Uitslagenlijst 31e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 19 september 2010

MPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Drinkenburg
Hilvarenbeek
5:56
JPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep van Woerden
NIET INGEVULD
4:33
2
Pieter Coomans
Hilvarenbeek
4:34
3
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
4:48
4
Floris Simons
Hilvarenbeek
4:51
5
Max Rijnen
Oirschot
5:03
6
Bart Coomans
Hilvarenbeek
5:09
7
Guy Huls
Hilvarenbeek
5:12
8
Niels van den Dries
Hilvarenbeek
5:30
9
Jent van Woerd
NIET INGEVULD
5:43
MPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Korstanje
Attila
4:07
2
Eva Coomans
Hilvarenbeek
5:08
JPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van der Heijden
Taxandria
3:37
2
Thomas van der Heijden
Taxandria
3:43
3
Niels den Boer
Hilvarenbeek
4:48
MPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolijn Bolsius
Hilvarenbeek
4:18
JPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
3:52
2
Bas Feelders
Barendrecht
4:25
3
Tijn Aarden
Hilvarenbeek
4:26
4
Tijn van Woerden
NIET INGEVULD
4:55
MJUND, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Bruininx
AVR '69
4:16
JJUND, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijke Wentink
Attila
3:20
2
Aron van Aken
Hilvarenbeek
4:37
MJUNC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Smulders
Attila
4:01
2
Raquel van Aken
Hilvarenbeek
4:59
JJUNC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puk van Gool
Tilburg
3:26
2
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
3:52
M5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sammy Peter
Achil '87
17:00
2
Wichard de Benis
Best
17:05
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
17:13
4
Rob Michiels
AVR '69
18:46
5
Marino van Stiphout
Tilburg
18:47
6
Jordi van de Sanden
Tilburg
18:47
7
Arjan van den Dries
Achilles
19:10
8
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
19:15
9
Arie van Heeren
Parthenon
19:54
10
Richard Donders
Tilburg
19:55
11
Arno Dingemans
Tilburg Road Runners
20:50
12
Sarthak Misra
Zwolle
21:57
13
Richard van Aken
Hilvarenbeek
23:14
14
Chris Goedgelschap
Maasmechelen (BEL)
24:09
15
Paul van Dongen
Etten-Leur
24:26
16
Tom van Assouw
Oirschot
27:30
17
Barry van Oijen
Tilburg
28:09
18
Jos Peerlings
Hilvarenbeek
28:19
19
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
29:25
20
Arie van Essen
Puttershoek
29:26
21
Chris Woerden
Mijdrecht
33:47
22
Ad van der Donk
Pallas '67
34:07
23
Frank van Eijk
Tilburg
35:16
V5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Mahieu
Atledo
19:55
2
Marit de Roij
Tilburg Road Runners
23:34
3
Sabine van Summeren
De Keien
25:51
4
Miriam Naalden
Spiridon
26:11
5
Ann Smout
Galder
26:26
6
Ellen van den Heuvel
Oirschot
27:30
7
Miran Korting
Hilvarenbeek
28:17
8
Corrinne van Rijswijk
Achil '87
28:59
9
Anja Coppens
Achil '87
28:59
10
