Uitslagenlijst 9e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 2 oktober 2010

VROUW, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Geke van den Heuvel
Beilen
-37
24:05
2
Carolien Hunneman
Oosterwolde Fr
-11
24:35
3
Marit van den Berg
HAC '63
-24
24:49
4
Simone Westerbeek
Steenwijk
-9
25:06
5
Sabine Spreen
Rolde
-8
26:07
6
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
-5
26:22
7
Iris Bouman
Nieuwolda
-53
26:37
8
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
-29
26:45
9
Monique Ramaker
Hoogeveen
-27
26:51
10
Ella van den Berg
Oosterwolde Fr
-37
27:42
11
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
-46
27:52
12
Yvonne Tempert
Atletics Nijverdal
-36
29:30
13
Marianne Zijlstra
Borger
-40
29:32
14
Lynn Hobbenschot
Hoogeveen
0
30:29
15
Laura Rollen
Hoogeveen
-10
30:43
16
Gerda de Jonge
Exloo
-29
31:05
17
Willie Sloots
Buinen
-31
32:13
18
Cobie Koops
Hoogeveen
-42
33:04
19
Maudy Haumersen
Appingedam
-49
33:47
20
Jolande Kleinlugtenbel
Hollandscheveld
-27
33:49
MAN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stefan Wessel
De Sperwers
-13
16:24
2
Wouter Luinge
SV Veendam
-7
17:56
3
Alex van Wamel
Westerbork
-24
19:13
4
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
-21
19:23
5
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
-31
19:32
6
Jan Bart Kip
Noordscheschut
-19
19:59
7
Marco Bakker
Assen
-27
20:45
8
Peter Petersen
Tynaarlo
-44
21:36
9
John Sikken
Erm
-14
21:39
10
Eric-Jan Jonker
Smilde
-37
21:49
11
Jan de Ruiter
Veeningen
-25
21:54
12
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
-39
21:59
13
Johan Nijland
IJhorst
-53
22:36
14
Allard Brunsting
Hoogeveen
-30
22:55
15
Rene Hooge
Stuifzand
-17
23:04
16
Tom Nieuwenstein
Nieuw Balinge
-42
23:15
17
Jeroen Eefting
Beilen
-3
23:35
18
Wim Biemold
Assen
-29
23:37
19
Klaas Jonkman
Kerkenveld
-37
23:40
20
Klaas Haveman
Beilen
-42
23:55
21
Peter Hulst
Kerkenveld
-28
24:30
22
Rients Terpstra
Assen
-33
25:05
23
Marlon Haumersen
Appingedam
-19
25:29
24
Anne Bartelds
Havelte
-55
25:48
25
Leo de Jeer
Appingedam
-10
26:33
26
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
-46
26:48
27
Wim Hunneman
Oosterwolde Fr
-45
26:51
28
Eeuwe Jansen
Loopgroep Beilen
-61
27:39
29
Willem Willems
Hoogeveen
-38
27:59
30
Arend Bruins
Zuidwolde Dr
-40
27:59
31
Egbert Geertsma
Groningen
-39
28:01
32
Jeen Heidinga
Leeuwarden
-42
28:13
33
Max Staal
Smilde
-43
28:26
34
Henri Bisschop
Zwolle
-15
28:37
35
Egbert Tempert
Drijber
-48
28:41
36
Klaas Swieringa
Loopgroep Beilen
-34
29:04
37
Theo van der Geest
Borger
-53
29:26
38
Bennie Smale
Nieuweroord
-41
30:19
39
Frans Beekman
Balkbrug
-59
30:41
40
Jan Haagsma
Friesland
-57
30:51
41
Anco Schipper
Hurdegaryp
-98
31:02
42
Benn Bergmann
Groningen
-42
34:10
43
Berend Schreuder
Zweeloo
-71
41:02
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marleen Herbert
Spurt '88
-14
45:50
2
Esther Buikema
Westerbork
-21
49:02
3
Annemiek Watermulder
SV Veendam
-25
49:40
4
Sandra Medendorp
Pesse
-26
53:15
5
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
-10
54:31
6
Renate van Dop
Westerbork
-26
55:47
7
Nienke Everts
Hollandscheveld
-10
55:55
V 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Enge Zeuner
SV Veendam
-30
46:36
2
Riesje Hansen-Al
Beilen
-30
47:17
3
Roelie Lennips
Spurt '88
-36
48:07
4
Alie Hamminga
Loopgroep Beilen
-40
48:46
5
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
-35
50:12
6
Janneke Nienhuis
Oosterwolde Fr
-40
51:08
7
Reina Wijnia-Kwant
avVN
-44
53:55
8
Clarine de Leve
Rolde
-43
54:25
9
Liset Klopman
Gees
-43
55:10
10
Harmina Popken
Westerbork
-38
55:54
11
Marian Booyink
Tiendeveen
-35
56:22
12
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
-34
57:08
13
Minke Oord
Friesland
-44
57:39
14
Maria Scheerooren
Westerbork
-33
1:01:04
15
Ingrid Molensky
Assen
-52
1:01:29
