Uitslagenlijst Langs de Gouweloop

Waddinxveen - Zondag 3 oktober 2010

JTM7, KIDSRUN TM 7JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Teije Keesmaat
Waddinxveen
4:20
2
Daan Kruysifix
Moordrecht
4:27
3
Joas van Leeuwen
Gouda
4:54
4
Sidney Groeneweg
Zoetermeer
4:55
5
Mels Kersbergen
Waddinxveen
4:59
6
Loek van Daalen
Waddinxveen
6:45
7
Jim Edes
Hazerswoude-Dorp
7:31
MTM7, KIDSRUN TM 7JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hilde Houtzager
Waddinxveen
4:33
2
Anastasia Klomp
Waddinxveen
6:30
J8-12, KIDSRUN 8-12JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michael Kooter
Boskoop
4:34
2
Jelle Bleker
Waddinxveen
4:39
3
Koen Hijman
Boskoop
4:41
4
Kenneth van Leeuwen
Gouda
4:42
5
Diederick van Beek
Waddinxveen
4:52
6
Siem Bleker
Waddinxveen
4:57
7
Stan de boer
Waddinxveen
5:07
8
Ramy Martens
Rotterdam
5:31
9
Lex de Crom
Waddinxveen
5:38
10
Roan Koster
Boskoop
5:42
11
Marnix Baas
Waddinxveen
5:44
12
Koen Bleker
Waddinxveen
5:53
13
Mark Hertog
Waddinxveen
6:07
14
Davy de Feij
Waddinxveen
6:08
15
Sjoerd Bosman
Waddinxveen
6:13
16
Thomas Sterkenburg
Waddinxveen
6:33
17
Bart van Daalen
Waddinxveen
6:37
18
Luke Edes
Hazerswoude-Dorp
7:08
19
Damian Doelsamat
Waddinxveen
7:26
M8-12, KIDSRUN 8-12JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
Boskoop
4:51
2
Abigail Thuis
Waddinxveen
5:43
3
Amber van der Wilk
Honselersdijk
5:52
4
Fleur van Bergen
Waddinxveen
6:17
5
Annemarie Kersbergen
Waddinxveen
6:31
H5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjaak van der Poel Jun
Noordwijk Zh
19:19
19:18
2
Sjaak van der Poel Sen
Noordwijk Zh
19:21
19:20
3
Arend van der Reijken
Waddinxveen
19:21
19:18
4
Roeland van de Harst
Waddinxveen
19:43
19:42
5
Jelle Meijer
Waddinxveen
20:14
20:14
6
Sander van Nielen
Gouda
20:48
20:42
7
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
20:57
20:55
8
Thijs Meijer
Waddinxveen
20:59
20:57
9
Casper van Vliet
Gouda
21:08
21:06
10
Frank van Haastrecht
Waddinxveen
21:31
21:31
11
Johan van Hoek
Waddinxveen
21:39
21:39
12
Duve Ribberink
Gouda
22:22
22:20
13
Frank Bleker
Waddinxveen
22:42
22:37
14
Wietse de Bruin
Waddinxveen
22:53
22:52
15
Martijn van der Maat
Waddinxveen
23:21
23:19
16
Stephan Poot
Waddinxveen
23:59
23:47
17
Remco Poot
Waddinxveen
24:05
23:54
18
Peter Krijgsman
Waddinxveen
24:54
24:51
19
Nico van de Loo
Waddinxveen
25:21
25:09
20
Jochem Ribberink
Gouda
26:14
26:13
21
Peter Weggemans
Gouda
26:26
26:22
22
Gert van Butzelaar
Waddinxveen
28:39
28:35
23
Ronald Slingerland
Waddinxveen
29:27
29:16
24
Dirk Toet
Waddinxveen
29:34
29:26
25
Floris van Daalen
Waddinxveen
30:42
30:38
26
Wouter Cozijnsen
Zoetermeer
30:44
30:34
27
Jasper v.d. Ven
Zoetermeer
30:47
30:36
28
Marc van Iersel
Gouda
33:29
33:21
29
Jabe Oost
Gouda
36:20
36:16
D5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kim van Houwelingen
Amstelveen
21:34
21:32
2
Irene van der Reijken
Waddinxveen
21:41
21:39
3
Mariska Oskam
Zevenhuizen
23:54
23:54
4
