37:02
52
Harry van der Schoot
Goutum
1:45:38
1:37:04
53
Andrea Scarpa
AV Wijchen
1:45:22
1:37:04
54
Tjeerd Oppedijk
Utrecht
1:44:49
1:37:05
55
Geert Luinstra
Lionitas
1:42:14
1:37:05
56
John Sloot
SV Friesland
1:40:04
1:37:16
57
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:39:19
1:37:16
58
Dimitri Ravensbergen
Grouw
1:40:04
1:37:17
59
Ronald Annaert
Amsterdam
1:47:24
1:37:22
60
Arnold Broek
Zuidveen
1:43:12
1:37:22
61
Mark Hilderink
NOP
1:39:09
1:37:37
62
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:43:04
1:37:38
63
Peter Spaans
Uitgeest
1:40:26
1:37:42
64
Jan Tjalling Pals
Groningen
1:47:44
1:37:47
65
Peter Schrier
De Knipe
1:44:01
1:37:47
66
Wiebe Wiersma
Eagum
1:41:44
1:37:48
67
Dries Gerbens
Wergea
1:41:44
1:37:48
68
Martijn de Vries
Groningen
1:39:22
1:37:53
69
Jaap Sije Bosgraaf
SV Friesland
1:41:11
1:37:55
70
Bart Aten
Vught
1:41:10
1:38:05
71
Johan Wolthuizen
Sneek
1:46:21
1:38:10
72
Rene van Oossanen
Atletico '73
1:41:04
1:38:11
73
Elko Knoop
Tolbert
1:38:46
1:38:27
74
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
1:41:22
1:38:30
75
Hans Blaauwbroek
U-Track
1:46:09
1:38:33
76
Rick Veringmeier
Schiedam
1:44:15
1:38:37
77
Rob Amende
Almere
1:44:56
1:38:44
78
Tjeerd Dijkstra
Duiven
1:44:40
1:38:45
79
Alex van Ginkel
Clytoneus
1:44:49
1:38:54
80
Nanne Heida
Mildam
1:45:44
1:39:01
81
Henk Jan Bierling
Utrecht
1:40:55
1:39:03
82
Márton Vidra
Bilthoven
1:40:57
1:39:06
83
René Trieling
AV Wijchen
1:46:23
1:39:10
84
Michael Szabados
Haarlem
1:49:07
1:39:15
85
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
1:42:35
1:39:22
86
Feiko de Boer
Lionitas
1:41:05
1:39:26
87
Jan Peter Boomsma
Reduzum
1:43:48
1:39:26
88
Ben van den Assem
Hillegom
1:46:37
1:39:40
89
Dmitri Hendriksen
Hylas
1:48:16
1:39:49
90
Hent Hamming
Eelde
1:47:33
1:39:51
91
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:44:35
1:39:51
92
Dick van Regteren
Arnhem
1:46:52
1:40:02
93
Jos Pekel
Heemskerk
1:47:49
1:40:03
94
Karel Buijs
AV Wijchen
1:48:49
1:40:15
95
Eric Hoeksema
's-Gravenhage
1:42:02
1:40:17
96
Arie van den Akker
Maasland
1:41:58
1:40:18
97
Jos Stappenbeld
Zwolle
1:51:49
1:40:20
98
Rick Verbree
Amsterdam
1:50:09
1:40:22
99
Erik Pepping
Zweeloo
1:51:48
1:40:31
100
Han Achterberg
Delta Sport
1:40:36
1:40:31
101
Oeds Stienstra
Horror
1:44:46
1:40:35
102
Robert Koenders
Loerbeek
1:48:37
1:40:40
103
Peter Sels
Harderwijk
1:47:34
1:40:48
104
Marco den Haan
Lochem
1:48:44
1:40:57
105
Gerard Metz
Nes Ameland
1:44:17
1:40:59
106
Arjen Hartlief
Tijnje
1:52:16
1:41:03
107
Anne Koopmans
Gytsjerk
1:45:04
1:41:05
108
Thomas Tavenier
Callantsoog
1:51:37
1:41:07
109
Erik Went
Leiden Road Runners
1:45:14
1:41:07
110
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
1:46:29
1:41:12
111
Jan Bos
Zwolle
1:50:29
1:41:12
112
Frans van Wieren
Zwaagwesteinde
1:43:08
1:41:15
113
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:44:44
1:41:17
114
Harry Hilberdink
Zwolle
1:48:25
1:41:20
115
Wiep Visser
De Knipe
1:49:40
1:41:21
116
Adriaan Kesting
Assen
1:48:42
1:41:24
117
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
1:48:34
1:41:31
118
Gertjan van Houts
Assendelft
1:49:28
1:41:31
119
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
1:49:00
1:41:35
120
Edwin Koopmanschap
Haarlem
1:50:17
1:41:35
121
Ron Ammerlaan
Bleiswijk
1:51:43
1:41:38
122
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:43:25
1:41:43
123
John de Jongh
NOP
1:44:27
1:41:44
124
Ron van Egmond
De Spartaan
1:43:21
1:41:44
125
Hans Vermeer
Maasland
1:43:25
1:41:46
126
Johan Schoonewelle
Almere
1:47:59
1:41:46
127
René Holten
Maastricht
1:49:18
1:41:56
128
Jan Bloemhof
LSV Invictus
1:44:21
1:41:57
129
Thomas Bernard
Atledo
1:50:32
1:41:58
130
Gezinus Hummel
Snakkerburen
1:46:52
1:41:59
131
Uwe Baldamus
Loopclub Rapido
1:44:23
1:42:04
132
Lex Boot
Athlos
1:49:47
1:42:08
133
Danny Olinga
De Sprinter
1:50:47
1:42:16
134
Ruud Albers
Nijmegen
1:47:04
1:42:17
135
John Grotenboer
Oosterwolde Fr
1:43:54
1:42:20
136
Rik Plakke
Veluwe
1:47:14
1:42:28
137
Henk Tjeerdsma
Warten
1:46:28
1:42:29
138
Marc Wijdenes
Zwolle
1:51:46
1:42:31
139
Salvatore van den Berg
Zuidlaarderveen
1:48:55
1:42:31
140
Johan Bos
Stadskanaal
1:53:37
1:42:35
141
Jan Bos
Hilversum
1:48:04
1:42:37
142
Hans van Beijnen
Amsterdam
1:49:07
1:42:43
143
Michael van der Camp
Dutch Runners Basic
1:48:55
1:42:48
144
Jacques Slingerland
Pallas '93
1:44:54
1:42:51
145
Wim Lochtenberg
Houten
1:52:29
1:42:52
146
Gjalt Weistra
Drachten
1:49:10
1:42:53
147
Sjoerd Wesselius
Hommerts
1:45:45
1:42:56
148
Harry Went
Voorhout
1:47:08
1:43:00
149
Lars Linssen
Atletiek Maastricht
1:44:35
1:43:01
150
Otto van de Vliet
Amsterdam
1:50:19
1:43:03
151
Menco van der Berg
Thesinge
1:48:05
1:43:03
152
Anton Alberts
Harkstede
1:46:18
1:43:05
153
Francois Kraneveld
Tilburg
1:48:38
1:43:07
154
Gosse Folkertsma
Hunzerunners Loopgro
1:48:28
1:43:13
155
Wouter-Jan Schouten
Utrecht
1:45:07
1:43:15
156
Arno Joosten
Terschelling West
1:43:46
1:43:16
157
Martijn Bakker
Castricum
1:51:00
1:43:16
158
Maurice van Bruggen
Castricum
1:51:01
1:43:17
159
Eddie Koller
Ugchelen
1:44:57
1:43:18
160
Herman Wijting
Passaat
1:46:15
1:43:18
161
Gerard Eising
Groningen
1:51:57
1:43:25
162
Bert Schilder
Kampen
1:51:16
1:43:27
163
Maurits van der Veen
Wageningen
1:50:44
1:43:28
164
Fokke Hoeksma
SV Friesland
1:52:46
1:43:28
165
Joost Verweij
Leiden Road Runners
1:48:41
1:43:29
166
Peter Melman
Sassenheim
1:45:15
1:43:38
167
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:49:34
1:43:38
168
Eppie Wuestman
Holten
1:50:43
1:43:41
169
Ronald van der Wal
Roden
1:48:00
1:43:44
170
Wiebe Mulder
Triathlon
1:51:20
1:43:54
171
Henk van Gijssel
Woudbloem
1:48:23
1:43:56
172
Loek de Jeu
Heemstede
1:52:45
1:43:58
173
Pals Nieuwhof
SOS
1:50:08
1:44:02
174
Rine van Pijpen
Leiden Road Runners
1:48:17
1:44:07
175
Marten Jager
SV Friesland
1:46:24
1:44:16
176
Harold Straub
Tilburg
1:49:50
1:44:20
177
G Tuinstra
Drachten
1:52:46
1:44:23
178
Eric Annaert
Lisse
1:54:30
1:44:28
179
Marcel Diender
PEC 1910
1:50:47
1:44:30
180
Jasper Kruizinga
Joure
1:50:27
1:44:32
181
Peter de Ruiter
Goutum
1:48:22
1:44:33
182
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
1:49:19
1:44:36
183
Erwin Bakker
Amsterdam
1:55:14
1:44:41
184
Johan Rispens
Delfzijl
1:53:14
1:44:46
185
Job Ike
Harderwijk
1:53:02
1:44:48
186
Jan Pilon
Garrelsweer
1:50:38
1:44:49
187
Watze Schaafsma
NOP
1:47:41
1:44:57
188
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:56:42
1:45:01
189
Hans Claassen
Emmeloord
1:48:53
1:45:03
190
Erik van Tuin
Delft
1:54:02
1:45:12
191
Verhagen Martien
Delfgauw
1:56:09
1:45:14
192
Ruud de Wild
Krommenie
1:52:51
1:45:18
193
Robert Lieuwen
Tempo
1:50:11
1:45:19
194
Sjors Straatman
Den Helder
1:55:54
1:45:24
195
Erik van der Kam
SV Friesland
1:49:27
1:45:24
196
Ruud van der Steeg
Utrecht
1:56:50
1:45:28
197
Folkert Tienkamp
Assen
1:55:27
1:45:28
198
Niels Meuleman
Rotterdam
1:53:03
1:45:32
199
Auke Ykema
Oudehaske
1:57:16
1:45:39
200
Ludolf Pijlman
Groningen
1:52:26
1:45:41
201
Jürgen Honderboom
Rhede (GER)
1:55:23
1:45:49
202
Pieter Waardenburg
Hanzesport
1:51:54
1:45:51
203
Jan van Unen
De Gemzen
1:55:54
1:45:51
204
Jos van Veen
Aalden
1:57:09
1:45:53
205
Edwin Veldkamp
Nijverdal
1:55:11
1:45:55
206
Reinald Voorn
Zeewolde
1:48:26
1:45:59
207
André Jellema
Lionitas
1:53:02
1:46:00
208
Rutger Fopma
Bears Fr
1:48:58
1:46:08
209
Henk Pieffers
Holten
1:53:11
1:46:08
210
Erik van Limbeek
Zwolle
1:56:17
1:46:14
211
Herman Bos
Groningen
1:48:12
1:46:14
212
Jeffery Robbers
SV Friesland
1:49:37
1:46:23
213
Gert Draaisma
Groningen
1:52:26
1:46:25
214
Jelger Tuit
Assen
1:56:14
1:46:33
215
Marcel Jeunink
Gelre
1:51:55
1:47:04
216
Rob Daamen
Harderwijk
1:53:57
1:47:09
217
André Bär
Lionitas
1:55:05
1:47:10
218
Gerard Popma
Blauwhuis
1:53:16
1:47:13
219
Peter Weijer
Winsum Fr
1:51:01
1:47:15
220
Erik Ekkel
Nuenen
1:55:21
1:47:17
221
Grieco Lubberts
Borne
1:50:42
1:47:21
222
Ronald Tijsseling
Voorne Atletiek
1:58:10
1:47:25
223
Johan Duineveld
Lycurgus
1:52:15
1:47:32
224
Jitse Werkman
Sint Annaparochie
1:52:27
1:47:36
225
Pierre Blom
De Spartaan
1:58:05
1:47:46
226
Nico Verkerk
Dutch Runners Gold
1:57:09
1:47:52
227
Meindert Visser
Terwispel
1:49:47
1:47:56
228
Remco Spigt
Hylas
1:57:58
1:47:57
229
Peter Jorna
Eelde
1:50:08
1:47:58
230
Martijn Lemmens
Leiderdorp
1:55:51
1:48:05
231
D Hermelink
Amsterdam
1:56:46
1:48:06
232
Chiel van Berkel
Waterland
1:56:47
1:48:06
233
Cupido willem Flang
Terschelling Hoorn
1:48:42
1:48:12
234
Alex Beijers
Wormerveer
1:57:00
1:48:16
235
Sebastiaan Moltzer
Leusden
1:54:13
1:48:17
236
Oscar Dros
LSV Invictus
1:51:27
1:48:21
237
Chris Keen
Dodewaard
1:56:05
1:48:23
238
Martin Haring
Maasland
1:50:05
1:48:24
239
William Teinsma
Stiens
1:54:42
1:48:24
240
Hans Smit
Leiden
1:58:24
1:48:29
241
Bart Makkinga
Maasland
1:50:06
1:48:31
242
Rene 'de Lucifer' Sesi
Nijmegen
1:54:39
1:48:36
243
Arjen van Zuydam
Houten
1:58:15
1:48:38
244
Erik Lensink
Vleuten
1:51:40
1:48:42
245
Berend Snijder
Terschelling Hoorn
1:49:12
1:48:42
246
Richard de Wit
Leiden
2:00:06
1:48:44
247
Rob Turksema
Eindhoven Atletiek
1:57:48
1:48:45
248
Ton Feldbrugge
Hunzerunners Loopgro
1:52:12
1:48:50
249
Peter van Aken
Zevenbergen
1:52:51
1:48:51
250
Rob van der Meulen
Loopgroep Zuidhorn
1:55:11
1:48:53
251
Ard Alderts
Sint Nicolaasga
1:51:47
1:48:55
252
Steven Alderlieste
Voorschoten
2:00:28
1:48:57
253
Martin van Houts
Wormer
1:56:54
1:48:58
254
Age Dijkstra
Spartacus
1:53:13
1:48:58
255
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
1:59:01
1:49:01
256
Bert Wiendels
Roden
1:54:56
1:49:02
257
Michiel Thierry
Hilversum
1:54:45
1:49:18
258
Weinans Theo
Loopgroep De Drentsc
1:55:51
1:49:20
259
George-Jan Blok
Nieuwehorne
1:54:57
1:49:22
260
Richard Wonnink
Zwolle
1:58:42
1:49:25
261
Jeffrey Rodewijk
Nieuw Vennep
1:58:12
1:49:27
262
Rene Rewinkel
Atletico '73
1:55:38
1:49:27
263
JaapJan Vroom
Zwolle
1:55:37
1:49:41
264
Harry van Dalen
Achterveld
1:55:15
1:49:41
265
Harry Boer
Terschelling West
1:50:16
1:49:46
266
Luck Prins
Alkmaar
1:53:57
1:49:47
267
Pieter Burghouts
Leiden
2:01:16
1:49:54
268
Donald Gase
Warns
1:58:50
1:49:58
269
Michael Westra
Badhoevedorp
1:59:41
1:49:59
270
Matthijs Vleugel
Lionitas
1:54:18
1:50:01
271
Reinier Kreeft
Enschede
2:00:52
1:50:03
272
Tom Terpstra
Terschelling Hoorn
1:50:49
1:50:03
273
Robert Jacobs
Rosmalen
1:57:59
1:50:03
274
Hemke Rozema
Horror
1:54:16
1:50:06
275
Jaap Roelofs
Terschelling Formeru
1:51:01
1:50:08
276
Louis Ubbens
Sneek
2:01:27
1:50:11
277
Bert Reuvecamp
PEC 1910
1:57:55
1:50:12
278
Rob van Nieuwland
Stiens
2:01:10
1:50:20
279
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:53:06
1:50:22
280
Freddy Kroes
PEC 1910
1:59:46
1:50:29
281
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:58:51
1:50:37
282
Pieter van den Hurk
Dutch Runners Gold
1:53:38
1:50:51
283
Koen Ramaker
Zwolle
2:00:58
1:50:55
284
Jw Diependaal
IJmuiden
1:57:42
1:50:59
285
Arjan den Hollander
Rijnsoever
1:52:37
1:50:59
286
Gerard Donker
Tjalleberd
2:00:08
1:51:07
287
Wim Rog
Zoetermeer
1:57:17
1:51:16
288
Albert Molenaar
Nes Ameland
1:57:01
1:51:19
289
Alex Oude Elferink
Amersfoort
1:59:39
1:51:24
290
Bas Keultjes
AV '23
1:52:04
1:51:28
291
Peter van Westering
Ede Gld
1:55:53
1:51:28
292
Peter Ton
NOP
1:58:20
1:51:36
293
Klaas Kempenaar
Zwagerbosch
1:54:55
1:51:36
294
Marco de Boer
PEC 1910
1:53:17
1:51:45
295
Bert Duursma
Apeldoorn
1:56:26
1:51:55
296
Meindert Westra
Impala
2:00:50
1:51:57
297
Dirk Groß-Heynck
Bocholt (GER)
2:01:42
1:52:08
298
Wilco Kotrotsos
Utrecht
2:03:13
1:52:08
299
Eric Smit
Hollum
1:55:16
1:52:10
300
Peter Beukema
Tolbert
2:00:30
1:52:16
301
Frans van den Hengel
RRZ
2:02:46
1:52:18
302
Wim van der Plas
Katwijk Zh
1:53:54
1:52:19
303
Edo Eikenaar
Zwolle
1:55:47
1:52:20
304
Koen Jaasma
Hoorn Nh
2:00:27
1:52:22
305
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:58:14
1:52:26
306
Herman Wassenaar
SV Friesland
1:58:45
1:52:28
307
Alberto Wessel
Enschede
2:01:17
1:52:36
308
Ron Hagen
Leiden
2:04:11
1:52:42
309
Wim Steeman
Almere
2:01:10
1:52:45
310
Ron Raterman
Nijverdal
2:02:08
1:52:53
311
Arno Stens
Zeist
2:00:11
1:52:56
312
André Bitter
De Spartaan
1:54:38
1:53:01
313
Marko Rijnsburger
Oegstgeest
1:57:14
1:53:02
314
Fred Drenth
Muntendam
2:04:37
1:53:02
315
Jan Paul Rop
Zwolle
2:04:45
1:53:07
316
Klaas Bos
Joure
1:59:05
1:53:10
317
Rob Bottenberg
Kampen
2:00:59
1:53:11
318
Henri Spaans
Ouderkerk aan de Ams
1:56:47
1:53:11
319
Hans Janssen
Heerenveen
1:57:57
1:53:14
320
Reginald Verschoor
Voorburg
1:57:30
1:53:18
321
Jelte van den Berg
Sneek
1:56:20
1:53:21
322
Tjeerd Osinga
Balk
1:56:41
1:53:27
323
David Jongeleen
Apeldoorn
2:02:41
1:53:31
324
Eric Buitenwerf
Eindhoven
2:04:14
1:53:32
325
Wilbert Mazereeuw
Urk
1:55:16
1:53:33
326
Tedo Hartlief
Terschelling Hoorn
1:53:56
1:53:34
327
Henk Jansen
Putten
1:56:38
1:53:35
328
Jan van het Hof
Phanos
2:02:43
1:53:38
329
Jan ale Landstra
Leiden Road Runners
2:03:12
1:53:46
330
Henk Jongstra
NOP
2:00:31
1:53:47
331
Dick de Goeij
Gorinchem
1:59:54
1:53:50
332
Stephane Halleux
Bennebroek
2:03:56
1:54:00
333
Gerard van de Guchte
NOP
2:02:38
1:54:00
334
RJM Arninkhof
Beetgum
2:00:52
1:54:06
335
Martijn van der Werf
Groningen
2:04:36
1:54:08
336
Peter Brink
Grou
2:05:10
1:54:11
337
Egbert Brink
Zuidlaren
2:05:11
1:54:12
338
Vincent Hilhorst
's-Gravenhage
1:58:48
1:54:16
339
Carel Diekerhof
Vught
1:57:31
1:54:20
340
Edward Petersen
Terschelling West
1:55:15
1:54:27
341
Jan Hornstra
PEC 1910
2:03:54
1:54:36
342
Bram Baan
Zwolle
2:04:44
1:54:41
343
Dik Goedhart
Rotterdam
1:59:43
1:54:43
344
Eco Wagendorp
Stiens
2:01:18
1:54:57
345
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
2:04:31
1:54:59
346
Wiebe Tolman
SV Friesland
2:04:00
1:55:00
347
Theunis Osinga
Lippenhuizen
2:04:00
1:55:00
348
Ronald Saptenno
Assen
1:58:26
1:55:01
349
Mijle Vlasman
Sneek
2:03:21
1:55:21
350
Herman Koops
Leek
2:01:55
1:55:21
351
Tim van Bruggen
Amsterdam
2:00:57
1:55:26
352
Sije Roolvink
Burgum
2:06:20
1:55:32
353
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgro
2:04:37
1:55:32
354
Jan Boon
Dokkum
2:03:46
1:55:36
355
Gert Harmsen
Eindhoven
2:04:51
1:55:40
356
Patrick Bobbe
Aalden
2:07:01
1:55:41
357
K Grave
Drachten
2:04:03
1:55:41
358
Nico Casant
OSS-VOLO
2:01:38
1:55:43
359
Patrick Vink
Wergea
2:01:07
1:55:47
360
Martin Boekeloo
Terschelling West
1:56:24
1:55:51
361
Sjirk Bijma
Wageningen
2:03:05
1:55:52
362
Reinier van der Steege
Zuidlaren
2:04:27
1:55:54
363
Jaap de Graaf
Wijckel
2:01:46
1:55:57
364
Frank Groen
Voorne Atletiek
2:01:30
1:55:57
365
Douwe Plantinga
Heerenveen
2:00:53
1:56:12
366
Hansjacob de Vries
AV Wijchen
2:03:33
1:56:12
367
Kor Gillebaard
Franeker
1:59:03
1:56:17
368
André van der Weijde
Middenmeer
2:03:10
1:56:27
369
Hans Noorman
Zuidlaren
2:03:23
1:56:28
370
Peter de Wilde
Kampen
2:04:06
1:56:29
371
Winston van Dijk
Schiedam
2:07:18
1:56:30
372
Harry Kwast
Utrecht
2:02:02
1:56:34
373
Arnoud Kal
Leiderdorp
2:04:45
1:56:38
374
Willem van 't Land
Voorthuizen
1:56:40
1:56:40
375
Evert - Jan van Leunen
Terschelling West
1:57:12
1:56:40
376
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
2:02:20
1:56:41
377
Henk-jan Balkema
Terschelling West
1:57:37
1:56:50
378
Peter Wijnands
Santpoort-Zuid
2:05:13
1:56:50
379
Oscar Ritsma
Haarlem
2:05:18
1:56:54
380
Machiel Vegting
Atos
1:59:24
1:56:59
381
Bas de Best
Sneek
2:02:56
1:56:59
382
Rene Kruger
Enschede
2:01:53
1:57:00
383
Geert Jan Bosma
SV Friesland
2:00:54
1:57:01
384
Michel Niemarkt
Bolsward
2:07:23
1:57:04
385
Gerard Wijma
Oosterwolde Fr
2:03:24
1:57:06
386
Robert Segers
Utrecht
2:08:10
1:57:11
387
Marcel Companjen
Harderwijk
2:04:06
1:57:19
388
René Gerritsen
Arnhem
2:06:50
1:57:20
389
Arno te Veldhuis
Almere
2:07:44
1:57:21
390
Andries van Dijk
Dutch Runners Basic
2:03:47
1:57:24
391
Erik Plagge
Groningen
1:59:50
1:57:32
392
Wim Schotman
Amersfoort
2:07:39
1:57:47
393
Sytse Verstraten
Leiden Road Runners
2:08:08
1:57:53
394
Robert van der Stege
Rotterdam
2:05:20
1:58:00
395
Ben Potma
Hommerts
2:08:28
1:58:08
396
Jan Willem van Holst
Hoofddorp
2:07:37
1:58:09
397
Marcel Hilferink
Castricum
2:04:02
1:58:12
398
Harmen jan van der End
Terschelling West
1:59:00
1:58:12
399
Laurent Kops
OSS-VOLO
2:04:13
1:58:15
400
Hans Beumers
Enschede
2:06:58
1:58:17
401
Jos de Voogd
's-Gravenhage
1:59:21
1:58:25
402
Menno Jansma
GAC Hilversum
2:02:24
1:58:26
403
André Regeling
Bolsward
2:08:46
1:58:27
404
Rob Gabriels
Amersfoort
2:07:54
1:58:29
405
Joris Vijverberg
Leiden
2:09:57
1:58:34
406
Tinus Eisen
Assen
2:04:48
1:58:36
407
Edwin Zandbergen
Heiloo
2:05:56
1:58:40
408
Mark Brabänder
Veenendaal
2:06:14
1:58:40
409
Durk Agricola
Bakhuizen
2:02:03
1:58:40
410
