Uitslagenlijst 20 van Drachten

Drachten - Zondag 3 oktober 2010

MAN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Oleg Babchin
Den Haag (RUS)
1:07:21
1:07:21
2
Ben Stellingwerf
Loopgroep PK
1:08:15
1:08:13
3
Iwan Kamminga
Aquilo
1:09:40
1:09:38
4
Stefan van der Pal
Friesland
1:14:08
1:14:07
5
Willem de Boer
Horror
1:15:39
1:15:38
6
René Jaasma
Impala
1:21:19
1:21:18
7
Bert Dijkstra
Lionitas
1:27:08
1:27:05
8
Henk Veenstra
Friesland
1:29:18
1:29:12
9
Anton Spinder
Impala
1:30:12
1:30:09
10
Robert Ovbiagbonhia
Impala
1:33:00
1:32:56
11
Frank Smidstra
Lionitas
1:41:04
1:40:38
12
Jered Nuwolt
Impala
1:59:37
1:59:29
M40+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remon van Lunzen
Lionitas
1:08:37
1:08:36
2
Jan Venhuizen
AAC '61
1:10:41
1:10:40
3
Benjamin Kok
Impala
1:10:52
1:10:52
4
Wim Opten
SV Veendam
1:18:25
1:18:24
5
Saco Hemstra
Friesland
1:19:53
1:19:52
6
Sieds Wiersma
Impala
1:20:43
1:20:40
7
Harry Faber
SV Veendam
1:25:08
1:25:06
8
Dick Gelderblom
Impala
1:26:51
1:26:49
9
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
1:33:38
1:33:23
10
Jelle Wolthuizen
Horror
1:40:28
1:40:24
M50+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chris Draijer
Impala
1:24:17
1:24:16
2
Harm Veenstra
Impala
1:31:58
1:31:52
3
Piet Boelens
Friesland
1:47:41
1:47:36
4
Jan Bakker
Impala
1:49:42
1:49:35
5
Paul Doornenbal
LSV Invictus
1:55:36
1:55:24
VROUW, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maria Babich
Den Haag (RUS)
1:17:09
1:17:08
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
1:25:38
1:25:36
3
Petra Panneman
SV Veendam
1:28:14
1:28:12
4
Jacinta Fancel
Lionitas
1:35:09
1:35:07
5
Wilma van Galen
Start '78
1:35:22
1:35:19
6
Brenda de Jong
Impala
1:41:28
1:41:28
7
Bettie Agricola
AV Heerenveen
1:41:58
1:41:54
8
Foekje van derZee
Friesland
1:43:04
1:42:57
9
Nienke Uildriks
Groningen
1:44:24
1:44:21
10
Ineke Scheffer
Leens
1:52:14
1:52:03
MAN, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Pettinga
Groningen
1:29:34
1:29:31
2
Geert Kruiter
Midwolde
1:29:39
1:29:36
3
Thierry van Groen
Drachten
1:34:17
1:34:03
4
Nanne Heida
Mildam
1:34:54
1:34:49
5
Harry Wieberga
Heerenveen
1:35:48
1:35:26
6
Hans Andringa
Drachten
1:36:12
1:35:52
7
Wiebe Jongsma
Katlijk
1:36:18
1:36:14
8
Fedde Beijert
Ureterp
1:36:30
1:36:24
9
Syb v.d. Ploeg
Damwoude
1:37:43
1:37:38
10
Wiep van der Heide
Drachten
1:39:02
1:39:01
11
Niels Huisman
Assen
1:39:34
1:39:23
12
Rones Spinder
Buitenpost
1:42:59
1:42:54
13
Rienk de Vries
Burgum
1:44:09
1:43:48
14
Michaël van der Zwan
Assen
1:44:24
1:44:12
15
Kerst Jonkman
Oudehorne
1:44:40