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
29:24
11
Wendy van der Zanden
Hilvarenbeek
29:26
12
Marion de Lijster
's-Gravendeel
29:26
13
Mariette van Gestel
Achil '87
29:39
14
Lidewij Kuijpers
Tilburg
30:11
15
Lieke Kuijpers
Hilvarenbeek
30:11
16
Trudy Redert
Achil '87
31:02
17
Lisette Beelen
Halle (BEL)
31:29
18
Marleen Breugelmans
Varendonk (BEL)
34:34
19
Els van Herck
Aarschot (BEL)
34:38
M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Attila
34:51
2
Michiel de Beer
Asterix
34:55
3
Leon van de Rijt
's-Hertogenbosch
37:11
4
Eddy van Steenbergen
Weelde (BEL)
37:34
5
Adri Henskens
OSS-VOLO
37:56
6
Sjoerd Pannekoek
Tilburg
39:07
7
Drew de Kock
Amsterdam
39:51
8
Mark van de Wiel
OSS-VOLO
39:53
9
Chris van Grinsven
's-Hertogenbosch
40:40
10
Johan Jacobs
Atledo
40:48
11
Peter v Doormaal
Achil '87
41:10
12
Albert de Rooij
Atledo
41:23
13
Huub van Dommelen
Oisterwijk
42:50
14
Hens Koreman
Atledo
42:53
15
Wilfred Krol
Parthenon
43:03
16
Frans van der Staak
AV Oirschot
43:27
17
Ruud Martin
Tilburg Road Runners
43:45
18
Bas Barten
Rijen
43:48
19
Roland van Iersel
Tilburg
44:31
20
Jos Borgmans
AVR '69
45:18
21
Toine van Bladel
Dongen
45:49
22
Ad van der Heijden
Fortuna '67
46:34
23
Peter van den Broek
Roosendaal
46:41
24
Marc van de Kam
Hilvarenbeek
47:01
25
Eric Leermakers
Hilvarenbeek
47:21
26
Peter Hesselmans
Achil '87
47:40
27
Harry oude Middendorp
Tilburg
47:47
28
Peter Graafmans
Alphen Nb
48:31
29
Guust van Tichelt
Sprundel
48:32
30
Marcel van Drongelen
Hilvarenbeek
48:44
31
Paul van Gisbergen
Hilvarenbeek
48:51
32
Martijn Bolsius
Hilvarenbeek
49:09
33
Nico Jonker
Son
49:29
34
Edwin vd Weijden
Tilburg
49:38
35
Martijn Weemers
Hilvarenbeek
50:01
36
Dirk van Korven
Achil '87
50:55
37
Joost van Puijenbroek
Tilburg
51:35
38
Andrew Schijvens
Kaatsheuvel
51:41
39
Maarten Jense
Hilvarenbeek
51:44
40
Christ de Bruijn
Sprundel
51:53
41
Cees de Kok
Achil '87
52:43
42
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
53:00
43
Arriaan van Gestel
Achil '87
53:13
44
Bart van Hoof
Hilvarenbeek
53:13
45
Wim Nieuwenhuize
Tilburg
53:20
46
Peter Feelders
Barendrecht
53:51
47
Stuart Boardman
Amsterdam
53:59
48
Jan Vlasblom
Achil '87
54:10
49
Theo Rommen
Diessen
54:18
50
Alex Buddenbaum
Berkel-Enschot
54:18
51
Seb de Groot
Achil '87
54:21
52
Ary Sahabuddin
Tilburg
54:45
53
Noud van Gompel
Netersel
55:32
54
Leenze Le Grand
Haarlem
55:32
55
Paul Spaan
Attila
55:44
56
Frank Santegoets
Goirle
55:50
57
Anne Henk Drese
Prins Hendrik
55:53
58
Paul Happel
Tilburg
55:56
59
Cees vd Berk
Achil '87
56:46
60
Ton de Waal
Loopgroep Goirle
57:16
61
Frans van Hees
Achil '87
59:19
62
Wim Koopman
Tilburg
59:37
63
Theo Cools
Achil '87
59:51
64
Nino Jongeneelen
Hilvarenbeek
1:00:15
65
Loues Jongeneelen
Hilvarenbeek
1:00:16
66
Rick Jongeneelen
Hilvarenbeek
1:00:16
67
Ad van Gestel
Achil '87
1:01:45
68
Jamie Alberts
Achil '87
1:03:28