Chris Ensing
Zaandijk
2:06:44
1:58:46
411
Janpiet Nicolai
Groningen
2:07:31
1:58:46
412
Ying Mellema
Sneek
2:04:51
1:58:52
413
Ab Leeflang
RRZ
2:09:26
1:58:54
414
Joost Kerkhoff
Loppersum
2:04:41
1:58:56
415
Ronald Gerrits
Leiden Road Runners
2:03:14
1:59:01
416
Willem Ebbelaar
Assendelft
2:07:18
1:59:03
417
Fedel van As
Loopgroep Hugo Veenk
2:08:30
1:59:03
418
Albert Heuvelman
Scharendijke
2:06:26
1:59:04
419
Willem de Gouw
Alphen aan den Rijn
2:08:08
1:59:05
420
Assuerus Jorna
Deinum
2:05:10
1:59:10
421
Dick Riedeman
De Koplopers
2:08:01
1:59:11
422
Johan Steensma
SV Friesland
2:05:51
1:59:16
423
Andre Dunnewind
Dalfsen
2:04:55
1:59:21
424
Frans van der Molen
Spartacus
2:06:15
1:59:23
425
Jerry Wolda
Groningen
2:01:39
1:59:23
426
Frank Warnars
Eexterveen
2:07:50
1:59:25
427
Ger van der Werf
AV Heerenveen
2:08:25
1:59:31
428
Edwin de Haan
Apeldoorn
2:07:58
1:59:33
429
Rob van Zijl
Zwaag
2:10:05
1:59:38
430
Sander Verberkt
Running AP
2:10:23
1:59:51
431
Fan fai Tsang
Bolsward
2:07:07
1:59:52
432
Dick Haveman
Godlinze
2:09:16
1:59:55
433
Peter Ventevogel
Amsterdam
2:05:08
1:59:57
434
Jan van Bruggen
Impala
2:08:58
2:00:02
435
Roel Oomkens
Lieshout
2:07:59
2:00:03
436
Lucien Stabel
Oisterwijk
2:06:08
2:00:09
437
Michel Vianen
AV Gouda
2:02:41
2:00:13
438
Ad Kruik
Ede Gld
2:10:44
2:00:13
439
Marco van Eijk
Aalsmeer
2:10:48
2:00:13
440
Jeroen Homminga
Groningen
2:09:34
2:00:14
441
Anton Sikkes
Sloten Fr
2:01:55
2:00:18
442
Maarten Stultjens
Wormer
2:08:33
2:00:21
443
Han Schuchhard
Voorschoten
2:11:59
2:00:26
444
Jacob van der Kooi
Stiens
2:05:28
2:00:26
445
Robert Hulsmann
Zwolle
2:06:04
2:00:28
446
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
2:09:43
2:00:33
447
Gert-Jan Hogeveen
Lelystad
2:11:37
2:00:45
448
Erik de Vries
Assen
2:04:02
2:00:55
449
René Alink
Drachten
2:11:53
2:00:59
450
Marcel Jaspers
Zaandijk
2:12:24
2:01:00
451
Corbert van Rijn
Voorhout
2:06:07
2:01:07
452
Martin Waslander
Groningen
2:09:14
2:01:10
453
Walter Jonker
Heiloo
2:12:04
2:01:12
454
Fred Spoel
Amersfoort
2:11:05
2:01:13
455
Francis Ros
Rotterdam
2:08:32
2:01:15
456
Kujtim Pema
Egmond aan Zee
2:02:48
2:01:15
457
Mario Dingemans
Rhoon
2:09:59
2:01:17
458
Doeke Schippers
Witmarsum
2:11:19
2:01:29
459
Arjen Vonk
Leeuwarden
2:13:12
2:01:34
460
Danny van Ommen
Terschelling Midslan
2:02:36
2:01:39
461
Epke Bouma
Hoornsterzwaag
2:12:51
2:01:52
462
Yko Buursma
Groningen
2:10:40
2:01:56
463
Rob Remans
Passaat
2:13:05
2:02:00
464
Willem Buren
Terschelling Hoorn
2:02:50
2:02:04
465
Peet Kester
Schipluiden
2:09:23
2:02:04
466
Peter Tetteroo
Goor '75
2:02:09
2:02:09
467
Herbert Binneweg
's Gravenmoer
2:10:58
2:02:10
468
Jeroen de Bos
Terschelling West
2:02:29
2:02:14
469
Rudi Drenth
Holten
2:09:18
2:02:17
470
Erwin van der Giessen
Oostvoorne
2:13:45
2:02:19
471
Richard van `t Land
Zwolle
2:05:55
2:02:24
472
Durk Mous
Fivelstreek
2:07:44
2:02:27
473
Jan Kroon
Apeldoorn
2:10:59
2:02:34
474
Robert Nonnekes
Bergschenhoek
2:11:43
2:02:36
475
Theo de Goede
Enschede
2:11:28
2:02:45
476
Karel Klumpenaar
Veenendaal
2:13:54
2:02:45
477
Robert Oude Elberink
SISU
2:04:51
2:02:46
478
Jannes Haveman
Driebergen-Rijsenbur
2:13:49
2:02:48
479
Pummy Müller
Terschelling West
2:03:47
2:02:49
480
Roelof Boer
Annen
2:09:03
2:02:51
481
Hans Hendriks
Zwolle
2:12:16
2:02:53
482
Menno Swier
Terschelling Landeru
2:03:48
2:02:53
483
Albert van den Belt
SV Friesland
2:06:08
2:03:02
484
Postma Gerrit
Drachten
2:13:14
2:03:02
485
Dirk willem Hiemstra
Meppel
2:08:08
2:03:05
486
Anton Verschoor
Veenendaal
2:08:45
2:03:18
487
Wim Ypma
Hilaard
2:08:21
2:03:23
488
Haye Elgersma
Heerenveen
2:08:24
2:03:26
489
Durk Klopstra
Laag Zuthem
2:09:37
2:03:29
490
Allard Kielman
Grou
2:14:35
2:03:32
491
Frans Kienstra
Nes Ameland
2:09:19
2:03:38
492
Peter Dutrieux
Arnhem
2:14:08
2:03:39
493
Ype Tiemersma
Easterein
2:06:10
2:03:40
494
Klaas Kamstra
Easterein
2:06:10
2:03:40
495
Edwin van Velden
Noordwijk Zh
2:10:47
2:03:51
496
Wiro Westerwoudt
U-Track
2:03:54
2:03:54
497
Harrie Moerrings
Loopgroep Leeuwarden
2:07:39
2:04:01
498
Robert Schat
Froombosch
2:13:57
2:04:10
499
Achim Vöcking
Bocholt (GER)
2:13:43
2:04:10
500
Bert van der Heul
Typhoon
2:14:09
2:04:18
501
Richard van Hoewijk
NOP
2:11:40
2:04:22
502
Andreas Riekötter
Paderborn (GER)
2:14:03
2:04:25
503
Bert Weide
Appelscha
2:14:07
2:04:25
504
Peter Louwerse
Leiderdorp
2:12:18
2:04:28
505
Bob Straub
Houten
2:11:51
2:04:34
506
Ton Hendrickx
Oudewater
2:16:26
2:04:53
507
Frits Schutte
Beilen
2:10:49
2:04:55
508
Ronald van den Bos
Achterveld
2:10:33
2:04:56
509
Anne Meijers
Dutch Gay & Lesbian
2:14:44
2:05:02
510
Dick Markesteijn
Passaat
2:16:11
2:05:04
511
Jildert E Visser
Assen
2:16:58
2:05:05
512
Paul Kramer
Assendelft
2:13:04
2:05:05
513
Rene van Rossum
Zaandijk
2:13:05
2:05:06
514
Michel Westerveld
Zaandam
2:13:05
2:05:06
515
Fokke van der Veen
Burgum
2:13:37
2:05:07
516
Herron van der Sluis
Lemmer
2:11:14
2:05:15
517
Tinus van Es
Eelde
2:11:56
2:05:36
518
Ariën Cupido
Terschelling Hoorn
2:06:23
2:05:37
519
Huub Raterink
VAV
2:11:03
2:05:40
520
Daan van Kan
De Spartaan
2:14:26
2:05:40
521
Eddy Bastiaannet
Drachten
2:16:36
2:05:41
522
Rick Veenstra
Leiden
2:08:41
2:05:44
523
Mark Cuperus
SV Friesland
2:12:20
2:05:45
524
Paul van der Hijden
Almere
2:11:57
2:05:52
525
Sip Bouma
Bornerbroek
2:14:45
2:06:17
526
Dj Doeksen
Wervershoof
2:10:36
2:06:25
527
Cor Prinsen
Fivelstreek
2:11:56
2:06:27
528
Michel de Graaf
RRZ
2:12:08
2:06:31
529
Edo van Hattem
Bennebroek
2:16:34
2:06:38
530
Ebko Veen
Harderwijk
2:14:54
2:06:40
531
Coen Peeperkorn
Leeuwarden
2:12:01
2:06:43
532
Henk Veldhuizen
Ede Gld
2:11:40
2:06:59
533
Albert Algera
Hallum
2:14:55
2:07:03
534
Sjirk van der Goot
Eerbeek
2:10:27
2:07:04
535
Steve Shaw
Dutch Runners Basic
2:13:12
2:07:10
536
Hielke Ruisch
Stiens
2:13:44
2:07:16
537
Benny Dijkstra
Sneek
2:15:38
2:07:34
538
Dick Uit den Boogaard
Bilthoven
2:14:18
2:07:46
539
Jan Binnema
Burgum
2:15:31
2:07:49
540
Johan Doosje
IJsselmuiden
2:15:32
2:07:54
541
Henk Schaap
Heerenveen
2:13:13
2:08:04
542
Paul Kosterman
Wijk bij Duurstede
2:19:49
2:08:05
543
Jan Kienstra
Nes Ameland
2:13:49
2:08:09
544
Jurgen Smidt
Leersum
2:15:16
2:08:10
545
Paul Metz
Nes Ameland
2:13:49
2:08:10
546
Bonne Post
Joure
2:16:04
2:08:19
547
Harmen Dijkstra
Joure
2:18:06
2:08:30
548
Henk Winters
Lemmer
2:16:20
2:08:40
549
Oscar Kamp
Wergea
2:14:49
2:09:01
550
Rob de Wit
Haarlemmermeer
2:20:26
2:09:34
551
Edwin Brand
Stiens
2:14:46
2:09:36
552
Siemen van Berkum
Noordwijkerhout
2:14:51
2:09:41
553
Hindrik Drenth
Sneek
2:17:07
2:09:47
554
Elbert Wagensveld
Woerden
2:20:59
2:10:02
555
Willem van Rijn
Rijnsoever
2:11:55
2:10:08
556
Harry Wiegers
Nieuw Roden
2:20:26
2:10:12
557
Ruurt Alle van der Slu
IJlst
2:18:45
2:10:35
558
Hans Stoelman
Velserbroek
2:15:17
2:10:37
559
Edwin Roos
Zwiggelte
2:22:02
2:10:42
560
Henk Tjeerdsma
Hunzerunners Loopgro
2:19:46
2:10:42
561
Ton Smink
Amersfoort
2:15:31
2:10:46
562
Pieterjan Brands
Leiden
2:21:19
2:11:10
563
Ferdinand Kits
Impala
2:20:06
2:11:14
564
Peter van Gestel
Tilburg
2:16:49
2:11:17
565
Geurt van Loenen
Westervoort
2:17:06
2:11:22
566
Marc Wijkstra
Terband
2:16:58
2:11:25
567
Bryan Valkenburg
Bunnik
2:20:14
2:11:37
568
Evert Bosman
Bunnik
2:20:13
2:11:37
569
Mark van Doorn
Leusden
2:21:23
2:11:43
570
Harm-Jan Eefting
Groningen
2:20:16
2:11:45
571
Bart Visser
Amstelveen
2:22:38
2:11:52
572
Tj Baris
Valkenburg Zh
2:18:49
2:12:04
573
Herman Maat
Langezwaag
2:18:34
2:12:22
574
Wim Hodes
Wergea
2:17:43
2:12:22
575
Eelco Collou
Enschede
2:17:21
2:12:23
576
Gerlof Osinga
Drachten
2:23:47
2:12:25
577
Peter van den Raadt
Amsterdam
2:22:29
2:12:26
578
Herman Niezen
Aalsmeer
2:17:10
2:12:27
579
Jan Brouwer
Diepenveen
2:24:03
2:12:38
580
Jacco Janssen
Rotterdam
2:21:32
2:13:09
581
Gerard van der Leeuw
Eibergen
2:17:18
2:13:13
582
Andries Boneschansker
Hercules
2:24:12
2:13:44
583
Wilma Kemp
Wijk bij Duurstede
2:23:56
2:14:01
584
Johan Troelstra
Oldeouwer
2:20:55
2:14:13
585
Bert van de Kleut
Zwartebroek
2:25:13
2:14:16
586
Wybo Nauta
Goutum
2:21:46
2:14:28
587
JW Jousma
Leeuwarden
2:21:47
2:14:29
588
Bauke klaas Wybrandy
Wergea
2:19:57
2:14:32
589
Wim Koerhuis
Dalfsen
2:20:01
2:14:33
590
Remko van Russen Groen
Driebruggen
2:21:20
2:14:38
591
Casper Zoete
Leeuwarden
2:21:58
2:14:49
592
Menno Heukels
Apeldoorn
2:24:13
2:15:48
593
Marc Mulders
Arnhem
2:22:45
2:16:05
594
Peter Klijsen
Lelystad
2:26:36
2:16:09
595
Rinze Nieuwhof
Franeker
2:21:33
2:16:12
596
Kees Fransen
Pijnacker
2:26:27
2:16:22
597
Gijs de Graaf
Utrecht
2:21:31
2:17:00
598
Henk Rode
Groningen
2:24:08
2:17:21
599
Andre Postma
Leeuwarden
2:28:12
2:17:27
600
Bart Jannink
Amsterdam
2:28:22
2:17:48
601
Rene Visser
De Knipe
2:24:27
2:18:12
602
Dick van der Goot
Heerenveen
2:29:55
2:19:02
603
Gerard Lania
LSV Invictus
2:28:59
2:19:44
604
Erwin Deen
's-Gravenhage
2:30:52
2:19:46
605
Peter Meupelenberg
Beuningen Gld
2:23:41
2:19:49
606
Jan Postmus
Almere
2:23:52
2:19:58
607
Tammo van Dorrestein
Alkmaar
2:30:29
2:20:02
608
Herald Kornblum
Castricum
2:26:23
2:21:04
609
Edwin Ossewold
Swifterbant
2:33:11
2:21:37
610
Ed Jacobs
Amsterdam
2:32:27
2:21:40
611
Math Brinkhoff
Landgraaf
2:33:26
2:21:45
612
Jan de Beer
Terschelling West
2:22:48
2:22:38
613
Klaas-Jan Beers
Stiens
2:28:45
2:22:45
614
Harry Tepper
Dronten
2:33:14
2:23:43
615
Erik Tuunter
Utrecht
2:34:23
2:24:00
616
Joop Stienstra
Slappeterp
2:31:01
2:24:46
617
Kees Van
Leiden Road Runners
2:32:49
2:25:42
618
Silvio Teunissen
Bolsward
2:33:09
2:26:17
619
Matthias Benning
Bocholt (GER)
2:38:14
2:28:40
620
Wilfred Kuipers
Wolvega
2:36:14
2:29:26
621
Harry Willemsen
Emmeloord
2:41:55
2:30:16
622
Bert Buitenhuis
Bennekom
2:41:44
2:32:42
623
Rob van Diermen
Ede Gld
2:41:44
2:32:43
624
Gregor Terodde
Bocholt (GER)
2:42:58
2:33:23
625
Martin de Wolf
Alkmaar
2:44:10
2:35:20
626
Mike Zaal
's-Gravenhage
2:47:09
2:37:11
627
Tjalf Smit
Terschelling Hoorn
2:40:30
2:39:42
628
Koos Steenge
Tynaarlo
2:42:56
2:39:56
629
André Beek
Haarzuilens
2:44:48
2:40:32
630
Hylco van der Zwaag
Leeuwarden
2:51:14
2:45:02
631
Peter van Polen
PEC 1910
2:58:58
2:48:15
632
John van Weerden
Loopgroep Athletic P
2:53:39
2:49:18
633
Jan Graveland
Vleuten
2:53:42
2:49:21
634
Wim Lemmers
Midwoud
3:02:18
2:50:42
M50, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andre Greuter
Hasselt
1:31:45
1:27:33
2
John van den Bos
Hellevoetsluis
1:31:58
1:30:09
3
Johnny van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
1:33:23
1:30:53
4
Doeke Posthuma de Boer
Leiderdorp
1:32:34
1:30:59
5
Louis Zandbergen
Zwolle
1:33:30
1:31:33
6
Johan Mous
Athleta
1:33:24
1:31:44
7
Guus Versluys
Warmond
1:33:38
1:32:05
8
Tinus Rispens
Breda
1:41:23
1:32:14
9
Laurens Conijn
Terschelling Hee
1:33:45
1:33:37
10
Oeli Reitsma
Horror
1:36:38
1:33:53
11
Jan Wierstra
SV Friesland
1:34:02
1:33:55
12
John Haksteen
Dordrecht
1:43:38
1:34:23
13
Andre Tebroke
AVA '70
1:36:57
1:34:37
14
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:37:33
1:35:02
15
Hans van Megen
U-Track
1:40:41
1:35:04
16
Klaas Jansen
Hasselt
1:38:01
1:35:30
17
Joep Jillings
Ciko '66
1:37:26
1:35:37
18
Hans de Groot
Broeksterwoude
1:38:19
1:36:39
19
Niek de Koning
Gouda
1:40:34
1:36:47
20
Riekele Heida
Wergea
1:40:53
1:36:56
21
Frank Leeuwenkamp
Heerhugowaard
1:43:11
1:37:02
22
Jeroen Erkelens
Startbaan
1:37:48
1:37:09
23
Theo van der Linden
Haag Atletiek
1:43:40
1:37:10
24
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
1:46:26
1:37:39
25
C Bekedam
Laag Zuthem
1:46:10
1:37:52
26
Hans van Leeuwen
SOS
1:43:18
1:38:01
27
Geert Tjarks
Zwolle
1:41:21
1:38:14
28
Gerard Postma
Koufurderrige
1:40:28
1:38:30
29
Henk de Jager
Appelscha
1:48:19
1:39:01
30
Siem Vos
Workum
1:45:47
1:39:01
31
Rob Laan
Drachten
1:50:05
1:39:02
32
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:40:55
1:39:11
33
Erik Ernest
Triathlon
1:41:05
1:39:11
34
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsc
1:41:03
1:39:25
35
Albert Zijlstra
LSV Invictus
1:42:38
1:39:29
36
Rene van Wees
Lionitas
1:41:35
1:39:43
37
René Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:46:15
1:39:54
38
Gosse van der Ende
Britswert
1:42:49
1:39:55
39
Joop Bosma
AV '34
1:40:33
1:40:06
40
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:44:41
1:40:24
41
Teun Keurhorst
Twello
1:43:42
1:40:33
42
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:42:26
1:40:38
43
Bennie Schakelaar
Zwolle
1:42:32
1:40:38
44
Foppe Gall
SV Friesland
1:42:56
1:40:41
45
Hans Braal
Zeist
1:42:48
1:40:42
46
Theo de Vries
SV Friesland
1:45:07
1:40:44
47
Anne Miedema
SV Friesland
1:43:07
1:41:01
48
Jos Bruin
AV Heerenveen
1:52:37
1:41:05
49
Rob Schutte
Leiderdorp
1:48:58
1:41:10
50
Peter Diebels
Leiderdorp
1:48:58
1:41:10
51
Klaas de Jonge
Kropswolde
1:41:40
1:41:12
52
Rob Erades
Heiloo
1:46:58
1:41:15
53
Martin ter Veen
Athlos
1:52:16
1:41:19
54
Jan Zonneveld
Heemskerk
1:49:06
1:41:19
55
Herman Wassens
Lionitas
1:53:34
1:41:23
56
Maarten van Minnen
SISU
1:42:15
1:41:30
57
Jan van der Ven
Leusden
1:49:19
1:41:53
58
Gerard Ravesteijn
GVAC
1:44:09
1:41:54
59
Nemi van der Reest
Veluwe
1:46:18
1:41:54
60
Mink van der Weg
SV Friesland
1:53:28
1:41:57
61
Eddy Steenvoorden
Utrecht
1:49:49
1:42:05
62
Jaap de Vries
Triathlon
1:48:04
1:42:17
63
Peter Waterkoort
Nijmegen
1:47:08
1:42:21
64
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
1:48:17
1:42:24
65
Willem Noordhoek
Utrecht
1:48:02
1:42:24
66
Johan Kuperus
Leeuwarden
1:45:10
1:42:24
67
Adri Elsen
Lent
1:47:15
1:42:28
68
Gerard Bovée
NOP
1:43:28
1:42:32
69
Han Verdijsseldonck
De Koplopers
1:51:25
1:42:36
70
Addy Peters
Marknesse
1:43:39
1:42:46
71
Hans van Welsem
LSV Invictus
1:45:55
1:42:59
72
Teake Dijkstra
Harderwijk
1:49:58
1:43:09
73
Fokko Bosker
SV Friesland
1:51:01
1:43:22
74
Jelle Wijma
LSV Invictus
1:49:43
1:43:25
75
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:45:08
1:43:26
76
Mathe Leeuwenkamp
Amsterdam
1:53:02
1:43:39
77
Wim Koolhaas
Amstelveen
1:47:47
1:43:45
78
Jan Baake
Deventer
1:44:46
1:43:46
79
Toon van Kessel
Apeldoorn
1:44:46
1:43:46
80
Gert Meijer
Zuidlaren
1:52:44
1:43:48
81
Klaas Zwart
Snakkerburen
1:51:28
1:43:53
82
Bart de Bos
Terschelling Midslan
1:44:13
1:43:58
83
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
1:45:48
1:44:08
84
Joop van Zutphen
Stiens
1:49:58
1:44:12
85
André Evers
Haarlem
1:50:13
1:44:17
86
Marc Vorage
Balloo
1:56:25
1:44:31
87
Nico Swanink
Aerdenhout
1:54:40
1:44:35
88
Dirk Lof
Climax
1:49:19
1:44:37
89
Bart Krechting
Westervoort
1:49:14
1:44:49
90
Ronald Dorenbos
Culemborg
1:49:41
1:44:50
91
Dirk Korf
Harderwijk
1:52:23
1:44:50
92
Wout van den Broek
Atledo
1:50:32
1:44:51
93
Anton Kneppers
De Koplopers
1:54:33
1:44:52
94
Bas Kamps
KAV Holland
1:56:12
1:44:56
95
Lou Bouten
Atletiek Maastricht
1:53:45
1:44:58
96
William Roelofsen
Almere
1:50:24
1:45:00
97
Leo Hol
avVN
1:49:53
1:45:11
98
Marc Jongejan
Emmeloord
1:52:51
1:45:23
99
Fred de Jong
Winsum Gn
1:49:59
1:45:25
100
Douwe Hessel Brouwer
Ferwert
1:47:45
1:45:27
101
Piet Drost
Noardburgum
1:47:08
1:45:29
102
Frans Pesschier
Hillegom
1:47:15
1:45:30
103
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:48:22
1:45:35
104
Bert de Koning
AV Wijchen
1:53:07
1:45:46
105
Rob van der Linden
De Spartaan
1:51:01
1:45:48
106
Frits Verschoor
Vlaardingen
1:50:22
1:45:49
107
Ron Martens
Triathlon
1:51:41
1:45:52
108
Wim Jansen
Atletico '73
1:52:08
1:45:58
109
Anne Ottema
Groningen
1:48:57
1:46:02
110
Rense Pettinga
NOP
1:57:41
1:46:14
111
Ton Pauw
AV Wijchen
1:53:43
1:46:22
112
Herman Hofman
Holten
1:48:44
1:46:25
113
Theo Szarzynski
Leeuwarden
1:57:29
1:46:26
114
Paul Scheltinga
Enschede
1:55:10
1:46:29
115
Albert Stoter
Ciko '66
1:50:57
1:46:33
116
Henk Burgers
Nieuwegein
1:50:08
1:46:34
117
Arie te Kulve
Voorthuizen
1:48:32
1:46:43
118
Henk Bremer
NOP
1:49:30
1:46:44
119
Bas Vooijs
Schoonhoven
1:52:48
1:46:45
120
Gijs de Graaff
Almere
1:55:03
1:46:45
121
Jan Flierman
Drachten
1:55:04
1:46:50
122
Louis Bakker
SV Friesland
1:56:03
1:46:56
123
Olav Fritschy
Amstelveen
1:53:02
1:47:00
124
Gerhard J Heeringa
Athlos
1:51:32
1:47:04
125
Kees van Hooijdonk
Ulvenhout
1:47:55
1:47:04
126
Rien van der Velde
Emmeloord
1:54:57
1:47:06
127
Hans Heuvels
Atletico '73
1:53:21
1:47:11
128
Ben van den Hoogen
Climax
1:51:38
1:47:16
129
Keimpe Sinnema
Dalfsen
1:56:53
1:47:16
130
Gert van Otterloo
Twello
1:50:26
1:47:22
131
Rinus Visser
Broek op Langedijk
1:47:53
1:47:25
132
Lex van Houte
Loopgroep Leeuwarden
1:54:27
1:47:26
133
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
1:58:18
1:47:27
134
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:49:15
1:47:28
135
Bert Horlings
Stiens
1:52:36
1:47:28
136
Johan van der Graaf
Berlikum Fr
1:56:55
1:47:38
137
Jurjen Stellingwerf