1:44:31
16
André Diever
Donkerbroek
1:48:54
1:48:32
17
Casper de Kievit
Dronrijp
1:50:55
1:50:52
18
Jaap Brondijk
Drachten
1:52:38
1:52:20
19
Dick Bloemhof
Drachten
1:53:53
1:53:36
20
Henry Kortman
Assen
1:55:03
1:54:51
21
Jeroen Zaagman
Drachten
1:56:00
1:55:30
22
Erik Helmholt
Grootegast
1:56:20
1:56:15
23
Gerrit Teunis
Zwolle
1:57:00
1:56:39
24
Patrick Derks
Drachten
1:57:00
1:56:39
25
Abraham K. van Oost
Drachten
1:57:54
1:57:37
26
Andre Bus
Groningen
1:58:17
1:58:10
27
Auke Mennega
Nijeholtpade
1:59:14
1:59:14
28
Maurice Middendorp
Leeuwarden
1:59:21
1:59:00
29
Sipke Glas
Leeuwarden
2:03:12
2:02:50
30
Klaas Struiving
Surhuisterveen
2:03:20
2:02:57
31
Peter Veenstra
Surhuisterveen
2:03:20
2:02:57
32
F. Tan
Groningen
2:20:10
2:20:06
VROUW, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Greet Haarsma
Ureterp
1:51:14
1:51:03
2
Yvonne Hoekstra
Kollumerzwaag
1:52:35
1:52:18
3
Elly Abbink
Opende
1:58:02
1:57:38
4
Sandra van Diemen
Groningen
2:02:56
2:02:34
5
Marjon Noordzij
Groningen
2:03:44
2:03:15
6
Jildau Siderius
Sneek
2:03:59
2:03:49
7
Ammy Langenbach
Gorredijk
2:11:14
2:10:50
MAN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Albert Veenema
Horror
35:06
35:05
2
Erik Grave
SV Veendam
35:42
35:40
3
Marco Wels
Impala
36:07
36:06
4
Klaas Talma
Impala
36:51
36:49
5
Jannes Dijkstra
Friesland
39:11
39:10
6
Arjen van der Logt
Lionitas
39:28
39:28
7
Pieter Kroodsma
Friesland
40:53
40:52
8
Simon Regnerus
Friesland
41:10
41:08
9
Cor Wetting
Lionitas
41:15
41:12
10
W. Hoogsteen
Impala
41:38
41:35
11
Hero Polet
Horror
42:24
42:22
12
Pieter de Boer
Loopgroep Aart Stigt
42:53
42:50
13
Issa Mussa
Impala
42:57
42:55
14
Jaap Ypma
Horror
42:58
42:56
15
Hielke Nienhuis
Friesland
44:02
43:59
16
Jan Durk Bosgraaf
Impala
45:06
44:58
17
Henk Gjaltema
Impala
45:23
45:22
18
Lutsen Wijma
Friesland
45:47
45:45
19
Cor Trompetter
Start '78
46:09
46:04
20
Richard van Lunzen
Lionitas
46:38
46:36
21
M. Brouwer
Friesland
50:02
49:52
22
Karst Anema
Friesland
50:50
50:46
23
Jakob Veenstra
Friesland
51:15
51:10
24
Erik Gommers
Impala
51:23
51:09
25
Arno Muis
Drachten
54:11
53:57
26
Hans de Weerd
Impala
55:32
55:25
27
Gerrit Leistra
Impala
56:18
56:05
VROUW, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonna Tinga
Horror
42:26
42:24
2
Tessa Boot
Horror
50:03
49:46
3
Sandra Sikkema
Impala
52:48
52:45
4
Tetsje van Houten
AV Heerenveen
53:20
53:12
5
Marja van der Werf-Zoe
AV Heerenveen
58:51
58:39
6
Nanette Caviet
Friesland
1:08:11
1:07:57
BEDR., 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Joritsma
Acera Accountants &
39:04
39:04
2
