Uitslagenlijst 8e Twenterand Run Vriezenveen - Vrijdag 28 mei 2010
J-7, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wessel Dommerholt
Shalom school
7:35
7:35
2
Tim de Lange
Shalom school
7:37
7:37
4
Diede Jansen
Eltheto school
7:55
7:55
5
Sven Hospers
Shalom school
7:58
7:58
6
Marten de Jong
Eltheto school
7:58
7:58
7
David Morsink
Shalom school
8:02
8:02
11
Chiel Dasselaar
Shalom school
8:27
8:25
12
Thomas Boldewijn
Shalom school
8:32
8:32
14
Tijn Rohof
Sint Antoniusschool
8:38
8:38
15
Niek Eshuis
Eltheto school
8:40
8:39
17
Ruben van de Laar
Shalom school
8:45
8:44
19
Michel Hesselink
De Fakkel Almelo
8:55
8:55
22
Twan Kienhuis
Sint Antoniusschool
9:08
9:08
27
Dirk Vugteveen
Eltheto school
9:18
9:18
28
Ties Hoften
Eltheto school
9:23
9:23
29
Jillis Goudbeek
Shalom school
9:24
9:22
30
Didie Geerts
Sint Antoniusschool
9:24
9:24
32
Twent Kleinjan
Shalom school
9:34
9:34
34
Machiel Ten Bergen
Shalom school
9:40
9:40
35
Gijs Brinks
Eltheto school
9:42
9:42
36
Wes van der Meer
Shalom school
9:45
9:45
37
Jens Legtenberg
Shalom school
9:50
9:50
39
Chiel Dubbink
Shalom school
9:54
9:54
40
Mil Schipper
Eltheto school
9:54
9:54
41
Olivier Beersen
De Regenboog
10:04
10:03
42
Mart Scherphof
Eltheto school
10:06
10:06
43
Steyn Rohof
Sint Antoniusschool
10:08
10:06
44
Bart Webbink
Eltheto school
10:09
10:06
45
Rogier Oordt
Shalom school
10:12
10:12
46
Gijs Bosboom
Eltheto school
10:16
10:13
47
Floris de Leeuw
Shalom school
10:17
10:15
49
Lois Hospers
Eltheto school
10:19
10:18
51
Sem Timmers
Sint Antoniusschool
10:26
10:23
52
Tom Zwiers
Sint Antoniusschool
10:27
10:26
53
Mathijs Eshuis
Eltheto school
10:29
10:29
55
Christiaan Meulenbeld
De Regenboog
10:33
10:33
59
Wiljan Scherphof
De Regenboog
10:46
10:46
60
Jorian Evers
Shalom school
10:48
10:46
61
Luuk Schoonewille
Sint Antoniusschool
10:51
10:49
63
Thomas Roks
Eltheto school
10:55
10:55
64
Jesse Hulsegge
De Regenboog
10:56
10:56
65
Douwe Jansen Eupe
De Regenboog
10:56
10:54
66
Mees Meintema
Shalom school
10:58
10:55
67
Derek Kuipers
Sint Antoniusschool
11:03
11:03
68
Thom Bakhuis
Shalom school
11:10
11:10
69
Maarten Kleinhalle
Eltheto school
11:15
11:11
71
Lars Jansen Smit
CBS De Pollen
11:21
11:21
72
Daniël Kranen
De Regenboog
11:26
11:26
73
Lars Reekers
Rehobothschool
11:29
11:28
76
Noel Mollink
Eltheto school
11:32
11:28
77
Wesley Dekker
Rehobothschool
11:33
11:32
80
Michel Drent
Shalom school
11:53
11:52
81
Kevin Schipper
Eltheto school
12:05
12:03
82
Marnix Romein
Shalom school
12:07
12:07
83
Gijs Dubbink
Shalom school
12:07
12:07
84
Daan Scherphof
De Regenboog
12:11
12:10
85
Han Scherphof
De Regenboog
12:11
12:07
86
Joey Hendriks
Eltheto school
12:14
12:14
87
Bas Aalderink
Shalom school
13:10
13:10
88
Joris Leemans
Rehobothschool
13:22
13:22
89
Diederik ter Steeg
Eltheto school
14:16
14:15
90
Floris ter Steeg
Eltheto school
14:19
14:18
93
Derk Jan Post
Shalom school
14:51
14:51
M-7, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Tijhof
Shalom school
7:42
7:42
2
Sanne Nijhuis
Rehobothschool
8:23
8:23
3
Mirthe van Losser
De Regenboog
8:30
8:30
6
Susanne Wessels
Eltheto school
9:10
9:10
7
Femke Abbink
Rehobothschool
9:16
9:14
9
Emma Roelofsen
De Regenboog
9:19
9:19
10
Ruth Ruiterkamp
De Smithoek
9:41
9:39
11
Michelle Tempert
De Regenboog
9:45
9:45
12
Lisanne Kruiskamp
Sint Antoniusschool
9:57
9:57
13
Maud Egberts
Sint Antoniusschool
9:57
9:57
14
Sara Fraterman
De Regenboog
10:02
10:02
15
Myrthe Kerkdijk
Eltheto school
10:02
9:58
18
Eline van Losser
De Regenboog
10:08
10:08
19
Maartje Roelofsen
De Regenboog
10:14
10:14
20
Floor Wessels
De Regenboog
10:19
10:19
21
Silke Kalsbeek
Eltheto school
10:19
10:19
22
Nynke Mulder
Sint Antoniusschool
10:19
10:17
23
Jade Beldman
Shalom school
10:25
10:24
24
Marit Krommendijk
Shalom school
10:27
10:27
25
Kirsten Schaap
