Uitslagenlijst De Gerrit Voortman Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 6 november 2010

JONGE, 1 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:57
2
Niels Dennekamp
AV Rijssen
4:10
3
Marco Baas
HAC '63
5:06
4
Jarno Guikema
Bedum
5:08
5
Iordache Kikkert
Hardenberg
5:27
MEISJ, 1 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renée Mollink
Atletics Nijverdal
4:36
2
Patty Verkooijen
Atletics Nijverdal
4:39
3
Merel van Es
HAC '63
5:02
4
Eline Dankelman
Arrien
5:25
5
Joy Post
Nijverdal
5:27
6
Sara van der Meulen
Zwolle
5:40
7
Sylvie Meesters
Nijverdal
5:41
JONGE, 1 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
3:46
2
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
4:09
3
Rachnar Kikkert
Hardenberg
4:11
4
Jan Bouwknegt
HAC '63
4:13
5
Craig Post
Nijverdal
4:16
6
Roy van Os
Nijverdal
4:34
7
Rico Kleine
HAC '63
4:37
8
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:41
9
Arnee Verbokkum
Ijsselstein
4:47
10
Tom de Vries
Westerbork
4:54
11
Jonas van der Meulen
Zwolle
5:11
12
Sander Baas
HAC '63
5:38
MEISJ, 1 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Averesch
AV Rijssen
3:57
2
Marinde van Dis
De Sperwers
4:02
3
Dorte Heideman
Marathon Pim Mulier
4:17
4
Marjolein Klaren
Twenterand
4:26
5
Marlot Bruggink
Twenterand
4:34
6
Vera Hulzebos
HAC '63
4:43
7
Marthe van Aalderen
Zwolle
4:46
8
Bea Post
Atletics Nijverdal
4:53
9
Nina Jager
Zwolle
4:58
10
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
5:01
11
iris Jasper
Kloosterhaar
5:11
12
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
6:00
JONGE, 2.5 KM T/M 15 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
9:08
2
Marc Averesch
AV Rijssen
9:29
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
9:31
4
Dave Hulzebos
HAC '63
9:40
5
Thomas Valk
Dalfsen
9:43
6
Jelmer Buit
HAC '63
9:57
7
Lars Bakker
Ommen
10:32
8
Skip van der Vecht
Dalfsen
10:36
9
Chris Dankelman
Arrien
11:39
10
Arne Koostra
Dalfsen
11:47
11
Robin Baas
HAC '63
12:03
12
Noah Bos
Dalfsen
12:45
13
Jari Kouwen
Balkbrug
12:47
14
David Bos
Dalfsen
13:04
15
Marnix Valk
Dalfsen
13:08
MEISJ, 2.5 KM T/M 15 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
Oosthem
10:15
2
Bernice Meijer
SV Veendam
10:22
3
Marije Dankelman
Arrien
10:48
4
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
10:55
5
Gerline Crediet
Nieuw Leusen
11:08
6
Inga Bakker
ACO Van Elderen
11:27
7
Sanne Otten
ACO Van Elderen
11:37
8
Mirett Kookstra
Dalfsen
13:14
9
Meike Heideman
Marathon Pim Mulier
13:35
HEREN, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hollegien
NOP
18:59
2
Erik Leusink
HAC '63
19:42
3
Frank Everts
HAC '63
19:48
4
Peter Gnodde
NOP
19:52
5
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
20:03
6
Rob Spin
LAAC Twente
20:09
7
Roald Goossen
AV Rijssen
20:25
8
Robbin schulenburg
AV Rijssen
20:28
9
Léon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
20:39
10