Henk van Eldik
ABN AMRO Bank
39:33
39:30
3
Imre van Hijum
Acera Accountants &
40:10
40:09
4
Willem Koet
Acera Accountants &
40:18
40:15
5
Jan Julius Buwalda
Acera Accountants &
41:16
41:14
6
Jacob van der Ploeg
sport- & Loopadviesb
41:34
41:32
7
Hilbrand Nauta
Haitel Administratie
42:43
42:26
8
Roelof Houttuin
Randstad
42:52
42:45
9
Peter Wortman
Randstad
43:51
43:45
10
Arnold Zwaagstra
Haitel Administratie
44:30
44:28
11
Hans Stroomsma
Acera Accountants &
48:01
47:48
12
Jurgen Makelaar
Acera Accountants &
48:38
48:27
13
Simon Jellema
ABN AMRO Bank
48:44
48:34
14
Tracy van der Ploeg
sport- & Loopadviesb
49:10
49:10
15
Uilke Bosma
Acera Accountants &
49:22
49:17
16
Jeroen Mulder
Haitel Administratie
49:48
49:32
17
Frits Sikkens
Trip Advocaten & Not
50:33
50:08
18
Henk de Groot
sport- & Loopadviesb
50:39
50:14
19
Harry Papjes
sport- & Loopadviesb
50:45
50:20
20
Itty Speelman
Acera Accountants &
51:36
51:30
21
Sjoerd Anjema
Acera Accountants &
52:01
51:46
22
Femke Dijkstra
Randstad
52:21
52:13
23
Marcus Wiebenga
ABN AMRO Bank
52:32
52:24
24
Niek van der Tol
Herian Reclame
52:39
52:27
25
Tom Eijgenraam
Yacht
52:46
52:26
26
Rienk Wiersma
Herian Reclame
53:00
52:47
27
Sytze Hellema
sport- & Loopadviesb
53:03
52:57
28
Eize Wiersma
Herian Reclame
53:21
53:09
29
Ricardo Rotsma
Yacht
53:44
53:26
30
Gerrit Postma
Herian Reclame
54:17
54:06
31
Martijn Minnema
Acera Accountants &
54:19
54:05
32
Liesbeth ten Hoeve
Randstad
55:00
55:00
33
Patrick Achterberg
Randstad
55:00
54:50
34
Alien Dijkstra
Haitel Administratie
55:24
55:05
35
Marina van Deursen
ABN AMRO Bank
56:13
56:01
36
Willem Bijlsma
ABN AMRO Bank
56:13
56:01
37
Agnes Miedena
sport- & Loopadviesb
56:22
55:57
38
Bernadette Bijlsma
ABN AMRO Bank
56:30
56:18
39
Jaap Smedes
Herian Reclame
56:31
56:20
40
Koos Tamminga
Herian Reclame
56:41
56:29
41
Mert Kremer
Trip Advocaten & Not
57:34
57:10
42
Gerard Wolting
Acera Accountants &
57:46
57:34
43
Arjan Minnema
Acera Accountants &
57:54
57:41
44
Peter Wiersma
Herian Reclame
59:13
59:00
45
Jan van Leuveren
Acera Accountants &
1:00:03
59:51
46
Vika Ganzenvoort
Acera Accountants &
1:00:10
59:58
47
Geke Sinnema
Randstad
1:01:26
1:01:16
48
Miranca van der Tol
Herian Reclame
1:01:27
1:01:09
49
Michel Jansen
Trip Advocaten & Not
1:01:48
1:01:24
50
Hylke van der Veen
Randstad
1:01:53
1:01:35
51
Leo Kremer
Yacht
1:01:57
1:01:39
52
Arnold Pots
Yacht
1:01:58
1:01:39
53
Anne Houttuin
Randstad
1:02:23
1:02:15
54
Jan D Bijlsma
ABN AMRO Bank
1:04:24
1:04:12
55
Peter van den Dungen
ABN AMRO Bank
1:05:17
1:05:10
56
Nico Haitel
Haitel Administratie
1:07:50
1:07:33