Eltheto school
10:27
10:27
27
Sterre van Haarst
De Regenboog
10:32
10:32
28
Jill Stegeman
Eltheto school
10:34
10:34
29
Charlotte Evers
Shalom school
10:34
10:33
31
Marlon Smelt
Sint Antoniusschool
10:45
10:42
32
Loes Leemans
Rehobothschool
10:45
10:45
34
Iris Jansen Eupe
De Regenboog
10:51
10:49
35
Daphne Smelt
Sint Antoniusschool
10:53
10:50
36
Lenthe Smoes
Eltheto school
10:59
10:57
37
Isabelle de la Motte
Eltheto school
11:00
11:00
38
Esmee de Jonge
Shalom school
11:01
10:59
39
Mette Dommerholt
Shalom school
11:02
11:02
40
Emma Meijerink
Shalom school
11:04
11:04
41
Annebel Einhaus
Shalom school
11:25
11:24
42
Sophie Einhaus
Shalom school
11:25
11:24
43
Jolein Geele
Shalom school
11:26
11:26
45
Marlou Hospers
Shalom school
11:34
11:33
46
Nicole Nevenzel
Sint Antoniusschool
11:48
11:42
48
Esterelle Slot
Eltheto school
11:59
11:59
49
Donna Hospers
Shalom school
12:12
12:09
50
Britt Jaspers Faijer
Eltheto school
12:15
12:13
51
Els Makkinga
Shalom school
12:27
12:27
52
Jolien Horstink
Eltheto school
12:30
12:29
53
Britt Loovers
Shalom school
12:31
12:31
54
Robbin Geugjes
Sint Antoniusschool
12:38
12:33
56
Floortje Jansen
De Regenboog
12:42
12:39
57
Noortje Wessels
Eltheto school
12:44
12:44
58
Manouk Schumer
Shalom school
13:02
12:58
59
Meike Meulman
Shalom school
13:10
13:07
60
Tamia Molly
Rehobothschool
13:12
13:11
61
Imke Kerkdijk
Rehobothschool
13:19
13:18
62
Maud Koorman
Shalom school
13:25
13:20
63
Lotte Prins
Eltheto school
13:40
13:40
64
Noortje Leemans
Rehobothschool
13:48
13:46
65
Danique Dekker
Rehobothschool
13:50
13:50
66
Ilse Koorman
Shalom school
13:53
13:48
67
Lieke Kienhuis
Sint Antoniusschool
14:02
14:00
68
Lisette Koops
Shalom school
14:05
13:59
69
Chantal Knol
Eltheto school
14:05
14:02
70
Suzan Aalderink
Eltheto school
14:08
14:08
71
Amke Menkveld
Shalom school
14:52
14:52
72
Marlou Eggengoor
Eltheto school
14:55
14:52
73
Lisanne Post
Shalom school
15:07
15:07
74
Maartje Abbink
Rehobothschool
15:32
15:29
8+, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Rutger van Leeuwen
Sint Antoniusschool
10:25
10:25
J-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Folbert
Eltheto school
9:37
9:36
4
Finn Hentzepeter
Montesori
10:13
10:10
6
Quinten Landkroon
Sint Antoniusschool
10:28
10:27
8
Emiel Jansman
Jan Barbierschool
10:38
10:36
9
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
10:40
10:40
10
Wouter van Dijk
Shalom school
11:00
10:58
11
Glenn Jansen
Shalom school
11:06
11:05
13
Bodi Folbert
Eltheto school
11:34
11:28
15
Jochem Plegt
Sint Antoniusschool
11:48
11:46
18
Thomas Morsink
Shalom school
12:02
12:01
21
Kees Lempsink
Eltheto school
12:07
12:06
22
Leander Smelt
De Regenboog
12:16
12:13
24
Roel van den Bosch
Eltheto school
12:18
12:17
26
Tijn Herkink
Shalom school
12:29
12:25
27
Marten Dasselaar
Shalom school
12:30
12:25
28
Simon Meijerink
Shalom school
12:37
12:34
30
Thomas Bonke
Shalom school
12:43
12:34
31
Matthijs Alberts
Shalom school
12:48
12:43
32
Roan Hesselink
De Fakkel Almelo
12:50
12:48
33
Tim Brinkman
Shalom school
12:52
12:44
35
Lars van het Laar
Shalom school
12:59
12:51
36
Dennis Hamberg
Eltheto school
13:01
12:58
37
Michael van het Laar
Shalom school
13:01
12:50
38
Tom van Rijk
Eltheto school
13:03
13:03
40
Peter van den Hout
Vriezenveen
13:07
13:04
41
Rutger Bosch
Sint Antoniusschool
13:08
13:05
42
Niels Einhaus
Shalom school
13:10
13:02
44
Ewoud Nijkamp
De Regenboog
13:11
13:11
47
Bas Makkinga
Shalom school
13:25
13:24
48
Herm Alberts
Rehobothschool
13:26
13:24
50
Bart Morsink
Rehobothschool
13:29
13:22
51
Bauke de Haan
Shalom school
13:29
13:27
52
Rudolf Kobes
Eltheto school
13:34
13:28
54
Aidan Campbell
Shalom school
13:35
13:33
56
Allard Mulder
Eltheto school
13:37
13:31
59
Luuk Einhaus
Shalom school
13:43
13:35
60
Timo Jansen
Eltheto school
13:47