Trees van de Werf
Reeuwijk
24:30
24:29
5
Nanda van Houwelingen
Moordrecht
24:56
24:54
6
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
25:04
25:01
7
Corien van der Poel
Noordwijk Zh
25:28
25:25
8
Iris ten Barge
Waddinxveen
25:35
25:34
9
Dagmar Brouwer
Waddinxveen
25:49
25:38
10
Gezina Atzema
Waddinxveen
26:05
25:54
11
Rosanne Hogenelst
Waddinxveen
26:35
26:34
12
Ineke Anker
Breukelen Ut
27:07
26:59
13
Amanda Reehuis
Waddinxveen
27:19
27:14
14
Linda den Heijer
Gouda
27:48
27:47
15
Sandra Vergunst
Gouda
28:01
27:58
16
Corina Vergunst
Waddinxveen
28:02
27:58
17
Anke ten Barge
Waddinxveen
28:08
28:04
18
Marga Tanamal
Gouda
28:58
28:54
19
Natascha Beek
Nootdorp
29:56
29:49
20
Hanneke van der Hoek
Gouda
29:58
29:53
21
Ria Brenkman
Waddinxveen
30:29
30:25
22
Katja Oblak
Gouda
30:36
30:26
23
Bianca Salhuteru
Gouda
30:38
30:29
24
Linda Steenhuis
Boskoop
30:58
30:51
25
Janneke Driesen
Waddinxveen
31:09
31:04
26
Rikie van der Veer
Loenen Gld
31:12
31:07
27
Lonneke Goei
Boskoop
31:19
31:09
28
Karin van Beek
Waddinxveen
31:29
31:20
29
Dana van de Schoot
Naaldwijk
31:36
31:28
30
Anca van der Reijken
Waddinxveen
31:55
31:50
31
Karin Kersbergen
Waddinxveen
32:25
32:16
32
Joyce Bultink
Barendrecht
33:34
33:28
33
Esther Fortman
Delft
34:54
34:47
34
Lysanne Koops
Waddinxveen
35:54
35:52
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Stolwijk
Boskoop
38:06
38:05
2
Erwin van der Ham
Haastrecht
39:10
39:08
3
Jan van der Linden
Waddinxveen
40:04
40:01
4
Patrick van Leeuwen
Boskoop
41:24
41:19
5
Remco Mocking
Waddinxveen
41:47
41:43
6
Edwin Tasseron
Gouda
42:57
42:34
7
Fred Moerings
Boskoop
43:30
43:23
8
Jaap Kruysifix
Moordrecht
43:38
43:34
9
Adrie van Zoest
Boskoop
43:40
43:37
10
Bas van Twillert
Boskoop
43:43
43:35
11
Paul Heijligers
Eindhoven
44:27
44:24
12
Vincent Vergeer
Boskoop
44:56
44:48
13
Jos van Leeuwen
Waddinxveen
45:15
45:04
14
Peter de Wit
Boskoop
45:17
45:08
15
Ruud Melkert
Gouda
45:46
45:42
16
Sjoerd Brugman
Waddinxveen
46:11
46:06
17
Paul de Crom
Waddinxveen
47:11
47:04
18
Willem Vrijlandt
Moordrecht
47:32
47:10
19
Richard van den Nieuwe
Boskoop
48:39
48:34
20
Ed Noorland
Boskoop
48:43
48:34
21
Sybren Wartna
Alphen aan den Rijn
48:46
48:21
22
Bram van Rijssel
Waddinxveen
48:52
48:31
23
Merlijn van Ittersum
Amstelveen
49:11
48:58
24
Erik van Daalen
Waddinxveen
49:23
49:18
25
Jancko Bunnik
Bodegraven
49:29
49:23
26
Ton Hijman
Nieuwkoop
49:30
49:18
27
Ries Loef
Boskoop
49:36
49:28
28
Floris van Itersom
Gouda
49:42
49:30
29
Wouter Van Ginneken
Amsterdam Zuidoost
50:00
49:47
30
Theo Klomp
Waddinxveen
50:02
49:41
31
Richard Moons
Waddinxveen
50:10
50:10
32
Richard Stieltjes
Gouda
50:16
49:49
33
Johan Slingerland
Gouda
50:29
50:20
34
Ronald Barends
Boskoop
50:51
50:43
35
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
50:53
50:24
36
Henry Bleker
Waddinxveen
50:59
50:48
37
Jonathan Dol
Gouda
51:03
50:39
38
Frans v.d. Brule
Waddinxveen
51:22
51:08
39
Dick Janmaat
Waddinxveen
51:22
