Uitslagenlijst Triatlon Terheijden

Terheijden - Zondag 13 juni 2010

H14, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Visser
's-Hertogenbosch
1:12:27
D14, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loena Bank
Spijkenisse
1:09:22
H20, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cesar Beilo
Breda
50:15
2
Terrence Olaria
Brunssum
52:25
3
Henry Piek
Rumpt
53:32
4
Hielke Schurer
Rotterdam
55:04
5
Erwin Langeler
Roosendaal
56:08
6
Cameron Lee
's-Gravenhage
56:38
7
Jerome de Vos
Rotterdam
56:59
8
Ben A'Campo
Brunssum
57:34
9
Hans Stegeman
Breda
58:15
10
Paul Verstegen
Horst
59:44
11
Stefan van de Pol
Nijmegen
1:00:08
12
Jef Knevels
Hechtel (BEL)
1:01:30
13
Edgar van 't Hof
Dordrecht
1:02:27
14
Filip Vermeiren
Barendrecht
1:03:22
15
Erwin Jaqger
Vleuten
1:03:33
16
Simon Luszpinski
Tilburg
1:04:29
17
Attilio Bottegal
Enschede
1:05:15
18
Didfier Fontaine
Petten
1:07:28
19
Arie van der Kuil
Rotterdam
1:10:58
20
Alxiomar Gonzalez
Breda
1:22:30
D20, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Rosmolen
Rotterdam
1:03:47
2
Marianne Muijzer
Puttershoek
1:07:38
3
Patricia Goossens
Etten-Leur
1:07:42
4
Suzanne Meassen
Nijmegen
1:10:22
5
Lyn Fernie
Leiden
1:16:25
6
Aafke de Groot
Dordrecht
1:18:14
7
Suzanne Broeders
Waspik
1:18:37
8
Randy van der velden
Waspik
1:20:52
H40, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Mol
Oud-Beijerland
55:21
2
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
59:16
3
Theo Leijdens
Numansdorp
1:00:22
4
Remco Vitscher
Hoogvliet Rotterdam
1:06:52
5
Frank Kuipers
Bodegraven
1:09:03
6
Jurgen Lensveld
Hank
1:10:42
7
Bob den Ridder
Terheijden
1:10:55
8
Huub Weijs
Rijen
1:13:08
9
Anton Frijters
Sprundel
1:14:16
10
Theo Kopmels
's-Heer Abtskerke
1:16:45
11
Richard Wierikx
Oud Gastel
1:20:46
12
CornÚ Luiken
Hank
1:21:54
13
Paul Asbreuk
Den Hout Nb
1:23:37
D40, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
Bosschenhoofd
1:09:39
2
Rianne VaandragerVerme
Strijen
1:11:09
3
Lonneke de Haan
Terheijden
1:17:23
4
Angela Otjens
Terheijden
1:19:07
H50, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Oomen
Hoek van Holland
1:01:36
2
John de Roo
Oud-Beijerland
1:04:56
3
Gerard Brand
Puttershoek
1:06:12
4
Hans Zwaan
Gennep
1:10:10
5
Karel van Kuijk
Zundert
1:11:59
6
Marcel Hereijgers
Bosschenhoofd
1:14:19
7
werner heijmans
Sinaai (BEL)
1:14:42
D50, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mies Kuipers
Dorst
1:19:55
H60, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Eckhardt
Roosendaal
1:08:27
2
Piet Bal
Middelharnis
1:09:32
3
Herman Sarneel
Sas van Gent
1:19:12
TRIO, SPRINT (1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
SJJ 2010
Breda
53:22
2
Onetwotrio 1
Terheijden
1:09:08
3
onetwotrio part 2
Terheijden
1:11:55
H16, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Noens
Wuustwezel (BEL)
1:54:26
2
Michael Gommeren
Terheijden
2:05:51
H20, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben de Wolf
Barendrecht (BEL)
1:46:36
2
Bart Schrooyen
Essen (BEL)
1:48:50
3
Koen de Weerdt
Duffel (BEL)
1:53:06
4
Kris Vermeiren
Loenhout (BEL)
1:55:38
5
Koen van de Pas
Brecht (BEL)
1:56:02
6
Steven Augustyns
Kalmthout (BEL)
1:56:26
7
RenÚ Vosters
Reusel
1:56:31
8
Pieter Nicola´
Brecht (BEL)
1:57:00
9
Wardie van Wouw
Voorhout
1:58:28
10
Paul Verkleij
Leusden
1:58:59
11
Martin Tissink
Tilburg
1:59:44
12
Jan Fret
Berchem (BEL)
2:00:00
13
Koen Meeus
Nijlen (BEL)
2:00:06
14
Laurent van Nieuwenhui
Yerseke
2:00:59
15
Kris Jennes
Kapellen (BEL)
2:01:25
16
Gwen van Gils