13:40
61
Bas Koppelman
Rehobothschool
13:47
13:40
65
Ivar Folbert
Eltheto school
14:17
14:13
66
Thomas Tempert
De Regenboog
14:19
14:17
67
Brent Oude Hergelink
Rehobothschool
14:24
14:16
68
Mart Reekers
Rehobothschool
14:25
14:18
70
Tim Sprokkereef
Shalom school
14:28
14:26
71
Maurits Meijer
Rehobothschool
14:28
14:22
72
Tom Morsink
Rehobothschool
14:31
14:26
73
Tom Braakhuis
Shalom school
14:34
14:32
74
Martijn Aalderink
Eltheto school
14:34
14:28
75
Daan Nijhuis
Shalom school
14:34
14:29
76
Lilian van Leeuwen
Sint Antoniusschool
14:35
14:34
77
Obed Borger
Rehobothschool
14:37
14:29
79
Mats Hollander
Eltheto school
14:54
14:47
80
Stan Legtenberg
Shalom school
14:57
14:52
81
Luuk Krommendijk
Shalom school
15:00
14:58
83
Lars Reekers
Sint Antoniusschool
15:08
15:05
85
Stefan Boldewijn
Shalom school
15:16
15:14
86
Mathieu Beuving
Eltheto school
15:19
15:16
87
Jelle Kalsbeek
Eltheto school
15:20
15:17
89
Michiel Geerink
Shalom school
15:29
15:19
92
Ruben Torny
Eltheto school
15:50
15:44
94
Sam van Huizen
Shalom school
15:54
15:47
96
Jelle Hulter
Shalom school
16:03
16:01
98
Olaf Krommendijk
Shalom school
16:14
16:05
99
Nathan Spenkelink
Rehobothschool
16:21
16:15
101
Reinout Smelt
De Regenboog
16:22
16:21
105
Mark de Jonge
Shalom school
16:28
16:27
106
Michiel Overweg
Eltheto school
16:30
16:28
107
Gert-Jan Tijhoff
De Regenboog
16:35
16:33
109
Bjorn de Witte
De Regenboog
16:48
16:43
111
Timo Alberts
Eltheto school
16:49
16:48
113
Pim van der Meer
Shalom school
16:55
16:50
114
Melvijn Huizinga
Shalom school
16:56
16:49
115
Sem Schipper
Eltheto school
16:59
16:54
116
Bastiaan Wessels
Shalom school
17:05
17:02
117
Dirk Scherphof
De Regenboog
17:09
17:07
118
Robin te Bergen
Shalom school
17:23
17:23
119
Gido Scherphof
Eltheto school
17:28
17:25
120
Joris Mulder
Shalom school
17:45
17:42
122
Ruben Overweg
Oosteres Almelo
17:46
17:45
124
Bas Spijkerman
De Regenboog
18:00
17:57
125
Tim de Jong
Eltheto school
18:02
17:55
127
Julian Goossen
Sint Antoniusschool
18:12
18:12
132
Melle de Haan
Shalom school
19:20
19:10
133
Lucas Veldhoff
Shalom school
19:43
19:37
134
Olaf Wapsenkamp
Shalom school
20:13
20:02
135
Jurre Jansen
Shalom school
20:33
20:32
137
Chieljan Torny
Eltheto school
20:49
20:44
138
Daan Slaghuis
Shalom school
20:57
20:54
139
Ivar Wapsenkamp
Shalom school
21:07
20:58
141
Marijn Mulder
Shalom school
21:09
21:08
144
Max Horstman
Sint Antoniusschool
21:11
21:02
M-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Danielle Hof
Shalom school
11:20
11:13
5
Susanne van Rijn
Eltheto school
12:09
12:09
6
Marysa Abbink
Shalom school
12:12
12:10
7
Nikki Kooistra
Shalom school
12:28
12:20
8
Sophie Horstman
Sint Antoniusschool
13:05
12:58
10
Naomi Harbers
Rehobothschool
13:18
13:16
12
Anne Braakhuis
Shalom school
13:31
13:30
13
Ghislaine Geerts
Sint Antoniusschool
13:53
13:53
14
Annelie Nevenzel
Sint Antoniusschool
13:54
13:51
15
Beau Alberto
Rehobothschool
13:59
13:52
16
Jenina Broekhuis
Huizingschool
14:17
14:16
17
Jikke Hoften
Eltheto school
14:29
14:29
21
Anouk Rohof
Sint Antoniusschool
14:40
14:38
22
Loeske Hurink
Shalom school
14:44
14:42
23
Nadja Sanderman
Rehobothschool
14:47
14:45
24
Marit Smelt
Rehobothschool
14:48
14:46
25
Nora Wessels
Eltheto school
14:58
14:53
26
Aniek Dommerholt
Shalom school
15:05
15:01
27
Igor Noltes
Sint Antoniusschool
15:05
15:04
28
Marloes Uitslag
Shalom school
15:08
15:02
29
Denise Jansen
Sint Antoniusschool
15:09
15:02
30
Anne Fleur Neep
Sint Antoniusschool
15:11
15:05
31
Noa de Lange
Shalom school
15:18
15:13
32
Yael Eshuis
Eltheto school
15:19
15:18
35
Myrthe Kerkdijk
Rehobothschool
15:30
15:20
36
Joyce Winkel
Shalom school
15:30
15:23
37
Suzanne Smelt
Shalom school
15:33
15:28
38
Fabienne Fokke
De Regenboog
15:37
15:31
39
Anne-Marel Bos
De Regenboog
15:37
15:32
41
Emma van den Bosch