Martijn Kolkman
AVV
20:52
11
Bram Wiersum
Lemelerveld
21:03
12
Martin Breunissen
Raalte
21:33
13
Jorn Jansman
Hellendoorn
21:41
14
Matt Evers
Losser
22:35
15
Jeremy Pater
De Krim
23:31
16
Mart Rozenkamp
AV Rijssen
23:37
17
Jurgen Veenendaal
ZOEV
24:26
18
Björn Brink
Lemelerveld
24:31
19
Tjerk Koning
Meppel
24:56
20
Edwin Zwiep
Zuidwolde Dr
25:06
21
Wichard Dennekamp
Rijssen
25:42
22
Ruben Kolkman
Vriezenveen
25:53
23
Johan de Jong
Groningen
26:28
24
Ruud van Zanten
De Wijk
27:04
25
Wim Beltman
Wierden
27:08
26
Rik Apeldoorn
Vriezenveen
27:17
27
Ronald Prins
Vriezenveen
28:14
28
Alfred Roze
De Sprinter
28:51
29
Ronald van Essen
Hoogeveen
30:06
30
Daniel Herbers
Coevorden
30:24
31
Ronald Braakman
coevorden
30:27
32
Harron Dekker
coevorden
31:10
33
Christiaan Pater
De Krim
31:45
34
Roderick van der Horst
Fluitenberg
33:13
35
Martijn Oostingh
Klazienaveen
33:32
36
Eddy Salomons
Haren Gn
38:40
H 40+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savio Strik
Nijverdal
20:47
2
René van Weezep
Nijverdal
21:14
3
Jan Jansen
AV Rijssen
21:49
4
Pieter Baljet
Oosthem
22:17
5
Jan Eikelboom
Lemelerveld
22:37
6
Ronnie Eilert
Loopgroep Aart Stigt
22:49
7
Horst van den Berg
HAC '63
22:55
8
Fred Koningstein
Dalfsen
24:33
9
Richard de Wit
ACO Van Elderen
24:56
10
Hendrik Bekedam
Dalfsen
26:37
11
Erik Bouwknegt
HAC '63
26:38
12
Hennie Jansman
Hellendoorn
27:07
13
Martin Hagel
Dalen
27:10
14
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
27:14
15
Rinus Zwinselman
Lemelerveld
27:46
16
Bert-jan Beldman
Atletics Nijverdal
29:03
17
Gerrit Guikema
Bedum
30:42
18
Hielke ten Hoor
Hoogeveen
30:58
19
Richard Kleine
HAC '63
30:58
20
Gert Baas
HAC '63
30:58
21
Wim Hut
HAC '63
31:44
22
Ruud Bekendam
Hoogeveen
31:55
23
Peter van Dijk
Dalen
32:25
24
Jan Verschuur
Hoogeveen
32:28
25
Marcel Lip
Hoogeveen
32:34
26
Anthon Mesman
Westerbork
33:17
27
Juan Nieto
Giethmen
34:22
28
Dik Herbers
Coevorden
35:41
H 50+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter jan Vlaming
NOP
21:54
2
Jaap Vlaming
NOP
22:52
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
23:47
4
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
24:31
5
Foppe de Lange
SISU
24:33
6
Antonius Poelman
PEC 1910
24:43
7
Willem de Vries
NOP
24:56
8
Hennie Lensink
avVN
24:56
9
Andre Sasbrink
Nijverdal
25:22
10
Ben Schrijver
Lemelerveld
27:21
11
Gerrit Zweers
Hardenberg
28:59
12
Niels Smulders
ACO Van Elderen
29:16
13
Jan Pezy
Twenterand
30:12
14
Gradus Meijering
Dalen
30:29
15
Fred Meijer
Fluitenberg
31:03
16
Jan van der Lans
HAC '63
31:03
17
Koop Klok
Dwingeloo
31:23
18
Wim Smit
Nieuwlande
31:35
19
Johan Bosman
Zwolle
32:09
20
John Reinink
HAC '63
32:31
21
Henny Biemans
Slagharen
32:44
22
Jos. Snippe
Zuidwolde Dr
35:35
23
Jan Gisolf
Hoogeveen
38:41
24
Edward Kuijsten
Zwolle
40:59
H 60+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Schepers
Coevorden
27:43
2
Jaap Wiersum
Lemelerveld
