Uitslagenlijst 5e AG´85 Zwarte Cross

Staphorst - Zaterdag 16 oktober 2010

J-10, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
3:03
2
Jannick Jansen
Staphorst
3:20
3
Jimmy Keetman
Meppel
3:31
4
Harjan Tromp
Staphorst
3:36
5
Alwin Molanus
Meppel
3:37
6
Aran ten Hoeve
Meppel
3:38
7
Mees Veldboom
Meppel
3:46
8
Dennis Huls
Rouveen
4:13
9
Joël Raatgever
Staphorst
4:21
10
David Raatgever
Staphorst
4:25
11
Lennart Molanus
Meppel
4:48
12
Florian Molanus
Meppel
7:26
M-10, 900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Silke Kok
Nieuwleusen
3:50
2
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
4:12
3
Elsa Kok
Nieuwleusen
4:42
4
Demi Weggen
Rolde
4:45
5
Marlon Nijlant
Nieuwleusen
4:58
6
Julia Vrieling
Nieuwleusen
5:05
7
Lotte Nooijen
Nieuwleusen
5:06
8
Malou Paasman
Nieuwleusen
5:07
9
Sarah Driessen
Meppel
5:20
10
Rachél Nooijen
Nieuwleusen
6:31
11
Eva Molanus
Meppel
6:39
J-13, 1800 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Lubbers
Emmen
5:50
2
Ronald Haasjes
Staphorst
6:32
3
Rick Smit
Vollenhove
6:53
4
Arnout de Boer
Staphorst
6:57
5
Marthijn Mulder
Staphorst
7:02
6
Joran Schra
Rouveen
7:05
7
Chris Dankelman
Arrien
7:20
8
Bram Bijdevaate
Steenwijk
7:26
9
Chiel Jonkman
Kerkenveld
7:27
10
Derniek Vogelzang
Staphorst
7:42
11
Boris Hiemstra
De Wijk
8:25
12
Lukas van Rongen
Punthorst
8:33
13
Alex Veijer
Staphorst
8:42
14
Demian Beld
Vollenhove
8:43
15
Corné Troost
Staphorst
8:44
M-13, 1800 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Danaïd Prinsen
Winschoten
6:10
2
Marije Dankelman
Arrien
6:43
3
Gerline Crediet
Nieuwleusen
6:49
4
Atalja Teunis
Ens
7:01
5
Sanne Otten
Dedemsvaart
7:03
6
Laura Prins
Hoogeveen
7:06
7
Daphne Hendriks
Lemele
7:37
8
Andrea Hokse
Punthorst
7:51
9
Judith Prins
Nieuwleusen
8:13
10
Mardoe Jonkman
Kerkenveld
8:15
11
Ilse Jongman
Sint Jansklooster
8:16
12
Gerrieke Vogelzang
Staphorst
8:27
13
Laura Akkerman
Staphorst
8:39
H-40, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
17:03
2
Gerard Tuin
Staphorst
18:50
3
Bert de Boer
Staphorst
19:25
4
Jesse Dunnink
Punthorst
19:50
5
Jan Veijer
Groningen
19:54
6
Robert de Weerd
Staphorst
19:56
7
Henri Knipmeyer
Meppel
20:05
8
Johan Timmerman
Punthorst
20:08
9
Niklas de Boer
Staphorst
20:15
10
Egwin Kuiers
Staphorst
20:16
11
Diederik Tuin
Punthorst
20:25
12
Jeroen Beld
Vollenhove
20:48
13
Andre Brouw
Dordrecht
21:07
14
Benny Hulst
Staphorst
21:34
15
André Brakke
Staphorst
21:54
16
Freddy de Witte
Staphorst
22:18
17
Jeroen Dunnink
Punthorst
22:30
18
Wim Uiterwijk
Staphorst
22:42
19
Klaas Kooiker
Staphorst
22:55
20
Bert Smit
Staphorst
23:05
21
Roelof de Witte
Staphorst
23:06
22
Pieter Bloemhof
Balkbrug
23:07
23
Rene Winters
Hellendoorn
23:23
24
Jan Dunnink
Staphorst
23:43
25
Hendrik de Witte
Staphorst
24:12
26
Jan Boessenkool
Staphorst
26:35
27
Jaap de Gruijter
Alblasserdam
27:14