Eltheto school
15:48
15:47
42
Zoe Kanters
Rehobothschool
15:50
15:49
45
Lotte van Mispelaar
Rehobothschool
15:59
15:49
47
Christa Rohof
Rehobothschool
16:04
16:01
48
Meike Herkink
Shalom school
16:04
15:56
50
Giorgia Rond
Sint Antoniusschool
16:09
16:02
52
Charel Pellicaan
De Regenboog
16:10
16:04
53
Suze Nijland
Eltheto school
16:11
16:04
54
Renske Abbink
Rehobothschool
16:15
16:06
55
Amber Büter
Rehobothschool
16:20
16:17
56
Gerjen Broekhuis
Herderschee school
16:24
16:23
57
Joëlle Hessing
Shalom school
16:24
16:21
59
Djoni Goudbeek
Shalom school
16:27
16:24
60
Corine Runhart
Rehobothschool
16:35
16:32
64
Suzan Hulter
Shalom school
16:51
16:45
65
Sanne Aalderink
Shalom school
16:52
16:46
66
Iris Rijpstra
Shalom school
16:53
16:45
67
Anneloes Dubbink
Shalom school
16:59
16:50
68
Sharon Wichers
Shalom school
17:00
16:52
69
Dana Goudbeek
Shalom school
17:10
17:07
73
Marél Kerkdijk
Rehobothschool
17:18
17:06
76
Gitte Sanderman
Rehobothschool
17:27
17:14
77
Merle Companjen
Eltheto school
17:29
17:27
79
Nienke Pingen
Shalom school
17:29
17:26
80
Francis Sanderman
Rehobothschool
17:32
17:19
81
Lotte Stegeman
Rehobothschool
17:37
17:32
82
Manon Gottemaker
De Smithoek
17:44
17:39
86
Panchali Brinks
Shalom school
17:58
17:53
87
Hilda Ouraaha
De Regenboog
17:59
17:54
88
Alissa Drent
Shalom school
17:59
17:50
89
Marit de Jong
Eltheto school
18:00
17:53
90
Esmee Companjen
Shalom school
18:01
17:58
91
Lieke Dasselaar
Shalom school
18:03
18:00
92
Nicole Alberts
Shalom school
18:04
17:59
93
Anne-Laurie Wuite
De Regenboog
18:05
18:01
94
Lotte Simons
Shalom school
18:06
18:02
96
Michelle Broekhuizen
Shalom school
18:09
17:58
98
Anouk Dasselaar
Shalom school
18:10
18:06
99
Dionne Koops
Shalom school
18:11
18:00
100
Martine Mollink
Eltheto school
18:14
18:07
101
Lisanne Eshuis
De Regenboog
18:14
18:08
103
Sanne Brinkman
Shalom school
18:26
18:19
104
Larissa Beld
Shalom school
18:27
18:20
105
Michelle Beld
Shalom school
18:28
18:20
106
Charlotte Neep
Sint Antoniusschool
18:30
18:21
107
Ruth Kikkert
Eltheto school
18:32
18:23
108
Nienke Borger
Shalom school
18:33
18:27
111
Marél Eshuis
Shalom school
18:33
18:27
112
Chantal Kerkdijk
Shalom school
18:38
18:31
113
Mette Bramer
Shalom school
18:41
18:30
114
Isabel Nijkamp
Sint Antoniusschool
18:42
18:33
115
Anne Kleinjan
Shalom school
18:43
18:39
116
Madelon de Witte
De Regenboog
18:46
18:39
118
Jasmijn de Jonge
Shalom school
18:49
18:39
119
Inge Winter
Rehobothschool
18:53
18:44
121
Manon Hulsegge
De Regenboog
18:57
18:52
122
Romee Winkel
Shalom school
19:07
19:02
123
Esmee Witteveen
Shalom school
19:09
19:03
124
Wilmy Nijland
De Regenboog
19:10
19:04
125
Anke Assink
Sint Antoniusschool
19:10
19:01
127
Charlotte Beersen
De Regenboog
19:25
19:18
128
Meike Hamhuis
De Regenboog
19:25
19:19
129
Berit Bramer
Shalom school
19:33
19:29
130
Lobke Pingen
Shalom school
19:37
19:29
131
Marlous Jansen
Eltheto school
19:39
19:32
132
Suzan ter Horst
Shalom school
19:40
19:40
135
Hilde Beekman
Eltheto school
19:50
19:49
136
Joyce Jansen Smit
CBS De Pollen
19:53
19:44
137
Naomi Kerkdijk
Rehobothschool
20:29
20:25
138
Elvira Wessels
Rehobothschool
20:31
20:28
139
Renske Post
Rehobothschool
20:31
20:29
140
Anouk Gijsbers
Shalom school
20:35
20:31
141
Laura Kikkert
De Regenboog
20:37
20:27
143
Anouk Wichers
Shalom school
20:41
20:31
145
Noa Gijsbers
Shalom school
20:43
20:39
146
Anne-lynn Bos
Shalom school
20:50
20:42
147
Lisa Lookamp
Shalom school
20:50
20:41
148
Sharon Huis in 't Veld
Sint Antoniusschool
20:58
20:56
149
Romy Massink
Shalom school
20:59
20:53
150
Britt Beldman
Shalom school
21:04
20:58
151
Lisanne Braker
Shalom school
21:07
21:05
152
Rosan Leemans
Rehobothschool
21:07
21:03
13+, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richel Dommerholt
Shalom school
16:08
16:00
