Uitslagenlijst Mission Olympic

Amsterdam - Vrijdag 4 juni 2010

J 1, JONGENS KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Oosterwijk
CSG Reggestein
5:40
2
Sander Biemolt
Oostvaarderscollege
5:41
3
Mark de Waal
Kadinsky College
5:42
4
Tomas Prins
csg Comenius
5:52
5
Jolan van Maaren
Oostvaarderscollege
5:55
6
Casper Halleriet
SG Marianum
5:56
7
Joren Janzing
Stedelijk Gymnasium
5:57
8
Startnummer 147
Candea College
5:57
9
Thijs Somsen
Het Assink Lyceum
5:59
10
Sander van Dam
De Goudse Waarden
6:03
11
Chiem Holtshuisen
Plein College Sint J
6:04
12
Libbe de Vries
Mencia de Mendoza Ly
6:05
13
Levi Jacobs
Nifterlake College
6:06
14
Reinier Stoffer
Oostvaarderscollege
6:07
15
Startnummer 148
Candea College
6:07
16
Floris Zwart
Meander College
6:07
17
Enes Kaya
Compas VMBO
6:07
18
Julian Huynh
Kadinsky College
6:08
19
Rick Jan Franken
Chr.Lyceum Apeldoorn
6:09
20
Maarten Lim
Stedelijk Gymnasium
6:10
21
Koen van Maren
Kadinsky College
6:10
22
Davy van Duinen
Kadinsky College
6:11
23
Jester Koldijk
Kadinsky College
6:15
24
Caspar Hulleman
Plein College Sint J
6:16
25
Maurizio van Dalen
Plein College Sint J
6:16
26
Gerald Kikkert
Meander College
6:16
27
Wouter van Dun
Mencia de Mendoza Ly
6:18
28
Jorn Heinst
Liemers College 1
6:19
29
Petar Sevo
Plein College Sint J
6:20
30
Muhammet Sinci
Via Nova College
6:21
31
Stefan van Dinten
Stedelijk Gymnasium
6:22
32
Timo Cober
Plein College Sint J
6:22
33
Job van der Wolf
De Goudse Waarden
6:22
34
Stijn Bluiminck
SG Marianum
6:23
35
Tom Han
Oostvaarderscollege
6:24
36
Branco Kranenburg
De Goudse Waarden
6:25
37
Jord Seegers
Stedelijk Gymnasium
6:26
38
Mitchell van Kipperslu
Nifterlake College
6:26
39
Jordin Tadema
csg Comenius
6:26
40
Thijs Lodder
De Goudse Waarden
6:26
41
Wilson Kamera
csg Comenius
6:27
42
Auke Rasing
Liemers College 1
6:27
43
Jim van der Voort
Oostvaarderscollege
6:28
44
Koen vd Beukel
Nifterlake College
6:28
45
Gijs de Kinkelaar
Liemers College 1
6:29
46
Teun Alink
Oostvaarderscollege
6:29
47
Kiron Bosman
Liemers College 1
6:29
48
Marvin Trip
Compas VMBO
6:29
49
Bob Rijnders
Plein College Sint J
6:29
50
Albert Aletrino
Mencia de Mendoza Ly
6:29
51
Bram Helmers
Het Assink Lyceum
6:29
52
Stijn Toebes
SG Marianum
6:29
53
Caz Balk
Het Assink Lyceum
6:30
54
Mathijs Kennis
Mencia de Mendoza Ly
6:32
55
Noud Alberts
Stedelijk Gymnasium
6:33
56
Leonardo Drewes
Oostvaarderscollege
6:33
57
Roemer Walstra
csg Comenius
6:34
58
Sjors Timmer
Oostvaarderscollege
6:35
59
Joost Klabbers
Kadinsky College
6:36
60
Olaf van Gent
Oostvaarderscollege
6:39
61
Stef Bomers
SG Marianum
6:41
62
Joost Screever
Het Assink Lyceum
6:41
63
Douwe Klein Gunnewiek
SG Marianum
6:42
64
Jurian Koopman
SG Marianum
6:42
65
Startnummer 145
Candea College
6:43
66
Bart Getkate
CSG Reggestein
6:43
67
Jelco Roelofs
Liemers College 2
6:44
68
Tim Schiebroek
De Goudse Waarden
6:44
69
Jesper Vos
Oostvaarderscollege
6:46
70
Jarec Schouten
Oostvaarderscollege
6:47
71
Startnummer 146
Candea College
6:49
72
Lars Brinkman
Mencia de Mendoza Ly
6:49
73
Thijs Theijink
CSG Reggestein
6:52
74
Jahaye Mire
Compas VMBO
6:54
75
Maarten Groeneweg
Liemers College 2
6:55
76
Jeffrey van de Galien
csg Comenius
6:56
77
Jonne van der Poel
Nifterlake College
6:57
78
Startnummer 150
Candea College
6:57
79
Marvin Raben
Liemers College 1
6:57
80
Hugo Franke
Liemers College 1
6:57
81
Maarten Stekelenburg
Liemers College 2
6:58
82
Kaleb Louhenapessy
Meander College
6:59
83
Patrick Knoef
CSG Reggestein
6:59
84
Willem Berendsen
Liemers College 2
7:00
85
Jesse Muller
Oostvaarderscollege
7:02
86
Timo Poos
Stedelijk Gymnasium
7:03
87
Stephen Stenis
De Goudse Waarden
7:05
88
Richard Brand
Compas VMBO
7:05
89
Bart ter Huurne
Het Assink Lyceum
7:05
90
Caz Goselink
Het Assink Lyceum
7:06
91
Willemien van der Wiel
Oostvaarderscollege
7:07
92
Jort Kruis
Liemers College 2
7:07
93
Sven de Weerd
Meander College
7:08
94
Joel de Lange
Meander College
7:08
95
Jay Jacobs
Liemers College 2
7:10
96
Patrick ten Brinke
CSG Reggestein
7:14
97
Joost Postma
CSG Reggestein
7:17
98
Hidde Endema
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:28
99
Sertac Say
Via Nova College
7:37
100
Timmo Hendriks
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:44
101
Jelmer Riezebos