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Huijbregts
Asterix
39:20
2
Loes Vingerhoets
Achil '87
42:42
3
Eline Bergshoeff
Oisterwijk
44:21
4
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
45:07
5
Antonet van der Heijde
Taxandria
46:54
6
Susanne Verheggen
Tilburg
47:43
7
Kara Bogard
Hilvarenbeek
48:37
8
Sanne Jacobs
Bladel
49:39
9
Ellen van Zuylen
Achil '87
50:24
10
Karin Boel-Zwijenberg
OSS-VOLO
50:28
11
Nicole Goossens
Achilles
50:55
12
Conny Slooter
Strijen
51:12
13
Jeanne Kuijpers
's-Hertogenbosch
52:17
14
Marjolijn Poppema
GVAC
53:18
15
Arianne Rijnen
Spoordonk
53:19
16
Marleen Vromans
Hilvarenbeek
53:45
17
Mirjam Borgers
Kropswolde
53:58
18
Elle Broeders
Tilburg
54:07
19
Inge Michels
Achil '87
54:36
20
Mai van Limpt
Achil '87
55:06
21
Rianne Vrijdag-Swinkel
Oisterwijk
55:09
22
Kitty Palmen
Hilvarenbeek
55:09
23
Carola Phenickx-Verhoe
Diessen
57:11
24
Barbara Hoens
Eindhoven
57:31
25
Lot Simons
Hilvarenbeek
57:33
26
Sabine Flipsen
Hilvarenbeek
57:33
27
Ann Bogaerts
Berchem (Antwerpen)
59:03
28
Josefien Hoosemans
Achil '87
59:05
29
Wendy van den Aker
Achil '87
59:06
30
Hanneke Vugs
Esbeek
59:06
31
Jeanne Ketelaars
Achil '87
59:19
32
Esther Dooren
Achil '87
59:52
33
Chantal Verhoeven
Goirle
1:01:20
34
Thea van der Waals
LOGO
1:04:15
35
Monique de Kraker
Kapelle
1:06:54
36
Angelique Senders
Achil '87
1:11:32
M21KM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
1:13:04
2
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
1:13:41
3
Marco Hoogenraad
Rijswijk Zh
1:20:24
4
Joan School
GVAC
1:22:55
5
Eric Crombaghs
GVAC
1:22:56
6
Theo den Herder
AV '56
1:23:09
7
André Boel
OSS-VOLO
1:23:15
8
Ronny Langendries
Betekom (BEL)
1:25:20
9
Rudy Goris
Arendonk (BEL)
1:25:36
10
S W A van Roey
Retie (BEL)
1:26:30
11
Jos Wolf
OSS-VOLO
1:26:56
12
John Vette
Roosendaal
1:27:47
13
Evert van Veldhuizen
GVAC
1:29:27
14
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:31:06
15
Bouke Bussemaker
Energie
1:31:45
16
Jack van de Huygevoort
Achil '87
1:32:13
17
Herman van Haaren
Ballast Nedam
1:32:22
18
Han Mathijssen
Haaren
1:33:54
19
Frank van Zijl
Tilburg
1:34:07
20
Johan Brouwers
Attila
1:34:20
21
Bart Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:35:12
22
Marc den Ouden
Barendrecht
1:35:45
23
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
1:35:57
24
Kees van Sas
Alphen Nb
1:36:58
25
Mark Dubbeld
Tilburg
1:37:01
26
Michel Donckers
Ravels (BEL)
1:38:00
27
Jean-Paul Bierens
Eindhoven
1:38:16
28
Edwin van Gool
Eindhoven
1:38:16
29
Bjorn Vesseur
Tilburg Road Runners
1:38:32
30
Robin Pasman
Eindhoven
1:38:40
31
Adrie de Kraker
Kapelle
1:38:51
32
Frans van Bakel
Tilburg
1:39:12
33
Joris van den Aker
Achil '87
1:39:35
34
Luc Verbeek
Poppel (BEL)
1:40:24
35
Jan Vermeer
Gilze
1:42:43
36
Hans Drijvers
Attila
1:43:25
37
Francois Kraneveld
Tilburg
1:43:44
38
Frans van Strijdhoven
Diessen
1:43:55
39
