Uitslagenlijst Sdu Royal Ten

's-Gravenhage - Zondag 30 mei 2010

MSEN, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonard Langat
Kenia
28:56
28:55
2
Morris Mosima
Kenia
29:05
29:05
3
Abdelhadi El Hachimi
Marokko
29:13
29:12
4
Noureddine Htaibi
Marokko
29:26
29:26
5
Saji Abdelkadir
Marokko
29:27
29:27
6
Thomas Poesiat
Nederland
29:56
29:55
7
Marco Gielen
Nederland
29:57
29:56
8
Vitaly Ribak
Oekraïne
30:15
30:15
9
Mohamed Labquira
's-Gravenhage
31:39
31:39
10
Jamal Baligha
Marokko
31:44
31:43
11
Pascal van Troost
Nederland
31:57
31:56
12
Julius Muriuki
Kenia
32:33
32:32
13
Jeroen Bonnes
Nederland
32:37
32:35
14
Thomas van der Put
België
33:45
33:43
15
Pim Quist
Haag Atletiek
35:45
35:31
16
David Peters
Noordwijkerhout
36:03
36:01
17
Mark Schuitemaker
Loopgroep Aart Stigter
36:31
36:28
18
Robbin Pieterman
Ilion
37:28
37:25
19
Willem Gooskens
Parcival
37:50
37:48
20
Joost Freijzer
the Hague Road Runners
38:42
38:41
21
Thomas Slieker
Rotterdam Atletiek
38:53
38:49
22
Maarten Sauter
's-Gravenhage
39:03
38:20
23
Laurens van Outheusden
Nederland
39:33
39:28
24
Bram van Dongen
Haag Atletiek
39:48
39:38
25
Ton van Leeuwen
AV '40
40:11
40:02
26
Martijn Westhoff
Haag Atletiek
40:27
40:15
27
Brant Seethaler
Haag Atletiek
40:35
40:15
28
Marcel Toet
AV '40
43:10
42:59
29
Maarten van den Oever
Sparta
44:05
43:40
30
Rolf Vermolen
Ilion
44:08
44:03
31
Jordy van der Lely
Loopgroep PK
48:42
48:34
32
Roelof Reinders
the Hague Road Runners
49:12
46:41
33
Marijn Demarteau
Startbaan
51:04
50:23
34
Niels Leerentveld
Loopgroep PK
52:29
49:16
M35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Artemis
32:59
32:55
2
Patrick Kuijken
Athlos
33:48
33:45
3
Ibraham Sidig
Nederland
33:50
33:49
4
Roché Silvius
the Hague Road Runners
34:37
34:35
5
Gerben van der Luijt
Leiden Atletiek
35:55
35:53
6
Simon Brownlee
Loopgroep Aart Stigter
35:59
35:51
7
Andre Korpelshoek
Rijnsoever
36:05
36:02
8
Marcel Peschier
De Spartaan
36:20
36:18
9
Wouter van Casteren
Loopgroep Oegstgeest
36:44
36:43
10
Jos Euser
Haag Atletiek
37:17
37:12
11
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
37:20
37:17
12
Rob van der Valk
Ilion
37:30
37:26
13
Conrad Kerssens
Haag Atletiek
37:50
37:48
14
Mario Wesdorp
PAC
38:54
38:34
15
Ed de Niet
Loopgroep PK
39:03
38:56
16
Rene Panneman
Haag Atletiek
40:33
40:29
17
Johan Kok
Hardloopclub Amsterdam
40:36
40:20
18
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
41:08
40:57
19
Marlon Voorn
Sparta
41:10
41:06
20
Bert Fink
Hylas
41:15
40:56
21
Floris Jansen
Haag Atletiek
41:28
41:20
22
Michiel van Well
Running AP
41:37
41:30
23
André Tap
Haag Atletiek
41:47
41:24
24
Alex van den Berg
the Hague Road Runners
41:55
41:51
25
Michel Boers
AV Gouda
42:00
41:51
26
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
42:15
41:21
27
Wilco Hoogendoorn
PAC
42:33
42:12
28
Wim Aartsen
Haag Atletiek
45:23
45:16
29
Menno Verleije
Haag Atletiek
45:43
45:19
30
Radjesh Ramasray
PAC
46:58
46:37
31
Randjiet Jankie
Sparta
47:44
47:12
32
Michael Raaijmakers
Parthenon
47:49
47:35
33
Ton van der Pol
Haag Atletiek
50:32
50:14
34
Marcel Harfterkamp
Haag Atletiek
52:39
52:05
M45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abraham Zewdie
Nederland
31:36
31:33
2
Theo Timmermans
the Hague Road Runners
35:52
35:51
3
Paul Barnhoorn
Leiden Atletiek
37:11
37:10
4
Jan Verwijs
Energie
37:45
37:42
5
Jacques Wouda
Beek-Ubbergen
38:28
38:25
6
Ton Harland
Haag Atletiek
39:02
38:56
7
Fred Regeer
Leiden Atletiek
39:50
39:46
8
Ruud Nobel
Haag Atletiek
40:09
39:59
9
Peter Kaljouw
avVN
40:14
39:42
10
Edwin Cornelisse
PAC
41:16
40:56
11
Mark Bovens
Haag Atletiek
41:22
41:11
12
Herman Tijsen
Sparta
41:51
41:45
13
Louis Hueber
Haag Atletiek
41:55
41:44
14
Arnout Voogt
Sparta
42:12
42:09
15
Jan Passchier
Haag Atletiek
43:16
43:07
16
Piet Boorsma
the Hague Road Runners
43:34
42:51
17
Rene van der Helm
Haag Atletiek
43:46
43:32
18
Patrick Meijer
Haag Atletiek
43:51
42:44
19
Heico Kerkmeester
PAC
43:59
43:52
20
Jose Xavier
Sparta
44:50
44:46
21
PAUL den Hollander
Leiden Atletiek
45:28
45:21
22
Eric Melse
Sparta
45:31
44:47
23
Fred Vries
Haag Atletiek
45:50
45:42
24
Fransjan Roesink
GAC Hilversum
45:52
45:32
25
Edgar Pescadinha
Loopgroep PK
45:58
45:53
26
André Timmerman
Haag Atletiek
46:39
46:33
27
Paul Kruijssen
Haag Atletiek
47:11
46:46
28
Ron van Ark
Haag Atletiek
49:32
48:21
29
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
50:42
50:28
30
Chris Oude Maatman
Haag Atletiek
51:19
49:30
31
Martin Toet
Haag Atletiek
51:52
51:18
32
Andries van der Lende
the Hague Road Runners
55:37
53:10
33
Cornelis Kasander
Typhoon
56:45
53:55
34
Ben Girwar
Haag Atletiek
1:03:37
1:00:17
M55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad Buijs
Phoenix
36:53
36:50
2
Cor Hoebeke
De Koplopers
38:45
38:43
3
Willem Willemsen
Olympus '70
40:30
40:28
4
Ben van Vliet
avVN
40:50
40:45
5
Jos Koeleman
Avantri
41:42
41:40
6
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
42:34
42:19
7
Anno Govers
Haag Atletiek
42:40
42:34
8
Jacques Merx
the Hague Road Runners
43:14
43:06
9
Niek Joanknecht
Sparta
43:15
43:08
10
Kees Breedeveld
Friesland
43:31
43:27
11
Hans Wils
Sparta
44:21
43:56
12
Ali Golhashem
the Hague Road Runners
45:05
44:50
13
Rob Blijleven
Haag Atletiek
46:16
46:09
14
Ton van Kleef
Sparta
46:19
46:14
15
Jac van Rijn
avVN
46:47
46:31
16
Peter Hoek
the Hague Road Runners
47:24
47:15
17
Arie van der Spoel
Haag Atletiek
47:29
47:07
18
Hans Simonis
's-Gravenhage
47:31
47:19
19
Ad Vergeer
Haag Atletiek
48:04
47:53
20
Joop Raaphorst
avVN
48:11
47:57
21
Jean Claessens
the Hague Road Runners
48:33
48:26
22
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
48:46
48:34
23
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
49:09
48:58
24
Geert van den Berg
Loopgroep PK
50:54
50:49
25
Hans van Toor
the Hague Road Runners
51:31
51:21
26
Toon de Graauw
the Hague Road Runners
53:45
53:43
27
Rob Tielenburg
Haag Atletiek
53:55
53:25
28
Wim Holleman
avVN
55:32
54:02
29
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
56:48
54:52
30
Willem Wissink
Haag Atletiek
57:13
56:47
31
Gerard Mulder
Haag Atletiek
58:29
56:33
32
Jan Wassink
Haag Atletiek
59:19
58:57
33
Alex Kant
Ilion
1:00:29
58:25
34
Tjitte Kamminga
Haag Atletiek
1:03:00
1:02:25
35
Martin Weers
Trimclub Clingendael
1:07:24
1:03:48
36
Peter Jutte
Haag Atletiek
1:09:11
1:08:45
37
Peter Puite
avVN
1:12:10
1:08:01
VSEN, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gladys Kipsoi
Kenia
33:52
33:51
2
Lindsay van Marrewijk
Nederland
34:38
34:37
3
Sarah Jeriwoi
Kenia
34:45
34:44
4
Birgit Santiago
Clytoneus
41:58
41:55
5
Yia-Lin Yin
Nederland
42:44
42:43
6
Moniek van Lieshout
Haag Atletiek
43:29
43:22
7
Patty Kuiper
the Hague Road Runners
44:09
44:03
8
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
44:41
44:30
9
Nicole van der Voort
Haag Atletiek
46:56
46:48
10
Jessica Philippa
Olympus '70
47:06
45:56
11
Monique Raaijmakers
Parthenon
47:49
47:36
12
Charlotte Brookes
the Hague Road Runners
54:26
51:35
13
Nicolette Immerzeel
Haag Atletiek
57:37
56:05
V35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
42:30
42:17
2
Linda Velders
Nederland
43:34
43:32
3
De Wreede
the Hague Road Runners
45:17
45:09
4
Ilse Houtman
Haag Atletiek
46:13
46:02
5
Karin van Gorp
Sparta
47:05
46:25
6
Marleen Lemmens
Haag Atletiek
56:13
55:16
7
Annette Bonebakker
Haag Atletiek
58:50
55:31
8
Karen Jutte
Haag Atletiek
59:57
58:24
9
Annelies Virginia
PAC
1:00:02
55:58
10
Roos Grisnigt
Sparta
1:01:38
59:18
11
Marijke Klement
the Hague Road Runners
1:02:14
58:22
12
Marcia Janssen
Sparta
1:09:34
1:07:15
13
Clementine Reulink
Haag Atletiek
1:19:48
1:18:51
V45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diny Bosker
Friesland
40:29
40:26
2
Esther Hartman
Haag Atletiek
40:43
40:41
3
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
43:17
43:12
4
Wilma van der Linde
Fortuna
45:16
44:59
5
Ellen Boers
Leiden Atletiek
46:04
45:52
6
Resi Fransen
Haag Atletiek
49:09
48:44
7
Paulien Wijnvoord
the Hague Road Runners
50:11
50:00
8
Ana Pescadinha
Haag Atletiek
52:38
52:32
9
Yvonne Salden
Haag Atletiek
54:00
53:17
10
Sandra van 't Sant
Sparta
54:13
54:08
11
Marian van Es
Haag Atletiek
54:21
53:53
12
Elfriede Stoomrat
Haag Atletiek
57:54
57:29
13
Carolyn Edgerton
Haag Atletiek
59:37
56:34
V55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke Kleijn
Haag Atletiek
55:58
55:22
MREC, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carlos Furnari
Amsterdam
35:35
35:12
2
Wouter van Winden
's-Gravenhage
35:47
35:40
3
Erik Dees
Maassluis
36:51
36:48
4
Steven Wolhoff
Spark
36:53
36:40
5
Bas den Boer
Leiden Atletiek
37:12
37:08
6
Martin Vermeer
's-Gravenhage
37:29
36:54
7
Robin Ouwerkerk
Leiden Atletiek
37:41
37:38
8
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
37:51
37:47
9
Joost Kutsch Lojenga
Leiden
38:01
37:57
10
Ronald Gordijn
NEA Volharding
38:20
38:16
11
Raul Valdez
's-Gravenhage
38:27
38:15
12
Andy Oskam
Rijswijk Zh
38:30
38:29
13
Arco Poot
De Lier
38:38
38:22
14
Freek Spruijt
Rotterdam
38:39
38:22
15
Ferdi Vonk
De Kieviten
38:50
38:47
16
Ruud Vermeulen
Amstelveen
38:58
38:54
17
Anil Gonesh
's-Gravenhage
39:21
38:50
18
Bart Meijer
's-Gravenhage
39:28
38:00
19
Joost Roorda
's-Gravenhage
39:40
39:28
20
Robby Holtkamp
's-Gravenhage
39:45
39:08
21
Roben van der Meer
's-Gravenzande
39:47
39:22
22
Michael Peyrot
Leiden
39:50
39:45
23
Jack Glasbergen
Rijnsoever
39:51
39:46
24
Keoma Jacobs
's-Gravenhage
39:53
38:25
25
Bart Rijborz
Amsterdam
40:03
38:20
26
Eddy Kleijheeg
Rijswijk Zh
40:05
38:57
27
Tristan Schenk
Amsterdam
40:08
37:15
28
Abdurraouf Abuagela
's-Gravenhage
40:17
40:04
29
Daan Hamerslag
De Koplopers
40:19
40:13
30
Caspar Luzac
's-Gravenhage
40:30
40:22
31
Grant Cooper
's-Gravenhage
40:32
40:25
32
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
40:36
40:20
33
Mike Zijlmans
Rotterdam
40:40
39:26
34
Jos Hoekstra
's-Gravenhage
40:48
40:03
35
Christian van Seeters
Aegon
40:51
40:43
36
Menno Komduur
's-Gravenhage
41:03
40:44
37
Ronald de Bruijn
's-Gravenhage
41:10
40:58
38
Michel van de Luitgaarden
Sparta
41:10
41:04
39
Geert Snijders
's-Gravenhage
41:32
41:25
40
Alain van den Berg
Delft
41:35
41:16
41
Daniel Knoester
's-Gravenhage
41:37
37:36
42
Matthijs van der Putten
Rotterdam
41:40
41:06
43
Guillermo Rocco
's-Gravenhage
41:41
41:01
44
Michiel Sterk
Dutch Runners Gold
41:56
39:10
45
Mike Bruce
Zoetermeer
41:59
41:44
46
David Klein
Bodegraven
42:01
39:58
47
Richard Smeele
's-Gravenhage
42:05
41:39
48
Paul Bogaarts
's-Gravenhage
42:06
41:52
49
Stefan Verwijmeren
Voorburg
42:08
40:52
50
Marco Bakker
's-Gravenhage
42:09
41:35
51
Stephen Hubée
's-Gravenhage
42:12
42:04
52
Sjoerd van der Hum
's-Gravenhage
42:13
41:34
53
Marc Kouwenhoven
's-Gravenhage
42:16
41:53
54
Sandor Post
's-Gravenhage
42:17
41:45
55
Paul Moerkerken
Voorburg
42:17
41:32
56
Robert Broos
Zaltbommel
42:19
39:30
57
Frans van Haaster
Aegon
42:20
41:04
58
Arnout Klinkenberg
's-Gravenhage
42:27
42:13
59
Timon Nagelkerken
Zoetermeer
42:27
42:22
60
Henk Emmerzaal
den haag
42:29
42:16
61
Leon Munting
Utrecht
42:36
42:31
62
Wessel Boukema
's-Gravenhage
42:36
41:22
63
Peter Hoogendoorn
's-Gravenhage
42:37
42:23
64
Fred Tangelder
's-Gravenhage
42:44
42:31
65
Gael Hernandez
's-Gravenhage
42:58
42:24
66
Eduardo Martin
Leiden
43:05
42:32
67
Lex Vellekoop
's-Gravenhage
43:07
41:54
68
Pim van der Putten
's-Gravenhage
43:10
42:59
69
Bert Zwinkels
Poeldijk
43:14
43:05
70
Sander Korving
's-Gravenhage
43:20
42:31
71
Marco Klijn
Sparta
43:21
42:38
72
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
43:23
43:09
73
Erik Bakx
's-Gravenhage
43:24
42:38
74
Marco Fais
's-Gravenhage
43:25
43:22
75
Daniël Vreeswijk
's-Gravenhage
43:28
43:17
76
Farid Hadioui
's-Gravenhage
43:28
42:10
77
Martijn Redegeld
's-Gravenhage
43:28
43:23
78
Maarten Schut
's-Gravenhage
43:32
43:24
79
Adriaan Haasnoot
Katwijk Zh
43:40
43:26
80
Thomas Tiggelman
Houten
43:40
42:12
81
Andrew Lambourne
's-Gravenhage
43:43
43:25
82
Lorenzo van't Hoff
the Hague Road Runners
43:45
43:10
83
Hans Dagevos
Leidschendam
43:49
43:04
84
Martijn Vrenssen
's-Gravenhage
43:50
43:34
85
Joop Seitzinger
the Hague Road Runners
43:55
43:53
86
Ben van Spronsen
Amsterdam
43:57
43:41
87
Hielke Dirks
's-Gravenhage
43:58
42:12
88
Jos Verwer
the Hague Road Runners
44:04
43:35
89
Stefan van Meurs
's-Gravenhage
44:07
40:41
90
Rob Barendregt
Sparta
44:22
43:40
91
Marcel den Brabander
Honselersdijk
44:23
43:07
92
Eelco Tammens
's-Gravenhage
44:25
43:24
93
Henk Offringa
Gouda
44:25
43:31
94
Robin Vogelaar
's-Gravenhage
44:26
43:14
95
Chris Zaal
's-Gravenhage
44:27
42:12
96
Marco Bramsen
's-Gravenhage
44:32
42:41
97
Johnny Maier
's-Gravenhage
44:33
41:43
98
Jeroen Korving
Trimclub Clingendael
44:37
44:26
99
Johan Janson
's-Gravenhage
44:40
44:07
100
Rob Bakker
's-Gravenhage
44:43
44:10
101
Daniel munoz Sheridan
Voorburg
44:43
44:22
102
Dimo Monster
Waddinxveen
44:47
44:02
103
Alex de Jong
's-Gravenhage
44:51
42:13
104
Etienne Lommen
's-Gravenhage
44:51
42:00
105
Bert Jan te Paske
's-Gravenhage
44:54
43:31
106
Mario Kreber
44:55
43:48
107
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
44:56
42:54
108
Eric van der Does
Delft
44:57
43:11
109
Maurice Klaver
's-Gravenhage
44:57
41:50
110
Lodewijk Voorhoeve
's-Gravenhage
45:00
44:10
111
Ferry van Haastert
Voorburg
45:01
44:32
112
Fred van Laar
Zoetermeer
45:01
44:09
113
Osman Bangura
Voorburg
45:02
45:00
114
Mitsuki Goto
's-Gravenhage
45:06
44:49
115
Martin Granqvist
's-Gravenhage
45:11
41:37
116
René Sluiter
's-Gravenhage
45:12
43:46
117
Martijn Horters
Leidschendam
45:13
44:40
118
Dominic Moore
's-Gravenhage
45:14
44:19
119
Marcel Kabelaar
's-Gravenhage
45:15
44:20
120
Sam van Poorten
's-Gravenhage
45:17
44:00
121
Hans Vink
den haag
45:19
44:22
122
Dick Hengeveld
Ilion
45:20
44:36
123
Marc Eijbergen
's-Gravenhage
45:24
45:10
124
Michel Cotte
's-Gravenhage
45:25
43:55
125
Carlos Jaramillo Luna
's-Gravenhage
45:29
44:56
126
Leo Spaans
Rijswijk Zh
45:37
45:29
127
Neil Chatterjee
Amsterdam
45:38
42:44
128
Jose Lorente
Leiderdorp
45:39
45:06
129
Alexis Eustatia
Oegstgeest
45:42
45:26
130
Jean Rogers
's-Gravenhage
45:43
41:51
131
Dennis Blansjaar
Katwijk Zh
45:48
44:25
132
Gijs Meijer
's-Gravenhage
45:51
45:12
133
Johan van der Linden
Voorburg
45:51
45:26
134
Martien Hess
's-Gravenhage
45:52
43:58
135