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:52
102
Oualid Boutchakourt
Via Nova College
8:16
103
Jelmer Vogelzang
Meander College
8:17
104
Bas de Glopper
Nifterlake College
9:26
105
Nemo Boon
Via Nova College
12:09
106
Sadik Mouna
Via Nova College
13:43
M 1, MEISJES KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kalter
csg Comenius
6:02
2
Merel Lasschuit
Chr.Lyceum Apeldoorn
6:09
3
Eline de Jong
Liemers College 1
6:11
4
Eva van Agt
Stedelijk Gymnasium
6:18
5
Laura Nieberg
Mencia de Mendoza Ly
6:20
6
Laura Lodewijk
Liemers College 1
6:22
7
Dorine van de Veen
csg Comenius
6:22
8
Inge Hulshof
SG Marianum
6:22
9
Merel van Zanten
Schoter Scholengemee
6:31
10
Fenna Mooren
Stedelijk Gymnasium
6:33
11
Ellis Dupker
Stedelijk Gymnasium
6:34
12
Femke Mink
Oostvaarderscollege
6:40
13
Laura Bosma
Oostvaarderscollege
6:40
14
Michelle van de Slobbe
Mencia de Mendoza Ly
6:41
15
Daphne Gierkink
SG Marianum
6:43
16
Suzanne Weijers
Stedelijk Gymnasium
6:44
17
Evelien Hooijman
Alkwin Kollege
6:44
18
Kim Siteur
Het Assink Lyceum
6:46
19
Sanne Haanen
Mencia de Mendoza Ly
6:51
20
Lisanne Wang Balkenend
Plein College Sint J
6:54
21
Startnummer 27
Candea College
6:55
22
Frederiqee Siebenhelle
Kadinsky College
6:59
23
Linda Tanck
SG Marianum
7:02
24
Kimberley Barhorst
Schoter Scholengemee
7:03
25
Amber Scheffer
csg Comenius
7:03
26
Startnummer 28
Candea College
7:04
27
Startnummer 26
Candea College
7:04
28
Jeanine Plooster
De Goudse Waarden
7:05
29
Minout Mink
Het Assink Lyceum
7:05
30
Nynke Smits
De Goudse Waarden
7:05
31
Jiska Pols
De Goudse Waarden
7:06
32
Lena Vink
Schoter Scholengemee
7:07
33
Anne Ameling
Liemers College 1
7:07
34
Amber Kooijman
Schoter Scholengemee
7:07
35
Keri Nelissen
Kadinsky College
7:08
36
Jilian Seevinck
Liemers College 1
7:08
37
Dado Postma
Oostvaarderscollege
7:09
38
Judith Brasse
Oostvaarderscollege
7:09
39
Denise Verweij
Liemers College 2
7:10
40
Simone van Maren
Kadinsky College
7:10
41
Alex Rijnders
Stedelijk Gymnasium
7:11
42
Moniek Schuurman
Meander College
7:12
43
Atie Lechner
De Goudse Waarden
7:12
44
Esmee Evers
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:13
45
Rosa Opperman
Mencia de Mendoza Ly
7:13
46
Julia Dewez
Mencia de Mendoza Ly
7:14
47
Maxime Krahmer
Liemers College 2
7:15
48
Caitlin de Keizer
Liemers College 1
7:16
49
Startnummer 94
Almende college Ioca
7:16
50
Marije de Graaff
De Goudse Waarden
7:16
51
Kim Vogel
Oostvaarderscollege
7:17
52
Juliet Mijboom
Meander College
7:18
53
Lotte de Jong
De Goudse Waarden
7:18
54
Rianne Aalbers
Meander College
7:18
55
Maud Olieslagers
Mencia de Mendoza Ly
7:18
56
Roos van der Sluis
Schoter Scholengemee
7:19
57
Suze Storteler
SG Marianum
7:20
58
Karen Verhoek
Meander College
7:21
59
Pien de Laat
Plein College Sint J
7:24
60
Daphne Molenwijk
SG Marianum
7:24
61
Cher van der Woude
Schoter Scholengemee
7:25
62
Startnummer 93
Almende college Ioca
7:25
63
Floor Verderbosch
Liemers College 1
7:26
64
Britt Willems
Meander College
7:26
65
Aisha Abelen
Stedelijk Gymnasium
7:28
66
Startnummer 91
Almende college Ioca
7:28
67
Sarah van Raamsdonk
Oostvaarderscollege
7:29
68
Zita Moorman
Oostvaarderscollege
7:29
69
Lucy Ruijs
Liemers College 2
7:30
70
Daphne Roos
Oostvaarderscollege
7:31
71
Moud Mulder
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:32
72
Startnummer 92
Almende college Ioca
7:33
73
Lydia Slinkman
csg Comenius
7:35
74
Sacha Wicherink
SG Marianum
7:36
75
Marjolein Gijssel
Kadinsky College
7:38
76
Marloes Zaal
Alkwin Kollege
7:40
77
Dewy Smit
Oostvaarderscollege
7:41
78
Merle Huzen
Meander College
7:43
79
Ailis Wientjes
Kadinsky College
7:44
80
Jessie Faber
Plein College Sint J
7:45
81
Akky van de Kerkhof
Plein College Sint J
7:45
82
Carlijn van 't Hof
Het Assink Lyceum
7:47
83
Pleun van Leest
Plein College Sint J
7:50
84
Sophie Fontein
Liemers College 2
7:51
85
Eline Hooyman
Alkwin Kollege
7:53
86
Chanta; de Lau
Plein College Sint J
7:55
87
Nienke Bohm
Alkwin Kollege
7:56
88
Marlou Eijkelenboom
Chr.Lyceum Apeldoorn
8:05
89
Vera Bauman
Het Assink Lyceum
8:12
90
Startnummer 29
Candea College
8:13
91
Startnummer 30
Candea College
8:14
92
Veerle Miltenburg
Liemers College 2
8:18
93
Adinda Pijpers
Alkwin Kollege
8:19
94
Melissa Lebbing
csg Comenius
8:24
95
