Uitslagenlijst BUFFER-RUN

Bingelrade - Vrijdag 18 juni 2010

K 500, 500 M KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Thomas Stevelmans
Landgraaf
-97
2
Vince Vluggen
Landgraaf
-97
3
Raf Naberhuis
Oirsbeek
-97
4
Dylan Koedam
Bingelrade
-97
5
Jard Kuijpers
Bingelrade
-98
6
Jeunke Timmermans
Bingelrade
-97
7
Iris Timmermans
Bingelrade
-97
8
Roel Wevers
Schinveld
-96
9
Mika Jansen
Bingelrade
-96
10
Kaylee Timmermans
Hoensbroek
-98
11
Iris Hagedoren
Oirsbeek
-97
12
Sien Keiren
B'rade
-97
13
Marwin Aerden
Schinveld
-97
14
Esmee Bartel
Bingelrade
-97
15
Tybo Leuchter
Schinveld
-96
16
Rein Bolt
Bingelrade
-95
17
Stijn Vootz
Susterseel
-97
18
Sem Mulder
Schinveld
-96
19
Koen Klijnen
Sittard
-95
20
Mick Molvekamp
Sittard
-95
21
Robin Bisschops
Sittard
-95
22
Esmee Huijnen
Schinveld
-96
23
Julie Cobbenhagen
Gulpen
-96
24
Sjoerd van Wingerden
Roermond
-95
25
Milan vd Bosch
Bingelrade
-95
26
Ricardo Willems
Brunssum
-99
27
Kenny Theunissen
Bingelrade
-96
28
Pieke Steen
Bingelrade
-98
29
Kimberly vd Bosch
Bingelrade
-98
30
Sten Naberhuis
Oirsbeek
-95
31
Vigo Lutke-Schipholt
Bingelrade
-95
32
Frederique Schattenber
Bingelrade
-96
33
Linsey Theunissen
Bingelrade
-96
34
Jip Keiren
B'rade
-95
35
Raphael Cobbenhagen
Gulpen
-94
36
Nils Schattenberg
Bingelrade
-98
37
Vieve Maessen
Bingelrade
-95
38
Kylie Geurts
Bingelrade
-94
39
Jari Vootz
Susterseel
-94
40
Adil Ghaleb
Bingelrade
-95
K1000, 1000 M KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Youri Keulen
Spaubeek
-2
2
Melvin Kicken
Schinnen
-1
3
Ruben van Herk
Bingelrade
-2
4
Pieter-Max Kam
Parellooprunners
-1
5
Cathelijne Kam
Parellooprunners
0
6
Britt Gouw
Brunssum
-1
7
Marieke Custers
Merkelbeek
-1
8
Maura-Marie Mevis
Oirsbeek
0
9
Niels Hagedoren
Oirsbeek
-1
10
Romee Leuchter
Schinveld
-99
11
Danique Lemans
Bingelrade
-1
12
Sanne van der Zijden
Oirsbeek
-1
13
Pieter Janssen
Bingelrade
-99
14
Bo Stavasius
Brunssum
-2
15
Dilana Cox
Bingelrade
0
16
Quinn Claessen
Brunssum
-1
17
Vincent Jeurissen
Susterseel (GER)
0
18
Fabian Herk
Bingelrade
-99
19
Sjors van Hoof
Selfkant
0
20
Job Muller
Schinveld
-98
21
Max Lamerichs
Oirsbeek
-1
22
Lars Timmermans
Bingelrade
0
23
Jordy Zelissen
Schinnen
0
24
Daan Huisman
Bingelrade
-98
25
Romy Goffin
Bingelrade
0
26
Gini van Ool
Bingelrade
-99
27
Bradley Koedam
Bingelrade
0
28
Mika Berends
Brunssum
-1
29
Tesse Hagedoorn
Oirsbeek
-99
30
Casper Schrouff
Echt
-1
31
Luc Maessen
Bingelrade
-99
32
Lisa Roelofs
Bingelrade
-1
33
Kane Bemelmans
Bingelrade
-99
34
Evy Jacobs
Bingelrade
-99
35
Sarah Roelofs
Bingelrade
-1
36
Julian Oostwegel
Sittard
-98
37
Blanca Suijkerbuijk
Geleen
-99
38
Sven Berends
Brunssum
-4
39
Omayma Ghaleb
Bingelrade
-99
40
Mika Zwerink
Guttecoven
-99
41
Nanda Meens
Munstergeleen
-99
42
Nadine Wijnen
Munstergeleen
-99
43
Samantha vd Bosch
Bingelrade
-2
44
Ko Wetzels
Bingelrade
0
45