Wilco van de Wijnboom
's-Gravenhage
45:52
44:20
136
Jan Koning
the Hague Road Runners
45:54
44:09
137
Joost Wisse
Trimclub Clingendael
45:56
44:23
138
Wytse Bouman
Haag Atletiek
45:56
45:49
139
René Prins
Zaandam
45:57
45:43
140
Robert Beisser
's-Gravenhage
46:00
43:27
141
Agnar Nijssen
's-Gravenhage
46:01
43:21
142
Ruud Zomerveld
's-Gravenhage
46:04
43:52
143
Rutger Mantel
's-Gravenhage
46:10
46:03
144
Jim van Zuijlen
Rijswijk Zh
46:11
45:54
145
Joran van den Berg
Amsterdam
46:11
45:25
146
Dick Ufkes
's-Gravenhage
46:12
44:20
147
Jody Leewes
Leiden
46:13
45:49
148
Wytse Mantel
Burgum
46:15
46:08
149
Sander Giezen
's-Gravenhage
46:16
44:38
150
Rien den Hertog
Voorburg
46:18
43:44
151
Peter-Paul de Winter
Eindhoven
46:21
45:41
152
Metten Knüppe
's-Gravenhage
46:23
43:42
153
Donald Tap
's-Gravenhage
46:25
45:23
154
Thomas Broos
's-Gravenhage
46:26
43:36
155
Alexander van Nauta Lemke
's-Gravenhage
46:26
45:06
156
Sander Wind
Rijswijk Zh
46:27
43:58
157
Mo Morabit
Voorburg
46:28
46:08
158
Peter van der Meer
Haag Atletiek
46:28
44:48
159
Stefan Thoen
's-Gravenhage
46:32
45:34
160
Andre Bos
Waddinxveen
46:32
44:27
161
Wessel Jenner-Klarenbeek
Rijswijk Zh
46:32
45:28
162
Andre van Loo
Atverni
46:34
42:59
163
Paul Kramer
Voorburg
46:35
44:06
164
Tom Woltinge
's-Gravenhage
46:36
45:57
165
Xander Stalenhoef
's-Gravenhage
46:39
45:02
166
Ewout Rotteveel
's-Gravenhage
46:42
45:36
167
Ronald Hubert
's-Gravenhage
46:42
45:06
168
Ed Westerhout
's-Gravenhage
46:43
44:23
169
Mark Westerholt
's-Gravenhage
46:44
44:26
170
Bert Groenewegen
's-Gravenhage
46:46
46:18
171
Marc Verheij
Haag Atletiek
46:47
46:38
172
Bob Heijne
Aegon
46:48
46:38
173
Out Ben
Nootdorp
46:50
45:37
174
Sjoerd den Hertog
Voorschoten
46:51
44:16
175
Robert Jan Metselaar
's-Gravenhage
46:51
46:24
176
Dries van den Bos
's-Gravenhage
46:56
44:11
177
Martell Demarteau
Amsterdam
46:58
43:56
178
Marcel Wijnen
's-Gravenhage
47:00
46:02
179
Henk Dijkstra
's-Gravenhage
47:01
45:07
180
Van 't Westeinde
's-Gravenhage
47:01
43:54
181
Maikel van Kasteren
Haag Atletiek
47:03
45:34
182
Wim Erkens
Honselersdijk
47:05
44:31
183
Mark Bezemer
's-Gravenhage
47:08
45:36
184
Joep Stassen
's-Gravenhage
47:09
46:05
185
Lammert van Dijk
Rijswijk Zh
47:09
46:21
186
Erasmo Pasqualicchio
Voorburg
47:10
46:29
187
Ronald Immerzeel
Delft
47:11
44:14
188
Maarten Langelaar
Delft
47:11
46:59
189
Maarten van Weelden
Breda
47:14
44:45
190
Freddy Frauenfelder
Haag Atletiek
47:16
46:09
191
Hans van Rossum
's-Gravenhage
47:17
46:38
192
Mark Soonius
's-Gravenhage
47:19
47:09
193
Ferry de Paus
's-Gravenhage
47:20
43:37
194
James Sneek
's-Gravenhage
47:22
46:15
195
Edwin Lodder
's-Gravenhage
47:27
46:46
196
Mark Pauw
's-Gravenhage
47:28
45:40
197
Martin Fuss
Rotterdam
47:28
46:39
198
Timon Verheule
's-Gravenhage
47:29
45:14
199
Erik Verburg
Sparta
47:30
47:25
200
Jochem van Loon
's-Gravenhage
47:30
46:20
201
Gijs Matser
Utrecht
47:30
43:59
202
Johan van Gilst
's-Gravenhage
47:30
45:10
203
Jeroen Goinga
's-Gravenhage
47:31
46:50
204
Stewart McCartney
Nootdorp
47:35
47:02
205
Bas van der Velden
Nootdorp
47:36
46:23
206
Mark Stanley
Wassenaar
47:36
45:52
207
Maarten Edelman
's-Gravenhage
47:37
43:59
208
Edwin van der Steen
's-Gravenhage
47:37
45:59
209
James O'Connor
Wassenaar
47:37
46:45
210
Edgar van Lingen
Wateringen
47:39
47:19
211
Kyle Jarton
's-Gravenhage
47:39
44:04
212
Rogier Thomson
's-Gravenhage
47:39
47:24
213
Peter Brugts
's-Gravenhage
47:40
46:52
214
Sander van der Leeuw
's-Gravenhage
47:43
44:47
215
Edwin van der Harst
the Hague Road Runners
47:45
46:51
216
Willem Heemskerk
's-Gravenhage
47:45
45:51
217
Jeffrey de Rijk
Zoetermeer
47:45
46:40
218
Jeroen Troisfontaine
Utrecht
47:46
44:13
219
Bas Natkiel
Voorschoten
47:47
45:51
220
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJssel
47:49
47:35
221
Marvin Boxhoorn
's-Gravenhage
47:51
47:08
222
Fabian Heijnen
Rotterdam
47:52
45:25
223
Philip van der Weijde
Leidschendam
47:53
45:02
224
Tom Smit
's-Gravenhage
47:55
45:21
225
Dennis Radder
Den Haag
47:58
46:11
226
Bep Walburg
's-Gravenhage
47:59
47:39
227
Jesse de Lange
's-Gravenhage
48:03
45:32
228
Fred van der Zalm
Zoetermeer
48:03
47:49
229
Edwin Reijman
's-Gravenhage
48:04
46:23
230
David Krantz
Leidschendam
48:04
47:17
231
Geoge Jeremic
Aegon
48:05
46:50
232
Hans Wenck
's-Gravenhage
48:05
44:43
233
Elton Laclé
Leidschendam
48:07
46:59
234
Marcel van der Harst
Haag Atletiek
48:08
47:39
235
Jasper van Waalwijk
's-Gravenhage
48:11
47:13
236
Franco Zanichelli
's-Gravenhage
48:17
47:13
237
Edwin Schop
Bergschenhoek
48:17
44:20
238
Kees Kramer
Voorburg
48:18
45:49
239
Jeroen Hörters
Leidschendam
48:19
47:50
240
Silvester van Amerongen
Eindhoven
48:19
45:24
241
David Wells
's-Gravenhage
48:19
45:46
242
Selwyn Ubels
Amsterdam
48:23
47:25
243
Arie van Steensel
Leiden
48:23
47:42
244
Andy Visser
Wateringen
48:23
48:08
245
F van Gaalen
's-Gravenhage
48:25
43:51
246
Hans van der Valk
Rotterdam
48:25
48:13
247
Lucas Boendermaker
Zoetermeer
48:26
46:44
248
Aad van Kleef
Hallum
48:27
48:10
249
Bob Biesemaat
's-Gravenhage
48:28
47:08
250
Joe DeLuca
Amsterdam
48:28
45:54
251
Rob Bovelander
AV '40
48:29
47:58
252
Ton Duivesteijn
's-Gravenhage
48:30
46:58
253
Pierre Cox
Voorburg
48:30
48:22
254
Rien de Wolff
Voorburg
48:32
48:29
255
Jeroen Deggeller
's-Gravenhage
48:33
44:23
256
Ben Ruck
Leidschendam
48:34
47:46
257
Leo Kouijzer
's-Gravenhage
48:35
48:01
258
Tom Trotz
Haag Atletiek
48:35
47:10
259
Phil Currnigham
Wassenaar
48:36
47:45
260
Andreas Mayer
's-Gravenhage
48:36
45:33
261
Jan Michiel Cillessen
's-Gravenhage
48:37
45:35
262
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
48:37
47:33
263
Ton Meershoek
's-Gravenhage
48:38
46:32
264
Michel Goemans
Zoeterwoude
48:38
47:16
265
Dennis Zuidhoek
Noordwijk Zh
48:38
47:27
266
Krijn Stoffer
's-Gravenzande
48:39
48:14
267
Ko van Schaik
's-Gravenhage
48:41
46:29
268
Michiel Koot
's-Gravenhage
48:41
45:48
269
Camiel Mulders
Voorburg
48:42
47:58
270
Mike Boogaard
's-Gravenhage
48:43
46:11
271
Jeroen van Amelsvoort
Zoetermeer
48:44
45:37
272
Paul Marselis
's-Gravenhage
48:45
47:42
273
Richard Pieper
's-Gravenhage
48:49
46:12
274
Willem van de Ven
the Hague Road Runners
48:49
48:29
275
Renato Caster
's-Gravenhage
48:52
45:32
276
Marien Oorthuijs
's-Gravenhage
48:52
47:53
277
Harm Smeets
's-Gravenhage
48:53
47:53
278
Henk de Witte
Delft
48:55
47:57
279
Niels Franken
Aegon
48:55
48:41
280
Roeland Koster
's-Gravenhage
48:56
47:56
281
Michiel Stapelkamp
Aegon
48:57
45:29
282
Ron Caster
Zoetermeer
48:58
46:41
283
Sybren Hornstra
's-Gravenhage
48:59
46:39
284
Louis van Vliet
's-Gravenhage
48:59
47:38
285
Ridder van den Berg
's-Gravenhage
49:01
47:17
286
Marco de Groot
Wassenaar
49:01
46:42
287
Robin Zwaneveld
Aegon
49:02
47:52
288
Jeroen van Els
's-Gravenhage
49:03
46:32
289
Ronald Kocks
Ridderkerk
49:04
46:35
290
Eric Balster
's-Gravenhage
49:04
47:23
291
Eddy Westmaas
Nootdorp
49:04
48:04
292
Denis Wigman
Hilversum
49:06
46:15
293
Erik van Esschoten
's-Gravenhage
49:09
48:07
294
Justin Voskuyl
's-Gravenhage
49:09
47:51
295
Andries Bloem
Zoetermeer
49:10
45:08
296
Ewout Schiferli
's-Gravenhage
49:12
46:35
297
Walter Jacobs
's-Gravenhage
49:13
46:32
298
Alexander Boogers
's-Gravenhage
49:13
46:41
299
Stefan de Niet
's-Gravenhage
49:13
48:58
300
Laurens-Jan Sipma
's-Gravenhage
49:16
46:05
301
Frank Eggink
Wassenaar
49:23
49:05
302
Jacques van Vliet
Voorburg
49:24
48:43
303
Peter Luijkx
Nootdorp
49:24
49:22
304
Raoul van den Berg
Delft
49:24
47:39
305
Tim Davies
Wassenaar
49:26
45:52
306
Piet Klarenbeek
's-Gravenhage
49:26
47:51
307
Jan Erik van der Werff
's-Gravenhage
49:27
48:03
308
James ter Beek
Leiden
49:27
48:51
309
Johan Korbee
Alphen aan den Rijn
49:29
48:26
310
Charles Hueber
Amsterdam
49:29
47:59
311
Mark Bottelier
's-Gravenhage
49:30
46:57
312
Florian van Prooijen
's-Gravenhage
49:32
46:17
313
Alexander Bolle
Leidschendam
49:34
46:34
314
Jaap Heffels
's-Gravenhage
49:38
47:27
315
Michel Helgers
49:38
47:34
316
André Schravemade
Zoetermeer
49:39
49:28
317
René Alblas
Haag Atletiek
49:43
48:33
318
Oscar Vernooij
Sparta
49:48
47:33
319
Nico Wesstein
's-Gravenhage
49:49
47:31
320
Thomas Taal
's-Gravenhage
49:50
48:38
321
Peter Soerel
Dutch Runners Gold
49:54
48:23
322
Ron Wielen
Rotterdam
49:54
47:08
323
Michael van der Ziel
's-Gravenhage
49:55
48:55
324
Arie Roos
's-Gravenhage
49:56
48:26
325
Leo Bellekom
Dutch Runners Basic
49:56
48:36
326
Oscar Mathijssen
Tiel
49:58
47:19
327
Lutz Kattle
's-Gravenhage
50:00
49:26
328
Geoffrey Robbemond
's-Gravenhage
50:01
47:42
329
Fred Smulders
's-Gravenhage
50:01
47:31
330
Declan Walsh
's-Gravenhage
50:02
47:24
331
Bas van Vugt
Rotterdam
50:12
46:34
332
Martijn van der Meulen
Amsterdam
50:12
46:34
333
Roger Loop
's-Gravenhage
50:14
47:28
334
Marcel Hoek
Amsterdam
50:15
47:49
335
Brendan van Merrienboek
Rotterdam
50:16
48:22
336
Ed Schmidt
's-Gravenhage
50:18
48:51
337
Mauricio Wesson Vincaino
Delft
50:18
46:44
338
Borg Hessels
's-Gravenhage
50:18
48:28
339
Jarchall Schepers
Delft
50:19
46:18
340
Geert Wijts
's-Gravenhage
50:19
47:02
341
Tim den Heijer
Doetinchem
50:19
49:15
342
Raoul de Best
Leiden
50:21
49:25
343
Paul Veldhuis
Aegon
50:21
47:49
344
Christian van Hecke
Delft
50:22
49:11
345
Lars Wolff
's-Gravenhage
50:22
49:22
346
Coen Kersten
's-Gravenhage
50:23
49:47
347
Vincent de Geus
Delft
50:25
48:15
348
Wim Biemolt
Utrecht
50:25
47:18
349
Peter Mahutte
Voorburg
50:26
49:23
350
Paul Dennesen
's-Gravenhage
50:27
48:31
351
Thierry Bieger
Wateringen
50:28
49:26
352
Rene Remmerswaal
Zoetermeer
50:28
49:16
353
Roberto Simenez
's-Gravenhage
50:31
46:56
354
Dirk jan Visser
Rotterdam
50:31
49:09
355
Sjoerd van Setten
Utrecht
50:32
46:59
356
Sleeswijk Visser
's-Gravenhage
50:33
49:05
357
Mark van Hemert
Bilthoven
50:35
47:50
358
Bas Reyntjes
Haag Atletiek
50:36
49:06
359
Martin Vissers
's-Gravenhage
50:36
46:12
360
Erik van Doorn
Voorburg
50:37
49:38
361
Rob Sosef
Trimclub Clingendael
50:38
46:15
362
Jordi Verheij
's-Gravenhage
50:39
46:36
363
Paul Pegels
Rijswijk Zh
50:39
46:58
364
Gideon Groeneweg
Bodegraven
50:40
48:37
365
Hans Akerboom
Wassenaar
50:40
49:24
366
Gerard Hulsbos
Voorschoten
50:41
49:19
367
Henk Rosendal
Leiden
50:41
48:16
368
Herman de Boer
's-Gravenhage
50:42
48:16
369
Wilko Huiden
Zoetermeer
50:42
49:41
370
Robin Holtkamp
Rijswijk Zh
50:43
50:27
371
Wijnand van Lith
Katwijk Zh
50:43
47:26
372
Martin Dorsman
Gouda
50:45
48:38
373
Martijn Schoonhoven
's-Gravenhage
50:49
48:22
374
Rene Hofkens
's-Gravenhage
50:52
48:04
375
Mark Lommeijer
the Hague Road Runners
50:52
48:51
376
Floris Foolen
's-Gravenhage
50:56
47:43
377
Robin van den Burg
Aegon
50:57
50:18
378
Coen Horrevoets
's-Gravenhage
50:58
48:36
379
Hans vd Ham
Zoetermeer
50:58
48:09
380
Richard Poot
's-Gravenzande
50:58
49:42
381
Vincent Voorhoeve
's-Gravenhage
51:00
50:10
382
Emanuel Mendes de Leon
's-Gravenhage
51:00
48:24
383
Frans Braun
Haag Atletiek
51:01
46:46
384
Jan van Benten
Wassenaar
51:02
49:43
385
James Bolton
Wassenaar
51:04
50:11
386
Frans Corthals
's-Gravenhage
51:04
47:51
387
Richard Bolton
Wassenaar
51:04
50:11
388
Ed Berends
's-Gravenhage
51:05
48:05
389
Michiel Wagenaar
's-Gravenhage
51:05
47:29
390
Kenneth Odijk
Delft
51:06
48:56
391
August de Jonge
's-Gravenhage
51:09
48:02
392
Vladimir Jizdny
's-Gravenhage
51:10
49:41
393
Andre van Geest
's-Gravenhage
51:13
50:47
394
Milos van Moorsel
's-Gravenhage
51:13
49:43
395
Mathieu Cantarella
Wassenaar
51:16
50:15
396
Jan Bal
's-Gravenhage
51:17
49:16
397
Gregor Spiegeler
's-Gravenhage
51:17
48:36
398
Rene van den Heuvel
Aegon
51:18
47:14
399
Harm van der Eerden
's-Gravenhage
51:18
51:18
400
Sebastiaan de Leeuw
Zoetermeer
51:19
48:54
401
Jogen de Jong
Sparta
51:19
48:22
402
Steven van Voorst
Utrecht
51:19
48:33
403
Frank Kuipers
Tilburg
51:21
47:11
404
Joost von Schmidt auf Alt
's-Gravenhage
51:21
48:45
405
Hugo Wittekoek
's-Gravenhage
51:21
48:05
406
Van der Linden
's-Gravenhage
51:21
50:55
407
Sander Versluis
Ameide
51:22
48:11
408
Stefan Dijkhuizen
's-Gravenhage
51:23
50:28
409
Diederick Wesdorp
's-Gravenhage
51:26
48:50
410
Ricardo Monzon
's-Gravenhage
51:26
49:01
411
Daniel STEFFEN
's-Gravenhage
51:27
48:27
412
René Jutte
's-Gravenhage
51:28
48:28
413
Arjan van der Knaap
's-Gravenhage
51:30
48:05
414
Casper de Roest
's-Gravenhage
51:31
51:15
415
Wim Snijders
's-Gravenhage
51:34
50:56
416
Jeroen Buising
Sparta
51:35
49:42
417
Gary McCole
's-Gravenhage
51:37
51:21
418
Bob van Dijk
Leidschendam
51:41
51:00
419
Bert Visser
Leidschendam
51:42
48:51
420
Jeroen van Schoneveld
Velserbroek
51:43
51:05
421
Elwin Vissers
's-Gravenhage
51:43
49:17
422
Thomas Olivier
's-Gravenhage
51:44
50:30
423
Misja Fuit
's-Gravenhage
51:44
50:29
424
Barry Velders
Aegon
51:45
49:37
425
Rob Pennock
Wassenaar
51:48
50:30
426
Joost Verheijen
's-Gravenhage
51:49
51:45
427
Ben Marselis
's-Gravenhage
51:51
50:48
428
Robert Heerekop
's-Gravenhage
51:52
48:38
429
Silvion Moesan
's-Gravenhage
51:52
51:12
430
Jaco Tempel
's-Gravenhage
51:53
50:46
431
Dirk Tempel
's-Gravenhage
51:53
50:46
432
Ruben Maartense
Utrecht
51:53
50:30
433
Jason Young
Utrecht
51:57
49:45
434
Leon van der Does
's-Gravenhage
51:58
49:48
435
Bernard Jas
Dutch Runners Gold
52:01
48:46
436
Fred Hilvers
Haag Atletiek
52:01
50:49
437
Jarl Schoemaker
's-Gravenhage
52:03
50:28
438
Peter Hoogeveen
Zoetermeer
52:03
51:39
439
Thomas Venneman
's-Gravenhage
52:05
50:30
440
Job Stenzel
Breda
52:06
49:25
441
Stefan Groeneveld
's-Gravenhage
52:06
49:14
442
Leonard de Koning
's-Gravenhage
52:08
49:13
443
Jos Kikkert
's-Gravenhage
52:09
48:39
444
Eddie van Roon
's-Gravenhage
52:11
50:19
445
Erik Korbee
's-Gravenhage
52:12
51:11
446
Jan Verheij
's-Gravenhage
52:13
48:45
447
Wim Mijs
's-Gravenhage
52:13
51:55
448
Luuk Hoogerdijk
Houten
52:16
48:33
449
Bert Lansing
's-Gravenhage
52:16
50:20
450
Henk Raven
Aegon
52:17
49:11
451
Bert van der Nagel
Alphen aan den Rijn
52:18
51:32
452
Stefan Hendrickx
Beveren
52:19
49:54
453
Duncan Bakker
Hendrik Ido Ambacht
52:19
49:09
454
Martijn Vroom
's-Gravenhage
52:19
51:27
455
René Akerboom
's-Gravenhage
52:27
50:10
456
Leo van de Langkruis
's-Gravenhage
52:28
50:22
457
Johan Gerlofs
Voorburg
52:29
49:03
458
Eric Thompson
Wassenaar
52:30
50:04
459
Leon Belt
Aegon
52:30
50:47
460
Remo Minero
's-Gravenhage
52:31
49:13
461
Remco van der Neut