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
1:44:19
40
Marc Moonen
Geleen
1:44:20
41
Lou Ramaekers
Trecho
1:44:35
42
Hans van Duuren
Son
1:46:04
43
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:46:10
44
John Gillesse
Vlissingen
1:46:15
45
Paul van Lieshout
Tilburg
1:47:12
46
Peter Sijlmans
Tilburg Road Runners
1:47:19
47
Kees Hess
Haaren
1:47:26
48
Gerard van Boxtel
Haaren
1:47:27
49
Gerrit Heij
Attila
1:48:19
50
Koen Dockx
Berchem (Antwerpen)
1:48:56
51
Alex van Driel
's-Gravendeel
1:49:31
52
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
1:49:47
53
Damian vd Berg
Achil '87
1:50:06
54
Ary Wijnolst
Maasdam
1:51:29
55
Sander Smit
Achil '87
1:51:34
56
Jan Schapendonk
Achil '87
1:52:03
57
Frits Hendriks
Tilburg
1:52:32
58
John van der Velden
Bavel
1:52:42
59
Nico Mulhuijsen
Spado
1:53:47
60
Patrick Coomans
Hilvarenbeek
1:56:17
61
Marc Zinnemers
Berkel-Enschot
1:58:33
62
Wim Deenen
Achil '87
1:58:47
63
Corné de Kok
Tilburg
1:58:54
64
Peter van Gool
Achil '87
1:59:49
65
Jan van Boxtel
Achil '87
1:59:50
66
Joost Klaarenbeek
Goirle
2:01:04
67
Paul Verbunt
Tilburg Road Runners
2:01:22
68
Addo Kranendonck
Nijmegen
2:02:01
69
Anton den Boer
Hilvarenbeek
2:02:08
70
Michaël Korthout
Oisterwijk
2:12:08
71
Jan Verbunt
Achil '87
2:14:15
72
Arjan den Oudsten
Puttershoek
2:15:30
73
Frank Kindt
Rotterdam
2:15:33
74
Mark Verbunt
Hilvarenbeek
2:20:10
75
Ad Verkooyen
Tilburg
2:22:33
V21KM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karine De Proost
Arendonk (BEL)
1:38:55
2
Rhonda Derijnck
Oud-Turnhout (BEL)
1:39:14
3
Petra Polspoel
Spado
1:46:18
4
Sandra den Brok
Rijen
1:49:42
5
Christien van Heerbeek
Hilvarenbeek
1:52:52
6
Mieke Zaal
Tilburg
1:53:44
7
Carien Scheepens
Diessen
1:55:47
8
Jeanne Legius
Achil '87
1:59:49
9
Susan van Beers
Tilburg
1:59:49
10
Marion Deenen
Baarle-Nassau
2:02:46
11
Antoinet Henskens
OSS-VOLO
2:05:51
12
Maria van Eijken
Achil '87
2:05:54
13
Els Schrijvers
Trecho
2:21:04
M30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Heusschen
GAC Gemert
1:45:16
2
Rik Elfrink
Eindhoven Atletiek
1:48:22
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
1:58:48
4
Kris Meganck
Kerksken (BEL)
1:58:57
5
Ron Heikoop
Parthenon
1:59:11
6
Edwin Roest
AVV
1:59:32
7
Dorus Jaspers
GAC Gemert
1:59:59
8
Pascal Bodson
Stabroek (BEL)
2:03:10
9
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
2:04:26
10
Erwin vd Lisdonk
Taxandria
2:06:15
11
Wim Wagemakers
AVR '90
2:06:31
12
Johnny van Heeswijk
DAK
2:08:26
13
Henk van Eck
GAC Gemert
2:09:19
14
Johan van Litsenburg
GVAC
2:11:44
15
Patrick van Schilt
Spado
2:12:21
16
Ton Peeters
Taxandria
2:13:09
17
Bart Lavrijsen
AVR '69
2:13:46
18
Kees Timmermans
DES
2:14:19
19
Guy Peeters
Lichtaart (BEL)
2:14:35
20
Peter Naus
Eindhoven Atletiek
2:14:55
21
Jeroen van Woerden
AVR '69
2:15:31
22
Eric van den Oetelaar
Fortuna '67
2:15:39
23
Dolf de Rouw
Wageningen
2:15:47
24