Startnummer 12
Oostvaarderscollege
8:55
96
Inge de Hoop
Chr.Lyceum Apeldoorn
9:15
97
Ilse Folker
Kadinsky College
12:07
J 2, JONGENS KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Younes Chaout
Via Nova College
7:23
2
Yassine Loukili
Scholengemeenschap d
7:30
3
Querijn Alderdene
Alkwin Kollege
7:32
4
Jorn Westeneng
Het Assink Lyceum
7:37
5
Jeroen Bakker
Scholengemeenschap d
7:43
6
Valentijn Weinans
Scholengemeenschap d
7:45
7
Dion Honings
Stedelijk Gymnasium
7:46
8
Jessy Swan
Kadinsky College Mol
7:47
9
Stein Cavelaars
Stedelijk Gymnasium
7:48
10
Yosry Abdalla
Kadinsky College
7:52
11
Arvid Korporaal
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:53
12
Niek Oonk
Het Assink Lyceum
7:53
13
Nik van de Boogaard
Plein College Sint J
7:55
14
Imaro Siberie
Dongemondcollege
7:57
15
Ayoub Boubakari
Via Nova College
7:58
16
Kevin Bezuyen
R.S.G. Wolfsbos
7:58
17
Randy Zuidema
R.S.G. Wolfsbos
7:59
18
Mats Kreek
Oostvaarderscollege
8:00
19
Joris Olde Rikkert
Kadinsky College
8:00
20
Maks van Noort
Stedelijk Gymnasium
8:02
21
Nick Hertgers
Chr.Lyceum Apeldoorn
8:03
22
Emiel de Graaf
Meander College
8:03
23
Niels Huijsmans
Mencia de Mendoza Ly
8:04
24
Luc Keersmakers
Stedelijk Gymnasium
8:05
25
Jurgen Woutersen
Stedelijk Gymnasium
8:06
26
Mart Overkamp
SG Marianum
8:09
27
Pieter Coenen
d'Oultremontcollege
8:09
28
Gerjan van der Kamp
Meander College
8:09
29
Rick van Faassen
Meander College
8:09
30
Achraf Gambin
Via Nova College
8:11
31
Martin Overgauw
R.S.G. Wolfsbos
8:13
32
Melvin Klein Goldewijk
SG Marianum
8:13
33
Jesse Mutsers
Mencia de Mendoza Ly
8:13
34
Tommie Schellings
Oostvaarderscollege
8:14
35
Damian Dijkstra
Compas VMBO
8:15
36
Rick Gommers
Mencia de Mendoza Ly
8:16
37
Gido ten Cate
d'Oultremontcollege
8:16
38
Damian Krechting
Kadinsky College Mol
8:17
39
Arjen Bruins
Meander College
8:18
40
Mart Roelofs
Kadinsky College
8:19
41
Marijn de Jongh
Dongemondcollege
8:19
42
Startnummer 394
Candea College
8:20
43
Joost van Tricht
Chr.Lyceum Apeldoorn
8:20
44
Mottaba Derayzadel
Compas VMBO
8:21
45
Shaun Harris
Plein College Sint J
8:21
46
Dirk Gieling
Liemers College 1
8:21
47
Lars Hendriksen
Liemers College 1
8:27
48
Bjorn Scheffer
SG Marianum
8:27
49
Ayrten Sewnarain
Oostvaarderscollege
8:27
50
Maarten te Dorsthorst
SG Marianum
8:28
51
Kas van den Bosch
Kadinsky College Mol
8:29
52
Pablo van Leeuwen
Plein College Sint J
8:29
53
Daniel Gerritse
Oostvaarderscollege
8:29
54
Marijn van Est
Plein College Sint J
8:30
55
Mart Grefte
Het Assink Lyceum
8:31
56
Max Leijendeckers
Dongemondcollege
8:33
57
Sem van Roijen
Stedelijk Gymnasium
8:34
58
Roelant van Noort
Liemers College 1
8:34
59
Wouter Hagen
Liemers College 1
8:35
60
Lennard Visser
Scholengemeenschap d
8:36
61
Jesper Aalbers
Kadinsky College
8:36
62
Felipe Moscoso Cruz
Mencia de Mendoza Ly
8:37
63
Thijs Kardux
Scholengemeenschap d
8:37
64
Startnummer 396
Candea College
8:38
65
Jeroen Wanders
Liemers College 1
8:38
66
Toto Han
Oostvaarderscollege
8:39
67
Joep van de Velden
Plein College Sint J
8:39
68
Dennis Vermeulen
Plein College Sint J
8:39
69
Alex Wielart
Alkwin Kollege
8:40
70
Christiaan van Spijker
Oostvaarderscollege
8:40
71
Jari Nijhof
Het Assink Lyceum
8:41
72
Jordi de Hond
Dongemondcollege
8:41
73
Jelle Brok
d'Oultremontcollege
8:41
74
Hugo Kiens
Het Assink Lyceum
8:44
75
Bas Gepkens
Liemers College 1
8:45
76
Jurgen Pronk
Dongemondcollege
8:48
77
Startnummer 392
Candea College
8:50
78
Thijs de Kruijf
Alkwin Kollege
8:51
79
Dion Koreman
Mencia de Mendoza Ly
8:53
80
Ben Keetels
d'Oultremontcollege
8:53
81
Sabri Aarab
Via Nova College
8:54
82
Damian Hell
Liemers College 2
8:55
83
Nick de Hond
Dongemondcollege
8:55
84
Dennis Lagerveld
Scholengemeenschap d
8:56
85
Hjelmer Buit
R.S.G. Wolfsbos
8:57
86
Max Does
Alkwin Kollege
9:00
87
Bas de Jong
Kadinsky College
9:00
88
Mike Dijkhof
Chr.Lyceum Apeldoorn
9:02
89
Sjoerd Mol
Chr.Lyceum Apeldoorn
9:03
90
Lennart Kraaijvanger
Liemers College 2
9:06
91
Chiel de Gouw
d'Oultremontcollege
9:07
92
Koen Linders
Kadinsky College Mol
9:08
93
Eduard Lulay
Compas VMBO
9:10
94
Edson Matatula
Meander College
9:11
95
Startnummer 393
Candea College
9:12
96
Matthijs Reuling
Liemers College 2
9:13
97
Startnummer 395
Candea College
9:15
98
Younes el Khoulati
