Uitslagenlijst 27e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 23 juni 2010

800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthias Mijnheer
Rouveen
3:07
2
Eric Bloemert
Rouveen
3:09
3
Sander Vos
Rouveen
3:12
4
Karel van Veen
Rouveen
3:15
5
Richard Boer
Rouveen
3:16
6
Marc Dunnink
3:20
7
Patrick Hulst
Rouveen
3:24
8
Rachnar Kikkert
Hardenberg
3:26
9
Thijs Ijspeerd
Zwartsluis
3:28
10
Alwin Molanus
Meppel
3:32
11
Marc Kruidhof
Rouveen
3:32
12
Daniel Bril
Rouveen
3:34
13
Benjamin Kooiker
3:35
14
Gerco Ritsma
Rouveen
3:38
15
Jochem de Weerd
Rouveen
3:41
16
Arjan Palland
Rouveen
3:42
17
Erik Jan Compagner
3:43
18
Basten Moorman
Staphorst
3:43
19
Joan Knoll
3:45
20
Andries Knoll
Rouveen
3:48
21
Lester Buitenhuis
Rouveen
3:50
22
Ruben PiŽst
3:51
23
Raymon Bosman
Rouveen
3:51
24
Nick Schra
Rouveen
3:52
25
Ramon Kuiper
Rouveen
3:55
26
Gerdinaud Koobs
Rouveen
3:56
27
Nathan Veerman
Hasselt
3:57
28
Aron Kok
Rouveen
3:58
29
Julian Veldman
Rouveen
3:59
30
Bart Trompetter
Rouveen
3:59
31
Jesse
4:01
32
Bjorn Kolk
Rouveen
4:03
33
Vincent Harink
Rouveen
4:03
34
Tim Dunnink
4:04
35
Patrick Stegeman
Rouveen
4:05
36
Jan Danie Gunnink
4:05
37
Rody Ubak
Rouveen
4:07
38
Iordache Kikkert
Hardenberg
4:08
39
Maik Stegeman
Rouveen
4:12
40
Collin Veyer
Staphorst
4:13
41
Rutger Kruidhof
Rouveen
4:14
42
Bas Witte
Rouveen
4:15
43
Levi Kok
Rouveen
4:16
44
JoŽl Witte
4:16
45
Melvin Stegeman
Rouveen
4:17
46
Alec Lindenboom
Rouveen
4:18
47
Milan Stegeman
Rouveen
4:24
48
Lennart Molanus
Meppel
4:30
49
Edward Koobs
4:32
50
Joost Harink
Rouveen
4:36
51
Lars van Lenthe
Rouveen
5:25
52
Sven Stegeman
Rouveen
5:54
53
Quinten de Weerd
Rouveen
6:20
54
Elon Bisschop
Rouveen
6:28
55
Tijmen Compagner
Rouveen
6:41
56
Jesper Stegeman
Rouveen
7:20
800 M, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Tiemens
Rouveen
3:03
2
Ilona Veerman
Hasselt
3:09
3
Lode Lindeboom
Rouveen
3:10
4
Alissa Mulder
Punthorst
3:10
5
Floortje Corbeth
Dalfsen
3:13
6
Sonja Wijnia
Hasselt
3:30
7
Iris Troost
Rouveen
3:32
8
Elva Lindeboom
Rouveen
3:35
9
Avithal Veerman
3:37
10
Rhona Ubak
Rouveen
3:37
11
Silke Kok
Nieuwleusen
3:41
12
Elise Schra
Rouveen
3:45
13
Joanne Kooiker
Rouveen
3:49
14
Naomi Mussche
Rouveen
3:51
15
Ilse Hulst
3:52
16
Eva Stoffer
3:53
17
Lisanne Dunnink
4:00
18
Esther Palland
Rouveen
4:06
19
Esmee Stegeman
Rouveen
4:07
20
Manon Palland
Rouveen
4:12
21
Jody Stam
Rouveen
4:17
22
Marleen Knoll
Rouveen
4:19
23
Suzanne Trompetter
Rouveen
4:19
24
Vera schra
Rouveen
4:21
25
Jessica Hulst
Rouveen
4:32
26
Tessa Harink
Rouveen
4:32
27
Marijke trompetter
Rouveen
4:34
28
Iris Kuper
Rouveen
4:35
29
Melina Nijboer
Rouveen
4:48
30
Rachel Witte
Rouveen
4:48
31
Esmee van Veen
Rouveen
4:50
32
Anne Lynn Witte
4:51
33
Merel Holterman
Rouveen
4:59
34
Marijke Barthmuss
Rouveen
5:01
35
Stefannie Boermans
