Uitslagenlijst Zilveren Turfloop
Mijdrecht - Zondag 7 november 2010
1H1, 1.5 KM JEUGDLOO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hardeveld
Mijdrecht
5:57
2
Stijn Hooijman
Nieuw-Vennep
5:58
6
Quinten Verschure
Mijdrecht
6:29
16
Mats van den Haak
Kockengen
8:05
19
Niek Hooijman
Nieuw-Vennep
8:41
20
Maxime Donchenko
Mijdrecht
10:45
1H2, 1.5 KM JEUGDLOO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Mohamed El Ghini
Mijdrecht
5:18
9
Jesse van Hardeveld
Mijdrecht
5:26
1D1, 1.5 KM JEUGDLOO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Isabel Kopp
Santpoort-Zuid
6:08
1D2, 1.5 KM JEUGDLOO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Heemskerk
Uithoorn
5:42
8
Merel Aufenacker
Mijdrecht
7:02
5PD, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zuzana Sasovova
Amstelveen
22:28
7
Eveline Zeldenthuis
Mijdrecht
26:26
9
Mireille Vermeij
Mijdrecht
26:41
10
Anneke Cornelissen
Mijdrecht
27:47
20
Natascha van Eijk
Mijdrecht
29:37
24
Kimberley van Welzen
Mijdrecht
30:52
27
Adrie van Wageningen
Nieuwer ter Aa
31:06
29
Marianne Bouwmeester
Mijdrecht
31:08
32
Willeke Meelhuijsen
Amstelveen
31:23
36
Christina de Vries
Amstelveen
31:36
38
Janine van der Drift
Wilnis
31:50
39
Ineke Berk
Woerdense Verlaat
31:52
44
Fiona Verbruggen
Vinkeveen
32:40
47
Lisette Hoogendoorn
Wilnis
33:36
48
Saskia Versteegh
Vinkeveen
33:36
49
Sandra van der Maat
Mijdrecht
33:49
54
Nathalja Hoogendoorn
Uithoorn
35:47
56
Annemieke Hollander
Aalsmeer
37:41
5PH, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeffrey Gijtenbeel
Amersfoort
20:46
11
Arthur van Langen
Aalsmeer
23:02
22
Gertjan van den Berg
Mijdrecht
26:45
29
Jeroen Groenevelt
Mijdrecht
28:46
30
Vincent Schriever
Uithoorn
28:51
33
Remco den Boer
Kudelstaart
29:23
43
Sylvia van de Jagt
Ter Aar
33:00
47
Johan in 't Veld
Mijdrecht
36:37
48
Adriaan Schmitz
Loenen aan de Vecht
36:45
10PD, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ruda van Zeijst
IJsselstein Ut
41:46
6
Hetty van der Heiden
Benschop
45:00
7
Saskia van der Geest
Wilnis
46:09
8
Baukje Verbruggen
De Kwakel
46:51
11
Mildred Bertelkamp
Amsterdam
47:57
17
Elisabeth vd Berg
Uithoorn
49:34
18
Marjon van den Hoek
De Kwakel
50:24
23
Sonja van der Burg
Abcoude
51:57
24
Patricia de Jager
Mijdrecht
52:33
25
Daphne van den Haak
Kockengen
52:47
26
Francoise Oerlemans
Aalsmeer
52:52
27
Lianne Ter Voert - Kli
Amstelveen
52:53
28
Ingrid van Breukelen
Mijdrecht
52:57
29
Liz van der Poel
Mijdrecht
52:57
31
Joke Praamsma Slikker
Amstelveen
54:03
33
Rianne Christel Godfri
Vinkeveen
54:34
36
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
55:00
41
Monique Wapenaar
Vlaardingen
56:20
43