SV Friesland
1:56:49
1:47:43
138
Harke Cleveringa
Doorwerth
1:55:26
1:47:44
139
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:50:51
1:47:54
140
Jappie van Dijk
Stiens
1:51:08
1:47:58
141
Berend Negerman
Joure
1:57:34
1:47:59
142
Wolter Jan Fonk
Bontebok
1:56:17
1:48:05
143
Jan a Visscher
Hasselt
1:54:35
1:48:06
144
Henk Klijnstra
Oenkerk
1:50:50
1:48:07
145
Van Veen J
Hollandia
1:57:15
1:48:10
146
Ruud van Basten
Triathlon
1:54:02
1:48:13
147
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
1:54:55
1:48:16
148
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
1:54:55
1:48:17
149
Peter Joosten
Breda
1:49:18
1:48:20
150
Henk Winkelaar
Hasselt
1:57:08
1:48:20
151
Durk Reinsma
Athleta
1:54:21
1:48:23
152
Peter Sijlmans
Tilburg Road Runners
1:53:56
1:48:24
153
Freek Riegman
AV '34
1:57:24
1:48:24
154
Klaas Kooy
Rheden
1:52:58
1:48:25
155
Frits Meijer
Vlieland
1:52:11
1:48:28
156
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:54:21
1:48:33
157
Piet Groot
Alkmaar
1:54:45
1:48:37
158
Ferry de Boer
Bears Fr
1:51:28
1:48:38
159
Tom Veldman
Tempo
1:56:45
1:48:42
160
Wim Rouwenhorst
Startbaan
1:55:47
1:48:42
161
Klaas Veldman
Sint Nicolaasga
1:54:35
1:48:45
162
Rein Reidsma
Stiens
1:55:22
1:48:48
163
Eeuwke Reidsma
SV Friesland
1:55:22
1:48:48
164
Nico Dontje
Nieuwegein
1:59:14
1:48:53
165
Jan Albers
Oss '78
1:59:14
1:48:55
166
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:56:29
1:48:59
167
Gerrit Baan
Noardburgum
1:56:43
1:49:04
168
Pieter Benedictus
Heerenveen
1:54:02
1:49:09
169
Johan Huitema
Lionitas
1:52:57
1:49:12
170
Piet Vlaanderen
Uitgeest
1:57:07
1:49:15
171
Chris Fahner
Lionitas
1:59:23
1:49:21
172
Peter de Harder
Appingedam
1:55:11
1:49:22
173
Jouke van der Meulen
Harlingen
1:55:51
1:49:36
174
Cor Viëtor
Gytsjerk
1:51:38
1:49:41
175
Hans Schol
Terschelling West
1:50:29
1:49:43
176
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:52:35
1:49:43
177
Henk Dijkema
Sprint
1:58:35
1:49:50
178
Eric Schepers
Harlingen
1:56:05
1:49:51
179
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:51:30
1:50:01
180
Kees Peeters
Nieuwveen
1:59:30
1:50:01
181
Djurre J van der Schaa
SV Friesland
1:53:20
1:50:06
182
Bert Rugenbrink
Apeldoorn
1:59:08
1:50:08
183
Wim Koetsier
PEC 1910
1:59:32
1:50:14
184
Peter van Spronssen
Voorschoten
2:00:35
1:50:18
185
Michel Barendse
Pijnacker
2:02:11
1:50:20
186
Henk Suselbeek
Ruinen
1:52:51
1:50:23
187
Max ph Wenniger
Drachten
1:52:01
1:50:27
188
Piet Meijvogel
Rijnsoever
1:52:03
1:50:29
189
Arjo van der Veken
Zwolle
1:59:46
1:50:30
190
Peter Clarijs
Woerden
1:55:12
1:50:41
191
Peter Kint
Ulvenhout
1:51:39
1:50:41
192
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
1:54:56
1:50:45
193
Willem Kalksma
Lionitas
1:58:04
1:50:45
194
Gerrit Knop
Terschelling West
1:51:57
1:51:13
195
Ed Schouten
Haarlemmermeer
2:02:07
1:51:16
196
Jan Ubels
ATC '75
1:55:10
1:51:27
197
Wim Renes
VAV
1:56:56
1:51:35
198
Willem Smit
PEC 1910
1:53:13
1:51:42
199
Sako Kroon
De Spartaan
2:00:27
1:51:50
200
Lieuwe Dirksma
SV Friesland
2:03:21
1:51:53
201
Jan Luursema
Loopgroep Astrea
1:54:04
1:51:56
202
Frank Groot
Medemblik
1:59:52
1:51:59
203
Jan van der Wal
SV Friesland
1:58:12
1:52:00
204
Frans Nab
Veluwe
1:56:26
1:52:00
205
Hessel Boersma
Groningen
1:54:12
1:52:04
206
Henk Knol
Triathlon
2:02:38
1:52:15
207
Bart Wagemakers
Vught
1:55:28
1:52:24
208
Johan Nieuwland
Wezep
2:04:10
1:52:25
209
Oane Rinkema
SV Friesland
1:57:31
1:52:29
210
Jan Oostenrijk
Startbaan
2:03:33
1:52:31
211
Frits van der Velden
Atledo
1:58:17
1:52:32
212
Frans Kleemans
Atledo
1:58:16
1:52:33
213
Chris Kok
Driehuis Nh
1:56:30
1:52:34
214
Gerard Jansen
Gelre
1:57:28
1:52:37
215
Jan Wolf
Loenen aan de Vecht
1:59:56
1:52:40
216
Henny Hakker
Nieuw Vennep
2:02:37
1:52:44
217
Antoon de Boer
Hazerswoude Dorp
1:58:25
1:52:49
218
Gis de Jong
Haarlemmermeer
1:56:24
1:52:51
219
Giel Aalbers
Dutch Runners Gold
1:59:18
1:52:51
220
Jaap Aartman
Katwijk Zh
1:53:56
1:52:59
221
Kees van Wijk
Rijnsoever
1:54:50
1:53:02
222
Jan Dijkstra
Veluwe
2:00:33
1:53:05
223
Gerard Hooghiem
Ferwert
2:04:48
1:53:08
224
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenk
1:59:47
1:53:17
225
Hans Beusen
Dutch Runners Gold
1:59:40
1:53:22
226
Geert Visser
Zwolle
2:00:33
1:53:32
227
Jan Visser
Emmeloord
2:00:34
1:53:34
228
Jan Ruiter
Luttenberg
1:57:26
1:53:34
229
Alberto Boon
Meppel
2:02:10
1:53:37
230
Thijs van der Vegt
Start '78
2:01:09
1:53:39
231
Hans ter Voorde
Meppel
2:02:14
1:53:41
232
Rob Broer
Leiden Road Runners
2:03:12
1:53:45
233
Jim Scheffer
Leiden Road Runners
2:03:12
1:53:46
234
Evert van der Bosch
ACO Van Elderen
1:59:03
1:53:46
235
Tom Rooijakkers
De Spartaan
1:59:00
1:53:47
236
Roel van Randtwijk
Suomi
1:55:36
1:53:55
237
Gert van Leeuwen
De Koplopers
2:06:01
1:54:11
238
Jan Jonkman
NOP
2:01:41
1:54:13
239
Henk ven Betten
Leeuwarden
2:01:11
1:54:15
240
Jelle de Jong
SV Friesland
2:00:10
1:54:20
241
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:04:59
1:54:22
242
Jaap Nijholt
LSV Invictus
1:56:02
1:54:29
243
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:03:37
1:54:31
244
Jan van den Belt
Hanzesport
2:00:44
1:54:35
245
Frank Wijsman
Voorst gem Voorst
1:57:40
1:54:36
246
Gerrit Oostenveld
Gouda
2:01:36
1:54:37
247
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
2:03:42
1:54:41
248
Folkert Solle
Kollum
1:58:36
1:54:46
249
Sjoerd Manting
Vlieland
1:58:17
1:54:53
250
Roland van Dalen
Zwolle
2:04:15
1:54:54
251
Harry Siegersma
Zwolle
2:06:28
1:54:55
252
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
2:05:11
1:55:01
253
Rick Menick
Krommenie
2:04:49
1:55:05
254
Dale Bevington
Londen (GBR)
2:06:36
1:55:09
255
Jacques Groen
Diemen
2:06:40
1:55:15
256
Peter de Jong
Leiden Road Runners
1:59:27
1:55:16
257
Nico Zuiderwijk
Schiedam
2:00:15
1:55:17
258
Frank van der Kruk
De Koplopers
2:05:57
1:55:17
259
Will Modderkolk
Climax
1:59:42
1:55:20
260
Geert Holtrop
Loopclub Rapido
2:05:54
1:55:21
261
Rik Maters
Nes Ameland
1:57:41
1:55:28
262
Geert Nieuwenhuizen
's-Hertogenbosch
2:01:50
1:55:29
263
Hans Berg
Westervoort
2:03:43
1:55:31
264
Jaap Blaakmeer
Assen
2:00:38
1:55:32
265
Hennie Zonderland
Zeist
2:01:45
1:55:35
266
Peter van Eijk
Utrecht
2:07:02
1:55:38
267
Dirk Lahuis
Eelde
2:03:39
1:55:43
268
Wolter Haisma
Harlingen
2:00:51
1:55:51
269
Cor Knoester
Oegstgeest
2:06:07
1:55:54
270
Paul van Goor
Sneek
2:04:01
1:55:56
271
Harm Postma
SV Friesland
2:02:11
1:55:57
272
John Vandam
Donkerbroek
2:07:36
1:55:59
273
Reinier Zaagsma
Zaandijk
2:03:40
1:56:04
274
Willem Langendijk
Flevo Delta
2:06:13
1:56:09
275
Bauke de Jong
Goutum
1:59:22
1:56:32
276
Reinder Pruijt
Amsterdam
2:07:47
1:56:34
277
André van den Heuvel
Leeuwarden
1:59:32
1:56:42
278
Ruud Rob
SV Friesland
2:04:36
1:56:44
279
Ton Scheuten
LAAC Twente
2:00:56
1:56:47
280
Peter Dickhoff
Leiden
2:00:58
1:56:47
281
Jan Kooy
Dutch Runners Gold
2:01:20
1:56:48
282
Herman Hekkert
Daventria
2:05:34
1:56:51
283
Bert Toebes
Heiloo
2:03:02
1:56:52
284
Albert Raap
Terschelling West
1:57:48
1:56:53
285
Robert Laan
Leiderdorp
2:02:51
1:56:54
286
Wim Schuurman
PEC 1910
2:06:16
1:56:59
287
Jelmer Valk
Groningen
2:02:01
1:56:59
288
Piet Bussing
Climax
2:07:30
1:57:04
289
Ed van den Berg
Leeuwarden
2:08:34
1:57:06
290
Teun van der Meij
SV Friesland
2:00:49
1:57:12
291
Peter Witsmeer
Lionitas
2:03:13
1:57:21
292
Peter van de Poll
Zwolle
2:03:59
1:57:21
293
Karel Verweij
Harderwijk
2:05:08
1:57:24
294
Jan Knol
Nijeveen
2:06:02
1:57:27
295
Sip Boelens
Nes Ameland
1:59:39
1:57:28
296
Martin Blanke
Heino
2:03:03
1:57:29
297
Wietse van der Heide
AV Heerenveen
2:07:13
1:57:30
298
Marten van der Steeg
Zweeloo
2:08:52
1:57:31
299
Jan van der Wal
Hellevoetsluis
2:04:23
1:57:37
300
Ben Kamp
Marathon Pim Mulier
2:09:19
1:57:40
301
Anton Rombouts
Atledo
2:03:25
1:57:41
302
Jaap van der Meer
Drachten
2:04:56
1:57:44
303
Johan Mulder
Horror
2:09:05
1:57:49
304
Alfred Knobbe
Lionitas
2:06:13
1:57:53
305
Henk Wilbers
Gytsjerk
2:02:55
1:57:54
306
Ries de Beer
Triathlon
2:05:29
1:58:03
307
Kees Plugboer
Edam
2:08:52
1:58:10
308
Jaap Bakker
Balloo
2:06:12
1:58:11
309
J L Wels
Vlieland
2:01:33
1:58:15
310
Bob Berends
Arnhem
2:04:13
1:58:27
311
Aad Ciere
Zoeterwoude
2:07:00
1:58:34
312
Rein van de Vlasakker
Amersfoort
2:07:09
1:58:34
313
Ron van Breukelen
Medemblik
2:09:32
1:58:39
314
RTF Gerits
Ede Gld
2:02:49
1:58:52
315
Jacob van Aperloo
Fivelstreek
2:04:02
1:58:54
316
Fred Ruigrok
Climax
2:09:22
1:58:56
317
Henk Harkink
Eindhoven Atletiek
2:10:07
1:58:59
318
Wybe Sierksma
Marrum
2:08:13
1:59:03
319
Aalt Zwart
Climax
2:03:37
1:59:03
320
Gertvan Gent
Ter Aar
2:03:43
1:59:05
321
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:10:07
1:59:06
322
Bauke van der Wijk
Horror
2:06:09
1:59:09
323
Rienk Wiersma
Wommels
2:04:36
1:59:09
324
Otto Kuhn
Mainhausen (GER)
2:08:23
1:59:17
325
Peter Fransen
Wolvega
2:07:10
1:59:30
326
Hemmo Sander
Almere
2:05:06
1:59:41
327
Gurbe Hoekstra
Lemmer
2:09:29
1:59:42
328
Theo Loth
Haarlem
2:01:33
1:59:45
329
Dirk Venema
Leeuwarden
2:06:42
1:59:53
330
Tonnie Kohl
Gasselternijveen
2:06:17
1:59:54
331
Rinus Witte
Bolsward
2:07:08
1:59:54
332
Wybrand de Groot
SV Friesland
2:03:13
1:59:54
333
Benny Bijlsma
SV Friesland
2:03:12
1:59:54
334
Wim Vijfhuize
AAV '36
2:07:22
1:59:57
335
Ulbe van der Wal
SV Friesland
2:06:25
2:00:00
336
Derk de Vries
Lemmer
2:06:24
2:00:00
337
Louke Berretty
Wommels
2:11:44
2:00:07
338
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:08:05
2:00:08
339
Hans Kamstra
Terschelling Midslan
2:00:59
2:00:09
340
Maarten Hoekstra
Assen
2:05:19
2:00:15
341
Theo Willemsen
Emmeloord
2:07:05
2:00:23
342
Peter van Dijk
Schiedam
2:11:10
2:00:24
343
Gerrit Walgaard
Maasland
2:02:07
2:00:26
344
Rob Buur
Zaandam
2:10:47
2:00:28
345
Marten Wijma
Sneek
2:07:39
2:00:31
346
Dinand Jansen
Wilnis
2:11:47
2:00:35
347
Rob van Beek
Pijnenburg
2:10:32
2:00:36
348
Bakker Klaas
Drachten
2:03:47
2:00:39
349
Ralf Heck
Rhede (GER)
2:10:16
2:00:44
350
Nico Oostra
Weidum
2:03:42
2:00:45
351
Joep Teurlincx
GVAC
2:11:33
2:00:53
352
Jan Klumper
Halle
2:09:22
2:00:57
353
Richard Weel
Leeuwarden
2:09:54
2:01:00
354
Ruud van Delft
Leiden Road Runners
2:05:16
2:01:06
355
Hans Hartman
ASV
2:05:12
2:01:07
356
Theo Mulderij
AV '34
2:05:48
2:01:09
357
Rommert Glazema
SV Friesland
2:12:03
2:01:09
358
Jules Jean Delforterie
Nunspeet
2:10:17
2:01:18
359
Frits de Reeper
Bilthoven
2:11:23
2:01:21
360
Herman Gelissen
Schoorl
2:08:57
2:01:22
361
Pierre Hoekstra
Sneek
2:09:27
2:01:24
362
Chris van den Helder
Amstelveen
2:12:28
2:01:24
363
Herman ter Brake
Luttenberg
2:10:09
2:01:25
364
Hennie Reimert
Luttenberg
2:10:10
2:01:26
365
Jaap Sikkema
Jubbega
2:11:20
2:01:34
366
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenk
2:13:05
2:01:48
367
Pier van der Sluis
Leeuwarden
2:04:48
2:01:53
368
Arie van Tilburg
NOP
2:13:34
2:01:54
369
Erik Bette
Scherpenzeel Gld
2:11:51
2:01:57
370
Egbert Smit
Stiens
2:08:16
2:01:59
371
Bob Doornweerd
ASV
2:06:11
2:02:07
372
Jos Leber
Zeist
2:04:07
2:02:07
373
Joost de Pijper
Wieringerwerf
2:09:49
2:02:15
374
Kees Vrijburg
Zwolle
2:05:55
2:02:26
375
Hans Koekkoek
Heerenveen
2:06:13
2:02:30
376
Gijs Kemp
De Koplopers
2:13:10
2:02:33
377
Bert Siemerink
LAAC Twente
2:06:51
2:02:42
378
Cor Keune
Atledo
2:08:26
2:02:42
379
Joan Boelens
De Wilgen
2:09:56
2:02:43
380
Maas Folsche
Ede Gld
2:07:52
2:03:00
381
Jos Geuzendam
Luttenberg
2:09:32
2:03:02
382
Harry Nijland
Luttenberg
2:09:32
2:03:02
383
Sipke Glas
Leeuwarden
2:14:11
2:03:04
384
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:11:03
2:03:05
385
Mark van Holst
De Kieviten
2:11:48
2:03:29
386
N K Dantuma
Gytsjerk
2:07:08
2:03:30
387
Jos Teisman
Texel
2:13:40
2:03:39
388
Henk Jansen
DAK
2:09:29
2:03:42
389
Joop van der Linden
Alblasserdam
2:13:50
2:03:45
390
H W Pont
Nes gem Boarnsterhim
2:13:42
2:03:47
391
Michel Claus
Amsterdam
2:09:52
2:03:49
392
Yntze Jongsma
AV Heerenveen
2:14:18
2:03:54
393
Ard Heusinkveld
Amersfoort
2:14:43
2:03:57
394
Louis van Disseldorp
Loopgroep Athletic P
2:14:43
2:03:57
395
Floor Kleinjan
Witmarsum
2:09:29
2:04:00
396
Van der Struik
Hoogezand
2:13:25
2:04:07
397
Rob Amesz
Loopgroep Nienoord
2:10:31
2:04:08
398
Arjen Spijkstra
Leeuwarden
2:10:58
2:04:27
399
Jan van de Veen
Nijkerk Gld
2:11:48
2:04:31
400
Cees Muijskens
Terschelling Hoorn
2:05:24
2:04:39
401
Roelof Falkena
Goutum
2:11:08
2:04:40
402
Kees Munting
LSV Invictus
2:07:42
2:04:43
403
Joachim Werth
Mölln (GER)
2:15:21
2:05:01
404
Wijnand Bok
Emmeloord
2:10:06
2:05:06
405
Ronald Planting
SV Friesland
2:14:16
2:05:09
406
Jacob Dijkstra
SV Friesland
2:15:28
2:05:17
407
Michael Rinders
Terschelling West
2:06:04
2:05:18
408
Nico Ruiter
AV '23
2:16:34
2:05:20
409
Fokke Wester
Emmen
2:14:52
2:05:22
410
Bert Loef
Groningen
2:11:50
2:05:29
411
Harry ZWanenburg
Horror
2:11:01
2:05:35
412
Anjo Kroontje
Franeker
2:16:13
2:05:40
413
Hielke Broersma
Wanneperveen
2:16:13
2:05:40
414
Willem Hesseling
SOS
2:16:22
2:05:51
415
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
2:12:30
2:05:59
416
Hubert Passial
Hoogkarspel
2:14:05
2:06:11
417
Febo Perdok
AV Heerenveen
2:12:49
2:06:17
418
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:13:17
2:06:17
419
Perry Vandam
Ermelo
2:18:11
2:06:32
420
Paul Holierook
Bodegraven
2:14:22
2:06:40
421
Leo Dercksen
Assen
2:15:20
2:06:44
422
Martin Olijdam
Enschede
2:11:42
2:06:45
423
Nico de Roos
Putten
2:17:55
2:06:46
424
Frans van Iersel
Wijchen
2:16:54
2:06:52
425
Bert Huisman
Amersfoort
2:15:29
2:06:54
426
Hans van Egmond
Impala
2:11:15
2:07:00
427
Gerrit Wolffer
Enschede
2:12:01
2:07:03
428
Gerard van Asperen
Leiderdorp
2:13:07
2:07:12
429
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:15:34
2:07:21
430
Joep Sillen
Groningen
2:16:06
2:07:24
431
Geert Tielen
Maasbree
2:12:05
2:07:40
432
Canrinus Eelke
Drachten
2:15:57
2:07:56
433
Peter Brakenhoff
Assendelft
2:09:28
2:07:59
434
Jan Cees Baas
Bodegraven
2:15:59
2:08:17
435
Simon H H Rumping
Hoorn Nh
2:18:34
2:08:20
436
Cees van den Engel
PEC 1910
2:16:22
2:08:20
437
Rob de Kleyn
Enschede
2:16:47
2:08:21
438
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
2:16:00
2:08:22
439
Jappie Nagelhout
Sint Nicolaasga
2:15:15
2:08:22
440
Jorn de Jong
Terschelling Midslan
2:09:25
2:08:33
441
Hessel Robbers
Veluwe
2:13:27
2:08:48
442
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:13:25
2:08:54
443
Auke Flapper
Berlikum Fr
2:16:02
2:08:54
444
Wim Roosen
KAV Holland
2:20:17
2:08:59
445
Reggy Ketting Olivier
Atledo
2:14:47
2:09:00
446
Ed Laar
Argo
2:17:49
2:09:00
447
Rob de Rond
Amsterdam Zuidoost
2:13:40
2:09:03
448
Gerjon Rooker
Alkmaar
2:15:20
2:09:11
449
Henk Zuidema
Delfzijl
2:19:37
2:09:21
450
Ton Muller
Dutch Runners Gold
2:16:45
2:09:29
451
Toon Pronk
Heino
2:15:12
2:09:37
452
Kees Groothuis
Amersfoort
2:13:02
2:09:49
453
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:14:30
2:09:52
454
Cees Tetteroo
Gieten
2:10:00
2:10:00
455
Vincent Oldenhof
PEC 1910
2:20:36
2:10:01
456
Wim Deetman
Abcoude
2:12:24
2:10:01
457
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:20:47
2:10:08
458
Geert Posma
Driebergen-Rijsenbur
2:21:14
2:10:16
459
Bert Martena
SOS
2:16:32
2:10:16
460
Jerven Bakkenent
Almere
2:18:47
2:10:16
461
Jan Bruintjes
Dutch Runners Basic
2:16:28
2:10:20
462
Johan van der Veen
Climax
2:19:05
2:10:21
463
Paul Willekens
Argo
2:16:50
2:10:23
464
Martijn Gesink
Climax
2:21:04
2:10:34
465
Gert-Jan Kingma
Leeuwarden
2:18:45
2:10:36
466
Wiebe de Vries
Hanzesport
2:22:33
2:10:51
467
Hans Hardam
Heerde
2:18:29
2:10:56
468
Gerard de Raaf
Terschelling Midslan
2:11:58
2:11:03
469
Bart Kriek
Leiden Road Runners
2:15:17
2:11:08
470
Frans Spijkers
Utrecht
2:22:33
2:11:10
471
Hans Wierenga
Groningen
2:13:24
2:11:10
472
Bert van der Zwan
Apeldoorn
2:17:25
2:11:31
473
Peter Weeda
Amsterdam
2:15:03
2:11:48
474
Bert Bousema
Breda
2:13:03
2:12:04
475
Piet Enthoven
Wieringerwerf
2:19:43
2:12:09
476
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:22:56
2:12:40
477
Rinse Feddema
Katlijk
2:23:01
2:13:15
478
Wietze Dupon
Drachten
2:23:34
2:13:30
479
Feico Smeding
Grou
2:24:00
2:13:43
480
Rob van Bladel
Leiden Road Runners
2:13:54
2:13:54
481
J F Hillegers
Hylas
2:21:07
2:13:55
482
Henk Veninga
Broeksterwoude
2:17:56
2:13:58
483
Klaas Visser
Voorthuizen
2:23:58
2:14:04
484
Joop Nieuwland
Wezep
2:25:50
2:14:07
485
Lieuwe Huisman
Drachten
2:21:27
2:14:16
486
Gerhard La Crois
Abbekerk
2:25:58
2:14:22
487
Paul van Kuijeren
Hardloopclub Amsterd
2:20:01
2:14:36
488
Durk van der Veen
Leeuwarden
2:23:31
2:14:38
489
Jan Mesman
Leiden Road Runners
2:22:20
2:14:39
490
Jos van Dijk
Nieuwegein
2:25:21
2:14:59
491
Wiebren de Vries
SV Friesland
2:25:51
2:15:01
492