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Frank Everts
Hollandscheveld
17:19
17:19
5
Martijn Kolkman
Vriezenveen
17:50
17:49
8
Roy Tijman op Smeijers
Losser
18:34
18:34
9
Rik Spijkerman
Ambt Delden
18:36
18:36
12
Roy Schonewille
Vriezenveen
19:04
19:01
19
Maarten ten Brinke
Bergentheim
19:55
19:51
20
Peter Oldenhuis
Vroomshoop
19:55
19:54
22
Marthijs ter Haar
Vriezenveen
20:03
20:02
27
Pascal Harmsen
Vriezenveen
20:40
20:39
28
Armando Kleise
Vriezenveen
20:44
20:43
32
Jurrian Daenen
Vriezenveen
20:58
20:55
33
Michel Platjes
Westerhaar-Vriezenv
21:00
20:58
38
Corné Bal
Gemeente Twenterand
21:20
21:19
39
Samuel Schmeets
Vriezenveen
21:22
21:12
40
Hendry Snijder
Vriezenveen
21:27
21:26
43
Erik Kruiskamp
Vriezenveen
21:54
21:54
45
Noud van Buuren
Vriezenveen
22:12
22:01
46
Bernard Teunis
Vriezenveen
22:13
22:11
47
Jeroen Niks
Westerhaar-Vriezenv
22:15
22:12
49
Bert-Jan Smelt
Vriezenveen
22:30
22:24
51
Jeroen Webbink
Raab Karcher
23:11
23:04
52
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
23:13
23:11
54
Jan Scherphof
Brinks Transport
23:23
23:14
58
Henk Jan Egberink
Hengelo Ov
23:35
23:31
64
Henk-Jan Scherphof
Vriezenveen
24:20
24:19
65
A. Hoekman
Clinics Twenterand R
24:21
24:16
66
Marco di Gregorio
Gemeente Twenterand
24:27
24:14
67
Maarten Pothoven
Vriezenveen
24:39
24:38
68
J. Reinders
Clinics Twenterand R
24:41
24:31
69
Michael Dekker
Vriezenveen
24:52
24:39
72
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
25:11
24:59
74
Wilco Kienhuis
Vriezenveen
25:19
25:16
77
Jorrit van het Bolsche
Vroomshoop
25:21
25:16
80
Arthur Schonewille
Vriezenveen
25:37
25:33
84
Jeroen Weiden
Raab Karcher
25:56
25:41
86
Danny Waterink
Vriezenveen
26:01
25:49
90
Ernst Jan van Losser
Vriezenveen
26:16
26:03
92
Dennis Borgmeier
Raab Karcher
26:31
26:23
97
Gerben Reinders
Vroomshoop
27:48
27:30
100
H. Hoekman
Clinics Twenterand R
28:57
28:53
102
Niek Ruumpol
Westerhaar-Vriezenv
29:20
29:02
103
J. Dams
Clinics Twenterand R
30:00
29:50
105
Simon Westenberg
Vroomshoop
30:15
29:56
107
Berthil Krikken
Vriezenveen
31:01
30:49
109
Michel Hogenkamp
Nijverdal
31:26
31:10
110
Marc Schoenmaker
Raab Karcher
32:01
31:37
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Jeroen Machielsen
Nijverdal
20:10
20:10
17
Hennie Jansman
Hellendoorn
22:36
22:34
20
Jan Heuver
Brinks Transport
23:14
23:06
23
Gerrit Schoonewille
Brinks Transport
24:06
24:04
30
Martin Brummer
Vriezenveen
25:36
25:33
31
G. Kerkdijk
Clinics Twenterand R
25:57
25:53
32
Egbert Alberts
Raab Karcher
25:59
25:39
34
Wim de Goeijen
Vriezenveen
26:22
26:18
36
Gerrit Schuurman
Vroomshoop
27:06
26:55
37
Stefan Schipper
Vriezenveen
27:06
27:05
38
Bert Schuurman
Brinks Transport
27:13
27:03
39
Jan Schoonewille
Brinks Transport
27:31
27:29
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Hankamp
Gemeente Twenterand
19:57
19:57
2
Roelof van der Velde
Daarlerveen
20:10
20:10
3
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
20:33
20:31
7
Johan Nieuwenhuis
Brinks Transport
22:23
22:14
8
Harry Meijerink
Vriezenveen
23:09
23:04
9
Louis Snijder
Brinks Transport
23:14
23:05
10
A. Willemse
Clinics Twenterand R
23:18
23:07
17
A.H.M. Kosse
Clinics Twenterand R
26:35
26:25
19
Wietse Oldenhuis
Vroomshoop
26:38
26:07
21
Jan Kamphuis
Gemeente Twenterand
28:41
28:27
24
H. Scholten
Clinics Twenterand R
29:31
29:25
28
Jan van Gils
Gemeente Twenterand
30:59
30:49
29
Ben Oude Vrielink
Vriezenveen
34:01
33:53
H60+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
H. Kuper
Clinics Twenterand R
28:19
28:13
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marie-Louise ter Horst
Wierden
20:33
20:33
5
Marjolein Meijerink
Vriezenveen
22:32
22:29
7
Johanneke Wessels
Vriezenveen
23:34
23:22
8
Sjoukje Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
24:05
24:03
11
S. Mullink