Monique Werkhoven
Mijdrecht
56:26
45
Corrie ten Broeke
Amstelhoek
56:56
46
Corrie Kroes de Veen
Harmelen
57:01
47
Jacqueline Hoogland
Nieuw-Vennep
57:07
49
Eugenina Korthouwer
Castricum
57:16
50
Marjolein de Weijer
Nieuwkoop
57:31
51
Astrid Rodenburg
Mijdrecht
58:14
55
Pauline Hilliger
Nieuw-Vennep
59:06
62
Dineke Gassenbeek
Maarssen
1:00:19
63
Nancy Driehuis-Piet
Mijdrecht
1:00:27
73
Astrid van Raalte
Breukelen Ut
1:03:27
74
Femke van Kooten
Kockengen
1:03:28
76
Monica van der Meeren
's-Gravenhage
1:04:19
77
Sandra Sahusilawani
Aalsmeer
1:04:19
81
Sandra Vreugdenhil
Vinkeveen
1:05:55
10PH, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Arjan van der Laan
Noorden
35:30
3
Erwin Metselaar
Amstelveen
37:06
4
Martin Hoogervorst
Haarlem
37:27
5
Rick van der Kroon
Kudelstaart
37:43
6
Robbert Veldhuizen
IJsselstein Ut
37:45
7
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
37:45
11
Thijs Geurts
IJsselstein Ut
38:51
14
Jan van Daele
Nieuw-Vennep
39:46
15
Marsel Wieland Bruss
IJsselstein Ut
40:13
22
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
41:55
24
Jaap Bouwmeester
De Kwakel
42:00
27
Joris van der Wilt
Mijdrecht
42:55
29
Richard van Rooijen
IJsselstein Ut
43:16
30
Ron van der Linden
IJsselstein Ut
43:18
33
Edward Meeuwisse
Nieuwveen
44:05
34
Christiaan Bekker
IJsselstein Ut
44:13
36
Jorn van der Kolk
Mijdrecht
44:18
37
Coen van Doorn
IJsselstein Ut
44:27
38
Rik van Breukelen
IJsselstein Ut
44:30
41
Christiaan Woldendorp
IJsselstein Ut
44:54
46
Ajan Sweere
Ouderkerk aan de Ams
44:58
47
Wim van der Heide
Benschop
44:59
49
Richard Mayenburg
Uithoorn
45:48
51
Menno Schoonderbeek
Waverveen
46:09
62
Gerard van Schaik
Mijdrecht
48:26
63
Clazinus van Vugt
Amstelhoek
48:32
64
Maarten Vossepoel
Mijdrecht
48:34
65
Jurgen van Avermaete
Almere
48:34
68
Matthijs Limburg
Mijdrecht
48:54
82
Eddy van Leeuwen
Kudelstaart
50:01
83
Dingeman den Braber
Wilnis
50:05
85
Peter van Amstel
Haastrecht
50:24
88
Paul Schermerhorn
Uithoorn
50:38
93
Debbe van der Hoek
Mijdrecht
50:54
97
Peter van der Heijden
's-Hertogenbosch
51:02
105
Marlon Gravenstijn
IJsselstein Ut
52:00
110
René Louwerse
Nieuwerkerk ad IJsse
52:29
111
Roland van de Jagt
Ter Aar
52:39
115
Onno Zwerver
Amsterdam Zuidoost
52:52
121
Peter Roodenrijs
Zwanenburg
54:01
123
Sjaak van der Velden
Mijdrecht
54:08
126
Gerard Wapenaar
Vlaardingen
54:19
130
Jan Hoogendoorn
Woerdense Verlaat
54:40
133
Arjan de Koning
Amstelveen
54:49
135
Anton van der Zon
Mijdrecht
55:12
139
Jacques Marchand
Mijdrecht
55:57
157
Chiel Aufenacker
Mijdrecht
1:01:24
159
Ruud van Scheppingen
Mijdrecht
1:06:40
16PD, 16.1 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje van Hees
