Uitslagenlijst Diepe hel Holterbergloop

Nijverdal - Zaterdag 30 oktober 2010

MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geoffrey Terer
Kenia
49:31
49:30
2
Noah Kosgeh
Kenia
50:05
50:05
3
Hayek Said
Helmond
50:20
50:19
4
Benson Kariuki
Kenia
50:42
50:41
5
Leon Sanderman
CSG Reggesteyn 1
53:42
53:41
6
Koen Vossers
Hengelo
53:51
53:51
7
Said Kanfaoui
Gouda
53:57
53:56
8
Jay Sauer
Nijmegen
54:46
54:44
9
Jan Paalman
CSG Reggesteyn 1
55:23
55:23
10
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
57:04
57:01
11
Hans Lindeboom
PEC 1910
57:57
57:56
12
Arnold Klieverik
LAAC Twente
58:29
58:26
13
Johan van der Dennen
Bosch 1
59:32
59:28
14
Maik Voppen
LAAC Twente
59:32
59:30
15
Martijn Jansen
Twello
59:36
59:26
16
Siem Uittenhout
Nijmegen
1:00:36
1:00:32
17
Andre vd Bruinhorst
Ede
1:00:52
1:00:48
18
Jeroen Schmidt
Apeldoorn
1:01:05
1:00:45
19
Nico Klein Poelhuis
Buurse
1:01:44
1:01:38
20
Hans Hagedoorn
Duivendrecht
1:02:08
1:02:06
21
Harold kruidhof
staphors
1:03:03
1:02:56
22
Rik Waanders
AV Holten
1:03:05
1:03:02
23
Aarnout Huijssoon
Elburg
1:03:12
1:03:10
24
Robby Ribbink
Loopgroep PK
1:03:21
1:03:15
25
John Klerkx
De Keien
1:03:25
1:03:21
26
Jorik Huizinga
Pannerden
1:03:31
1:03:27
27
Melvin van der Voet
Enschede
1:03:39
1:03:37
28
Arnoud van Garderen
Triathlon
1:04:24
1:04:20
29
Snelle Rijk
Woudenberg
1:04:28
1:04:24
30
Ricky Meylaers
Hechtel (BEL)
1:04:36
1:04:34
31
Edwin Willemse
Enschede
1:05:04
1:05:01
32
Remco Greven
Daventria
1:05:10
1:05:04
33
Björn Demkes
AVA '70
1:05:17
1:04:32
34
Jorn Jansman
Hellendoorn
1:05:32
1:05:30
35
Rene Komduur
Rekken
1:05:37
1:05:34
36
Roy Tijman op Smeijers
Losser
1:05:52
1:05:49
37
Gerrald Korenromp
Enschede
1:06:01
1:05:55
38
Bart van der boom
IJssel Technologie 1
1:06:10
1:05:12
39
Koen Dreves
Almelo
1:06:11
1:06:04
40
Rob ter Haar
Zwolle
1:06:16
1:05:14
41
Klaas Compagner
staphorst
1:06:31
1:06:23
42
Rutger Thung
Vlaardingen
1:06:45
1:06:36
43
Gerben Kollaard
Dutch Runners Gold
1:06:47
1:06:42
44
Corné van Helteren
Dutch Runners Gold
1:06:50
1:06:25
45
Oskar Albers
Dutch Runners Gold
1:06:54
1:06:42
46
Rene Nijman
Goor '75
1:07:01
1:06:58
47
Herjan Gerrits
Spurt '88
1:07:06
1:06:32
48
Harald Huijssoon
CSG Reggesteyn 1
1:07:07
1:07:04
49
Hugo Wijnhoven
Hengelo Ov
1:07:17
1:06:58
50
Peter Brouwer
Enschede
1:07:36
1:06:41
51
JEroen v/d Molen
Papendrecht
1:07:51
1:07:16
52
Erik Fokke
Vroomshoop
1:07:53
1:07:50
53
Mynko Peterink
Veluwe
1:08:01
1:08:00
54
Olaf Satink
Zwolle
1:08:09
1:08:07
55
Robert Euren
Nijverdal
1:08:13
1:08:07
56
Ruud Lenoir
Dronten
1:08:16
1:07:57
57
Huub Schoorlemmer
Heeten
1:08:20
1:07:52
58
Rik Eertman
Ootmarsum
1:08:27
1:08:11
59
Martijn Vandenbos
Enschede
1:08:33
1:08:04
60
Maikel Mardjan
AV '34
1:08:39
1:08:37
61
Manolito Hulsebos
Deventer
1:08:42
1:08:34
62
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:09:15
1:09:14
63
Dennis van Lohuizen
Veluwe
1:09:16
1:09:14
64
George Bennet
Bosch 1
1:09:29
1:09:19
65
Mart Jeths
Almelo
1:09:29
1:09:02
66
Pascal van Zon
Hardenberg
1:09:47
1:09:42
67
Arjan de Groot
Nijverdal
1:09:49
1:09:42
68
Martin Krijgsman
Markelo
1:09:50
1:09:40
69
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
1:09:56
1:09:46
70
Sjoerd Franck
De Jong & Laan 7
1:10:06
1:10:01
71
Jasper Reenalda
Hengelo Ov
1:10:07
1:10:05
72
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
1:10:09
1:09:31
73
Jorian Jansen
Vriezenveen
1:10:23
1:10:15
74
Jeroen van Duijn
Den Ham Ov
1:10:25
1:10:13
75
Gerard Brinkman
Rijssen
1:10:28
1:10:19
76
Matthijs van der Putte
Rotterdam
1:10:42
1:10:28
77
Rik Schutte
Enschede
1:10:45
1:10:29
78
Edwin Jansen
Zwolle
1:10:46
1:10:43
79
Andre Leunk
Markelo
1:10:52
1:10:18
80
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
1:10:56
1:10:29
81
Mark Jan Smit
Gemeente Hellendoorn
1:11:08
1:10:11
82
Randall de Boer
Amersfoort
1:11:10
1:10:56
83
Geert-Jan Halsema
De Jong & Laan 4
1:11:16
1:11:01
84
Kees Martens
Ommen
1:11:27
1:11:07
85
Jeroen ten Klooster
wijhe
1:11:29
1:10:49
86
Kees Beltman
Deventer
1:11:36
1:11:29
87
Bjørn van Til
Daventria
1:11:41
1:11:16
88
Patrick Dijk
Salland
1:11:52
1:11:28
89
Edwin Sprakel
Rijssen
1:11:57
1:11:23
90
Ruben Dol
Zwolle
1:12:02
1:11:23
91
Jochem Hofstede
Nijverdal
1:12:02
1:11:58
92
Frank Hofstede
Raalte
1:12:04
1:11:39
93
Peter Dijkhuis
Hoogeveen
1:12:16
1:12:12
94
Erik van Dongen
Amersfoort
1:12:24
1:11:05
95
Jan Bosman
Raalte
1:12:28
1:11:16
96
Emiel Huizinga
Laren Gld
1:12:36
1:12:31
97
Laurens Koenjer
Heino
1:12:44
1:12:37
98
Arno Morsink
Goor
1:13:03
1:12:35
99
Lucas Harmen
Oldenzaal
1:13:04
1:12:38
100
Gerard Sluiskes
Baan Twente BV
1:13:06
1:12:54
101
Anton de Vries
Rijssen
1:13:10
1:12:57
102
Wilfried Leferink
Dutch Runners Gold
1:13:16
1:12:53
103
Christian Jeurnink
Rabobank Noord Twent
1:13:24
1:12:32
104
E. ter Keurst
Rijssen
1:13:48
1:13:44
105
Dick Veldhuis
Ootmarsum
1:13:53
1:13:37
106
Wilfred Beens
Daventria
1:13:53
1:12:48
107
Bertjan Bosch
Diepenveen
1:14:01
1:13:00
108
Allard Dijkstra
Enschede
1:14:02
1:13:26
109
Danny Oude Geerdink
Rabobank Noord Twent
1:14:02
1:13:14
110
Dennis Smit
Deventer
1:14:09
1:13:36
111
Tom Groener
Oldenzaal
1:14:38
1:14:34
112
Maarten Poortinga
Enschede
1:14:39
1:14:32
113
Remy Kruijsse
Apeldoorn
1:14:42
1:14:22
114
Bert Maathuis
Nijverdal
1:14:44
1:14:21
115
Ronnie Boomsma
Emmeloord
1:14:47
1:14:26
116
Antonie Pijnappel
Zwolle
1:15:04
1:13:47
117
Kees Koelewijn
Heinen & Hopman Engi
1:15:05
1:14:49
118
Tim Engbers
Wierden
1:15:18
1:14:03
119
Bert Jan Hartman
Zwolle
1:15:32
1:14:49
120
Bas van Riet Paap
Zwolle
1:15:46
1:14:57
121
Gerco Hutten
Haarle gem Hellendoo
1:16:00
1:15:35
122
Frank Frieling
Reutum
1:16:04
1:15:41
123
Wouter Versteeg
Nijverdal
1:16:09
1:15:02
124
Alfred Beens
Genemuiden
1:16:10
1:16:07
125
Niels Olij
Borne
1:16:14
1:15:39
126
`Martijn Schutte
Raalte
1:16:27
1:15:07
127
Johan Freriksen
Goor
1:16:27
1:16:23
128
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:17:07
1:16:12
129
Rob van der Laan
Hengelo
1:17:14
1:16:27
130
Rutger Jan Lusseveld
Zwolle
1:17:36
1:17:05
131
Erik Veurink
Rabobank Noord Twent
1:17:38
1:16:47
132
Robert Gebhardt
Deventer
1:17:46
1:17:19
133
Dennis Visser
Nijverdal
1:17:50
1:17:33
134
Peter Teeselink
Holten
1:17:57
1:17:15
135
Jan Waanders
Wierden
1:17:59
1:17:00
136
Jos de Vries
Kampen
1:18:04
1:17:29
137
Erik Kastenberg
Rijssen
1:18:07
1:16:58
138
Aifib Nijsse
Deventer
1:18:13
1:17:40
139
Richard Middelkamp
De Jong & Laan 14
1:18:19
1:17:44
140
Martin Timme
Zwolle
1:18:23
1:17:46
141
Rogier Blanken
Hoogeveen
1:18:30
1:17:55
142
Peter Visser
Goor
1:18:35
1:18:20
143
Roy Strampel
Almelo
1:18:35
1:17:57
144
Edgars Greidans
Markelo
1:18:35
1:18:13
145
Martijn Boeijink
ASV
1:18:46
1:17:31
146
Fabian van de Raadt
IJssel Technologie 2
1:19:13
1:18:29
147
Jordi Boer
Enschede
1:19:14
1:18:58
148
Erik van den Berg
Nijverdal
1:19:15
1:17:51
149
Evert Jonkman
Amersfoort
1:19:17
1:17:58
150
Chris van Opstal
Nijverdal
1:19:28
1:18:50
151
Danièl Hoenderdos
Zwolle
1:19:31
1:18:56
152
Robin Otten
Almelo
1:19:39
1:19:00
153
Luitzen Freij
Deventer
1:19:46
1:19:14
154
Leon Bokhoor
Nijverdal
1:19:50
1:18:32
155
Bertil Nijenbanning
Rabobank Noord Twent
1:19:54
1:19:02
156
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
1:19:57
1:18:39
157
Joost Geuzendam
Nijverdal
1:20:01
1:18:53
158
Gerbert Pleijter
Delft
1:20:05
1:19:27
159
David Huntink
Bosch 2
1:20:19
1:19:47
160
Sander van Schoonhoven
Deventer
1:20:24
1:18:47
161
Jörgen de Vries
Enschede
1:20:28
1:20:23
162
Harry de Wit
Zwartsluis
1:20:33
1:20:19
163
Erik Nijboer
Marienheem
1:20:52
1:19:44
164
Maarten Nijland
Nijverdal
1:21:01
1:19:43
165
Rohalt Bergsma
Lochem
1:21:06
1:20:42
166
Ruben Zwart
Meppel
1:21:12
1:20:10
167
Peter Ras
PEC 1910
1:21:15
1:19:59
168
Sebastiaan Veldhuizen
TenCate Protect 1
1:21:22
1:20:57
169
Bastiaan Freie
Nijverdal
1:21:28
1:20:20
170
Bas Nijland
Nijverdal
1:21:57
1:20:40
171
Erwin Kleise
Almelo
1:23:11
1:22:31
172
Jan Jacob Bijleveld
Boornbergum
1:23:23
1:21:54
173
Wytze Bijleveld
Kollumerzwaag
1:23:23
1:21:54
174
Niels Sipman
Arnhem
1:23:57
1:23:26
175
Mark Rozema
Deventer
1:24:23
1:23:20
176
Ronald van Halm
Buitingstaalbouw 1
1:24:44
1:24:02
177
Ferry van den Berg
Hellendoorn
1:24:50
1:24:09
178
Lennard Keulen
Deventer
1:24:55
1:24:33
179
Istvan Donders
De Jong & Laan 14
1:24:58
1:24:20
180
Coen Schroots
Nuenen
1:25:12
1:24:37
181
Sjoek Nitma
Deventer
1:25:12
1:24:13
182
Peter Lennips
Zwolle
1:25:46
1:24:23
183
Lourens Kiela
Amersfoort
1:26:23
1:25:03
184
Arjen Kwint
Loppersum
1:26:24
1:25:38
185
Norbert Leus
Denekamp
1:26:27
1:25:06
186
Niek ter Braak
Vriezenveen
1:27:08
1:26:56
187
Bjorn Parée
AV Aalsmeer
1:27:08
1:25:41
188
Patrick Haveman
Enschede
1:27:15
1:26:23
189
Martijn Buwalda
Nijverdal
1:28:00
1:27:03
190
Berend Lieuwe Bijlevel
Boornbergum
1:28:39
1:27:10
191
Wiljo Hoving
Zwolle
1:28:53
1:27:32
192
Barnd Hammer
Rijssen
1:29:00
1:28:08
193
Theo Rietberg
Holten
1:29:22
1:28:03
194
Erik van der Haar
Gramsbergen
1:29:26
1:28:37
195
Richard Hartog
Heinen & Hopman Engi
1:29:37
1:28:18
196
Hildebrand Bijleveld j
Lelystad
1:29:53
1:28:25
197
Henk Jan Drok
Bosch 2
1:30:37
1:30:05
198
H. Oude Veldhuis
Nijverdal
1:30:39
1:29:16
199
Vincent Ivens
Borne
1:30:48
1:29:22
200
Hein Platenkamp
Zwolle
1:30:55
1:29:33
201
Arind jan alberts
Deventer
1:32:28
1:32:24
202
Hans Berends
Zutphen
1:34:29
1:33:25
203
Pascal Romp
De Jong & Laan 4
1:35:30
1:35:13
204
Bart Hoeven
Woudenberg
1:36:24
1:36:16
205
Johan Haagen
Holten
1:36:29
1:35:50
206
Richard Pasop
Holten
1:36:30
1:35:50
207
Pascal Wittendorp
Hengelo Ov
1:37:20
1:36:51
208
Freek Uijen
Lettele
1:40:10
1:38:54
209
Richard Steijn
Nijverdal
1:40:38
1:39:40
210
Wilfried Goos
Rabobank Noord Twent
1:42:30
1:41:37
211
Jeffrey Mets
Pijnenburg
1:46:24
1:44:59
212
Larry Gabriel
Hengelo
1:48:24
1:47:57
M40, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur Schramade
Nijmegen
53:44
53:44
2
Oleg Otmakov
Rusland
53:47
53:46
3
Wim Opten
Zuidlaren
54:54
54:53
4
Rachid Mohammadi
Amsterdam
55:53
55:52
5
Eric Borg
Hengeo
56:11
56:09
6
Johan Kats
Daventria
58:48
58:44
7
Jan van Ommen
Hattem
59:27
59:26
8
Jens Erik Bergman
Versmold
59:46
59:43
9
Martin Lohof
Runners Stadskanaal
1:00:28
1:00:26
10
Dirk Hoekman
Bathmen
1:00:33
1:00:29
11
Manfred Boogaard
Ede
1:01:47
1:01:44
12
Peter de Boer
PEC 1910
1:02:02
1:01:51
13
Tom Oude Lenferink
Almelo
1:02:17
1:02:12
14
Michel van der Heide
Goor '75
1:02:37
1:02:35
15
Jeroen Geerling
Rijssen
1:02:39
1:02:38
16
Stefan Lamain
Valthi
1:02:58
17
Erik Lentfert
LAAC Twente
1:03:19
1:03:16
18
Arend Ramaker
Spurt '88
1:03:28
1:03:19
19
Jan Reichardt
Heinen & Hopman Engi
1:03:41
1:03:39
20
Joop Vriend
Enschede
1:03:42
1:03:38
21
Aalt Hagedoorn
Wierden
1:04:08
1:04:01
22
Adri Deemter
Spurt '88
1:04:15
1:04:12
23
Vincent Holtmaat
Luttenberg
1:04:44
1:04:34
24
Robin te Wierik
Wierden
1:04:50
1:04:43
25
Sam Van Leer
Ciko '66
1:05:27
1:05:19
26
Aard van der Vinne
IJssel Technologie 1
1:05:28
27
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:05:33
1:05:24
28
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
1:05:45
1:05:14
29
Wilco Dunnewold
Archeus
1:05:45
1:05:37
30
Hans Jansen
Rijssen
1:05:53
1:05:47
31
Peter Kuiper
Zutphen
1:05:54
1:05:47
32
Hans Blankestijn
Daventria
1:06:26
1:06:20
33
Frank Hering
Glanebrug
1:06:27
1:06:25
34
Alfons Groot Koerkamp
Heino
1:06:28
1:06:17
35
Harco Draaijer
Deventer
1:06:28
1:06:24
36
Hans Ijsseldijk
Deventer
1:06:39
1:06:28
37
Robbert Crul
IJsselstein Ut
1:06:46
1:06:42
38
Casper Bekken
Schalkhaar
1:06:46
1:06:26
39
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:06:46
1:06:38
40
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
1:06:53
1:06:50
41
Jos Bosma
SISU
1:07:08
1:07:01
42
Jan Eikelboom
Lemelerveld
1:07:34
1:07:26
43
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:07:39
1:07:35
44
Simon Engelberts
Enschede
1:07:39
1:06:36
45
Bert Wanink
ASV
1:07:51
1:07:33
46
Ap Scheers
LVG
1:07:52
1:07:44
47
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
1:08:08
1:08:06
48
Eric Hutten
De Jong & Laan 4
1:08:17
1:07:49
49
Bernhard Kootstra
Dalfsen
1:08:28
1:08:20
50
Edwin Veldkamp
Nijverdal
1:08:52
1:08:21
51
Aliihsan Ozbalaban
Oldenzaal
1:08:52
1:08:37
52
Harry Veldkamp
Cialfo
1:08:54
1:08:53
53
Jos Keulstra
Boekelo
1:09:09
1:09:04
54
Freddie Kruisselbrink
Almelo
1:09:10
1:08:57
55
René Hulsman
Raalte
1:09:25
1:09:08
56
Arend Burgers
Hevea b.v.
