Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 31 oktober 2010

MSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Van der Donck
Vorselaar (BEL)
2:41:18
2:41:18
2
Dave Boone
AV '56
2:48:17
2:48:16
3
Tom de Smet
Merelbeke (BEL)
2:49:57
2:49:57
4
Tommy van Weverberg
Londerzeel (BEL)
2:52:00
2:52:00
5
Erik Dees
Maassluis
2:58:05
2:58:05
6
Allen de Bel
Huise (BEL)
3:02:28
3:02:27
7
Jan Cools
Wuustwezel (BEL)
3:05:28
3:05:26
8
Harmen Perk
EUR Roadrunners
3:06:12
3:06:09
9
Jeroen Stolk
Schelluinen
3:08:45
3:08:43
10
Kristof Van den Schoor
Herentals (BEL)
3:12:24
3:12:14
11
Jordi Meulenberg
Sittard
3:14:31
3:14:29
12
Didier Verlee
Sinaai (BEL)
3:16:46
3:16:41
13
Jimmy Baert
Denderleeuw (BEL)
3:17:14
3:17:08
14
Jelle Wijnja
Delft
3:33:42
3:30:04
15
Tom de Jonge
Spado
3:36:09
3:36:08
16
Klaas Alberda
Zwolle
3:40:00
3:39:56
17
Vanya Lock
Tholen
3:45:27
3:45:07
18
Pablo Rens
's-Gravenhage
3:49:46
3:49:25
19
Kristof Heyselberghs
Deurne (Antwerpen) (
3:49:49
3:49:34
20
Pieter van Maaren
Middelburg
3:59:12
3:59:01
21
Alexander Irwin
Groningen
4:03:14
4:02:53
22
Jonas Van der Biest
Aalst (BEL)
4:07:19
4:07:06
23
Jaap Karssenberg
Eindhoven
4:34:24
4:34:04
24
Jeroen de Schipper
Eindhoven
4:50:23
4:49:58
M35, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
2:28:44
2:28:44
2
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
2:40:40
2:40:40
3
Filip Van Goethem
Sint-gillis-waas (BE
2:41:43
2:41:43
4
Aart-Peter Baan
Energie
2:42:42
2:42:42
5
Gerard de Lange
Waterweg
2:42:49
2:42:49
6
Barend Klein
Passaat
2:44:25
2:44:25
7
Marco Tramontina
Eindhoven Atletiek
2:45:01
2:45:01
8
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
2:47:53
2:47:53
9
Philip Vermoens
Essen (BEL)
2:49:30
2:49:30
10
Pascal Demaeght
Torhout (BEL)
2:53:14
2:53:12
11
Alwin Vermeulen
Kwadendamme
3:07:49
3:07:40
12
Arthur de Bruijn
LAAC Twente
3:08:24
3:08:22
13
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
3:09:44
3:09:41
14
Richard Lelieveld
De Kieviten
3:12:17
3:12:16
15
Bert Verhelst
Vilvoorde (BEL)
3:12:21
3:12:10
16
Peter van Iperen
WZK Tri Team Wassena
3:13:57
3:13:53
17
Rob Kusters
Rotterdam
3:15:35
3:15:33
18
Pedro Pattijn
Brugge (BEL)
3:15:52
3:15:50
19
Gunther Coppens
Denderhoutem (BEL)
3:16:08
3:16:00
20
Jan Hoefkens
Wiekevorst (BEL)
3:16:13
3:16:11
21
Gustav Swagemakers
Steenbergen Nb
3:16:36
3:16:29
22
Peter Vreysen
Lommel (BEL)
3:18:28
3:18:23
23
Jasper van Geelen
Pijnacker
3:19:18
3:19:11
24
Jeroen Vankeerberghen
Boortmeerbeek (BEL)
3:21:02
3:20:55
25
Jeroen van Woerden
AVR '69
3:21:05
3:21:03
26
Erwin Langeler
Roosendaal
3:22:39
3:22:30
27
Eric van den Oetelaar
Fortuna '67
3:24:30
3:24:23
28
Robbie Machielsen
Sprint
3:24:55
3:24:45
29
Endymion Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
3:25:22
3:25:17
30
Pol de Saedeleer
Lier (BEL)
3:26:34
3:26:30
31
Jack Boekholt
Vierlingsbeek
3:28:29
3:28:17
32
David Polders
Loopgroep PK
3:29:18
3:29:08
33
Steven mhr Moeraert
Lovendegem (BEL)
3:31:45
3:31:36
34
Koen Vanhoutte
Breda
3:33:47
3:33:36
35
Manfred Kooy
Ciko '66
3:36:08
3:36:08
36
Johan Monden
Achilles
3:37:19
3:37:14
37
Marcel Viellevoye
Breda
3:39:16
3:39:05
38
Frido Dirne
Achilles
3:41:36
3:41:30
39
Wim Devriendt
Dendermonde (BEL)
3:43:08
3:42:49
40
Lieven Pieters
Koksijde (BEL)
3:46:21
3:46:02
41
Raoul Huisman
Apeldoorn
3:46:48
3:46:24
42
Peter Janssen
Eindhoven Atletiek
3:47:41
3:47:41
43
Wim Wauters
Aalst (BEL)
3:47:54
3:47:48
44
Ronald Jansen
Malle (BEL)
3:48:12
3:48:06
45
Geert Lowet
Hasselt (BEL)
3:48:30
3:48:10
46
Gert Pelssers
Berlaar (BEL)
3:52:14
3:52:06
47
Remco Kapteijn
AV '56
3:53:35
3:53:26
48
Hugo Depaepe
Sint-Denijs-Westrem
3:54:26
3:54:06
49
Jakob Spinder
Roosendaal
3:55:53
3:55:35
50
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
3:55:56
3:55:34
51
Joachim Mestdagh
Oostkamp (BEL)
3:57:33
3:57:15
52
Jeroen Kooij
Eksel (BEL)
3:58:01
3:57:45
53
Jan De Blende
Dendermonde (BEL)
4:00:26
4:00:14
54
Raf Somers
Pulderbos (BEL)
4:04:34
4:04:21
55
Van den Berg Noël
Rotem (BEL)
4:21:53
4:21:31
56
Paul van der Meer
Breda
4:23:20
4:23:04
57
Peter Helmstrijd
Gilze
4:23:32
4:23:15
58
WJ van Werkhoven
Rotterdam
4:27:53
4:27:37
59
Rik Prins
Markenbinnen
4:30:08
4:29:46
60
Charles Blesgraaf
Steenbergen Nb
4:36:12
4:35:58
61
Sven Cooremans
Malle (BEL)
4:46:59
4:46:32
M45, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van den Berg
Waterweg
2:43:40
2:43:40
2
Nap Hage
Poortvliet
2:55:45
2:55:45
3
Wim Voermans
AV '40
2:56:32
2:56:31
4
Michel de Maat
Fortuna
2:58:06
2:58:06
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
2:59:35
2:59:35
6
Alec Schellen
Ekeren (Antwerpen) (
3:04:11
3:04:09
7
Leo de Leeuw
Wolphaartsdijk
3:07:49
3:07:41
8
Ronny A Samuel
AV '23
3:07:59
3:07:54
9
André Hendricks
Diest (BEL)
3:12:30
3:12:26
10
Jimmy Venema
HAC
3:12:40
3:12:39
11
Peter van Gils
Energie
3:12:47
3:12:46
12
Pieter Jan Kleinjan
Energie
3:12:47
3:12:46
13
Chris Vercammen
Putte (BEL)
3:13:23
3:13:20
14
Richard van der Klis
avVN
3:13:55
3:13:49
15
Jacques Peeters
Nieuwrode (BEL)
3:14:28
3:14:25
16
Kees Jacobs
Breda
3:15:25
3:15:16
17
John van Hastel
Zwevezele (BEL)
3:16:43
3:16:39
18
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:18:48
3:18:37
19
Sjaak Bus
Spiridon
3:18:59
3:18:53
20
Serge Longueville
Etterbeek (BEL)
3:19:33
3:19:29
21
Willem van Vliet
WZK Tri Team Wassena
3:19:51
3:19:48
22
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners Basic
3:20:54
3:20:48
23
Alex Michiels
Brugge (BEL)
3:22:16
3:22:14
24
Kris Vervoort
Herentals (BEL)
3:23:32
3:23:29
25
Huub Beelen
AV '56
3:23:47
3:23:43
26
Ruud Biesebroek
RRZ
3:23:55
3:23:51
27
Bonno Odijk
Puttershoek
3:25:40
3:25:32
28
Rini vanden Berghe
Schoten (BEL)
3:26:34
3:26:31
29
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
3:27:11
3:27:10
30
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:28:08
3:28:00
31
Lode Vandaele
Oudenaarde (BEL)
3:31:28
3:31:17
32
Bruno Roels
Tessenderlo (BEL)
3:32:15
3:32:09
33
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:32:43
3:32:29
34
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
3:33:09
3:33:00
35
Michel Wagemaas
Wateringen
3:34:26
3:34:20
36
Herman Kuyer
Scheldesport
3:36:59
3:36:55
37
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
3:38:17
3:38:09
38
Michel Wuyts
Scherpenheuvel (BEL)
3:39:39
3:39:25
39
Ton de Bruyn
WZK Tri Team Wassena
3:40:32
3:40:10
40
Leo Hoeks
Hoogerheide
3:42:22
3:42:09
41
Joris Steenput
Herk-de-Stad (BEL)
3:44:12
3:44:02
42
Jan Korevaar
Middelburg
3:44:24
3:44:13
43
Kees van Oosterhout
Zoetermeer
3:44:33
3:44:21
44
Willemjan van Golstein
't Jasper Sport
3:44:57
3:44:47
45
Bert Geilgens
Breda
3:45:23
3:45:06
46
Hans Schoonen
Rucphen
3:45:59
3:45:51
47
Ludo van Bergen
Etten-Leur
3:46:02
3:45:54
48
Arie van der Meijden
Herwijnen
3:46:39
3:46:26
49
Guy Polling
Wellen (BEL)
3:48:30
3:48:12
50
Chris De Wit
Hasselt (BEL)
3:49:04
3:48:49
51
Geert Braems
Beernem (BEL)
3:51:30
3:51:16
52
Peter Wientjens
's-Gravenhage
3:51:55
3:51:35
53
Frank Tits
Borgloon (BEL)
3:52:11
3:51:50
54
Peter van de Merbel
Etten-Leur
3:52:35
3:52:20
55
Paul Renier
Mortsel (BEL)
3:53:29
3:53:16
56
Stefaan De Zeure
Brugge (BEL)
3:54:03
3:53:43
57
Mark Colen
Achilles
3:54:41
3:54:34
58
Jan de Beer
Atledo
3:55:17
3:55:12
59
Ronald Moska
Loopgroep PK
3:55:18
3:55:10
60
Ronny Staepels
Wuustwezel (BEL)
3:55:30
3:55:11
61
Hendrik Smits
Mortsel (BEL)
3:55:41
3:55:20
62
Cock Buitelaar
's-Gravenzande
3:57:08
3:56:50
63
Jac Suijkerbuijk
Diomedon
3:57:09
3:56:58
64
Frans Heijboer
Poortvliet
3:57:53
3:57:37
65
Dirk de Ruysscher
Kalmthout (BEL)
3:58:43
3:58:29
66
Peter Willemse
Etten-Leur
3:58:59
3:58:41
67
Goof Lindijer
Doorn
3:59:57
3:59:41
68
Jan De Weert
Asse (BEL)
4:01:13
4:00:57
69
Patrick Decoster
Breda
4:04:12
4:03:59
70
Dirk Flies
Essen (BEL)
4:04:17
4:04:04
71
Bert Eskes
Running AP
4:04:28
4:04:12
72
Eric Van Dyck
Ste-Marie-Sur-Semois
4:08:17
4:08:00
73
Bert Advocaat
Werkendam
4:10:53
4:10:53
74
Julien Chaubet
Schiplaken (BEL)
4:11:37
4:11:15
75
Patrick De Jonghe
Halle (BEL)
4:14:16
4:14:05
76
Peter van der Kemp
Ermelo
4:14:53
4:14:33
77
Lucas Kint
Middelburg
4:15:40
4:15:25
78
Huub Koster
Arnemuiden
4:19:38
4:19:17
79
Jan Noyez
Hertsberge (BEL)
4:20:05
4:19:54
80
Willem Lugtenburg
Brielle
4:21:19
4:21:13
81
Henk Schuurmans
Vught
4:27:34
4:27:23
82
Joris Arekens
Antwerpen (BEL)
4:29:22
4:29:06
83
Jack Hendrickx
avVN
4:35:57
4:35:42
84
Johan Engelen
Diest (BEL)
4:53:53
4:53:32
M55, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van Urk
Lycurgus
2:59:30
2:59:30
2
Henk Derks
avVN
2:59:41
2:59:41
3
Dirk Patoor
Lochristi (BEL)
3:00:50
3:00:46
4
Rene Broens
Echt
3:07:11
3:07:10
5
Jaap Vallengoed
Leusden
3:14:43
3:14:41
6
Roger Van Lierde
Denderleeuw (BEL)
3:15:34
3:15:27
7
Hugo Vandeuren
Sint-Kruis (Brugge)
3:20:47
3:20:38
8
Hans Pleij
Rijnsoever
3:22:08
3:22:00
9
Chris de Vries
Loopgroep Aart Stigt
3:22:43
3:22:40
10
Bert Eeuwijk
Waterweg
3:27:16
3:27:13
11
Machichy Abdelkarim
Rijnsoever
3:31:36
3:31:27
12
Gé Sinnige
DEM
3:31:40
3:31:33
13
Willem van der Heyden
Kieldrecht (Beveren)
3:39:31
3:39:21
14
Jan Mestrom
Swalmen
3:39:56
3:39:42
15
Marc Rasquin
Tongeren (BEL)
3:44:33
3:44:13
16
Dre van den Bosch
Atledo
3:44:41
3:44:28
17
Alexander Hehanussa
Spijkenisse
3:48:04
3:47:53
18
Hans Crul
Roosendaal
3:49:12
3:49:08
19
Michael Steiger
Biest-Houtakker
3:52:37
3:52:22
20
Antoine van Hove
Elversele (BEL)
3:54:58
3:54:48
21
Henk van Gammeren
Breda
3:57:14
3:56:56
22
Herman Costermans
Essen (BEL)
4:00:44
4:00:28
23
Hugo de Cauwer
Sint-Niklaas (BEL)
4:01:13
4:00:52
24
René van Dorst
Essen (BEL)
4:03:26
4:03:11
25
Paul Heijnen
De Kieviten
4:03:39
4:03:21
26
Paul Smeets
Unitas
4:06:51
4:06:37
27
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:12:07
4:11:52
28
Johann Van Bost
Gentbrugge (BEL)
4:14:50
4:14:32
29
Jean-Paul Eduard Brial
Borgloon (BEL)
4:17:09
4:16:48
30
Wim Krooshof
De Gemzen
4:20:00
4:19:37
31
Hans Jalink
Dutch Runners Gold
4:25:11
4:25:01
32
Ton Legerstie
Barendrecht
4:30:38
4:30:19
33
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:37:38
4:37:22
34
Wil Goossens
Achilles
4:37:55
4:37:49
35
Alain Moureau
Tienen (BEL)
4:43:13
4:42:55
36
Paul van Sant
Nijlen (BEL)
4:47:19
4:47:02
37
Gert van Ziel
Langbroek
4:51:05
4:50:49
VSEN, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Prins
Breda
4:16:59
4:16:37
2
Lineke van der Sneppen
Leiden
4:17:53
4:17:34
V35, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Van Buggenhout
Opwijk (BEL)
3:03:05
3:02:57
2
Heidi Janssens
Eernegem (BEL)
3:28:24
3:28:10
3
Helen Van der Spiegel
Erps-Kwerps (BEL)
3:34:30
3:34:20
4
Connie Hage
Poortvliet
3:52:28
3:52:12
5
Veerle Beernaert
Bissegem (BEL)
3:56:57
3:56:38
6
Melanie Schrader
Korschenbroich (GER)
3:58:48
3:58:30
7
Mariska van Straalen
De Kieviten
3:59:23
3:59:07
8
Esther van Loenen
Waterweg
4:47:15
4:46:58
V45, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke Prudent
Temse (BEL)
3:33:47
3:33:37
2
Jacqueline Veth
RRZ
3:37:27
3:37:24
3
Ingrid Baggerman
De Kieviten
3:59:23
3:59:23
4
Ineke Scheffer
Friesland
4:08:31
4:08:14
5
Gaby Lampeert
St.-Denijs-Westrem (
4:11:05
4:10:44
6
Hannelore Caspers
Gooik (BEL)
4:14:13
4:14:00
V55, HELE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Duits
Groningen Atletiek
3:18:15
3:18:12
2
Digna de Boer
Delta Sport
3:44:42
3:44:30
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram de Haas
Eindhoven Atletiek
1:17:50
1:17:50
2
Laurens van Bokhoven
Eindhoven Atletiek
1:17:53
1:17:53
3
Joep Thomassen
Utrecht
1:21:46
1:21:09
4
Michel van Dijk
Etten-Leur
1:21:53
1:21:51
5
Daan Hoogeveen
Etten-Leur
1:22:07
1:22:06
6
Wouter Seye
Hamme (BEL)
1:22:54
1:22:53
7
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
1:23:35
1:23:32
8
Robert-Jan Gras
Rijen
1:23:56
1:23:54
9
Jimmy NEZER
Liege (BEL)
1:24:00
1:23:55
10
Frans Boersma
Amsterdam
1:25:14
1:25:05
11
Marcel Boere
PAC
1:27:00
1:26:53
12
Matthijs Roks
Roosendaal
1:28:52
1:28:50
13
Dennis Moerland
Halsteren
1:28:59
1:28:54
14
Ronny de Groot
Eindhoven
1:30:01
1:29:05
15
Maarten de Vugt
Oud Gastel
1:30:09
1:30:09
16
Paul Quik
THOR
1:30:32
1:30:30
17
Paul van der Jagt
Nispen
1:31:26
1:30:54
18
Erwin Ritzervelt
Noordwijk Zh
1:31:37
1:31:37
19
Wardie van Wouw
Voorhout
1:31:37
1:31:37
20
Sakamoto
Oudenbosch
1:31:45
1:31:45
21
Sander van der Aarsen
AVO 1983
1:32:09
1:32:05
22
Bas van der Stelt
Veldhoven
1:32:09
1:31:56
23
Bennie van Gurp
Etten-Leur
1:32:31
1:32:24
24
Melvin Pool
Leiden
1:32:52
1:32:15
25
Niels Castien
Sprint
1:33:16
1:32:57
26
Ruben van der Veldt
Beverwijk
1:33:59
1:33:08
27
Koen van Elteren
Oud Gastel
1:34:17
1:34:02
28
Danny de Leeuw
Wolphaartsdijk
1:34:24
1:34:20
29
Laurens de Kort
Breda
1:35:01
1:34:45
30
Teun van Uffelen
Breda
1:35:24
1:35:18
31
Jean Kerim Binay
Rotterdam
1:35:42
1:33:58
32
Martin van der Giesen
Strijen
1:35:56
1:35:15
33
Alex Monster
Gorinchem
1:36:24
1:35:28
34
Tom Schippers
Strijen
1:36:32
1:36:24
35
Mark Bastiaansen
Medirunners
1:37:04
1:35:25
36
Ide-Klaas Romijn
Gorinchem
1:37:48
1:37:48
37
Ralf Morsink
Rucphen
1:38:04
1:36:44
38
Willem Dekkers
Achilles
1:38:13
1:38:03
39
Sjoerd Pannekoek
Tilburg
1:38:46
1:38:23
40
Boudewijn Hollebrands
Fortuna
1:38:52
1:38:05
41
Gerry Veeke
Breda
1:39:08
1:38:52
42
Corne van Nijnatten
Breda
1:40:05
1:39:52
43
Bas Kerkenaar
THOR
1:40:41
1:40:12
44
Jos Noordegraaf
Pallas '93
1:41:48
1:41:11
45
Bas Rijk
Loopgroep PK
1:42:53
1:42:16
46
Paul van den Broek
Etten-Leur
1:43:03
1:42:01
47
Tom van Riel
Breda
1:43:04
1:42:50
48
Stefan van Boxel
Oosterhout Nb
1:44:25
1:43:00
49
Harold Willems
Geldermalsen
1:44:35
1:44:13
50
Maurice Reedijk
Spirit Oud Beijerlan
1:45:42
1:44:03
51
Roel Brand
Etten-Leur
1:46:05
1:44:36
52
Leon Vloeimans
Etten-Leur
1:46:10
1:44:13
53
Niels van Nieuwenhuijz
Breda
1:47:00
1:46:21
54
Thomas Chaulet
Etten-Leur
1:48:19
1:47:41
55
Vincent Elst
Ekeren (BEL)
1:48:21
1:47:47
56
Corne Jansen
Helmond
1:49:21
1:48:54
57
Wouter Engbers
Nijmegen
1:49:57
1:48:34
58
Hendrik Van Loon
Essen (BEL)
1:50:05
1:48:12
59
Mark Ittmann
Dutch Runners Gold
1:50:20
1:49:15
60
Niels de Jong
Breda
1:51:15
1:50:21
61
Jens van Nieuwenhuijze
Breda
1:51:32
1:50:53
62
Colin Harmsen van der
Tholen
1:52:39
1:50:58
63
Twan Brand
Etten-Leur
1:52:40
1:51:10
64
Stephane Fallet
Rotterdam
1:52:48
1:51:06
65
Christiaan Wallaard
Etten-Leur
1:52:51
1:51:13
66
HJM van Sassen
's-Gravenhage
1:53:03
1:51:41
67
Jeroen van der Ploeg
Breda
1:53:12
1:52:03
68
Wouter Booister
Spark
1:53:37
1:51:45
69
Jimmy Tak
Oud Gastel
1:54:00
1:53:39
70
Roelof Dolfijn
Groningen
1:55:40
1:54:21
71
Roel Mangnus
Etten-Leur
1:55:41
1:54:18
72
Kors van Beem
's-Hertogenbosch
1:55:54
1:54:00
73
Jakub Jedrzejas
Bergen op Zoom
1:57:08
1:56:39
74
Cornelis de Gelder
Alblasserdam
1:57:26
1:47:28
75
Jos Janssen
Etten-Leur
1:58:34
1:57:12
76
Danny Martens
Etten-Leur
2:00:23
1:59:20
77
Simon Coremans
Etten-Leur
2:01:06
2:00:20
78
Ronald van Dijk
AVO 1983
2:01:14
1:59:22
79
Tonnie Braspennincx
Ulvenhout
2:01:15
1:59:44
80
Lars Wijtemans
Etten-Leur
2:01:35
1:59:56
81
Rogier van Bossum
Tilburg
2:02:00
2:01:21
82
Nick Mullens
Tilburg
2:03:10
2:01:11
83
Jasper Stuijk
Breda
2:05:33
2:03:39
84
Arco van Dixhoorn
Etten-Leur
2:07:59
2:06:33
85
Marc Wagenaar
Grijpskerke
2:08:50
2:07:01
86
Dennis van Overveld
Breda
2:14:10
2:13:44
87
Peter Coort
's-Hertogenbosch
2:15:54
2:14:28
88
Joost Wevers
Zevenbergen
2:16:54
2:15:21
89
Michel Tabak
Ridderkerk
2:17:26
2:16:18
90
Peter Gutte
Culemborg
2:18:07
2:16:11
91
Ahmed El Karimi
Etten-Leur
2:28:42
2:28:07
92
Eric Verwijmeren
Etten-Leur
2:29:06
2:27:21
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Gommers
Herenthout (BEL)
1:14:47
1:14:47
2
Alfred Roelen
NSL
1:15:35
1:15:35
3
Michiel Bovendeert
Fortuna
1:17:08
1:17:07
4
Robert Willemse
Berkel en Rodenrijs
1:21:56
1:21:51
5
Peter BELLEN
Alken (BEL)
1:22:14
1:22:14
6
Deny Blom
DJA
1:22:27
1:22:27
7
François van Dijke
Loopgroep PK
1:24:41
1:24:41
8
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:24:58
1:24:58
9
Arnold de Krom
Spado
1:25:08
1:25:05
10
Raymond Arnold
THOR
1:25:23
1:25:23
11
Edwin van Alphen
Dynamica
1:25:58
1:25:56
12
Leo Akershoek
Stelle Runners
1:27:05
1:26:56
13
K Hofland
Fortuna
1:27:28
1:27:25
14
Johan van Meurs
Fortuna
1:27:31
1:27:24
15
Patrick van Schilt
Spado
1:28:23
1:28:20
16
Eric Jansen
Zwolle
1:28:28
1:28:26
17
Frank Michels
Haaren
1:28:48
