Uitslagenlijst Stoomtramloop

Hoorn Nh - Zondag 13 juni 2010

MSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Groot
Loopgroep Hoorn
1:23:02
2
Mark Bleekemolen
Hylas
1:28:29
3
Chris van de Bruinhors
Bergen Nh
1:31:25
4
Norbert Bijvoet
Hollandia
1:32:32
5
Gijs Kramer
Hoorn Nh
1:32:37
6
Bastiaan Krab
Hoorn Nh
1:33:01
7
Jaap-Jan Slot
Seed Valley All Star
1:33:43
8
Jaap-Jan Slot
Seed Valley All Star
1:33:43
9
Niels Betten
Toyota Botman, 21,1
1:34:44
10
Anton de Groot
Leiden Atletiek
1:35:26
11
Frank Cupido
Nibbixwoud
1:37:03
12
Paul Nieuwenhuizen
Hippolytushoef
1:37:39
13
Vincent Bal
Alkmaar
1:38:42
14
Bert Leek
Oosthuizen
1:38:46
15
Ruben Ruigendijk
Purmerend
1:39:09
16
Jeffreij Bastein
Rotterdam
1:39:50
17
Jack Gorter
Andijk
1:39:51
18
Van der Beek
Hoorn Nh
1:40:38
19
W. Tensen
Wervershoof
1:41:04
20
Casper Koopmans
Hoorn Nh
1:41:36
21
Evert Nagel
Purmerend
1:41:41
22
Cees Gorter
Hoogkarspel
1:41:58
23
Hans Klopper
Dutch Runners Gold
1:42:37
24
Robert Schnitker
Almere
1:42:52
25
Ed Meerevoort
Westwoud
1:43:08
26
Martin Boode
Inloopkast.nl
1:46:20
27
Pieter Klaver
Heemstede
1:49:00
28
Arnold van Ophem
Hylas
1:49:21
29
Bart Ruijter
Schermerhorn
1:49:52
30
Ewout Witte
Purmerend
1:49:53
31
Michiel Sluis
Enkhuizen
1:50:50
32
Mark Sluiter
Zaandam
1:50:50
33
Harm Dirk
Bovenkarspel
1:53:42
34
Henk Rumping
Hoorn Nh
1:55:20
35
Jan Kay
Amsterdam
1:57:58
M35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Jan de Groot
SV Sportlust
1:23:49
2
Ariën Rood
Wognum
1:28:16
3
Sander Dekker
Castricum
1:28:48
4
Ron Jimmink
Loopgroep PK
1:29:52
5
Nico Schipper
Haarlem
1:32:43
6
Robin Schonenberg
Dutch Runners Basic
1:35:32
7
Arjan de Jong
Heerhugowaard
1:35:46
8
Raymond Sneekes
Dutch Runners Gold
1:38:04
9
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:38:25
10
Stefan Laan
Hoorn Nh
1:38:33
11
Raymond Karstens
Blokker
1:43:13
12
Yuri van Ginkel
TAS '82
1:44:23
13
Bas Mozes
Loopgroep Hoorn
1:49:41
14
Marcel Deen
Wervershoof
1:50:31
15
Remko vd Meer
Loopgroep Hoorn
1:52:32
16
William de Jager
Hoogkarspel
1:54:06
17
Arthur Burgmeijer
Hoogkarspel
1:56:05
18
Frank Muller
Amsterdam
1:57:40
19
Ben Kampert
Hoorn Nh
1:59:04
20
HPB van Hagen
Hoorn Nh
1:59:24
21
Hessel Heerebout
Amsterdam
2:01:42
22
Marcel Laan
Heerhugowaard
2:03:43
23
Iwan van der Pol
Andijk
2:05:36
24
Philip Thuring
Amsterdam
2:18:04
M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Altorf
NSL
1:18:20
2
Peter Bosgoed
ARO '88
1:21:12
3
Ruud Doodeman
NOVA
1:21:38
4
Ton Bosgoed
SAV
1:22:39
5
Frans Woerden
De Veenlopers
1:23:53
6
Simo Siham
UWV, 21,1 km
1:26:34
7
Rik Koolwijk
TAS '82
1:27:44
8
Michel Entius
Loopgroep Aart Stigt
1:28:30
9
Wouter Ebbing
Hoorn Nh
1:29:19
10
Col Grootjans
Voorschoten '97
1:32:28
11
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
1:32:52
12
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:33:33
13
Paul Soeters
Voorburg
1:34:54
14
Carles riera Roy
Hoofddorp
