Uitslagenlijst 27e Dorpsloop De Lutte

De Lutte - Zaterdag 3 juli 2010

M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Folbert
Vriezenveen
9:23
9:23
2
Tom Benerink
Hengelo
9:36
9:35
3
Damian Lange
Losser
9:47
9:46
4
Abdulwahid
Kaya
9:58
9:58
5
Daan Hazewinkel
Hengelo
10:05
10:04
6
Sil van Benthem
Rossum
10:36
10:35
7
Robin Klamer
Denekamp
10:39
10:39
8
Stan Scholten
De Lutte
10:45
10:44
9
Nick Engelbertink
De Lutte
10:45
10:44
10
Joris Harperink
Weerselo
10:46
10:44
11
Jip van Benthem
Rossum
11:03
11:02
12
Kay ter Brake
De Lutte
11:05
11:03
13
Dirk Hesselink
Rossum
11:05
11:03
14
Luuk Bulter
De Lutte
11:05
11:03
15
Mart Koertshuis
De Lutte
11:17
11:14
16
Stijn Nijhuis
De Lutte
11:17
11:16
17
Rutger de Graaf
De Lutte
11:18
11:16
18
Stijn Koertshuis
De Lutte
11:37
11:36
19
Jesse Zeimentz
De Lutte
11:53
11:52
20
Sander olde Rikkert
De Lutte
12:02
12:01
21
Mart Meuleman
Hengelo Ov
12:11
12:09
22
Sam Gelink
De Lutte
12:27
12:25
23
Jurre Siemerink
De Lutte
12:34
12:33
24
Ruud Rosink
De Lutte
12:58
12:57
25
Mika Buyvoets
De Lutte
13:27
13:26
26
Stan Loohuis
De Lutte
13:50
13:49
27
Luuk Loohuis
De Lutte
14:35
14:34
28
Daan Zeevat
De Lutte
14:41
14:40
29
Bart Leferink
De Lutte
14:42
14:40
30
Wouter Lotgerink
De Lutte
15:02
14:58
31
Casper olde Rikkert
De Lutte
15:17
15:15
32
Jelle Teders
Lattrop
15:19
15:16
33
Nick Edelkamp
Lattrop
15:32
15:29
34
Kevin Edelkamp
Lattrop
15:35
15:33
35
Remco Beernink
De Lutte
16:03
16:01
V, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chiara Rorink
De Lutte
11:30
11:28
2
Femke oude Egbrink
De Lutte
12:22
12:18
3
Charlotte Meijers
Goor
12:54
12:54
4
Veronique Morsink
De Lutte
13:28
13:27
5
Rhana olde Hanter
De Lutte
14:01
13:59
6
Elleke Visschedijk
De Lutte
14:25
14:23
7
Lisa Strothmann
Borgholzhausen
15:08
15:05
8
Maaike olde Hanter
De Lutte
15:16
15:13
9
Wies Haarman
De Lutte
15:20
15:17
10
Anne Jansink
De Lutte
15:22
15:19
11
Iris ter Brake
De Lutte
15:28
15:25
12
Carmen Reinink
De Lutte
15:28
15:25
13
Claudia Morsink
De Lutte
16:28
16:25
14
Aafke Blokhuis
De Lutte
18:45
18:42
M SEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Theunissen
Enschede
16:43
16:43
2
Elmar Remus
Dissen
16:55
16:54
3
Arnold Klieverik
Deurningen
16:58
16:57
4
Siem Uittenhout
Nijmegen
17:47
17:46
5
Leon Bosch
Enschede
17:48
17:48
6
Herman Hassing
Enschede
17:59
17:57
7
Remy van der Beek
Haaksbergen
18:42
18:41
8
Kevin Schaap
Enschede
18:43
18:41
9
Jens Sterthaus
Rheine (DL)
18:56
18:55
10
Dirk Oude Ophuis
Denekamp
19:31
19:29
11
Sjoerd Franck
Borculo
19:40
19:37
12
Thomas Wessel
Denekamp
20:13
20:11
13
Stephan Rollman
Oldenzaal
20:19
20:19
14
Bart Barelds
Losser
21:00
20:45
15
Pascal Butterhof
Enschede
21:12
21:06
16
Mark Visschedijk
De Lutte
21:35
21:26
17
Thomas uit het Broek
De Lutte
21:52
21:52
18
Mats Veltkamp
Wierden
21:55
21:48
19
Tim
Kleinsman
21:55
21:54
20
Stephan Tijans
De Lutter
22:57
22:53
21
Herre Uittenhout
Enschede
22:59
22:50
22
Robbie Hodiamont
Ridderkerk
23:35
23:31
23
Jordi Boer