1:28:45
18
Paul de Koning
Maasland
1:29:27
1:29:12
19
David Breugelmans
Ramsel (BEL)
1:29:57
1:29:52
20
Eric Blaakman
De Wielingen
1:29:58
1:29:54
21
Richard vd Ploeg
Roosendaal
1:30:55
1:30:49
22
Marc van Alphen
Meersel-Dreef (BEL)
1:31:07
1:31:04
23
John Jongmans
THOR
1:33:01
1:32:58
24
Andreas Maurer
Etten-Leur
1:33:04
1:32:59
25
Edward Peters
avVN
1:33:37
1:33:29
26
Antonie Corbey
Herten
1:33:42
1:33:13
27
Edwin Hendrickx
Road Runners Etten-L
1:34:20
1:34:15
28
Frans Linders
Hoogerheide
1:34:31
1:34:27
29
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
1:34:40
1:33:25
30
Gert-Jan Goudappel
Pallas '93
1:35:06
1:34:28
31
Jeroen Boon
Breda
1:35:07
1:34:16
32
Niels den Otter
Barendrecht
1:35:08
1:33:49
33
John Langerak
Meliskerke
1:35:26
1:35:13
34
Dennis vd Meulengraaf
Beek en Donk
1:35:30
1:35:04
35
Martin den Hamer
Waterweg
1:35:37
1:35:27
36
Hans Fischer
Loopgroep Aart Stigt
1:35:45
1:35:38
37
Richard van Haastert
Fortuna
1:36:00
1:35:54
38
Caspar Houben
Scorpio
1:36:02
1:35:54
39
Peter Faes
Attila
1:36:21
1:36:13
40
Jeroen Kroes
Amersfoort
1:36:23
1:36:02
41
Jan van Gurp
Breda
1:36:23
1:36:19
42
Leon t Hooft
Breda
1:36:30
1:36:10
43
Lode Gommers
Etten-Leur
1:36:33
1:36:15
44
Marlou Roels
Scheldesport
1:37:19
1:37:01
45
Nico Horsten
Etten-Leur
1:37:21
1:37:13
46
John Sijmens
DJA
1:37:40
1:37:02
47
Martin Verhage
Spark
1:38:00
1:37:59
48
Raymond van Gils
Ulvenhout
1:38:06
1:37:44
49
John vd Watering
Loopgroep PK
1:38:23
1:38:18
50
Edwin Teunissen
Medirunners
1:38:40
1:38:33
51
Peter Meeldijk
Oud-Beijerland
1:38:44
1:38:41
52
Robert Oostvogels
Etten-Leur
1:38:50
1:38:00
53
Marco Fais
's-Gravenhage
1:38:51
1:37:57
54
Kees van der Vliet
Roosendaal
1:39:04
1:39:04
55
Richard Kamerling
Leiden
1:39:16
1:39:14
56
Rene van der Laan
Teteringen
1:39:29
1:38:34
57
Remco Barends
Rhoon
1:39:30
1:38:10
58
Bas Kruysdijk
Oud-Beijerland
1:39:31
1:39:18
59
Mike Pernot
Prinsenbeek
1:39:46
1:38:02
60
Paul Verlinden
Breda
1:39:47
1:38:56
61
Patrick Baselier
Bergen op Zoom
1:39:52
1:39:36
62
Eric van den Nobelen
Achilles
1:39:57
1:39:45
63
Frans Vogel
Middelburg
1:40:08
1:39:53
64
Bas Barten
Rijen
1:40:14
1:38:44
65
Jos Hoebeke
Rilland
1:40:17
1:39:33
66
Kees-Pieter Geschiere
Serooskerke Walchere
1:40:17
1:40:02
67
Jelle Opstal
Etten-Leur
1:40:26
1:39:16
68
Corne van Dorst
Achilles
1:40:38
1:39:16
69
Jack Disco
Bergen op Zoom
1:41:29
1:40:50
70
Dennis Plessius
's-Heer Arendskerke
1:41:40
1:41:33
71
Marco Goorden
THOR
1:41:46
1:40:49
72
Ron van der Veen
Road Runners Etten-L
1:42:01
1:41:45
73
Ludi van den Bergh
Spado
1:42:05
1:41:54
74
Grzegorz Magulski
Bergen op Zoom
1:42:13
1:41:43
75
Jean Vankan
Roosendaal
1:42:34
1:42:04
76
Gerard Opheij
Sint-Michielsgestel
1:42:39
1:42:14
77
Jan Knipmeyer
Fortuna
1:42:59
1:42:46
78
Ard Augustinus
Fortuna
1:43:02
1:42:15
79
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:43:05
1:42:18
80
Willie van Dorst
Kalmthout (BEL)
1:43:33
1:43:03
81
Maickel van Dokkum
Medirunners
1:43:46
1:42:08
82
Maikel Bakx
Boxtel
1:43:52
1:42:37
83
Paul van der Klugt
Roosendaal
1:43:59
1:43:43
84
Rudi Kuijpers
Dongen
1:44:12
1:42:18
85
Gerald Ploeg
Etten-Leur
1:44:17
1:43:40
86
Gert Beyers
Kapellen (BEL)
1:44:22
1:44:02
87
Ronny Wagenaar
Melsele (BEL)
1:44:56
1:43:37
88
Arjan Ruiterkamp
Breda
1:45:04
1:44:47
89
Frank Kloosterman
Sprint
1:45:06
1:44:42
90
Adrie van Dalen
Lewedorp
1:45:11
1:44:07
91
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:45:15
1:45:01
92
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:45:19
1:44:20
93
Ronny Voets
Best
1:45:41
1:44:58
94
Arjan van Berkel
Breda
1:45:52
1:44:42
95
Marc Akkermans
Breda
1:45:56
1:45:35
96
Christiaan Tebrunsvelt
Raamsdonk
1:45:57
1:44:55
97
Bart Mooy
RRZ
1:46:14
1:45:00
98
Robert Hendrickx
Etten-Leur
1:46:16
1:45:17
99
Ed Heesbeen
Fortuna
1:46:16
1:46:05
100
Wilbert Timmermann
Roosendaal
1:46:24
1:45:23
101
Maarten Vogels
Pijnacker
1:46:29
1:46:06
102
Martijn Beemer
Vleuten
1:46:33
1:45:09
103
Lars Rutjes
Wouw
1:46:34
1:46:04
104
Peter Kimmel
Spirit Oud Beijerlan
1:46:36
1:46:08
105
Michael Romijn
Kloetinge
1:46:41
1:46:18
106
Alexander Wirken
Gilze
1:46:49
1:46:41
107
Gilbert Heijens
Breda
1:46:58
1:46:05
108
Peter Overzier
Zevenbergen
1:47:01
1:45:30
109
Gérard Hoosemans
Breda
1:47:09
1:45:27
110
Marc ten Hove
Sprint
1:47:20
1:45:54
111
Dennis Vingerhoets
Sprint
1:47:35
1:45:50
112
Kali van de Kimmenade
Terneuzen
1:47:41
1:45:43
113
Andre van Zoggel
Veghel
1:48:27
1:46:43
114
John Franciosa
Hercules
1:49:48
1:49:10
115
Eugène Dolk
Prinsenbeek
1:49:55
1:49:24
116
Gertjan van der Weijde
Bavel
1:49:59
1:48:58
117
Stefan Baars
Dongen
1:50:00
1:48:55
118
Jan Leendert Aarts
Spiridon
1:50:01
1:49:50
119
Patric Hennekes
Roosendaal
1:50:02
1:48:46
120
John van Gils
Rucphen
1:50:12
1:49:43
121
Peter Braspenning
Breda
1:50:17
1:49:58
122
Ary Wijnolst
Maasdam
1:50:49
1:50:02
123
Henry Bogers
Roosendaal
1:50:51
1:49:41
124
Leo Hage
Middelburg
1:51:01
1:49:54
125
John Gorter
Hoogvliet Rotterdam
1:51:05
1:49:46
126
Robert van Heiningen
Hoogvliet Rotterdam
1:51:23
1:49:59
127
Bas de Graaf
Breda
1:52:01
1:51:44
128
Jasper Vogelaar
Breda
1:52:03
1:51:08
129
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:52:10
1:51:41
130
Toin Bonnelijn
Etten-Leur
1:52:12
1:50:27
131
Marc Nohlmanns
Breda
1:52:39
1:50:48
132
Filip Janssens
Antwerpen (BEL)
1:52:58
1:50:59
133
Boudie Hoogedeure
Breda
1:53:07
1:52:12
134
Leon Bisschops
Biervliet
1:53:10
1:52:37
135
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:53:17
1:51:39
136
Joop van Lammeren
Energie
1:53:18
1:51:39
137
Eric Nefs
Halsteren
1:53:40
1:53:06
138
Jordi van Driessche
Breda
1:53:43
1:52:26
139
Aad Lensen
Rotterdam
1:53:45
1:53:19
140
Mike van Uijthoven
Stellendam
1:53:53
1:52:11
141
Geert Hendrickx
Antwerpen (BEL)
1:53:54
1:53:25
142
Pascal Slemmer
Medirunners
1:54:01
1:52:22
143
Douwe Weerstra
Breda
1:54:01
1:52:03
144
Hubert Jongenelen
Sprint
1:54:14
1:52:30
145
Paul Vermeulen
PAC
1:54:22
1:52:32
146
Willem van den Nieuwen
Etten-Leur
1:54:28
1:54:19
147
Frank Tiels
Breda
1:54:42
1:52:43
148
Peter Verhaar
Wemeldinge
1:54:44
1:53:16
149
Richard van den Broek
Hoeven
1:54:49
1:53:57
150
Patrick Damen
Dussen
1:54:54
1:53:50
151
Marco Tuitel
Maasland
1:54:55
1:53:18
152
Marcel Haast
Roosendaal
1:55:06
1:54:06
153
Nurihan - Akbasoglu
Fortuna
1:55:08
1:54:22
154
Irvin den Boer
Stelle Runners
1:55:26
1:54:00
155
Stefan Provoost
Hulst
1:55:27
1:54:13
156
Sander van Vugt
Roosendaal
1:55:29
1:55:04
157
Eddy Mureau
Scorpio
1:55:42
1:54:37
158
Patrick Ceulemans
Wellen (BEL)
1:56:04
1:54:41
159
Adrie Sinterniklaas
Westmaas
1:56:17
1:54:51
160
Hans Stutvoet
Energie
1:56:20
1:54:28
161
Hans van Praat
Etten-Leur
1:56:23
1:55:00
162
Luc Liesenborgs
Beringen (BEL)
1:56:45
1:56:19
163
Richard Schalk
Duizel
1:57:20
1:55:24
164
Pieter Janmaat
Scorpio
1:57:21
1:55:34
165
Marco Mellaard
Barendrecht
1:57:26
1:56:15
166
Barry Stouthart
Helmond
1:57:29
1:56:09
167
Marr van Hoek
Breda
1:57:36
1:55:38
168
Marc van der Pol
Etten-Leur
1:57:50
1:56:31
169
Marcel Grosfeld
Etten-Leur
1:57:53
1:56:11
170
Ronald Verploegh
Maasland
1:58:21
1:56:43
171
Freek Regout
Maasland
1:58:32
1:56:55
172
Michel Gielbert
Mijnsheerenland
1:58:33
1:56:54
173
Eric Claassens
Road Runners Etten-L
1:58:34
1:56:39
174
Rene Pannenborg
Barendrecht
1:59:20
1:57:53
175
Dirk Schouten
Fortuna
1:59:21
1:59:08
176
Frank van Aert
DJA
1:59:26
1:58:23
177
Gerard Janssen
Capelle aan den IJss
1:59:29
1:58:14
178
Martin Janssen
Capelle aan den IJss
1:59:29
1:58:15
179
Remco van der Velden
Fortuna
2:00:04
1:59:23
180
Peter van Haren
Schipluiden
2:00:26
1:59:34
181
Wilfried Braspenning
Road Runners Etten-L
2:00:50
1:58:53
182
Erna Langen
Etten-Leur
2:00:57
1:59:00
183
Jean Olivier Schneider
Etten-Leur
2:01:12
1:59:13
184
Emiel Jacobs
Etten-Leur
2:01:34
2:00:23
185
Paul Herman
Oudenbosch
2:01:37
1:59:45
186
Peter van ´t Hoff
Sint Philipsland
2:01:43
2:01:08
187
Marco Lier
Grave
2:01:47
2:01:12
188
Patrick Vermeulen
Breda
2:02:00
2:00:09
189
Gino Hendrikx
Ulvenhout
2:02:09
2:00:52
190
Wim Tak
Hoogerheide
2:02:15
2:01:00
191
John van de Vuurst
Road Runners Etten-L
2:02:38
2:00:42
192
Robert de Vries
Etten-Leur
2:02:39
2:00:51
193
Arjan van Vliet
Oud-Beijerland
2:02:52
2:01:27
194
Leon von Burg
Energie
2:03:01
2:02:24
195
Abe de Jong
Teteringen
2:03:25
2:01:46
196
Maarten Haest
Road Runners Etten-L
2:03:49
2:02:26
197
Frank Tilburgs
Meer (BEL)
2:03:51
2:02:23
198
Marco Schram
Mijnsheerenland
2:04:01
2:02:15
199
Bas Jansen
Zaltbommel
2:04:25
2:02:29
200
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerlan
2:05:42
2:03:56
201
Arnoud van den Berge
PAC
2:07:11
2:05:29
202
Jeroen Graafmans
Bergen op Zoom
2:07:18
2:05:26
203
Harold Verborg
's-Gravenhage
2:07:23
2:06:12
204
Ronald de Reus
Rhoon
2:07:58
2:06:08
205
Stephan van Ginneken
Road Runners Etten-L
2:08:37
2:06:51
206
Pieter Bezemer
Oud Beijerland
2:08:38
2:06:57
207
Mark Maas
Vlaardingen
2:09:16
2:07:46
208
Michel Klippel
Kapelle
2:09:31
2:08:04
209
IJsbrand van der Molen
Groningen
2:11:38
2:10:17
210
Mark Augustijn
Etten-Leur
2:12:21
2:10:58
211
Jan Kroon
Ouddorp Zh
2:14:47
2:13:05
212
Marc van Riel
Roosendaal
2:14:52
2:13:23
213
Johan van Benthem
Zwolle
2:14:55
2:12:56
214
Richard van Baal
THOR
2:16:12
2:14:55
215
Marijn de Korte
Zevenbergen
2:16:54
2:15:22
216
Bob Reijne
Etten-Leur
2:17:22
2:16:07
217
Fred Mastenbroek
Oud Beijerland
2:18:12
2:16:29
218
Khalid Ouldam
Etten-Leur
2:20:43
2:20:07
219
Jac Gielen
Breda
2:20:43
2:19:39
220
Richard Embregts
Breda
2:21:51
2:20:05
221
Abdessamae Boussakout
Etten-Leur
2:26:35
2:26:00
222
Rachid Jalghane
Etten-Leur
2:41:02
2:40:28
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Norbert Gunter
THOR
1:15:37
1:15:37
2
Frans van der Linde
Roosendaal
1:23:05
1:23:04
3
Rien Bastiaansen
THOR
1:23:20
1:23:20
4
John Hemmerlé
Pallas '93
1:23:26
1:23:26
5
Hans van den Dungen
Hoeven
1:24:03
1:23:50
6
Emiel Kerstens
AVO 1983
1:24:43
1:24:42
7
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:24:47
1:24:47
8
Henk Guise
THOR
1:26:18
1:26:18
9
René Theunis
Scorpio
1:26:44
1:26:43
10
Peter Goos
Rijsbergen
1:26:56
1:26:54
11
Jaap Hoek
Stelle Runners
1:26:57
1:26:45
12
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
1:27:12
1:27:12
13
Nick Brand
THOR
1:27:35
1:27:32
14
Kees van Oevelen
Olympia Halsteren
1:29:07
1:29:04
15
Leon Roks
THOR
1:29:41
1:29:40
16
Hans Huurman
Spado
1:29:45
1:29:42
17
Toin Bastiaansen
Terheijden
1:29:59
1:29:56
18
John van Tilburg
avVN
1:30:16
1:30:12
19
Jan Lazeroms
DJA
1:30:34
1:30:27
20
Jack Gelens
THOR
1:30:46
1:30:41
21
Hans van Alphen
Scorpio
1:30:58
1:30:55
22
Peter Moelands
AVO 1983
1:31:01
1:30:58
23
Ed Wientjens
THOR
1:31:19
1:31:18
24
Toon Kleindop
Scorpio
1:31:26
1:31:20
25
Marius Faas
Rijsbergen
1:31:35
1:31:33
26
Guust van Mieghem
Road Runners Etten-L
1:31:52
1:31:36
27
Pieter Egelmeers
AVO 1983
1:32:00
1:31:55
28
Wim Heijblom
Fortuna
1:32:18
1:32:04
29
Christiaan Klaverdijk
THOR
1:32:22
1:32:18
30
Hans Beyer
Vlaardingen
1:32:24
1:32:03
31
Haydar Kara
Achilles
1:32:39
1:32:33
32
Huub Hieltjes
Breda
1:33:21
1:33:13
33
Ger Dam
THOR
1:33:22
1:33:07
34
Ben Krooswijk
Zwijndrecht
1:33:31
1:33:19
35
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerlan
1:33:47
1:33:21
36
Jan van Schendel
Scorpio
1:34:14
1:34:11
37
John Koeken
DJA
1:34:15
1:34:12
38
Leon Paelinck
THOR
1:34:17
1:33:42
39
Emile Schols
Soest
1:34:18
1:32:35
40
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:34:20
1:34:12
41
Ron Huizen
Loopgroep Aart Stigt
1:34:23
1:34:11
42
Ron Biemans
Achilles
1:34:23
1:34:12
43
Ronald Starink
Stelle Runners
1:34:24
1:34:14
44
Kees de Nooijer
Aagtekerke
1:34:38
1:34:29
45
Bert Jochems
Achilles
1:34:49
1:34:39
46
Ton Kleemans
Breda
1:35:23
1:35:21
47
Toon Luijten
Road Runners Etten-L
1:35:26
1:35:17
48
Edwin van der Knaap
Waterweg
1:35:40
1:35:29
49
William van Overveld
THOR
1:35:47
1:35:32
50
Ad van Meel
Oosterhout Nb
1:35:51
1:34:41
51
Coos Diepenbroek
Lent
1:36:15
1:35:30
52
Kees Lazeroms
Achilles
1:36:16
1:36:09
53
Michel van Boxtel
Achilles
1:36:17
1:36:12
54
Ruud van Es
Vlaardingen
1:36:42
1:36:29
55
Kees van der Borst
Rucphen
1:36:48
1:36:02
56
Ger Zeegers
Ulestraten
1:36:50
1:36:39
57
Ahmed Agougil
Road Runners Etten-L
1:37:16
1:37:06
58
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:37:23
1:37:15
59
Corne Hereijgers
Breda
1:37:25
1:37:20
60
Piet van Wingerden
avVN
1:37:57
1:37:51
61
Andre van Est
Loopgroep Blixemsnel
1:38:31
1:37:57
62
Evert - Jan Joosse
Hulst
1:38:37
1:38:21
63
Hans Hoogveld
DJA
1:38:48
1:38:44
64
Paul van de Klundert
Breda
1:38:54
1:38:46
65
Joost Willemen
Roosendaal
1:39:00
1:38:42
66
Arjen Goedemondt
Klundert
1:39:02
1:38:30
67
Rien Verhoeven
Achilles
1:39:12
1:39:07
68
Hans Leenders
Beek en Donk
1:39:13
1:38:21
69
Rob van Rijmenam
Sprint
1:39:17
1:38:57
70
Kees Lambregts
Breda
1:39:18
1:39:08
71
Frank de Haan
Breda
1:39:23
1:38:50
72
Chris Aarts
Medirunners
1:39:53
1:38:16
73
Ger van Hal
Oosterhout Nb
1:39:59
1:38:50
74
Willem Relou
Delft
1:40:03
1:39:17
75
Simon Levelt
Breda
1:40:11
1:39:10
76
Jos van der Wijst
Sint-Oedenrode
1:40:21
1:40:03
77
Frans Nooren
Etten-Leur
1:40:25
1:40:16
78
Kees van de Griek
Kruiningen
1:40:25
1:39:18
79
Robert van der Lee
Etten-Leur
1:40:32
1:40:23
80
Arie Verweij
Pallas '93
1:40:38
1:40:00
81
Corne van Dorst
Noordhoek
1:40:43
1:40:28
82
Sing Dekker
Maasland
1:40:59
1:40:45
83
Wil Meeuwissen
Breda
1:41:06
1:40:58
84
Frank Hieltjes
Zeddam
1:41:12
1:41:05
85
Jack Aerts
Etten-Leur
1:41:17
1:41:08
86
Fred Mulders
Heerle
1:41:23
1:40:58
87
Chris Hoebergen
Roosendaal
1:41:33
1:40:34
88
Ad van Hees
Nispen
1:41:52
1:40:07
89
Peter Ros
Road Runners Etten-L
1:41:53
1:41:48
90
Josef Bruynen
Wuustwezel (BEL)
1:41:58
1:41:35
91
Bernice Stadhouders
Breda
1:42:00
1:41:45
92
Jack van der Borst
Sprundel
1:42:06
1:41:48
93
Guus Vermeulen
AVO 1983
1:42:09
1:41:37
94
Christopher Wright
Mount Vernon Washing
1:42:10
1:42:02
95
Kees Backx
Achilles
1:42:18
1:42:04
96
Michel van der Weegen
AVO 1983
1:42:28
1:42:05
97
Ad Oomen
Sprint
1:42:29
1:42:24
98
Marco Hoogers
Rotterdam
1:42:33
1:42:11
99
Frank de Monnink
Roosendaal
1:42:34
1:42:15
100
Tonny de Groen
THOR
1:42:44
1:41:22
101
Kees van den Bos
Monster
1:42:47
1:42:26
102
Eric Smeets
Prinsenbeek
1:42:48
1:40:54
103
Erik Landesbergen
Road Runners Etten-L
1:42:49
1:42:40
104
Ronald Pol
Fortuna
1:43:02
1:42:16
105
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:43:12
1:42:31
106
Jef Segerink
Merksplas (BEL)
1:43:19
1:42:02
107
Ronald Schats
Spado
1:43:24
1:41:54
108
Rob Bosboom
PAC
1:43:29
1:42:47
109
Carlo van den Biggelaa
Roosendaal
1:43:35
1:43:23
110
Nico Padding
Utrecht
1:43:37
1:43:23
111
David Hannes
Brasschaat (BEL)
1:43:50
1:43:30
112
Kees Lambregts
Etten-Leur
1:44:07
1:43:24
113
Leo van Zielst
Pallas '93
1:44:15
1:42:31
114
Rini van Gils
DJA
1:44:23
1:43:21
115
Rien Mathijssen
Etten-Leur
1:44:27
1:44:18
116
Willem van Pieterson
Strijen
1:44:36
1:43:44
117
Kees de Hoon
Achilles
1:44:37
1:44:28
118
Ger van der Lienden
Medirunners
1:44:48
1:43:19
119
Leon Mahieu
Sprint
1:44:52
1:43:39
120
Jacques Zaman
Scheldesport
1:44:53
1:44:35
121
Jan Bastiaansen
Galder
1:44:58
1:44:25
122
Matti Paping
Maassluis
1:45:06
1:43:29
123
Frank Goveliers
Breda
1:45:09
1:44:47
124
Barend Janbroers
Phoenix
1:45:10
1:44:50
125
Bert Crins
Medirunners
1:45:12
1:43:35
126
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:45:29
1:44:14
127
Mark van der Linde
Hercules
1:45:32
1:44:55
128
Jos van Zundert
Zundert
1:45:37
1:44:36
129
John Wilbrink
Road Runners Etten-L
1:45:38
1:45:23
130
Wim de Leeuw
Teteringen
1:45:39
1:45:15
131
Bert Kolsteren
Attila
1:45:46
1:43:54
132
Loek van Vliet
Utrecht
1:45:47
1:44:50
133
Eddy Brand
Alphen aan den Rijn
1:46:05
1:45:18
134
Rob Erwich
Spark
1:46:13
1:44:52
135
Piet Knuit
Breda
1:46:14
1:45:58
136
Onno Amoureus
Breda
1:46:21
1:45:56
137
Matthieu van der Lee
Maasland
1:46:31
1:44:54
138
Jos Stolk
Groene Ster
1:46:38
1:45:07
139
J Moeskops
Baarle-Nassau
1:46:40
1:45:34
140
Bertus van Eekelen
Achilles
1:46:44
1:46:01
141
Philip van Dongen
Maasland
1:46:48
1:45:13
142
Kees van de Sande
Achilles
1:46:49
1:46:37
143
Frans Aarts
Sprundel
1:47:03
1:45:56
144
Joop Wolf
Energie
1:47:16
1:47:08
145
Izaäk Dekker
Dynamica
1:47:17
1:47:00
146
Paul Jehae
Oosterhout Nb
1:47:22
1:45:20