Henk Jan Krake
Enschede
2:25:16
2:15:04
493
Peter Snel
KAV Holland
2:21:22
2:15:20
494
Harry van Keulen
Triathlon
2:18:19
2:15:20
495
Emiel van den Heuvel
VAV
2:20:58
2:15:37
496
Eddie Bruins
Enschede
2:25:53
2:15:41
497
Herman van Ingen
Dutch Runners Basic
2:26:33
2:15:46
498
Jan Lubbers
Joure
2:26:15
2:16:39
499
Wim Ziere
Oosterwolde Fr
2:26:34
2:16:48
500
Fred Rietveld
Bodegraven
2:24:28
2:16:49
501
Leo Breedvelt
Haren Gn
2:25:00
2:16:55
502
Ane de Boer
Ciko '66
2:25:58
2:17:00
503
Reitze Enderle
Wagenborgen
2:23:20
2:17:04
504
Martin Messing
Dutch Runners Gold
2:24:29
2:17:18
505
Cees Kamminga
SV Friesland
2:29:22
2:17:35
506
Nico Berkhof
Alkmaar
2:25:45
2:17:41
507
Louis Meijer
Houwerzijl
2:24:53
2:18:00
508
G E Visser
Terschelling West
2:18:15
2:18:05
509
Klaas Herder
Sint Annaparochie
2:24:23
2:18:09
510
Johan Groenia
Winsum Gn
2:22:28
2:18:11
511
Peter de Vis
Peize
2:24:06
2:18:50
512
Wim Manshande
Harlingen
2:22:39
2:19:00
513
Eddy de VRies
Goor
2:25:59
2:19:05
514
Roel Storteboom
Marum
2:24:22
2:19:05
515
Teus Ruitenbeek
Marum
2:24:22
2:19:06
516
Mas Hensen
Maarssen
2:20:55
2:19:06
517
Meindert Schroor
Leeuwarden
2:29:02
2:19:25
518
Jan Pijpker
Grijpskerk
2:26:29
2:19:57
519
Ton van der Mark
Horror
2:31:34
2:20:03
520
Peter oude Ophuis
Wageningen
2:27:20
2:20:04
521
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
2:31:39
2:20:42
522
Henk Sirks
Heemstede
2:31:12
2:20:42
523
Joop Splinter
GAC Hilversum
2:30:41
2:20:52
524
André Assink
Enschede
2:28:36
2:21:11
525
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:22:47
2:21:11
526
Kees Rozema
Groningen
2:30:26
2:22:05
527
Jaap van Dalen
Wergea
2:27:39
2:22:24
528
Albert Waasdorp
Zoetermeer
2:29:44
2:22:35
529
Hans van der Wielen
Castricum
2:25:31
2:22:35
530
Age Vallinga
SV Friesland
2:33:05
2:23:17
531
Cary de Wolf
Bovenkarspel
2:33:31
2:24:41
532
Kor Poelstra
Heerenveen
2:30:43
2:25:03
533
Reinder Sinnema
Lionitas
2:31:08
2:26:00
534
Hennie Stoel
Zwolle
2:37:30
2:26:07
535
Hans Zwaanenburg
Atverni
2:34:06
2:26:08
536
Bennie Nijboer
Zwolle
2:31:48
2:26:12
537
Adriaan Kaptein
Run A round
2:33:14
2:28:39
538
Herman Sieben
Zwolle
2:29:40
2:28:45
539
Kiek Rem
Hemrik
2:40:54
2:29:16
540
Yntze Rieuwerd Hoekstr
AV Heerenveen
2:40:22
2:29:57
541
Auke van der Meer
Beetsterzwaag
2:37:09
2:29:58
542
Jan Horsten
Atledo
2:35:32
2:32:24
543
Henk Jan de Boer
Goutum
2:38:09
2:34:05
544
Gorus van Oordt
Groningen
2:42:56
2:34:56
545
Gerrit Wigger
Erm
2:42:24
2:35:29
546
Robbert Klaasman
Mantgum
2:39:00
2:35:50
547
Hans Bakker
Heerenveen
2:48:20
2:39:01
548
Herman Hoekstra
SV Friesland
2:49:37
2:40:12
549
Fred von Kriegenbergh
Amsterdam
2:55:01
2:46:48
550
Paul Kromhout
Wergea
3:01:13
2:55:41
M60, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruud van Balkom
Dordrecht
1:43:39
1:34:24
2
Jan Holterman
Emmen
1:41:16
1:36:16
3
Leo Scholte ter Horst
De Sprinter
1:46:23
1:37:53
4
Hans Jansen
Dutch Runners Gold
1:42:32
1:38:17
5
Jaap van den Hoonaard
Heiloo
1:47:14
1:41:32
6
Johan de Lange
Munein
1:44:52
1:41:41
7
Johan Zwerver
SV Friesland
1:51:25
1:44:24
8
Henk Westerhof
Athlos
1:50:41
1:44:35
9
Pieter Wiersma
Zetten
1:51:43
1:44:40
10
Eric Krul
Oosterhout Nb
1:46:30
1:44:42
11
Kees Veelo
De Sprinter
1:52:07
1:45:42
12
Henk Klunder
Groningen
1:48:00
1:45:43
13
Gert van Bokhorst
Climax
1:50:45
1:46:02
14
Kees Schouten
Nieuwkoop
1:49:10
1:47:21
15
Tjepke Stelwagen
Wergea
1:47:43
1:47:21
16
Jan Vos
Tynaarlo
1:48:15
1:47:51
17
Klaas van der Kooij
SV Friesland
1:49:55
1:48:09
18
Boudy van der Heide
Goutum
1:54:09
1:48:27
19
Wim Overkamp
Heino
1:54:06
1:48:30
20
Bert Willems
Veluwe
1:57:54
1:48:34
21
Kees Jongbloed
Dalfsen
1:54:15
1:48:41
22
Joop Veldthuis
Gasselternijveen
1:51:56
1:49:01
23
Christiaan Teljeur
Energie
1:52:58
1:49:28
24
Albert Dijkstra
Wergea
1:54:58
1:49:44
25
Jacob Wijngaard
Assen
1:59:22
1:49:46
26
Jan Boersma
Goutum
1:58:19
1:49:50
27
Noud de Groot
Mook
1:54:40
1:49:53
28
Jan Weerelts
Woerden
1:55:12
1:50:41
29
Cees Bosselaar
Veluwe
1:58:19
1:50:49
30
Koos Boorsma
Britsum
1:58:28
1:51:06
31
Douwe Dijkstra
LSV Invictus
1:55:08
1:51:10
32
Jan Bakker
Drachten
1:52:53
1:51:21
33
Jan de Heer
Loppersum
1:56:52
1:51:34
34
Gerard Nijhof
Enschede
2:00:56
1:52:15
35
Geert Geerts
ATC '75
1:55:53
1:52:29
36
Geert Helder
Roden
2:02:26
1:52:40
37
Frits Verstraete
Utrecht
2:03:50
1:52:50
38
Jaap Hos
Hengelo Ov
2:02:36
1:53:07
39
Frans Kamps
Gouda
2:05:11
1:53:30
40
Jaap Lambalk
Monnickendam
1:55:12
1:53:40
41
Simon Maasland
Bennekom
1:58:28
1:53:46
42
Kerst Jonkman
Oudehorne
2:04:37
1:54:14
43
Wim Schuringa
Peize
1:57:00
1:54:28
44
Wijbrand de Graaf
SV Friesland
2:03:53
1:54:33
45
Gerrit Halderman
Zandvoort
1:57:57
1:54:46
46
Jos Borghols
Woerden
1:59:26
1:54:56
47
Bert Mulder
Assen
2:04:51
1:55:05
48
Ebe Docter
Drachten
2:04:54
1:55:14
49
Willem Brons
Eibergen
2:01:46
1:55:14
50
Jaring de Vries
Veluwe
1:59:57
1:55:27
51
Frank Teune
Amsterdam
2:07:01
1:55:47
52
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:06:58
1:55:50
53
John Bons
Koog aan de Zaan
2:05:56
1:55:55
54
Harry Sysling
Triathlon
2:00:37
1:56:12
55
Frits van Helsdingen
OSS-VOLO
2:07:37
1:56:18
56
Jan van Dijk
Bakkeveen
2:02:13
1:56:22
57
Jan Slijkhuis
Creil
2:06:29
1:56:23
58
Gert van der Steen
Noorden
1:59:25
1:56:43
59
Postmus Berend
Drachten
2:04:12
1:56:45
60
Jan Hak
Typhoon
2:06:43
1:56:52
61
Nicolaas Bliek
Almere
2:01:58
1:56:53
62
Ep van Faassen
Heino
2:08:12
1:57:02
63
Puk Wensveen
De Spartaan
2:07:26
1:57:06
64
Dolf Visscher
Alphen aan den Rijn
2:01:10
1:57:21
65
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:06:47
1:57:26
66
Cor Vellinga
Athlos
2:02:58
1:57:35
67
Luc Nijveen
Argo
2:01:04
1:58:00
68
Marcel Doornweerd
Utrecht
2:09:17
1:58:01
69
Herman Fokkink
Dutch Runners Gold
2:02:01
1:58:03
70
John Marshall
Voorne Atletiek
2:08:48
1:58:05
71
Henny Spiegelenburg
Amsterdam
2:09:59
1:58:31
72
Bauke Wallinga
AV '47
2:00:59
1:58:36
73
Joop van Zanten
Huizen
2:05:14
1:58:39
74
Henk Paulisse
Enschede
2:03:46
1:58:49
75
Henk Blaauw
Franeker
2:06:41
1:58:50
76
Bert Everts
Lichtenvoorde
2:03:33
1:58:54
77
Hans Müller
Paterswolde
2:02:46
1:58:55
78
Wil Kurvers
Triathlon
2:06:21
1:58:56
79
Bert Hoornenborg
Leimuiden
2:01:44
1:59:21
80
Lolke Buma
Witmarsum
2:08:04
1:59:26
81
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:09:24
1:59:29
82
Paul de Graaf
Almere
2:04:55
1:59:30
83
Hylke Veenstra
Groningen
2:06:32
1:59:45
84
Sible van der Meer
Wijtgaard
2:03:01
2:00:24
85
Theo Nieuwveld
Holten
2:03:09
2:00:49
86
Jan Panhuis
SV Friesland
2:04:16
2:00:57
87
Henk Jorna
Drachten
2:11:53
2:00:59
88
Paul Tijsen
Startbaan
2:12:27
2:01:23
89
Robert van Hoek
Waddinxveen
2:09:15
2:01:24
90
Jan Snijders
Triathlon
2:10:37
2:01:28
91
Noud Gepkens
GVAC
2:12:11
2:01:30
92
Frans Robert
Vlieland
2:05:19
2:01:31
93
Albert-Jan Stam
Egmond aan Zee
2:05:46
2:01:45
94
Jan van Esdonk
Energie
2:09:24
2:01:53
95
Verhagen Martien
De Koplopers
2:12:51
2:01:54
96
Wim Bakker
Voorne Atletiek
2:12:41
2:01:58
97
Henk van Driel
Leiden Atletiek
2:12:23
2:02:14
98
Bor Cornelis de Jong
Heerenveen
2:11:23
2:02:14
99
Pieke van der Schaaf
Harlingen
2:05:33
2:02:27
100
Manus Mous
SV Friesland
2:07:51
2:02:32
101
Lieuwe Werkman
Groningen
2:13:07
2:02:45
102
George Copray
Argo
2:09:34
2:03:06
103
Harrie Kornelius
Groningen Atletiek
2:13:06
2:03:23
104
Jos Peeters
Sevenum
2:07:59
2:03:26
105
Theo van Nee
Hattem
2:14:41
2:03:28
106
Joop Boonstra
SV Friesland
2:08:55
2:03:51
107
Leo Petersen
Hoorn Nh
2:14:16
2:04:03
108
Henny Karreman
De Koplopers
2:14:48
2:04:10
109
Peter van Leeuwen
Energie
2:10:10
2:05:03
110
Jan Vesseur
Clytoneus
2:08:49
2:05:03
111
Martin den Heijer
Heerenveen
2:07:50
2:05:24
112
Jan ter Burg
PEC 1910
2:15:13
2:05:27
113
Martin Bakker
Hillegom
2:15:25
2:05:30
114
Douwe de Vries
Loopgroep Astrea
2:11:43
2:05:52
115
Frans de Vries
Loopgroep De Drentsc
2:11:55
2:06:04
116
Meindert Roosjen
SV Friesland
2:17:10
2:06:09
117
Hans den Hartog
Harmelen
2:18:12
2:06:28
118
Pé de Jong
Workum
2:09:02
2:06:42
119
Peter van Zijp
RRZ
2:13:57
2:07:13
120
Carlo Schep
SC Reeuwijk
2:14:53
2:07:21
121
Jan Bakker
Balloo
2:15:45
2:07:43
122
Willem Oosterveld
Drachten
2:15:18
2:07:49
123
Henk Helmes
Hellas
2:15:41
2:07:53
124
Bert Kramer
Hoorn Nh
2:18:34
2:08:21
125
Jos van den Nieuwendij
Boskoop
2:10:45
2:08:36
126
Frans Lems
Hardloopclub Amsterd
2:20:23
2:08:55
127
Jan Mensink
Nijmegen
2:14:58
2:09:13
128
Jan van der Hoorn
Boskoop
2:12:06
2:09:20
129
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:17:49
2:09:29
130
Hans Buitelaar
Arnhem
2:15:15
2:09:33
131
Marius van der Klooste
Energie
2:16:20
2:09:35
132
Frans Steegstra
SV Friesland
2:14:46
2:09:38
133
Dick Sanders
Horror
2:19:06
2:10:07
134
Tinus Boelens
Groningen
2:17:02
2:10:11
135
Wim J van den Noort
Zwolle
2:14:05
2:10:52
136
Willem Landzaat
Dutch Runners Gold
2:16:40
2:11:07
137
Jippe Bokma
Leeuwarden
2:16:58
2:11:14
138
Ad Smits
Soest
2:17:18
2:11:34
139
Jan van Stralen
Almere
2:20:17
2:11:44
140
Eise Cornelis Smit
Marssum
2:17:11
2:11:48
141
Gosse Dijkstra
SV Friesland
2:19:58
2:11:49
142
Willem Willart
Alphen aan den Rijn
2:16:24
2:12:36
143
Gert Knook
Slochteren
2:23:46
2:13:29
144
Rob Greeuw
Bloemendaal
2:25:05
2:14:01
145
Piet Mulder
SV Friesland
2:23:25
2:14:02
146
Nanning Orre
Mantgum
2:17:11
2:14:24
147
Jan Holterman
Heino
2:21:26
2:15:24
148
Teun de Jong
De Lier
2:19:49
2:15:25
149
Peter Saers
Zevenhuizen Zh
2:24:27
2:16:09
150
Andries Elzinga
Holten
2:19:02
2:16:41
151
Wim Barsingerhorn
Zuid-Scharwoude
2:24:42
2:17:04
152
Ad Vermeulen
Hellas
2:25:29
2:17:06
153
Hans van den Brink
Terschelling Midslan
2:17:52
2:17:08
154
Hans Hiemstra
Rolde
2:21:54
2:17:16
155
Cees Loonen
Gorinchem
2:29:15
2:19:25
156
Ben Laros
De Koplopers
2:30:07
2:19:28
157
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
2:20:30
2:19:34
158
Ter Horst
Groningen
2:29:04
2:19:57
159
Rudy Mulder
Zwolle
2:25:39
2:22:21
160
Piet Vermeent
Tonden
2:32:08
2:22:57
161
Klaas Leffring
Ede Gld
2:35:22
2:23:37
162
Klaas Fuite
Leersum
2:32:30
2:24:20
163
Chris Roos
Zelhem
2:30:53
2:24:22
164
Henk Kamps
Rotterdam
2:36:19
2:24:38
165
Ruud Luiken
Groningen
2:34:29
2:27:53
166
Anne Jongsma
AV Heerenveen
2:40:22
2:29:57
167
Jan Reneman
Rijswijk Zh
2:37:59
2:31:25
168
Arie Reugebrink
Argo
2:42:48
2:36:20
169
Jan Stienstra
Ysbrechtum
2:44:23
2:36:42
170
Thijs Hofstra
SV Friesland
2:49:36
2:40:12
171
Dieter Haas
Pulheim (GER)
2:51:56
2:42:30
172
Theo Aukema
Franeker
2:51:45
2:44:37
173
Dubois Ben
Groningen
2:51:26
2:48:19
174
Wim Reidinga
Hasselt
3:05:31
2:59:01
175
Thomas (A A ) de Jong
Oostkapelle
3:10:32
3:06:01
176
Kees van Hattem
Bennebroek
3:29:56
3:19:56
VSEN, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marleen Karstens
Zoeterwoude
1:23:50
1:22:15
2
Esther Vliege
Amsterdam
1:35:42
1:33:21
3
Nienke Vlak
Groningen
1:37:32
1:33:57
4
Margot Visser
Amersfoort
1:42:34
1:34:27
5
Annemieke van Baar
Amsterdam
1:43:57
1:36:21
6
Andrea Bakker
Capelle aan den IJss
1:42:09
1:37:55
7
Emmie Sloot
Luinjeberd
1:44:59
1:39:53
8
Nina Mensing-Van Dinth
Amsterdam
1:43:19
1:41:42
9
Alienka Huft Brandsma
LSV Invictus
1:43:54
1:42:21
10
Kim Brand
Nijmegen
1:54:31
1:43:24
11
Regine Postma
Groningen
1:45:36
1:43:45
12
Liz van Ruiten
Leiden Road Runners
1:48:42
1:44:33
13
Marrit Postma
Koufurderrige
1:47:14
1:45:15
14
Jantje Haagsma
Hindeloopen
1:54:46
1:45:23
15
Margriet de Beus
Bergeijk
1:47:55
1:45:34
16
Inesz van der Wal
Horror
1:52:47
1:45:39
17
Jo-ann Hermanides
Britsum
1:47:37
1:45:54
18
Evelien Vries
Amsterdam
1:55:25
1:45:57
19
Anja Popma
Leeuwarden
1:49:30
1:45:59
20
Sandra de Lange
Groningen
1:48:33
1:46:21
21
Wietske Beenen
Gorredijk
1:48:16
1:46:25
22
Elvira van Bolhuis
Groningen
1:50:25
1:46:47
23
Frederike van Vilstere
Amsterdam
1:50:37
1:46:56
24
Sigrid van Daal
Haarlem
1:49:11
1:47:20
25
Pien Pouwels
Deventer
1:51:28
1:47:53
26
Marit Smit
Terschelling West
1:48:20
1:48:18
27
Sandra Zijlstra
Leeuwarden
1:54:58
1:48:50
28
Gemma van Noordenburg
Kuinre
1:53:29
1:49:01
29
Marlies Tetro
Zoetermeer
1:59:39
1:49:10
30
Marieke van Gilst
Groningen Atletiek
2:00:03
1:49:29
31
Marleen van den Broek
Amsterdam
1:59:52
1:50:04
32
Sanne van den Berg
Groningen
1:59:22
1:50:14
33
Stefanie Henriet
Nijmegen
1:55:16
1:50:24
34
Corinne van der Bijl
Lionitas
1:59:08
1:51:06
35
Miranda Goossens
Amsterdam
2:00:58
1:51:31
36
Eva Kouw
Zwolle
1:55:14
1:51:31
37
Julia Huijbregts
Utrecht
1:57:49
1:51:54
38
Wendy Kelder
Groningen
1:59:57
1:52:17
39
Marleen Flierman
Zwolle
2:00:58
1:52:44
40
Mariska vd Heijden-Ned
Den Hoorn Zh
2:00:05
1:52:47
41
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
2:03:03
1:53:06
42
Mieke Kreunen
Maastricht
2:00:39
1:53:25
43
Marianne Luyendijk
Rotterdam
2:03:50
1:53:36
44
Leonie Postma
Enschede
2:04:56
1:54:07
45
Diana Lodewijkx
Ermelo
2:03:49
1:54:14
46
Jenita Reinders
Meppel
1:59:28
1:54:38
47
Annet Niestijl
Assen
2:04:52
1:54:41
48
Hetty Vossen
Impala
1:59:02
1:54:48
49
Melanie Timmerman
Zwolle
2:03:19
1:54:55
50
Renée Noppen
Leiden Road Runners
2:06:19
1:54:58
51
Julia Mensing v Charan
Amsterdam
1:56:46
1:55:05
52
Esther de Vries
Groningen Atletiek
2:03:59
1:55:22
53
Célina Lammertse
Zwolle
2:06:55
1:55:27
54
Rejolien Scholten
Reduzum
2:00:30
1:56:07
55
Lineke Eyssen
Bergen Nh
2:03:43
1:56:08
56
Wietske Hoekstra
Amsterdam
2:06:05
1:56:18
57
Eefje Klijberg
Breda
2:06:45
1:56:22
58
Sietske Hijlkema
Friens
1:58:11
1:56:28
59
Mareille Schalkx
Utrecht
2:06:14
1:56:36
60
Naomi Sterkenburg
AAA
2:06:14
1:56:37
61
Sianne Rob
Terschelling Midslan
2:04:36
1:56:44
62
Britt de Beer-Lankhaar
Nieuwegein
1:57:44
1:56:54
63
Lysbet de Boer
Grou
2:02:54
1:56:56
64
Nynke Scheeper
Dutch Runners Basic
2:08:12
1:56:59
65
Akkelien Falkena
Groningen
1:59:10
1:57:00
66
Mirjam Bakker
Harkstede
2:03:53
1:57:01
67
Lisette van Harselaar
Beverwijk
2:06:51
1:57:27
68
Djoeke Brons
Groningen
2:04:21
1:57:29
69
Jo-Janneke Koenen
Noordkop
2:04:21
1:57:32
70
Barbara Snaaijer
RRZ
2:08:17
1:58:03
71
Leonie Venema
Groningen
2:09:27
1:59:01
72
Annemarie Koelemij
Lycurgus
2:07:24
1:59:08
73
Karlijn van Helmond
Rijen
2:00:58
1:59:15
74
Marije van Barneveld
Hoogland
2:04:45
1:59:26
75
Rosalie van Dijk
Schiedam
2:11:00
2:00:15
76
Ilse Sleutjes
Maastricht
2:07:31
2:00:16
77
Berber Akkerman
Loopgroep Leeuwarden
2:03:22
2:00:32
78
Marieke Douma
Wageningen
2:12:11
2:00:52
79
Janine de Zeeuw
Amsterdam
2:12:12
2:00:53
80
Nienke Klumper
Halle
2:09:22
2:00:57
81
Wendy Kuik
Leeuwarden
2:07:19
2:01:03
82
Rinyanne Dirksma
SV Friesland
2:12:32
2:01:04
83
Dora Kasper
Deventer
2:07:38
2:01:13
84
Nicole Gelissen
Utrecht
2:08:57
2:01:22
85
Detty Feenstra
Franeker
2:03:15
2:01:38
86
Cynthia van Houten
Amsterdam
2:11:55
2:01:57
87
Annemiek Poortman
Utrecht
2:11:50
2:02:11
88
Kirsten Postma
Almelo
2:13:04
2:02:16
89
Marloes Kremer
LSV Invictus
2:04:16
2:02:42
90
Iris Hoetmer
Amersfoort
2:13:02
2:02:52
91
Saskia Holterman
Groningen
2:07:58
2:02:53
92
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:07:52
2:03:00
93
Aline Hut
Groningen
2:14:02
2:03:28
94
Jildau Siderius
Sneek
2:06:43
2:03:38
95
Lotte van den Broek
Rotterdam
2:14:25
2:03:41
96
Saswitha de Kok
Amsterdam
2:13:45
2:04:15
97
Annemarie de Jong
Leeuwarden
2:12:18
2:04:24
98
Patricia Bakker
Enschede
2:15:22
2:04:33
99
Anneke Wartena
Terschelling West
2:06:17
2:05:20
100
Wendely Wesselink
Amsterdam
2:07:38
2:05:52
101
Maaike Boumans
Amstelveen
2:15:14
2:06:12
102
Maaike Jansen
Haren Gn
2:15:07
2:06:40
103
Saskia Nelissen
Haren Gn
2:15:07
2:06:41
104
Sanne Bootsma
Amersfoort
2:17:43
2:06:53
105
Rianne van Lambalgen
Amsterdam
2:15:34
2:07:21
106
Floor Bosch
Groningen
2:13:56
2:08:04
107
Renske Boot
Utrecht
2:17:58
2:08:05
108
Lianda van Dam
PEC 1910
2:18:20
2:08:36
109
Sandra Knop
Terschelling West
2:10:09
2:09:24
110
Evelien Sikkema
Groningen
2:20:27
2:09:29
111
Renée Meulenbroek
Groningen
2:19:06
2:09:58
112
Jennie Reidinga
Capelle aan den IJss
2:21:20
2:10:36
113
Tjitske Bos
Terschelling Lies
2:11:44
2:11:01
114
Eva Mensing van Charan
Amsterdam
2:12:44
2:11:01
115
Maaike van Deelen
Terschelling Midslan
2:11:43
2:11:02
116
Aly Wilts
Deventer
2:15:20
2:11:22
117
Christy Wassenaar
Amsterdam
2:21:05
2:11:36
118
Anne de Vries
Goor
2:18:38
2:11:43
119
Mirjam Gerritsen
Dieren
2:23:20
2:11:54
120
Vera Roth
Gouda
2:21:28
2:12:23
121
Marianne Loen
Terschelling West
2:12:42
2:12:26
122
Karin Medendorp
Zwolle
2:14:49
2:12:27
123
Nynke van der Wal
Leeuwarden
2:16:53
2:13:21
124
Jildou Leemburg
Heerenveen
2:19:44
2:13:35
125
Anouk Heeger
Terschelling West
2:15:20
2:14:29
126
Mireille Bolster
Eibergen
2:26:01
2:14:53
127
Marthe Sorel
Amsterdam
2:22:09
2:15:59
128
Eva de Vries
Goor
2:22:55
2:16:01
129
Hilde Stinstra
's-Hertogenbosch
2:26:54