Via Nova College
9:15
99
Startnummer 486
Liemers College 2
9:16
100
Nicky Jansen
Liemers College 2
9:19
101
Sander Kooistra
Chr.Lyceum Apeldoorn
9:22
102
Max Barents
Kadinsky College Mol
9:30
103
Luc Wiegerinck
SG Marianum
9:32
104
Jesse Gunnewick
SG Marianum
9:33
105
Thijs Koerntjes
Liemers College 2
9:35
106
Rens Croonen
Het Assink Lyceum
9:36
107
Denzel John
Compas VMBO
9:38
108
Yusuf Caliskan
Compas VMBO
9:41
109
Luc van Noort
d'Oultremontcollege
9:49
M 2, MEISJES KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke van Bunningen
Stedelijk Gymnasium
5:52
2
Anouk van Vlisteren
Meander College
6:06
3
Tessa Poen
Chr.Lyceum Apeldoorn
6:07
4
Sanne de Smet
Stedelijk Gymnasium
6:14
5
Britt Dielemans
Mencia de Mendoza Ly
6:16
6
Trisja Boom
Stedelijk Gymnasium
6:23
7
Noortje Verwiel
Oostvaarderscollege
6:29
8
Emma Spelt
Cals College IJstels
6:32
9
Sophie Stalpers
Stedelijk Gymnasium
6:32
10
Rosemarijn Berghout
Chr.Lyceum Apeldoorn
6:33
11
Nikita van Triest
R.S.G. Wolfsbos
6:40
12
Romy Peters
Liemers College 1
6:41
13
Startnummer 265
Arentheem College
6:42
14
Rinske de Haas
Plein College Sint J
6:43
15
Mascha van Zwam
Plein College Sint J
6:43
16
Anouk Perdon
Chr.Lyceum Apeldoorn
6:44
17
Carolien van de Venne
Kadinsky College
6:46
18
Renee Hoogendijk
Oostvaarderscollege
6:49
19
Anna Covers
Kadinsky College
6:50
20
Esmee Doense
Mencia de Mendoza Ly
6:50
21
Marlou Remeeus
SG Marianum
6:51
22
Lilu Bruning
Kadinsky College
6:51
23
Ditte van Pelt
Mencia de Mendoza Ly
6:52
24
Bodil Havermans
Mencia de Mendoza Ly
6:53
25
Startnummer 268
Arentheem College
6:53
26
Nienke Kleinsman
Het Assink Lyceum
6:54
27
Elisa Janssen
Kadinsky College
6:55
28
Adrienne Huisman
Stedelijk Gymnasium
6:55
29
Carlijn Kroeze
Meander College
6:57
30
Myrhte Hakkert
Cals College IJstels
6:58
31
Floor Doppen
SG Marianum
6:59
32
Lieke Weernink
Het Assink Lyceum
7:00
33
Nienke te Molder
SG Marianum
7:01
34
Startnummer 277
Candea College
7:02
35
Astrid Niezing
R.S.G. Wolfsbos
7:02
36
Startnummer 269
Arentheem College
7:03
37
Lonneke Jansen
Liemers College 1
7:04
38
Levay Cruden
Oostvaarderscollege
7:05
39
Kim Snoeijen
Plein College Sint J
7:06
40
Calijn Egging
Liemers College 1
7:07
41
Gerda de Vries
Oostvaarderscollege
7:08
42
Julia Korzilius
Kadinsky College
7:08
43
Tess Wattimury
Liemers College 1
7:09
44
Nicole Kooymans
Scholengemeenschap d
7:10
45
Floor de Jong
Kadinsky College
7:10
46
Mieke Dewez
Mencia de Mendoza Ly
7:12
47
Vivianne Miedema
R.S.G. Wolfsbos
7:12
48
Cynthia Bootsma
Meander College
7:13
49
Lisanne van Toom
Dongemondcollege
7:14
50
Rianne Broers
Cals College IJstels
7:14
51
Yelikha Asibor
Oostvaarderscollege
7:16
52
Tamar van Woudenberg
Chr.Lyceum Apeldoorn
7:16
53
Felicia van Schie
Alkwin Kollege
7:17
54
Lotte van Aalen
Stedelijk Gymnasium
7:18
55
Alie Kuttschreutter
Meander College
7:19
56
Suzanne Jonkers
Mencia de Mendoza Ly
7:20
57
Merle Winkelhorst
Het Assink Lyceum
7:21
58
Tessa Valk
Liemers College 1
7:21
59
Nine Strijbosch
Liemers College 1
7:22
60
Marieke Stolte
Meander College
7:22
61
Tamara Horden
Cals College IJstels
7:24
62
Lisa Spiersma
Cals College IJstels
7:26
63
Bente Lexmond
SG Marianum
7:28
64
Iris Gouverneur
Dongemondcollege
7:30
65
Kristel Zaal
Alkwin Kollege
7:31
66
Rinske Berends
Het Assink Lyceum
7:33
67
Shiri Peters
Alkwin Kollege
7:34
68
Joyce Zwet
Oostvaarderscollege
7:36
69
Anna White
Alkwin Kollege
7:37
70
Lisa Pinacker
Oostvaarderscollege
7:40
71
Manon Bekedam
Meander College
7:41
72
Thirza Wester
Scholengemeenschap d
7:42
73
Jill Wouters
Dongemondcollege
7:43
74
Startnummer 279
Candea College
7:45
75
Jikke Dambeld
Het Assink Lyceum
7:47
76
Iselin Keune
Alkwin Kollege
7:48
77
Anne Wijenbarg
Liemers College 2
7:50
78
Startnummer 266
Arentheem College
7:51
79
Quirine Weesie
Oostvaarderscollege
7:51
80
Michanou Mulder
Oostvaarderscollege
7:53
81
Demi Woeltjes
SG Marianum
7:54
82
Ingeryerd Mulder
Oostvaarderscollege
7:59
83
Jolijn Kuipers
Dongemondcollege
8:04
84
Jasmijn Janssen
Plein College Sint J
8:09
85
Startnummer 267
Arentheem College
8:10
86
Maartje Drubbel
Dongemondcollege
8:11
87
Kimberly Arends
Liemers College 2
8:12
88
Carla Ho
Cals College IJstels
8:14
89
Lente Dobbelaar
Scholengemeenschap d
8:26
90
Startnummer 280
Candea College