Hazerswoude-Dorp
52:32
50:27
462
Dick van Dijk
Bergschenhoek
52:34
52:11
463
Barry Martijn
's-Gravenhage
52:36
49:07
464
Rene van der Pol
Voorburg
52:38
48:49
465
Niek de Weerd
Leiden
52:41
51:31
466
Renold Powel
Aegon
52:44
48:40
467
Adriaan van Engh
's-Gravenhage
52:46
49:49
468
Ab Westendorp
's-Gravenhage
52:46
51:16
469
Arnoud Alderlieste
Voorburg
52:47
49:57
470
Rinus Schroevers
's-Gravenhage
52:47
49:44
471
Hans Bleijenbergh
's-Gravenhage
52:47
50:23
472
Menno Maass
Zoetermeer
52:47
51:07
473
Tom Danner
's-Gravenhage
52:48
52:01
474
Peter van Laar
Wassenaar
52:48
51:30
475
De Jong
's-Gravenhage
52:49
51:59
476
Douwe Zwep
Stelle Runners
52:49
52:27
477
Frenk van der Vliet
Delfgauw
52:50
49:16
478
Ronald Kwakkelstein
's-Gravenhage
52:50
49:53
479
Remco Jansen
Nootdorp
52:51
49:23
480
Roger van Gosen
's-Gravenhage
52:52
48:54
481
Alexander van Eesteren
's-Gravenhage
52:55
49:51
482
Sven de Ligt
's-Gravenhage
52:55
52:39
483
Arjen Eggermont
's-Gravenhage
52:56
50:42
484
Jan Peter Jansen
's-Gravenhage
52:59
49:36
485
Adri Verzijl
Trimclub Clingendael
53:02
50:23
486
Tim van Puffelen
's-Gravenhage
53:02
52:46
487
Jan Vrieling
Voorburg
53:03
49:51
488
Frits Mantel
Burgum
53:04
51:26
489
Arnaud Roelofsz
's-Gravenhage
53:06
50:27
490
Michel de Neef
's-Gravenhage
53:06
52:36
491
Anthony de Roode
Oegstgeest
53:09
52:01
492
Paul Munnik
's-Gravenhage
53:10
52:51
493
Martijn Nugteren
's-Gravenhage
53:12
49:44
494
Christiaan de Jong
Groenekan
53:12
49:39
495
Gerard Rust
's-Gravenhage
53:13
51:13
496
Sander van Leeuwen
's-Gravenhage
53:14
50:13
497
Ludger Brummelaar
's-Gravenhage
53:14
52:47
498
Han Houwaart
's-Gravenhage
53:17
50:26
499
Alexander Thepass
's-Gravenhage
53:17
52:22
500
Erik Hof
Aegon
53:18
51:14
501
Willem Vosse
Wassenaar
53:18
51:58
502
Niels den Ouden
's-Gravenhage
53:19
51:06
503
Marnix Boorsma
's-Gravenhage
53:19
51:01
504
Guido Orlando
's-Gravenhage
53:20
52:38
505
Martin Westerhof
Delfgauw
53:20
52:38
506
Dick Kooper
's-Gravenhage
53:21
52:02
507
Edgar Schimmelpenningh
's-Gravenhage
53:21
50:30
508
Ronald Verkuijl
Gouda
53:25
50:48
509
IJde Leijstra
Voorburg
53:26
50:30
510
Floris Lantzendörffer
's-Gravenhage
53:27
50:03
511
Bas Sligting
Amsterdam
53:29
49:22
512
Eric Vastrick
's-Gravenhage
53:30
49:50
513
Richard Haak
Voorburg
53:31
52:46
514
Derk Hazekamp
's-Gravenhage
53:31
49:40
515
Vincent Cliteur
's-Gravenhage
53:32
52:30
516
Samuel Havenaar
Nootdorp
53:33
50:48
517
Leo van Spronsen
Poeldijk
53:38
49:29
518
Otto Hoole
's-Gravenhage
53:41
53:12
519
Feroz Bechan
's-Gravenhage
53:44
50:09
520
Albert Waasdorp
Zoetermeer
53:46
53:05
521
Hubert Braat
Zandvoort
53:49
50:10
522
Jeffrey van der Kaaij
's-Gravenhage
53:52
50:48
523
Stijn Koopmans
's-Gravenhage
53:52
50:43
524
Michiel Knoester
Voorburg
53:54
52:27
525
Irmo Lante
Zoetermeer
53:55
50:10
526
Ceasar Luikenaar
Berkel en Rodenrijs
53:56
51:27
527
Hans Furnée
's-Gravenhage
53:56
50:58
528
Jacques Dool
Katwijk Zh
53:58
52:48
529
Marc van 't Veer
Papendrecht
53:58
50:58
530
Jan Jungschlager
Wateringen
54:00
53:17
531
Jochem Smit
Utrecht
54:03
50:33
532
Frans Pronk
's-Gravenhage
54:04
51:40
533
Ies Lakerveld
's-Gravenhage
54:05
50:24
534
Hans-Jan Bosscha
's-Gravenhage
54:06
53:01
535
Jan de Jager
's-Gravenhage
54:06
50:51
536
René Beuker
's-Gravenhage
54:06
50:07
537
Rik den Heijer
Doetinchem
54:08
53:02
538
Marc van der Jagt
AAV '36
54:10
51:44
539
Steven sleeswijk Visser
's-Gravenhage
54:10
52:42
540
Fred Mugge
Leiden
54:12
51:56
541
Peter Weeda
Rotterdam
54:12
54:01
542
Rolf Moester
's-Gravenhage
54:13
50:33
543
Eric Coenen
Rijswijk Zh
54:13
51:32
544
Piet van Heiningen
SC Reeuwijk
54:14
51:10
545
Floris de Bruin
Zoetermeer
54:15
53:05
546
Wilco Visser
Aegon
54:15
53:01
547
Jeroen Warmerdam
Leiden
54:17
50:38
548
Dennis van Koppen
Zoetermeer
54:19
51:50
549
Dick van der Boon
Voorschoten '97
54:19
50:34
550
Jan Uytenhout
Dalton school
54:22
53:01
551
Sander Versluis
Ameide
54:24
52:09
552
Ton Walison
Dutch Runners Gold
54:26
54:03
553
Laurent Picard
's-Gravenhage
54:31
53:47
554
Rob van Leeuwen
Leidschendam
54:32
51:46
555
David Verboon
Nootdorp
54:33
50:51
556
Uwe Belderink
's-Gravenhage
54:34
51:18
557
Daniel van Drunen
's-Gravenhage
54:35
50:28
558
Max Haas
Hoofddorp
54:35
52:21
559
Simon Szkudlarek
Voorburg
54:36
52:37
560
Randy Heijnen
's-Gravenhage
54:37
51:58
561
John Lane
Voorschoten
54:39
52:55
562
John Grift
Leiden
54:42
53:08
563
Rob Faber
Sparta
54:43
53:53
564
Henk We4sterdijk
's-Gravenhage
54:43
52:01
565
Michael van Soelen
's-Gravenhage
54:44
54:25
566
Jos van den Boom
's-Gravenhage
54:47
52:33
567
Jornt van Zuylen
's-Gravenhage
54:48
51:32
568
René van der Kleij
's-Gravenhage
54:49
51:51
569
Sander Kruif
's-Gravenzande
54:50
52:28
570
Tim van der Hoeven
Zoetermeer
54:50
50:50
571
Robert Verheul
's-Gravenhage
54:52
53:16
572
Rene van Heusden
's-Gravenhage
54:54
53:51
573
Erwin Vermeulen
Wassenaar
54:56
52:37
574
Rob Stallinga
Rijswijk Zh
54:58
51:37
575
Laurens Schouten
's-Gravenhage
54:59
53:17
576
Herman Honsbeek
's-Gravenhage
55:00
54:23
577
Filip Janssens
België
55:00
50:35
578
HGM Cornelissen
's-Gravenhage
55:00
52:35
579
Edwin van den Houdt
's-Gravenhage
55:01
51:09
580
Vincent Robert
's-Gravenhage
55:02
53:43
581
Sergio Slengard
Nootdorp
55:07
53:07
582
Gijs Paping
's-Gravenhage
55:07
51:19
583
Frank van de Rijzen
's-Gravenhage
55:09
52:00
584
Maichel van Nauta Lemke
's-Gravenhage
55:09
55:09
585
Wim Kaslander
Aegon
55:10
53:59
586
Peter van Veen
Haag Atletiek
55:11
54:00
587
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
55:12
52:46
588
Peter van Asselt
's-Gravenhage
55:12
51:33
589
Jack Jellema
Haag Atletiek
55:12
51:04
590
Robert Oomen
's-Gravenhage
55:15
52:22
591
Leo van Eekelen
Ridderkerk
55:18
54:50
592
Hans Martens
's-Gravenhage
55:19
53:12
593
Jan Hissink
Haag Atletiek
55:19
52:27
594
Joris van Dijk
's-Gravenhage
55:20
51:42
595
Maurice Vogelaar
's-Gravenhage
55:24
55:05
596
Danny de Rethy
Voorburg
55:24
52:55
597
Hans Korbee
's-Gravenhage
55:25
54:22
598
Jan Keijzer
Voorhout
55:26
53:26
599
Fred Scholte
's-Gravenhage
55:28
52:17
600
Gerard Voorderhaak
's-Gravenhage
55:28
53:26
601
Friso Scheublin
Voorburg
55:29
51:41
602
Gerrit-jan Zwenne
's-Gravenhage
55:30
54:13
603
Peter Bleijenbergh
's-Gravenhage
55:31
53:07
604
Michiel Bleijenbergh
's-Gravenhage
55:31
53:07
605
Feike Koedooder
's-Gravenhage
55:31
53:02
606
Huub Mizee
's-Gravenhage
55:32
52:03
607
Dennis Albers
Zoetermeer
55:33
52:56
608
John ten Berge
's-Gravenhage
55:33
54:13
609
Jonathan McCann
's-Gravenhage
55:33
54:59
610
Marcel de Keizer
Rijswijk Zh
55:35
53:36
611
Richard van der Burg
's-Gravenhage
55:37
51:42
612
Thomas van der Steen
's-Gravenhage
55:40
52:45
613
Sander Fresco
's-Gravenhage
55:41
52:56
614
Jesse Clarijs
Fortuna
55:44
52:57
615
Bart Wils
Wassenaar
55:45
52:48
616
Erwin Schouten
Haag Atletiek
55:46
54:15
617
Leo Harreman
Waterweg
55:48
52:11
618
Rob van der Steen
's-Gravenhage
55:48
52:52
619
Guido Nunes
Amsterdam
55:49
53:32
620
Rob Rombouts
Rotterdam
55:50
53:20
621
Frank Paul
's-Gravenhage
55:53
54:45
622
Quinten Messemaker
Dalton school
55:59
54:25
623
Paul Alexander Treanor
's-Gravenhage
56:00
52:06
624
Joy Bindraban
's-Gravenhage
56:00
54:56
625
Ronny Tahitu
's-Gravenhage
56:03
52:16
626
Rogier Alblas
's-Gravenhage
56:03
54:00
627
Jan Bloemink
's-Gravenhage
56:04
54:39
628
Simon Terpstra
Wateringen
56:05
52:25
629
Jan Kaan
Aalsmeer
56:09
55:02
630
Andrew Mortimer
's-Gravenhage
56:15
54:08
631
Eric Roeleveld
Wassenaar
56:16
53:59
632
Hans van Uffelen
's-Gravenhage
56:16
54:39
633
René van der Weijde
Leidschendam
56:19
53:29
634
Jan Plouvier
Hilversum
56:19
53:30
635
Erik Hemmes
's-Gravenhage
56:20
53:32
636
Ian Smeyers
's-Gravenhage
56:20
53:40
637
Hans Bos
's-Gravenhage
56:23
53:39
638
Henk Prins
Sparta
56:23
53:56
639
Jeroen Hoogervorst
Voorburg
56:29
55:02
640
Koen Abcouwer
Amsterdam
56:29
53:11
641
Roel van der Burg
's-Gravenhage
56:31
52:36
642
Fred Toet
Sparta
56:34
53:56
643
Robert Mallee
Dutch Runners Gold
56:34
55:45
644
Bert Hanique
's-Gravenhage
56:34
55:10
645
Edward Maloney
Hoofddorp
56:35
53:27
646
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
56:35
52:26
647
Paul op den Buijsch
's-Gravenhage
56:36
54:03
648
Toni Stoops
Wateringen
56:37
53:28
649
Casper Bijkerk
Hellevoetsluis
56:37
52:53
650
Eric Calsijn
Pijnacker
56:39
53:06
651
Ronald Dekker
's-Gravenhage
56:40
52:33
652
Willem Korteling
's-Gravenhage
56:40
54:51
653
Martin Rob
Leidschendam
56:41
53:58
654
Roland van der Toorn
Voorburg
56:44
54:51
655
Rogier Weimar
's-Gravenhage
56:44
54:51
656
Job Vrijenhoek
's-Gravenhage
56:46
54:52
657
Ruben Azizahamad
's-Gravenhage
56:46
53:58
658
Thomas Duif
's-Gravenhage
56:46
56:30
659
Jeroen van Beest
's-Gravenhage
56:49
52:36
660
Henk Ledden
Nieuwegein
56:51
56:09
661
Michel van Koppen
Voorburg
56:51
55:24
662
Rutger Timmermans
Arnhem
56:52
52:53
663
Jan Martijn Wigman
's-Gravenhage
56:52
52:52
664
Marco Roeleveld
's-Gravenhage
56:52
54:39
665
Onno van Gastel
's-Gravenhage
56:54
54:44
666
Diederik van Romondt
's-Gravenhage
56:57
54:11
667
Dennis de Vroet
Rotterdam
56:57
56:48
668
Jonas Baart
's-Gravenhage
57:00
54:15
669
Jeroen Berkouwer
's-Gravenhage
57:01
55:05
670
Wouter Pronk
's-Gravenhage
57:01
54:18
671
Ben van Wichen
's-Gravenhage
57:03
53:10
672
Ton Waars
Monster
57:04
53:48
673
Armin Alta
's-Gravenhage
57:09
55:36
674
Hendrik Orie
the Hague Road Runners
57:11
54:54
675
Peter Hogenboom
Aegon
57:13
56:53
676
Pjotr Krens
Dalton school
57:15
55:42
677
Maarten Blommestijn
's-Gravenhage
57:16
54:29
678
Jeroen Bos
the Hague Road Runners
57:17
55:54
679
Ronald Dingemanse
Dordrecht
57:17
56:55
680
Erwin Bervoets
Zoetermeer
57:18
53:26
681
Lucien Trompert
's-Gravenhage
57:18
55:28
682
Pieterjan Overzet
Meppel
57:19
56:15
683
Aad Zandvliet
Velserbroek
57:21
55:34
684
Dick van Bolhuis
Bedum
57:22
55:44
685
Lex Koudstaal
Dutch Runners Gold
57:22
53:55
686
Jurriaan Bos
Haarlem
57:23
54:50
687
Menno Hagemeijer
Nootdorp
57:23
56:49
688
Menno Borst
's-Gravenhage
57:24
53:22
689
Corne Versteegt
Delft
57:24
54:16
690
Martin de Jong
Rotterdam
57:25
56:02
691
Erik van Rietschoten
's-Gravenhage
57:26
53:14
692
Berend Brugts
Dalton school
57:27
56:06
693
Andy van der Geugten
's-Gravenhage
57:30
54:57
694
Maarten Schep
's-Gravenhage
57:31
54:56
695
Jose Serra
's-Gravenhage
57:32
54:37
696
Bert Tazelaar
Uithoorn
57:33
54:28
697
Pieter den Boer
Zandvoort
57:34
53:33
698
Wim Hardeman
Amsterdam
57:35
54:47
699
Eugene Plug
's-Gravenhage
57:36
53:44
700
Roelant van Boheemen
's-Gravenhage
57:38
53:29
701
Martijn Caminada
's-Gravenhage
57:40
53:37
702
Robert Maurik
Aegon
57:40
56:25
703
Klaas Valk
Zoetermeer
57:42
53:40
704
Aad van Zeijl
Naaldwijk
57:43
53:34
705
Dirk Dubbeling
's-Gravenhage
57:44
54:49
706
Arnold Bhoedjang
's-Gravenhage
57:44
54:25
707
Edward Spaans
's-Gravenhage
57:45
55:39
708
Peter van der Zijden
's-Gravenhage
57:46
55:02
709
Thor-Ivar Overmeer
's-Gravenhage
57:46
53:29
710
Rastino Martodikromo
Capelle aan den IJssel
57:47
54:42
711
Stan Morre
the Hague Road Runners
57:48
53:50
712
Marcel Kremers
Leidschendam
57:48
55:26
713
Martijn Loeff
's-Gravenhage
57:51
54:01
714
Simon Versloot
's-Gravenhage
57:52
56:46
715
Sander de Boer
Gouda
57:52
55:51
716
Matthijs Bakker
's-Gravenhage
57:53
55:23
717
Hans Hermsen
Wassenaar
57:54
54:36
718
Eric van den Bos
Zoetermeer
57:55
55:24
719
Arjan Groenewegen
Voorburg
57:56
54:53
720
Tack Lau
Dutch Runners Gold
57:56
55:04
721
Maarten Korving
Trimclub Clingendael
57:57
55:26
722
Cees van der Zwan
's-Gravenhage
57:58
55:28
723
Marinus van der Ree
Zoetermeer
58:04
54:12
724
Erik Barbier
Rijswijk Zh
58:04
54:36
725
Ton Witteman
's-Gravenhage
58:05
54:35
726
Jacco Snoek
Schiedam
58:06
56:52
727
Jonathan Ridderstap
Rijswijk Zh
58:09
57:00
728
Joris Zwijnenburg
's-Gravenhage
58:09
54:59
729
Alexander Adema
's-Gravenhage
58:11
55:01
730
Anton Bonte
Nootdorp
58:12
54:38
731
Riccardo D'Andolfi
's-Gravenhage
58:13
54:43
732
Wim Zoons
's-Gravenhage
58:16
57:32
733
Nellen
Aegon
58:17
54:14
734
Johan Zeeman
Zevenhuizen Zh
58:18
55:19
735
Rolf van Nieuwenhuyzen
's-Gravenhage
58:19
55:35
736
Erik Wielders
's-Gravenhage
58:20
54:21
737
Lauri Mulder
Zoetermeer
58:22
54:25
738
Koos Onderwater
Nootdorp
58:24
56:35
739
Marcel van der Hoek
's-Gravenhage
58:24
56:02
740
Erik van den Berge
's-Gravenhage
58:25
55:17
741
Jan Bruggeman
Haag Atletiek
58:26
55:07
742
Michiel Vogelaar
Rijswijk Zh
58:27
56:37
743
Marco Vlot
's-Gravenhage
58:27
54:49
744
Dave Olijerhoek
Noordwijk Zh
58:28
56:13
745
Ilja Buschman
's-Gravenhage
58:29
56:03
746
Rabih al Zaher
Amsterdam
58:29
56:20
747
Maurits Hordijk
's-Gravenhage
58:32
55:10
748
Jos Toetenel
De Koplopers
58:33
55:09
749
Willem Jan Tempelaar
Hendrik Ido Ambacht
58:34
55:24
750
Robert Garskamp
's-Gravenhage
58:35
54:36
751
Hendrik Blom
's-Gravenhage
58:38
56:54
752
Can Kumru
's-Gravenhage
58:40
55:48
753
Gerard van Beurden
Sparta
58:41
55:54
754
Huib Willemsen
's-Gravenhage
58:41
56:44
755
Rinze ter Maat
's-Gravenhage
58:43
58:39
756
Johan Hoogendijk
's-Gravenhage
58:44
57:07
757
Martin Hessels
's-Gravenhage
58:46
56:55
758
Martin R van den Heuvel
Rotterdam
58:46
57:31
759
Raymond van der Kolk
's-Gravenhage
58:47
55:20
760
Piet Verboom
PAC
58:47
56:34
761
Gerard Koch
Aegon
58:49
56:42
762
Juergen Lehmann
's-Gravenhage
58:52
57:21
763
Ronald Pasman
's-Gravenhage
58:54
56:55
764
Stephan Franken
's-Gravenhage
59:01
55:34
765
Ferry Schuller
's-Gravenhage
59:02
55:04
766
Niels Bekkers
Sparta
59:03
56:18
767
Tom Moester
's-Gravenhage
59:03
55:22
768
Aad Harfterkamp
Haag Atletiek
59:04
57:33
769
Maarten Meppelink
's-Gravenhage
59:05
58:18
770
Marvin Verseveldt
Rijswijk Zh
59:07
55:36
771
Bart Werk
Leiden
59:17
55:40
772
Eric Lups
Voorburg
59:20
58:21
773
Horst Storm
's-Gravenhage
59:20
55:31
774
Pierre Groetelaars
's-Gravenhage
59:28
55:18
775
Jeffrey van der Wateren
's-Gravenhage
59:31
57:18
776
René Christ
the Hague Road Runners
59:34
56:54
777
Glenn Krancher
den haag
59:36
56:48
778
Martin Graeff
Oegstgeest
59:39
59:02
779
Bram Wesselo
's-Gravenhage
59:39
55:46
780
Pascal de Winter
Zoeterwoude
59:40
55:50
781
Ron van der Linden
Leidschendam
59:40
55:50
782
Tim Out
Zoetermeer
59:41
56:03
783
Sven vd Wal
Aegon
59:46
57:39
784
Friso Jedema
's-Gravenhage
59:48
59:33
785
Juan Vrijs
