Uitslagenlijst 17e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 21 augustus 2010

J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Renzo Koks
Siebengewald
4:56
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Eefke Jansen
Siebengewald
5:39
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Lars Kerkhof
Mill
3:55
2
Jord Thijssen
Mill
4:03
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Joeline Wiegandt
Xanten (GER)
4:04
2
Sophia Terhorst
Xanten (GER)
4:05
3
Eef Kerkhof
Mill
4:13
4
Amber van der Wilk
Honselersdijk
4:13
J16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Toonen
Siebengewald
11:51
2
Tom v.d. Cruijsen
Gennep
12:23
3
Jeffrey de Rooij
Venray
12:41
4
Lars Kerkhof
Mill
14:15
5
Jord Thijssen
Mill
14:48
M16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Theresa Stevens
Gelderen (GER)
11:36
2
Mirte Simmelink
Boxmeer
14:32
H3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marcin Chmura
Dobrodzien (POL)
11:03
2
Karl-Gerd Dingermann
Kleve (GER)
19:00
D3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Katja Kanditt
Korschenbroich (GER)
11:06
2
Diana Golek
Lubliniec (POL)
11:16
3
Ricarda Angenendt
Xanten (GER)
11:20
4
Annika van Huut
Xanten (GER)
12:17
H6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Antoine Roes
Wijchen
20:02
2
Rob Kerkhof
Mill
21:10
3
Sander Hilferink
Arnhem
21:55
4
Ronny Mans
Eindhoven
22:09
5
Bas Basten
Velden
23:20
6
Werner van Dongen
Kevelaer (GER)
23:29
7
Mart van Rooij
Venray
23:39
8
Niels van Benthum
Cuijk
23:50
9
Theo Toonen
Siebengewald
23:50
10
Gerwin Godschalk
Malden
24:02
11
Hennie v.d. Cruijsen
Gennep
24:08
12
Wolfgang Angenendt
Xanten (GER)
24:27
13
Marcin Chmura
Dobrodzien (POL)
24:51
14
Frans Artz
Boxmeer
25:00
15
Roy Dennemans
Siebengewald
25:16
16
Piet van den Oever
Oploo
25:24
17
Stephan Kanditt
Korschenbroich (GER)
25:45
18
John Weijs
Veulen
26:09
19
Leopold v.d. Bungelaar
Langenboom
26:18
20
Joop van den Hoogen
Nijmegen
26:28
21
Fowin van der Wilk
Honselersdijk
27:51
22
Willem Toonen
Siebengewald
27:51
23
Bernd Meyer
Goch (GER)
28:02
24
Peter Coenen
Horst
29:09
25
Bart Tebarts
Siebengewald
29:43
26
Hans Baltesen
Nijmegen
30:10
27
Joop Coolen
Wijchen
31:08
28
Ton van der Beek
Grave
31:43
29
Andre Jansen
Venray
31:58
30
Sandro Janssen
Siebengewald
32:47
31
Martien Weerts
Vierlingsbeek
33:40
32
Andreas Doemmecke
Köln (GER)
34:34
D6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marianne Spronk
Goch (GER)
25:26
2
Anne Hendricks
Kevelaer (GER)
25:44
3
Maria Hendricks
Kevelaer (GER)
26:22
4
Ronny Derks
Rijkevoort
26:33
5
Maria Voss
Bedburg-Hau (GER)
27:42
6
Leonie Roodhorst
Malden
28:09
7
Marian Kerkhof
Mill
29:48
8
Conny van Soeten
Venray
30:02
9
Lisa Hendriks
Kevelaer (GER)
30:52
10
Monica Voss
Kranenburg (GER)
33:58
11
Ana Karla Hedgiros
's-Hertogenbosch
34:03
12
Monika Dommecke
Köln (GER)
35:25
13
Marly Brons
Afferden Lb
35:36
14
Ilse Jacobs
Oeffelt
36:33
15
Susan Berber-Weijers
Afferden Lb
38:40
16
Helma van den Heuvel
Oeffelt
40:59
17
Ellen Arntz
Bergen Lb
42:19
18
Anneke Kranenbroek
Bergen Lb
42:19
H, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
43:13
2
Bart Kock
Gennep
48:48
3
Steef Gijsbers
Nijmegen
51:16
H40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Antonio Duijmelinck
Nuenen
43:23
2
Marco Jans
Well Lb
48:09
3
Eric Salzborn
Goch (GER)
50:29
4
Eric Sommers
Sint Anthonis
51:44
5
Willie van Boxtel
Sambeek
52:20
6
Jan Kooijman
Nijmegen
52:49
7
Reinhard Krebbers
Weeze (GER)
54:16
8
Guido Janssen
Weeze (GER)
54:41
9
Wim Simmelink
Boxmeer
58:12
10
Rob Aerdts
Siebengewald
59:17
11
Jurgen Busseck
Goch (GER)
59:20
12
Klaus Rodermond
Kalkar (GER)
59:30
13
Peter Heissing
Kalkar (GER)
59:31
14
Wolfgang Lindlar
Kalkar (GER)
1:05:58
H50, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
John de Rooij
Venray
46:47
2
Ton Grommen
Maasbree
48:27
3
Theo Aben
Ledeacker
51:48
4
Werner van Dongen
Kevelaer (GER)
52:12
5
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
52:47
6
Ferry Vreede
Gennep
53:49
7
Ferdi Pellen
Kranenburg (GER)
54:01
8
Wim Toonen
Siebengewald
54:14
9
Leo Joosten
Boxmeer
55:05
10
Jochem Oversteeg
Grubbenvorst
55:47
11
Ton Weijters
Milsbeek
56:11
12
Nico Valente
Bedburg-Hau (GER)
56:32
13
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
58:11
14
Piet Aarts
Wanssum
58:29
15
Piet Gerrits
Cuijk
58:33
16
Jos Thielen
Wanssum
59:02
17
Franz van Dongen
Kevelaer (GER)
59:18
18
Philip Wheeler
Cuijk
59:34
19
Thomas Maiworm
Kleve (GER)
59:51
20
Jan Melkert
Deurne
1:00:21
21
Dave Kampschreuder
Nijmegen
1:01:12
22
Martin Toonen
Siebengewald
1:03:13
23
Toon van Tienen
Rijkevoort 29
1:10:15
D, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Noortje Corstjens
Gennep
48:43
2
Linda Lamers
Goch (GER)
1:00:00
3
Judith Schroder
Nijmegen
1:02:42
4
Hester Zegers
Nijmegen
1:08:55
D40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jeannine Liebrand
Nijmegen
54:20
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Hubbers
Siebengewald
0:54
2
Saro Diigbo
Wageningen
1:13
3
Finn Kanditt
Korschenbroich (GER)
1:30
4
Ruben Stammen
Siebengewald
2:34
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Kira Kanditt
Korschenbroich (GER)
2:21
2
Istrija Perc
Cuijk
3:37
www.uitslagen.nl
21-08-2010 00:00