Clinics Twenterand R
25:18
25:09
17
J. Waterink
Clinics Twenterand R
26:01
25:56
20
A. Kompagnie
Clinics Twenterand R
26:38
26:33
21
Meike Vrielink
Vriezenveen
27:00
26:52
22
Marloes Schutte
Vroomshoop
27:03
26:55
23
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv
27:34
27:26
25
A. van Iersel
Clinics Twenterand R
28:03
27:47
27
Martine Rolink
Vriezenveen
28:07
28:02
28
Veronique Hoppen
Westerhaar-Vriezenv
28:12
28:04
29
E. Reinders
Clinics Twenterand R
28:12
28:00
30
Anne-Marie Ardesch
Vriezenveen
28:46
28:32
31
Rolinde Middeljans
Wierden
28:58
28:48
32
Miranda Snoeyink
Raab Karcher
29:15
29:00
33
M. Meijerink
Clinics Twenterand R
29:30
29:22
37
Manon Boshoeve - Bekke
Vriezenveen
29:55
29:40
38
M. Kuijpers
Clinics Twenterand R
29:59
29:49
40
M. van Sermondt
Clinics Twenterand R
30:26
30:17
41
Leonie Onderweegs
Vriezenveen
30:28
30:28
42
L. Kikkert
Clinics Twenterand R
30:28
30:20
45
Maranke Eshuis
Vriezenveen
30:43
30:28
47
E. de Boer
Clinics Twenterand R
30:50
30:42
48
C. Zwijneberg
Clinics Twenterand R
30:54
30:46
49
Melanie Jansen
Vriezenveen
31:02
30:53
52
R. van der Weide
Clinics Twenterand R
31:21
31:15
54
Dianne Zijlstra
Hardenberg
31:28
31:22
56
A. Hospers
Clinics Twenterand R
31:45
31:39
57
S. Scholten
Clinics Twenterand R
32:03
31:55
59
Laura Scherphof
Vriezenveen
33:11
33:03
60
N. Teunis
Clinics Twenterand R
34:26
34:22
61
mw. Landeweerd
Clinics Twenterand R
34:26
34:20
64
Y. Nijzink
Clinics Twenterand R
35:53
35:46
DVET, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Kroeze
Step One Borne
20:40
20:39
4
Astrid Beerten
Step One Borne
25:12
25:07
5
Jeanet Kikkert
Daarlerveen
25:12
25:09
6
Paulien Schonewille
Almelo
26:40
26:36
8
Lianda Kalsbeek
Gemeente Twenterand
26:43
26:39
17
Dineke Dubbink
Vriezenveen
27:41
27:35
18
Angeliek de Jong
Vriezenveen
27:46
27:39
19
E. Mulder
Clinics Twenterand R
27:46
27:39
20
Marjan Schuttert
Garmerwolde
27:50
27:44
21
Margreeth Runhart
Daarlerveen
28:00
27:54
25
Gerrie Netters
Vriezenveen
28:26
28:17
26
Gerda Rijpstra
Vriezenveen
28:26
28:17
27
A. Smelt
Clinics Twenterand R
28:30
28:23
28
Mariska Scherphof
Vriezenveen
28:32
28:25
29
Annemiek van Hecke
Gemeente Twenterand
28:41
28:27
32
Annette van de Weide
Vroomshoop
29:01
28:56
33
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
29:03
29:00
37
G.J. Meijerink-Slot
Clinics Twenterand R
29:29
29:22
39
B. Gerrits
Clinics Twenterand R
29:41
29:33
40
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
29:55
29:36
42
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
30:24
30:13
43
Jennie Scholten
Hardenberg
30:27
30:25
45
Barbara Roeloffzen
Wierden
30:36
30:22
46
Rita Knol
Westerhaar-Vriezenv
30:43
30:40
48
Christel Jansen Homber
Vriezenveen
31:02
30:52
54
Alice Korenromp
Hengelo Ov
31:53
31:38
57
C. Oudelaar
Clinics Twenterand R
32:42
32:35
58
A. Meijerink
Clinics Twenterand R
32:46
32:35
59
W.G. Koers-Immink
Clinics Twenterand R
33:34
33:16
63
Henriette Dresselhuis
Wierden
35:22
35:04
64
mw. Ruumpol-Jasper
Clinics Twenterand R
35:28
35:09
65
Marianne Platenkamp
Vriezenveen
36:56
36:38
67
Mw. Eshuis-Reurink
Clinics Twenterand R
37:23
37:05
70
Sylvia van Schubert
Vroomshoop
40:44
40:35
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bert-Jan Haarkamp
Step One Borne
35:37
35:37
5
Harald Huijssoon
Nijverdal
38:22
38:21
6
Kevin Timmerman
Hardenberg
38:25
38:25
14
Patrick Webbink
Vriezenveen
39:20
39:15
15
Henkjan van Goor
Daarlerveen
39:45
39:44
18
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
41:09
41:08
27
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
45:19
45:14
32
Jeroen Harmsen
Vriezenveen
46:48
46:44
33
Edward Olthof
Raab Karcher
47:08
47:07
39
Maurits Beverdam
Vriezenveen
49:33
49:31
43
Niek ter Braak
Vriezenveen
51:43
51:38
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