Enschede
23:50
23:46
24
Rene Ballay
Halle
24:10
24:02
25
Rik Schulte
Enschede
24:35
24:31
26
Melvin Roebergen
Hengelo
25:55
25:43
27
Mike Bode
Oldenzaal
27:07
26:58
28
Gerke Feitsma
Enschede
27:25
27:07
29
Arnout Groensmit
Hengelo Ov
28:03
27:52
30
Daan Punt
De Lutte
28:14
27:58
31
Tom Bulter
De Lutte
28:42
28:42
32
Bert Boerrigter
Mander
29:02
28:46
33
Harald Beernink
De Lutte
29:34
29:21
34
Mario van Beek
Enschede
29:42
29:31
35
Mark Rijkeboer
Enschede
31:21
31:09
36
Wouter Koenderink
Beckum
36:15
35:57
M 40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Klamer
Denekamp
17:27
17:26
2
Rob Benerink
Hengelo
18:19
18:17
3
Edwin Veenstra
Enschede
18:26
18:26
4
Jan Jansen
Rijssen
18:34
18:33
5
Anton ter Elst
Hengelo Ov
18:53
18:51
6
Marcel van Tellegen
Enschede
19:26
19:25
7
André Bosgraat
Overdinkel
19:40
19:39
8
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
20:16
20:14
9
Peter Muntel
Enschede
21:07
21:05
10
Nico Benneker
Oldenzaal
21:16
21:13
11
Hans Edelkamp
Lattrop Breklenkamp
21:27
21:20
12
Ab Reitsma
Enschede
21:36
21:27
13
Joost Meijers
Goor
21:52
21:51
14
Aldo Mulder
Enschede
21:58
21:52
15
Henrie Denneboom
Haaksbergen
22:05
22:01
16
Richard Olde Hanter
De Lutte
22:14
22:07
17
Wim Kuiper
Enschede
22:21
22:15
18
Raymond Andres
Enschede
22:44
22:41
19
Martin Punt
De Lutte
22:57
22:54
20
Jos Harperink
Weerselo
23:17
23:07
21
Ron Viester
Hengelo
24:24
24:21
22
Roel Brink
Lemelerveld
24:29
24:26
23
Harrie Punt
De Lutte
24:30
24:18
24
Ron Veltkamp
Wierden
24:34
24:25
25
Benno Benneker
Oldenzaal
24:34
24:29
26
Theo Pünt
De Lutte
24:44
24:41
27
Patrick Scholing
Hengelo
25:27
25:20
28
Tonny Eulderink
Losser
26:23
26:13
29
Paul Ensing
Enschede
26:58
26:45
30
Wim Zwiers
Hengelo
27:43
27:38
31
Raymond Bruins
Hengelo Ov
28:52
28:39
32
Andries Bijmold
Usselo
29:54
29:35
33
Paulino Pallas
Enschede
32:14
32:02
34
Lando Lemmers
Enschede
35:43
35:27
M 50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alfred Atta
Oldenzaal
19:11
19:10
2
Dick Zeedijk
Hengelo
20:00
19:58
3
Anton Bolhaar
Oldenzaal
20:09
20:06
4
Ruud Vlutters
Oldenzaal
21:46
21:43
5
Frans Wijlens
Losser
22:43
22:33
6
Dick Hofman
Oosterbeek
23:43
23:35
7
Gerard Sand
Harbrinkhoek
24:55
24:50
8
Ben Hofland
Oldenzaal
25:04
24:58
9
Günther Hartke
Borgholzhausen
25:09
25:00
10
Ton Konijn
Hengelo
25:35
25:31
11
Gerard Keizer
De Lutte
25:36
25:29
12
Frits Fölkner
Enschede
26:05
25:45
13
Edward Bakker
Borne
26:39
26:35
14
Dick Durenkamp
Wierden
26:42
26:33
15
Johan Douwenga
Enschede
26:49
26:45
16
Michael Schlie
Versmold
27:10
27:01
17
Alex Slootweg
Hengelo Ov
27:36
27:28
18
Rainer Kuipers
Nordhorn (GER)
29:12
29:01
19
Andre van Penderen
Enschede
29:19
29:06
20
Rudie Olthof
Enschede
31:33
31:14
M 60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eddy van Essen
Hengelo Ov
22:27
22:25
2
Jan Olsman
Almelo
24:16
24:10
3
Geert Everink
Nordhorn (GER)
25:33
25:24
4
Nico Bos
Losser
27:26
27:19
5
Werner Beck
Rheine (DL)
27:32
27:18
6
Bennie Dost
Enschede
27:53
27:48