147
Hans Minnaard
Yerseke
1:47:29
1:46:52
148
Ben Brinkel
RRZ
1:47:29
1:46:13
149
Anton van de Riet
Hoeven
1:47:31
1:47:23
150
Theo Van Vliet
Maasland
1:47:33
1:45:57
151
Arie Spaans
Roosendaal
1:47:35
1:47:16
152
Kees Kanters
Sprint
1:47:42
1:46:18
153
Peter van Dongen
Dutch Runners Gold
1:47:43
1:46:19
154
John Vermeeren
Rijsbergen
1:47:47
1:47:26
155
Ruud Lammers
Scorpio
1:47:47
1:47:06
156
Bert de Vries
Breda
1:47:49
1:46:59
157
Sandor Wols
Dutch Runners Gold
1:47:49
1:46:36
158
Peter de Leng
Hercules
1:47:59
1:47:19
159
Kees Broekhuis
Breda
1:48:06
1:47:14
160
Ad Swolfs
Bavel
1:48:36
1:48:04
161
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
1:48:40
1:47:43
162
Marcel van der Horst
Breda
1:49:07
1:48:41
163
G Stappers
Sprint
1:49:11
1:47:42
164
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:49:13
1:47:38
165
Coen van 't Westeinde
Breda
1:49:14
1:48:58
166
John Voeten
Breda
1:49:14
1:48:58
167
Reinco Geschiere
Serooskerke Walchere
1:49:49
1:49:33
168
Peter van den Wijngaar
Langeweg
1:49:54
1:49:21
169
Charl van Kuijck
Galder
1:50:02
1:49:30
170
Jan van Gils
Atledo
1:50:05
1:49:43
171
Wim de Vooght
Achilles
1:50:08
1:49:25
172
Jack Beerendonk
AV Standdaarbuiten
1:50:13
1:49:12
173
Chris Padding
Rotterdam
1:50:25
1:49:42
174
Chris vd Riet
Bergen op Zoom
1:50:32
1:50:08
175
Machiel Prins
Breda
1:50:33
1:50:10
176
Bob Udink
Goirle
1:51:08
1:50:10
177
Ad Reijngoudt
Loopgroep Goirle
1:51:09
1:50:11
178
Arthur Baremans
Achilles
1:51:11
1:49:46
179
Wim Hessels
Rotterdam
1:51:22
1:49:43
180
Henk Gloudemans
Roosendaal
1:51:28
1:51:00
181
Wim Verwijlen
Weert
1:51:33
1:50:27
182
Carlo Foesenek
Breda
1:51:38
1:51:17
183
Norbert Kouwenberg
Raamsdonksveer
1:51:54
1:50:38
184
Kees Stam
Fortuna
1:52:04
1:51:51
185
Peter Leijs
Breda
1:52:16
1:51:14
186
Frank van den Broek
Roosendaal
1:52:23
1:52:05
187
Herman Bavinck
Dordrecht
1:52:35
1:51:19
188
Ben van Loon
Achilles
1:52:36
1:52:21
189
Paul Suykerbuyk
Essen (BEL)
1:52:42
1:50:51
190
Jaques Hofs
Spark
1:52:45
1:51:26
191
Peter Kuijpers
Breda
1:52:46
1:51:40
192
Jan Verwijmeren
Etten-Leur
1:52:47
1:51:00
193
John de Bie
Haarlem
1:52:49
1:52:21
194
Koos Niewold
Breda
1:53:04
1:52:04
195
Hanno STERK
Fortuna
1:53:10
1:52:24
196
Olaf Smits
Medirunners
1:53:13
1:51:34
197
Harry Tieges
Spado
1:53:44
1:53:20
198
Jack Backx
Achilles
1:54:36
1:53:50
199
Arno Willemsen
Brasschaat (BEL)
1:54:37
1:53:13
200
Guido Wouters
Rijsbergen
1:54:49
1:54:00
201
Wim Rutjens
Landgraaf
1:54:51
1:53:31
202
Rien van Vugt
Terheijden
1:54:53
1:53:25
203
Hans Nieland
Heinenoord
1:55:08
1:53:36
204
Kees van Beurden
Oud Beijerland
1:55:29
1:54:01
205
IJsbrand van den Berg
Spiridon
1:55:43
1:55:19
206
John van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
1:56:00
1:54:21
207
Cor Vervoort
ATV Venray
1:56:02
1:54:44
208
Eric van der Linden
Spado
1:56:03
1:54:29
209
Ernst Walet
Loopvereniging TOF
1:56:11
1:55:18
210
Sjaak Rens
Spado
1:56:21
1:55:22
211
Fred Gebhardt
Spark
1:56:23
1:54:30
212
Rien Vlemmings
Halsteren
1:56:26
1:55:54
213
Ton van Teeffelen
Etten-Leur
1:56:29
1:55:02
214
Walter Maes
Deurne (BEL)
1:56:33
1:54:50
215
Kees Mos
's-Gravenzande
1:56:40
1:55:35
216
Flip Zellmann
Energie
1:56:51
1:56:26
217
Bert van Ginkel
WZK Tri Team Wassena
1:57:07
1:56:13
218
Theo Geurts
Delft
1:57:10
1:56:25
219
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
1:57:31
1:56:17
220
Pierre Nagtzaam
Meersel-Dreef (BEL)
1:57:34
1:57:02
221
Jack Suykerbuyk
Zundert
1:57:39
1:56:20
222
Bert den Boer
Dordrecht
1:57:47
1:56:30
223
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessend
1:57:47
1:56:17
224
Ad Mathijssen
Galder
1:57:59
1:57:24
225
Pim de Heer
Lage Zwaluwe
1:58:06
1:57:00
226
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerlan
1:58:14
1:57:49
227
Gerard van den Boer
Etten-Leur
1:58:29
1:57:15
228
Serge de Clerck
Brasschaat (BEL)
1:58:42
1:57:29
229
Peter Louwerens
Numansdorp
1:58:48
1:57:01
230
Ruud de Kort
Spado
1:58:56
1:57:23
231
Sebastiaan Helmons
Spado
1:58:56
1:57:22
232
Marc Van de Weygaert
Ekeren (BEL)
1:58:58
1:57:06
233
Eric Degeeter
1:58:59
1:57:07
234
Arie Slot
Roosendaal
1:59:02
1:57:16
235
Fred Gaasbeek
Rotterdam
1:59:04
1:57:14
236
Peter Sanders
Achilles
1:59:11
1:58:53
237
Ferry Bastiaansen
Road Runners Etten-L
1:59:14
1:57:20
238
Marcel Baart
Roosendaal
1:59:20
1:58:24
239
Meindert Rustenhoven
Sprint
1:59:34
1:58:19
240
Frank Dirks
Etten-Leur
1:59:41
1:58:45
241
Jan de Koeyer
Yerseke
1:59:55
1:58:54
242
Hugo van Galen
Fortuna
2:00:05
1:59:18
243
Frans Plieger
Maasland
2:00:10
1:58:34
244
Wenno Wagenaar
Maassluis
2:00:14
1:58:36
245
Harrie Boelens
Eindhoven Atletiek
2:00:14
1:59:01
246
J C van Oers
Etten-Leur
2:00:19
1:58:50
247
Ben Bommeljé
Grijpskerke
2:00:20
1:58:31
248
Rob Bogers
Roosendaal
2:00:30
1:59:36
249
Jo van Hertbruggen
2:00:33
1:58:42
250
Ronald Rijnsburger
Maassluis
2:00:33
1:58:58
251
Eugenio Vosman
Sprint
2:01:00
1:59:54
252
Marcel Saas
Fortuna
2:01:04
2:00:16
253
Wim Oostdijk
Etten-Leur
2:01:05
1:59:09
254
Pieter Heling
Medirunners
2:01:06
1:59:35
255
Hennie Boshoven
Poortugaal
2:01:13
1:59:53
256
Guido Baus
Loonbeek (BEL)
2:01:18
1:59:24
257
Henk van Herpen
Hercules
2:01:21
2:00:42
258
Ivo van Woensel
Scorpio
2:01:29
1:59:42
259
Jan van 't Westeinde
Road Runners Etten-L
2:01:50
2:00:44
260
Ludo MAES
Merksem (BEL)
2:02:11
2:00:26
261
Pim Kaufmann
Dordrecht
2:02:15
2:01:35
262
Leo Messemaker
Poortugaal
2:02:27
2:01:08
263
Rob Jacobs
Etten-Leur
2:03:04
2:01:52
264
Albert Elskamp
Rotterdam
2:03:23
2:01:42
265
Anton van Oosterhout
Breda
2:03:33
2:02:42
266
Frank van der Hulst
Oosterhout Nb
2:03:40
2:01:54
267
Leen Goossens
Schiedam
2:04:00
1:57:29
268
Marcel Hereijgers
Breda
2:04:28
2:03:46
269
Ad van Hooydonk
THOR
2:05:08
2:04:09
270
Luc Gorissen
Maasbracht
2:05:30
2:04:36
271
John Hondeveld
Achilles
2:06:00
2:04:35
272
Arjo Ouwens
Rotterdam
2:06:02
2:04:58
273
Benny Goetschalckx
Wortel (BEL)
2:06:02
2:04:57
274
Fred Hoogervorst
Breda
2:06:03
2:05:37
275
Jan van Doorn
AV '56
2:06:08
2:05:30
276
Jorgen Jorissen
Breda
2:07:16
2:05:18
277
Ton van Gestel
Oosterhout Nb
2:07:35
2:06:29
278
Herman van Vlijmen
Mechelen (BEL)
2:07:40
2:06:26
279
Rob Hogendoorn
Dutch Runners Gold
2:07:48
2:06:12
280
Ad Schillemans
Etten-Leur
2:07:59
2:06:31
281
Marcel Klaver
Rhoon
2:08:28
2:06:48
282
Arie Willmes
Hellevoetsluis
2:08:35
2:07:37
283
Adrie Takx
Oud Gastel
2:08:52
2:07:35
284
Frank van Wijk
Vlaardingen
2:09:17
2:07:48
285
Leen Vroegop
Sint-Maartensdijk
2:10:20
2:09:22
286
Romain Rijk
Breda
2:10:27
2:09:28
287
Jack Hereijgers
Zundert
2:10:48
2:09:41
288
Tom Vaane
Hoeven
2:10:56
2:10:14
289
Gerard van der Wielen
Etten-Leur
2:10:59
2:09:52
290
Cor van Leent
Zevenbergen
2:11:37
2:10:07
291
Bas Belder
Poortugaal
2:11:41
2:10:19
292
Kees Verhagen
Amsterdam
2:12:22
2:10:26
293
Bart Koes
's-Gravenhage
2:12:29
2:11:34
294
Kees Graumans
Etten-Leur
2:13:03
2:11:58
295
Ron Veldhoen
Maasland
2:13:21
2:11:48
296
Anton Ringenaldus
Middelburg
2:14:43
2:14:19
297
Sjaak Wisse
Grijpskerke
2:19:25
2:17:33
298
Romik Hartounian
Spirit Oud Beijerlan
2:21:38
2:19:56
299
Moel Moelchand
Rotterdam
2:22:52
2:22:52
300
Arthur Verbraak
PAC
2:23:26
2:21:37
301
Marcel de Kreek
Spirit Oud Beijerlan
2:23:28
2:21:46
302
Enrico Esposito
's-Gravenhage
2:25:03
2:23:53
303
Jimmy van de Veerdonk
Spirit Oud Beijerlan
2:26:40
2:24:57
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Antonissen
Sprint
1:26:19
1:26:18
2
Harry Reynaers
THOR
1:30:07
1:30:04
3
Jan Oomkens
Tuil
1:30:21
1:30:21
4
Marius Dek
AV '56
1:31:34
1:31:28
5
Rudy Neve
avVN
1:31:44
1:31:36
6
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:34:50
1:34:44
7
Tom Hessels
avVN
1:35:42
1:35:42
8
Kees Silvis
Barendrecht
1:38:11
1:37:53
9
Piet van der Nat
DES
1:38:47
1:38:42
10
Gerardus Bartels
Road Runners Etten-L
1:38:57
1:38:57
11
Peter vd Heuvel
Prins Hendrik
1:38:58
1:38:51
12
Rudy De Mey
Lopvendegem (BEL)
1:39:30
1:38:55
13
Leonhard van Egeraat
Spado
1:39:42
1:39:33
14
Kees Tak
avVN
1:39:57
1:39:50
15
Henk Hoks
Fortuna
1:39:59
1:39:14
16
Harry Bouwhuis
Breda
1:39:59
1:38:42
17
Cees Biemans
Breda
1:40:03
1:40:00
18
Edwin Elvé
Flakkee
1:40:16
1:40:06
19
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
1:40:36
1:39:50
20
Kees van Endschot
Breda
1:40:44
1:40:09
21
Ronny Weemaes
THOR
1:40:59
1:40:32
22
Hans van der Meer
Road Runners Etten-L
1:41:02
1:40:45
23
Ton Theuns
Made
1:41:09
1:40:05
24
Riny Oostvogels
Achilles
1:41:18
1:41:08
25
Henk Buiks
Rijsbergen
1:41:26
1:41:26
26
Rene Hoozemans
Dutch Runners Gold
1:41:31
1:41:12
27
Wim Blom
Achilles
1:41:47
1:41:37
28
Jos Sanders
avVN
1:41:54
1:41:49
29
Gerard van den Berg
Olympus '70
1:41:56
1:41:34
30
Jan Kriesels
Bosschenhoofd
1:42:15
1:42:09
31
Tom Vermeulen
Roosendaal
1:42:19
1:42:07
32
Frans Scheepers
Roosendaal
1:42:43
1:42:14
33
Jan van Rijckevorsel
Made
1:43:00
1:41:38
34
Arthur Meersman
Dendermonde (BEL)
1:43:06
1:42:28
35
Kees Koenraads
Breda
1:43:10
1:41:50
36
Kees Faes
Sprint
1:43:30
1:42:16
37
Jan Brood
Etten-Leur
1:43:54
1:43:23
38
Charles Hogenhuis
Oosteind
1:43:56
1:43:37
39
Wim Krols
Heerle
1:43:58
1:43:35
40
Henk Kras
Oud-Beijerland
1:44:02
1:43:00
41
Kees Nederlof
De Koplopers
1:44:21
1:43:31
42
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
1:44:27
1:43:32
43
Wim Tempelaar
Dynamica
1:44:33
1:44:33
44
Kees Timmermans
Road Runners Etten-L
1:45:01
1:44:56
45
Hans Michels
Hercules
1:45:33
1:44:52
46
Ferdie de Klerk
Scheldesport
1:45:33
1:44:33
47
Victor Witter
Breda
1:45:50
1:44:36
48
Kees Veerman
Delft
1:45:58
1:44:29
49
Ad Evers
AVR '90
1:46:08
1:45:58
50
Peter van der Elst
Hoek van Holland
1:46:29
1:44:41
51
Jan van Meer
Scorpio
1:46:40
1:46:00
52
Johan Peeters
AVR '90
1:46:57
1:46:48
53
Kees Halters
Sprundel
1:47:12
1:46:02
54
Hans Klompe
Scorpio
1:47:13
1:46:53
55
Jan Poppelaars
Arcen
1:47:22
1:46:36
56
Joop Terwiel
Fortuna
1:47:23
1:46:34
57
Jack Rockx
Breda
1:47:23
1:47:02
58
Rien van den Beemt
Achilles
1:47:32
1:47:07
59
Cees van Opstal
Wernhout
1:47:46
1:47:33
60
Toine Damen
AVO 1983
1:48:04
1:47:41
61
Johan van Kelle
Breda
1:48:51
1:48:25
62
Kees van Hooijdonk
Ulvenhout
1:49:04
1:47:47
63
Ad van Beek
Achilles
1:49:30
1:48:06
64
Johan Armee
Kessel-Lo (Leuven) (
1:49:37
1:48:55
65
Hernny Smits
Atledo
1:49:51
1:49:00
66
Johan Roovers
Bavel
1:50:00
1:49:29
67
Jan vd Moezel
Achilles
1:50:01
1:48:12
68
Theo Machielsen
Prinsenbeek
1:50:09
1:49:19
69
Heiko Hassing
Vlaardingen
1:50:15
1:49:29
70
Ad Geers
Etten-Leur
1:50:16
1:48:52
71
Marc van Steen
Vilvoorde (BEL)
1:51:27
1:50:53
72
Pierre Wijnen
Sittard
1:51:33
1:50:15
73
Jac Oostvogels
Roosendaal
1:51:46
1:51:24
74
Ton van Loon
Sprint
1:52:02
1:50:18
75
Jos Nouwt
RRZ
1:52:19
1:51:07
76
Ad Kuijpers
THOR
1:52:41
1:51:26
77
Toon Ros
Rucphen
1:52:42
1:51:45
78
Marc van der Linden
Eindhoven
1:53:07
1:51:47
79
Eugene Louwerse
Middelburg
1:53:10
1:52:37
80
Ben van der Wilt
Dutch Gay & Lesbian
1:53:49
1:52:19
81
Leo van der Meer
Fortuna
1:54:04
1:53:50
82
Fred Nederpel
AVO 1983
1:54:11
1:53:25
83
Rene dictus m j m Dict
Schijf
1:54:18
1:53:36
84
Menno Horjus
Rotterdam
1:54:23
1:52:45
85
Aad Spruyt
Poortugaal
1:54:28
1:53:09
86
Ab Verkaik
Reeuwijk
1:54:55
1:54:09
87
Jeroen Meijers
Sprint
1:55:10
1:54:10
88
Jan Dees
Tholen
1:55:18
1:53:49
89
Marius Vincenten
Breda
1:55:49
1:54:21
90
John Kerstens
AVR '90
1:56:19
1:55:30
91
Cornelis Simjouw
Olympia Halsteren
1:56:34
1:55:33
92
Harrie Vendeloo
Spirit Oud Beijerlan
1:57:06
1:55:23
93
Herman den Boer
Spado
1:57:08
1:55:19
94
Jan Peeters
Prinsenbeek
1:57:08
1:55:45
95
Jos van Ham
Achilles
1:57:21
1:56:25
96
Leo Langenberg
Zevenbergen
1:57:27
1:56:40
97
Jac de Rooy
Breda
1:57:33
1:56:32
98
Johan Mathijssen
Chaam
1:57:38
1:57:11
99
Rob Van Acker
Winksele-HERENT (BEL
1:57:45
1:56:38
100
Petrus de Rooij
St. Willebrord
1:57:46
1:56:48
101
Wim Zoon
avVN
1:58:06
1:57:39
102
Wim Minnaard
SC Reeuwijk
1:58:09
1:56:23
103
Anthonie van Est
Spark
1:58:21
1:57:00
104
Adri Buys
Achilles
1:58:21
1:57:50
105
Rien Kerstens
Roosendaal
1:58:23
1:57:21
106
Bram de Blécourt
Achilles
1:58:26
1:57:33
107
Jan Oomen
Sprint
1:58:33
1:58:01
108
Cees Coenen
Sprint
1:58:33
1:57:32
109
Ronald Splinter
Road Runners Etten-L
1:58:38
1:56:43
110
Walter de Ling
Fortuna
1:58:40
1:57:55
111
Ben Guequierre
Oost-Souburg
1:58:43
1:57:39
112
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
1:58:45
1:56:58
113
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
1:59:17
1:58:48
114
Joop van Moorsel
Maasrunners
1:59:22
1:58:34
115
Louis de Koning
Rijsbergen
1:59:25
1:59:11
116
Harry Mulder
Breda
1:59:28
1:58:26
117
Henk Bellemakers
Roosendaal
1:59:53
1:58:50
118
Ad Gillesse
Breda
2:00:15
1:59:37
119
Gre van Loenhout
Achilles
2:00:46
1:59:34
120
Wim de Jonge
Breda
2:01:23
2:00:32
121
Paulus Kroezen
Spark
2:01:24
2:01:03
122
Kees Baaten
THOR
2:01:40
2:00:45
123
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
2:01:45
2:00:52
124
Dick Groen
Etten-Leur
2:02:19
2:01:29
125
Leon Mulkens
avVN
2:02:21
2:01:00
126
J Kleemans
Etten-Leur
2:02:34
2:00:41
127
Ton Loef
Dutch Runners Gold
2:02:46
2:01:40
128
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
2:02:52
2:01:56
129
Ton Gommers
Breda
2:03:00
2:02:08
130
Mario Damen
Ulvenhout AC
2:03:00
2:02:31
131
Ad Roovers
Sprint
2:04:20
2:03:04
132
Sjaak Sies
Fortuna
2:04:30
2:03:51
133
Leo Keuppens
Essen (BEL)
2:05:05
2:03:23
134
Frans Chaulet
Achilles
2:05:30
2:04:59
135
Eric Hoop
Goirle
2:05:38
2:05:14
136
Geert van Leeuwen
Leiderdorp
2:05:52
2:05:03
137
Ad van Gils
Etten-Leur
2:05:59
2:04:19
138
Rob Meeuwissen
De Kieviten
2:06:10
2:05:14
139
Jan van Dalen
Hercules
2:06:35
2:05:52
140
Nico Zuidmeer
Spark
2:07:30
2:06:44
141
Koos Sliep
Hoogvliet Rotterdam
2:08:36
2:07:18
142
Robert Buyle
Roosendaal
2:09:00
2:08:05
143
Frans Smet
Sprint
2:09:04
2:08:31
144
Jan Zengerink
Etten-Leur
2:09:06
2:07:55
145
Simon Pleijsier
Waterweg
2:11:46
2:10:10
146
Ad Rommens
Hoeven
2:12:14
2:10:14
147
Fokke Ypma
Sprint
2:12:40
2:12:09
148
Bram Tjaden
Zeist
2:12:43
2:11:54
149
Rene Hellemans
Wuustwezel (BEL)
2:14:19
2:12:29
150
Wim de Jong
Etten-Leur
2:14:47
2:13:57
151
Leo Schlarmann
Fortuna
2:15:56
2:14:55
152
Han van der Scheer
Achilles
2:17:08
2:16:15
153
Jac van Caulil
Etten-Leur
2:17:44
2:16:52
154
Vincent Wiegerinck
Road Runners Etten-L
2:19:15
2:18:44
155
Loek Simons
Roosendaal
2:21:06
2:20:40
156
Leo Boedels
Rotterdam
2:21:15
2:19:33
157
Kees Huijben
Hoeven
2:24:34
2:21:13
158
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerlan
2:26:40
2:24:58
159
Bèr Pleumeekers
Rotterdam
2:28:12
2:27:16
160
Ger Meijdam
avVN
2:31:25
2:31:25
161
Teun Bogaard
Hoofddorp
2:32:51
2:31:05
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Prince
Maasdam
1:40:00
1:39:20
2
Saskia Aarts
Prinsenbeek
1:40:02
1:39:14
3
Nathalie Butz
Fortuna
1:40:08
1:39:25
4
Renske van der Meer
Haag Atletiek
1:40:57
1:40:39
5
Sabine Janssens
Molenschot
1:46:00
1:45:01
6
Nele Armee
Begijnendijk (BEL)
1:50:29
1:49:47
7
Merel van Etten
Utrecht
1:55:08
1:53:56
8
Paula Nobel
Hekelingen
1:57:09
1:56:32
9
Hanna van der Valk
De Koplopers
1:58:31
1:57:00
10
Esther de Vreede
De Kieviten
1:58:31
1:56:59
11
Tanja Schouten
Almkerk
2:00:12
1:58:23
12
Anne-Marie Reynaers
's-Gravenhage
2:02:18
2:01:12
13
Mary van Oostveen
Rijsbergen
2:02:52
2:01:55
14
Ruby van Diepen
Roosendaal
2:05:08
2:04:06
15
Krystina Gorter
Hoogvliet Rotterdam
2:08:36
2:07:19
16
Ilse Nederveen
PAC
2:08:49
2:07:45
17
Judith van Hamersvelt
Willemstad Nb
2:09:04
2:07:23
18
Anne Slabbers
Breda
2:13:17
2:12:24
19
Eveline Bindels
Sprint
2:14:10
2:13:43
20
Christa Hofs
Fortuna
2:14:37
2:13:55
21
Karen Bronkhorst
Drunen
2:15:54
2:14:29
22
Maaike Slingerland
PAC
2:21:15
2:19:33
23
Debby van Marrewijk
Tilburg
2:26:38
2:25:18
24
Jennifer Bonten
Hoogvliet Rotterdam
2:49:59
2:48:03
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Broumels
THOR
1:29:47
1:29:44
2
Thean van Tiel
Lieshout
1:39:33
1:38:40
3
Petra Bresseleers
Kapellen (BEL)
1:44:22
1:44:01
4
Carla van Aert
Meer (Hoogstraten) (
1:45:20
1:44:35
5
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
1:45:42
1:45:33
6
Heidi Hereijgers
Breda
1:47:53
1:47:01
7
Tamara Kleijwegt - Jon
Maasland
1:47:59
1:46:22
8
Esther Mohunlol
Road Runners Etten-L
1:49:11
1:48:01
9
Ellen van den Broek
Meersel-Dreef (BEL)
1:49:54
1:49:19
10
Judith Verboven
Gloria
1:50:10
1:49:33