35:47
35:47
6
Allard Meijerink
Gemeente Twenterand
40:06
40:03
12
Hans Oude Ophuis
Tubbergen
42:28
42:25
16
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
43:46
43:43
25
Harjan Potgieter
Daarlerveen
46:05
46:01
27
Maarten Koelman
Vroomshoop
47:14
47:10
28
Dinand Dam Wichers
Wierden
47:17
47:15
29
Gert Staarman
Gemeente Twenterand
47:19
47:12
32
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
48:23
48:20
40
Robert Oude Elberink
Almelo
52:37
52:29
43
Jules van Straaten
Wierden
55:36
55:32
44
H. Loovers
Clinics Twenterand R
55:39
55:32
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:55
35:55
5
Herman Stiggelbout
Wierden
41:12
41:10
6
Ad Bergen
Oudega Gaast Sleat
42:23
42:20
8
Henk Aalderink
Witte van Moort
42:48
42:46
10
Herman van den Berg
Aadorp
44:01
43:55
14
Harrie Platenkamp
Langeveen
45:35
45:33
19
Apollo
Gemeente Twenterand
49:34
49:27
20
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:47
49:40
23
Hans Ridderinkhof
Gemeente Twenterand
51:31
51:24
25
Henk Nieuwerth
Gemeente Twenterand
54:14
54:06
26
Dick van der Stelt
Vriezenveen
55:38
55:32
H60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
40:41
40:39
6
Jan Timmerman
Gemeente Twenterand
53:09
53:02
7
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
55:50
55:45
8
Dick Kristiaans
Vriezenveen
56:37
56:35
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marleen Herbert
Hardenberg
43:50
43:50
5
Anneloes Maneschijn
Zwolle
48:35
48:32
7
Kirsten Postma
Gemeente Twenterand
53:08
53:00
8
Leonie Postma
Gemeente Twenterand
56:12
56:04
DVET, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Klamer
Step One Borne
41:33
41:32
2
Marlies Schoonhoven
Step One Borne
41:56
41:56
3
Christi van den Hoven
Almelo
47:38
47:33
4
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
47:52
47:50
5
Janette Campbell
Vriezenveen
47:59
47:53
6
Truus Bekke-Krone
Gemeente Twenterand
48:36
48:32
10
Jolanda Uitslag
Vriezenveen
55:11
55:06
11
Corrie Schipper
Vriezenveen
56:38
56:32
BEDR, 5 KM BEDRIJVEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Faber
Berkhof Sport & Bewe
18:04
18:04
2
Jorn Jansman
Berkhof Sport & Bewe
18:06
18:06
3
Adriaan Huisman
Aannemersbedrijf Bra
18:07
18:06
4
Minnard Berkhoff
Berkhof Sport & Bewe
19:33
19:31
5
Jasper Visserman
De Jong & Laan Vriez
19:36
19:34
6
Edwin Visserman
De Jong & Laan Vriez
19:42
19:41
7
Jeroen Schoppink
Kusterteam Consonant
19:46
19:44
8
Erik-Jan Paalman
Aannemersbedrijf Oor
19:49
19:48
11
Henri Timmerhuis
Asito B.V.
20:09
20:07
12
Bernald Zomer
Aannemersbedrijf Oor
20:11
20:10
13
Sjoerd Stegeman
De Jong & Laan Vriez
20:25
20:24
15
Marcel Nijhof
Informo Sports 1
20:43
20:43
18
Jan Jansen
Aannemersbedrijf Bra
20:51
20:51
19
Marieke Postmus
Keizer & van Goor No
20:56
20:56
20
Arjen Berkhof
Kusterteam Consonant
21:01
21:00
21
Robert Weerkamp
BvS Bouw 1
21:11
21:08
23
Ramon Schutte
Berkhof Sport & Bewe
21:27
21:27
24
Koen van Haarst
Zandwijk 3
21:33
21:32
25
John Jansen
Aannemersbedrijf Bra
21:41
21:40
26
Rik Grootenhuis
Informo Sports 2
21:58
21:54
27
Jarno Brunink
PMA Schilders
21:59
21:57
28
E.S. Slot
Bloemendal Assuranti
21:59
21:54
29
Erik Wolters
Naoberteam Consonant
22:02
22:00
30
Henk Aalderink
Witte van Moort 1
22:02
22:00
31
Rob Kruiskamp
Kusterteam Consonant
22:09
22:08
32
Joop Weenink
De Jong & Laan Almel
22:16
22:13
33
William Drenthen
De Jong & Laan Almel
22:17
22:14
35
Jordie Damhuis
Fysiotherapie Dirk B
22:45
22:44
36
Rik Kelder
Aannemersbedrijf Oor
22:48
22:42
37
Paul Osenga
Witte van Moort 1
22:54
22:51
38
Danny Oude Geerdink
Rabobank Noord Twent
22:55
22:52
39
S.J.H. Hutten
Bloemendal Assuranti
23:05
23:00
40
Marco Zoomer
De Jong & Laan Almel
23:14
23:11
42
R. Timmers
Bloemendal Assuranti
23:31
23:27
44
Marthijn Coes
Naoberteam Consonant
23:39
23:37
45
Herbert Schreurs
Asito B.V.
