Uitslagenlijst Zomeravondcup 4

Utrecht - Woensdag 9 juni 2010

MSEN, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Laurens Miserus
Hellas
-16
34:47
2
Marc Boes
Hellas
-22
35:36
3
Joshua Groen
Triathlon
35:51
4
Rene de Boer
Hellas
-22
36:03
5
Ronald van den Heuvel
Atverni
-18
36:10
6
Harm van Dijken
Hellas
-21
36:22
7
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
-22
36:52
8
Florian Lichtendonk
Hellas
-16
37:22
9
Leo de Ree
Hellas
-6
37:34
10
Vincent Veldstra
Atverni
-24
37:52
11
Paul vd voort vd Kleij
Hellas
-22
38:01
12
Erik van den Broek
Triathlon
-19
39:13
13
Sven Duits
Triathlon
-22
39:47
14
F.A. van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
-25
40:36
15
Derek Elfring
Hellas
-21
40:53
16
Ewout Sikking
Fit
-15
40:54
17
Paul de Vries
Fit
-25
46:42
18
Sebastiaan van den Bro
Triathlon
-21
49:34
M35, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mohamed Mohammadi
Atos
-29
36:52
2
Leo Vissers
Hellas
-25
36:55
3
Florian Hupkes
Hellas
-25
37:34
4
John Sloof
Hellas
-27
38:44
5
Erik Den Oude
Pijnenburg
-28
39:56
6
Marsel Wiegand bruss
Dutch Runners Gold
-30
40:32
7
Manco van Scholten
Triathlon
-27
40:51
8
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
-26
41:48
9
Edwin Bleijenbergh
Hellas
-25
42:39
10
Jacco den Hollander
Phoenix
-27
43:57
11
Bert Sandee
Atverni
-30
45:45
M40, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bart Wassenberg
Hellas
-33
33:46
2
John van Dijk
AKU
-31
35:05
3
John de Wit Huissten
Loopgroep Aart Stigt
-33
37:15
4
Marcel Uppelschoten
Hellas
-34
38:00
5
Maarten de Bree
Atverni
-32
38:40
6
Diederik Aarendonk
avVN
-35
39:38
7
Remko Klijn
Atverni
-33
39:44
8
Giovanni Dhondt
Hellas
-33
39:47
9
Marco de Grauw
Hellas
-31
40:10
10
Rogier Dijkink
Hellas
-32
40:18
11
Rob te Koppele
Atverni
-32
40:21
12
Camiel Verweij
Hellas
-34
40:53
13
Eric Korver
Atverni
-31
40:56
14
Jos Bloem
Pijnenburg
-34
42:54
15
Florian Koopmans
Running AP
-33
43:00
M45, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ronald de Roos
Hellas
-35
35:43
2
Peter Nijssen
Hellas
-39
37:18
3
Hans Kruis
Hellas
-37
37:42
4
Wytze Muyzert
Ron Clarke
-36
37:46
5
Wim van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigt
-37
38:58
6
Nico de Bree
Trecho
-39
39:53
7
Wim B. Tijssen
Loopgroep PK
-40
40:52
8
Ernst Dörfel
Fit
-38
40:58
9
André Knop
Loopgroep Aart Stigt
-38
41:47
10
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
-37
41:53
11
Titus Blom
Pijnenburg
-35
42:35
12
Marcel Claessens
Phoenix
-38
44:13
13
Rob van Breukelen
Trecho
-40
46:31
M50, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Manuel Jose Conceicao
Hellas
-43
37:56
2
Henry Vredendaal
Atverni
-43
38:42
3
Per van Huis
Trecho
-41
39:06
4
Stef Rasch
Pijnenburg
-43
39:16
5
Theo van de Beek
Pijnenburg
-42
40:16
6
Jos ter Brake
Atverni
-45
42:22
7
Frits Ankersmit
Fit
-43
42:41
8
Ashok Jodha
avVN
-41
43:07
9
Berend Drenth
Pijnenburg
-43
44:04
10
Sjaak Vervuurt
Hellas
-42
44:35
11
Bas Swildens
Loopgroep Aart Stigt
-40