29:36
3
Martens Ton
Hardenberg
31:21
4
Paul Bijl
Hardenberg
31:36
5
Henk Schulenburg
AV Rijssen
32:31
6
Kees Slingerland
Hardenberg
35:46
7
Jaap Jagt
Bovensmilde
38:24
DAMES, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
zuidwolde
23:01
2
Ingrid Tempert
Lemele
23:42
3
Dineke Welleweerd
Bergentheim
23:59
4
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
24:11
5
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
24:56
6
Lotte Huiberts
ACO Van Elderen
24:56
7
Nadinja Schonewille
SISU
25:17
8
Larissa Mars
Heino
25:36
9
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
25:48
10
Esther Houwaard
Zwolle
26:13
11
Laura Dees
Hoogeveen
28:13
12
Evelien Besten
ACO Van Elderen
28:54
13
Berber Dijkstra
HAC '63
29:46
14
Mariska Huiskes
Zuidwolde Dr
29:51
15
Ingrid Benjamins
HAC '63
29:53
16
Nadieh Kikkert
Hollandscheveld
29:55
17
Sonja Braakman
Lemele
30:03
18
Alida de Graaf
De Wijk
31:03
19
Fenna Postma
Zwolle
31:12
20
Wil-Inge Hulzebos
HAC '63
31:54
21
Carolien Scheper
HAC '63
31:55
22
Marieke van schuppen
Wolvega
32:44
23
Annelien van Zanten
De Wijk
32:48
24
Annekarien Plat
Zwolle
33:03
25
Elsa Dragt
Borne
33:11
26
Mireille Jonkman
HAC '63
33:14
27
Marith Kampman
HAC '63
34:22
28
Tanja Geurtse
Lemelerveld
34:39
29
Nicole van den Berg
Zwolle
35:15
30
Maaike Meijer
Fluitenberg
35:18
31
Marga Kleine
HAC '63
35:29
32
Eva Haamke
Lemelerveld
35:39
33
Adrianna Sokal
Zwolle
35:40
34
Margriet Westrik
Hoogeveen
36:13
35
Sharony van Zanten
De Wijk
36:17
36
Henny Reurink
De Wijk
36:36
37
Maiza Salomons
Groningen
36:45
38
Nicky Baxter
Deventer
37:59
39
Jade van Grevenhof
Deventer
37:59
40
Kirsten van der Hoeven
Zwolle
37:59
D 40+, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
26:19
2
Henny Aitink
Hellendoorn
26:31
3
Grietje de Roos
Zwolle
27:48
4
Ineke Nawijn
Spurt '88
28:11
5
Petra Visser
TION
28:38
6
Everdien de Lange
Enter
30:16
7
A-M Eijkelkamp-Smook
Dalfsen
30:24
8
Roelie Meijering
Dalen
30:29
9
Riet kievitsbosch
Dalfsen
30:29
10
Gerda van der Vegt
ACO Van Elderen
30:55
11
Ciska Dankelman
ACO Van Elderen
30:58
12
Chieneke van den Brug
Ruinerwold
31:03
13
Paulien Schonewille
Almelo
31:47
14
Judith Baas
HAC '63
32:44
15
Sjoukje Reinink
HAC '63
32:50
16
Anita Brockötter
Zwolle
32:55
17
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
32:56
18
Karin Bezemer
Giethmen
32:58
19
Margot Reinink
Meppel
33:09
20
Gea Fopma
HAC '63
33:50
21
Femmieke Lovers
HAC '63
33:54
22
Grietje Lubbers
Ruinerwold
34:28
23
Grietje Klomp
De Wijk
34:35
24
Wilma Eisenga
Ruinerwold
34:43
25
Anniek Santing
Zwolle
35:18
26
Lies van Zanten
De Wijk
35:57
27
Joke Helsloot
Daventria
36:11
28
Marina Beier
De Wijk
37:13
29
Carla Meijer
Fluitenberg
37:31
30
Renate Jansen
De Liemers
37:42
31
Giny Wessel
Coevorden
41:58
HEREN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
38:19
2
Jan Paalman
Rijssen
38:48
3
Andre Plette
Oosterwolde Gld
39:05
4