2:16:04
130
Eefje Smit
Terschelling Formeru
2:16:48
2:16:06
131
Yvonne Buursma
Lemmer
2:26:50
2:17:18
132
Jantien Pauw
Nieuwegein
2:23:58
2:17:41
133
Saskia Hesta
Utrecht
2:27:34
2:17:56
134
Marieke Wormgoor
Amersfoort
2:22:52
2:17:58
135
Sjoukje Douwes
Terschelling Hoorn
2:18:59
2:18:05
136
Femke Boersma
Utrecht
2:25:51
2:18:07
137
Frida de Beer
Terschelling West
2:19:11
2:18:47
138
Mirjam van Egmond
Groningen
2:27:10
2:19:04
139
Anna van Berkum
Utrecht
2:24:31
2:19:19
140
Gera Hummel
Groningen
2:31:11
2:20:47
141
Noortje Assink
Enschede
2:28:36
2:21:10
142
Treeske Zonderland
Amsterdam
2:27:59
2:21:49
143
Marinda Pijpker
Oldehove
2:30:05
2:23:32
144
Anne Wierenga
Schermerhorn
2:37:00
2:25:30
145
Sophie van Keeken
Terschelling West
2:36:47
2:26:34
146
Paula Wester
Rotterdam
2:36:18
2:26:48
147
Katrin Eckelkamp
Keulen (GER)
2:35:13
2:27:34
148
Meta den Dekker
Amsterdam
2:38:51
2:27:45
149
Nicole Kuiper
Terschelling Midslan
2:29:11
2:28:17
150
Petra Hogerheijde
Terschelling Landeru
2:29:11
2:28:17
151
Rianne V d Wal
Terschelling West
2:28:51
2:28:33
152
Marieke de Vries
AV Heerenveen
2:44:11
2:33:31
153
Agatha Nota
Sint Nicolaasga
2:41:15
2:38:20
154
Joyce de Vries
Terschelling Midslan
2:39:24
2:38:32
155
Leonie Schouten
Haarlem
2:40:50
2:38:54
156
Robin Zeevat
Terschelling Midslan
2:41:35
2:40:43
157
Mirjam van der Plaats
Harlingen
2:46:55
2:44:53
158
Saskia de Munnik
Amsterdam
2:55:13
2:46:56
159
Jeannet Hagelvlag
Appingedam
2:53:25
2:47:39
160
Wendy Wolbers
Amersfoort
3:01:48
2:54:57
V35, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bianca Poelstra
Dronrijp
1:29:00
1:26:10
2
Anna Mazereeuw
Urk
1:34:31
1:34:19
3
Anita Groeneveld
Vlaardingen
1:43:03
1:37:32
4
Judith van der Meer
Dronrijp
1:41:05
1:38:15
5
Ida Flapper
Mildam
1:45:44
1:39:01
6
Mariette van de Langer
Hylas
1:48:16
1:39:49
7
Femke Veerman
Deventer
1:49:53
1:40:05
8
Margreet Brekeling
Zwolle
1:47:05
1:40:45
9
Ineke Buijsman
Medemblik
1:51:42
1:40:50
10
Johanna Noot
SV Friesland
1:52:06
1:41:20
11
Xandra Versluis-Bek
Lekkerkerk
1:43:23
1:41:40
12
Lianne Arling
Daventria
1:50:56
1:42:40
13
Nicoline Maij
Utrecht
1:42:40
1:42:40
14
Sonja Vesseur
AV '34
1:50:11
1:42:44
15
Bettine Rössel
Vlieland
1:46:31
1:43:06
16
Mareen Hennen
De Knipe
1:50:07
1:43:53
17
Miriam Merkx
Tilburg
1:49:50
1:44:20
18
Tamara Kleijwegt
Maasland
1:55:18
1:44:21
19
Janke van Es
Hunzerunners Loopgro
1:47:54
1:44:32
20
Simone Hessing
Bilthoven
1:51:42
1:45:03
21
Marleen Meijaard
Amsterdam
1:52:58
1:45:28
22
Gerdi Wicherson
NOP
1:47:34
1:45:42
23
Wilma Jansen
Groningen
1:48:01
1:45:44
24
Joan Stolk
Bosch en Duin
1:52:31
1:45:52
25
Geeske Zonderland-Leij
Impala
1:50:27
1:46:13
26
Joke Aldershoff
Terschelling West
1:46:39
1:46:22
27
Marielle van Es
Clytoneus
1:50:13
1:46:36
28
Jeanette Dijkstra
Maastricht
1:54:13
1:46:50
29
Klaske Post
Athleta
1:51:37
1:48:03
30
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
1:58:58
1:48:14
31
Jansje Bakker
Terschelling West
1:48:33
1:48:23
32
Annemiek Harmens
Meppel
1:55:33
1:48:30
33
Annoeschka Bilkenroth-
Groningen
1:51:56
1:49:03
34
Sandra den Brok - Stie
Rijen
1:57:47
1:49:07
35
Nicky Lahaije
Tilburg
1:57:47
1:49:07
36
Francis van der Schoot
Goutum
1:55:59
1:49:38
37
Annemieke Docter
Groningen
1:56:31
1:49:41
38
Anita van der Wal
SV Friesland
1:51:55
1:49:55
39
Mirjam Haasnoot
Loopgroep Oegstgeest
2:01:16
1:49:57
40
Annemieke Pappot
Zwolle
2:01:14
1:50:04
41
Marianne Kalkman
Utrecht
1:56:04
1:50:24
42
Marique Ruijs
GVAC
2:01:08
1:50:27
43
Edith Bekker
Vlieland
1:54:16
1:50:46
44
Bcc Tersteeg
Bilthoven
1:57:26
1:50:49
45
Conny Bosselaar
Apeldoorn
1:58:18
1:50:49
46
Hilda Boersma
Bilthoven
1:57:33
1:50:55
47
Regina Meijer
Edam
1:57:35
1:51:04
48
Jaline Wijkhuizen
Amsterdam
2:02:21
1:51:06
49
Monika Kylar
Kamperveen
1:57:54
1:51:37
50
Mirjam Ganzinga
Leeuwarden
1:59:03
1:52:07
51
Karin Smit
Sneek
1:55:16
1:52:08
52
Willemijn Land
Pijnenburg
1:59:56
1:52:11
53
Yvonne Heemskerk
Zoetermeer
1:57:50
1:52:13
54
Claudia Carlier
Merksplas (BEL)
1:57:31
1:52:18
55
Ilonka Rietveld
Elburg
1:55:11
1:52:26
56
Karin Verhagen
Ugchelen
1:57:18
1:52:47
57
Klaske van Lunzen -Min
Leeuwarden
1:59:53
1:53:07
58
Sandy Merks
Assen
2:02:20
1:53:08
59
Simone Smid
Franeker
1:59:51
1:53:08
60
Sjirry Beijaard-Hiemst
Dutch Runners Gold
2:02:37
1:53:20
61
Berber Rijpstra
Stiens
1:58:28
1:53:22
62
Pietsje Fekkes-v d Goo
Koudum
1:56:41
1:53:27
63
Geraldien Leppers
Roden
1:57:24
1:53:28
64
Jolanda Pater
NOP
2:00:31
1:53:47
65
Erica Verweij
AV Heerenveen
2:03:10
1:53:52
66
Lianne van de Guchte
NOP
2:02:38
1:54:00
67
Annet Hegeman
NOP
2:02:38
1:54:00
68
Else van ES
Woerden
2:00:51
1:54:06
69
Marianne Wildeman
PEC 1910
2:03:46
1:54:32
70
Madeleen Uitdehaag
Fit
1:59:35
1:54:37
71
Els van Huizen
Boijl
2:00:56
1:54:41
72
Jose Klunder
Groningen
2:05:02
1:54:54
73
Miranda Mol
De Koplopers
2:03:19
1:54:55
74
Carla Vogelvanger
Sneek
2:04:39
1:54:58
75
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
2:04:32
1:55:00
76
Femke Piersma
U-Track
2:03:54
1:55:03
77
Marjolein Daman
Den Hoorn Zh
2:03:51
1:55:04
78
Brenda van de Haar
Veenendaal
2:02:02
1:55:09
79
Helena de Ridder
Terkaple
2:03:34
1:55:39
80
Ninke van der Kooy
Enschede
2:04:40
1:55:40
81
Saskia Smits
Horror
2:06:52
1:55:42
82
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:02:27
1:55:42
83
Annet Kienstra-Feenstr
SV Friesland
2:01:33
1:55:54
84
Piety Feenstra
Leeuwarden
2:02:40
1:55:55
85
Marian van der Hoek
Boornbergum
2:00:10
1:55:56
86
Margreet van der Meer
Horror
1:59:06
1:56:05
87
Hilde Eugelink
's-Gravenhage
2:06:24
1:56:09
88
Suze Scheepmaker
Voorhout
2:03:51
1:56:15
89
Anjo Brouw-Ploeg
Fortuna
2:03:52
1:56:15
90
Giny Lageveen
Horror
2:05:20
1:56:22
91
Jellie van der Meer
Ciko '66
2:02:08
1:56:22
92
Annelies van der Weijd
Middenmeer
2:03:10
1:56:27
93
Debora Peter
Lionitas
2:03:02
1:56:29
94
MJ van den Engel
Voorne Atletiek
2:07:15
1:56:30
95
Jelly van der Velde
Spartacus
2:05:47
1:56:35
96
Kitty Koelman
U-Track
2:05:31
1:56:40
97
Anneke Mooij
Nijeveen
2:03:17
1:56:48
98
Annejet Philipse
's-Gravenhage
2:04:50
1:56:55
99
Marjan Roos
Terschelling West
1:57:06
1:56:56
100
Marieke Werger
PEC 1910
2:06:16
1:56:58
101
Christina de Haan
Bolsward
2:04:13
1:56:59
102
Thea Hoekstra
Spartacus
2:05:22
1:57:03
103
Laura Rupp
Utrecht
2:08:19
1:57:18
104
Sarina Jannes
AV Heerenveen
2:07:13
1:57:29
105
Sandra paulette van Hu
Arum
2:04:07
1:57:34
106
Jose van der Lijke
Joure
2:07:43
1:57:36
107
Renate van Leijen
Baarn
2:07:30
1:57:44
108
Carola van Tol
Dutch Runners Basic
2:03:46
1:57:45
109
Janine Nagelhout
Amersfoort
2:09:25
1:57:47
110
Petra Kremer
Daventria
2:06:07
1:57:53
111
Renie Plantinga
Heerenveen
2:08:39
1:57:53
112
Hinke Tjalma
Slappeterp
2:04:14
1:58:00
113
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
2:07:24
1:58:02
114
Wendy Wisse
NOP
2:06:22
1:58:03
115
Paulien Koopman
NOP
2:06:23
1:58:03
116
Gerdina Brouwer
Loopclub Rapido
2:04:34
1:58:08
117
Lia Haarman- van der V
Dronrijp
2:01:57
1:58:13
118
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
2:08:37
1:58:39
119
Annette Schapers
Vlaardingen
2:06:18
1:58:41
120
Mirjam Weemhoff
Maastricht
2:05:59
1:58:43
121
Maruschka van Marle
Pallas '67
2:03:38
1:58:46
122
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:05:39
1:58:47
123
Jantina Laan
Groningen
2:08:34
1:58:47
124
Andrea Jansen
Appingedam
2:04:41
1:58:55
125
Lucia van der Bijl
Bolsward
2:06:54
1:59:00
126
Kina Koetse
Assen
2:01:48
1:59:02
127
Heleen de Gouw
Alphen aan den Rijn
2:08:07
1:59:04
128
Astrid van Tol
Dutch Runners Basic
2:05:19
1:59:17
129
Anje van Gijssel
Woudbloem
2:03:45
1:59:17
130
Eefke Peters
Rotterdam
2:04:11
1:59:18
131
Liesbeth van Zalinge
SV Friesland
2:06:10
1:59:23
132
Nancy Fransen
Pijnacker
2:09:35
1:59:30
133
Portena Klaske
Sint Nicolaasga
2:08:53
1:59:31
134
Floor de Ridder
Zutphen
2:05:55
1:59:32
135
Karen de Kruif
Blauwhuis
2:08:31
1:59:35
136
Jannechien Vreeling
De Knipe
2:08:01
1:59:43
137
Ria Timmer
Kudelstaart
2:05:07
1:59:45
138
Susan Jansen
Kudelstaart
2:05:08
1:59:46
139
Gretha Waterlander
Bolsward
2:07:06
1:59:52
140
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
2:11:06
2:00:05
141
Anita Sanders
GVAC
2:10:53
2:00:13
142
Jenny Bouwhuis
Hengelo Ov
2:09:24
2:00:15
143
Eppie de Haan
AV Heerenveen
2:06:04
2:00:17
144
José van Egmond
Leeuwarden
2:12:01
2:00:24
145
Sandra Vos
Tilburg
2:10:05
2:00:25
146
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:11:58
2:00:27
147
Merel Groeneveld
Amsterdam
2:10:17
2:00:28
148
Maartje de Bruin
Assen
2:09:47
2:00:33
149
Neeltje Lefferts
AV Heerenveen
2:11:37
2:00:45
150
Helen Rutten
SISU
2:02:59
2:00:55
151
Joke Regeling
Bolsward
2:11:23
2:01:04
152
Christa Verver
Groningen
2:10:49
2:01:06
153
Renate Siebert
Franeker
2:02:54
2:01:16
154
Jacqueline van Loon
SISU
2:06:15
2:01:19
155
Marij Langedijk
AV '23
2:10:06
2:01:21
156
Renske Beets-Andringa
Leusden
2:11:07
2:01:28
157
Akkelien Arends
Harlingen
2:13:10
2:01:34
158
Liesbeth Brouwer
Assen
2:10:48
2:01:35
159
Ruianne de Jong-Rijsdi
Hasselt
2:10:34
2:01:36
160
Marlies Smit- Mast
Terschelling Landeru
2:02:36
2:01:39
161
Franciske de Vries
Eagum
2:07:03
2:01:45
162
Corina Stok
Boksum
2:09:24
2:01:49
163
Jessica van Velzen
NSL
2:11:03
2:02:02
164
Gea de Haan
Sneek
2:05:08
2:02:03
165
Heleen de Graaf
PEC 1910
2:11:03
2:02:06
166
Monique Witteveen
Blauwhuis
2:11:01
2:02:09
167
Ina Enting
Eext
2:07:57
2:02:19
168
Simone Dahmes
Terschelling Midslan
2:03:09
2:02:25
169
Glenda Huisjes
PEC 1910
2:11:29
2:02:31
170
Marjo Slootjes
Enschede
2:11:28
2:02:46
171
Andrea van Zoest
Weesp
2:14:13
2:02:54
172
Elly Van der Wardt
Hengelo Ov
2:12:10
2:03:00
173
Yvonne Krebbers
Bilthoven
2:09:45
2:03:08
174
Sacha Deetman
Abcoude
2:05:35
2:03:10
175
Annemiek Muller
SISU
2:08:06
2:03:10
176
Masha Kuijper
Leiden
2:11:52
2:03:15
177
Roelien Hogerheijde
Terschelling Hoorn
2:04:12
2:03:17
178
Bea Dijkstra
Stiens
2:08:32
2:03:25
179
Welmoed Visser
Amsterdam
2:07:59
2:03:40
180
Corine Visser
Houten
2:14:24
2:03:40
181
Irma Smeenk
Heino
2:09:16
2:03:40
182
Marleen Boer
Annen
2:12:48
2:03:45
183
José Sinnema
Oentsjerk
2:07:33
2:04:01
184
Margreet van Dieten
Velddriel
2:14:40
2:04:04
185
Luony van der Haar
Vaassen
2:15:36
2:04:05
186
Laura Wagemaker
Terschelling West
2:04:53
2:04:12
187
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:13:08
2:04:14
188
Carla Onsman
Sneek
2:11:25
2:04:17
189
Claudia Rehage
Kassel (GER)
2:14:03
2:04:24
190
Henny Postma
Leeuwarden
2:15:14
2:04:29
191
Willeke Buiter
Delfzijl
2:13:54
2:04:51
192
Nathalie Goemans
Dutch Runners Gold
2:12:48
2:04:57
193
Diana Leeuwenburgh
Leiderdorp
2:12:49
2:04:59
194
Ingrid Posthuma
Maastricht
2:12:24
2:05:03
195
Bianca Hesselius
RRZ
2:16:36
2:05:06
196
Ida van der Velde
Loopclub Rapido
2:13:36
2:05:07
197
Elly Koning
Avanti-Wilskracht
2:16:16
2:05:18
198
Ingrid de Boer
Wergea
2:10:41
2:05:20
199
Janny Bastiaannet
Drachten
2:16:35
2:05:40
200
Anne Marie van Gendere
Vlaardingen
2:11:02
2:06:01
201
Anita Koper
Wervershoof
2:14:06
2:06:14
202
Mettien van der Werf
AV Heerenveen
2:15:14
2:06:19
203
Monique Roukema
Harlingen
2:10:43
2:06:21
204
Manon Sel
Utrecht
2:13:32
2:06:31
205
Mandy Snel
Bilthoven
2:13:33
2:06:31
206
Betty de Ruiter Bossch
Woudsend
2:17:07
2:06:33
207
Sietske Staal
Athlos
2:15:59
2:06:40
208
Carin Kuiper
Lionitas
2:15:54
2:06:43
209
Mirjam Aukema
Dronrijp
2:10:30
2:06:45
210
Tietie Niemarkt-Dijkst
Hallum
2:14:55
2:07:02
211
Angela Binneweg
Atledo
2:15:51
2:07:03
212
Cornely Dijk
Kropswolde
2:16:17
2:07:14
213
Jacqueline Kooistra
Terschelling West
2:08:12
2:07:23
214
Lan Njo
Loopgroep Oegstgeest
2:15:13
2:07:32
215
Walda van Gosliga
Spartacus
2:16:46
2:07:35
216
Hanny van der Bij
SV Friesland
2:15:45
2:07:37
217
Sandra Schuermans
Rijen
2:09:25
2:07:42
218
Simone Ebbelaar
Lycurgus
2:16:14
2:07:58
219
Ingrid Lamsma
Wergea
2:13:26
2:08:03
220
Antonella Feenema
Jirnsum
2:13:26
2:08:05
221
Annemarie Smits
Utrecht
2:15:16
2:08:10
222
Leonie Kortleve
Soest
2:17:14
2:08:22
223
Jennifer Woltjer
Soest
2:17:14
2:08:22
224
Marinka Bruinink
Harderwijk
2:08:49
2:08:27
225
Riemke de Jong
Blauwhuis
2:18:17
2:09:20
226
Maaike Engbers
Wageningen
2:19:08
2:09:34
227
Esther Knop
Terschelling Midslan
2:10:31
2:09:36
228
Christien Navis
Joure
2:20:38
2:09:36
229
Claudia Veenis
Terschelling Midslan
2:10:32
2:09:36
230
Martina Mak-Beukema
Groningen
2:16:21
2:09:46
231
Annemieke Nieuwhof
SOS
2:16:28
2:10:13
232
Angelique Nillesen
Zwaag
2:20:48
2:10:20
233
Fokje Boers
Loopgroep Leeuwarden
2:14:09
2:10:20
234
Eskil Elfferich
Amsterdam
2:19:44
2:10:25
235
Jose Zweering
Apeldoorn
2:20:48
2:10:27
236
Desiree van der Poel
Krimpen aan den IJss
2:21:19
2:10:37
237
Claudia Clowting
Middenmeer
2:17:42
2:10:53
238
Ellen Quak
Vinkeveen
2:17:29
2:11:27
239
Saskia ten Berge
Dutch Runners Gold
2:19:15
2:11:29
240
Annet Metz
Amsterdam
2:21:08
2:11:40
241
Anne Miek Koenen
Middenmeer
2:18:32
2:11:43
242
Karin Boersma
Sint Nicolaasga
2:22:44
2:11:51
243
Geralda van den Brink
Veluwe
2:16:40
2:12:07
244
Martha Ament
Leeuwarden
2:20:39
2:12:10
245
Erna de Vries
Koudum
2:19:09
2:12:13
246
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
2:23:33
2:12:48
247
Hermi Miedema
Heeg
2:18:28
2:12:51
248
Grada Sloos
Leidschendam
2:22:54
2:12:58
249
Louwina Boomsma
U-Track
2:19:48
2:12:58
250
Theresa van der Zee
Leeuwarden
2:18:18
2:13:03
251
Aline Smink
Amersfoort
2:17:53
2:13:08
252
Gerene van Maaren
Amersfoort
2:17:53
2:13:09
253
Sonja Barmentlo
Leiden
2:24:34
2:13:11
254
Gerdien Burghouts
Leiden
2:24:35
2:13:12
255
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:20:58
2:13:29
256
Marion van den Brink
Leeuwarden
2:21:36
2:13:31
257
Corine Westerink
Schijndel
2:21:36
2:13:32
258
Estelle Romkens
Enschede
2:18:46
2:13:48
259
Saskia Vreeman
SISU
2:18:55
2:14:00
260
Barbara van Cortenberg
Energie
2:23:45
2:14:07
261
Renate de Wiljes
Zuidlaren
2:19:48
2:14:14
262
Mirjam Nauta
Goutum
2:21:47
2:14:28
263
Johanna de Bruin
Groningen
2:21:24
2:14:49
264
Aleid Boomsma-Cramer
Lemmer
2:24:23
2:14:51
265
Jelanda Kloosterman
Hoornsterzwaag
2:25:53
2:14:53
266
Bionda Kreeft
Enschede
2:25:55
2:15:06
267
Anne Marie Visser
Fortuna
2:23:02
2:15:25
268
Wies ten Kampe
Grou
2:24:25
2:15:25
269
Gea Bouma-Helmus
Bornerbroek
2:23:59
2:15:32
270
Irene Kriele
Sneek
2:23:10
2:15:50
271
Marchien Klappe
Terschelling Midslan
2:16:36
2:15:51
272
Erica van Rijn
AV '23
2:26:10
2:15:52
273
Evert Landman
Nijkerk Gld
2:27:01
2:16:04
274
Suzanne Steenkamp
Nijkerk Gld
2:27:01
2:16:05
275
Martine Oortwijn
NEA Volharding
2:24:43
2:16:07
276
Sandra Oortwijn
KAV Holland
2:24:42
2:16:07
277
Yvonne Hagels
Loopgroep Leeuwarden
2:23:15
2:16:22
278
Mariet Haverkamp
Heiloo
2:24:16
2:16:59
279
Iris Feenstra
Zwolle
2:26:23
2:17:03
280
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
2:27:07
2:17:24
281
Gerlinde Zuidhof
Zuidlaren
2:23:13
2:17:40
282
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsc
2:23:14
2:17:40
283
Tessa Oosthuizen
Naarden
2:25:19
2:19:34
284
Eveline Blok
PAC
2:27:22
2:20:02
285
Gerda Reininga
Snakkerburen
2:25:51
2:20:58
286
Ellen Wagenaar
Zuidlaren
2:22:48
2:21:00
287
Janna Haak-Vedder
Loopgroep De Drentsc
2:22:47
2:21:00
288
Irma Pronk
Stiens
2:26:32
2:21:13
289
Batja van den Akker
Clytoneus
2:29:34
2:21:20
290
Monique van Ginkel - v
Clytoneus
2:29:33
2:21:22
291
Nelly Politiek
Lelystad
2:33:11
2:21:37
292
Ria van der Veen
AV Heerenveen
2:32:32
2:21:39
293
Ingrid Leenders
Maaseik (BEL)
2:33:26
2:21:45
294
Gina Wielink
Dedemsvaart
2:29:18
2:22:13
295
Gea Kuipers
Harlingen
2:25:39
2:22:32
296
Aline de Best
RRZ
2:33:07
2:22:35
297
Rebekka Zeilstra
Aldtsjerk
2:30:04
2:22:36
298
Irene Enkt
Lycurgus
2:28:02
2:22:46
299
Melanie Postma
Garrelsweer
2:29:09
2:23:22
300
Bianca de Bruin
Duivendrecht
2:34:26
2:24:01
301
Annemieke Kornblum
Castricum
2:29:51
2:24:32
302
Francisca Stefanon
Almelo
2:30:13
2:25:18
303
Rieta van Heuveln
Woltersum
2:35:53
2:25:43
304
Alexandra Dekker
Amsterdam
2:34:12
2:25:46
305
Anita Timmermans
Noordwolde Fr
2:37:44
2:26:13
306
Renie Teunissen
Bolsward
2:33:09
2:26:17
307
Larissa Dekkers
Utrecht
2:39:39
2:28:34
308
Johanette Kuipers
Wolvega
2:36:14
2:29:26
309
Karin Aalbers - ten Ha
Renkum
2:39:34
2:30:00
310
Jip Nauta
Nieuwegein
2:41:24
2:33:56
311
Marjan Bakker
Terschelling Midslan
2:45:01
2:35:06
312
Danielle Kooi
Meppel
2:40:18
2:35:15
313
Janke van der Hem
Oosterzee
2:44:33
2:38:11
314
Jeltsje Alderts-Lolkem
Sint Nicolaasga
2:41:15
2:38:21
315
Darja de Wolf
Warmenhuizen
2:51:35
2:42:45
316
Marije de Leeuw
Gorredijk
2:59:12
2:54:23
317
Miranda Majoor
Gorredijk
2:59:12
2:54:23
V45, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
1:48:14
1:43:10
2
Miebeth Lucassen
Amsterdam
1:51:02