51:09
40
Thommy Sopakuwa
Waddinxveen
51:48
51:17
41
Wessel Kuipers
Hoofddorp
51:54
51:28
42
Bert Kuiper
Waddinxveen
51:55
51:41
43
Ron Stuurman
Boskoop
52:24
52:04
44
Jaap van Prooijen
Boskoop
52:29
52:21
45
Ad Mocking
Waddinxveen
52:33
52:17
46
Herman Pinkse
Boskoop
52:57
52:47
47
Jan Voorwinden
Waddinxveen
53:17
53:07
48
Anco Dol
Gouda
53:20
52:55
49
John Edes
Hazerswoude-Dorp
53:24
53:19
50
J.F.J. Jaarsveld
Schoonhoven
53:38
53:16
51
Mark Putter
Rotterdam
53:40
53:22
52
Cees Fransen
Boskoop
53:48
53:24
53
Martinus Coppens
Roosendaal
53:49
53:26
54
René Kersbergen
Waddinxveen
53:59
53:44
55
Teun van der Linden
Waddinxveen
54:02
53:53
56
Marc Huizer
Gouda
54:06
53:48
57
Chat Mamanee
Capelle aan den IJss
54:46
54:23
58
Paul Geenen
Bodegraven
54:49
54:38
59
Dahler
Rotterdam
54:53
54:41
60
Marcel Zijderhand
Gouda
55:03
54:52
61
Edwin Engels
Waddinxveen
55:28
55:05
62
Michael Kleespies
Gouda
55:30
55:07
63
Martijn Ceelen
Gouda
56:31
56:01
64
Hendrik Geertsma
Boskoop
57:10
57:00
65
Ronald Groennou
Boskoop
57:41
57:15
66
Bas Pellemans
Waddinxveen
58:46
58:29
67
Marco van Bemmelen
Waddinxveen
59:00
58:40
68
Ronald Oude Elferink
Abcoude
59:01
58:32
69
Dennis Burki
Nootdorp
59:18
58:51
70
Eric Plugge
Zoetermeer
59:27
58:57
71
Bert Burgers
Moordrecht
59:30
59:19
72
Ab van der Linden
Voorhout
59:40
59:37
73
Rogier Alblas
Waddinxveen
1:00:08
59:47
74
Erno de Korte
Rotterdam
1:00:33
1:00:18
75
Wil Baars
Ter Aar
1:00:47
1:00:25
76
Marco Hogebrug
Gouda
1:01:34
1:01:04
77
Xeno Edes
Rijswijk Zh
1:01:43
1:01:38
78
Robert de Jong
Waddinxveen
1:01:45
1:01:27
79
Marcel de Korte
Rotterdam
1:03:00
1:02:43
80
Marco Oosterlaken
Gouda
1:05:40
1:05:11
81
Peter Rijnaard
Krimpen aan den IJss
1:06:12
1:05:52
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anette Wall
Voorburg
46:54
46:38
2
Ineke Blom
Gouda
51:28
51:21
3
Emmy Molhoek
Waddinxveen
53:32
53:17
4
Minna Mulder-Laitinen
Gouda
54:54
54:36
5
Sonja Huisman
Moordrecht
57:17
57:05
6
Corine Janse
Goes
57:20
56:59
7
Gonda Schalij
Gouda
58:24
58:07
8
M. Gieteling
58:31
58:20
9
Astrid Augustinus
Leiden
59:40
59:36
10
Rosita Pos
Boskoop
59:44
59:35
11
Freya van der Valk
's-Gravenhage
1:02:29
1:02:10
12
De Ketel
Gouda
1:03:23
1:03:15
13
Nikki Oude Elferink
Delft
1:05:03
1:04:35
H10W, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aissa marguoum
Dordrecht
34:56
34:55
2
Wilfred Verhagen
Woerden
35:02
35:00
3
Aart-Peter Baan
Hendrik-Ido-Ambacht
35:13
35:13
4
Sander Bron
Bodegraven
35:19
35:19
5
Gerard Droog
Rotterdam
36:41
36:40
6
Andy Koolmees
Gouda
37:52
37:50
7
Hans Kruis
Ijsselstein Ut
37:53
37:51
8
Maarten Blokland
Waddinxveen
38:03
38:01
9
Simon v.d. Enden
Utrecht
38:43
38:39
10
Jeroen Goes
Vleuten
39:23
39:20
11
Jan-Hendrik de Jong
Boskoop
39:50
39:49
12
Wim Verkleij
Reeuwijk
39:54
39:53
13
Bas de Bruijn
Leiden
40:12
40:11
14
Jan Zijderlaan
Polsbroek
40:19
40:18
15
Oskam
Boskoop
40:26
40:26
16
Rudo Kalkman
Bodegraven
40:39
40:36
17
Jaap Meijvogel