44:54
12
Erik Dijksman
Loopgroep Aart Stigt
-43
45:44
13
Ruud Verhoef
Ron Clarke
-40
47:34
14
J.J.D. de Ree
Hellas
-44
52:42
M55, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ad Huijsmans
Fit
-49
37:53
2
Egbert Tick
Loopgroep Aart Stigt
-45
40:44
3
Frans Mocking
Atverni
-48
41:24
4
Leo van den Hoven
Clytoneus
-47
44:11
5
Jacob Brunekreef
Hellas
-49
47:23
6
Denny Schreefel
Atverni
-49
53:18
7
Johan van Santen
avVN
-47
58:33
M60, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Geu Siebenga
Loopgroep Aart Stigt
-53
40:55
2
Bertus Vrielink
De Veenlopers
-53
42:15
3
Frans van Mierlo
avVN
-54
43:29
4
Cees Jansen
U-Track
-54
49:35
5
Hans Oostindiën
BAV
-54
51:35
M65, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Henk Knapen
DES
-56
46:53
2
Jan de Bont
avVN
-58
47:19
3
Theo Vork
avVN
-62
49:26
4
Pieter van Alphen
avVN
-58
50:53
5
Pieter 't Hart
Clytoneus
-56
52:10
6
Cor Dorrestijn
Hellas
-59
55:21
VSEN, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Evelien Broeke
Triathlon
-20
39:13
2
Tatjana Cernochova
Atverni
-24
40:56
V35, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
-26
40:37
2
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
-30
46:44
V40, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
-32
38:47
2
Yvonne van der Helm
Atverni
-33
44:06
3
Annette Bax
Loopgroep Aart Stigt
-32
50:31
4
Karin Horseling
Hellas
-32
1:00:48
V45, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
-36
41:18
V50, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigt
-43
43:48
2
Helen Verouden
Fit
-43
47:37
3
Astrid Hijlkema
Fit
-40
57:08
V55, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
-48
48:10
V60, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Martha van Hal
Pijnenburg
-54
48:40
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Saskia van Laar
Utrecht
-31
44:07
2
Mirjam van Leeuwen
Utrecht
-33
47:22
3
Loes Lanting
Utrecht
-34
47:32
4
Inge Savelkoul
Utrecht
-13
48:29
5
Marianne Verhaart
Naarden
-49
48:42
6
Karin vervoordeldonk
Loopgroep Athletic P
-31
50:35
7
Christien Vrielink
Loopgroep Bunnik
-36
50:51
8
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
-47
50:55
9
Sarah Brinkers
Maarssen
-20
53:12
10
Rinske Bloem
Zeist
-40
53:44
11
LauraRupp
Utrecht
-31
54:05
12
Kim van Vliet
Phoenix
-20
54:49
13
Ilona Haarman
Woerden
-14
55:06
14
Pauline van Elsdingen
Utrecht
-33
55:33
15
Sanne Vogels
Utrecht
-13
58:34
16
Sabine van Aken
Utrecht
-30
1:00:30
17
Chantal Versteeg
Utrecht
-22
1:01:18
18
Lisette Heijstee
Atverni
-31
1:01:37
19
Katrine Smiet
Nijmegen
-13
1:02:19
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Andre Knol
Ermelo
-13
36:23
2
Abdelkader Benali
Amsterdam
-25
37:06
3
Ger Inberg
Utrecht
-19
37:23
4
Gerben van der Jagt
Ede Gld
-22
38:29
5
Niels op den Kelder
Hellas
-23
38:49
6
Joris van Berkel
Utrecht
-17
38:49
7
Jaap de Ronde
Utrecht
-19
39:42
8
Jeroen van Wilgenburg
Utrecht
-18
40:02
9
Maarten Schreuder
Utrecht
-15
40:36
10
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