8:29
91
Valerie Kriekken
R.S.G. Wolfsbos
8:30
92
Femke Dijk
SG Marianum
8:59
93
Samantha van der Lof
Het Assink Lyceum
9:02
94
Startnummer 278
Candea College
9:42
95
Milou Leemans
Plein College Sint J
11:16
96
Rosanne van Dijk
Scholengemeenschap d
11:24
J 3, JONGENS KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merlijn Dekker
Oostvaarderscollege
8:07
2
Joost Wieleman
Oostvaarderscollege
8:17
3
Alwin Hoorn
R.S.G. Wolfsbos
8:18
4
Yasper Rechillo Pacheo
Mencia de Mendoza Ly
8:19
5
Melvin Seevinck
Liemers College 1
8:28
6
Startnummer 650
Candea College
8:29
7
Jordan Strijbosch
Liemers College 1
8:32
8
Lars Slingerland
Chr.Lyceum Apeldoorn
8:33
9
Joep Gommers
Kadinsky College
8:36
10
Stan Limburg
Oostvaarderscollege
8:38
11
Leon Raijmakers
Stedelijk Gymnasium
8:38
12
Dave Dresen
Sondervick College
8:41
13
Pieter Jan Herings
Stedelijk Gymnasium
8:42
14
Startnummer 711
Almende college Ioca
8:49
15
Mike Blom
Alkwin Kollege
8:52
16
Maarten Hobbeschol
Het Assink Lyceum
8:53
17
Bram Franken
Mencia de Mendoza Ly
8:54
18
Rutger Vermunt
Oostvaarderscollege
8:55
19
Paul Jansen
Alkwin Kollege
8:57
20
Daniel Wientjes
Kadinsky College
8:58
21
Marcel Bierens
Sondervick College
8:58
22
Chesney Vosveld
Alkwin Kollege
8:59
23
Joris Roelofs
Plein College Sint J
9:00
24
Nick Kivits
Dongemondcollege
9:00
25
Startnummer 713
Almende college Ioca
9:01
26
Jeff Schoenmakers
Mencia de Mendoza Ly
9:02
27
Pim Geurts
Kadinsky College
9:02
28
Harm te Koppele
Liemers College 1
9:02
29
Jeroen Fierkens
Liemers College 1
9:03
30
Startnummer 654
Candea College
9:03
31
Bram van Luijken
Stedelijk Gymnasium
9:05
32
Gijs van Rijswijk
Mencia de Mendoza Ly
9:08
33
Timothy Hoolhorst
Liemers College 2
9:10
34
Stan Hulssen
Kadinsky College
9:10
35
Jelle Bader
SG Marianum
9:11
36
Mick Stekelenburg
Jan van Egmond Colle
9:11
37
Startnummer 649
Candea College
9:12
38
Dylano Twine
Jan van Egmond Colle
9:12
39
Rick Wentholt
Plein College Sint J
9:13
40
Robin Sprong
Oostvaarderscollege
9:14
41
Startnummer 653
Candea College
9:15
42
Thijs Hubers
Liemers College 1
9:16
43
Sjef Groot
Alkwin Kollege
9:17
44
Martijn Former
Oostvaarderscollege
9:19
45
Jonas Donkers
Plein College Sint J
9:20
46
Kevin Mwendwa
Plein College Sint J
9:23
47
Branco van Delden
Jan van Egmond Colle
9:24
48
Jochem Kuperus
Plein College Sint J
9:25
49
Koen ter Hogt
Het Assink Lyceum
9:27
50
Startnummer 652
Candea College
9:28
51
Jasper Mezman Schultz
Oostvaarderscollege
9:28
52
Startnummer 651
Candea College
9:29
53
Marc van der Linden
Oostvaarderscollege
9:29
54
Sven Hoogland
Oostvaarderscollege
9:30
55
Jesper Visser
Jan van Egmond Colle
9:36
56
Rutger Siemes
SG Marianum
9:37
57
Luuk Timmer
Chr.Lyceum Apeldoorn
9:38
58
Karel van der Pol
Stedelijk Gymnasium
9:39
59
Startnummer 712
Almende college Ioca
9:39
60
Yoshua Witteveen
Oostvaarderscollege
9:40
61
Sietze den Elzen
Liemers College 1
9:41
62
Mark Hoogendoorn
Oostvaarderscollege
9:42
63
Jim Sleebos
Het Assink Lyceum
9:42
64
Otty Thomassa
Stedelijk Gymnasium
9:43
65
Bram Reijrink
SG Marianum
9:43
66
Tom van der Voort
Oostvaarderscollege
9:43
67
Olav van Dijk
Jan van Egmond Colle
9:44
68
Koen Ebbers
Meander College
9:44
69
Mark Romme
R.S.G. Wolfsbos
9:44
70
Wesley Ching
Sondervick College
9:47
71
Sam Peperkamp
Kadinsky College
9:50
72
Myron Kruip
SG Marianum
9:55
73
Jordy Pasman
Meander College
9:59
74
Rtom Kasper
Meander College
10:01
75
Jorn Vos
SG Marianum
10:02
76
Thomas Baljeu
Mencia de Mendoza Ly
10:02
77
Mark ten Have
SG Marianum
10:07
78
Marc Lankheet
Het Assink Lyceum
10:09
79
Arjan van Vliet
R.S.G. Wolfsbos
10:11
80
Tim Renema
Het Assink Lyceum
10:13
81
Cas Grondhout
Plein College Sint J
10:14
82
Martijn Aalbers
Meander College
10:16
83
Roy van Dalsen
Jan van Egmond Colle
10:16
84
Sjoerd Heemskerk
Alkwin Kollege
10:16
85
Richard Jansen
Dongemondcollege
10:22
86
Kees van Iersel
Meander College
10:27
87
Wessel Weterings
Dongemondcollege
10:32
88
Startnummer 714
Almende college Ioca
10:44
89
Rinse Bos
R.S.G. Wolfsbos
10:49
90
Ries Harmsen
Stedelijk Gymnasium
10:51
91
Bas Kerssies
Chr.Lyceum Apeldoorn
11:10
92
Kenrick Poelarends
Chr.Lyceum Apeldoorn
11:12
93
Roy Wijgerse
Sondervick College
11:27
94
Rens Smith
Dongemondcollege
15:26