Marjolein van Hoof
Selfkant
-2
46
Tom Klijnen
Sittard
-99
47
Silvana vd Bosch
Bingelrade
-1
48
Jason Verhoeven
Bingelrade
-99
D6S, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anne Balter
Hoensbroek
-11
26:46
2
Solange Portengen
Puth
-14
27:44
3
Claudia Steinbusch
Landgraaf
-18
27:54
4
Carmen Jacobs
Oirsbeek
-19
28:30
5
Loes Smeets
Sittard
-14
29:00
6
Hanka Goffin
Oirsbeek
-22
29:32
7
Sandra Urbach
Heerlen
-18
30:04
8
Sabine Bartusseck
Duitsland
-24
30:45
9
Monique Florie
Kerkrade
-17
32:00
10
Rien Odekerken
Landgraaf
-14
32:47
11
Petra Nuijrers
Simpelveld
-24
32:52
12
Marie-Therese Habets
Beek Lb
-19
33:21
13
Tess Raets
Bingelrade
-9
35:42
14
Joyce de Vos- Houben
Maastricht
-17
36:17
15
Nicole Strolenberg
Kerkrade
-19
36:58
16
Audrey Houben
Geleen
-14
38:33
17
Rachel Lentjes
Doenrade
-12
39:00
18
Dynah Claassen
DSM
-14
39:21
19
Ellen Sturmans
Weert
-17
43:08
20
Jessica Soliz
Sittard
-22
43:33
D6V, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carin Brouwers
Eijsden
-36
26:33
2
Monique Roberts
Hoensbroek
-36
28:08
3
Gonne Venhuizen
Schinnen
-33
28:29
4
Wilma Rusman
Oirsbeek
-40
28:34
5
Melanie Austin
Brunssum
-28
29:30
6
Lenie Jacobs
Oirsbeek
-40
29:40
7
Wendy Houben
Maastricht
-51
29:43
8
Anne Drielsma
Hoensbroek
-39
29:44
9
Helma Pluijmen
Hoensbroek
-44
30:46
10
Nicole Stienen
Brunssum
-25
31:36
11
Marleen Bus
Parellooprunners
-39
31:52
12
Chantal Bruls
Berg en Terblijt
-28
32:26
13
Nicole Crombag
Geleen
-31
32:43
14
Liesbeth Bazuin
Heerlen
-50
33:16
15
Danielle Schreurs
Doenrade
-25
33:19
16
Sonja Arets-Philips
Doenrade
-29
33:23
17
Diana Huijnen
Schinveld
-28
33:47
18
Wilhelmina Cornelissen
Landgraaf
-49
34:14
19
Karin de Bie
Heerlen
-33
34:14
20
Marielle van der Velde
Merkelbeek
-33
34:22
21
Chris Loock-Penz
Brunssum
-33
34:56
22
Xandra Meertens
Sittard
-29
34:56
23
Marieke Baselmans
Doenrade
-32
35:01
24
Mirana van Ool
Bingelrade
-35
35:19
25
Letty Hatfield
Doenrade
-33
35:26
26
Ingrid Boumans
Merkelbeek
-32
35:34
27
Vivian Schrouff
Echt
-34
35:45
28
Marinells Lisci
Heerlen
-38
35:47
29
Bianca van Hest
Brunssum
-32
35:56
30
Marion Wenders
Gulpen
-43
36:36
31
Bertine Geurten
Oirsbeek
-45
36:54
32
Anita Hoefnagels
Parellooprunners
-39
36:55
33
Sonja Resnik
Heerlen
-29
37:37
34
Nicolle Zelissen
Schinnen
-27
37:56
35
Sonja Kelderman
Brunssum
-44
37:56
36
Janske Wilbrink
Doenrade
-26
37:56
37
Reny Mendelsohn
Heerlen
-41
41:08
38
Anja Wassink
Vijlen
-40
43:04
39
Nellie Gooyen
Heerlen
-44
47:02
D6J, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Chantal Brouwers
Eijsden
-3
30:07
2
Demi Outjers
Schinveld
-4
34:54
H6J, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruben Custers
Merkelbeek
-4
22:47
2
Ralph Boer
Puth
-4
26:37
3
Rob Scheren
Schinveld
0
30:41
4
Jelle Gubbels
Schinveld
-4
31:05
5
Roy van Boort
Brunssum
-4
31:21
6
Djeremy Insupp
Bingelrade
-4
31:26