H40+, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
18:13
2
Jan Beldman
Dalfsen
19:08
3
Jeroen Kalter
Balkbrug
19:29
4
Jan Groot
Hardenberg
19:32
5
Harm Kooiker
Rouveen
19:35
6
Jannes Dolfing
Westerbork
19:45
7
Jan Schra
Staphorst
20:12
8
Gerrit Harsevoort
Vollenhove
21:24
9
Willem Vogelzang
Staphorst
21:37
10
Fred Koningstein
Dalfsen
21:39
11
Cor Kooiker
Rouveen
22:07
12
Harm Dunnink
Staphorst
22:33
13
Klaas Jonkman
Kerkenveld
22:44
14
Herman Vrieling
Nieuwleusen
22:58
15
Bert Kikkert
Hoogeveen
23:35
16
Theo van der Horn
Nieuwleusen
23:41
17
Klaas Crediet
Nieuwleusen
23:56
18
Jan Otten
Nieuwleusen
24:21
19
Harm Stegeman
Rouveen
25:33
20
Erik Veldboom
Meppel
25:36
21
Johannes Kuilder
Almelo
26:07
22
Henk Wallinga
Hasselt
26:15
23
Gert van Rees
Genemuiden
26:58
24
Wim Tupker
Zwolle
27:08
25
J Koobs
Staphorst
29:05
26
Henk Koobs
Staphorst
29:19
27
Klaas Dijkema
Rouveen
29:46
28
Albert Groen
Meppel
30:00
29
Einbert van Rees
Genemuiden
30:02
30
Gerrit Wouda
Meppel
34:56
D-40, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Yvonne Meijer
Witharen
21:45
2
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
22:05
3
Judith Poot
Maassluis
22:45
4
Gerlies Nijboer
Groningen
22:59
5
Renate Bosman
Meppel
23:01
6
Margje Timmerman
Staphorst
23:04
7
Elianne Huitema
Zwartsluis
23:47
8
Janita Crediet
Nieuwleusen
23:55
9
Jacolien van den Bergh
Nieuwleusen
25:49
10
Brigitte Tas
Nieuwleusen
25:51
11
Marloes Roo
Staphorst
26:13
12
Bertine Hoeve
Punthorst
27:26
13
Marjolein Groen
Meppel
27:28
14
Hileane Kuiers
Staphorst
27:34
15
Jeanette Mussche
Rouveen
27:56
16
Lotte Binnendijk
Staphorst
28:27
17
Jacqueline Wouda
Meppel
30:28
18
Geke de Haan
Rouveen
31:10
19
Alice Veijer
Staphorst
31:14
20
Marieke Veenstra
Nieuwleusen
31:15
21
Jantje Vos
Staphorst
31:16
22
Klaasje Brakke
Balkbrug
31:22
23
Astrid Dons
Nieuwleusen
32:47
24
Anne Stegeman
IJhorst
34:03
D40+, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
21:37
2
Ada Folio
Meppel
25:26
3
Willeke Dunnink - Haas
Rouveen
25:44
4
Liny Tempelman
Nieuwleusen
26:59
5
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
27:00
6
Femke van den Hof
Kerkenveld
30:09
7
Marga Bijdevaate
Steenwijk
32:42
8
Annelies Dijkema-Hulst
Rouveen
32:48
9
Inge Nooijen
Nieuwleusen
33:20
10
Hannneke van der Kooij
Punthorst
33:25
DAMES, 10.000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Hilma Krul
Nieuwleusen
47:30
2
Hilda Paarhuis
Rouveen
48:00
3
Carolien de Boer
Amersfoort
48:59
4
Judith Engberts
Amersfoort
50:42
5
Toos de Vries
Steggerda
51:11
6
Rommie de Witte
Vollenhove
51:39
7
Erna van Es-Keen
Wezep
51:44
8
Henriet Dijk
Zwolle
52:52
9
Riet Kievitsbosch
Dalfsen
55:14
10
Anne-Marie Eijkelkamp-
Dalfsen
55:26
11
Rianne de Jong
Hasselt
56:15
12
Glenda Huisjes
Zwolle
56:17
13
Gea Lamberts
Wijster
56:28
14
Irma Rosendaal
Dalfsen
57:46
15
Gerda van der Vegt
Dalfsen
57:58
16
Geke Kragt
