| | | | | Uitslagenlijst 10 van AVR
Rucphen - Zondag 24 oktober 2010
SENIO, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nieuwkerk
AV Standdaarbuiten
32:26
2
Maarten van der Donck
Vorselaar
34:03
6
Sander van der Aarsen
AVO 1983
39:29
H35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Loopteam Velocitas
32:13
3
Jack Govers
AV Standdaarbuiten
35:34
7
Francois van Dijke
Loopgroep PK
37:37
10
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
38:21
15
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
40:55
17
Stephan van Ginneken
Road Runners Etten-L
43:56
20
Ron van der Veen
Road Runners Etten-L
51:17
H45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
35:27
6
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
37:31
12
Kees van Oevelen
Olympia Halsteren
39:22
17
Mark van Merrienboer
AVO 1983
41:05
25
Michel van der Weegen
AVO 1983
43:35
30
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
44:53
H55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
43:27
17
Ton van Oevelen
Olympia Halsteren
52:26
H65+, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
46:03
DSM1, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Linda Tolsma-Hamming
Olympia Halsteren
43:34
6
Marly van Neerbos-Buys
Spado
45:15
8
Lee van Zunderd-Krijnt
Olympia Halsteren
48:06
D45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lizet van Oosterhout
AVO 1983
41:48
3
Florence van Rijsberge
THOR
43:07
4
Margôt Testers
Olympia Halsteren
43:28
11
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
49:34
HEREN, 10 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Christian van Caam
Oud Gastel
39:04
7
Gustav Swagemakers
Steenbergen
39:35
11
Koen van Elteren
Oud Gastel
41:46
15
Eric-Jan van Elzakker
Halsteren
42:52
20
Jan Kriesels
Bosschenhoofd
43:24
21
Erik Landesbergen
Etten-Leur
43:45
25
Antoon van Elzakker
Halsteren
44:47
32
Frank Bouwens
Bosschenhoofd
45:43
38
Marcel van den Horst
Bosschenhoofd
46:39
46
Laurent van Mansfeld
Roosendaal
47:32
51
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
48:22
52
Kees Rijpers
St. Willebrord
48:24
55
Henk Bellemakers
Roosendaal
49:12
63
Herman in het Veen
Roosendaal
53:15
64
Gerard Lambregts
Roosendaal
53:33
66
Frank Hopstaken
Oud Gastel
57:17
DAMES, 10 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HEREN, 5 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Evert van Nigtevecht
Ulvenhout
16:22
3
Joris Warndorff
Standdaarbuiten
17:22
4
Luc Altorf
Standdaarbuiten
17:31
5
Freek Schuerman
Steenbergen Nb
17:43
8
Carliho Suijkerbuijk
Roosendaal
18:37
10
Steven van Bunningen
Breda
18:42
11
Wiemer Hasselten
Roosendaal
19:04
15
Stefan Jorissen
Etten-Leur
19:19
18
Koen van der Meijden
Roosendaal
19:30
31
Hans van der Meer
Etten-Leur
20:57
33
C.A.J.M. Lambregts
Etten-Leur
21:16
39
Jerry Kallenfels
St. Willebrord
22:08
40
Corné van Zundert
Sprundel
22:17
44
Corné van den Broek
Sprundel
22:40
47
Adrie van Bavel
Oud-Gastel
22:55
48
Tonny van der Steen
Rucphen
22:59
54
Christ Machielsen
Etten-Leur
23:42
65
Johannes van Meer
Zevenbergen
27:25
DAMES, 5 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Wientjens
Bergen op Zoom
21:03
2
Anne van Alphen
Oud Gastel
21:18
3
José v der Linden
Etten-Leur
21:21
4
Jindra Bakker
's Gravenmoer
21:22
7
Crista de Jong
St. Willebrord
23:15
9
Melisande Verlaar
Sprundel
23:29
10
Jenneke de Jong
Sint Willebrord
23:30
12
Reina Jochems
Standdaarbuiten
24:22
15
Gine Shearlaw-van Inev
Roosendaal
26:30
16
Barbara van de Riet
Hoeven
26:36
20
Liesbeth van Oers
Zevenbergen
27:23
24
Jeanne Braspennincx
Zundert
28:16
28
Ineke Kuijstermans
Bosschenhoofd
28:20
29
van de Luijtgaarden
Etten-Leur
28:25
34
Marie-José Kallenfels
Breda
31:58
Uitslagen.nl
06-11-2010 16:09