1:35:48
15
Bart van Dam
Heerhugowaard
1:36:24
16
Mark Wester
ARO '88
1:36:29
17
Marco Fais
's-Gravenhage
1:36:32
18
Emiel Pattinama
Loopgroep PK
1:37:18
19
Robert van den Bergh
Zwaagdijk
1:37:39
20
Fer Grooteman
Wateringen
1:37:42
21
Marcel Konings
ARO '88
1:38:32
22
Gertjan Klumpenhouwer
Enkhuizen
1:39:18
23
Martin de Vos
Noordkop
1:39:36
24
Harm Kuipers
Haarlem
1:40:05
25
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:40:53
26
Hessel Leijenaar
Den Helder
1:41:08
27
Arold de Vries
Leiden
1:42:07
28
Gert-jan van G Erwen
De Spartaan
1:42:21
29
Olaf ter Heurne
Hertenhouderij 't Ke
1:42:35
30
Joost van de Louw
Hoorn Nh
1:42:55
31
Dirk Compas
Bovenkarspel
1:43:31
32
Marcel van der Veldt
De Spartaan
1:43:44
33
René de Vries
Seed Valley All Star
1:43:45
34
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
1:44:44
35
Stef van Leijen
Hoorn Nh
1:44:55
36
Pieter Thoes
Alkmaar
1:45:31
37
Johan van Kampen
Purmerend
1:46:02
38
Bryan Lee-A-Leong
Almere
1:46:10
39
Ruud Bakker
Dutch Runners Basic
1:46:12
40
Peter Beerse
Loopgroep Hoorn
1:46:29
41
Paul Leinarts
Alkmaar
1:47:04
42
Paul Mooij
Sint Pancras
1:47:52
43
Ruud Slippens
Loopgroep Hoorn
1:48:23
44
Erik Degenhart
Loopgroep Hoorn
1:48:48
45
Raimond de Lange
Harlingen
1:48:56
46
Erwin Cardol
Seed Valley All Star
1:49:41
47
Richard van der Veer
UWV, 21,1 km
1:49:57
48
Joep van Leersum
Amersfoort
1:51:01
49
Thomas Vellinga
Amsterdam
1:51:33
50
Geert Dozeman
Hommerts
1:51:35
51
Gertjan de Coo
Hilversum
1:51:54
52
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
1:52:07
53
Robert Fletcher
Haarlem
1:55:55
54
Michiel Koetsier
Monnickendam
1:56:52
55
Christos Tsogkas
Purmerend
1:56:52
56
Klees Verkuil
Purmerend
1:57:35
57
Fred Stroombergen
De Spartaan
2:00:26
58
Patrick Smit
Rotterdam
2:01:16
59
Kaj de Jong
Toyota Botman, 21,1
2:01:22
60
Marcel Jacobi
Purmerend
2:02:18
M45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem van Klink
De Spartaan
1:23:55
2
Ruud Vermeulen
Amstelveen
1:24:05
3
Peter ter Burg
Noordkop
1:25:32
4
Erik Leibbrand
Noordkop
1:26:57
5
R. Bruinisso
Lelystad
1:27:14
6
Freddy Bouma
UWV, 21,1 km
1:27:50
7
Willem van Leeuwen
De Veenlopers
1:28:04
8
Michael Willemsen
Midwoud
1:29:11
9
Timo Haan
Dutch Runners Gold
1:29:34
10
Sjaak Mettes
Hollandia
1:30:54
11
Roy Gorres
Hertenhouderij 't Ke
1:30:57
12
Wim van Berkum
Loopgroep Hoorn
1:31:13
13
Alfredo Bonfiglio
Purmerend
1:32:33
14
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:33:31
15
Jan Groot
Loopgroep Hoorn
1:35:19
16
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
1:36:51
17
Frank Walrave
Heemskerk
1:37:22
18
Jeroen Wijnker
Seed Valley All Star
1:37:23
19
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:38:19
20
Eric Kops
Hoorn Nh
1:39:12
21
Jan Staadegaard
Bergen Nh
1:39:27
22
Carel Kuitenbrouwer
Alkmaar
1:40:10
23
Peter van der Fluit
Bergen Nh
1:40:52
24
Aalt Smienk
Atos
1:41:07
25
Richard Langendijk
Spanbroek