Leiden
59:48
56:53
786
Victor van Gelder
's-Gravenhage
59:48
55:27
787
Erik de Groot
Zoetermeer
59:53
56:45
788
Carl Dede
's-Gravenhage
59:55
57:06
789
John Nan
Wassenaar
59:56
59:05
790
Boudewijn Dede
Haag Atletiek
59:57
57:07
791
Danny Hanse
's-Gravenhage
59:59
56:24
792
Arie van der Toorn
's-Gravenhage
1:00:00
56:36
793
Kees de Haan
's-Gravenhage
1:00:01
57:21
794
Hans van der Ster
Delft
1:00:02
58:00
795
Edgar Leeman
's-Gravenhage
1:00:03
56:27
796
Frans Frauenfelder
's-Gravenhage
1:00:06
58:14
797
Wilfred de Wolf
Sassenheim
1:00:07
57:02
798
Martijn Linckens
Zoetermeer
1:00:08
56:13
799
Kees Buijs
's-Gravenhage
1:00:09
58:03
800
Walter van Amerongen
Atverni
1:00:12
56:13
801
Ton Soons
's-Gravenhage
1:00:12
57:01
802
Wouter Loeff
's-Gravenhage
1:00:16
56:22
803
Jan van Hoorn
Rotterdam
1:00:17
57:47
804
Robert Selles
Nootdorp
1:00:19
56:31
805
Robert Janssen
's-Gravenhage
1:00:19
57:45
806
Rolf van Nauta Lemke
's-Gravenhage
1:00:19
58:59
807
Eric van Voorst
Nootdorp
1:00:20
56:09
808
Michel Nolten
's-Gravenhage
1:00:20
57:03
809
Chris Hopley
Rijswijk Zh
1:00:25
56:30
810
Jan Tegelaar
AV '40
1:00:26
57:22
811
Tom Brons
's-Gravenhage
1:00:31
58:18
812
Gert van Grootveld
Scherpenzeel Gld
1:00:34
56:58
813
Maarten de Niet
Aegon
1:00:36
58:32
814
Bas van Binnendijk
Dutch Runners Gold
1:00:37
56:22
815
Lennaert Roumen
Leidschendam
1:00:41
58:15
816
Bart de Lange
's-Gravenhage
1:00:42
58:12
817
Timo Thunnissen
's-Gravenzande
1:00:45
57:42
818
Shang-Jen Wang
's-Gravenhage
1:00:46
58:24
819
Jaco Voet
Aegon
1:00:51
57:42
820
Harold Tjaden
Nootdorp
1:00:52
57:16
821
JC de Jong
Zoetermeer
1:00:53
56:52
822
Marco Ferrageau
Rijswijk Zh
1:00:54
58:22
823
Hans Latenstein
's-Gravenhage
1:00:54
59:07
824
Denis naudin ten Cate
's-Gravenhage
1:00:55
58:50
825
Tom Henneveld
's-Gravenhage
1:01:03
57:05
826
Eric Kahle
's-Gravenhage
1:01:04
1:00:37
827
Ruud Esbeukman
PAC
1:01:06
58:53
828
Rik Franken
Aegon
1:01:10
58:42
829
Maarten van der Toorn
's-Gravenhage
1:01:11
59:10
830
Huub Vrenken
's-Gravenhage
1:01:16
57:03
831
Paul van Broekhuysen
Aegon
1:01:17
58:16
832
Domien Zahradnik
's-Gravenhage
1:01:19
58:14
833
Ruud van Zanten
Wateringen
1:01:20
57:51
834
Roland van Roosmalen
's-Gravenhage
1:01:21
59:25
835
Jeroen Kraaij
's-Gravenhage
1:01:21
58:44
836
Jeroen Emke
's-Gravenhage
1:01:22
57:28
837
Arnold van den Berg
's-Gravenhage
1:01:32
57:49
838
Dirk Walbert
's-Gravenhage
1:01:33
57:10
839
Bob Kaarls
Wassenaar
1:01:35
58:01
840
A B van Biezen
Nootdorp
1:01:36
58:06
841
Mitchell Westdorp
's-Gravenhage
1:01:39
1:01:01
842
Rens de Wit
's-Gravenhage
1:01:41
58:45
843
Peter R Bronkhorst
the Hague Road Runners
1:01:42
59:16
844
Bruno Zuercher
's-Gravenhage
1:01:42
59:16
845
Hans Verhagen
Rotterdam
1:01:44
57:41
846
John Lester
Voorschoten
1:01:47
1:00:45
847
Marcel Mossel
's-Gravenhage
1:01:49
58:50
848
Mike Haney
's-Gravenhage
1:01:51
1:01:38
849
Jan Breukelman
's-Gravenhage
1:01:53
59:36
850
Berry de Jong
's-Gravenhage
1:01:54
58:06
851
Theo Hooghiemstra
's-Gravenhage
1:01:58
57:52
852
James van der Spek
's-Gravenhage
1:01:58
58:25
853
Jochen van Wylick
's-Gravenhage
1:02:01
58:09
854
Karel van Maanen
's-Gravenhage
1:02:03
58:02
855
Denis Luhulima
's-Gravenhage
1:02:06
59:24
856
Sjaak van Koppen
Bleiswijk
1:02:08
58:22
857
MJ de Mol van Otterloo
Voorburg
1:02:10
57:53
858
Johan Hunck
's-Gravenhage
1:02:31
1:01:19
859
Boris van Oppen
Rijswijk Zh
1:02:31
58:41
860
Jan Mulder
Rijswijk Zh
1:02:38
59:42
861
Leo Onderwater
's-Gravenhage
1:02:46
1:00:35
862
Nico Koenhein
Haag Atletiek
1:02:50
1:02:22
863
Marco Wooninck
Haag Atletiek
1:02:51
1:00:41
864
Jan Willem Albers
Zoetermeer
1:02:56
1:00:19
865
Henk de Monyé
Voorschoten
1:02:57
1:00:41
866
Wim Vossen
the Hague Road Runners
1:02:57
1:00:40
867
Cor Buytelaar
's-Gravenhage
1:02:59
1:01:22
868
Soerin Hanoeman
Leidschendam
1:03:00
1:00:11
869
Martien de Groene
Wassenaar
1:03:01
59:50
870
Dick Bakker
Voorschoten '97
1:03:02
59:14
871
Oscar Reurekas
Zoetermeer
1:03:03
1:01:51
872
Rene Dijkstra
Hoofddorp
1:03:03
58:58
873
Javier Aguilar Mora
's-Gravenhage
1:03:04
59:40
874
Boris Peters
's-Gravenhage
1:03:06
59:40
875
Edwin Poppelier
Rijswijk Zh
1:03:20
59:16
876
Frans de Groot
's-Gravenhage
1:03:23
59:06
877
Rehu Klatt
's-Gravenhage
1:03:26
1:01:09
878
Enrico Esposito
's-Gravenhage
1:03:27
59:21
879
Louis van der Toorn
's-Gravenhage
1:03:31
1:00:09
880
Anne de Jong
Amsterdam
1:03:33
1:00:36
881
John Schoonus
's-Gravenhage
1:03:43
1:02:06
882
Erik van Hurck
's-Gravenhage
1:03:51
1:02:31
883
Peter de Steur
Voorburg
1:04:09
1:01:37
884
Marco Dolieslager
Velsen-Zuid
1:04:10
1:01:03
885
Raymond Noordam
's-Gravenhage
1:04:13
1:00:46
886
Hans Overduin
Dutch Runners Gold
1:04:15
1:03:58
887
Niek Allon
Aegon
1:04:23
1:01:05
888
Marco van den Burg
Leiden
1:04:27
1:02:30
889
Peter Riemersma
Zoetermeer
1:04:34
1:04:34
890
Martin Duivesteijn
Rijswijk Zh
1:04:53
1:01:40
891
Kees Koper
Leiden
1:05:15
1:02:00
892
Piet Guit
's-Gravenhage
1:05:15
1:02:27
893
Alan Benfield
's-Gravenhage
1:05:18
1:04:34
894
Jan van der Ham
Aegon
1:05:23
1:02:17
895
Jurrie Joachim
Zaandam
1:05:32
1:01:37
896
Michael Lindeloo
Voorburg
1:05:36
1:02:42
897
Teun Baak
De Kieviten
1:05:38
1:02:08
898
Franz van Dijk
's-Gravenhage
1:05:38
1:02:08
899
Fernand Molenschot
Bussum
1:05:41
1:02:00
900
Daniel Vermeulen
Dutch Runners Gold
1:05:49
1:02:17
901
Itai Cohn
's-Gravenhage
1:06:01
1:01:46
902
Carlo Reeser
's-Gravenhage
1:06:09
1:04:51
903
Henk vd Tak
's-Gravenhage
1:06:19
1:02:39
904
Edouard van Arem
's-Gravenhage
1:06:30
1:03:02
905
Arthur Hoenderdos
's-Gravenhage
1:06:37
1:03:50
906
Albert Verheij
's-Gravenhage
1:06:43
1:02:40
907
Daniel Salbert
's-Gravenhage
1:06:50
1:03:44
908
Craig Kew
's-Gravenhage
1:06:54
1:03:23
909
Robin van Dijk
's-Gravenhage
1:06:57
1:04:18
910
Hans van der Hoeven
Zoetermeer
1:07:02
1:03:03
911
Bert Slagter
Zoetermeer
1:07:04
1:03:34
912
Marc Levering
Leidschendam
1:07:26
1:04:39
913
Cees Duivesteijn
's-Gravenhage
1:07:26
1:04:13
914
Bert Toet
's-Gravenhage
1:07:40
1:04:38
915
Floor Toetenel
De Koplopers
1:07:48
1:04:23
916
Laurens van der Zalm
Rijswijk Zh
1:08:06
1:04:39
917
Frank Coopman
Wassenaar
1:08:13
1:06:41
918
Mike de Boer
Wassenaar
1:08:16
1:04:36
919
Rolf de Boer
's-Gravenhage
1:08:54
1:06:36
920
Marco Bakker
's-Gravenhage
1:09:29
1:05:40
921
Mariano Cantarella
Wassenaar
1:09:30
1:08:30
922
Edgar van de Weteringe
Spijkenisse
1:09:47
1:07:55
923
Rene van Kwawegen
Loopgroep PK
1:10:13
1:06:59
924
Rogier Caljouw
Voorburg
1:10:22
1:07:20
925
Daan Verhoeven
Rijswijk Zh
1:10:23
1:06:20
926
Erik Biermans
Delft
1:10:25
1:07:17
927
Rene Maertens
's-Gravenhage
1:10:54
1:08:15
928
Marc Walsarie Wolff
's-Gravenhage
1:12:15
1:10:21
929
Michael van Leeuwen
Rijswijk Zh
1:12:42
1:08:30
930
Rijkhart Mees
's-Gravenhage
1:13:33
1:09:27
931
Ralph van Ark
Voorburg
1:14:55
1:12:15
932
Stijn Dalenoord
's-Gravenhage
1:15:00
1:14:30
933
Chris Melis
's-Gravenhage
1:16:01
1:13:33
934
Rinze Tjeerdsma
Voorschoten '97
1:17:12
1:13:21
935
Jan Blok
's-Gravenhage
1:17:57
1:14:47
936
Jean Christophe Poutet
's-Gravenhage
1:19:28
1:15:14
937
Ids Bakker
Voorschoten '97
1:19:52
1:16:02
938
Bas Claassen
's-Gravenhage
1:20:55
1:16:45
VREC, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
45:34
45:16
2
Fiona Luzac
Leiden
45:57
45:48
3
Laura Rehorst
's-Gravenhage
46:14
45:50
4
Rita Langedijk
Leiden
46:18
46:01
5
Mumtaz Noor
's-Gravenhage
46:36
46:09
6
Berbel Würth
Utrecht
46:37
45:43
7
Elsa Ota
's-Gravenhage
47:27
44:31
8
Monique Overgaauw
Zoetermeer
47:30
46:31
9
Patricia Peeters
's-Gravenhage
47:40
47:00
10
Karen Passier
's-Gravenhage
47:42
47:33
11
Suzanne van den Briel
's-Gravenhage
47:45
45:03
12
Carolien Smit
's-Gravenhage
47:46
45:45
13
Petra Hanemaaijer
's-Gravenhage
47:51
47:29
14
Marijse Walsh
's-Gravenhage
47:55
45:17
15
Linda Bouwens
Gouda
47:57
47:37
16
Elisah Walburg
's-Gravenhage
47:59
47:39
17
Diana Parlevliet
Leidschendam
48:04
47:29
18
Catherine Swindles
's-Gravenhage
48:18
47:56
19
Elena Larina
's-Gravenhage
48:25
47:22
20
Sarah Marquet
's-Gravenhage
48:30
48:11
21
Duveken Fontein
Rotterdam
48:36
47:40
22
Heidi Hansberry
's-Gravenhage
48:46
47:16
23
Mariska Stolze
Voorburg
48:49
47:37
24
Lenneke Hatzman
's-Gravenhage
48:49
46:12
25
Maja Bitenc
Amsterdam
48:50
46:45
26
Sabine van den Brand
Leidschendam
49:07
48:42
27
Liana Eelkema
Wateringen
49:09
48:55
28
Tiffany Vogelaar
Rijswijk Zh
49:26
47:38
29
Mareike Viebahn
Leiden
49:27
48:51
30
Henny Klop
's-Gravenhage
49:37
48:05
31
Esther Vermolen
Rijswijk Zh
49:49
48:11
32
Ellon Post
Amstelveen
49:53
48:55
33
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
49:54
47:57
34
Martine van der Does
's-Gravenhage
50:34
48:22
35
Evi vd Geer
Sassenheim
50:47
49:39
36
AC van der Wal
Rotterdam
50:51
49:29
37
Line Bergfjord
Delft
50:57
48:46
38
Catelijne Hart
's-Gravenhage
51:12
47:53
39
Femke Bos
Zevenhuizen Zh
51:17
47:54
40
Miranda Kaslander
Aegon
51:28
50:18
41
Linda Nalis
Enschede
51:34
50:59
42
Esther van Jaarsveld
Utrecht
51:37
47:58
43
Melissa Davis
Amsterdam
51:45
51:15
44
Ilonka Novak
's-Gravenhage
51:45
49:18
45
Donna Cleland
's-Gravenhage
51:48
51:37
46
Cindy Pellenkoft
Utrecht
51:49
49:56
47
Jennifer Marshall
Wassenaar
51:51
48:32
48
Lucienne den Braber
Rotterdam
51:52
48:17
49
Kirsten van der Kuijl
Rotterdam
51:54
48:19
50
Carlijne Maan
Voorburg
52:02
51:18
51
Marieke Verheggen
's-Gravenhage
52:11
50:51
52
Margaret Gamble
Wassenaar
52:14
50:17
53
Diana Boogaard
's-Gravenhage
52:32
49:58
54
Hanna Oosterveld
's-Gravenhage
52:32
48:53
55
Isabelle Huinck
's-Gravenhage
52:34
50:51
56
Hanneke van Veldhuizen
's-Gravenhage
52:36
51:39
57
Martine Roos
's-Gravenhage
52:49
52:01
58
Hanneke Marinus
's-Gravenhage
52:50
51:31
59
Tineke de Vries
's-Gravenhage
52:59
51:35
60
Josephine de Boer
's-Gravenhage
53:00
50:24
61
Linda Bakker
Burgum
53:06
51:28
62
Van Dam
's-Gravenhage
53:16
50:13
63
Liesbeth Boschloo
's-Gravenhage
53:17
52:59
64
Dandy Duister
Leidschendam
53:32
52:44
65
Sanne Aelrichs
Utrecht
53:32
49:59
66
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
53:39
53:06
67
Carin van der Burg
Berkel en Rodenrijs
53:56
50:41
68
Nathalie Goemans
Dutch Runners Gold
54:05
52:44
69
Nicole Heijmans
Delft
54:21
50:20
70
Lilian van Geelkerken
's-Gravenhage
54:29
51:29
71
Sophie van Geenhuizen
's-Gravenhage
54:36
51:43
72
Gusta Jessen
's-Gravenhage
54:38
51:18
73
Harry Sack
's-Gravenhage
54:47
53:23
74
Evelien Ording
Zoetermeer
54:50
52:00
75
Annelies van Katwijk
Zoetermeer
54:54
52:29
76
Emma Wells
's-Gravenhage
54:54
52:20
77
Sylvana van Rijswijk
Rijswijk Zh
54:57
52:11
78
Ingeborg van der Giessen
's-Gravenhage
54:58
53:30
79
Helen Davies-Kanakis
Wassenaar
55:01
51:28
80
Annemiek te Velde
's-Gravenhage
55:03
53:32
81
Naomi Voskuyl
's-Gravenhage
55:04
53:44
82
Tina Ebbing
unna
55:05
51:49
83
Annemarie Plugge
Aegon
55:08
53:05
84
Hanneke Klarenbeek-den He
Zoetermeer
55:15
54:49
85
Sasha Moesker
Aegon
55:18
53:10
86
Suzanne Castelein
's-Gravenhage
55:19
53:13
87
Jeannet van Oene
's-Gravenhage
55:30
52:16
88
Lian Khouw
's-Gravenhage
55:31
52:51
89
Ellen Verhorst
Alphen aan den Rijn
55:32
52:09
90
Michele Kamps
Leidschendam
55:32
51:55
91
Lonneke Frie
's-Gravenhage
55:33
52:27
92
Olga van der Hammen
's-Gravenhage
55:34
54:28
93
Jolanda Baarda
's-Gravenhage
55:38
55:00
94
Annemiek Stroosma
Rotterdam
55:43
52:06
95
Myranda Groot
Sparta
55:46
55:41
96
Petra Kremers
Leidschendam
55:46
53:24
97
Monique Kootker
's-Gravenhage
55:50
53:20
98
Pauline de Jonge
's-Gravenhage
55:51
52:33
99
Donna Maas
Leidschendam
55:53
54:02
100
Nelleke Huson
's-Gravenhage
56:08
53:46
101
Astrid Sijben
's-Gravenhage
56:16
55:37
102
Susanne Raat
's-Gravenhage
56:17
55:11
103
Fridolijn Kuipers
's-Gravenhage
56:18
55:12
104
Petra van Veelen
Aegon
56:21
53:02
105
Vivian Doodeman
the Hague Road Runners
56:22
53:26
106
Monique Hogervorst
Wateringen
56:23
54:00
107
Marieke van Vugt
Voorburg
56:24
53:34
108
Annemarie Knottnerus
's-Gravenhage
56:33
53:52
109
Lucinda Wildenberg
Voorburg
56:37
53:12
110
Jolanda Harfterkamp
Haag Atletiek
56:43
56:08
111
Miranda Latenstein
's-Gravenhage
56:49
55:02
112
Nelleke van Barlingen
Ridderkerk
56:55
56:27
113
Aafje van Voorst-Talmon
Nootdorp
56:56
52:46
114
Violetta Wenck
's-Gravenhage
56:56
53:35
115
Marion Nederlof
Rijswijk Zh
56:57
56:28
116
Nicolette Kloesmeijer
's-Gravenhage
57:03
53:10
117
Bianca Jansen
's-Gravenhage
57:10
53:30
118
Deme Salter
Leiden Road Runners Club
57:11
52:41
119
Roos Heppener
's-Gravenhage
57:13
55:23
120
Amal Whyte
's-Gravenhage
57:13
55:58
121
Genilda Correa de Souza
Sparta
57:14
54:36
122
Petra van Rij
's-Gravenhage
57:20
54:58
123
Nathalie van Schagen
Voorburg
57:25
53:24
124
Friederycke Haijer
's-Gravenhage
57:26
53:25
125
Ilja Achterberg
's-Gravenhage
57:27
54:33
126
Valeria Santori
's-Gravenhage
57:28
54:32
127
Claudia Nonninger
's-Gravenhage
57:28
54:07
128
Trudy Sonneveld
's-Gravenzande
57:28
54:01
129
Nadine Studer
's-Gravenhage
57:31
54:09
130
Miranda Eckhardt
's-Gravenhage
57:35
53:47
131
Helen Frerichs-Jans
Haag Atletiek
57:35
56:04
132
Linda Barbier
Haag Atletiek
57:36
54:20
133
Ria van Leest
Leidschendam
57:38
54:53
134
Carla Lanen
's-Gravenhage
57:38
54:30
135
Josien Coppoolse
's-Gravenhage
57:44
54:36
136
Sandra Kroes
's-Gravenhage
57:45
56:13
137
Anita Timmer-Feunekes
Rijnsoever
57:45
57:26
138
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
57:47
57:08
139
Bianca Hoogendijk
's-Gravenhage
57:49
56:12
140
Nadia Oost
's-Gravenhage
57:49
54:50
141
Olga Unhuryan
Rijswijk Zh
57:49
54:46
142
Guadalupe Verwaayen
's-Gravenhage
57:50
56:37
143
Els Tews-Planken
Leidschendam
57:51
56:00
144
Linda Eggels
's-Gravenhage
57:52
54:46
145
Ingrid Paling
's-Gravenhage
57:52
54:47
146
Ingeborg Holtman
's-Gravenhage
57:53
54:44
147
Marjo van der Laan
the Hague Road Runners
57:54
55:37
148
Jenny Bruno
's-Gravenhage
57:55
57:38
149
Sanne Miltenburg
Goirle
57:55
54:30
150
Nannette van den Reydt
's-Gravenhage
57:55
53:58
151
Susan Spel
the Hague Road Runners
57:56
55:40
152
Esther Toet
Voorburg
57:56
54:53
153
Karin Schrage
's-Gravenhage
57:58
56:26
154
Petra de Rijk
's-Gravenhage
57:59
55:16
155
Maryke Verheul
Haag Atletiek
57:59
54:41
156
Attie Zijderveld
Woensdrecht
57:59
55:28
157
Grietje Berger
Dutch Runners Gold
58:01
55:52
158
Bianca Verbeek
Haag Atletiek
58:02
