Uitslagenlijst Raboloop

Mill - Zaterdag 6 november 2010

H40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roeland Smits
Nijmegen
33:58
2
Milan Perc
Cuijk
34:11
3
Hidde Bekhuis
Nijmegen
36:11
4
Bas Caspers
Uden
37:04
5
Matthijs Westerbeek
Nijmegen
37:24
6
Peter Hulsen
Schijndel
38:26
7
Geert Kuijpers
De Keien
39:34
8
Niels van Benthum
Cuijk
39:42
9
Mark van Tiel
De Keien
39:43
10
Steef Gijsbers
Nijmegen
40:29
11
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
40:56
12
Jürgen Engels
Ledeacker
44:15
13
Jeroen van de Weijer
Oploo
46:35
14
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
47:13
15
Jip van Schayik
Langenboom
50:05
16
Pim van Schayik
Langenboom
53:43
17
Gertjan Peters
Schaijk
55:33
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cui
35:48
2
Antonio Duijmelinck
Eindhoven Atletiek
36:19
3
Marco Jans
Well Lb
37:19
4
Jan Nabuurs
Stevensbeek
38:37
5
Jos Linders
Wanroij
38:44
6
Loet van Aerle
GAC Gemert
38:45
7
Jan Verbruggen
De Keien
39:05
8
Hennie vd Cruijsen
Vitesse '08
40:37
9
Rudy van de Heijden
Grave
41:18
10
Jos Straatman
Langenboom
41:36
11
Appie Toonen
Oploo
41:50
12
Willie van Boxtel
Sambeek
42:05
13
Martin van Leyden
Boxmeer
42:20
14
Robert van Orsouw
Schaijk
42:33
15
Rene Braam
Uden
42:44
16
Tonny van Dinther
Oploo
42:48
17
Hendri Wijnen
Schaijk
43:41
18
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
44:15
19
Gerard van Tiel
Zeeland
46:37
20
André Keizer
Cuijk
47:19
21
Wim Cornelissen
Oploo
51:25
22
Frans Evers
Cuijk
59:02
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hend van de Plas
Odiliapeel
37:07
2
Hans Mutsaers
De Keien
37:40
3
Arno van der Cammen
De Keien
39:45
4
Paul Selten
De Keien
41:58
5
Bert Daverveld
De Keien
43:18
6
Albert Pepers
Veghel
44:05
7
Jan Vos
GAC Gemert
45:07
8
Harry Verhagen
Heeze
45:23
9
Piet Aarts
Wanssum
45:34
10
Ad van de Heijden
Sint-Oedenrode
45:55
11
Wim van der Maat
Geldrop Runners
46:00
12
Piet Gerrits
avVN
46:05
13
Peter Gevers
De Keien
46:14
14
Jan Kusters
Vianen Nb
46:20
15
Peter van Florop
Gennep
46:48
16
John Schraven
Mill
47:12
17
Gerard Vissers
De Keien
47:30
18
Goof Spiekman
Boxmeer
47:42
19
Niek Verheijen
Sporting Boxmeer
47:42
20
Ton Thelen
GAC Gemert
48:31
21
Theo Huvenaars
Gemert
48:52
22
Jan van Haare
Beers Nb
49:19
23
Sjaak van den Oever
Westerbeek
49:38
24
Rien Klokgieter
Boekel
49:53
25
Tiny Peters
Zeeland
50:15
26
Jan Derks
Wanroij
50:24
27
Toon van Tienen
Rijkevoort
50:34
28
Thijs van Kempen
Westerbeek
50:39
29
Joop Coolen
Wijchen
53:44
30
Marcel Loeffen
Schaijk
54:56
31
Jan Verplak
Cuijk
55:20
V40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie van Dongen
Oeffelt
50:14
2
Floor van Schayik
Langenboom
53:52
3
Lisanne Hendriks
Langenboom
54:54
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Cheizoo
Uden
45:41
2
Marian Kerkhof
Mill
48:04
3
Ellen Vissers
Mill
54:04
4
Linda Jonker
's-Gravenhage
54:36
5
Marja van Schayik
Langenboom
55:07
6
Nettie Klokgieter
Boekel
56:59
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mientje van Haare
Wanroij
47:10
2
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
48:21
3
Tonny Peters-Santegoet
Zeeland
48:49
4
Annie van den Heuvel
Cuijk
54:17
5
Gerdie Houterman
Nijmegen
57:07
5H40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hermsen
Cuijk
17:24
2
Bas Basten
Velden
18:54
3
Arjan Rigters
Zetten
19:18
4
Alexander van Bavel
Boxmeer
19:50
5
Eli Cockx
Cuijk
20:21
6
Rik den Hartog
Avantri
24:25
7
Paul Peters
Vitesse '08
25:34
5H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
ATV Venray
17:52
2
Theo Nouwens
Helmond
18:31
3
Mart van Rooij
ATV Venray
18:39
4
Johan van Hal
De Keien
19:22
5
Pieter Gerrits
Sporting Boxmeer
19:23
6
Guido Verdyck
Boxmeer
23:17
7
Ton van der Beek
Grave
23:29
8
Boudewijn van Zon
Cuijk
25:55
9
Gunther Robbrecht
Mill
26:32
5H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Aben
Olympus Land van Cui
19:09
2
Frans Artz
Boxmeer
19:54
3
Gerard vd Bovenkamp
avVN
20:13
4
Tonnie Thelosen
Cuijk
20:16
5
Piet van den Oever
Oploo
20:26
6
Carel Stortelder
Vitesse '08
20:43
7
Leopold vd Bungelaar
Langenboom
21:24
8
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
21:52
9
Theo van de Ligt
GAC Gemert
22:43
10
Peter Claassen
Wilbertoord
22:45
5V40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jet Straver
De Keien
21:41
2
Heidi Derks
Landhorst
23:37
3
Janneke Schimmel
Mill
23:52
4
Wendy Jungen
Bergen Lb
26:56
5
Ilse Jacobs
Oeffelt
28:13
6
Miranda Laracker
Vianen Nb
31:42
5V40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Hendriks
Sporting Boxmeer
24:46
2
Thea Verstegen
Olympus Land van Cui
26:12
3
Henriette Bens
Mill
27:15
5V50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Cornelissen
De Keien
24:26
2
Will Arts
Cuijk
24:33
3
Joyce Jardim
Venray
24:47
4
Mien Coenegracht
Olympus Land van Cui
28:45
Mede mogelijk gemaakt door de Rabobank
Land van Cuijk en Maasduinen.
Wij zien jullie graag weer bij de volgende editie op Zaterdag 5-Nov-2011
Wij zijn onderdeel van Runcompetitie Land van Cuijk en Maasduinen.
www.uitslagen.nl
06-11-2010 17:58