5:18
36
Loran Lintboom
Rouveen
5:25
37
Sanne van Dongen
Rouveen
5:26
38
Myron Bolder
Rouveen
5:31
39
Krista Kattenberg
Rouveen
5:54
40
Saskia van Dongen
Rouveen
6:01
41
Marit Ubak
Rouveen
6:09
1600J, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Lubbers
Emmen
5:29
2
Jurgen Koorn
Ruinen
5:57
3
Sil Derks
Daarlerveen
6:04
4
Erik Schra
Rouveen
6:07
5
Milan Smit
Rouveen
6:08
6
Chris Dankelman
ACO Van Elderen
6:16
7
Robert Kuiper
Rouveen
6:17
8
Jean-Paul Hooikammer
Rouveen
6:20
9
Dylan Bisschop
Rouveen
6:32
10
Frank Timmerman
6:44
11
Cas van Keulen
Rouveen
6:48
12
Marcel Tiemens
Rouveen
6:59
13
Hylke Tietsma
7:00
14
Ronald kin
Rouveen
7:02
15
Derniek Vogelzang
Staphorst
7:14
16
Christiaan Ritsma
Rouveen
7:20
17
Jari Kouwer
ACO Van Elderen
7:26
18
Leon Lindeboom
Rouveen
7:44
19
Jordy Hofstede
Rouveen
8:02
20
Daan Kattenberg
Rouveen
8:09
21
Thomas Harink
Rouveen
8:12
22
Jaron Knoll
Rouveen
8:23
23
Pieter Boermans
8:41
24
Marco Buitenhuis
Rouveen
8:47
25
David Bouwmeester
Rouveen
8:49
26
Mark Timmerman
Rouveen
8:52
27
Dennis Huls
Rouveen
8:55
28
Richard Hengsteboer
Rouveen
9:08
29
Roy Buitenhuis
Rouveen
9:41
30
Christiaan Bril
Rouveen
9:43
1600M, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:25
2
Ingeborg van Keulen
Rouveen
6:36
3
Sanne Otten
Dedemsvaart
6:37
4
Dagna Schra
Rouveen
7:08
5
Daphne Dikkers
AV De Sprinter
7:36
6
Gerrieke Vogelzang
Staphorst
7:42
7
Lotte Palland
Rouveen
8:18
8
Willemijn Ijspeerd
Zwartsluis
8:26
9
Mieke Hulst
8:54
10
Bijou Stam
Rouveen
9:05
11
Joanne Stoffer
9:36
2400J, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Hoorn
AV De Sprinter
8:01
2
Jelmer Buit
Hoogeveen
8:51
3
Lars Bakker
ACO Van Elderen
9:24
4
Simon Mussche
Rouveen
9:44
5
Joran Schra
Rouveen
11:09
6
Jaron Ubak
Rouveen
13:42
2400M, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dankelman
Arrien
9:31
2
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
9:55
3
Marye Korterink
Wezep
11:45
4
Wendy Sietsma
Wezep
11:46
5
Lisa Stoffer
11:59
6
Vera Korterink
Wezep
12:00
7
Ilse van Lente
Rouveen
13:22
8
Demi Ubels
Staphorst
15:29
5D, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Spurt '88
19:58
2
Mirella Makkinga
AG '85
20:51
3
Ilona Schra
Groningen Atletiek
21:02
4
Jeannet Leppink-de Haa
PEC 1910
21:41
5
Ivonne Wessels
Start '78
22:00
6
Merrelle Timmerman
Punthorst
22:41
7
Jetty Bisschop Nijboer
Staphorst
23:07
8
Geja Kisteman
Rouveen
23:22
9
Tamara de Vries
Meppel
23:35
10
Denise Compagner
Rouveen
23:49
11
Hilleane Kuiers
Staphorst
23:51
12
Alissa Ubak
Staphorst
24:04
13
Jacqulien Mulder
Rouveen
24:31
14
Gerlies Nijboer
Groningen
24:34
15
Reina Wijnia-Kwant
avVN
24:58
16
Cecille Lokken
Meppel
24:59
17
Bertine Hoeve
Punthorst
25:03
18
Willeke Dunnink
26:13
19
Manon Mijnheer
AG '85
26:14
20
Brigitte Hol
26:26
21
Rianne Trompetter
