Uitslagenlijst Albert Eising-loop
Dalen - Zondag 12 september 2010
J-7, 1 KILOMETER -7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
16
Marnick Kloosterman
Steenwijksmoer
5:54
5:52
18
Stefan Hofsink
Gramsbergen
5:56
5:54
25
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
6:13
6:11
26
Thijmen van der Vlag
Dalen
6:14
6:10
31
Pim Zwartscholten
Coevorden
6:37
6:32
M-7, 1 KILOMETER -7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Rozemarijn Reijntjes
Dalen
6:55
6:54
12
Melanie Hofsink
Gramsbergen
6:57
6:55
26
Sanne van der Haar
Gramsbergen
7:40
7:34
28
Willemijn Kruiswijk
Utrecht
8:12
8:09
8+, 1 KILOMETER -7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
J1012, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
16
Rachnar Kikkert
Hardenberg
10:41
10:40
24
Elwin van der Weide
Gramsbergen
11:34
11:33
27
Ryan Meijerink
Stieltjeskanaal
11:43
11:42
33
Sjoerd Beyerbacht
Zwinderen
12:47
12:44
34
Tjeerd Beyerbacht
Zwinderen
12:47
12:44
M1012, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Chantal Huizing
Klazienaveen
10:42
10:41
7
Annet Fledderus
Nieuw-Amsterdam
10:42
10:41
DAMES, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
19:02
19:01
2
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
19:52
19:48
3
Annemarie Schulte
De Sperwers
20:20
20:19
8
Vera Fledderus
Nieuw Amsterdam
23:46
23:45
11
Irma Mittendorff
Coevorden
26:01
25:57
15
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
27:29
27:17
16
Chantal Beukeveld
Coevorden
27:46
27:30
17
Aleksandra Wojtsiok
Stieltjeskanaal
28:08
27:51
20
Andrea Meems-Boxem
Klazienaveen
28:42
28:18
24
Dianne Zijlstra
Hardenberg
29:39
29:34
25
Marianne Roossien
Coevorden
29:40
29:25
29
Daniëlle van Elleren
Gieten
29:55
29:47
35
Kristien Croezen
Groningen
33:13
32:48
D40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
20:04
20:03
3
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
21:13
21:09
6
Jelly Fledderus
Nieuw Amsterdam
23:07
23:05
10
Henny van der Meer
Heemserveen
25:05
24:52
15
Janny Benjamins
Gramsbergen
26:21
26:20
17
Antje van de Veen
Gramsbergen
26:37
26:27
21
Marja Blom
Emmer-Compascuum
27:38
27:22
29
Anne Christien Kruizin
Emmen
29:29
29:19
30
Ludy meiejer de Graaf
Dalen
29:33
29:14
32
Inge Vloederaven
Coevorden
29:35
29:15
HEREN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerben Tiekstra
De Sperwers
16:28
16:27
3
Martin Lunenborg
De Sperwers
16:38
16:37
4
David van Zandwijk
De Krim
18:27
18:26
7
Jan Willem Rotmensen
Coevorden
21:27
21:21
9
Ferdinand Boertien
Slagharen
21:57
21:53
11
Mauk van der Hout
Veenoord
23:02
22:42
12
Erik van der Haar
Gramsbergen
23:26
23:24
13
Martijn van Faassen
Coevorden
23:32
23:26
15
Floris-Jan van den Hou
Coevorden
24:08
24:06
18
Jarko van Zandwijk
De Krim
24:42
24:20
19
Pjotr Beyerbacht
Zwinderen
24:54
24:46
25
Harm jan Veenstra
Coevorden
25:44
25:26
31
Robert Wortelboer
Enschede
26:20
26:06
36
Erwin Westerveen
Coevorden
27:02
26:46
37
Robert Westerveen
Stieltjeskanaal
27:03
26:46
49
Raymon Luchjenbroers
Emmen
32:58
32:49
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Atletics Nijverdal
16:41
16:41
2
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
17:04
17:02
4
Savio Strik
Atletics Nijverdal
18:23
18:22
9
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:25
21:22
18
Gert-Jaap Dekker
Wezuperbrug
23:45
23:43
34
Marinus Jasper
Kloosterhaar
27:29
27:17
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerhard Stroeve
Emlichheim (DLD)
18:20
18:18
2
Jannes Dijkstra
Donkerbroek
18:32
18:31
3
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
19:14
19:11
4
Andre Reinders
Berg en Terblijt
19:17
19:16
6
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
19:50
19:49
16
Geert Everink
Nordhorn (GER)
24:03
23:57
18
Klaas Blom
Emmer-Compascuum
25:09
24:53
23
Rainer Kuipers
Nordhorn (GER)
29:13
29:07
TEAMS, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Willy Heijnen
Molenakkers M1 DBD
19:54
19:53
3
Herwin Schluter
Molenakkers M1 DBD
20:30
20:28
4
Raymond Boetting
Molenakkers M1 DBD
20:45
20:41
7
Jan Snoeijer
The Oxford Miners
22:02
21:52
8
Arjan Heijnen
Molenakkers K6 DBD
22:19
22:16
9
Jan Garning
Molenakkers M1 DBD
22:26
22:24
10
Frank Roseboom
Molenakkers K5 DBD
22:31
22:24
12
Bas Lambers
Molenakkers M2 DBD
23:26
23:20
13
Rick Baarslag
De Mars M8 DBD
23:31
23:18
14
Remco Meijerink
Molenakkers M3 DBD