57
Hillegonda Haak
Haitel Administratie
1:07:50
1:07:32
58
Freddy de Boer
Yacht
1:08:17
1:07:58
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tjibbe van der Veen
Delft
38:01
38:00
2
Johan Hoogeveen
Drachten
39:25
39:21
3
Erik Bouma
Sneek
39:53
39:47
4
Henk Piek
Drachten
41:58
41:56
5
Sytse Wijnja
De Wilgen
42:04
42:00
6
Robert Modderman
Assen
42:50
42:27
7
Wiebe Koopmans
Ysbrechtum
42:51
42:48
8
Gerard van der Meer
Ureterp
43:17
43:12
9
Tim Wiersma
Kootstertille
45:12
45:08
10
Vincent Harder
Groningen
45:52
45:49
11
Elmer van Leeningen
Leeuwarden
45:57
45:52
12
Hans Hiemstra
Surhuisterveen
46:24
46:19
13
Freek Mast
Drachten
46:35
46:31
14
Dries Wedzinga
Drachten
47:00
46:53
15
Girbe Zwaagstra
Donkerbroek
47:17
47:16
16
Guido Leurink
Drachten
47:27
47:22
17
Johan Hiemstra
Drachten
47:35
47:07
18
David Lindeman
Winschoten
47:41
47:12
19
Johan Stoppels
Drachten
47:43
47:24
20
Gerard Numan
Groningen
47:51
47:41
21
Thomas de Jong
Drachten
47:55
47:52
22
Andre van der Spoel
Roden
48:08
47:53
23
Menno Tuik
Lekkum
48:20
48:18
24
P. Klaver
Boornbergum
48:29
48:25
25
Rene Bosma
Joure
48:30
48:26
26
Martin van Zoelen
Drachten
48:31
48:21
27
Jeroen Tiesma
Bolsward
48:36
48:17
28
A. de Wilde
Eelderwolde
48:43
48:33
29
Peter Veenstra
Drachten
49:17
49:05
30
Niek Zwaagstra
Donkerbroek
49:19
49:16
31
Rinus Rankenberg
Ter Idzard
49:19
49:09
32
Ritske Vries
Boornbergum
49:19
49:00
33
Jurjen Bulthuis
Kollum
49:21
49:14
34
Jan Rienstra
Drachten
49:25
49:16
35
Minne van Houten
Drachten
49:34
49:27
36
Jelmer Bouma
Drachten
49:38
49:32
37
Peter Bax
Drachten
49:43
49:22
38
Hilbert de Vries
Opeinde
49:59
49:53
39
Berry Scholtens
Zwolle
50:03
49:43
40
Klaas Kempenaar
Zwagerbosch
50:05
49:45
41
Sipke-john Nawijn
Drachten
50:07
50:04
42
Ytzen Terpstra
Heerenveen
50:09
49:49
43
Marco Jelsma
Drachten
50:19
49:51
44
Gooitzen Hiddema
Sumar
50:30
50:19
45
Meindert Westra
Drachten
50:35
50:21
46
Kerst Jonkman
Oudehorne
50:40
50:30
47
Adrie Hoks
Joure
50:41
50:33
48
Jan ten Cate
Drachten
50:48
50:37
49
Remco Visser
Oudega gem Smallinge
51:06
50:50
50
Johannes Idema
Noardburgum
51:32
51:25
51
Marchel Tissingh
Tuk
51:40
51:29
52
Siemen van der Meulen
Siegerswoude
51:40
51:27
53
Hans Bargerbos
Wolvega
51:54
51:44
54
Binne Huitema
Utrecht
52:03
51:47
55
M. Nesse
Drachten
52:05
51:58
56
Jan Wattimena
Drachten
52:36
52:29
57
Gerrit Bosma
Ureterp
53:16
52:57
58
Robin Postma
Leeuwarden
53:26
53:07
59
Gabe Bosma
Drachten
53:31
53:06
60
Jan Robijns
Drachten
53:47
53:24
61
Harry Pechler
Leeuwarden
54:01
53:46
62
Stefan Zuiderbaan
Drachten
54:03
53:49
63
Sico van der Wal