1:43:32
3
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:47:10
1:44:14
4
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:51:10
1:44:25
5
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners
1:48:53
1:44:44
6
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
1:48:00
1:45:07
7
Tineke Riemersma
ATC '75
1:48:42
1:45:20
8
Gerrie van der Veen
Rotterdam
1:49:44
1:46:04
9
Barbara Ammerlaan
Bleiswijk
1:56:40
1:46:35
10
Mieke van den Bos
Hellevoetsluis
1:48:48
1:46:58
11
José Verlaan
Gelre
1:51:55
1:47:04
12
Betty Osinga
SV Friesland
1:56:14
1:47:07
13
Berna van Eerten
Ciko '66
1:52:57
1:47:13
14
Karen Geerts
Groningen
1:51:24
1:47:59
15
Hilda de Lange
Dutch Runners Basic
1:54:04
1:48:02
16
Jacquelien van Bloois
NOP
1:55:03
1:48:21
17
Edith Pronk-Appel
Vlieland
1:52:02
1:48:22
18
Karin Monshouwer
OSS-VOLO
1:59:00
1:48:23
19
Jolanda Diks
Veluwe
1:57:59
1:48:40
20
Saskia Koster
Mijdrecht
1:54:05
1:49:01
21
Monique Holtkamp
Leusden
1:54:40
1:49:06
22
Jenny Hamminga-Winters
Langedijke
1:52:24
1:49:18
23
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:54:47
1:49:25
24
Coby Bouma
Spartacus
1:54:37
1:49:38
25
Corrine van den Bergen
AKU
1:51:39
1:49:54
26
Dianne Bekkers
Loopgroep Zuidhorn
1:58:13
1:50:07
27
Marijke Hendriks
Voorschoten
2:00:35
1:50:18
28
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
1:59:11
1:51:00
29
Karin Berkhout
Nijmegen
1:56:01
1:51:08
30
Ina Komdeur
Vlieland
1:54:51
1:51:21
31
Monique Boemaars
Rijen
2:00:35
1:51:55
32
Helma Citroen
De Spartaan
1:57:20
1:52:09
33
Agnes Wesselink
Dalfsen
1:57:48
1:52:15
34
Annie Osinga
Pijnenburg
2:00:09
1:52:23
35
Reina Haayema
ATC '75
1:55:53
1:52:29
36
Irma Dunnewind
Dalfsen
1:58:04
1:52:31
37
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
1:58:43
1:52:32
38
Hanneke Stam
Heerenveen
2:00:38
1:52:36
39
Ingrid Roodink
Veluwe
2:00:13
1:52:43
40
Ina Haasewinkel
Tubbergen
1:59:06
1:53:08
41
Ankie Hanzens
Sloten Fr
2:00:02
1:53:09
42
Lenie Stapper
Rijnsoever
1:54:50
1:53:16
43
Mariëtte Wiegers
Enschede
1:58:15
1:53:22
44
Trudie Teljeur-Vos
Energie
1:58:43
1:53:36
45
Trudy de Wit
Loopgroep Oegstgeest
2:04:59
1:53:37
46
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
1:58:56
1:53:41
47
Gerrie Ebbeling-van Di
Nijeveen
1:57:23
1:53:43
48
Jacqueline de Jong
Clytoneus
2:01:57
1:53:43
49
Henriette ten Barge
Nijmegen
1:58:29
1:53:43
50
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:01:30
1:53:45
51
Vivi Schotsman
Gorinchem
1:59:53
1:53:49
52
Marian Blankman
KAV Holland
2:05:10
1:53:54
53
Annelies Dijkstra
KAV Holland
2:05:11
1:53:55
54
Ellen Biemond
De Knipe
2:04:05
1:53:56
55
Vera Dalm
Amsterdam
2:00:04
1:54:00
56
Hanneke Erhart
Huizen
2:01:18
1:54:03
57
Mirjam Ernst
Loopgroep Nienoord
2:00:29
1:54:06
58
Annet van Zeijts
Athlos
2:00:37
1:54:15
59
Annemarie de Jong
De Koplopers
2:05:04
1:54:26
60
Suzan Meijer
Argo
1:57:39
1:54:40
61
Conny Rooijakkers
De Spartaan
2:00:01
1:54:50
62
Dora Ronde
Assen
2:02:37
1:54:51
63
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners
2:03:13
1:55:08
64
Soraya Zander
Horror
2:01:00
1:55:08
65
Marieke van Houten
Leeuwarden
2:02:13
1:55:16
66
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:00:48
1:55:22
67
José Driessen
Twello
2:04:01
1:55:38
68
Carla Knoester
Oegstgeest
2:05:55
1:55:43
69
Marie Haisma Van Delle
Harlingen
2:00:51
1:55:50
70
Cindy van den Hengel
RRZ
2:06:35
1:56:07
71
Sjoerdtje Keizer
Spartacus
1:59:34
1:56:09
72
Hettie ZurMuhlen
Zeist
2:05:03
1:56:14
73
Bea Geurtsen
Ede Gld
2:00:44
1:56:22
74
Dicky Wonnink-v d Kolk
Zwolle
2:05:50
1:56:34
75
Titia Knip
Spartacus
2:04:57
1:56:38
76
Liesbeth Begeijn
's-Gravenhage
2:04:50
1:56:55
77
Ingrid van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
2:00:54
1:57:01
78
Hetty den Daas
Utrecht
2:08:05
1:57:05
79
Dieneke de Groot
SV Friesland
2:01:31
1:57:08
80
Corrie Bussing
Climax
2:07:39
1:57:09
81
Anneke van der Leij
Loopgroep Astrea
2:03:56
1:57:14
82
Marjan Wijfjes
Nieuwkoop
2:07:27
1:57:16
83
Jacqueline Sollie
Stiens
2:02:27
1:57:20
84
Karin Kluijtmans
Utrecht
2:03:44
1:57:21
85
Margreet Klomp
Wanneperveen
2:01:03
1:57:23
86
Astrid de Wit
Hillegom
2:04:22
1:57:25
87
Elly Bijlsma
AV Heerenveen
2:05:29
1:57:27
88
Akkie Greydanus
DOS
2:00:25
1:57:36
89
Rosa Greydanus
Bolsward
2:00:25
1:57:36
90
Dianne Roosenboom
RRZ
2:06:08
1:57:37
91
Monica Westra
Athleta
2:00:53
1:57:52
92
Linda Vloedbeld
Veluwe
2:02:23
1:57:52
93
Marja Bruin
Gytsjerk
2:02:55
1:57:54
94
Marjan Hoitinga
Bunnik
2:03:33
1:58:08
95
Margot Verstegen
Loopgroep Athletic P
2:09:26
1:58:10
96
Iepie Plagge
Groningen
2:00:22
1:58:11
97
Jeannet Nagtegaal
Athleta
2:01:20
1:58:18
98
Nia Berk
Dutch Runners Basic
2:04:30
1:58:28
99
Monique vd Horst
Roosendaal
2:03:27
1:58:29
100
Anneke van der Leest
Annen
2:07:33
1:58:30
101
Hilde Brouwer
Leeuwarden
2:07:44
1:58:35
102
Mayke Verweij
Phoenix
2:04:16
1:58:39
103
Corrie de Jager
Texel
2:08:41
1:58:41
104
Anne-Marieke van Helvo
Santpoort-Noord
2:05:39
1:58:47
105
Janny Wolf
Loenen aan de Vecht
2:06:04
1:58:48
106
Annemarie Panhuis
Parthenon
2:05:49
1:59:03
107
Lidia Stoelman-v d Hei
Velserbroek
2:03:45
1:59:06
108
Saskia Uit den Boogaar
Bilthoven
2:05:47
1:59:14
109
Alie van den Dries
Climax
2:03:37
1:59:15
110
Jouk Dijkstra
Appelscha
2:09:54
1:59:15
111
Ineke Duin
Beverwijk
2:04:11
1:59:16
112
Anita van Zutphen
SV Friesland
2:04:27
1:59:28
113
Beatrix Downar
Sint Nicolaasga
2:04:14
1:59:30
114
Heep Gall
SV Friesland
2:08:52
1:59:30
115
Agnes Zaagsma
Zaandijk
2:04:43
1:59:31
116
Sieta Dolstra
Hoorn Nh
2:07:53
1:59:33
117
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
2:07:20
1:59:45
118
Jaco Tebroke-Fries
Nijmegen
2:06:08
1:59:49
119
Marion Bogers
Pallas '67
2:04:50
1:59:59
120
Elsbeth van der Ham
De Spartaan
2:05:15
2:00:05
121
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
2:07:10
2:00:05
122
Karin Pos
Waterland
2:03:12
2:00:10
123
Hilde Kruik
Ede Gld
2:10:43
2:00:13
124
Geja Sikkes
Sloten Fr
2:01:55
2:00:18
125
Nienke Brouwer
Pallas '67
2:05:02
2:00:20
126
Harma Vandam
Donkerbroek
2:12:01
2:00:21
127
Monique van Veen-Knubb
Hollandia
2:09:30
2:00:25
128
Yvonne Bussing
Climax
2:10:58
2:00:29
129
Wilma Vianen
Antilope
2:03:02
2:00:35
130
Anke van Dijk
Wommels
2:06:14
2:00:47
131
Anneke Varkevisser
Rijnsoever
2:00:52
2:00:52
132
Jacqueline Kempen-Nijh
Barneveld
2:06:15
2:00:53
133
Verena Vöcking
Bocholt (GER)
2:10:33
2:01:01
134
Pytsje Rijpma Tjalma
Heeg
2:06:37
2:01:01
135
Terry Porsild
Castricum
2:12:34
2:01:09
136
De Bes
Leiderdorp
2:11:18
2:01:11
137
Jannie Lubberts
Borne
2:04:41
2:01:20
138
Alie Piersma
Balk
2:08:34
2:01:22
139
Ernestine Stipkovits
Sneek
2:07:42
2:01:32
140
Christien de Jong
Midlum
2:13:10
2:01:33
141
Liesbeth Ramler
KAV Holland
2:07:04
2:01:41
142
Alice Sigtermans
Passaat
2:13:15
2:02:09
143
Sylvia Rollema
Bolsward
2:09:27
2:02:12
144
Tiny Theunissen-Pijls
Nijmeegse Funrunners
2:07:11
2:02:21
145
Alwine Welhuis
De Lutte
2:07:29
2:02:33
146
Anne-Mieke Priester
Soest
2:11:08
2:02:41
147
Annelies Balvers
Wijk bij Duurstede
2:08:21
2:02:42
148
Jo Stokkers
Haaksbergen
2:10:50
2:02:42
149
Klara Hummel
Groningen
2:13:07
2:02:45
150
Annet Dijkema
Groningen
2:11:31
2:02:48
151
Yvonne van der Burg
's-Gravenhage
2:14:08
2:02:59
152
Bianca Vidra
Bilthoven
2:09:45
2:03:08
153
Jannie Jongsma
Jubbega
2:12:54
2:03:10
154
Wieke Bosma
Joure
2:09:38
2:03:29
155
Caroline van der Goot
Heerenveen
2:14:32
2:03:40
156
Hennie Sinnema
Wergea
2:06:49
2:03:49
157
Maggitte Brueren
Beek Ubbergen
2:08:47
2:03:54
158
Nellie Ouweltjes
Lycurgus
2:09:08
2:03:56
159
Jetty Sinnema
Lionitas
2:07:38
2:04:04
160
Yvonne den Enting
Amsterdam
2:12:44
2:04:07
161
Jeannet Huitema
Lionitas
2:08:08
2:04:15
162
Suzan Crooijmans
SISU
2:09:17
2:04:21
163
Marjolein van Dam
Barneveld
2:09:45
2:04:23
164
Hester van Dongen
Tilburg
2:09:58
2:04:28
165
Anke Sikma
Hoornsterzwaag
2:15:32
2:04:33
166
Marise Valk
Amstelveen
2:14:53
2:04:38
167
Patricia de Vries
Climax
2:09:20
2:04:39
168
Jeannette Veldhuizen
Climax
2:09:20
2:04:39
169
José Karnebeek
Haaksbergen
2:06:36
2:04:52
170
Yasmin Verheul
Terschelling West
2:05:51
2:05:05
171
Janke Jongstra
NOP
2:13:34
2:05:05
172
Cora Repkes
Stiens
2:15:05
2:05:08
173
Elli van Leeuwen
Utrecht
2:11:39
2:05:17
174
Astrid D Heeringa
Groningen
2:07:46
2:05:29
175
Petra Sluijter
Maasland
2:16:29
2:05:32
176
Beppie van der Weijden
Veenendaal
2:16:41
2:05:34
177
Ina van Es
ATC '75
2:11:56
2:05:36
178
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
2:12:09
2:05:36
179
Joke Slagter
Assen
2:13:18
2:05:38
180
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:14:26
2:05:39
181
Will Kapteyn
Leiden
2:14:08
2:05:41
182
Hanneke Beijer
Utrecht
2:15:26
2:05:46
183
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:14:28
2:05:51
184
Nellie Janssen
Huissen
2:12:33
2:05:54
185
Jacinta Jansing
De Koplopers
2:16:38
2:06:00
186
Klaske Hoogstra
Pallas '67
2:10:45
2:06:02
187
Connie van Doorn
Bosch en Duin
2:12:39
2:06:03
188
Tia de Graaf
Goor
2:12:58
2:06:04
189
Andra Davelaar
Eindhoven Atletiek
2:07:06
2:06:08
190
Terry Bos
Sneek
2:14:05
2:06:11
191
Fabienne Tousain
Hanzesport
2:13:19
2:06:14
192
Jolande Landzaat
Amsterdam
2:17:09
2:06:22
193
Elly Trommelen
Atledo
2:12:11
2:06:23
194
Marianne van der Velde
Atledo
2:12:11
2:06:24
195
Elisabeth Kuiper
RRZ
2:12:08
2:06:31
196
Aynur Steltman - Karak
AV '23
2:17:09
2:06:54
197
Coby van den Heuvel
Veenendaal
2:09:14
2:07:11
198
Sjoukje Ruisch-Seepma
Stiens
2:13:44
2:07:16
199
Ada de Jong
Almere
2:15:27
2:07:29
200
Lina van der Linden
AAA
2:17:35
2:07:29
201
Ella van den Berg
LSV Invictus
2:10:44
2:07:39
202
Suzan van Bergen
Groningen
2:14:07
2:07:46
203
Sonja Dijkstra- De Gor
Harlingen
2:09:50
2:07:49
204
Elbrich Wittteveen
Blauwhuis
2:16:44
2:07:51
205
Jet van der Maaten
Amsterdam
2:16:23
2:07:59
206
Anja Jongsma
AV Heerenveen
2:17:45
2:08:01
207
Christa Jonker
Hilversum
2:16:25
2:08:03
208
Ellen Silfhout
Groningen
2:17:20
2:08:05
209
Hanny Batenburg
Winsum Gn
2:12:42
2:08:07
210
Silvia Achterberg
Enschede
2:13:06
2:08:09
211
Marina van Laake
Terschelling Hoorn
2:08:54
2:08:12
212
Liesbeth Lagerwey
Terschelling Midslan
2:08:54
2:08:13
213
Alie Karman
Waterland
2:11:16
2:08:15
214
Klaske Mous
Fivelstreek
2:13:49
2:08:32
215
Els Westdijk
PEC 1910
2:18:20
2:08:36
216
José Besselink
Pallas '67
2:13:37
2:08:55
217
Ans Coppes
Dalfsen
2:18:34
2:08:57
218
Francien Rotteveel
Hellas
2:17:25
2:09:02
219
Marilou Troelstra
IJlst
2:19:37
2:09:04
220
Grietje de Groot
Woudsend
2:19:49
2:09:05
221
Els Verkerk
PAC
2:20:35
2:09:09
222
Colina van der Heide
AV Heerenveen
2:18:56
2:09:12
223
Jose Baas-Zondag
Athleta
2:15:43
2:09:17
224
Tjitske Anema
Sint Annaparochie
2:13:59
2:09:20
225
Ietsje Popma- Attema
Blauwhuis
2:18:16
2:09:20
226
Hilda Knop
Terschelling West
2:10:09
2:09:24
227
Carla Spek
Bodegraven
2:16:12
2:09:27
228
Mieke Kortbeek
Oldekerk
2:20:18
2:09:31
229
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:17:00
2:09:33
230
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
2:20:26
2:09:34
231
Rineke Vinke
Utrecht
2:15:08
2:09:43
232
Hilde Bos
Gieten
2:10:00
2:10:00
233
Nel Idsinga
Scheerwolde
2:10:06
2:10:06
234
Ellen Greuter
Darp
2:17:26
2:10:10
235
Wil de Rond
AV '23
2:20:25
2:10:10
236
Gelske Jager
Loopgroep Hugo Veenk
2:21:55
2:10:15
237
Rita Wierda
AV Heerenveen
2:21:55
2:10:16
238
Carla Bisseling
Driebergen-Rijsenbur
2:21:14
2:10:17
239
Margriet Visser
Dutch Runners Basic
2:14:10
2:10:21
240
Willemijn Berk
Dutch Runners Basic
2:16:28
2:10:21
241
Yvonne Reintsema
Runners Stadskanaal
2:18:24
2:10:27
242
Ida Tulner
De Wilgen
2:12:45
2:10:28
243
Klaske van der Wal
Menaldum
2:14:05
2:10:28
244
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:17:17
2:10:33
245
Ria Bruinsma
SV Friesland
2:17:35
2:10:57
246
Mary O'Reilly
Kombijsport
2:22:23
2:11:08
247
Monique Kriek
Leiden Road Runners
2:15:17
2:11:08
248
Miriam Kroes
Lycurgus
2:16:30
2:11:14
249
Patricia van der Zwan
Apeldoorn
2:17:25
2:11:30
250
Carlien Hendrickx
NOP
2:20:03
2:11:34
251
Karin Ziekman
Voorne Atletiek
2:22:18
2:11:34
252
Hilly van Polanen
Almere
2:17:11
2:11:47
253
Ineke Telgen-Visser
Veluwe
2:18:01
2:12:07
254
Ageeth Hodes
Wergea
2:17:43
2:12:23
255
Maja van den Brink
U-Track
2:21:18
2:12:27
256
Lies van Himbergen
IJsselstein Ut
2:19:54
2:12:27
257
Inge Bode
Amsterdam
2:19:04
2:12:46
258
Mirjam Bode
Amsterdam
2:19:04
2:12:47
259
Anja F Boot
Orvelte
2:15:07
2:12:50
260
Louette Schwartz
Assendelft
2:23:41
2:12:53
261
Roeleke Dragt
Zwolle
2:20:04
2:13:00
262
Susan Konst
Sint Nicolaasga
2:22:43
2:13:22
263
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:20:58
2:13:29
264
Karin Peperkamp-Meelke
Lycurgus
2:19:01
2:13:46
265
Hanny Laskewitz
Impala
2:22:40
2:13:48
266
Els Kroese
Atledo
2:22:42
2:13:54
267
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:23:49
2:13:55
268
Jana Vervelde
Startbaan
2:21:41
2:13:57
269
Simone Volbeda
Almere
2:22:18
2:14:13
270
Willy Hof
Loopgroep De Drentsc
2:19:48
2:14:14
271
Inge Zeevat
Groessen
2:22:42
2:14:30
272
Sylvia Haverkamp
Nunspeet
2:24:25
2:14:32
273
Janny van Hoewijk-Stra
NOP
2:20:38
2:15:08
274
Lineke Tepper
Zwolle
2:22:15
2:15:11
275
Toos Koning
Oudehorne
2:26:11
2:15:12
276
Lizelotte Vos
Amsterdam
2:17:13
2:15:26
277
Astrid Terstappen
Amersfoort
2:25:05
2:15:39
278
Mattie de Boer
Joure
2:22:45
2:15:41
279
Hedske Posthuma
Lemmer
2:21:46
2:15:47
280
Carla Severein
Utrecht
2:16:24
2:16:24
281
Anneke vd Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:20:44
2:16:54
282
Ína Veenstra
AV Heerenveen
2:28:07
2:17:13
283
Corry den Rooyen
Dutch Runners Basic
2:24:29
2:17:18
284
Jolande Nonnekes
Bergschenhoek
2:26:46
2:17:40
285
Marjan Penninga
Zuidlaren
2:23:14
2:17:40
286
Lidwien Broenink
Joure
2:25:01
2:17:57
287
Dina Hendriks
Kloosterburen
2:24:52
2:17:59
288
Linda Smit
Lycurgus
2:23:24
2:18:08
289
Margreet Moesman
Zwolle
2:26:20
2:18:18
290
Janny Vermeer
Loopgroep Athletic P
2:20:50
2:19:01
291
Marleen Bos
Groningen
2:25:47
2:19:11
292
Geartsje Gietema
Noordwijkerhout
2:24:30
2:19:19
293
Ria Winters
De Koplopers
2:30:08
2:19:28
294
Monica Deen
Groningen Atletiek
2:30:56
2:19:50
295
Anja Van
Leiderdorp
2:27:03
2:19:54
296
Ella Gruiters
Sliedrecht
2:28:21
2:19:57
297
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsc
2:21:46
2:19:59
298
Marjan Boot
Athlos
2:27:13
2:20:15
299
Christel van Bragt
Hilversum
2:28:47
2:20:25
300
Dé van Haaften
Harderwijk
2:27:28
2:20:29
301
Trijnie de Roos
Putten
2:31:16
2:20:57
302
Corrie van Herwijnen
Energie
2:31:02
2:21:22
303
Jeannette Hoeben
Losser
2:26:30
2:21:27
304
Trees Stens
Veluwe
2:26:18
2:21:28
305
Aukje Veninga
Broeksterwoude
2:25:46
2:21:48
306
Trees van Leeuwen
SOS
2:28:02
2:21:49
307
Alie Gils
Assen
2:29:38
2:21:52
308
Ingrid Hoekstra
Athleta
2:25:42
2:22:05
309
Hester Luinstra
Aldtsjerk
2:30:04
2:22:36
310
Astrid Jansen
Ermelo
2:31:39
2:22:45
311
Jolanda Vermast
Lycurgus
2:28:02
2:22:47
312
Yvette Spiering
RRZ
2:33:42
2:23:09
313
Jenny Haze Gunnink
Meppel
2:26:59
2:23:24
314
Marga Gjaltema
Stiens
2:28:45
2:23:37
315
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:27:28
2:23:39
316
Lian van Nijnatten
Breda
2:25:50
2:24:17
317
Annemarie Volmer
Kombijsport
2:35:36
2:24:20
318
Margreet Reekers
Terschelling Midslan
2:25:43
2:25:20
319
Mary Waasdorp
RRZ
2:32:49
2:25:41
320
Nel Rol
Lycurgus
2:31:13
2:26:07
321
Gemma Reeuwijk
Lycurgus
2:32:23
2:27:07
322
Marion P de Rijk
Wapse
2:36:25
2:27:24
323
Angela de Snaijer
Wapse
2:36:25
2:27:24
324
Anita Dijker
Terschelling West
2:28:17
2:27:53
325
Aaltje Schouten-Saarlo
Nuenen
2:39:19
2:28:21
326
Karin Jansen
Roosendaal
2:33:57
2:28:58
327
Hannie van Donselaar
Statina
2:38:06
2:29:17
328
Jessica van Urk
Terschelling West
2:30:02
2:29:25
329
Fenny Kanning-Cazemier
Loopgroep Nienoord
2:39:23
2:31:03
330
Marja van der Klauw
Leiderdorp
2:39:45
2:31:32
331
Marja van der Geest
Zoeterwoude
2:39:45
2:31:33
332
Akky Couperus
Loopgroep Nienoord
2:39:08
2:32:20
333
Wiesje Rutgers
Terschelling Midslan
2:32:54
2:32:31
334
Karin Hamstra-Schaap
Terschelling Midslan
2:32:53
2:32:31
335
Hermanna Kuiper
Heerenveen
2:43:36
2:33:46
336
Hanny Westhuis
Nunspeet
2:43:44
2:33:52
337
Corine van der Maden
Leeuwarden
2:38:09
2:34:05
338
Jolanda Donkersloot
Waterland
2:44:40
2:34:22
339
Gerda Hardam - Postma
Heerde
2:42:25
2:34:52
340
Ellis Mackenzie
Groningen
2:42:14
2:35:38
341
Silvia Berg
Westervoort
2:44:32
2:36:19
342
Silvia Berg
Westervoort
2:44:32
2:36:20
343
Carla van de Velde
Utrecht
2:42:00
2:36:48
344
Jenny Neuman
Joure
2:43:21
2:36:52
345
Carien de Beer
Roosendaal
2:43:07
2:38:07
346
Anita Steenge
Dutch Runners Gold
2:43:07
2:40:07
347
Johanna Glastra van Lo
Blauwhuis
2:47:07
2:40:29
348
Olga Maarleveld
Harderwijk
2:48:25
2:41:26