Dalfsen
1:04:59
17
Margreet Moesman
Zwolle
1:04:59
18
Everdien Snoeyer
Zwolle
1:06:20
19
Lineke Tepper
Zwolle
1:06:20
H-40, 10.000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Akkerman
Staphorst
37:14
2
Harold Kruidhof
Staphorst
37:56
3
Janoah Bovenhuis
Dronten
38:53
4
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:48
5
Klaas Compagner
Staphorst
40:15
6
Klaas Jan Kin
Meppel
40:53
7
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
42:26
8
Peter van Elp
Punthorst
43:16
9
Henk Arends
Meppel
43:46
10
Bert Veijer
Staphorst
44:12
11
Alfred Beers
Genemuiden
44:12
12
Bert Siebert
Genemuiden
45:01
13
Herman Schra
Genemuiden
45:14
14
Martijn van der Linde
Hasselt
45:21
15
Roel Akkerman
Genemuiden
46:23
16
Arjan van der Vis
Zwolle
47:08
17
Wim Brakke
Rouveen
47:15
18
Bert Kuijers
Staphorst
47:17
19
Jos Kuiper
Staphorst
47:27
20
Klaas Kin
Staphorst
48:14
21
Erwin Kreuce
Nieuwleusen
48:42
22
Arnold Compagner
Zwolle
48:45
23
André Brakke
Staphorst
49:29
24
Johan Krol
Staphorst
49:44
25
Peter Hulst
Kerkenveld
50:15
26
Freek Bron
Sonnega
57:58
27
Edwin Versluijs
Zwolle
1:00:37
H40+, 10.000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
35:13
2
Harmen de Vries
Balkbrug
36:52
3
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
38:57
4
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:12
5
Gerard Lugtenberg
Heino
39:32
6
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
40:22
7
Martin Bijdevaate
Steenwijk
41:20
8
Bennie Akkerman
Rouveen
41:52
9
Gerard Imberg
De Wijk
43:54
10
Marcel ter Burg
Meppel
46:39
11
Wim Hulleman
Dalfsen
47:02
12
Kees Elzinga
Meppel
48:16
13
Marchel Tissingh
Tuk
50:00
14
Gerben Sloterdijk
Zwolle
51:42
15
Hc Haasjes
Zwolle
52:20
16
Klaas Nijhoff
Dalfsen
53:58
17
Ben Kok
Kampen
57:21
H50+, 10.000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Chris Henet
Bemmel
36:31
2
Gerard Hesselmans
Vollenhove
37:59
3
Klaas van der Veen
Sint Jansklooster
38:38
4
Eddy Oosterkamp
Steggerda
42:07
5
Evert Bisschop
Koekange
42:58
6
Peter John
Veldhauden
43:50
7
Albert Timmerman
Staphorst
44:08
8
Klaas Jansen
Hasselt
44:40
9
Ko van Kuijk
Breda
44:41
10
Jan Tjerkstra
Ommen
45:34
11
Jan Witte
Meppel
45:41
12
Jan Stolker
Steenwijk
45:45
13
Henk Nimeijer
Koekangerveld
46:56
14
Klaas Veerman
Nieuwleusen
47:03
15
Klaas Speets
Zwolle
47:34
16
Henk Kuhlman
Westzaan
48:04
17
Jan Boschman
Hasselt
48:06
18
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
48:34
19
Peter Crediet
Staphorst
49:14
20
Grietus Veenstra
Steenwijkerwold
50:56
21
Herman Everman
Zwolle
51:03
22
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
52:38
23
Mans Veldsink
Dedemsvaart
52:39
24
Aaldert Nekeman
Staphorst
59:12
25
Henk Tuin
Nieuwleusen
1:04:07
26
Albert Otter
Staphorst
1:11:10
Dank aan de sponsoren en vrijwilligers.
Tot de derde zaterdag van oktober in 2011!
www.uitslagen.nl
16-10-2010 00:00