1:09:32
1:09:06
57
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:09:38
1:09:23
58
Martin Steenbeeke
Hengelo Ov
1:09:47
1:09:32
59
Henk Enoch
Twenterand
1:10:08
1:09:47
60
Richard Leussink
Haaksbergen
1:10:17
1:10:08
61
Rob van der Donk
LVG
1:10:19
1:10:12
62
John van Kemenade
Deventer
1:10:33
1:09:56
63
Harry Honen
Tilburg Road Runners
1:10:34
1:09:43
64
John Norda
Goor '75
1:10:45
1:10:22
65
Rene Hermsen
www.koffiemetcake.nl
1:10:48
1:10:45
66
Hans de Jong
Nijverdal
1:11:03
1:10:50
67
Jan Baan
Nijverdal
1:11:11
1:11:07
68
Marc Weeren
Amersfoort
1:11:32
1:11:16
69
André Bleumink
LVG
1:11:36
1:11:28
70
John Tanke
Borne
1:11:47
1:11:19
71
Rudy Rodijk
Bosch 1
1:11:47
1:11:36
72
Hugo Vogel
Papendrecht
1:11:55
1:10:57
73
Tonnie Bosman
Salland
1:11:57
1:11:33
74
Rene Elzinga
Vroomshoop
1:12:03
1:11:49
75
Jan Vonck
Enschede
1:12:05
1:11:43
76
Ruud Kolthof
Enschede
1:12:13
1:11:38
77
Kees van de Wetering
IJsselmuiden
1:12:16
1:12:07
78
Bert Meyerink
Holten
1:12:22
1:11:19
79
Henk van de Riet
Nijverdal
1:12:30
1:12:18
80
Nilgert Kamp
Nijverdal
1:12:33
1:12:29
81
Jos Mensink
Heino
1:12:35
1:12:16
82
Clemens Schotman
Deventer
1:12:52
1:12:25
83
Michel van Straaten
Raalte
1:12:56
1:12:30
84
Henk Smit
Dutch Runners Gold
1:12:59
1:12:25
85
Hans Uijen
AV Holten
1:13:15
1:12:33
86
Paul Wichink
Haarle gem Hellendoo
1:13:15
1:12:51
87
Harry Dommerholt
Atletics Nijverdal
1:13:15
1:12:57
88
John Benjamins
Apeldoorn
1:13:21
1:13:01
89
Rinus Leistra
Goor
1:13:24
1:13:14
90
Anton Hendriks
Lent
1:13:25
1:12:25
91
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:13:28
1:13:26
92
Marcel Habers
Wierden
1:13:30
1:13:18
93
Jacco Smit
TenCate Protect 1
1:13:31
1:13:22
94
Arno van der Laan
Vught
1:13:38
1:12:44
95
Koen van der Meer
Den Hoorn Texel
1:13:57
1:13:46
96
Ernst Jan Meinedersma
Zoetermeer
1:13:58
1:13:54
97
Henk Bokhove
Nijverdal
1:14:03
1:12:48
98
Durk Klopstra
Laag Zuthem
1:14:05
1:13:09
99
Jeffrey Schuitema
Enschede
1:14:14
1:13:42
100
Tony Ruiter
Twenterand
1:14:15
1:14:11
101
Rene Voorhuis
LAAC Twente
1:14:16
1:13:26
102
Simon Kok
Triathlon
1:14:19
1:12:36
103
Leo Abrahamse
Woerden
1:14:26
1:13:51
104
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:14:29
1:14:18
105
Arjan Buscher
Rijssen
1:14:29
1:14:10
106
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:14:30
1:14:17
107
Wim Klein Baltink
AV Holten
1:14:34
1:13:51
108
Hans Blekkenhorst
Twenterand
1:14:34
1:13:39
109
Rulco Meijer
ibbenburen Duitsland
1:14:44
1:14:16
110
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
1:14:51
1:14:15
111
Mark Weekamp
ACO Van Elderen
1:14:54
1:13:55
112
Rainaldo Koerhuis
Raalte
1:15:13
1:15:04
113
Harry Hegeman
Nijverdal
1:15:17
1:14:54
114
Rene Klink
Laag Zuthem
1:15:21
1:14:26
115
René Hoff
AV Holten
1:15:25
1:14:02
116
Richard de Wit
Arrien
1:15:33
1:14:33
117
Henri Kolkman
Holten
1:15:42
1:15:01
118
Henk van de Kolk
Lemelerveld
1:15:45
1:14:44
119
Cas de Roos
Statina
1:15:47
1:15:36
120
Maurice Zandhuis
Bussum
1:15:49
1:15:30
121
Rik Delsing
Lichtenvoorde
1:15:58
1:15:52
122
Jan van Beesten
Ommen
1:16:08
1:15:12
123
Jan Arnold Bakker
Heino
1:16:10
1:15:57
124
Lorenz Kok
Hellendoorn
1:16:10
1:15:26
125
Fons Nijmeijer
LAAC Twente
1:16:20
1:15:56
126
Bernd Depenbrock
Vreden
1:16:25
1:15:34
127
Rene Niessen
Prins Hendrik
1:16:25
1:16:19
128
Ben Davenschot
Vroomshoop
1:16:26
1:15:28
129
Arie van der Lee
Raalte
1:16:29
1:15:20
130
Harry van Coeverden
AV Holten
1:16:34
1:15:51
131
Theo Jansen
avVN
1:16:34
1:16:20
132
Paul Akkermans
Holten
1:16:36
1:15:57
133
Igor ter Halle
Hellendoorn
1:16:39
1:15:50
134
Henk Evers
Nijverdal
1:16:39
1:16:32
135
Noël Peeters
Salland
1:16:47
1:16:24
136
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:16:48
1:16:23
137
Joost Meijers
Goor '75
1:16:52
1:16:47
138
Rick Slaghekke
AV Rijssen
1:16:54
1:16:17
139
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
1:16:55
1:16:44
140
Henk Jan Jansen
Ommen
1:16:58
1:15:56
141
Henri Wittenberg
Lochem
1:17:07
1:15:56
142
Hilbrand Alberts
Baan Twente BV
1:17:09
1:16:57
143
Marc Diepmaat
Warnsveld
1:17:20
1:15:57
144
Peter Scheeren
Goor '75
1:17:26
1:17:04
145
Gerard Groote Schaarsb
Raalte
1:17:30
1:17:22
146
Marcel de Jonge
Deventer
1:17:33
1:16:15
147
Hans Roerink
Atletics Nijverdal
1:17:37
1:17:01
148
Albert Wijnen
CSG Reggesteyn 1
1:17:37
1:17:03
149
Rene Korte
Àlmelo
1:17:38
1:17:21
150
Rudi Visscher
Lemelerveld
1:17:38
1:16:37
151
Erik Jutstra
Rabobank Noord Twent
1:17:38
1:16:48
152
Mayco van Rhee
Wierden
1:17:47
1:17:03
153
John Prins
Wierden
1:17:48
1:17:27
154
Bart Denekamp
Twello
1:17:55
1:17:45
155
Harm Wevers
LAAC Twente
1:18:02
1:17:29
156
Hans Schoorlemmer
Heeten
1:18:04
1:17:34
157
Gert Jansen
Vroomschoop
1:18:18
1:18:03
158
Roelof Manting
Borger
1:18:18
1:17:52
159
Rob Hutten
Broekland Ov
1:18:20
1:17:15
160
Bert Smid
Odoorn
1:18:26
1:17:25
161
Richard Folkers
Enschede
1:18:28
1:17:35
162
Johan Tijdhof
Oldenzaal
1:18:32
1:17:44
163
Johan Schuppert
AV Holten
1:18:39
1:18:06
164
Arjan Baan
Rijssen
1:18:42
1:18:09
165
Paul Kamp
Nijverdal
1:18:46
1:18:32
166
Jelle ter Bekke
Den Ham Ov
1:18:46
1:18:34
167
Frits Logtenberg
Gramsbergen
1:18:52
1:18:09
168
Robert Visscher
Wierden
1:18:57
1:18:03
169
Fred Hollander
Deventer
1:18:57
1:18:03
170
Robert Wezenberg
Zwolle
1:19:02
1:17:39
171
Klaas Ophoff
Zwolle
1:19:03
1:18:50
172
Paul de Groot
Cogas 1
1:19:05
1:17:57
173
Jeroen Dirks
Vught
1:19:05
1:18:12
174
Eppie Wuestman
Holten
1:19:10
1:18:26
175
Eerhard Mensink
Buitingstaalbouw 1
1:19:17
1:18:34
176
Rob Steeghs
Zwolle
1:19:17
1:18:24
177
John Pelgrim
Twello
1:19:21
1:18:44
178
WIllem de Gouw
Alphen a/d Rijn
1:19:25
1:19:10
179
Peter Moesker
Borger
1:19:27
1:38:47
180
Henk ter Harmsel
Wierden
1:19:29
1:18:23
181
Paul Slot
Dalfsen
1:19:29
1:19:04
182
Paul Otte
Nijverdal
1:19:35
1:19:16
183
Peter Klaver
Bentelo
1:19:35
1:18:49
184
Arnold Muller
IJssel Technologie 1
1:19:36
1:19:03
185
Gerard Baan
Rijssen
1:19:37
1:18:29
186
Rob Cerrone
Holten
1:19:39
1:18:40
187
John Visser
Wierden
1:19:50
1:19:16
188
Huub Elshof
Heino
1:19:50
1:18:56
189
Robert Tielbeke
Lemelerveld
1:19:55
1:18:42
190
Rene ten Hove
Hellendoorn
1:19:58
1:19:29
191
Gerard Jansma
Goutum
1:20:01
1:19:10
192
Gert Staarman
Vroomshoop
1:20:01
1:19:47
193
Gert Jan Koppelman
Atletics Nijverdal
1:20:03
1:19:33
194
Marcel Nijhuis
Raalte
1:20:04
1:19:39
195
Arie Veltink
Cogas 1
1:20:07
1:19:03
196
Wouter Sanders
RRZ
1:20:10
1:18:49
197
Emiel Blanke
Salland
1:20:10
1:19:00
198
Gerard Bosch
Lemelerveld
1:20:13
1:19:13
199
Frans Noordman
Heino
1:20:13
1:19:13
200
Andre Holterman
Heino
1:20:14
1:19:11
201
Klaas Arkema
Hasselt
1:20:23
1:19:38
202
Paul Kruiper
Luttenberg
1:20:27
1:19:51
203
Joeke van der Heide
Borger
1:20:30
1:19:36
204
Bert Boeve
Nijverdal
1:20:32
1:20:12
205
Jan Hofsink
Bergtenheim
1:20:37
1:19:19
206
Albert Branderhorst
Diepenveen
1:20:49
1:20:28
207
Mark Wijdenes
PEC 1910
1:20:51
1:19:39
208
Willy Lange
Losser
1:21:09
1:19:45
209
Erik Tornij
Woerden
1:21:11
1:20:43
210
Bas Oldenburg
Barchem
1:21:15
1:20:11
211
Sander de Wit
Twenterand
1:21:16
1:21:06
212
Jan Vugteveen
Vriezenveen
1:21:22
1:20:14
213
Paul Jansen
Wijhe
1:21:24
1:20:44
214
Bas Heuvelman
Almelo
1:21:36
1:20:48
215
Clemens Overmars
Nijverdal
1:21:36
1:21:03
216
Rich van Hal
Hillegom
1:21:38
1:21:19
217
Wim Welleweerd
Spurt '88
1:21:44
1:20:26
218
Freek Karkdijk
Nijverdal
1:21:46
1:21:07
219
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
1:22:00
1:21:28
220
Rart huiskamp
Markelo
1:22:02
1:21:09
221
Tonnis Bolks
Hardenberg
1:22:05
1:21:44
222
Tim Jansen
KAV Holland
1:22:08
1:20:57
223
Albert Coelingh
Zuidwolde
1:22:08
1:21:11
224
Roelof Dekker
Almelo
1:22:18
1:20:51
225
Dick Stevens
Hoogeveen
1:22:18
1:21:30
226
Harry Wiggers
Deventer
1:22:26
1:21:49
227
Frank ten Broeke
Deventer
1:22:34
1:21:24
228
Evert Schoenmaker
Amsterdam
1:22:36
1:21:40
229
Wim Bosch
Buitingstaalbouw 1
1:22:39
1:21:57
230
Harco Ekkel
Hardenberg
1:22:39
1:22:00
231
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:22:42
1:22:12
232
Peter Mensink
Heeten
1:22:50
1:21:39
233
Abraham K. van Oost
Drachten
1:23:00
1:21:46
234
Pieter Homma
Heino
1:23:08
1:22:05
235
Ben David
Enschede
1:23:19
1:22:25
236
Peter Tetteroo
Goor
1:23:25
1:23:03
237
Hildebrand Bijleveld s
Loosdrecht
1:23:28
1:22:00
238
Richard Broekhof
Neede
1:23:34
1:22:28
239
Ahmet Golak
Almelo
1:23:40
1:23:28
240
Peter van de Giessen
Zeewolde
1:23:45
1:23:01
241
Donny Meijerdink
Haakbergen
1:23:45
1:23:25
242
John Dommerholt
Deventer
1:23:49
1:22:32
243
Tonny Bastiaans
Raalte
1:23:57
1:22:29
244
Henry Hulsman
Nijverdal
1:24:02
1:23:18
245
Frans Heering
AV Rijssen
1:24:03
1:23:52
246
Paul Vaarhorst
Hengelo Ov
1:24:06
1:23:00
247
Conrad Waebers
Hoogezand
1:24:07
1:23:31
248
Reinier Kreeft
Enschede
1:24:16
1:23:21
249
Rene van Dalen
Soest
1:24:20
1:24:05
250
Richard Mostard
Pijnenburg
1:24:22
1:23:59
251
Theo van der Horn
Nieuw Leusen
1:24:22
1:23:55
252
Alwin Oerlemans
Dutch Runners Basic
1:24:23
1:23:54
253
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:24:43
1:24:13
254
Bert Schiphorst
PEC 1910
1:24:52
1:24:06
255
Paul Homan
Borne
1:24:55
1:23:36
256
Hennie Jansman
Hellendoorn
1:24:55
1:24:40
257
Edwin van der Molen
Zwolle
1:24:58
1:23:35
258
Robert Hondebrink
Vriezenveen
1:24:59
1:24:18
259
Martin Paalman
Holten
1:25:08
1:23:43
260
Erik ter Mors
Eibergen
1:25:09
1:23:53
261
Diesmer Vlieger
Zwolle
1:25:17
1:24:17
262
Jan Schutten
IJssel Technologie 2
1:25:17
1:24:37
263
Hielke van Loenhout
PEC 1910
1:25:19
1:24:33
264
Marten Heijs
Daventria
1:25:19
1:24:56
265
Jaap Strijker
Zwolle
1:25:20
1:24:32
266
Andre Schuurman
Hengelo Ov
1:25:22
1:24:57
267
Frits de Kam
Pijnenburg
1:25:25
1:25:17
268
Erik Kwant
Laar Duitsland
1:25:26
1:24:42
269
Diederik Wieman
Pijnenburg
1:25:31
1:24:55
270
Joop vd Fels
Almelo
1:25:39
1:24:10
271
Wilco Rietberg
Apeldoorn
1:25:54
1:24:35
272
Jan Rietberg
Holten
1:25:54
1:24:35
273
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:25:55
1:24:30
274
Edwin Knobben
Haarle gem Hellendoo
1:26:03
1:25:36
275
Edwin Kampman
Heino
1:26:11
1:25:07
276
Johan van der Molen
Zwolle
1:26:17
1:24:53
277
Jetze Steensma
Kring van Dorth
1:26:25
1:25:18
278
Paul van Rooijen
Sprint
1:26:41
1:25:17
279
Arnold van Leeuwen
De Jong & Laan 14
1:26:50
1:25:23
280
Henk Plaggenmarsch
Spurt '88
1:27:02
1:25:44
281
EJ Steegink
HHolten
1:27:06
1:26:24
282
Raymond Loman
Almelo
1:27:17
1:25:51
283
Theo van den Dolder
Enschede
1:27:18
1:26:12
284
Bram van Hoegee
Hellendoorn
1:27:21
1:26:47
285
Martin Kemper
Holten
1:27:21
1:27:03
286
Elko Levinga
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:27:21
1:27:07
287
Karst Nieboer
Nijverdal
1:27:54
1:27:05
288
Rupert Beunis
Wierden
1:28:22
1:27:06
289
Frank Nnijhuis
TenCate Protect 3
1:28:23
1:27:48
290
Peter van Dam
Peize
1:28:37
1:27:46
291
Raymond Elmensdorp
Almelo
1:28:38
1:27:17
292
Johan Aalpoel
Markelo
1:28:41
1:28:17
293
Eric Wermelink
Almelo
1:28:56
1:28:46
294
Wouter Meijer
Oldenzaal
1:28:58
1:28:04
295
Gert-Jan van der Vegt
Deventer
1:28:59
1:27:59
296
Marc van de Weijenberg
Prins Hendrik
1:29:09
1:28:15
297
Erik van Jaarsveld
Wierden
1:29:23
1:28:42
298
Joop Weenink
De Jong & Laan 14
1:29:24
1:28:03
299
Jaap Duijst
Heinen & Hopman Engi
1:30:45
1:29:26
300
Herman Huinink
Deventer
1:31:32
1:30:38