Bart De Gieter
Sint-Martens-Bodegem
2:15:49
25
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
2:15:54
26
Ben vd Maagdenberg
Etten-Leur
2:16:36
27
Kees Jacobs
Achtmaal
2:16:36
28
Erik Engel
Tilburg Road Runners
2:16:56
29
Maurice van der Steen
DAK
2:18:48
30
Frans de Bont
Riethoven
2:18:53
31
Thijs Thielemans
Liempde
2:21:09
32
Thijs Claassens
Tilburg
2:21:13
33
Johan Sperber
De Langstraat
2:21:38
34
René de Rooij
Tilburg
2:24:00
35
Harrie van der Heijden
AVR '69
2:24:19
36
Frido Dirne
Achilles
2:25:49
37
Gerard Stoop
Bavel
2:25:55
38
Alberto Girelli Consol
Aachen (GER)
2:25:55
39
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
2:26:53
40
Hans van Dinther
Eindhoven Atletiek
2:27:04
41
Dirk van Oorschot
Loosbroek
2:27:18
42
Hans Coomans
OSS-VOLO
2:27:27
43
André Blok
Loopgroep PK
2:27:32
44
Mark van den Hurk
Heesch
2:27:50
45
Bart Drinkenburg
Achil '87
2:27:59
46
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
2:28:01
47
Lambert Theunissen
Attila
2:28:23
48
Harry Bouwhuis
Breda
2:29:13
49
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
2:29:23
50
Maarten Lindenhovius
Utrecht
2:29:51
51
Wouter de Geijter
Netersel
2:31:17
52
Michael Steiger
Biest-Houtakker
2:31:51
53
Johan Monden
Achilles
2:32:28
54
Otto Ahlers
Marvel
2:32:52
55
Hans van den Biggelaar
Veldhoven
2:33:21
56
Huub Frijters
Loopvereniging TOF
2:33:37
57
Hans Suos
Tilburg
2:34:38
58
Kenneth Alting
Oisterwijk
2:36:10
59
George Immink
Generaal Michaelis
2:36:28
60
Marc Colen
Achilles
2:36:42
61
Heico Kerkmeester
PAC
2:37:00
62
Gust Lathouwers
Zutendaal (BEL)
2:37:28
63
Bart Lathouwers
Tessenderlo (BEL)
2:37:28
64
Cees van Bladel
Eindhoven
2:38:40
65
Richard Hendriks
Krimpen aan de Lek
2:39:07
66
Rudi Kuijpers
Dongen
2:40:33
67
Jan Pullens
LOGO
2:41:04
68
Harrie Hendrickx
Meerle (BEL)
2:41:15
69
Leo van Dommelen
Veldhoven
2:41:37
70
Theo Derksen
Nijmeegse Funrunners
2:42:38
71
Martijn Linsen
Veghel
2:43:11
72
Anton Schaerlaeckens
Bavel
2:43:34
73
Twan van Gool
's-Hertogenbosch
2:46:59
74
Wil Goossens
Achilles
2:47:13
75
Bernard Jas
Dutch Runners Gold
2:49:19
76
Job van den Broek
Veghel
2:50:01
77
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
2:50:20
78
Hans van Hal
AV Oirschot
2:50:50
79
Wilbert Aarts
Breda
2:50:50
80
Joop Rikkelman
Hoorn Nh
2:53:08
81
Jeroen Wiertz
Spado
2:53:55
82
Paul van den Broek
Veghel
2:54:27
83
Peter de Haan
Waspik
2:55:46
84
Arno Voets
Eindhoven Atletiek
2:59:56
85
William van Dijk
Tilburg Road Runners
2:59:56
86
Walter Willekens
Laakdal (BEL)
3:02:12
87
Francois van Zon
Drunen
3:03:40
88
Joost Modderman
ROTTERDAM
3:12:03
89
Joost Bakker
Amsterdam
3:31:23
90
Herman Hendriks
Kaatsheuvel
3:36:19
V30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
2:13:46
2
Ann Tentenier
Puurs (BEL)
2:29:52
3
Catherine Bolman
No-Limits
2:31:59
4
Kjelle Melis
Eindhoven
2:38:39
5
Helen Corbishley
Amsterdam
2:48:21
6