1:41:33
26
Han de Hair
Dutch Runners Gold
1:42:02
27
Wilfred de Groot
BDO Hardloopstage
1:43:50
28
Ron Feller
Wognum
1:44:13
29
Peter Koopen
Enkhuizen
1:45:31
30
Stef Dekker
Oosterblokker
1:45:34
31
Bert Jansen
Hoorn Nh
1:45:42
32
Rob Amende
Almere
1:46:36
33
Marc Soeteman
Hoorn Nh
1:47:00
34
Martin Tjassing
Loopgroep Hoorn
1:47:29
35
Nol van Dijk
Prins Hendrik
1:47:38
36
Fred Kok
Commandeur Accountan
1:48:02
37
Fred van Wageningen
Anna Paulowna
1:49:04
38
Hans Swinkels
Prins Hendrik
1:52:30
39
Martien Soetekouw
Prins Hendrik
1:54:13
40
Jan Westerveld
Wormer
1:54:33
41
Ed van de Bijl
Venhuizen
1:55:32
42
Bob Roeten
Hilversum
1:58:36
43
Frans van Straalen
De Rijp
2:01:56
44
Marcel Kerssens
Assendelft
2:02:20
45
Gerard Stam
Westwoud
2:06:39
46
André van der Vegt
Loopgroep Julianador
2:09:01
47
Johan Versteeg
Capelle aan den IJss
2:13:27
48
Charles Idenburg
Opperdoes
2:19:58
49
Andre van Marle
Zandvoort
2:21:39
M50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
1:35:03
2
Reginald Janki
Zaanland
1:35:25
3
Vok de Wit
avVN
1:35:37
4
Antoon van der Jagt
avVN
1:35:51
5
René Pronk
Leiden
1:36:55
6
Piet Bergen
SAV
1:36:58
7
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:38:01
8
Cor Bobeldijk
Loopgroep Hoorn
1:38:41
9
Siem Groen
Seed Valley All Star
1:39:20
10
Theo Koning
BIK-daklichtoplossin
1:39:49
11
Arnold ter Veer
Dutch Runners Basic
1:40:09
12
Han Bart
Bergen Nh
1:41:00
13
Sjaak van der Linden
Dutch Runners Gold
1:41:14
14
Martin Hamelink
Sint Pancras
1:41:43
15
Kees van der Dussen
De Spartaan
1:42:20
16
Leo Vloon
Waterland
1:42:38
17
Piet van der Pal
UWV, 21,1 km
1:42:43
18
Ronald van Hoek
Landsmeer
1:43:39
19
Dirk Spiers
Hoorn Nh
1:44:30
20
Piet de Jong
Weesp
1:46:37
21
Joost Daalhuisen
Hollandia
1:46:49
22
Johan Scheffe
Hylas
1:46:56
23
Ariën Zon
Loopgroep Hoorn
1:46:59
24
Henny Peijnenburg
Prins Hendrik
1:49:14
25
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:53:29
26
Frank van der Knaap
Gouda
1:53:45
27
Wim Pijnenburg
Prins Hendrik
1:54:16
28
Willem Hakkert
NEA Volharding
1:54:33
29
Geertjan Kuyper
BDO Hardloopstage
1:54:48
30
Cor Reus
SAV
1:55:28
31
Jan Roos
Alkmaar
1:55:38
32
Henny Tol
Hoorn Nh
1:56:51
33
Ferdinant de Wildt
Hoogwoud
1:56:52
34
Peter Bouwhuis
Hoorn Nh
1:56:57
35
Kees Copier
Wervershoof
1:57:29
36
Ruurd Schut
Bergen Nh
2:00:00
37
Hubert Passial
Hoogkarspel
2:00:29
38
Ton de Ree
Heemskerk
2:01:08
39
Marcel Kuhlmann
BDO Hardloopstage
2:02:13
40
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:02:48
41
Coos Smit
Hollandia
2:02:48
42
Jan de Vries
Hollandia
2:03:35
43
Bhoeila Jaggan
Seed Valley All Star
2:04:22
44
Marcel Santee
Bergen Nh
2:05:07
45
Robbert Zuijdam
Heerhugowaard
2:08:53
46
Marcel KLaver
Hensbroek
2:14:48
47
Fred Smit
Rotterdam
2:15:13
48
Bob Philippus
Purmerend
2:16:35
M55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Her Tesselaar
avVN
1:22:32
2
Hans van Urk
Lycurgus
1:25:35
3