301
Willem Ketting
Markelo
1:31:34
1:30:54
302
Peter Paul de Jong
Enschede
1:31:48
1:30:44
303
Winfried Timmer
Nijverdal
1:32:05
1:31:17
304
Richard Geuzendam
Nijverdal
1:32:13
1:30:50
305
Martijn Vonk
Bussum
1:32:24
1:32:04
306
Joop Timmer
Nijverdal
1:32:30
1:32:00
307
Erik Tjong Kim Sang
Groningen
1:32:45
1:31:15
308
Robert Draaijer
Deventer
1:33:17
1:33:09
309
Maarten Jan Verhoeve
Capelle aan den IJss
1:33:49
1:32:27
310
Michel Huizinga
Hengelo
1:34:35
1:33:41
311
Sander Smit
De Liemers
1:34:41
1:33:36
312
Marinus Beltman
Atletics Nijverdal
1:34:46
1:34:05
313
Stéphane Ramuzat
Lochem
1:35:19
1:34:21
314
Rob Veger
TION
1:35:20
1:34:24
315
Bert Hoogenkamp
TenCate Protect 2
1:35:38
1:34:30
316
Edwin Linderhof
Raalte
1:35:56
1:34:43
317
Johan Kamp
Nijverdal
1:36:30
1:35:27
318
Bert Huizing
Avanti-Wilskracht
1:36:48
1:35:37
319
Michel Gieliam
Nijverdal
1:37:20
1:36:02
320
Gino Weijts
Prins Hendrik
1:38:47
1:37:56
321
Andre Groeneboom
Amersfoort
1:39:10
1:38:11
322
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
1:39:13
1:37:53
323
Van der Sluis
TION
1:41:10
1:40:11
324
Peter Hersevoort
Zaandam
1:43:40
1:42:23
325
Arjen Koopman
Rabobank Noord Twent
1:43:40
1:42:46
326
Cees de Feyter
Wesepe
1:43:54
1:42:56
327
Cees Koops
Holten
1:44:03
1:42:53
328
Dennis Stroomberg
TenCate Protect 3
1:45:58
1:44:49
329
Edwin Lucassen
Rabobank Noord Twent
1:45:59
1:45:07
M50, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
Hechtel (BEL)
53:54
53:52
2
Willem de Weerdt
Hattem
59:12
59:11
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
1:01:50
1:01:47
4
Cees Weeda
Veluwe
1:02:32
1:02:31
5
Hans Rawee
Triathlon
1:03:29
1:03:25
6
Marten van der Veen
Daventria
1:05:01
1:04:56
7
Erik Bakker
Grorst
1:05:19
1:05:16
8
Drikus Haalboom
Bennekom
1:05:22
1:05:10
9
Silvester Holtmaat
Luttenberg
1:05:38
1:05:27
10
Hans Bos
Triathlon
1:05:39
1:05:32
11
Hans Bosman
Deventer
1:05:46
1:05:41
12
George van Gorkum
Roozendaal
1:06:18
1:06:16
13
Richard Beldman
Holten
1:06:28
1:06:25
14
Paul Streep
PAC
1:06:32
1:06:28
15
Willy Mars
Loopgroep Aart Stigt
1:07:16
1:07:08
16
Andre Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoo
1:07:25
1:07:16
17
Arie Prins
Koeharse
1:07:59
1:07:51
18
Dirk Platjes
Sibculo
1:08:40
1:08:36
19
Jan van Ommen
Apeldoorn
1:08:45
1:08:31
20
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:08:47
1:08:07
21
Johan Willems
1:08:50
1:08:30
22
Gerard Gerritsen
Daventria
1:08:55
1:08:50
23
Dinant Henning
Raalte
1:09:16
1:08:26
24
Alex Hendriks
CSG Reggesteyn 1
1:10:39
1:10:08
25
Henri Timmerhuis
SISU
1:11:11
1:10:56
26
Jan Timmerman
Spurt '88
1:11:20
1:11:16
27
Herman Bouwhuis
Twenterand
1:11:34
1:11:23
28
Paul Israel
Heino
1:11:45
1:11:31
29
Rob A. Stofberg
Clytoneus
1:11:47
1:11:40
30
Theo Wegdam
Hengevelde
1:12:12
1:12:03
31
Albert Timmerman
Staphorst
1:12:26
1:11:41
32
Chris Offringa
AV Holten
1:12:32
1:12:26
33
Ko van Kuijk
Sprint
1:12:33
1:12:29
34
Wim Janssen
1:12:35
1:12:14
35
Carl august voorhaar
Hengelo
1:13:08
1:11:36
36
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:13:19
1:13:13
37
Richard Koster
LVG
1:13:23
1:13:17
38
Jan Boerman
AV Rijssen
1:13:35
1:13:17
39
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:13:38
1:13:21
40
Cor Kuiper
TION
1:13:42
1:13:10
41
Frans Wijlens
Losser
1:13:45
1:13:23
42
Johan Brouwers
Tubbergen
1:13:53
1:13:31
43
Maarten van Minnen
SISU
1:13:56
1:13:41
44
Willem Schoterman
Goor
1:14:00
1:13:50
45
Henk ten Thije Boonkka
Hengevelde
1:14:01
1:13:40
46
Peter de Groot
Pijnenburg
1:14:03
1:13:38
47
Hans Hegeman
Hevea b.v.
1:14:09
1:13:43
48
Teun van Bruggen
Amersfoort
1:14:12
1:14:03
49
Mark Boers
TenCate Protect 3
1:14:14
1:13:42
50
Herman ten Broeke
Losser
1:14:32
1:14:24
51
Jan Tijhuis
Baan Twente BV
1:14:44
1:14:41
52
Gerrit Prinsen
Huissen
1:14:51
1:13:42
53
Jos Molthof
Borculo
1:14:53
1:13:48
54
Eddy van Essen
LAAC Twente
1:14:54
1:14:47
55
Jan Staman
Wierden
1:15:03
1:14:15
56
Leonard Boekestijn
De Lier
1:15:15
1:15:06
57
Rob Mentink
Hengelo Ov
1:15:17
1:15:05
58
Theo Gomis
TION
1:15:28
1:14:56
59
Harry van Os
Loopgroep Beilen
1:15:33
1:14:24
60
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
1:15:34
1:14:53
61
Arno Priem
Pijnenburg
1:15:47
1:15:39
62
Foppe de Lange
SISU
1:15:53
1:15:40
63
Titus Olthof
TION
1:15:54
1:15:24
64
Frans Bosscher
Heino
1:16:01
1:15:42
65
Henny Disselhorst
Salland
1:16:12
1:15:34
66
Vincent Vaarhorst
Wierden
1:16:14
1:15:25
67
Hans Klomp
LAAC Twente
1:16:19
1:16:07
68
Ton Vreman
Clytoneus
1:16:26
1:15:27
69
Roelof Veurink
Twenterand
1:16:27
1:16:16
70
Dick Dubbink
Vroomshoop
1:16:39
1:16:26
71
Jan Holterman
Emmen
1:16:42
1:16:42
72
Jan Arend Buxtorff
Deventer
1:16:44
1:16:16
73
Fokke Wind
Den Ham
1:16:45
1:15:49
74
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC Twente
1:16:46
1:15:33
75
Hans Wognum
Emmeloord
1:16:56
1:15:54
76
Wim Brok
AV Rijssen
1:17:18
1:16:58
77
Andre Maatman
Raalte
1:17:19
1:16:30
78
Theo Kosters
Goor '75
1:17:21
1:17:15
79
Dick Aalderink
Ommen
1:17:36
1:17:14
80
Rob Gouw
Loopgroep PK
1:17:39
1:17:11
81
Adrian Wadham
ATC '75
1:17:42
1:17:13
82
Fons Kogelman
Salland
1:17:49
1:17:35
83
Leo Wasmus
Papendrecht
1:17:56
1:17:19
84
Nico van Putten
Goor '75
1:17:57
1:17:43
85
Ep Boode
AV Holten
1:17:58
1:17:40
86
Bertus van Elburg
Nijverdal
1:18:05
1:17:32
87
Jan Meyer
Haaksbergen
1:18:07
1:17:01
88
Jans Vincent
AV Rijssen
1:18:09
1:17:35
89
Johan Wolthuis
De Liemers
1:18:19
1:17:08
90
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:18:26
1:17:31
91
Hans Kaffener
AV Holten
1:18:30
1:17:47
92
Ton Wissink
Wierden
1:18:31
1:17:41
93
Henk Doornebosch
Loopgroep Aart Stigt
1:19:07
1:18:30
94
Bert Nijkamp
Lochem
1:19:08
1:18:51
95
William van Dijk
Tilburg Road Runners
1:19:23
1:18:31
96
Berend Bakker
Passaat
1:19:26
1:18:48
97
Herman Hofman
Holten
1:19:31
1:18:53
98
Martin Hufschmidt
Rheine (GER)
1:19:33
1:19:07
99
Johan Nieuwenhuis
Spurt '88
1:19:35
1:18:12
100
Henk Janssen
Apeldoorn
1:19:38
1:19:08
101
Jan Erik Souverijn
Atletics Nijverdal
1:19:40
1:18:26
102
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
1:19:41
1:19:08
103
Ernst de Jonge
Vlaardingen
1:19:44
1:19:05
104
Frans Claus
Atverni
1:19:46
1:18:22
105
Bouw van Dijk
Veghel
1:19:53
1:19:09
106
Arie Drogt
Spurt '88
1:19:55
1:18:49
107
Herman Middel
Stadskanaal
1:19:57
1:19:30
108
Gertie de Lange
Delden
1:20:10
1:19:38
109
Alphons Polman
LAAC Twente
1:20:11
1:19:23
110
Johan van Duuren
Dutch Runners Gold
1:20:11
1:19:07
111
Henri Achterkamp
AV Holten
1:20:22
1:20:09
112
Nardus ten Buuren
Hengevelde
1:20:25
1:19:38
113
Jan Assink
AV Rijssen
1:20:30
1:20:19
114
Roel Ribbink
avVN
1:20:37
1:20:00
115
Onne Haitsma
LAAC Twente
1:20:39
1:20:13
116
Henk Voortman
Wierden
1:20:46
1:19:44
117
Jan Hollak
Heino
1:20:55
1:20:27
118
Anton Haitink
Dalfsen
1:20:55
1:19:32
119
Jan Knijff
Clytoneus
1:20:59
1:20:22
120
Hendrik Jan Boere
Almelo
1:21:00
1:19:48
121
Jan Stam
Holten
1:21:01
1:19:45
122
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
1:21:03
1:20:45
123
Tony Gaillard
Pijnenburg
1:21:03
1:20:51
124
Alfons Kruiper
Heeten
1:21:04
1:20:08
125
Otto Hegeman
Amsterdam
1:21:09
1:20:13
126
Leo Wesselink
Weerselo
1:21:10
1:20:46
127
Lucien Popma
vriezenveen
1:21:15
1:20:06
128
Henk Nijhuis
Markelo
1:21:16
1:20:21
129
Frank Bekker
Vlaardingen
1:21:18
1:19:55
130
Hans van Meurs
Capelle aan de ijsse
1:21:19
1:20:01
131
Henk Vaanholt
Wierden
1:21:21
1:21:15
132
Cor Berenschot
Haaksbergen
1:21:21
1:21:07
133
Rob van der Ster
Apeldoorn
1:21:22
1:20:20
134
Fred Wetsteijn
Vlaardingen
1:21:23
1:20:45
135
Elze de Groot
Nijverdal
1:21:52
1:21:47
136
Tonnie plas
klazienaveen
1:21:54
1:21:12
137
Flip de Granada
Markelo
1:21:55
1:21:04
138
Manfred Körbl
Nijverdal
1:21:58
1:21:32
139
Johan Gottemaker
Nijverdal
1:22:05
1:21:08
140
Simon Butink
Heino
1:22:06
1:21:20
141
Wiljan Geerts
Salland
1:22:09
1:20:59
142
Richard Klavers
Almelo
1:22:10
1:21:07
143
Paul Slot
Enschede
1:22:12
1:21:57
144
Riekel de Groot
Emmen
1:22:23
1:21:36
145
Rob Devilee
RRZ
1:22:31
1:21:57
146
Jacob Vonder
Ommen
1:22:32
1:21:31
147
Ferdinand Maris
Wierden
1:22:34
1:21:29
148
Frank Heitbrink
Algemene Bathmense S
1:22:41
1:21:24
149
Djurre van der Schaaf
Friesland
1:22:45
1:21:42
150
Theo Houtman
RRZ
1:22:48
1:21:27
151
Ko Kwakman
Enschede
1:23:03
1:22:08
152
Fokke Gietema
Oegstgeest
1:23:09
1:22:29
153
Theo Kok
LAAC Twente
1:23:10
1:22:45
154
Henk Winkelaar
Hasselt
1:23:10
1:21:53
155
Juud de Lange
LAAC Twente
1:23:10
1:22:44
156
Jos Ramaker
Lierderholthuis
1:23:16
1:22:16
157
Huub Detert
Amsterdam
1:23:17
1:21:52
158
Wiek Tilleman
Valkenswaard
1:23:21
1:22:40
159
Johan Hartman
Nieuw-Beijerland
1:23:24
1:22:34
160
Jan Euren
Nijverdal
1:23:35
1:22:31
161
Gerard Sander
Oldenzaal
1:23:41
1:22:27
162
Henk Bremer
NOP
1:23:55
1:22:52
163
Jan Raaben
Neede
1:24:01
1:22:45
164
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:24:09
1:24:00
165
Paul Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:24:13
1:24:00
166
Henk Schuurman
Lemele
1:24:14
1:23:13
167
Piet Dingemans
Heino
1:24:24
1:23:08
168
Ben Binnenmars
Atletics Nijverdal
1:24:25
1:24:00
169
Jan van den Boom
Nijmegen
1:24:30
1:23:56
170
Andre de Paepe
Almelo
1:24:36
1:23:54
171
Wim Koetsier
PEC 1910
1:24:36
1:23:25
172
Wim Proper
Zwolle
1:24:36
1:24:05
173
Henny van Wezel
Marathon Pim Mulier
1:24:37
1:24:21
174
Klaas Watermulder
Annen
1:24:45
1:24:38
175
Cyril Seesing
De Liemers
1:24:47
1:23:35
176
Meijnt Jansen
AV '34
1:24:50
1:24:08
177
Cor van Gasteren
Heino
1:24:51
1:24:13
178
Roel Gaasbeek
Ommen
1:24:51
1:23:54
179
Hennie Leferink
Cogas 1
1:24:52
1:23:50
180
Leo Vreeswijk
Borne
1:24:53
1:23:34
181
Jo Hobert
TenCate Protect 1
1:25:12
1:24:53
182
Piet de Jager
De Liemers
1:25:13
1:24:06
183
Gerard Meijerink
TenCate Protect 3
1:25:13
1:24:04
184
Ton de Ram
Dutch Runners Gold
1:25:18
1:24:53
185
Pierre Koeijvoets
Nijverdal
1:25:22
1:24:12
186
Eit Millekamp
Exloo
1:25:22
1:24:33
187
Alwie Brummelhuis
Cogas 1
1:25:33
1:24:28
188
Martin Esman
Bussum
1:25:35
1:24:36
189
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
1:26:04
190
Sander Brand
Den Bosch
1:26:04
1:25:13
191
Rene Kreeuwel
Harbrinkhoek
1:26:11
1:25:27
192
Eit Frits van der Veld
Raalte
1:26:26
1:25:14
193
Ton Blokvoort
Epse
1:26:27
1:25:25
194
Harry Jeurissen
Wierden
1:26:29
1:26:04
195
Jos Brinkman
TenCate Protect 2
1:26:30
1:26:00
196
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:26:31
1:25:56
197
Albert Bos
Friesland
1:26:46
1:25:38
198
Alfons Oosterwijk
Lettele
1:26:59
1:26:36
199
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
1:27:06
1:25:56
200
Jan Rietberg
Holten
1:27:06
1:25:50
201
Jan Braam
Borculo
1:27:19
1:25:52
202
Andre Mulder
www.koffiemetcake.nl
1:27:19
1:26:44
203
Ard Heusinkveld
Amersfoort
1:27:41
1:26:40
204
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
1:27:41
1:26:30
205
Gerard Luijmes
Wijhe
1:27:45
1:26:47
206
Theo Smits
De Liemers
1:27:55
1:26:49
207
Ko Stoker
Goor
1:28:07
1:27:50
208
Willem Smit
PEC 1910
1:28:28
1:27:17
209
Coen Bouwman
Laren
1:28:29
1:27:46
210
Jan Ruijgrok
Bleiswijk
1:28:41
1:27:21
211
Gerrit Rossel
Lochem
1:28:49
1:27:39
212
Jan Teeselink
Holten
1:28:55
1:28:13
213
Johan Harbers
Rijssen
1:29:02
1:28:10
214
John Geres
Passaat
1:29:11
1:27:45
215
Ronald Wissink
AV Holten
1:29:11
1:27:47
216
Rudy Weppelman