11
Kitty de Kraa
Spirit Oud Beijerlan
1:51:31
1:49:51
12
Anita van Dorst
Achilles
1:51:37
1:51:22
13
Marjolein De Jong
Breda
1:51:47
1:50:43
14
Shery Lie Kwie
Amsterdam
1:52:49
1:52:21
15
Aleid van Prooijen
Fortuna
1:53:10
1:52:25
16
Bianca Blanke
Etten-Leur
1:53:11
1:51:25
17
Christel Vogelpoel
Breda
1:53:12
1:51:59
18
Diana van 't Westeinde
Loopvereniging TOF
1:53:39
1:52:43
19
Els-Katrien Renard
Antwerpen (BEL)
1:53:54
1:53:25
20
Conny Slooter
Strijen
1:54:38
1:53:52
21
Angela van Alphen
Vlissingen
1:55:06
1:53:15
22
Danielle Gillisen
Dordrecht
1:56:02
1:55:26
23
Carlien van der Liende
Medirunners
1:56:41
1:55:04
24
Tineke van Dijk
WZK Tri Team Wassena
1:57:07
1:56:15
25
Shirley Mellaard
Energie
1:57:26
1:56:17
26
Marinda Bouthoorn
Poortugaal
1:57:38
1:56:17
27
Tanja Hellemans
Ekeren (BEL)
1:58:58
1:57:07
28
Leandra Sprenkels
Breda
1:59:26
1:57:42
29
Ellen den Arend
Achilles
1:59:27
1:59:11
30
Thérèse Vreugdenhil
Maasland
2:00:10
1:58:37
31
Trudy Regout
Maasland
2:00:14
1:58:38
32
Sandy Van der Burgh
Maasland
2:00:15
1:58:40
33
Karin Van Deursen
Oosterhout Nb
2:00:22
1:58:56
34
Winny Dierks
Grijpskerke
2:00:47
1:58:57
35
Liane Gielbert
Ouddorp Zh
2:01:19
1:59:38
36
Paula van Wijk
Veluwe
2:01:32
1:59:29
37
Nicole Dekkers
Roosendaal
2:01:39
2:00:48
38
Linda Lansbergen
Maasland
2:01:41
2:00:04
39
Marianne Verheul
Goedereede
2:02:02
2:00:20
40
Margot Dullaert
Etten-Leur
2:02:39
2:00:50
41
Astrid Schiphuis
Zundert
2:03:02
2:02:05
42
Annette Bakx
Etten-Leur
2:03:13
2:01:22
43
Hilde Hillen
Meer (BEL)
2:03:55
2:02:27
44
Marian Putter
Energie
2:05:24
2:04:14
45
Marjan Kruysdijk
Spirit Oud Beijerlan
2:05:42
2:03:57
46
Ursula van Merrienboer
Breda
2:06:02
2:05:37
47
Wilma Buitelaar
Maasland
2:06:47
2:05:10
48
Anne-Marie van de Berg
PAC
2:07:11
2:05:29
49
Marian Roest
Groene Ster
2:07:16
2:06:04
50
Yvonne Prins
's-Gravenhage
2:07:23
2:07:23
51
Caroline van der Velde
Fortuna
2:07:30
2:06:48
52
Judith vd Kloof
Breda
2:07:42
2:06:43
53
Doriet Slegt
Road Runners Etten-L
2:08:03
2:06:07
54
Pals
Ossendrecht
2:08:20
2:07:12
55
Ingrid van Ginneken
Etten-Leur
2:08:36
2:06:49
56
Esther van der Lee
Bergschenhoek
2:10:19
2:08:39
57
Iris Tholenaars
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:26
2:09:40
58
Manja van der Horst
Tilburg
2:10:29
2:09:50
59
Monique Ouwens
Rotterdam
2:10:34
2:09:29
60
Jolanda Cloots
Ossendrecht
2:10:36
2:09:29
61
Reny Tertoolen
Fortuna
2:11:34
2:10:52
62
Karin Beyer
Fortuna
2:11:35
2:10:52
63
CJ de Wit
Zevenbergen
2:11:37
2:10:08
64
Karin Raven
Achilles
2:11:43
2:09:59
65
Marga Valies
Hoogvliet Rotterdam
2:12:19
2:11:28
66
Marielle van den Broek
Rijsbergen
2:12:44
2:11:36
67
Lisette van der Made
Rijsbergen
2:12:45
2:11:38
68
Carolien Wisse
Grijpskerke
2:13:57
2:12:05
69
Petra Verschuren-Methö
Zwartewaal
2:14:05
2:12:49
70
Suzan Bezemer
Spirit Oud Beijerlan
2:15:30
2:13:49
71
Esther Prooi
Energie
2:16:21
2:15:12
72
Denise Voogt
Etten-Leur
2:19:47
2:18:36
73
Marloes van Dijk
Etten-Leur
2:20:23
2:19:10
74
Marjan de Knoop
Energie
2:20:45
2:19:37
75
Lilly Mentzel
Breda
2:21:51
2:20:04
76
Simone van Wageningen
Sprint
2:26:40
2:24:59
77
Hanneke Vogelaar
Medirunners
2:27:54
2:26:16
78
Elsbeth Remmelink
Spirit Oud Beijerlan
2:35:10
2:33:27
79
Manita Maliepaard
Ouddorp Zh
2:43:48
2:42:07
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edith van Beers
Gloria
1:28:45
1:28:36
2
Rian Lambregts
Sprint
1:36:27
1:36:26
3
Lianne Gronert
Sprint
1:39:25
1:39:00
4
Karin Nederlof-Pouls
Delft
1:39:32
1:38:45
5
Gwen Andeweg
Prins Hendrik
1:40:24
1:40:16
6
Angeli de Koning
Maasland
1:40:32
1:40:17
7
Martine Hofstede
Rotterdam
1:42:34
1:42:17
8
Willy Luijten
Road Runners Etten-L
1:42:38
1:42:28
9
Suzanne Geschiere
Dynamica
1:44:18
1:44:09
10
Rina Jansen
Spirit Oud Beijerlan
1:45:42
1:44:40
11
Luci Verhoeve
Road Runners Etten-L
1:46:31
1:45:39
12
Corrie Schoenmakers
THOR
1:46:46
1:46:28
13
Marie-Josee van den Co
Gloria
1:46:58
1:45:41
14
Barbara Wierema
Achilles
1:47:55
1:47:39
15
Wanny Haverkamp
Breda
1:48:09
1:47:26
16
Anja Koeken
Rijsbergen
1:49:14
1:48:49
17
Elly de Hoon
Galder
1:50:06
1:49:34
18
Annie Langeweg
Zevenbergen
1:50:20
1:49:20
19
Bieke van Aertselaer
Brasschaat (BEL)
1:50:47
1:50:27
20
Cia Smulders
Achilles
1:51:32
1:51:18
21
Anita van de Klundert
AV Standdaarbuiten
1:52:21
1:51:21
22
Ingrid Peperkamp
Rotterdam
1:53:08
1:52:10
23
Annemiek Voermans
Dutch Runners Gold
1:54:11
1:53:27
24
Debora Hampel-van Kape
Oud-Vossemeer
1:54:16
1:53:32
25
Diane van Doorslaer
Brasschaat (BEL)
1:55:17
1:54:00
26
Jacqueline de Bree
Middelburg
1:55:34
1:53:44
27
Mariette Ophoff
Poortugaal
1:57:57
1:56:36
28
Dian Ligtendag
AV Standdaarbuiten
1:58:03
1:56:14
29
Rosalie Sijben-Claesse
Achilles
1:58:07
1:57:30
30
Jeannette Dirven
Atledo
1:58:22
1:57:16
31
Marian van Ommen
Achilles
1:58:34
1:58:05
32
Lilian van der Steen
Fortuna
1:58:41
1:57:53
33
Rianne Ammerlaan
Olympus '70
1:59:13
1:58:40
34
Frederika Welle Donker
Fortuna
1:59:21
1:59:08
35
Irma Barten
Rijen
1:59:50
1:58:21
36
Birgitta Donkmarlin
Wijchen
1:59:57
1:59:27
37
Monique Verboon
Fortuna
2:00:04
1:59:21
38
Annie Oostvogels
Etten-Leur
2:00:05
1:58:13
39
Stella Dekker-Biesheuv
Maassluis
2:00:10
1:58:34
40
Conny Lazeroms
Breda
2:00:12
1:59:21
41
Trees Groenewegen-Paal
Maasland
2:00:13
1:58:37
42
Margo van Koppen
Spirit Oud Beijerlan
2:00:20
1:59:52
43
Carla van den Berg
Spirit Oud Beijerlan
2:00:25
1:59:58
44
Andrea de Winkel-Koeho
Spirit Oud Beijerlan
2:00:25
1:59:59
45
Petra Eigenraam
Maassluis
2:01:01
1:59:25
46
Ellen Wieberdink
Road Runners Etten-L
2:01:04
1:59:10
47
Marian Jaspers
Breda
2:01:25
2:00:36
48
Simone Marjo
Grijpskerke
2:01:26
1:59:37
49
Ria van Gastel
Heerle
2:01:32
2:00:30
50
Ella van Zundert
Breda
2:01:42
2:01:19
51
Lydia vd Borst
AVR '90
2:01:58
2:00:47
52
Ria Planken
Maasland
2:02:45
2:01:09
53
Ria Daamen
Minderhout (BEL)
2:02:52
2:01:55
54
Ine Boomsluiter
Grijpskerke
2:03:08
2:01:17
55
Petra Kerkhof
Maasland
2:03:32
2:01:57
56
Elvina Oomen
Breda
2:03:32
2:02:42
57
Chris Cornelissen
Loenhout (BEL)
2:03:50
2:02:22
58
Henny Emmerik
Road Runners Etten-L
2:03:59
2:02:04
59
Johannie Pertijs
Hoogerheide
2:04:01
2:03:42
60
Christine van Iddelind
Rhoon
2:04:26
2:03:49
61
Jolanda Hofman
Fortuna
2:04:54
2:04:13
62
Sabine De Meester
Tilburg
2:05:08
2:03:15
63
Netty Mol-Hendrickx
Road Runners Etten-L
2:06:00
2:04:21
64
Merie Schoone
Achilles
2:06:17
2:04:50
65
Gonnie de Raadt
Maasland
2:07:36
2:05:58
66
Hanneke Vermeulen
Mechelen (BEL)
2:07:40
2:06:28
67
Sita Bihari
Rotterdam
2:08:44
2:06:54
68
Helga Ceunen
Winksele-Herent (BEL
2:11:38
2:10:32
69
Anja Snoek
Poortugaal
2:11:59
2:10:36
70
Jacqueline Winkelman
Sprint
2:11:59
2:11:27
71
Marian Deblonde
Vetlem-Beisem (BEL)
2:12:41
2:11:33
72
Ellen Smit
PAC
2:13:39
2:11:50
73
Margriet Weezepoel
Meliskerke
2:13:57
2:12:09
74
Marjan Pleumeekers Lan
Rotterdam
2:14:04
2:13:10
75
Nies Mulder
Fortuna
2:14:37
2:13:55
76
Coby Hekhuis
Poortugaal
2:14:50
2:13:28
77
Corine Erken
Spirit Oud Beijerlan
2:15:04
2:13:20
78
Charlotte Hermans
Rotterdam
2:15:17
2:14:23
79
Margot Bouterse
Energie
2:15:20
2:14:12
80
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:17:02
2:16:13
81
Lia Gelton
Delft
2:18:22
2:16:51
82
Christine Otten
Energie
2:18:46
2:17:37
83
Sonja Sital
Energie
2:18:46
2:18:39
84
Stenny Peek
Rhoon
2:19:52
2:18:30
85
Annemieke Schram
Poortugaal
2:20:03
2:18:41
86
Jeanette Roye
Energie
2:20:45
2:19:37
87
Baukje Dijkstra
Spirit Oud Beijerlan
2:21:38
2:19:51
88
Lisa van den Berg
Spirit Oud Beijerlan
2:21:40
2:19:56
89
Conny Plugge
Spirit Oud Beijerlan
2:26:40
2:24:59
90
Gonda Kuijpers-Nouws
Etten-Leur
2:29:19
2:27:27
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke de Zeeuw
PAC
1:33:44
1:33:25
2
Rina Doomen
AVO 1983
1:48:03
1:47:40
3
Wilma Bolleman
Flakkee
1:50:15
1:49:08
4
Hanneke Gillesse
Breda
1:51:39
1:51:13
5
Maria Voeten
Merksplas (BEL)
1:55:51
1:55:10
6
Veronica Jansen
Spado
1:56:21
1:55:23
7
Toke Verstraaten
St. Willebrord
1:56:44
1:56:16
8
Fumiko Inoue
Fortuna
1:56:56
1:55:44
9
Kor Luckman
Gloria
1:58:35
1:57:58
10
Tineke den Oudsten
Maassluis
2:00:10
1:58:34
11
Josee De Wilde
Dendermonde (BEL)
2:00:52
2:00:13
12
Toos van Dun
Galder
2:04:09
2:03:37
13
Annemarie Rietveld
Etten-Leur
2:09:05
2:07:25
14
Martha van Beurden
Spirit Oud Beijerlan
2:12:15
2:10:28
15
Dini Beekers
Achilles
2:12:59
2:11:14
16
Carina van der Scheer
Achilles
2:17:08
2:16:17
17
Els Vermeulen
PAC
2:20:44
2:18:54
18
Silvana van Dongen
PAC
2:20:44
2:18:54
19
Wil Nooren
Breda
2:21:15
2:20:39
20
Dirkje Visser
PAC
2:22:33
2:20:43
21
Ellen Kerr
's-Hertogenbosch
2:24:19
2:22:50
22
Toi Wright
Mount Vernon (USA)
2:50:06
2:49:08
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas van der Heijden
Sprint
33:57
33:57
2
Edward Geertse
Spado
34:23
34:23
3
Tim Tinus
Loopgroep PK
34:24
34:24
4
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-L
35:54
35:54
5
Gertjan Konings
Sprint
37:07
37:07
6
Bram van Hoek
Spiridon
37:28
37:27
7
Stijn Kleemans
Breda
37:31
37:28
8
Alexander Picard
Chaam
37:31
37:29
9
Marc van Herel
Rotterdam
38:41
38:41
10
Christian van Caam
Oud Gastel
39:12
39:08
11
Erik van Barneveld
Sprint
39:39
39:37
12
Rob van Lierop
Sprint
39:47
39:45
13
Kobe Kuyps
Essen (BEL)
40:03
39:56
14
Makhoukhi Hammou
Sprint
40:11
40:09
15
Ronald van Mil
Maasland
41:04
40:52
16
Paul Monden
Groningen
41:09
41:09
17
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-L
41:25
41:25
18
Eric-Jan van Elzakker
Loopgroep PK
41:43
41:38
19
Michel Broeders
Spiridon
41:49
41:49
20
Silvano Fa
Maasland
42:07
41:55
21
Bram van Steen
Sparta
42:10
42:06
22
Douwe Schouwenaars
Achilles
42:37
42:26
23
Mark Hellemons
Etten-Leur
42:52
42:41
24
Sjoerd de Bruijn
Rijsbergen
42:54
42:51
25
Erwin Damen
Etten-Leur
42:57
42:46
26
Jeroen Christianen
Prinsenbeek
43:04
42:27
27
Martin Karrremans
's-Gravenhage
43:09
42:39
28
Jessey Kasandikromo
Breda
43:23
43:21
29
Jaap Witkamp
Scorpio
43:34
43:32
30
Jesse Mutsters
Wernhout
43:39
43:21
31
Mchiel Koeijvoets
Etten-Leur
43:45
43:36
32
Jorn van Haperen
Etten-Leur
43:48
43:30
33
Jeroen Stoffelsen
Breda
43:51
43:50
34
Daniel van Gool
Medirunners
43:53
43:46
35
Erwin Hendrikx
Prinsenbeek
43:58
43:55
36
Ward van Genesen
's-Hertogenbosch
44:00
44:00
37
Thierry De Bie
Haarlem
44:07
44:04
38
Michiel Pleijte
Rotterdam
44:12
43:09
39
Jelle Schrauwen
Roosendaal
44:17
44:08
40
Maarten van Weelden
Breda
44:24
43:54
41
Mark Stuij
Roosendaal
44:25
44:15
42
Rob Smits
Eindhoven
44:28
44:20
43
Mats Gosens (1994)
Breda
44:55
44:44
44
Mark de Pooter
Breda
45:15
45:14
45
Werner Buijnsters
Roosendaal
45:17
45:05
46
Dirk Rommers
Roosendaal
45:18
45:07
47
Daan de Ruiter
Parcival
45:41
44:22
48
Tom Verschuren
Wouw
45:48
45:32
49
Ramon Bastiaansen
Breda
45:52
45:21
50
Paul de Rooij
Etten-Leur
45:57
45:37
51
Patriek van Gammeren
Etten-Leur
46:01
44:52
52
Johan Hack
Breda
46:06
45:55
53
Ramon Vergeer
Sprint
46:17
45:59
54
Bjorn Zaadnoordijn
Etten-Leur
46:17
45:37
55
Hilco Kant
Breda
46:36
46:04
56
Wouter van Dijke (1998
Breda
46:56
46:42
57
Gert van Vugt
Giessen
47:17
46:49
58
Arno Herrewegh
Sprint
47:23
46:48
59
Jurgen van Vlimmeren
Breda
47:32
47:05
60
Hein van Uffelen
Breda
47:38
47:07
61
ACJ de Hoon
Hoeven
47:46
47:31
62
Michel Dekker
Loopvereniging TOF
48:00
46:29
63
Martijn de Craen
Prinsenbeek
48:09
47:05
64
Jeroen de Graauw
Breda
48:27
48:24
65
Alex Pietjouw
Dinteloord
48:28
46:36
66
Tijs van Dorst
Etten-Leur
48:41
47:56
67
Bart Goorden
Etten-Leur
48:42
47:18
68
Robin Schreur
Amsterdam
49:01
48:43
69
Marty Schreuder
Roosendaal
49:14
48:59
70
Niek Westenberg
Roosendaal
49:19
48:10
71
Jurgen Neele
Sint Philipsland
49:31
48:29
72
Stephan van de Hooven
Etten-Leur
49:47
48:37
73
Wouter van Laarhoven
Etten-Leur
49:55
48:07
74
Coen van Dongen
Breda
49:56
49:38
75
Michel Tunnisen
Etten-Leur
49:56
48:09
76
Joeri Gommeren
Roosendaal
50:01
48:25
77
Timo de Groot
Amsterdam
50:07
49:18
78
Michiel Danckaerts
Roosendaal
50:12
49:41
79
Herman de Raaf
Etten-Leur
50:19
48:23
80
Tom Bastiaansen
Etten-Leur
50:27
50:04
81
Niels van Kruiningen
Yerseke
50:49
49:36
82
Stefan Damme
Woensdrecht
50:50
50:21
83
Sander Noordholland de
Etten-Leur
51:06
50:22
84
Brian Broeders
Medirunners
51:14
50:21
85
Mike Katzoff
Breda
51:56
50:34
86
Jim Noordeman
Rijsbergen
52:04
51:47
87
Dirk Floren
Etten-Leur
52:06
50:19
88
Maikel Rijvers
Breda
52:12
51:04
89
Mario van den Broek
Roosendaal
52:26
51:12
90
Dirk Akkermans
Teteringen
52:27
51:04
91
Hans van Bijnen
Tilburg
52:30
52:00
92
Ronald Timmerman
Breda
52:42
51:38
93
Sidney Silder
Etten-Leur
52:42
50:43
94
Mark Jochems
Breda
52:42
51:04
95
Rudolf van Gestel
Roosendaal
52:43
51:57
96
Jeroen van Vlimmeren (
Breda
52:45
52:19
97
Jeroen van Isselt
Etten-Leur
52:51
50:52
98
Michel Knaaper
Breda
52:51
51:31
99
Koen Stoffelen
Breda
53:20
52:03
100
Jeroen Tuin
PEC 1910
53:23
52:41
101
Jeroen van Os
Etten-Leur
53:29
51:28
102
Rens Broks
Breda
53:29
52:55
103
Erwin Tolk
Sprint
53:35
51:46
104
Dirk Kösters
Hoeven
53:40
52:18
105
Erwin van de Hooven
Etten-Leur
53:58
52:47
106
Gunar Gijsbrechts
Breda
53:59
52:17
107
Jasper Bakx
Bergen op Zoom
54:04
53:17
108
Hans Jacobs
Fijnaart
54:06
53:03
109
Marcel van der Kaa
Breda
54:09
53:37
110
Gleidson Assis Sa
Bergen op Zoom
54:35
53:56
111
Dennis Quist
Breda
54:35
53:45
112
Alexander Matthijsen
Breda
54:38
53:08
113
S Dekker
Breda
54:40
53:09
114
Paul Jochems
Zundert
54:49
53:36
115
Sander van Elven
Wouwse Plantage
54:56
53:44
116
Leon van Iersel
Roosendaal
54:59
53:42
117
Jan Joop Verwiel
Breda
55:31
55:27
118
Michel Heijdens
Breda
55:39
53:54
119
Maarten Buskermolen
Delft
55:41
54:14
120
Wesley Blommerde
Breda
55:47
54:05
121
Dion van Rijckevorsel
Breda
55:52
54:25
122
Maurice Hertogh
Wouw
56:11
55:01
123
Maarten Heimans
Roosendaal
56:22
54:53
124
Dennis van Gils
Standdaarbuiten
56:23
55:24
125
Dirk Magielse
Etten-Leur
56:27
55:09
126
Mike den Tuinder
Breda
56:32
54:57
127
Mark Reijling
Breda
57:20
55:36
128
Jordi van Tilburg
Etten-Leur
57:22
55:28
129
Sjaak Camphens
's-Gravenhage
57:24
55:22
130
Mark Buijnsters
Etten-Leur
57:32
56:31
131
Danny Antens
Roosendaal
57:36
55:51
132
Juran Trouw
Etten-Leur
57:41
57:20
133
Hans Crielaard
Oost-Souburg
57:58
56:13
134
Robert Fraenk
Breda
58:38
56:51
135
Arjen Elgersma
Roosendaal
58:38
56:54
136
Stefan Oomen
Breda
58:56
58:35
137
Marcel van Dort
Breda
59:24
58:32
138
Robert Jan van den Ber
Breda
59:46
58:37
139
Bart Kooymans
THOR
1:00:22
58:38
140
Rob Moelands
Etten-Leur
1:01:54
1:00:00
141
Joris Detrie
Raamsdonksveer
1:03:11
1:01:47
142
Arjan Vriens
Etten-Leur
1:03:49
1:02:07
143
Richard Christophersen
Zegge
1:05:29
1:04:37
144
Niels van den Broek
Son
1:05:53
1:04:46
145
Bram Hopmans
Sprint
1:06:41
1:04:37
146
Jaap van Hooydonk
Breda
1:07:26
1:05:40
147
Fernando Bouma
Alkmaar
1:10:34
1:08:41
148
Jeroen Debrauwer
Vught
1:16:42
1:15:15
149
Eloy de Vet
Oud Gastel
1:17:06
1:15:10
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toon Heeren
Loopteam Velocitas
32:33
32:33
2
Huub Maas
THOR
32:50
32:50
3
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
34:39
34:39
4
Dennis Klasen
Breda
35:56
35:56
5
Erwin vd Lisdonk
Oisterwijk
36:35
36:35
6
Arthur de Zoete
Teteringen
37:02
36:57
7
Ad Vermeijen
AVO 1983
37:03
37:03
8
Michel Verhoeven
Sprint
37:50
37:50
9
Rene van Strien
Atledo
37:56
37:56
10
Marc Vervaet
Sprint
37:58
37:54
11
Wilbert Touw
Loopteam Velocitas
38:05
38:05
12
Patrick Marien
THOR
38:25
38:24
13
Marc van ´t Hooft
Roosendaal
39:03
39:02
14
Marco Lodiers
THOR
39:09
39:07
15
Kristian de Langer
Sprint
39:35
39:30
16
Leo van Ravels
Sprint
39:45
39:39
17
Peter Rozen
Sprint
39:54
39:53
18
Erwin Jacobs
Breda
40:06
40:02
19
Frank Sjaardema
Sprint
40:26
40:22
20
Ruud Kamp
Zeist
40:43
40:31
21
Maikel Doreleijers
Attila
41:20
41:20
22
Rolf Vermolen
Ilion
42:19
42:16
23
Mark van Baal
Wouw
42:29
42:17
24
Tonio de Jong
Achilles
42:33
42:26
25
Erik Balder
Steenbergen Nb
42:37
41:56
26
Roald van der Laan
Spado
42:54
42:50
27
Jos van Rijswijk
Breda
43:02
42:54
28
Rachid El Hamdaoui
THOR
43:08
43:07
29
Louis van Eekelen
Oudenbosch
43:26
43:10
30
Jack Lazeroms
AVR '90
43:28
43:09
31
Peter van Zundert
Loopvereniging TOF
43:33
43:29
32
Werner w c j Mutsters
Wernhout
43:39
43:21
33
Thijs van Berlo
Tilburg
43:46
43:19
34
Jeroen Verstegen
Sprint
43:46
43:46
35
Marchel Witte
Hoek van Holland
43:50
43:42
36
Hein Verschuren
Etten-Leur