Sophia Bakker
Amsterdam
2:52:04
7
Petra Sijnesael
Attila
2:59:28
8
Trudie van der Staak
Tilburg
2:59:56
9
Laura Isbrandt
Aachen (GER)
3:02:43
10
Suson Dols
Nieuw Vennep
3:31:25
MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vsevolod Khudyakov
Khabarovsk (RUS)
2:28:38
2
Thomas Putters
Stadskanaal
3:18:55
3
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
3:31:26
4
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
3:47:31
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Woerden
De Veenlopers
3:10:26
2
John Peschier
Almelo
3:10:58
3
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:15:28
4
Cris Simons
Haaren
3:37:37
5
Marc van Alphen
Meer (BEL)
3:48:38
6
Cock Qualm
Rozenburg Zh
3:52:24
7
Erno van Vliet
Utrecht
3:54:39
8
Wim Beyens
Geel (BEL)
4:13:57
9
Patrick van den Biggel
Hilvarenbeek
4:17:57
10
Edwin Pluis
Winsum Fr
4:28:25
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:50:29
2
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
2:55:07
3
Gert Mertens
Schoten (BEL)
2:57:42
4
Rudy van Daele
Sint-Niklaas (BEL)
3:16:36
5
Sjaak Bus
Spiridon
3:18:48
6
Peter Cselotei
Genk (BEL)
3:19:24
7
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:24:29
8
Alex Vanhamel
Lommel (BEL)
3:29:16
9
Albert Meijer
Haarlemmermeer
3:30:59
10
Toon Abrahams
Arbo Unie
3:33:31
11
Patrick Cuppens
Halle (BEL)
3:37:56
12
Vincent Fennis
Annen
3:43:34
13
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
3:48:38
14
Markus Theissen
Aachen (GER)
3:53:26
15
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
4:00:20
16
Cock van der Kaay
Breukelen Ut
4:02:01
17
Jan Deschacht
Sint-Kruis (Brugge)
4:09:52
18
Piet Bergen
SAV
4:11:38
19
John Smit
Barendrecht
4:14:50
20
Jozef Spaepen
Diest (BEL)
4:15:14
21
Ernest Zijlmans
Tilburg
4:43:11
22
Hans van Reijen
Goirle
4:49:55
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dré van der Bosch
Atledo
3:47:51
2
Ab de Boer
Zeist
3:49:47
3
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:52:43
4
Jef van de Weerdt
Maastricht
3:53:18
5
Ad Bergen
Oudega Gaast Sleat
3:58:52
6
Frans van der Waals
LOGO
4:16:37
7
Daco Enthoven
Bussum
4:54:40
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:54:56
2
William Verdonck
Beveren-Waas (BEL)
3:55:26
3
Huub Koolen
Maastricht
4:00:17
4
Gust de Keyser
Vlezenbeek (BEL)
4:00:55
5
Rob Schmidt
Spado
4:03:27
6
Herbert Kunst
Flakkee
4:07:23
7
Jack van de Sande
Geert-Jan de Kok
4:16:12
8
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:20:45
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maggy Willekens
Turnhout (BEL)
4:43:02
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katia Nolens
Sint-Truiden (BEL)
3:52:41
2
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:09:39
3
Miek Noordermeer
Diessen
4:11:04
Onze volgende loop is de Beekse Bosloop-Run for Fun
op zondag 14 november 2010
www.uitslagen.nl
20-09-2010 21:41