7
Henk Schulenburg
Rijssen
28:28
28:20
8
Jan Frankot
Hengelo Ov
29:11
29:05
9
Ben Wessels
Hengelo
30:34
30:27
10
Chris Paus
Boekelo
32:39
32:24
11
Martin Mol
Maarssen
34:56
34:47
12
Jan Meulenkamp
Oldenzaal
35:01
34:50
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nynke Beunders
Hengelo
18:41
18:41
2
Claudia Grundel
Oldenzaal
19:26
19:22
3
Dione Scheuten
Hengelo
19:47
19:45
4
Marlin Nijhof
Hengelo Ov
20:09
20:08
5
Pam Scholten
De Lutte
20:15
20:13
6
Antje Strothmann
Borgholzhausen
20:46
20:44
7
Anja Hofman
Enschede
21:04
21:02
8
Lesley Smit
Enschede
21:39
21:37
9
Marijke van Duuren
Hengelo Ov
21:40
21:38
10
Sanne Vlutters
Oldenzaal
21:43
21:41
11
Feline Klamer
Denekamp
21:43
21:42
12
Annelies Lageschaar
Oldenzaal
22:35
22:31
13
Malin Schürfeld
Borgholzhausen
22:43
22:41
14
Miranda Bruins
Oldenzaal
23:00
22:56
15
Debby Harte
Enschede
23:26
23:12
16
Merel Tuitert
Holten
23:49
23:47
17
Daphne Zwiers
Hengelo
24:22
24:17
18
Horijati Rademaker
Enschede
24:35
24:32
19
Renate Mulder
Enschede
24:48
24:41
20
Ellen Beckmans
Enschede
24:56
24:48
21
Yvonne Barelds
Losser
26:00
25:50
22
Karen Tijans
Denekamp
26:24
26:19
23
Maureen Schmidt
Oldenzaal
26:55
26:51
24
Ygreck Shyu
Enschede
27:16
27:11
25
Irene Hofland
Oldenzaal
27:27
27:21
26
Carolien Alberink
De Lutte
27:43
27:29
27
Heleen Hofland
Oldenzaal
27:45
27:39
28
Lina Baranowski
Enschede
27:45
27:27
29
Vivian Meijers
Goor
27:48
27:45
30
Monique Schasfoort
De Lutte
28:36
28:21
31
Heidi Rikkerink
Oldenzaal
28:43
28:35
32
Ingrid Voost
Weerselo
28:44
28:32
33
Kiona Bruns
Hengelo
28:47
28:32
34
Esther
Rekers
28:56
28:45
35
Brenda Mulder-Weideman
Hengelo Ov
29:21
29:17
36
Willy van Lochem
Oldenzaal
29:21
29:08
37
Truus Siemerink
Hengelo Ov
29:22
29:19
38
Christine Koop
Oldenzaal
29:32
29:19
39
Gisela van Langen
De Lutte
29:34
29:21
40
Jacqueline Wiefferink
De Lutte
29:43
29:34
41
Saskia Stemerdink
Borne
29:46
29:42
42
Anne Klootwijk
Enschede
29:48
29:33
43
Jeanine Vinke
Enschede
29:48
29:38
44
Ria Lotgerink
De Lutte
29:49
29:40
45
Judith Hofman
Oosterbeek
30:27
30:16
46
Lotte van Wezel
Hengelo
30:32
30:16
47
Millie Frankot
Hengelo Ov
30:39
30:34
48
Nouschka Lemmers
Enschede
30:41
30:24
49
Nicolette Vaanhold
Boekelo
30:49
30:32
50
Simone Yallop
Hengelo Ov
30:51
30:46
51
Monique Engelbertink
De lutte
30:56
30:53
52
Andrea van Gemert
Enschede
31:17
31:04
53
Donnie Suszka
Enschede
31:57
31:46
54
Sandra Knaap
Enschede
32:12
32:00
55
Manon Rekers
Enschede
32:20
32:09
56
Carmen Steghuis-Bekke
De Lutte
32:21
32:14
57
Angelique Grunder
De Lutte
32:24
32:07
58
Inge Koekoek
De Lutte
32:27
32:20
59
Laura Hottenhuis-Schop
Saasveld
32:28
32:22
60
Anke oude Elferink
De Lutte
32:28
32:21
61
Helga Hadderingh-Venhu
De Lutte
32:29
32:22
62
Marga Moes-Damveld
Beckum
32:37
32:21
63
Chantal Kuipers
Enschede
32:38
32:24
64
Dirkje Hofman
Oosterbeek
32:53
32:36
65
Annemiek Notkamp
De Lutte
32:57
32:50
66
Jorieke olde Keizer
De Lutte
32:57
32:49
67
Comelia Schlie
Versmold
33:41
33:33
68
Wendie Winters
