Uitslagenlijst AV-Archeus Zomeravondloop

Winterswijk - Dinsdag 3 augustus 2010

V2,2, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Esselink
Winterswijk-Meddo
10:52
2
Marije Hagendijk
Barendrecht
11:50
3
Femke Hanssen
Veldhoven
11:51
4
Tess Valenta
Winterswijk
12:43
5
Maureen Poth
Haaksbergen
12:52
6
Bursa Kaya
Rijssen
13:53
7
Joani Kannekens
Barendrecht
14:13
8
Lilian Hagendijk
Barendrecht
14:14
9
Silke Lankveld
Gaanderen
15:22
M2,2, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Spiro
Winterswijk
8:49
2
Abdul Kaya
Rijssen
9:58
3
Aron Spiro
Winterswijk
10:07
4
Noah Woeltjes
Aalten
10:17
5
Jochem ter Keurs
Winterswijk
11:18
6
Robin Kreulen
Noordwolde
14:42
7
Joran Lankveld
Gaanderen
15:23
V6,0, 6,0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zerline de Boer
Vreden (GER)
27:24
2
Miriam Zuurbier
Scharwoude
29:23
3
Ingrid van Zolingen
Aalten
30:46
4
Annelies Wesselink
Aalten
32:14
5
Geraldine Luiten
Aalten
34:23
6
Sien Meinen
Aalten
35:11
7
Ingrid Luiten
Aalten
35:39
8
Dorien Vervelde
Winterswijk-Woold
37:37
9
Judith Fiering
Winterswijk
39:47
10
Wilma Polderman
Barendrecht
44:58
11
Ali Zuiderduin
Lisse
53:08
M6,0, 6,0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Schreurs
Winterswijk
22:19
2
Gerrit Dijkslag
Aalten
23:32
3
Willem Kreulen
Noordwolde
23:54
4
Niels Siebelink
Arnhem
24:31
5
Pascal Kolkman
Winterswijk
25:11
6
Rob Berkelder
Aalten
25:20
7
Boyke Knippers
Winterswijk
25:23
8
Frank Janssen
Doetinchem
25:32
9
Hans Geerdink
Winterswijk
26:00
10
Dennis Woeltjes
Aalten
26:02
11
Peter Wissing
Mechelen
26:08
12
Martijn te Brake
Eibergen
26:12
13
Bram Vrieze
Lichtenvoorde
26:32
14
Wim KleinWolterink
Aalten
26:42
15
Geert Wevers
Aalten
26:43
16
Thijs van Bronkhorst
Lichtenvoorde
26:48
17
Gerrit Heersink
Aalten
26:49
18
Gerben Deunk
Aalten
26:50
19
Leo Brouwer
Gendt
26:51
20
Henk Lammers
Winterswijk
26:59
21
Jos Bongers
Winterswijk
27:12
22
Wouter Horstink
Winterswijk
27:22
23
Frank Beusink
Lichtenvoorde
27:23
24
Heinrich Baemer
Vreden (GER)
27:25
25
Bas Diks
Harreveld
27:42
26
Martin Horstink
Utrecht
27:49
27
Zowie ter Have
Varsseveld
27:57
28
Gert-Jan Aarnink
Eibergen
28:01
29
Thomas Schröer
Winterswijk-Woold
28:37
30
DirkJan Robbe
Groenlo
29:04
31
Jos Tuinte
Vragender
29:05
32
Henri van Aalst
Silvolde
29:48
33
Peter van Rijn
Winterswijk
29:50
34
Henri Lankveld
Gaanderen
29:54
35
Erik Piek
Winterswijk
29:55
36
Laurens Meekes
Lichtenvoorde4
30:04
37
Marco van Rijs
Bredevoort
30:40
38
Harrie ter Borgt
Groenlo
30:52
39
Tom Wevers
Utrecht
30:58
40
Karel Horstink
Winterswijk
30:59
41
Arnout ter Keurs
Winterswijk
31:17
42
Joran Luiten
Aalten
31:42
43
Mark Slotboom
Winterswijk
31:45
44
Ruud Schouten
Scharwoude
31:48
45
Gerben v/d Barg
Winterswijk
32:51
46
JanJaap Beeks
Winterswijk
33:11
47
Joop Schreurs
Henxel
37:37
48
Wim Steekers
Noordwijkerhout
40:10
49
Edgar Kannekens
Barendrecht
44:58
Met dank aan sport2000 Leugemors en Dalphin lifestyle drinks
Uitslagen.nl
10-08-2010 21:24