54:11
159
Riana Kromschee
's-Gravenhage
58:03
56:18
160
Astrid van Oosterom
's-Gravenhage
58:05
55:22
161
Stefanie van der Togt
's-Gravenhage
58:07
56:21
162
Anneke van der Sar
's-Gravenhage
58:11
56:46
163
Irmgard Naudin ten Cate
's-Gravenhage
58:14
56:10
164
Ilse Korving
Zoetermeer
58:23
57:31
165
Marijke Orie
the Hague Road Runners
58:25
56:09
166
Annelies Reuver
's-Gravenhage
58:26
57:57
167
Sinetad Clarke
's-Gravenhage
58:28
58:11
168
Sylvia Pronk
's-Gravenhage
58:29
56:01
169
Judith Zondervan
's-Gravenhage
58:31
55:08
170
Anne Schoute
's-Gravenhage
58:32
57:23
171
Danielle Pauissen
Rotterdam
58:34
56:54
172
Ludy Buit
's-Gravenhage
58:35
57:57
173
Eveline Asselbergs
's-Gravenhage
58:40
54:27
174
Janneke Verdonk
's-Gravenhage
58:42
54:52
175
Saidja Noter
's-Gravenhage
58:45
56:47
176
Pachella Seif
's-Gravenhage
58:47
57:11
177
Hetty Koster
's-Gravenhage
58:50
55:13
178
Mena Smolders
's-Gravenhage
58:50
57:12
179
Mariël Duivesteijn
's-Gravenhage
58:53
56:10
180
Natalie Hoogerheide
Haag Atletiek
58:56
58:29
181
Elaine Beek
Aegon
58:57
57:14
182
Ingeborg Henkes
De Koplopers
58:57
56:37
183
Leona Haaring
's-Gravenhage
59:01
56:34
184
Femke van Veen
's-Gravenhage
59:04
57:33
185
Suzanne Kramer
's-Gravenhage
59:05
56:11
186
Jacqueline Mastboom
's-Gravenhage
59:14
59:03
187
Elier van der Assum
Rijswijk Zh
59:20
58:52
188
Thea Brittijn
's-Gravenhage
59:20
55:31
189
Jessi van ingen Schenau
Nootdorp
59:21
56:50
190
Rosemin Lanting
Amsterdam
59:21
57:06
191
Monique van Agthoven
the Hague Road Runners
59:30
56:50
192
Denise Linkerhof
Zoetermeer
59:32
56:15
193
Lily Morgan
's-Gravenhage
59:36
57:05
194
Carla Rommelse
Strijen
59:38
55:50
195
Marion Meershoek
Voorburg
59:39
57:40
196
Marloes Rotmann
Amsterdam
59:45
56:48
197
Irene de Gier
Haag Atletiek
59:53
59:08
198
MB Hofland
Haag Atletiek
59:55
58:22
199
Fleur Boose
's-Gravenhage
59:57
57:33
200
Karin Boukema
's-Gravenhage
59:57
58:41
201
Ineke Mathot
Haag Atletiek
59:57
58:24
202
Sacha van Zanen
the Hague Road Runners
59:58
57:00
203
Ina Witte
Zaltbommel
1:00:01
57:10
204
Sabine van Laarhoven
Zoetermeer
1:00:01
56:16
205
Sui Tsang
Maassluis
1:00:02
56:17
206
Clara Treanor
's-Gravenhage
1:00:03
56:10
207
Dittie Bakker
's-Gravenhage
1:00:06
58:13
208
Barrie Heemskerk
Haag Atletiek
1:00:06
57:05
209
Janke Westerhuis
's-Gravenhage
1:00:14
57:09
210
Sanne Duijndam
Voorburg
1:00:14
57:14
211
Saskia van Nieuwkerk
's-Gravenhage
1:00:14
58:42
212
Nathalie Franse
Voorburg
1:00:16
56:48
213
Marielle Antvelink-Rijk
the Hague Road Runners
1:00:19
56:29
214
Samantha Pearson
Wassenaar
1:00:24
56:55
215
Lianne Dekker
's-Gravenhage
1:00:25
56:17
216
Jeanette van Bussel
's-Gravenhage
1:00:27
59:31
217
Catherine Minis
's-Gravenhage
1:00:30
58:14
218
Laurie Kranendonk
's-Gravenhage
1:00:33
57:01
219
Brenda Radstake
Berkel en Rodenrijs
1:00:34
56:34
220
Magda van Grootveld
Scherpenzeel Gld
1:00:34
56:57
221
Nina Waldhauer
Amsterdam
1:00:35
57:38
222
Mireille de Visser
Oostzaan
1:00:37
56:42
223
Mirjam Manasse
Oostzaan
1:00:37
56:42
224
Rineke Helfrich
's-Gravenhage
1:00:39
58:14
225
Maaike Vermeij
Boskoop
1:00:53
58:23
226
Monique de Boer
Wassenaar
1:00:55
57:15
227
Pieteke Lippmann
's-Gravenhage
1:00:55
58:51
228
Annie Hooghiemstra
's-Gravenhage
1:01:00
57:03
229
Mijke Sluis
's-Gravenhage
1:01:02
58:19
230
Melanie Renaud
's-Gravenhage
1:01:03
57:05
231
Nadjeztha Schouten
's-Gravenhage
1:01:03
57:05
232
Jacqueline de Bruijn
Aegon
1:01:09
57:12
233
Bertine Huberts
Aegon
1:01:13
1:00:53
234
Ingeborg Husen
's-Gravenhage
1:01:14
58:50
235
Ellen Blok
's-Gravenhage
1:01:19
58:14
236
Riette Koper
Heemskerk
1:01:20
58:22
237
Annemarie Hatzman
's-Gravenhage
1:01:21
58:44
238
Irene Akkerhuis
Wateringen
1:01:23
58:10
239
Barber Bouwma
Amsterdam
1:01:26
57:19
240
Dorien Hoefer
's-Gravenhage
1:01:27
58:45
241
Elaine Triest
's-Gravenhage
1:01:28
57:21
242
Brigit Schelle
Nieuwerkerk ad IJssel
1:01:30
57:26
243
Christine Filip
Trimclub Clingendael
1:01:32
59:01
244
Anuschka Huschka
's-Gravenhage
1:01:35
57:27
245
Mirjam de Paus
's-Gravenhage
1:01:40
57:56
246
Fauzia Coenen-Mahboeb
Sparta
1:01:41
58:59
247
Cindy Meijer
's-Gravenhage
1:01:42
59:26
248
Evelien de Boer
Atverni
1:01:43
58:06
249
Lucy Kim
's-Gravenhage
1:01:50
1:01:38
250
Tineke van Dijk
's-Gravenhage
1:01:56
1:01:22
251
Debbie Ruff
's-Gravenhage
1:01:57
59:30
252
Martine Lettinga
's-Gravenhage
1:01:59
58:25
253
Annemiek van Spanje
Amsterdam
1:02:01
59:46
254
Gerrie Prins
's-Gravenhage
1:02:03
59:54
255
Gea Zeilstra
's-Gravenhage
1:02:05
57:52
256
Mirjan de Lange
the Hague Road Runners
1:02:05
58:03
257
Melissa Kotiso
's-Gravenhage
1:02:09
59:36
258
Thurid Samro
's-Gravenhage
1:02:10
1:02:10
259
Simona Panneman
's-Gravenhage
1:02:11
58:10
260
Barbara Koppelman
's-Gravenhage
1:02:12
1:00:11
261
Lotte Berkel
's-Gravenhage
1:02:14
59:20
262
Anne Roelofs
's-Gravenhage
1:02:14
59:20
263
Patricia Couwenberg
's-Gravenhage
1:02:15
59:20
264
Ada den Dulk
the Hague Road Runners
1:02:16
59:59
265
Jacqueline vd Nouweland
's-Gravenhage
1:02:18
59:58
266
Izabela Karbowiak
Voorburg
1:02:20
58:56
267
Dulce van Catarrinho
Haarlemmermeer
1:02:23
1:02:05
268
Rosa oliver Betran
the Hague Road Runners
1:02:23
58:31
269
Sylvia Geerling
Trimclub Clingendael
1:02:25
59:54
270
Anne Marie Joustra
the Hague Road Runners
1:02:28
58:38
271
Natasha Taal
's-Gravenhage
1:02:29
58:21
272
Francisca Moesker
Aegon
1:02:35
1:00:27
273
Marielle Wolf
Haag Atletiek
1:02:37
1:02:10
274
Sandra Hoogweg
Rijswijk Zh
1:02:38
1:02:08
275
Ingrid van Es
's-Gravenhage
1:02:39
59:13
276
Milou Haggenburg
's-Gravenhage
1:02:49
58:42
277
Marion baeten-van Oostrum
Leidschendam
1:02:53
58:57
278
Jolanda van der Straaten
Zoetermeer
1:02:54
59:37
279
Tineke vd Zwan
's-Gravenhage
1:02:59
1:01:22
280
Marije Tiggelman
the Hague Road Runners
1:03:00
1:00:44
281
Mila Dekker
's-Gravenhage
1:03:01
1:00:30
282
Jantine van Arkel
's-Gravenhage
1:03:08
1:01:08
283
Marijke Wolfs
's-Gravenhage
1:03:08
1:01:31
284
Petra van Arendonk
's-Gravenhage
1:03:08
1:00:20
285
Cynthia Beumer
's-Gravenhage
1:03:12
1:00:24
286
Marjolein Kool
Haag Atletiek
1:03:13
1:00:59
287
Jacqueline Termeulen
Dutch Runners Gold
1:03:15
1:02:50
288
Chantal Bywater
Zoetermeer
1:03:17
59:06
289
Sandra Blommestijn
's-Gravenhage
1:03:18
1:00:43
290
Carol Gonzaga
Rotterdam
1:03:23
59:18
291
Pamela Lau
Rotterdam
1:03:26
59:55
292
Gea Velt
Haag Atletiek
1:03:26
1:01:15
293
Conny Wildeman
Voorburg
1:03:30
59:53
294
Dorien Poirters
's-Gravenhage
1:03:31
1:00:06
295
Heleen Wagenaar
the Hague Road Runners
1:03:32
1:00:29
296
Eveline van Hest
's-Gravenhage
1:03:36
1:01:47
297
Imara Welfing
Amsterdam
1:03:38
1:00:42
298
Michelina Malafronte
Voorburg
1:03:38
1:01:30
299
Claudia Ootjers
Zaandam
1:03:40
59:47
300
Greetje Schoonus
's-Gravenhage
1:03:43
1:02:06
301
Monica Hooijmans
's-Gravenhage
1:03:43
1:02:50
302
Eva Kal
's-Gravenhage
1:03:43
1:02:51
303
Bianca van Riet
Amsterdam
1:03:47
59:54
304
Sam Skippen
's-Gravenhage
1:03:50
1:01:31
305
Samantha Agterof
's-Gravenhage
1:03:52
1:03:06
306
Sandra van der Hout
's-Gravenzande
1:03:58
1:00:31
307
Annemarie Sipkens
's-Gravenhage
1:04:02
1:01:35
308
Mirjam Noort
Aegon
1:04:15
1:00:43
309
Nicolien Nieuwenhuizen
's-Gravenzande
1:04:17
1:01:14
310
Leonie Spruyt-Hoitink
's-Gravenhage
1:04:22
1:01:15
311
Evelien van Veelen
Aegon
1:04:26
1:01:08
312
Bertina Mossel
Budel-Dorplein
1:04:28
1:00:22
313
Annette Olland
's-Gravenhage
1:04:29
1:02:29
314
Inge van Spall
's-Gravenhage
1:04:29
1:02:12
315
Sandra van Loon
's-Gravenhage
1:04:30
1:02:30
316
Yvonne van Essen
Haag Atletiek
1:04:33
1:04:06
317
Mechteld Baken
's-Gravenhage
1:04:37
1:01:14
318
Josine Smits
's-Gravenhage
1:04:40
1:01:12
319
Andrea Groot
Amsterdam
1:04:45
1:02:43
320
Linda Jansen
's-Gravenhage
1:04:46
1:00:52
321
Mirelle Tanja
Rijswijk Zh
1:04:48
1:01:28
322
Marita Dongelmans
's-Gravenhage
1:04:50
1:02:02
323
Esther Hoogland
's-Gravenhage
1:04:51
1:01:34
324
Karin Colenbrander
's-Gravenhage
1:04:51
1:01:34
325
Joke Fransen
's-Gravenhage
1:04:53
1:01:13
326
Nathalie Magnée
1:04:53
1:01:27
327
Antoinette Lambooij
Leiden
1:04:59
1:03:40
328
Peggy de Haan
Leiden
1:05:00
1:01:15
329
Marja van Buuren
's-Gravenhage
1:05:02
1:01:07
330
Marjolein Swaanenburg
Wateringen
1:05:06
1:01:16
331
Barthy Vegter
's-Gravenhage
1:05:14
1:03:39
332
Rachel Duinisveld
Voorburg
1:05:25
1:01:19
333
Carmen de Veer
Rijswijk Zh
1:05:26
1:02:15
334
Freya van der Valk
's-Gravenhage
1:05:29
1:02:43
335
Esther Blommestijn
's-Gravenhage
1:05:30
1:02:54
336
Nathalie Hulsbosch
Haarlem
1:05:33
1:02:58
337
Nicola Bruce
Leidschendam
1:05:34
1:03:13
338
Gillian Weinberg
Wassenaar
1:05:34
1:02:14
339
Sophie van Vliet
Leidschendam
1:05:40
1:05:15
340
Thao Dao
Aegon
1:05:41
1:03:37
341
Alenka Milward
Rotterdam
1:05:43
1:02:55
342
Petra van der Linden
Voorburg
1:05:54
1:02:15
343
Marjolein Permentier
's-Gravenhage
1:05:54
1:04:27
344
Carla van de Laarschot
Rijswijk Zh
1:05:55
1:02:50
345
Liane Bijlsma
Aegon
1:06:01
1:03:33
346
Petra Stroeve
's-Gravenhage
1:06:18
1:04:18
347
Sonja Roessingh
's-Gravenhage
1:06:19
1:03:05
348
Wietske Logtenberg
Utrecht
1:06:21
1:02:16
349
Iris Maatman
Utrecht
1:06:21
1:02:16
350
Yvonne Smit
Haag Atletiek
1:06:24
1:02:23
351
Astrid Ton
's-Gravenhage
1:06:39
1:04:26
352
Astrid Verstraaten
Rotterdam
1:06:49
1:04:35
353
Esther de Bie
Heeswijk Dinther
1:07:01
1:03:09
354
Nadia Soerdjbali
's-Gravenhage
1:07:23
1:03:44
355
Kim Stelleman
's-Gravenhage
1:07:23
1:03:28
356
Bianca Rademaker
Aegon
1:07:32
1:04:00
357
Anika van Steenbergen
's-Gravenhage
1:07:51
1:05:10
358
Ageeth Lamberts
Utrecht
1:07:58
1:04:15
359
Anne-marie van den Bos
Utrecht
1:07:58
1:04:15
360
Andrea Kroon
's-Gravenhage
1:08:05
1:05:41
361
Marit Hendriks
's-Gravenhage
1:08:06
1:05:42
362
Krista van der Zalm
Berkel en Rodenrijs
1:08:06
1:04:19
363
Altea Vlijt
's-Gravenhage
1:08:06
1:04:16
364
Merel Valk
Leiden
1:08:16
1:04:14
365
Willeke Hoek
1:08:21
1:05:30
366
Ellen Oostdijk
1:08:21
1:05:29
367
Kim Hamme
's-Gravenhage
1:08:24
1:04:37
368
Marianne van Scherpenzeel
's-Gravenhage
1:08:30
1:05:36
369
Daphne van Eck-de Kievit
Leidschendam
1:08:50
1:05:38
370
Priscilla van Domburg
's-Gravenhage
1:09:10
1:08:52
371
Joni Hazebroek
's-Gravenhage
1:09:10
1:08:52
372
Tessa Sepers
's-Gravenhage
1:09:15
1:06:33
373
Maaike van der Meijden
Voorburg
1:09:19
1:08:10
374
Kely Oostermeijer
's-Gravenhage
1:09:21
1:05:15
375
Christine van Rijnswou
Voorburg
1:09:29
1:06:17
376
Irene de Vreede
's-Gravenhage
1:09:29
1:05:40
377
Ariane Lakerveld
's-Gravenhage
1:09:35
1:05:53
378
Ieke Koopmans
's-Gravenhage
1:09:37
1:05:26
379
Petra Alkemade
Dutch Runners Gold
1:09:37
1:07:34
380
Ineke van der Molen
's-Gravenhage
1:09:48
1:05:33
381
Nicolien Opdam
's-Gravenhage
1:10:05
1:09:09
382
Sophie Visser
Rotterdam
1:10:09
1:06:43
383
Marieke Kleinpenning
Amsterdam
1:10:10
1:06:44
384
Els van Cranenburgh
the Hague Road Runners
1:10:12
1:07:09
385
Helene Maagdenberg
's-Gravenhage
1:10:13
1:05:59
386
Koper Linda
Voorne Atletiek
1:10:13
1:06:58
387
Gislaine Angela
's-Gravenhage
1:10:22
1:09:13
388
Willemien van Engeland
Groningen
1:10:26
1:08:54
389
MJ Klaren
Voorschoten
1:10:26
1:06:38
390
DMT Mahler
the Hague Road Runners
1:10:40
1:06:53
391
Denise Helmes
's-Gravenhage
1:10:43
1:07:23
392
Fabi Vink
Voorburg
1:10:44
1:08:24
393
Marianne van der Werff
Voorburg
1:12:01
1:09:08
394
Kiran Ramlar
's-Gravenhage
1:12:15
1:10:21
395
Samantha Jochems
's-Gravenhage
1:12:15
1:10:07
396
Bianca Spoelstra-Benson
's-Gravenhage
1:12:16
1:10:08
397
Jasmijn Nugteren
's-Gravenhage
1:12:16
1:08:51
398
Gees Magnée
AV '40
1:12:17
1:09:57
399
Arita Jol
Voorschoten '97
1:12:29
1:08:43
400
Kelly de Vette
Kwintsheul
1:13:22
1:09:09
401
Melinda Breugom
Rijswijk Zh
1:13:50
1:10:03
402
Annemieke van Leent-P
Aegon
1:13:52
1:09:48
403
Astrud Bordewijk
's-Gravenhage
1:13:53
1:11:58
404
Joyce Fekkes
Huizen
1:14:09
1:11:48
405
Dirma Brasser
's-Gravenhage
1:14:09
1:11:48
406
Femke Wolffensperger
Rotterdam
1:14:14
1:10:48
407
Ditha Kaarls
Wassenaar
1:14:15
1:10:35
408
Angelique Moederscheim
Rijswijk Zh
1:14:55
1:12:14
409
Irene O'SULLIVAN
's-Gravenhage
1:15:42
1:14:32
410
Lies Bruens
's-Gravenhage
1:17:56
1:14:46
411
Gwendolyn Blok
's-Gravenhage
1:17:57
1:14:47
412
Andrea Dean
Voorschoten
1:18:53
1:15:02
413
Julia van Nauta Lemke
's-Gravenhage
1:19:14
1:17:53
414
Sija Lanser
Voorschoten
1:19:51
1:16:05
415
Petra Hoytema
's-Gravenhage
1:20:48
1:17:17
416
Sylvia Claassen
's-Gravenhage
1:20:56
1:16:46
417
Angelique Vogelaar
Wassenaar
1:22:24
1:18:08
418
Chantal Bovendeur
's-Gravenhage
1:23:27
1:22:00
MTRIM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs Groen
Haag Atletiek
16:38
16:37
2
Pim de Kok
Enschede
16:47
16:44
3
Kevin van Leusden
Rotterdam
16:54
16:54
4
Erik m van Heiningen
the Hague Road Runners
17:04
17:03
5
Huub Redegeld
the Hague Road Runners
17:10
17:09
6
Vincent Trinthamer
Sparta
17:11
17:09
7
Eddy Roodakker
the Hague Road Runners
17:18
17:17
8
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
17:29
17:28
9
Cas van Trierum
's-Gravenhage
17:31
17:30
10
Dimitri Heskes
Sparta
17:47
17:46
11
Bart Roefs
De Kieviten
18:02
18:00
12
Richard Lelieveld
De Kieviten
18:03
18:02
13
Erik van Keeken
De Kieviten
18:18
18:16
14
David Buglass
Leidschendam
18:28
18:26
15
Wouter Kanselaar
the Hague Road Runners
18:38
18:38
16
Stefan Claessens
the Hague Road Runners
18:45
18:45
17
Michel Out
Haag Atletiek
18:51
18:49
18
Stefan de Jong
the Hague Road Runners
18:55
18:55
19
Niels Penning
Rijswijk Zh
19:02
19:00
20
Owen Smith
Sparta
19:02
19:00
21
Sjaak van der Poel
Noordwijk Zh
19:04
19:02
22
Max Mahoney
's-Gravenhage
19:08
19:06
23
Martin Karreman
's-Gravenhage
19:19
19:17
24
Mark Stuurman
Loopgroep PK
19:28
19:26
25
Michel Borsboom
Berkel en Rodenrijs
19:42
19:34
26
Pepijn van zwieten de Blo
's-Gravenhage
19:46
19:43
27
Thomas Veldkamp
's-Gravenhage
20:05
20:01
28
Niels de Graaf
the Hague Road Runners
20:11
20:10
29
Joury Kuiper
the Hague Road Runners
20:11
20:10
30
Marnix Baelde
Sparta
20:16
20:15
31
Luc Treebusch
Sparta
20:40
20:38
32
Charlie Crocker
's-Gravenhage
20:50
20:48
33
Koos Gorel
's-Gravenhage
20:50
20:46
34
Ronald Hofschreuder
the Hague Road Runners
20:53
20:52
35
Kilian Weltens
Sparta
21:09
21:04
36
Malaya van Ruitenbeek
Delft
21:13
20:21
37
Bryan van Zwieten de Blom
's-Gravenhage