-21
40:42
11
Edwin van Voorthuizen
Maarn
-24
41:08
12
Arjen Brinkman
Hoevelaken
-28
41:17
13
Jeroen Meijer
Wijk bij Duurstede
-18
41:31
14
Ries van Os
Utrecht
-48
41:40
15
Frank Veugen
Munstergeleen
-35
41:43
16
Iva Dijs
Houten
-28
42:12
17
Hennie Holtman
Utrecht
-34
42:18
18
Ger-Jan te Dorsthorst
Trecho
-35
42:18
19
Rick Hennekam
Utrecht
-15
42:22
20
Gerrit Bouhuis
Utrecht
-31
42:28
21
Bas de Ruiter
Loopgroep Aart Stigt
-19
42:56
22
Kees Rens
Utrecht
-40
43:00
23
Paul de Ruiter
Cothen
-17
43:02
24
Mattijn Landman
Zwolle
-15
43:14
25
Machiel Muiderman
Utrecht
-29
43:15
26
Harry Vredendaal
Nieuwegein
-53
43:26
27
Rob van Nieuwburg
Vleuten
-33
43:53
28
Bart van Zanten
Hilversum
-36
43:55
29
Marco Fais
's-Gravenhage
-34
43:55
30
Nico Padding
Houten
-40
43:59
31
Gerard Agterberg
Utrecht
-38
44:05
32
Ed van den Brink
Houten
-35
44:19
33
Maarten Lindenhovius
Utrecht
-34
44:30
34
GertJan van Monfoort
Utrecht
-32
44:44
35
Bart van de Ven
Utrecht
-24
44:47
36
Bart Huttinga
Utrecht
-19
44:55
37
Arno Priem
Pijnenburg
-40
44:55
38
Tjeerd Oppedijk
Utrecht
-32
45:05
39
Jeroen Tomlow Kamerbee
Utrecht
-29
45:07
40
Arjan Boshuyzen
Utrecht
-25
45:10
41
Wim Faas
Zeist
-41
45:17
42
Michel de Bruijn
Utrecht
-34
45:22
43
Richard Voorintholt
Soest
-35
45:26
44
Servaas Grul
Odijk
-38
45:32
45
Fred Wemeijer
Nieuwegein
-32
45:36
46
Sander Muller
Hilversum
-37
45:38
47
Hans Wortel
Zeist
-45
45:42
48
Frans Reijmen
Utrecht
-47
45:47
49
Rudi de Reuver
Utrecht
-38
45:59
50
Kees van Zantwijk
Utrecht
-32
46:15
51
Wim Lammer
Bleskensgraaf ca
-42
46:25
52
Menno Zeeman
Utrecht
-35
46:31
53
Marco Roeland
Fit
-36
46:42
54
Harry Heijnen
De Bilt
46:48
55
Fred van Kuik
Utrecht
-40
46:55
56
Cees Pierik
Bilthoven
-22
46:56
57
Herman van Dam
Utrecht
-36
47:00
58
Niels Groot
Atverni
-17
47:02
59
Pim Hellema
Utrecht
-48
47:04
60
Jobert Winkel
Utrecht
-23
47:10
61
Tjeu Otten
Zeist
-43
47:13
62
Ron Stam
Zeist
-34
47:25
63
John Versteeg
Dutch Runners Gold
-33
47:26
64
Roel Janssens
Utrecht
-15
47:41
65
Joost Spaapen
Utrecht
-30
48:18
66
Roon Bakels
Woerdense Verlaat
-43
48:21
67
Gerrit Wolters
Houten
-41
48:22
68
Ton Jongbloed
Lopik
-47
48:31
69
Marc Hutten
Utrecht
-28
48:34
70
Dimitri GriGoniadis
Utrecht
-21
48:38
71
Henk Horst
Eemnes
-48
48:55
72
Angelos Kaluanterras
Rotterdam
-40
49:12
73
Remco Corsten
Hellas
-32
49:13
74
Christiaan van Bochove
Utrecht
-20
49:28
75
Jeffrey Timp
Utrecht
-14
49:32
76
Timp Vina
Utrecht
-50
49:33
77
Justin Zuure
Utrecht
-15
49:36
78
Rolf Spijkerman
's-Gravenhage
-40
49:44
79
Cees van der Lee
Wijk bij Duurstede
-41
49:45
80
Richard Mostard
Soest
-39
49:59
81
Sjak Okkerman
Utrecht
-43
50:07
82
Jos van Rijt
Amersfoort
-47
50:14
83
Gerrit van Voorst
Utrecht
-39
50:15
84
Alain van Hoof
Gouda
-33
50:29
85
Van den Broek
Amsterdam
-36
50:43
86
Rob Froonhoff
avVN
-34
50:48
87
Jan Doedens
Odijk
-49
51:14
88
Richard Singelenberg
avVN
-54
51:21
89
Paul Brandsma
Amersfoort
-46
51:24
90
Dick Duit
Zeist
-46
51:28