Kockengen
1:17:37
4
Mariëlle Beentjes
Akersloot
1:23:38
7
Mathilde Goudswaard
Utrecht
1:27:32
11
Barbara Butzelaar
Amsterdam
1:28:53
12
Yvonne Stedehouder
Amstelveen
1:31:30
16PH, 16.1 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Pinchasik
Amstelveen
1:03:03
3
Erwin van der Ham
Haastrecht
1:04:13
11
Jorg van Tongeren
Duivendrecht
1:09:49
13
Chris Koolhaas
Alphen aan den Rijn
1:10:50
16
Jeroen Verhoeven
Kudelstaart
1:11:28
27
Jacob jan de Koning
Bodegraven
1:14:26
28
Richard Kroese
Roelofarendsveen
1:14:37
29
Wim van Breukelen
De Meern
1:14:40
30
Alexander Goutbeek
Hoofddorp
1:14:47
35
Willem Vrijlandt
Moordrecht
1:15:59
41
Theo van der Jagt
Uithoorn
1:17:34
43
Marco van Dijk
IJsselstein Ut
1:17:50
44
Andre van der Weijden
Nieuwveen
1:18:19
45
Steven van der Poel +G
Mijdrecht
1:18:47
46
Rick van Bemmelen
Mijdrecht
1:18:48
48
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
1:19:27
50
Cock van Roon
Oude Wetering
1:19:38
51
Edwin van der Beek
Hoofddorp
1:19:42
53
Mark van Seventer
Mijdrecht
1:19:43
56
Herman Stofbergen
Rotterdam
1:20:31
59
Richard Zeldenthuis
Wilnis
1:21:20
69
Marijn van Sliedregt
Utrecht
1:23:05
76
Watze Hoogland
Nieuw-Vennep
1:24:32
78
Hans van der Maas
Amsterdam
1:25:45
80
Jan Bruine de Bruin
Amstelveen
1:26:42
81
Dick van Scheppingen
Uithoorn
1:28:25
82
Giovanni Auciello
Mijdrecht
1:28:44
87
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
1:30:50
92
Ben van Scheppingen
De Hoef
1:36:10
93
Ties Pangalila
Hellevoetsluis
1:36:16
94
Wim Mos
Amsterdam Zuidoost
1:37:58
16WHS, 16.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
1:05:12
16WH1, 16.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
54:34
3
Jaco de Ruiter
De Veenlopers
1:05:38
5
Apollo Veenhof
De Veenlopers
1:11:21
7
Frans Woerden
De Veenlopers
1:13:20
16WH2, 16.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Ger-Jan te Dorsthorst
Trecho
1:05:18
7
Dik van de Stelt
AV Aalsmeer
1:06:37
10
René Rijkeboer
De Veenlopers
1:17:16
11
Barend Borgstijn
PK Sport loop clinic
1:23:08
16WH3, 16.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Peter de Valois
Zoetermeer
1:24:09
16WD, 16.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Veldhuijzen
Clytoneus
1:05:11
3
Julitta Boschman
De Veenlopers
1:06:20
4
Carla van Rooijen
Loopgroep Aart Stigt
1:08:35
6
Claudia Reuvekamp
De Veenlopers
1:17:07
7
Pieteke van Weperen
Loopgroep Aart Stigt
1:19:14
5BUS, 5 KM BUSINESSL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emil van Dijk
Diabetesteam Bayer 2
20:00
2
Kim Hittinger
Veenlanden College 2
21:46
3
Shuto Yamasaki
Veenlanden College 2
22:08
4
Lonneke Meijer
Veenlanden College 2
22:38
5