Oldenzaal
1:29:13
1:28:10
217
Henk Schreurs
Deventer
1:29:15
1:28:13
218
Rob Oude Weernink
Wierden
1:29:18
1:28:50
219
Chris Singel
Apeldoorn
1:29:26
1:29:16
220
Philip Corporaal
Dutch Runners Gold
1:29:44
1:29:19
221
Cor de Gier
Nijverdal
1:29:45
1:28:31
222
Hans Pasman
Hengevelde
1:29:57
1:29:39
223
Piet van Riel
AV Holten
1:30:01
1:29:15
224
Carlus Veldhuis
TenCate Protect 2
1:30:13
1:29:17
225
E v Faassen
Heino
1:30:15
1:29:16
226
Ernest d'Armaud
Leiderdorp
1:30:17
1:29:47
227
Henk Daggert
Hellendoorn
1:30:17
1:29:54
228
Ton Lombert
Dutch Runners Basic
1:30:30
1:30:17
229
Kees Heil
TenCate Protect 1
1:30:34
1:29:30
230
Anton Verbeek
Almelo
1:30:35
1:30:05
231
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:30:37
1:29:59
232
Arie Bijl
TION
1:30:37
1:29:59
233
Ed van der Graaf
Dutch Runners Gold
1:30:54
1:30:38
234
Herman Meijer
Oss
1:31:09
1:30:43
235
Theo Huistede
Ambt Delden
1:31:11
1:30:55
236
Cor Terlouw
Passaat
1:31:12
1:29:46
237
Ton Konijn
Hengelo
1:31:21
1:30:00
238
Herman Fokkink
Dutch Runners Gold
1:31:23
1:30:37
239
Johan van der Linden
Spirit Oud Beijerlan
1:31:26
1:30:25
240
Jack Stroop
Atos
1:31:28
1:30:03
241
Harrie Koot
Amstelveen
1:31:42
1:30:57
242
Harry Nijland
Nijverdal
1:31:49
1:30:32
243
Bert van Wifferen
Heino
1:32:29
1:31:26
244
Anton Jeusmink
Deventer
1:32:59
1:31:31
245
Thomas Bakker
Klazienaveen
1:33:08
1:32:25
246
Andries Vinke
PEC 1910
1:33:10
1:32:33
247
Gerard Reef
Cogas 1
1:33:12
1:32:07
248
Ab Hooyer
Utrecht
1:33:13
1:31:42
249
Bert Koster
SISU
1:33:16
1:33:00
250
Joop Achterhoek
TenCate Protect 2
1:33:17
1:32:48
251
Wim Schuurman
PEC 1910
1:33:21
1:32:09
252
Frans Baar
Nederhorst den Berg
1:33:22
1:32:22
253
Wim Vos
Enschede
1:33:44
1:32:19
254
Wim Gottemaker
Dalfsen
1:33:50
1:32:53
255
Bernard Dekker
Vollenhove
1:34:10
1:33:54
256
Joop Calsbeek
Loopvereniging TOF
1:34:15
1:33:26
257
Jan Brouwer
Heino
1:34:18
1:33:12
258
Reinder van Zanten
Nijverdal
1:34:49
1:33:16
259
Harrie Busch
Haalsbergen
1:34:59
1:33:50
260
Jacques Smeets
Pijnenburg
1:34:59
1:34:03
261
Aris van Holland
Lochem
1:35:11
1:34:04
262
Nico Suurenbroek
Nijverdal
1:35:17
1:34:46
263
Wim Groot Lamdeweer
Hengelo
1:35:22
1:35:02
264
Hans Lintenbrink
Dutch Runners Gold
1:35:39
1:34:54
265
Rob van Oeveren
Goor
1:35:39
1:34:51
266
Jan Timmerman
AVV
1:36:18
1:35:29
267
Henk Burger
Lochem
1:36:38
1:35:09
268
Johan Gerestein
Carinova Leiboom Gro
1:36:40
1:36:04
269
Ton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
1:37:14
1:35:54
270
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
1:37:21
1:36:10
271
Harry Horstman
Weerselo
1:37:34
1:37:13
272
Otto Westra
Bathmen
1:37:39
1:36:25
273
Wicher Oort
Lochem
1:37:59
1:36:49
274
Toni
Wegdam
1:38:44
1:37:17
275
Jan Ipenburg
De Kieviten
1:38:46
1:37:26
276
Chris van Tongeren
Wijhe
1:39:19
1:38:27
277
Gerdinand Piksen
Nijverdal
1:39:30
1:39:06
278
Gjalt Broers
Hoogeveen
1:39:32
1:38:04
279
Jos wolbers
Weerselo
1:39:39
1:39:18
280
Atus Leleulya
Zoetermeer
1:39:51
1:39:30
281
Piet ypma
lettele 63
1:40:11
1:38:45
282
Johan Mensink
Wierden
1:40:16
1:38:46
283
Piet Kranendonk
Parthenon
1:40:51
1:39:27
284
Andre van Zadel
Pijnenburg
1:40:53
1:39:26
285
Henny ruiter
Nieuwe Heeten
1:41:07
1:40:54
286
Ties Pangalila
PAC
1:41:47
1:41:00
287
Herman Bril
Nijverdal
1:42:11
1:41:29
288
Ton Sipman
Slijk Ewijk
1:42:54
1:42:27
289
Hans Jeurissen
Wierden
1:44:03
1:43:39
290
Marinus Jeurissen
Neuenhaus
1:44:12
1:42:58
291
Gerhard Borkent
Deventer
1:44:36
1:43:49
292
Andries elzinga
Holten
1:44:36
1:44:00
293
De heer S. Visser
Deventer
1:44:56
1:43:42
294
Eddie Bruins
Enschede
1:45:47
1:44:17
295
Albert Mesland
Overschie
1:48:13
1:46:44
296
Henk Aa
Wijhe
1:48:49
1:47:56
297
André Wijnhoven
Hengelo Ov
1:48:49
1:48:31
298
Piet de Gier
Leeuwarden
1:49:35
1:48:21
299
J. Kleinjan
De Jong & Laan 7
1:50:27
1:49:13
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christine Chepkanga
Kenis
59:41
59:39
2
Irene Kalter
Hevea b.v.
1:00:41
1:00:38
3
Nynke Beunders
De Jong & Laan 7
1:00:43
1:00:39
4
Beatrice Misoi
Kenia
1:01:07
1:01:04
5
Ingrid Prigge
Borne
1:01:10
1:01:08
6
Ilonka van den Hengel
Triathlon
1:04:28
1:04:24
7
Marlin Nijhof
Bosch 1
1:05:48
1:05:45
8
Brigit Landewe
Enschede
1:06:31
1:06:27
9
Esmé Möricke
Cifla
1:06:47
1:06:39
10
Hellen de Vries
PEC 1910
1:06:55
1:06:47
11
Arenda Abbink
Nijverdal
1:08:08
1:08:06
12
Susan Hagevoort
Triathlon
1:08:46
1:08:40
13
Saskia Bekhuis
Vasse
1:12:07
1:11:52
14
Anja Hofman
LAAC Twente
1:12:32
1:12:24
15
Manon Herbert
Spurt '88
1:13:06
1:13:01
16
Vanessa Lorkeers
Atletics Nijverdal
1:13:26
1:13:21
17
Jacqueline ten Brummel
HAC '63
1:15:43
1:15:15
18
Attje Boom
Enschede
1:15:50
1:15:38
19
Anita Spieker
Daventria
1:16:18
1:16:11
20
Dorien Klein Teeselink
Markelo
1:16:37
1:16:02
21
Wiea Nijhoff
Heino
1:16:40
1:16:30
22
Hermie Drenth
Zwolle
1:16:47
1:16:24
23
Marieke ten Brinke
Twenterand
1:16:49
1:16:28
24
Margriet Zwartjens
Loopgroep PK
1:16:58
1:16:28
25
Marleen Jansen
Passaat
1:17:44
1:17:06
26
Heidy Snijders
HAC '63
1:17:47
1:16:50
27
Heidy Snijders
Zuidwolde
1:17:47
1:16:51
28
Marianne Leeuwen
SISU
1:17:58
1:17:16
29
Dicky Roukema
Prins Hendrik
1:18:00
1:17:08
30
Elske Barkman
Enschede
1:18:16
1:17:44
31
Ineke Eleveld
Emmen
1:18:43
1:18:26
32
Bertha Bryan
Erica
1:18:43
1:18:26
33
Madelinde Buijs
Tilburg Road Runners
1:19:01
1:18:11
34
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:19:11
1:18:31
35
Diny Detert
LAAC Twente
1:19:18
1:18:44
36
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
1:19:23
1:18:31
37
Dinie Pasman
Holten
1:19:25
1:18:37
38
Ellen Janssen
Almelo
1:19:38
1:19:09
39
Jorinde de Fraiture
Deventer
1:20:05
1:19:37
40
Hilda Brak -v Muylwijk
Clytoneus
1:20:05
1:19:35
41
Thea Klink
Laag Zuthem
1:20:20
1:20:10
42
Joke Bolink
Carinova Leiboom Gro
1:20:37
1:19:12
43
Marianne Stukker
Zwolle
1:20:52
1:20:46
44
Irene Kok
AV '34
1:20:54
1:20:24
45
Betsy Meijer
Haalsbergen
1:21:12
1:20:06
46
Netty van Dijk
Carinova Leiboom Gro
1:21:14
1:19:50
47
Marianne Wildeman
PEC 1910
1:21:16
1:20:00
48
Aleid Busser
ATC '75
1:21:24
1:20:55
49
Christi van den Hoven
SISU
1:21:29
1:20:46
50
Jannie Nijenhuis
Carinova Leiboom Gro
1:21:32
1:21:10
51
Dianne Boeverbrink
Twello
1:21:34
1:21:04
52
Rietje Neplenbroek
Salland
1:21:38
1:21:04
53
Anita Deemter
Spurt '88
1:21:56
1:21:48
54
Janneke Klavers
Almelo
1:22:10
1:21:07
55
Agatha Zonderland
Almelo
1:22:15
1:21:32
56
Saskia Prast
Amsterdam
1:22:36
1:21:40
57
Ria Nijland
Haaksbergen
1:22:40
1:21:34
58
Linda Schulenburg
Nijverdal
1:22:42
1:21:26
59
Lianne Arling
Daventria
1:22:46
1:21:48
60
Mascha Spoor
Zeewolde
1:23:09
1:22:25
61
Sandra Teunissen
Losser
1:23:11
1:21:47
62
Herma Klein Poelhuis
Buurse
1:23:46
1:22:59
63
Yvonne Rosenkamp
Carinova Leiboom Gro
1:23:59
1:22:34
64
Anita Pieper
Rijssen
1:24:04
1:23:08
65
Renske Manschot
Nijverdal
1:24:05
1:23:17
66
Bertine Komduur
Rekken
1:24:09
1:24:03
67
Regien de Paepe-Impens
Almelo
1:24:36
1:23:53
68
Mireille Janssen
Dutch Runners Gold
1:24:36
1:24:14
69
Jeanet Reekers
Daarlerveen
1:24:37
1:24:15
70
Ellen Morriën
Almere
1:24:38
1:23:38
71
Rianne Weel
Tilburg Road Runners
1:24:42
1:23:53
72
Judith Hulsman
Raalte
1:24:43
1:24:25
73
Irma Schutten
IJssel Technologie 2
1:25:05
1:24:25
74
Christine Nijkamp
Almelo
1:25:08
1:24:19
75
Hedwig Wiggers
www.koffiemetcake.nl
1:25:10
1:25:00
76
Marlien Boerdijk
Heino
1:25:14
1:24:55
77
Annemiek Smal
Hellendoorn
1:25:18
1:24:11
78
Rita van de Sande
Prins Hendrik
1:25:20
79
Adele Smits
LAAC Twente
1:25:21
1:24:07
80
Marije Bekke
www.koffiemetcake.nl
1:25:29
1:24:26
81
Jet Moed
www.koffiemetcake.nl
1:25:39
1:25:32
82
Tanja Bonsel
Baan Twente BV
1:25:44
1:25:32
83
Iny Hobert
TenCate Protect 2
1:25:47
1:25:25
84
Sylvia Wichink
Raalte
1:25:49
1:25:28
85
Annedien Enter
Markelo
1:26:11
1:25:56
86
Ria Voges
Zwolle
1:26:35
1:25:21
87
Margret Spekschoor
Lievelde
1:26:36
1:25:52
88
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
1:26:39
1:26:13
89
Wenda Tieman
Deventer
1:27:01
1:26:14
90
Ina Jonker
Algemene Bathmense S
1:27:01
1:25:46
91
Annemien Markink
Markelo
1:27:01
1:26:25
92
Jolieke Piët
IJssel Technologie 2
1:27:08
1:25:51
93
Marina van den Dolder
Enschede
1:27:18
1:26:12
94
Hilda Oostema
RRZ
1:27:25
1:26:50
95
Tineke Havekes
Apeldoorn
1:27:37
1:27:06
96
Mariëlle Vieregge
Twello
1:27:53
1:27:17
97
Heleen de Gouw
Alphen a/d Rijn
1:28:09
1:27:54
98
Wina Harms
Klazienaveen
1:28:34
1:27:51
99
Elly Neijland
Dutch Runners Gold
1:28:36
1:27:21
100
Leonie Postma
Enschede
1:28:37
1:27:45
101
Gerda Terpstra
Peize
1:28:38
1:27:45
102
Marry Hooijer
PEC 1910
1:28:47
1:28:12
103
Gerda Ramaker
Gramsbergen
1:29:06
1:28:48
104
Helen Rutten
SISU
1:29:13
1:28:59
105
Trudie van der Staak
Tilburg Road Runners
1:29:16
1:28:25
106
Jacqueline Euizenaar
Hardenberg
1:29:21
1:29:04
107
Helga Wieldraayer
Gemeente Hellendoorn
1:29:25
1:29:07
108
Pauline van Tongeren
Wijhe
1:29:30
1:28:38
109
Joke Rietdijk
Fortuna
1:30:10
1:28:54
110
Miriam Linthorst
Gemeente Hellendoorn
1:30:35
1:29:37
111
Carla Koenderink
Hengevelde
1:30:43
1:29:56
112
Marianne Freie-Kleinja
Atletics Nijverdal
1:30:46
1:30:40
113
Ninke van der Kooij
Enschede
1:30:46
1:29:56
114
Erika van IJken
Zwolle
1:31:05
1:30:41
115
Corina Pasman
Markelo
1:31:14
1:30:35
116
Elise Venemans
Raalte
1:31:19
1:31:00
117
Leonie Kramer
Zwolle
1:31:25
1:31:11
118
Annelies van de Plas
Udenhout
1:31:34
1:30:49
119
Charlotte Bekken
Hanzesport
1:31:38
1:30:40
120
Jo-Anne Prins
AV '34
1:31:46
1:31:18
121
Esther Akkermans
Holten
1:31:55
1:31:13
122
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
1:31:55
1:30:40
123
Ingrid Kaal
Borne
1:32:08
1:31:38
124
Hint Lammers
Apeldoorn
1:32:20
1:31:51
125
Annelies Pijper
Zwolle
1:32:21
1:31:21
126
Jeannette vd Ploeg
Zwolle
1:32:39
1:32:00
127
Marjan Sanderman
Daarlerveen
1:32:54
1:31:42
128
Geke Tempelman
Spurt '88
1:32:55
1:32:15
129
Sonja Feberwee
Zwolle
1:33:01
1:32:15
130
Enith Bouwmeesters
TION
1:33:02
1:32:05
131
Sandra erenst
Vroomshoop 39
1:33:09
1:32:47
132
Helma Jilesen
Prins Hendrik
1:33:15
1:32:24
133
Henriëtte Bosch
Vroomshoop
1:33:27
1:32:15
134
Marjan Huisman
Rijssen
1:33:33
1:32:34
135
Gerard Bultje
Amersfoort
1:33:33
1:32:00
136
Petra Bitterling
Pijnenburg
1:33:36
1:32:39
137
Ina Brouwer
Heino
1:33:59
1:32:53
138
Inge Rozema-de Goede
Deventer
1:34:06
1:33:05
139
Tijske Blankestijn
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:34:10
1:33:53
140
Dolien ter Brugge
Nijverdal
1:34:16
1:33:37
141
Marielle Veerman
Hellendoorn
1:34:16
1:33:35
142
Teuni van den Bosch
Hellendoorn
1:34:16
1:33:36
143
Irene Hannink
Nijmegen
1:34:22
1:33:36
144
Reinou Thijssen
De Liemers
1:34:42
1:33:54
145
Simone Karkdijk
TenCate Protect 1
1:35:01
1:33:55
146
Jacqueline Evelaar
Pijnenburg
1:35:01
1:34:45
147
Hennie Calsbeek
Loopvereniging TOF
1:35:19
1:34:30
148
Sissy van Bruggen
Holten
1:35:21
1:33:54
149
José Busch
AV Haaksbergen
1:35:35
1:35:02
150
Jacquelien Jacobs
AV Haaksbergen
1:35:35
1:35:02
151
Kirsten Postma
Almelo
1:35:38
1:34:48
152
Mario Bremmer
Zegveld
1:35:57
1:35:28
153
Marga Hilgers
PEC 1910
1:35:57
1:35:25
154
Marjan Pot
Peize
1:36:02
1:35:09
155
Emelie Papenburg
Triathlon
1:36:12
1:34:59
156
Janneke Wubs
Emmen
1:36:26
1:36:17
157
Gonny Flim
Zwolle
1:36:31
1:36:05
158
Erna Flapper
Hellendoorn
1:36:46
1:36:33
159
Christine Moolenaar