349
Janneke van de Wal-Smi
Loppersum
2:57:29
2:47:19
350
Marijke de Bos
Zwiggelte
2:59:17
2:47:56
351
Jikke de Groot
Haskerdijken
3:05:36
2:55:46
352
Heisje Bennett
Nieuwegein
3:18:46
3:13:21
V55, 21.1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sabine Wesemeyer
Am Poggenbrink (GER)
1:49:46
1:46:49
2
Wilma Noort
Katwijk Zh
1:52:37
1:50:59
3
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsc
2:02:21
1:51:09
4
Pieta Sloot- de Jong
Heerenveen
1:56:20
1:51:13
5
Ria Kerkhof
Loopgroep Nienoord
2:03:11
1:52:35
6
Klary Welbedacht
Amsterdam
2:01:09
1:52:53
7
Ineke Terpstra Nagel
Hardloopclub Amsterd
2:01:10
1:52:54
8
Annemiek Roozen
IJsselstein Ut
2:01:33
1:53:21
9
Nel van Ouwerkerk
Leiden
2:01:14
1:53:36
10
Wilma Tromp-Schouwburg
Athlos
2:00:41
1:54:19
11
Ina Stege
NOP
2:01:44
1:54:35
12
Anke Peterson
SV Friesland
1:55:15
1:54:53
13
Bea Splinter
GAC Hilversum
2:05:00
1:55:11
14
Kea de Boer
Loopgroep Nienoord
2:01:57
1:55:35
15
Jacqueline Sevenster
Startbaan
2:06:42
1:55:39
16
Afra Galama
Heeg
1:58:07
1:55:43
17
Jeanne Kanning
Zwolle
2:05:50
1:56:34
18
Joke Berends
Annen
2:06:43
1:56:34
19
Toos Steenmetz
Daventria
2:05:35
1:56:51
20
Sjanie Stam
Papendrecht
2:03:56
1:57:09
21
Grietje Overmars
NOP
2:04:25
1:57:15
22
Ingrid Verhoeven-Witto
Meersel-dreef
1:59:16
1:57:40
23
Margriet Koekoek
De Sprinter
2:07:15
1:58:07
24
Norma Marshall
Voorne Atletiek
2:09:16
1:58:33
25
Nelly Kempenaar-Yff
Hauwert
2:08:49
1:58:35
26
Anneke van der Hoorn
Boskoop
2:01:06
1:58:44
27
Tineke Blaauw
Franeker
2:06:52
1:59:01
28
Maria Best
Yde
2:03:07
1:59:17
29
Vic van den Broek d'Ob
Haarlem
2:07:09
2:00:19
30
Diny De Neef
Limmen
2:11:56
2:00:31
31
Ineke Hekking
PAC
2:12:05
2:00:40
32
Addie Mooij
Vlaardingen
2:08:35
2:00:58
33
Rita van der Krogt
De Spartaan
2:06:28
2:01:18
34
Nell Gepkens
GVAC
2:12:11
2:01:30
35
Gerda Oostveen
Typhoon
2:08:31
2:01:36
36
Irma Briejer
Voorthuizen
2:06:25
2:02:12
37
Carla Simons
Almere
2:07:41
2:02:36
38
Margreet Noort
Rijnsoever
2:04:14
2:02:41
39
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
2:06:51
2:02:41
40
Jannie de Vries-Post
Veluwe
2:07:23
2:02:53
41
Corrie Hoek
Leiden
2:10:58
2:03:07
42
Helma Smeenk
Enschede
2:08:11
2:03:15
43
Anneke Bos
Ede Gld
2:09:15
2:03:29
44
Hannie van Dort
PAC
2:15:07
2:03:41
45
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:13:03
2:04:09
46
Hetty van de Veen
Nijkerk Gld
2:11:48
2:04:31
47
Antoinette Müller-vd B
Paterswolde
2:13:16
2:04:59
48
Bernadette Reij
OSM '75
2:09:51
2:05:09
49
Joke Stroombergen
Zuidwal
2:15:37
2:05:16
50
Hanneke Korendijk
PEC 1910
2:14:37
2:05:33
51
Marja Slijkhuis
Climax
2:10:17
2:05:43
52
Riet Modderkolk
Climax
2:10:17
2:05:43
53
Wilma Scheepens
Amsterdam Zuidoost
2:10:57
2:06:20
54
Betsie Hollak
Ruinen
2:09:09
2:06:25
55
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:13:38
2:06:38
56
Olga van Empel
GVAC
2:17:32
2:06:51
57
Ida Hoekstra
Athleta
2:13:34
2:07:08
58
Ria Hooftman
AV '47
2:10:20
2:07:53
59
Verhagen Ria
Delfgauw
2:19:21
2:08:25
60
Corrie Spoelstra
PEC 1910
2:16:41
2:08:46
61
Ineke de Jong
Almere
2:17:19
2:08:48
62
Grada Asta
Eerbeek
2:12:12
2:09:08
63
Mariette Klein
Ede Gld
2:13:07
2:09:10
64
Gerda van Dam
Energie
2:14:21
2:09:14
65
Agnes Jut-Oostveen
Woerden
2:16:35
2:09:32
66
Ineke van der Galien
Kombijsport
2:20:53
2:09:38
67
Roosjen - van der Meul
SV Friesland
2:21:17
2:10:16
68
Lida Anbergen
Jahn II
2:18:24
2:10:27
69
Anita Timmer
Rijnsoever
2:17:45
2:10:28
70
Joke Heijmans
Hercules
2:21:05
2:10:36
71
Lil Lindeijer
Nieuw Vennep
2:13:24
2:10:41
72
Jeltje Gras
Waterland
2:14:23
2:11:21
73
Ans Smits-van Rooijen
Soest
2:17:18
2:11:41
74
Marianne Robert
Amsterdam
2:20:23
2:12:07
75
Willy van Vliet
Rogat
2:21:20
2:12:11
76
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:17:27
2:12:15
77
Geke Moes
Nijeveen
2:23:07
2:12:35
78
Janny Suselbeek
Ruinen
2:15:23
2:12:40
79
Ineke Brouwer
Kombijsport
2:24:00
2:12:45
80
Marianca Holleman
Woerden
2:20:08
2:13:05
81
Dicky van Vliet-Schuur
Woerden
2:20:08
2:13:05
82
Jolanda Gaastra
Runners Stadskanaal
2:19:51
2:13:11
83
Marian Verkade
PAC
2:24:40
2:13:14
84
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
2:16:10
2:13:44
85
Helga de Jonge
Kropswolde
2:14:55
2:14:35
86
Elly Labée Voermans
Atledo
2:20:43
2:14:56
87
Hermine Krake
SISU
2:21:11
2:15:01
88
Alien Scholte
Ijde
2:19:08
2:15:21
89
Tony Schrama
Kombijsport
2:26:40
2:15:24
90
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
2:18:11
2:15:27
91
Ankie vd Velde-Liembur
Athleta
2:18:19
2:15:28
92
Patricia van der Ven
Leiden Road Runners
2:23:46
2:15:39
93
Miny Holterman
Heino
2:22:01
2:15:59
94
Mieke Schouten
Polsbroek
2:24:27
2:16:09
95
M Brons-Groenendijk
Eibergen
2:22:41
2:16:09
96
Arda van den Bogaard
Heerhugowaard
2:24:42
2:17:04
97
Babs Taal
Kombijsport
2:28:26
2:17:10
98
Joke de Vries
Dutch Runners Gold
2:20:25
2:17:35
99
Monika Nierop
Kombijsport
2:28:53
2:17:38
100
Toos van Wijnbergen
Grou
2:28:34
2:18:18
101
Johanna Kempenaar
AV '47
2:27:49
2:18:24
102
Evelyn Nieuwland
Wezep
2:29:10
2:18:37
103
Margreet Berkhof-Cobel
Alkmaar
2:28:01
2:19:58
104
Saakje Berkenbosch
Hunzerunners Loopgro
2:27:05
2:20:31
105
Diana Vester
Utrecht
2:31:39
2:20:42
106
Ria van Arnhem- van de
Woerden
2:27:50
2:20:50
107
Dorie Maasland
Bennekom
2:25:41
2:20:59
108
Marry van der Klooster
Energie
2:31:03
2:21:25
109
Nicolette Boot- de Vri
Nunspeet
2:32:04
2:22:11
110
Tineke Blok
Woerden
2:29:22
2:22:19
111
Griet Rijpstra van Dij
Stiens
2:31:38
2:22:35
112
Wam van Gelderen
Wormerveer
2:28:02
2:22:47
113
Elly de Wit-Hulsbosch
Sassenheim
2:29:54
2:22:57
114
Marian Hoogewerf
Loopgroep De Drentsc
2:28:22
2:23:12
115
Sijtsma Anneke
SV Friesland
2:30:47
2:23:43
116
Milly Stuut
Almere
2:32:25
2:23:55
117
Elly Germes
Loopgroep De Drentsc
2:30:43
2:23:59
118
Marianne Fuite
Leersum
2:32:10
2:23:59
119
Janneke Vermeent
AV '34
2:33:48
2:24:36
120
Ans Nijhoff
Elburg
2:27:54
2:25:00
121
Janna van der Wal
Horror
2:37:18
2:25:50
122
Tineke Langelaar
Lycurgus
2:31:13
2:26:07
123
Kitty Stoltenborg
Almere
2:36:32
2:28:27
124
Grietje Waalkes
Loopgroep Nienoord
2:39:08
2:32:20
125
Dineke Rekker
Loopgroep Nienoord
2:39:08
2:32:20
126
Joke Spits
Waterland
2:44:39
2:34:21
127
Henny Rijpkema
Waterland
2:44:39
2:34:21
128
Tjitske Wijngaard
Apeldoorn
2:46:37
2:36:00
129
Carla Wijngaard
Baak
2:46:37
2:36:01
130
Fien van Herwaarden
Terschelling West
2:49:11
2:48:34
131
Pieta de Jong-Starrenb
Oostkapelle
3:10:31
3:06:01
MSEN, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Wiersma
SV Friesland
2:47:13
2:47:13
2
Paul Verkleij
Loopgroep Aart Stigt
2:48:23
2:48:22
3
Thomas Miedema
Phanos
2:49:40
2:49:38
4
Sander van den Hoogen
Cifla
2:50:17
2:50:16
5
Stefan van der Pal
SV Friesland
2:53:45
2:53:44
6
Jendo Visser
SV Friesland
2:53:59
2:53:58
7
Joost Bokkers
AV Nijkerk
3:04:11
3:04:06
8
Anne Wiersma
Climax
3:08:59
3:08:57
9
Arjan Hofs
Loopgroep PK
3:10:07
3:10:02
10
Peter van Rij
Waterland
3:12:18
3:12:11
11
Henk Veenstra
SV Friesland
3:30:22
3:30:11
12
Jogchum Dijkstra
SV Friesland
3:39:54
3:39:44
13
Hajo Jonker
Triathlon
3:40:54
3:40:52
14
Richard Ippel
Wieringermeer
3:42:41
3:42:32
15
Dennis Lambalk
Atos
3:44:39
3:44:35
16
Stephan Jutte
Haag Atletiek
3:54:13
3:54:00
17
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
4:11:24
4:11:08
18
Rogier Janssen
Haarlemmermeer
4:15:22
4:13:28
M40, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remon van Lunzen
Lionitas
2:27:20
2:27:20
2
Johan Matthijsse
Loopgroep PK
2:53:48
2:53:46
3
Peter Bakker
Veluwe
2:54:55
2:54:54
4
Klaas-jan Elzinga
SV Friesland
2:58:46
2:58:44
5
Dikkie de Vries
Impala
2:59:15
2:59:14
6
Adrie Boermans
SV Friesland
2:59:49
2:59:48
7
John Ravia
Delta Sport
3:00:17
3:00:16
8
Sieds Wiersma
Impala
3:01:39
3:01:38
9
Marek Szatan
Oosterhesselen (POL)
3:02:49
3:02:48
10
Peter Ligthart
PEC 1910
3:02:56
3:02:52
11
Daan van der Geest
SV Friesland
3:05:17
3:05:15
12
Karel Lokhorst
De Gemzen
3:06:36
3:06:32
13
Albert van Ramshorst
Horror
3:07:15
3:07:12
14
Roy te Lintelo
LAAC Twente
3:07:30
3:07:26
15
Eite Everts
Arena
3:11:35
3:11:32
16
Saco Hemstra
SV Friesland
3:11:54
3:11:43
17
Bob van der Weg
AV Heerenveen
3:13:37
3:13:35
18
Jodi Kremer
Loopgroep Zuidhorn
3:14:31
3:14:27
19
André Postema
Atletiek Maastricht
3:14:51
3:14:45
20
Egbert Top
Loopgroep Nienoord
3:16:03
3:16:02
21
Roland Groen
Voorne Atletiek
3:18:24
3:18:17
22
Ignas Dümmer
AAC '61
3:20:06
3:20:05
23
Rob Kerkvliet
LVA Plantaris
3:20:25
3:20:13
24
Don Croes
Voorne Atletiek
3:23:26
3:23:19
25
Bart Verkaart
Delta Sport
3:24:06
3:24:04
26
Fred van der Meer
LVA Plantaris
3:24:38
3:24:19
27
Henk Meijers
Horror
3:25:07
3:25:03
28
Simon Luckett
KAV Holland
3:26:15
3:26:13
29
Paul Koorn
Phanos
3:26:16
3:26:13
30
Frank Zondag
AAC '61
3:26:40
3:26:34
31
Dick Stam
Trecho
3:26:55
3:26:47
32
Albert van Duinen
LSV Invictus
3:28:10
3:28:05
33
Robert Wielinga
Loopgroep Aart Stigt
3:29:52
3:28:37
34
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
3:29:58
3:29:50
35
Sjef Brouwers
Loopgroep Aart Stigt
3:33:55
3:33:50
36
Edwin Icke
avVN
3:35:03
3:34:54
37
Coen Boxtart
Hanzesport
3:36:38
3:36:29
38
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:37:05
3:37:02
39
Allard Moene
Voorne Atletiek
3:37:18
3:37:10
40
Ludger Hüllen
Essen (GER)
3:38:16
3:38:09
41
Peter Boer
AAA
3:38:46
3:38:32
42
Hielke Nienhuis
SV Friesland
3:42:13
3:42:03
43
Cor van der Meulen
SOS
3:44:30
3:43:51
44
Frans van der Velde
NOP
3:45:32
3:45:20
45
Arend Burgers
Daventria
3:46:42
3:46:39
46
Dick Kroon
LVA Plantaris
3:51:11
3:50:54
47
Willem van der Molen
Loopgroep PK
3:51:59
3:51:47
48
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
3:52:29
3:52:23
49
Erik Steenbeek
Astylos
3:52:38
3:52:27
50
Nico Hagen
LAAC Twente
3:52:51
3:52:44
51
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
3:53:02
3:52:49
52
John Kommer
Delta Sport
3:54:00
3:53:50
53
Andries Welles
SV Friesland
3:56:07
3:55:59
54
Sandy Dekker
Loopgroep PK
3:56:36
3:56:24
55
John Brandhoff
Loopgroep Hoorn
3:58:08
3:56:34
56
Kees van Zantwijk
Hellas
3:58:25
3:58:07
57
Hink Slagter
Hunzerunners Loopgro
3:59:40
3:59:27
58
Jan Mulder
Loopgroep De Drentsc
4:04:14
4:04:00
59
Tjalling Rekker
Atos
4:04:29
4:04:20
60
John Versteeg
Hellas
4:05:04
4:04:47
61
Iwan van Aken
Veluwe
4:05:16
4:05:09
62
Adri Tuytel
AAA
4:06:03
4:05:48
63
Olaf Kistenmacher
Horror
4:07:29
4:07:19
64
Onno van Assema
NEA Volharding
4:15:09
4:13:56
65
Ronald Meijer
AAV '36
4:20:08
4:18:29
66
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
4:20:45
4:20:03
67
Peter de Rooij
avVN
4:32:28
4:32:11
68
Ed van der Meer
LVA Plantaris
4:37:47
4:37:29
M50, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ton van 't Veer
Sprint
2:47:06
2:47:05
2
Dirk Ekkelboom
Atos
2:55:11
2:55:06
3
Ger Kragten
Atos
3:01:02
3:00:58
4
Maanuel Josse
Hellas
3:03:25
3:03:23
5
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
3:06:44
3:06:42
6
Jacob van der Ley
Lionitas
3:07:08
3:07:07
7
Henk Derks
avVN
3:09:34
3:09:33
8
Willie Kiewiet
Lionitas
3:10:45
3:10:39
9
Jeroen Auener
Loopgroep De Drentsc
3:17:29
3:17:22
10
Ton ten Kate
Waterweg
3:18:22
3:18:16
11
Robert Vink
AV Gouda
3:19:24
3:19:18
12
Jan Bogaard
De Gemzen
3:24:21
3:24:06
13
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:25:01
3:24:54
14
Ruud Verhoef
Ron Clarke
3:25:20
3:25:02
15
Vok de Wit
avVN
3:25:28
3:25:18
16
Tom Melis
Leiden Atletiek
3:25:33
3:25:31
17
Herman Geritz
SV Friesland
3:26:29
3:26:20
18
Mo Idrissi
DEM
3:27:10
3:26:51
19
Rinze Kramer
Loopgroep Bedum
3:28:17
3:28:09
20
Laas Bonnema
SV Friesland
3:28:29
3:28:21
21
Harm Veenstra
Impala
3:29:35
3:29:32
22
Herman Ebbekink
Aquilo
3:29:39
3:29:34
23
Rudi Ravia
Delta Sport
3:30:17
3:30:12
24
Lucien Poppe
Kapellen (BEL)
3:31:10
3:30:52
25
Cees Banning
AV Castricum
3:32:44
3:32:32
26
Hans van Dinther
Eindhoven Atletiek
3:32:58
3:32:46
27
Frans Dorrestein
Eindhoven Atletiek
3:33:47
3:33:37
28
Wofram Schül
Bielefeld (GER)
3:34:39
3:34:22
29
Hans-Jürgen Klein
Essen (GER)
3:35:33
3:35:26
30
Peter van Gils
AV Wijchen
3:40:08
3:39:48
31
Anne Stobbe
NOP
3:42:18
3:42:07
32
Kees Sosef
Zuidwal
3:42:40
3:42:26
33
Rienk de Vries
SV Friesland
3:43:04
3:42:56
34
Albert Hingstman
AV '23
3:46:14
3:45:59
35
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
3:47:20
3:47:09
36
Rob Baars
AV Gouda
3:50:58
3:50:51
37
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
3:51:26
3:51:13
38
Herman Euverman
PEC 1910
3:51:46
3:51:33
39
Klaas Laan
Phanos
3:52:44
3:52:41
40
Hans Knoops
Waterweg
3:53:19
3:53:13
41
Wildrik Bulthuis
Fivelstreek
4:01:47
4:01:29
42
Ignar van Haren
Nijmegen Atletiek
4:05:49
4:05:35
43
Hans Recourt
Loopgroep De Drentsc
4:13:53
4:12:06
44
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsc
4:14:25
4:14:11
45
Paul Wiering
AV '23
4:22:10
4:21:54
46
Richard Hol
Triathlon
4:22:32
4:21:31
47
Jan Pieters
Loopgroep PK
4:22:51
4:22:35
48
Rainer Kettelhake
Essen (GER)
4:28:56
4:28:41
49
Cees Voesenek
avVN
4:53:59
4:53:49
M60, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Franz van Barneveld
Altis
3:22:22
3:22:18
2
Ad Peltenburg
RRZ
3:37:17
3:37:14
3
Leonhard Doetsch
Essen (GER)
3:44:25
3:44:19
4
Jan Bostelaar
Dynamica
3:45:40
3:45:22
5
Detlev Konig
AV Gouda
3:51:05
3:50:59
6
Lucas Bakker
AV '23
3:55:55
3:55:40
7
Cees Stokman
Loopgroep PK
3:56:37
3:56:26
8
Leo Heere
PAC
4:06:29
4:06:24
9
Rob Schmidt
Spado
4:12:32
4:12:15
10
Marten van Leeuwen
avVN
4:14:56
4:14:46
11
André van der Linden
Horror
4:17:47
4:17:36
12
Wilfried Crauwels
Mechelen (BEL)
4:21:38
4:21:30
13
Theo den Haan
AV '23
4:26:48
4:26:32
14
Cor Zeemans
SV Friesland
4:42:27
4:42:14
VSEN, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Matty Geurink
Leiden Road Runners
3:38:18
3:38:12
V35, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ylona Kruis
Horror
3:11:54
3:11:52
2
Leonie Ton
Delta Sport
3:17:41
3:17:36
3
Martine Withag
LAAC Twente
3:26:41
3:26:38
4
Claudia Wesselman
SV Friesland
3:29:02
3:28:57
5
Geke Venema
SV Friesland
3:36:20
3:36:12
6
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
3:38:50
3:38:44
7
Jacomina Eijkelboom
Hellas
3:43:45
3:43:23
8
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:45:32
3:45:13
9
Wilma Dierx
Loopgroep Aart Stigt
3:47:53
3:46:15
10
Christel Brandhoff
Loopgroep Hoorn
3:49:19
3:47:44
11
Diana den Hertog
AV Nijkerk
3:51:44
3:51:36
12
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
4:20:10
4:19:48
13
Lianne Wijsman
Delta Sport
4:25:29
4:25:19
V45, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
3:11:14
3:11:11
2
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
3:18:13
3:18:09
3
Henny Brouwer
Hunzerunners Loopgro
3:25:16
3:25:03
4
Gerry Visser
LAAC Twente
3:30:59
3:30:55
5
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
3:40:33
3:40:29
6
Yvonne van Keulen - Je
Triathlon
3:47:33
3:47:25
7
Jorien van den Doel
Fortuna
3:57:32
3:57:14
8
Annelies Appelhof
AAC '61
4:04:23
4:03:49
9
Marion Meesters
Suomi
4:04:41
4:04:29
10
Yvonne van Druenen
Nijmegen Atletiek
4:05:49
4:05:35
11
Evelyn Schipper
Loopgroep Bedum
4:08:59
4:08:48
12
Iris Verkuil
avVN
4:09:19
4:09:08
13
Sylvia Talen
De Sprinter
4:14:09
4:13:57
14
Geline Kottier
AV '23
4:26:48
4:26:33
15
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsc
4:28:30
4:28:14
16
Lenie Vonk
Waterweg
4:47:30
4:47:23
V55, 42.2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joke Rosier
AAC '61
3:36:42
3:36:34
2
Astrid Caubo
AV '23
3:46:32
3:46:17
3
Bets Gerritsen
Ron Clarke
3:47:07
3:47:04
4
Irene van Wijk
AV '23
3:52:43
3:52:29
5
Angela Veld
Statina
3:53:50
3:53:41
6
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsc
3:55:58
3:55:49
7
Toos van der Vliet
SV Friesland
4:00:34
4:00:19
8
Ineke Zuidema
Fivelstreek
4:00:40
4:00:23
MSEN, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Londema
Arnhem
2:48:47
2:48:14
2
Maarten Hendriks
Cifla
2:51:47
2:51:45
3
Friso Wolters
Amsterdam
2:58:24
2:57:55
4
Pieter de Boer
Leeuwarden
3:14:04
3:14:00
5
Stijn Geljon
Amsterdam
3:18:13
3:17:37
6
Hien Dijkstra
Oosterbierum
3:19:44
3:18:54
7
Marcel Zwiers
Utrecht
3:20:11
3:19:39
8
Arjen Wibbens
Koudum
3:27:43
3:25:55
9
Rob Kelder
Dutch Runners Basic
3:28:30
3:27:03
10
Mark Lowenberg
Amsterdam
3:30:04
3:29:11
11
Erik Birkhoff
IJsselstein Ut
3:33:37
3:31:35
12
Miron ZIekman
Amsterdam
3:33:55
3:31:55
13
Sander Hijmensen
Apeldoorn
3:36:51
3:35:43
14
Wouter Assink
Enschede
3:37:50
3:36:52
15
Remco Dijkstra
Sneek
3:41:40
3:39:42
16
Irolt Dijkstra
Oosterbierum
3:43:07
3:42:15
17
Thierry van Groen
Dutch Runners Gold
3:43:40
3:42:42
18
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:44:04
3:43:24
19
Johfra Schotanus
Utrecht
3:45:18
3:43:53
20
Ronald van Burg
Utrecht
3:45:19
3:43:54
21
Jordy de Vries
Zaandam
3:46:24