Eva Haspels
Veenlanden College 2
22:43
6
David Griebling
Ons Tweede Thuis 3
24:45
7
Bert Melissen
Groenewegen en Partn
24:58
8
Erik van der Beek
Ons Tweede Thuis 4
25:40
9
Pieter Schouten
Ons Tweede Thuis 3
26:58
10
Peter van Dijk
Diabetesteam Bayer 2
28:10
11
Anne Houterman
Diabetesteam Bayer 2
29:28
12
Jeff Post
Ons Tweede Thuis 4
29:48
13
Martijn Kamphuis
Ons Tweede Thuis 3
29:51
14
Jorien Melissen-Groene
Groenewegen en Partn
30:06
15
Niels Kamphuis
Ons Tweede Thuis 5
30:22
16
Ivo Meijer
Ons Tweede Thuis 4
30:44
17
Mirjam van Hurk
Rabobank Veenstromen
30:52
18
Natasja Tahapary
Rabobank Veenstromen
31:06
19
Henk Maarse
Ons Tweede Thuis 5
31:20
20
Janine van de Schaar
Diabetesteam Bayer 2
31:35
21
Veronique Koster
Rabobank Veenstromen
31:56
22
Maarten Mijzen
Ons Tweede Thuis 4
32:08
23
Pascal Stam
Ons Tweede Thuis 4
32:09
24
Andre Domen
Diabetesteam Bayer 2
33:01
25
Esther Nieuwkoop
Rabobank Veenstromen
33:41
26
Bianco Schijf
Ons Tweede Thuis 3
34:14
27
Patrick Bos
Ons Tweede Thuis 5
35:51
28
Richard Westra
Ons Tweede Thuis 4
35:51
29
Johan Exel
Ons Tweede Thuis 3
58:12
30
Wendy Kort
Ons Tweede Thuis 5
58:44
31
Nicole van der Knaap
Ons Tweede Thuis 5
58:44
32
Bianca van Zanten
Ons Tweede Thuis 5
1:02:07
10BUS, 10 KM BUSINESS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo van het Schip
PK Sport 1
34:46
2
Paul Hoogers
Veenlanden College 1
37:22
4
Aldert Veldhuizen
Ons Tweede Thuis 1
38:23
5
Peter van Grieken
Rabobank Veenstromen
38:55
6
Emil Hoogstadt
Veenlanden College 1
39:23
8
Bram van Schagen
Ons Tweede Thuis 1
40:06
10
Pieter van der Sluis
Bayer 1
41:20
11
Bertus Vrielink
Veenlanden College 1
43:06
14
Rob van de Broek
SC Johnson Europe 1
43:14
15
Jeffery vd Broek
SC Johnson Europe 1
43:14
17
Mario Willemse
Ons Tweede Thuis 1
43:14
20
Johan Kroon
Veenlanden College 1
43:44
21
Thom Brabander
SC Johnson Europe 2
43:48
25
Antonio Suos
OBS De Pijlstaart 1
44:36
26
Jan Broers
Diabetesteam Bayer 3
44:50
27
Urban Albers
OBS De Pijlstaart 1
45:18
28
Philip de Jong
OBS De Pijlstaart 1
45:18
30
`Jos van den Bosch
Pimentel Fasteners 1
45:30
31
Emile van Bruggen
PK Sport 2
46:08
32
Hans Rozendal
Westeinder Adviesgro
46:11
33
Herman van 't Schip
SC Johnson Europe 1
46:18
34
Mo Righi
Diabetesteam Bayer 1
47:02
35
Leo van Diemen
OBS De Pijlstaart 1
47:11
36
Laurens van der Hoek
Rabobank Veenstromen
47:41
37
Ben Prins
Pimentel Fasteners 1
47:48
40
Frank Bakker
SC Johnson Europe 1
48:24
44
Jan van der Meer
PK Sport 2
49:06
47
Michiel Dunning
Groenewegen en Partn
49:32
48
Piet Verhaar
Pimentel Fasteners 1
49:40
49
Rien Roling
Pimentel Fasteners 1
49:41
50
Frans Bosman
Pimentel Fasteners 1
49:41
51