M 3, MEISJES KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie vd Most
Candea College
7:59
2
Suzanne Jonkers
Mencia de Mendoza Ly
8:08
3
Femke van der Pal
Compas VMBO
8:15
4
Eva van EE
Alkwin Kollege
8:24
5
Jessie van Zwan
Plein College Sint J
8:38
6
Carmen Nelissen
Kadinsky College
8:53
7
Dagmar Kesselaer
Plein College Sint J
8:59
8
Vera Otten
Het Assink Lyceum
9:01
9
Kaisa de Bel
Kadinsky College
9:03
10
Maxime Garritsen
Oostvaarderscollege
9:03
11
Startnummer 516
Candea College
9:04
12
Ivanka Hoenderboom
SG Marianum
9:05
13
Hanne Nijtmans
Stedelijk Gymnasium
9:08
14
Vera Egelmeers
Plein College Sint J
9:13
15
Aimee Kampschoer
Kadinsky College
9:15
16
Rixt Wilbers
csg Comenius
9:18
17
Rowan van Dongen
Dongemondcollege
9:18
18
Robin van de Berg
Mencia de Mendoza Ly
9:19
19
Loysa Feikens
R.S.G. Wolfsbos
9:19
20
Else Kemps
Kadinsky College
9:21
21
Lisanne Stokvis
Meander College
9:23
22
Lisa Nijbroek
Het Assink Lyceum
9:24
23
Michelle Weijland
Het Assink Lyceum
9:24
24
Nienke Godschalk
Liemers College 1
9:25
25
Dorith de Roy van Zuid
Mencia de Mendoza Ly
9:26
26
Startnummer 513
Candea College
9:28
27
Evi Hurks
Mencia de Mendoza Ly
9:30
28
Annelein Koot
Dongemondcollege
9:30
29
Daniella van der Spek
De Goudse Waarden
9:31
30
Anouk
De Goudse Waarden
9:33
31
Fardau Lettinga
Stedelijk Gymnasium
9:34
32
Lina Mooren
Stedelijk Gymnasium
9:34
33
Iris Nieuwenhuis
SG Marianum
9:35
34
Marscha Jansen
CSG Reggestein
9:37
35
Elke Hulshof
SG Marianum
9:38
36
Maaike de Graaff
De Goudse Waarden
9:43
37
Sita Coenraads
Alkwin Kollege
9:44
38
Aranka Oudshoorn
Alkwin Kollege
9:45
39
Vera Nijman
Alkwin Kollege
9:46
40
Jet van Oosterhout
Meander College
9:47
41
Natasha Bos
Schoter Scholengemee
9:47
42
Anne Kippers
CSG Reggestein
9:49
43
Robin Achthoven
Compas VMBO
9:49
44
Esther Leferink
Het Assink Lyceum
9:49
45
Minke Cober
Plein College Sint J
9:51
46
Shanna de Lang
R.S.G. Wolfsbos
9:53
47
Ilse Gerritsen
CSG Reggestein
9:53
48
Margot Diemel
Plein College Sint J
9:55
49
Willemijn Groenen
Liemers College 1
9:57
50
Resa van Lith
Stedelijk Gymnasium
9:59
51
Claudia Lucassen
De Goudse Waarden
10:01
52
Lisanne Stolte
Meander College
10:03
53
Lotte Zuur
Oostvaarderscollege
10:05
54
Inge Maassen
Stedelijk Gymnasium
10:06
55
Suzanne Boeree
Kadinsky College
10:07
56
Imeze Hieltjes
SG Marianum
10:07
57
Kimberley van Zwet
Oostvaarderscollege
10:09
58
Martine Buhler
R.S.G. Wolfsbos
10:12
59
Nathalie Harke
Meander College
10:15
60
Ellen Tanck
SG Marianum
10:19
61
Nienke Snijder
Liemers College 1
10:21
62
Frederieke ter Avest
Liemers College 1
10:21
63
Lianne Harmsen
Het Assink Lyceum
10:24
64
Elske Vogelzang
Meander College
10:26
65
Tessa Lopez
Compas VMBO
10:28
66
Linde Erinkveld
Liemers College 1
10:29
67
Maud Pijnenburg
Liemers College 1
10:32
68
Anneloes Pennekamp
Liemers College 2
10:33
69
Jana Andonovski
csg Comenius
10:35
70
Sera Dijkstra
SG Marianum
10:36
71
Maud Swanen
Dongemondcollege
10:37
72
Kyra Koene
Compas VMBO
10:37
73
Charlotte Steenbrink
Stedelijk Gymnasium
10:39
74
Kiki Kroeze
De Goudse Waarden
10:41
75
Laura Drees
R.S.G. Wolfsbos
10:42
76
Sherida Tauber
Schoter Scholengemee
10:42
77
Jenny de Jong
csg Comenius
10:44
78
Elisa Blokland
De Goudse Waarden
10:47
79
Elvira Feikens
R.S.G. Wolfsbos
10:49
80
Tessa van Loenhout
Liemers College 2
10:54
81
Julia Vos
csg Comenius
10:56
82
Anne-Wil Marissen
Meander College
10:59
83
Joyce Rappange
Oostvaarderscollege
11:01
84
Startnummer 544
Schoter Scholengemee
11:03
85
Lisanne Geerlofs
Dongemondcollege
11:07
86
Eva Pranger
Kadinsky College
11:10
87
Startnummer 552
R.S.G. Wolfsbos
11:18
88
Startnummer 511
Candea College
11:23
89
Claudia Siemons
Dongemondcollege
11:26
90
Rieneke Radersma
csg Comenius
11:34
91
Cynthia Klinkers
Plein College Sint J
11:35
92
Esmee van der Wildenbe
Oostvaarderscollege
14:11
93
Startnummer 582
Dongemondcollege
14:23
94
Sanida Dos Santos
Compas VMBO
15:19
95
Romy Keijzer
Compas VMBO
15:20
J 4, JONGENS KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Roovers
Mencia de Mendoza Ly
10:21
2
Roel Wijmenga
SG Groenwald
10:30
3
Bas van Hooren
Porta Mosana College
10:36
4
Willem Bless
Kadinsky College Mol
10:41
5
Niels Aarns
Kadinsky College Mol
10:43
6
Raoul Honings
Stedelijk Gymnasium
10:45
7
Erik van Ballegooijen
Baudartius College