21:17
21:14
38
Laurent Picard
's-Gravenhage
21:19
21:16
39
Cor van der Blom
De Kieviten
21:33
21:31
40
Robbin Wesstein
's-Gravenhage
21:36
21:31
41
Richard Bosma
the Hague Road Runners
21:43
21:34
42
Twan Linschoten
's-Gravenhage
21:44
20:53
43
Jordi Plantagie
's-Gravenhage
21:45
21:37
44
Ronald Stienstra
Berkel en Rodenrijs
21:48
21:40
45
Jan de Kwant
Sparta
22:00
21:57
46
Gerben van Dijk
Bergschenhoek
22:04
21:47
47
Boris ter Bals
the Hague Road Runners
22:05
22:04
48
Laurent Masson
's-Gravenhage
22:08
22:05
49
Frank van der Vorst
's-Gravenhage
22:10
22:07
50
Xavier Green
's-Gravenhage
22:22
22:18
51
Pito Felix
's-Gravenhage
22:33
22:30
52
Tim Teerlink
Maassluis
22:33
22:25
53
Koen Dorsman
AV Gouda
22:47
22:42
54
Casper Heijnen
's-Gravenhage
22:49
22:05
55
Rob Hanemaaijer
Honselersdijk
22:53
22:29
56
Harry Oosterveen
Sparta
22:56
22:51
57
Jorn van Dijk
Bergschenhoek
23:07
22:50
58
Daniel Nikolic
's-Gravenhage
23:11
22:59
59
Max Kramer
Voorburg
23:18
23:13
60
Paul Arkesteijn
's-Gravenhage
23:24
23:00
61
Paul Jares
Aegon
23:24
22:48
62
Erik Burghouwt
Nootdorp
23:36
23:18
63
Freek Keppels
's-Gravenhage
23:38
23:28
64
Rory Clarke
's-Gravenhage
23:50
23:46
65
Arnold van Lindert
's-Gravenhage
23:55
22:59
66
Manuel Pastor
's-Gravenhage
24:10
23:58
67
Victor Vane
's-Gravenhage
24:13
24:10
68
Mario Heerkens
's-Gravenhage
24:22
24:13
69
Enrico Dorlas
Sparta
24:24
24:22
70
Sem Zaal
's-Gravenhage
24:25
24:23
71
Freek Brouwer
Aegon
24:27
23:37
72
Laurens Hoek
Hendrik-Ido-Ambacht
24:31
24:21
73
Fimme Jagersma
's-Gravenhage
24:31
24:10
74
Frank Jares
Aegon
24:57
24:21
75
Mauk Sewandono
's-Gravenhage
24:58
24:30
76
Pierre Tissot van Patot
Haag Atletiek
25:03
24:54
77
Wouter Vane
's-Gravenhage
25:04
25:02
78
Kevin Wildschut
Leiden
25:07
24:50
79
Wouter Jungerius
Kwintsheul
25:08
24:45
80
Erik Hofschreuder
's-Gravenhage
25:09
25:06
81
Matthijs Muijsers
Amsterdam
25:12
24:27
82
Marcel Rosier
Aegon
25:18
24:36
83
Herman Kraamwinkel
Sparta
25:33
25:25
84
Tim Keukenbring
's-Gravenhage
25:43
25:11
85
John Buglass
Leidschendam
25:45
25:41
86
Cas de Koning
Voorburg
25:47
25:41
87
Olav Zuijdam
Schiedam
25:48
25:31
88
Maarten Pennings
's-Gravenhage
25:59
25:41
89
Taco Pennings
's-Gravenhage
25:59
25:41
90
John Eekhout
Wateringen
26:05
25:53
91
Kees Eekhout
Kwintsheul
26:18
26:06
92
Albert Lubbersen
Schiedam
26:28
26:20
93
Remy den Ouden
Zeist
26:32
26:05
94
Jan willem Hoek
Hendrik-Ido-Ambacht
26:37
26:27
95
Ronald van der Klooster
Rotterdam
26:42
26:26
96
Evan Schaafsma
's-gravenhage
27:00
26:41
97
Ferrie Hamer
's-Gravenhage
27:19
27:05
98
Ons onbekende Loper
27:19
27:05
99
Jan-Nico Tempel
's-Gravenhage
27:30
27:08
100
Wubbe Tempel
's-Gravenhage
27:32
27:09
101
Ruben van Bussel
's-Gravenhage
27:36
27:05
102
Erik van Bussel
's-Gravenhage
27:38
27:05
103
Daan Vijverberg
's-Gravenhage
27:39
27:15
104
Eric Schouten
Maassluis
27:56
27:29
105
Jamie de Bruijn
Aegon
28:01
27:18
106
Rob Blokland
Berkel en Rodenrijs
28:03
27:44
107
Sander Overgaag
's-Gravenhage
28:06
27:13
108
Reitse Eskens
Aegon
28:07
27:26
109
Moos Schoemacher
's-Gravenhage
28:22
27:49
110
Marc Groeneveld
's-Gravenhage
28:40
27:59
111
Kees Knaap
Den Haag
28:42
28:00
112
Doke Pelleboer
Heemstede
28:44
27:52
113
Jim Eekhout
Kwintsheul
28:53
28:42
114
Niels Ota
's-Gravenhage
28:59
28:18
115
Joris Pijpers
Aegon
29:02
28:55
116
Luca Bruggeman
Voorburg
29:04
28:45
117
Edwin Kok
Maassluis
29:15
28:49
118
Mozes Kakisina
Voorburg
29:16
28:55
119
André van Wijk
Aegon
29:16
28:34
120
Dhemie Haryanto
's-Gravenhage
29:22
28:32
121
Dion Koster
's-Gravenhage
29:33
29:29
122
Kyvo Koster
's-Gravenhage
29:34
29:29
123
Xiaoyu Guan
Rijswijk Zh
29:35
29:21
124
Stefan de Wilde
's-Gravenhage
29:47
28:58
125
Matthijs Koudstaal
Utrecht
29:48
29:39
126
Frank vd Baan
's-Gravenhage
29:50
29:29
127
Jasper Hof
Aegon
29:50
29:43
128
John Reuvers
Dutch Runners Gold
29:55
29:28
129
Robin Lausberg
Spijkenisse
29:57
29:40
130
Luuk Louis
's-Gravenhage
29:59
29:30
131
Rob Lubbersen
Noordwijkerhout
30:09
29:37
132
Paul Loop
's-Gravenhage
30:12
29:33
133
Martijn Loeff
's-Gravenhage
30:17
29:34
134
Jan Vooys
Aegon
30:20
29:37
135
Maarten van Zanen
's-Gravenhage
30:45
30:36
136
Pascal Tews
Leidschendam
30:48
29:58
137
Balthazar de Bruijn
's-Gravenhage
30:50
30:40
138
Gerben de Bruijn
's-Gravenhage
30:50
30:40
139
Simon Liu
's-Gravenhage
31:05
30:16
140
Jack Talakua
Voorschoten
31:19
31:11
141
Tommy de Bruijn
Aegon
31:39
30:55
142
Harmen Bijster
Voorburg
31:43
31:27
143
Gerard Harteveld
's-Gravenhage
31:50
31:31
144
Shirley Willems
Aegon
32:00
31:37
145
Ton de Bruijn
Aegon
32:02
31:18
146
Gergrand Nijman
Aegon
32:35
32:27
147
Max Nijman
Aegon
32:35
32:28
148
Nico van Wijk
the Hague Road Runners
32:38
32:02
149
Rieno Pier
Wirdum Fr
32:39
32:14
150
Bastiaan Harteveld
Aegon
32:50
32:00
151
Irawan Sewandono
the Hague Road Runners
33:21
32:53
152
Dirk-jan van Lienden
Berkel en Rodenrijs
33:24
33:12
153
Matthijs Koorn
the Hague Road Runners
33:31
33:06
154
Bob van Striem
's-Gravenhage
33:31
33:10
155
Victor van der Valk
's-Gravenhage
33:33
32:53
156
Jair Lampe
Aegon
33:36
33:05
157
Joram de Feijter
's-Gravenhage
33:39
33:13
158
Wouter Pronk
's-Gravenhage
33:46
32:52
159
Martin Rog
Leidschendam
33:50
32:55
160
Stan Rog
Leidschendam
33:50
32:55
161
Marjoke Hinnen
Amsterdam
33:52
33:03
162
Leon Feyen
's-Gravenhage
34:30
34:09
163
Michael Arends
Dutch Runners Gold
34:50
34:20
164
Angelo Pronk
's-Gravenhage
34:53
34:50
165
Stefano van Es
's-Gravenhage
35:15
35:11
166
Eric van Es
's-Gravenhage
35:16
35:11
167
Marco Dohmen
Voorburg
35:28
34:42
168
Christophe Nau
Voorburg
35:29
34:42
169
Arthur Wijnen
's-Gravenhage
35:41
35:13
170
Anton Herps
the Hague Road Runners
36:02
35:26
171
Vincent Halsberghe
Waregem
36:07
35:51
172
Kenneth Benson
's-Gravenhage
36:41
35:56
173
Peter van der Zijden
's-Gravenhage
37:14
36:21
174
Laurens Driessen
's-Gravenhage
39:53
39:04
175
Herman Hendriks
's-Gravenhage
43:18
42:48
VTRIM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karlijn van Es
PAC
20:33
20:31
2
Corinde van Es
PAC
20:36
20:34
3
Uschi Daniels
Hechtel
21:17
21:14
4
Ans Huppertz
Tilburg
22:00
21:50
5
Emma van der Vorst
's-Gravenhage
22:40
22:38
6
Linda Auer
's-Gravenhage
22:42
22:39
7
Saskia de Been
Voorschoten
23:46
23:40
8
Ellis Stolwijk
's-Gravenhage
24:07
23:56
9
Danielle van Vuuren
Rijswijk Zh
24:13
23:40
10
Florence Morgan
's-Gravenhage
24:39
24:34
11
Nathalie van Dijk
Utrecht
25:14
24:40
12
Amelia DeLuca
Amsterdam
25:30
24:45
13
Sara Herreras Martinez
Utrecht
25:30
24:57
14
Else Nilsson
Voorburg
25:51
25:44
15
Yvonne Gerner
Voorburg
25:59
25:15
16
Martine Wardenburg
Amsterdam
26:13
25:25
17
Frederike Klarenbeek
Zoetermeer
26:21
26:15
18
Lonneke Smeets
's-Gravenhage
26:31
26:25
19
Saida Amtyi
's-Gravenhage
26:51
26:22
20
Mijke Kanneworff
's-Gravenhage
26:59
26:50
21
Inge Mulders
Voorburg
27:16
26:29
22
Marjon de Koning
Voorburg
27:28
27:21
23
Willemijn Klarenbeek
Rijswijk Zh
27:33
27:27
24
Ingeborg Pelleboer
's-Gravenhage
27:33
26:41
25
Danielle Geboers
's-Gravenhage
27:34
26:57
26
Aldine Burgman
's-Gravenhage
27:47
27:36
27
Migle Vitkeviciute
's-Gravenhage
27:50
27:44
28
Amal Ali
Voorburg
27:53
27:17
29
Nicole van Rens
Haag Atletiek
28:01
27:40
30
Evelien van der Schuur
Aegon
28:07
27:26
31
Zsanett Lakatos
's-Gravenhage
28:13
27:30
32
Rahiela Lalmahomed
Rijswijk Zh
28:19
28:07
33
Renske van Ooyen
Delft
28:23
28:01
34
Annette van Nes
's-Gravenhage
28:34
27:40
35
Rianne Jongsma
's-Gravenhage
28:49
28:15
36
Floor Le Coultre
's-Gravenhage
28:50
28:18
37
Solange Sonneville
's-Gravenhage
28:50
28:29
38
Lindy Shin
Nieuwegein
28:58
28:47
39
Tonya Tolmeijer
Delft
28:58
28:47
40
Nicole van Cranenburgh
Maassluis
29:16
28:49
41
Corien van der Poel
Noordwijk Zh
29:19
29:00
42
Irene Mourits
Aegon
29:24
29:17
43
Zarina Lalmahomed
Rijswijk Zh
29:27
29:16
44
Ingrid Borgers
Haag Atletiek
29:30
29:16
45
Laurie Novak
Sparta
29:33
28:48
46
Frances Burghouwt
Nootdorp
29:38
29:20
47
Floor Tuinstra
's-Gravenhage
29:47
29:38
48
Marit Arkenbout
Utrecht
29:48
29:14
49
Irene Buijs
Nieuwerkerk
29:54
29:28
50
Nienke Ter Morshuizen
's-Gravenhage
29:57
29:27
51
Yvonne van Leeuwen
Leidschendam
29:57
29:28
52
Priscilla Ter Morshuizen
's-Gravenhage
29:57
29:28
53
Vera van Broekhuysen
Aegon
30:00
29:52
54
Nicole Mulders
Amsterdam
30:02
29:14
55
Lajla Nikolic
's-Gravenhage
30:08
29:57
56
Janneke van Wijk
Voorburg
30:10
30:03
57
Maureen van Beek
Voorburg
30:10
30:03
58
Dewi van Aerde
Delft
30:17
30:00
59
Sanne de Bruin
's-Gravenhage
30:17
29:48
60
Petra Bruggeman
Voorburg
30:19
30:01
61
Astra Klont
's-Gravenhage
30:23
29:42
62
Karen Pier
Voorhout
30:33
30:07
63
Christina Setiawan
's-Gravenhage
30:37
30:09
64
Sylvie Putker
's-Gravenhage
30:37
30:10
65
Shanti Presentacion
's-Gravenhage
30:38
29:48
66
Nienke Pieters
Aegon
30:40
29:50
67
Marjolein Voslamber
's-Gravenhage
30:41
30:18
68
Evelien van Tol
Rijswijk Zh
30:42
30:20
69
Stefanie Vermaesen
's-Gravenhage
30:43
30:32
70
Marije Takens
Delft
30:47
30:13
71
Nienke Smid
Voorburg
30:57
29:59
72
Carmen Kooloos-vd Knaap
's-Gravenhage
31:07
30:29
73
Birgül Özmen
's-Gravenhage
31:09
30:35
74
Denise ten Bokum
's-Gravenhage
31:14
30:27
75
Roos van Rooij
Sdu
31:16
31:09
76
Fleurien Sluis
Amsterdam
31:25
31:12
77
Bernadette Molier
Voorburg
31:25
30:47
78
Rachel Keukenbring
's-Gravenhage
31:26
30:49
79
Danielle Etienne
's-Gravenhage
31:27
30:50
80
Esther Didden
's-Gravenhage
31:29
30:55
81
Ankie Ulrich
's-Gravenhage
31:36
31:06
82
Marian van der Ploeg
Aegon
31:41
31:28
83
Kissy Toorenburg
's-Gravenhage
31:52
31:43
84
Mariska Stumpf
the Hague Road Runners
32:01
31:29
85
Malini Faasen
Amsterdam
32:01
31:27
86
Anne van Dalen
's-Gravenhage
32:07
31:08
87
Fleur de Borst
Voorburg
32:09
31:24
88
Rita Zandbergen
Aegon
32:09
31:32
89
Mieke Merkelijn
Voorburg
32:19
31:35
90
Angela Heidel
's-Gravenhage
32:23
32:16
91
Annemarie Brouwer
Aegon
32:25
31:33
92
Franca Zeegers
's-Gravenhage
32:32
31:37
93
Monique Nobelen
's-Gravenhage
32:43
32:11
94
Leoni Maas-v d Knaap
Leidschendam
32:44
31:54
95
Ella Wesselo
Tricht
32:46
32:30
96
Marina Pier
Amsterdam
32:53
32:27
97
Petra Koning
the Hague Road Runners
33:11
32:51
98
Mandy Koning
's-Gravenhage
33:11
32:52
99
Eva Vosmer
Aegon
33:14
33:01
100
Louise Bokhoven
Utrecht
33:20
33:01
101
Manon Vlasveld
Voorburg
33:20
32:23
102
Sanne de Jong
's-Gravenhage
33:20
32:23
103
Eva van der Heide
Voorburg
33:28
32:58
104
Evelien Moes
Voorburg
33:29
33:00
105
Monique Bramsen
Rijswijk Zh
33:38
32:47
106
Marloes Leijstra
Voorburg
33:41
33:25
107
Simone Pronk
's-Gravenhage
33:45
32:52
108
Nadia Chamy
's-Gravenhage
33:46
33:32
109
Siti van der Sande
's-Gravenhage
33:47
33:02
110
Ellen Hoeing
Haag Atletiek
33:50
33:12
111
Marissa Koopmans
Rijswijk Zh
33:51
33:04
112
Nurtan Aydin
's-Gravenhage
34:00
33:44
113
Shanta Birjmohun
Ministerie van Justitie
34:02
33:49
114
Lale Gürpinar
's-Gravenhage
34:02
33:13
115
Sarah Keuning
's-Gravenhage
34:09
33:22
116
Iris Molier
Voorburg
34:16
33:38
117
Ilse van Aalst
's-Gravenhage
34:17
33:25
118
Juliette Kooloos
's-Gravenhage
34:22
33:44
119
Marja Hoving
Zoetermeer
34:23
33:35
120
Dagmar van Amerongen
Atverni
34:31
34:03
121
Merel Isa
's-Gravenhage
34:38
34:35
122
Larasati Simatupang
Voorburg
34:40
34:04
123
Lisette Blommers
the Hague Road Runners
34:40
34:17
124
Anneloes Sepers
's-Gravenhage
34:45
34:15
125
Dessa Clarijs
Fortuna
34:46
34:15
126
Manira Chamy
's-Gravenhage
34:54
34:40
127
Ruth Gray
the Hague Road Runners
35:16
34:52
128
Jeannette van Borren
's-Gravenhage
35:29
34:40
129
Cathelijne Lamsvelt
's-Gravenhage
35:30
34:43
130
Corry Plug
the Hague Road Runners
36:02
35:26
131
Elfie Theijs
's-Gravenhage
36:17
35:56
132
Lisa Horvers
Rijswijk Zh
36:27
35:48
133
Paula Horvers-Buesink
Rijswijk Zh
36:29
35:50
134
Emily Benson
's-Gravenhage
36:47
36:02
135
Margarita Lourido
Aegon
36:49
36:18
136
Carien Stulemeijer
Aegon
36:51
36:32
137
Caroline Koorn
's-Gravenhage
36:54
36:29
138
Mascha de Bruijn
's-Gravenhage
36:56
36:10
139
Hedi Schouten
Haag Atletiek
37:05
36:27
140
Annemieke Busch
Voorburg
37:09
36:21
141
Fleur van der Zijden
's-Gravenhage
37:14
36:21
142
Marije Kars
's-Gravenhage
38:00
37:12
143
Brigit Homan
's-Gravenhage
38:32
38:22
144
Anna Loogman
's-Gravenhage
39:07
38:41
145
Linda Janssen
's-Gravenhage
39:21
38:40
146
Tahira Abdoela
's-gravenhage
41:24
41:10
147
Cisca Verheij
's-Gravenhage
43:18
42:32
148
Femke de Ligt
's-Gravenhage
48:08
47:47
149
Mary Klop
Rotterdam
51:12
50:53
JONG, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kas Kranenburg
's-Gravenhage
6:02
2
Michael Bosch
Zoetermeer
6:09
3
Leon den Dulk
Monster
6:21
4
Alex Crocker
's-Gravenhage
6:28
5
Natan Bramsen
's-Gravenhage
6:38
6
Jonas de Rijk
's-Gravenhage
6:41
7
Koen Pethke
's-Gravenhage
6:45
8
Thomas Jansen
's-Gravenhage
6:50
9
Teun Hartgers
6:57
10
Sebastian Henke
's-Gravenhage
6:58
11
Ole van heloma Lugt
's-Gravenhage
6:58
12
Tim Damen
Zoetermeer
7:05
13
Floris Hiosues
Voorburg
7:15
14
Koen van Maaren
Doorn
7:20
15
Andrew Buglass
Leidschendam
7:20
16
Brandon van Dam
's-Gravenhage
7:25
17
Ewan Coll
Voorburg
7:26
18
Dylan Donokarijo
Vlaardingen
7:27
19
Ryan Coll
Voorburg
7:34
20
Boris Pinkse
's-Gravenhage
7:34
21
Sietse Verstege
's-Gravenhage
7:41
22
Mark Kosman
's-Gravenhage
7:44
23
Tyler van Dam
's-Gravenhage
7:46
24
Sem Bridié
's-Gravenhage
7:48
25
Thom Godecke
's-Gravenhage
7:49
26
Daan Hebing
Voorburg
7:49
27
Jeremy van Amelsvoort
Zoetermeer
7:53
28
Jasper van Kempen
Oegstgeest
7:54
29
Thomas van Amerongen
Delft
7:59
30
Julian Johnson
Zoetermeer
7:59
31
P Preseun
Sdu
8:07
32
Sam Meijs
Utrecht
8:09
33
Tim Kramer
Voorburg
8:10
34
Tobias Huiskens
's-Gravenhage
8:10
35
Thomas van Broekhuysen
Aegon
8:11
36
Jonathan Eveny
's-Gravenhage
8:16
37
Jonas Novak
's-Gravenhage
8:19
38
Ricardo Holtkamp
Rijswijk Zh
8:24
39
Malte Holle
's-Gravenhage
8:25
40
Corné Timmermans
's-Gravenhage
8:26
41
Amon Melissen
's-Gravenhage
8:27
42
Max Jansen
's-Gravenhage
8:33
43
Jordan van Dam
's-Gravenhage
8:44
44
Tui O' Conner
Wassenaar
8:48
45
Max Bakker
's-Gravenhage
8:51
46
Leonardo Bonifani
Den Haag
8:52
47
David Fons
's-Gravenhage
8:57
48
Thijs Pennings
's-Gravenhage
8:59
49
Ivar Westra
's-Gravenhage
9:00
50
Tijn de Koning
Voorburg
9:03
51
Ewan Coll
Voorburg
9:04
52
Joe Fuller
's-Gravenhage
9:04
53
Job Verboon
Sdu
9:05
54