H6S, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Koen Huizinga
Urmond
-13
21:21
2
Rodjer vd Merwe
Buchten
-19
22:07
3
Ludi Claassen
DSM
-11
22:21
4
Rik Schulpen
Sittard
-18
22:28
5
Bart Smeets
Susteren
-14
22:34
6
Jeroen Meerveld
-14
22:59
7
Boy Hayen
Munstergeleen
-18
23:04
8
Eric Raemakers
Landgraaf
-12
23:09
9
Boris Hellenbrand
Brunssum
-13
24:34
10
Bart Mennink
Born
-15
24:43
11
Lesley Basten
Hoensbroek
-12
25:17
12
Mark Hintzen
Echt
-18
25:39
13
Tom Loog
Heerlen
-24
25:42
14
Tom van Houtem
Heerlen
-18
26:47
15
Roy Paulssen
Nuth
-16
26:56
16
Manuel Soliz
Sittard
-20
32:42
17
Robert Lindelauf
Parellooprunners
-23
33:43
18
Peter Schijns
Landgraaf
-25
35:16
H6V, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ron Fens
Eygelshoven
-37
21:59
2
Roy Welters
Beek Lb
-31
22:29
3
Peter Hendrix
Brunssum
-39
22:50
4
Perry Ubachs
Elsloo
-29
23:01
5
Pascal Bazuin
Heerlen
-28
23:06
6
René van der Zijden
Oirsbeek
-32
23:45
7
Luc Speck
Landgraaf
-34
24:06
8
Frans Bastin
Doenrade
-43
25:27
9
Arjan Lamers
Sittard
-27
26:09
10
Michael Boer
Puth
-41
26:48
11
Henri Theunissen
Brunssum
-32
27:23
12
Stephan Revenberg
Oirsbeek
-38
27:31
13
Cor van Haaren
Landgraaf
-34
27:40
14
Roger van Persie
Brunssum
-39
27:41
15
Norbert Ramakers
Bocholtz
-27
27:43
16
Jack Claasen
DSM
-39
28:02
17
Huub Collaris
Landgraaf
-48
28:29
18
Jos Schuffelen
DSM
-47
28:29
19
Henny Castelijn
Brunssum
-53
28:48
20
John Wevers
Schinveld
-32
28:55
21
Guus Hendrix
Brunssum
-44
28:59
22
G Hamers
Bingelrade
-27
29:01
23
Raymond Bouwmans
Merkelbeek
-33
29:32
24
Harry Brienen
Brunssum
-52
29:54
25
Steffan Dolobien
Heerlen
-51
30:07
26
Hub van Ool
Bingelrade
-38
30:17
27
Jos Habets
Heerlen
-32
30:19
28
Cor Koreman
Landgraaf
-38
30:24
29
Jaap Houkes
Brunssum
-46
30:28
30
Vincent Wouters
Brunssum
-35
31:08
31
Roger van Boort
Brunssum
-33
31:22
32
Jaek Stavasius
Brunssum
-43
31:27
33
Leon Harmans
Brunssum
-41
31:37
34
Toon Pierik
Brunssum
-58
31:40
35
Fer van Haaren
Volta
-41
31:49
36
Dre Schrouff
Echt
-35
31:55
37
Eye-Jan Bekkering
Heerlen
-34
32:05
38
Ruud van Heel
Susteren
-40
32:10
39
Jan Hoekstra
Landgraaf
-44
32:14
40
Peter Wijnen
Parellooprunners
-36
32:25
41
Freddie Peschen
Brunssum
-33
32:42
42
Ad Klein
Nieuwkuijk
-39
32:45
43
Eugéne Heijnen
Bingelrade
-43
33:46
44
Peter Nunn
-48
34:08
45
Charles Poublon
Parellooprunners
-39
35:08
46
Ronn Stocker
Parellooprunners
-47
35:36
47
Sascha Hillmann
Brunssum
-30
35:38
48
Ivo Kusmic
Jabeek
-34
35:41
49
Lars Roberts
Sittard
-26
36:52
50
Luuc van Hoof
Susterseel (D) (GER)
-35
37:28
51
Peter Loock
Brunssum
-45
40:00
52
Rob Schattenberg
Bingelrade
43:09
53
Leo Gooyen
Heerlen
-45
47:03
D10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Femke van Heugten
Heerlen
-20
43:19
2
Eline Zaad
Brunssum
-21
47:16
3
Wendie Doijen
Laurentius
-23
47:19
4
Wendy Luijten
Laurentius
-21
47:24
5