Kees Mak
avVN
1:28:06
4
Mat Pronk
Hera
1:30:35
5
Koos v.d. Jagt
avVN
1:32:18
6
Henk Boonstra
Hoorn Nh
1:35:56
7
Piet Blokland
Loopgroep Hoorn
1:36:00
8
Frank van Overeem
Huizen
1:37:39
9
Theo Daneberg
Loopgroep Hoorn
1:38:15
10
Sjaak Boon
avVN
1:39:23
11
Piet Boon
Seed Valley All Star
1:41:22
12
Adrie Smal
ARO '88
1:42:17
13
Cor Ruigendijk
Purmerend
1:43:11
14
Jacques Beemsterboer
Hoorn Nh
1:43:14
15
Jan Beerepoot
Zwaag
1:43:30
16
Martin van Vugt
Hollandia
1:47:35
17
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:49:02
18
Dick Bruin
Koedijk
1:51:51
19
Piet Blankendaal
Bergen Nh
1:52:33
20
Jan Janssen
Hollandia
1:53:08
21
Thaam Wijnker
Westwoud
1:53:40
22
Gerard Kruiver
Westwoud
1:53:40
23
Jack Groen
UWV, 21,1 km
1:54:03
24
Ronald Kenninck
Prins Hendrik
1:54:13
25
Harry Rey
NEA Volharding
1:54:33
26
Nico Schriek
De Spartaan
1:54:42
27
Erik Romeijn
Hoorn Nh
1:55:29
28
Cees Groot
Hoorn Nh
1:56:07
29
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:56:38
30
Rob Rooijackers
TAS '82
1:56:38
31
Henk van Veen
SAV
1:57:33
32
Gerrit Hartog
BIK-daklichtoplossin
1:58:32
33
Ton Eisenberger
BDO Hardloopstage
1:59:51
34
Mari van Lieshout
Akersloot
2:02:56
35
Cor Groet
ARO '88
2:03:39
36
Simon Rumping
Hoorn Nh
2:06:16
37
Jan Gerver
Velsen-Zuid
2:07:17
38
Andre Woutersen
BDO Hardloopstage
2:10:49
39
Benno van Riel
BDO Hardloopstage
2:11:01
40
Jos Dusee
Hoorn Nh
2:14:26
41
Pyet van Brink
Spierdijk
2:14:27
42
Allert Mastenbroek
Blokker
2:16:57
43
Tim Veld
Hollandia
2:20:54
M60, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Sluijter
avVN
1:30:39
2
Henk Kooistra
avVN
1:36:56
3
Jan Bakker
avVN
1:37:28
4
Cor van Hekken
avVN
1:38:26
5
Claes van Ederen
Hylas
1:38:49
6
Fred Sinselmeijer
AV Edam
1:43:05
7
Piet Schouten
Dutch Runners Gold
1:43:16
8
Arie Bunnik
AAV '36
1:43:24
9
Arnold van Velthoven
Dutch Runners Gold
1:44:21
10
Nico Intema
Toyota Botman, 21,1
1:44:37
11
Jan Munster
ARO '88
1:46:28
12
Rob Brouwer
avVN
1:49:15
13
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:49:23
14
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:51:53
15
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
1:52:36
16
Theo Mattie
Leimuiden
1:53:34
17
Peter Boekweit
Westwoud
1:53:40
18
Ivo Blessing
Purmerend
1:54:10
19
Niek Wever
ARO '88
1:54:49
20
Hans Kramer
Gouda
1:55:38
21
Jan Doodeman
Loopgroep Hoorn
1:56:24
22
Sjaak Rijerkerk
Hillegom
1:58:26
23
Berry Heerebout
Berkel-Enschot
2:01:42
24
Walter Hollenkamp
avVN
2:01:47
25
Bert KRAMER
Hoorn Nh
2:06:20
26
Co van Langen
Loopgroep Hoorn
2:08:21
27
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:12:07
28
Lesley Pengel
Amsterdam
2:16:11
VSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Holwerda
Schoorl
1:41:22
2
Kathelijne Kok
Hoorn Nh
1:54:24
3
Jitske Evertse
Hoorn Nh
1:56:45
4
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
1:57:00
5
Anneke Martens
Blokker
2:08:46
6
Floortje Nouwen
Hylas
2:12:23