10:52
8
Arjan Weijenborg
SG Marianum
10:55
9
Marijn Domhof
SG Marianum
11:00
10
Hidde Elferink
SG Marianum
11:03
11
Tim Gering
Het Assink Lyceum
11:07
12
Koen Verheijen
Kadinsky College Mol
11:18
13
Louis Pechler
Stedelijk Gymnasium
11:20
14
Startnummer 888
Candea College
11:21
15
Jelle Sijm
Schoter Scholengemee
11:21
16
Mike van Dijk
Plein College Sint J
11:23
17
Wouter Vogelzang
Meander College
11:26
18
Arno re Brake
SG Marianum
11:27
19
Luuk Spanjaards
Stedelijk Gymnasium
11:30
20
Yoran Klaver
Willemblaeu
11:35
21
Daniel Stanneveld
Oostvaarderscollege
11:36
22
Stijn van den Berg
Kadinsky College Mol
11:37
23
Sacha Stoffers
Porta Mosana College
11:39
24
Bryan Willems
Stedelijk Gymnasium
11:41
25
Bram van de Pol
Stedelijk Gymnasium
11:43
26
Stephen Smit
Porta Mosana College
11:45
27
Jeroen Swerink
Het Assink Lyceum
11:46
28
Glenn van Dort
Willemblaeu
11:48
29
Remon van Ginkel
csg Comenius
11:50
30
Startnummer 885
Candea College
11:52
31
Twan Schlechtriem
SG Groenwald
11:53
32
Niek van Heuvelen
Baudartius College
11:55
33
Luuk Jansen
Porta Mosana College
11:57
34
Startnummer 960
Nelson Mandela
11:58
35
Roy Winkelhuijzen
Stedelijk Gymnasium
12:00
36
Maurice van de Wijngaa
Mencia de Mendoza Ly
12:02
37
Maarten de Groot
R.S.G. Wolfsbos
12:04
38
Robbin van Zantvliet
Kadinsky College Mol
12:04
39
Tom Casteelen
Oostvaarderscollege
12:05
40
Steyn Hooijer
Oostvaarderscollege
12:05
41
Arjen Vogel
Oostvaarderscollege
12:06
42
Floris Hooghiemstra
Oostvaarderscollege
12:06
43
Brian van Laar
Schoter Scholengemee
12:07
44
Startnummer 900
SG Marianum
12:09
45
Tom Casteelen
Oostvaarderscollege
12:09
46
Startnummer 883
Candea College
12:10
47
Wouter Breunese
Liemers College 1
12:14
48
Wouter Schutte
Meander College
12:15
49
Janick Bulten
SG Marianum
12:17
50
David Reus
Mencia de Mendoza Ly
12:18
51
Teun Geurts
Kadinsky College
12:19
52
Chris Saedt
Kadinsky College
12:19
53
Harm Eggels
Plein College Sint J
12:20
54
Oscar Jaegers
Porta Mosana College
12:21
55
Thomas Doesburg
Het Assink Lyceum
12:22
56
Startnummer 887
Candea College
12:23
57
Vester van Heijningen
Schoter Scholengemee
12:24
58
Bas ter Hogt
Het Assink Lyceum
12:25
59
Armin Anocic
Nifterlake College
12:29
60
Bram de Jong
Kadinsky College
12:30
61
Jonas Kooijman
Baudartius College
12:31
62
Ruben Gardeniers
Porta Mosana College
12:33
63
Luc Janssen
SG Groenwald
12:34
64
Pim van Alzakker
Mencia de Mendoza Ly
12:34
65
Carlo Roovers
Mencia de Mendoza Ly
12:36
66
Daan Droste
Liemers College 1
12:37
67
Sander Bruins
Meander College
12:37
68
Roy Peters
Liemers College 2
12:37
69
Frank Reuvecamp
Meander College
12:38
70
Aldo Kuijt
Chr.Lyceum Apeldoorn
12:39
71
Wouter Zwart
Meander College
12:40
72
Wouter van Rooijen
SG Groenwald
12:41
73
Wierd Stoker
csg Comenius
12:44
74
Koen Harbers
SG Groenwald
12:47
75
Thierry van Wessel
Kadinsky College
12:47
76
Meerten van Duin
Schoter Scholengemee
12:47
77
Pascal Wienen
Meander College
12:56
78
Nick Cornelissen
R.S.G. Wolfsbos
12:58
79
Startnummer 884
Candea College
12:58
80
Dennis Balk
Chr.Lyceum Apeldoorn
13:02
81
Jeroen Megens
Kadinsky College
13:05
82
Bram de Wilde
Baudartius College
13:11
83
Rick Steenkamp
Liemers College 2
13:13
84
Startnummer 886
Candea College
13:17
85
Jaep Koning
Willemblaeu
13:18
86
Jip Leendertse
Nifterlake College
13:19
87
Daud Zomerdijk
Schoter Scholengemee
13:21
88
Tim van Leerdam
Oostvaarderscollege
13:24
89
Daefvon Frenken
SG Groenwald
13:26
90
Mart Rozenkamp
CSG Reggestein
13:31
91
Stefan Konijn
Willemblaeu
13:37
92
Marnix de Vries
R.S.G. Wolfsbos
13:39
93
Niels Bloemen
Het Assink Lyceum
13:40
94
Daan Reintjes
Liemers College 1
13:46
95
Brandon Rijnbergen
Nifterlake College
13:49
96
Rowan Pruijssers
Dongemondcollege
13:50
97
Floris Hermsen
Liemers College 2
13:52
98
Koen Benning
Liemers College 1
14:04
99
Guus Meijer
Liemers College 1
14:05
100
Sietse Kromwijk
Nifterlake College
14:16
101
Laurens Verkade
R.S.G. Wolfsbos
14:17
102
Nick Moring
Nifterlake College
14:19
103
Nick Haasse
CSG Reggestein
14:24
104
Bart Loonen
Dongemondcollege
14:27
105
Mike Rooijackers
Plein College Sint J
14:31
106
Vincent Boers
R.S.G. Wolfsbos
14:32
107
Wouter Smit
CSG Reggestein
14:33
108
Jelle Huizinga
Baudartius College
15:11
109
Cody Wegen
Liemers College 2