Hanzesport
1:37:04
1:35:35
160
Anneke Sikkens
Raalte
1:37:10
1:36:38
161
Annet Huntink
Pijnenburg
1:37:21
1:35:55
162
Monique Lentelink
Nijverdal
1:37:28
1:37:03
163
Ellen Voogt
Maassluis
1:37:34
1:36:16
164
Anita Filart
Nijverdal
1:38:08
1:36:47
165
Silvia Filart
Hellendoorn
1:38:09
1:36:47
166
Astrid Verhaag
Niijverdal
1:38:59
1:37:47
167
Marion Lammertink
Enter
1:39:18
1:38:31
168
Etty Vroom
TION
1:39:19
1:38:19
169
Caroline Wijnands
PEC 1910
1:39:21
1:38:07
170
Jonny sienen deijs
Nijverdal
1:39:26
1:38:59
171
Hennie Schuurman-Ardes
Lemele
1:39:35
1:38:33
172
Linda Schaap
Kampen
1:39:42
1:38:18
173
Monique Kerkhoffs
TION
1:40:08
1:39:08
174
Marian Connotte
Pijnenburg
1:40:09
1:39:12
175
Marja Eilert
Raalte
1:40:12
1:39:41
176
Inge Olthof
Pijnenburg
1:40:14
1:39:48
177
Lianda van Dam
PEC 1910
1:40:16
1:39:01
178
Ester Straub
Huissen
1:40:24
1:39:16
179
Bionda Kreeft
Enschede
1:42:21
1:41:27
180
Helen Verstoep
Friesland
1:42:34
1:41:04
181
Irene Ellen
Erica
1:43:42
1:42:56
182
Catry Rossel-Eertink
Lochem
1:44:07
1:42:58
183
Mvr. A.J. Visser-Gijsb
Deventer
1:44:57
1:43:44
184
Mareike Bestenbreur
Tuitjenhorn
1:45:43
1:45:05
185
Els Kleinherenbrink
Hengelo
1:46:14
1:44:52
186
Geertje Dingemans
Loopgroep Aart Stigt
1:48:29
1:47:24
MSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Doesburg
ASV
26:21
26:19
2
Caimin Stevens
Enschede
26:22
26:21
3
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
26:30
26:29
4
Wouter Hoefsloot
Nijmegen
26:52
26:51
5
Niels Jansman
Hellendoorn
27:16
27:16
6
Ruud Blikman
De Wilgenweard
27:21
27:19
7
Henk Smalbrugge
Hasselt
27:25
27:24
8
Wouter Jansen
AV Holten
27:26
27:25
9
Koen Velthuis
Tib-Finishing BV
27:30
27:29
10
Mitchell van Leijen
Enschede
28:30
28:21
11
Martijn Paalman
Veluwe
28:36
28:34
12
Mark Hakbijl
Loopgroep Aart Stigt
29:21
29:20
13
Koen Pouwels
Groningen
29:23
29:18
14
Matthijs Imhof
De Wilgenweard
29:24
29:22
15
Sep Thijssen
Nijmegen
29:28
29:26
16
Jos Meijer
Zwolle
29:44
29:40
17
Vincent Kerssies
SISU
29:53
29:50
18
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
29:58
29:56
19
Jan Otter
De Groot Vroomshoop
30:06
30:05
20
Martijn Mensink
Arnhem
30:09
30:06
21
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
30:14
30:13
22
Jerry Schutte
Meppel
30:14
30:12
23
Gert-Jan Nieuwenhuis
Zuna
30:31
30:29
24
Tobias van Schaar
Enschede
30:34
30:27
25
Joost Roddeman
De Wilgenweard
31:10
31:04
26
Wilco Wolfs
Nijmegen
31:12
31:09
27
Edzard Potgieser
Utrecht
31:19
31:16
28
Alex van Wamel
Westerbork
31:40
31:38
29
Jasper Visserman
De Jong & Laan 11
31:43
31:33
30
André Aanstoot
De Jong & Laan 9
31:46
31:10
31
Danny Paalman
Holten
31:47
31:20
32
Arjan Nieborg
PwC 4
31:53
31:51
33
Attilio Bottegal
Enschede
31:55
31:53
34
Bas de Kluizenaar
Veluwe
31:57
31:49
35
Benjamin Tannelek
Almelo
32:08
31:37
36
Sander ter Harmsel
De Jong & Laan 6
32:11
32:05
37
Stefan Paalman
Holten
32:18
32:18
38
Wim Heebels
Zwolle
32:27
32:24
39
Elbert van Beek
Enschede
32:29
32:26
40
Martijn Veenhuis
Oldenzaal
32:33
32:32
41
Wilko ter Steege
De Jong & Laan 6
33:03
32:58
42
Dierk van Aartsen
Zwolle
33:04
32:59
43
Sjoerd Stegeman
De Jong & Laan 1
33:05
32:55
44
Bob Takken
De Jong & Laan 12
33:07
32:56
45
Ardjan de Groot
Lochem
33:08
33:03
46
Retse van der Berg
Zwolle
33:36
33:10
47
Peter van Aartsen
Fit
33:37
33:33
48
Arjan van der Berg
Rijssen
33:41
33:14
49
Viktor Beelen
Enschede
33:44
33:40
50
Astrid Kruize
Apeldoorn
34:02
33:57
51
Rik de Graaf
Apeldoorn
34:03
33:56
52
Rens van Zoelen
Nijmegen
34:14
34:10
53
Jan Jansen
Aannemersbedrijf Bra
34:15
33:21
54
Alwin Smit
Ter Steege Bouw Rijs
34:15
34:11
55
Daniël Gouw
Kampen
34:18
34:12
56
Ralph Rolefes
Langeveen
34:19
34:13
57
Arno Niehans
Arnhem
34:20
34:14
58
Edwin Visserman
Vroomshoop
34:37
34:09
59
Tjibbe van der Veer
PwC 1
34:40
34:05
60
Arne Smit
Reginox BV 2
34:47
34:33
61
Jord Jansen
Rijssen
34:48
34:37
62
Ralph Borghuis
Saasveld
34:49
33:56
63
Brendan Berendijk
Hegeman + 2
34:56
34:00
64
Jan Kamphof
Zwolle
34:57
34:41
65
Mendel Peereboom
Algemene Bathmense S
35:08
35:00
66
Laurens Harbers
PwC 1
35:13
34:38
67
Ard Riemers
Nijverdal
35:16
34:45
68
Rene van Brussel
Reginox BV 1
35:17
35:02
69
George van der Donk
Holten
35:19
35:01
70
Dennis Fokkink
Bosch 3
35:25
34:40
71
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
35:26
35:14
72
Haico Vaanholt
Wierden
35:32
34:55
73
Niels Huttenhuis
Utrecht
35:33
35:16
74
Bas Tempert
Lemele
35:45
35:06
75
Martin Dommerholt
Rijssen
35:57
35:46
76
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
36:01
35:42
77
Bjorn Souverijn
Gemeente Hellendoorn
36:04
35:33
78
Marc Kooistra
Zwolle
36:05
35:51
79
Derek Beeftink
Delft
36:07
35:14
80
Remon de Hoop
Almelo
36:10
35:03
81
Bernard Teunis
Vriezenveen
36:11
35:29
82
Andre Scheppink
Rijssen
36:11
36:04
83
Neal Sluiter
PwC 1
36:15
35:48
84
Sander Hilbrands
PwC 6
36:16
36:01
85
Ruben Wagelaar
Diepenheim
36:23
35:38
86
Erwin Hurenkamp
Holten
36:24
35:52
87
Joop Muller
Cogas 2
36:24
36:10
88
Abdy Hussein
Buitingstaalbouw 2
36:35
36:17
89
Bart Huttinga
Utrecht
36:38
35:38
90
Jacob de Olde
Deventer
36:39
36:30
91
André Gorter
Aannemersbedrijf Bra
36:41
35:48
92
Maarten Renkema
Rabobank West Twente
36:42
36:40
93
Harry Ebrecht
Aebi Schmidt Nederla
36:44
36:14
94
Maarten Dangremond
Rijssen
36:44
36:31
95
Stefan Groote Stroek
De Jong & Laan 6
36:46
36:39
96
Dirkjan Olthoff
De Jong & Laan 8
36:48
36:40
97
Alwin Kuiper
Den Ham Ov
36:58
35:57
98
Richard Bergman
Nijverdal
37:00
36:45
99
Gert Sanderman
Wierden
37:03
36:54
100
Henk Wichers
Rijssen
37:04
36:58
101
Riek Heuvel
Hengelo
37:06
36:11
102
Bastiaan Winkelaar
Kampen
37:07
37:01
103
Mark Verschoor
Catapult creatieve c
37:11
37:02
104
Chiel Baan
Ter Steege Bouw Rijs
37:14
36:34
105
Harold Landuwer
Hegeman + 2
37:15
36:20
106
Jeroen Krook
PwC 2
37:21
36:52
107
Jochem Kruizinga
Zwolle
37:22
37:14
108
Dirk Pruntel
Markelo
37:24
37:16
109
Jos Claessens
Nijmegen
37:27
36:52
110
Tijmen Smit
Bergentheim
37:38
36:59
111
Martin de Jonge
Catapult creatieve c
37:40
37:31
112
Henri Hartgers
Algemene Bathmense S
37:44
37:13
113
James Galloway
Bosch 3
37:52
37:48
114
Rocheteau de Boer
Nijverdal
37:54
37:36
115
Bart Marsch
Hellendoorn
37:54
36:53
116
André van der Beek
PwC 3
37:54
37:29
117
Anne ten Brinke
Rabobank Rijssen-Ent
37:59
37:28
118
Hans Nijkamp
Rijssen
38:00
36:53
119
Peter Scheppink
Rabobank Rijssen-Ent
38:08
37:37
120
Rene Ros
Nijverdal
38:14
37:08
121
Mounir el Haddad
Zwolle
38:15
37:11
122
Jürgen Spijker
Wierden
38:16
37:31
123
Edwin van der Ham
Enschede
38:20
37:55
124
Thijs Wolterink
Groesbeek
38:28
38:07
125
Paul Meijer
Wierden
38:28
37:44
126
Richard Slot
Vroomshoop
38:29
37:40
127
Johan Staman
Nijverdal
38:31
37:23
128
Henrie Kats
Enschede
38:31
38:16
129
Melcher Groenendijk
PwC 4
38:37
38:15
130
Nathan de Jong
Holten
38:38
38:18
131
John Jansen
Aannemersbedrijf Bra
38:40
37:46
132
Marco Zoomer
De Jong & Laan 10
38:41
37:44
133
Niels van der Wolf
De Jong & Laan 12
38:45
38:35
134
Robert Klappe
Rabobank West Twente
38:46
38:13
135
Arnoud Kleyweg
Eurol BV 2
38:48
37:58
136
Robert Ijkens
Bosch 4
38:53
38:03
137
Mark te Paske
Bosch 3
38:56
37:46
138
Reint Haverkamp
Arnhem
39:02
38:03
139
Patrick Kalter
Oldenzaal
39:12
38:54
140
Mathijs Schutting
De Jong & Laan 11
39:17
39:07
141
Christiaan Dommerholt
De Jong & Laan 11
39:17
38:32
142
Ricardo Jones
Hegeman + 1
39:23
39:10
143
Richard Dekker
Nijverdal
39:29
39:08
144
Hans Klomphaar
Bosch 3
39:29
38:40
145
Jelmer Wolterink
Nijmegen
39:33
39:26
146
Gert-Jan Kampkuiper
PwC 6
39:52
39:13
147
Erik Zogers
Rheeze
39:54
38:45
148
Stefano Golia
De Jong & Laan 1
40:01
39:17
149
Bram van der Wal
Nijverdal
40:04
39:16
150
Jan de Rorph
Wierden
40:08
38:47
151
René Kanters
Bosch 4
40:09
39:22
152
Rob Lankamp
Nijverdal
40:10
40:03
153
Martijn Verhoeven
Rabobank West Twente
40:11
40:08
154
Tim Boers
Hengelo
40:22
39:23
155
Maikel van Benthem
Denekamp
40:29
40:23
156
Joris van Mierlo
Almelo
40:33
39:34
157
Jeroen Gerrits
Rabobank West Twente
40:33
40:00
158
Dennis Eektimmerman
Nijverdal
40:34
39:30
159
Erik Nijland
Markelo
40:37
40:29
160
Martin Staman
Hellendoorn
40:38
39:32
161
Wilco Nijhuis XXX
Eurol BV 1
40:39
39:48
162
Henrik Denker
Cogas 2
40:40
163
Frank Hekman
De Jong & Laan 3
40:50
40:23
164
Jeroen Zwiers
Arnhem
40:54
40:01
165
Wouter de Geus
PwC 2
40:58
40:30
166
Ralph Markerink
De Jong & Laan 2
41:00
40:19
167
Andrea wsinello
Zwolle
41:00
40:00
168
Nijeboer
Wierde n
41:01
40:21
169
Rob Mulder
De Jong & Laan 8
41:04
40:41
170
William Kemperman
Haarle gem Hellendoo
41:05
40:46
171
Gerrit Gerritsen
Deventer
41:07
40:24
172
Pieter Kollen
Nijverdal
41:15
40:11
173
Alex Zheng
PwC 2
41:17
40:55
174
Chris Jan Geugies
Hengelo Ov
41:20
40:10
175
Johan Kroeskop
Nijverdal
41:23
40:19
176
Pascal van Wezel
De Jong & Laan 2
41:25
40:44
177
William Martini
De Jong & Laan 8
41:40
40:53
178
Marc Kosters
Hegeman + 1
41:41
40:34
179
Arno Krikke
Lienselo
41:48
41:28
180
Gemayel van Dijke
Almelo
41:55
41:20
181
Gerbert Koppelman
Wierden
41:56
41:21
182
Johan Huttinga
Amsterdam
42:10
42:03
183
Marc Veelers
Ootmarsum
42:10
41:46
184
Arjan van de Kolk
Zwolle
42:12
41:15
185
Edzart Kroodsma
Rabobank Rijssen-Ent
42:14
41:27
186
Martin Middelkamp
IJssel Technologie 3
42:14
41:48
187
Joost Heijmer
De Jong & Laan 13
42:16
41:55
188
Nico Havekes
Hellendoorn
42:18
42:14
189
Michel van Seijen
Deventer
42:19
41:57
190
Barrie van Heek
Wierden
42:32
42:17
191
Herbert Dannenberg
Rijssen
42:40
42:09
192
Dinand Kruimelaar
Nijverdal
42:42
41:38
193
Johan van Ittersum
Deventer
42:47
42:27
194
Hendri Meilink
De Jong & Laan 10
43:08
42:11
195
Rob Heetland
Zwolle
43:08
42:41
196
Joep Nijland
Rijssen
43:10
41:59
197
Frank van Dollewijn
Markelo
43:18
42:07
198
Robert huis in t Veld
Hengelo
43:20
42:20
199
Jan-Willem Ter Harmsel
Rijssen
43:22
42:22
200
Lennart Otten
Flevo Delta
43:26
43:10
201
John Bruggink
Eurol BV 1
43:36
42:47
202
Marco Scholten
Nijverdal
43:49
42:49
203
Jelden Kraaij
Holten
43:53
42:43
204
Maarten Smelt
Almelo
43:54
43:08
205
Seppe Meinders
Rijssen
44:00
43:20
206
Jacques Poelma
Rabobank West Twente
44:20
43:45
207
Henry Brinks
Goor
44:22
43:41
208
Eddy de Bruin
Rijssen
44:22
43:17
209
Maarten Janssen
Eurol BV 1
44:29
43:41
210
Eric-Jan Steunenberg
De Jong & Laan 3
44:35
43:22
211
Henri Veltkamp
Holten
44:43
44:32
212
Barton Braamhaar
Nijverdal
45:26
44:26
213
Marco Olthof
De Jong & Laan 8
45:27
45:03
214
Michiel Beijerink
PwC 6
45:33
44:54
215
Toine Vos
PwC 3
45:52
45:13
216
Jelmer van Riel
Buitingstaalbouw 2
45:56
45:38
217
Clement Kinds
Hellendoorn
46:10
45:29
218
Mark Meinders
Deventer
46:11
45:49
219
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
46:27
45:46
220
Stephan Schorn
Hulsen
46:29
45:34
221
Bastiaan van den Velde
Holten
46:34
45:24
222
Bert Boerrigter
PwC 6
46:35
46:11
223
Kosha Schipper
Hengelo Ov
46:43
45:33
224
Arjan Paf
Nijverdal
46:47
45:46
225
Alex Harinck
Nijverdal
46:52
45:36
226
Patrick Egas
Almelo
46:52
45:36
227
Maarten van der Poel
PwC 6
46:54
46:25
228
Rudy van Goor
Keizer & Van Goor No
47:02
46:30
229
Léon Beernink
Hengelo Ov
47:09
45:58
230
Johan Bomert
Hengelo
47:11
46:15
231
Michel Rietman
Deventer
47:13
46:49
232
Jaap Kok
De Jong & Laan 11
47:19
46:52
233
Gerben Baan
Nijverdal
47:59
47:26
234
Erik-Jan Harbers
Keizer & Van Goor No
48:01
47:23
235