Drachten
54:14
53:59
64
Douwe Offringa
Beetsterzwaag
54:16
53:59
65
Erik Gorter
Rottevalle
54:28
54:18
66
Sietze Hiemstra
Drachten
55:01
54:51
67
Rypke Procee
Drachten
55:06
54:50
68
Egbert Geertsema
Groningen
55:14
54:56
69
Jildert Akkerman
Drachten
56:07
56:00
70
Patrick van Vals
Leeuwarden
56:08
55:47
71
Niels Vrolijk
Drachten
56:13
55:56
72
Klaas Sipma
Ee
56:23
56:03
73
J. Vos
Leeuwarden
56:31
56:09
74
Marten van der Kamp
Nij Beets
56:37
56:12
75
Anton Modderman
Assen
56:37
56:14
76
Johan van Bruggen
Drachten
56:39
56:24
77
Jouke Andringa
Oudehorne
57:06
56:39
78
Albert Vrolijk
Drachten
57:26
57:09
79
Klaas. Jonker
Groningen
57:30
57:21
80
Jason Harland
Groningen
57:49
57:21
81
Willem Doppenberg
Garyp
58:21
58:04
82
Pyter Boomsma
Leeuwarden
58:32
58:03
83
Hans van Egmond
Drachten
58:47
58:32
84
S.W. Kuperus
Drachten
58:49
58:31
85
H. van der Woude
Drachten
58:56
58:40
86
Arjen Valk
Beetsterzwaag
59:10
58:41
87
Peter Weulink
Zwolle
59:11
58:51
88
Johan Procee
Leek
59:11
58:56
89
Meeuwes Veenstra
Drachten
59:31
59:26
90
Dick Voorma
Lemmer
59:59
59:36
91
Y. Jongsma
Katlijk
1:00:10
59:48
92
Mikael Jaspers
Nij Beets
1:00:51
1:00:25
93
Sije Dijkstra
Gerkesklooster
1:01:22
1:00:58
94
Jan Bijstra
Drachten
1:01:32
1:01:18
95
F. van der Bij
Harkema
1:02:28
1:02:04
96
Andre Booi
Drachten
1:02:39
1:02:26
97
Erwin Oosterhuis
Drachten
1:03:16
1:02:51
98
Rene. Roseboom
Drachten
1:04:56
1:04:30
99
Henk Zeven
Westerlee Gn
1:05:48
1:05:40
100
Paulus Tjeerdsma
Drachten
1:07:22
1:07:12
101
Gerard de Groot
Drachten
1:09:17
1:08:50
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dineke Donkert
Sint Annaparochie
49:03
48:57
2
Annemare Stam
Wijnjewoude
51:06
50:52
3
Tiny de Jong
Wolvega
51:24
51:21
4
Iris Bouman
Nieuwolda
51:58
51:53
5
G. de Jong-de Vries
Ee
54:02
53:42
6
Anita Blankvoort
Wolvega
54:39
54:35
7
Sietske van der Wal
Eastermar
54:59
54:48
8
Sanne Kramp
Groningen
55:05
54:38
9
Ria Bruinsma
Drachten
56:08
55:50
10
Jessica Ypma
Groningen
56:27
56:26
11
Jannie Jongsma
Jubbega
56:56
56:34
12
Ingrid Vries Riemersma
Boornbergum
57:14
57:06
13
Eppie de Haan
Oudehorne
57:16
56:55
14
Anneke Zandstra
Drachten
57:35
57:21
15
Marian van der Hoek
Boornbergum
57:41
57:33
16
Gea Huisman
Drachten
59:03
58:52
17
Anja Jongsma
Katlijk
59:19
58:57
18
Janet de Groot
Ureterp
59:21
58:59
19
Liesbeth Veltmans
Leeuwarden
59:31
59:25
20
Yka van der Veen
Sumar
1:00:35
1:00:20
21
Jildou Heida
Mildam
1:01:04
1:00:53
22
Martine IJpema
Beetsterzwaag
1:01:48
1:01:35
23
Renske Anjema
De Wilgen
1:01:54
1:01:41
24
Thea Offringa
Beetsterzwaag
1:01:59
1:01:41