Wuustwezel (BEL)
2:01:31
17
Evert Thijs
Brecht (BEL)
2:01:58
18
Maurice de Theije
Breda
2:03:11
19
Teun de Ridder
Paramaribo (SUR)
2:04:56
20
Dieter Delbaere
Deurne (BEL)
2:05:37
21
Franklin Klaasse
Heinkenszand
2:08:00
22
Martijn Langevoord
Rotterdam
2:08:18
23
Berco van Gool
Breda
2:08:54
24
Jeroen Heesen
Nuth
2:09:20
25
Rob de Donder
Antwerpen (BEL)
2:10:39
26
Joris Sels
Geel (BEL)
2:10:58
27
John Rombouts
Hoeven
2:11:31
28
Jeroen Boot
Rotterdam
2:11:39
29
Stefan van den Berg
Culemborg
2:13:29
30
Steffen Schoel
Eindhoven
2:18:57
31
Sander Helmonds
Prinsenbeek
2:19:37
32
Remie Giebels
Rosmalen
2:20:41
33
Filip Mangelschots
Kapellen (BEL)
2:21:24
34
Alan van Dam
Culemborg
2:22:06
35
Stijn Cools
Rijkevorsel (BEL)
2:23:13
36
Bj÷rn van Diejen
Leerdam
2:23:42
37
Wouter Vandendriessche
Waregem (BEL)
2:27:05
38
Kasper Deforche
Brussel (BEL)
2:28:44
39
Bart Stessels
Brasschaat (BEL)
2:31:45
D20, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Matthysen
Brecht (BEL)
2:14:14
2
Sofie Hamers
Breda
2:16:36
3
Leonie Verstegen
Heemstede
2:17:08
4
Maartje Bastings
Eindhoven
2:18:50
5
Tine Baelus
Deurne (BEL)
2:23:35
6
Eveline Laureys
Verrebroek (BEL)
2:43:43
H40, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric de Beuckelaer
Brecht (BEL)
1:54:47
2
Hans Schaaper
Heemskerk
1:56:47
3
Bart Meeusen
Hoogstraten
1:59:20
4
Gerry van Helmond
Rijen
1:59:38
5
Andre Trines
Veldhoven
2:01:53
6
Kristiaan Mertens
Wuustwezel (BEL)
2:02:07
7
Toontje de Jongh
Oosterhout Nb
2:02:13
8
Pieter van Hal
Bergen op Zoom
2:02:36
9
Martin van der Veer
Herkingen
2:03:30
10
Niclas Vermaas
Dordrecht
2:04:17
11
Sjaak Schipper
Hellevoetsluis
2:04:33
12
Gerrit de Bruyne
Zwijndrecht (BEL)
2:04:43
13
Carol Snoeren
Eindhoven
2:06:56
14
Marc de Ren
Wuustwezel (BEL)
2:07:19
15
Dick Scholtus
Kesteren
2:07:42
16
Patrick de Vries
Heemstede
2:10:09
17
Marc Oonincx
Breda
2:10:29
18
Guy Vermeulen
Wuustwezel (BEL)
2:10:34
19
Rene van der Sijde
Breda
2:13:05
20
Bart de Boom
Belsele (BEL)
2:14:31
21
William van Overveld
Roosendaal
2:14:37
22
Koen Weyts
Wuustwezel (BEL)
2:16:03
23
Jim Hagestein
Weesp
2:16:17
24
Toin Bastiaansen
Terheijden
2:17:59
25
Gert-Jan Kempers
Nieuwerbrug aan den
2:19:08
26
Pieter Pennings
Rijsbergen
2:19:51
27
Martijn van Koten
Dordrecht
2:23:10
28
Ad van Eirsel
Made
2:24:01
29
Hans Schoonen
Rucphen
2:26:55
30
Johan van Hove
Sint-Niklaas (BEL)
2:27:00
31
Guus Riteco
Terheijden
2:28:01
32
Peter Wolters
Barendrecht
2:29:29
33
Peter Heymans
Brasschaat (BEL)
2:29:35
34
Tom Breur
Tilburg
2:34:52
35
Abe de Jong
Teteringen
2:35:18
36
Duco Nijhoff
Nieuwerkerk ad IJsse
2:37:10
37
Rob de Krom
Breda
2:40:37
38
Geert Verhagen
Oosterhout Nb
2:43:02
39
Hein Gietema
Rotterdam (BEL)
2:46:00
D40, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannie Soeters
Dordrecht
2:24:50
H50, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
RenÚ Delbaere
Berchem (BEL)
2:02:19
2
Richard de Haan
Wuustwezel (BEL)
2:06:06
3
Jan Schrooyen
Essen (BEL)
2:07:03
4
Erik Boers
Eindhoven
2:07:46
5
Michel Niesink
Puurs (BEL)
2:15:31
6
Wilfried de Kort
Axel
2:16:48
7
Charles Aernouts
Etten-Leur
2:18:36
8
Donald Janssen
Oss
2:19:30
9
Paul de Munk
Nuenen
2:19:34
10
Ronald Akkermans
Hendrik-Ido-Ambacht
2:19:50
11
Corne van Dorst
Noordhoek
2:21:47
12
Adri Loose
Breda
2:29:58
13
Wim Lexmond
Reeuwijk
2:35:44
14
Wanny Haverkamp
Hoeven
2:37:49
H60, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus van Gerven
Oirschot
2:22:09
2
Ludo van Gestel
Wuustwezel (BEL)
2:22:14
www.uitslagen.nl
13-06-2010 20:32