Hans Bouwhuis
Reginox BV 2
48:10
47:42
236
Guido de Vries
Goor
48:19
47:32
237
Remco de Groot
Nijverdal
48:24
47:17
238
Ties Wessels
Enschede
48:45
48:08
239
Thomas Schulte
Nijverdal
49:11
48:36
240
Robert Gussinklo
Keizer & Van Goor No
49:56
49:18
241
Alex Damaschek
Lochem
50:14
49:00
242
Peter Loppersum
De Jong & Laan 5
50:28
49:16
243
Michel Hogenkamp
Nijverdal
50:42
49:54
244
Dirkjan van den Brink
De Jong & Laan 13
51:06
50:41
245
Patrick Hegeman
Eurol BV 1
52:04
51:14
246
Edwin ten Donkelaar
Albergen
52:20
51:21
247
Rutger van der Veer
De Jong & Laan 1
52:56
51:44
M40, 5 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
28:26
28:25
2
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
28:41
28:40
3
Savio Strik
Tib-Finishing BV
29:10
29:10
4
Herman Hassing
LAAC Twente
29:13
29:10
5
Don Jassies
Nijmansdorp
29:17
29:16
6
Rene Weezep
Tib-Finishing BV
29:45
29:44
7
Jan Jansen
Reginox BV 1
30:32
30:30
8
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
30:43
30:41
9
Marinus van Boxtel
Gemeente Hellendoorn
30:51
30:49
10
Johan Hulzebos
Zuidwolde
30:59
30:57
11
Theo Velnaar
Nijverdal
31:50
31:49
12
Jan Roosink
Keizer & Van Goor No
31:58
31:56
13
Eduard Kruiper
Gemeente Hellendoorn
31:58
31:56
14
Frank Falkmann
Nieuw Heeten
32:24
32:23
15
Willy Kersten
Groesbeek
32:45
32:43
16
Jerry de Jong
Vroomshoop
32:55
32:52
17
Dick Zeedijk
LAAC Twente
33:02
33:01
18
Jan Hankamp
De Groot Vroomshoop
33:08
33:06
19
Jakob Renkema
Rabobank West Twente
33:13
33:11
20
Teun Biglaar
Westerhaar
33:13
33:09
21
Erik Braaksma
CSG Reggesteyn 2
33:25
33:17
22
Peter Petersen
Tyhaarlo
33:28
33:25
23
Silvo van der Vegte
Loopgroep PK
33:33
33:31
24
Jan Kamphuis
De Groot Vroomshoop
33:51
33:47
25
E.J. Bruinsma
Nijverdal
33:52
33:40
26
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
34:11
33:37
27
Marul Regge
Langeveen
34:19
34:14
28
Henk Albers
Groesbeek
34:22
34:11
29
Wim Gerritsen
Rijssen
34:24
33:56
30
Gert jan Tuller
Diepenheim
34:42
34:06
31
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
34:51
34:47
32
Peter Muntel
Lonneker
34:57
34:51
33
Dinant Seppenwoolde
Reginox BV 1
34:59
34:47
34
Marcel Teunissen
De Jong & Laan 12
35:02
34:52
35
Herman Wennink
Enschede
35:05
35:01
36
Leo van Coeverden
Holten
35:05
35:02
37
Armand van der Donk
Borne
35:13
34:52
38
Leo Meijerink
Ommen
35:14
34:40
39
Ab Reitsma
TION
35:23
35:18
40
Gerrit Smit
Reginox BV 1
35:29
35:17
41
Zanoni
Lochem
35:47
35:19
42
Benno Braamhaar
AV Rijssen
35:48
35:47
43
Andre Sasbrink
Nijverdal
35:49
35:43
44
Anton Huis in ´t Veld
Sibculo
35:51
35:44
45
Jan Wolterink
Groesbeek
35:51
35:39
46
Hans Brouwers
SISU
36:12
35:26
47
Wim Spenkelink
Nijverdal
36:15
36:03
48
Anche Klein Hulse
Lochem
36:16
36:13
49
Hans Hut
Amersfoort
36:19
36:03
50
Marcel Zeephat
PwC 1
36:21
35:55
51
Jan Warmelink
Aebi Schmidt Nederla
36:26
35:44
52
Andre Stam
Raalte
36:32
36:06
53
Ben Dull
Deventer
36:38
35:47
54
Alfred Kaal
Deventer
36:43
36:33
55
Gerrit Jansen
Rijssen
36:45
36:30
56
Michiel Kirch
Cogas 2
36:47
36:33
57
Henny Berends
Spurt '88
36:49
36:44
58
Bart Velthuis
Nijverdal
36:53
36:07
59
Gert Mulder
Cogas 2
36:59
36:48
60
Herbert Grobben
Almelo
37:08
36:49
61
Hans Lammers
Raalte
37:12
37:05
62
Henk Pieffers
Holten
37:13
36:40
63
Ben Oude Weernink
Bathmen
37:14
36:43
64
Herbert Garritsen
ASV
37:16
37:09
65
Jan Haverkamp
Enschede
37:16
36:55
66
Henk Lichtenberg
Rijssen
37:16
36:41
67
Henk Jan Smedema
Wierden
37:17
36:34
68
Manco Brandse
Markelo
37:36
37:06
69
Johan Berendijk
Hegeman + 2
37:39
36:44
70
Erik Swabedissen
AV Rijssen
37:44
37:24
71
Gerard Veger
PwC 4
37:48
37:31
72
Geerhard Davina
Aebi Schmidt Nederla
37:50
37:08
73
Roel Veldhuijsen
Ommen
37:50
37:06
74
Koen mac Uruzie
Hengelo
37:50
37:36
75
Wolter Prins
Rijssen
37:52
37:36
76
Marcel Lucassen
Hengelo
37:56
36:44
77
Harrie Oostenwechsel
Marienheem
37:58
37:41
78
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
38:02
37:39
79
Tonny jansen
Dutch Runners Gold
38:06
37:57
80
Gerhard Blikman
Atletics Nijverdal
38:07
37:57
81
Hans Nep
Catapult creatieve c
38:13
38:04
82
Remco Hannink
Nijverdal
38:14
37:31
83
Jan Scheppink
Hellendoorn
38:15
38:06
84
Jan Nij Bijvank
Heino
38:17
37:28
85
Ton Kappert
Nijverdal
38:17
38:07
86
Arian van Gaal
Nijverdal
38:19
38:09
87
Rene Aarmink
Nieuw Heeten
38:25
38:21
88
Jan Willem Marteijn
CSG Reggesteyn 2
38:29
38:21
89
Henny Lammers
Marienheem
38:29
38:10
90
Eddy Koldeweij
Zwolle
38:32
37:29
91
Erik Nieuwenhuis
Gemeente Hellendoorn
38:32
37:31
92
Herman Reimerink
Zwolle
38:36
38:33
93
Arie Kelderman
Veenendaal
38:37
38:07
94
Wout Duteweert
Raalte
38:39
38:30
95
Bob Loryestijn
Oldenzaal
38:42
38:21
96
Jan ten Hove
Rabobank West Twente
38:52
38:20
97
Remko van Galen
Arnhem
38:54
38:35
98
Henk Beelderman
Laren
38:55
38:50
99
Frank ten Hove
Nijverdal
38:58
38:04
100
Jaap Kuiper
Deventer
39:00
38:43
101
Herman Sanderman
Wierden
39:10
39:01
102
Gerhard Weijn
Nijverdal
39:11
38:57
103
Ewald Klein Herenbrink
Catapult creatieve c
39:14
39:04
104
H Harmsel
Lochem
39:15
38:47
105
Gerard Doosje
Wierden
39:27
38:51
106
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
39:33
39:21
107
Leo Meelenhorst
De Gemzen
39:34
39:24
108
Henk Veldhuis
Deventer
39:41
39:23
109
Tonnie Middelkamp
D.R.W.Fitnesscentrum
39:43
39:29
110
Remco Voordendag
Bosch 3
39:44
38:57
111
Johan van der Horn
Hellendoorn
39:46
38:52
112
Harrie Jasper
Sibculo
39:48
39:30
113
John Brandwacht
TenCate Protect 4
39:53
39:41
114
Jan Koning
Twenterand
39:55
39:36
115
Michel Ankone
Bosch 4
39:55
39:10
116
Arend-Jan Koning
Ligtenberg
40:03
39:40
117
Jan 't Hooft
Marathon Pim Mulier
40:07
39:53
118
Wim Nijkamp
Reginox BV 2
40:14
39:53
119
Joop Kuiper
Almelo
40:14
39:58
120
Ronald van Kootwijk
Lochem
40:22
39:24
121
Henk Dijkhuis
Goor
40:23
40:01
122
Joop Oude Bos
Goor
40:31
40:18
123
Ewald Woertman
Raalte
40:33
39:35
124
Salif Bakayoko
Nijverdal
40:34
40:09
125
Diederick Kolkman
Lochem
40:35
39:40
126
Tonny Schutte
Holten
40:36
39:26
127
Henjo Lemens
Vriezenveen
40:36
39:35
128
Frank Geerdink
Wierden
40:38
39:59
129
Evert Bokhorst
Vroomshoop
40:46
40:23
130
Erjan Kikkert
Daarleveen
40:47
40:25
131
Niels Smulders
ACO Van Elderen
40:53
40:06
132
Hans Grootens
Rabobank Rijssen-Ent
40:54
40:06
133
Th Berendsen
Hellendoorn
40:58
40:39
134
Jan Folkers
Dutch Runners Gold
40:59
40:54
135
Jan Boom
PwC 2
41:02
40:27
136
Martin Kijl
Enschede
41:04
40:43
137
Johan Rensen
Nijverdal
41:06
40:47
138
Cor Boomars
Harbrinkhoek
41:11
40:32
139
Marcel Wijnands
PwC 4
41:20
40:53
140
Hendrie Snellink
Nijverdal
41:23
40:04
141
Joop Steenbruggen
Carinova Leiboom Gro
41:23
40:34
142
Freek Starke
Rijssen
41:24
40:26
143
Erik Posthuma
Nijverdal
41:30
41:26
144
Jan Pezy
Vriezenveen
41:34
41:13
145
Wim Reins
Holten
41:35
40:33
146
Lambert Drenthen
Aadrop
41:36
40:56
147
Fred Jansen
Wijhe
41:40
41:21
148
Alex Kroezen
Craft Benelux
41:40
41:10
149
Roy Rensen
Bosch 4
41:49
40:38
150
Harry Willems
Daventria
41:51
41:28
151
Arie Peters
Hoge Hexel
42:01
41:41
152
Gerard Vuuregge
Rheden
42:02
41:37
153
Peter vCappellen vWals
CSG Reggesteyn 2
42:12
42:03
154
Hennie Ligtenbarg
Goor
42:13
41:19
155
Hans Hallink
Nijverdal
42:14
41:43
156
Martin Kolbrink
Denekamp
42:18
41:26
157
Henk Ezendam
Ter Steege Bouw Rijs
42:23
41:38
158
Jan Nijman
Sibculo
42:32
42:10
159
Hans Loovers
Twenterand
42:32
41:52
160
Johan Burger
Buitingstaalbouw 2
42:37
42:20
161
Bertus Zomerdijk
Zwolle
42:46
41:52
162
Henk ter Avest
Nijverdal
42:46
42:36
163
Henri Eriec
Zwolle
42:47
41:55
164
Jurgen Jansen
Rijssen
42:49
41:53
165
Marcel Nakken
Craft Benelux
42:52
42:22
166
Llyod Mantle
Bathmen
42:54
42:41
167
Lambert Postma
Zwolle
43:10
42:08
168
Albert Brinkhuis
Raalte
43:12
42:56
169
Gerton Bomhof
Hardenberg
43:13
42:23
170
Rene Bakker
Nijverdal
43:15
42:55
171
Erik Hengstman
Atletics Nijverdal
43:15
42:22
172
Ben Goosselink
Ommen
43:15
42:26
173
Simon Zoetebier
Beerzeveld
43:19
43:16
174
Harrie Marsch
Hellendoorn
43:20
42:03
175
Erwin Diepenbroek
Bosch 4
43:27
42:38
176
Hans Vollenbroek
Borne
43:29
42:24
177
Jan van Rijn
CSG Reggesteyn 2
43:33
43:23
178
Erwin Kleinlugtenbeld
Dalfsen
43:39
42:41
179
Jos Oude Maatman
Borculo
43:42
42:28
180
Fjodor van Slooten
Enschede
43:48
43:02
181
Pieter Fransens
De Jong & Laan 5
43:50
42:39
182
Rob ten Hove
Bathmen
43:59
43:47
183
Herman ter Brake
Nijverdal
44:00
43:13
184
Wim de Witte
Nijverdal
44:02
43:47
185
Johan Lichtenberg
Rijssen
44:03
43:22
186
Johannes Kuilder
SISU
44:05
43:31
187
Anno Bakker
Nijverdal
44:05
43:48
188
Ronald Wriede
Hellendoorn
44:19
44:14
189
André Bank
Haarle gem Hellendoo
44:22
43:37
190
Gerrit ter Avest
Atletics Nijverdal
44:27
43:32
191
Ton Franken
Almelo
44:35
44:06
192
Hennie Reimert
Hellendoorn
44:38
43:51
193
Hans van der Beek
De Jong & Laan 3
44:41
43:35
194
Albert Kuilder
Almelo
44:43
44:10
195
Albert Tijhuis
Rijssen
44:47
43:57
196
Wim Brinks
Holten
44:51
44:21
197
Bernard Hippler
Dissen
44:59
44:43
198
Henk Schoeman
De Jong & Laan 9
45:02
43:53
199
Erik Blikman
Eurol BV 2
45:02
43:47
200
Dick van der Stelt
Twenterand
45:10
44:29
201
Jako van Eek
Holten
45:12
44:08
202
Ton Steenhuis
Holten
45:13
44:16
203
Gerrit Borghuis
Saasveld
45:16
44:24
204
Martin Oude Avenhuis
Mariaparochie
45:17
44:30
205
Bennie Geerdink
Almelo
45:17
44:29
206
Jan Landkroon
Enschede
45:26
44:22
207
Bertus van Beek
Enschede
45:28
44:29
208
Bert Heuver
Nijverdal
45:31
45:09
209
Jan Slooijer
Nijverdal
45:43
44:57
210
Henk Jurgens
Wierden
45:45
44:41
211
Martin Kamp
Hardinxveld-Giessend
45:55
44:59
212
Johan Bonekamp
Hanzesport
45:56
45:24
213
Gert Morsink
Nijverdal
45:57
45:53
214
Aad de Groot
Hellendoorn
46:06
45:20
215
Wilfred Paalman
Nijverdal
46:08
46:01
216
Breun Breunissen
Raalte
46:09
45:31
217
Gertjan Kruizinga
Heino
46:12
46:04
218
Henk Schulenburg
AV Rijssen
46:13
45:23
219
Ab Koetsier
AV Holten
46:14
46:10
220
Bert Beuzenberg
Deventer
46:18
45:09
221
André Veneberg
Nijverdal
46:25
46:10
222
Wim Scheppink
Hegeman + 2
46:27
45:22
223
Marc v Opbergen
Amersfoort
46:29
45:46
224
G Schuurman
Vroomshoop
46:33
45:40
225
Jaco Zoeteweij
De Jong & Laan 13
46:41
45:21
226
Arnold Kuipers
Aadorp
46:42
45:53
227
Ben Post
Nijverdal
46:52
45:55
228
Hugo van den Broek
Odijk
46:53
46:02
229
Erik Prins
Holten
46:53
45:51
230
Frank van Brenk
De Jong & Laan 2
46:58
45:46
231
Rudi Walraven
Aebi Schmidt Nederla
47:10
46:43
232
Jan Broersma
Purmerend
47:12
46:23
233
Marcel Nol
Goor
47:20
46:33
234
Robert Lanting
Assen
47:27
47:00
235
Jurrir van de Berg
Hasselt
47:52
46:57
236
Harry Lubbers
Ootmarsum
47:54
47:27
237
Jan de Boer
Raalte
48:02
47:03
238
Frans de Faber
Haaksbergen
48:07
47:10
239
Klaas Drent
Vriezenveen
48:22
47:20
240
Jan Immink
Daarle
48:22
47:50
241
Harm Visser
Enter
48:33
47:30
242
Theo van de Geest
Borger
48:40
47:56
243
Robert Driesens
Groningen
48:43
48:09
244
Hennie Meijer
Apeldoorn
48:48
48:41
245
Berry Aalders
Zwolle
48:49
47:46
246
Eric van Caspel
Zoetermeer
49:03
48:01
247
Alby Mulder
Nijverdal
49:05
48:31
248
Patrick Lansink
Rabobank Rijssen-Ent
49:10
48:40
249
Dico Oprel
Hanzesport
49:10
48:31
250
Ernest Bootsveld
Ter Steege Bouw Rijs
49:26
48:41
251
Gerard Hegeman
Nijverdal
49:28
48:46
252
Puck Vaandrager
Rotterdam
49:34
49:20
253
Jan Gerritsen
Raalte
49:46
49:02
254
Dick Rosman
Nijverdal
49:46
48:55
255
Jan van der Zande
LAAC Twente
49:47