Rouveen
26:27
22
Ilona Trompetter
Rouveen
26:42
23
Kisten Visscher
Zwolle
27:39
24
Heddy Pooltman
Meppel
27:46
25
Gea Brink
Staphorst
27:58
26
Moniek Lindenholz
28:28
27
Anne Stegeman
Staphorst
28:32
28
Mieke Selles
28:48
29
Tanja Kuiper
30:04
30
Margreet van der Linde
Meppel
31:22
31
Anne Jose Paas
Meppel
36:21
5H, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm-Jan Martens
HAC '63
16:20
2
S.M. Postma
Start '78
17:19
3
Harold Kruidhof
AG '85
17:43
4
Rayman Veldman
Punthorst
18:11
5
Jarno Domine
Rouveen
18:35
6
Wim Korterink
Rouveen
18:40
7
Wilco Lohuis
18:50
8
Gerjan Petter
Start '78
18:57
9
Michiel Bronsink
Elburg
18:58
10
Ruud Veerman
Rouveen
19:08
11
Jaap Roo
Rouveen
19:15
12
Arjan Lindenholz
Punthorst
19:17
13
Kevin Timmerman
Spurt '88
19:28
14
Martin Nijboer
Rouveen
19:29
15
Ronald Kruidhof
Staphorst
19:31
16
Berjan Jaspers Faijer
Rouveen
19:38
17
Henro Nijboer
Rouveen
19:52
18
Niek Veerman
Staphorst
19:55
19
Wim van Elp
Punthorst
19:55
20
Arno Knoll
Rouveen
19:58
21
Carlo Dunnik
Rouveen
20:02
22
Mark Schra
Rouveen
20:10
23
Ronald Vos
Rouveen
20:16
24
Jesse Dunninnk
Punthorst
20:17
25
Christian Esselbrugge
Meppel
20:19
26
Barry Poolman
Rouveen
20:24
27
Jurjen van der Horst
Rouveen
20:38
28
Maurits Korterink
Rouveen
20:39
29
Berno Hoeve
Rouveen
20:40
30
Stefan Schra
Rouveen
20:43
31
Rene van den Berg
Rouveen
20:59
32
Hein Poolman
Rouveen
21:01
33
Willem Bloemert
Rouveen
21:08
34
Jurrian Korterink
Rouveen
21:12
35
Jarold Knoll
Rouveen
21:32
36
Julian Lier
Staphorst
21:33
37
Jeroen Dunnink
Punthorst
21:42
38
Marco Knoll
Rouveen
21:46
39
Jurjen Hol
Rouveen
21:50
40
Roelof de Witte
Staphorst
22:03
41
Gertjan van Tol
Rouveen
22:15
42
Jeroen Hulst
Punthorst
22:18
43
Jos Bouwmeester
Rouveen
22:33
44
Hans Dunnik
Rouveen
22:34
45
Alfred Knoll
Rouveen
23:05
46
Roel Hoeve
Punthorst
23:18
47
Martin Compagner
Rouveen
23:19
48
Arjan Mijnheer
Rouveen
23:41
49
Jan Dunnink
Staphorst
23:58
50
Egbert Kuiper
Hoogeveen
24:43
51
Emiel Derks
Daarlerveen
24:46
52
Arno Jansen
Meppel
31:36
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV '34
16:49
2
Arend-Jan van de Hoek
AG '85
17:54
3
Klaas van der Veen
Start '78
18:11
4
Freddie Bouma
Start '78
18:14
5
Heerke Postma
Start '78
18:42
6
Albert Mussche
AG '85
18:42
7
Peter Ligthart
PEC 1910
18:48
8
Jan de Groot
Start '78
19:32
9
Egbert Vink
Start '78
19:37
10
Renť Nijkamp
AV '34
19:53
11
Jan Akkerman
AG '85
20:06
12
Bart Oranje
PEC 1910
20:18
13
Marten Bolt
Zwolle
20:37
14
Ko van Kuijk
Sprint
20:43
15
Willem Vogelzang
Staphorst
20:45
16
Bert van Duuren
PEC 1910
20:58
17
Joop Schra
Rouveen
21:04
18
Jebbe Westerbeek
Start '78
21:04
19
Klaas Poolman
AG '85
21:41
20
Berry Pees
Start '78
21:51
21
Jan Albert Tietsma
21:57
22
Henk Schra
Rouveen
22:11
23
Jan van den Berg
AG '85
22:41
24
Henk Akkerman
AG '85
