| | | | | Uitslagenlijst Cuneraloop
Rhenen - Zaterdag 5 juni 2010
SCH1, SCHOLIERENLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Schouten
Cuneraschool
3:27
3
Simon Pleijsier
Ericaschool
4:10
4
Jesper Westerveld
Cuneraschool
4:38
5
Boris Burgersdijk
Driesprong
4:39
SCH1, SCHOLIERENLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Heemsbergen
Springplank
3:53
2
Anne-Gacia Seijkens
Ericaschool
3:56
4
Tessel Langen
Montessorischool
4:05
5
Alyssa Rouleau
Cuneraschool
4:07
6
Marieke Lamers
Ericaschool
4:28
8
Nina van Doorn
Springplank
4:55
10
Nikki Grotenhuis
Cuneraschool
5:13
13
Jikke de Vries
Springplank
5:28
14
Judith Heemsbergen
Springplank
5:36
15
Kirsten de Kruijf
Cuneraschool
6:11
17
Amerins de Vries
Springplank
7:05
18
Lotte Aartse
Montessorischool
7:11
19
Adinda van Vliet
Cuneraschool
7:25
SCH2, SCHOLIERENLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Pleysier
Ericaschool
3:16
2
Sam Brouwers
Montessorischool
3:17
4
Joris Langenbach
Ericaschool
3:26
5
Melvin van Suilichem
Cuneraschool
3:27
6
Max van Gelder
Ericaschool
3:29
8
Sybe van der Kraats
Cuneraschool
3:40
11
Mathijs Oosterlee
Cuneraschool
3:51
13
Sjoerd van Dis
Ericaschool
3:54
16
Sem du Chatenier
Springplank
4:03
17
Karsten Burgersdijk
Driesprong
4:04
18
Koen vd Linden
Cuneraschool
4:07
20
Robin van Vliet
Cuneraschool
4:16
21
Kasper Dercksen
Cuneraschool
4:41
SCH2, SCHOLIERENLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jente Peeters
Montessorischool
3:12
3
Yvonne Schimmer
Cuneraschool
3:34
SCH3, SCHOLIERENLOOP3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Koen Kranenburg
Montessorischool
2:53
3
Karst van der Wal
Cuneraschool
2:59
4
Rens van Breenen
Cuneraschool
3:03
7
Clemens de Kriek
Montessorischool
3:42
8
Mailo van Doorn
Springplank
4:09
SCH3, SCHOLIERENLOOP3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Calis
Montessorischool
3:04
2
Lutine Onderstal
Eben-haezer
3:24
3
Paula Cornelisse
Eben-Haezer
3:26
4
Merel v.d. Rhee
Montessorischool
3:36
5
Evan van Schie
Cuneraschool
3:52
SCH4, SCHOLIERENLOOP4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin de Vries
Driesprong
2:26
3
Sofiane el Bouziri
Driesprong
2:35
4
Rutger ter Horst
Cuneraschool
2:37
6
Willem Onderstal
Eben-Haezer
2:45
10
Anne van der Meer
Montessorischool
3:08
12
Nick van Baaren
Montessorischool
3:11
SCH4, SCHOLIERENLOOP4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Julia Aartse
Montessorischool
3:01
3
Louise van der Vlugt
Ericaschool
3:04
4
Daphne van der Hatert
Driesprong
3:21
M-35, CUNERALOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Solomon van Blokland
Leersum
16:52
2
Jorik van Egdom
Veenendaal
16:56
4
Gerben van der Jagt
Ede Gld
19:11
6
Peter Bieshaar
Scherpenzeel
20:27
10
Jonne van 't Leven
Kesteren
21:51
11
Marcel v.d. Bovenkamp
Veenendaal
22:32
13
Peter de Kleuver
Veenendaal
23:49
15
Wilfried Polman
Veenendaal
25:54
17
Hidde Berg
Beneden Leeuwen
28:40
M+35, CUNERALOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
17:14
12
Gerard van Willigenbur
Rhenen
22:53
15
Wieger Wamelink
Wageningen
23:29
20
Niels van Mechelen
Veenendaal
24:26
24
Barend van de Weerdhof
Veenendaal
25:56
25
Ruud Tegelenbosch
Wageningen
27:04
26
Daniël Pasterkamp
Veenendaal
27:12
34
Theo van de Weerdhof
Veenendaal
28:52
37
René van Sligtenhorst
Almere
29:28
40
Ad van der Donk
Wageningen
36:57
V-35, CUNERALOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Mariska de Kleuver
Veenendaal
26:47
9
Desiree van Gelderen
Ochten
29:41
16
Annemarie Oosting
Wageningen
34:09
17
Johanna van der Bijl
Ingen
34:15
V+35, CUNERALOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marjolein Vermaas
Dodewaard
23:42
5
Monique Clemenkowff
Rhenen
25:42
9
Hanny van Baal Timmers
Rhenen
29:07
12
Marjolein Mulder
Wageningen
30:22
15
Gerdie Wenno-Schaap
Opheusden
31:29
16
Jochbeth Spartley-Wenn
Opheusden
31:31
19
Jessica Wieland
Veenendaal
34:23
M-35, CUNERALOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van den Heuvel
Heesch
36:00
5
Sebastiaan Klerkx
Barendrecht
44:20
7
Jerome Hoogstraten
Amsterdam
46:30
M+35, CUNERALOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Coen van Voorthuysen
Rhenen
46:25
22
Rinus Hoogteijling
Veenendaal
49:12
33
George Sleijster
Veenendaal
54:56
34
Michiel Nijboer
Veenendaal
55:10
38
Guus van Reenen
Veenendaal
55:57
40
Johan van Santen
Amersfoort
56:01
41
Maarten Kuijsten
Veenendaal
56:07
42
Michael Hendriks
Veenendaal
56:59
45
Gert van Espelo
Veenendaal
57:32
48
Arnoud Bührs
Driebergen-Rijsenbur
59:50
V+35, CUNERALOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Miranda Henisen Verbat
Schagen
52:42
3
Marion van den Wittenb
Utrecht
54:51
EST, ESTAFETTELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Power Unlimited
Johannes van der Mee
1:18:07
2
Loopgroep Bunschoten 1
Jan wielinga
1:19:19
4
Loopgroep Bunschoten 2
Jan Wielinga
1:24:02
5
Teun van de Pol aann.
Teunis van de Pol
1:30:37
6
Atletico Veenendaal
Erik Haalboom
1:35:28
9
Voor 't donker
Maikel Aveskamp
1:38:54
11
De Maarlelopers
Ria Maarleveld
1:43:59
12
Het Theater is verlate
Marlies Leenaars
1:45:12
14
Ik zou het kunnen doen
Nelleke Cools
1:47:18
Uitslagen.nl
20-06-2010 11:33