Luuk Eijkelberg
's-Gravenhage
9:08
55
Pieter Kramer
Voorburg
9:19
56
Simon van Klompenburg
Voorburg
9:24
57
Daan Eijkelberg
's-Gravenhage
9:26
58
Olivier Borsboom
Berkel en Rodenrijs
9:32
59
Elias Teague
's-Gravenhage
9:35
60
Patryk Henke
's-Gravenhage
9:38
61
Joost Schoonhoven
's-Gravenhage
9:40
62
Alessandro Malerba
Den Haag
9:42
63
Patryk Henke
's-Gravenhage
9:43
64
Paul Aubin
's-Gravenhage
9:44
65
Jelle de Jager
Voorburg
9:45
66
Kevin Scheffer
's-Gravenhage
9:50
67
Damian Hopley
Rijswijk Zh
9:51
68
Babette ter Burg
9:57
69
Norbert Henke
's-Gravenhage
10:00
70
Natan Bramsen
's-Gravenhage
10:01
71
Wouter Komduur
's-Gravenhage
10:01
72
Midas van Winden
's-Gravenhage
10:02
73
Max Fuller
's-Gravenhage
10:02
74
Sjoerd Pijpers
Aegon
10:04
75
Frederick Kohn
's-Gravenhage
10:05
76
Diego de Steur
Voorburg
10:05
77
Saud Melissen
's-Gravenhage
10:11
78
Karo Ogawa
Sdu
10:12
79
Bram van Voorst
's-Gravenhage
10:16
80
Rowan Stienstra
Berkel en Rodenrijs
10:19
81
Mees Hamelijnck
's-Gravenhage
10:25
82
Floris Langeveld
Sdu
10:27
83
Max Meijs
Utrecht
10:28
84
Quentin Hogerheide
Zoetermeer
10:33
85
Florent Geenjaar
's-Gravenhage
10:41
86
Kay Melissen
's-Gravenhage
10:48
87
A H M Holzapfel
Sdu
10:48
88
Gijs Baarends
Aegon
10:49
89
IJsbrand van Geel
's-Gravenhage
10:50
90
Vitas Beekhuis
's-Gravenhage
10:53
91
Elliot Hammond
Wassenaar
10:59
92
Liam van de Heuvel
Den Haag
11:02
93
Teun Rijke
's-Gravenhage
11:04
94
Max van Roon
's-Gravenhage
11:06
95
Morris Overkamp
Den Haag
11:10
96
Philip van Voorst
's-Gravenhage
11:11
97
Max Tillemans
Aegon
11:12
98
Romboud Dalenoord
's-Gravenhage
11:13
99
Ethan Knaresborough
's-Gravenhage
11:15
100
Louis Foster
's-Gravenhage
11:18
101
Pietro Acquaviva
's-Gravenhage
11:23
102
Aart van der Riet
's-Gravenhage
11:26
103
Jip Hartgers
Sdu
11:28
104
Samuel De Morant
's-Gravenhage
11:30
105
Teun Hartgers
11:31
106
Umberto Scoglio
's-Gravenhage
11:35
107
Dylan Roeleveld
's-Gravenhage
11:40
108
Kasper Lootens
's-Gravenhage
11:41
109
Loek Martel
's-Gravenhage
11:43
110
Pieter Kouwenhoven
Sdu
11:44
111
Oliver Henke
's-Gravenhage
11:46
112
Pier Kraus
Rijswijk Zh
11:48
113
Owen Ridderplaat
's-Gravenhage
11:49
114
Quirijn de Wit
Sdu
11:50
115
Lula Wachters
Sdu
11:50
116
Raphael Wachters
Sdu
11:51
117
Makki Andreas
's-Gravenhage
12:03
MEIS, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
5:47
2
Linda Alzate Ramirez
Ilion
6:07
3
Denise Bosch
Ilion
6:21
4
Julia Damen
Ilion
6:24
5
Lauren Mahoney
's-Gravenhage
6:57
6
Karolina Kneller
's-Gravenhage
7:04
7
Nanah Fung-Loy
Sparta
7:27
8
Jessica Alzate Ramirez
Ilion
7:52
9
Hanna Gamble
Wassenaar
8:09
10
Hendrikje Philipoe
's-Gravenhage
8:10
11
Lotte van den Berg
Voorburg
8:35
12
P I P Holzapfel
Sdu
8:40
13
Amani Obeid
Sdu
8:54
14
Mellinde Fikkert
's-Gravenhage
8:58
15
Maya Thapa-Ofaolain
's-Gravenhage
9:07
16
Elise Baarends
Aegon
9:11
17
Nienke van Dijk
Bergschenhoek
9:13
18
Jasmijn de Boer
Wassenaar
9:15
19
Noë Plantagie
's-Gravenhage
9:16
20
Eliska Jizdna
's-Gravenhage
9:21
21
Johanna Kneller
's-Gravenhage
9:23
22
Speranza van Es
's-Gravenhage
9:27
23
Matea Antolic
HSV school
9:28
24
Fleur Borsboom
Berkel en Rodenrijs
9:29
25
Holly d'Conner
Wassenaar
9:33
26
Danielle Klijn
Nootdorp
9:36
27
E W A Kouwenhoven
Sdu
9:37
28
Maaike Pennings
's-Gravenhage
9:39
29
Sofie van der Vorst
's-Gravenhage
9:47
30
Noraly van Maaren
Doorn
9:53
31
D Wilbrink
Sdu
9:56
32
P L M Tissink
Sdu
9:57
33
Angelique van Bussel
's-Gravenhage
9:58
34
Tinka Novak
Sparta
9:59
35
Judith Van Klompenburg
Voorburg
10:03
36
Hyunjin Yang
Den Haag
10:04
37
Lola Kraus
Rijswijk Zh
10:08
38
Allysia Lau
Zoetermeer
10:10
39
Greta Holle
's-Gravenhage
10:12
40
Britt van Loenen
Wassenaar
10:13
41
Rory Stienstra
Berkel en Rodenrijs
10:15
42
Sohail Rai
Den Haag
10:18
43
Lianne van Oosterwijk
Voorburg
10:19
44
Nicole Henke
's-Gravenhage
10:20
45
Tjalline Van Holk
Sdu
10:35
46
Charlotte de Keizer
Rijswijk Zh
10:39
47
Laura van der Vleuten
's-Gravenhage
10:43
48
Fleur Sabajo
Wateringen
10:46
49
Julie Anne
's-Gravenhage
10:49
50
Fleur Bos
's-Gravenhage
10:51
51
Claire van Loenen
Wassenaar
10:51
52
Laura de Jong
's-Gravenhage
10:55
53
Nina de Bruijn
Aegon
10:58
54
Madelon van der Kuur
's-Gravenhage
10:59
55
Sophie Beck
Voorburg
11:07
56
Chloe Sterk
Voorburg
11:08
57
Nanaki Rai
Den Haag
11:09
58
Gaia Scoglio
's-Gravenhage
11:14
59
Caitlin Thorne
Voorburg
11:17
60
Jente de Koning
Voorburg
11:18
61
Mirthe Barentsen
's-Gravenhage
11:22
62
Kate Schoen
's-Gravenhage
11:22
63
Pernike de Wit
Sdu
11:27
64
Bridget Langeveld
's-Gravenhage
11:32
65
Hyunjin Yang
Den Haag
11:33
66
Nora van der Linden
's-Gravenhage
11:34
67
Chayenne Donokarijo
Vlaardingen
11:45
68
Charlotte Lootens
's-Gravenhage
11:47
69
Fey Rommelse
Strijen
11:56
70
Noa van Agterberg
's-Gravenhage
11:59
71
Jessica Frijlink
's-Gravenhage
12:06
MSCH, 5 KM SCHOLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Barendse
Dalton 2
20:25
20:18
2
Christian Faubel
Dalton 2
20:40
20:37
3
Tim van den Akker
Dalton 1
23:25
22:46
4
Justin Engelberts
Dalton 2
23:25
23:23
5
Luuk van der Burg
Dalton 3
28:36
27:57
6
Marnix Gubbi
Dalton 1
32:26
31:46
VSCH, 5 KM SCHOLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ayla Girwar
Dalton 2
31:14
30:34
2
Charissa Banwari
Dalton 2
33:20
32:40
3
Floor van der Valk
Dalton 2
33:33
32:53
4
Merel Kemper
Dalton 3
33:47
33:08
5
Alisha Hoeseini
Dalton 1
36:17
35:38
MSDU, SDU BUSINESSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Anker
SZW
34:00
33:58
2
Mark van Maaren
AEGON N.V.
34:15
34:13
3
Edgar Griffioen
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
36:21
35:43
4
Ron Kuyer
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
37:03
36:26
5
Jurjen Borst
ING Investment Management
37:07
36:33
6
Chris Madsen
AEGON N.V.
37:07
37:04
7
Willem van t Veer
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
37:40
36:18
8
Guus van Veen
AEGON N.V.
37:41
37:37
9
Mike Vrolijk
Ministerie van Justitie
37:51
37:45
10
Jos van Rhijn
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
38:09
38:06
11
Ron Heijkant
Ministerie van Justitie
38:09
38:06
12
Hubert Zuurbier
SZW
38:32
37:55
13
Jan Willem Six
Ministerie van Justitie
38:35
38:16
14
Jan van der Veer
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
38:40
38:01
15
Marius Vlootman
Sdu Roterdam Running Ambassadors
38:41
38:34
16
Arnoud Ritsema
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
38:45
37:23
17
Jan de Jager
HP Nederland
39:18
39:01
18
Frank Baetens
Bourgonje BV
39:40
38:49
19
Peter Dijcks
SZW
39:41
39:39
20
Frank Zuurveld
BHPBilliton International Metals BV
39:42
39:22
21
Olivier Kist
AEGON CIC
39:52
39:47
22
Marcel Cools
HP Nederland
40:12
39:55
23
Joseph Mohn
BHPBilliton International Metals BV
40:15
39:34
24
Sjaak Betjes
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
40:17
38:55
25
Peter Hooft
Zandvlietcollege
40:36
40:12
26
Ronald van den Top
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
40:50
39:29
27
Jaco Rouw
ING Investment Management
40:55
40:18
28
Kees Beets
HP Nederland
41:01
40:44
29
Christophe Gino
European Patent Office
41:01
40:46
30
David Fuller
BHPBilliton International Metals BV
41:27
41:18
31
Kamel Aouichaoui
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
41:37
39:55
32
(J B Bierma)
Van der Feltz
41:39
41:08
33
Andreas de Graaf
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
41:59
40:23
34
Mike van Wichen
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
42:13
40:56
35
Jeroen van Rooijen
Max Health Club
42:18
41:26
36
Arjen Puite
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
42:25
40:46
37
Nico Droppert
Ministerie van Justitie
42:47
42:25
38
D Karijopawiro
Sdu BI Cobouw
43:13
42:28
39
Willem de Gouw
AEGON CIC
43:14
42:26
40
Henry van der Dussen
Sdu Roterdam Running Ambassadors
43:16
43:01
41
Ad Tissink
Sdu BI Cobouw
43:33
42:46
42
A W Vermeulen
Sdu Operations
43:39
42:54
43
Vincent Aubin
GDF SUEZ
43:41
42:17
44
Bart den Dulk
Ministerie van Justitie
43:43
43:12
45
Eric Spaans
Ministerie van Justitie
43:43
41:55
46
Sikko Hoekzema
Sdu Operations
43:47
43:22
47
Weynand Post
Zandvlietcollege
43:54
43:30
48
Jos Toth
Ministerie van Justitie
43:57
43:26
49
Richard van der Klis
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
44:00
42:34
50
John van Zweeden
ING Investment Management
44:04
43:44
51
Carlo Verhart
MAB Development
44:05
43:18
52
Sjoerd Matla
AEGON N.V.
44:06
43:44
53
Jack Stultiens
Vanberkel & Verwei
44:16
42:42
54
Frank Walrave
Centraal Bureau voor de Statistiek
44:24
42:49
55
A Blok
Sdu Legal&Tax
44:24
43:49
56
Kees Willemsen
HP Nederland
44:24
43:29
57
B J Westerhof
Sdu Public
44:27
42:35
58
Philippe Vincent
GDF SUEZ
44:29
43:04
59
Huub van der Riet
ING Investment Management
44:31
44:18
60
Frédéric Laue
European Patent Office
44:42
43:45
61
Albert Dieke
HP Nederland
44:44
44:09
62
Joost van Boekel
SZW
44:52
43:24
63
Robert van der Toorn
ING Investment Management
45:00
44:39
64
Maarten Slagter
Max Health Club
45:05
44:21
65
H J Rijbering
Jong Sdu
45:12
42:01
66
Wim van Klompenburg
European Patent Office
45:14
44:56
67
Etienne Platvoet Hollaar
Sdu Public
45:15
43:20
68
Andre Dijkhuijs
Vanberkel & Verwei
45:17
44:54
69
Ronald Bode
HP Nederland
45:23
43:46
70
Adri vd Graaf
AEGON N.V.
45:25
44:36
71
Bjorn Hauksson
BHPBilliton International Metals BV
45:26
45:03
72
John Rongen
Total E&P Nederland
45:27
43:16
73
Nicolas Boot
Total E&P Nederland
45:27
43:16
74
(J Fiore)
Total E&P Nederland
45:27
43:18
75
Harald Honsbeek
Ministerie van Justitie
45:30
44:59
76
Rob Kramer
Ministerie van Justitie
45:31
44:58
77
(J B Bierma)
Van der Feltz
45:34
45:03
78
(J B Bierma)
Van der Feltz
45:36
44:20
79
Leonard Hoogerdijk
CE Delft
45:36
42:55
80
Bart Mooij
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
45:42
45:09
81
Jan de Rooij
Sdu Roterdam Running Ambassadors
45:42
44:59
82
Mark van der Steijn
Sdu Roterdam Running Ambassadors
45:42
45:01
83
Jos Van Leeuwen
Sdu Roterdam Running Ambassadors
45:51
45:44
84
Arie Bos
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
45:52
45:11
85
Frans van den Hengel
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
45:52
45:11
86
Rob Jong
HP Nederland
45:57
45:12
87
Mark Vrijlandt
GDF SUEZ
46:08
44:44
88
Herman Scholten
Montae
46:19
44:54
89
Steffen Engmann
European Patent Office
46:20
44:38
90
Michael Hesp
Jong Sdu
46:21
44:41
91
Jan de Vos
HP Nederland
46:23
45:27
92
Frank van der Heide
MCH+
46:23
45:09
93
Mark Diemel
SES WORLD SKIES
46:31
44:33
94
Klaas de Vries
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
46:35
45:26
95
Fouad Kouraich
SZW
46:35
45:40
96
Paul Erkelens
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
46:36
44:58
97
Joost Bekel
ING Investment Management
46:44
44:56
98
Frank van Hunnik
Bourgonje BV
46:56
46:04
99
(R P Stout)
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
46:59
45:22
100
Gerard van der Laan
Ministerie van Justitie
47:02
46:30
101
Ole Nielsen
European Patent Office
47:06
45:18
102
Julien Fiore
Total E&P Nederland
47:11
45:00
103
Hans Hagen
GDF SUEZ
47:18
45:52
104
John Scholten
AEGON N.V.
47:22
47:01
105
Roland de Mooij
Montae
47:24
47:05
106
Jan-Willem van Aardenne
MAB Development
47:26
46:40
107
Marijn Hollema
Provastgoed Nederland B.V.
47:27
45:28
108
Gert Jan Buitendijk
Ministerie van Justitie
47:29
46:58
109
Ruben Rieu
Total E&P Nederland
47:32
43:58
110
Gary Barnes
ING Investment Management
47:34
46:05
111
Arjan Kerkhoff
Sdu Roterdam Running Ambassadors
47:34
46:43
112
Daniel van Etten
Zandvlietcollege
47:35
46:42
113
Guus Freriks
GDF SUEZ
47:37
46:12
114
Peter Hilgersom
Sdu Operations
47:41
47:14
115
Michel Liefrink
Ministerie van Justitie
47:47
46:09
116
Joes Kleijheeg
Vanberkel & Verwei
47:48
46:15
117
Gez Draycott
SES WORLD SKIES
47:50
45:51
118
Edwin van Oosten
ING Investment Management
47:50
46:30
119
Hage Veltmeijer
GDF SUEZ
47:51
46:27
120
Philip van Veller
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
47:56
46:21
121
Peter Spaans
Ministerie van Justitie
47:57
46:17
122
Martijn Bot
AEGON CIC
48:03
46:50
123
Vincent Edelkoort
Sociaal-Economische Raad
48:10
46:53
124
Martin Toet
Zandvlietcollege
48:14
47:20
125
Iason Lincewicz
Zandvlietcollege
48:15
47:24
126
Taco Gerding
Zandvlietcollege
48:16
47:23
127
Dennis Hoencamp
Den Haag Marketing
48:20
48:00
128
Paul Schwander
European Patent Office
48:21
46:33
129
Verosa
SZW
48:26
46:57
130
(J Fiore)
Total E&P Nederland
48:30
46:21
131
(J Fiore)
Total E&P Nederland
48:31
46:20
132
David Hendriks
MAB Development
48:31
47:44
133
Jos Benner
CE Delft
48:32
46:47
134
Olivier Verwey
Den Haag Marketing
48:37
48:17
135
Menno Heetveld
Mn Services
48:39
44:37
136
(D Bennink)
CE Delft
48:41
46:00
137
Herman Schepers
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
48:44
48:13
138
Gerard Hof
AEGON N.V.
48:46
48:25
139
Gautier Daniau
GDF SUEZ
48:47
47:21
140
Andy van der Heijden
Sdu Operations
48:48
48:17
141
Alain Barbelanne
European Patent Office
48:49
47:51
142
Sean Yakoub
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
48:50
47:06
143
Peter Dijkstra
Max Health Club
48:51
47:45
144
Rob de Wit
HP Nederland
48:59
47:57
145
Diederik Post
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
49:01
48:20
146
Edwin Hessing
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
49:02
48:31
147
Dolf Burger
AEGON N.V.
49:04
47:53
148
Jeffrey van Kriegenbergh
Max Health Club
49:04
47:59
149
Ron Korevaar
Ministerie van Justitie
49:07
47:50
150
Alexander van der Heijden
Sdu Corporate Development 1
49:11
48:40
151
Theo Ruys
BHPBilliton International Metals BV
49:11
46:24
152
Tom van Essenberg
Ministerie van Justitie
49:13
47:24
153
020153
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
49:13
48:42
154
Cees Sprenger
Mn Services
49:16
48:34
155
Eric Kok
Ministerie van Justitie
49:19
48:44
156
Frank Rensen
Montae
49:21
48:26
157
Pieter Kootte
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
49:22
47:33
158
Jeffrey Bolleboom
MCH+
49:25
48:11
159
Jan Rensen
Montae
49:28
48:34
160
W Roest
Sdu BI Cobouw
49:35
48:47
161
Jos Nouwt
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
49:41
49:09
162
Tom Williams
Sociaal-Economische Raad
49:52
47:33
163
Gary Avila
BHPBilliton International Metals BV
49:54
47:41
164
Peter van Delft
Mn Services
49:55
49:12
165
Henk Kauderer
AEGON N.V.