16
Cisca Pijpker
Loopgroep Beilen
-39
1:01:53
17
Yolanda Tepper
Meppel
-31
1:03:19
18
Jos Betten
Assen
-34
1:03:59
19
Mw Gritter
Westerbork
-35
1:07:12
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jan Stuursma
Sappemeer
-13
34:38
2
Andre Plette
Oosterwolde Gld
-24
35:35
3
Martijn van Goor
Hardenberg
-18
37:43
4
Kevin Timmerman
Spurt '88
-9
42:40
5
Sergey Dimitrov
Sappemeer
-13
46:36
6
Robert Sinnema
Westerbork
-28
1:01:34
M 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
-30
35:22
2
Harmen de Vries
Balkbrug
-36
38:16
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
-33
38:50
4
Edwin Schrik
Zwolle
-31
39:20
5
Cor Ton
Waskemeer
-38
39:48
6
Gerard Dunnink
Steenwijk
-34
40:49
7
Willem Rijnberg
Gieten
-36
40:59
8
Pieter Stegeman
Elp
-37
42:08
9
Jacco Talen
Hollandscheveld
-31
42:23
10
Freckly Everds
Hollandscheveld
-34
42:51
11
Erik Pepping
Zweeloo
-36
45:05
12
Jan Willem Oosting
Beilen
-35
45:18
13
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
-39
46:53
14
Marten Leistra
Beilen
-36
47:37
15
Adriaan van Overbeek
Enter
-37
47:58
16
Rick Bosma
Klijndijk
-37
48:43
17
Martien Kuilder
Loozen
-39
49:27
18
Hans Kats
Stuifzand
-32
50:54
19
Harry Vos
Westerbork
-34
51:38
20
Johan Out
Stuifzand
-35
55:08
21
Arend Stevens
Westerbork
-40
55:17
22
Dirk Willem Hiemstra
Meppel
-32
56:58
23
Peter Schiphof
Pesse
-38
58:33
24
Joeke van der Heide
Borger
-34
59:10
25
Ton van Ewijk
Hooghalen
-35
59:48
26
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
-38
1:00:48
27
Gert Jan Mulder
Meppel
-33
1:01:22
M 50, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karel Edens
Groningen
-47
39:34
2
Erik Bakker
Ter Herne
-40
40:43
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
-43
40:44
4
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
-42
41:25
5
Harry Luinge
Veendam
-41
42:52
6
Anno Brandsema
Beilen
-45
43:11
7
Hans Etman
Assen
-44
44:10
8
Freddie Kalsbeek
Assen
-41
44:29
9
Peter Krom
Beilen
-40
44:38
10
Jan Stolker
Steenwijk
-49
46:12
11
Diederik Tempert
Nijverdal
-41
46:39
12
Nico van der Poel
Emmen
-46
47:00
13
Jaap Veltman
Ruinerwold
-41
47:11
14
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
-42
47:22
15
Herman Funke
Emmen
-42
48:06
16
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
-46
48:32
17
Tinus Wils
Pesse
-49
49:08
18
Arend Bisschop
Pesse
-45
49:45
19
Nico Eshuis
Hoogeveen
-43
49:54
20
B Hilbrink
Stuifzand
-41
49:54
21
Peter de Boer
Beilen
-41
50:12
22
Hilbert Huiting
Hoogezand
-40
50:45
23
Marten van de Steeg
Zweeloo
-40
51:08
24
Eduard Botter
Hoogeveen
-47
51:17
25
Jacob Stollenga
Bedum
-42
51:19
26
Antonius de Ridder
Groningen
-45
51:32
27
Nico Vierkant
Bedum
-49
51:57
28
Gerrit Lahuis
Aalden
-49
54:11
29
Eit Millekamp
Exloo
-43
54:26
30
Menno Hulshof
Assen
-44
54:36
31
Willem KLopman
Gees
-46
55:00
32
Arend Gils
Beilen
-48
58:10
33
Mans Veldsink
Dedemsvaart
-43
59:37
34
Karst Schonewille
Klazienaveen
-44
59:57
35
Leen van Zwol
Westerbork
-47
1:01:25
36
Bonne de Haan
Twijzelerheide
-45
1:02:45
37
Nico Wassens
Dedemsvaart
-45
1:04:25
M 60, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Dick Scholing
Loopgroep De Drentsc
-52
41:38
2
Jaap Talen
Hoogeveen
-55
45:27
3
Piet Wassenaar
avVN
-52
45:51
4
Jan Lip
HAC '63
-51
47:41
5
Henk Daling
HAC '63
-54
49:07
6
Willem van der Linden
Hoogeveen
-52
56:47
7
Johannes Schreuder
Westerbork
-59
1:00:21
8
Roel Kwint
Assen
-61
1:01:43
9
Henk Meijering
Assen
-65
1:05:23
10
Hilco Kwint
AAC '61
-53
1:05:23
11
Thijs Hofstra
Wytgaard
-54
1:06:43
Dank voor de gastvrijheid: Camping De Otterberg
en Attero Noord Wijster
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
SNS Wildervank, Dolmans Landscaping, MarcoBakker Hovenier, Stevens&Partners
Alescon, De Vries Mech, BloemenPalet, C1000 Mulder, Asics, Run2DayHoogeveen
www.uitslagen.nl
02-10-2010 00:00