Caimin Stevens
Enschede
39:41
5
Martijn van Goor
Hardenberg
42:08
6
Jeroen Bonhof
Zwolle
44:45
7
Berni Prins
De Wilp Gn
45:10
8
Patrick Dijk
Raalte
47:55
9
Johan Beumer
Hoogeveen
48:05
10
Jacco stoevelaar
HAC '63
48:23
11
Bob Leuvelink
LAAC Twente
48:38
12
Martijn Dekker
Dalfsen
49:40
13
Kevin Timmerman
Spurt '88
50:23
14
Robert van Spil
Ommen
50:45
15
Peter Dijkhuis
Hoogeveen
52:06
16
Kees Timmerman
Den Ham
52:39
17
Steven Lucassen
Eindhoven
52:57
18
Edwin de Jonge
Hoogeveen
53:34
19
Bas Dijkstra
Amersfoort
54:12
20
Ronald Brinkman
Deventer
55:25
21
Martin de Boer
Zwolle
55:41
22
Jurjen Bolks
Zwolle
56:22
23
Johan Veninga
Wolvega
59:56
24
Martijn Goeman
Zwolle
1:03:56
25
Sybren Snieder
Hoogeveen
1:11:43
H 40+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
38:39
2
Eric Borg
Hengelo Ov
40:00
3
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
41:59
4
Henk Uitslag
Oldebroek
43:05
5
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
44:08
6
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
44:24
7
Stefan Lamain
Valthe
45:06
8
Alfons groot Koerkamp
Heino
45:38
9
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
48:10
10
Herman Hassing
LAAC Twente
48:11
11
Hans Jansen
AV Rijssen
48:20
12
Gerald Ningbers
Zwolle
48:55
13
Pieter Stoeten
Dalfsen
48:57
14
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
49:16
15
Edwin Gierman
Loopgroep PK
49:33
16
Jacco Talen
Hoogeveen
49:43
17
Paul van der Brug
Zwolle
49:45
18
René Hulsman
Raalte
49:55
19
Henk Enoch
Twenterand
49:57
20
Arnoud Lammers
Zwolle
50:05
21
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
50:08
22
Rene Stallen
Gouda
50:43
23
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
51:05
24
Willy Heijnen
Loopgroep Aart Stigt
52:52
25
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
53:09
26
David Baron
Emmen
53:12
27
Rinus Marsman
Den Ham Ov
53:24
28
Wim Hulleman
Dalfsen
53:26
29
Frans van Delft
Zwolle
53:54
30
Gerard Jansma
Friesland
54:10
31
Loe Andriol
Ruinerwold
54:49
32
Henk Kruidhof
Rouveen
54:59
33
Albert Godeke
Ruinerwold
54:59
34
Henk de jonge
Ruinerwold
55:10
35
Han van der Vegt
Ommen
55:22
36
David ten Broeke
Lemelerveld
55:44
37
Roelof Manting
Runners Stadskanaal
55:45
38
Erik Holtman
Dalfsen
55:45
39
Alex Grootemarsink
Ommen
55:57
40
Joop Weenink
Enschede
56:12
41
Ad Warnar
Gouda
56:19
42
Arno Jans
Dalen
56:28
43
Wouter Bos
Dalfsen
57:01
44
Rick Bosma
Klijndijk
57:17
45
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
57:33
46
Martend van der Veen
Ruinerwold
57:45
47
Leo Meelenhorst
De Gemzen
57:54
48
Lars Evers
Zwolle
58:02
49
Bart van der Meulen
Zwolle
58:48
50
Johan van Aalderen
Zwolle
59:30
51
Ido Verbree
Assen
1:00:09
52
Peter Okken
Fluitenberg
1:00:52
53
Henri Beerda
Assen
1:01:47
54
JacoB Weideman
Ruinerwold
1:02:53
55
Joop Jongsma
Zwolle
1:04:00
56
Hemmo van der Wal
Assen
1:05:13
57
Eric Haasjes
Zwolle
1:05:30
58
Ben Post