91
Berrie Schuurman
Westbroek
-32
51:48
92
Sebastiaan Landman
Zwolle
-19
52:00
93
Robert Hielckert
Utrecht
-47
52:04
94
Johan Klein Holte
Fit
-39
52:23
95
Stephan Julsing
Doorn
-35
52:46
96
Jan Brinkers
Maarssen
-44
53:13
97
Peter Blokhuis
Utrecht
-20
53:25
98
Wilco van loon
Utrecht
-25
53:32
99
Jan Helwig
x
-42
53:57
100
Nick Könitzer
Nieuwegein
-33
54:35
101
Andre Brands
Utrecht
-31
54:44
102
Piet Callaars
Utrecht
-42
54:45
103
Niek Bevers
Utrecht
-32
55:52
104
Gerard Verstege
Maarssen
-49
56:15
105
Robert Segers
Utrecht
-33
56:36
106
Guus Melkert
Utrecht
-32
56:53
107
Angelos Pontos
Rotterdam
-40
57:37
108
Ab Hooijer
Utrecht
-42
57:44
109
Arjan van rijn
Alphen aan den Rijn
-17
58:11
110
Pieter Stets
Utrecht
-54
1:06:35
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Saskia Uittenbosch
VAV
-13
20:01
2
Thirza Stiphout
Triathlon
-15
22:27
3
Margot van den Belt
Bilthoven
-27
24:07
4
Els Gies
Ron Clarke
-49
24:23
5
Inge Gerritsen Balvers
Wijk bij Duurstede
-15
25:29
6
Femke Tigchelaar
Hellas
-4
25:44
7
Annefleur Schnepper
Amersfoort
-8
26:06
8
Elvira Jkema
Hellas
-21
26:50
9
Saar van der Spek
Phoenix
-24
27:39
10
Joyce van Drunen
Utrecht
-22
28:06
11
Roelie Linde
Phoenix
-31
29:46
12
Vanessa Hogenbirk
Bilthoven
-19
30:42
13
Martine Vernooij
Loopgroep Aart Stigt
-17
33:17
14
Saskia Oosterwijk
Phoenix
-31
34:32
15
Marloes Roos
Phoenix
-12
34:32
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
-19
17:30
2
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
-12
17:47
3
Hans Rawee
Triathlon
-40
18:03
4
Koen Muilwijk
Utrecht
-19
18:14
5
Michiel van Kats
IJsselstein Ut
-18
18:29
6
Sieger de Blok
Phoenix
-22
18:40
7
Peter Mochel
Hellas
-37
18:44
8
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
-7
18:59
9
Rick Soeters
Phoenix
-11
19:59
10
Jacques Meinsma
Zaltbommel
-40
20:07
11
Jurre Laven
Atverni
-20
20:09
12
Hans Ras
AV Monnickendam
-38
20:18
13
Richard in 't Veld
20:51
14
Dennis Boxhoorn
Clytoneus
-12
21:32
15
Ton Wildenborg
avVN
-43
21:36
16
Andre van Kats
IJsselstein
-16
22:00
17
John Bakker
Nieuwegein
-40
22:01
18
Jaap van der Meer
Phoenix
-36
22:05
19
Kit Buurman
Utrecht
-30
22:10
20
Chris Eidhof
Utrecht
-15
22:18
21
Ron Bakker
Phoenix
-32
23:06
22
Gerlach Wollersheim
Utrecht
-10
23:33
23
Carel Middelweerd
Hellas
-49
24:13
24
Paul Gies
Ron Clarke
-51
24:49
25
Jente Sonneveld
Houten
-7
24:50
26
Rene ten Bange
Hellas
-35
25:18
27
Jef Fronkon
Utrecht
-15
25:28
28
Rob Visser
Phoenix
-25
25:50
29
Frans van Bragt
Utrecht
-44
27:05
30
Bert Butter
Hoorn Nh
-37
27:19
31
Lars van Westerlaak
U-Track
-28
27:20
32
Andre van den Hoveb
Nieuwegein
-33
27:21
33
Hans Schenk
Hellas
-58
27:44
34
Jan Pieter Stam
Bilthoven
-40
27:57
35
Lennard Sonneveld
Houten
-7
29:01
36
Jan Willem Sonneveld
Houten
-34
29:04
37
Wimjan Schippers
Phoenix
-49
30:12
38
Patrick Werkhoven
Nieuwegein
-30
30:35
39
Henk Oudshoorn
Voorburg
-54
32:10
40
Jaap van den Berg
Utrecht
-56
32:11
voorlopige uitslag
www.uitslagen.nl
09-06-2010 00:00