23:40
25
Johan Compagner
Staphorst
23:53
26
Rudie Bloemert
Staphorst
24:29
27
Piet Elzinga
Nieuwleusen
25:35
28
Johannes Kuilder
SISU
25:44
29
Albert Kuilder
Almelo
26:25
30
Nico Wassens
Dedemsvaart
27:42
31
Harry Bartelds
Zwolle
27:56
32
Berend Tiemens
Rouveen
28:12
33
Klaas Dijkma
Rouveen
30:44
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
HAC '63
40:08
2
Janneke Molenhuis
AV De Sprinter
42:46
3
Anita Spicker
Deventer
44:42
4
Hilda Paarhuis
Rouveen
47:05
5
Sabine Hol
Zwolle
51:53
6
Femmie Derks-Ubak
Daarlerveen
51:55
7
Janny Kooiker
Staphorst
57:01
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Artemis
33:39
2
Jan Scheenstra
Start '78
34:00
3
Rik Wolswinkel
Triathlon
34:53
4
Erwin Akkerman
AG '85
35:14
5
Martijn Schakelaar
De Gemzen
36:37
6
Henry Visscher
Zwolle
37:08
7
Erik Leusink
Punthorst
37:42
8
Jerry Schutte
AV De Sprinter
39:30
9
Martin Luteijn
HAC '63
39:41
10
Harmen Veerman
Rouveen
39:47
11
Klaas Compagner
AG '85
39:51
12
Karl Mussche
Staphorst
40:18
13
David Pereboom
AV De Sprinter
40:38
14
Wesley Pestman
Genemuiden
41:01
15
Jurrian Schuurman
Nieuwleusen
41:30
16
Arndrik Westenbrink
ReestRunners
42:04
17
Theo Bolks
Rouveen
42:35
18
Klaas Brand
Staphorst
45:05
19
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
46:37
20
Herman Schra
Punthorst
46:40
21
Gjalt Postma
IJhorst
47:16
22
Geert de Witte
Staphorst
48:18
23
Jos Kuiper
Staphorst
52:09
24
Jan Boessenkool
Staphorst
55:27
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Kreulen
AV De Sprinter
36:24
2
Alfred van Pelt
Fortuna
36:26
3
Henk Uitslag
Cialfo
36:29
4
Hans Rawee
Triathlon
37:49
5
Edwin Schrik
Zwolle
38:25
6
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:17
7
Henk Oosterveen
HAC '63
40:02
8
Arjan Zwiers
AV De Sprinter
40:34
9
Henk Hogenhorst
LGR '88
42:28
10
Harry Veldkamp
Cialfo
42:31
11
Albert de Boer
AG '85
43:20
12
Marcel ter Burg
Meppel
47:31
13
Johan Stolte
47:56
14
Klaas Akkeman
Hasselt
47:57
15
Dick Metselaar
AV De Sprinter
48:56
16
Jan Hulzebosch
49:46
17
Alexander Pestman
Genemuiden
55:15
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Spurt '88
36:41
2
Dirk Koning
LGR '88
39:10
3
Arie Prins
HAC '63
39:33
4
Evert Bisschop
ReestRunners
42:20
5
Piet La Roi
Punthorst
42:36
6
Albert Timmerman
AG '85
43:06
7
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
43:43
8
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
44:11
9
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
44:24
10
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:41
11
Jan Witte
ReestRunners
45:26
12
Jan Lip
HAC '63
45:42
13
Jan Kuipers
Hardenberg
46:21
14
Chris Blok
ReestRunners
46:27
15
Aalt Leusink
Punthorst
47:36
16
Frits Lautenbag
De Gemzen
48:05
17
Remond Akkermans
Lemelerveld
50:44
18
Hans Veenema
Zwolle
56:20
www.uitslagen.nl
28-06-2010 10:50