Azelo
35:06
34:50
69
Sylvia Joostema
Hengelo Ov
35:10
34:58
70
Jacqueline Calis
Enschede
35:10
34:59
71
Sonja Bagchus
Enschede
35:41
35:26
72
Antoinette Hagedoorn
Boekelo
35:43
35:27
73
Loyce Kleine-Beun
Enschede
38:42
38:26
M SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Benson Olenakeri
Kenia
30:23
30:21
2
Josphat Kutoo
Kenia
30:30
30:29
3
Neals Strik
Baarn
32:22
32:22
4
Jan Paalman
AV Rijssen
33:26
33:25
5
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
33:47
33:47
6
Casper Koelman
Hengelo
34:09
34:08
7
Caimin Stevens
Enschede
35:21
35:21
8
Bart-Jan van Duuren
Hengelo
39:29
39:27
9
Rene Nijman
Goor
39:33
39:31
10
Raymond Snippert
Barneveld
40:23
40:21
11
Bob Leuvelink
LAAC Twente
40:44
40:41
12
Peter Brouwer
Enschede
41:20
41:12
13
Huub Segerink
Groningen
41:24
41:22
14
Denis Bosch
Losser
42:39
42:36
15
Ruben Lubkemann
Losser
42:57
42:54
16
Sjoerd Stegeman
Hengelo Ov
43:39
43:34
17
Rob Rikkerink
Oldenzaal
43:51
43:42
18
Herman Hassing
LAAC Twente
44:22
44:20
19
Laurens Burink
Enschede
44:48
44:40
20
Harold Zwiers
Oldenzaal
45:28
45:23
21
Paul Segerink
Enschede
45:33
45:26
22
Niek Aveskamp
Losser
45:47
45:44
23
Ivo Dousi
Losser
46:01
45:57
24
Jitse Jagersma
Enschede
46:52
46:48
25
Jan de Romph
Wierden
48:58
48:41
26
Christiaan Verbeek
Oldenzaal
49:17
49:09
27
Tom Nordkamp
Loopgroep De Lutte
49:46
49:39
28
Remco Spit
Enschede
49:49
49:39
29
Xander Lammerink
Oldenzaal
50:57
50:43
30
Henny
van Wezel
51:32
51:27
31
Marck Mulder
Gildehaus (GER)
52:33
52:20
32
Len Wolters
Borne
52:59
52:45
33
Maurice Wolters
Oldenzaal
53:03
52:53
34
Patrick Haveman
Enschede
53:34
53:26
35
Hidde Bosch
De Lutte
54:04
53:57
36
Eddy Wagelaar
Oldenzaal
54:33
54:19
37
Christian van den Berg
Enschede
54:36
54:26
38
Rick Oude Oosterik
De Lutte
55:14
55:05
39
Florian Bröcker
Spelle (GER)
58:53
58:42
40
Rutger Beverdam
Bad Bentheim
59:33
59:26
41
Tom Zijlmans
Hengelo Ov
1:04:17
1:04:04
M 40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bjorn Geerdink
Hengelo
33:27
33:26
2
Dirk Strothmann
Borgholzhausen
33:34
33:34
3
André Oude Elferink
Dionysos
34:12
34:11
4
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
34:58
34:56
5
Maykel Geerdink
Hengelo
37:20
37:19
6
Bas Noordkamp
Losser
38:38
38:35
7
Joop Vriend
LAAC Twente
40:21
40:20
8
Leon ter Huerne
Losser
40:55
40:50
9
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
41:07
41:05
10
Gerard Visschedijk
De Lutte
41:29
41:24
11
John Norda
Goor
41:55
41:52
12
Ronnie Wargers
De Lutte
41:58
41:56
13
Tasos Tzinonois
Overdinkel
42:30
42:25
14
Frank Doru
LC Solbad Ravensberg
42:49
42:44
15
Erik Johannink
Denekamp
45:26
45:20
16
Clemens Meuleman
Hengelo Ov
45:30
45:25
17
Ronald Scholten
De Lutte
45:50
45:45
18
Marcel Veelders
Denekamp
46:20
46:14
19
Harry Brookhuis
Denekamp
46:33
46:29
20
Patrick Wilke
Oldenzaal
46:44
46:41
21
Arnout ter Doest
Delden
47:15
47:07
22
Peter Lauret
Hengelo
47:36
47:27
23
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
48:19
48:12
24
Alberto Wessel