7
Kim Janssen Duijghuijs
Loopgroep Hoorn
2:24:17
V35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Ruiter
Oostwoud
1:36:33
2
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
1:45:32
3
Jacqueline Ooms
Loopgroep Hoorn
1:47:04
4
Petra Hesseling
Toyota Botman, 21,1
1:48:22
5
Claudia Dudink - van H
Loopgroep Hoorn
1:50:52
6
Saskia Vrenegoor
Medemblik
2:00:04
7
Natasja de Bruijn
Zaandam
2:00:32
8
Karin van Soest
Zaandijk
2:00:32
9
Jeanet Walraven
Haarlem
2:02:36
V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Prins
Hoorn Nh
1:39:54
2
Bethany Spiers
Hoorn Nh
1:43:54
3
Françoise Smeekes-Smee
Hilversum
1:49:59
4
Angelique Holkamp
Lycurgus
1:56:56
5
Ingrid Molenaar
Hoorn Nh
1:58:59
6
Erica Stroombergen
De Spartaan
2:00:26
7
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
2:01:15
8
Nicolien Kerkmeester
Hylas
2:03:28
V45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Smit
Hertenhouderij 't Ke
1:37:16
2
Marion van Ederen
Hylas
1:49:21
3
Bianca Smit-van Dillew
SV Sportlust
1:49:41
4
Ellen Doeleman- Pouwe
NEA Volharding
1:54:33
5
Elles Wagenaar-Van Dor
Wieringermeer
1:56:47
6
Petra Visser
Hoogkarspel
1:57:04
7
Lian Gebhardt
avVN
1:57:56
8
Loes Breebaart
Amersfoort
2:00:15
9
Mia Dröge
Hylas
2:02:05
V50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margret Spruit
BIK-daklichtoplossin
1:43:38
2
Gerda Horneman
Hollandia
1:46:50
3
Marian Baas
Hollandia
1:47:00
4
Marga Barazas
Hoorn Nh
1:56:24
5
Karin van der Veen
Amersfoort
2:00:04
6
Ina Koning
Wervershoof
2:00:30
7
Gonda Schalij
AV Gouda
2:03:55
8
Angele Zwelsloot
Medemblik
2:13:38
9
Lucia Blijleven
Lycurgus
2:13:38
10
Erika Schaaphok
Velsen-Zuid
2:14:21
11
Mila Gharbaran
Seed Valley All Star
2:18:05
12
Maria Kaatee
Amsterdam
2:18:06
V55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Groet-Beers
ARO '88
1:48:00
2
Jacoline Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:49:36
3
Ria Schriek
De Spartaan
1:50:22
4
Thea de Wit
Medemblik
1:52:23
5
Gloria Grace-Ferri
Overveen
1:59:46
6
Barbera Helversteijn
Hylas
2:03:11
7
Truus Doekes
ARO '88
2:04:18
8
Irma Schrijver
Oudkarspel
2:08:08
V60, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magda Wuytack
Amsterdam
2:03:15
2
Nel Pot
Noordkop
2:05:11
3
Laura Gulickx
BDO Hardloopstage
2:10:49
4
Adri Bom-van Noorloos
Lycurgus
2:13:38
MSEN, 11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Greveling
Broek op Langedijk
46:04
2
Adri Zijdewind
avVN
47:02
3
Martijn van Staalduine
AAA
47:09
4
Peter Schepers
Turboprint, 11 km
47:53
5
Marcel de Hart
Wognum
48:00
6
Edu Sanches
Koog aan de Zaan
48:35
7
Nico Wenker
Hollandia
48:38
8
Sander Dekker
Loopgroep Hoorn
49:11
9
Mark Stoel
Hoogwoud
49:43
10
Simon Laan
Hollandia
49:45
11
Rene Smit
Hoorn Nh
49:52
12
Patrick van Truijen
Hoorn Nh
49:55
13
Ron Dubbeld
Inloopkast.nl
50:05
14
Ferdy Roos
Hoorn Nh
50:09
15
Marcel Bekema
Amersfoort
50:16
16
Jos van Bockxmeer
Blokker
50:37
17
Erik Koenis