43:55
42:34
37
Cyril Rosman
Breda
43:57
43:46
38
Roland Reuvers
Breda
44:12
43:43
39
Arjan de Jong
Etten-Leur
44:12
43:45
40
Johan van Batenburg
Bosschenhoofd
44:14
44:00
41
Erwin Kessels
Etten-Leur
44:17
43:59
42
Joost Bezem
AVO 1983
44:34
44:29
43
Bas van den Brand
Berghem
44:55
44:48
44
Dennis Matthijssen
Roosendaal
45:05
44:55
45
Carlo van Opdorp
THOR
45:11
45:00
46
Ron Vos
Papendrecht
45:31
44:53
47
Richard Marijnissens
Etten-Leur
45:31
45:11
48
John Bierkens
Oud Gastel
45:43
45:28
49
Bas Diepstraten
Gilze
45:51
45:36
50
Eddey de Ridder
Rotterdam
45:56
45:47
51
Corne Nouws
Etten-Leur
45:59
45:50
52
Peter Jongenelen
AVO 1983
46:05
45:53
53
Kees van Dijke
Breda
46:16
46:01
54
Friso van Merode
Achilles
46:20
46:18
55
Frank Kerstens
Achilles
47:01
46:52
56
Hans Berkhout
Oud Gastel
47:05
46:51
57
Luc Teunissen
Breda
47:21
46:55
58
Peter Ibes
Bergen op Zoom
47:22
47:11
59
Peter Damen
Roosendaal
47:24
47:07
60
Eric Baljon
Etten-Leur
47:25
47:12
61
Joost van Rooij
Etten-Leur
47:29
46:47
62
Jan van Stigt
Giessen
47:35
47:05
63
Ronald Moorman
Roosendaal
47:39
47:00
64
Remco Swider
Hoeven
47:46
47:40
65
Maurice van der Sanden
Etten-Leur
47:46
47:37
66
Frank Faes
Gilze
48:00
47:45
67
René Meeus
Gilze
48:01
47:45
68
Marco van Es
Breda
48:03
47:33
69
Toin Scheepers
THOR
48:11
47:10
70
Maurice Mulders
Breda
48:16
46:21
71
Marc van Beek
Etten-Leur
48:20
48:14
72
Kick van Loon
Hoogerheide
48:22
48:10
73
Aswin van Oorschot
Etten-Leur
48:33
48:09
74
Richard Touw
Breda
48:36
48:13
75
Patrick Tak
Roosendaal
49:06
48:28
76
Dave Shearlaw
THOR
49:09
48:51
77
Pieter Vlasveld
WZK Tri Team Wassena
49:10
48:46
78
Anton Van de Boom
Roosendaal
49:13
48:58
79
Bas Mathon
Achilles
49:30
47:59
80
Marc Wirix
Essen (BEL)
49:34
49:08
81
Theo Nuyten
Medirunners
49:36
48:26
82
Rudolf de Jong
Oud Gastel
49:51
48:51
83
Guido de Bont
Breda
50:10
48:17
84
Dennis Nouws
Etten-Leur
50:13
50:04
85
Anthony Prenen
Breda
50:15
48:46
86
Martin Schellevis
Sommelsdijk
50:20
48:57
87
Aksel Roorda
Etten-Leur
50:34
50:16
88
Stefan van Dieen
Achilles
50:39
49:08
89
Pieter Ahsman
Breda
50:43
50:17
90
Conrad Koerts
Etten-Leur
50:47
49:55
91
Sjef Kuppens
Scorpio
50:54
49:31
92
Pim Nuijten
Oudenbosch
50:59
50:06
93
John van Rijsbergen
Etten-Leur
51:07
50:34
94
Willy Gommeren
Sprundel
51:18
50:40
95
Dirk Valder
Etten-Leur
51:25
51:04
96
Martin de Feijter
Etten-Leur
51:33
50:26
97
Gunther A A M Voesenek
Breda
51:34
51:06
98
Jos de Keijzer
Hoogerheide
51:35
50:27
99
Sander Scholtus
Achilles
51:46
50:15
100
Mario Schouw
Roosendaal
51:50
50:34
101
Rinaldo Andrik
Breda
51:57
50:55
102
John van Oorschot
Medirunners
52:13
51:15
103
Marco Snoeren
Scorpio
52:27
51:04
104
Ruud Nelemans
THOR
52:32
51:07
105
Erwin Koops
Spiridon
52:38
51:38
106
Arjan Schrauwen
Rucphen
52:42
52:26
107
Patrick Vermaat
Breda
52:47
50:55
108
Robin Kock
Etten-Leur
52:48
51:20
109
Rene Lambregts
Etten-Leur
52:55
51:59
110
Gert-Jan Koevoets
Achilles
53:02
51:35
111
Jos Nieuwenhuijs
Etten-Leur
53:07
52:23
112
Simon Dudok
Etten-Leur
53:10
51:51
113
Aerts Ferry
Breda
53:11
52:23
114
Roger Evers
Breda
53:19
52:28
115
Peter van Beeck
Etten-Leur
53:27
51:52
116
Robert Dirven
Etten-Leur
53:30
52:58
117
Richard de Brabander
Roosendaal
53:37
52:33
118
Daniel Elst
Zundert
53:38
52:29
119
Erik Jansen
Prinsenbeek
53:41
53:01
120
Giovanni van Osta
AVO 1983
53:48
51:57
121
Ruud Kersten
Etten-Leur
53:49
53:01
122
Stefano Braam
Breda
53:51
53:36
123
Robert Coppens
Breda
54:04
52:57
124
Robert Rommers
Zundert
54:22
52:37
125
Frank Voermans
Medirunners
54:34
53:07
126
Raymond Krist
Zevenbergen
54:36
53:26
127
Peter Rijnbout
Breda
54:38
53:09
128
Gerard Lambregts
Etten-Leur
54:56
53:03
129
Martijn Geervliet
Breda
54:59
53:33
130
Mark Mans
Etten-Leur
55:18
54:35
131
Aalt Timmer
Sprint
55:21
53:36
132
Frans Lambregts
Etten-Leur
55:32
54:41
133
Marco van den Berg
Etten-Leur
55:32
54:40
134
Rick Noordam
Roosendaal
55:38
55:06
135
John Snepvangers
Breda
55:42
54:37
136
Christian Jongenelen
Roosendaal
55:43
53:34
137
Andrew Schijvens
Kaatsheuvel
55:50
54:25
138
Siebe Offereinz
WZK Tri Team Wassena
55:52
54:50
139
Ronald Bruin
Breda
55:53
55:25
140
Dees Leembach
Etten-Leur
55:54
55:05
141
Frank van Oers
Roosendaal
55:56
54:55
142
Peter Leijten
Zevenbergen
55:57
54:20
143
John Klep
Etten-Leur
55:57
54:28
144
Reinier Jacobs
THOR
56:08
54:57
145
Ronald Demmers
Road Runners Etten-L
56:11
54:18
146
Paul de Wilde
Hardinxveld-Giessend
56:14
54:58
147
Erik Dierdorp
Roosendaal
56:29
54:52
148
Gertjan Tetteroo
Klundert
56:30
55:51
149
Huub van Dijk
Breda
56:31
54:58
150
Raymond Pinxteren
Etten-Leur
56:46
55:48
151
Ad van der Vorst
Amsterdam
57:08
56:23
152
Huub Helmes
Geertruidenberg
57:11
56:04
153
Pascal Baartmans
Roosendaal
57:19
56:32
154
Jos Konings
Roosendaal
57:23
55:22
155
Jan-Rolf Hendriks
Middelburg
57:24
55:23
156
Ferdy de Jonge
Etten-Leur
57:27
56:59
157
Rene Rademakers
Breda
57:37
56:29
158
Ton Theelen
Etten-Leur
57:39
56:29
159
Ray Noel
De Koplopers
57:41
56:20
160
Marco Freijsen
Roosendaal
57:43
57:05
161
Hans van Rijswijk
Breda
57:51
56:41
162
Erik Batenburg
Etten-Leur
57:55
56:57
163
Mario van Vlimmeren
Hoeven
57:59
57:28
164
Wim Pannekeet
Breda
58:17
56:28
165
Bas Gommers
Breda
58:20
56:49
166
Geert Vervoort
Etten-Leur
58:25
57:26
167
Emile Dijkstra
Breda
58:30
56:56
168
Edwin Wagemakers
AVO 1983
58:49
57:52
169
Jack Jongeneelen
Roosendaal
58:50
56:55
170
Olaf van Gremberghe
Roosendaal
58:54
58:02
171
Jurgen Gommeren
Roosendaal
58:54
56:58
172
Alexander den Boer
Breda
58:55
57:21
173
Jurgen Verschuren
Etten-Leur
59:18
58:47
174
Michel Dierickx
Gorinchem
59:22
58:49
175
Arian Leijten
Noordhoek
1:00:12
59:16
176
Morris Kraaijeveld
Dorst
1:00:56
58:59
177
Marcel de Bruijn
Etten-Leur
1:01:04
59:27
178
Leo Stok
Groene Ster
1:02:33
1:01:14
179
Gerrie Kessels
Etten-Leur
1:02:55
1:01:48
180
Reggie Neve
Etten-Leur
1:03:02
1:01:08
181
Stefan e g Laarakker
Breda
1:03:12
1:02:00
182
Remco van Dongen
Breda
1:03:28
1:02:01
183
Edwin van der Flier
Dordrecht
1:04:02
1:02:06
184
Koen van den Heuvel
Breda
1:04:05
1:02:57
185
Edwin van den Bemt
Roosendaal
1:05:08
1:03:33
186
Gert Vandeputte
Kapellen (Antw.) (BE
1:05:16
1:03:34
187
Mark Remijn
Roosendaal
1:06:56
1:06:10
188
Martijn van de Kasteel
Breda
1:07:36
1:06:54
189
Mark Oomen
Breda
1:08:45
1:07:54
190
Hans Visker
Etten-Leur
1:11:43
1:09:53
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre' van Dongen
Prinsenbeek
38:11
38:11
2
Maurice Janssens
AVO 1983
38:50
38:48
3
Fred Louter
Maasland
39:00
38:47
4
Marco Genefaas
Etten-Leur
39:02
39:02
5
John Marijnissen
Loopvereniging TOF
39:29
39:25
6
Huub Römgens
Terheijden
39:56
39:50
7
Hans Udo
Ulvenhout
40:24
40:21
8
Marcel Cools
Sprint
40:27
40:22
9
Richard van Nispen
Etten-Leur
40:40
40:38
10
René van der Pas
Scorpio
41:15
41:14
11
Sybrant Walsma
Scorpio
42:02
42:00
12
Frans Louter
Maasland
42:25
42:14
13
Haroldinio Abauna
Eindhoven
42:30
42:30
14
Ron Franken
Scorpio
42:53
42:52
15
Ad Boeren
AVR '90
43:03
43:02
16
Toine de Wild
Breda
43:08
43:04
17
Pierre van Damme
Etten-Leur
43:18
43:15
18
Jack de Bruijn
Etten-Leur
43:49
43:46
19
Arjen Aerts
AVO 1983
43:55
43:51
20
Jos Leijs
Bosschenhoofd
44:11
44:08
21
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
44:20
44:16
22
Ron Hense
Zundert
44:27
44:18
23
Gertwan Soethout
Achilles
44:37
44:34
24
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
44:47
44:41
25
Paul de Vries
Sprint
44:56
44:48
26
Peter Pelsma
THOR
45:04
44:57
27
Martijn van den Bosch
Breda
45:28
45:22
28
Jos Karstanje
Hellas
45:29
45:07
29
Ton Harbrink
Road Runners Etten-L
45:31
45:25
30
Paul Knook
Stampersgat
45:39
45:29
31
Jos van Duist
Leusden
45:47
44:38
32
Michael Boelens
Bergen op Zoom
45:54
45:43
33
Martin van Dijke
Breda
45:57
45:42
34
Johan de Keizer
Roosendaal
46:03
45:56
35
Kees Koevoets
Breda
46:10
45:50
36
Leo Mouws
DJA
46:32
45:57
37
Anton Suikerbuik
Olympia Halsteren
46:33
46:21
38
Jan Bouten
AV Helden
46:34
46:23
39
Erwin Peeters
Oudenbosch
46:52
46:47
40
Guillaume Ernst
Breda
47:11
46:53
41
Hans Matthijssen
Rijsbergen
47:15
46:17
42
Cees van Hooijdonk
Etten-Leur
47:21
46:05
43
Christ Bastiaansen
Bavel
47:21
47:06
44
Bas Smits
Hank
47:26
47:05
45
Toine Kerstes
Achilles
47:32
47:14
46
Bartho Anderson
Etten-Leur
47:42
47:41
47
Martin Haring
Maasland
47:44
47:05
48
Wim van de Sande
Schijf
47:47
46:59
49
Marc Jansen
Sprint
48:03
47:52
50
Peter van Sundert
AVO 1983
48:05
47:09
51
Peter Ploegaert
Etten-Leur
48:57
48:10
52
Bas Blom
Breda
48:59
47:49
53
Marc Delgijen
Prinsenbeek
49:27
49:19
54
Marten Oldersma
Roosendaal
49:34
49:11
55
Theo Vermunt
AV Standdaarbuiten
49:36
47:54
56
Aard Bergman
Gilze
49:39
49:21
57
Toin Wouters
Spiridon
49:41
49:40
58
Ruud Brood
Oudenbosch
49:43
49:04
59
Jan Verswijveren
Halsteren
49:58
49:18
60
Frans Bergman
Breda
50:04
49:01
61
Anton Schoenmakers
Breda
50:11
49:11
62
Mark Akkerman
Etten-Leur
50:21
49:11
63
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
50:21
50:07
64
Hans Suijkerbuijk
Breda
50:28
50:08
65
Jean-Pierre Moerkens
Etten-Leur
50:36
48:57
66
Johan de Bloeme
Etten-Leur
50:43
49:42
67
Rob Horde
Oud-Gastel
50:51
49:34
68
David Ockhuijzen
Bavel
51:04
50:42
69
Kees Talboom
Breda
51:09
50:46
70
Jan van der Hoeven
Achilles
51:10
49:40
71
John van Geel
Roosendaal
51:10
49:54
72
Herman van Empel
Roosendaal
51:16
49:33
73
Hans Smit
Achilles
51:21
49:43
74
Charles van den Boogaa
Hoeven
51:24
50:50
75
Jos van Schendel
Dutch Runners Gold
51:28
50:35
76
Simon Spinder
Breda
51:29
51:19
77
Eric Pijnenburg
Breda
51:31
51:02
78
Gerard van der Leeuw
Roosendaal
51:36
50:53
79
Ed Brugman
Achilles
51:38
50:11
80
Johan Luysterburg
Roosendaal
51:40
50:35
81
Johan Coremans
Breda
51:42
50:53
82
Frans van der Wulp
Oudenbosch
51:47
50:35
83
Geert Knook
AV Standdaarbuiten
51:52
50:11
84
Ger Verhulst
Etten-Leur
51:56
50:46
85
Maarten Hoogland
Roosendaal
51:58
50:58
86
Rinus Mouwen
Etten-Leur
52:10
51:30
87
Michel Brouwer
Zevenbergen
52:22
51:56
88
Frank van Roode
Roosendaal
52:32
51:04
89
Peter Heeren
Etten-Leur
52:37
51:46
90
Peter Sprangers
Rijsbergen
52:46
52:28
91
Rinus Broosus
Etten-Leur
52:49
52:36
92
Peter van Nijnatten
Schijf
52:49
50:48
93
Rogier Mandos
Roosendaal
52:53
51:38
94
Andre Haverkamp
Hoeven
52:56
51:42
95
Kees van Sundert
Roosendaal
53:01
51:51
96
Ernst Krul
Olympus '70
53:08
51:37
97
Kees van Tiggelen
Breda
53:18
52:33
98
Marcel Gosens
Breda
53:22
53:13
99
Hans Leijser
Dutch Runners Gold
53:32
51:36
100
René Kerstens
Roosendaal
53:32
52:34
101
Tjia Liem
Rotterdam
53:32
52:16
102
Rick van Calmthout
Dordrecht
53:37
52:21
103
Laurens Verhulst
Oud Gastel
53:39
52:38
104
Peter Strootman
Klundert
53:45
53:06
105
Jan Wevers
Groene Ster
53:46
52:52
106
Jack van Gastel
Breda
53:54
52:02
107
Henri van Ravels
Breda
53:55
52:54
108
Bert Schutte
THOR
53:59
53:34
109
Hverkamp
Roosendaal
53:59
53:46
110
Leo van den Diepstrate
Zevenbergschen Hoek
54:03
53:11
111
Toine van Eekelen
Roosendaal
54:16
53:39
112
Cor Frost
Breda
54:18
52:10
113
Walter Oudhof
Klundert
54:33
53:53
114
Giel Wagenaar
Breda
54:35
53:45
115
Johan Oostvogels
Hoeven
54:48
53:01
116
Harry van den Muysenbe
Sprint
54:49
53:38
117
Eric van Rie
Breda
55:03
54:18
118
Rob Gouka
Oosterhout Nb
55:12
53:50
119
Wiek van Es
Sprint
55:14
53:54
120
Will van Sundert
Stampersgat
55:21
54:19
121
Jan Verwiel
Breda
55:31
55:25
122
Perrie Koch
Halsteren
55:31
53:40
123
Tom Adelaar
Breda
55:35
54:19
124
Johan Visser
Roosendaal
55:35
54:30
125
Mark Dirvens
Prinsenbeek
55:43
54:24
126
Michael Nendels
THOR
55:50
54:38
127
Jan van Rijckevorsel
Breda
55:52
54:26
128
Reinier Hurkx
THOR
56:02
54:50
129
René Jacobs
Rijsbergen
56:08
54:21
130
Rene Waarsenburg
Hoeven
56:10
55:34
131
Bart van Genuchten
Etten-Leur
56:11
54:47
132
Arie Meeuwissen
Prinsenbeek
56:20
55:17
133
John van den Berg
Sittard
56:34
54:29
134
Karel de Bruijn
Halsteren
57:16
56:00
135
Harmen Krepel
Bergen op Zoom
57:23
55:21
136
René de Clercq
Roosendaal
57:25
57:02
137
Maurits Schoenmaker
Roosendaal
57:26
56:14
138
Bart van Egeraat
Breda
57:31
56:56
139
Peter Bergman
Zwijndrecht
57:49
56:48
140
Ron 't Lam
Schiedam
57:49
56:48
141
Hans van Meggelen
Spark
57:56
56:18
142
Freek Waaijer
Bergen op Zoom
58:03
56:41
143
Rein Kroon
Roosendaal
58:04
56:12
144
Peter van Dorst
Breda
58:10
57:04
145
J J M van Dun
Fortuna
58:11
56:50
146
Bertjan Luyks
Wouw
58:37
57:00
147
Kees Bennaars
Breda
59:17
58:10
148
Leendert Vermeulen
Achilles
59:20
57:48
149
Robert Merkies
Breda
59:23
57:54
150
Frank van den Maagdenb
Etten-Leur
59:31
58:11
151
John Potters
Roosendaal
1:00:30
59:02
152
Antoon Vriens
Halsteren
1:00:53
59:30
153
Kees Goetstouwers
DJA
1:01:22
1:00:01
154
William Simons
Breda
1:01:34
1:00:40
155
John Hobma
Breda
1:01:35
1:00:39
156
Frank Donkers
Breda
1:03:04
1:02:17
157
Corne van Tilburg
Etten-Leur
1:03:04
1:01:11
158
Rens van den Oever
Roosendaal
1:03:06
1:01:54
159
Peter Hendrikse
Roosendaal
1:03:12
1:01:35
160
Ton Jacobs
Breda
1:03:20
1:02:23
161
Paul de Clercq
Breda
1:03:25
1:02:21
162
Ron van Leeuwen
Maasland
1:03:26
1:02:43
163
Jac Oerlemans
Bergen op Zoom
1:03:49
1:02:01
164
Hans Akkermans
Teteringen
1:04:26
1:03:02
165
Ruud Knobel
Etten-Leur
1:04:27
1:03:38
166
Jack Bastiaansen
Etten-Leur
1:04:38
1:03:11
167
Jurgen Gran
Bergen op Zoom
1:04:48
1:03:27
168
Heins Greten
Roosendaal
1:05:01
1:03:55
169
Jan Timmers
Bavel
1:05:10
1:04:25
170
Guus Jansen
Bergen op Zoom
1:05:14
1:03:23
171
Theao van de Wijngaard
Roosendaal
1:08:58
1:07:40
172
Barry Bielars
Roosendaal
1:10:19
1:08:21
173
Ad Westveer
avVN
1:11:48
1:10:18
174
Frans van der Velden
Breda
1:13:01
1:10:59
175
Ron de Winter
Achilles
1:13:16
1:12:00
176
Frank Koole
Breda
1:13:36
1:12:46
177
Piet Brand
Etten-Leur
1:16:26
1:15:21
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
A W M Bosters
Sprint
40:02
39:56
2
Jac Beekers
Achilles
40:36
40:34
3
Kees Verplanke
Sprint
40:56
40:51
4
Bert van Exsel
Sprint
41:18
41:18
5
Paul van den Heuvel
Sprint
42:20
42:15
6
Jos Bierens
Duizel
42:47
42:43
7
Harry Kemperman
THOR
43:10
43:10
8
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
43:19
43:19
9
Piet Oomen
AVO 1983
43:27
43:26
10
Runus Mulders
THOR
43:41
43:39
11
Rinus Wilderom
Achilles
44:30
44:26
12
Hans vd Velden
Breda
44:51
44:35
13
Berts de Ruiter
Breda
45:04
44:35
14
Kees Voeten
THOR
45:40
45:38
15
Kees van den Eijnden
Sprint
46:04
45:54
16
Toine Roks
Etten-Leur
46:42
46:20
17
Ad Heijdens
Etten-Leur
46:52
46:46
18
Rien van Diepen
Spiridon
47:24
46:42
19
Adrie van Dorp
Hoogerheide
47:42
46:47
20
Salvatore Dessi
Maasland
47:44
47:05
21
Jac Reijnaars
Sprint
48:00
47:54
22
Bert Jansen
Scorpio
48:07
47:19
23
Henk Vissers
Sprint
48:12
48:01
24
Christ de Bruijn
Sprundel
48:27
48:10
25
Kees Rijpers
St. Willebrord
48:27
47:40
26
Johan Broers
Road Runners Etten-L
48:32
47:59
27
Gerard Jansen
Scorpio
48:58
48:09
28
Wim Ambagts
AVO 1983
49:04
48:56
29
Ad Nous
Sprint
49:08
48:57
30
Kees Hurckx
Ulvenhout
49:12
49:02
31
Wies Nondhuizen
Roosendaal
49:25
48:48
32
Bert van Meggelen
Scorpio
49:25
49:17
33
Hans de Jongh
Scorpio
49:31
48:50
34
Chris Strous
Sprint
49:43
49:37
35
Ben Sanders
AVO 1983
49:56
49:49
36
Michel Kalis
Achilles
50:00
48:39
37
Dirk Klapwijk
Sprint
50:08
49:48
38
Rini Koevoet
Roosendaal
50:21
48:51
39
Kees Braspenning
AVO 1983
50:32
50:07
40
Frans van der Ven
Sprint
50:34
49:57
41
Ton Luykx
Dorst
50:35
49:38
42
Jan Ooms
Steenbergen Nb
51:15
50:37
43
Kees de Kok
Olympus '70
51:34
50:34
44
Jan Lievens
Olympia Halsteren
51:38
51:32
45
John Anijs
Scorpio
51:44
51:04
46
Peter Hekker
Breda
51:50
51:16
47
Dree David
Etten-Leur
51:54
51:18
48
Ad van de Watering
Halsteren
51:59
51:39
49
Jac Jansen
Sprint
52:17
51:50
50
Jo van Rosmalen
OSS-VOLO
52:24
52:15
51
John Vermeulen
Achilles
52:51
52:06
52
Jan van Pul
Etten-Leur
52:56
52:09
53
Sjaak Bakx
Wouw
52:59
52:33
54
Theo Schneijdenberg
Geertruidenberg
53:15
53:10
55
Kees Peemen
Prinsenbeek
53:26
52:04
56
Ad Gobbens
Breda
53:27
51:43
57
Fer van Bergen
Road Runners Etten-L
53:49
53:44
58
Dick Dikkenboer
's-Gravenhage
54:02
52:52
59
Ad Hoppenbrouwers
Spado
54:14
52:59
60
Theo Quaars
Breda
54:20
53:48
61
Joop Danckaerts
Roosendaal
54:28
53:59
62
Ad vd Griend
Spirit Oud Beijerlan
54:38
54:08
63
Piet op den Kelder
OSS-VOLO
54:44
53:28
64
Kees Langelaan
Maassluis
54:45
54:01
65
Christ van Gils
Roosendaal
54:50
53:51
66
Ad Verhaart