Monique Ingenhütt
Swalmen
-22
50:13
6
Hellen Feijten
Laurentius
-22
51:43
7
Patty van de Weerdt
Meerssen
-20
54:06
8
Mireille Moonen
Geleen
-6
55:15
D10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Racma van Woerden
Ulestraten
-29
41:00
2
Mayella Pawlak
Brunssum
-36
44:40
3
Sibilla Eymael
Kerkrade
-38
45:05
4
Annick Ploumen
Landgraaf
-32
46:13
5
Elena Spagnoletti
Maasmechelen
-33
47:06
6
Wendy Verspeek
Best
-33
47:41
7
Francien van Haaren
Volta
-34
49:30
8
Maria Reisser
Puth
-52
50:03
9
Marion Odekerken
Ulestraten
-42
50:58
10
Tanja Dokter
Bingelrade
-27
51:41
11
Corry Cobbenhagen
Gulpen
-29
51:55
12
Josette Poolen
Doenrade
-33
52:14
13
Kim Jongkind
Geulle
-27
53:40
14
Marjo Esser
Brunssum
-49
54:12
15
Bianca Poorts
Landgraaf
-29
54:41
16
Jacqueline Swemers
Landgraaf
-28
55:06
17
Marianne Pierik
Merkelbeek
-42
57:21
18
Gerte Offeringa
Landgraaf
-31
58:38
19
Ilonka Walraven
Bingelrade
-35
58:49
20
Verona Janssen
Geleen
-30
1:00:17
21
Marjo Jacobs
Laurentius
-36
1:01:47
H10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Julien van Montfort
Eygelshoven
-23
36:33
2
Diego Gulpers
Landgraaf
-14
36:55
3
Max Bemelmans
Rekem
-18
37:40
4
B Pierik
-24
38:01
5
Maurice Cleven
Sittard
-25
38:22
6
Thijs Janssen
Bingelrade
-7
40:26
7
Tim Roks
Eygelshoven
-16
41:42
8
Michel van Eert
Nuth
-22
42:00
9
Ruud Walraven
Geleen
-20
42:35
10
Luc Palmen
Parellooprunners
-21
43:14
11
Michel Beckers
Landgraaf
-19
43:42
12
Steffen van der Werff
Heerlen
-20
43:51
13
Roel Curfs
Heerlen
-22
44:01
14
Kevin Meulenberg
Beek Lb
-21
44:28
15
Sjors van Laar
Oirsbeek
-13
44:51
16
Robin Kemper
Brunssum
-15
45:16
17
Ed Roelandt
Hoensbroek
-20
48:55
18
Paul Verjans
Puth
-22
49:21
19
Arno Pauly
Brunssum
-24
50:08
20
Martin Wolvekamp
Sittard
-25
52:26
21
Kelvin Hanssen
Brunssum
-9
53:50
22
Ivo Brabant
Elsloo Lb
-24
55:24
H10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iwan Theunissen
Landgraaf
-28
33:42
2
Ger Bodelier
Susteren
-35
36:07
3
Arno Hanssen
Landgraaf
-28
36:29
4
John Bosch
Berg en Terblijt
-37
36:45
5
Huub Donders
Landgraaf
-40
37:09
6
Rob Riksen
Nuth
-37
37:24
7
Marcel de Veen
-44
38:12
8
Marcel Coerver
Landgraaf
-31
38:17
9
Harry Driessen
Hoensbroek
-44
38:45
10
Ronald van Leeuwen
Leersum
-26
38:56
11
Leon Dodemont
Landgraaf
-36
39:43
12
Jan Schwanen
Landgraaf
-46
40:02
13
Erik Haakma
Heerlen
-40
40:07
14
Jhon van Herk
Bingelrade
-34
40:17
15
Pierre Weerts
Oirsbeek
-41
40:32
16
Patrick Heijnen
Sint Joost
-36
40:39
17
Rob-Jan Venhuizen
DSM
-35
40:53
18
Jos Haussen
Schinveld
-37
41:06
19
Roel Hendriks
Urmond
-37
41:08
20
Rudy Aarts
Bunde
-28
41:24
21
Amaury Stroux
Maastricht
-32
41:27
22
Hans Kam
Parellooprunners
-32
41:34
23
Charles Van Hooff
Sittard
-35
41:44
24
Marcel Meens
Landgraaf
-36
41:47
25
Ronals Balter
Hoensbroek
-45
41:48
26
Jo Born
Heerlen
-46
41:50
27
Robert Blokzijl
Geleen
-28