50:00
49:39
166
Robbert Verkuijlen
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
50:05
48:30
167
Arno Koole
ING Investment Management
50:10
49:31
168
Bob van Berkel
Vanberkel & Verwei
50:12
48:39
169
Jan de Koeijer
Ministerie van Justitie
50:16
48:28
170
Martijn Blom
CE Delft
50:18
47:34
171
F F R van den Berg
Sdu Legal&Tax
50:31
48:10
172
Rob Zomer
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
50:33
50:00
173
Hereward Burgers
MCH+
50:35
49:22
174
Frans Meeuwisse
Vanberkel & Verwei
50:36
49:03
175
Dennis Rusche
Den Haag Marketing
50:37
48:14
176
Berth Drenth
AEGON CIC
50:38
48:52
177
Carl Ghielen
ING Investment Management
50:45
49:24
178
Ben Bol
BHPBilliton International Metals BV
50:51
46:32
179
Jacco Helmink
Max Health Club
50:51
49:45
180
Henk Slagter
Max Health Club
50:51
50:08
181
Ton Kuhlmann
Ministerie van Justitie
50:56
49:15
182
Evert van der Zwan
SZW
50:59
49:05
183
Mohamed El Allouchi
InfoMil
51:10
49:13
184
Hans van Tol
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
51:11
47:55
185
Rob Bregten
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
51:13
47:58
186
Ian Wachters
GDF SUEZ
51:14
49:46
187
Melchior Kerklaan
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
51:17
49:40
188
Erik Both
Sdu Directie
51:25
49:03
189
Kasper van Welsem
Jong Sdu
51:28
49:27
190
Ronald Bos
Parnassia Bavo Groep
51:32
47:41
191
Martijn Willems
AEGON CIC
51:33
50:20
192
Steven Oudshoorn
MAB Development
51:35
49:39
193
Marco Loef
GDF SUEZ
51:40
50:53
194
Eric Prévot
European Patent Office
51:41
50:45
195
Thomas de Vries
HP Nederland
51:46
49:36
196
Simon Kapteijn
Sdu Public
51:58
50:03
197
Simon Knaapen
Holland Casino Scheveningen
52:06
48:48
198
Anne Mayer
European Patent Office
52:08
50:14
199
Frank van der Linden
Centraal Bureau voor de Statistiek
52:09
51:42
200
Wim Lootens
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
52:12
51:37
201
Raoul van der Weijden
GDF SUEZ
52:24
50:56
202
Ton Jacobs
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
52:27
50:52
203
Fabian Facee Schaeffer
Zandvlietcollege
52:28
51:40
204
Huib Jongeling
Ministerie van Justitie
52:28
50:48
205
Dinesh Baidjoe
Ministerie van Justitie
52:29
50:51
206
Marco Rabolini
European Patent Office
52:29
51:32
207
H J van Klinken
Sdu Legal&Tax
52:33
50:12
208
Patrick Miltenburg
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
52:33
52:01
209
Jorg Dekeling
HP Nederland
52:39
49:29
210
Pieter Janse
CE Delft
52:44
50:00
211
Ron Hogeboom
Sociaal-Economische Raad
52:44
51:27
212
Olaf Grifhorst
Total E&P Nederland
52:47
50:35
213
Antonio van den Berg
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
52:49
51:06
214
Steffen Visser
Zandvlietcollege
52:59
52:12
215
Sjoerd Schrama
MCH+
53:00
51:45
216
Boudewijn Hoogenraad
ING Investment Management
53:08
51:20
217
Machiel Vrijenhoek
Max Health Club
53:19
52:13
218
Bert Pranger
Ministerie van Justitie
53:19
52:30
219
Jacques Sluysmans
Van der Feltz
53:26
52:10
220
Jan Veenstra
Sdu Roterdam Running Ambassadors
53:37
53:00
221
Willem Glasbergen
MCH+
53:55
52:41
222
Kaia Hannolainen
AEGON N.V.
53:58
50:44
223
Reijer Kal
Mn Services
54:03
52:02
224
Johan Jungerius
Holland Casino Scheveningen
54:03
50:38
225
Jeroen Galle
MAB Development
54:12
53:22
226
Marcel Hoogland
GDF SUEZ
54:18
52:51
227
Jim van Burk
Sdu BI Cobouw
54:18
53:21
228
Simon Oud
Vanberkel & Verwei
54:19
52:29
229
Bert Slagter
Max Health Club
54:25
53:47
230
Martin Mijnsbergen
Mn Services
54:32
53:53
231
Jan van Schilt
Parnassia Bavo Groep
54:36
50:45
232
Arie van der Plas
Montae
54:44
52:39
233
Jasper Faber
CE Delft
54:46
52:04
234
Ed Beetsma
Ministerie van Justitie
54:55
53:15
235
Simon de Kruyff
Provastgoed Nederland B.V.
54:58
53:01
236
Danny Geldorp
Max Health Club
54:59
51:09
237
Ton van der Weele
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
55:08
53:25
238
Jeroen Meersma
Sdu Corporate Development 1
55:12
51:28
239
Rein Pijpers
ING Investment Management
55:21
52:22
240
Gerard Postma
Vanberkel & Verwei
55:23
53:21
241
Alex Lahpor
Den Haag Marketing
55:26
53:03
242
Remco van Meegen
MCH+
55:29
54:15
243
Ferry Noomen
HP Nederland
55:36
53:27
244
Dirk Pronk
Zandvlietcollege
55:50
54:56
245
Robert Richter
Parnassia Bavo Groep
55:51
51:59
246
Adam Piekarski
European Patent Office
55:56
53:16
247
Raymond Habets
HP Nederland
56:02
55:17
248
Anton Koomen
Provastgoed Nederland B.V.
56:03
54:03
249
Rutger van der Stijl
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
56:09
55:32
250
André Boogert
Mn Services
56:23
52:24
251
Toon Huydecoper
Ministerie van Justitie
56:36
55:46
252
Albert Visser
Vanberkel & Verwei
56:42
55:08
253
Jacco de Kempenaer
Sdu Corporate Development 1
56:52
53:11
254
Welmer Jagerman
AEGON N.V.
56:59
55:48
255
Onne Peters
BHPBilliton International Metals BV
57:10
53:50
256
Ewout Dönszelmann
CE Delft
57:26
55:41
257
Gert van der Linden
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
57:26
56:51
258
Mark van Koppen
Ministerie van Justitie
57:30
56:33
259
Joran Oud
Vanberkel & Verwei
57:34
55:45
260
Sander Kentin
Sdu Corporate Development 1
57:49
53:45
261
Bert Stoel
Bourgonje BV
57:50
56:56
262
Vigen Nazarian
HP Nederland
57:51
54:55
263
(C Emmelkamp)
Sdu Public
57:57
56:03
264
Wil van den Bergh
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
58:03
57:39
265
Hans Koster
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
58:10
55:32
266
Eugene van der Pijll
Centraal Bureau voor de Statistiek
58:26
56:33
267
Martijn van Langen
InfoMil
58:34
56:35
268
Pieter van der Gaast
Centraal Bureau voor de Statistiek
59:05
57:22
269
Olav Nieuwenhuijs
Max Health Club
59:13
58:05
270
Chloe Pasturel
European Patent Office
59:18
57:27
271
Henk van Dijk
Ministerie van Justitie
59:22
57:43
272
Ed van Deutekom
Holland Casino Scheveningen
59:29
57:46
273
Ron Karseboom
Ministerie van Justitie
59:43
58:22
274
R Vurens
Sdu Legal&Tax
1:00:21
57:58
275
Orji Akoma
BHPBilliton International Metals BV
1:00:43
57:55
276
Gert Riphagen
SZW
1:01:02
59:51
277
Gerben Epema
Parnassia Bavo Groep
1:01:07
57:13
278
Kees Storm
AEGON N.V.
1:01:12
59:31
279
John Jongeneelen
Holland Casino Scheveningen
1:01:15
57:52
280
Paul de Bruin
Bourgonje BV
1:01:45
1:00:54
281
Jerry Smit
Sdu Corporate Development 1
1:01:46
58:01
282
Eng Yi Tan
BHPBilliton International Metals BV
1:01:48
58:28
283
Berend Broerse
Sdu Legal&Tax
1:01:51
58:39
284
Dennis Brocker
Ministerie van Justitie
1:01:52
1:01:23
285
Pieter D'Hoore
ING Investment Management
1:02:25
59:30
286
Erik Stoops
Ministerie van Justitie
1:02:51
1:01:02
287
P Pronk
Sdu Legal&Tax
1:02:53
1:00:32
288
Erik Duin
InfoMil
1:03:34
1:01:37
289
André Pronk
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
1:03:44
1:02:35
290
Peter Quick
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:03:51
1:02:08
291
Jan van Linschoten
Sdu Corporate Development 2
1:03:58
59:51
292
Benno Mateman
Sdu Corporate Development 2
1:04:22
1:00:10
293
Bert Baggen
Montae
1:04:30
1:02:25
294
Jean-Nicolas Gilliquet
European Patent Office
1:04:36
1:01:56
295
Rob Leenheer
Parnassia Bavo Groep
1:04:56
1:01:00
296
Cor Mesman
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
1:05:28
1:04:50
297
Henri van Dun
Max Health Club
1:05:35
1:02:30
298
Hennie de Klerk
SES WORLD SKIES
1:05:37
1:03:38
299
Paul Zeegers
Sdu Operations
1:06:20
1:05:13
300
Chris Soudan
Max Health Club
1:06:28
1:05:22
301
R A Pronk
Sdu Legal&Tax
1:06:37
1:04:14
302
Corneel de Groot
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
1:08:37
1:06:45
303
Thierry Honders
AEGON N.V.
1:09:13
1:08:25
304
Peter Verhaar
Sdu Corporate Development 1
1:09:51
1:05:40
305
Sander Horst
Max Health Club
1:13:14
1:12:09
306
Christian Fuhr
European Patent Office
1:13:18
1:11:23
307
Marcel Smaal
Total E&P Nederland
1:14:22
1:12:16
308
Edwin Haverkamp
Parnassia Bavo Groep
1:14:22
1:12:16
VSDU, SDU BUSINESSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Stegmann
Sdu Roterdam Running Ambassadors
43:24
43:15
2
Renske van der Vegt
Den Haag Marketing
44:40
44:21
3
Michelle Enright
Den Haag Marketing
44:47
44:28
4
Angelique van Vliet
Max Health Club
45:22
44:40
5
Jurienne Hollaar
Sdu BI Cobouw
47:03
46:17
6
Irene Enthoven
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
47:50
46:32
7
Patricia Huisman
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
47:50
46:33
8
Nathalie Pierre
European Patent Office
48:43
46:53
9
Peggy Ten Hoopen
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
48:57
47:18
10
Celine Sira-de Voogd
Sdu Road Runners Zoetermeer 1
49:13
48:04
11
Maaike Schroeder
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
49:57
48:18
12
Luvi Grootes
Sdu Operations
50:01
49:32
13
Maaike Kempes
Ministerie van Justitie
50:13
48:34
14
Mirjam Hinskens- van Neck
Ministerie van Justitie
50:37
49:14
15
Dianne Roosenboom
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
50:38
49:56
16
Karlijn van Benschop
Ministerie van Justitie
50:44
49:21
17
Helen Heijbroek
AEGON CIC
51:06
50:42
18
C Fasol
Sdu Public
51:16
49:23
19
Femke Brouwer
CE Delft
51:18
48:34
20
Georgette Parlevliet
Ministerie van Justitie
51:19
49:38
21
Lillian Bijloos
Provastgoed Nederland B.V.
51:27
49:28
22
Palau van Iersel
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
51:48
51:05
23
Astrid den Besten
Sdu BI Cobouw
51:54
51:01
24
Cindy van den Hengel
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
51:58
51:16
25
Nicolien Dijkhuijs
Vanberkel & Verwei
52:08
51:46
26
Anita Kreukniet
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
52:15
51:09
27
Ingrid Dijkhuizen
Bourgonje BV
52:24
51:30
28
Heleen Kamermans
InfoMil
52:35
50:38
29
Kathy IJzermans
Sociaal-Economische Raad
52:47
51:31
30
Irma Rutten
SZW
53:01
52:02
31
Marjon Brandenbarg
AEGON CIC
53:06
52:41
32
Patty van den Doel
AEGON N.V.
53:10
52:02
33
Yolanda Bouman
Ministerie van Justitie
53:12
52:49
34
Marion van Doormaal
Holland Casino Scheveningen
53:28
50:05
35
Belinda Muntz
Ministerie van Justitie
53:29
52:38
36
Ellen Bominaar
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
53:36
52:57
37
Monique Puister
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
53:40
51:57
38
Ineke Schnitzler
AEGON N.V.
53:42
53:20
39
Katie Parkin
Total E&P Nederland
53:59
51:56
40
Merel Pit
Jong Sdu
54:04
52:24
41
Karen Verstege
Ministerie van Justitie
54:11
52:31
42
E Kok
Sdu Corporate Development 2
54:13
50:04
43
Anna Wood
BHPBilliton International Metals BV
54:19
52:23
44
Anouschka van der Meulen
Centraal Bureau voor de Statistiek
54:30
52:48
45
Karin Schrederhof
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
54:49
51:58
46
Jennifer Bosveld-Baijens
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
54:59
54:22
47
Thelma Lexmond
Ministerie van Justitie
55:06
53:23
48
Mirielle Bink
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
55:20
53:36
49
Nadine Le Cornec
European Patent Office
55:40
53:49
50
Mari Menken-Juutilainen
Sociaal-Economische Raad
55:48
53:29
51
Hennie de Boer
Ministerie van Justitie
56:11
54:29
52
Nuria Ivern
SES WORLD SKIES
56:19
54:21
53
Samantha Sharpe
SES WORLD SKIES
56:19
54:21
54
Merel Risselada
Max Health Club
56:20
53:07
55
Nathalie Kaarls
GDF SUEZ
56:25
55:01
56
Lie Yin Chan
Ministerie van Justitie
56:32
54:52
57
Sander Dekkinga
Provastgoed Nederland B.V.
56:40
54:39
58
Sophie Imbert
Max Health Club
57:15
55:52
59
Dorien Bennink
CE Delft
57:16
55:31
60
Arianne Vlasblom
InfoMil
57:19
55:29
61
Iris van Egmond
Ministerie van Justitie
57:41
56:00
62
Evalyne Wanjiru
Sociaal-Economische Raad
57:55
55:35
63
Floor Gianotten
Sdu Roterdam Running Ambassadors
58:00
57:24
64
Julia Mantz
Ministerie van Justitie
58:01
57:10
65
Astrid van der Ham-Quak
Ministerie van Justitie
58:02
56:16
66
Chantal van Ommen
Ministerie van Justitie
58:03
56:16
67
Mary Nollen
Parnassia Bavo Groep
58:07
54:09
68
Marloes Niemeijer-Dongen
Ministerie van Justitie
58:12
56:24
69
Marie Aubin
GDF SUEZ
58:25
57:01
70
Mary Hooft
SES WORLD SKIES
58:28
56:33
71
Marjolein Peters
Sdu Road Runners Zoetermeer 2
58:59
55:42
72
Barbara Platenburg
Ministerie van Justitie
59:08
57:19
73
Janneke Langeveld
AEGON N.V.
59:08
58:19
74
Marijke Simon
Sdu Directie
59:30
56:47
75
Sharon Mulder
InfoMil
59:32
57:41
76
Monique van Loenen
Provastgoed Nederland B.V.
59:44
57:47
77
E Vijn
Sdu BI Cobouw
59:45
58:50
78
Ceciel Turkenburg
Ministerie van Justitie
59:47
57:58
79
Madelon Eling
Den Haag Marketing
59:48
55:46
80
Lucie Nan
Centraal Bureau voor de Statistiek
59:52
58:10
81
Geerte Burgers
Sdu Corporate Development 2
59:57
55:50
82
Wanda van Wieringen
HP Nederland
59:58
59:13
83
Coby Drenth
AEGON N.V.
1:00:12
58:26
84
Anil Soekhoe
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
1:00:32
58:48
85
Dana van Beek
Ministerie van Justitie
1:00:34
58:47
86
Therese Jens
AEGON CIC
1:00:43
1:00:21
87
Dineke Veltmeijer
GDF SUEZ
1:00:43
59:18
88
Silvia v den Dobbelsteen
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
1:00:47
59:02
89
C M van Welsem
Jong Sdu
1:00:48
58:48
90
A Platvoet Belova
Sdu Public
1:01:10
59:15
91
Yvonne Puister
Holland Casino Scheveningen
1:01:13
57:50
92
Elly Oosterveer
Parnassia Bavo Groep
1:01:51
57:54
93
Judith Mulder
Jong Sdu
1:01:51
58:39
94
Maria van Wissen
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
1:01:56
58:13
95
Ruth Schipper
Max Health Club
1:02:00
58:18
96
Denise Elfrink
Vanberkel & Verwei
1:02:05
1:00:31
97
Ingeborg Hoogveld
Parnassia Bavo Groep
1:02:33
58:35
98
Anuska Mandzi-Gouw
Mn Services
1:02:36
1:01:52
99
Magda van Leeuwen
RdGG Diagnostisch Centrum SSDZ
1:02:48
1:01:38
100
Mireille Beumer
Max Health Club
1:02:53
59:39
101
Tamar de Koning
Den Haag Marketing
1:02:58
1:00:35
102
Ellen van Egmond
Sdu Corporate Development 1
1:03:04
59:50
103
Marchien Holtrop
Ministerie van Justitie
1:03:21
1:01:33
104
L Kölker
Sdu Corporate Development 2
1:03:59
59:51
105
Heleen Blij
Max Health Club
1:04:20
1:03:18
106
Nicole Hendrie
Max Health Club
1:04:20
1:03:18
107
Linda Waasdorp
Vanberkel & Verwei
1:05:07
1:03:06
108
Genevieve Pena
SES WORLD SKIES
1:05:56
1:01:51
109
Candy Pritchard
Max Health Club
1:06:11
1:02:56
110
Lone Vaerndal
Max Health Club
1:06:16
1:02:22
111
Anneke Knol
Sdu Roterdam Running Ambassadors
1:06:20
1:05:12
112
Antoinette van der Wal
Sdu Operations
1:06:52
1:06:25
113
Marjolein van Eck
Max Health Club
1:08:15
1:04:02
114
Brigitte Zervas
European Patent Office
1:08:28
1:06:32
115
Eline de Groot
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
1:08:37
1:06:45
116
Roos van Osnabrugge
Gemeente Den Haag/Bureau Binnenstad
1:08:59
1:07:14
117
M B J Overgaauw
Sdu Corporate Development 2
1:09:41
1:05:33
118
Lisette Niks
Sdu Directie
1:10:23
1:09:54
119
Diana Windsant
Sdu Directie
1:10:28
1:09:59
120
Elle vd Linden
Holland Casino Scheveningen
1:11:11
1:07:47
121
Monique Rozendal
Parnassia Bavo Groep
1:12:14
1:08:19
122
Mare Jonker
Sdu Corporate Development 1
1:14:29
1:10:44
123
Janet Pronk
Sdu Legal&Tax
1:15:09
1:12:21
124
Margreet Meijer
Gemeenschappelijk Dienstencentrum ICT (G
1:19:04
1:17:12
MSDU5, SDU BUSINESS5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Hoogenraad
Mn Services
17:42
17:41
2
Floris Buijzen
Science Alliance
21:56
21:25
3
Jeffrey Fonk
Science Alliance
23:38
23:05
4
Steef Löwik
Science Alliance
24:38
24:05
5
Paul Zwetsloot
Science Alliance
26:18
25:46
6
Qurien van Straelen
Ministerie van Justitie
27:34
27:20
7
Harry Klerks
Ministerie van Justitie
28:11
27:55
8
Henk Slettenhaar
SES WORLD SKIES
28:46
28:23
9
Eduard Kainde
Ministerie van Justitie
32:57
32:40
10
Mohcine Ahyan
Ministerie van Justitie
32:58
32:40
11
Keith Jennings
SES WORLD SKIES
35:05
34:44
12
Ap Mos
Ministerie van Justitie
35:47
35:31
13
Juul van Woensel
Ministerie van Justitie
35:47
35:32
14
Frank Zwetsloot
Science Alliance
36:28
35:55
VSDU5, SDU BUSINESS5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elena Kuznetsova
SES WORLD SKIES
24:18
23:39
2
Suzan de Haas
SES WORLD SKIES
26:30
26:08
3
Nieskje de Groot
Ministerie van Justitie
27:04
26:50
4
Trudy Waas
Mn Services
28:03
27:48
5
Mariette Smeets
Ministerie van Justitie
28:11
27:56
6
Noemi Bausch
SES WORLD SKIES
28:37
28:15
7
Joce Gankema
Ministerie van Justitie
29:02
28:49
8
Violette Sluimer
MAB Development
29:38
29:03
9
Andri van Niekerk
Science Alliance
29:39
29:05
10
Lia van Geemen
SES WORLD SKIES
29:40
29:17
11
Liesbeth Wanders
Ministerie van Justitie
29:41
29:27
12
Yeeling Chung
Mn Services
29:50
29:35
13
Sixue Zhou
Science Alliance
30:09
29:37
14
Esther van Meer
Science Alliance
32:11
31:38
15
Carlijn Bolt
MAB Development
33:18
32:43
16
Judith de Jong
's-Gravenhage
33:22
32:26
17
Christel Nij Bijvank
Ministerie van Justitie
33:26
33:13
18
Babette Udema
SES WORLD SKIES
33:45
33:24
19
Claire Laarman
MAB Development
34:30
33:55
20
Yvonne Bos
SES WORLD SKIES
35:06
34:24
21
Kim Boucher
SES WORLD SKIES
39:21
38:41
www.royalten.nl
www.uitslagen.nl
24-08-2018 16:24