Breda
54:53
54:18
67
Frans Jansen
Achilles
54:56
54:29
68
Wim Meeuwissen
Achilles
55:05
54:20
69
Jack Simons
Sprint
55:08
54:30
70
Jos Huijbrechts
Wouw
55:13
54:11
71
Jan Weedenhoft
Middelburg
55:14
54:21
72
Adrie Raaijmakers
Road Runners Etten-L
55:21
54:28
73
Joop Born
WZK Tri Team Wassena
55:44
54:43
74
Giel de Jong
Etten-Leur
55:44
55:15
75
Frans Evers
Road Runners Etten-L
56:00
55:04
76
Theo Grim
Etten-Leur
56:44
55:51
77
Hein Bouw
Zundert
56:47
56:08
78
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
57:00
56:49
79
Louis Baartmans
Roosendaal
57:19
56:32
80
Jan Broumels
THOR
57:30
56:26
81
Ad van de Riet
Rijsbergen
57:43
56:22
82
Jan de Nijs
Sprint
57:48
57:14
83
Jan de Bie
Tilburg
57:50
55:58
84
Jan Kwisthout
Achilles
58:06
56:23
85
Koos Geerts
Sprint
58:50
57:58
86
Bart Sijmens
Sprundel
59:24
59:00
87
Johan Akkermans
Made
59:44
58:20
88
Johan Kustermans
DJA
1:00:09
58:31
89
Michel van der Vorst
Achilles
1:00:15
59:29
90
Thomas Heijnen
Sprint
1:01:20
1:00:34
91
Nick van der Meel
Achilles
1:01:24
1:00:30
92
Piet Baudoin
's-Hertogenbosch
1:01:38
59:52
93
Clemens Tanke
Sprint
1:02:05
1:01:17
94
Lex de Zwart
Road Runners Etten-L
1:02:50
1:01:54
95
Bert van Elteren
Achilles
1:03:26
1:02:29
96
Ton Hop
Terheijden
1:03:55
1:02:38
97
Geert Oerlemans
Diomedon
1:04:00
1:02:31
98
Frabs Magielse
Loopvereniging TOF
1:04:07
1:02:16
99
Wim Kuijpers
Achilles
1:04:19
1:03:24
100
Cees Heeren
Etten-Leur
1:04:38
1:03:06
101
Piet Eggens
Breda
1:06:58
1:05:06
102
Ad Teuben
Tilburg Road Runners
1:07:45
1:05:50
103
Jac Lambregts
Achilles
1:08:25
1:07:28
104
Andre Schuller
Etten-Leur
1:10:09
1:09:16
105
Wil Heshof
Etten-Leur
1:10:55
1:09:10
106
Kees Lamme
Roosendaal
1:12:12
1:10:58
107
Yves De Maeyer
Gent (BEL)
1:15:21
1:13:24
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia de Vries
Phoenix
35:55
35:55
2
Ingrid Versteegh
Sprint
36:14
36:14
3
Patricia Goossens
Breda
45:30
45:22
4
Kazue Miyazaki
Rotterdam
46:55
46:28
5
Sindy van de Watering
Bergen op Zoom
46:58
46:37
6
Dorien van der Aa
Fortuna '67
47:20
47:20
7
Yvonne Boot
AVO 1983
48:11
47:52
8
Jilske Huijben
Hoeven
48:45
48:20
9
Suzanne van Balen
Maasland
49:02
48:44
10
Arlette Linssen
Breda
49:19
48:41
11
Maria Oorsprong-Alta
Breda
49:20
48:43
12
Roely Prenger
Dynamica
49:27
48:13
13
Jolanda Hop
Loopvereniging TOF
49:35
48:16
14
Karin de Wild
Achilles
49:43
49:38
15
Kerstin Fritsche
Mierlo
50:14
49:04
16
Ellen Verdonk
DJA
50:36
50:17
17
José Kuijstermans
Achilles
51:17
51:08
18
Boukje Huijben
Hoeven
52:01
51:26
19
Nicole Goossens
Achilles
52:37
51:10
20
Marieke Wouters
Roosendaal
52:40
52:04
21
Carolien van Geertsom
Sprint
52:47
51:01
22
Merel van Heel
Etten-Leur
52:51
52:06
23
Heleen van Exsel
Breda
53:28
52:47
24
Marlou de Best
Breda
53:28
52:10
25
Canan Babayigit
Spijkenisse
54:02
53:25
26
Marielle Morijn
Roosendaal
54:38
52:50
27
Renate Kerckhoffs
Loopvereniging TOF
54:44
53:17
28
Kristel van Herwijnen
Etten-Leur
54:45
53:21
29
Maartje van de Lindelo
AVO 1983
54:46
53:48
30
Anne-Marie Peeters
Wouw
54:50
53:18
31
Anouk Riemslag
Sprint
54:57
53:13
32
Susan Joosen
Etten-Leur
54:58
53:32
33
Josien Broos
Rotterdam
55:41
54:14
34
Chantal van Steenpaal
Breda
55:42
54:38
35
Sabine Bijl
Breda
55:56
55:14
36
Dorien Verschuren
Bergen op Zoom
56:05
54:46
37
Fleur Halters
Sprundel
56:08
54:52
38
Patricia van Gurp
Etten-Leur
56:27
55:07
39
Birgit Luijk
Rotterdam
56:32
54:54
40
Linsey Schoonen
Rucphen
57:23
55:24
41
Annemieke Vermeer
Breda
57:50
55:59
42
Margot Rombouts
Zevenbergen
58:01
56:16
43
Connie Roks
Breda
58:02
56:50
44
Esther van Louvezijn
Halsteren
58:03
56:41
45
Mariska Gommeren
Roosendaal
58:43
57:12
46
Lian van Santen
Achilles
58:49
57:39
47
Anja Koevoets
AVR '90
58:49
57:32
48
Hennie Koeken
Tilburg
59:03
57:48
49
Inge van Beek
Rijsbergen
59:06
58:06
50
Elvira de Korte
Etten-Leur
59:42
57:49
51
Monique Adams
Etten-Leur
59:43
57:52
52
Esther Perez Lagendijk
Stampersgat
1:00:15
59:08
53
Marjon van Zunderen
Breda
1:00:19
59:53
54
Ellen Vrins
Achilles
1:00:24
58:44
55
Ramona van Nunen
Breda
1:00:25
58:29
56
Janine Dictus
Etten-Leur
1:00:50
59:56
57
Susanne Roelle
's-Hertogenbosch
1:00:54
59:39
58
Linda van Ginneken
Dutch Runners Gold
1:01:15
59:43
59
Marloes van Pul
Amsterdam
1:01:19
1:00:30
60
Cristel Boot
Etten-Leur
1:01:43
59:53
61
Carolien van der Riet
Bergen op Zoom
1:01:58
1:00:42
62
Jessica Gillis
Sprint
1:02:12
1:01:03
63
Marise van der Pers
Oud-Beijerland
1:02:15
1:00:50
64
Nathalie Bulkmans
Roosendaal
1:02:21
1:01:14
65
Debby Willemse
Fijnaart
1:02:29
1:01:14
66
Wendy Buijnsters
Medirunners
1:02:36
1:01:14
67
Valerie de Bie
Haarlem
1:02:53
1:02:30
68
Kim Hendrikse
Roosendaal
1:03:12
1:01:34
69
Yvonne Segers
Breda
1:03:24
1:01:54
70
Charlot Abschams
Tilburg
1:03:31
1:02:32
71
Ieke Tromp
Roosendaal
1:03:37
1:03:03
72
Tamara Tichelman
Etten-Leur
1:03:37
1:02:01
73
Janine Prins
Breda
1:04:54
1:04:23
74
Rian Van Laarhoven
Fijnaart
1:05:55
1:04:39
75
Karina Bogers
Breda
1:07:28
1:05:38
76
Ankie Matthijssen
Roosendaal
1:08:05
1:07:48
77
Margriet van Brummelen
Loopvereniging TOF
1:08:27
1:06:24
78
Marjolein de Reus
Alkmaar
1:10:45
1:08:50
79
Annelies Geerts
Dorst
1:14:44
1:13:30
80
Susanne Goossens
Vught
1:16:42
1:15:16
81
Heleen Raaijmakers
Oud Gastel
1:17:06
1:15:09
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Postema
THOR
40:20
40:20
2
Lenie Rabie
Mount Coolum (AUS)
44:09
44:04
3
Nancy Koch
Diomedon
44:30
44:24
4
Ancella Knoop
Etten-Leur
47:13
46:58
5
Saskia van den Beemt
Etten-Leur
48:14
47:38
6
Anja Tengg
Zegge
48:16
48:09
7
Ester van den Brule
Breda
48:16
47:44
8
Melisande Verlaar
Etten-Leur
49:20
48:58
9
Jenneke de Jong
Etten-Leur
50:24
50:04
10
Petra Theunis
Breda
50:25
50:01
11
Petra Polspoel
Spado
50:31
49:50
12
Bianca Muskens
Dongen
50:34
50:02
13
Marie Louise Buckens
Oudenbosch
51:13
50:21
14
Hetty de Leeuw
Breda
51:37
51:07
15
Wendy van der Meulen
AVO 1983
51:44
50:40
16
Ingrid Wirix-Gommers
THOR
51:49
51:24
17
Thea Segeren
Loopvereniging TOF
52:05
51:20
18
Mayke Drijver
Spado
52:29
51:55
19
Marja Lambregts-Kolmei
Roosendaal
52:49
52:01
20
Anja Verbraak
Schijf
52:59
50:57
21
Nanny Konings
Etten-Leur
53:08
51:39
22
Heidi Ansems
Breda
53:13
52:38
23
Debbie van Hoof
Etten-Leur
53:14
52:54
24
Marca Nelen
Etten-Leur
53:30
52:18
25
Nanny van de Riet
Achilles
53:34
52:08
26
Suanne Bitter
AVO 1983
53:36
52:31
27
Sylvia van Haperen-Mul
Breda
53:44
53:06
28
Yolande Pernot-Odekerk
Prinsenbeek
54:06
53:25
29
Miranda Kuijpers
Medirunners
54:11
53:13
30
Lian Delvue
Spado
54:13
53:29
31
Sylvia Kenis
Breda
54:14
53:41
32
Jolanda van Hassel
DJA
54:26
53:51
33
Sandra van Dongen
Sprint
54:28
53:14
34
Miriam Naalden
Spiridon
54:28
53:47
35
Bianca Jongeneelen
Breda
54:31
53:12
36
Sylvia Halters
DJA
54:37
54:04
37
Anja Jochems
Zundert
54:49
53:34
38
Caroline van Weerlee
WZK Tri Team Wassena
54:57
53:53
39
Vivian Braun
Breda
54:58
54:18
40
Jannie Romme
Terheijden
55:03
53:25
41
Ellen Veldhoen
Maasland
55:06
54:22
42
Wietske van Sambeek
Breda
55:06
54:29
43
Vera Mannaerts
Schoten (BEL)
55:09
54:18
44
Dimphie Coremans
Etten-Leur
55:48
54:59
45
Karin Vink - Verhoeven
Breda
55:49
54:07
46
Anita Vermeeren
Breda
55:56
54:12
47
Vivienne van der Kamp
Breda
56:07
55:29
48
Lian van Beers
Etten-Leur
56:10
55:12
49
Mabel Brouwers
Road Runners Etten-L
56:10
55:26
50
Conny Rijken
Etten-Leur
56:53
55:04
51
Suzy Leysner
Breda
56:55
55:13
52
H Snieders
Rijsbergen
57:09
56:31
53
Eveline van Hoppe
Etten-Leur
57:10
56:24
54
Ursula Nuijten
Oudenbosch
57:12
56:20
55
Ann Straetmans
Deurne (Antwerpen) (
57:13
56:15
56
Francien Roosenschoon
Rijsbergen
57:20
56:24
57
Ingrid Mayer
Kloetinge
57:24
55:23
58
Bianca van Bedaf
Road Runners Etten-L
57:24
55:35
59
Susan Rommers-Aerts
THOR
57:24
55:41
60
Jolanda Rommens
Breda
57:28
57:12
61
Sandra van Dongen-Hari
Maasland
57:33
56:50
62
Meri Jansen
Strijbeek
57:33
56:20
63
Ria Rombouts
AV Standdaarbuiten
57:37
55:56
64
Monique van Tilburg
Halsteren
57:46
56:24
65
Lucinde van Caulil
Roosendaal
57:48
56:42
66
Claudia van Dongen
Prinsenbeek
57:57
56:19
67
Anoeska Schipperen
Prinsenbeek
57:57
56:19
68
Siska Booden
Road Runners Etten-L
58:12
57:29
69
Natalie Kuitert-Heeste
Sprint
58:23
57:52
70
Karin Luyks
Wouw
58:37
57:01
71
Ilse Schouten
Breda
58:45
57:25
72
Lucienne Pas
Sprint
58:55
57:49
73
Judith Laarhoven
Sprint
59:01
58:10
74
Kitty van Rooij
Etten-Leur
59:08
58:25
75
Jolanda Vriens
Etten-Leur
59:18
57:36
76
Diana Suurland
Terheijden
59:25
58:09
77
Elzelina Landa
Breda
59:30
58:28
78
Patricia Ruizeveld de
Pernis Rotterdam
59:39
58:00
79
Irene Noordeman
Rijsbergen
59:59
59:42
80
Patricia van Dijk - va
Prinsenbeek
1:00:18
58:42
81
Claudia Voermans
Etten-Leur
1:00:43
59:15
82
Marloes Hoogenes-Hendr
Achilles
1:00:50
59:55
83
Angelique de Bruijn
Etten-Leur
1:01:05
59:27
84
Anja Boeren
Etten-Leur
1:01:08
1:00:09
85
Ellen van der Ros
Etten-Leur
1:01:13
1:00:37
86
Miriam Rijnvos
Breda
1:01:13
1:00:56
87
Judith van Staalduinen
Breda
1:01:13
1:00:56
88
Trix Schellevis
Stelle Runners
1:01:15
59:52
89
Lyzette van der Marel
Maasland
1:01:17
1:00:34
90
Astrid vd Luytgaarden-
Road Runners Etten-L
1:01:20
1:00:33
91
Yvonne Bons
Road Runners Etten-L
1:02:01
1:00:08
92
Murriel Buijs
AVO 1983
1:02:04
1:00:59
93
Anita Kuijpers
Breda
1:02:13
1:01:05
94
Suzanne Nagtzaam
Sprint
1:02:19
1:01:07
95
Nicole Voshol-van Gorc
THOR
1:02:25
1:01:18
96
Thea Vos
Breda
1:02:35
1:02:16
97
Sasja Stolk
Maasland
1:02:39
1:01:56
98
Lydia Emmen
Breda
1:02:42
1:01:54
99
Hella Timmermans
Breda
1:03:05
1:01:00
100
Marielle van Dorst
Etten-Leur
1:03:36
1:02:01
101
Karen Schoonen
Achilles
1:03:42
1:01:50
102
Corina van den Berg
Achilles
1:03:59
1:03:00
103
Yoeke Huijsmans
Achilles
1:04:07
1:02:40
104
Karin van Gils
Achilles
1:04:28
1:02:34
105
Anouschka Deckers
Etten-Leur
1:04:28
1:02:50
106
Conny Vuijk
Spark
1:04:49
1:03:08
107
Nancy van den Bemt
Roosendaal
1:05:09
1:03:34
108
Winny Nieuwkamer
Roosendaal
1:05:11
1:04:12
109
Silvia Mol
Etten-Leur
1:05:14
1:03:41
110
Heleen Hof
Bergen op Zoom
1:05:15
1:03:35
111
Dicky Buhrer Tavanier
De Koplopers
1:06:35
1:05:18
112
Kora Belgin
Achilles
1:07:00
1:05:05
113
Suzanne Kerremans
Breda
1:07:28
1:05:38
114
Liesbeth van Deurzen
Spirit Oud Beijerlan
1:09:11
1:07:34
115
Estelle Sukel
Zaandam
1:09:41
1:08:17
116
Remco Mud
Zaandam
1:10:42
1:09:19
117
Chantal Sluijsmans
Etten-Leur
1:14:09
1:12:54
118
Ria de Hoop
Etten-Leur
1:14:57
1:14:07
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liset van Oosterhout
AVO 1983
41:36
41:35
2
Petra Schepers
Sprint
43:52
43:48
3
Susanne Haverkamp
Breda
43:59
43:56
4
Ciska Roelen
THOR
47:01
46:53
5
Anita Beekers
Scorpio
48:08
47:19
6
Marjan de Wild
Breda
48:14
48:12
7
Anja Velmans
Sprint
49:21
48:54
8
Monique Dam
's-Hertogenbosch
49:25
49:24
9
J Lagerwij
Olympus '70
50:11
49:12
10
Betsy van Hoof
Fijnaart
50:21
49:41
11
Els van Hooijdonk
Loopvereniging TOF
52:35
51:51
12
Carina Visser
Energie
52:35
51:56
13
Marlies Knevels
Breda
52:41
51:36
14
Jose-Anne Ockhuijzen
Bavel
52:59
52:37
15
Karin Ammerlaan
Maasland
53:09
52:27
16
Rianne van Gool
Breda
53:44
52:02
17
Cilia Hense
DJA
54:11
53:39
18
Wietske Harbrink
Etten-Leur
54:33
53:45
19
Els de Boer
Sprint
54:37
54:01
20
Britt van der Aa
Merksem (Antwerpen)
55:09
54:15
21
Liesbeth Beerendonk
AV Standdaarbuiten
55:13
53:34
22
Jolanda de Jong
Etten-Leur
55:25
54:34
23
Gonnie Franken van Hoo
Oosterhout Nb
55:38
55:12
24
Els van Deursen
WZK Tri Team Wassena
55:52
54:49
25
Lian Bos
Road Runners Etten-L
56:49
55:53
26
Patrice Dekker
Riel
56:50
56:07
27
Nelleke Wiegerinck
Road Runners Etten-L
57:01
55:11
28
Marian Jochems
Achilles
57:11
56:09
29
Jacqueline Meijer
Achilles
57:22
55:41
30
Caroline van Teeffelen
Achilles
57:28
55:51
31
Heleen Kleijwegt
Maassluis
57:33
56:50
32
Marion Nederlof
Rijsbergen
57:40
57:18
33
Petra Sluijter
Maasland
57:46
57:01
34
Carin Lans
Oosterhout Nb
58:11
57:07
35
Brigitte Kapiteijn
Breda
58:24
57:49
36
Trudie de Jong
Achilles
58:28
57:26
37
Angelique Sprenkels
Breda
58:49
57:40
38
Heidi van Dijke
Breda
58:57
57:48
39
Ella Naalden
Breda
59:36
59:04
40
Helma Honcoop
Breda
59:36
59:04
41
Helma Bastiaansnen
Medirunners
59:47
58:50
42
Jose Jansnen
Prinsenbeek
59:49
58:30
43
Anke van den Berghe
Etten-Leur
59:54
58:39
44
Lisette Smit
AV Standdaarbuiten
59:57
58:16
45
Betsy Mensink
Achilles
1:00:02
58:26
46
Jolanda Tolk
Sprint
1:00:06
58:18
47
Janneke van Leeuwen
Maasland
1:00:07
59:23
48
Bruinsma J J
Energie
1:00:38
59:42
49
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
1:00:49
59:49
50
W? Potters
Breda
1:01:11
1:00:15
51
Anita Peemen
DJA
1:01:23
1:00:04
52
Tonny Verhulst
Atledo
1:01:31
1:00:31
53
Colette van der Burgt
Groene Ster
1:01:37
1:00:02
54
Anita de Laat
Breda
1:01:50
1:00:25
55
Klaartje Walsma
Scorpio
1:01:51
1:01:12
56
Margreet Wiltenburg
Maasland
1:02:01
1:01:17
57
Ineke Kuijstermans
AV Standdaarbuiten
1:02:06
1:00:25
58
Karin van den Berk
Achilles
1:02:23
1:00:47
59
Anneke van der Riet
Bergen op Zoom
1:02:28
1:01:10
60
Conny Oomens
Breda
1:02:35
1:02:16
61
Jeanne Braspennincx
DJA
1:02:48
1:01:14
62
Ingrid Smienk
Road Runners Etten-L
1:02:50
1:01:14
63
Carla Peters
Breda
1:03:04
1:01:40
64
Romelia Koks
Etten-Leur
1:03:11
1:01:25
65
Jolanda Lazeroms
Achilles
1:03:14
1:02:12
66
Trees Cordus
Breda
1:04:19
1:03:12
67
Hanny van Overveld
Breda
1:04:31
1:03:07
68
Anne marie Lorsheijd
Spark
1:04:51
1:03:11
69
Anja Heij
Haarlem
1:05:39
1:05:15
70
Margo van de Wouw-Hoek
Breda
1:05:54
1:05:20
71
Anneke van Vugt
Breda
1:06:15
1:05:42
72
Karin Christophersen
Zegge
1:06:20
1:05:25
73
Monique Janssen
Etten-Leur
1:07:34
1:06:10
74
Greet Casier
Ekeren (Antwerpen) (
1:07:42
1:06:49
75
Wilma Tuin
Groene Ster
1:08:32
1:07:00
76
Wilma van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
1:09:11
1:07:33
77
Corine Bielars
Roosendaal
1:10:50
1:08:54
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Boomaars
Rijen
50:04
49:31
2
Thea van Bodegraven
AVO 1983
50:57
49:52
3
Annie de Jong
Sprint
52:43
52:14
4
Marie-Anne van der Net
Rijen
53:19
52:46
5
Ria Reurink
Breda
53:22
52:37
6
Lenie Simons
Sprint
55:16
54:42
7
Gerda Vermeulen
Etten-Leur
57:10
56:17
8
Ria Stuifmeel
Sprint
57:12
56:45
9
Rina Kint
Road Runners Etten-L
58:14
57:19
10
Liesbeth van Koulil
Breda
58:20
57:33
11
Riet Kamberg
Oosterhout Nb
59:22
58:07
12
Marij Janssen
Sprint
59:47
59:01
13
Lian van Hal
Breda
1:00:10
59:13
14
Annemiek Damen
Ulvenhout AC
1:00:50
59:55
15
Coba Kastelijns
Scorpio
1:01:55
1:01:36
16
Adrie Floren
Road Runners Etten-L
1:02:51
1:01:58
17
Leny Oomen
Sprint
1:02:56
1:01:30
18
Maria Voeten
Achilles
1:04:04
1:03:01
19
Jean Jacobs
Breda
1:04:23
1:03:22
20
Lilian Lie Kwie
Haarlem
1:05:39
1:05:16
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Roovers
Loopteam Velocitas
15:49
15:49
2
Guido Jonkers
Breda
16:04
16:04
3
Mike Teekens
Roosendaal
16:15
16:15
4
Erik Roeloffs
Loopteam Velocitas
16:37
16:37
5
Jesse van de Ven
Spado
16:39
16:39
6
Felix Warndorff
Standdaarbuiten
17:14
17:14
7
Bas de Graaf
AVR '90
18:06
18:06
8
Jacco van Beek
Etten-Leur
18:16
18:14
9
Wiemer Hasselton
Roosendaal
18:41
18:41
10
Guy van Huygevoort
Hoeven
18:47
18:45
11
Karsten Nefs
Etten-Leur
18:53
18:52
12
Jannick Schrauwen
Breda
18:56
18:55
13
Rick Lambregts
Etten-Leur
19:03
19:03
14
Joey Oomen
Breda
19:06
19:06
15
Roald Nefs
Etten-Leur
19:12
19:12
16
Coen Zandvoort
Breda
19:14
19:10
17
Frank van Loon
THOR
19:21
19:20
18
Niels Lazeroms
Etten-Leur
19:27
19:24
19
Steven van Bunningen
Sprint
19:27
19:26
20
Francois Nooten
Scorpio
19:30
19:30
21
Wouter Kruisifikx
Breda
19:43
19:37
22
Arjan van den Dries
Dongen
19:43
19:43
23
Luuk Meesters
Etten-Leur
19:55
19:51
24
Berry Pallada
Etten-Leur
20:00
19:57
25
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
20:03
20:01
26
Marca Schijvenaars
AVO 1983
20:11
20:09
27
Luc Schneider (Frankr
Etten-Leur
20:15
20:10
28
Koen van Duijnhoven
Rijsbergen
20:19
20:18
29
Willem Hasekamp
Nootdorp
20:19
20:18
30
Gijs Bogers
Roosendaal
20:23
20:19
31
Leon Evers
St. Willebrord
20:26
20:12
32
Dennis Francois
Groene Ster
20:26
20:26
33
Bruno Verhees
Etten-Leur
20:27
20:25
34
Martijn Alberts
Breda
20:31
20:31
35
Vincent Eken
Etten-Leur
20:31
20:29
36
Paul Vermunt
Etten-Leur
20:37
20:27
37
Justin Francois
Groene Ster
20:42
20:41
38
Marco Konings
Groningen
20:45
20:40
39
Bertus van Ginneken
Etten-Leur
20:45
20:39
40
Rob Voorn
Etten-Leur