Hoorn Nh
50:45
18
Theo Beemsterboer
Waarland
50:50
19
Peter Vlug
Hoorn Nh
51:05
20
Vincent Buis
Blokker
51:22
21
Leon Beers
Alkmaar
51:27
22
Jan Versteegh
Toyota Botman 11 km-
51:41
23
Ronald Schouwink
Inloopkast.nl
51:59
24
Olvert-Jan Lap
Diemen
52:37
25
Maikel van Bemmel
Bovenkarspel
52:57
26
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
52:58
27
PHM Hoogland
Hoorn Nh
52:59
28
Jelle Dekker
Seed Valley All Star
53:21
29
Co van der Vliet
Sint Maarten
53:35
30
Lyle Muir
Amsterdam
53:38
31
Joep Boon
Seed Valley All Star
53:49
32
Mark Besseling
Loopgroep Hoorn
54:01
33
Marco Schoen
Hoorn Nh
54:01
34
Paul Wagenaar
Hoorn Nh
54:09
35
Erik van Roemburg
Almere
54:11
36
Nico Kuip
Hollandia
54:18
37
Koen Verbart
West-Graftdijk
54:49
38
Arjan Menning
Hoogkarspel
54:49
39
Roland Luykx
Hilversum
54:50
40
Paul van Raaij
Beverwijk
54:54
41
John Lakeman
Hoorn Nh
54:59
42
Bert Kok
Purmerend
55:02
43
Rik van der Jagt
Dutch Runners Basic
55:29
44
Aart van Halteren
Hobrede
55:52
45
Achim Numan
Hoorn Nh
56:00
46
Ton Duijn
Seed Valley All Star
56:03
47
Koen Essen
Seed Valley All Star
56:05
48
Otto Laan
Bovenkarspel
56:11
49
David van Limpt
Hoorn Nh
56:26
50
Harry v/d Knaap
Wognum
56:49
51
John Landrum
Amsterdam
56:49
52
Andre C C vd Voorde
TAS '82
57:01
53
Rachid El Nasire
Spanbroek
57:03
54
Roelf Weges
Seed Valley All Star
57:14
55
Eric van Dijk
Wognum
57:17
56
Ruud Zijlstra
Loopgroep Hoorn
57:28
57
Hans Boots
Commandeur Accountan
57:39
58
Willem Messchaert
Seed Valley All Star
57:49
59
Marco Benschop
Zwaagdijk
57:55
60
Jordi Reus
Seed Valley All Star
58:23
61
Siem Kok
Seed Valley All Star
58:34
62
Dave Adriaansen
Zaandam
58:54
63
Raymond Dik
Spanbroek
58:59
64
Ed Noordeloos
Seed Valley All Star
59:02
65
Kor Stienstra
Hoorn Nh
59:04
66
Wim van der Meulen
Hollandia
59:06
67
Robert van der Haar
Hoorn Nh
59:09
68
Jonathan Eggink
Blokker
59:43
69
Richard Ritsma
Almere
1:00:03
70
Arjen de Boo
Beverwijk
1:00:31
71
Cees Rijkes
Assendelft
1:00:32
72
Tom Voorn
Hoorn Nh
1:01:01
73
Marcel Knol
Zwaag
1:01:19
74
Jaap Dijkman
Opperdoes
1:01:27
75
Frits Gebhardt
avVN
1:01:45
76
Jan Vale
Anna Paulowna
1:01:46
77
Onno Willemse
Hoorn Nh
1:01:48
78
Rene Plas
TAS '82
1:01:49
79
Michel Plasmeijer
Hoorn Nh
1:01:51
80
Orhan Polatci
De Goorn
1:02:06
81
Robert Dijkman
Seed Valley All Star
1:02:12
82
Sander Bobeldijk
Hoorn Nh
1:02:15
83
Ger Koomen
Hoorn Nh
1:02:30
84
Sido Quarre
Seed Valley All Star
1:02:42
85
Koos Zutt
Waarland
1:02:43
86
Rien Dorregeest
avVN
1:02:56
87
Rick Stravers
Seed Valley All Star
1:03:06
88
Piet Zuiker
Wognum
1:03:18
89
Ed Reus
Seed Valley All Star
1:03:45
90
Rob de Waal
Zuidoostbeemster
1:04:03
91
Jan Jelierse
TAS '82
1:04:06
92
Ben Vriend
Zwaagdijk
1:04:08
93
Leo van der Riet
Hoorn Nh
1:04:09
94
Han Frieling
Zwaag
1:04:21
95
Marco Naastepad
Zwaag
1:04:22
96
Ron Sanches
Zaandam
1:04:36
97
Jan Bos
Hoorn Nh
1:04:57
98
John Hardenberg
Zwaag
1:05:03
99
Kees Buurmans