49:25
256
Coos Koster
Hegeman + 1
50:06
48:59
257
Wim Brinkers
Wierden
50:27
49:24
258
Jan ter Avest
Nijverdal
50:34
49:59
259
Jan Rijkeboer
Witharen
50:37
48:54
260
Koos Wolterink
Hardenberg
50:43
49:43
261
Berry Nieland
Nijverdal
50:48
50:32
262
Hans Wiersma
De Jong & Laan 6
51:11
50:30
263
Harry Leeftink
Markelo
51:12
50:00
264
Karel Wijermars
Geesteren
51:39
50:44
265
Henk Koopman
Marathon Pim Mulier
51:53
50:49
266
Ted Geurtse
Nijverdal
52:28
51:45
267
Andre Overbeek
Nijmegen
53:02
52:08
268
Machiel Sinke
avVN
53:34
53:04
269
Johannes A van Zijl
Zoetermeer
54:09
53:06
270
Ton Siemelink
Heeten
54:22
53:27
271
Bert Gerrits
Nijverdal
54:24
53:08
272
Patric Wigman
Nijverdal
59:25
58:42
273
Lex Kloppenburg
Vlaardingen
59:41
59:01
274
Lex van Brink
Nijverdal
1:01:10
1:00:33
VSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde
32:13
32:12
2
Henrieke Krommendijk
De Wilgenweard
33:06
33:04
3
Jikke Bolman
Daventria
34:16
34:07
4
Ingrid Tempert
Groningen
34:20
34:19
5
Dineke Welleweerd
Bergertham
34:20
34:16
6
Marian Freriks
De Wilgenweard
34:28
34:27
7
Ria Roosink
AV Rijssen
34:40
34:39
8
Yvonne Meijer
Witharen
35:02
35:00
9
Kitty van der Veen
Daventria
35:23
35:15
10
Els de beaureier watsc
Enschede
35:37
35:32
11
Catelijn Gorlink
Holten
36:30
36:28
12
Henny Aitink
Hellendoorn
36:45
36:40
13
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
37:02
36:59
14
Ronalsd Doornhegge
Enter
37:14
36:34
15
Marleen Otten
AV '34
37:22
36:57
16
Nadinja Schonewille
Almelo
37:25
37:19
17
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
37:31
37:27
18
Sandra Oplaat
Markelo
37:36
37:30
19
Trienke IJmker
Vitalis
37:58
37:34
20
Debby Plante
PwC 5
38:02
37:39
21
Mariëlle van Dooremole
Heeten
38:14
38:02
22
Ans Meijerink
AV Holten
38:20
37:11
23
Lyan Blikman
Nijverdal
38:23
38:13
24
Ans Hulzebos
Hanzesport
38:27
38:23
25
Nancy Gerritsen
Holten
38:29
38:08
26
Ashley van de Leemkolk
Veluwe
38:55
38:48
27
Cobie Brouwer
Enschede
38:57
38:50
28
Gerinda Schulenburg
Rijssen
39:10
39:06
29
Petra Visser
TION
39:27
39:22
30
Jacqueline Teterissa
Nijverdal
39:34
38:29
31
Marry de Lange
ACO Van Elderen
39:38
39:21
32
Dianne Schutmaat
Arnhem
39:49
39:44
33
Saskia Hendriks
Lent
39:49
39:08
34
Janneke Kleinlugtenbel
D.R.W.Fitnesscentrum
39:52
39:39
35
Brigitte Hendriks Boer
Almelo
39:54
39:44
36
Linda Vos
Catapult creatieve c
40:01
39:52
37
Ingo Niehoff
Deventer
40:02
39:47
38
Erna Wind
Luttenberg
40:03
39:40
39
Jolanda Brugman
Laren Gld
40:38
40:31
40
Pattrick Pottjegort
Almelo
40:47
40:36
41
Linda Slaat
Goor
40:50
40:40
42
Elly Gravendeel
Daventria
40:52
40:31
43
Henriette Beldman
Holten
40:59
40:47
44
Els Kreuger-Post
AV Rijssen
41:03
40:44
45
Danielle Harmsen
Keizer & Van Goor No
41:04
40:34
46
Mieke Prins
Apeldoorn
41:04
40:50
47
Gerda Buschers
Carinova Leiboom Gro
41:08
40:57
48
Ivonne Beukers
D.R.W.Fitnesscentrum
41:10
40:59
49
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
41:11
40:53
50
Caroline Postema
Spurt '88
41:17
40:59
51
Yvonne Deterd
Holten
41:38
40:28
52
Lia Schepers
Laren Gld
41:38
41:32
53
Angela Briunsma
Nijverdal
41:47
41:42
54
Maaike Galgenbeld
Nijverdal
41:50
41:37
55
Dominique Keupers
D.R.W.Fitnesscentrum
41:52
41:40
56
Hermien Runneboom
D.R.W.Fitnesscentrum
41:52
41:39
57
Floor Pothof
Aebi Schmidt Nederla
41:55
41:17
58
Lidwien Swartjes
De Jong & Laan 6
42:06
42:00
59
Iris Hakbijl
Arnhem
42:10
41:42
60
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoo
42:26
42:11
61
Ria IJmker-Blokzijl
Holten
42:28
42:01
62
Marjet Ekhart
Athlos
42:32
41:57
63
Gerlinda Fikken-Kamphu
Almelo
42:38
41:56
64
Paulien Schonewill
Almelo
42:45
42:27
65
Ellen Luning
Nijverdal
42:46
42:27
66
Brenda Vonder
Ommen
42:49
42:33
67
Brenda Zieleman
Nijverdal
42:52
42:38
68
Thea van der Vegt
Broekland
42:55
42:37
69
Nicole Oude Bos
Goor
42:56
42:45
70
Anoul Ymker
Vroomschoop
43:04
42:45
71
Nelleke van der Ploeg
Avanti-Wilskracht
43:07
42:43
72
Margreet Veldhuijsen
De Bilt
43:15
42:31
73
Marit van Buuren
Utrecht
43:17
43:05
74
Ludwien Evers-Braamhaa
Ter Steege Bouw Rijs
43:21
42:40
75
Petra Oldenhof
Nijverdal
43:22
42:40
76
Marian Aaftink
Holten
43:24
42:50
77
Lianne Scoltman
Deventer
43:37
42:54
78
Mieke van der Meulen
Enschede
43:50
43:05
79
Laura Agazzi
Hengelo Ov
43:53
43:26
80
Gerjanne Staman
Almelo
43:54
42:48
81
Khim Nijland
Rijssen
44:00
43:21
82
Henny Sloof
Rijssen
44:05
43:16
83
Annie Hallink-Brinkhui
Aebi Schmidt Nederla
44:10
43:43
84
Nanda Koppelman
Nijverdal
44:14
43:37
85
Nicole Laden
Zwolle
44:18
43:43
86
Hanneke Peters
De Jong & Laan 12
44:20
44:09
87
Annemarie Oosterweckel
Zwolle
44:22
44:04
88
Sanneke Snuverink
Zwolle
44:24
44:04
89
Barbara Kleinjan
Nijverdal
44:25
43:47
90
Henny van Braam
Gramsbergen
44:26
44:21
91
Laura Visserman
De Jong & Laan 11
44:30
44:04
92
Anouk Schellekens
Nijverdal
44:33
44:22
93
Saima Ziengs
Almelo
44:34
44:02
94
Ellen Rippe
Nijverdal
44:34
43:56
95
Bernadette Westenbroek
De Jong & Laan 2
44:35
43:22
96
Vera de Kleuver
Rabobank West Twente
44:39
44:06
97
Hermien Krake-Slag
SISU
44:43
44:21
98
Karin Meijerman
Lemelerveld
44:46
44:06
99
Alisa van de Capelle
Erica
44:48
43:48
100
Janny Grooten-Reterink
AV Rijssen
44:49
43:57
101
Janneke Boertien
Twenterand
44:51
44:29
102
Lisa Wiegink
PwC 5
44:53
44:29
103
Jacqueline van Loon
SISU
44:58
44:05
104
Anne-Marie Wien
Hilter
45:00
44:45
105
Cora Quak
Vlaardingen
45:01
44:48
106
Mineke Nijland
Rijssen
45:02
44:10
107
Marloes Eshuis
Holten
45:12
44:39
108
Betsie Brent
Vriezenveen
45:12
44:11
109
Marion Scheppink Muize
Hellendoorn
45:15
45:11
110
Anita Leestemaker
Hellendoorn
45:16
45:09
111
Molly Miller
Haarle gem Hellendoo
45:18
44:21
112
Gea Ronhaar
TenCate Protect 4
45:25
44:34
113
Wilma Scholten
Nijverdal
45:25
44:33
114
Annemiek Muller
SISU
45:27
44:35
115
Henriet Rosman
Groesbeek
45:33
44:43
116
Krista Tjerkstra
Ommen
45:35
44:59
117
Coos Moes
Balkbrug
45:36
45:32
118
Silvia Boerkamp
Lemelerveld
45:37
44:56
119
Annelies van Buuren
Staphorst
45:39
45:16
120
Annet Zwakenberg
De Jong & Laan 5
45:43
44:34
121
Nienke Reimert
Dalmsholte
45:44
45:01
122
Sabine Tijs
Luttenberg
45:44
45:01
123
Claudia Blaauwgeers
Erica
45:48
44:47
124
Ildiko Middelkamp
De Jong & Laan 9
45:49
45:24
125
Anita Laing-Kemperman
Haarle gem Hellendoo
45:53
45:33
126
Karla de Vries
Goor
46:11
45:25
127
Saskia ter Ellen
Dutch Runners Basic
46:12
45:43
128
Petra Nunumete
Nijverdal
46:15
45:04
129
Rita Nijeboer-de Weerd
Craft Benelux
46:21
45:53
130
Marja de Jonge
Vlaardingen
46:22
46:09
131
Brigitte Scholten
Nijverdal
46:28
45:59
132
Suzan Crooijmans
SISU
46:29
45:37
133
Jolanda Veneberg
Nijverdal
46:30
46:13
134
Martine Scholten
Luttenberg
46:32
45:46
135
Ineke Rosman
Bennekom
46:32
45:39
136
Trijnet Overkempe
Holten
46:41
45:48
137
Rosemarie Bergmann
Kedmold
46:45
46:29
138
Jorien Hanning
Oldenzaal
46:49
45:50
139
Sandra Bolte
Nijverdal
46:58
45:53
140
Elea den Faber
Haaksbergen
46:59
46:03
141
Karin Krijnsen
Hengelo Ov
47:00
46:15
142
Carolien Telgenkamp
Nijverdal
47:00
46:24
143
Saskia Vreeman
SISU
47:01
46:10
144
Jeanette Mulder
Ane
47:03
46:04
145
Ina Zandman
Beerzerveld
47:04
47:00
146
Annemarie Kelder
Goor
47:05
46:29
147
Anne Dorrestein
Rotterdam
47:07
46:38
148
Karin Hobbelink
Hengelo Ov
47:10
46:25
149
Wilma Beuzenberg
Deventer
47:11
46:03
150
Miriam Geuzendam
Nijverdal
47:12
46:52
151
Angela Kuipers-Kenkhui
Rabobank Rijssen-Ent
47:15
46:30
152
Rita Doesburg
ASV
47:16
46:18
153
Marinda kleinlugtenbel
Dalfsen
47:18
46:21
154
Ans Achterkamp
Deventer
47:18
46:57
155
Hanneke Jansen
Devneter
47:19
46:11
156
Jeanine Kappert
Luttenberg
47:21
46:50
157
Truze van Bree
Borne
47:22
47:09
158
Rolien de Lange
Nijverdal
47:23
46:50
159
Marleen Veneberg
Nijverdal
47:24
47:07
160
Cindy Boerema
IJssel Technologie 3
47:24
46:52
161
Pascale Poortman
Nijverdal
47:39
47:03
162
Geertje Hegeman
Nijverdal
47:40
47:06
163
Simone Nunumete
Almelo
47:48
46:39
164
Lucia ten Zijthof
Gorssel
47:49
46:41
165
Kristel Oude Nijhuis
Aebi Schmidt Nederla
47:49
47:14
166
Moniek Pronk
Zwolle
47:50
47:05
167
Jiska Pieterman
Zwolle
47:53
47:09
168
Sylvia Prins Westerber
Schiedam
47:58
47:44
169
Muriël Damaschek
Lochem
48:00
46:46
170
Nicole Oortwijn
Zwolle
48:01
47:17
171
Boukje Broekman
TenCate Protect 4
48:03
47:29
172
Linda de Boer-Delhaes
Aebi Schmidt Nederla
48:15
47:39
173
Monique Greftenhuis
LAAC Twente
48:15
47:16
174
Manon Emaur
Hengelo
48:25
47:28
175
Jeanine Vinke
Enschede
48:34
47:42
176
Anke van Middendorp
Carinova Leiboom Gro
48:35
48:11
177
Diana Brinkman
Bathmen
48:38
48:05
178
Marianne Zijlstra
Borger
48:40
47:56
179
Marlin Edelijn
Losser
48:45
48:07
180
Brink
De Krim
48:47
48:16
181
Ina van Dandwijk
de Krim
48:47
48:16
182
Azhar Mustafa
Deventer
48:48
48:28
183
Miriam de Groot
De Jong & Laan 10
48:51
48:22
184
Annemieke Borger
De Jong & Laan 9
48:51
48:25
185
Hilda de Jong
Appingedam
48:52
48:16
186
Nienke Logtenberg
PwC 3
48:54
48:19
187
Monique Theussing
TenCate Protect 4
48:56
48:43
188
Ellen Bijen
Hardenberg
49:03
49:12
189
Linder Offereins
Doetichem
49:04
48:30
190
Karin Broersma
Purmerend
49:06
48:16
191
Herma Hoskens
Hellendoorn
49:08
48:35
192
Lonneke ter Maat
PwC 5
49:10
48:44
193
Karin ten Broeke
Nijverdal
49:11
48:20
194
Anja Oude Bos
Goor
49:16
49:06
195
Wanda Bartels
Nijverdal
49:17
48:52
196
Orianna
Oudejans
49:17
48:53
197
Mirjam Kolkman
Holten
49:19
48:17
198
Marleen van Aalten
Voorst gem Voorst
49:22
48:09
199
Thea Vaandrager
Rotterdam
49:28
49:13
200
Evelien Luggenhorst
Ciko '66
49:36
48:21
201
Marieke Gierveld
Zwolle
49:44
48:59
202
Marleen Aal
Nijverdal
49:45
48:52
203
Isabel Wolthuis
Goor
49:48
48:54
204
Joline Hulstijn
Hengelo Ov
49:49
48:41
205
Alie Nijboer
AV Holten
49:55
49:03
206
Fleur Hanning
Oldenzaal
49:57
48:58
207
Hanny Scheuten
LAAC Twente
50:11
49:13
208
Nicole van den Berg
Zwolle
50:12
49:16
209
Gerda Pluimers
Rijssen
50:13
210
Vanessa van Noesel
Deventer
50:14
49:00
211
Martine Somberg
Almelo
50:28
49:51
212
Diny Ruiter
Hellendoorn
50:31
50:22
213
Berthe van Boven
Elburg
50:32
49:29
214
Fiona Maguire
CSG Reggesteyn 2
50:35
50:07
215
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
50:41
49:35
216
Thera Wolterink
Zwolle
50:44
50:37
217
Meta Kok
Deventer
50:46
50:10
218
Donnie Suszka
Enschede
50:47
49:54
219
Esther Gasthuis
Almelo
50:47
49:56
220
Manon Wonniger
De Jong & Laan 10
50:49
50:20
221
Coretta Van Leer
Rheden
51:03
50:37
222
Regine Hannink
Nijverdal
51:03
50:17
223
Mireille Slot
Nijverdal
51:03
50:17
224
Saskia Borger
's-Gravenhage
51:04
50:39
225
Bianca Klerkx
De Keien
51:06
49:54
226
Irma Hones
Nijverdal
51:07
50:28
227
Irma Koopman
Marathon Pim Mulier
51:09
50:05
228
Marijke Leeftink
Markelo
51:12
50:00
229
Ester Branderhorst
Diepenveen
51:17
50:32
230
Kristy Nijland
Hengelo Ov
51:18
50:19
231
Aukje Eefting
Borger
51:21
50:50
232
Elly van Besten
Elburg
51:26
50:23
233
Gerda Aaltink
Rabobank West Twente
51:33
51:00
234
Ria Heimerink
Rabobank Rijssen-Ent
51:38
50:54
235
Joke Slaghekke
Rabobank Rijssen-Ent
51:39
50:55
236
Nancy schuttevaar
Hellendoorn
51:54
51:12
237
Tineke Nijhof
Borne
51:54
51:03
238
Annalies Venema
Albergen
51:59
50:59
239
Ria van Buuren
Nijverdal
52:01
51:50
240
Maria Schutten
Nijverdal
52:02
51:21
241
Jacqueline Filart
Hellendoorn
52:07
51:00
242
Agnes Hospers
Vriezenveen
52:13
51:11
243
Anja Mensink
Wierden
52:13