42:13
28
Ronald Hoogeboom
Heerlen
-30
42:14
29
Karel Kruits
Heerlen
-33
42:17
30
Ad van Kempen
Voerendaal
-46
42:29
31
Herm Gerards
Landgraaf
-43
42:33
32
John Born
Voerendaal
-41
42:39
33
Matthieu Houben
Heerlen
-34
42:41
34
Gust Lathouwers
Zutendaal (B)
-46
42:52
35
Eric Douven
Herten
-29
43:05
36
Leo Quaedflieg
Landgraaf
-38
43:11
37
Olav van Besouw
Selfkant
-29
43:18
38
Patrick Jehae
Maastricht
-36
43:32
39
Paul Smeets
DSM
-45
43:35
40
Ceriel Huijnen
Schinveld
-29
43:36
41
Paul Eymael
Kerkrade
-40
43:37
42
Peter Mevissen
Brunssum
-43
43:56
43
Raymond Offermans
Geleen
-33
44:00
44
Frank Gommans
Brunssum
-31
44:04
45
Jouke Vallinga
Jabeek
-38
44:05
46
Martin van Duis
Sittard
-41
44:16
47
Ernest Stassen
Beek Lb
-33
44:22
48
Noel Boumans
Maasmechelen
-43
44:32
49
Mike Ververgaert
Brunssum
-29
44:34
50
Paul Levie
Roermond
-43
44:38
51
Rudi Scholten
Heerlen
-45
44:40
52
Rene Theunissen
Brunssum
-39
44:40
53
Jos van der Loo
Geleen
-39
44:49
54
Raymond Maes
Schinveld
-30
44:54
55
Raf Meijers
Maastricht
-36
44:55
56
Ivo Vincken
Voerendaal
-28
44:55
57
Theo Wessels
Heerlen
-48
45:01
58
Ron Steffanie
Laurentius
-32
45:02
59
Marc Moonen
Geleen
-36
45:04
60
Roger Esser
Elsloo Lb
-31
45:09
61
Jan Muijrers
Voerendaal
-55
45:12
62
Guido Roskamp
Vlijmen
-26
45:15
63
Ronald Smeets
Brunssum
-32
45:18
64
Robert Borkes
Valkenburg Lb
-32
45:54
65
Harry Golsteijn
Echt
-39
46:07
66
Serge Sneiders
-30
46:09
67
Wil Moonen
Parellooprunners
-42
46:16
68
Chretien Peters
Oostrum Fr
-46
46:24
69
Mathieu Simons
Brunssum
-59
46:29
70
Peter Vallinga
Oirsbeek
-38
46:32
71
Wil Fleurkens
DSM
-39
46:38
72
Erik Jeurissen
Susterseel (D) (GER)
-34
46:45
73
Steve Hobbs
DSM
-35
46:51
74
Jan Wilms
Montfort
-45
47:07
75
Johan Mak
Voerendaal
-38
47:13
76
Peter Szumski
Brunssum
-37
47:21
77
Jo Stevens
Brunssum
-51
47:27
78
John Oostdijk
Heerlen
-40
47:28
79
Ron Doensen
Weert
-30
47:31
80
Ramon Hensels
Geleen
-26
47:35
81
Ilya Nijsters
Landgraaf
-26
47:42
82
Rene Berends
Brunssum
-29
47:55
83
Maurice Hellenbrand
Heerlen
-31
48:01
84
Andre Nijboer
-32
48:22
85
Gerben Wouda
-36
48:27
86
Roger Hoen
Amstenrade
-32
48:33
87
HJ Houben
Heerlen
-40
48:53
88
Jan Outjers
Schinveld
-34
48:54
89
Nico Weijts
Voerendaal
-41
49:09
90
Pierre Muijrers
Landgraaf
-52
49:09
91
Paul Prevos
Doenrade
-31
49:13
92
Roger Kusters
Doenrade
-26
49:17
93
Ruud van Laar
Landgraaf
-36
49:42
94
Roger Brands
Heerlen
-34
50:11
95
Gerard Ten Dam
Sittard
-51
50:25
96
Cle Cobbenhagen
Gulpen
-36
50:52
97
Ad Bierstekers
Brunssum
-47
52:03
98
Rob Heijnderickx
Maastricht
-52
52:04
99
Jos Hoefnagels
Parellooprunners
-37
52:23
100
Richard Weijzen
Eijsden
-35
52:58
101
Sander Huisman
Herten
-28
52:59
102
Marco Oggel
Best
-32
53:43
103
Twan Delahaije
Geleen
-52
54:14
104
Hans Friederichs
Einighausen
-49
56:18
DSM KNOPS RABOBANK VOLTA
www.uitslagen.nl
18-06-2010 00:00