Marijke Berkenbosch
Veenlanden College 1
50:23
52
Sonja Koops
Ons Tweede Thuis 1
50:41
53
Jannet Heerma
Diabetesteam Bayer 1
50:43
56
Anne van der Kooij
Ons Tweede Thuis 1
51:18
57
Andre Straathof
SC Johnson Europe 1
51:41
59
Aad van Gasteren
PK Sport 3
52:14
60
Paul Dordregter
OBS De Pijlstaart 1
52:32
61
Ruud van der Vliet
Rabobank Veenstromen
52:35
62
Jaap Meulstee
OBS De Pijlstaart 2
52:41
64
Ton van de Bosch
Diabetesteam Bayer 3
52:52
65
Paul Hoekman
OBS De Pijlstaart 2
52:55
66
Jeannette Winters
Rabobank Veenstromen
53:01
71
Leonieke Samson
PK Sport 3
53:08
73
Tim Zieren
Westeinder Adviesgro
53:36
74
Jan Bruine de Bruin
Westeinder Adviesgro
53:40
75
Carola Schelling
SC Johnson Europe 1
53:48
76
Janet de Koning
Ons Tweede Thuis 2
53:48
77
Martin van Tol
Rabobank Veenstromen
54:05
78
Denny van der Vaart
Rabobank Veenstromen
54:06
80
Frank Breewel
SC Johnson Europe 2
54:36
81
Nicolet Kreuk
Ons Tweede Thuis 2
54:58
82
Martijn Andriessen
Groenewegen en Partn
55:17
83
Pauline van der Vliet
Rabobank Veenstromen
55:30
84
Jacqueline van Breugel
Ons Tweede Thuis 2
56:04
86
Nicole Verschuur
Rabobank Veenstromen
56:14
88
Han Feddema
SC Johnson Europe 1
56:18
89
Denny Schreefel
Diabetesteam Bayer 3
56:25
90
Jolanda van Dijk
Diabetesteam Bayer 1
56:25
91
Ad Mesman
Ons Tweede Thuis 2
56:53
92
Rik Visser
Pimentel Fasteners 1
57:02
93
Jur Overheul
Veenlanden College 1
57:04
96
Jacqueline Valiente
Bayer 3
58:08
98
Jan van Zuijlen
Ons Tweede Thuis 2
58:39
99
Alison Lyod
SC Johnson Europe 2
59:08
100
Hanna Nuesink
Ons Tweede Thuis 1
59:13
101
Frank Klokkers
OBS De Pijlstaart 2
59:20
102
Anja Verlaan
Rabobank Veenstromen
59:55
103
Tiny Gaarlandt
Rabobank Veenstromen
59:58
104
Angela Shipman
Ons Tweede Thuis 2
1:00:00
105
Evelien Wijnberg
Westeinder Adviesgro
1:00:01
106
Linda Broers
Westeinder Adviesgro
1:00:01
107
Diana van Mourik
PK Sport 3
1:00:08
108
Stefan van den Berg
SC Johnson Europe 2
1:00:11
109
Judith Flipse
Groenewegen en Partn
1:00:11
110
Marie-Louise Roelvink
SC Johnson Europe 2
1:00:17
111
Serena van der Maarl
Rabobank Veenstromen
1:00:26
112
Mark Huisman
Veenlanden College 1
1:01:28
113
Patricia Versteeg
Diabetesteam Bayer 1
1:01:51
114
Roland Boer
Rabobank Veenstromen
1:02:32
115
Andre Tukker
Groenewegen en Partn
1:02:37
116
Anja Boerman
Rabobank Veenstromen
1:02:45
117
Saskia Roode
Westeinder Adviesgro
1:02:59
118
Hans Roelvink
SC Johnson Europe 2
1:03:28
119
Martin Koch
Diabetesteam Bayer 3
1:06:13
120
Mireille Vermeij
OBS De Pijlstaart 2
1:12:58
10NW, 10 KM NORDIC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
voor opmerkingen: info@zilverenturfloop.nl
Uitslagen.nl
07-11-2010 18:43