20:56
20:52
41
Otto Verbruggen
Sprint
20:57
20:56
42
Maurice Nooten
Scorpio
21:00
20:59
43
Dennis van Vlaardingen
Etten-Leur
21:02
21:00
44
Ton Dekkers
Etten-Leur
21:05
21:02
45
Steef Verheijen
Nijmegen
21:08
20:56
46
Aron de Hoon
Sprundel
21:10
21:05
47
Alex Oonincx
Hoeven
21:25
21:16
48
Paul van den Hout
Etten-Leur
21:25
21:20
49
Tim Dirne
Etten-Leur
21:26
21:25
50
Ad Oogstvogels
Rijsbergen
21:44
21:38
51
Sjoerd Nefs
Etten-Leur
21:52
21:52
52
Hans Haak
Etten-Leur
21:55
21:52
53
Puck van Ginneken
Etten-Leur
21:55
21:51
54
Wim van der Meer
's-Gravenzande
22:01
21:55
55
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
22:02
21:52
56
Frank Philippart
Sprint
22:07
22:06
57
Angelo Jongenelis
St. Willebrord
22:09
21:50
58
Jasper Kerstes
Etten-Leur
22:11
22:09
59
Bert Lemmens
Rijen
22:15
22:09
60
Lars Bos
Etten-Leur
22:16
22:02
61
Frank Bouwkamp
Breda
22:29
22:26
62
Pim van den Heuvel
Prinsenbeek
22:30
22:26
63
Ruud Mertens
Hoeven
22:31
22:30
64
Jack Aerts
Etten-Leur
22:38
22:33
65
Mathijs Aerts
Etten-Leur
22:39
22:34
66
Adrie Verdaasdonk
Etten-Leur
22:52
22:49
67
Maurice vd Meer
's-Gravenzande
22:53
22:44
68
Jaap Lagendijk
Etten-Leur
22:57
22:50
69
Max Philips
AVO 1983
22:58
22:43
70
Victor Bierbooms
Sprint
22:59
22:57
71
Antoon Kloonen
Zevenbergen
23:05
22:52
72
Mark Lambregts
Etten-Leur
23:05
22:51
73
Frank van de Wiel
Etten-Leur
23:05
22:43
74
Jörgen van Ginneken
Bavel
23:08
23:04
75
Erwin van de Woerdt
Fijnaart
23:11
22:57
76
R de Groot
Etten-Leur
23:13
23:11
77
Louis Schilder
Etten-Leur
23:18
23:15
78
Frans van Alebeek
Etten-Leur
23:20
23:17
79
Lennert Zonneveld
Etten-Leur
23:23
23:13
80
Bas Simons
Etten-Leur
23:30
23:17
81
Cas Nooren
Etten-Leur
23:33
23:19
82
Thomas Schneider (Fra
Etten-Leur
23:41
23:35
83
Mark du Floo
Breda
23:43
23:29
84
Anton Bruijns
Rijsbergen
23:50
23:24
85
Rens Speksnijder
Fijnaart
23:50
23:41
86
Jaosn Jie
Nijmegen
23:56
23:46
87
Joost Laarhoven
Prinsenbeek
23:58
23:54
88
Frank Kloosterman
Sprint
24:05
23:54
89
Rein Kloosterman
Ulvenhout
24:05
23:55
90
Jos Huizer
Geertruidenberg
24:06
23:58
91
Tom Verbakel
Breda
24:08
23:48
92
Rob van Baren
Breda
24:10
23:51
93
Kevin Veraart
Hoeven
24:14
23:45
94
Marco Bartels
Breda
24:20
23:18
95
Bart Boeren
Etten-Leur
24:21
24:01
96
Sjoerd Braadbaart
Etten-Leur
24:30
24:08
97
Sietse Nefs
Etten-Leur
24:34
24:34
98
Rogier Hörchner
Breda
24:37
24:29
99
Tim van Dijke
Breda
24:48
23:56
100
Robin Bertens
Etten-Leur
24:49
24:35
101
John Lips
Loopvereniging TOF
24:53
24:44
102
Hans van Hooydonk
Breda
24:53
24:26
103
Antoon Vermunt
Etten-Leur
24:54
24:36
104
Rob Willers
Etten-Leur
24:55
24:47
105
Peter Geurtsen
Etten-Leur
24:55
24:50
106
Joep van Geel
AVO 1983
24:56
24:37
107
Toin Thijs
Breda
24:57
24:47
108
Leonard de Jong
St. Willebrord
24:58
24:50
109
Rob Ligtenberg
Breda
25:01
23:58
110
Stephan Cordeille
Etten-Leur
25:03
24:53
111
Kris Koenen
Sprundel
25:03
25:01
112
Frank van Groesen
Road Runners Etten-L
25:04
25:02
113
Abe Simons
Breda
25:04
24:33
114
Robin Treffers
Etten-Leur
25:13
25:01
115
William Jacobs
Etten-Leur
25:21
25:10
116
Jens van Geel
AVO 1983
25:23
25:05
117
Marco Bakkers
Hoeven
25:24
25:15
118
Willem Verkade
Breda
25:26
24:25
119
Piotr Pisula
Sanok (POL)
25:29
25:10
120
Sander Joosten
Etten-Leur
25:40
25:30
121
Sebastiaan van der Vin
Breda
25:50
24:46
122
Erik Vink
Bergen op Zoom
25:53
25:03
123
Jan-willem Doelman
Maasland
25:58
25:27
124
Remco Wibbelink
Etten-Leur
26:04
25:01
125
Steven Sentel
Roosendaal
26:06
25:27
126
Thijmen Braadbaart
Etten-Leur
26:15
26:00
127
Nick Langeweg
Groene Ster
26:17
26:02
128
Tom Nefs
Breda
26:18
26:01
129
Jan Wevers
Zevenbergen
26:20
25:51
130
Gerwin Drenth
Breda
26:21
25:36
131
Peter Dekkers
Teteringen
26:22
26:01
132
Daan Lambregts
Etten-Leur
26:27
25:50
133
Jacques Nefs
Breda
26:30
26:11
134
Bram van den Berg
Etten-Leur
26:30
25:55
135
Bart Landolt
Tilburg
26:31
25:54
136
Tim van de Riet
Hoeven
26:31
25:51
137
Jeffrey Kramer
Breda
26:32
25:56
138
Danny de Mey
Roosendaal
26:37
26:11
139
Bert van Arendonk
Prinsenbeek
26:40
26:39
140
Martijn van de Riet
Hoeven
26:42
26:02
141
Ruben Baljon
Achilles
26:42
25:59
142
Chris Beaart
Waspik
26:44
26:07
143
Emiel Lommen
Breda
26:46
26:31
144
Jacek Magulski
Bergen op Zoom
26:48
26:10
145
Jarek Magulski
Bergen op Zoom
26:52
26:12
146
Jan van Disseldorp
Breda
26:52
26:05
147
Joost Boterman
Roosendaal
26:55
26:35
148
Charles van Vliet
Bavel
26:57
26:19
149
Tim van Dongen
Breda
26:57
26:28
150
Thijs Kleijwegt
Breda
27:01
26:36
151
Mees van Ravels
Breda
27:04
26:41
152
Jack de Hoon
Sprundel
27:07
26:02
153
Yannick van Dijk
Etten-Leur
27:11
27:04
154
Henk van Dijk
Etten-Leur
27:11
27:02
155
Ton Pertijs
Etten-Leur
27:13
26:27
156
Jozsef Karsai
Budapest (HUN)
27:15
26:16
157
Karim Ahlalouch
Etten-Leur
27:15
27:06
158
Marcel Carton
Etten-Leur
27:27
27:11
159
Thijs Staps
Etten-Leur
27:39
27:02
160
Guus Pemen
Bergen op Zoom
27:42
26:53
161
Ton Monden
Etten-Leur
27:51
27:12
162
Johannes van Meer
Groene Ster
27:59
27:56
163
Jeremy Mol
Roosendaal
28:02
26:57
164
Klaas Doornbosch
Etten-Leur
28:03
27:34
165
Timoo Lemmens
Rijen
28:05
28:01
166
Ad Adams
Etten-Leur
28:11
27:30
167
Allan Dick
Etten-Leur
28:15
27:55
168
Kees Luykx
Achilles
28:27
27:48
169
Stephan van der Schoot
Steenbergen Nb
28:34
27:27
170
Ben Verbum
Goes
28:34
27:25
171
Perry Ernest
Wouw
28:37
27:35
172
Jasper Don
Breda
28:39
27:28
173
Dylan Schoenmakers
Etten-Leur
28:40
27:45
174
Jeroen Aarts
Breda
28:42
27:41
175
Kiram Kegel
Bergen op Zoom
28:43
28:11
176
Arwin Henning
Breda
28:44
27:59
177
Edwin Hayes
Etten-Leur
28:46
28:30
178
Mathijs Lazeroms
Etten-Leur
28:46
28:27
179
Joris Wijnen
Hoeven
28:56
28:45
180
Youri van den Berg
Etten-Leur
29:05
28:23
181
Ruud Prop
Etten-Leur
29:09
28:21
182
Arie van Essen
Puttershoek
29:13
28:42
183
Hans Dubois
Breda
29:15
28:50
184
Vincent Kerstens
Etten-Leur
29:15
28:41
185
Jan-Willem Francke
Breda
29:21
28:16
186
Patrick Taks
Hoeven
29:22
28:46
187
Gerard Rijn
Etten-Leur
29:22
28:21
188
Bas Rockx
Etten-Leur
29:22
28:24
189
Gaetano Pichierri
Etten-Leur
29:22
28:19
190
Job van Dijke
Breda
29:23
28:32
191
Edward Schuller
Etten-Leur
29:30
28:55
192
John van Sprundel
Hoeven
29:31
28:48
193
Freek Kiefmeyer
Road Runners Etten-L
29:40
29:19
194
Kevin van 't Hoff
Etten-Leur
29:50
29:09
195
Rik Baaten
Etten-Leur
29:51
29:11
196
John Meeuwissen
Prinsenbeek
29:52
29:25
197
Jos Brand
Etten-Leur
29:58
29:14
198
Rick van Hooydonk
Breda
29:59
29:32
199
Stefan van Eekelen
Oudenbosch
30:02
29:41
200
Sander Collé
Breda
30:09
29:42
201
Wim Zeegers
Breda
30:16
29:55
202
Appie Oppatja
Etten-Leur
30:19
29:15
203
Yves de Clerck
Roosendaal
30:20
29:13
204
Michel de Wolff
Etten-Leur
30:21
30:14
205
Christophe Cordeille
Etten-Leur
30:22
30:11
206
Robin Mol
Etten-Leur
30:31
29:45
207
Kees van Boekel
Etten-Leur
30:34
29:58
208
Richard Verpaalen
Rucphen
30:35
29:43
209
Ton Zom
Etten-Leur
30:35
30:04
210
Ron van Hoof
Tilburg
30:36
29:32
211
Arjan Jilesen
Etten-Leur
30:39
30:14
212
Bas de Clercq
Roosendaal
30:56
29:49
213
Zowie Kokx
Rijsbergen
30:57
29:59
214
Paul Sanders
Wouw
31:03
29:55
215
Jos Bogers
Breda
31:10
30:50
216
Joram Bogers
Breda
31:10
30:50
217
George Koster
Etten-Leur
31:15
30:34
218
Joep Schrooyen
Etten-Leur
31:22
30:46
219
Karl Schrooyen
Etten-Leur
31:22
30:49
220
Wim van Aken
Achilles
31:22
30:49
221
Freek Haerkens
Breda
31:39
31:13
222
Frans Franken
Breda
31:42
31:22
223
René Baaten
Etten-Leur
31:43
31:04
224
George Jan Suurmond
Vlaardingen
31:47
30:43
225
Jacques Blommerode
Etten-Leur
31:55
30:55
226
Tom de Kanter
Etten-Leur
31:55
30:58
227
Jofn van Gils
Teteringen
31:57
30:55
228
Wim Burger
Road Runners Etten-L
32:03
31:29
229
Jan Verkade
Maassluis
32:16
31:41
230
Martin vd Ven
Breda
32:23
31:25
231
Roger de Jong
Hoeven
32:36
32:03
232
Jan Neefs
Sprint
32:42
31:39
233
Sven van der Bent
Breda
32:49
31:51
234
Jan Koen
Roosendaal
33:05
32:07
235
Thomas de Klerck
Breda
33:18
32:25
236
Danny Martens
Etten-Leur
33:21
32:54
237
Theo Veerman
Zevenbergen
33:32
32:59
238
Dennis van Drongelen
Bergen op Zoom
33:34
32:36
239
Manja de Groot
Essen (BEL)
33:42
33:01
240
Ronald van der List
Road Runners Etten-L
33:51
33:06
241
Maarten Kremers
Zevenbergen
33:51
33:03
242
Patrick Vermeer
Breda
33:59
33:31
243
Fran Veldhuyzen
Oosterhout Nb
33:59
33:06
244
Jack de Bont
Etten-Leur
34:11
33:40
245
Ad Kuijpers
Breda
34:59
33:52
246
Luuk Reijne
Etten-Leur
35:12
34:35
247
Ties Reijne
Etten-Leur
35:57
35:19
248
Peter Hamers
Berkel-Enschot
36:53
36:15
249
Qin Lie Kwie
Haarlem
37:07
36:09
250
Maurice Maas
Breda
37:44
37:15
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Bongaerts
Brasschaat (BEL)
20:18
20:14
2
Marjolein Verheem
Etten-Leur
20:28
20:27
3
Lotte Visser
Energie
20:52
20:52
4
Florence van Rijsberge
THOR
21:16
21:14
5
Regine van Boxel
Atledo
21:39
21:38
6
Kirsten Pals
Sprint
21:50
21:47
7
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
22:23
22:22
8
Ilse Stoop
Sprint
22:29
22:28
9
Baukje Nefs
Etten-Leur
22:32
22:30
10
Lijdia Embregts
THOR
22:47
22:41
11
Myrna Blom
Sprundel
23:18
23:14
12
Eline Boomaerts
Sprundel
23:18
23:14
13
Anja Walstock
Loopgroep Aart Stigt
23:20
23:17
14
Angela van Oers
Roosendaal
23:26
23:26
15
Chirsta de Jong
Etten-Leur
23:48
23:42
16
Linda van Elderen
Tilburg
23:56
23:52
17
Anita van der Wijst
Wouw
23:56
23:44
18
Jacqueline Botermans
Raamsdonksveer
24:23
24:22
19
Wieneke Huijben
Hoeven
24:31
24:22
20
Joke Vriends
Zundert
24:33
24:25
21
Inge van Gool
Etten-Leur
24:49
24:42
22
Karin Borst
Loopvereniging TOF
24:51
24:49
23
Reina Jochems
AV Standdaarbuiten
25:01
24:58
24
Marloes Koenen
Road Runners Etten-L
25:03
25:02
25
Suzan Hagendijk
Etten-Leur
25:10
24:28
26
Ilse Mosselman
Etten-Leur
25:35
25:23
27
Winny Hasselton
Roosendaal
25:37
25:35
28
Simone Martin
Breda
25:42
25:35
29
Carin Spijker
Breda
25:45
25:31
30
Mayke van Kempen
Breda
25:46
24:49
31
Evi Lauwen
Etten-Leur
25:56
25:44
32
Ilse van Rijckevorsel
Breda
25:59
25:36
33
Racheal van Damme
Etten-Leur
26:02
25:19
34
Corinne Driesprong
Roosendaal
26:06
25:24
35
Emmy Tuenter
Bosschenhoofd
26:09
25:40
36
Marjolein Hendrickx
Etten-Leur
26:14
25:36
37
Aniek Resink
Etten-Leur
26:28
26:06
38
Floor Pertijs
Etten-Leur
26:41
25:54
39
G J Bos
Etten-Leur
26:50
26:47
40
Gine Shearlaw-van Inev
Roosendaal
26:56
26:56
41
Attie Zijderveld
Woensdrecht
27:01
26:45
42
Silvia van Meer
Etten-Leur
27:03
26:49
43
Loes Hanegraaf
Rijsbergen
27:05
26:41
44
Mariëtte Bolkenbaas
Etten-Leur
27:08
26:47
45
Susanne van Zijl
Etten-Leur
27:16
26:45
46
Marloes van Merrienboe
Oudenbosch
27:18
27:06
47
Nicole Zeegers
Ulvenhout
27:27
27:21
48
Isabelle van Beek
Rijsbergen
27:27
27:19
49
Deborah Schoonen
St. Willebrord
27:36
27:25
50
Maaike Stomph
Etten-Leur
27:38
26:41
51
Wendy Vermeulen
Kwadendamme
27:39
27:00
52
Madelon Snijders
Achilles
27:44
27:38
53
YW Li
Breda
27:48
27:13
54
Petra Veraart
Sprundel
27:50
27:34
55
Jolanda Peeters-van Ae
Breda
27:52
27:19
56
Floor Gobbens
Etten-Leur
27:56
26:57
57
Luna Krijgsman
Sprint
27:57
27:15
58
Liesbeth van Oers
Zevenbergen
27:59
27:55
59
Silvia van Hooijdonk
Breda
28:04
27:37
60
Steffie Hoeijmakers
Nijmegen
28:06
27:53
61
Lydia Konings
Hoeven
28:10
27:49
62
Danique Adams
Etten-Leur
28:10
27:27
63
Femke Naalden
Oudenbosch
28:12
27:59
64
Marjon van der Hoeven
Breda
28:19
27:56
65
Ester Peeters-Heurkens
Breda
28:26
27:54
66
Lieselotte Koeijvoets
Etten-Leur
28:26
28:00
67
Maartje Repriels
Breda
28:34
27:53
68
Manouk Sergeant
Breda
28:35
27:35
69
Annie van Baal
Oosterhout Nb
28:39
28:00
70
Sabina Don
Achilles
28:40
27:29
71
Gwendolijn van der Bie
Galder
28:43
27:57
72
Erzie Bielok
Etten-Leur
28:47
28:19
73
Lianne Mijzen
Etten-Leur
28:48
28:42
74
Ankie Luteijn
Achilles
28:50
28:32
75
Zia Andrik
Kaatsheuvel
28:51
28:09
76
Suzanne Mol
Road Runners Etten-L
28:51
28:17
77
Lisa van den Berg
Nijmegen
28:52
28:42
78
Marion de Lijster
's-Gravendeel
28:54
28:21
79
Terry vd Westen
Galder
28:59
28:14
80
Lisette van Loon
Etten-Leur
29:01
28:37
81
Gerry Buckens
Etten-Leur
29:03
28:18
82
Imke Mijzen
Etten-Leur
29:04
28:58
83
Saskia Ligtenberg
Breda
29:04
28:02
84
Ria Broos
Breda
29:06
28:41
85
Marissa Jaspers
Etten-Leur
29:09
28:22
86
Marianne Luykx
Dorst
29:14
28:53
87
Peggie van den Hoek va
Goes
29:14
28:41
88
Lilian Willemse
Achilles
29:14
28:55
89
Tamar Schilder
Etten-Leur
29:15
28:43
90
Addy Verschuren
Achilles
29:16
28:58
91
Danielle Emid
's-Gravendeel
29:19
28:48
92
Janke van Uffelen
Roosendaal
29:21
28:54
93
Louise Santbergen
Etten-Leur
29:22
29:22
94
Brigitte de Wit
Road Runners Etten-L
29:24
29:01
95
Marieke Heijs
Etten-Leur
29:25
29:10
96
Benthe Bogers
Breda
29:25
29:05
97
Lana de Hoon
Sprundel
29:36
28:53
98
Tamara van Etten
Etten-Leur
29:39
29:16
99
Neeltje Francken
Etten-Leur
29:41
29:14
100
Sterre Simons
Breda
29:42
29:14
101
José Mertens
Hoeven
29:46
29:02
102
Marjan Groeneveld
Etten-Leur
29:50
29:12
103
Leni Remmerswaal
Etten-Leur
29:50
29:26
104
Willemijn Smitshoek
's-Gravendeel
29:56
29:24
105
Irma Heezius
Etten-Leur
30:02
29:12
106
Chelsea Nooyens
Etten-Leur
30:04
29:26
107
Claire Hayes
Etten Leur
30:05
29:29
108
Eefje Knibbeler
Rijsbergen
30:06
29:31
109
Melanie Landheer
Etten-Leur
30:09
29:44
110
Jolanda Kerstens
Etten-Leur
30:11
29:23
111
Ingrid van den Boom
Wouw
30:11
29:10
112
Jessica van Gastel
Breda
30:14
29:37
113
Claudia de Jong
Rucphen
30:14
29:32
114
Corrie van Trijp
Rucphen
30:14
29:31
115
Mischa Stuivenvolt
Etten-Leur
30:20
29:35
116
Patricia Valentijn
Standdaarbuiten
30:24
29:50
117
Ida Kustermans
Etten-Leur
30:26
29:43
118
Romy Heesters
Roosendaal
30:29
29:40
119
Inge Sweep
Etten-Leur
30:32
30:18
120
Regina van der Maagden
Sprundel
30:33
29:59
121
Diana Willekens
St. Willebrord
30:33
29:58
122
Ineke van Alebeek
Etten-Leur
30:40
30:15
123
Anita Naalden
Breda
30:40
29:48
124
Corrie Rens
Breda
30:41
30:14
125
Liset Lammerse
Breda
30:41
30:15
126
Carla Stadhouders
Breda
30:41
30:08
127
Carolien van Rijthoven
Breda
30:44
29:55
128
Manuela Kapiteijn
Breda
30:44
29:44
129
Shirley van Riel
Etten-Leur
30:45
29:55
130
Willemijn Meeuwissen
Breda
30:47
30:14
131
Elly de Bont
Breda
30:49
30:24
132
Natasja Piek
Winterswijk
30:52
30:44
133
Nell Scheepers
AVO 1983
30:54
30:18
134
Simone Noordzij
Maassluis
30:57
30:04
135
Kim Kokx
Rijsbergen
30:57
30:01
136
Ilse Bochard
Breda
30:58
30:32
137
Wendy van Hooft
Roosendaal
30:59
30:39
138
Linda Hartman
Breda
31:04
30:22
139
Mariska Andrik
Breda
31:05
30:25
140
Diantha Oostvogels
Hoeven
31:09
30:32
141
Lianne de Groot
Roosendaal
31:14
30:07
142
Sietske Moerkens
Etten-Leur
31:16
30:47
143
Conny Geerts
Breda
31:17
30:56
144
Loret Dirkx
Etten-Leur
31:18
30:54
145
Wendy Jacobs
Zundert
31:24
30:43
146
Jainy Gielen
Etten-Leur
31:25
30:34
147
Coby Snijders
Road Runners Etten-L
31:27
31:05
148
Claudia Jansen
Breda
31:29
31:02
149
Floor Dirne
Etten-Leur
31:31
30:50
150
Anne Lambregts
Etten-Leur
31:32
30:49
151
Angela van Verseveld
Breda
31:34
31:09
152
Rebecca Hendrikx
Breda
31:34
31:13
153
Karin van Geel
Road Runners Etten-L
31:39
31:20
154
Karen van Loon
Breda
31:41
30:51
155
Therry Hanemaayer
Maasland
31:42
30:47
156
Marielle Smits
Hank
31:43
30:55
157
Hilda Pijpers
Middelburg
31:45
30:44
158
Adrianne van der Sande
Etten-Leur
31:47
31:03
159
Julissa van den Berg
Etten-Leur
31:48
31:06
160
Maaike van Loon
Achilles
31:50
31:05
161
Ilse Luykx
Dorst
31:51
31:29
162
Diana Martens
St. Willebrord
31:51
30:56
163
Jolanda van Rijckevors
Etten-Leur
31:52
31:29
164
Zsuzsanna Szeli-Karsai
Hungary (HUN)
31:53
31:02
165
Karin van Hoof-Boden
Breda
31:53
31:20
166
Anne Thijs - Browne
Breda
31:54
31:42
167
Willy Wevers
Zevenbergen
31:56
31:07
168
Maria Bastiaanssen
Sprundel
31:57
31:24
169
Inge Heijmans
Bergen op Zoom
31:58
31:09
170
Patricia Soethout
Etten-Leur
31:59
31:15
171
Mila Angna
Etten-Leur
32:04
31:43
172
Sonja van Vliet
Bavel
32:06
31:26
173
Helma Buijks
Etten-Leur
32:14
31:29
174
Angeline Monden
Etten-Leur
32:15
31:43
175
Jannie van de Vuurst
Etten-Leur
32:18
31:55
176
Marianne Breugelmans
Hoeven
32:19
31:34
177
Esmee Brand van den Be
Etten-Leur
32:20
31:37
178
Johannie Bastiaansen
Groene Ster
32:21
31:35
179
Coby Kats
Breda
32:22
31:24
180
Ornella Witkam
Etten-Leur
32:24
32:01
181
Sandra de Clercq
Roosendaal
32:25
31:20
182
Anouk de Clercq
Roosendaal
32:26
31:19
183
Monique Zijlstra
St. Willebrord
32:27
31:30
184
Marjo Jacobs