51:11
244
Miranda Maathuis
Nijverdal
52:19
51:36
245
Renate Jansen
De Liemers
52:22
51:26
246
Jolanda Ruiter
Hellendoorn
52:33
51:26
247
Marga ten Hove
Hellendoorn
52:33
51:26
248
Iepy Bijma
Holten
52:35
51:36
249
Rika Welles
Zwolle
52:46
52:34
250
Mariejet Slaghekke
Markelo
52:58
51:43
251
Dianne Rosman
Nijnegen
53:02
52:13
252
Joke Bruinsma
Nijverdal
53:08
53:01
253
Natasja Geerdink
Wierden
53:45
52:48
254
Rivalda KleinJan
Nijverdal
53:51
53:27
255
Ria Frankort
Holten
53:51
52:52
256
Henriette Versmissen
Nijverdal
53:52
53:23
257
Elleke Visser
RRZ
54:09
53:06
258
Gaby Schmidt
PwC 5
54:10
53:45
259
Marrit van Nijen
Deventer
54:10
53:28
260
Arianne Sipman
Zetten
54:34
53:24
261
Jacqueline Haagen
Holten
54:43
53:31
262
Ellen Hopster
Nijverdal
55:33
54:31
263
Ingeborg van Amesrfoor
Nijverdal
55:33
54:32
264
Wies Bergsma
Holten
55:37
54:44
265
Joke Dangremond
AV Rijssen
55:37
54:51
266
Ada Pronk
Marienheem
55:37
55:08
267
Vera Visser
Wierden
55:43
54:38
268
Harmke Luijting
Carinova Leiboom Gro
55:46
55:02
269
Chantal Overbeek
Borculo
55:47
54:32
270
Heleen Rensen
Nijverdal
56:30
56:15
271
Gea de Boer
Nijverdal
57:11
56:34
272
Clarike Waszink
Hellendoorn
57:11
56:40
273
Margreet Pluimers
Nijverdal
58:02
57:49
274
Renee Struik
Rijssen
58:33
57:25
275
Bep den Dikkenboer
Schiedam
1:00:09
59:32
276
Inie Vinke Roerink
Enschede
1:00:21
59:29
277
Lieke van Buuren
Nijverdal
1:02:03
1:01:52
J0-16, 2 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
10:58
10:57
2
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
11:07
11:07
3
Marc Averesch
AV Rijssen
11:23
11:22
4
Stijn Uijen
AV Holten
11:47
11:46
5
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
12:29
12:28
6
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
12:43
12:41
7
Koen Kaffener
AV Holten
12:58
12:56
8
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
13:28
13:26
9
Thomas Kamperman
Holten
13:50
13:49
10
David Habers
Wierden
14:03
14:03
11
Guus Uijen
AV Holten
14:21
14:19
12
Arne Hoekstra
Dalfsen
14:25
14:23
13
Niels van Coeverden
AV Holten
15:02
15:00
14
Sam Overbeek
Nijmegen
15:28
15:23
15
Sven Bos
Wierden
15:35
15:34
16
Robin de Jong
Nijverdal
15:41
15:39
17
Wes Peeters
Wierden
15:57
15:56
18
Wes Geerdink
Wierden
16:45
16:44
19
Luuk Kaffener
AV Holten
17:24
17:21
20
David Lohof
Borger
17:50
17:47
21
Jordy Dijkhuis
Wierden
18:05
18:03
22
Robbin Jansen v/d Slig
Nijverdal
18:11
18:07
23
Jop Kruders
Wierden
19:08
19:06
24
Youp Licher
Wierden
19:27
19:24
M0-16, 2 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Savanna warmink
ommen
12:40
12:39
2
Aline Kootstra
Dalfsen
12:53
12:51
3
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
13:05
13:03
4
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
13:24
13:24
5
Narhalie Mol
Hollandscheveld
13:58
13:56
6
Madelief Uijen
AV Holten
14:15
14:13
7
Merel Roddeman
Nijverdal
14:17
14:15
8
Marloes Oosterwegel
Daventria
14:22
14:20
9
Rosanne Vossebeld
Holten
14:35
14:33
10
Elles Wiericx
Eibergen
15:12
15:10
11
Temmink
Bennekom
15:37
15:34
12
Esmee Houbiers
Holten
16:44
16:42
13
Lisa Wijnen
Nijverdal
16:47
16:44
14
Petra Bosma
Heerenveen
19:09
19:03
15
Jiske Mekers
Schalkhaar
19:46
19:44
M, 2 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon bosch
enschede
10:37
10:36
2
Robbin schulenburg
rijssen
10:40
10:39
3
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
10:47
10:46
4
Omar Cornelen
Holten
10:55
10:53
5
Lyban Mahamaed
Enschede
12:36
12:34
6
Nander van der Plicht
Atletico '73
12:45
12:44
7
Daan Houtzager
Daventria
12:46
12:44
8
Jaap Schellekens
Amsterdam
13:08
13:07
9
Eduard Vossbeld
Holten
13:30
13:27
10
Mateusz Ebbes
Nijverdal
14:18
14:16
11
Hans Potgieter
Markelo
15:08
15:07
12
Frank Leijzer
Almelo
15:42
15:39
13
Alenxander Bosma
Heerenveen
19:12
19:05
V, 2 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelien de Weert
Daventria
15:08
15:06
2
Francis Peeters
Wierden
15:53
15:48
3
Manon Jansen
Daventria
16:09
16:07
4
Yvonne van der Vegte
Daventria
17:15
17:10
5
Susanne Borghuis
Saasveld
17:33
17:30
6
Marlon Marsman
Holten
17:53
7
JC Pontier
Zwolle
18:03
18:00
8
Mariejet Slaghekke
Markelo
18:16
18:14
9
Marianne Wessels
Rijssen
18:19
18:16
10
Larissa Borghuis
Saasveld
18:23
18:20
11
Monique rotman-jansen
wierden
18:23
18:19
12
Merlin Tennage
Bornerbroek
18:29
18:26
13
Inge Preuter
Nijverdal
18:49
18:45
J0-7, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kars Zwiers
Markelo
4:24
4:22
2
Jochem Waanders
Nijverdal
4:29
4:27
3
Zakaria Kanfaoeu
Gouda
4:30
4:27
4
Pascal Nahuis
Hellendoorn
4:39
4:36
5
Vincent Markink
Markelo
4:42
4:42
6
Hugo van der Linde
Holten
4:50
4:48
7
Wout Mrissen
Vroomshoop
4:53
4:51
8
Joris Slaghekke
Markelo
4:55
4:53
9
Joran Klumperman
Hellendoorn
4:57
4:54
10
Sverre Olij
Borne
5:01
4:58
11
Jarno Soos
Nijverdal
5:02
4:59
12
Casper Timmer
Nijverdal
5:03
5:00
13
Bjarne Olij
Borne
5:05
5:02
14
Niek Wijnberg
Nijverdal
5:44
5:41
15
Sem Geuzendam
Nijverdal
5:44
5:40
16
Jerry Leemans
Holten
6:00
5:59
17
Teis Nieuwenhuis
Rijssen
6:38
6:36
M0-7, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Leferink
Salland
4:43
4:42
2
Desiree Waanders
Nijverdal
4:45
4:42
3
Geerke Klaassen
Markelo
4:55
4:54
4
Anouk Veenstra
Holten
4:58
4:56
5
Quinty Martena
Veendam
4:59
4:54
6
Imre ter halle
Hellendoorn
5:01
4:59
7
Busra Kaya
Rijssen
5:01
4:58
8
Carmen de Jong
Hoofddorp
5:07
5:06
9
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
5:08
5:08
10
Silke Ruiterkamp
Holten
5:11
5:08
11
Indy Laarman
Hellendoorn
5:17
5:14
12
Jennifer Smit
Nijverdal
5:20
5:16
13
Fleur Pasman
Markelo
5:24
5:22
14
Joy Post
Nijverdal
5:33
5:29
15
Lisette Waanders
Nijverdal
5:34
5:31
16
Eva Kraaij
Holten
5:35
5:33
17
Michelle Beltman
Nijverdal
5:36
5:32
18
Tara Landman
Nijverdal
5:42
5:42
19
Naomi Wessels
AV Rijssen
5:43
5:40
20
Danielle Kruimelaar
Nijverdal
5:54
5:54
21
Madelief Luning
Nijverdal
5:54
5:51
22
Sylvie Meesters
Nijverdal
5:55
5:50
23
Marleen Kok
Hellendoorn
5:56
5:56
24
Dimphy Nieland
Nijverdal
5:57
5:54
25
Maud Victorian
Culemborg
5:59
5:54
26
Lieke Haagen
Holten
6:10
6:06
27
Mirte Victorian
Culemborg
7:20
7:15
28
Wende Rensen
Hellendoorn
7:21
7:16
29
Nijnke ter Halle
Hellendoorn
7:24
7:19
30
Wendy Abbink
Nijverdal
7:57
7:57
J8, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:43
3:41
2
Niels Dennekamp
AV Rijssen
3:54
3:52
3
Remco Broekman
Langeveen
4:15
4:14
4
Sam Warmelink
Markelo
4:16
4:15
5
Jan Hiltjesdam
Rijssen
4:18
4:16
6
Kay Rolefes
Langeveen
4:23
4:22
7
Hielke Kettings
Markelo
4:25
4:23
8
Niels Zoeteweij
Rijssen
4:35
4:31
9
Thomas van Ophem
Bathmen
4:36
4:34
10
Niels Evers
Nijverdal
4:54
4:51
11
Waut van Gaal
Nijverdal
5:03
4:59
12
Koen Mulhof
Nijverdal
5:06
5:02
13
Hunter Krijger
Amsterdam
5:32
5:30
14
Chris Santema
Rijssen
6:22
6:19
M8, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eveline de Jong
Hoofddorp
4:08
4:08
2
Patty Verkooijen
Atletics Nijverdal
4:10
4:08
3
Renée Mollink
Atletics Nijverdal
4:15
4:14
4
Britt Kwint
Loppersum
4:43
4:42
5
Joanne Averesche
Rijsse n
4:50
4:49
6
Eline Dankelman
Arrien
4:57
4:55
7
Lilly Telgenkamp
Nijverdal
4:57
4:56
8
Hinke Slaghekke
Markelo
4:59
4:57
9
Lineke Seppenwoolde
AV Rijssen
5:09
5:07
10
Phoebe Nieland
Atletics Nijverdal
5:10
5:06
11
Tara Geuzendam
Nijverdal
5:13
5:09
12
Joni Wijnen
Nijverdal
5:14
5:14
13
Megan Davina
Hengelo
5:16
5:13
J9, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Jansen
NOP
3:41
3:40
2
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
3:44
3:42
3
Erik Groeneveldt
Energie
3:55
3:52
4
Gijs Bakker
Rijssen
3:57
3:57
5
Luuk Veenstra
Holten
4:06
4:05
6
Ismail Kaya
AV Rijssen
4:12
4:11
7
Julius Luning
Nijverdal
4:16
4:15
8
Ron Koeijvoets
Nijverdal
4:42
4:40
9
Gerben Remmink
Den Ham Ov
4:44
4:42
10
Luuk van der Linde
Holten
4:49
4:47
11
Ruben Markink
Markelo
5:03
5:00
12
Liam Steggink
Nijverdal
5:04
5:02
13
Yara Telgenkamp
Nijverdal
5:15
5:13
M9, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorte Heideman
Marathon Pim Mulier
3:43
3:41
2
Marjolein Klaren
Twenterand
3:59
3:57
3
Joëlle Klein
AV Holten
4:02
4:00
4
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
4:05
4:04
5
Marlot Bruggink
Twenterand
4:10
4:09
6
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
4:31
4:31
7
Margo Schippers
AV Holten
4:33
4:32
8
Manouk ten Kate
Nijeveen
4:40
4:38
9
Bea Post
Atletics Nijverdal
4:42
4:40
10
Rianne Schonewille
PEC 1910
4:42
4:40
11
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
4:43
4:41
12
Kirsten Rensen
Nijverdal
4:44
4:41
13
Hannah Wessels
AV Rijssen
4:46
4:43
14
Lotte Prakken
Atletics Nijverdal
4:51
4:48
15
Danielle Smit
Nijverdal
4:59
4:55
16
Isabelle Reus
Hoogkarspel
5:30
5:28
J1011, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Kwint
Loppersum
3:37
3:36
2
Lukas Brand
AV '47
3:37
3:37
3
Seth van Driel
De Sperwers
3:40
3:38
4
Justin Martena
Veendam
3:51
3:48
5
Bas Hoonhout
NEA Volharding
4:02
4:01
6
Roy van Os
Atletics Nijverdal
4:04
4:03
7
Bjorn Zwiers
Markelo
4:08
4:06
8
Lars van Ophem
Bathmen
4:11
4:09
9
Jochem Brouwer
Nijverdal
4:11
4:10
10
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:16
4:14
11
Thomas Remmink
Den Ham Ov
4:18
4:18
12
Reyer Romkes
Zaandam
4:26
4:24
13
Youri Gerritsen Mulkes
Rijssen
4:34
4:31
14
Wiljan Schoppink
Hellendoorn
4:48
4:45
M1011, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Averesch
AV Rijssen
3:32
3:31
2
Amina Schellekens
Phanos
3:37
3:37
3
Noëlle Venneman
TION
3:39
3:37
4
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
3:41
3:41
5
Elke Pronk
Hellendoorn
3:41
3:40
6
Marinde van Dis
De Sperwers
3:46
3:44
7
Susan Wouda
Goor '75
3:49
3:48
8
Merel Wevers
Ugchelen
3:49
3:47
9
Jorine Klaassen
Markelo
3:56
3:54
10
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
4:00
3:59
11
Esther Schutte
Hoge Hexel
4:01
4:00
12
Nienke Wijenberg
Winterswijk
4:02
4:00
13
Nienke Wolterink
Rijssen
4:14
4:13
14
Loes Brand
AV '47
4:17
4:14
15
Naomi Schuppert
Holten
4:24
4:22
16
Isabelle Schippers
AV Holten
4:32
4:31
17
Lotte Warmelink
Markelo
4:43
4:40
18
Naomi Klein
Holten
4:45
4:43
19
Yvet Schutte
Holten
4:52
4:50
20
Elisa Pasman
Markelo
4:53
4:51
21
Sascha Reus
Hoogkanspel
5:07
5:04
22
Ellemijn Luning
Nijverdal
5:24
5:22
J1213, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Lubbers
Emmen
3:09
3:09
2
Ermias 't Hooft
Marathon Pim Mulier
3:18
3:17
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
3:19
3:18
4
Emile Lammers
Noordkop
3:19
3:17
5
Bart Brand
Atverni
3:22
3:21
6
Tom Benerink
Marathon Pim Mulier
3:23
3:21
7
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
3:29
3:27
8
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
3:30
3:29
9
Jelmar Mol
Hollandsche Veld
3:41
3:40
10
Joep Deemter
Heino
3:53
3:51
11
Chris Dankelman
Arrien
3:56
3:53
12
Sven Folbert
Vriezenveen
4:05
4:03
13
Wessel Klumperman
Hellendoorn
4:16
4:13
M1213, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Beele Pronk
Hellendoorn
3:24
3:22
2
Marije Dankelman
Arrien
3:29
3:27
3
Kirsten de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
3:31
3:31
4
Jorieke Hiltjesdam
AV Rijssen
3:46
3:45
5
Gerrianne Hiltjesdam
AV Rijssen
4:07
4:05
6
Meike Heideman
Marathon Pim Mulier
4:17
4:17
7
Stephanie Smit
Nijverdal
5:08
5:06
8
Mellanie Keizer
Twello
5:08
5:07
Tot ziens bij de Diepe Hel Holterbergloop op 29-10-2011 in Holten
www.uitslagen.nl
10-11-2010 17:39