Losser
48:44
48:37
25
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
50:16
50:10
26
Frans Heering
AV Rijssen
50:23
50:11
27
Dick Ellenbroek
Borne
51:07
50:55
28
Josef vieira da Silva
Dionysos
51:16
51:11
29
Paul Kraesgenberg
Bornerbroek
52:13
52:02
30
Bernd Doktor
Recklinghausen (GER)
52:45
52:35
31
Wim van der Vegt
Borne
52:51
52:40
32
Bennie oude Egbrink
De Lutte
52:58
52:46
33
Hans Breuker
Hengelo
53:04
52:54
34
Jos Klootwijk
Enschede
55:49
55:38
M 50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Dijk
Enschede
37:30
37:29
2
Tonnie Bruns
Ootmarsum
37:42
37:41
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
38:35
38:33
4
Ben Nijland
Saasveld
38:47
38:46
5
Huub van Langen
LAAC Twente
40:37
40:35
6
Rene Heerink
Beuningen
41:08
41:05
7
Frans Segerink
Hengelo
44:31
44:27
8
Jos Groeneveld
Dionysos
44:33
44:30
9
Dawel Stadnik
Oldenzaal
44:36
44:32
10
Dietrich Baumann
Wilsem (DL)
45:51
45:47
11
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:03
46:58
12
Harrie uit het Broek
Losser
47:08
47:00
13
Jan Engbers
Lonneker
47:22
47:18
14
Herman Oude Nijweme
Enschede
47:25
47:19
15
Tonnie Molenbroek
Borne
47:30
47:22
16
Andre Mulder
Deurningen
47:52
47:48
17
Bert Siemerink
Oldenzaal
48:26
48:22
18
Hans ter Bruggen
Enschede
48:34
48:19
19
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
48:58
48:52
20
Burkhard Kleibömer
Bad Bentheim (DL)
50:16
50:07
21
Tonny Holleboom
Broekland
53:50
53:38
22
Jelle Bakker
Enschede
57:00
56:50
M 60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Haafkes
Denekamp
44:22
44:19
2
Piet Wassenaar
avVN
44:52
44:50
3
Herman ten Broeke
Losser
45:25
45:20
4
Theo Kosters
Goor '75
46:30
46:24
5
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen
54:58
54:53
6
Henk Vaanholt
Zenderen
1:04:04
1:03:54
7
Jan van der Zande
LAAC Twente
1:04:09
1:04:00
V SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mercy Tanui
Kenia
34:48
34:47
2
Nadja Weijenberg
Nederland
36:15
36:14
3
Astrid Benerink
Denekamp
42:43
42:41
4
Martine Roord
Denekamp
43:45
43:42
5
Evelien Engbers
Lonneker
47:29
47:24
6
Ushi Baumeister
Enschede
47:29
47:17
7
Katrien Wessel
Beuningen
48:50
48:45
8
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
50:27
50:19
9
Chantal olde Nordkamp
De Lutte
50:48
50:39
10
Ninke van der Kooy
Enschede
53:18
53:11
11
Brenda Effing
Losser
53:41
53:37
12
Maartje Heerink
Denekamp
55:16
55:09
13
Sonja Stroot
Schüttorf
55:17
55:05
14
Leonie Postma
Enschede
55:28
55:21
15
Kirsten Postma
Almelo
56:53
56:46
16
Linda Giese
Spelle (GER)
1:00:36
1:00:25
V 45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Klamer
LAAC Twente
41:56
41:54
2
Monique Kropmans
Losser
46:24
46:21
3
Elly Buijvoets
Oldenzaal
46:42
46:39
4
Gerda Scholten
LAAC Twente
49:25
49:19
5
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
51:53
51:43
6
Ingrid oude Egbrink
Loopgroep De Lutte
51:54
51:44
7
Hedwig ter Brake
Weerselo
56:11
56:01
8
Annie van Rossum
Vianen
1:17:22
1:17:14
www.uitslagen.nl
06-07-2010 21:20