Nijverdal
1:05:37
H 50+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
43:09
2
Erik Bakker
Atletics Nijverdal
45:16
3
Tjibbe de Vries
Kampen
45:24
4
Arie Prins
HAC '63
47:53
5
Dirk Koning
Ruinerwold
49:30
6
Evert Bisschop
Koekange
49:42
7
Jan Timmerman
Spurt '88
49:50
8
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
50:53
9
Bennie Kosse
De Krim
50:56
10
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
52:23
11
Jan Witte
Meppel
52:33
12
Einte Elsinga
Gouda
53:12
13
Wim Brok
AV Rijssen
53:19
14
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
53:48
15
Sake Pol
HAC '63
54:29
16
Klaas Veerman
Nieuwleusen
54:52
17
Arie van der Wal
Hoogeveen
54:59
18
Dick van der Vegt
Ruinerwold
55:15
19
Hans Logtenberg
Ommen
55:45
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
55:54
21
Fokke Wind
Den Ham Ov
55:57
22
Rieks Koggel
Ommen
57:58
23
Levert Klooster
Ruinerwold
58:00
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
58:11
25
Adriaan van Biemen
Dordrecht
58:26
26
Remond Akkermans
Lemelerveld
58:46
27
Govert Gijsbers
Gouda
59:50
28
Willem Zoer
Meppel
1:00:04
29
Hans Hoogenraad
Gouda
1:00:16
30
Klaas Schutter
Aquilo
1:00:34
31
Harry Schrijver
Lemelerveld
1:01:59
32
Rob de Vries
Dalfsen
1:05:48
33
Ed Schut
Dronten
1:12:44
H 60+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz Stoeve
Emlichheim (GER)
48:26
2
Gramt Borgman
Hoogezand
49:56
3
Ko van Kuijk
Sprint
51:17
4
Hans Windt
Runners Stadskanaal
51:51
5
Jaap Talen
Hollandscheveld
53:02
6
Albert Boschman
Elburg
53:12
7
Andre Haafkes
AV Holten
53:45
8
Jan Lip
HAC '63
54:46
9
Jan Kuipers
Spurt '88
57:20
10
Jan Assink
AV Rijssen
58:14
11
Henk Daling
HAC '63
59:16
12
Fre Kaman
Heiligerlee
1:02:05
13
Ton Goeman
Houten
1:10:02
DAMES, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Dute
Borculo
44:43
2
Hellen de Vries
Zwolle
47:43
3
Margriet Zwartjens
Loopgroep PK
50:03
4
Manon Herbert
Spurt '88
51:31
5
Antien van der vegt
zuidwolde
53:46
6
Janneke Dokter
Zwolle
59:00
7
Jacolien van den Bergh
Nieuwleusen
1:08:20
8
Joseth Timmerman
Zwolle
1:16:07
9
Renate Hofstee
HAC '63
1:16:30
D 40+, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Valen de Vries
PEC 1910
45:16
2
Brigit Landewe
Enschede
46:10
3
Anne van Schuppen
Nunspeet
46:23
4
Lia Wijnberger
Utrecht
46:30
5
Petra Hasper
Meppel
49:00
6
Saskia Bekhuis
Vasse
52:32
7
Cathy van Es-Bode
HAC '63
54:06
8
Hilda Paarhuis
Rouveen
54:59
9
Noor Veuger
Dalfsen
57:01
10
Jacqueline t. Brummelh
HAC '63
58:07
11
Judith Hulsman
Raalte
1:00:22
12
Tineke van Dalen
De Wijk
1:00:53
13
Marry Hooijer
Zwolle
1:02:27
14
Karin Meijerman
Lemelerveld
1:02:37
15
Anita Leestemaker
Hellendoorn
1:02:56
16
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
1:03:30
17
Amyke Veurink
Zwolle
1:04:27
18
Ciska Tielbeke
Lemelerveld
1:12:04
19
Erna Dalemans
Goutum
1:12:37
20
Jozina Ernst
HAC '63
1:16:30
www.uitslagen.nl
06-11-2010 00:00