Rijsbergen
32:27
32:04
185
Wendy Schilperoort
Etten-Leur
32:29
31:52
186
Katinka van Aert
Etten-Leur
32:29
32:00
187
Jolanda Hennekes
Breda
32:31
31:27
188
Brigetta Mulder
Etten-Leur
32:32
31:52
189
Priscilla de Jong
Hoeven
32:36
32:04
190
Rina Kwaytaal
Breda
32:39
32:12
191
Annie Goos de Held
Etten-Leur
32:41
31:57
192
Bernadette ter Linden
Breda
32:42
32:17
193
Cora Peeters
Breda
32:43
32:19
194
Rosalie van Dartel
Etten-Leur
32:44
32:09
195
Esmée Aarts
Hoeven
32:45
31:54
196
Claudia Dekkers
Breda
32:46
32:00
197
Petra Verdaasdonk
Etten-Leur
32:47
32:04
198
Odi Martin
Breda
32:50
32:43
199
Donna Selten
Etten-Leur
32:50
32:26
200
Oda van de :Eur
Etten-Leur
32:52
32:28
201
Elly hartman-Lambregts
Etten-Leur
32:52
32:30
202
Joke de Neeff - Verspe
Scherpenisse
32:54
31:55
203
Caroline Brandsen
Maasland
33:02
32:08
204
Trudi van Geest
Maasland
33:02
32:08
205
Marique Cruijsen
Achilles
33:03
32:17
206
Anouk van der Slagt
Etten-Leur
33:03
32:43
207
Annie Teuben
Tilburg
33:15
32:42
208
Gonny Jager
Etten-Leur
33:17
32:33
209
Nanda Kodde
Breda
33:18
32:26
210
Ingrid Keenis vd Oord
Zundert
33:22
32:56
211
Ellis vd Rijsen
Breda
33:22
32:31
212
Petra van der Pas
Maasland
33:29
32:35
213
Mandy Lambregts
Bergen op Zoom
33:31
32:32
214
Nicole Veerman
Etten-Leur
33:31
32:57
215
Vera Emmerig
Maasland
33:32
32:40
216
Marion Lamein
Maasland
33:33
32:41
217
Patricia Bentvelzen-Ho
Etten-Leur
33:35
32:40
218
Natasja Holt van- Hoog
Etten-Leur
33:37
32:41
219
Hélène van Beek
Bergen op Zoom
33:38
32:39
220
Tinca Mateeuwsen
Etten-Leur
33:38
32:57
221
Priscilla Rommers-Hopp
THOR
33:43
33:12
222
Saskia van den Berg
Prinsenbeek
33:45
33:19
223
Freeke van Dongen
Prinsenbeek
33:50
33:14
224
Daniëlle Kremers
Zevenbergen
33:52
33:04
225
Helmy vd Pas
Groene Ster
33:53
33:05
226
Kirsten Bouwens
Geertruidenberg
33:59
33:07
227
Marian Cockx
Breda
34:04
33:40
228
Jose Huijbregts
Breda
34:11
33:17
229
Astrid de Bont
Etten-Leur
34:26
33:54
230
Marian Maissan
Halsteren
34:35
34:29
231
Debbie van Eekelen
Oudenbosch
34:40
34:21
232
Agnes Burger
Road Runners Etten-L
34:40
34:19
233
Lonneke Snijders
Klundert
34:42
34:02
234
Denise Ordelman
Breda
34:43
34:09
235
Suzan Roelofs
Roosendaal
34:44
33:50
236
Cora Ammerlaan
Maasland
34:44
33:51
237
Anneke Broos
Zevenbergen
34:45
34:22
238
Marie-José Kallenfels
Breda
34:51
33:56
239
Petra Berden
Etten-Leur
34:51
33:47
240
Brenda de Vlaming
Breda
34:53
33:52
241
Corina van Wortel
Hoeven
34:54
34:21
242
Monique Rombouts
Breda
34:59
33:53
243
Hennie Luykx
Etten-Leur
35:03
33:55
244
Gerda van Haperen
Achilles
35:12
34:31
245
Tessa Nouws
Etten-Leur
35:17
34:30
246
Ankie van den Bemd
Breda
35:17
34:16
247
Lilian Haarselhorst
Etten-Leur
35:18
34:30
248
Marga de Vlaming
Breda
35:20
34:19
249
Merième Fouad
Etten-Leur
35:22
34:34
250
J? Rommens
Breda
35:24
34:36
251
Mariejose van Boxtel
Etten-Leur
35:27
34:42
252
Ine Vreugdenhil
Maassluis
35:49
35:15
253
Vera Poppelier
Maassluis
35:49
35:13
254
Rian van Haperen
Roosendaal
35:57
35:02
255
Nicolien Kroon
Roosendaal
35:57
35:03
256
Marie Louise de Jong
Hoeven
36:07
35:34
257
Ellen Bartels
Vlaardingen
36:15
35:21
258
Patty Kanselaar
Hoeven
36:16
35:31
259
Silvana Francken
Roosendaal
36:19
35:25
260
Bianca Loof
Etten-Leur
36:33
35:44
261
Elvira Bleijinga
St. Willebrord
36:41
35:55
262
Laura Smits
Etten-Leur
36:53
36:17
263
Laurie Otten
Hoeven
37:06
36:02
264
Jacqueline de Bruijn
Hoeven
37:06
36:04
265
Ann Lie Kwie
Haarlem
37:07
36:09
266
Michele Ramakers
Etten-Leur
37:10
36:20
267
Kim Knibbeler
Rijsbergen
37:17
36:40
268
Vicky Reniers
St. Willebrord
37:18
36:51
269
Isabel Jacobs
Breda
37:23
36:36
270
Jacqueline Merkies
Breda
37:38
37:08
271
Jolien Soontiens
Breda
37:38
37:09
272
Willemijn Neling
Etten-Leur
37:52
37:01
273
Betsie Kragting
Etten-Leur
37:59
37:13
274
Josephien Boogaart
Lepelstraat
38:30
38:22
275
Esther Jochems
Sint-Willebrord
38:45
37:50
276
Joyce Jacobs
Etten-Leur
38:45
37:49
277
Corien Bos
Oud Gastel
40:45
39:51
278
Charlotte van Rijswijk
Groene Ster
42:15
41:27
279
Jose Meesters
Breda
43:02
41:57
280
Kitty Lie Kwie
Haarlem
43:50
42:54
BEDRI, 5 KM BEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs de Jongh
gemeente 3 Etten-Leu
20:21
20:16
2
Nicky Aerts
Eetkavee de Belhamel
21:26
21:19
3
Rudy Jochems
Eetkavee de Belhamel
21:30
21:23
4
Wil Hectors
Bernardus Wonen 1
22:09
22:04
5
Leon Baars
sealflex 1 voegafdic
22:10
21:59
6
Kees de Schipper
Alusta 1 Natuurlijke
22:22
22:06
7
Elke Wouters
Eetkavee de Belhamel
22:39
22:32
8
Wouter de Vries
Alusta 2 Natuurlijke
22:45
22:28
9
Leen Baars
sealflex 1 voegafdic
23:35
23:22
10
Peter de Leeuw
gemeente 3 Etten-Leu
23:39
23:35
11
Bob de Vries
Alusta 2 Natuurlijke
23:59
23:42
12
Jim Oostra
Bernardus Wonen 1
23:59
23:49
13
Johan Nouws
2 Smurfit Kappa ELCO
24:03
23:50
14
Timo Geluk
e-mergo 5
24:13
23:55
15
Cynthia Jongenelis
Dobotex Internationa
24:57
24:53
16
Jordi van Tol
2 Smurfit Kappa ELCO
25:05
24:54
17
Arian van Broekhoven
Bernardus Wonen 1
25:09
24:59
18
Mathilde Laros
SHL-Groep 1
25:10
25:04
19
Harry Hagemans
Dobotex Internationa
25:18
25:11
20
Eric van de Leur
Bernardus Wonen 1
25:22
25:12
21
Stefan van Duren
Detaco BV 1
25:31
25:03
22
John Hack
Bernardus Wonen 1
25:41
25:30
23
Wouter Hendriks
sealflex 1 voegafdic
25:42
25:30
24
Arthur de Vries
Alusta 2 Natuurlijke
25:49
25:32
25
Patrick de Jong
sealflex 1 voegafdic
26:15
25:50
26
Robert de Waard
Tetra Pak Benelux 4
26:51
26:37
27
Fleur Donkers
e-mergo 5
27:08
26:50
28
André Meester
Alusta 1 Natuurlijke
27:18
26:59
29
Bart van Kooten
Eetkavee de Belhamel
27:19
27:13
30
Dennis Baars
sealflex 1 voegafdic
27:41
27:29
31
Marleen Akkermans
Alusta 1 Natuurlijke
27:51
27:34
32
Paul Alofs
3 Asselbergs & Klink
28:00
27:03
33
Cora van Beek
gemeente 3 Etten-Leu
28:19
27:48
34
Rinaldo Abdillah
Detaco BV 1
28:19
27:49
35
Martijn Mooijman
Dobotex Internationa
28:28
28:22
36
Ursula Smeulders
gemeente 3 Etten-Leu
28:30
27:59
37
Wilco Hootsen
Tetra Pak Benelux 4
28:35
28:18
38
Leonie Wagemakers
Tetra Pak Benelux 5
28:36
28:17
39
Ronald Donkers
e-mergo 5
29:01
28:44
40
Jaco Dielemans
Tetra Pak Benelux 5
29:10
28:53
41
Kees de Graaf
BAM 7 Civiel Zuidwes
29:11
28:58
42
José Renshoff
3 Asselbergs & Klink
29:21
28:26
43
Mariet Brans
Dobotex Internationa
29:46
29:41
44
Mieke Sweegers
Dobotex Internationa
29:47
29:42
45
Jolanda Broeders
3 Asselbergs & Klink
30:13
29:14
46
Daan Aartsen
e-mergo 5
30:22
30:06
47
Carolijn ten Cate
Dobotex Internationa
30:35
30:29
48
Els Schuurmans
SHL-Groep 1
30:42
30:12
49
Antoine Damen
Tetra Pak Benelux 4
31:20
31:04
50
Ismael Cinar
Detaco BV 1
31:32
31:02
51
Gijs Dekker
Detaco BV 1
31:33
31:04
52
Suzanne Brok
2 Smurfit Kappa ELCO
32:29
32:16
53
Angela Meester
Alusta 2 Natuurlijke
32:30
32:13
54
Jose Mellenbergh
Tetra Pak Benelux 4
32:32
32:15
55
Simone Eestermans
Tetra Pak Benelux 5
32:41
32:24
56
Marjo Bons
Tetra Pak Benelux 5
32:41
32:24
57
Jelle Meester
Alusta 1 Natuurlijke
32:46
32:28
58
Suzanne Jansen
Dobotex Internationa
34:18
34:14
59
Pia Vorsselmans
3 Asselbergs & Klink
35:20
34:22
60
Dimitri Kochx
3 Asselbergs & Klink
37:15
36:19
61
Betul Cabuk
Detaco BV 1
42:52
42:24
BEDRI, 10 KM BEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Nusmeier
gemeente 2 Etten-Leu
35:34
35:34
2
Rene Machielse
BouwCenter 3 Neleman
37:15
37:15
3
Albert Jan Groen
e-mergo 2
37:18
37:17
4
Piet Kools
Flowserve 4
37:35
37:35
5
Sebastiaan Boertien
e-mergo 2
38:16
38:15
6
Tariq van Rooijen
e-mergo 2
39:08
38:37
7
Marco Sneijers
BouwCenter 3 Neleman
39:09
39:06
8
Niels Kuijken
e-mergo 2
40:05
39:36
9
Said Ahabbad
1 Smurfit Kappa ELCO
42:00
41:51
10
Paul Vesters
Graham 2 Packaging C
42:14
42:14
11
Kees Vissers
gemeente 2 Etten-Leu
42:57
42:51
12
Mark Ketelaar
Flowserve 2
42:57
42:44
13
Jack Curvers
Enexis 1
43:19
43:17
14
Frans Rijpers
1 Smurfit Kappa ELCO
43:21
43:10
15
Wim den Boer
Fri-jado 1 Super Ser
44:04
43:45
16
Jaco Geluk
e-mergo 3
44:05
43:34
17
Bas de Regt
1 Woonstichting Ette
44:32
44:05
18
Sander Braaksma
BouwCenter 3 Neleman
44:40
44:26
19
José Nouws
Surplus 1
44:46
44:44
20
Mark van Sundert
Flowserve 1
44:58
44:45
21
Marcel Bastiaansen
BouwCenter 3 Neleman
45:13
44:17
22
Henk van Dijk
Flowserve 2
45:28
45:03
23
Cees van Opstal
Enexis 1
45:31
45:24
24
Guus van Kollemburg
Dobotex Internationa
45:40
45:20
25
Ton Bogerd
Enexis 1
45:46
45:37
26
Kees van Haperen
Fri-jado 1 Super Ser
45:57
44:45
27
Frank Bouwers
Flowserve 1
46:15
46:12
28
Frans van Meer
1 Asselbergs & Klink
46:18
45:56
29
Wil Braspenning
Enexis 1
46:21
46:04
30
Wim Derks
Surplus 1
46:24
46:10
31
Roel Stotijn
Rassers 1 Advocaten
46:29
44:52
32
Henk van Eijbergen
Dobotex Internationa
46:35
46:15
33
Monique Raaijmakers
Surplus 1
46:35
45:59
34
Said Auolad Ali
Graham 2 Packaging C
46:37
46:09
35
Maurice Baart
Cofely Zuidwest 1
47:10
46:44
36
Bjorn van der Zanden
Dobotex Internationa
47:18
46:58
37
Adwin van As
Enexis 1
47:38
47:30
38
Michael Korfmaker
1 Woonstichting Ette
47:42
47:14
39
Teun Oomen
BAM 3 Civiel Zuidwes
47:46
47:27
40
Sjoerd Philipse
Flowserve 2
48:01
47:12
41
Edwin van Megesen
e-mergo 3
48:08
47:35
42
Robbert Braaksma
BouwCenter 1 Neleman
48:11
47:59
43
Harry Crapels
Fri-jado 1 Super Ser
48:16
47:10
44
Bert de Vries
Tetra Pak Benelux 3
48:24
48:00
45
Jean Pierre Schouw
gemeente 2 Etten-Leu
48:30
48:08
46
Sjors de Jong
Rabobank 1 West-Brab
48:40
48:14
47
Lars van Poppel
Fri-jado 1 Super Ser
48:52
47:45
48
Chiel van Aken
2 Asselbergs & Klink
48:57
47:24
49
Gerard Waayer
BAM 5 Civiel Zuidwes
48:58
48:42
50
Wim Aartsen
e-mergo 2
49:00
48:31
51
Sander Kuipers
BAM 5 Civiel Zuidwes
49:03
48:40
52
Ruud Wijnen
Rabobank 1 West-Brab
49:05
48:44
53
Boudewijn Baan
1 Asselbergs & Klink
49:26
49:03
54
Kees Konings
1 Woonstichting Ette
49:27
49:11
55
Mark Littooij
Rassers 2 Advocaten
49:32
47:21
56
Dimitri van Hekken
1 Woonstichting Ette
50:00
49:44
57
Charel Wouters
1 Woonstichting Ette
50:01
49:46
58
Eric van Rooijen
BAM 5 Civiel Zuidwes
50:04
49:42
59
Ibrahim Ceman
1 Smurfit Kappa ELCO
50:17
50:07
60
Richard van Oosterhout
Flowserve 2
50:24
49:34
61
Ben vd Beemd
Flowserve 1
50:31
50:18
62
Wim van Gurp
e-mergo 4
50:33
49:53
63
Sytze Koolhaas
Rassers 1 Advocaten
50:37
48:25
64
Karin van Geel
Fri-jado 2 Super Ser
50:39
49:30
65
Bregje Driessen
Tetra Pak Benelux 3
50:51
50:15
66
Hans Oonincx
Rabobank 1 West-Brab
50:58
50:34
67
Rob Braaksma
BouwCenter 3 Neleman
51:22
51:08
68
Loe Gossieau
Fri-jado 1 Super Ser
51:35
50:28
69
Martin Kortsmit
2 Woonstichting Ette
51:45
51:29
70
Coranda Braspenning
Rabobank 2 West-Brab
51:53
51:30
71
Marlies Bastiaansen
Rabobank 2 West-Brab
52:03
51:42
72
Mohammed El Azmani
Graham 2 Packaging C
52:07
51:39
73
Mark Flierman
e-mergo 3
52:17
51:44
74
Esther Driel
Rabobank 2 West-Brab
52:23
52:01
75
Karel Wullems
Cofely Zuidwest 1
52:26
51:59
76
Mevr van Beckhoven
Flowserve 3
52:27
52:13
77
Angela Rokven
Surplus 1
52:47
52:06
78
Bram Rothuizen
Rassers 2 Advocaten
52:55
51:16
79
Kees Nuyten
Flowserve 2
53:07
52:52
80
Kees van Maanen
Tetra Pak Benelux 3
53:14
53:02
81
Sander Paardekooper
BAM 5 Civiel Zuidwes
53:15
52:56
82
Anne Hiemstra
BAM 6 Civiel Zuidwes
53:16
52:53
83
Corné Coremans
Flowserve 1
53:17
52:14
84
Joyce Wijsman
BAM 6 Civiel Zuidwes
53:44
53:24
85
Ronald Dikker
BAM 4 Civiel Zuidwes
53:47
53:26
86
Angelique van Oijen
1 Asselbergs & Klink
53:52
53:32
87
Bart Jan Bootsma
BAM 3 Civiel Zuidwes
53:55
53:32
88
Jacco Susan
BAM 4 Civiel Zuidwes
53:58
53:37
89
Ria Schalk
BouwCenter 1 Neleman
54:12
53:29
90
Luuc van Beckhoven
Flowserve 3
54:13
54:01
91
Esther de Rooij
Rabobank 2 West-Brab
54:24
54:00
92
Désirée Wolfhagen
Rassers 2 Advocaten
54:36
52:54
93
Bas Nekeman
BAM 3 Civiel Zuidwes
54:44
54:21
94
Angela Verschuren
gemeente 2 Etten-Leu
54:49
53:55
95
Steven van Hengel
2 Asselbergs & Klink
54:56
53:24
96
Petra van Hooijdonk
Rassers 2 Advocaten
55:16
53:38
97
Ad Dielemans
Tetra Pak Benelux 2
55:17
54:40
98
Evert van der Horst
Tetra Pak Benelux 2
55:17
54:38
99
Hans Heijkant
Graham 2 Packaging C
55:26
55:01
100
Marc Bastiaensen
Fri-jado 2 Super Ser
55:35
54:24
101
Wesley Doorten
2 Woonstichting Ette
55:49
55:21
102
Albert Mighout
Tetra Pak Benelux 3
56:03
55:29
103
Judit van der Geest
e-mergo 4
56:11
55:38
104
Angela Wondergem
gemeente 2 Etten-Leu
56:12
55:20
105
Claudia Menick
Rassers 1 Advocaten
56:18
54:35
106
Jacques Engelen
Flowserve 4
56:18
55:17
107
Alphons van der Pol
BouwCenter 1 Neleman
56:24
54:35
108
Gerhard de Jong
Cofely Zuidwest 1
56:29
56:02
109
Fred Jansen
Rassers 2 Advocaten
56:36
54:57
110
Menno Vervloet
BouwCenter 2 Neleman
56:39
54:54
111
Arno van der Made
BouwCenter 1 Neleman
56:50
55:03
112
Wesley de Jong
BAM 3 Civiel Zuidwes
56:55
56:36
113
Ellen Renzen
Graham 2 Packaging C
56:56
56:29
114
Guido Kuitert
Rabobank 1 West-Brab
57:00
56:36
115
Anja Dekkers
Rassers 1 Advocaten
57:02
55:20
116
Piet Kriezels
Flowserve 3
57:15
56:10
117
Johan Gommers
Flowserve 4
57:19
57:05
118
Heide van der Made
BAM 4 Civiel Zuidwes
57:23
57:02
119
Anita Paludanus
2 Woonstichting Ette
57:30
57:04
120
Irma Drent
2 Woonstichting Ette
57:38
57:12
121
Marc van Hasselt
Tetra Pak Benelux 2
57:42
56:07
122
Barft Buijks
Fri-jado 2 Super Ser
57:49
56:37
123
Andre vd Moosdijk
e-mergo 4
58:07
57:25
124
Esther Verstappen
Dobotex Internationa
58:45
58:26
125
Wendy Vervloet
BouwCenter 2 Neleman
59:38
57:50
126
Daphne van Hoeve
Dobotex Internationa
59:47
59:26
127
Gerrie Kats
Tetra Pak Benelux 2
1:00:16
58:42
128
Ingrid Jacobs
BouwCenter 2 Neleman
1:00:17
58:30
129
Anja den Tieter
Surplus 1
1:03:38
1:02:29
130
Adje Clarijs
BouwCenter 2 Neleman
1:04:25
1:02:38
131
Judy Oonincx
Fri-jado 2 Super Ser
1:05:02
1:03:50
132
Ellen de Roover
Fri-jado 2 Super Ser
1:05:08
1:03:56
133
Ferda van Benthem
2 Asselbergs & Klink
1:05:12
1:03:28
134
Jan Volkers
BAM 6 Civiel Zuidwes
1:05:45
1:03:36
135
Marga Kleemans
Flowserve 4
1:05:51
1:05:36
136
Aad van den Berg
e-mergo 3
1:06:09
1:05:36
137
Nicolette Hoogstrate
Rabobank 2 West-Brab
1:08:55
1:08:30
138
Riet Volkers
BAM 6 Civiel Zuidwes
1:11:19
1:10:56
BEDRI, HALVE BEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal van Troost
e-mergo 1
1:11:02
1:11:02
2
Sierd Sikkema
Tetra Pak Benelux 1
1:22:19
1:22:18
3
Ko Walkers
e-mergo 1
1:22:23
1:22:19
4
Eddy Doorschodt
e-mergo 1
1:25:52
1:25:52
5
Jos Euser
e-mergo 1
1:26:36
1:26:32
6
Peter Dijcks
e-mergo 1
1:29:30
1:29:26
7
Cees Nooren
gemeente 1 Etten-Leu
1:36:13
1:36:00
8
Jos Jochems
gemeente 1 Etten-Leu
1:36:13
1:36:02
9
Patrick Straver
Inpijn Blokpoel 1
1:37:23
1:36:39
10
Roeland Marijnissen
Graham 1 Packaging C
1:38:10
1:37:46
11
Jan Oostvogels
gemeente 1 Etten-Leu
1:38:49
1:38:36
12
Joris Kuppens
Inpijn Blokpoel 1
1:39:56
1:39:12
13
Tommy Gryglicki
Cofely 2Zuidwest tea
1:39:56
1:39:36
14
Richard de Lange
Pivott bv 1
1:40:50
1:40:22
15
Joost Evers
BAM 1 Civiel Zuidwes
1:40:51
1:40:34
16
Corné Aarts
Tetra Pak Benelux 1
1:42:56
1:42:10
17
Rene de Ruiter
BAM 1 Civiel Zuidwes
1:45:57
1:45:39
18
Heather Macduff
Inpijn Blokpoel 1
1:46:13
1:45:31
19
Gino Jongmans
BAM 2 Civiel Zuidwes
1:46:14
1:45:54
20
Jeroen Lohmeijer
Inpijn Blokpoel 1
1:46:30
1:45:45
21
Karel van der Pol
Inpijn Blokpoel 1
1:49:19
1:48:35
22
Adrie van Dijk
Cofely 2Zuidwest tea
1:49:42
1:49:30
23
Ad Gladdines
BAM 2 Civiel Zuidwes
1:50:19
1:50:02
24
Tanny van As
BAM 2 Civiel Zuidwes
1:50:23
1:50:03
25
Albert van der Heijden
Tetra Pak Benelux 1
1:52:19
1:51:35
26
Michel Bego
gemeente 1 Etten-Leu
1:52:23
1:52:07
27
Maurice de Lange
Pivott bv 1
1:54:27
1:53:59
28
Harry Laurijsen
BAM 2 Civiel Zuidwes
1:55:18
1:54:58
29
Jasper Coremans
BAM 1 Civiel Zuidwes
1:55:29
1:55:11
30
Henk van Gastel
Cofely 2Zuidwest tea
1:56:39
1:55:35
31
Martijn van Lunteren
Graham 1 Packaging C
1:57:30
1:57:07
32
Eric Jan de Rooij
Pivott bv 2
1:58:37
1:58:01
33
Carol Hol
Pivott bv 1
1:59:07
1:58:30
34
Aad Bouwhuis
Pivott bv 2
2:01:36
2:00:59
35
Albert Abee
Pivott bv 2
2:07:01
2:06:25
36
Piet van Gent
BAM 2 Civiel Zuidwes
2:07:40
2:06:19
37
Ella Bastiaansen
Graham 1 Packaging C
2:07:45
2:07:14
38
Bep van Leest
Tetra Pak Benelux 1
2:12:27
2:11:37
39
Florence de Lange
Pivott bv 1
2:14:14
2:13:47
40
Wim Groeneweg
Pivott bv 2
2:16:16
2:15:49
41
Ton de Lange
Pivott bv 1
2:20:16
2:19:49
42
Richard Horvarth
BAM 1 Civiel Zuidwes
2:25:37
2:25:19
43
Bas Kluts
Pivott bv 2
2:26:57
2:26:21
www.marathonbrabant.nl
www.uitslagen.nl
31-10-2010 00:00