23:46
23:45
47
Leanne Kruiskamp
Kusterteam Consonant
23:56
23:51
48
Sander Popman
Berkhof Sport & Bewe
24:02
24:02
50
Maurice Schippers
Fysiotherapie Dirk B
24:08
24:07
51
Hendri Meilink
De Jong & Laan Almel
24:08
24:06
52
Jeannet Reekers
Informo Sports 2
24:10
24:08
53
Han Klinkien
Witte van Moort 1
24:17
24:15
54
Jan Schuttevaar
Witte van Moort 2
24:22
24:18
55
Monique van Haarst
Zandwijk 4
24:24
24:23
56
Winand Hauptberger
Aannemersbedrijf Oor
24:26
24:25
57
Herman Holterman
Het Noordik 1
24:28
24:24
58
Harm van der Lot
Fysiotherapie Dirk B
24:31
24:31
59
Arjen Koopman
Rabobank Noord Twent
24:37
24:33
60
Rob van der Steeg
Asito B.V.
24:40
24:38
61
Arjo van Rij
Het Noordik 2
24:43
24:38
63
Ard Maat
Naoberteam Consonant
24:46
24:44
65
Olle Geurts
Keizer & van Goor No
24:54
24:49
66
Hans Wassens
Aannemersbedrijf Oor
25:00
24:53
68
Gerrit Post
Informo Sports 1
25:02
24:59
70
Niek ten Harkel
Zandwijk 2
25:03
25:02
71
Bart van Stipriaan
BvS Bouw 2
25:10
25:06
72
Danielle Harmsen
Keizer & van Goor No
25:17
25:12
73
Erik Vossebeld
Aannemersbedrijf Oor
25:22
25:16
74
Koen Wierts
Aannemersbedrijf Bra
25:26
25:26
75
Bart Haselbekke
Zandwijk 1
25:32
25:31
76
Leonard te Wierik
Witte van Moort 1
25:34
25:31
79
Leidy Vossenbelt
Informo Sports 1
25:44
25:42
80
Mayke Wetering
Naoberteam Consonant
25:59
25:55
81
Edwin Lucassen
Rabobank Noord Twent
26:16
26:12
82
Joran Timmers
PMA Schilders
26:22
26:20
83
Anneloes Winkel
Zandwijk 4
26:43
26:43
84
Jan Wiltvank
Witte van Moort 2
26:51
26:47
85
Herman Webbink
Witte van Moort 2
26:51
26:47
87
Dirk Bulk
Fysiotherapie Dirk B
27:36
27:33
88
Laura Visserman
De Jong & Laan Vriez
27:53
27:51
89
Stef Zengerink
Het Noordik 2
27:58
27:52
90
Dick de Wilde
Rabobank Noord Twent
28:22
28:18
91
Arlet Menkveld
Rabobank Noord Twent
28:22
28:19
93
Marcel Jansen
Het Noordik 1
29:08
29:04
94
Jan Timmer
Witte van Moort 3
29:10
29:06
95
Dinand Letterboer
Witte van Moort 3
29:11
29:06
96
Jelmer Sloof
Witte van Moort 3
29:12
29:07
98
Bernice Harbers
PMA Schilders
29:57
29:54
100
Mark Koetsier
Het Noordik 1
30:32
30:27
101
Reno Matitaputty
Het Noordik 2
30:33
30:28
102
Quilan Brand
Het Noordik 2
30:39
30:33
103
Daan Meijerink
Witte van Moort 2
31:02
30:57
104
Kathleen Krebs
Het Noordik 1
31:19
31:14
105
Nanique Willemsen
Zandwijk 4
31:34
31:33
106
Jan-Willem Sloof
Witte van Moort 3
31:46
31:40
107
Anne Fransen
Keizer & van Goor No
32:08
32:03
108
Rutger Oordt
Aannemersbedrijf Oor
33:09
33:03
109
Michelle Winkel
Zandwijk 4
34:04
34:04
Met dank aan onze sponsoren! Afstandsponsoren: Rabobank: 1.5 en 2.5 km, Witte van Moort: 5 km, Typische Uitgaven: 10 km, Step One: 5 km bedrijven Overige sponsoren: zie onze website. Organisatie: Stichting Sportpromotie Twenterand: http://www.twenterandrun.nl
Uitslagen.nl
28-05-2010 21:42