Amsterdam
1:05:23
100
Jos de Smit
Zwaag
1:05:25
101
Henk Appel
Spanbroek
1:05:37
102
Joris Ursem
Seed Valley All Star
1:06:15
103
Robert Huis
Hylas
1:06:26
104
Rolf Heynen
De Noorhollandse Ene
1:06:46
105
Jan van Veen
Benningbroek
1:06:48
106
Johanvan Laar
Duivendrecht
1:07:02
107
Wouter Baas
Hemrik
1:07:17
108
Perry van Vliet
Oostzaan
1:07:43
109
Gerrit Hesseling
Toyota Botman 11 km-
1:08:03
110
Arnout van der Riet
Hoorn Nh
1:08:47
111
Herman Gruijters
Almere
1:09:38
112
Nick Tijsmans
Toyota Botman 11 km-
1:09:39
113
Henk Poort
Dutch Runners Basic
1:09:39
114
Geert Olthoff
Loopgroep Hoorn
1:09:54
115
Martin Boonstoppel
Monnickendam
1:10:08
116
Chris Damman
Almere
1:11:41
117
Willem van der Tak
Loopgroep Hoorn
1:13:13
118
Pieter Buijsman
Zwaag
1:14:13
119
André Boer
Delft
1:22:46
VSEN, 11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinne Knaap
AAA
48:21
2
Jacquelune Bastiaan
Wormerveer
50:27
3
Daphne Silver
Westwoud
52:28
4
Samira Klijnman
Andijk
54:16
5
Froukje Mijnen
Hoogkarspel
54:29
6
Floor Verkoulen
Amsterdam
55:19
7
Gerian Huitema
Loopgroep Hoorn
55:51
8
Ellen van Vuure-Rietve
Seed Valley All Star
56:07
9
Lianne Klaver
Spanbroek
57:03
10
Amber Schoen
Hoorn Nh
57:46
11
Monique v. Veen
Benningbroek
57:55
12
Trudy Schoone
Hoorn Nh
58:07
13
Nicoline Klaur
Hoorn Nh
58:32
14
Marjella de Jong-Bouwh
Loopgroep Hoorn
58:37
15
Karena Water
Obdam
58:40
16
Marianne de Mooij
Heerhugowaard
58:41
17
Gonnie Zuiker
Wognum
59:10
18
Selina van der Ham-Kru
Midwoud
59:11
19
Marisa van Opmeer
Wormerveer
59:20
20
Saskia Rijkes
Lycurgus
1:00:32
21
Inge Ronde
Hoorn Nh
1:00:46
22
Anita Nooij
Hauwert
1:00:47
23
Joke Laan
Hoorn Nh
1:00:48
24
Sieta Dolstra
Loopgroep Hoorn
1:01:08
25
Elly Martens-Smit
avVN
1:01:16
26
Paloma Kalf
Amsterdam
1:01:17
27
Leida Schoutsen
Opperdoes
1:01:27
28
Linda Erken
Hoorn Nh
1:01:52
29
Louise Sol
Toyota Botman 11 km-
1:02:11
30
Ellen Borst
Obdam
1:02:19
31
Jolande Dijkman
Opperdoes
1:02:36
32
Anneke Kok
Opperdoes
1:02:43
33
Anneke de Haan
Zaandam
1:02:49
34
Linda de Wit
Seed Valley All Star
1:03:04
35
Wieteke Eijdenberg
Seed Valley All Star
1:03:04
36
Ynke Feenstra
Haarlem
1:03:07
37
Nanda Rienderhoff
Rotterdam
1:03:30
38
Karin Heinen
Lycurgus
1:04:08
39
Deborah van der Zee
Blokker
1:04:18
40
Fenneke Frieling
Zwaag
1:04:22
41
Danielle Benak
Berkhout
1:04:31
42
Rita van Ooijen
Hollandia
1:04:34
43
Alie Oosterkamp
Benningbroek
1:05:03
44
Elly van der Zee
Hollandia
1:05:12
45
Lenie Bleeker
TAS '82
1:05:19
46
Margretha mol-van Scha
Obdam
1:05:19
47
Cella Addink
Dutch Runners Basic
1:05:21
48
Ellen Boots-Brouwer
Commandeur Accountan
1:05:39
49
Sandra Oortwijn
KAV Holland
1:06:01
50
Martine Oortwijn
NEA Volharding
1:06:01
51
Corina Willemse
Hoorn Nh
1:06:08
52
Tineke Biesterveld
Loopgroep Hoorn
1:06:08
53
Marjan Mandjes
Spanbroek
1:06:19
54
Jorine Buitendijk
Pijnenburg
1:06:28
55
Ali Phoa
Hollandia
1:06:48
56
Wiesje Faber
Seed Valley All Star