25
Tessa van Hoving
Leeuwarden
1:02:48
1:02:22
26
Liesbeth van den Berg
Engwierum
1:03:16
1:03:07
27
Trees Rankenberg
Drachten
1:03:36
1:03:20
28
Jindra van der Meer
Drachten
1:04:20
1:04:05
29
Pietsje Sipma-Tillema
Eastermar
1:05:31
1:05:17
30
Landman
Drachten
1:07:20
1:06:55
31
Miranda Göebel
Zwolle
1:08:19
1:07:56
32
Hilga van der Molen
Surhuisterveen
1:09:44
1:09:20
33
Christine Komrij
Surhuisterveen
1:11:34
1:11:11
34
Cora van der Donk
Grootegast
1:14:33
1:14:24
MAN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Douwe Dijkstra
Nij Beets
18:28
18:26
2
Ronald Vanger
Burgum
18:46
18:45
3
Patrick Reitsma
Leeuwarden
18:57
18:55
4
Willem Vlietstra
Burgum
19:15
19:13
5
Folkert Visser
Burgum
19:40
19:39
6
Gerk Dijkstra
Nij Beets
19:52
19:50
7
Ruben Brouwer
Burgum
20:22
20:19
8
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
20:24
20:20
9
Siete Dijkstra
Nij Beets
21:18
21:16
10
Wilco Vos
Annen
21:35
21:31
11
Jordi Dommerholt
Heerenveen
21:51
21:48
12
Pieter Sikkema
Burgum
22:28
22:26
13
Jan Dolinga
Oosthem
22:29
22:27
14
Ko Streumer
Drachten
22:40
22:35
15
Marco Smit
Drachten
22:54
22:53
16
Klaas Bos
Joure
23:11
23:08
17
Siem Boes
Emmen
23:34
23:33
18
G. Sikkema
Burgum
24:34
24:31
19
Sikke Hoekstra
Kollumerzwaag
25:41
25:35
20
Jarin van der Kooi
Burgum
26:12
26:08
21
Rob Kuiper
Leeuwarden
26:42
26:38
22
Simme Travaille
Drachten
27:07
27:03
23
Gerd Renkema
Ureterp
27:23
27:19
24
Henk-Jan Kloosterman
Augustinusga
27:32
27:27
25
Wilco Dommerholt
Heerenveen
27:45
27:42
26
Patrick van Zwol
Heerenveen
29:26
29:21
27
Harm van Zwol
Heerenveen
32:42
32:37
28
Willem Boorsma
Drachten
33:27
33:22
29
Frits Kooijmans
Drachten
34:48
34:43
VROUW, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelly van der Kloet
Drachten
20:51
20:50
2
Atalja Teunis
Ens
21:40
21:38
3
Jildou Struiving
Surhuisterveen
24:17
24:16
4
Sigrid van Zoelen
Drachten
24:19
24:18
5
Anne Dijkstra
Groningen
25:15
25:12
6
Maria van der Tol
De Wilgen
25:42
25:40
7
Iris Kuiper
Leeuwarden
26:30
26:26
8
Jon Keun-Boonstra
Drachten
26:43
26:38
9
Lilian Velthuis
De Wilgen
27:07
27:05
10
Femke Bouma
Drachten
27:22
27:18
11
Liesbeth van Ham
Drachten
27:31
27:29
12
Tineke Teitsma
Leeuwarden
27:49
27:43
13
Janet de Vries
Drachten
27:57
27:51
14
Anja Vos
Annen
27:59
27:54
15
Antje Hoeksma
Drachten
28:12
28:09
16
Sjoerdsje Akkermans
Lippenhuizen
28:36
28:30
17
Astrid Zijlstra-Edens
Lekkum
28:37
28:35
18
Nelly Teitsma
Joure
28:42
28:36
19
Denise Boes
Emmen
28:42
28:41
20
Johanna Gercama
De Westereen
28:42
28:40
21
Tineke Bos
Joure
28:44
28:40
22
Fardau de Vries
Drachten
28:51