3:45:21
22
Rik van Leusen
Hoogeveen
3:49:05
3:47:03
23
Edwin Boes
Franeker
3:47:54
3:47:09
24
André Schaap
Leiderdorp
3:50:57
3:50:04
25
Arno Venema
Lemmer
3:51:11
3:50:12
26
Bas Wijnbergen
Annen
3:53:14
3:51:21
27
Simon Hogerzeil
Utrecht
3:53:12
3:51:48
28
Karim Blauw
Amstelveen
3:57:23
3:56:33
29
Frank van Gaal
AV Wijchen
3:57:09
3:56:51
30
Sebastian Hufe
Rhede (GER)
3:59:50
3:58:46
31
Allard Friedrich
Heeze
4:01:27
3:59:43
32
Alex Meeldijk
Loopgroep Bunnik
4:00:48
4:00:13
33
Roland Burgers
Leusden
4:01:13
4:00:32
34
Jeffrey Severijn
Trecho
4:04:20
4:02:37
35
Stefan Adriaansen
Eindhoven
4:05:09
4:03:42
36
Martin Willems
AAC '61
4:04:23
4:03:49
37
Bram Fennis
Amersfoort
4:09:08
4:07:22
38
Wiebe Koopmans
Ysbrechtum
4:09:47
4:09:08
39
Jouke Schouten
ZOEV
4:11:03
4:09:12
40
Martijn Zeeman
Amsterdam
4:11:05
4:09:21
41
Rico van Houten
Dutch Runners Gold
4:15:58
4:13:57
42
Pepijn Verstand
Elst Gld
4:16:18
4:14:20
43
Joeri Hendriks
Spartacus
4:17:50
4:16:00
44
Sjako Weering
Alkmaar
4:23:55
4:22:09
45
Arjan Jager
Leuven (BEL)
4:25:19
4:24:09
46
Willem Postma
Beetgum
4:36:35
4:34:37
47
Sander Hillegers
Heerhugowaard
4:43:52
4:42:36
M40, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frank Heijmink
Alphen aan den Rijn
3:04:05
3:02:26
2
Dick van Ravenhorst
Kootwijkerbroek
3:13:28
3:13:23
3
Hanno Treep
Zwolle
3:15:35
3:15:05
4
Marcel Zeelen
Steijl
3:23:04
3:21:12
5
Herman Boersma
TION
3:22:11
3:21:26
6
Jan waling Huisman
SV Friesland
3:24:01
3:22:43
7
John Jansen
LVA Plantaris
3:25:51
3:24:35
8
Johannes de Boer
It Heidenskip
3:26:15
3:25:28
9
Sjirk Overal
Kiel Windeweer
3:26:15
3:25:31
10
Bart Liesveld
Atletiek Maastricht
3:27:30
3:25:32
11
Harry Snel
Montfoort
3:26:38
3:25:55
12
Richard Koomen
Wervershoof
3:33:37
3:31:00
13
Kees Hoeksema
Garrelsweer
3:32:06
3:31:26
14
Marcel de Jong
Alphen aan den Rijn
3:33:17
3:31:38
15
Cris Simons
Haaren
3:33:22
3:32:11
16
Bert Wilk
Arnhem
3:34:44
3:33:31
17
Jeroen Nijhuis
Zwolle
3:35:13
3:34:19
18
Onno Hoitinga
Nij Beets
3:35:43
3:34:51
19
Diederik Tomesen
Amsterdam
3:37:24
3:35:23
20
Peter van der Meulen
Apeldoorn
3:38:04
3:36:27
21
Rob Verhaar
Nieuwkoop
3:38:12
3:36:50
22
RuurdJouke van Wieren
Heeg
3:37:59
3:36:52
23
Gerrie Boersma
SV Friesland
3:37:54
3:37:03
24
Chris Dol
Runners Stadskanaal
3:38:55
3:37:25
25
Albert Kooij
Nieuwkoop
3:38:48
3:37:26
26
Cor Visser
Heerenveen
3:40:39
3:39:13
27
Casper van de Kamp
Nes Ameland
3:41:03
3:39:39
28
Han van den Berg
Zwolle
3:40:45
3:39:42
29
Wout Tankink
Leiden
3:40:37
3:39:49
30
Michel Goemans
Zoeterwoude
3:41:21
3:40:03
31
Job Verkaik
Almere
3:41:44
3:41:05
32
Dirk VanKessel
Geldermalsen
3:42:48
3:41:21
33
Douwe Woudstra
ZOEV
3:43:56
3:42:08
34
Marcel Veldhuis
Heemskerk
3:44:02
3:42:21
35
Jan van der Meij
SV Friesland
3:43:04
3:42:21
36
Jan Van Wieren
Emmen
3:43:26
3:42:49
37
Peter Jan Haas
Team 10
3:44:56
3:42:54
38
Marco Riemens
IJzendijke
3:44:01
3:43:28
39
Stefan Kuijken
Utrecht
3:44:35
3:43:55
40
Klaas Hiemstra
SV Friesland
3:45:33
3:44:22
41
Fred Inklaar
Phoenix
3:46:12
3:44:53
42
Jeroen Moser
Roden
3:45:46
3:45:08
43
Hein Philipse
the Hague Road Runne
3:45:51
3:45:10
44
Eric Hulman
Salland
3:46:42
3:45:38
45
Harm Kuipers
Haarlem
3:47:26
3:46:08
46
Jaap Engelage
Midwolda
3:47:12
3:46:25
47
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:48:22
3:46:52
48
Haroldinio Abauna
Eindhoven Atletiek
3:50:09
3:47:16
49
Marco Schoen
Hoorn Nh
3:49:19
3:47:44
50
Klaas Vredenborg
Groningen
3:48:32
3:47:46
51
Harry Marissen
Annen
3:50:58
3:49:06
52
Rob Wijfjes
Nieuwkoop
3:50:47
3:49:25
53
Frank Brouwers
Haarlem
3:52:35
3:50:40
54
Wiebe Meilema
SV Friesland
3:52:41
3:50:53
55
Aede Bakker
Kiel Windeweer
3:52:07
3:51:21
56
Frank Meijer
Edam
3:53:44
3:51:53
57
Ruurd Hans de Boer
SV Friesland
3:53:19
3:52:09
58
Eric Joosten
Delta Lloyd Running
3:54:10
3:52:18
59
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
3:54:03
3:52:18
60
Michel Twaalfhoven
Nieuwkoop
3:53:00
3:52:26
61
Theo Brandsma
Nieuwegein
3:54:17
3:52:57
62
Durk Polet
Burgum
3:53:43
3:53:05
63
Fred Kamp
Rottevalle
3:54:00
3:53:22
64
Durk Haitsma
Franeker
3:55:17
3:54:00
65
Robbert van den Hoogen
ZOEV
3:55:56
3:54:08
66
Erik Spierenburg
Almere
3:55:43
3:54:52
67
Reinier Ingwersen
Harlingen
3:56:48
3:55:28
68
Simon Wals
Germering (GER)
3:56:59
3:55:54
69
Fekke Fekkes
Koudum
3:57:16
3:56:06
70
Arthur Davidse
Maasland
3:57:30
3:56:11
71
Peter Huiser
Uithoorn
3:58:43
3:56:55
72
Jaap Renaud
Schipluiden
3:57:46
3:56:58
73
Frank Mooi
Haarlem
3:59:56
3:57:57
74
Gert Terink
Oegstgeest
4:00:50
3:58:46
75
Gert ter Haar
Groningen
4:00:00
3:58:51
76
Douwe de Jong
Wolsum
3:59:59
3:58:51
77
Ruud Bakker
Dutch Runners Basic
4:01:17
3:59:29
78
Jan-Pieter Kleijburg
Santpoort-Zuid
4:02:21
4:00:21
79
Dick Huizing
Garmerwolde
4:02:50
4:00:51
80
Guus Hoekstra
SV Friesland
4:01:37
4:00:56
81
Jan Jaap Knol
Amsterdam
4:02:52
4:01:09
82
Vyan Vonk
Gouda
4:03:16
4:02:30
83
Jelle Klaas Beekhuizen
Groningen
4:03:40
4:02:42
84
Bob Klappe
Dutch Runners Gold
4:05:11
4:03:01
85
Marcel Wetsteijn
Loopgroep De Drentsc
4:06:16
4:04:33
86
Auke Wijnterp
Apeldoorn
4:06:24
4:04:47
87
Jacob Linstra
Fivelstreek
4:06:47
4:05:13
88
Joris Brieffies
Amsterdam
4:07:35
4:05:47
89
Erik Siemonsma
Horror
4:07:29
4:06:50
90
Rob Beijersbergen
Baarn
4:09:13
4:07:30
91
Rob Vis
LVA Plantaris
4:10:01
4:08:44
92
Kees Stelwagen
Doetinchem
4:10:07
4:08:52
93
Jake Leopard
Veenendaal
4:10:25
4:09:11
94
Jan van Velzen
Dutch Runners Basic
4:11:11
4:09:15
95
Han Stiekema
Tolbert
4:12:00
4:10:45
96
Theo Slump
Groningen
4:14:13
4:12:06
97
Klaas Wierenga
Schermerhorn
4:15:09
4:13:49
98
Chris Renkema
Loopgroep Nienoord
4:14:39
4:13:51
99
Ids Hoogland
Apeldoorn
4:18:09
4:16:13
100
Bouke Fennema
SV Friesland
4:17:00
4:16:15
101
Jan Fokke van den Bosc
Rockanje
4:18:27
4:16:35
102
Arjen Schut
Alkmaar
4:19:31
4:18:16
103
John de Boer
Running AP
4:20:08
4:18:29
104
Corné Hoogervorst
Amerongen
4:24:44
4:22:53
105
Siebolt de Boer
Sprint
4:24:48
4:23:03
106
Marco van der Pijl
Nieuwkoop
4:24:59
4:23:35
107
John van der Laan
Nieuwkoop
4:24:58
4:23:36
108
Hans Visser
Apeldoorn
4:25:58
4:24:20
109
Peili Wang
's-Gravenhage
4:26:05
4:24:27
110
Paul Smits
Haarlem
4:26:15
4:26:15
111
Eric Helmantel
Garrelsweer
4:28:21
4:27:01
112
Max Vermeij
Nijmegen Atletiek
4:28:09
4:27:02
113
Casper Evers
Haarlem
4:29:09
4:27:12
114
Alexander Reeders
Blaricum
4:28:56
4:27:47
115
Piero Overmars
Bussum
4:28:56
4:27:48
116
Jeroen Kooijman
Zeist
4:30:49
4:28:44
117
Jan Jaarsma
Fortuna
4:30:19
4:29:22
118
Siebe van der Laan
Hunzerunners Loopgro
4:30:27
4:29:26
119
Wouter Delen
LOGO
4:31:54
4:30:12
120
Wilco Smit
Soesterberg
4:30:53
4:30:16
121
Ronald Lips
Hoofddorp
4:34:00
4:31:56
122
Danny Fransen-Kamps
Barneveld
4:34:12
4:32:16
123
Karel Bevers
Delft
4:33:47
4:32:59
124
Wietze Hofman
It Heidenskip
4:35:11
4:33:32
125
Victor Boekeloo
Assen
4:35:37
4:34:28
126
Frank Koelma
Bodegraven
4:39:48
4:37:53
127
Jaap Bakker
Doetinchem
4:39:59
4:37:54
128
Focko Sinnema
Nieuwebrug
4:41:09
4:40:16
129
Cor de Groot
Minnertsga
4:48:59
4:47:38
130
Remko Renes
Zeist
4:50:24
4:48:57
131
Arthur Vennik
Zwolle
4:52:27
4:50:56
132
Ronald Westerink
Atverni
4:55:32
4:54:34
M50, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo Rijneker
Zevenhoven
3:18:30
3:17:58
2
Wim Hofstede
Vollenhove
3:21:38
3:20:41
3
John Ruijg
Houten
3:25:53
3:24:44
4
Koen Soenen
Roeselare (BEL)
3:33:25
3:31:29
5
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
3:33:25
3:32:36
6
J Rodewijk
Oude Wetering
3:33:27
3:32:47
7
Willy de Swart
AV Wijchen
3:35:51
3:34:02
8
Arend Netjes
NOP
3:35:57
3:35:00
9
Martin Hamelink
Sint Pancras
3:37:48
3:36:16
10
Ype de Boer
It Heidenskip
3:38:43
3:37:57
11
Paul Lakerveld
Haarlemmermeer
3:41:02
3:39:10
12
André Feenstra
Dutch Runners Gold
3:39:55
3:39:11
13
Wim Hummel
Groningen
3:40:29
3:39:23
14
Douwe de Jager
AV Wijchen
3:41:37
3:39:47
15
Gert Zeevat
Terschelling Midslan
3:39:59
3:39:53
16
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
3:42:03
3:40:10
17
Rudi van der Werf
Joure
3:43:01
3:41:37
18
Pim Visser
AV Wijchen
3:43:46
3:41:58
19
Anton de Bruin
Kraggenburg
3:42:58
3:42:05
20
Koen de Vries
Vlissingen
3:44:23
3:42:35
21
Lammert Wolters
SV Friesland
3:43:42
3:42:49
22
Wubbo Brouwer
Assen
3:44:06
3:42:55
23
Roel van Kuppevelt
Zeist
3:44:16
3:43:19
24
Rob Teisman
Texel
3:45:49
3:43:43
25
Wout Verkade
Maasland
3:45:44
3:44:25
26
Henk van Hamersvelt
Molenhoek Lb
3:47:34
3:46:02
27
Wim Wuestenenk
NOP
3:47:00
3:46:03
28
Corne Zwinkels
Voorne Atletiek
3:47:43
3:46:13
29
Wim Dannenberg
Hunzerunners Loopgro
3:50:11
3:48:41
30
Peter de Wit
Hillegom
3:52:05
3:50:52
31
Henk van de Grootevhee
Alkmaar
3:51:42
3:50:59
32
Lútsen Wijngaard
Zutphen
3:52:37
3:51:41
33
Piet Jetze Faber
SV Friesland
3:52:31
3:51:47
34
Dick van den Berg
Stedum
3:52:39
3:51:49
35
Ubbo Elzinga
SV Friesland
3:52:53
3:52:21
36
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
3:53:36
3:52:30
37
Fred Menkveld
Dutch Runners Basic
3:54:43
3:52:40
38
Dries Tulner
Sint Annaparochie
3:54:19
3:52:58
39
Dinant Bruiss
Enschede
3:54:40
3:53:07
40
Jan Schuttert
Amsterdam
3:55:14
3:53:12
41
Will Theunissen
Molenhoek Lb
3:54:51
3:53:19
42
Cor de Boer
Haarlemmermeer
3:55:26
3:53:34
43
Gerrit Smit
Driebergen-Rijsenbur
3:55:25
3:54:47
44
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigt
3:56:43
3:55:09
45
Lolke Cnossen
Horror
3:56:33
3:55:37
46
Joost Neuvel
Sassenheim
3:56:15
3:55:38
47
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
3:55:52
3:55:45
48
Henny Disselhorst
Salland
3:57:32
3:56:28
49
Ype Bosma
Zwolle
3:58:07
3:57:03
50
Dick de Boer
Huizen
3:58:48
3:57:25
51
Rones Spinder
Buitenpost
3:58:03
3:57:26
52
Rik Hendrikse
Almere
3:59:00
3:57:36
53
Gerard van Es
Rijsenhout
3:59:37
3:57:56
54
Martin Honsel
Rhede (GER)
3:59:50
3:58:46
55
Bo Andersen
's-Gravenhage
4:00:24
3:58:53
56
Mient van der Meulen
Hoogezand
4:01:13
4:00:35
57
Bernard Prins
Dutch Runners Basic
4:01:38
4:00:59
58
Floor Zaal
Nieuwerbrug
4:02:27
4:01:17
59
Henk Robaard
De Sprinter
4:02:17
4:01:39
60
Jappie vd Veer
SV Friesland
4:03:24
4:02:27
61
Hans van Veelen
Amsterdam
4:03:32
4:02:36
62
Tiele Jansen
Zwolle
4:04:14
4:02:42
63
Jan Wijnia
Harlingen
4:05:12
4:03:08
64
Michael Byrne
Zaandam
4:05:12
4:03:20
65
Maarten Strik
Garmerwolde
4:04:52
4:03:46
66
Gerard van Veen
Purmerend
4:05:06
4:03:53
67
Leo Sparreboom
Delfzijl
4:05:55
4:04:08
68
Evert van Nieuwenhuize
the Hague Road Runne
4:05:54
4:04:18
69
Jakob Rinsma
Wagenborgen
4:06:48
4:05:14
70
Peter Teunissen
Bergen Nh
4:06:52
4:05:14
71
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
4:07:07
4:06:26
72
Wiebe Bordes
Almere
4:07:47
4:06:31
73
Alex Tiemes
Hengelo Ov
4:08:03
4:06:32
74
Ruud Hopstaken
Naarden
4:09:13
4:07:30
75
Theo Lebon
Meerhout (BEL)
4:08:49
4:07:35
76
Hessel de Boer
Loopgroep Leeuwarden
4:09:45
4:08:09
77
Rense Buimer
Leeuwarden
4:10:40
4:08:38
78
Jan Brinkman
Harich
4:10:34
4:08:48
79
Ben Tieben
Veendam
4:10:31
4:09:11
80
Arjen Santema
Diepenveen
4:10:36
4:09:27
81
Hans Hoffs
Arnhem
4:12:58
4:11:04
82
Marius Vincenten
Breda
4:12:53
4:11:49
83
Han Rauwerda
ZOEV
4:18:20
4:16:34
84
Joop Klaver
IJsselstein Ut
4:18:02
4:17:17
85
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
4:19:57
4:18:30
86
Kees Zoutendijk
NSL
4:21:14
4:19:59
87
Kees Glas
Enschede
4:22:27
4:20:54
88
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
4:23:51
4:22:15
89
Nicky Konings
Groenlo
4:23:59
4:22:22
90
Sikke Witteveen
Blauwhuis
4:24:19
4:23:11
91
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:25:21
4:23:16
92
Henk Momberg
Argo
4:25:34
4:23:40
93
René Algra
Zutphen
4:26:30
4:25:17
94
Jo Fransen
ZOEV
4:27:22
4:25:31
95
Bé Meerman
Enschede
4:27:33
4:27:33
96
Femme de Bruin
SV Friesland
4:28:56
4:27:50
97
Rob Eikelboom
De Sprinter
4:33:45
4:32:24
98
Jolle de Boer
Hellum
4:33:59
4:33:07
99
James Schatz
Spirit Oud Beijerlan
4:35:17
4:33:20
100
Herwig van Mook
Nijmegen
4:35:20
4:34:10
101
Hans van der Keur
's-Gravenhage
4:39:57
4:37:53
102
Peter van Leusden
Almere
4:40:49
4:39:25
103
Pieter Cremer
SV Friesland
4:42:27
4:42:23
104
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
4:45:01
4:43:07
105
Dick van Reems
Voorne Atletiek
4:44:36
4:43:08
106
Peng Yip Cheah
Schildwolde
4:47:52
4:45:45
107
Herman Kosse
Tolbert
4:49:17
4:48:01
108
Peter Vedder
LAAC Twente
4:55:06
4:53:34
109
Otto Boekeloo
Amen
4:57:50
4:56:42
M60, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob Boddeke
Heemstede
3:39:49
3:39:16
2
Lammert Dijkstra
Hengelo Ov
3:51:21
3:50:04
3
Donald Idsinga
NOP
3:54:13
3:53:14
4
Willem Oostindier
Groningen
4:03:57
4:03:18
5
Theo Stevens
Athlos
4:06:15
4:05:00
6
Harry van der Graaf
AV Houten
4:07:45
4:06:35
7
Jaap van der Werf
Stedum
4:13:45
4:12:38
8
Jan Kaldenbach
Bergen Nh
4:20:59
4:19:21
9
Ronald Rademaker
Ciko '66
4:29:35
4:28:12
10
Jurjen Tjepkema
Drachten
4:39:57
4:37:53
11
Jan Kooistra
SV Friesland
4:56:39
4:54:29
VSEN, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjolein Bil
Utrecht
3:29:56
3:28:18
2
Chantal van der Geest
Utrecht
3:35:45
3:35:06
3
Liesbeth Holwerda
Schoorl
3:51:01
3:49:41
4
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
4:05:25
4:03:39
5
Geertje de Schiffart
Deventer
4:06:58
4:05:51
6
Dineke Dankert
Groningen
4:12:46
4:11:53
7
Aleid Pans
's-Gravenhage
4:20:45
4:20:04
8
Silvia Vogelzang
Rotterdam
4:32:24
4:30:28
V35, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Linschooten
Akersloot
3:25:41
3:24:50
2
Wiesje Elfferich
Amsterdam
3:34:06
3:32:06
3
Carola Nell
Maasland
3:43:05
3:41:46
4
Ineke Altenburg
Horror
3:41:57
3:41:48
5
Inge Arts
AV Wijchen
3:46:29
3:44:39
6
Monique Peters
AV Wijchen
3:46:29
3:44:39
7
Betty van Zoelen
Parthenon
3:47:26
3:46:09
8
Wally van Laarhoven
GVAC
3:50:37
3:48:51
9
Christa Hofstra
Leiden
3:50:58
3:50:05
10
Alida Bosma
Groningen
3:52:37
3:50:56
11
Ellen Hoogland
Gieten
3:53:30
3:52:31
12
Wilemien vd Hoogen-Bak
ZOEV
3:56:31
3:54:44
13
Marielle Schrier
Delft
3:59:45
3:58:58
14
Annemieke Vreken
Haarlem
4:07:03
4:05:06
15
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners
4:08:49
4:07:19
16
Ellen vd Maagdenberg
Vlaardingen
4:08:37
4:07:53
17
Ilse Knijn
Amsterdam
4:22:35
4:20:29
18
Margriet Dijkstra
Haarlem
4:26:15
4:25:13
19
Charlotte Wurfbain
Zeist
4:31:03
4:29:36
20
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
4:33:14
4:31:44
21
Isabel Ingwersen
Harlingen
4:35:36
4:33:37
22
Lineke Davids
Haren Gn
4:40:01
4:38:36
23
Marijke de Jong
Wolsum
4:41:15
4:40:06
V45, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elly de Swart
AV Wijchen
3:37:39
3:35:50
2
Judy Leslie
the Hague Road Runne
3:44:53
3:43:56
3
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
3:47:58
3:46:05
4
Harriet Speelman-Komen
Nijeveen
3:49:52
3:49:06
5
Nynke Hoogland
Groningen
3:53:36
3:52:30
6
Inge Oppers
Enschede
4:00:13
3:58:41
7
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigt
4:01:11
3:59:09
8
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
4:00:24
3:59:28
9
Ingrid Peperkamp
Dutch Runners Basic
4:06:05
4:04:26
10
Martine Hofstede
Dutch Runners Basic
4:06:06
4:04:27
11
Suzanne Hoyinck
Hanzesport
4:06:15
4:05:02
12
Carin van den Dries
Haarlem
4:07:03
4:05:45
13
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:08:03
4:06:32
14
Annemieke Bijleveld
ZOEV
4:09:09
4:07:17
15
Rosalie Renaud
Schipluiden
4:08:20
4:07:33
16
Ina Boer
Hunzerunners Loopgro
4:12:47
4:11:47
17
Corrie Slingerland
Hellevoetsluis
4:13:22
4:11:52
18
Marjo Fleuren
Loopgroep Bedum
4:15:36
4:14:31
19
Sigrid Jahn
the Hague Road Runne
4:16:11
4:14:40
20
Ans van der Meer
Garrelsweer
4:16:05
4:15:13
21
Riekie van den Berg
Stedum
4:16:29
4:15:37
22
Marjon Werink
Apeldoorn
4:18:14
4:16:35
23
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
4:20:26
4:19:37
24
Annette Oosterwijk
SV Friesland
4:21:22
4:19:47
25
Mettje Elzinga
SV Friesland
4:22:28
4:20:40
26
Ina Meijer
Loopgroep De Drentsc
4:21:51
4:20:51
27
Len van Kampen
Triathlon
4:22:31
4:21:30
28
Kiek van den Tweel
Bemmel
4:26:07
4:24:22
29
Jolanda Kruger
Enschede
4:27:33
4:26:00
30
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgro
4:30:26
4:29:25
31
Lidy Kerkhof Jonkman
Veluwe
4:32:54
4:31:39
32
Marion Titulaer
Groenlo
4:36:09
4:34:32
33
Joke Cremer
SV Friesland
4:42:27
4:42:24
34
Netty van Reems
Zwartewaal
4:44:36
4:43:06
35
An Bierman
Annen
4:48:45
4:47:42
V55, 42.2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjoerdtje de Boer
Dutch Runners Gold
3:57:30
3:56:40
2
Carlar Rooijers
Haarlem
3:59:38
3:57:58
3
José Kloosterman
AV Houten
4:07:45
4:06:34
4
Ciel Scheinck
Groenlo
4:23:47
4:22:10
5
Loes Oorsprong
Energie
4:49:14
4:47:54
6
Wil Vos
Energie
4:49:14
4:47:54
Sportvereniging Friesland
www.uitslagen.nl
07-11-2010 00:00