1:07:43
57
Lenonie Boon
Seed Valley All Star
1:08:00
58
Rosita Douwes
Hollandia
1:08:01
59
Marielle Tunderman
Zaandam
1:08:06
60
Irma Schaafsma
TAS '82
1:08:07
61
Marianne Kok-Leeuwrik
Commandeur Accountan
1:08:08
62
Marion Beertsen
SAV
1:08:22
63
Linda Tromp
Wieringermeer
1:08:27
64
Angela van Leuven
Hylas
1:08:32
65
Nienke Schaafsma
Avenhorn
1:08:43
66
Sylvia Koomen
Loopgroep Hoorn
1:08:43
67
Myrna de Klijne
Andijk
1:08:54
68
Marian Eijk
TAS '82
1:09:05
69
Leonie Wittebrood
Enkhuizen
1:09:08
70
Martine van Lokhorst
Zwaag
1:09:21
71
José Gimeno
Zaandam
1:09:26
72
Tabitha Berghorst
De Meern
1:09:27
73
Jose Kuip-Stam
Toyota Botman 11 km-
1:09:39
74
Ciska Nibbering
Midwoud
1:09:43
75
Miranda Houthuysen
Loopgroep Hoorn
1:09:49
76
Marian Grippeling
Wognum
1:10:00
77
HB Gotje-Willemsen
Abbekerk
1:10:00
78
Ellen Schoenmaker
Hoorn Nh
1:10:01
79
Jolanda Quint
Hoorn Nh
1:10:02
80
Jolanda van Kleef
Loopgroep Hoorn
1:10:45
81
Annette Damman
Hillegom
1:11:41
82
Divone van Breukelen
Wieringermeer
1:12:10
83
Miriam Poort
Almere
1:12:36
84
Mary Cahuzak
Almere
1:12:44
85
Marjolein de Heer
Zaanland
1:12:58
86
Bartina Schepers
Turboprint, 11 km
1:13:44
87
Irma Schipper
Loopgroep Hoorn
1:13:53
88
Guda Kay
Amsterdam
1:15:20
89
Bouchra Echtaibi
De Noorhollandse Ene
1:15:54
90
Marian Bonfglio-Paiij
Purmerend
1:16:18
91
Gerda van Wier
Almere
1:16:39
92
Hetty Hoek-Schuitemake
Almere
1:16:59
93
Ina Moens
TAS '82
1:17:19
94
Mireille Lucardie
Almere
1:21:46
95
Patricia Sneekes-Hoep
Wieringermeer
1:23:44
MSEN, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris Wardenaar
Arnhem
16:13
2
Joost Kok
Lutjebroek
17:11
3
Mark Zwagerman
Hoogkarspel
18:16
4
Reiner Wardenaar
Zwaag
19:32
5
Marcel Windig
Grootebroek
22:47
6
Koen Timmermans
Benningbroek
23:32
7
Arthur van der Mierden
Abbekerk
25:18
8
Theo List
Wieringermeer
26:10
9
Richard Andriessen
Hoorn Nh
27:15
10
Peter Blomsma
Wognum
29:31
11
Jan H Foppes
Medemblik
30:47
12
Johan van den Akker
Hoorn Nh
31:26
13
Larry Sadler
Andijk
37:49
JONGE, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Glas
Hollandia
20:43
2
Skip Foss
Amersfoort
20:45
3
Olaf van Straalen
De Rijp
24:52
4
Bastiaam Ooms
Oosterblokker
29:04
5
Timo Numan
1:03:44
VSEN, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerdie van der Veen
Lelystad
21:55
2
Bregje van Geffen
Arnhem
25:03
3
Nicoletta Andriessen
Hoorn Nh
27:15
4
Sofie van Straalen
De Rijp
27:42
5
Annabeth Ligthart
Warmenhuizen
29:09
6
Marja Lieman
Hoorn Nh
29:34
7
Marlotte Windig
Grootebroek
29:37
8
Sandra Swalue
Wognum
30:31
9
Amber Foppes
Loopgroep Hoorn
30:46
10
Marjan de Jong
Medemblik
30:46
11
Ilse van den Akker
Hoorn Nh
31:25
12
Judith Ritsma
Almere
31:27
13
Martine Ritsma
Almere
31:27
14
Laura Schilder
Alkmaar
32:11
15
Jessica Quint
Hoorn Nh
32:34
16
Heleen Nieman
Opperdoes
32:48
Turboprint voor al uw bedrukkingen (Textiel, pennen, tassen enz.)
www.uitslagen.nl
14-06-2010 23:09