Reeuwijk
40:58
40:54
18
Marcel Markus
Moerkapelle
41:51
41:51
19
Ronald Zaal
Hazerswoude
42:09
42:07
20
Theo Groenendijk
Reeuwijk
42:48
42:40
21
Hans Coomans
's-Hertogenbosch
43:53
43:52
22
Jack Bollaart
Boskoop
46:21
46:16
23
G van Tol
Reeuwijk
46:49
46:47
24
Tino Verburg
Olst
48:26
48:12
25
Ben groot Hemmink
Culemborg
48:51
48:45
26
Theo Vork
Utrecht
50:01
49:57
27
Rob Meijer
Waddinxveen
52:02
51:55
28
Piet Blaauboer
Waddinxveen
53:11
53:04
29
Michel Boers
Waddinxveen
59:20
58:53
30
Bram Lindhout
Waddinxveen
1:12:08
1:11:50
D10W, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Visser
Ter Aar
40:36
40:35
2
Carla Ophorst-Marrewij
Honselersdijk
40:51
40:48
3
Wilma Veldhuijzen
Woerden
42:16
42:10
4
Birgit Santiago
Woerden
43:33
43:27
5
Sandra Volkerijk
Alphen aan den Rijn
44:06
43:53
6
Corine Slingerland
Waddinxveen
45:07
45:06
7
Daphne Poot
Waddinxveen
52:02
52:00
8
Mirjam Brugman
Boskoop
55:46
55:40
H15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stephan van Eijk
Alphen aan den Rijn
59:44
59:40
2
Jörgen Verstralen
Gouda
1:00:44
1:00:44
3
Richard Schouten
Den Haag
1:03:14
1:03:09
4
Sander Rutte
Gouda
1:03:59
1:03:59
5
Alwin de Jong
Alphen aan den Rijn
1:06:05
1:06:05
6
Albert de Rooij
Zoetermeer
1:09:51
1:09:50
7
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:12:16
1:12:15
8
Hajo Houtzager
Waddinxveen
1:13:37
1:13:33
9
Remco van der Grift
Zoetermeer
1:14:02
1:13:59
10
Bart Mooy
's-Gravenhage
1:15:47
1:15:41
11
Peter den Heijer
Moordrecht
1:16:09
1:16:03
12
Kees de Koning
Bodegraven
1:17:50
1:17:49
13
Thomas munnik
Zoetermeer
1:20:27
1:20:21
14
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:24:09
1:24:06
15
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:24:17
1:24:14
16
Ronald Verkuijl
Gouda
1:26:41
1:26:35
17
Marcel Duits
Nieuwkoop
1:26:46
1:26:44
18
Mari van Lieshout
Hoorn Nh
1:30:48
1:30:45
19
Arno Hogenelst
Waddinxveen
1:30:55
1:30:51
20
Jos van den Nieuwendij
Boskoop
1:35:39
1:35:36
D15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Baukje Verbruggen
De Kwakel
1:18:32
1:18:30
2
Marianne Baas
Waddinxveen
1:23:37
1:23:35
3
Sophie Brenkman
Gouda
1:28:08
1:28:04
4
Monika van Merendonk
Zevenhoven
1:28:50
1:28:48
HWAN, WANDELAARS/NWLK
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Vermeulen
Waddinxveen
1:25:28
2
Rolf Künneke
Waddinxveen
1:25:28
3
Gé Koppenhagen
Waddinxveen
1:26:45
4
Ruud Jansen
Waddinxveen
1:36:00
5
Jan van Steen
Waddinxveen
1:42:00
6
A. Stolwijk
Nieuwerbrug
1:45:00
DWAN, WANDELAARS/NWLK
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Myriam Zorn
Waddinxveen
1:26:45
2
J. Bron
Waddinxveen
1:36:00
3
Tiny Engelsma
Waddinxveen
1:36:00
4
Marije Ferber
Waddinxveen
1:36:00
5
Suzan Goedhart
Waddinxveen
1:45:00
6
Wil Gijzen
De Meern
1:45:00
7
H. Stolwijk
Nieuwerbrug
1:45:00
8
Conja Cornelisse
Waddinxveen
1:45:00
9
Carla Kop
Waddinxveen
1:45:00
= Houthandel HOUTEX BV = WORKX = ELM Bleiswijk BV =
www.uitslagen.nl
03-10-2010 00:00