23:32
23:27
15
Arnout Nijenbanning
Molenakkers K5 DBD
23:39
23:32
16
Steven Balstra
Molenakkers K6 DBD
23:56
23:55
17
Erik Snippe
De Mars M8 DBD
24:01
23:50
20
Roelin Meijering
De Mars V9 DBD
24:45
24:38
21
Frans Engelage
Molenakkers M2 DBD
25:02
24:58
22
Stan Heijnen
Molenakkers K6 DBD
25:12
25:09
23
Jaap-Jan Bruinsma
Adbeco accountants
25:40
25:21
24
Mieke Lanting
Adbeco accountants
25:44
25:23
25
Lennart Markenstein
The Oxford Miners
25:58
25:49
26
Bente Paulis
Molenakkers K7 DBD
26:06
25:54
27
Rolf Heijnen
Molenakkers K5 DBD
26:21
26:18
28
Herman vd Horst
Adbeco accountants
26:27
26:05
30
Jan Blokzijl
Steenbergen Auto's
26:45
26:26
31
Peter van Dijk
Molenakkers M3 DBD
26:47
26:31
32
Stefan Spiekman
The Oxford Miners
27:25
27:10
33
Jeroen Vos
Molenakkers K7 DBD
27:37
27:29
34
Stein Geerts
Molenakkers K5 DBD
27:43
27:23
35
Rudolf Hidding
Molenakkers M3 DBD
27:43
27:23
36
G K Blom
Molenakkers M2 DBD
27:45
27:29
37
Anne Engelage
Molenakkers M3 DBD
27:49
27:45
38
Roel Blokzijl
Steenbergen Auto's
28:25
28:06
39
Lucas Centen
Molenakkers M2 DBD
28:28
28:08
40
Roy Renkema
Molenakkers K6 DBD
28:29
28:27
41
Peter Steenbergen
Steenbergen Auto's
28:48
28:29
43
Bonno vd Horst
Adbeco accountants
28:57
28:35
44
Rolf Hidding
Molenakkers K7 DBD
29:13
28:54
45
Lennart Centen
Molenakkers K6 DBD
29:13
28:53
46
Jan Meppeling
Molenakkers M3 DBD
29:35
29:21
47
Janet Lambers
Molenakkers V4 DBD
29:51
29:28
48
Han Hilbrands
De Mars K10 DBD
30:00
29:48
49
Bernadette Blessing
Molenakkers V4 DBD
30:04
29:47
50
Thiemo Nijenbanning
Molenakkers M2 DBD
30:37
30:19
51
Roelien Zwiers
De Mars V9 DBD
31:17
31:10
52
Vera van Brakel
De Mars V9 DBD
31:18
31:11
53
Maaike Mepschen
De Mars K10 DBD
32:53
32:39
54
Nienke Mepschen
De Mars K10 DBD
32:53
32:40
55
Henk Mepschen
De Mars M8 DBD
32:57
32:43
56
Vera Pol
Adbeco accountants
34:46
34:24
57
Renee Mepschen
De Mars K10 DBD
35:05
34:53
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Marleen Herbert
Hardenberg
43:29
43:26
10
Amanda Nijmeijer
Nieuw Amsterdam
50:40
50:35
D40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
39:26
39:25
3
Lammie Lomulder-Luis
Dalen
48:16
48:11
5
Roelie Heyting
Schoonebeek
49:49
49:43
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelmer van Leeningen
Veluwe
33:06
33:06
5
Ronny Leeftink
Meppen (GER)
37:25
37:24
7
Willem Huizing Buiter
Peize
38:22
38:20
9
Kevin Timmerman
Hardenberg
38:44
38:42
11
Lars van Westerlaak
Utrecht
40:15
40:13
12
Jurgen Veenendaal
Coevorden
41:15
41:13
13
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
41:24
41:21
24
Cristian Gozevoort
Schoonebeek
48:11
48:05
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Hans Schepers
Nieuw Schoonebeek
34:41
34:40
5
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:25
38:23
8
Harry Breekelman
Hardenberg
39:53
39:50
13
Wessel Kranghand
Hoogeveen
43:00
42:54
14
Rene Spijkers
Klazienaveen
43:18
43:15
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Rolink
Dutch Runners Gold
35:34
35:33
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
36:09
36:08
7
Albert van der Scheer
Schoonebeek
42:36
42:33
12
Bennie Beerling
Schoonebeek
46:18
46:14
15
Jan Folkers
Nieuw Amsterdam
47:32
47:27
16
Niels Smulders
Gramsbergen
47:36
47:29
23
Evertjan Wierda
Rijswijk Zh
52:38
52:29
28
Jan scholte ter Horst
Dalen
56:09
56:02
31
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
1:03:00
1:02:53
J8-9, 1 KILOMETER -9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Jorick Huizing
Klazienaveen
4:52
4:51
19
Joeri Fledderus
Nieuw-Amsterdam
5:27
5:25
23
René van de Vegte
Schoonebeek
5:29
5:28
29
Iordache Kikkert
Hardenberg
5:42
5:42
32
Dion Meijerink
Stieltjeskanaal
5:53
5:53
40
Jeroen Maassen vd Brin
Dalen
7:25
7:22
M8-9, 1 KILOMETER -9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:46
4:44
19
Marleen Maassen vd Bri
Dalen
6:24
6:21
G-J, 1 KILOMETER -9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Richard van Holten
Hoogeveen
6:04
6:02
G-M, 1 KILOMETER -9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Sandra Benjamins
Coevorden
8:22
8:21
4
Ingrid van Holten
Hoogeveen
8:24
8:20
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
The Oxford Miners
Coevorden
1:15:25
8
Adbeco Accountants
Coevorden
1:17:51
11
Steenbergen Auto's
Hoogeveen
1:23:58
http://www.alberteisingloop.nl
Uitslagen.nl
13-09-2010 21:20