28:48
23
Tine Bosch
Leeuwarden
28:58
28:52
24
Ciska Linders
Drachten
28:58
28:54
25
Jeltsje Riedstra
Rottevalle
29:00
28:57
26
Jeanet Horneman
Surhuisterveen
29:00
28:57
27
Geeske Jonker
Drachten
31:45
31:40
28
Amarins Kruizenga
Drachten
31:45
31:40
29
Amarins Tamminga
De Wilgen
32:33
32:31
30
Sonja Prins
Harkema
33:08
33:05
31
Trudy Boersma
Surhuisterveen
33:09
33:06
32
Pietje Struiving
Surhuisterveen
33:09
33:07
33
Anneli v.d. Veen
De Wilgen
33:17
33:16
34
Mirelle Boes
Emmen
33:32
33:31
35
Ariana Kuipers
Drachten
35:59
35:56
JO-11, 1.3 KM RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars van Hoeven
Nes gem Boarnsterhim
4:58
4:58
2
Thomas van der Meulen
Drachten
5:09
5:07
3
Chris Wever
Bontebok
5:15
5:13
4
Martijn Mozes
Drachten
5:19
5:18
5
Jarin van der Kooi
Burgum
5:20
5:19
6
Gijs van der Wijk
Drachten
5:34
5:32
7
Arnold Hiemstra
Sibrandahus
5:36
5:34
8
Tim Mozes
Drachten
5:48
5:47
9
J.R. Dirksen
Drachten
6:02
6:00
10
Brendan Dijkstra
Drachten
6:11
6:10
11
Levi Minnema
Drachten
6:17
6:15
12
Jilles v.d. heide
Drachten
6:17
6:16
13
Devin Mennink
Drachten
7:06
7:03
14
Harm Jan Kooistra
Beetsterzwaag
7:14
7:12
15
Sjouke Dijkstra
Beetsterzwaag
7:20
7:19
16
Giovanni Gajadien
Drachten
8:04
8:02
17
Dilan Minnema
Drachten
8:46
8:46
18
Wytse-Jan v.d. Kooi
Burgum
9:36
9:33
JO-14, 1.3 KM RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem van Zoelen
Drachten
4:35
4:33
2
Rob van Zoelen
Drachten
4:38
4:37
3
Corné Dijkstra
Drachten
4:41
4:40
4
Lars Dommerholt
Heerenveen
5:02
5:01
5
Maurits van der Tol
De Wilgen
5:04
5:01
6
Wessel van Trijp
Opeinde
5:09
5:08
7
Jelmer Kootstra
Beetsterzwaag
5:17
5:16
ME-11, 1.3 KM RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin van der Tol
De Wilgen
5:23
5:20
2
Ingrid Adema
Drachten
5:49
5:48
3
Kira Stienstra
Drachten
5:57
5:55
4
Melanie Nawijn
Drachten
6:16
6:15
5
Anna-Bo van der Wal
Drachten
7:04
7:01
6
Jennifer Gajadien
Drachten
7:22
7:20
7
Renee van der Tol
De Wilgen
7:33
7:30
8
Minthe van der Veen
De Wilgen
7:38
7:35
9
Bente Tamming
De Wilgen
8:04
8:01
10
Joanna Gajadien
Drachten
8:16
8:13
11
Kimberley Hoekstra
Kollumerzwaag
8:28
8:26
12
Marrit v.d. Heide
Drachten
8:29
8:26
ME-14, 1.3 KM RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charlotte de Vries
Boornbergum
5:13
5:11
2
Janneke de vries
Boornbergum
5:31
5:30
3
Jasmijn Wagenaar
Drachten
5:34
5:32
4
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
5:38
5:36
5
Maaike Wiersma
Drachten
5:41
5:39
6
Afra Stienstra
Drachten
6:02
6:01
7
Edina Fillekes
Drachten
7:23
7:21
www.20vandrachten.nl
www.uitslagen.nl
03-10-2010 00:00