15:24
110
Martijn Waanders
CSG Reggestein
15:28
111
Jesse van Gils
Dongemondcollege
15:29
112
Roy van Ingen
Liemers College 1
15:32
113
Koen Cavens
Plein College Sint J
15:35
114
Jasper Verhagen
Plein College Sint J
15:37
115
Marek Gabriel
Chr.Lyceum Apeldoorn
15:41
116
Daniel Roulfs
Chr.Lyceum Apeldoorn
15:51
M 4, MEISJES KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Almende college Ioca
9:01
2
Britt Ummerls
Porta Mosana College
9:23
3
Marije Hulzebos
R.S.G. Wolfsbos
9:25
4
Anke de Boer
Oostvaarderscollege
9:28
5
Bo Ummels
Porta Mosana College
9:54
6
Emma Koemans
Mencia de Mendoza Ly
9:58
7
Wieke Philippart
Mencia de Mendoza Ly
9:59
8
Aline Kootstra
Meander College
10:00
9
Tessa Hoogma
Oostvaarderscollege
10:06
10
Fieke Wolters
Kadinsky College
10:06
11
Renee Vrancken
SG Groenwald
10:09
12
Monique Elfrink
Liemers College 1
10:12
13
Elif Erken
Kadinsky College
10:14
14
Melissa Foesenek
Mencia de Mendoza Ly
10:18
15
Sanne Vinks
Mencia de Mendoza Ly
10:19
16
Guusje Scheijen
SG Groenwald
10:21
17
Anne Martens
SG Groenwald
10:25
18
Julie Meijers
SG Groenwald
10:26
19
Florianne Sollie
Stedelijk Gymnasium
10:27
20
Celine Lemmens
Porta Mosana College
10:27
21
Nelleke Scheijen
SG Groenwald
10:35
22
Elske Domhof
SG Marianum
10:44
23
Nadine Willems
Liemers College 1
10:46
24
Martine Doppen
SG Marianum
10:46
25
Charissa Picolo
Oostvaarderscollege
10:47
26
Linda Verkoeijen
SG Groenwald
10:47
27
Lorin te Woerd
SG Marianum
10:49
28
Merel Kok
Oostvaarderscollege
10:54
29
Marjolein Stehouwer
R.S.G. Wolfsbos
10:55
30
Maite Janssens
Liemers College 1
10:57
31
Ruby Wantia
Het Assink Lyceum
10:58
32
Startnummer 833
Almende college Ioca
10:58
33
Elisa Barajas
Kadinsky College
10:59
34
Nelly Velthuijs
Plein College Sint J
11:01
35
Veerle Timmerman
Meander College
11:02
36
Vera Anne Wieleman
Oostvaarderscollege
11:03
37
Rosalie Salemink
Oostvaarderscollege
11:04
38
Astrid van de Hogen
Kadinsky College
11:06
39
Robin Smit
Porta Mosana College
11:11
40
Marlyn Glaap
Kadinsky College
11:13
41
Patricia van Lammeren
Oostvaarderscollege
11:14
42
Sophie Eskes
SG Marianum
11:16
43
Startnummer 798
R.S.G. Wolfsbos
11:19
44
Annemiek Hulzebos
R.S.G. Wolfsbos
11:26
45
Jamie Lenting
Liemers College 1
11:32
46
Edith de Bruin
Chr.Lyceum Apeldoorn
11:34
47
Akkelien Oostenbrink
Meander College
11:34
48
Startnummer 846
Liemers College 1
11:35
49
Nina Meesters
Oostvaarderscollege
11:35
50
Sabine Monden
Mencia de Mendoza Ly
11:35
51
Stephanie van der Hoor
Oostvaarderscollege
11:36
52
Carlien Hartgerink
Het Assink Lyceum
11:36
53
Wies Stevens
Stedelijk Gymnasium
11:38
54
Maaike Deelstra
R.S.G. Wolfsbos
11:43
55
Elkie van Keulen
Meander College
11:44
56
Lisette te Hennepe
Stedelijk Gymnasium
11:45
57
Marielle Jonkers
Mencia de Mendoza Ly
11:47
58
Judith Muijsers
Porta Mosana College
11:51
59
Marlou Kerssens
Chr.Lyceum Apeldoorn
11:52
60
Charlotte Laumen
Porta Mosana College
11:53
61
Startnummer 851
Liemers College 2
11:54
62
Mara Wienke
Chr.Lyceum Apeldoorn
11:56
63
Pieternel van Leeuwen
Plein College Sint J
11:57
64
Boraya Lohuis
Het Assink Lyceum
11:57
65
Diede van Ruitenbeek
SG Marianum
11:59
66
Lotte Witbreuk
Het Assink Lyceum
12:01
67
Floor Wille
Stedelijk Gymnasium
12:01
68
Laura Dreyer
Kadinsky College
12:02
69
Loes Willems
Stedelijk Gymnasium
12:05
70
Charlotte van den Vers
Stedelijk Gymnasium
12:08
71
Loeki Welling
Liemers College 2
12:13
72
Sanne van de Elzen
Liemers College 1
12:25
73
Lorette Dijstelbloem
Plein College Sint J
12:29
74
Lieke Lankheet
Het Assink Lyceum
12:34
75
Startnummer 830
Almende college Ioca
12:40
76
Startnummer 773
Candea College
12:47
77
Marloes ten Hoopen
Het Assink Lyceum
12:50
78
Inge Smink
Chr.Lyceum Apeldoorn
12:54
79
Aike van Ruitenbeek
SG Marianum
12:59
80
Startnummer 772
Candea College
13:14
81
Stefanie Vriens
Plein College Sint J
13:15
82
Startnummer 852
Liemers College 2
13:17
83
Shereen Gemin
Liemers College 2
13:24
84
Startnummer 770
Candea College
13:31
85
Startnummer 771
Candea College
13:55
86
Marissa de Hamer
Chr.Lyceum Apeldoorn
13:58
87
Startnummer 829
Almende college Ioca
14:13
Teamklassementen zijn beschikbaar via:
http://evenementen.uitslagen.nl/2010/missionolympic/
www.missionolympic.nl
www.uitslagen.nl
15-06-2010 08:22